کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه

کارشناس جذب شوید
24,044

در دوره قانون جذب اهداف خود را عمداً جذب کنید

آیا از کار کردن خسته شدید؟ آیا کارتان را دوست ندارید؟

آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟

آیا روابطتان کوتاه‌مدت است؟ و یا پر از مشاجره؟

هر کسی وارد رابطه با شما می‌شود مثل نفر قبلی است؟ و دقیقا روابطتون مثل هم تمام می‌شود؟

آیا شادی خود را در تغییر دیگران می‌بینید؟

آیا مرتب اتفاقات تکراری و ناخواسته برای شما اتفاق می‌افتد؟

پس بقیه متن را بخوانید . . .

داستان زندگی من:

سلام. من امیر شریفی هستم.

تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌حساب می‌آمدم. یک شکست‌خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. بااینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی همیشه تعداد شکست‌هایم بیشتر از موفقیت‌هایم بود.

هر بار که به یکی از اهدافم می‌رسیدم به خودم افتخار می‌کردم و یک ماه بعد دوباره یک ناکامی. با درآمدی که به‌زور فقط به کرایه ماشین و ناهارم می‌رسید. (گاهی وقت‌ها به دلیل شرکت در دوره‌ها حتی به پول ناهار هم نمی‌رسید.) همیشه در حال غر زدن بودم. به این نتیجه رسیده بودم که خدای بزرگ و مهربان من را دوست ندارد و کاریش نمی‌توان کرد.

اوضاع هر روز داشت بدتر می‌شد. هم اوضاع مالی و هم اوضاع درسی در دانشگاه؛ درسی که اصلاً به آن علاقه‌ای نداشتم. هرروز بااحساسی بدتر از دیروز به دانشگاه و سرکار می‌رفتم. بدترین موضوع این‌که هنوز خدمت سربازی را هم پیش رو داشتم. هر جوری حساب می‌کردم قرار بود در بهترین حالت یک زندگی متوسط رو به پایین داشته باشم.

کم‌کم اتفاقات بد داشت به روابطم هم کشیده می‌شد. بهترین دوستانم رفته‌رفته از کنارم می‌رفتن و من هم‌فکر می‌کردم که آن‌ها اشکال‌ دارند. نمی‌دانم چرا بعد از ۸-۹ سال مطالعه مداوم و شرکت در بهترین دوره‌های موفقیت هنوز هم کارم خوب پیش نمی‌رفت. انگار یک‌چیزی این وسط گم‌ شده بود. یک حلقه، حلقه‌ای که اسمش را می‌گذارم حلقهی طلایی.

شروع به سؤال کردن از اساتیدی کردم که به دوره‌هایشان می‌رفتم ولی ظاهراً هیچ‌کدام حاضر به پاسخ به درخواست‌ها و ایمیل‌هایم نبودند. در همین حال دچار یک بحران روحی هم شدم تا حدی که خنده برایم آرزو شده بود. به دلیل اینکه کتاب زیاد خوانده بودم خیلی از اطرافیانم در موارد مختلف با من مشورت می‌کردند. شاید مصداق این مثل شده بودم: هر چه بگندد نمکش می‌زنند، وای به‌روزی که بگندد نمک.

تصمیم قاطع

تصمیم گرفتم خودم به جواب سؤالاتم برسم. شروع به مطالعه‌ی دوباره‌ی کتاب‌هایم کردم دراین‌بین از احادیث و قرآن کریم و اشعار بزرگانی چون مولوی و حافظ و … خیلی استفاده کردم. هر چیزی که در کتاب‌ها می‌خواندم عالی بود ولی مهر تأییدی که کتاب مقدس قرآن بر آن می‌زد دلگرمی وصف‌ناشدنی بود.

خواندم و خواندم و خواندم و بالاخره! به قول ارشمیدس یافتم، یافتم. حس کردم کل مسیر از مبدأ تا مقصد را داشتم فقط جای یک حلقه‌ی طلایی وسط خالی بود. این‌طور بگویم مثل سیمی که از یک شهر به شهر دیگر کشیده می‌شود ولی به علت یک پارگی کوچک هیچ فایده‌ای ندارد و جریان برق را انتقال نمی‌دهد.

تصمیم گرفتم تمام یافته‌ام را خلاصه‌نویسی و عملی کنم. هرلحظه‌ی زندگیم فقط به این فکر می‌گذشت که چگونه بیشتر به قانون جذب عمل کنم. کم‌کم نتایج عالی از راه رسیدند. درآمدم به‌ سرعت ۳ برابر شد و تا به امروز همین سه برابر هم چندین برابر شده است. امروز درآمدم ۹۷ برابر شده و روابطم با همه خوب شد تا جایی که انگار به اطرافیانم حتی مسافرت بدون حضور من خوش نمی‌گذرد.

همیشه فصل بهار را با عطسه کردن و بینی قرمز سپری می‌کردم. سرماخوردگی‌ام معمولا این‌قدر طولانی بود که به آن‌ها عادت می‌کردم ولی انگار بدنم خیلی قوی شده بود و این را خودم هم حس می‌کردم. اعتمادبه‌نفسم بالا رفت. وارد شغل‌هایی شدم که حتی روزی جرئت نداشتم در مورد آن‌ها رؤیاپردازی کنم.

نمونه‌ی کوچکی از این موفقیت‌ها کانال و سایت ماست. کانال تلگرامی پرورش افکار یکی از پرسرعت‌ترین کانال‌های هم اندازه و هم موضوع خودش است و سایت پرورش افکار که با نموداری بی‌نظیر در حال رشد است. من تا به حال یک همچین رشدی در سایت‌های مرتبط با خودمان در سال اول ندیدم. و هر چی بیشتر می‌گذرد بیشتر متوجه می‌شوم که وقتی ذهن تغییر می‌کند دنیای انسان تغییر می‌کند.

سایت پرورش افکار

حتی خود دوره کارشناس جذب شوید در نوع خود یک رکود محسوب می‌شود که یک دوره‌ای برگزار شود و ۳۶۰۰۰ نفر در آن ثبت نام کنند. آن هم دوره‌ای که اولین دوره پرورش افکار در اولین سال کاریش است. اینها را نگفتم که بگویم توانستم خواستم بگویم می‌توانید!!!

نتایج زیاد بوده خواستم نتایجی را بگویم که خود کاربران محترم کانال و سایت در آن درگیر هستند تا لمس آن آسان‌تر باشد ولی نتاجی در زندگی‌ام گرفتم که واقعا این نتایج به هیچ وجه جزو بزرگترین آن‌ها نیستند و بزرگترین نتیجه‌ام نداشتن ترس است.

آیا شرایطی مثل گذشته‌ی من دارید؟ و دوست دارید شرایطی مثل حال حاضر من داشته باشید؟

دوست دارم این حلقه‌ی طلایی را با شما درمیان بگذارم. هیچ‌چیز در این مدت این‌قدر خوشحالم نکرده بود که برگزاری این دوره خوشحالم کرد. یک روز تصمیم گرفتم که اگر به یکی از اهدافم رسیدم این دوره را برگزار کنم و روزی که به آن هدفم رسیدم و تصمیم به برگزاری دوره گرفتم به‌سختی شب را خوابیدم.

آن‌قدر خوشحالم و ذوق دارم که این مطالب را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم که حتی الآن که دارم این مطالب را تایپ می‌کنم به‌سختی سر جایم نشسته‌ام. دوست دارم بلند شوم و داد بزنم بالاخره دارم این دوره را عمومی برگزار می‌کنم.

چرا من می‌توانم کمک شما کنم؟

مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.

من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که ۳ سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌اید از الآن هدف‌گذاری نکنید، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.

یعنی هرچقدر که الآن بخواهید بزرگ فکر کنید بازهم بعد از دوره می‌فهمید که خیلی کوچک بوده است. همین حالا بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دست گروه پرورش افکار می‌رسد که چقدر نتایج بی‌نظیری فقط در طی مدت کوتاهی که از شروع به کار کانال می‌گذرد به دست آوردند.

سرفصل‌های دوره:

خواب‌وبیدار

ارتعاش و مدارها

اگر اسکار را می‌گرفتم

شنا کردن در جهت جریان

سودوکو و تغییر اطرافیان

اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند

قطب‌نما

نقش خاطرات

جایگاه توبه

شکرگزاری پاک‌سازی

۲ فایل تخصصی روابط 

۲ فایل تخصصی ثروت

۲ فایل تخصصی سلامتی

و

تخمین قیمت دوره از روی قیمت دوره‌های مشابه قانون جذب :

قیمت دوره مقدماتی قانون جذب چیزی در حدود ۱.۲ میلیون تومان است.

قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود ۱.۸ میلیون تومان است.

قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به‌طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌بر  ۲ میلیون تومان است.

قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین ۲.۵ میلیون تومان الی ۳ میلیون تومان است.

که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود ۸ میلیون تومان می‌شود ولی به دلیل عشق فراوانم به این دوره هم‌چنین برای این‌که دوست داشتم دوره‌ی اول کارشناس جذب شوید طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر ۹ ماهه را ۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان گذاشتم که به‌صورت ماه‌به‌ماه ۲۵۰هزار تومان قابل پرداخت است.

این دوره کاملا به صورت اینترنتی برگزار می‌شود

قولم یادم نرفته: اهداف خود را عمداً جذب کنید

در خرید ماه به ماه شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید. این فقط و فقط به این دلیل است که من به این دوره ایمان کامل دارم و مطمئنم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد

اگر به تمارین دوره عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد. من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.

شاید با ماهی ۲۵۰ هزار تومان بشود یک عینک آفتابی ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

کارشناسی جذب-min

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

امیر شریفی

همه‌ی شمارا به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.

فراموش نکنید این دوره گارانتی ۱۰۰% برگشت وجه را در سه ماه اول دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این دوره

برای دیدن مطالبی که در سایت نیست وارد کانال پرورش افکار به آدرس زیر شوید

https://telegram.me/parvaresheafkar

برای دیدن نتایج دوستانی که در این دوره شرکت کردند وارد کانال زیر شوید

https://telegram.me/natayej_karshenasan

برای ثبت نام در این دوره بی نظیر همین حالا به این ایدی در تلگرام پیام دهید

telegram.me/mrjanpanah

من در دوره کارشناس جذب شوید شما را با تمام عشق و علاقه ای که دارم با مفهوم واقعی قانون جذب و ارتعاش آشنا می کنم. همچنین با ارائه راهکارهای عملی و تمرین هایی روی باورهای شما کار خواهم کرد. به شما یاد می دهم که چگونه افکار منفی خود را دور بریزید، باورهای مثبت خود را تقویت کنید و احساسات مثبت خود را قوی تر نمایید.

در دوره کارشناس جذب شوید به شما عزیزان بهترین روش تجسم خلاق را آموزش خواهم داد و شما را با مفهوم واقعی توکل و حسن ظن به الله یکتا آشنا خواهم کرد. سپس استفاده درست از عبارات تاکیدی را آموزش داده و بهترین روش جذب ثروت را با شما در میان خواهم گذاشت. همچنین راز و رمزهای برخورداری از روابط عالی و شایسته را به شما خواهم گفت و نحوه درست پاکسازی را آموزش خواهم داد. تا به مرحله ای برسید که با وجود برخورداری از سلامتی و ثروت زیاد همواره فرد محبوبی باشید و بتوانید به تمام آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

دوست دارم تمام شما دوستان عزیزم را در این دوره ببینم

در ابتدا باید اپلیکیشن پرورش افکار را از کانال پرورش افکار دانلود و سپس نصب نمایید. سپس اقدام به ثبت نام در دوره آموزش ” کارشناس جذب شوید ” نمایید

کانال تلگرام پرورش افکار به آدرس @parvaresheafkar می باشد که می توانید در آن عضو شوید

دوره کارشناس جذب شوید ساخته شده توسط استاد امیر شریفی در ۸۵ فایل صوتی و تصویری و ۹ ماه آموزشی، دسته بندی شده است

بله. گارانتی برگشت وجه تا ماه سوم تا یک سال پس از خرید دوره آموزشی میسر می باشد

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

867 نظر
 1. محبوبه می گوید

  سلام عرض میکنم خدمت آقای شریفی استاد بزرگم من محبوبه هستم، از روزی که عضو کانالتون شدم و اولین وویسی که ازتون شنیدم حال من دگرگون شد و انگار از جهنم وارد بهشت شدم و همون لحظه تصمیم گرفتم که وارد دوره بی نظیرتون بشم …اونقددرر حس خوبی داشتم و دارم که قابل توصیف نیست من این آرامش و حس خوب زندگیمو به اراده و خواست الله یکتا از شما گرفتم وکاملا احساس رضایت دارم از همه چی …خواستم ازتون تشکر کنم الان ماه ۵ دوره هستم و عاشق خودم و خدای مهربونم هستم و خیلی به خدا نزدیک شدم …و مطمئنم که پایان دوره از جذبای بزرگم براتون وویس میذارم…از خدای بزرگ برای شما و خانواده محترمتون سلامتی و شادی و ثروت و هرآنچه که آرزو داریدو خواستارم …به امید فردایی شیرین تر و جذابتر

  1. مدیر سایت می گوید

   خیلی خوشحالیم که دوره کارشناس جذب شوید تا این حد براتون خوبی و شادمانی به همراه داشته

 2. ابراهیمی می گوید

  سلام
  وقت بخیر
  من درطرح غدیرشرکت کردم ودوره استادوخریدم
  وقتی ایشون صحبت میکنن میگن میشه سوال بپرسیم و تاسوالامونونپرسیدیم ازمبحث ردنمیشن
  اماداخل اپلیکیشن گفته شده امکان سوال وجواب نیس
  داخل ستیتم تمام بروزرسانیا مال سال۹۵
  نمیدونم چراحسم بدمیشه وقتی فکرمیکنم همه چی مال ۳سال پیشه
  دلم میخاس همون موقع بادوره آشنامیشدم و سوالامومیپرسیدم وایشونم باهمون هیجان داخل وویسا جواب میدادن😐

 3. اسماعیل می گوید

  سلام اقای شریفی بی نظیر و مهربان , سالها بود که کم و بیش با قانون جذب اشنا بودم ولی اونجوری که بتونم نمیتونستم جذبی داشته باشم اما الان با دوره شما اشنا شدم و خیلی خوشحالم که خداوند این فرصتو پیش روم گذاشت . اقای شریفی من واقعا درگیر مشکلات مادی زیادی هستم خیلی خوشحالم میشم که منو یه راهنمایی بکنید .

 4. فاطمه سادات می گوید

  سلام خدمت اقای شریفی من بعد یکسال که عضو کانال بودم بالاخره وارد دوره شدم وواقعا خوشحالم که جسارت ورود رو پیدا کردم

 5. Hadis_hsl می گوید

  آقای شریفی این دوره میتونه برای من مؤثر باشه؟
  من امسال کنکوری هستم و البته بجز کنکور یه عالمه آرزوی بزرگ دارم…
  خیلی دوستتون داریم..
  خیلیییییی

 6. sina janani می گوید

  سلام آقای شریفی.من از طریق یکی از اقوام خیلی نزدیک با کانالتون آشنا شدم.ویس هاتون هم گوش میدم.خیلی جداب و زیبا هستن.هزینه همون ماهی ۱۷۰تومن.درسته
  به شدت علاقه پیدا کردم تو کلاساتون شرکت کنم.میخوام کلا دیدگاهم نسبت به زندگی تغییر بدم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 7. زهرا شفیعی می گوید

  با درود و احترام خدمت استاد شریفی عزیز و تمامی دوستان پرورش افکار و با سپاس از خدواند بزرگ که منو با یکی از دستان خودش استاد شریفی به این راه هدایت کرد
  من زهرا هستم و مدتی است که عضو کانال و دوره پرورش افکار هستم مشکلی که دارم اینکه من هر چند وقت دچار ضرر مالی میشوم چه به صورت دزدیده شدن اموال یا گم کردن و… لطفا راهنمایم کنید با سپاس

 8. مرادی می گوید

  سلام
  ممنون از. فایل ها و سایت و کانال و صفحه خوبتون
  نوع صحبتها و انذژی خیلی خوب صداتون….
  ممنون
  فایل مربوط به سوالهای رگباری رو پیدا نمی کنم😊
  بازی فراوانی رو شروع کردم هنوز. یه هفته نشده ولی اتفاقهای جالب داره می افته البته فعلا دریافتی نداشتما😁
  نمیشه از ده میلیون شروع بشه ؟😁😁😁 نمی دونم چرا انقدر خرجم زیاده😂 همون لحظه اول پول واریزی تموم میشه و کلی کارام هم مونده😂
  خیلییی خوبه
  دتتون. درد. نکنه
  مرسیییی

 9. سميه می گوید

  با سلام و احترام

  جند ماه هست که دوره را خریدم اما بهم ریخته است و نمی توانم از ان استفاده کنم. ایا از نظر اخلاقی کار شما درست است؟ چند بار به رابط شما پیام دادم و در طول این چندماه گفتن یک ماه دیگر درست می شود. هنوز که ان یک ماه به سر نرسیده است. و من کاش جایی بود که از شما شکایت می کردم. چون پول زیادی می گیرید و مشکلات اپلیکیشن را حل نمی کنید. و دم از حرام و حلال می زنید.

 10. قدسیه می گوید

  سلام میدونم که اصلا منفی بافی خوب نیس و شما هم بارها در ویسهای کانالتون گفتید اما متاسفانه هون گوشی ای هم که میتونستم ویسهاتونو گوش کنم خراب شده فعلا.بگذریم . نمیدونم میتونم این مطالبو اینجا بگم یا نه.بگم که من فرزند طلاق بودم و حالا هم بعد زندگی کردن کنار مادر و نا پدریم دارم ازدواج میکنم. متاسفانه ناپدریم مدام منو تحقیر میکنه و میگه آدمی که تو انتخاب کردی تحصیلات نداره. دکتر و مهندس و فوق تخصص نیست با اینکه خودشون مدرک لیسانس دارن.و اینکه خواهر ی که از همین پدر هست هم با اینکه معلولیت داره اما گاهی خیلی اذیت میکنه و من کنترل خودمو از دست میدم و بخاطر همین مادر و ناپدریم هم باهام دعوا میکنن. من بیشتر ویسهای کانالتون رو گوش کردم روزها ی اول خیلی حالم خوب بود و بیشترش رو اجرا میکردم باور داشتم که دارم خلاص میشم از این موضوع. ولی الان دیگه کشش ندارمم. تورو خدا کمکم کنید

 11. kind girl می گوید

  سلام
  من دوره ی کارشناس جذب شوید ودوره ی کوین رو خریداری کردم از اپلیکیشن پرورش افکار نزدیک ۲ساله کارشناس جذبی هستم
  چن روز پیش مشکلی واسه گوشیم پیش اومد فرمتش کردم.بعد که دوباره خواستم وارد پرورش افکار بشم گف تعداد دستگاه بیش از حد مجاز است
  در صورتی که فقط خودمو خواهرم ازش استفاده میکردیم.تلگرام هم واسم حتی با فیلترش نصب نمیشه
  لطفا رسیدگی کنین.میخوام هرچه زودتر دوباره فایل رو گوش کنم

 12. بهار می گوید

  تورو خدا یه تخفیف خوب بزارین
  من واقعا به دوره ها نیاز دارم و شرایط پرداخت ندارم تونستم ماه اولش رو پرداخت کنم ولی پرداخت هزینه ماههای دیگه سخته
  تخفیف بزارین🙏🏻

 13. Ali.m می گوید

  بعد از یک سال و چهار ماه بالاخره امروز دوره کارشناس جذب شوید تموم شد…زندگیم دگرگون شده!…حتما امتحانش کنین،موفقیت در انتظارتونه.

 14. nafas می گوید

  سلام خوبین من مشکلم اینه که هدفم رو نمیتونم مشخص کنم مثلا یه روز میگم میخوام بازیگر بشم یه روز دیگه میگم میخوام مدل بشم یه روز بعدش میگم دوست دارم یه فروشگاه یا شرکت داشته باشم به نظرتون چیکار کنم سردرگم شدم …ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز ما هدف رو جذب نمیکنیم احساس رو جذب میکنیم
   شما روی اون احساسی ک دوست دارید تجربه کنید تمرکز کنید و ارتعاش بدید جهان شما رو به سمت مسیرهایی هدایت میکنه تا از این احساس به شما بیشتر بده
   شاد باشید.

 15. نرگس می گوید

  سلام وقتتون بخیر من ۱۳ سالمه و با پدرم همیشه توخونه مشکل دارم یعنی روزی نیست که ما دعوایی‌نداشته باشیم و همیشه به خاطر همین موضوع ناراحت و عصبی هستم از همه مهم تر پدرم بد دل هستش و کلاس ها و جاهایی که میخوام برم رو اجازه نمیده
  ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم🌹

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   باید بی توجه باشید نسبت به شرایط ناخواسته
   و لیستی از خوبی های پدرتون تهیه کنید و مدام بخونید احساس خوبی بهشون داشته باشید تا جهان اتفاقاتی رو رقم بزنه ک از این احساس خوب به شما بیشتر بده
   شاد باشید.

 16. الییییی می گوید

  س خسته نباشد من تازه با قانون جذب اشنا شدم میشه مراحل اولیه قانون جذبوبه من بگید ….ممنون میشم

 17. مژده داودپور می گوید

  سلام من توشرایط خیلی بدی با دوره شما آشنا شدم یه خواستگار داشتم که تموم مراحل انجام شد ولی یهو تماس گرفتن گفتن استخاره کردیم بد در اومده کلی ناامید شدم
  یا
  صاحبونه جواب کرده در به در دنبال خونه بودیم با مادرم هستم اون خیلی نااامیده واقعا خودم خسته شدم و دنبال کارم …
  یعنی من میتونم زندگیم رو عوض کنم !!!!!
  توسن ۳۲ سالگی یه کم دیر نیست واقعا ناامید شدم صحبتهای شما رو خیلی قبول دارم ولی نمیشه ..همش یه چی میشه کلا ناامید شم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 18. Fatemeh می گوید

  با سلام . یه سوال داشتم یه چند تا کانال هست تو تلگرام یکی پرورش افکار یکی پرورش جذب یکی یچیز دیگه و کانال تو سایت هم ک آکادمی موفقیته . میخواستم بدونم ادمین این کانال ها با استاد شریفی در ارتباط هستن یا خیر؟

 19. آرزو می گوید

  سلام میشه لطفن بفرمایید که فایل تخصصی روابط تو کدام ماه دوره هست من شرکت کردم ماه سومم ..

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 20. سیده زینب می گوید

  سلام ببخشید کلیه تلگرام حتی طلایی که مال خود ایران هست و روس نظارت داره فیلتر شده و بالا نمیاد حال من باید چکار کنم و با پشتیبان ها ارتباط بگیرم من عضو دوره هستم و ماه اول رو خریدم اما منصرف شدن چون پولشو الان میخوام لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم
  در اپایکیشن پرورش افکار ایمیل زدم اما کسی جواب نداده
  ممنون

 21. جواد می گوید

  سلام و عرض ادب
  بنده دوره رو خریداری کردم و ماه اول هستم ، اما سوالم در این مورد نیست و بهمین خاطر و بخاطر اینکه فرمودین سوالات اعتقادی در ربات نپرسیم اونجا مطرح نکردم
  همونطور که استاد شریفی فرمودن پایه قانون جذب باید با دین ما سنجیده بشه، بنده هم معتقدم ، مخصوصا به اهل بیت، یه فایل صوتی ایشون داشتن دقیق یادم نیست کدوم که فرمودن فقط از خدا بخایید، اینجا این بحث توسل یکم بنده رو گمراه میکنه ، حتی تو قرآن هم هست که پیش من میایید با وسیله بیایید، مثلا برای رزق و روزی توسل به امام جواد ، در قانون جذب این قضیه ورود داره یا خیر؟ برام خیلی مهمه جواب این پرسش، تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 22. مارال عباسی می گوید

  سلام خسته نباشید
  من با دوستم دونفری دورتونو گرفتیم ولی جدیدا نه با گوشی من و نه با گوشی دوستم نرم افزار پرورش افکار رو بالا نمیاره
  حتی نرم افزار رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی این دفعه گفت تعداد دستگاه فعال شما بیش از اندازه شده
  یعنی چی؟
  من با گوشی غیر از خودم و دوستم وارد نرم افزار پرورش افکار شدم ولی با گوشیای خودمون نمیشه داخل شد
  ممنون میشم بگید مشکل از کجاست؟
  چون واقعا بدونه گوش دادن به دوره ها دارم دیوونه میشم😑
  بازم ممنون😊❤

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 23. کسری علی می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز انرژی خیلی خوبی به ما میدین با صدای گرم وگیراتون من یه مشکل دارم اینکه نمیتونم حسم را خوب کنم وافکار منفی زیادی دارم که باعث شده به خواسته اصلی ام نرسم یا اینکه خواسته ام ازم دور شده باید چکار کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   چرا احساستون بده؟ چون توجه شما رو موضوع ناخواسته هست
   باید مرکز توجهتون رو تغییر بدید تا احساستون خوب بشه
   سخت هست اما نشدنی نیست
   شاد باشید.

 24. علی عباس نژاد می گوید

  سلام استاد عزیز
  در رابطه با فایل تجسم دوره سوالی دارم
  اونم اینکه شما گفتین توی حالت آلفا هرچی فرکانس ذهنی ما بیشتر باشه یعنی به خواب نزدیک تر باشیم قدرت تجسم قوی تر میشه
  حالا اگه کسی الکل یا موارد مشابه مصرف کنه که حالت آلفا تقویت بشه(چون یه حالتی به آدم دست میده که انگار چندروزه نخوابیدی) میشه گفت که قدرت تجسم هم بیشتر میشه؟
  چون من توی این حالت وقتی تجسم میکنم به قدری غرق در تجسم ام میشم که انگار واقعا اتفاق افتاده
  لطفا اگه مشکلی داره که نمیشه تو سایت بزارین حداقل جوابشو به ایمیلم بفرستین
  ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 25. حجت می گوید

  با سلام و خدا قوت
  من در دوره ۹ماهه هستم و در حال حاضر هم ماه پنجم (۹۸/۳/۲۰)هستم
  دوره ی استاد شریفی عزیز بهترین و فوق العاده ترین دوره ها می باشد
  از وقتی وارد این دوره شدم خیلی شاد هستم و با قدرت تمام پیش میرم و جذب های کوچیک هم داشته ام
  استاد شریفی عزیز خیلی دوستون دارم تشکر تشکر تشکر تشکر هزاران تشکر
  (خدایا شکرت)

 26. صادق می گوید

  سلام خدمت عزیزان پرورش افکار
  سلام ویژه خدمت اقای شریفی

  من حقیقتش میخام دوره ها رو بخرم ولی راستش در توانم نیست هزینه اش
  آیدی تلگرامم s070208m

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 27. مهسا می گوید

  سلام وقت بخیر من این دوره رو تا ماه دوم خریداری کردم اوایل احساسم خوب بود ولی بد یدفه از گوش دادن هر روز فایلا خسته شدم الان احساس میکنم نمیتونم دوباره از اول این دوره رو شروع کنم چیکار باید بکنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 28. بهادر می گوید

  خب شرکت تو دوره هم مستلزم پرداخت هزینس منی که خودم درامد ندارم و خانوادمم فعلا نمیتونن ماهی صدوهفتاد تومن رو تقبل کنن نمیتونیم کارشناس جذب بشیم و خواسته هامون رو جذب کنیم…
  خیلی دوس داشتم جذب کنم که همین امسال از کنکور قبول بشم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 29. حسن می گوید

  سلام جناب شریفی بزرگوار . سوال داشتم از خدمتتون اینکه من میدونم که نمیتونم به هیچ عنوان روی زندگی کسی تاثیر بذارم . اما مثلا درمورد روابط عاطفی با شریک عشقی خودم قصددارم یکسری مسائل رو که منو اذیت میکنه از بین ببرم . خب طبق اوامر شما من نسبت به تمام اتفاقات خوش بین میشم و سعی میکنم به مسائل منفی اهمیت زیادی ندم . همین قضیه باعث میشه که طرف من تمام رفتار های بدش رو کنار بذاره . و من احساس خوبی داشته باشم . حالا چطور میشه که یه جورایی راه روش خودش رو هم با ارتعاشات خودم تغییر دادم . یکم با حالت استقلال طرف مقابل تضاد داره . من خیلی از فایلهای پاسخ به سوالات رو گوش دادم اما سوال این مدلی رو پیدا نکردم وگرنه مزاحم وقت گرامیتون نمیشدم . لطف میکنید پاسخ بدید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز ما نمیتونیم کسی رو تغییر بدیم
   مثال براتون بزنم همسرتون ویژگی داره که شما رو ناراحت میکنه
   اون احساس رو شما جذب کردید
   با فکر کردن به خوبی های همسرتون،همسر شما کارهایی میکنه که از این احساس خوب به شما بیشتر بده
   شاد باشید.

 30. سوسن عباسی می گوید

  آیا برای خرید دوره ها پول را به کارت شخصی یک خانم باید واریز کرد.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   خیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

  2. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 31. سمیه سیدی می گوید

  با سلام
  بنده از کارشناسان دوره هستم و میخوام اپلیکیشن رو علاوه بر گوشیم روی لپ تاپم نصب کنم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 32. میثم می گوید

  سلام و وقت بخیر خدمت آقای شریفی عزیز و گروه خوبشون
  توی دین ما میگن هر لحظه ذکر بگید تا همیشه یاد خدا باشید منتها همه جا و همه وقت نمیشه این کار و انجام داد چون آدم درگیر کارای روزمره میشه و از یادمون میره، حالا چه کاری میشه انجام داد که در مراحل اولیه یادگیری جذب همیشه متوجه باشیم از قانون جذب داریم استفاده می کنیم و حسمون حتی وقتی درگیر کارای روزمره هستیم خوب باشه؟ اینو متوجه هستم که بعد از یه مدت که استمرار توی مراحل جذب انجام میدیم به طور ناخودآگاه حسمون خوب میشه و اتفاقات عالی پشت سرهم میوفته منتها توی مراحل اولیه آموزش چه کاری میشه انجام داد؟ (البته شاید سوال من خیلی ایده آل گرایانه باشه)

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیزم برای رسیدن به این مرحله ای ک فرمودید باید وقت گذاشت
   چگونه؟ باید انقدر اون موضوع رو تکرار کنید تا توی ناخودآگاهتون حفظ بشه ک بعدا ناخودآگاه به صورت خودکار براتون انجام بده
   پس شما با تکرار میتونید به این مرحله برسید
   براتون مثال بزنم شما وقتی ثبت نام میکنید برای آموزش رانندگی اوایل خیلی سخت میتونید رانندگی کنید و تناسب بین دنده و کلاچ و گاز برقرار کنید ولی بعد از یک مدت به راحتی رانندگی میکنید
   چه اتفاقی افتاده؟ اون تکرار کار خودش رو کرده!
   شاد باشید.

 33. فاطمه می گوید

  سلام لطفا لینک ربات تلگرامتون رو بذارید گفتید توی بیو پیج هست ولی من ندیدم. ممنون میشم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 34. آذین سلطانی می گوید

  سلام
  استاد عزیزم من از طریق یکی از دوستام با شما اشنا شدم تو دوره ی خیلی بد و تلخی از زندگی بودم.هیچ اطلاعی از قانون جذب نداشتم مدام قر میزدم شکرگزار نبودم من تو چند ماه هم کارم را از دست دادم هم سرمایه ام و اونموقع فکر میکردم از همه بدتر پسری بود که ۱۰ سال باهاش دوست بودم و به بدترین شکل بهم خیانت کرد و ازدواج کرد. اوج روز های بدم بود یه شب گفتم خدایا یا نجاتم بده یا منو بکش و راحتم کن.از طریق اینستا به صورت اتفاقی یک دوستی پیدا کردم که خیلی کمکم کرد و در اخر یک خانمی را بهم معرفی کرد که باهاش دوست شم خلاصه خدا برام نشونه های زندگیم رو میفرستاد و منم بهش توکل کردم و وقتی دست از قر قر برداشتم همون دوستم که یجورایی خدا برام فرستاده بود ادرس کانال شما رو داد و دنیایی من تغییر کرد من هنوز تو دوره شرکت نکردم و ویس های کانال رو گوش میدم ولی کلی دستاورد بدست اوردم که خودمم باورم نمیشه
  اولین دستاوردم این بود که فهمیدم من خودم رو دوست نداشتم ولی خدا انقدر دوستم داشت که اون اقا بدون دردسر از زندگی من رفت بیرون و جالبه خدا نشونه هایی به من نشون داد که بهم ثابت شد مردی که سر کار نمیره خیانت میکنه به درد ازدواج و اینده نمیخوره و…
  دومین دست آوردم کارم بود که از کاری که با حقوق ۱.۵۰۰.۰۰۰ اخراج شدم ولی این بار برعکس سری هی پیش قر نزدم گریه زاری راه ننداختم و گفتم خدایا هرچی تو بگی و دو روز بعد کاری امد تو زندگیم با درامد ۲.۰۰۰.۰۰۰ میلیون
  سومین دستاوردم حسمه که دیگه منفی و قر قرو نیستم و شکر گزارم و ارامشی جزیی امده تو زندگیم
  چهارمین دستاوردم اینه که با اینکه ۳۱ سالمه از این که ازدواج نکردم نمیترسم و میدونم خدا همونجوری که شما رو سر راهم قرار داد نیمه گم شده ام رو هم سر راهم میزاره
  و کلی دستاورد های مالی مثلا اخرین دستاوردم این بود که برای اولین بار تو زندگیم پاداش گرفتم اونم مبلغ ۵۰۰ هزار تومن که برای من خیلی خوب بود و میدونم خودم جذبش کردم
  و در اخر هرچی در گذشته بوده خودم جذبش کردم الان که جذب های امروزم رو میبینم که یکم حالم بهتره و این اتفاقات خوب برام افتاده الان که حالم خیلی بهتره از ۲ ماه پیشم از الان خیلی هیجان زده ام واسه جذب های دو سه ماه دیگم ببین اونا چی میشن
  در اخر خدارو شکر میکنم امیر شریفی را افرید و از استاد عزیزم ممنونم که راهنمایی ما شدین

 35. فاطمه می گوید

  سلام استاد
  امروز از قانون سوالات رگباری استفاده کردم وای عالی بود عالی هرچند یه جاهایی به کارم گره افتاد ولی آدمای خوش قلبی رو دیدم که دلسوزانه کمکم کردن و حل شد. انقد مثال تاکسی و جلو نشستن که شما گفتین تو ذهنم بود که برام پیش اومد.
  فقط خواستم تشکر کنم از شما و خدای مهربونی که داریم. من شکر گذاری رو مدت زیادیه انجام میدم و میخوام بگم مهمترین چیزی که قانون جذب به من داد حس حضور خدا در کنارم بوده نزدیک نزدیک

 36. سارا می گوید

  سلام اقای شریفی من ماهه دوم دوره هستم و شغل مورد علاقه ای که میخواستم رو بعد از مدت هاتلاش جذب کردم واقعا خوشحالم ممنون بابت دوره های خوبتون

 37. پرند می گوید

  ممکنه کسانی که اصلا با قانون جذب آشنا نیستن از حرفهای شما ذوق زده بشن تحت تاثیر تبلیغات شما کل دوره رو یکجا خریدم به دوستان و اعضای خانواده هم گفتم اونا هم خریدن حدودا۵نفر بودیم کوچکترین نتیجه ندیدیم وقتی هم بهشون این موضوعو نوشتم بلاکم کردن!! پولم حرومتون بشه انشالله
  دوره هم بی نظم و بی سروته

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

 38. @Naderahanin می گوید

  سلام چگونه میشود در دورها شرکت کنیم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

  2. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

 39. زهرا می گوید

  با سلام حضور محترم آقای شریفی و با تشکر از کانال تلگرام آکادمی موفقیت که مطالب بسیار جذاب است ولی بر خلاق کانالتان من فصل یک دوره کارشناس جذب را خریدم ولی متاسفانه تمامی مطالب و حتی مثال در خود کانال بود و اصلا نیاز به خرید دوره نبود و کلا تمرینی هم نداده بودید و من راضی نبودم راستش می ترسم ماههای بعد را بخرم بازم مطالب تکراری باشد

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست عزیز
   تا ماه سوم دوره نتیجه نگرفتن ک طبیعی هست
   و از ماه دوم به بعد تمارین داده میشه
   در خصوص تکراری بودن هم
   توی هر دوره یا کتابی مبحث ارتعاش بلاخره یکی هست اما طرز تدریس فرق داره
   چون دوره برگزار کردیم نمیتونیم تو کلیت قانون جذب دست ببریم
   اما خب مطالب دوره خیلی کاملتر از سایت هست
   شاد باشید.

 40. محمدی می گوید

  م.:
  سلام براستادامیرشریفی عزیزوبزرگوار
  نمازوروزه هاتون مقبول درگاه حق ان شاالله…
  من خیلی وقته(شاید۶ماه) باشماوکانالتون آشناهستم وپیگیرتمارینی که میدید٬وهمه روموبه موانجام میدم٬فکرمیکنم بالای ۳ماه هم هست که بصورت جدی وتمام وقت شاگردشماشدم وباخریددوره تون توی کلاس کارشناس جذب شماشرکت میکنم وصبح تاشب وشب تاصبح کارم شده تمارین وپاک سازی٬باذکرعبارات تاکیدی میخوابم ودرحال ذکربیدارمیشم(خیییلی امیدواروشادبودم)
  ولی دریغ وصدافسوس که هیچ تاثیری توی زندگیم نداشته!؛! نداشته که هیچ حتی بدترهم شده!!!
  حتی اوایل آشنایی من باشماتوی استانبول بودم وکاری داشتم وسرمایه ای(نزدیک ۵۰ملیون)ولی الان اوناروهم ازدست دادم! وبخاطریک نوع بیخیالی که درتمارین هست وهزینه هایی که هرروزاجبارابایدبرای گذران زندگی خانواده بکنم پول هایی که داشتم هم تمام شده!!!
  حتی برای اینکه مزاحمتی درتمرکزم برای انجام تمارین توسط خانواده و….نداشته باشم توی این چندوقت دوباربه مشهداومدم وبارقبل ۷روزموندم والان هم تاامروز۵روزه که مشهدم!
  استادعزیزم جناب شریفی بزرگوار٬الان ناخودآگاه تهی شدم وناامیدازاین راه!چه کنم؟
  استادشرایط من شده مثل دیالوگ معروف که «جنگ شدکشاورزبودم باتراکتور٬الان هم کشاورزم ولی بدون تراکتور!»
  من قبل ازورودبه کلاس های شمامنبع درآمدی داشتم وسرمایه ای که حتی بعدازدست دادن اون منبع درآمدپولی داشتم که میتونستم توی ایران مغازه ای اجاره کنم وبه سختی گذران زندگی کنم (هروقت به ذهنم میومدکه نکنه پولم تموم بشه ومن غافلگیربشم و….ولی سریع ازذهنم خارج میکردم وپاکسازی…..)

  استادالان که چندروزیه بخاطردوری ازخانواده وتمرکزبیشترم به انجام تمارین و…به مشهداومدم به ناگاه ودراوج حال خوش وامیدواری تاکیدمیکنم به ناگاه ویکباره پنچرشدم!!!!
  استادشاااید۵۰۰هزارتومن بیشترنداشته باشم(یاتمارین وراه خاصی بمن بدیدکه سریع به نتیجه برسم٬یا۵۰ملیون خسارتی که به من واردشده روبدیدکه بتونم کسب وکاری راه بندازم!)

  البته بیشترازاین توی این چندماه ازدست دادم ولی این پول نقدی هست که ازدست دادم.
  استادکمکم کنیدکه بدجوری پنچرشدم بدجوری…
  البته دوست ندارم جواب من عمومی داده بشه .من جواب خصوصی واختصاصی میخوام.استادچه کنم؟؟؟؟

  این پیام منولطفابرسونیدبهش

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 41. سجاد می گوید

  سلام خدمت استاد
  من دوره رو خریدم.. ماه دوم رو هم تموم کردم.. ولی تمرین ها رو نمیتونم دنبال کنم.. سریع خسته میشم!! چیکار کنم؟ موندم ماه سوم رو شروع کنم یا نه!!؟ خواهشا کمکم کنید..

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 42. farnoosh می گوید

  سلام
  شما در معرفی دوره هزینه دوره رو ۹۹۰تومن فرمودید
  و در ادامه گفتید طی ۹ ماه ۱۷۰ تومن!
  درصورتی که ۹۹۰تومن طی ۹ماه میشه ماهی ۱۱۰تومن
  هزینه اش چطوریه بالاخره؟

 43. فائزه می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید یک سوال راجب تمرین دوره دارم ؛ روزه ی فکری
  آیا اینکه من زمانی که روزه هستم و مثلا فرزندم کار ناشایستی میکنه یا غر میزنه و من تلاشم رو میکنم که احساسم رو خوب نگه دارم و به غرهاش بی توجه باشم ؛ باز هم تمرین ام رو باید از اول شروع کنم ؟
  اینکه سعی میکنم حالم رو خوب نگه دارم
  به اتفاقات اطراف
  صحبت میکنم باهاش که بهتره غر نزنی و حالت رو خوب کنی و اینا
  این توجه میشه ؟!
  اگر توجه به حساب میاد به موردی که دوست ندارم و ناخواسته اطرافم هست ، چیکار کنم در زمان تمرین ؟
  این در صورتی هست که اون رفتار فقط برای من هست و من باید توجه کنم و حلش کنم
  آیا باید برم روز اول ؟!

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 44. نظرکرده می گوید

  من میخوام ثبت نام کنم سایت و اپلیکیشین پرورش افکارروهم دارم کجا باید دوره رو خریداری کنم ممنون میشم توتلگرام پاسخ بدیدسپاسگزارم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 45. مینا می گوید

  سلام اقای شریفی.از کانال و سایت خیلی خوبتون متشکرم من هر روز وویس های شما رو گوش میدم و انرژی میگیرم من هنوز وارد دوره کارشناسی جذب نشدم ولی با همون تمرین های شما دارم نتیجه میگیرم و از این بابت خدارو شکر میکنم و از شما سپاسگزارم.
  من در مورد حکمت خدا سوال داشتم اول اجازه بدین درکی که من از طریق قانون جذب کردم توضیح بدم بعد شما لطف کنید بگید درست هست یانه.
  به نظرم و طبق چیزهایی من فهمیدم اول اینکه ما خواسته ای که داریم مشخص میکنیم بعد حسمونو نسبت بهش خوب میکنیم و بعد رهاش میکنیم و اونجا خدای متعال براساس بهترین راه که همون حکمتش هست اون خواسته رو براورده میکنه وچون من راه خاصی برای براورده شدنش مشخص نمیکنیم دیگر با حکمت خدا تناقضی پیدا نمیکنه.چون من همیشه میبینم وقتی خواسته ای براورده نمیشه میگن حتما صلاحت نبوده ولی وقتی از طریق قانون جذب خداسته تو بخوای دیگه این مورد پیش نمیاد.به نظر شما این درسته یا نه.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله دوست عزیز درسته
   شاد باشید.

 46. نازنين می گوید

  سلام روز بخیر
  خیلی دلم می خواد نظر إستاد شریفی را در مورد نت ورک مارکتینگ بدونم
  خیلی مهم برام ممنون 🙏🙏

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   استاد هیچ مجموعه ای را تایید یا تکذیب نمیکنند
   موفق باشید.

 47. محمدرضا می گوید

  سلام
  یکی دو سالی هست که با کانالتون اشنا و نزدیک به سه ساله که با قانون جذب اشنا هستم و نتایجی هم گرفتم
  از دوره و نتایجش که میبینم خیلی دوست دارم توش شرکت کنم
  اما والدینم حاضر نیستن بابتش انقدر هزینه کنن
  چون شاید توی خانوادمون من انقدر به این قانون اعتقاد داشته باشم
  میخواستم بدونم راهنمایی ای برای من که نمیتونم توی دوره شرکت کنم دارین یا نه

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 48. عباس دیانتی می گوید

  سلام اقای شریفی من کل دوره رو یکجا خریدم امروز که خواستم وارد بشم ۱۷۰هزار تومن از من میخواد چکار کنم در ضمن رمز عبورم رو فراموش کردم متشکرم دیانتی

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 49. رضا پوركيا می گوید

  سلام وقت بخیر من گوشی ایفون دارم خیلی تلاش کردم اپلیکیشن رو نصب کنم و دوره رو بخرم به ادمینها هم پیام دادم ولی کسی تماس نگرفت لطفا یه راهی بذارید که بسه دوره رو راحتر تهیه کرد من الان یکماه میخوام دوره رو بر دارم ولی موفق نمیشم لطفا یکی کمک من بکنه مرسی

 50. سید اسحاق حسینی می گوید

  سلام .من خیلی خوشحالم که عضو کانال شما شدم .که در طول پنج ماه فقط حسم خوب کردم و به خیلی از چیزهایی که قبلا آرزوش رو داشتم خیلی راحت رسیدم وزندگی من از هر لحاظ کلا تغییر کرده خیلی دوستتان دارم آقای شریفی انشالله همیشه موفق باشید .
  جناب آقای شریفی خیلی از شما ممنونم وبزودی برای پیشرفتهای بیشتر در دوره بینظیر شما شرکت خواهم کرد .
  خدا را بینهایت شکر

 51. مهدی می گوید

  سلام اول بگم ماشاالله بعدش شما واقعا چقدر مال و ثروت دارین؟ یعنی همش مال فروش دوره های قانون جذبه؟ ۸۰۰ یا ۹۰۰ میلیون شایدم مولتی میلیونر شدین تا الان. خدا یا شکرت.

 52. مهرگان می گوید

  سلام
  من چند ماه میشه که با کانالتون اشنا شدم و ماه اول دوره رو هم خریداری کردم من یه سوال دارم که میخوام از خود استاد بپرسم خیلی برام حیاتیه میشه راهنماییم کنید؟
  از چه طریقی سوالمو مطرح کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 53. فاطمه می گوید

  سلام آقای شریفی.ممنونم بابت دوره ی خوبتون.من ماه دوم دوره هستم.تو فایل اول گفتید باید مدارهارو یکی یکی بالا برید و برای جابجایی بین مدارها پول و درامد رو مثال زدید.سوالم اینه تو رابطه چطور این مدارهارو بالا بریم .حقوق ماهانه هر ماه بدست میاد و میتونه ماه های بعد افزایش پیدا کنه اما تو رابطه من چطوری مثلا ب مرحله چهارم برسم درصورتی ک فقط بای نفر میتونم رابطه داشته باشم و ازدواج کنم؟اگه قرار باشه از مرحله اول ب دوم برم و نتیجش بدست بیارم که تو این حالت با فردی ازدواج میکنم که ارتعاشم تو مرحله دوم بهم میده دیگه نمیتونم ب مرحله بعد برم.لطفا راهنماییم کنید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 54. محمد می گوید

  پسر تو فوق العاده ای
  دوست من امریکاست و از اونجا گرای تو رو داد بمن، از شاگردای جو ویتالیه
  تو رو خیلی دوست داره و منم خیلی خوشحالم که صداتو دارم- حتما میبینمت.
  محمد متینیان

 55. محمدحسین محمدی می گوید

  سلام آقای شریفی خیلی میبخشید من در افغانستان هستم و با این کانال آموزش قانون جذب تان چند وقت است که آشنا شدم میشه راهنمایی کنید که قیمت هرماه دوره تان فعلا چند است و برای ما هم تخفیف دارید و چگونه میتوانم پرداخت کنم؟

 56. فاطمه حزین می گوید

  سلام استاد عزیز وقتتون بخیر.ماه ششم دوره هستم و تا الان نتایج خوبی گرفتم ک ازتون بسیار سپاسگذارم و خدارو شاکرم.مسعله ای ک الان درگیرشم یعنی مدت دو سه ساله درگیرشم اینه ک من چرا توی این خانواده به دنیا اومدم.منظورم اینه من هیچ تفاهم اعتقادی و مذهبی با خانوادم ندارم و این مسعله مدام حسم و بد میکنه باعث جر و بحث میشه.اونها منو درک نمیکنن و من اونهارو…همش میگم خدای بزرگ و مهربون چرا منو در این خانواده به دنیا اورد…یعنی میگم قبل به دنیا اومدن ک ارتعاشی نداشتم که این قضیه تقصیر من باشه….خلاصه بسیار فکرم مشغوله… و نمیخوام اونی باشم ک اونا میخوان…من طرفدار ازادی و اونها طرفدار مذهبی بودن و دیداندی و حجاب هستن…چه کاری باید انجام بدم…؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 57. زینب می گوید

  سلام من ماه چهارم دوره هستم.درباره تجسم حس خوبی اصلا نمیگیرم.مثلا ی وقتایی با چشم باز راحت میتونم تجسم کنم حسم هم خوبه اما اینکه بخام دراز بکشم و تجسم کنم همش حواسم پرت میشه انگار دارم ب زور تجسم میکنم. چکار کنم؟ و برای ازدواج اگ بخاین ی شاه کلید بهم بدین چی میگین؟ ممنونم اغز همه خوبیاتون

 58. احمد می گوید

  عرض سلام و احترام خدمت آقای شریفی عزیز
  بنده دوره کارشناس جذب شوید را تهیه کردم و به دقت نه ماه را تمام کردم ولی متاسفانه نمی دونم چرا به نتایج مد نظرم نمی رسم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید با تشکر فراوان

 59. R.S می گوید

  سلام اقای شریفیِ مهربون.واقعا ممنون بخاطر اینهمه انرژیی که تو ویساتون دارید.من اینقدر ویساتونو گوش میدم که اون صدایی که درون خودم شنیده میشه و با خودم حرف میزنم با لحن و صدای شماست.بازم ممنونم که اینهمه امید رو درون من زنده کردین.واقعا تو وضعیت خوبی نبودم.تاالان هم معجزه ای ندیدم اما حالم عالیه و مطمئنم بهتر هم میشه..خداروشکر میکنم که با کانال شما آشنا شدم.خدانگهدارتون باشه و بهترین ها نصیبتون شه..پایدار باشین

 60. سهیلا می گوید

  سلام دوره خوبه ولی پاسخگویی برخی اددمین ها اصلا خوب نیست تا دوره رو نخریده بودم جواب میدادن ولی بعدش دیگه حداقل۱۲ساعت طول میکشه،تا اددمین پاسخ بده

 61. مهدیه نظری می گوید

  سلام 🌸
  من ماه اول دوره رو خریدم ۱۷۰ تومن از طریق نرم افزار
  الان نه به کلاس میتونم وصل بشم نه به قسمت پرسش و پاسخ
  در ضمن ۹ فایل ۵۰ دقیقه ای برای ماه اول دوره هست که دو فایل اول اقای شریفی فقط در مورد خودشون دلیل و کاراشون تو دوره حرف زدن و آموزشی نبوده و ۸۰ درصد توضیحاتی که دادن تو خود کانالشون به صورت وویس قبلا گفته بودن و چیز جدیدی نشنیدم از دو فایل اول دوره
  من نگران و ناراحتم ۱۸ سالمه و دو ماه دیگه عروسیمه و از نظر روحی خیلی داغونم اعتماد به نفس اصلا ندارم هنوز خونه نداریم و باید بریم دنبال ی خونه با اجاره ی مناسب بگردیم بماند که لباس عروس و بقیه چیزا خیلی گرون در میاد و هنوز تهیه نکردیم
  و البته که ۱۷۰ تومن برام پول نسبتا زیادیه تو این شرایط اما دوره رو خریدم و الان حس میکنم باید بقیه ی دوره ها رو هم بخرم و گوش کنم تا به نتیجه ای برسم.
  خواهش میکنم با توجه به شرایطم منو کمک و راهنمایی کنید ممنون از اقای امیر شریفی با صدای پر انرژیشون

 62. سارا می گوید

  سلام استاد من ب اشتباه هشتا اکانتم سوخته چه راه حلی پیشنهاد میکنید من سه دوره رو خریداری کردم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 63. ويدا می گوید

  سلام ثبت نام برای ایفون از طریق لینکی که در تلگرام گذاشتید جواب نمیده و ادمینها هم پاسخ نمیدن من در دوره وقتی اقدام به ثبت نام کردم که تخفیف داشت ولی اصلا هیچ جوابی برای من نیومد تخفیف هم تمام شد

 64. مهرداد می گوید

  سلام امیر جان ممنون‌ بابت همچی خیلی گلی خیلی خوبییییی

 65. سمانه می گوید

  سلام توی کانال فرموده بودید ماهی پنجاه تومن پرداخت میشه این مال این دوره بود؟

 66. REZA می گوید

  سلام اقای شریفی واقعا ممنونم ازتون من دوساله داخل کانالتونم ولی داخل دوره ی کارشناس جذب شوید تازه شرکت کردم واقعا محشره هرکسی ک شرکت نکنه واقعا ضرر میکنه

 67. فاطمه می گوید

  سلام وقت بخیر
  ماه دوم دوره هستم
  دیروز گوشی من رو دزد برده آیا نسخه ویندوزی دوره وجود داره که بتونم ازش استفاده کنم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 68. مشتری می گوید

  سلام آقای شریفی یه جایی دورتونو رایگان گذاشتع میشه ازش استفاده کنم وضعیت مالیمم خوب نیست اگه میشه بهم بگید اگه نمیشه هم همیشه حق با مشتری است

 69. الی می گوید

  سلام میشه این دوره رو با دوستام بخریم وشرکت کنیم ؟ نظر خود استاد رو میخوام

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 70. شیرین می گوید

  سلام آقای شریفی
  من تقریبا یه هفته میشه که وارد دوره ۹ ماهه شدم و همه فایلهای ماه اول رو چند بار گوش کردم یعنی روزی ۳٫۴ساعت وقت گذاشتم
  البته از یکی دوماه قبل به فایلهاتون گوش میکردم و تمریناروانجام میدادم تا حدودی
  ولی تو این یه هفته هرچی اتفاق بده برام افتاد از قبل بیشتر بد میارم خیلی به هم ریختم خیلی… چیکار کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 71. سیده الهام موسوی می گوید

  سلام آقای شریفی وقتتون بخیر ی پیج تو اینستاگرام هست به اسم jazb1400 به اسم شما، هزینه کل دوره رو زده ۱۸۰ هزار تومان میخواستم بدونم این پیج فیک هست یا تحت نظر خودتونه که پرداخت کنم هزینه رو.
  از پاسخگوییتون ممنونم

 72. Rayan می گوید

  سلااااااااااااااااااااااام من رایانم ۱۷ ساله از تبریز
  من باورم نمیشهههههههههههه بازی فراوانی رو تا روز نهم انجام دادم یعنی تا ۹ میلیون روز ۱۰ یادم رفت تنبل شدم و ادامه ندادم این موضوع برمی گرده به ۲ ۳ هفته پیش تا اینکه دیروز بابام ذقیقا ۹ میلیون تومن ریخت به حسابممممممم
  مگه میشههههههههههه
  دقیقا ۹ میلیوووون

 73. محمد واقفی می گوید

  سلام وقتتون بخیر جناب شریفی من پارسال از طریق خواهر خانمم باکانال شما آشنا شدم ایشون دوره رو خریده بودن من بهشون پیشنهاد دادم مبلغ نصف دوره رو میدم باهم استفاده کنیم ایشون قبول کردند اقای شریفی واقعا زندگیم خیلی تغیر کرده امسال ۱سال که به طور مداوم دارم گوش میکنم درامد ۱میلیونی من شده تقریبا ۱۵میلیون خیلی بهتر دارم زندگی میکنم روابطم عالی شده باهمسرم خدا بهم یه دختر داد واقعا شکر گزارم منی که ۱۰سال قبل تو بدترین منطقه تهران حتی نون شب نداشتم بخورم الان یکی از بهترین ها هستم خواستم یه عالمه ازتون تشکر کنم مچکرم خیلی که راه و نشونم دادید میخوام فقط به مردم خدمت کنم از یه طریقی البته من کارمندم که تونستم این مبلغ در بیاورم خدارو شکر خدارو شکر خدارو شکر

 74. حمزه می گوید

  سلام وقت بخیر

  آقای شریقی عزیز

  تا ماه ۵ دوره شما رو مادر خانومم خریداری کرده است و اطلاعات حسابش رو به منم داده تا من استفاده کنم
  می خواستم بدونم این مورد اشکالی ندارد ؟
  البته از ماه ۵ بعد رو خودم هزینه رو پرداخت خواهم کرد.

  با تشکر از شما

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 75. صدف حسینی می گوید

  سلام.روز بخیر
  من خیلی علاقه مند هستم که در دوره کارشناس جذب شرکت کنم.ولی چون بیشتر از ماهی ۱۰۰ تومن نمیتونم پرداخت کنم شدیدا منتظر تخفیف ۵۰٪ عید نوروز هستم.امیدوارم که به زودی منم عضو دوره شما بشم.ممنونم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

  2. Said می گوید

   باسلام
   ببخشیدمن کل دوره ۹ماهه روخریدم ازاونجایی که خودجناب شریفی فرمودن هرکارشناس میتونه یه نفرروبااکانت خودش وارددوره ۹ماهه کنه
   چون من خودمم اول دوره مشکل خرید داشتم درکتون میکنم ودرصورتی ک مشکلتون حل نشده به ایمیلم پیام بدیدتا ادتون کنم
   Saidkhademi66@gmail.com

 76. سیدمرتضی می گوید

  سلام جناب شریفی وقتتون بخیر,
  من تلگرام ندارم و از پیام رسانهای داخلی استفاده میکنم ,میخواستم در دوره کارشناس قانون جذب شرکت کنم,
  و یک نکته جالب نظرم رو جلب کرد که نوشتید تا پایان ۳ماه وقت دارید انصراف بدید چون خیلی به دوره ایمان دارید,
  اگه اینطوره منو ثبت نام کنید ,من ماه سوم کل هزینه رو پرداخت میکنم,لطفا هر چه زودتر به ایمیلم جواب رو بفرستید
  با سپاس و خدا قوت از زحماتی که برای همنوعانتون میکشید,
  ۱۲۴۰۰۰

 77. سیدمرتضی می گوید

  سلام جناب شریفی وقتتون بخیر,
  من تلگرام ندارم و از پیام رسانهای داخلی استفاده میکنم ,میخواستم در دوره کارشناس قانون جذب شرکت کنم,
  و یک نکته جالب نظرم رو جلب کرد که نوشتید تا پایان ۳ماه وقت دارید انصراف بدید چون خیلی به دوره ایمان دارید,
  اگه اینطوره منو ثبت نام کنید ,من ماه سوم کل هزینه رو پرداخت میکنم,لطفا هر چه زودتر به ایمیلم جواب رو بفرستید
  با سپاس و خدا قوت از زحماتی که برای همنوعانتون میکشید,

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 78. فرشته قدیمی می گوید

  سلام من ماه اول دوره رو خریداری کردم ادمین کانال به من گفتن بعد از پرداخت و باز شدن فصل اول، توی صفحه اول اپلیکیشن لینک کانال کارشناس جذب رو بزنید و وارد کانال بشید، من همچین چیزی ندیدم. به هر کدوم از ادمین‌ها هم پیام دادم جواب ندادن. لطفاً منو راهنمایی کنین

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 79. Fateme می گوید

  سلام خدمت استاد شریفی عزیز من حدود ۹ ماه پیش با دورتون آشنا شدم‌ و اون موقع ی فرد فوق العاده افسرده ای بودم ک تو دورتون شرکت کردم و با گوش دادن ب فایلای داخل کانال و ماه اول دورتون ۳ جذب بزرگ عالی داشتم‌ ک یکیش در رابطه با اقایی بود ک به هم علاقه داشتیم .انقدر خوشحال بودم از شرایط پیش اومده ک همه چیزو کنار گذاشتم اما دوباره میخوام شروع کنم دوررو.این اقا رفته بود ولی بعد ی مدت ک وابستگیمو کم کردم خودش برگشت و رابطمون عالی پیش میرفت ک تو ی مقطع استپ خورد .سوال من‌ اینجاست ک چجوری پیشرفت کنم تو این رابطه ک ب ازدواج ختم بشه .اینو هم بگم ک این اقا گاهی حرف از ازدواج میزد ولی من ب شوخی میگرفتم‌حرفشو چون حس میکردم جدی نیست.ممنون میشم جواب بدید

 80. سحر می گوید

  این قانون عالیه عالیییی

 81. آذین می گوید

  سلام آقای شریفی.من ماه اول دوره هستم.قبل از دوره هم چندین ماه با کانال شما آشنا بودم.من ۲ سال هست بیکارم.تو این مدت ۲ ماه جایی مشغول شدم ولی بازم بیکار شدم.با وجود بیکاری خیلی سخته که حسم رو خوب نگه دارم.خواهش میکنم یه راهی رو نشونم بدید.ازتون واقعا ممنونم

 82. karen می گوید

  امیر شریفی یه دونه ای
  هر چی بگم کم گفتم ………

 83. زهرا می گوید

  سلام میخاستم تو دوره تون شرکت کنم ولی میخاستم اگه یشه تخفیف قایل شید ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 84. سیما می گوید

  پرورش جذب را به صورت سی دی می خوام
  می خوتم تو کامپزوتر ببینم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 85. parastesh می گوید

  سلام .من ماه اول دوره رو گرفتم.الان میخوام وارد هر کدوم از آیدی هاتون و کانال تلگرامتون بشم نمیشه.لطفا راهنماییم کنید .سپاسگذارم

 86. پانته ا می گوید

  با سلام،خواهش میکنم به من کانال جذب یا پرورش افکار و کانال دکتر شریفی رو بدین،من قبل از دوره ها میخوام کانال رو داشته باشم

 87. احمد غریب خانی می گوید

  سلام من احمد غریب خانی هستم از شیراز
  من از استاد بزرگ جذب و استاد شکرگزاری آقای شریفی تشکر میکنم.دمت گرمممممم درود برشما
  من ماه اول دوره هستم جذب زیاد داشتم زندگی با حرفایه شما برا ما جذابتر میشه.هیچ سوالی ندارم فقط میخوام خداروشکر کنم که با شما آشنا شدم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 88. لیا فرزادمهر می گوید

  سلام استاد وقتتون بخیر من یکی از کارآموزان کارشناس جذب شوید درماه سوم هستم.بزرگترین چیزی که من از دوره شما یاد گرفتم آرامش درونی بوده وهست قبل از دوره خیلی عصبی وتند بودم وصبرم دربرابر نا خواسته هام خیلی کم بود وبه اصطلاح جزع وفزع زیادی می کردم ولی از وقتی با دروره آشنا شدم حالم خوب شده واحساس آرامش زیادی دارم اینم مدیون شما هستم واقعا حال امروزم رو نمیتونم توصیف کنم وبا تمام وجودم از شما سپاسگزارم.ودرآخریک سوال وقتی که عزیزی رو از دست می دهیم ومجبوربه حضوردرمراسم ورفتن به مزار اون عزیز هستیم بفرمایید آیا راهکاری هست که در همون جا هم با حضور وحال خوب باشیم چون این موضوعبرام خیلی مهمه که بتونم خودم حال خوبی داشته باشم ومادرم هم از حال خوبی برخوردار بشه

 89. ژیلا می گوید

  سلام خداقوت.شرایط ثبت نام در دوره به چه صورت هست؟و هنوز هم ثبت نام برقراره؟ پرسش و پاسخها تاریخ ندارند و مشخص نیست گفتگوی شما و دوستان در چه زمانی انجام شده برای همین مجدد سوال کردم.ممنون بابت همه چیز

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 90. souzan gerami می گوید

  Hello
  Man Be channel telegram shoma goosh midaham va I LOVE IT.Ama nemidoonam chetor az US in dore ro bekharam.dLotfan be man khabar ddahi.
  Aghaye Sharifi ,Man be shoma kheili eradat daram.
  You are Awesome

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 91. رها می گوید

  سلام آقای شریفی میشه آدرس کانل تگرامتونو بدید من عضو چندتا کانال هستم که مطالب و ویسای شمارو میزارن ولی خیلی عقب هستن کانال خودتونو میخوام ممنونم از انرژی مثبتتون

 92. رویا می گوید

  با سلام خدمت استاد گرامی
  من به تازگی از طریق یکی از دوستام که در دوره کارشناس جذب شرکت کردن با کانال و سایت شما اشنا شدم و شروع کردم کلیپ ها و ویس ها و پاسخ به سوالات رو گوش کردن و انجام دادن تمرین بازی فراوانی,امروز روز ۵ام هست.
  من از قبل فیلم و کتاب راز و کتاب معجزه شکرگذاری رو مطالعه کرده بودم و جذب های ریز بامزه ای هم داشتم اما فراموش کرده بودم تا دوباره از طریق کانال شما شروع شد خیلی خیلی ازتون تشکر میکنم.
  یه چیزی که تو ویس هاتون واقعا اشک منو دراورد در رابطه با کرامات شیخ ابوالحسن خرقانی بود که تو پاسخ به سوالات شماره ۱۱ گفتین. ابوالحسن به خدا گفت میخوای اون چیزی رو که از کرم و رحمت تو میدونم و می بینم به خلق بگم تا دیگه کسی سجده ات نکنه؟
  واقعا وقتی اینو گفتین اشکم دراومد و فهمیدم که خدا چقدر ما رو دوست داره و چقدر بی نهایت مهربونه.
  یه سوال هم داشتم که اول همه ویس هاوتونو گوش میدم اگه جوابمو نگرفتم ازتون میپرسم بازم خیلی خیلی ممنونم.

 93. صمد باقی09143117989 می گوید

  سلام بنده تقریبا یه ماهی هستش که کل دوره را گرفتم چند فایل و گوش دادم دیروز برام غیرفعال شده.دوباره پولی شده

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 94. مینا می گوید

  سلام استاد. وقتتون بخیر. من حدودا ۱ساله با دوره تون آشنا شدم. و ب هر ماهی که می‌رسیدم تمرینات ن رو انجام می‌دادم. جز یه جذبی که رتبه کنکورم بود جذب دیگه ای نداشتم. با اینکه فایلتون رو هرروز گوش میدم ولی هیچ جذبی ندارم. البته چند باری هم به ادمین ها پیام دادم ولی هنوز جوابی نگرفتم. یکی از دوستامم تو دورتون شرکت کرده که اونم البته مثل منه. نشونه زیاد می‌بینیم ولی به هدف نمیرسیم. ممنون میشم راهنماییمون کنین.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 95. سوده می گوید

  سلام من ایران نیستم چطوری میتونم وارد دوره بشم و خیلی خیلی مشتاق هستم اول با جناب آقای شریفی یک چت بسیار کوتاه داشته باشم .
  من فایلها رو هر روز در تلگرام گوش میکنم .

 96. ملیحه آبام می گوید

  چطور میتو نم در دوره هاتون شرکت کنم؟

 97. کسب و کار اینترنتی می گوید

  با سلام و درود خدمت استاد شریفی
  من از دوره ی فوق العاده ی آقای شریفی نتایج فوق العاده ای گرفتم، کسب و کار اینترنتی خودم رو راه اندازی کردم و خدارو شکر همه چیزی خیلی خوبه

  خدارو شکر که هر روز اتفاقات فوق العاده ای برام داره رخ میده، البته که خیلی دارم تلاش می کنم.
  آقای شریفی ازتون صمیمانه سپاسگذارم

 98. رامین ذوالفقاری می گوید

  درود بر استاد شریفی عزیز. من دوره کوین ترودو رو خریدم و الان میخوام دوره شما رو ثبت نام کنم. توی یه وویس که شما گذاشته بودین شنیدم گفتید ماهیانه ۴۹ هزارتومان میتونیم پرداخت کنیم. به ادمین ها پیام بدم واسه ثبت نام؟ و اینکه توی این سایت چجوری باید انجام بدم؟ پیشاپیش سپاسگذارم استاد مثبت اندیش عزیزم

 99. مهدی می گوید

  سلام و وقتتون بخیر و روزتون شاد شاد شاد
  من یکی از اولین همراهان شما هستم از همون اولین فایل های دوره
  براتون از خداوند بزرگ شادی بی نهایت و شناخت هرچه بیشتر خودش رو میخوام
  من قبلا با خودتون ارتباط مستقیم داشتم
  ازتون میخوام یکبار هم این فرصت رو بهم بدید که مستقیم باخودتون ارتباط داشته باشم و در مورد یک ایده ای باهاتون صحبت کنم برای اومدن به دفترتون واقعا به مشکل میخورم. خیلی خیلی ممنونم از بزرگواری و محبتتون که پاسخ خواهشم رو میدید.@meh_jpm

 100. الهام می گوید

  سلام آقای شریفی ، نمیدونم چرا به ما همه چی رو برعکس یاد میدادن ، یا ما رو میترسوندن ، شما تو فایلهاتون خیلی قشنگ همه چیز رو میگین ، عجیب , ولی ساده وقشنگ , شبیه معجزه میمونه برا من ، خوشحالم که هستین 🌸🌸🌸

 101. حسین می گوید

  چرا برای من اپلیکشین نمیفرستین پ دادم ج ندادین

 102. حسین می گوید

  سلام
  بنده پ دادم به ایدی درپایین مطالب گذاشتین برای ثبت نام دوره جوابی نگرفتم

 103. نسرین می گوید

  سلام حواهر من دوره رو حریده قرار بود پولشو بین خودمون تقسیم کنیم الان که خواهرم خریداری کرده میشه منم عضو گروه ونرم افزار کنه و استفاده کنم امکانش هست ؟

 104. شهره صباغی می گوید

  با سلام و خدا قوت خدمت شما و تمام همکارانتون
  آقای شریفی لطفا آدرس کانال اصلی تلگرامتون را لطف میفرمایید. ایا کانال کاینات و جذب هم که مطالب و اپلیکیشن شما در ان قرار میگیرد مربوط به شماست؟ سپاس از شما

 105. نغمه می گوید

  سلام ادمین هاتون پاسخ نمیدن ناچار شدم اینجا بپرسم
  ماه هشتم هستم و از همه لحاظ بهم ریخته ام در حالی که خیلی پایبند به تمرینات بودم وقتی هیچ نتیجه یا نشانه ندیدم نا امید شدم.خواهشا کمک کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 106. sara می گوید

  سلام من قبلا هم نظر گذاشتمولی جواب ندادین
  اپ شما فقط برای ios و اندرویده؟
  برای windows ندارید؟
  من گوشی ندارم

 107. سایه می گوید

  سلام من گوشی ایفون دارم هرچقدر سعی کردم نتوانستم اپلیکیشن را دانلود کنم همکاران ادمینان هم پاسخ مناسب نداشتند! بسیار مایل به خرید دوره هستم اما نتوانستم! راهنمایی لطفا

 108. سیمین می گوید

  سلام
  بابت کمک تون ب زلزله زدگان کرمانشاه از صمیم قلبم ازشما تشکر میکنم

 109. ستاره می گوید

  سلام آقای شریفی

  خسته نباشید
  من ماهه چهارم دوره هستم.

  حقیقتش یه سوال داشتم که مطمئن نیستم به قانون جذب و دوره شما ربط داشته باشه ولی نمیدونم ازکی و کجا باید بپرسم که یه جواب درست بگیرم

  حقیقت اینه که من حدود یک ساله که مدرکم رو از یه دانشگاه خیلی خوب گرفتم. اما هنوز کار پیدا نکردم، سر کارهای جانبی میرم اما کار اصلیم هنوز جور نشده.

  حالا قضیه اینه که به خاطر یه سری وضعیت های سخت که توی همه خونه‌ها پیدا می‌شه، خیلی زیاد با پدرم دعوام میشه و ایشون همیشه شروع می‌کنن به نفرین کردن خودشون و زدن خیلی حرفها به من.
  البته که من اگر کمی صبورتر باشم این مسائل به وجود نمیان اما من هم صبور نیستم.
  حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه من هم اعتقادات دینی دارم هم اینکه خیلی توی دین ما سفارش شده به احترام به والدین و دوری از بی احترامی و رنجوندن والدین و این حرفا…من می‌ترسم به مشکل بربخورم. اگر میشه تو این زمینه راهنمایی کنید. همش می‌ترسم به خاطر ناراحتی پدرم از هدفم دور شم…نمیخوام دلش رو بشکنم یا هرچیزی…اما واقعا بعضی وقتها از حد میگذرونه شوخی و نصیحت و این جور چیزهایی که من روشون حساسم
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنونم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 110. حامد می گوید

  سلام. هرچی گشتم نتونستم بفهمم دقیقا دوره چطور اجرا میشه ودوره جدید چه تاریخی هست

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 111. بهار می گوید

  لطفا حتما پاسخ زهید.
  با سلام و عرض خسته نباشید و تشکر و سپاس إز مطالب و ویس های عالیتان.
  دو سؤال داشتم إز خدمتتان، ممنون می شم لطفا پاسخ دهید.
  أیا امکان ثبت نام دوره جذب در إبان ماه هست و با چه هزینه اَی؟
  به خاطر اتفاقات بد نیاز به مشاوره حضوری دارم، چطور می تؤنم وقت قبلی بگیرم؟
  با تشکر فراوان

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 112. محمود می گوید

  سلام خواهش میکنم آقای شریفی خرید دوره با ۷۹ هزار تومن رو برای من فعال کنید.
  موقعی که تخفیف گذاشته بودید همین مبلغ رو هم نداشتم.
  لطفا لطفا لطفا

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 113. عارفه می گوید

  سلام آقای شریفی
  تشکر بابت دوره ی فوق العاده و بی نظیر کارشناس جذب شوید
  من از طریق یکی از دوستان ب کانال معرفی شدم و چندتا از ویس هاتون رو گوش کردم
  بعد تصمیم گرفتیم تو دوره شرکت کنیم و حالا هر دو تو دوره هستیم
  من فقط ی مشکل دارم اونم تو تصوریر سازی هست
  چطور هیکل مد نظرمو ک دوست دارم برای خودم تصویر سازی کنم؟
  قبلا راحت تصویر سازی میکردم و اون رو حس میکردم اما الان گنگم
  ممنون میشم مراحل تصویر سازی رو بفرمایید
  موئد باشید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 114. سحر می گوید

  سلام راهکاری تقویت اعتماد ب نفس لطفا
  و اگر امکانش هست تو فایل پاسخ ب سولات تاریخ بگید که مثلا سولا رو تا ۵ ابان ۹۶ پاسخ دادم.ک اگه جواب سوال من توش نبود باز بیام و مطرح کنم ممنون

 115. یاسمن می گوید

  جناب شریفی من فراموش کردم ازتون سوال کنم که وقتی دارم بازی فراوانی رو انجام میدم خیلی بیش از رقم تعیین شده خرج میکنم . این اشتباهه؟ هرکاری میکنم نمیتونم رقمش رو بیارم پایین. خیلی خیلی بیش از اونچه که باید ، خرج میکنم

 116. moazemi می گوید

  با سلام خدمت شما
  استاد امکانش هست بفرمایید دوره بعدی که دوباره تخفیف دوره میگذارید چه زمانی هست ؟
  در ضمن خواستم بدونم حتما باید تو کانال به نتیجه خاصی رسیده باشیم تا دوره کارشناس جذب برایمان کاربردی باشد منظورم این است که امکان دارد که برای شخصی کاربرد نداشته باشه چون من بیشتر از پول به موارد دیگری در زندگی دوست دارم برسم اگرچه پول هم برام مهمه ولی خیلی مواردی مثل یاد گیری چند زبان درزمان کم و افزایش قدرت فکر و تمرکز و افزایش هوش و توانایی کنترل استرس…
  آیا این دوره برای این موارد که عرض کردم خوب است ؟

 117. محمد هادی حقیقی می گوید

  سلام استاد عزیز
  من تازه با کانال و سایت شما آشنا شدم چندتا از فایلهای صوتی رو از کانال گوش کردم
  حتی فایل اپلیکیشن هم گیر آوردم و نصب کردم
  اما ظاهرا قیمت هر فایل برای هر ماه ۱۴۷ هزار تومان هست که خیلی برام سنگین هست
  چون با معرفی یکی از دوستان من با سایت آشنا شدم و گفتن که قیمتش ۷۵ هزار تومان هست اما در عمل چیز دیگه بود
  اگه تخفیفی چیزی داره اعلام کنید تا مشتری شیم 🙂

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 118. حامد biz می گوید

  سلام ایا تخفیفی مجدد برای این دوره گذاشته میشه؟

 119. سجاد می گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد من ماه چهارم هستم .ی جا در مورد تجسم میفرمایید که اگه برامون سخته بجاش در مورد اهدافمون صحبت کنیم این یعنی اینکه مثلا بگیم فلاشین ماشین رو میخوام بخرم یا اینکه نه بگم فلان ماشین رو دارم ممنون از وقتی که میگذارید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 120. فاطيما می گوید

  سلام
  من می خوام الان شرکت کنم ؟میشه همینجا جوابمو بدی که چه جوری

 121. مبین می گوید

  سلام آقای شریفی من ۱۵ سالمه و اوایل دوره برام هست، چطوری میتونم بهترین بشم تو فوتبال، خواهش میکنم راهنمایی کنید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 122. راضیه می گوید

  عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما اقای شریفی بزرگوار.من نمیتونم اپلیکیشن پرورش افکار رو دانلود کنم میشه راهنماییم کنید سپاس فراوان

 123. مبین می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز,من تازه عضو این دوره های شما شدم و خیلی خوشحالم با توجه به اینکه من ۱۵ سالم هست ولی واقعا یه جاهایی حس خوبی بهم دست میده به خاطر شما و قانون جذب, حس موفقیت و حس اینکه هر کاری شدنیه. واقعا ازتون ممنونم.سوالی داشتم که چطور قدرت ارتعاشو خیلی بیشتر کنیم آیا فقط با تمرکز و توجه بیشتره؟ و تازه یه حس بهم دست داده که بهم میگه افکار منفی بعضی مواقع خیلی سریع تر جذب میشن,من تازه وارد این دوره شدم خواهش میکنم بیشتر کمکم کنید. چون میخوام فرد موفقی باشم و میخوام یکی از بهترین فوتبالیست های جهان بشم. خواهش میکنم پاسخ بدید یه راهکار بدین که سریع تر خودشو نشون بده. ممنون.

 124. سحر می گوید

  سلام .سپاس فروان از شما اقای شریفی بزرگوار
  لطفا در خصوص راهای تقویت اعتماد بنفس ویس قرار بدید در کانال ها .ممنونم

 125. علی امینی می گوید

  سلام خدمت آقای شریفی
  من فایلهای دورتونو میخوام تهیه کنم ، خب حالا قیمتش چه قدره و چه جوری پرداخت کنم؟؟
  (من تازه تو کانال عضو شدم)

 126. فرزانه می گوید

  **فرزانه **سلام سلام سلام و درود فراوان خدمت آقای شریفی …جناب شریفی من از فیلم رازبه بعد این قانون علاقه پیدا کردم ولی هیچوقت جدی دنبال نکردم تا اینکه مدتی پیش با کانال شما آشنا شدم و دوره کارشناس جذب شوید رو شرکت کردم و تمامه کانالها رو دنبال میکنم ….من دوره اول هستم اما در آکادمی موفقیت قسمت ۳×۵ وسواات رگباری رو تمرین میکنم خیلییییی جدی ….جالب بود واستون تعریف کنم که من یه مدل شلواری رو همیشه دوست داشتم و هیچوقت پیدا نمیکردم برای بار اول سوالات رگباری رو تمرین کردم و دیروز رفتم خرید جالبه بدونید تو اولین مغازه همون شلوار رو پیدا کردم و خریدم و جالب تر اینکه تویه جیب اون شلوار یه اسکناس خارجی بود البته مبلغه بالایی نبود اما واسه من یه نشونه از تمرین فراوانی ام بود به نظرتون درسته ؟؟؟؟چون خیلی عجیب بود که یه لباسی واقعا یه اسکناس توش جا مونده باشه از یه کشور دیگه ….خواستم دوستان بدونن اگه عمیقا اعتقاد داشته باشن به همه قانونها خیلی زود نتیجه میبینن …و دیگه اینکه من نمیدونم چرا سوالی به ذهنم نمیاد دو حالت داره یا خیلی دقیق دنبال میکنم یا ذهنم کند داره میره جلو به نظرتون کودومه ؟؟؟بازهم ممنون از دوره جذابتون مشتاقانه دوس دارم هشت ماهه بعد رو در دوره دنبال کنم …سپاااااااس……

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 127. محبوب می گوید

  سلام. نماد اعتماد الکترونیکی پایین صفحه تون منقضی شده.. باید چکار کنیم ؟
  اولین قدم برای ثبت نام در دوره چیست ؟ من کد تخفیف که در اپلیکیشن نوشته شده رو ندارم. کی تخفیف میزارید ؟ درضمن.. این ماهی ۴۹ تومن رو به چه حسابی باید واریز کنیم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 128. Unicorn می گوید

  سلام آقای شریفی

  اولا که واقعا ممنون به خاطر کانال و همچنین دوره
  من تو این چند وقتی که ویس های کانال رو گوش دادم واقعا خیلی چیزا برام عوض شده و خیلی حس بهتری دارم.
  واقعا خوشحالم و خدا رو شکر میکنم که با شما و کانال و دوره آشنا شدم. همچنین ممنونم که انقد توجه میکنین و تمام سوالات رو جواب میدین :}
  من بعد از اینکه چند دور ویس های آموزشی شما رو گوش کردم، از بالای کانال دارم ویس های پاسخ به سوالات رو گوش میدم و کلی مطلب مفید یاد گرفتم.
  اما چند تا سوال دارم ازتون:

  من خیلی مشتاق بدست آوردن موفقیت مالی هستم و دو هفته است که تمرین بازی فراوانی رو منظم انجام میدم و خب تو این چند وقت بهم شغل هم پیشنهاد شده اما درآمدش اونجور که میخوام نبوده. میدونم که باید صبر کنم و بازی فراوانی رو ادامه بدم ولی یه مساله ای هست که فکر میکنم جلوی درست شدن باور مالی منو میگیره.

  من تو خانواده ای بزرگ شدم که با اینکه وضع درآمدی بد نیست اما همیشه مدیریت مالی بد بوده و همیشه من شاهد غرغر پدرو مادرم در مورد وضعیت مالی خودشون و وضعیت اقتصادی جامعه بودن و رغبت زیادی هم به کار خودشون ندارن..
  خود من هم تو مدیریت مالی مشکل دارم و همش ترس از خرج کردن و تموم شدن پول دارم و این موضوع خیلی بهم استرس میده. مثلا اکثرا ۱۰- ۱۵ روز آخر ماه باید از پدر و مادرم برای خرج های روزانه کمک بگیرم.
  میخواستم بدونم که آیا بازی فراوانی رو مدیریت مالی هم میتونه اثر بذاره؟

  سوال بعدیم هم در مورد اینه که چجوری جلوی تاثیر باورهای مالی پدر و مادرم رو خودم رو بگیرم؟ بابای من همیشه در حال غر زدن از قسط و بی پولی و قرض و ایناس و من متوجه میشم که این باورش چجوری زندگیمون رو تحت تاثیر قرار داده ..

  و سوال بعدیم در مورد یه خاطره ی مالی هستش. ۴ سال پیش پدرم موقعی که ماشینشون رو فروختن، پولش رو موقتا تو کارت من ریختن و چون آخر سال بود و عیدی و حقوقم رو هم گرفته بودم ، حدودا مبلغ ۲۷-۲۸ میلیون تو حسابم بود. برای من که اون موقع ۲۲ سالم بود خیلی حس خوبی بود ^__^ ولی خب همه ی پول برای من نبود :(. درآمد ایده آل من ۳۰ تومن در ماه هستش.

  میخواستم بدونم که فکر کردن به این خاطره قبل و بعد از خواب،تاثیر مثبتی توی جذب پول برای من داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 129. زهره می گوید

  سلام آقای شریفی ممنونم ازتون که با حوصله به سوالات پاسخ میدید.
  من دانشجوی ترم ماه دوم دوره کارشناس جذب شما هستم.
  یک مساله مهم دارم خواهش میکنم کمک کنید. خدارو شکر زندگیم بسیار پر از عشق شده و زندگی و همسر و بچه هام رو دوست دارم و این دوست داشتن باعث شده که نگرانیم زیاد بشه همش از بیماری میترسم و مدام در ذهنم هست با اینکه خیلی خیلی باهاش مقابله میکنم و حواسم رو سرع جم و جور میکنم ولی اینگار پس ذهنم مدام هست و تا درد کوچکی ایجاد میشه در هر کدام از عزیزانم میترسم که وای نکنه فلان ینظرتون نترسم؟ میشه یه راهکار بدید البته از امروز که روزه افکار منفی گرفتم سریع سعی میکنم ادامش ندم ولی بازم اون ته ته های فکرم هست چکار کنم؟
  با اینکه اصلا تقریبا اهل ورزشم ادم شادی هستم و اطرافیانم که خدارو شکر همه سالمن
  هیچ فکر منفی دیگه ای خدارو شکر اصلا اصلا ندارم کمکم کنید
  میشه جواب من رو تو کانال تلگرام بدید

 130. مریم می گوید

  سلام!
  از خارج از کشور چطور می توان پول دوره ها رو واریز کرد؟
  مریم-سوئد

 131. مهتاب می گوید

  سلام من الیاسی هستم. میخوام دوره تونو شرکت کنم ولی زیاد سایتو بلد نیستم میخوام تلگرام برام بفرستین لطفا راهنماییم کنید. ممنون
  I D :@mahhtab20

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 132. محمد می گوید

  سلام لطفا منو در کانال کارشناسان جذب اد نمایید. در تاریخ ۱۱ تیر ۹۶ ثبت نام کردم . تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 133. Elham abdi می گوید

  سلام خدمت استااد مسلم حس خوب
  یادمون دادین چه طور حسمون خوب باشه و من بیشتررررررین و اصلی ترررین تمرینی که میکنم اینکه حس خوب داشته باشم، و سریع تا اتفاقی میفته که خیلییییی اعصبانی میشم حسمو خوب میکنم، موردی پیش اومد(در اوج بی پولی زدم به یه ماشینی) که از ناراحتی اشکم در اومد چشمم خیس شد میخواستم از حرص و ناراحتی یک ساعت گریه کنم سریع خودمو خوب کردم و اروم شدم
  سوالی راجب ارتعاش و نظریه استرینگ دارم
  برای من سوال پیش اومده
  نظریه استرینگ یه ریسمان هستش که اینقدر تکون میخوره تا ارتعاششو به صورت جسم چشم ما تصویر میکنه
  میز، کوه و و و
  خب چرا همیشه همونجاست کوه دماوند هیچ وقت جا به جا نمیشه
  یا ماشینی که انسان میسازه این از. تکون زیاد ریسمان ساخته شده!
  یا یه تمرین داریم صبحها پا میشیم میگیم من میدونم وجودم ارتعاشه و دارم هر. لحظه ارتعاش میفرستم و به چیزایی که دوست دارم توجه میکنم
  خب پس چرا تو یه ویس کانال میفرمایید من خیلی ارزشمندم از جنگ بین ۱۰۰۰میلیارد اسپرم متولد شدم، پس انسان چه طوری به وجود میاد
  خیلییییی این موضوع برای من جالب شده، ممنونم راهنمایی بفرمائید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 134. آقای سهرابی می گوید

  با سلام مجدد خدمت استاد بزرگ آقای شریفی گل
  من ماه اول این دوره را ب قیمت۷۹هزار خریداری کردم ماه های دوم ی بعد رو هم باید ب همین قیمت بخرم قیمت بر چه اساسیه (۴۹۰۰۰-۶۹۰۰۰-۷۹۰۰۰)

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 135. مرتضی شیرازیان می گوید

  سلام آقا شریفی عزیز.
  من خیلی خوشحالم و خداوند را شاکرم که با شما و کانال شما آشنا شدم .
  من تقریبا دو هفته هست که دوره رو ثبت نام کردم و ماه اول هستم ؛ خیلی حالم خوب شده ؛ خیلی دیدگاهم عالی شده ؛ باور کنید یه حس عالی پیدا کردم که همه چی را همانطور که خداوند فرموده از درون خودم میخواهم.
  من تو یک شرکت حمل و نقل بین المللی فعالیت دارم ؛ تو این دو هفته باور کنید من چندین پیشنهاد کاری خوب شده بهم و من ابتدای شروع دوره به خودم اعتماد کردم که به زودی ثروت زیادی به سمتم میاد که هم آرامش برای من و هم برای انسان هایی که نیاز به کمک من دارند فراهم میکند.
  خواستم ازتون تشکر کنم و ممنون از راهنمایی های عالیییییییییییی شما

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 136. لیلی می گوید

  با سلام
  من میخام وارد دوره شما بشم اما نمیدونم دقیقا چی هست؟
  اینکه هر ماه یه سری فایل صوتی در اختیار من قرار میگیره با یه سری تمرین که اون ماه انجام بدم؟؟؟؟؟؟
  این فایلها هر روز در اختیار ما قرار میگیرند یا همین که هزینه یک ماه داده بشه یکجا در اختیار ما قرار میگیرن؟
  آیا این فایلها همون فایلهای پرسش و پاسخ هستن که توی کانال هستن یا چیزای اضافه تر؟
  قراره قانون جذب رو مرحله به مرحله یاد بگیریم ؟ تمرینات جذب پول و عشق رو هم یاد میگیریم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 137. سعید سالکی می گوید

  با سلام خدمت استاد شریفی عزیز و تمام همراهان دوره کارشناس جذب.
  من یک سوال دارم از استاد شریفی عزیز و همکاران گرامی و زحمت کش شون.
  من توی گروه و کانال کارشناس جذب شوید عضو هستم و میخواهم تمام فایلهای دوره رو از اول داشته باشم.
  اما هرچی تو کانال و گروه سرچ میکنم این فایلهارو پیدا نمیکنم.
  میشه راهنماییم کنین.
  من با این شماره تو کانال عضو هستم.من سعید سالکی هستم.
  ۰۹۱۳۴۰۴۷۸۷۳

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 138. مهلا می گوید

  سلام اقای شریفی
  من میخاستم تو دوره شرکت کنم تا چند روز پیش که از ادمین سوال کردم قیمت به من گفتن ولی الان که میخاستم ثبت نام کنم قیمت ۲ برابر بیشتر شده.میخاستم خواهش کنم به قیمت قبلی برگردید تا همه بتونند شرکت کنند و استفاده کنند

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 139. امیر می گوید

  سلام اقای شریفی من و دوستم تازه با دوره شما آشنا شدیم و باهم شریکی میخواییم دوره هارو خریداری کنیم چون هزینش برای الان ما زیاده…شما راضی هستید؟..یا هرکدوممون باید تکی برای خودمون بخریم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 140. سید می گوید

  این دوره ها تضمینیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 141. مازیار می گوید

  سلام
  استاد شریفی عزیز..برای خرید دوره کارشناسی ظاهرا فقط باید از سیستم اندروید استفاده کرد ..تا اپلیکیشن قابل استفاده باشه
  ممنون میشم با تمام کارها و مشغله ی فکریتون برای سیستمهای ویندوز و آیو اس
  هم اینکار را انجام بدید..
  با سپاس بیکران از شما… مازیار

 142. سهیلا3 می گوید

  سلام خسته نباشید من در دوره شما شرکت کرده ام میخواستم بپرسم جواب سوالات را در ربات چگونه ببینیم? و از کجا سوال هایمان را بپرسیم با تشکر

 143. آوا می گوید

  سلام.با عرض ادب می خواستم بگم که من تازه با این دوره اشنا شدم.از طریق یکی از دوستانم.خواستم ببینم میتونم تو این دوره از الان شرکت کتم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 144. سحر می گوید

  با سلام

  من شخصی هستم که سالهای سال این مطالب رو که شما در موردش صحبت می کنین، دنبال می کنم. چند تا سوال بسیار مهم از شما دارم. ممنون می شم ادرس ایمیل یا تلگرام یا راه ارتباطی برای من باز کنید. من امریکا هستم و گرنه برای دریافت پاسخ سوالام حضوری میومدم.

  ممنون

 145. سجاد می گوید

  با عرض ادب و احترام خدمت آقای شریفی بزرگوار.فقط خواستم ازتون تشکر کنم و بگم که کارتون واقعا ستودنیه.امیدوارم همیشه پر توان و انرژی ادامه بدین.ممنون

 146. محمد69 می گوید

  سلام به آقای شریفی گرامی
  سپاس به خاطر فایل های صوتی فوق العاده ای که میگذارید.
  میخواستم بپرسم قیمت حال حاضر دوره ها تا چه زمانی ۶۹ هزار تومن باقی میمونه؟

 147. مريم می گوید

  سلام، زندگیتون پر از شادی
  من حدودا ۲ ماه هست که با کانال شما آشنا شدم، چند سالی هست که سعی می کنم انرژی مثبت رو جذب کنم ولی ویس های این کانال به من خیلی کمک کرد.
  خیلی احساس خوشبختی می کنم ، توکلم به خدا بیشتر شده و اتفاقات و حاشیه های بی اهمیت زندگی دیگه ازارم نمیده.
  خیلی دوست دارم تو جمع دوستان و گروه های اقای شریفی باشم.
  سپاسگزارم آقای شریفی

 148. مجید می گوید

  با سلام آقای شریفی ممنون از مطالب خیلی مفیدتون شما حتی صحبت کردنتم آرامش بخشه جدا ممنونم.میخواستم این ۳ روزی که تعیین کردید برای ثبت نام آیا هنوز میتونیم ثبت نام کنیم؟ در ضمن بنده با تلگرام نمیتونم پیام بدم برای ثبت نام چون وقتی پیام میدم ارسال نمیشه و فقط به مخاطبین خودم میتونم پیام بدم لطف کنید راهنمایی بفرمایید بسیار مشتاقم برای دوره….تشکر میکنم.

 149. مهتا می گوید

  با سلام
  من به تازگی با قانون جذب اشنا شدم ولی تاثیر خیلی خوبی را دیده ام. با اینکه فقط فایل های صوتی شما را گوش می کنم .
  بی نهایت سپاسگزارم

 150. تبسم می گوید

  سلام استاد محترم
  دوره جدید کی شروع میشه؟؟
  با تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 151. آزاده می گوید

  سلام آقای شریفی فوق‌العاده و بی نظیر
  نمیدونم چطوری بیان کنم که چقدرررر خوشحالم از اینکه با کانال شما و سایت شما آشنا شدم و صوت‌های کانال رو گوش دادم و پرسش و پاسخ ها هم تا فایل ۳۴ گوش کردم تا الان.
  امروز تقریبا یک هفته هست که وارد کانال شدم و قطعا دوره کارشناسی جذب رو شرکت میکنم بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم جواب خیلی از ابهامات و سوالات م رو گرفتم از سال ۸۴ تا الان پیگیر جذب بودم و با اینهمه میدونستم یه چیزایی واضح نیست و جواب رو نمیدونستم و گیج بودم شما عالی هستین عالی..
  بهترین ها رو از خدای منان براتون میخوام تو این وقت اذان صبح..

 152. نگار می گوید

  باسلام خدمت اقای شریفی
  من از کسانی هستم که در برنامه ۹ماهه شما شرکت کردم .ولی من مشکلی دارم که هرچی تلاش کردم از زندگیم بره بیرون نشده .مشکل من مربوط به حساس بودن شوهرم نسبت به حجاب و مساعل مذهبی هست که گاهی موجب اذیت زیاد من میشه از طرفی نمیتونم بی توجه باشم به بودنش یا اززندگیم بیرونش کنم و نمیدونم باید چیکار کنم یا کجا در استفاده از قانون جذب اشتباه کردم که مشکلم حل نشده لطفا اگه میشه راهنماییم کنید

 153. مسعود پورحسن می گوید

  آقای شریفی به ادمین پیام دادم طریقه ی ثبت نام رو واسم فرستادن ولی هرچی میزنم میگه پرداخت برای شما غیرفعال میباشد..چکار کنم؟لطفا راهنماییم کنید امروز آخرین مهلت ثبت نامه خیلی احتیاج دارم به این دوره

 154. ستاره می گوید

  سلام آقای شریفی از اینکه جواب سوالمو دادید از صمیم قلب تشکر میکنم ان شالله خداوند اجر کارتونو بهتون بده و همیشه درکارتون موفق باشید

 155. مسعود پورحسن می گوید

  سلام آقای شریفی من مدتیه دنبال راه شرکت توی دوره میگشتم ولی تازه نتونستم شرکت کنم..لطف میکنین راهنپایی کنین..واقعا نیاز دارم توی دوره شرکت کنم

 156. nafas y می گوید

  سلام با سپاس فراوان بابت مطالب و محتوای فوق العاده کانال و سایت تون
  شرایط دوره جدید کارشناس جذب رابرای سال ۹۶ لطفا می فرمایید؟زمان هزینه و…

 157. نگین می گوید

  سلام من تازه کانالتونو دیدم میخواستم اگه امکان داره راهاییم کنید یا اگه امکانش هست تو دوره شرکت کنم من یه امتحان دارم که خیلی برام مهمه زمان خیلی کمی دارم اسن دوره میتونه موثر باشه

 158. شهرام کامران نیا می گوید

  استاد عزیز جناب شریفی تاثیرگذار
  این بار دومه که دارم براتون پیام میگذارم . درک میکنم سرتون شلوغه و یک نفر از پس اینهمه سوال و حل معضلات مختلف و جورواجور بر نمیاد .
  امیر جان اولا عذر میخوام که با اسم کوچک خطابتون میکنم چون واقعا احساس میکنم خیلی بهتون نزدیکم . خیلی حرف دارم و میدونم توقع بیجاییه بخوام وقتتون رو در اختیارم بگذارید تا مثل دوتا برادر باهم درد دل کنیم و بتونم از تجربیاتتون استفاده کنم . خدا رو شکر میکنم که شما رو سر راهم قرار داد چون بعد از ۵۱ سال واقعا خسته شدم و ازش خواستم کمکم کنه تا از این زندگی لاکپشتی و گنجشک روزی بودن خلاصم کنه . یکم دیر پیداتون کردم و کاش پارسال از ابتدای دوره کارشناس جذب همراهتون بودم چون هم شرایطش عالی بود و هم شهریه اش و نحوه پرداختش با شرایط من میخوند و از همه مهمتر یکسال که چه عرض کنم ده سال جلوتر از الان بودم . حالا هم خدا دوستم داشت که شما رو سر راهم قرار داد و انشاالله در کنار شما و دریافت انرژی بینهایت مثبت از شما بتونم هرچه زودتر به آرزوهایی که تا امروز خیلی راحت بسیاریشو از دست دادم برسم . تمام صحبتهاتونو تو کانال جذب دارم گوش میدم و گاهی هرکدوم رو ده بار یا بیشتر تا بتونم به مقاومت سرسختانه ضمیر ناخودآگاهم غلبه کنم . خیلی سخته و به هیچ عنوان حاضر نمیشه باهام کنار بیاد . قانون جذب تنها چیزی بوده تو عمرم بهش ایمان داشتم ولی مثل کسی بودم که علمی رو میدونه اما نمیدونه چجور از این علم و هنرش استفاده کنه . اما الان واقعا خسته شدم و ازتون کمک میخوام .
  خیلی حرف زدم اما فقط یک سوال فعلا ذهنمو درگیر کرده که جناب شریفی به دوره کارشناسی و تخفیفش نرسیدم و فرمودید هنوز هم دیر نشده اما خیلی برام فعلا سنگینه هزینه اش رو پرداخت کنم . میتونم فایلهاتون رو دونه دونه خریداری کنم یا بصورت ماهانه مبلغش رو پرداخت کنم ؟ قول میدم به تعهداتم در پرداخت سر وقت عمل کنم . البته مطمئنم این معضل مال دو تا سه ماه اوله و خدا شرایط جبران محبتهاتونو برام فراهم میکنه . بازم مزاحمتون میشم چون تازه پیداتون کردم . سنگ صبوری از جنس الماس که درخشش اش امید بخشه و در کنارش حالم خوبه . یاعلی . شهرام کامران نیا . از مشهد

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   امکان پرداخت ماه به ماه همیشه وجود داشته و وجود خواهد داشت

 159. نادیا بهرامی می گوید

  سلام آقای شریفی، وقت شما بخیر
  من تازه با کانال شما آشنا شود. خیلی علاقمندم در دوره شما شرکت کنم . لطفا من رو راهنمایی بفرمایید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 160. مجید احمدوند می گوید

  سلام اگه وقت نداشته باشین سر کلاسهای دوره بیاییم فیلمشو امکان داره خریداری کرد

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 161. الهام سارانی می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  من دوره ماه اول خریداری کردم .الان اپلیکیشن باز نمیشه .میگه اپدیت کنید ولی انجام نمیشه .میشه لطفا راهنماییم کنید ?

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 162. ایدا می گوید

  سلام استاد گرامی
  امیدوارم هر جا که هستید بهترینها مال شما باشه
  واااای استاد بابت تمام اتفاقات خوبی که تو زندگیم افتاده اول از خدا بعدم از شما که خدای مهربونم شما رو سر راه زندگی من قرار داد
  استاد من توی دوره کارشناس جذب بودم و دارم به تمام آرزوهای که سالها دنبالش بودم میرسم
  سال ۹۶ بهترین سال زندگی منه
  با تمام وجود ازتون سپاسگزارم واسه دوره ی عالیتون ممنونم ممنونم ممنونم

 163. سارا می گوید

  سلام اقای شریفی خب من که تازه با کانال شما اشنا شدم چجوری باید بیام تو دوره وقتی الان بهش نیاز دارم ولی نمیتونم بعد خردادم که پولش گرونتر میشه 😕😕😕

 164. فاطمه می گوید

  سلام, من چند وقته ک با کانال شما آشنا شدم, هنوز همه فایلارو گوش ندادم, البته توی دوره هم ثبت نام کردم و فایل دوره اول رو گرفتم و دو تاشو گوش دادم.
  من تمرینارو انجام ندادم, فقط همش سعی کردم حالمو خوب کنم و به چیزای بد فکر نکنم. من همش ب خودم میگم خدا همیشه واسه من خوب میخواد, این باعث میشه واقعا همه روزام خوب باشه, من خیلی مشکل تو زندگیم دارم الانم در حال طلاق گرفتنم, حتی قبلا نمیتونستم بخوابم از شب وحشت داشتم ولی دیگه به مشکلاتم اهمیت نمیدم و با خنده بهشون فکر میکنم, خیلی آرامش پیدا کردم. خوابم هم خوب شده, همینکه هر روز ی فایل از شما گوش میکنم, حالم خوب میشه, من هر شب فقط اتفاقای خوبی ک برام توی روز افتاده رو مینویسم و خدا رو شکر میکنم.
  فکر میکنم یواش یواش میتونم جذبمو بالا ببرم. من ب خودم سخت نمیگیرم ک ب زور چیزیو جذب کنم. من توصیم ب بقیه هم اینه ک خیلی راحت میشه جذب کرد, خودتونو اذیت نکنید, خدا همیشه بهترینهارو برای ما میخواد.
  ی چیزی در مورد دانشگاه هم بگم, من رتبه کنکورم ۱۰۳هزار شد, میخواستم دانشگاه خوب برم و در شهر خودم هم باشه, همه مسخرم کردن, ولی من فکر نمیکردم رتبم بد شده, برا همین انتخاب رشته کردم و واقعا ی دانشگاه خوب قبول شدم ک همه اونایی ک اونجا قبول میشدن رتبه کنکورشون کمتر از ۱۰هزار بود, همه کلی تعجب کردن. پس به همه بگیم هیچ کاری نشدنی نیست

 165. باران می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز….من چند هفتس که با کانال شما آشنا شدم و هنوز دارم مطالب رو گوش میدم. …ی سوال در مورد فراوانی داشتم که آیا پیش با پولی که ب حسابمان مساد برا کسی غیر خودمون خرج کنیم….و اینکه من از همسرم راضی نیستم و ی ازدواج اجباری داشتم دلم میخواهد که همسرم بره از زندگیم اصلا دوستش ندارم خیلی سعی کردم ولی نشد و خوب بشه لطفا راهنماییم کنید ….ممنون میشم که جوابم رو بدین

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   در بازی فراوانی باید با واقعیت مقایسه کنید
   بله میتونید برای دیگران خرج کنید اما باید ببینید اگر اون پول رو واقعا داشتید برای این کار خرج میکردید؟
   شاد باشید.

 166. سارا قلی زاده می گوید

  سلام خوبین من تازه یک هفته شاید کمتر با کانالتون اشنا شدم قبل از این اشنایی من با یه کانال دیگه جلو میرفتم البته هنوزم هستم و کتاب راز و معجزه سپاس راندا برن و خوندم من حتی قبل شروع سال هدفامو نوشتم جوری که بهشون رسیدم .من وقتی هدفامو تجسم میکنم بعدش که به خودم میام لبخند رو لبمه و یه حسی که انگار اونجا و تو اون لحظه بودم بهم دست میده .میخوام بدونم حتما باید پر انرژی و پر خنده و یه جوری که همه بگن چرا انقدر شادی باشیم تا اتفاقای خوب برامون بیافته یا تو درون خودمونم داشته باشیم کافیه.سپاسگذارم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   احساستون باید خوب باشه
   هرچقدر شدت احساس خوبتون بیشتر باشه ارتعاشتون قوی تره
   شاد باشید.

 167. سارا می گوید

  سلام خوبین من تازه یک هفته شاید کمتر با کانالتون اشنا شدم قبل از این اشنایی من با یه کانال دیگه جلو میرفتم البته هنوزم هستم و کتاب راز و معجزه سپاس راندا برن و خوندم من حتی قبل شروع سال هدفامو نوشتم جوری که بهشون رسیدم .من وقتی هدفامو تجسم میکنم بعدش که به خودم میام لبخند رو لبمه و یه حسی که انگار اونجا و تو اون لحظه بودم بهم دست میده .میخوام بدونم حتما باید پر انرژی و پر خنده و یه جوری که همه بگن چرا انقدر شادی باشیم تا اتفاقای خوب برامون بیافته یا تو درون خودمونم داشته باشیم کافیه.سپاسگذارم.

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   در این فایل سوال شما را پاسخ دادم

   https://telegram.me/parvareshejazb/456

 168. گیتی می گوید

  سلام
  آقای شریفی ممنون از زحمات شما. این دوره واقعا زندگی منو متحول کرده. فقط ۲ تا پیشنهاد برای بهبود اپلیکیشن:
  لطفا امکان دسته بندی ماه به ماه فایلها رو در اپلیکیشن ارتقاء بدید. در حال حاضر اگر به اینترنت وصل نباشیم نمیتونیم وارد بخش دوره ها بشیم تا فایلها رو به تفکیک ماه ببینیم. در اینصورت باید از طریق بخش فایلهای صوتی وارد بشم که یه مجموعه فایل بدون دسته بندی به ما میده.
  همینطور در آیفون، زمانی که گوشی قفل باشه، امکان جل و عقب بردن فایل وجود نداره که نیاز به ارتقاء پلیر برنامه داره.
  ممنون

 169. مریم می گوید

  سلام من مطالب شمارا مطالعه کردم واقعا تحسین برانگیز هست ولی ثبت نام کلاسها برای سال ۹۵ هست ولی الان سال ۹۶ هست و من به طور کاملا اتفاقی با سایت شما آشنا شدم

 170. امیر سیدعلی می گوید

  سلام
  من الان میتونم توی دوره شرکت کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 171. اکرم می گوید

  سلام وقت بخیر
  استاد عزیز ! خداقوت
  سپاسگزار از خدمت والایی که در دوره قراردادین(امکان پرسیدن سوال در روزهای شنبه و سه شنبه ) اما ما که ریپورت هستیم چکار کنیم ؟
  لطفا یک امکان هم برای ما بزارین متشکر

  می خواستم یک پیشنهاد هم بدم

  با توجه به اینکه مطمئنا شما سرتون شلوغ هست و امکان پاسخگویی به همه سوالات رو ندارید بخشی در سایت یا اپلیکیشن و یا تلگرام طراحی کنید که کارشناسان جذب بتونن به سوالات دوستان پاسخ بدن و اینطوری هر فردی می تونه بیشتر خودش رو محک بزنه

  پیروز تر و سربلندتر از همیشه باشید

 172. Ali می گوید

  با درود فراوان…
  لطفا فایل های پرسش و پاسخ ۳، ۴، ۱۳، ۲۳، ۶۰…را در کانال قرار دهید.با تشکر.

 173. فرزین می گوید

  سلام
  وقت بخیر.در مورد قیمت دوره آیا همون ۴۴۱ هزار تومن هست یا که تغییر کرده؟
  ممنون از شما

 174. روح الله اسماعیل پور می گوید

  باسلام و عرض ارادت.من تودوره ثبت نام کردم.چون تاالان نتایج خیلی خوبی گرفتم.مطمئنم که مواردبهتروبیشتری ازشمایادمیگیرم.باتمرین فراوانی پول زیادی بدست اوردم و همچنین روابطم باپدرم خوب شده.فقط یه سؤال برای پیش اومده اونم اینکه یه مطلبی روچندروزجلوترخوندم درموردقانون جذب :اینکه دربرابر هرخواسته ای که ازکائنات داریم بایددربرابرش تاوانی هم درنظربگیریم.بعبارتی در مقابل هر خواسته ای بایدیه مابه ازایی داشته باشیم تابه خواسته مون برسیم.بنظرم اشتباهه.لطفن توضیح بدید.

 175. شیوا می گوید

  سلام آقای شریفی من تازه باکانال ودوره آشناشدم دوره اول راخریداری نمودم. من به گفته های شماقطعا ایمان دارم. شمادرفایل اول صوتی فرمودید قانون جذب هرچیزی رااعم ازخوب یابدتصورکنی واردزندگیت میشود ولی درفایل دوم صوتی فرمودید قانون جذب آنچه رافکرمیکنید نیست مثلا شخصی به طلاق فکرنکرده الان واردزندگیش شده. اگه تعریف شما این باشه به هرجی فکرکنید دگه علم پیشرفت نمیکرد. لطفا توضیح دهید ۱۰ بارفایل اول ودوم راگوش کردم. برداشتم این شد شاید ارتعاش اون فکرو فرستادیم ممنونم توضیح دهید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 176. نیلوفر احمدی می گوید

  سلام اقای شریفی
  من اینترنت نداشتم و امروز فهمیدم ک ثبت نام دوره جدید مهلتش تمام شده،این مدت داشتم هزینه اش را جور میکردم واقعا برایم مقدور نیست که با هزینه بیشتر در دوره بعدی شرکت کنم.لطف میکنید انعطاف بخرج بدید تا من هم بتونم شرکت کنم؟
  امروز ب ادمین پیام دادم
  خیلی نیاز دارم ب این دوره
  ایدی تلگرامم euphoria_24هست

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   ادمینها با شما تماس میگیرند

 177. pardis می گوید

  سلام وقت بخیر
  ممنون از توجه تون
  ممنون که راهنمایی میکنید
  ممنون که کمک میکنید
  ممنون که هستید زنده و دائم
  آرزو میکنم همیشه باشید
  هم برای ما هم برای بعد از ما
  تشکر و سپاس فراوان.

 178. علی می گوید

  با سلام خدمت آقای شریفی
  اگه امکان داره ثبت نام دوره را یکی دو روز تمدید بفرمایید .
  با تشکر

 179. امیر می گوید

  سلام اقای شریفی ببخشید یه سوال در مورد دوره دارم. من الان اپلیکیشن برنامه پرورش افکار رو نصب کردم و وارد دوره ها شدم و دیدم که نه ماه دوره داره که قیمت هر کدوم ۶۹ هزار تومن است و شما فرمودید که از ۱۵ فروردین قیمت این دوره ها افزایش پیدا میکنه,سوال من اینه که مثلا اگه من دوره ی ماه اول رو با قیمت ۶۹ هزارتومن تهیه کنم و ماه دوم رو بخواهم یک ماه بعدش تهیه کنم قیمت دوره همون ۶۹ هزارتومن است یا باید ماه دوم دوره رو با قیمت بیشتری تهیه کنم?? ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 180. ف.م ن می گوید

  سلام من عضو کانال تلگرامی شما هستم اما میخاستم تو دوره ها تون شرکت کنم

 181. مهديه می گوید

  با سلام و عرض ادب
  چنانچه ما بدون انجام تمرینات خاصی مثل ۳-۵ یا سوالات رگباری بتونیم حس خودمون رو خوب کنیم و یا خوب نگه داریم در هر لحظه کفایت می کنه یا حتما باید به صورت منظم و به شکل این تمرین ها باشه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام
   در درجه اول خوب بودن احساسات هست
   اما اون تکرار هست ک باعث رسیدن به هدف میشه
   پس باید تمرین انجام بدید
   شاد باشید.

 182. فرهاد 2992 می گوید

  با درود فراوان و خدا قوت. از دیروز در دوره شرکت کردم آیا دوره کانال تلگرام جدای دارد؟ سوالات قبلی نفرات دیگر در دوره رو کجا میتونم ببینم؟ با سپاس فراوان

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   بعد از ثبت نام در دوره به ادمینها پیام بدید تا شما را در کانال دوره اد کنند. سوالات و پاسخ ها در اپلیکیشن موجود است

 183. فرشته می گوید

  سلام دوباره فراموش کردم بگم ماه چهارم دوره ام و تجسم خلاق رو گوش میدم

  متشکریم که هستید

 184. امیر می گوید

  سلام آقای شریفی میشه فیلم راز رو بزارین تو کانال یا بگین از کجا دانلودش کنیم لطفا

 185. محدثه می گوید

  سلام. چجور میشه تو دوره ثبت نام کرد؟

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   ایدی تلگرام مسئول ثبت نام در اخر صفحه موجود است. در کانال تلگرام هم طریقه ثبت نام کامل توضیح داده شده

 186. وحید می گوید

  سلام جناب شریفس در سال جدید دوره نمی ذارید

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   از کانال تلگراممون پیگیر باشید. دوره جدید تا ۱۵فروردین فقط با قیمت ۶۹ تومن ارائه میشه

 187. خاطره می گوید

  سلام من خاطره هستم قبلا هم پیام دادم و سوال پرسیدم ولی متاسفانه پاسخ ندادید الان سوالم این هست که من وسواس فکری دارم آیا دوره می‌تونه به کمک کنه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   بستر آماده اس اما به خودتون بستگی داره
   ولی خیلی از کاربران وسواسشون درمان شده
   اگر شما اراده کنید صد در صد
   شاد باشید.

 188. مهدی می گوید

  سلام استاد شریفی عزیز میخواستم یه پیشنهادبدم که اگه نتایجی که توی کانال گذاشتیدرو تاریخ میزدید که بعد ازچندماه طرف تونسته اون جذب روداشته باشه بهترنبود چون اینم یه امیدیه برایه اون کسی که میخواد اون نوع جذبی روداشته باشه .ببخشید قصدم فضولی نبود فقط یه پیشنهاده ✔❤

 189. طیبه ازادی می گوید

  سلام
  من بصورت خیلی اتفاقی تازه ۴ روز هست که با سایت وکانال شما اشنا شدم ولی باور نمی کنید خیلی نتیجه گرفتم
  دوست دارم توی دوره هاتون شرکت کنم نمیدونم ثبت نام کی هس
  مییشه راهنماییم کنید ؟

 190. Asadzadeh می گوید

  سلام عالیه

 191. Asadzadeh می گوید

  باسلام
  مدت سه چهار ماه توی کانلتون هستمواقعا محشر

 192. فریباجداری می گوید

  سلام آقای شریفی عزیزممنون بابت دوره ۹ماهه بسیارمفیدتون من واردکانال قانون جذب شماشدم که جذبهای مادی داشته باشم وبتونم ثروتمند بشم خیلی جالبه ازنظرمعنوی ثروتمندترین آفریده خداوند شدم غنی وبی نیازازهمه این دنیا بازهم ممنون وسپاسگزارکه صفات خدایی راکه درونتان پرورش داده بودید به نحواحسن به کاربران انتقال دادید

 193. اذر می گوید

  سلام آقای شریفی.روز به خیر.در مورد هزینه دوره کارشناسی جذب خواهشی داشتم لطفا هزینه را دز صورت امکان افزایش ندهید تا بتوانیم تا اخر دوره از محضر شما استفاده کنیم .هزینه ای که تعیین کرده اید بسیار معقول هست و اکثر مردم می توانند شرکت کنند .تشکر

 194. سمیه می گوید

  باسلام میخواستم ببینم دقیقا این دوره ها چطوری برگزارمیشه؟لطفاتوضیح کامل بدین ممنونم

 195. محمد عزيزي می گوید

  سلام من ایفون دارم نمیتونم نرم افزار و دانلود کنم میخوام توی دوره شرکت کنم به ادمین هم پیام دادم لطفا راهنمایی کنید ممنون🙏

 196. دانیال می گوید

  اقای شریفی سلام یه پیشنهاد داشتم لطفا اگه ممکنه یه صفحه اینستا داشته باشین اونجا کامنت بزاریم دسترسی راحت تره نسبت به سایت ممنونم

 197. دانیال می گوید

  سلام من الان وارد دوره دوره کارشناسی جذب شدم. الانم باید برای هر ماه من یک ماه فایل ها روگوش بدم یا نه میتونم ماههی بعدی رو هم خریداری کنم.

 198. پیمان می گوید

  سلام آقای امیر شریفی عزیز و درود بی پایان برشما.
  من هر روز مشتاقانه منتظر ویس های شما هستم و با تمام وجودم به اونها گوش میدم و لذت میبرم و از خدا مهربان سپاسگزارم و از شما که به لطف پروردگار این لحظه های زیبا و پر از عشق و امید و موفقیت رو با ما به اشتراک میذارید. از خداوند متعال و شما امیر عزیزم سپاسگزارم.

 199. پرستو می گوید

  سلام من تازه دوره را ثبت نام کردم. و ماه اول را گوش میدهم.
  گاهی افکار منفی ام خیلی زیاد میشه و در عین حال واقعیت های الانم خیلی منفی هست. چه کنم که فشارم کم شه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 200. سورنا می گوید

  با عرض سلام مجدد.جناب شریفی لطف میکنید دقیقا طریق ثبتنامو لطف بفرماییداززمان و مبلغ و همه چی رو…ودیگه اینکه ممکنه بنده با کسی شهریه رو شریکی پرداخت کنیم بعد برای ایشون کپی بگیرم یا راهی ک ایشونم بتونن استفاده کنن؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 201. داوود می گوید

  سلام و درود به استادعزیزم جناب آقای شریفی
  استادمن چندروز پیش درباره جذب پول یه سوالی پرسیدم که خوشبختانه جوابمو تو پاسخ به سوالات گرفتم .شما چیزی جز دست قدرتمند خداوند نیستی.
  خیلی گلی …. خیلی باحالی…. دمت گرررررررررررررررررررررررررررررررم

 202. مهسا می گوید

  سلام خدمت آقای شریفی.من چند ماهه که با کانال شما آشنا شدم و چون شما فرموزه بودید که تا از کانال نتیجه نگرفتید وارد دوره نشید من هم صبر کردم تا الان که تاثیرات این قانون جذب را توی زندگیم دیدم حالا می خوام وارد دوره بشم اما اینکه بخواهم هزینه کل دوره را یکجا پرداخت کنم برام سخته،خواستم خواهش کنم که امکانی فراهم بشه تا پول هر دوره همان ماه پرداخت شود نه یکجا.امیدوارم همیشه خوش و خوش بهت باشید چون باعث حال خوب تو زندگیه ما شدید.

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   شما میتونید هر ماه رو جدا پرداخت کنید. اصلا اپلیکیشن اینگونه برنامه ریزی شده که ماه به ماه پرداخت بشه مگر دوستانی که دوست دارند یکجا پرداخت کنند

 203. ف.م ن می گوید

  سلام
  من به تازگی از طریق یه دوست با کانال شما آشنا شدم اما دوست دارم این دوره هایی رو که ازش نام میبرید بگذرونم چطور میتونم تو دوره شرکت کنم باوجود اینکه شما تو حرفاتون تاکید میکنید دوره حضوری وجود نداره چطور میتونم دوره شما شرکت کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 204. atefeh می گوید

  با سلام و عرض ادب
  میشه لطفا جواب سوال قبلی منو بدین?چون من از ادمین ها می پرسم جواب نمیدن ،توی سایت هم جواب نمیدین،توی ربات هم جواب نمیدین،از کجا باید جواب سوالمو بگیرم?ممنون میشم حداقل ی راهنمایی بکنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 205. mohamad می گوید

  ,salam man mikhastam doreharo bekharam, mishe loftan rahnmayi konid chon dar akharin voice ke gosh kardam goftid az sale jadid filhaye bishtari va jadidtari mizarin roye sit ba hazinehaye bishtari, khob mikhastam bedonam bayad sabr konam ta sale jadid ya hamin dorehaye ghabliro ham update kardid?
  Tashakor
  safavimoh@yahoo.com

 206. محمد می گوید

  سلام
  من تازه با کانال شما اشنا شدم میدونم دوره هاتون خیلی وقته تموم شده امکان خرید این فایل ها و دوره هاتون هست در حال حاضر ؟
  ممنون میشم شرایطش رو توضیح بدید٠
  پیشاپیش از تمامی زحمت های شما سپاسگذارم٠

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 207. نسیم می گوید

  سلام وقتتون به خیر .
  من به تازگی از طریق یکی از دوستان با کانال پرورش جذب آشنا شدم و از مطالبتون خیلی استفاده کردم.میخواستم ببینم الان توی اواخر بهمن ماه هم امکان وارد شدن به دوره کارشناسی جذب هست ؟

 208. زهرا می گوید

  سلام آقای شریفی ،خسته نباشید و ممنون از به اشتراک گذاشتن قانون جذب و مباحث آن
  همسر من پس از عضویت در کانال تلگرام هم اکنون مشغول گذراندن دوره کارشناسی جذب می باشد ،در این مدت من و فرزندم را بسیار تشویق به عضویت در کانال کرده است و حالا ما هم بسیار خوشحال، راغب و پیگیر این موضوع هستیم.
  همسرم توضیحات دوره کارشناسی جذب را به ما داده و ما استفاده می کنیم، آیا شما راضی هستید و از نظر شما مشکلی ندارد؟ ممنون از پاسخ شما

 209. shivaa می گوید

  سلام خدمت شما استاد بزرگوار… خواستم خدمت شما عرض کنم من تازه با کانال شما آشنا شدم و در حال گوش دادن مطالب شما در داخل کانال هستم… بسیار عای و بی نظیر و با کلامی شیوا مطالب را عنوان نمودید… بسیار ممنونم… فقط یک سوال داشتم خدمت شما برای من که تازه با این کانال آشنا شدم آیا امکان شرکت در دوره ها و استفاده از مطالب دوره وجود داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 210. مصطفی می گوید

  با عرض سلام و حس های خوب.دوره کارشناس جذب خواستم شرکت کنم.لطفآ اطلاع رسانی کنید .ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 211. hamid می گوید

  با سلام .هیچ لینکی برای ثبت نام در دوره کارشناس جذب شوید نگذاشتید؟ برای ثبت نام از کجا اقدام کنم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 212. yalda می گوید

  سلام اقای شریفی
  من برای ثبت نام خیلی تلاش کردم ولی دوبار از دوتا کارت مختلف از من پول کم شد ولی برنامه ای واسه من نصب نشد به اقای جان پناه اطلاع دادم واسم یه لینک فرستادن باز هم نشد .همش مینوشت به اینترنت متصل نیستید
  اخه مگه میشه من همه کاری با گوشیم واینترتم دارم انجام میدم
  قیمت به جای ۴٩٠٠٠ تومان ۶٩٠٠٠ تومان بود
  مهم نیست ….
  هرطور شده میخوام تو دوره ها شرکتم کنم
  ممنون میشم کمکم کنید وفایلای صوتی رو داشته باشم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 213. حمید می گوید

  سلام آقای شریفی خسته نباشید .چرا با اینکه در سایت قیمت دوره را ماهانه ۴۹ تومان زده اما برای خرید باید ۶۹ تومان بپردازیم ؟
  من به سختی توانستم این ۴۹ تومان پول را جور کنم الان میبینم که گرونتر شده.خواهشا یک تخفیفی لحاظ کنید برای بچه هایی که قبل از اتمام دوره اول میخوان تو دوره شرکت کنند.من یه مشکل بزرگی دارم و واقعا به شرکت توی این دوره خیلی احتیاج دارم و امروز واقعا ناراحت شدم وقتی دیدم حالا که این پول رو جور کردم قیمتش زیادتر شده

 214. رامتين می گوید

  با سلام
  نرم افزار اندروید رو از کجا میشه دریافت کرد

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 215. رحیم می گوید

  سلام آقای شریفی میخواستم تو دوره هاتون ثبت نام کنم ولی پول ثبت نام رو ندارم 😔😔😔😔😔
  شما برا بی پول ها راهی ندارید؟ 😞😞😞

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 216. tj می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید یکی از دوستان در دوره شما شرکت کرده و حالا فایل کلاس شما را در اختیار من قرار داده می خواستم ببنم اجازه دارم استفاده کنم یا نه؟

 217. مریم می گوید

  باسلام واحترام خدمت استاد شریفی
  استاد چگونه می توانم به شما پیغام خصوصی بدهم
  سپاس فراوان

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   امکان ارتباط مستقیم با آقای شریفی وجود نداره همراه گرامی
   شاد باشید.

 218. وحید.م می گوید

  سلام.خدا قوت.من تازه با سایت و کانالتون آشنا شدم. الان میتونم تو دوره کارشناسی جذب شرکت کنم. خواهشا امکانشو فراهم کنید .با تشکر فراوان از خداوند و شما بنده خوبش. ممنون و سپاسگذارم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 219. صالح می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز
  من تقریبا یک ماه میشه افتخار دارم فایلها تون گوش بدم
  واقعا خوشحالم چون تمام افکارم نسبت به زندگی عوض شده
  میخواستم برای کارشناس جذب شوید شما ثبت نام کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 220. لیلا می گوید

  سلام
  هنوز هم می شه در دوره شرکت کرد، به چه صورت باید اقدام کرد
  چون می بینم خیلی وقته دوره شروع شده

 221. نعیم وداد می گوید

  سلام جناب شریفی عجیب صداتون انرژی مثبت بهم میده من اذر ماه ۹۵ با سایتتون اشنا شدم ..خیلی مشتاقم ثبت نام دوره کارشناسی رو انجام بدم ایا میشه و چجوری از کدوم قسمت.. ؟؟
  خوااااهش میکنم جواب بدین ممنون
  ارزوی بهترین هارو واستون دارم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 222. اناهیتا می گوید

  سلام خدمت شما. اقای شریفی من الان دارم بصورت انلاین کلاسای قانون جذب. استاد دیگه ای رو شرکت میکنم. ولی ااقدیکه از ویسای شماتوتلگرام اموزش میبینم. از اون کلاسا بهره کافی رونمیبرم.شرایط ثبت نامتون رو خاهشا بگید من منتظر جواب شمام ممنون

 223. ریحانه می گوید

  سلام اقای شریفی من تازه یک هفته است با کانال شما اشنا شدم میخوام تو دوره های کارشناسیتون شرکت کنم باید چیکار کنم؟ الان همش ۲ ماه از کلاساتون مونده خواهشا راهنماییم کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 224. هیوا می گوید

  سلام اقای شریفی از اینکه هم فامیلی هستیم خیلی خوشحالم تو اسمونا دنبالتون میگشتم من تازه با کانال و دوره شما اشنا شدم الان چطور میتونم از دوره شما استفاده کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 225. حفاظ بوته ای می گوید

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

 226. Mehrdad می گوید

  سلام روزگار خوش
  برنامه IOS زودتر راه اندازی کنید

 227. اهورا قریانزاده می گوید

  با سلام
  لطفا منو راهنمایی کنید که برنامه کارشناس جذب شوید را چگونه میتوانم دانلود کنم
  با تشکر

 228. سيد محمد علي حسيني نژاد می گوید

  سلام ببخشید یه سوال دیگه : چرا نمیشه مقالات یا مطالب سایت رو پرینت گرفت ؟ اصلا قابل کپی کردن هم نیست ؟ اگه بشه پرینت بگیریم خواندنش راحت تر هست مخصوصا برا من که چشمام ضعیفه و زیاد نگاه کردن به صفحه مانیتور برام خوب نیست ؟

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام در این فایل پاسخ شما را دادم

   https://telegram.me/parvareshejazb/298

 229. سيد محمد علي حسيني نژاد می گوید

  سلام ایا از امروز می توانم ثبت نام کنم در دوره های شما ؟

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام در این فایل پاسخ شما را دادم

   https://telegram.me/parvareshejazb/298

 230. رزا می گوید

  با سلام خدمت اقای شریفی من تازه با کانال شما اشنا شدم و الان دی ماه تقریبا ۷ ماه از دوره کارشناسی جذب شما میگذره ولی من میخوام در ان شرکت کنم حالا باید چی کار کتم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 231. علي می گوید

  سلامی دوباره
  آقا امیر پیدا کردم اپلیکیشنو
  مرسی دستتون درد نکنه نیازی نیس جواب بدین
  عاشقتونم واقعا عالی هستید
  یا علی

 232. لیلی علوی می گوید

  سلام
  من نمیدونم چطور تو دوره شرکت کنم
  ی سوال دارم
  من جذبم بیسته عاشق ثروتم ایمان دارم ثروتمند میشم حالا ی مدتی ی چیزی مرتب منو سمت بورس هدایت میکنه همسرم میگه باید بلد باشی تا وارد بازار بشی اما وقتی اینو به من میگه من تو ذهنم میگم من نیاز ندارم برا من مث سنفونی که فقط کافی شرکت کنم خوبخود برام مینوازه
  حالا این تعیین راه پول دراوردن یا ی نوع الهام
  ممنون میشم پاسخ بدین

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 233. رضا می گوید

  با سلام
  چطور میتونم این دوره رو تهیه کنم
  سپاسگزارم

 234. علي می گوید

  سلام آقای شریفی
  چرا جواب نمیدین آخههه
  چجور ثبت نام کنم تو دوره،،،
  سوالای بالارم خوندم بازم نشد .،
  ی جواب بدین دیگه بمن….

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 235. علي می گوید

  سلام آقای شریفی
  خسته نباشید
  من یکم دیر آشنا شدم با کانال و سایتتون،
  البته الان فایل های صوتیتون رو تو کانال تا نصف خوندم،شما تو یکیش گفتین حتی میتونید دی ماه تو دوره ثبت نام کنید
  میخوام بدونم چجوری ثبت نام کنم،آخه ن لینک هستش ن ی راهنمایی،چجوری میتونم ثبت نام کنم؟؟!! خواهشا همینجا جوابمو بدین اگه امکانش هست

 236. ندا می گوید

  سلام اقای شریفی خسته نباشد خدا قوت از گوش کردن به فایل های صوتی انرزی مثبت میگیرم من چند روز پیش ازتون سوال پرسیدم خواستم بپرسم الانم میشه تو دوره هاتون شرکت کرد؟چه طوری میتونم مطالب دوره هاتون رو بخونم هر چی تو سایت گشتم پیدا نکردم…

 237. zahra می گوید

  و اینکه من امسال زیاد وقت مطالعه در مورد قانون جذبو ندارم ولی به شدت نیاز دارم به دونستنش!

 238. نجمه می گوید

  سلام خسته نباشید می خواستم بگم اگر می شود در شهر شیرازهم کلاس بر گزار کنید من فقط از طریق کانالمطالب شمارا می شنویمواگر در شهرستانها هم کلاس بگذارید عالی میشود شما عالی هستین

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   سوال شما را در این فایل پاسخ دادم

   https://telegram.me/parvareshejazb/282

 239. محمد می گوید

  با سلام
  استاد شریفی شما اخر صفر گفته بودید یک تخفیف خوب واسه دوره در عید میخواهید بدید اما ماه ربیع امد وتخفیف نه در سایت ونه تو تلگرام دیدم
  لطفا بگید کی میخواید تخفیف بدید تا ثبت نام کنیم
  با تشکر منتطرم

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   در این فایل پاسخ شما داده شد

   https://telegram.me/parvareshejazb/279

 240. عسل می گوید

  سلام وقتتون بخیر چطور میتونم این دوره رو تهیه کنم با تشکر

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   در این فایل صوتی پاسخ سوالتون رو دادم

   https://telegram.me/ParvaresheJazb/730

 241. فاطمه می گوید

  سلام استاد عزیز.من تمرین ۳_۵رو دوماهه که انجام میدم ودگ برای اون قسمت که باید ۵تا نعمتو بگیم واقعا کم میارم چیزی به ذهنم نمیرسه باید چیکار کنم؟

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   در این فایل صوتی پاسخ سوالتون رو دادم

   https://telegram.me/ParvaresheJazb/730

 242. shima می گوید

  سلام . من دو سه روزه وارد کانال تلگرامی شما شدم. دوره هم الان دیدم. چطور میتونم از دوتون استفاده کنم؟ یک راهه ارتباطی به غیر از اینجا با شما وجود داره؟ سواالی دارم که دوس دارم با خودتون مطرح کنم. تو عموم نباشه سوالم. ممنونم

 243. روحی می گوید

  سلام استاد شریفی عزیز
  من توی دوره اتون شرکت کردم.ماه چهارم هستم.شش ماهه منتظر جواب یک کار استخدامی بودم ، جواب اومد اما گفتن باید تهران کار کنم در حالی که من شمال زندگی میکنم و شرایطشو ندارم چون با مادرم تنها زندگی میکنم و کفیلشون هستم
  میخواستم بدونم منی که این همه به این کار عشق و احساس عالی دادم چرا حالا که شد، توی شهر دیگه ای شد؟
  آیا حکمتی این وسط هست ؟ یا من اشتباه جذب کردم؟
  خیلی نگران و سردرگم هستم
  با این حال همچنان در تلاشم تا موافقت کنند که شمال کار کنم
  خواهش میکنم راهنمایی ام کنید

 244. شهرزاد می گوید

  سلام
  من هر چی مطالعه کردم روش ثبت نام بدای دوره را متوجه نشدم
  لطف می فرمایید اگه راهنمایی بفرمایید

 245. تبی می گوید

  سلام خدمت آقای شریفی وتیم پرانرژیتون..برای شرکت دردوره باید چیکار کنیم؟

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   پاسخ سوالتون رو در این فایل صوتی دادم

   https://telegram.me/ParvaresheJazb/721

 246. حسن قادری می گوید

  سلام استادشریفی عزیزمیخواستم بگم لطف کنیدوکمکم کنیدکه چطوری من کاروثروت روجذب کنم چون هم بیکارم واوضاع مالی مناسبی ندارم فوق دیپلم کامپیوترم ولی کارگرساختمونی هستم زن وبچه دارلطف بگیدچکارکنم تازودتربه نتیجه برسم

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   پاسخ سوالتون رو در این فایل صوتی دادم

   https://telegram.me/ParvaresheJazb/721

 247. مینا می گوید

  سلام آقای شریفی!سپاس از شما بخاطر کانال مفید وزیباتون. سوالی داشتم در مورد کلاساتون .من متاسفانه یک هفته بیشتر نیست که با کانالتون اشنا شدم ونمی دونستم همچین کلاس خوبی وجود داره .می خواستم بدونم آیا من می تونم الان ثبت نام کنم و وبا تمرین فشرده خودم رو به کلاس شما برسونم.من رمز ایمیلم رو فراموش کردم اما اگه در پاسخ به سوالات تلگرام بذارین میتونم جواب رو بشنوم.

 248. علی صالحی می گوید

  سلام اقای شریفی اپلیکیشنو از کجا باید تهیه کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 249. ليلا می گوید

  سلام خدا قوت اقای شریفی.
  من تازه ۲ ماه با کانال شما اشنا شدم. میخواستم بدونم دوره بعدی کی شروع میشه ؟؟

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   همین دوره رو میتونید تهیه کنید. این دوره دیگه برگزار نمیشه

 250. azam golkar می گوید

  عالی عالی عالی

 251. اقاسید می گوید

  لینک ثبت نام رو نمیبینم تا انجام بدم ممنون

 252. اقاسید می گوید

  سلام اقای شریفی مهربان و دلسوز خدا قوت از این همه پشتکار و صداقت شما. تازه با کانال شما اشنا شدم و میخوام توی دوره کارشناس جذب شرکت کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

 253. pp می گوید

  سلام
  الان تو نقطه ی چند سال پیش شما هستم مقدار پولی که دارم هزینه کتب دانشگاهی و کنکورم میشه و بس! ممنون که خاشعانه با تعریف سرگذشتتون اهرم امید من شدین ..
  پ ن : من جاذبه پول و ثروتم تا بتونم تو دوره هاتون شرکت کنم 🙂

 254. SETAREH می گوید

  سلام خداقوت به همه شما دوستان
  اقای شریفی لطفا برای ثبت نام راهنماییم کنیدEDOON1980@GMAIL.COM

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 255. محسن می گوید

  سلام
  اقای شریفی شما در گروه تلگرام خود گفته اید که این دوره را به مبلغ ۴۹۰۰۰ هزار تومان برگزار خواهید کرد
  من مشتاق هستم در این دوره ثبت نام کنم
  لطفا لینک ثبت نام را اعلام کنید
  با تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 256. محبوبه می گوید

  سلام.روزبخیر.خداروشاکرم کهباکانالشما اشنا شدم.میخاستمببینم الان که چندماه ازشروع دوره گذشته میشه الانم شروع کرد؟اگه نه شروع دروه جدیدکی هست؟کلاسها حضوری یاغیرحضوریه؟متشکرم

 257. مسلمی می گوید

  با سلام خدمت شما آقای شریفی
  بنده از طریق اپلیکیشنی که آقای محمد جان پناه برایم از طریق تلگرام ارسال کردند ثبت نام و جلسه اول رو پراخت کردم و برام باز شده اما یه اشکالی که داره اینه که فایلها قابلیت ذخیره در گوشی رو ندارن و این در حالیه که وقتی اینترنت نداشته باشیم اپلیکشن قابلیت باز شدن و پخش فایلها رو نداره از طرفی خیلی از روزها هست که بواسطه نوع کارم دسترسی به اینترنت ندارم لطفا راهنمایی کنید چطوری میتونم فایلها رو ذخیره کنم؟؟

 258. انسیه رشیدی می گوید

  سلام آقای شریفی من دیشب با کانال شما آشنا شدم یکی از دوستان شما رو معرفی کرد و گفت که داره نتیجه میگیره با توجه به اینکه من خیلی شبیه به ۴ سال پیش شما هستم میخوام که از تجربیاتتون استفاده کنم با توجه به اینکه ۵ ماه از شروع دورتون گذشته آیا من میتونم از الان وارد دوره بشم ؟ و اینکه به چه صورت میتونم دوره رو شروع کنم ممنونم از پاسخگوییتون

 259. راضیه فرجام می گوید

  سلام وقت بخیر،
  من چند روزی هست که با سایت و کانال شما آشنا شدم
  ۱- من ۴.۵ سال هست که میخوام از همسرم جداشم اما نه رضایت میده و نه تونستم قانونی اقدامی کنم (چند روز پیش هم سوال کردم اما تا کنون جواب نگرفتم)
  ۲- کتاب راز را هم خوندم اما در این مورد کمکی به من نکرده تا کنون
  ۳- دوره آموزشی کارشناس جذب به من کمک میکنه؟ چطور ثبت نام باید بکنم؟ اطلاعات توی سایت مربوط به خرداده ماه هست و الان ۳۰ مهر هست.

  ممنون از پاسخگویی تون
  ر.ف

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 260. زینب می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز من دو شب پیش تلگراممو نگاه کردم کانال شما امده بود تو گوشیه من ،جالبه برام من اصلا عضو کانالی نبودم اصلا یه چیز عجیبه برام
  ،اقا دیوانه کنندس.من جواب یه سوالی که دربدرش بودم تو پیام صوتیاتون شنیدم
  من میخوام تو دوره شرکت کنم من واقعا میخوام تو دوره شرکت کنم تورو خدا چکار کنم بخدا نیاز دارم خواهش میکنم نگید نمیشه چون اول دوره نبودم خواهش میکنم من خودمو حتما به دوره میرسونم اقای شریفی خواهش میکنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 261. مرتضی می گوید

  سلام. ببخشید برای ثبت نام در دوره های شما چیکار باید کرد

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 262. فاطمه می گوید

  سلام خدمت آقای شریفی عزیزو گرامی ممنونم از اینکه وقتتون برای ما میزارید.مخواستم اگر امکانش باشد یک فایل صوتی در مورد اینکه چه جور استخدام.بشیم رو بزارید.چون من ماه دیگ آزمون استخدامی دارم علاوه بر اینکه درس میخونم عبارت تاکیدی خیلی به کار میبرم آیا روش دیگر ای هم هست بخواهم حسم خوب بش را به کار ببرم ممنون میشم اگر جواب دهید.

 263. arezou می گوید

  و اینکه چجوری باید شرکت کنیم و پول دوره رو چجوری واریز کنیم اگه امکانش هست توضیح بدید بازم ممنون

 264. arezou می گوید

  و اینکه واقعا خداروشکر میکنم که با شما اشنا شدیم واقعا ازتون ممنونم،خداقوت

 265. arezou می گوید

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما اقای شریفی،من دوهفتس با کانال شما اشنا شدم و انرژیم دوبرابر شدم و زندگی برام لذت بخش تر وشیرین تر شده، من و همسرم خیلی دوس داریم تو دوره شرکت کنیم امکانش هست یا اینکه وسط دوره هست و نمیشه؟ امیدوارم که هرچه سریعتر بتونیم تو دوره شرکت کنیم🙏🙏🙏

 266. فرشته می گوید

  یکیم این ک دوره هاتون حضوریه؟

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام مجدد

   خیر داخل اپلیکیشن فایلها قرار داده میشه

 267. فرشته می گوید

  با سلام؛

  من تازه با کانال و سایت شما آشنا شدم دوره های کارشناسیتون هنوزم پابرجاست؟من میتونم ثبت نام کنم ؟

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   بله

 268. مهی جون می گوید

  کاش ارزونترش کنید

 269. محمد می گوید

  سلام آقای شریفی

  من به تازگی با سایت و کانال تلگرامتون آشنا شدم

  می خوام توی دوره شرکت کنم

  چطوری این کار رو بکنم؟

  لطفا برای افرادی مثل من که الان با وجود گذشت چند ماه از دوره، با سایت و کانال تلگرام تون آشنا شدن فکری کنید و تدبیری بیاندیشید که ما هم بتونیم با هزینه ی مناسب دوره رو غیر حضوری تهیه کنیم.

  امیدوارم هر چه سریع تر پاسخ منو بدید چون فایل های صوتی تلگرام رو شنیدم و تشنه ی مطالب تون هستم.

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   هر زمان که خواستید میتوانید از دوره استفاده کنید. دوره مثل یک سریال است. شما میتونید حتی ۱۰ ماه پس از شروع سریال دیدن آن را شروع کنید اگر قسمتهای قبلی موجود باشد که اینجا تمام فایلها موجود است.

 270. sara می گوید

  سلام آیا ازالان میشه تودوره شرکت کرد؟لطفا پاسخ سوالمو بدید من بشدت مشتاقم که تودورتون شرکت کنم واگه میشه کجا بایدثبت نام کنم وکلا دوره به چه صورته

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   بله با این ایدی در تلگرام تماس بگیرید

   @mrjanpanah

 271. صهبا می گوید

  سلام اقای شریفی
  ممنون میشم که یکم من رو راهنمایی کنید اول اینکه من الان میخوام در دوره های شما شرکت کنم امکانش هست؟و اینکه هزینه کلاسهاتون الان که از زمان ثبت نامتون گذشته چقدر هست واینکه پرداخت ماهیانه دارین؟لطف کنید نحوه ثبت نام هم یک توضیح بدید ممنونم

 272. سعید می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز خدا قوت ….. من تو دوره کارشناسی جذب شما شرکت کرده ام و نتایج خوبی گرفته ام که مهمترین آنها آرامش است. خیلی از شما ممنونم

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   شکر خدای مهربان

 273. محیا می گوید

  سلام اقای شریفی من میتونم تواین دوره از الان شرکت کنم؟

  1. twim می گوید

   سلام

   بله

 274. محیا صحرایی می گوید

  سلام اقای شریفی من میتونم تواین دوره از الان شرکت کنم؟

 275. علی قربانی می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز من تازه با کانال وسایت آشنا شدم
  میخاستم بدونم میتونم در دوره شرکت کنم یا خیر ممنون میشم
  بابت فابلای صوتی تونم سپاس گذارم کلی انرژی داد بهم

  1. twim می گوید

   سلام

   شما حتی سه سال دیگه هم میتوانید در دوره شرکت کنید ولی اون موقع دیگه ۹ ماه نخواهد بود. باید فایلهارو دانلود کنید

 276. manamkh0bam@gmail.com می گوید

  ا سلام خدمت امیر جان من یه ماشین رو هدفم قرار دادم که تو یک سال قبل ۳ بار بیشتر ندیدمش الان تو یه روز دو بار میبینم و اینکه چند روز پیش سوار یکیش شدم که مال یه اشنا بود آیا اینا نشانه هست ؟؟

 277. elhamshamy@ymail.com می گوید

  با سلام
  واقعا تبریک عرض میکنم به خاطر این علم پرمنفعتی که تونستین از خدا بگیرین . واقعا از همه لحاظ عالی بود کانالتون .
  من دو سه روز هست که با کانال شما آشنا شدم ودورتونو الان دیدم خیلی مشتاقم که شرکت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .
  سلامت باشین .

 278. فرهاد می گوید

  با درود به استاد شریفی و همکاران عزیزش و اعضای محترم
  من سوالی که دارم اینه که من چندساله تنهام و همیشه ارتعاش دوست یابی داشتم با مشخصات ایده آلی که میخوام
  نمیدونم چرا یک دوست ایده ال برام جذب نمیشه ؟
  چون واقعا تمام توجه من به خواستمه هروقت بیرون میرم زیاد نشونه میبینم ولی یکی نصیبم نمیشه !!؟؟
  دوست که میگم منظور دوست با جنس موافق,من دنبال دوست دختر نبودم و نیستم
  گفتن کور از خدا چی میخواد دو تا چشم بینا
  من هم در اون حد میخوام در حدی که یک کور دو تا چشم میخواد منم یک دوست که کیس ایده آلم باشه میخوام
  با سپاس فراوان از شما و همکاران ارجمند
  فرهاد هستم

 279. سارا می گوید

  سلام. من میخواستم توی دوره شرکت کنم باید چکار کنم ؟ اگر ممکنه ماهی ۴۹ هزار تومن که گفتید رو بدم چون ۴۰۰ تومن ندارم واقعا. ممنون میشم راهنماییم کنید

 280. الهام می گوید

  سلام اقای شریفی
  من کنکورمو دادم با وجود کلی تصویر سازی زیاد خوب نبود:(
  حالا برای رتبه ی خوووب چکار کنم؟؟؟(زیر ۱۰۰۰^_^ )

 281. saraasgari_z@yahoo.com می گوید

  سلام
  ممنون از سایت و کانال بسیار خوبتون من تازه عضو شدم و میخام برای دوره ثبت نام کنم، از کجا اقدام کنم. ممنونم

 282. Niaz2025@yahoo.com می گوید

  ایدا
  سلام آقای شریفی عزیز
  من چند روز با کانالتون آشنا شدم چندماهی بود دنبال همچنین کانالی بودم تا خیلی اتفاقی با کانال شما آشنا شدم
  خوشحالم از اینکه با شما آشنا شدم

 283. Arezo0o0.yazdanpanah@gmail.com می گوید

  سلام اقای شریفی
  من هرچی جستجو میکنم اپلیکیشنی که تو کانالتون وعدشو میدین پیدا نمیکنم تا دانلود کنم

 284. hoseinbakhshi2@yahoo.com می گوید

  سلام جناب شریفی
  من دارم بازی فراوانی رو انجام میدم.قبلا یک لیست از چیزهایی که باید بخرم رو آماده کردم و نوشتم و موقع خرید از روی اون لیست خرید میکنم،این کار اشکالی نداره؟ و اینکه من قیمت دقیق چیزهایی که میخام بخرم رو نمیدونم و بصورت تقریبی و حدسی قیمت میدم این اشکال داره؟ و از اونجایی که حس میکنم خیلی پولدارم قیمت برام مهم نیست و همه قیمتها رو هم بصورت رند در میارم تا از پول اون روزم کم و زیادتر نشه.اگه براتون امکان داره جوابم رو توی گروه تلگرام جواب بدید.موفق باشید

 285. راد می گوید

  سلام وقتتون بخیر .خداروشکر که با شما اشنا شدم امیدوارم همیشه شادشاد باشید‌میخواستم بدونم چطور تو کلاساتون شرکت کنم.یه هفته است با کانالتون اشنا شدم و میشه ماهیانه پرداخت کرد؟!.ممنون

 286. فرنگیس می گوید

  سلام امیر شریفی عزیز
  زندگی منو اطرافیانم رو دگرگون کردی
  از خدا برات بهترینها رو میخوام
  من توی دوره شرکت کردم، از اواخر فروردین با شما آشنا شدم، تمرین ۳×۵ رو دو سری انجام دادم.تمرین فراوانی روز ۴۴ هستم، برکات زیادی وارد زندگیم شده اما هنوز به درآمد خاصی نرسیدم، پول برام خیلی مهمه چون باید تهران خونه اجاره کنم، یا خونه تو سعادت آباد با قیمت مناسب یا پول ، ممنون میشم راهنماییم کنید

 287. maede می گوید

  سلام آقای شریفی

  من امروز ۹ تیر متوجه شدم که دوره ی آموزشیتون از اواسط خرداد شروع شده ، الان میتونم توی دوره شرکت کنم یا نه دیگه فرصتش نیست؟ ممنون میشم جواب بدین.

  با سپاس

 288. F.D می گوید

  سلام استاد عزیزم، لطفاً راهنماییم کنید چطوری میتونم ارتعاش منفی ندم!! چون مدام نگرانم ماشینم رو پارک میکنم کسی بهش نزنه دزد ماشینم رو نبر یا تصادف نکنم البته من کلا روی همه چیز تو زندگیم حساسم خواهش میکنم کمک کنید توجه م رو چطوری تغییر بدم!؟

 289. Moonaaa می گوید

  سلام جناب شریفی چجوری باید ارتعاش کار با در امد خوب بفرستم حالا که بیکار هستم .ممنون

 290. Moonaaa می گوید

  سلام روز ۳۰ام بازی فراوانیم حواسم نبوده روز دهم رو دوبار تکرار کردم باید چکار کنم.ممنون

 291. برسام می گوید

  سلام
  فرق بین ارسال ارتعاش خواستمون و توجه به اون با رهاسازی در چیست؟

 292. سولماز می گوید

  سلام
  یولماز هستم و همچنان منتظر جواب سوالم
  ممنون

 293. مریم می گوید

  حدیث نوشت:
  خداى تعالى به حضرت موسى علیه السلام وحى فرمود:
  اى موسى ؛ مراچنان که باید شکر کن .
  موسى عرض کرد : پروردگارا چگونه تو را چنان که باید شکر گویم حال آن
  که هر شکرى که تو را گویم، خود نعمتى ست که تو به من ارزانى داشته اى؟
  فرمود: اى موسى؛ حال که دانستى توفیق آن شکر را هم من به تو داده ام ،
  شکر مرا ادا کرده اى . کافی(ط-الاسلامیه) ج ۲ ، ص ۹۸ ، ح ۲۷
  تقدیم به استاد عزیزم جهت تشکر بابت تمامی زحمات شما در سایت و کانال و علی الخصوص دوره بسیار عالی

 294. pooyan.moazzeni@gmail.com می گوید

  نحوه وارایز مبلغ دوره را در صورت امکان توضیح دهید ممنون

 295. نسرین می گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت اقای شریفی
  فرمودید بازی فراوانی رو انجام بدم تا بتونم پول جذب کنم
  ی سوالی داشتم من قبلا بازی فراوانی رو تا روز هشتم انجام دادم و ذهنمم مقاومتی نمیکرد ولی یهو موندم توش چون شما فرموده بودین توی بازی فراوانی چیزهاییو ک واقعا نیاز دارین بگیرن و باید خریدهاتون به واقعیت نزدیک باشه من تا روز هشتم تمام چیزهایی رو ک نیاز داشتم خریداری کردم و نمیدونستم پول روز نهم و بعدش رو ک هر روز یک میلیون بیشتر از روز قبل هم میشد چی بگیرم
  ممنون میشم اگ راهنماییم کنید
  سپاس

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز باید بتونید با احساس خوب خرید کنید
   این قانون بازی هست
   انجام بدید کم کم برای ذهنتون هم راحت میشه
   شاد باشید.

 296. rfattaneh@yahoo.com می گوید

  سلام اقای شریفی چطوری میتونم توی دوره شرکت کنم ؟؟؟؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 297. Mahdis.saadatmandj@gmail.com می گوید

  سلام استاد شریفی عزیز خسته نباشید
  برای دریافت فایل های دوره کارشناسی جذب،هیچ لینک و درگاه پرداختی در سایت مشاهده نکردم….راهنمایی بفرمایید که چطور میتونم دوره هارو دریافت کنم؟به کدوم قسمت سایت مراجعه کنم؟

 298. Z_ranjbar8@yahoo.com می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز و بزرگوار ممنون از دنیای زیبایی که بمن معرفی کردید دو سه روزه با کانال شما آشنا شدم تمام مطالب را از اول دنبال کردم و چندین بار گوش کردم تمرینات را صبورانه انجام میدم بعد از چند روز باورم اونقدر زیادشده که حسی شبیه هیجان با تپش قلب دارم آیا عادیه؟؟اول احساس کردم استرسه از هیجان خوابم کم شده اگر کسی عشق و آرامش را جذب کنه ممکنه همسر فعلیش با خواسته هاش مغایرت داشته باشه چون راه و شخص خاصی را برای خواسته اش تعیین نمیکنه و درستش هم همینه راه خوشبختیش از جدایی شروع بشه؟؟ در ضمن به آیدی آقای جانپناه نمیتونم پیام بدم تلگرام منو اسپام میشناسه از روش برطرف کردن اسپام استفاده کردم هم نشد ممنونم

 299. Moonaaa می گوید

  سلام آقای شریفی میخاستم بپرسم میشه تمام تمرنهارو باهم انجام داد مثلا ده دقیقه سوالات رگباری ده دقیقه عبارات تاکیدی وده دقیقه تصویر سازی و …..سوال دومم اینکه من مدتیه که دنبال ثبت نام تو وامهای خونگی بودم نمیشد ولی الان که تمرین فراوانی انجام میدم بی مقدمه از جایی که انتظارش نداشتم پیشنهاد وام خونگی بهم شد این یه نشونس واینکه چه ارتعاشی بفرستم که زود دانم رو بگیرم

 300. mojtaba می گوید

  با سلام مجدد خدمت آقای شریفی
  بنده دو بار پیام فرستاده ام در اینجا منتها نه تائید می کنید نه جوابی در وویس ها به سوالات بنده می دهید .
  برایتان مهم شاید نباشد ولی از این کارتون ناراضیم

 301. قاصدک می گوید

  سلام
  روزتون بخیر
  ببخشید می خواستم بپرسم آیا علم اسامی و تغییر نام به جذب کمک می کنه یا نه؟ من در این سایت ( http://fullname.ir/?page_id=430) با علم اسامی آشنا شدم و در اینجا ادعا کرده که با تغییر نام بر اساس حروف ابجد میشه زندگی رو تغییر داد و در اون به تاثیر نام هر کس در زندگی اون اشاره کرده حالا می خواستم ببینم آیا این کار به جذب و تغیر زندگی کمک می کنه و اون رو بهبود می ده یا نه
  ممنون از پاسخ گوییتان

 302. بهار می گوید

  با سلام و خدا قوت
  من یک ترم در دانشگاه تدریس کردم و ترم بعد منو دعوت نکردن و میدانم علت آن ارتعاشات منفی بود که میفرستادم و ته دل راضی نبودم از کارم بخاطر راه دورش. اما دوباره میخواهم به کارم برگردم چکار کنم؟
  سپاسگذارم

 303. آويسا می گوید

  سلام استاد.من واسه اینکه بتونم پذیرش تحصیلی در یه دانشگاه خیلی خوب در آمریکا بگیرم باید ارتعاش رو به چی بفرستم؟تصور کنم پذیرفته شدم؟

 304. a.nikro82@yahoo.com می گوید

  سلام.میشه یه قسمتی رو بزارید واسه ثبت نام دوره کارشناسی یاطریقه ثبت نام وزمان شروع کلاساروتوضیح بدید

 305. www.fatiarooni@.com می گوید

  سلام آقای شریفی از چه طریق برای دوره ثبت نام کنم

  1. مریم می گوید

   پرورش جذب:
   .
   ☘ #دوره‌_کارشناسی_جذب

   ☘ برای ثبت نام در دوره کارشناس جذب شوید فقط و فقط به آیدی آقای جان پناه پیام بدید. تمام موارد را برایتان توضیح میدهد.

   آیدی آقای جان پناه
   @mrjanpanah

   .

 306. Mahdiyeh می گوید

  سلام
  آقای شریفی من الان حدود یک ماه و نیمه که توی کانال پرورش جذب برای اولین بار با قانون جذب آشنا شدم. از اون روز همیشه توی طول روز حواسم به حسم هست و تمرینات رو انجام میدم بعد از ۷ بار گوش دادن فیلم راز باورم هم به قانون جذب ۱۰۰ در ۱۰۰ شده ولی فقط ۵ روزه که نشانه هایی میبینم و جذب های خیلی کوچکی انجام میدم نمیدونم چرا سرعت پیشرفتم اینقدر کمه. چند وقته یه مشکلی برام پیش اومده که شبا هم از استرسش چهار پنج بار تا صبح بیدار میشم خودم فکر میکنم به خاطر این مشکله که نمیتونم برای بقیه اهدافمم ارتعاش های بهتر بفرستم و باید اول این مشکل رو حل کنم به نظر شما دلیلش میتونه همین باشه؟
  براتون بهترین ارتعاش های سلامتی و آرامش و ثروت رو آرزو میکنم. سپاسگزارم

 307. نسرین می گوید

  سلام استاد جذب
  ممنون بابت صبری ک در دوره به خرج میدید
  من شرایط مالی خوبی ندارم ماه اول رو در دوره ثبت نام کردم ولی امکان داره برای ادامه ی دوره نتونم شرکت کنم چون منم دقیقا الان مثل اون موقع شما هستم ک پول رفت و امدمم ندارم بدم
  کاش بشه راهی جلو پام بذارید تا بتونم پول دوره رو جذب کنم و در ادامه ی دوره هم ثبت نام کنم تا شاه کلید و قانون جذب رو یادبگیرم و بتونم اوضاعمو تغییر بدم
  ممنون

 308. آويسا می گوید

  سلام استاد.من وارونگی ذهنی شدید دارم.هرچی میگذره مقاومت ذهنیم بیشتر میشه .و هر روز دوساعت فایل های شما رو گوش میدم . میشه راه حل این مشکل رو بگید؟ چون گفتین اگه در خواست زیاد باشه حتما میگید.میترسم با دوره نتونم بیش برم .ممنون ?

 309. F.D می گوید

  سلام استاد گل و دوست داشتنی پاینده باشید، یه سوال دارم لطفا منو راهنمایی کنید ? سند مهمی از دارایی بنده دست کسی ست که بهم پسش نمیده یک ماه روی خوبیهاش تمرکز کردم و به تازگی تمرین روز رویایی رو انجام دادم اگه ممکنه بفرمایید چگونه رو خودم کار کنم تا به هدفم برسم سپاسگزارم از زمان ارزشمندی که صرف میکنید. ???????????

 310. عالیه می گوید

  سلام خسته نباشید من تازه عضو کانال شدم و خیلی دلم میخواد توی دوره ها شرکت کنم امکان داره الان هم ثبت نام کرد؟

 311. sodabe88@yahoo.com می گوید

  و یه سوال دیگه داشتم اینکه من درباره یه مشکل میخواستم از استاد سوال کنم چطوری میتونم پیام خصوصی برای ایشون بفرستم؟

 312. فرشته می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز در مورد تمرین تجسم رویایی میشه مقدارزیادی پول تجسم کرد ممنون

 313. سمیه می گوید

  سلام خداقوت،خیر دنیاواخرت نصیبتون
  اگه ممکنه درمورد اسرارکوانتومی برامون صحبت کنید تشکر?

 314. سامان می گوید

  آقای شریفی عزیز سلام
  سوال من در مورد دوره ست
  توی گروه تا من میرسم و باز میکنم میبینم دویست دفعه پیام دادید
  پیام نده
  پاک میکنم
  ادمین پاک کن
  :)))
  مجبورم اینجا بپرسم
  عزیز جان
  این اپلیکیشن که نیومد میشه لطف کنید مثل جلسه اول تو گروه بزارین جلسات رو
  من با گوشیم روزی چند ساعت میتونم آن بشم ولی با کامپیوتر نه
  دستت درد نکنه جوون

 315. كژال می گوید

  سلام
  خواهش میکنم یه واهی رو نشون بدین تا بتىنم جفت الهی خودم را جذب کنم.به غیر از تجسم چیکار میتونم بکنم؟

 316. رها می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز خواهش میکنم جواب من و بدین.. همسرم دوهفته بیکار بود من همش ارتعاش کار با حقوق عالی دادم خواستم حقوقش سه برابر بشه…خداروشکر بعداز دو هفته کار پیدا کرد ولی حقوقش پایینه. نمی دونم من اشتباه جذب کردم یا الان باید جدا واسه درآمدش ارتعاش خوب بفرستم میشه راهنماییم کنید. الان باید واسه حقوقش حس خوب بدم یا برای ثروت. ممنون میشم راهنماییم کنید.

 317. خانوم دکتر می گوید

  سلام
  من عضو دوره هستم
  استاد گفتین که هر جلسه ما آگاهی بیشتری پیدا میکنیم و به اون شایستگی میرسیم و مهم تر از همه شاهکلید اصلی در آخر ۹ماه گفته میشه .
  آیا اگه من اون شاهکلید رو ندونم تمام حس ها و جذب و یا ارتعاش هام ناقص و درصد اینکه به هدفم برسم پایینه.. خوب مثلا من یکی از بزرگترین هدف های زندگیم ماه دیگه اتفاق میوفته .آیا من میتونم با توجه به همین آگاهی که دارم بهش برسم (مثلا کنکور .. ) این کنکور خیلی واسم حیاتی ،و خودمم احساس میکنم اون زنجیر کامل نیست و هنوز به اون شایستگی نرسیدمه ولی مهم ترین چیزی که گفتین رو من دارم و واقعا با هدفم هم ارتعاش هستم و وقتی بهش فک میکنم احساس لذت و احساس خیلی خوبی دارم.

 318. m.abolfathi71@gmail.com می گوید

  سلام اقای شریفی.من میخوام تو دوره ثبت نام کنم.ولی فعلا هزینه شو ندارم.باید ثبت نامم کنید.من نمیدونم‌چجور ولی میخوام باشم باید کمکم کنیدچون شما دوست منید رسالت علم شما نجات زندگی امثال منه.زندگیم لبه تیغه.بایدکمکم کنید.

  1. ali.mohajeri.66@gmail.com می گوید

   سلام دوست عزیزم
   میخوام یه مسئله ی خیلی مهم رو به شما بگم
   از من میشنوید همه فایل های صوتی کانال رو سه بار گوش کنید. با همون ها میتونید کاملا قانون جذب رو یاد بگیرید و نیاز به هزینه ای هم نیست. با همون ها قادر هستید زندگی خودتون رو تکون بزرگی بدید. سوالی هم اگر داشتید آقای امیر آقا قول دادن که جواب میدن و تا به الان هم به قولشون عمل کردن و به نظر من از این به بعد هم عمل خواهند کرد.
   شما اگر توی این حالت که رایگان هست نتونید نتیجه بگیرید به نظر بنده هم که مطالعه قانون جذب داشتم و دارم توی دوره هم نتیجه نمیگیرید.
   این فایل های صوتی طلاست. از من بپرسید.
   منتها چون رایگان در اختیار همه قرار گرفته امکان اینکه توجه نشه بهش خیلی زیاده.
   موفق و سربلند باشید و حستون عالی

 319. عاطفه می گوید

  با عرض سلام و خدا قوت. تشکر از مهربانی شما عزیزان آقای شریفی گرامی و همکاران
  با توجه به اینکه از شروع دوره چند روزی گذشته هنوزم میشه ثبت نام کنم؟
  این ماه از دوره رو از دست دادم یا میشه جبرانش کرد؟

 320. mahmodi_i@yahoo.com می گوید

  با سلام و احترام
  آقای شریفی لطفا راهنمایی بفرمایید
  من هرچی پیام به آیدی Mrjanpanah@ میدم قبول نمیکنه اخطار میده
  لطفا خودتون منو ثبت نام بفرمایید یا راهنمایی دقیق بفرمایید منم تو دوره کارشناسی جذب ثبت نام کنم .میترسم دوره تموم بشه من جابمونم
  با تشکر

 321. زهره می گوید

  سلام
  متاسفانه من نمیدونم چظور ثبت نام کنم

 322. خانم حسینی می گوید

  فقط اقای شریفی در ادامه صحبتهام بگم که من دختر کم رویی نیستم و خیلی مواقع تو جمع های بزرگ اجرا داشتم مثلا مقاله خوندم یا….اما تو جمع هایی که پولدارن یا قیافه ها و لباساشون از من بهتره احساس خوبی ندارم و دلم نمیخاد باشم چون مدام به خودم گیز میدم

 323. solar_av@yahoo.com می گوید

  با سلام خدمت اقای شریفی
  من میخاستم در دوره پرورش جذب ثبت نام کنم ولی لینک ثبت نام را در سایتتون پیدا نکردم
  لطفا راهنمایی کنید
  سپاس
  شاد باشید

 324. خانم حسینی می گوید

  سلام اقای شریفی ایام به کامتون
  من یه دختر مجردم که تازه فهمیدم علت اینکه به شوهر ایده الم هنوز نرسیدم نداشتن اعتماد به نفس برخورد با پسرای پولدار و خوشتیپ هستش
  یه سوال دارم خواهش میکنم بهم راه حل بدین
  من فوق لیسانس دارم و از لحاظ قیافه متوسطم و ادم با استعدادیم و از لحاظ مالی متوسطیم
  اما تو جمعی که میرم اگه افرادی باشن چه دختر یا پسر، که قیافشون و پوششون از من بهتر باشه ،شدیدا اعتماد به نفسم میاد پایین و همش فکر میکنم قیافم خیلی افتضاحه در مقایسه باهاشون و نمیتونم لذت ببرم از لحظاتی که تو جمع دارم و مدام خودمو میخورم که چقد پوستم جوش داره و افتضاحه
  تو ذهنم بدنبال همسر ایده الم با مشخصاتی مثل پولدار بودن و…… اما اعتماد به نفس برخورد با پسرای باکلاس و پولدار را ندارم
  خواهش میکنم بهم راهکار بدین تو فایل صوتی
  مرررررسی

 325. پروین می گوید

  سلام اقای شریفی.همسرم دست به هر کاری میزنه ورشکست میشه و کلی گرفتاری و تنش فکری.چجوری ارامش رو به زندگیم جذب کنم.و اینکه کسی که از من دوره را چجوری کنارم بیارم.

 326. ملیکا می گوید

  سلام ببخشید من نمیدونم کجاوچطوری بایدثبتنام کلاس انجام بدم آقای جانپناه هم جواب نمی دهند راهنمایی کنیدلطفا

 327. افسانه می گوید

  سلام آقای شریفی. من همین امروز با کانال شما آشنا شدم و واقعا لذت بردم انگار چیزی بود که سالهاست دنبالش میگشتم و تونستم فقط چند تا از وویس های داخل کانال رو گوش بدم. در مورد دوره ی “کارشناس جذب شوید” میخواستم ببینم برای من که تازه با کانالتون آشنا شدم و کل مطالبتونو گوش ندادم میتونه مفید باشه و میتونم روش حساب کنم و ثبت نام کنم؟ چون داخل یکی از وویس ها گفته بودید اگر با مطالب گفته شده تا حالا کسی نتونسته موفقیتی درخودش و زندگیش ببینه پس ثبت نام هم فایده ای نداره.

 328. نسرین می گوید

  سلام اقای شریفی ممنون بابت اینکه وقتتون رو برای ما میذارید امیدوارم بهترین ها رو جذب کنید
  میخواستم بپرسم کدوم قسمت سایت میتونیم برای دوره ی کارشناسی جذب ثبت نام کنیم ؟؟؟
  تشکر

  1. sudabeh.91957@gmail.com می گوید

   سلام وقت بخیر .بیتا هستم سپاس از زحمات و محبت هاتون.محبت خداوند سایبون زندگیتون .
   آقای شریفی من هنوز موفق به ثبت نام نشدم چه کار باید کنم ؟!!

  2. fatemefarshad.yas@gmail.com می گوید

   با سلام
   لطفا به کانال پرورش جذب بریدParvaresheJazb@ یا به ایدی Mrjanpanah@ پیام بدید

   1. mehdi می گوید

    سلام مرسی از این همه انرژی مثبتتون

 329. متینا می گوید

  با سلام
  من بالاخره در کانال پرورش جذب موفق شدم به آقای جان پناه پیام بدم ولی متاسفانه تا حالا جوابی دریافت نکردم!!!!
  لطفا راهنمایی م کنید و بگید که برای ثبت نام در دوره کارشناس جذب شوید چی کار باید بکنم

 330. Liliom1222@yahoo.com می گوید

  با سلام و خدا قوت
  چرا هم کانال تعطیله هم سایت؟

 331. Sh می گوید

  سلام مرسی از انرژی مثبتی ک ب بقیه میدید من میخوام تو دوره شرکت کنم نحوه ثبت نام چجوریه باید چکار کرد من اول خرداد با کانال تلگرامتون خیلی اتفاقی اشنا شدم و عضو سایت تازهشدم راستش من از قانون جذب چیزینمیدونم اما وضعم بشدت مث گذشته شماس اقای شریفی حتی بجرات میتونم بگم شکست خورده تر دقیقا فک میکنم خدا منو دوس نداره هیشکی منودوس نداره خدا واسم نمیخواد من متاهلم دوتا دختر کوچیک دارم اگه بخوام مفید و مختصر براتون بگم هر وهله از زندگی برای من عجین با ی غمی بوده حتی عروسیم ک دعوا شد بین مهمونا کلا هرچی واسه بقیه خاطره اس واسه من ارزوه روابطمم با اطرافیان خوبنیس ی خط درمیون قهرم باهاشون خیلی ادم بداخلاقیم عصبانی اینوسط دلم برای دخترام کبابه دلم نمیخواد براشون ی مادر عصبانی باشم ک ازش بترسن و مساله مالی میخوام قانون جذب یاد بگیرم میخوام خودمو دوس داشته باشم و موفقباشم دیگه شکست و غصه بسمه خیلی فکرا درمورددخترامو شوهرم میا تو ذهنم همش میگم اگه فلان اتفاق بیافته برای یکیشون میمیرم درروز باهرفکر ی صدقه میدم شاید ده بار بیس بار بیشتر خسته شدم از فکرمنفی از بدبینی تا چیزی میشه من سریع بدبییم گل میکنه دلم میخواد این عینک سیاه بدبینی بندازم بشکنم با کمک شما زندگیمو از اینرو ب اونرو کنم خوشبختی حق منه ببخشید طولانی شد

 332. فرشته می گوید

  سلام اقای شریفی خدا قوت
  از سال پیش تصمیم گرفتم هرطوری شده به هدفم یعنی زندگی در شهر سیدنی و ادامه تحصیل برسم بعد باخودم گفتم بیام همسری مناسب از اون شهر جذب کنم و مشخصات همسر ایده الم رو ریز ریز نوشتم بعد از کلی صرف انرژی بالاخره بعد از دوماه پسری با همون مشخصات به خواستگاری من اومد تقریبا ۹۰درصد شرایط من رو داشت غیر از اینکه فوق العاده خسیس بود و خانواده خیلی بدی داشت طوری که مجبور شدم علی رغم میلم اون رو رد کنم اما هنوز با تمام وجودم میخوام به هدفم برسم اما نمیدونم چرا هربار به شهر مورد علاقه ام یعنی سیدنی فکر میکنم مدام یاد خاطرات بد اون خواستگار میفتم و حسم بد میشه و یک نجوایی از مغزم بهم میگه نکنه باز مثل اون دفعه بشه؟
  خواهش میکنم اقای شریفی بگید چیکار کنم که بتونم به هدفم برسم و خاطره بد قبلی حسم رو بد نکنه که بتونم دوبارع عین دفعه قبل که خیلی پر انرژی و با نشاط جذب میکردم دوباره جذب کنم
  برام خیلی مهمه
  واقعا ازتون ممنونم
  خواهش میکنم اگه به سوالم جواب دادین برام ایمیل بفرستین چون بیشتر وقتا وقت نمیکنم تمام فایل های صوتی زیبای شما رو گوش بدم
  بازم ممنون

 333. asaltalkh64@gmail.com می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز صدای شما انرژی فوق العاده مثبتی به من انتقال میده و دوسدارم مثل شما پر از آرامش باشم با اینکه سعی می کنم و گاهی کم میارم دوبار هم بهتون پیام دادم ولی جواب سوالمو ندادین بی صبرانه منتظر شروع ثبت نام دوره هستم

 334. پروا می گوید

  با سلام خدمت استاد شریفی.استاد ببخشید چرا ترسهای ما زودتر از اهدافمون به وقوع میپیوندن؟ و وقتی که من به یه موضوع به شکل ناخوداگاه فکر میکنم مثلا میگم فلانی چند روزه نیست سریع تماس میگیره.ایا اینم بخاطر جذب هست هر چند منفیه؟

 335. elham.sarcheshmepour@gmail.com می گوید

  سلام اقای شریفی,لطفا درکنار توضیح اهرم رنج و لذت,عبارات تاکیدی هم توضیح دهید
  ممنون

 336. ستایش می گوید

  با سلام واحترام من هدف وعلاقه های متفاوت زیادی دارم که به نظرتون برای فرستادن ار تعاش بهتره یکی یکی پیش برم یا میشه چند هدف رو پیش برد ؟
  مرسی از راهنمایتون

 337. ستایش می گوید

  درود بر شما اقای شریفی ؛که سخاوتمندانه آگاهیتون رو باماشریک میشبد
  من تا الان خواسته وناخواستههای زیادی رو جذب کردم وبه دلیل مشکل جسمی که دارم همیشه از خواستگار میترسیدم اما الان دیدم فرق کرده میخوام همسر رم رو با اگاهی وبدون ترس جذب کنم حتی با یکسری ویژگی های خاص مثل نوع شغل من سایت وکانال رو تقریبا مرور کردم میشه اگر تمرین خاصی جز فراوانی هست رو بگید شاید با شرایطم من باید ارتعاش قوی تری داشته باشم ؟شایدمثل من هم در کانال باشن که راهکارتون بتونه کمکون کنه مرسی ارزومند شادی وبرکت برای شما خدارو شکر ک میتونم اگاهانه ازدواج کنم

 338. پری می گوید

  سلام آقای شریفی استاد عزیز.
  امیدوارم تنتون همیشه سالم ولبتون همیشه خندون باشه.
  شما همیشه از جذب صحبت میکنید.
  شما خودتون جذب کردید و ما الان اینجا هستیم.
  پس چرا میگید جواب ما رو نمی دید؟
  ما با امید به, پاسخ رسیدن, این پی ام ها رو میزاریم.
  پس لطفا جذب کنید که جواب سوالات رو بدید.
  من بهتون حق میدم, اما ما هم میخوایم ک واقعا به نتیجه عالی برسیم. امیدوارم بتونم جذب کنم که شما همیشه جواب سوالاتمو بدید.
  از آقای راد عزیز هم سپاسگزارم که بدون منت جواب پی ام ها رو میدن.
  با سپاس فراوان -پری

 339. مليح می گوید

  سلام
  اقای شریفی من حدودأ سه ساله با فردی دوست هستم که شدیدأ بهش علاقه دارم و میدونم اوهم به من علاقه داره ولی چندروز پیش باهم بحثمون شد و الان رابطمون خوب نیست.من مطمئنم که دلیل اصلیش افکار و احساس خودم هست که همش ترس و تردید دارم.ایشون تاحالا به من پیشنهاد ازدواج نداده و این منو ناراحت میکنه ومطمئنم بازهم دلیلش خودمم که فکر میکنم لایق این رابطه نیستم.چکار کنم تا این موضوع حل بشه
  خواهشأ کمکم کنید

 340. محمد می گوید

  درود به شما آقای شریفی،امیدوارم که همیشه شاد باشید.
  اقای شریفی من توی بازی فراوانی الان روز نهم هستم و واقعا نمیدونم که چی بخرم،این خوبه یا بد؟؟؟چی کار کنم؟؟؟
  ممنون که زود جوابمو میدید.

 341. hmide می گوید

  سلام خسته نباشبد اقای شریفی. من چندین بار پیام دادم ولی نه جوابی گرفتم و نه پیامم چاپ شده. چرا نمیدانم.امیدوارم موفق باشید . من از فایلهای صوتیتون خیلی لذت میبرم. در پناه خدا.

 342. ليدا می گوید

  سلام اقاى شریفى من ٢هفته هست که با کانال شما اشنا شدم حس خیلى خوبى دارم و دارم تلاش میکنم که این حس و نگه دارم و حس میکنم وارد یه باغ گل شدم که وقتى بیرون میام وایحه گل ها رو با خودم دارم یک دنیا ممنون شادو موقف باشید شما یک انتخاب شده از طرف خدا هستید براى ما

 343. ghazal.behtam می گوید

  سلام آقای شریفی،شاد و پر انرژی باشید،سوتفاهم نشه،من از گفته ی شما با این مضمون که سه نفر رو گفتید مطمئنید موفق خواهند شد ناراحت نشدم اگر منظورتون با سوال من هم بود،چون پاسخ ندادید
  من واقعا کنجکاوم باورهای درست اون سه فرد رو بدونم تا بتونم الگو بگیرم و استفاده کنم،چون حتی لحن تندی هم نداشتم

  باز هم سپاس گذارم از توجهتون
  خدایا شکرت بابت لحظه هایی که عکاس ثبت خاطره هایش لبخند است

 344. bahar می گوید

  سلام و خدا قوت

  ۱. من وقتی از کسی ناراحت میشم هر کار میکنم نمیتونم زود ببخشم و حسم رو خوب کنم.
  مخصوصا در رابطه با نامزدم حداقل دو روز طول میکشه تا رابطه ما عادی شه و درایین مدت انقدر بخودم فشار میرم که معده و گلوم درد میکنه.و طی یکسال دوران نامزدیم انقدر حرص خوردم موهام سفید شده .موقع ناراحتی من همش سکوت میکنم نمیتونم حرف بزنم نامزدم هم مثل خودم سکوت میکنه و پیشقدم نمیشه تا از دلم در بیاره.حتی موقعی که خودش مقصره. چکار کنم تا اینطور نشه. نمیخوام بخودم آسیب برسونم.

 345. نیلوفر می گوید

  با سلام و خدا قوت
  شاد و پر انرژی بمانید
  آقای شریفی عزیز
  من همیشه حتی قبل از آشنایی با قانون جذب از این قانون استفاده می کردم
  الان برای بچه دار شدن به دلیل اینکه خودم جلو افکار و باورم رو گرفته بودم تا خدا اون رو برآورده نکنه مشکل داشتم
  حتی با وجود مراجعه به دکترهای مختلف و حتی روانشناس و هیپنوتیزم ،هیچ چیز تغییر نکرد
  البته خودم می دونستم که توی باورهای من بچه نقشی نداره
  از چند وقت پیش شروع کردم به تفکر مثبت در مورد این قضیه
  طولی نکشیده با کانال شما آشنا شدم
  از روزی که فهمیدم قراره دوره کارشناسی جذب برگزار بشه
  تصمیم گرفتم در مورد بچه ارتعاش مثبت داشته باشم که انشالا دوره ۹ ماهه بارداری رو شاگرد کلاس شما باشم
  تا تاثیر مثبت اونو روی بچه م هم ببینم

 346. Maede می گوید

  سلام آقای شریفی.من فقط ۱۴ سالمه و حقوقی از خودم ندارم و خیلی دلم میخواد در دوره هاتون شرکت کنم.پدر و مادرم هم کلا قانون جذب رو قبول ندارن و به من پول لازم برای شرکت در دوره رو نمیدن.من باید چی کار کنم؟

 347. الناز می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز ازتون میخوام ک بگین چجوری در دوره ی آموزشی کارشناس جذب ثبتنام کنیم؟

  1. admin می گوید

   سلام

   شما بنر بالای سایت رو اگر مشاهده کنید همه سوالاتتان حل میشود

   موید باشید

 348. عاشق زندگیمم(: می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز واقعا ممنون این ویس پاسخ سوالات +صبر فوق العاده بود من واقعا حس عالی ای پیدا کردم وقتی گوشش کردم واقعا خوب بوددارم دومین بار گوشش میدم خداروشکر (: خداروشکر که انقدر کلامتون شیرین و دلپذیرِ،خدا حفطتون کنه من بعضی از ویس های عالیتون رو به همراه لینک کانال برای خیلییییی ها فرستادم امیدوارم بیان تو کانال و استفاده کنن از علم و حرفای قشنگتون(:
  خداروشکر خیلی از موقعی که تمرین هامو انجام میدم اعتماد به نفسم بالاتر رفته و راحت ترو بهتر صحبت میکنم(:
  خداروشکر اومدم تو کانالتون(:
  بی نهایت زندگیتون پر از برکت ((((:

 349. صبا می گوید

  سلام
  اقای شریفی لطفأ در مورد حالت الفا توضیح دهید
  ممنون

 350. حمید ارش می گوید

  چجور میشه فایل صوتی بفرستی? من ی نتیجه گرفتم میخام بفرستم..

  1. admin می گوید

   سلام

   به ایدی اقای راد بفرستید @Jazbiha

   موید باشید

 351. عسل می گوید

  سلام اقایه شریفی عزیز

  خیلی خوشحالم که شروع دوره جذب نزدیک شده
  یوهووووووووووووووووووووووووووووو
  برایه اونایی که هم میگن پنجاه تومن زیاد فقط این میتونم بگم که پول داشته باشیم بعضا چیزایه الکی میگیریم بابتشون پول میدم به چشم نمیاد ولی حالا که میخاییم برازندگیمون کاری بکنیم براخودمون قدمی برداریم پنجاه تومن خیلی میاد.دوستایه عزیز من باجذب خیلی چیزا بدست اوردم مطمعن هستم که تو این دوره جمعی خیلی چیزا بدست میارم مخصوصا ارامششششششش پیشاپیش هم از اقایه شریفیه مهربون سپاسگزارمممممم
  اقایه شریفی دارم جذب میکنم بیاین تو شهرما سمیناربزارین

 352. koucheki2004@gmail.com می گوید

  سلام جناب شریفی
  دوستتون دارم وبرای شما بهترین ها رو آرزومندم
  فقط بدونید لحظه شماری می کنم تا ۵ خرداد از راه برسه و در دوره کارشناس جذب ثبت نام کنم
  شاید نیازی به گفتن نباشه اما به برخی از دوستان که از سوالات تکراری ناراحت میشوند باید عرض کنم مشکل خیلی از ما ها فراموشی و عدم تکرار و پشتکاره
  اجازه بدید حالا که آقای شریفی مکرر سوالات رو جواب میدهند فرصتی فراهم بشه برای دوستانی که مطالب رو فراموش کرده اند یا خیلی اهمیت نداده اند
  تا به بهونه یه سوال خاص شبیه همه سوالات تکراری ، موضوعات یادآوری بشه و اهمیت مضاعف پیدا کنه
  سپاسگزارم

  1. الهه می گوید

   سلام اقای شریفی عزیز.کلاسای پرورش جذب حضوری برگزار میشه یا اینترنتی؟و اگه حضوری تکلیف دوستان شهرستانی چی میشه؟

 353. mostafa می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز .ممنونم برای همه چیز، با تمام وجود این روزها نشونه ها می بینم و ستایشون می کنم و چند تا شون هر چند کم ولی تحقق پیدا کردن . و این خیلی حس خوبیه که وصفش واقعا سخته .ممنونم .ضمنا سئوال هم ندارم .موفق و پیروز باشی

 354. شایان می گوید

  سلام دوباره خدمته امیرخانه شریفیه شیرین بیان باکمال تشکر از پاسخهای شفافتون میخاستم بدونم کتابه بیندیشید وثروتمند شویده ناپلون هیل هم جزوه کتابهایه جذبی وسواله دیگرهم اینه که مشکلی نداره که ریفرنس یادگیریه من ازقانون جذب فقط،فایلها سبب ه صوتیه خودتونه وسراغه هیچ منبع دیگه نمیرم همین کافیه دیگه ممنون ایشالا ما نتیجه بگیریم شمام رشد کنی

 355. شایان می گوید

  سلام خدمته استاده گلم امیر اقا شریفی اقا یه سوال برام پیش اومده یعنی تو دوره شما باید هر مبحث همرو قانع کنید برید مبحث بعدی اگه اینطور باشه که برای مبحث جذب یگ شخص باید یکسال وقت صرف کنید اونوقت تکلیف ماهایی که زود مطالبو میگیریم چی میشه ممنونم از این حسه خوبی که تو زندگیمون تزریق کردید

 356. s.mohajeri278@gmail.com می گوید

  سلااااااام آقای شریفی مهربان و زیبا
  سارا هستم، خودمو معرفی کردم چون دفعه قبل که سوال پرسیده بودم شما بهم گفتین آقا یا خانم مهاجری 🙂 من خدا رو بسیار شاکرم که شما رو در مسیر رسیدن به خودش قرار داد، آقای شریفی حسم بسیار خوبه، اما امروز کمی (فقط یه ذره) نگران شدم چون میدونم یه نیروی خیر مطلق هست اما من گوشیم ios، صبح که در مسیر رفتن به کارم فایل صوتی behesht رو گوش میکردم فهمیدم اپیلکیشن شما برای کلاس کارشناسی جذب اندرویده، میدونم که این کارشناسی جذب رو تا آخرش میرم، اما لطفا یه فکری به حال منم بکین که محروم نشم از کلاس، خدا میدونه که چقدر منتظر این کلاسم. آیا از طریق سایت هم میتونم با شما در این کلاس همراه باشم؟

 357. بیتا می گوید

  بخاطر اشتباه تایپیم معذرت میخوام

 358. بیتا می گوید

  سلام ۀقای شریفی عزیز. خدارو سپازگزارم از اینکه شمارو شناختم.. انسان بی نظیری هستید..درضمن بابت آهنگ شب منوتو ممنوووونم فوق العاده بود ..آهنگای عاشقونه مثبت آدمو شارژ میکنه

 359. ghazal.behtam می گوید

  با سلام از شما،مثل همیشه با پازل حروف کلمات رو پرانرژی کنار هم بچینید
  سؤالم اینه که پیش نیاز موفق شدن تو قانون جذب چیه؟اون سه نفری که گفتید می دونید موفق میشن چه خصوصیت هایی داشتن؟بهتربگم،چه باورهای درستی داشتن که شما تشخیص دادید موفق میشن؟
  امیوارم این یکی سؤالم رو جواب بدید چون برام مهم تره
  خدایا شکرت بابت لحظه هایی که عکاس ثبت لحظه اش لبخند است

 360. Anna می گوید

  سلام ، خداوند را سپاس میگویم به خاطر وجود شما ،آقای شریفی ممنون و سپاسگزار بخاطر این همه لطف و محبت تون که باعث این همه احساس خوب هستید ،من بعد از چندین سال که همیشه از کنکور میترسیدم به لطف. صحبتهای خوب و تاثیر گذار شما تصمیم گرفتم شرکت کنم ،ولی. در کمال ناباوری الان که رفتم برای ثبت نام به من گفتند رشته من شامل کنکور نمیشه و من جز شرط معدل و شرایط تحصیلی میشم و طبق اون پذیرفته میشم حالا من مطمن هستم قبول میشم اما من معدلم کم. بود و تا میخوام احساسمو خوب نگه دارم یه چیزی در درونم میگه اخه با این همه شرکت کننده تو میتونی قبول بشی ، ولی به قول خودتون میخوام بزنم تو سر این احساس و ثابت کنم که میتونم فقط بهم یه تمرین بگید که چیکار کنم، مچکرم که جواب میدید ، با امید فوق العاده ترین جذب های بی نظیر برای شما که شایسته بهترین ها هستید .

 361. سولماز می گوید

  سلام
  از اینکه انقدر تعجیل کردم برای گرفتن جوابم معذرت میخواهم.من صبر میکنم تا هرزمان که شما صلاح میدونین بهم جواب بدین
  سلامتی و خوشی را با تمام وجود براتون میخوام

 362. شوق پرواز می گوید

  با سلام و احترام
  آقای شریفی بازم ممنونم که رایگان مطالبی را آموزش می دید.
  فایل صوتی و نظرم و به کدوم ID بفرستم خیلی دلم میخواست حس خوبم و براتون با لحن صدام بهتون منتقل کنم.
  موفق باشید و باشیم 🙂

 363. fs_soltani@yahoo.com می گوید

  جناب شریفی سلام …. من لینک خرید دوره کارشناس قانون جذب شوید را پیدا نکردم . فقط تونستم در سایت ثبت نام کنم. ولی متاسفانه لینک پرداخت و ثبت نام در دوره را پیدا نکردم . لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

 364. مریم می گوید

  سلام آقای شریفی
  من میخواستم در دوره شرکت کنم و همینطور بسته آرامش رو که مربوط به بحث اضافه وزن هست بخرم لطفا در مورد این بسته که نوشته بودید روی ضمیر ناخودآگاه ماکار میکنه توضیح بدید وبفرمایید که با وجودشرکت در دوره احتیاج به این بسته هست یا نه
  ممنون از فرصتی که در اختیار ما میزارید

  1. admin می گوید

   سلام

   این بسته ها کمک کننده هستند. شما در دوره اصل قانون را یاد میگیرید.

   موید باشید

 365. حمید می گوید

  با سلام خدمت امیر عزیز،حمیدشکوهیده هستم از مشهد.
  سوالی داشتم در رابطه با بازی فراوانی.
  میشه قسطی خرید کنیم؟
  به عنوان مثال من میخام یک خونه بخرم به قیمت ۵۰۰میلیون تومان،و نمیتونم تا روز پانصدم صبر کم که پولم برسه به ۵۰۰ تومان.
  مثلا میشه از روز سی ام به بعد،روزانه ۲۰ میلیون رو به عنوان قسط خونه در نظر بگیرم تا ۵۰۰ میلیون تموم بشه؟

 366. ناهيد٣ می گوید

  سلام اقای شریفی چندتا سوال ذهنمو مشغول کرده ، شما تو فایل صوتی بهشت گفتید نعمتهای زیاد نشونه نزدیکی به خداست و یعنی اینکه خدا بهمون توجه داره ، اونایی که خیلی پولدارن و در عین حال ظالمند و یا همش عیاشی میکنن و کلی کثیف کاریهای دیگه یعنی اونا هم ب خدا نزدیکند به خاطر پول سرشار و سلامتی و نعمتهای بیشمارشون؟؟؟؟سوال دیگرم جنگهایی که در سوریه یا عراق رخ داده و کلی بیگناه هستیشونو از دست دادن یعنی خیلی از خدا دورند که کل دارایی و سلامتیشون رفته؟؟و اینکه اون همه ادم همه یک نوع ارتعاش داشتند که یک دفعه بهشون بمب میخوره به طرز فجیعی با درد کشته میشن؟؟قانون جذب تو اینجور موارد چطوری کار میکنه؟؟؟ممنون بیصبرانه منتظر پاسختونم

  1. پريناز می گوید

   سلام خدا اونقد مهربونه که نعمتاش برا همه ی بنده هاشه این دلیل نمیشه که خدا حتما به خاطر کار بد یه کسی پولاشو بگیره درسته که هر کار بدی ارتعاش و تاوانی داره اما اون تاوان قرار نیس مالی باشه
   اونیم که خوبه اخلاقش قرار نیس حتما پولدار شه شاید ارتعاش درستی به کاینات نمیده که پول به دستش بیاد وقتی اخلاقش خوبه مردم خوب رو جذب میکنه
   و اینایی هم که با بمب منفجر میشن قرار نیس همشون رو بمب تمرکز داشتن ودی میشه گفت اگه رو ارتعاش مثبت تمرکز داشتند قبلا لحظه ای که بمب ترکید میتونستن اونجا نباشن اصلا یا مثل اون شتری که آقای شریفی مثال زدن میشد که لگد یا ارتعاشش به اون فرد نخوره

 367. bakhtiar.n4@gmail.com می گوید

  سلام وقت زیاتون بخیر. یک دنیا ممنون از این همه سخاوت و مهربانیتون. دختریم ۲۹ ساله که مجردم. اطرافیانم در مورد ازدواج نکردنم حس خوبی بهم نمیدن. یک ساله که خواستگار ندارم. دوباره شروع کردم که امسال کنکوربدم. و یه شغل عالی داشته باشم. و ازدواج پر خیر و یرکتی داشته باشم. در مورد ازدواج و حس خوب و قبولی تو کنکور ممنون میشم راهنماییم کنید. سپاسگزارم

 368. پریسا می گوید

  به نام خدای من که مهربانترین شنونده است
  سلام آقای شریفی عزیز
  خیلی از شما ممنون که به سوالام جواب دادید، ببخشید که طولانی نوشته بودم.
  شاد و موفق باشید
  پریسا

 369. سولماز می گوید

  سلام
  من سولماز هستم،میتونم بپرسم چرا شما سوال منو نخواندید و گفتید بعدأ جواب می دهید.
  من بی صبرانه منتظره راهنمایی شما هستم

 370. سمیه می گوید

  سلام وقتتون بخیر،یک دنیاممنون از کانال پرانرژیتون من تمام ویسا رو گوش میدم وانجام میدم. دو سوالی برام پیش اومده که ما میتونیم باعشق هرچیزیرو بخودمون جذب کنیم یکی از فامیلمون که عشق خوندن قران داشت وسواد نداشت یک شب که خوابیده بود حافظ قران شد.الان نیستش چون فوت شده وبراین اثاث میگم ایاما میتونیم به هرعلمی عشق بورزیم بدون اینکه بخونیمش با عشق بخودمون جذبش کنیم .وسوال دوم ,ایاباخوندن ایه ها وسوره هاادم جواب میگیره یا حتمن باید اعتقاد داشته باشیم جواب بگیریم .ممنون

 371. آويسا می گوید

  سلام،میخواستم بپرسم میشه فقط واسه چند ماه موند یعنی هر ماه هزینه رو بدیم ولی مثلا اکه بعد چهار ماه پشیمون شدیم بتونیم انصراف بدیم؟
  واز چه طریقی ثبت نام کنیم؟

 372. tamana5350@gmail.com می گوید

  بازم سلام استاد عزیز!
  در جواب دوستانی ک پرسیده بودن نظرشما راجب فال چیه؟؟من فال حافظ وبعضی فال های دیگه رودیدم ! وجالب اینکه ب طورخیلی واضحی اون فال ها تحت تاثیر مستقیم افکار غالب ماهستند!!!ممن اینو خودم تست کردم !گویا ماچیزی روجذب میکنم ک توی ذهنمون میگذره!چطوره استاد شما خودتون هم یه تستی بکنید!!!انگارچیزی می شنوی ک خیلی منتظری یا خیلی میترسی!!!!

 373. پروانه می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز.ی سوال برام پیش اومده ک میخوام باهاتون مطرح کنم.من خیلی وقته ک همه چیزو سپردم دست خداوعقیده دارم بدون خدادست چپو راستمم نمیدونم وازتون یادگرفتم ک خواستمو ازش بخوام ورها کنم وگیر سر ی مطلب ندم.منم ازخدا ی کاری نیمه وقت خواستم ک کمکم کنه ک بتونم راحتتر کلاسامو برم.ویهو ی اگهی دیدم.رفتم سراغش البته باجملات رگباری ک اگر ازم خوششون بیادو…ک رفتم وبلافاصله قبولم کردن بین همه اونایی ک فرم پرکردن وبمن گفتن شما ازهمه لحاظ ب کار مامیای.وگفتن فرمم نمیخوادپرکنی.منو بردن پیش مهندس.مهندس خیلی راضی بودوالبته خانومشم اومد واوکی داد.قرارشداونا یکارایی بکنن برای راه اندازی کارمن ومن اینمدت داشتم تجربیاتمو میبردم بالا.ارتعاش مثبت نگاه مثبت همه چیز خوب بود.یهو زنگ زدن گفتن خانوم مهندس همسایشو آورده.ناراحت نشدم چون میدونستم خدا هست شاید حکمت ندونسته.اما میخوام بگم ممکنه ابن مساله بازهم ب اشتباه من برگرده یا ممکنه حسادت خانوم مهندس باشه یااینکه اینجا فقط باید گفت حکمت خدا.ممنونم جناب شریفی وببخشید ک طولانی شد

 374. Mansooreh می گوید

  در ضمن ممنون از تمرین فراوانی واقعااا از این تمرین لذت میبرم وحس خوبی بهم میده ،خیلی هم مشتاقم که تو دوره کارشناسی شما شرکت کنم و بیصبردنه منتظر اعلام تاریخ ثبتنام از جانب شما هستم ،با تشکر فراوان

 375. Mansooreh می گوید