آیکون تلگرام  جهت استفاده از تمامی آموزش ها در کانال تلگرام پرورش افکار عضو شوید

کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه

در دوره قانون جذب اهداف خود را عمداً جذب کنید

آیا از کار کردن خسته شدید؟ آیا کارتان را دوست ندارید؟

آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟

آیا روابطتان کوتاه‌مدت است؟ و یا پر از مشاجره؟

هر کسی وارد رابطه با شما می‌شود مثل نفر قبلی است؟ و دقیقا روابطتون مثل هم تمام می‌شود؟

آیا شادی خود را در تغییر دیگران می‌بینید؟

آیا مرتب اتفاقات تکراری و ناخواسته برای شما اتفاق می‌افتد؟

پس بقیه متن را بخوانید . . .

داستان زندگی من:

سلام. من امیر شریفی هستم.

تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌حساب می‌آمدم. یک شکست‌خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. بااینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی همیشه تعداد شکست‌هایم بیشتر از موفقیت‌هایم بود.

هر بار که به یکی از اهدافم می‌رسیدم به خودم افتخار می‌کردم و یک ماه بعد دوباره یک ناکامی. با درآمدی که به‌زور فقط به کرایه ماشین و ناهارم می‌رسید. (گاهی وقت‌ها به دلیل شرکت در دوره‌ها حتی به پول ناهار هم نمی‌رسید.) همیشه در حال غر زدن بودم. به این نتیجه رسیده بودم که خدای بزرگ و مهربان من را دوست ندارد و کاریش نمی‌توان کرد.

اوضاع هر روز داشت بدتر می‌شد. هم اوضاع مالی و هم اوضاع درسی در دانشگاه؛ درسی که اصلاً به آن علاقه‌ای نداشتم. هرروز بااحساسی بدتر از دیروز به دانشگاه و سرکار می‌رفتم. بدترین موضوع این‌که هنوز خدمت سربازی را هم پیش رو داشتم. هر جوری حساب می‌کردم قرار بود در بهترین حالت یک زندگی متوسط رو به پایین داشته باشم.

کم‌کم اتفاقات بد داشت به روابطم هم کشیده می‌شد. بهترین دوستانم رفته‌رفته از کنارم می‌رفتن و من هم‌فکر می‌کردم که آن‌ها اشکال‌ دارند. نمی‌دانم چرا بعد از ۸-۹ سال مطالعه مداوم و شرکت در بهترین دوره‌های موفقیت هنوز هم کارم خوب پیش نمی‌رفت. انگار یک‌چیزی این وسط گم‌ شده بود. یک حلقه، حلقه‌ای که اسمش را می‌گذارم حلقهی طلایی.

شروع به سؤال کردن از اساتیدی کردم که به دوره‌هایشان می‌رفتم ولی ظاهراً هیچ‌کدام حاضر به پاسخ به درخواست‌ها و ایمیل‌هایم نبودند. در همین حال دچار یک بحران روحی هم شدم تا حدی که خنده برایم آرزو شده بود. به دلیل اینکه کتاب زیاد خوانده بودم خیلی از اطرافیانم در موارد مختلف با من مشورت می‌کردند. شاید مصداق این مثل شده بودم: هر چه بگندد نمکش می‌زنند، وای به‌روزی که بگندد نمک.

تصمیم قاطع

تصمیم گرفتم خودم به جواب سؤالاتم برسم. شروع به مطالعه‌ی دوباره‌ی کتاب‌هایم کردم دراین‌بین از احادیث و قرآن کریم و اشعار بزرگانی چون مولوی و حافظ و … خیلی استفاده کردم. هر چیزی که در کتاب‌ها می‌خواندم عالی بود ولی مهر تأییدی که کتاب مقدس قرآن بر آن می‌زد دلگرمی وصف‌ناشدنی بود.

خواندم و خواندم و خواندم و بالاخره! به قول ارشمیدس یافتم، یافتم. حس کردم کل مسیر از مبدأ تا مقصد را داشتم فقط جای یک حلقه‌ی طلایی وسط خالی بود. این‌طور بگویم مثل سیمی که از یک شهر به شهر دیگر کشیده می‌شود ولی به علت یک پارگی کوچک هیچ فایده‌ای ندارد و جریان برق را انتقال نمی‌دهد.

تصمیم گرفتم تمام یافته‌ام را خلاصه‌نویسی و عملی کنم. هرلحظه‌ی زندگیم فقط به این فکر می‌گذشت که چگونه بیشتر به قانون جذب عمل کنم. کم‌کم نتایج عالی از راه رسیدند. درآمدم به‌ سرعت ۳ برابر شد و تا به امروز همین سه برابر هم چندین برابر شده است. امروز درآمدم ۹۷ برابر شده و روابطم با همه خوب شد تا جایی که انگار به اطرافیانم حتی مسافرت بدون حضور من خوش نمی‌گذرد.

همیشه فصل بهار را با عطسه کردن و بینی قرمز سپری می‌کردم. سرماخوردگی‌ام معمولا این‌قدر طولانی بود که به آن‌ها عادت می‌کردم ولی انگار بدنم خیلی قوی شده بود و این را خودم هم حس می‌کردم. اعتمادبه‌نفسم بالا رفت. وارد شغل‌هایی شدم که حتی روزی جرئت نداشتم در مورد آن‌ها رؤیاپردازی کنم.

نمونه‌ی کوچکی از این موفقیت‌ها کانال و سایت ماست. کانال تلگرامی پرورش افکار یکی از پرسرعت‌ترین کانال‌های هم اندازه و هم موضوع خودش است و سایت پرورش افکار که با نموداری بی‌نظیر در حال رشد است. من تا به حال یک همچین رشدی در سایت‌های مرتبط با خودمان در سال اول ندیدم. و هر چی بیشتر می‌گذرد بیشتر متوجه می‌شوم که وقتی ذهن تغییر می‌کند دنیای انسان تغییر می‌کند.

 

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
کانال تلگرام پرورش افکار ( امیر شریفی )

آموزش پاکسازی,آموزش قانون جذب,امیر شریفی

 

حتی خود دوره کارشناس جذب شوید در نوع خود یک رکود محسوب می‌شود که یک دوره‌ای برگزار شود و ۳۶۰۰۰ نفر در آن ثبت نام کنند. آن هم دوره‌ای که اولین دوره پرورش افکار در اولین سال کاریش است. اینها را نگفتم که بگویم توانستم خواستم بگویم می‌توانید!!!

نتایج زیاد بوده خواستم نتایجی را بگویم که خود کاربران محترم کانال و سایت در آن درگیر هستند تا لمس آن آسان‌تر باشد ولی نتاجی در زندگی‌ام گرفتم که واقعا این نتایج به هیچ وجه جزو بزرگترین آن‌ها نیستند و بزرگترین نتیجه‌ام نداشتن ترس است.

 

آیا شرایطی مثل گذشته‌ی من دارید؟ و دوست دارید شرایطی مثل حال حاضر من داشته باشید؟

دوست دارم این حلقه‌ی طلایی را با شما درمیان بگذارم. هیچ‌چیز در این مدت این‌قدر خوشحالم نکرده بود که برگزاری این دوره خوشحالم کرد. یک روز تصمیم گرفتم که اگر به یکی از اهدافم رسیدم این دوره را برگزار کنم و روزی که به آن هدفم رسیدم و تصمیم به برگزاری دوره گرفتم به‌سختی شب را خوابیدم.

آن‌قدر خوشحالم و ذوق دارم که این مطالب را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم که حتی الآن که دارم این مطالب را تایپ می‌کنم به‌سختی سر جایم نشسته‌ام. دوست دارم بلند شوم و داد بزنم بالاخره دارم این دوره را عمومی برگزار می‌کنم.

چرا من می‌توانم کمک شما کنم؟

مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.

من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که ۳ سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌اید از الآن هدف‌گذاری نکنید، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.

یعنی هرچقدر که الآن بخواهید بزرگ فکر کنید بازهم بعد از دوره می‌فهمید که خیلی کوچک بوده است. همین حالا بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دست گروه پرورش افکار می‌رسد که چقدر نتایج بی‌نظیری فقط در طی مدت کوتاهی که از شروع به کار کانال می‌گذرد به دست آوردند.

سرفصل‌های دوره:

خواب‌وبیدار

ارتعاش و مدارها

اگر اسکار را می‌گرفتم

شنا کردن در جهت جریان

سودوکو و تغییر اطرافیان

اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند

قطب‌نما

نقش خاطرات

جایگاه توبه

شکرگزاری پاک‌سازی

۲ فایل تخصصی روابط 

۲ فایل تخصصی ثروت

۲ فایل تخصصی سلامتی

و

تخمین قیمت دوره از روی قیمت دوره‌های مشابه قانون جذب :

قیمت دوره مقدماتی قانون جذب چیزی در حدود ۱٫۲ میلیون تومان است.

قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود ۱٫۸ میلیون تومان است.

قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به‌طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌بر  ۲ میلیون تومان است.

قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین ۲٫۵ میلیون تومان الی ۳ میلیون تومان است.

که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود ۸ میلیون تومان می‌شود ولی به دلیل عشق فراوانم به این دوره هم‌چنین برای این‌که دوست داشتم دوره‌ی اول کارشناس جذب شوید طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر ۹ ماهه را ۹۹۰ هزار تومان گذاشتم که به‌صورت ماه‌به‌ماه ۱۷۰هزار تومان قابل پرداخت است.

این دوره کاملا به صورت اینترنتی برگزار می‌شود

قولم یادم نرفته: اهداف خود را عمداً جذب کنید

در خرید ماه به ماه شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید. این فقط و فقط به این دلیل است که من به این دوره ایمان کامل دارم و مطمئنم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد

اگر به تمارین دوره عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد. من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.

شاید با ماهی ۱۷۰ هزار تومان بشود یک عینک آفتابی ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

 

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
کانال تلگرام پرورش افکار ( امیر شریفی )

قانون جذب دو,کارشناس جذب شوید,کارشناسی جذب

 

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

 

آموزش پاکسازی,آموزش قانون جذب,امیر شریفی

 

همه‌ی شمارا به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.

فراموش نکنید این دوره گارانتی ۱۰۰% برگشت وجه را در سه ماه اول دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این دوره

برای دیدن مطالبی که در سایت نیست وارد کانال پرورش افکار به آدرس زیر شوید

https://telegram.me/parvaresheafkar

برای دیدن نتایج دوستانی که در این دوره شرکت کردند وارد کانال زیر شوید

https://telegram.me/natayej_karshenasan

 

برای ثبت نام در این دوره بی نظیر همین حالا به این ایدی در تلگرام پیام دهید

telegram.me/mrjanpanah

من در دوره کارشناس جذب شوید شما را با تمام عشق و علاقه ای که دارم با مفهوم واقعی قانون جذب و ارتعاش آشنا می کنم. همچنین با ارائه راهکارهای عملی و تمرین هایی روی باورهای شما کار خواهم کرد. به شما یاد می دهم که چگونه افکار منفی خود را دور بریزید، باورهای مثبت خود را تقویت کنید و احساسات مثبت خود را قوی تر نمایید.

در دوره کارشناس جذب شوید به شما عزیزان بهترین روش تجسم خلاق را آموزش خواهم داد و شما را با مفهوم واقعی توکل و حسن ظن به الله یکتا آشنا خواهم کرد. سپس استفاده درست از عبارات تاکیدی را آموزش داده و بهترین روش جذب ثروت را با شما در میان خواهم گذاشت. همچنین راز و رمزهای برخورداری از روابط عالی و شایسته را به شما خواهم گفت و نحوه درست پاکسازی را آموزش خواهم داد. تا به مرحله ای برسید که با وجود برخورداری از سلامتی و ثروت زیاد همواره فرد محبوبی باشید و بتوانید به تمام آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
کانال تلگرام پرورش افکار ( امیر شریفی )

دوست دارم تمام شما دوستان عزیزم را در این دوره ببینم

28+
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

760 نظر در مورد مقاله “ کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه
 1. مبین :

  سلام آقای شریفی عزیز,من تازه عضو این دوره های شما شدم و خیلی خوشحالم با توجه به اینکه من ۱۵ سالم هست ولی واقعا یه جاهایی حس خوبی بهم دست میده به خاطر شما و قانون جذب, حس موفقیت و حس اینکه هر کاری شدنیه. واقعا ازتون ممنونم.سوالی داشتم که چطور قدرت ارتعاشو خیلی بیشتر کنیم آیا فقط با تمرکز و توجه بیشتره؟ و تازه یه حس بهم دست داده که بهم میگه افکار منفی بعضی مواقع خیلی سریع تر جذب میشن,من تازه وارد این دوره شدم خواهش میکنم بیشتر کمکم کنید. چون میخوام فرد موفقی باشم و میخوام یکی از بهترین فوتبالیست های جهان بشم. خواهش میکنم پاسخ بدید یه راهکار بدین که سریع تر خودشو نشون بده. ممنون.

  0

 2. علی امینی :

  سلام خدمت آقای شریفی
  من فایلهای دورتونو میخوام تهیه کنم ، خب حالا قیمتش چه قدره و چه جوری پرداخت کنم؟؟
  (من تازه تو کانال عضو شدم)

  0

 3. فرزانه :

  **فرزانه **سلام سلام سلام و درود فراوان خدمت آقای شریفی …جناب شریفی من از فیلم رازبه بعد این قانون علاقه پیدا کردم ولی هیچوقت جدی دنبال نکردم تا اینکه مدتی پیش با کانال شما آشنا شدم و دوره کارشناس جذب شوید رو شرکت کردم و تمامه کانالها رو دنبال میکنم ….من دوره اول هستم اما در آکادمی موفقیت قسمت ۳×۵ وسواات رگباری رو تمرین میکنم خیلییییی جدی ….جالب بود واستون تعریف کنم که من یه مدل شلواری رو همیشه دوست داشتم و هیچوقت پیدا نمیکردم برای بار اول سوالات رگباری رو تمرین کردم و دیروز رفتم خرید جالبه بدونید تو اولین مغازه همون شلوار رو پیدا کردم و خریدم و جالب تر اینکه تویه جیب اون شلوار یه اسکناس خارجی بود البته مبلغه بالایی نبود اما واسه من یه نشونه از تمرین فراوانی ام بود به نظرتون درسته ؟؟؟؟چون خیلی عجیب بود که یه لباسی واقعا یه اسکناس توش جا مونده باشه از یه کشور دیگه ….خواستم دوستان بدونن اگه عمیقا اعتقاد داشته باشن به همه قانونها خیلی زود نتیجه میبینن …و دیگه اینکه من نمیدونم چرا سوالی به ذهنم نمیاد دو حالت داره یا خیلی دقیق دنبال میکنم یا ذهنم کند داره میره جلو به نظرتون کودومه ؟؟؟بازهم ممنون از دوره جذابتون مشتاقانه دوس دارم هشت ماهه بعد رو در دوره دنبال کنم …سپاااااااس……

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 4. محبوب :

  سلام. نماد اعتماد الکترونیکی پایین صفحه تون منقضی شده.. باید چکار کنیم ؟
  اولین قدم برای ثبت نام در دوره چیست ؟ من کد تخفیف که در اپلیکیشن نوشته شده رو ندارم. کی تخفیف میزارید ؟ درضمن.. این ماهی ۴۹ تومن رو به چه حسابی باید واریز کنیم ؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 5. Unicorn :

  سلام آقای شریفی

  اولا که واقعا ممنون به خاطر کانال و همچنین دوره
  من تو این چند وقتی که ویس های کانال رو گوش دادم واقعا خیلی چیزا برام عوض شده و خیلی حس بهتری دارم.
  واقعا خوشحالم و خدا رو شکر میکنم که با شما و کانال و دوره آشنا شدم. همچنین ممنونم که انقد توجه میکنین و تمام سوالات رو جواب میدین :}
  من بعد از اینکه چند دور ویس های آموزشی شما رو گوش کردم، از بالای کانال دارم ویس های پاسخ به سوالات رو گوش میدم و کلی مطلب مفید یاد گرفتم.
  اما چند تا سوال دارم ازتون:

  من خیلی مشتاق بدست آوردن موفقیت مالی هستم و دو هفته است که تمرین بازی فراوانی رو منظم انجام میدم و خب تو این چند وقت بهم شغل هم پیشنهاد شده اما درآمدش اونجور که میخوام نبوده. میدونم که باید صبر کنم و بازی فراوانی رو ادامه بدم ولی یه مساله ای هست که فکر میکنم جلوی درست شدن باور مالی منو میگیره.

  من تو خانواده ای بزرگ شدم که با اینکه وضع درآمدی بد نیست اما همیشه مدیریت مالی بد بوده و همیشه من شاهد غرغر پدرو مادرم در مورد وضعیت مالی خودشون و وضعیت اقتصادی جامعه بودن و رغبت زیادی هم به کار خودشون ندارن..
  خود من هم تو مدیریت مالی مشکل دارم و همش ترس از خرج کردن و تموم شدن پول دارم و این موضوع خیلی بهم استرس میده. مثلا اکثرا ۱۰- ۱۵ روز آخر ماه باید از پدر و مادرم برای خرج های روزانه کمک بگیرم.
  میخواستم بدونم که آیا بازی فراوانی رو مدیریت مالی هم میتونه اثر بذاره؟

  سوال بعدیم هم در مورد اینه که چجوری جلوی تاثیر باورهای مالی پدر و مادرم رو خودم رو بگیرم؟ بابای من همیشه در حال غر زدن از قسط و بی پولی و قرض و ایناس و من متوجه میشم که این باورش چجوری زندگیمون رو تحت تاثیر قرار داده ..

  و سوال بعدیم در مورد یه خاطره ی مالی هستش. ۴ سال پیش پدرم موقعی که ماشینشون رو فروختن، پولش رو موقتا تو کارت من ریختن و چون آخر سال بود و عیدی و حقوقم رو هم گرفته بودم ، حدودا مبلغ ۲۷-۲۸ میلیون تو حسابم بود. برای من که اون موقع ۲۲ سالم بود خیلی حس خوبی بود ^__^ ولی خب همه ی پول برای من نبود :(. درآمد ایده آل من ۳۰ تومن در ماه هستش.

  میخواستم بدونم که فکر کردن به این خاطره قبل و بعد از خواب،تاثیر مثبتی توی جذب پول برای من داره؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 6. زهره :

  سلام آقای شریفی ممنونم ازتون که با حوصله به سوالات پاسخ میدید.
  من دانشجوی ترم ماه دوم دوره کارشناس جذب شما هستم.
  یک مساله مهم دارم خواهش میکنم کمک کنید. خدارو شکر زندگیم بسیار پر از عشق شده و زندگی و همسر و بچه هام رو دوست دارم و این دوست داشتن باعث شده که نگرانیم زیاد بشه همش از بیماری میترسم و مدام در ذهنم هست با اینکه خیلی خیلی باهاش مقابله میکنم و حواسم رو سرع جم و جور میکنم ولی اینگار پس ذهنم مدام هست و تا درد کوچکی ایجاد میشه در هر کدام از عزیزانم میترسم که وای نکنه فلان ینظرتون نترسم؟ میشه یه راهکار بدید البته از امروز که روزه افکار منفی گرفتم سریع سعی میکنم ادامش ندم ولی بازم اون ته ته های فکرم هست چکار کنم؟
  با اینکه اصلا تقریبا اهل ورزشم ادم شادی هستم و اطرافیانم که خدارو شکر همه سالمن
  هیچ فکر منفی دیگه ای خدارو شکر اصلا اصلا ندارم کمکم کنید
  میشه جواب من رو تو کانال تلگرام بدید

  0

 7. مریم :

  سلام!
  از خارج از کشور چطور می توان پول دوره ها رو واریز کرد؟
  مریم-سوئد

  0

 8. مهتاب :

  سلام من الیاسی هستم. میخوام دوره تونو شرکت کنم ولی زیاد سایتو بلد نیستم میخوام تلگرام برام بفرستین لطفا راهنماییم کنید. ممنون
  I D :@mahhtab20

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 9. محمد :

  سلام لطفا منو در کانال کارشناسان جذب اد نمایید. در تاریخ ۱۱ تیر ۹۶ ثبت نام کردم . تشکر

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 10. Elham abdi :

  سلام خدمت استااد مسلم حس خوب
  یادمون دادین چه طور حسمون خوب باشه و من بیشتررررررین و اصلی ترررین تمرینی که میکنم اینکه حس خوب داشته باشم، و سریع تا اتفاقی میفته که خیلییییی اعصبانی میشم حسمو خوب میکنم، موردی پیش اومد(در اوج بی پولی زدم به یه ماشینی) که از ناراحتی اشکم در اومد چشمم خیس شد میخواستم از حرص و ناراحتی یک ساعت گریه کنم سریع خودمو خوب کردم و اروم شدم
  سوالی راجب ارتعاش و نظریه استرینگ دارم
  برای من سوال پیش اومده
  نظریه استرینگ یه ریسمان هستش که اینقدر تکون میخوره تا ارتعاششو به صورت جسم چشم ما تصویر میکنه
  میز، کوه و و و
  خب چرا همیشه همونجاست کوه دماوند هیچ وقت جا به جا نمیشه
  یا ماشینی که انسان میسازه این از. تکون زیاد ریسمان ساخته شده!
  یا یه تمرین داریم صبحها پا میشیم میگیم من میدونم وجودم ارتعاشه و دارم هر. لحظه ارتعاش میفرستم و به چیزایی که دوست دارم توجه میکنم
  خب پس چرا تو یه ویس کانال میفرمایید من خیلی ارزشمندم از جنگ بین ۱۰۰۰میلیارد اسپرم متولد شدم، پس انسان چه طوری به وجود میاد
  خیلییییی این موضوع برای من جالب شده، ممنونم راهنمایی بفرمائید

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 11. آقای سهرابی :

  با سلام مجدد خدمت استاد بزرگ آقای شریفی گل
  من ماه اول این دوره را ب قیمت۷۹هزار خریداری کردم ماه های دوم ی بعد رو هم باید ب همین قیمت بخرم قیمت بر چه اساسیه (۴۹۰۰۰-۶۹۰۰۰-۷۹۰۰۰)

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 12. مرتضی شیرازیان :

  سلام آقا شریفی عزیز.
  من خیلی خوشحالم و خداوند را شاکرم که با شما و کانال شما آشنا شدم .
  من تقریبا دو هفته هست که دوره رو ثبت نام کردم و ماه اول هستم ؛ خیلی حالم خوب شده ؛ خیلی دیدگاهم عالی شده ؛ باور کنید یه حس عالی پیدا کردم که همه چی را همانطور که خداوند فرموده از درون خودم میخواهم.
  من تو یک شرکت حمل و نقل بین المللی فعالیت دارم ؛ تو این دو هفته باور کنید من چندین پیشنهاد کاری خوب شده بهم و من ابتدای شروع دوره به خودم اعتماد کردم که به زودی ثروت زیادی به سمتم میاد که هم آرامش برای من و هم برای انسان هایی که نیاز به کمک من دارند فراهم میکند.
  خواستم ازتون تشکر کنم و ممنون از راهنمایی های عالیییییییییییی شما

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 13. لیلی :

  با سلام
  من میخام وارد دوره شما بشم اما نمیدونم دقیقا چی هست؟
  اینکه هر ماه یه سری فایل صوتی در اختیار من قرار میگیره با یه سری تمرین که اون ماه انجام بدم؟؟؟؟؟؟
  این فایلها هر روز در اختیار ما قرار میگیرند یا همین که هزینه یک ماه داده بشه یکجا در اختیار ما قرار میگیرن؟
  آیا این فایلها همون فایلهای پرسش و پاسخ هستن که توی کانال هستن یا چیزای اضافه تر؟
  قراره قانون جذب رو مرحله به مرحله یاد بگیریم ؟ تمرینات جذب پول و عشق رو هم یاد میگیریم؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 14. سحر :

  با سلام

  من شخصی هستم که سالهای سال این مطالب رو که شما در موردش صحبت می کنین، دنبال می کنم. چند تا سوال بسیار مهم از شما دارم. ممنون می شم ادرس ایمیل یا تلگرام یا راه ارتباطی برای من باز کنید. من امریکا هستم و گرنه برای دریافت پاسخ سوالام حضوری میومدم.

  ممنون

  0

 15. سجاد :

  با عرض ادب و احترام خدمت آقای شریفی بزرگوار.فقط خواستم ازتون تشکر کنم و بگم که کارتون واقعا ستودنیه.امیدوارم همیشه پر توان و انرژی ادامه بدین.ممنون

  0

 16. محمد69 :

  سلام به آقای شریفی گرامی
  سپاس به خاطر فایل های صوتی فوق العاده ای که میگذارید.
  میخواستم بپرسم قیمت حال حاضر دوره ها تا چه زمانی ۶۹ هزار تومن باقی میمونه؟

  0

 17. مريم :

  سلام، زندگیتون پر از شادی
  من حدودا ۲ ماه هست که با کانال شما آشنا شدم، چند سالی هست که سعی می کنم انرژی مثبت رو جذب کنم ولی ویس های این کانال به من خیلی کمک کرد.
  خیلی احساس خوشبختی می کنم ، توکلم به خدا بیشتر شده و اتفاقات و حاشیه های بی اهمیت زندگی دیگه ازارم نمیده.
  خیلی دوست دارم تو جمع دوستان و گروه های اقای شریفی باشم.
  سپاسگزارم آقای شریفی

  0

 18. مجید :

  با سلام آقای شریفی ممنون از مطالب خیلی مفیدتون شما حتی صحبت کردنتم آرامش بخشه جدا ممنونم.میخواستم این ۳ روزی که تعیین کردید برای ثبت نام آیا هنوز میتونیم ثبت نام کنیم؟ در ضمن بنده با تلگرام نمیتونم پیام بدم برای ثبت نام چون وقتی پیام میدم ارسال نمیشه و فقط به مخاطبین خودم میتونم پیام بدم لطف کنید راهنمایی بفرمایید بسیار مشتاقم برای دوره….تشکر میکنم.

  0

 19. مهتا :

  با سلام
  من به تازگی با قانون جذب اشنا شدم ولی تاثیر خیلی خوبی را دیده ام. با اینکه فقط فایل های صوتی شما را گوش می کنم .
  بی نهایت سپاسگزارم

  0

 20. تبسم :

  سلام استاد محترم
  دوره جدید کی شروع میشه؟؟
  با تشکر

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 21. آزاده :

  سلام آقای شریفی فوق‌العاده و بی نظیر
  نمیدونم چطوری بیان کنم که چقدرررر خوشحالم از اینکه با کانال شما و سایت شما آشنا شدم و صوت‌های کانال رو گوش دادم و پرسش و پاسخ ها هم تا فایل ۳۴ گوش کردم تا الان.
  امروز تقریبا یک هفته هست که وارد کانال شدم و قطعا دوره کارشناسی جذب رو شرکت میکنم بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم جواب خیلی از ابهامات و سوالات م رو گرفتم از سال ۸۴ تا الان پیگیر جذب بودم و با اینهمه میدونستم یه چیزایی واضح نیست و جواب رو نمیدونستم و گیج بودم شما عالی هستین عالی..
  بهترین ها رو از خدای منان براتون میخوام تو این وقت اذان صبح..

  0

 22. نگار :

  باسلام خدمت اقای شریفی
  من از کسانی هستم که در برنامه ۹ماهه شما شرکت کردم .ولی من مشکلی دارم که هرچی تلاش کردم از زندگیم بره بیرون نشده .مشکل من مربوط به حساس بودن شوهرم نسبت به حجاب و مساعل مذهبی هست که گاهی موجب اذیت زیاد من میشه از طرفی نمیتونم بی توجه باشم به بودنش یا اززندگیم بیرونش کنم و نمیدونم باید چیکار کنم یا کجا در استفاده از قانون جذب اشتباه کردم که مشکلم حل نشده لطفا اگه میشه راهنماییم کنید

  0

 23. مسعود پورحسن :

  آقای شریفی به ادمین پیام دادم طریقه ی ثبت نام رو واسم فرستادن ولی هرچی میزنم میگه پرداخت برای شما غیرفعال میباشد..چکار کنم؟لطفا راهنماییم کنید امروز آخرین مهلت ثبت نامه خیلی احتیاج دارم به این دوره

  0

 24. ستاره :

  سلام آقای شریفی از اینکه جواب سوالمو دادید از صمیم قلب تشکر میکنم ان شالله خداوند اجر کارتونو بهتون بده و همیشه درکارتون موفق باشید

  0

 25. مسعود پورحسن :

  سلام آقای شریفی من مدتیه دنبال راه شرکت توی دوره میگشتم ولی تازه نتونستم شرکت کنم..لطف میکنین راهنپایی کنین..واقعا نیاز دارم توی دوره شرکت کنم

  0

 26. nafas y :

  سلام با سپاس فراوان بابت مطالب و محتوای فوق العاده کانال و سایت تون
  شرایط دوره جدید کارشناس جذب رابرای سال ۹۶ لطفا می فرمایید؟زمان هزینه و…

  0

 27. نگین :

  سلام من تازه کانالتونو دیدم میخواستم اگه امکان داره راهاییم کنید یا اگه امکانش هست تو دوره شرکت کنم من یه امتحان دارم که خیلی برام مهمه زمان خیلی کمی دارم اسن دوره میتونه موثر باشه

  0

 28. شهرام کامران نیا :

  استاد عزیز جناب شریفی تاثیرگذار
  این بار دومه که دارم براتون پیام میگذارم . درک میکنم سرتون شلوغه و یک نفر از پس اینهمه سوال و حل معضلات مختلف و جورواجور بر نمیاد .
  امیر جان اولا عذر میخوام که با اسم کوچک خطابتون میکنم چون واقعا احساس میکنم خیلی بهتون نزدیکم . خیلی حرف دارم و میدونم توقع بیجاییه بخوام وقتتون رو در اختیارم بگذارید تا مثل دوتا برادر باهم درد دل کنیم و بتونم از تجربیاتتون استفاده کنم . خدا رو شکر میکنم که شما رو سر راهم قرار داد چون بعد از ۵۱ سال واقعا خسته شدم و ازش خواستم کمکم کنه تا از این زندگی لاکپشتی و گنجشک روزی بودن خلاصم کنه . یکم دیر پیداتون کردم و کاش پارسال از ابتدای دوره کارشناس جذب همراهتون بودم چون هم شرایطش عالی بود و هم شهریه اش و نحوه پرداختش با شرایط من میخوند و از همه مهمتر یکسال که چه عرض کنم ده سال جلوتر از الان بودم . حالا هم خدا دوستم داشت که شما رو سر راهم قرار داد و انشاالله در کنار شما و دریافت انرژی بینهایت مثبت از شما بتونم هرچه زودتر به آرزوهایی که تا امروز خیلی راحت بسیاریشو از دست دادم برسم . تمام صحبتهاتونو تو کانال جذب دارم گوش میدم و گاهی هرکدوم رو ده بار یا بیشتر تا بتونم به مقاومت سرسختانه ضمیر ناخودآگاهم غلبه کنم . خیلی سخته و به هیچ عنوان حاضر نمیشه باهام کنار بیاد . قانون جذب تنها چیزی بوده تو عمرم بهش ایمان داشتم ولی مثل کسی بودم که علمی رو میدونه اما نمیدونه چجور از این علم و هنرش استفاده کنه . اما الان واقعا خسته شدم و ازتون کمک میخوام .
  خیلی حرف زدم اما فقط یک سوال فعلا ذهنمو درگیر کرده که جناب شریفی به دوره کارشناسی و تخفیفش نرسیدم و فرمودید هنوز هم دیر نشده اما خیلی برام فعلا سنگینه هزینه اش رو پرداخت کنم . میتونم فایلهاتون رو دونه دونه خریداری کنم یا بصورت ماهانه مبلغش رو پرداخت کنم ؟ قول میدم به تعهداتم در پرداخت سر وقت عمل کنم . البته مطمئنم این معضل مال دو تا سه ماه اوله و خدا شرایط جبران محبتهاتونو برام فراهم میکنه . بازم مزاحمتون میشم چون تازه پیداتون کردم . سنگ صبوری از جنس الماس که درخشش اش امید بخشه و در کنارش حالم خوبه . یاعلی . شهرام کامران نیا . از مشهد

  1+

  • پرورش افکار :

   سلام

   امکان پرداخت ماه به ماه همیشه وجود داشته و وجود خواهد داشت

   0

 29. نادیا بهرامی :

  سلام آقای شریفی، وقت شما بخیر
  من تازه با کانال شما آشنا شود. خیلی علاقمندم در دوره شما شرکت کنم . لطفا من رو راهنمایی بفرمایید.

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 30. مجید احمدوند :

  سلام اگه وقت نداشته باشین سر کلاسهای دوره بیاییم فیلمشو امکان داره خریداری کرد

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 31. الهام سارانی :

  با سلام و خسته نباشید
  من دوره ماه اول خریداری کردم .الان اپلیکیشن باز نمیشه .میگه اپدیت کنید ولی انجام نمیشه .میشه لطفا راهنماییم کنید ?

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 32. ایدا :

  سلام استاد گرامی
  امیدوارم هر جا که هستید بهترینها مال شما باشه
  واااای استاد بابت تمام اتفاقات خوبی که تو زندگیم افتاده اول از خدا بعدم از شما که خدای مهربونم شما رو سر راه زندگی من قرار داد
  استاد من توی دوره کارشناس جذب بودم و دارم به تمام آرزوهای که سالها دنبالش بودم میرسم
  سال ۹۶ بهترین سال زندگی منه
  با تمام وجود ازتون سپاسگزارم واسه دوره ی عالیتون ممنونم ممنونم ممنونم

  0

 33. سارا :

  سلام اقای شریفی خب من که تازه با کانال شما اشنا شدم چجوری باید بیام تو دوره وقتی الان بهش نیاز دارم ولی نمیتونم بعد خردادم که پولش گرونتر میشه 😕😕😕

  0

 34. فاطمه :

  سلام, من چند وقته ک با کانال شما آشنا شدم, هنوز همه فایلارو گوش ندادم, البته توی دوره هم ثبت نام کردم و فایل دوره اول رو گرفتم و دو تاشو گوش دادم.
  من تمرینارو انجام ندادم, فقط همش سعی کردم حالمو خوب کنم و به چیزای بد فکر نکنم. من همش ب خودم میگم خدا همیشه واسه من خوب میخواد, این باعث میشه واقعا همه روزام خوب باشه, من خیلی مشکل تو زندگیم دارم الانم در حال طلاق گرفتنم, حتی قبلا نمیتونستم بخوابم از شب وحشت داشتم ولی دیگه به مشکلاتم اهمیت نمیدم و با خنده بهشون فکر میکنم, خیلی آرامش پیدا کردم. خوابم هم خوب شده, همینکه هر روز ی فایل از شما گوش میکنم, حالم خوب میشه, من هر شب فقط اتفاقای خوبی ک برام توی روز افتاده رو مینویسم و خدا رو شکر میکنم.
  فکر میکنم یواش یواش میتونم جذبمو بالا ببرم. من ب خودم سخت نمیگیرم ک ب زور چیزیو جذب کنم. من توصیم ب بقیه هم اینه ک خیلی راحت میشه جذب کرد, خودتونو اذیت نکنید, خدا همیشه بهترینهارو برای ما میخواد.
  ی چیزی در مورد دانشگاه هم بگم, من رتبه کنکورم ۱۰۳هزار شد, میخواستم دانشگاه خوب برم و در شهر خودم هم باشه, همه مسخرم کردن, ولی من فکر نمیکردم رتبم بد شده, برا همین انتخاب رشته کردم و واقعا ی دانشگاه خوب قبول شدم ک همه اونایی ک اونجا قبول میشدن رتبه کنکورشون کمتر از ۱۰هزار بود, همه کلی تعجب کردن. پس به همه بگیم هیچ کاری نشدنی نیست

  0

 35. سارا :

  سلام خوبین من تازه یک هفته شاید کمتر با کانالتون اشنا شدم قبل از این اشنایی من با یه کانال دیگه جلو میرفتم البته هنوزم هستم و کتاب راز و معجزه سپاس راندا برن و خوندم من حتی قبل شروع سال هدفامو نوشتم جوری که بهشون رسیدم .من وقتی هدفامو تجسم میکنم بعدش که به خودم میام لبخند رو لبمه و یه حسی که انگار اونجا و تو اون لحظه بودم بهم دست میده .میخوام بدونم حتما باید پر انرژی و پر خنده و یه جوری که همه بگن چرا انقدر شادی باشیم تا اتفاقای خوب برامون بیافته یا تو درون خودمونم داشته باشیم کافیه.سپاسگذارم.

  0

 36. گیتی :

  سلام
  آقای شریفی ممنون از زحمات شما. این دوره واقعا زندگی منو متحول کرده. فقط ۲ تا پیشنهاد برای بهبود اپلیکیشن:
  لطفا امکان دسته بندی ماه به ماه فایلها رو در اپلیکیشن ارتقاء بدید. در حال حاضر اگر به اینترنت وصل نباشیم نمیتونیم وارد بخش دوره ها بشیم تا فایلها رو به تفکیک ماه ببینیم. در اینصورت باید از طریق بخش فایلهای صوتی وارد بشم که یه مجموعه فایل بدون دسته بندی به ما میده.
  همینطور در آیفون، زمانی که گوشی قفل باشه، امکان جل و عقب بردن فایل وجود نداره که نیاز به ارتقاء پلیر برنامه داره.
  ممنون

  0

 37. مریم :

  سلام من مطالب شمارا مطالعه کردم واقعا تحسین برانگیز هست ولی ثبت نام کلاسها برای سال ۹۵ هست ولی الان سال ۹۶ هست و من به طور کاملا اتفاقی با سایت شما آشنا شدم

  0

 38. امیر سیدعلی :

  سلام
  من الان میتونم توی دوره شرکت کنم؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 39. اکرم :

  سلام وقت بخیر
  استاد عزیز ! خداقوت
  سپاسگزار از خدمت والایی که در دوره قراردادین(امکان پرسیدن سوال در روزهای شنبه و سه شنبه ) اما ما که ریپورت هستیم چکار کنیم ؟
  لطفا یک امکان هم برای ما بزارین متشکر

  می خواستم یک پیشنهاد هم بدم

  با توجه به اینکه مطمئنا شما سرتون شلوغ هست و امکان پاسخگویی به همه سوالات رو ندارید بخشی در سایت یا اپلیکیشن و یا تلگرام طراحی کنید که کارشناسان جذب بتونن به سوالات دوستان پاسخ بدن و اینطوری هر فردی می تونه بیشتر خودش رو محک بزنه

  پیروز تر و سربلندتر از همیشه باشید

  0

 40. فرزین :

  سلام
  وقت بخیر.در مورد قیمت دوره آیا همون ۴۴۱ هزار تومن هست یا که تغییر کرده؟
  ممنون از شما

  0

 41. روح الله اسماعیل پور :

  باسلام و عرض ارادت.من تودوره ثبت نام کردم.چون تاالان نتایج خیلی خوبی گرفتم.مطمئنم که مواردبهتروبیشتری ازشمایادمیگیرم.باتمرین فراوانی پول زیادی بدست اوردم و همچنین روابطم باپدرم خوب شده.فقط یه سؤال برای پیش اومده اونم اینکه یه مطلبی روچندروزجلوترخوندم درموردقانون جذب :اینکه دربرابر هرخواسته ای که ازکائنات داریم بایددربرابرش تاوانی هم درنظربگیریم.بعبارتی در مقابل هر خواسته ای بایدیه مابه ازایی داشته باشیم تابه خواسته مون برسیم.بنظرم اشتباهه.لطفن توضیح بدید.

  0

 42. شیوا :

  سلام آقای شریفی من تازه باکانال ودوره آشناشدم دوره اول راخریداری نمودم. من به گفته های شماقطعا ایمان دارم. شمادرفایل اول صوتی فرمودید قانون جذب هرچیزی رااعم ازخوب یابدتصورکنی واردزندگیت میشود ولی درفایل دوم صوتی فرمودید قانون جذب آنچه رافکرمیکنید نیست مثلا شخصی به طلاق فکرنکرده الان واردزندگیش شده. اگه تعریف شما این باشه به هرجی فکرکنید دگه علم پیشرفت نمیکرد. لطفا توضیح دهید ۱۰ بارفایل اول ودوم راگوش کردم. برداشتم این شد شاید ارتعاش اون فکرو فرستادیم ممنونم توضیح دهید

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 43. نیلوفر احمدی :

  سلام اقای شریفی
  من اینترنت نداشتم و امروز فهمیدم ک ثبت نام دوره جدید مهلتش تمام شده،این مدت داشتم هزینه اش را جور میکردم واقعا برایم مقدور نیست که با هزینه بیشتر در دوره بعدی شرکت کنم.لطف میکنید انعطاف بخرج بدید تا من هم بتونم شرکت کنم؟
  امروز ب ادمین پیام دادم
  خیلی نیاز دارم ب این دوره
  ایدی تلگرامم euphoria_24هست

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   ادمینها با شما تماس میگیرند

   0

 44. pardis :

  سلام وقت بخیر
  ممنون از توجه تون
  ممنون که راهنمایی میکنید
  ممنون که کمک میکنید
  ممنون که هستید زنده و دائم
  آرزو میکنم همیشه باشید
  هم برای ما هم برای بعد از ما
  تشکر و سپاس فراوان.

  0

 45. علی :

  با سلام خدمت آقای شریفی
  اگه امکان داره ثبت نام دوره را یکی دو روز تمدید بفرمایید .
  با تشکر

  0

 46. امیر :

  سلام اقای شریفی ببخشید یه سوال در مورد دوره دارم. من الان اپلیکیشن برنامه پرورش افکار رو نصب کردم و وارد دوره ها شدم و دیدم که نه ماه دوره داره که قیمت هر کدوم ۶۹ هزار تومن است و شما فرمودید که از ۱۵ فروردین قیمت این دوره ها افزایش پیدا میکنه,سوال من اینه که مثلا اگه من دوره ی ماه اول رو با قیمت ۶۹ هزارتومن تهیه کنم و ماه دوم رو بخواهم یک ماه بعدش تهیه کنم قیمت دوره همون ۶۹ هزارتومن است یا باید ماه دوم دوره رو با قیمت بیشتری تهیه کنم?? ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 47. ف.م ن :

  سلام من عضو کانال تلگرامی شما هستم اما میخاستم تو دوره ها تون شرکت کنم

  0

 48. مهديه :

  با سلام و عرض ادب
  چنانچه ما بدون انجام تمرینات خاصی مثل ۳-۵ یا سوالات رگباری بتونیم حس خودمون رو خوب کنیم و یا خوب نگه داریم در هر لحظه کفایت می کنه یا حتما باید به صورت منظم و به شکل این تمرین ها باشه؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام
   در درجه اول خوب بودن احساسات هست
   اما اون تکرار هست ک باعث رسیدن به هدف میشه
   پس باید تمرین انجام بدید
   شاد باشید.

   0

 49. فرهاد 2992 :

  با درود فراوان و خدا قوت. از دیروز در دوره شرکت کردم آیا دوره کانال تلگرام جدای دارد؟ سوالات قبلی نفرات دیگر در دوره رو کجا میتونم ببینم؟ با سپاس فراوان

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   بعد از ثبت نام در دوره به ادمینها پیام بدید تا شما را در کانال دوره اد کنند. سوالات و پاسخ ها در اپلیکیشن موجود است

   0

 50. فرشته :

  سلام دوباره فراموش کردم بگم ماه چهارم دوره ام و تجسم خلاق رو گوش میدم

  متشکریم که هستید

  0

 51. امیر :

  سلام آقای شریفی میشه فیلم راز رو بزارین تو کانال یا بگین از کجا دانلودش کنیم لطفا

  0

 52. محدثه :

  سلام. چجور میشه تو دوره ثبت نام کرد؟

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   ایدی تلگرام مسئول ثبت نام در اخر صفحه موجود است. در کانال تلگرام هم طریقه ثبت نام کامل توضیح داده شده

   0

 53. وحید :

  سلام جناب شریفس در سال جدید دوره نمی ذارید

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   از کانال تلگراممون پیگیر باشید. دوره جدید تا ۱۵فروردین فقط با قیمت ۶۹ تومن ارائه میشه

   0

 54. خاطره :

  سلام من خاطره هستم قبلا هم پیام دادم و سوال پرسیدم ولی متاسفانه پاسخ ندادید الان سوالم این هست که من وسواس فکری دارم آیا دوره می‌تونه به کمک کنه ؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   بستر آماده اس اما به خودتون بستگی داره
   ولی خیلی از کاربران وسواسشون درمان شده
   اگر شما اراده کنید صد در صد
   شاد باشید.

   0

 55. مهدی :

  سلام استاد شریفی عزیز میخواستم یه پیشنهادبدم که اگه نتایجی که توی کانال گذاشتیدرو تاریخ میزدید که بعد ازچندماه طرف تونسته اون جذب روداشته باشه بهترنبود چون اینم یه امیدیه برایه اون کسی که میخواد اون نوع جذبی روداشته باشه .ببخشید قصدم فضولی نبود فقط یه پیشنهاده ✔❤

  0

 56. طیبه ازادی :

  سلام
  من بصورت خیلی اتفاقی تازه ۴ روز هست که با سایت وکانال شما اشنا شدم ولی باور نمی کنید خیلی نتیجه گرفتم
  دوست دارم توی دوره هاتون شرکت کنم نمیدونم ثبت نام کی هس
  مییشه راهنماییم کنید ؟

  0

 57. Asadzadeh :

  سلام عالیه

  0

 58. Asadzadeh :

  باسلام
  مدت سه چهار ماه توی کانلتون هستمواقعا محشر

  0

 59. فریباجداری :

  سلام آقای شریفی عزیزممنون بابت دوره ۹ماهه بسیارمفیدتون من واردکانال قانون جذب شماشدم که جذبهای مادی داشته باشم وبتونم ثروتمند بشم خیلی جالبه ازنظرمعنوی ثروتمندترین آفریده خداوند شدم غنی وبی نیازازهمه این دنیا بازهم ممنون وسپاسگزارکه صفات خدایی راکه درونتان پرورش داده بودید به نحواحسن به کاربران انتقال دادید

  0

 60. اذر :

  سلام آقای شریفی.روز به خیر.در مورد هزینه دوره کارشناسی جذب خواهشی داشتم لطفا هزینه را دز صورت امکان افزایش ندهید تا بتوانیم تا اخر دوره از محضر شما استفاده کنیم .هزینه ای که تعیین کرده اید بسیار معقول هست و اکثر مردم می توانند شرکت کنند .تشکر

  0

 61. سمیه :

  باسلام میخواستم ببینم دقیقا این دوره ها چطوری برگزارمیشه؟لطفاتوضیح کامل بدین ممنونم

  0

 62. محمد عزيزي :

  سلام من ایفون دارم نمیتونم نرم افزار و دانلود کنم میخوام توی دوره شرکت کنم به ادمین هم پیام دادم لطفا راهنمایی کنید ممنون🙏

  0

 63. دانیال :

  اقای شریفی سلام یه پیشنهاد داشتم لطفا اگه ممکنه یه صفحه اینستا داشته باشین اونجا کامنت بزاریم دسترسی راحت تره نسبت به سایت ممنونم

  0

 64. دانیال :

  سلام من الان وارد دوره دوره کارشناسی جذب شدم. الانم باید برای هر ماه من یک ماه فایل ها روگوش بدم یا نه میتونم ماههی بعدی رو هم خریداری کنم.

  0

 65. پیمان :

  سلام آقای امیر شریفی عزیز و درود بی پایان برشما.
  من هر روز مشتاقانه منتظر ویس های شما هستم و با تمام وجودم به اونها گوش میدم و لذت میبرم و از خدا مهربان سپاسگزارم و از شما که به لطف پروردگار این لحظه های زیبا و پر از عشق و امید و موفقیت رو با ما به اشتراک میذارید. از خداوند متعال و شما امیر عزیزم سپاسگزارم.

  0

 66. پرستو :

  سلام من تازه دوره را ثبت نام کردم. و ماه اول را گوش میدهم.
  گاهی افکار منفی ام خیلی زیاد میشه و در عین حال واقعیت های الانم خیلی منفی هست. چه کنم که فشارم کم شه؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 67. سورنا :

  با عرض سلام مجدد.جناب شریفی لطف میکنید دقیقا طریق ثبتنامو لطف بفرماییداززمان و مبلغ و همه چی رو…ودیگه اینکه ممکنه بنده با کسی شهریه رو شریکی پرداخت کنیم بعد برای ایشون کپی بگیرم یا راهی ک ایشونم بتونن استفاده کنن؟

  1+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 68. داوود :

  سلام و درود به استادعزیزم جناب آقای شریفی
  استادمن چندروز پیش درباره جذب پول یه سوالی پرسیدم که خوشبختانه جوابمو تو پاسخ به سوالات گرفتم .شما چیزی جز دست قدرتمند خداوند نیستی.
  خیلی گلی …. خیلی باحالی…. دمت گرررررررررررررررررررررررررررررررم

  0

 69. مهسا :

  سلام خدمت آقای شریفی.من چند ماهه که با کانال شما آشنا شدم و چون شما فرموزه بودید که تا از کانال نتیجه نگرفتید وارد دوره نشید من هم صبر کردم تا الان که تاثیرات این قانون جذب را توی زندگیم دیدم حالا می خوام وارد دوره بشم اما اینکه بخواهم هزینه کل دوره را یکجا پرداخت کنم برام سخته،خواستم خواهش کنم که امکانی فراهم بشه تا پول هر دوره همان ماه پرداخت شود نه یکجا.امیدوارم همیشه خوش و خوش بهت باشید چون باعث حال خوب تو زندگیه ما شدید.

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   شما میتونید هر ماه رو جدا پرداخت کنید. اصلا اپلیکیشن اینگونه برنامه ریزی شده که ماه به ماه پرداخت بشه مگر دوستانی که دوست دارند یکجا پرداخت کنند

   0

 70. نسیم :

  سلام وقتتون به خیر .
  من به تازگی از طریق یکی از دوستان با کانال پرورش جذب آشنا شدم و از مطالبتون خیلی استفاده کردم.میخواستم ببینم الان توی اواخر بهمن ماه هم امکان وارد شدن به دوره کارشناسی جذب هست ؟

  0

 71. حفاظ بوته ای :

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

  0

 72. سيد محمد علي حسيني نژاد :

  سلام ببخشید یه سوال دیگه : چرا نمیشه مقالات یا مطالب سایت رو پرینت گرفت ؟ اصلا قابل کپی کردن هم نیست ؟ اگه بشه پرینت بگیریم خواندنش راحت تر هست مخصوصا برا من که چشمام ضعیفه و زیاد نگاه کردن به صفحه مانیتور برام خوب نیست ؟

  0

 73. سيد محمد علي حسيني نژاد :

  سلام ایا از امروز می توانم ثبت نام کنم در دوره های شما ؟

  0

 74. ندا :

  سلام اقای شریفی خسته نباشد خدا قوت از گوش کردن به فایل های صوتی انرزی مثبت میگیرم من چند روز پیش ازتون سوال پرسیدم خواستم بپرسم الانم میشه تو دوره هاتون شرکت کرد؟چه طوری میتونم مطالب دوره هاتون رو بخونم هر چی تو سایت گشتم پیدا نکردم…

  0

 75. zahra :

  و اینکه من امسال زیاد وقت مطالعه در مورد قانون جذبو ندارم ولی به شدت نیاز دارم به دونستنش!

  0

 76. نجمه :

  سلام خسته نباشید می خواستم بگم اگر می شود در شهر شیرازهم کلاس بر گزار کنید من فقط از طریق کانالمطالب شمارا می شنویمواگر در شهرستانها هم کلاس بگذارید عالی میشود شما عالی هستین

  0

 77. محمد :

  با سلام
  استاد شریفی شما اخر صفر گفته بودید یک تخفیف خوب واسه دوره در عید میخواهید بدید اما ماه ربیع امد وتخفیف نه در سایت ونه تو تلگرام دیدم
  لطفا بگید کی میخواید تخفیف بدید تا ثبت نام کنیم
  با تشکر منتطرم

  0

 78. عسل :

  سلام وقتتون بخیر چطور میتونم این دوره رو تهیه کنم با تشکر

  0

 79. فاطمه :

  سلام استاد عزیز.من تمرین ۳_۵رو دوماهه که انجام میدم ودگ برای اون قسمت که باید ۵تا نعمتو بگیم واقعا کم میارم چیزی به ذهنم نمیرسه باید چیکار کنم؟

  0

 80. تبی :

  سلام خدمت آقای شریفی وتیم پرانرژیتون..برای شرکت دردوره باید چیکار کنیم؟

  0

 81. حسن قادری :

  سلام استادشریفی عزیزمیخواستم بگم لطف کنیدوکمکم کنیدکه چطوری من کاروثروت روجذب کنم چون هم بیکارم واوضاع مالی مناسبی ندارم فوق دیپلم کامپیوترم ولی کارگرساختمونی هستم زن وبچه دارلطف بگیدچکارکنم تازودتربه نتیجه برسم

  0

 82. ليلا :

  سلام خدا قوت اقای شریفی.
  من تازه ۲ ماه با کانال شما اشنا شدم. میخواستم بدونم دوره بعدی کی شروع میشه ؟؟

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   همین دوره رو میتونید تهیه کنید. این دوره دیگه برگزار نمیشه

   0

 83. مرتضی :

  سلام. ببخشید برای ثبت نام در دوره های شما چیکار باید کرد

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 84. فاطمه :

  سلام خدمت آقای شریفی عزیزو گرامی ممنونم از اینکه وقتتون برای ما میزارید.مخواستم اگر امکانش باشد یک فایل صوتی در مورد اینکه چه جور استخدام.بشیم رو بزارید.چون من ماه دیگ آزمون استخدامی دارم علاوه بر اینکه درس میخونم عبارت تاکیدی خیلی به کار میبرم آیا روش دیگر ای هم هست بخواهم حسم خوب بش را به کار ببرم ممنون میشم اگر جواب دهید.

  0

 85. arezou :

  و اینکه چجوری باید شرکت کنیم و پول دوره رو چجوری واریز کنیم اگه امکانش هست توضیح بدید بازم ممنون

  0

 86. arezou :

  و اینکه واقعا خداروشکر میکنم که با شما اشنا شدیم واقعا ازتون ممنونم،خداقوت

  0

 87. arezou :

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما اقای شریفی،من دوهفتس با کانال شما اشنا شدم و انرژیم دوبرابر شدم و زندگی برام لذت بخش تر وشیرین تر شده، من و همسرم خیلی دوس داریم تو دوره شرکت کنیم امکانش هست یا اینکه وسط دوره هست و نمیشه؟ امیدوارم که هرچه سریعتر بتونیم تو دوره شرکت کنیم🙏🙏🙏

  0

 88. فرشته :

  یکیم این ک دوره هاتون حضوریه؟

  0

  • پرورش افکار :

   سلام مجدد

   خیر داخل اپلیکیشن فایلها قرار داده میشه

   0

 89. فرشته :

  با سلام؛

  من تازه با کانال و سایت شما آشنا شدم دوره های کارشناسیتون هنوزم پابرجاست؟من میتونم ثبت نام کنم ؟

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   بله

   0

 90. مهی جون :

  کاش ارزونترش کنید

  0

 91. محمد :

  سلام آقای شریفی

  من به تازگی با سایت و کانال تلگرامتون آشنا شدم

  می خوام توی دوره شرکت کنم

  چطوری این کار رو بکنم؟

  لطفا برای افرادی مثل من که الان با وجود گذشت چند ماه از دوره، با سایت و کانال تلگرام تون آشنا شدن فکری کنید و تدبیری بیاندیشید که ما هم بتونیم با هزینه ی مناسب دوره رو غیر حضوری تهیه کنیم.

  امیدوارم هر چه سریع تر پاسخ منو بدید چون فایل های صوتی تلگرام رو شنیدم و تشنه ی مطالب تون هستم.

  1+

  • پرورش افکار :

   سلام

   هر زمان که خواستید میتوانید از دوره استفاده کنید. دوره مثل یک سریال است. شما میتونید حتی ۱۰ ماه پس از شروع سریال دیدن آن را شروع کنید اگر قسمتهای قبلی موجود باشد که اینجا تمام فایلها موجود است.

   0

 92. sara :

  سلام آیا ازالان میشه تودوره شرکت کرد؟لطفا پاسخ سوالمو بدید من بشدت مشتاقم که تودورتون شرکت کنم واگه میشه کجا بایدثبت نام کنم وکلا دوره به چه صورته

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   بله با این ایدی در تلگرام تماس بگیرید

   @mrjanpanah

   0

 93. صهبا :

  سلام اقای شریفی
  ممنون میشم که یکم من رو راهنمایی کنید اول اینکه من الان میخوام در دوره های شما شرکت کنم امکانش هست؟و اینکه هزینه کلاسهاتون الان که از زمان ثبت نامتون گذشته چقدر هست واینکه پرداخت ماهیانه دارین؟لطف کنید نحوه ثبت نام هم یک توضیح بدید ممنونم

  0

 94. سعید :

  سلام آقای شریفی عزیز خدا قوت ….. من تو دوره کارشناسی جذب شما شرکت کرده ام و نتایج خوبی گرفته ام که مهمترین آنها آرامش است. خیلی از شما ممنونم

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   شکر خدای مهربان

   0

 95. محیا :

  سلام اقای شریفی من میتونم تواین دوره از الان شرکت کنم؟

  0

  • twim :

   سلام

   بله

   0

 96. محیا صحرایی :

  سلام اقای شریفی من میتونم تواین دوره از الان شرکت کنم؟

  0

 97. علی قربانی :

  سلام آقای شریفی عزیز من تازه با کانال وسایت آشنا شدم
  میخاستم بدونم میتونم در دوره شرکت کنم یا خیر ممنون میشم
  بابت فابلای صوتی تونم سپاس گذارم کلی انرژی داد بهم

  0

  • twim :

   سلام

   شما حتی سه سال دیگه هم میتوانید در دوره شرکت کنید ولی اون موقع دیگه ۹ ماه نخواهد بود. باید فایلهارو دانلود کنید

   1+

 98. manamkh0bam@gmail.com :

  ا سلام خدمت امیر جان من یه ماشین رو هدفم قرار دادم که تو یک سال قبل ۳ بار بیشتر ندیدمش الان تو یه روز دو بار میبینم و اینکه چند روز پیش سوار یکیش شدم که مال یه اشنا بود آیا اینا نشانه هست ؟؟

  0

 99. elhamshamy@ymail.com :

  با سلام
  واقعا تبریک عرض میکنم به خاطر این علم پرمنفعتی که تونستین از خدا بگیرین . واقعا از همه لحاظ عالی بود کانالتون .
  من دو سه روز هست که با کانال شما آشنا شدم ودورتونو الان دیدم خیلی مشتاقم که شرکت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .
  سلامت باشین .

  0

 100. فرهاد :

  با درود به استاد شریفی و همکاران عزیزش و اعضای محترم
  من سوالی که دارم اینه که من چندساله تنهام و همیشه ارتعاش دوست یابی داشتم با مشخصات ایده آلی که میخوام
  نمیدونم چرا یک دوست ایده ال برام جذب نمیشه ؟
  چون واقعا تمام توجه من به خواستمه هروقت بیرون میرم زیاد نشونه میبینم ولی یکی نصیبم نمیشه !!؟؟
  دوست که میگم منظور دوست با جنس موافق,من دنبال دوست دختر نبودم و نیستم
  گفتن کور از خدا چی میخواد دو تا چشم بینا
  من هم در اون حد میخوام در حدی که یک کور دو تا چشم میخواد منم یک دوست که کیس ایده آلم باشه میخوام
  با سپاس فراوان از شما و همکاران ارجمند
  فرهاد هستم

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *