دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه

کارشناس جذب شوید

در دوره “کارشناس جذب شوید” با قانون جذب اهداف خود را عمداً جذب کنید

آیا از کار کردن خسته شدید؟ آیا کارتان را دوست ندارید؟

آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟

آیا روابطتان کوتاه‌مدت است؟ و یا پر از مشاجره؟

هر کسی وارد رابطه با شما می‌شود مثل نفر قبلی است؟ و دقیقا روابطتون مثل هم تمام می‌شود؟

آیا شادی خود را در تغییر دیگران می‌بینید؟

آیا مرتب اتفاقات تکراری و ناخواسته برای شما اتفاق می‌افتد؟

پس بقیه متن را بخوانید . . .

داستان زندگی من

سلام. من امیر شریفی هستم.

تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌ حساب می‌آمدم. یک شکست‌ خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. با اینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی همیشه تعداد شکست‌هایم بیشتر از موفقیت‌هایم بود.

هر بار که به یکی از اهدافم می‌رسیدم به خودم افتخار می‌کردم و یک ماه بعد دوباره یک ناکامی. با درآمدی که به‌ زور فقط به کرایه ماشین و ناهارم می‌رسید. (گاهی وقت‌ها به دلیل شرکت در دوره‌ها حتی به پول ناهار هم نمی‌رسید.) همیشه در حال غر زدن بودم. به این نتیجه رسیده بودم که خدای بزرگ و مهربان من را دوست ندارد و کاریش نمی‌توان کرد.

اوضاع هر روز داشت بدتر می‌شد. هم اوضاع مالی و هم اوضاع درسی در دانشگاه؛ درسی که اصلاً به آن علاقه‌ای نداشتم. هرروز با احساسی بدتر از دیروز به دانشگاه و سرکار می‌رفتم. بدترین موضوع این‌ که هنوز خدمت سربازی را هم پیش رو داشتم. هر جوری حساب می‌کردم قرار بود در بهترین حالت یک زندگی متوسط رو به پایین داشته باشم.

کم‌کم اتفاقات بد داشت به روابطم هم کشیده می‌شد. بهترین دوستانم رفته‌رفته از کنارم می‌رفتن و من هم‌فکر می‌کردم که آن‌ها اشکال‌ دارند. نمی‌دانم چرا بعد از ۸-۹ سال مطالعه مداوم و شرکت در بهترین دوره‌های موفقیت هنوز هم کارم خوب پیش نمی‌رفت. انگار یک‌ چیزی این وسط گم‌ شده بود. یک حلقه، حلقه‌ای که اسمش را می‌گذارم حلقهی طلایی.

شروع به سؤال کردن از اساتیدی کردم که به دوره‌هایشان می‌رفتم ولی ظاهراً هیچ‌کدام حاضر به پاسخ به درخواست‌ها و ایمیل‌هایم نبودند. در همین حال دچار یک بحران روحی هم شدم تا حدی که خنده برایم آرزو شده بود. به دلیل اینکه کتاب زیاد خوانده بودم خیلی از اطرافیانم در موارد مختلف با من مشورت می‌کردند. شاید مصداق این مثل شده بودم: هر چه بگندد نمکش می‌زنند، وای به‌ روزی که بگندد نمک.

تصمیم قاطع

تصمیم گرفتم خودم به جواب سؤالاتم برسم. شروع به مطالعه‌ی دوباره‌ی کتاب‌هایم کردم در این‌ بین از احادیث و قرآن کریم و اشعار بزرگانی چون مولوی و حافظ و … خیلی استفاده کردم. هر چیزی که در کتاب‌ها می‌خواندم عالی بود ولی مهر تأییدی که کتاب مقدس قرآن بر آن می‌زد دلگرمی وصف‌ناشدنی بود.

خواندم و خواندم و خواندم و بالاخره! به قول ارشمیدس یافتم، یافتم. حس کردم کل مسیر از مبدأ تا مقصد را داشتم فقط جای یک حلقه‌ی طلایی وسط خالی بود. این‌طور بگویم مثل سیمی که از یک شهر به شهر دیگر کشیده می‌شود ولی به علت یک پارگی کوچک هیچ فایده‌ای ندارد و جریان برق را انتقال نمی‌دهد.

تصمیم گرفتم تمام یافته‌ام را خلاصه‌نویسی و عملی کنم. هر لحظه‌ی زندگیم فقط به این فکر می‌گذشت که چگونه بیشتر به قانون جذب عمل کنم. کم‌کم نتایج عالی از راه رسیدند. درآمدم به‌ سرعت ۳ برابر شد و تا به امروز همین سه برابر هم چندین برابر شده است. امروز درآمدم ۹۷ برابر شده و روابطم با همه خوب شد تا جایی که انگار به اطرافیانم حتی مسافرت بدون حضور من خوش نمی‌گذرد.

همیشه فصل بهار را با عطسه کردن و بینی قرمز سپری می‌کردم. سرماخوردگی‌ام معمولا این‌ قدر طولانی بود که به آن‌ها عادت می‌کردم ولی انگار بدنم خیلی قوی شده بود و این را خودم هم حس می‌کردم. اعتماد به‌ نفسم بالا رفت. وارد شغل‌هایی شدم که حتی روزی جرئت نداشتم در مورد آن‌ها رؤیاپردازی کنم.

نمونه‌ی کوچکی از این موفقیت‌ها کانال و سایت ماست. کانال تلگرامی پرورش افکار یکی از پرسرعت‌ترین کانال‌های هم اندازه و هم موضوع خودش است و سایت پرورش افکار که با نموداری بی‌نظیر در حال رشد است. من تا به حال یک همچین رشدی در سایت‌های مرتبط با خودمان در سال اول ندیدم. و هر چی بیشتر می‌گذرد بیشتر متوجه می‌شوم که وقتی ذهن تغییر می‌کند دنیای انسان تغییر می‌کند.

سایت پرورش افکار

حتی خود دوره کارشناس جذب شوید در نوع خود یک رکود محسوب می‌شود که یک دوره‌ای برگزار شود و ۳۶۰۰۰ نفر در آن ثبت نام کنند. آن هم دوره‌ای که اولین دوره پرورش افکار در اولین سال کاریش است. اینها را نگفتم که بگویم توانستم خواستم بگویم می‌توانید!!!

نتایج زیاد بوده خواستم نتایجی را بگویم که خود کاربران محترم کانال و سایت در آن درگیر هستند تا لمس آن آسان‌تر باشد ولی نتاجی در زندگی‌ام گرفتم که واقعا این نتایج به هیچ وجه جزو بزرگترین آن‌ها نیستند و بزرگترین نتیجه‌ام نداشتن ترس است.

آیا شرایطی مثل گذشته‌ی من دارید؟

و دوست دارید شرایطی مثل حال حاضر من داشته باشید؟

دوست دارم این حلقه‌ی طلایی را با شما درمیان بگذارم. هیچ‌چیز در این مدت این‌قدر خوشحالم نکرده بود که برگزاری این دوره خوشحالم کرد. یک روز تصمیم گرفتم که اگر به یکی از اهدافم رسیدم این دوره را برگزار کنم و روزی که به آن هدفم رسیدم و تصمیم به برگزاری دوره گرفتم به‌سختی شب را خوابیدم.

آن‌قدر خوشحالم و ذوق دارم که این مطالب را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم که حتی الآن که دارم این مطالب را تایپ می‌کنم به‌سختی سر جایم نشسته‌ام. دوست دارم بلند شوم و داد بزنم بالاخره دارم این دوره را عمومی برگزار می‌کنم.

چرا من می‌توانم کمک شما کنم؟

مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌ دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.

من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که ۳ سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌اید از الآن هدف‌گذاری نکنید، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.

یعنی هرچقدر که الآن بخواهید بزرگ فکر کنید بازهم بعد از دوره می‌فهمید که خیلی کوچک بوده است. همین حالا بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دست گروه پرورش افکار می‌رسد که چقدر نتایج بی‌ نظیری فقط در طی مدت کوتاهی که از شروع به کار کانال می‌گذرد به دست آوردند.

سرفصل‌های دوره کارشناس جذب شوید

 • خواب‌ و بیدار
 • ارتعاش و مدارها
 • اگر اسکار را می‌گرفتم
 • شنا کردن در جهت جریان
 • سودوکو و تغییر اطرافیان
 • اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند
 • قطب‌نما
 • نقش خاطرات
 • جایگاه توبه
 • شکرگزاری پاک‌سازی
 • ۲ فایل تخصصی روابط 
 • ۲ فایل تخصصی ثروت
 • ۲ فایل تخصصی سلامتی
 • و…

قیمت دوره آموزش کارشناس جذب شوید

تخمین قیمت دوره از روی قیمت دوره‌های مشابه قانون جذب :

قیمت دوره مقدماتی قانون جذب چیزی در حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار  تومان است.

قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به‌طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌ بر ۳ میلیون تومان است.

قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین ۳/۵ تومان الی ۴ میلیون تومان است.

که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود ۱۲ میلیون تومان می‌شود ولی به دلیل عشق فراوانم به این دوره هم‌چنین برای این‌ که دوست داشتم دوره‌ی اول کارشناس جذب شوید طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر ۹ ماهه را ۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان گذاشتم که در صورت خرید به روش ماه‌به‌ماه  ، مبلغ پرداخت برای هر ما ۲۵۰ هزار تومان قابل پرداخت است.

 

تعرفه طلایی

خرید یکجای تمام دوره ( قیمت به تومان )
۱/۲۵۰/۰۰۰
 • دسترسی کامل به ۹ قسمت دوره
 • دسترسی کامل به ۲ قسمت ویژه
 • دسترسی یکجا به تمامی قسمت ها

تعرفه نقره ای

خرید ماه به ماه ( قیمت به تومان )
۲۵۰/۰۰۰
ماهیانه
 • دسترسی محدود به قسمت های دوره
 • دسترسی به یک قسمت ویژه
 • امکان انصراف تا ۳ ماه اول

قولم یادم نرفته: اهداف خود را عمداً جذب کنید

** در خرید ماه به ماه شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید.

این فقط و فقط به این دلیل است که من به این دوره ایمان کامل دارم و مطمئنم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد

اگر به تمرین های موجود در دوره عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد. من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.

ثروتمند
عینک آفتابی فیک

شاید با ماهی ۲۵۰ هزار تومان بشود یک عینک آفتابی طرح اصلی که ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

همه‌ی شما را به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.

فراموش نکنید این دوره گارانتی ۱۰۰% برگشت وجه را در سه ماه اول دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این دوره

برای دیدن مطالبی که در سایت نیست وارد کانال پرورش افکار به آدرس زیر شوید

برای دیدن نتایج دوستانی که در این دوره شرکت کردند وارد کانال نتایج کارشناسان به آدرس https://telegram.me/natayej_karshenasan شوید

چگونه
ثبت نام کنیم ؟

شما عزیزان جهت ثبت نام در دوره آموزش کارشناس جذب شوید می توانید فرم زیر را کامل کرده و برای ما ارسال نمایید تا ادمین های ما با شما در تماس باشند

توجه : فقط وفقط جهت شرکت در دوره کارشناس جذب شوید این فرم را تکمیل و ارسال نمایید

همچنین برای ثبت نام در این دوره بی نظیر همین حالا به این ID در تلگرام پیام دهید

Parvaresheafkarrr

من در دوره کارشناس جذب شوید شما را با تمام عشق و علاقه ای که دارم با مفهوم واقعی قانون جذب و ارتعاش آشنا می کنم. همچنین با ارائه راهکارهای عملی و تمرین هایی روی باورهای شما کار خواهم کرد. به شما یاد می دهم که چگونه افکار منفی خود را دور بریزید، باورهای مثبت خود را تقویت کنید و احساسات مثبت خود را قوی تر نمایید.

در دوره کارشناس جذب شوید به شما عزیزان بهترین روش تجسم خلاق را آموزش خواهم داد و شما را با مفهوم واقعی توکل و حسن ظن به الله یکتا آشنا خواهم کرد. سپس استفاده درست از عبارات تاکیدی را آموزش داده و بهترین روش جذب ثروت را با شما در میان خواهم گذاشت. همچنین راز و رمزهای برخورداری از روابط عالی و شایسته را به شما خواهم گفت و نحوه درست پاکسازی را آموزش خواهم داد. تا به مرحله ای برسید که با وجود برخورداری از سلامتی و ثروت زیاد همواره فرد محبوبی باشید و بتوانید به تمام آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

1,039 نظر
 1. zardkanlou fahime می گوید

  سلام.استا بزرگوار. پیشنهادی داشتم. دوست دارم که دوره ی ۹ماه ی تولد دوم تون هم استارت بخوره و من دوباره شرکت کنم و از ارتعاش صوتی مثبتتون لذت ببرم

 2. جلال قیاسی می گوید

  سلام 🌸🙏 به عادل فردوسی پور قانون جذبیا 😉
  نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم بابت انرژی خوبت
  یک سوال داشتم
  من حسم با پول خیلی خیلی خوب میشه و وقتی پول سمتم میاد خیلی انرژی مثبت جذب میکنم، و وقتی بی پولم خیلی خیلی کم و شاید حتی صفر بشه جذبای خوبم
  میشه فقط روی بازی فراوانی وقت گذاشت و با پولدار شدن همه جذب های خوب و غیر مالی رو بطور ناخودآگاه جذب کرد؟ چون من اینو حس میکنم واقعا که وقتی پول دارم حتی سلامتی بیشتری سمتم میاد، عاشق پولم

 3. Ftm می گوید

  سلام و عرض ادب خیلی مرسی که هستید و وققتتون رو در اختیار کاربراتتوت قرار می دید ..با شما همیشه پر ارژی ام. سوالی در مورد تجسم داشتم حس می کنم تجسم با اینکلام امام علی ع تناقض داره :خردمند ، به عمل خویش تکیه مى‌کند ؛
  نادان ، به آرزوى خویش تکیه مى‌نماید !
  غررالحکم حدیث ۱۲۴۰. میشه خودتون تبیین کنید؟

 4. anahid می گوید

  من از طریق اینستا وارد کانال تلگرامی شدم و بعدا دوره رو بصورت ماهیانه خریداری کردم ، ولی به من میگن اپلیکیشن نداره ، مگه اون کانال مربوط به این سایت نیست؟ من چندین نفر دیگه رو هم معرفی کردم ، اگه میشه جواب بدید ، من میخوام از خود ادمین های اصلی این دوره رو تهیه کرده باشم

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. خیر دوست عزیز. دوره های استاد شریفی به صورت رسمی فقط از طریق اپلیکیشن پرورش افکار در درسترس دوستان خواهد بود

 5. زهرا می گوید

  سلام یه سوال داشتم لطفا جواب بدید.ممنون
  من دوره های کارشناس جذب استاد رو کمی پیش رفتم، ۳،۴ دوره رو گذروندم ولی متاسفانه برنامه اپلیکشین از گوشیم پاک شده. مجدد دانلود کردم.و نصب کردم.ولی متاسفانه باید از اول و با هزینه بیشتر دوره ها رو بگذرونیم. راه حلی وجود داره ک ادامه دوره خودم رو با همون هزینه قبل بگذرونم؟

  1. مدیر سایت می گوید

   از طریق آی دی تلگرام با ادمین ما در تماس باشید @hamid9rad

 6. ابوالفضل می گوید

  سلام آقای شریفی پر انرژی من در گذشته هدفی داشتم و حس خیلی خوبی داشتم طوری که هروقت فکرشو میکردم خیلی ذوق می کردم که قلبم تند میزد و اون رو باور کردم میخواستم بدونم چهکاری رو غلط انجام دادم که به هدفم نرسیدم!؟ ممنونم

 7. anahid می گوید

  با سلام ، خواستم از شما استاد گرامی و فعالین در سایت پرورش افکار تشکر وقدردانی کنم ، ممنونم

  1. anahid می گوید

   من از طریق کانال تلگرامی فایل ها رو دریافت می کنم، به من گفته شده اپلیکیشن نیست

   1. مدیر سایت می گوید

    سلام دوست عزیز. دوره های استاد شریفی به صورت رسمی فقط از طریق اپلیکیشن پرورش افکار در درسترس دوستان خواهد بود

 8. محدثه می گوید

  سلام استاد شریفی عزیز و محترم، خدا قوت
  استاد من یه سال و نیمه دوره رو خریدم و ماه ۵ دوره هستم و اینو میدونم ک دوره شما بی‌نظیره… از نظر روحی حالم خیلی نسبت ب قبل خیلی خوبه دیگه دنبال غم و اخبار بد نیستم.. ولی استاد برای اهداف مالی یا روابط و هرچیز خاصی ارتعاش مثبت میفرستم با نوشتن و تجسم و هر روشی، حین ارتعاش خیلی خوشحالم ولی باز نتیجه نمیگیرم حس میکنم ارتعاش و احساسم اونقدر قوی نیس ک جذب کنم.. چیکار کنم استاد ؟؟
  ممنون میشم کمکم کنید

 9. Mina می گوید

  سلام و خسته نباشید به استاد شریفی و تیم پرورش افکار. من ماه اول دوره هستم و پس از کلی تلاش مادر و خواهرمم علاقه مند به قانون جذب کردم. سوالم اینه که من میتونم خواهرم رو که ازدواج کردن و با ما زندگی نمیکنن رو وارد اپلیکیشن کنم چون استاد شریفی گفتن فقط کسایی که زیر یه سقف با ما زندگی میکنن میشه استفاده کنن و اینکه از نظر شرعی این اجازه رو به من میدین یا خیر؟

 10. رضارضایی می گوید

  سلام…از خود استاد شریفی اگه بخوام سوال بپرسم کجا باید بپرسم که ایشون جوابم رو بدن…ماه سوم دوره هستم..اگه کمک کنید ممنون میشم.

 11. مریم می گوید

  با سلام و وقت بخیر
  من به تازگی وارد دوره شدم، یه سوال داشتم، اگر همه چیز اطراف ما انرژی است پس فکر ما هم انرژی است و اگر به هدف فکر می کنیم داریم به هدف ارتعاش میدهیم پس خودش به تنهایی می تواند کافی باشد. پس آیا وجود حس دیگر لازم خواهد بود؟

 12. مریم می گوید

  با سلام و وقت بخیر
  من به تازگی ماه اول دوره رو خریداری کردم و یک سوال ذهنم رو مشغول کرده میتونم اینجا مطرح کنم؟

 13. زهرا می گوید

  سلام به شما
  تخفیف ویژه که اخرین مهلت استفاده از ان ۲۱ خرداد است، شامل کدام بسته است؟

 14. مهدی می گوید

  با سلام خدمت آقای شریفی عزیز
  من دوره کارشناس جذب شوید را از سایت دیگری دانلود کردم و هنوز از آن استفاده نکردم
  میخواستم از شما اجازه بگیرم که از آن استفاده کنم یا خیر؟

 15. سارا خلیلی می گوید

  سلام روزتون بخیر و شادی . ممنون از مطالب داخل کانال تلگرام الان دوبار است دارم تمام ویس ها گوش میدم خلی نتیجه گرفتم با اینکه هنوز دور شرکت نکردم.
  یه سوال داشتم
  من درخواستم جذب فردی مورد علاقه ام است قبلا بوده توی زندگم ولی الان رفته رابطه خی خوبی داشتیم قبل از گوش کردم ویس ها دائم چک میکردمش ولی الان رها کردمش حالم بهتره . الان که رها کردم خواسته من فواموش میشه در جهان یا نه . الان باید چیکار کنم چه کار کنم برای خواسته ام
  ممنونم که جوابم بدید
  واقعا از استاد عزیزم تشکر میکنم عمرت با عزت خدا بده

 16. maede7d می گوید

  سلام. من این دوره رو ثبتنام کردم میخواستم ببینم برنامه پرورش افکار برای کامپیوتر هم وجود داره؟؟؟ چجوری میتونم فایل هارو با کامپیوتر دانلود کنم چون فعلا گوشی ندارم

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. در حال حاضر فعلا امکان استفاده در اندروید و ios وجود دارد

   1. anahid می گوید

    با سلام من الان تو ماه ششم دوره هستم ولی نرم افزارش رو ندارم ، منظورتون از گوشی اندروید همون کانال تلگرامی هست ؟ لطفا این مورد رو پاسخ بدید

    1. مدیر سایت می گوید

     خیر منظور اپلیکیشن هست. چطور اپلیکیشن رو ندارید ولی عضو دوره هستید ؟

     1. anahid می گوید

      از طریق کانال تلگرام فایلها برام فرستاده میشه ، از طریق ادمین

      1. مدیر سایت می گوید

       سلام دوست عزیز. دوره های استاد شریفی به صورت رسمی فقط از طریق اپلیکیشن پرورش افکار در درسترس دوستان خواهد بود

     2. اناهید می گوید

      الان من مطمئن شدم که اشتباهی برای دوره پول پرداخت کردم، تا حالا ۶ماه رو خریدم، امکانش هست بقیع رو از شما بخرم و عضو رسمی دوره بشم؟ لطفا منو درک کنید، اشتباه من نبوده، من تا کنون همون مقدار با یکم تفاوت پرداخت کردم، ولی نمیخوام بصورت غیر اخلاقی این کار رو ادامه بدم، اگه روی نرم افزار حساس نمیشدم باز هم متوجه نمیشدم

      1. مدیر سایت می گوید

       چون نمیدونستین از نظر ما حلال هست ولی میتونید اپلیکیشن رو دانلود کنید و دوره ها رو خریداری کنید

 17. anahid می گوید

  با سلام ، من در ماه پنجم دوره هستم ، حال دلم بسیار عالی و امیدم به آینده از صفر به ۶۰ درصد رسیده ، و من تقریبا روزی دوساعت یا بیشتر فایل ها را گوش میکنم و حداقل یک ساعت و نیم برای تمارین وقت می ذارم ، میخواستم بدونم کسی بوده که در دوره تا ماه پنجم به هدف تعیین کرده خودش نرسیده و بعدا رسیده ؟ چون من هدفم جذب شغل مناسب با درآمد ایده آلم هست ، لطفا پاسخ بدید تا با یک دید بهتر تمارینم رو انجام بدم ،منتظرم

 18. اختر گرمنجانی می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید برای خرید دوره یکماهه با توجه ب اینکه الان تو دوره تخفیف عیدانه هستید خرید دوره های بعدی هم شامل تخفیف میشه؟

 19. پارسا می گوید

  سلام و خداقوت به همه افراد گروه پرورش افکار.یه سوالی داشتم.سوالم اینه که برای برگزاری سمینار و سخنرانی مثل سخنرانی های استاد شریفی.مدرک تحصیلی خواصی میخواد؟باید دوره سخنرانی بریم و از اموزشگاه ها کسب مدرک سخنرانی بگیریم؟

 20. hamidparsanejad می گوید

  سلام و درود بر استاد عشق
  استاد عشق ، استاد زندگی ، استاد راه راست و درست و مستقیم …
  چطور میتونم احساس درون خودم رو به طور کامل بیان کنم ؟
  چطور میتونم همه چیز درونم رو مطرح کنم و بگم که چقدر شما و شخصیت شما و چقدر دوره ی آموزشی بی نظیر شما روی من و زندگی من تاثیر ژرفی گذاشت و همواره در حال تاثیر گذاری هست ؟
  شاگرد اساتید بزرگی بودم ، سرشناس ترین و قدیمی ترین اساتید کشور !
  اما همیشه میگم کل اساتید آموزش موفقیت کشور یکطرف ، استاد امیر شریفی هم یکطرف !
  و هیچکس به اندازه ی امیر شریفی نتونست با کلام نافذ و بی نظیرش ، پرده های تاریک ذهن من رو یکی یکی کنار بزنه و ذهن منو به روشنی و شفافیت برسونه.
  استاد شریفی بسیار دوست داشتنی و عزیز ، با تمام روح و ذهن و جسم و تمام وجودم سپاسگذار و قدرشناس شما و آموزش هاتون هستم …

 21. فاطمه دهقانی می گوید

  سلام ببخشید کانال اصلی تلگرامتون آی دیش چیه؟؟؟

  1. مدیر سایت می گوید
 22. فاطمه دهقانی می گوید

  سلام ممنون از سایت فوق العاده عالیتون
  میخواستم دوره رو خریداری کنم ولی هزینه مالیم اجازه این کارو بهم نمیده
  چه زمانی دوره ها تخفیف می خورن ؟
  از کجا میتونم متوجه تخفیف بشم؟

  1. مدیر سایت می گوید

   در کانال پرورش افکار عضو شوید تا از تخفیف ها با خبر شوید.
   لینک کانال پرورش افکار

 23. امیر می گوید

  سلام من دانش دانش اموزم و واصلا پوله این دوره رو ندارم😔 و خیلی دوست دارم موفق شم شنیدم که استاد کمک میکنه میکنه پوله این دوره دوره رو رو جذب کنیم اگه میشه به منم کمک کنید

  1. مدیر سایت می گوید

   پیشنهاد میکنیم در ابتدا در کانال آکادمی موفقیت عضو شوید و از مطالب رایگان استفاده کنید

 24. جاوید می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز
  من ماه اول دوره رو خریدم و حدود یک ماه دارم گوش میدم و ازفایل های تو کانال هم استفاده میکنم
  من روز ۳۸ بازی فروانی ام اما تا بحال جذب بزرگی نداشتم
  و اینک من الان شغل ندارم و خیلی دوست دارم هر چه زودتر با قانون جذب یه کار خوب پیدا کنم ومشغول بکار بشم
  باید چکارکنم؟؟

 25. مهسا می گوید

  باسلام و احترام
  من از شرکت کنندگان دوره بینظیر کارشناس جذب شوید هستم
  دارم با دوره پیش میروم و واقعا مفید هست
  فقط آرزوم اینه که یکساعت میتونستم با آقای شریفی در مورد موضوعی که برام خیلی بااهمیت هست مشاوره حضوری داشته باشم…یعنی میشه این آرزم هم برآورده بشه؟

 26. کاربر می گوید

  سلام . میخواستم دوره رو تهیه کنم ولی تقریبا روزی ۱۲ ساعت سر کارم . امکانش هست بگید روزی چقدر برای این دوره باید وقت بزارم ؟

  1. مدیر سایت می گوید

   بستگی به خودتون داره
   ولی روزی یکساعت عالیه

  2. ندا می گوید

   سلام کجا باید سوال بپرسیم که جوابشو تو‌کانتل بگید؟

   1. مدیر سایت می گوید

    باید عضو دوره باشید و ۴ ماه از حضور در دوره گذشته باشه

    1. ایلیا می گوید

     خیلی خیلی زیاده، یه فرد ممکنه در طول ماه براش سوالاتی بوجود بیاد، چرا اینطور برنانه میریزید آخه، ما آدمهای اینجا از همه جا پوستم ن رو برای درآمد خودشون میکشن، شما حداقل هر فردی که وارد میشه محصورش نکنید تا بدان جا رسیدی قفل باز می‌شود حالا سوال کن… بررسی کن آقای شریفی

     1. مدیر سایت می گوید

      قبل از خرید دوره تمام این توضیحات در قسمت قوانین و مقررات گنجانده شده است

 27. anahid می گوید

  با سلام و عرض ادب ، من از دانشجویان کارشناس جذب هستم ، یک سوال دارم ، خیلی حواسم رو پرت می کنه ، چند بار باعث شده روزه ذهنی من شکسته بشه ، خواهش می کنم جواب منو بدید ، من سنم ۴۱سال هست ، می تونم به استخدام شدن در یک شغل مناسب دولتی فکر کنم ؟

 28. الهام می گوید

  با سلام و احترام
  من دوره کارشناس جذب شوید رو خریدم ولی به پرسش و پاسخ دسترسی ندارم.
  در ضمن می خواستم دوره کوین ترودو هم خریداری کنم توی اپلیکیشن ۱۲ فایل صوتی هست در صورتی که در سایت های دیگه ۱۴ تا فایل هست ایا دوره کوین کامل هست؟
  از نظر ترجمه و دوبله ایا باکیفیت هست توی اپلیکیشن ۱۱۹ ولی در سایت اقای جولایی ۹۰ هزار هست فرقشون چیه؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. با ادمین ما که لینک آی دی تلگرامشون در همین صفحه هست در تماس باشید

  2. سمانه سلیمی خورشیدی می گوید

   سلام وتشکر از استاد بزرگوار و همکارانشون من چطور میتونم تلفنی یا حضوری مشاوره بگیرم مشکلم به گونه ای که نمیتونم مطرح کنم خیلی ضروری و فوریه خیلی دارم اذیت میشم

   1. مدیر سایت می گوید

    سلام. متاسفانه امکان ارائه مشاوره توسط استاد شریفی وجود ندارد

 29. mahsa می گوید

  سلام و وقت بخیر
  میخواستم بپرسم با توجه به پیش رو بودن سال جدید و همچنین شرایط سخت این روزها برای ثبت نام دوره ها تخفیف ندارین؟
  من خیلی وقته که منتظر هستم که اگر تخفیف داشته باشه بتونم در این دوره های ارزشمند شرکت کنم.
  با تشکر

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. ان شاالله تخفیف هم میذاریم

 30. منا می گوید

  سلام ببخشید سوالات هم اینجا باید بپرسیم

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. اگر عضو دوره هستید بعد از چهار ماه میتونید در اپ سوالاتتون رو بپرسید

 31. نگار می گوید

  سلام جناب شریفی.وقت بخیر.من تقریبا یک ساله که با کانال شما آشنا شدم.دوماه اول پیگیر بودم و تمرینات و دوره ی شما رو تا دوره ۴ پیگیری کردم‌.ولی بعدش بخاطر ی مشکلی ک نتونستم با جذب هم حلش کنم دیگ ادامه ندادم.ولی بازم اعتماد داشتم ب قانون جذب و گاها تمرینات رو انجام میدادم ولی الان بعد از مدت یک سال اون مشکلم تا حدی حل شده و متوجه شدم که من عجول بودم و ایمان کامل ب قانون جذب نداشتم و باز تصمیم گرفتم که دوره ی شما رو ادامه دهم خیلی دوست دارم مستقیم باهاتون صحبت کنم ولی بخاطر فاصله ای که داریم نمیتونم حضوری ببینیمتون.اگه امکانش هست آی دی بدین تا من ازتون کمک بگیرم تا از شر این مشکل راحت بشم و میدونم خودم مسبب این مشکل هستم خواهش میکنم جواب منو بدین تا من راحتتر بتونم ازتون مشورت بگیرم.خواهش میکنم

 32. marziye می گوید

  سلام خسته نباشید
  من هفته پیش یه سوال پرسیدم هنور نوشته در انتظار تایید مدیر سایت ولی بعد از اون چندین سوال ثبت شده چرا سوال من جواب داده نشده

  1. مدیر سایت می گوید

   اگر عضو دوره باشید سوالاتتون رو باید در اپلیکیشن بپرسید.

   1. marziye می گوید

    اگر عضو دوره نباشم نمیتونم سوال بپرسم ؟ پاسخ سوالاتی که ایشون داخل کانال آکادمی موفقیت میدن رو کجا باید بپرسیم !!!!

    1. مدیر سایت می گوید

     این سوالات را دوستانی که عضو هستن میپرسن و جوابش در اون کانال منتشر میشه

 33. کبری می گوید

  با سلام و خسته نباشید من در دوره شما شرکت کردم و ۲ ماه از فایل ها رو تا حالا گوش دادم .شما برای کل دوره تخفیف زدید اگر ممکن هست بفرمایید آیا من میتوانم از تخفیف استفاده کنم و کل دوره رو بخرم .

 34. شیما می گوید

  سلام خسته نباشید،اقای شریفی اگر امکانش هست برای دوره کارشناس جذب شوید تخفیف بذارید که امثال من که هنوز شاغل نیستیم و درامدی از خودمون نداریم هم بتونیم دوره ۹ ماهه رو ثبت نام کنیم واز اموزشای بی بنظیرتون بهره ببریم
  با تشکر شاد و سلامت باشید

  1. مدیر سایت می گوید

   در کانال پرورش افکار عضو شوید تا از تخفیف ها آگاهی پیدا کنید

 35. فرید می گوید

  سلام اقای شریفی یه سوال داشتم ازتون خیلی درگیرش شدم
  توی یک رابطه وقتی یک نفر خیانت می کنه خودمون جذبش کردیم حالا می خوام بدونم یعنی ما می تونیم با افکار منفی مون کاری کنیم که گناه کنه بهمون خیانت کنه، خیانت گناه حساب می شه پس وقتی من جذبش کردم این گناهه چی میشه باعثش من بودم؟

 36. marziye می گوید

  سلام وقتتون بخیر سوالاتی که جناب شریفی داخل کانال آکادمی موفقیت پاسخ میدن رو کجا باید مطرح کرد تا به دستشون برسه و پاسخگو باشن ؟؟؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   وقتی دوره سوم دوره کارشناس جذب رو تکمیل گذروندید و وارد دوره چهارم شدید میتوانید سوالات خود را مطرح کنید و جواب بگیرید

 37. سمیرا می گوید

  سلام،مرسی بابت تمام زحماتتون،من تقریبا ۲۰ روزه با کانال شما آشنا شدم،تمام حرفهایی که می زنید رو مو به مو انجام می دم،ولی هنوز حسم خوب نشده،خیلی سعی می کنم،بیشتر موقعی که به فایلهای صوتی شما گوش می دم حسم خوبه،ولی بعدش نگه داشتن حسم تو اون حالت برام سخت میشه،همه اش استرس دارم،روزهای اول که شروع کردم خیلی خوب بودم ولی الان همه اش استرس دارم،برای اینکه حالم رو خوب نگه دارم،مدام فایلهای صوتی شما رو گوش می دم،ولی بعدش هنوز همونم😞همه اش به خودم می گم می توانم ولی اون استرس ته دلم هی کار رو خراب می کنه!تو این مدت هم اصلا حرف منفی ای نزدم،شاید فکر منفی کردم ولی گفتارم رو خیلی کنترل می کنم.من خیلی ادم پرانرژی هستم،ولی به دلیل اتفاقی که برام افتاده کلا بی انگیزه شدم!کم حوصله شدم!لطفا راهنمایی کنید،ممنون

  1. omidafshar می گوید

   سلام، به اتفاقی که براتون افتاده توجه نکنید، به چیزایی که می خواهید توجه کنید تا به شما انگیزه بده، فکر منفی رو نمیشه پس زد، چون هر چقدر فکر منفی رو پس بزنید پر رنگتر میشه، تنها راه اینه که با افکار مثبت ذهنتون رو پر کنید. وقتی استرس و فکر منفی دارید سعی کنید ذهنتون رو روی موضوع مثبت معطوف کنید، یه کم راه برید، یه کم آهنگ شاد گوش کنید و …

  2. فاطمه خدابخشی می گوید

   میخوام بتونم جذب ثروت داشته باشم

  3. حسین می گوید

   باسلام من مطمعنم که باخریدکل دوره به همه آرزوهام میرسم ولی چه کنم که فعلاً توان خرید ندارم ولی می‌دونم که با استاد شریفی بودن لیاقت میخواد چون سخن زدل برآید به دل نشیند

  4. yaser می گوید

   سلام من دوست دارم دوره شرکت کنم ولی منتظرم تخفیف ماهیانه بزارین چون اوضاع کاری وپولی خرابه

   ۰

 38. سوگل می گوید

  سلام.ممنون از سایت و کانال فوق العادتون.
  من سوالم اینه که شما همیشه میگید هر چیزی که از طرف خدا برسه خیره مطلقه،خب مرگ هم از طرف خداست،چطور میشه مرگ عزیزامون رو خیر بدونیم.
  من خیلی ترس از دست دادن همسرم که زندگی عاشقانه ای داریم و پدر مادرم رو دارم.مخصوصا همسرم.خیلی وقتا موقع تصویرسازی اهدفم یا بینش یا تهش یه صدایی بهم میگه اگه اونموقع همسرتو نداشته باشی چی؟سوالات رگباری هم ذهنم بدتر حساس میشه به جواب منفیش.و اینکه میدونم اگه به چیزی توجه کنم براش کارت دعوت میفرستم خیلی عذابم میده.چون گوشه ی ذهنم همیشه درگیر این موضوعه.و اصلا دست خودم نیست.و تنها چیزی که دست خودمه اینه که روش زوم نمیکنم و میگذرم ازش.ولی جدیدا تکرارش در روز خیلی شده.و میخوام بدونم با اینکه سریع ازش میگذرم بازم ممکنه جذبش کنم.

 39. Nader می گوید

  سلام. با تشکر از استاد پر انرژی شریفی عزیز خاستم واقعا از کانال پرورش افکار تشکر کنم

 40. مرجان می گوید

  باعرض سلام و وقت بخیر
  من ماه دوم دوره هستم خواستم بپرسم ایا عبارت تاکیدی که از جای دیگه تهیه کردم میتونم, استفاده کنم یا فقط الزاما به دوره تمرکز کنم؟؟؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   قطعا اگر مثبت باشه میتونه

 41. Argin می گوید

  سلام.
  آیا امکان خرید دوره از آمریکا وجود دارد؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   بله امکان خرید برای دوستان خارج از کشور وجود دارد. لطفا با ادمین های ثبت نام ما در تماس باشید

 42. احسان می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید .من دوره شرکت کردم ماه اول و دوم رو خریدم ، امکانش هست ک هفت ماه باقی مونده رو با پرداخت۷۵۰هزار تومن خریداری کنم

  1. مدیر سایت می گوید

   فا با دمین ما در تماس باشید
   @hamid9rad

 43. رزی می گوید

  سلام.ممنون میشم راهنمایی کنید.بجز تلگرام اپلیکیشن رو برای اندروید از کجا دانلود کنم.

  1. مدیر سایت می گوید

   به زودی ورژن جدید از سایت قابل دانلود خواهد بود اگر عضو دوره هستید از همون تلگرام پرورش افکار دانلود کنید

   1. رزی می گوید

    من اصلا نمیتونم بهیچ وجه به تلگرام کانکت نمیشم.واسه فیلترینگ.عضو کانالا هستم پنج ماه از دوره هم خریدم ولی دسترسی ندارم.اگه تلگرامی سراغ دارید که بدون فیلترشکن بتونم عضو شم ممنون میشم معرفی کنید.

    1. مدیر سایت می گوید

     ولی دوره های به صورت رسمی فقط در اپلیکیشن پرورش افکار وجود داره

 44. مریم می گوید

  سلام خسته نباشید
  اگه همه چیز به خواست ما هست پس ایه قرآن که میگه یه برگ بدون خواست خدا نمی افته و قضیه تدبیر و حکمت خدا که این همه در قران و ادیان مختلف بهش اشاره شده چیه
  این ایه که میگه شاید شما چیزی را بخواهید که خیری در ان برای شما نیست یا از چیزی بدتان بیاید که خیرتان در ان است
  و یک سوال دیگه اینه که شما گفتین اساس قانون جذب ازادی هستش و ادم بد قول خواستش اینه که با همه بد قول باشه من با قانون جذب اگر بخوام کاری کنم که اون با من خوش قول باشه الان این نقص ازادی اون فرد نیست؟

 45. فتح العظیم فرهاد می گوید

  سلام ودرود برای شریفی عزیز و همه اعضای تیم پر کار شان!
  تشکر از سایت معتبری تان!
  خیلی یک منبع بزرگ برای معلومات مهم ما می باشد و نهایت بهره مند شدیم از داشته های تان.
  پیشنهاد ما این است اگر لازم بینید از “شهید احمدشاه مسعود قهرمان ملی افغانستان” هم بیوگرافی شان را در این سایت شامل سازید خیلی نیک میشود و برای افزایش مخاطبین تان تاثیر خوبی دارد.
  تشکر

 46. احمدی می گوید

  سلام خسته نباشید من سه ماه عضو کانال خوبتون هستم خواستم بدونم دوره تخفیف میخوره چون میخوام شرکت کنم وبه خاطر اینکه خانه دارهستم و درآمد ندارم تو تخفیف میتونم تهیه کنم ممنون میشم جواب بدید در ضمن آقای شریفی فرشته ای هستن از طرف خدا من تو سه ماه با ویس های کانال کلی به آرامش رسیدم خداروشکر به خاطر بندهای خوبی مثل آقای شریفی

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   بله قطعا ما تخفیف دوره داریم برای دوستانی که به سختی قادر به تهیه آن هستند ولی اینکه دقیقا تاریخ مشخصی براش داشته باشیم اینطور نیست متاسفانه

   1. اکبر می گوید

    کاش تو این روزا که وقت آزاد داریم یه تخفیف میذاشتید که بتونیم دوره رو با انرژی شروع کنیم، از طرفی هم سال نو هست و همیشه سال نو، حال و هوای عالی برای شروع داره و تصمیم بزرگ گرفتن لذت بخشه

    1. مدیر سایت می گوید

     سلام. به امید خدا تخفیف هم میذاریم

    2. مهدی رضائی می گوید

     من دوره رو خریدم و در حال آموزش هستم
     جریان اپلیکیشن چیه؟
     چطور میتونم عضو شم؟

     1. مدیر سایت می گوید

      اگر اپلیکیشن را ندارید چطور عضو دوره هستید ؟؟

 47. اذر سلیمانی می گوید

  سلام میشه لطفا بگید چطور میتوانم فایل یادگیری رو بخرم

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. در همین صفحه تلگرام ادمین گذاشته شده است. می توانید با ایشان در تماس باشید

 48. سحر طاهری می گوید

  سلام من میخواستم بدونم قانون هم فرکانس بودن چجوریه ؟!
  جطوری میشه با شخصی ک رفته هم فرکانس بشم ؟!
  یا قانون جذب روابط برای ازدواج لطفا بیشتر توضیح بدهید مرسی

 49. Mostafa می گوید

  سلام دوست خوبم آقای شریفی عزیزم
  مصطفی هستم ، دوره رو کامل گرفتم. اتفاقاتی پیش میاد که نمیتونم به تمریناتم ادامه بدم . چندین بار برگشتم به تمرینات ولی دوباره ناخودآگاه از قانون خارج میشم. به دوره ایمان ۱۰۰%دارم و فقط زمانی حسم خوبه که دارم وویس هارو گوش میکنم ، چه تمرینی میتونم برای این مشکل انجام بدم
  سپاس

 50. مرتضی شایسته می گوید

  سلام من دوره شمارو پارسال خریدم وازنتایجش راضی هستم ولی گوشیم فلش شده ورمز ورود قبلیم یادم نیس.تلگرام هم ندارم باادمین ارتباط بگیرم لطفاازطریق ایمیل یاواتساب راهنماییم کنید.ممنون

  1. مدیر سایت می گوید

   لطفا شماره واتساپ خودتون رو ایمیل کنید برای ما

 51. سعادتی می گوید

  سلام من برادرم دوره‌های شما رو خریده و شما فرمودید که اگر سه نفر استفاده کنید راضی هستید، اما با گوشیم نتونستم وارد بشم ، لطفاً راهنمایی کنید.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   لطفا با ادمین های ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند

 52. مینا انتظار می گوید

  به نام خدا . امیدوارم بتوانم از بهترینهای این دوره باشم . ممنون

 53. sm می گوید

  سلام من الان ماه اول هستم و ماه اول با تخفیف گرفتم و میخوام ماه دیگرو بخرم و طبق گفته ادمین میتونم بقیه را با همین تخفیف بگیرم و چند سوال دیگر دارم ک ادمین محترم بیشتر از یک هفته است ک ب سوالاتم جواب نمیده میشه ادمین دیگری معرفی کنید

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   در همین صفحه و در قسمت ثبت نام ادمین جدید اضافه شده است

 54. اسما می گوید

  سلام من ماه سوم دوره هستم تویه ماه اول یه جذب بزرگ و عالی داشتم ولی الان همه چی از قبل هم بدتر شده مالی روابط سلامتی، دارم یه دوره وحشتناک رو میگذرونم نمی دونم داره چه اتفاقی واسم می افته ولی خوب هنوز امیدوارم و دوره رو ادامه میدم و سعی میکنم حسمو خوب کنم

 55. نصرالله اصغری می گوید

  سلام من قبلا کارشناس دوره جذب رو توی گوشیم خریدم و استفاده کردم حدود یک سال و نیم پیش حالا میخوام دوباره وارد دوره بشم چطوری میتونم دورهای بعدی رو بخرم تا دیگه مجبور به خرید دوره اول نشم در ضمن پسورد دوره اولی را که خریدم فراموش کردم و آیا شما توی واتساب هم کانال دارید …. متشکرم

  1. مدیر سایت می گوید

   در همین صفحه اطلاعات ادمین هست. میتونید با ایشان در تماس باشید

   1. javad می گوید

    باسلام
    چون در سایت محلی نیافتم اینجا سوالم را مطرح میکنم
    آیا طریقی هست که بتوان مستقیما با آقای امیر شریفی در ارتباط بود؟
    با تشکر فراوان

    1. مدیر سایت می گوید

     در حال حاضر خیر متاسفانه

 56. یگانه می گوید

  البته به خانم نسترن خیلی پیام دادم اما جوابی نگرفتم

 57. یگانه می گوید

  سلام من کل دوره را خرید کردم حدود یک سال پیش اما به قسمت پرسش و پاسخ دسترسی ندارم می خواستم به این قسمت دسترسی پیدا کنم. چکار کنم؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. باید ماه سوم رو تموم کنید و وارد ماه چهارم بشید تا به قیمت پرسش و پاسخ دسترسی پیدا کنید

 58. نگار می گوید

  سلام وقتتون بخیر. من قبل از اینکه ماه اول دوره رو بخرم با فایل های رایگان استاد بسیار بسیار نتیجه گرفتم. عالی . واینکه من بازی فراوانی را برای بار اول تا روز ۶۲ ادامه دادم. ادامه دادم و نتیجه گرفتم. آقای شریفی گفته بون کسی ندیدن بار اول بیش از ۴۰ روز. و من تونستم. می خوام بگم خیلی پیگیر و علاقه مندم. واقعا آقای شریفی خیرخواهانه فایل های رایگان را آماده کردند. بی دریغ. اما یک دلخوری. از زمانی که ماه اول دوره رو برای پیشرفت بیشتر خریدم رفتار خوبی از ادمین مربوطه ندیدم.برام عجیبه این فروش ها برای گروه شما خیلی کوچیکه چطوره که بعد از خرید مثل اشباع شده ها برخورد کرد ادمین محترم. یا چون فقط ماه اول رو خریده بودم اینطوری برخورد کردن؟؟؟ قبل از خرید مرتب جواب می دادن. اما الان از روز خرید حتی پیام های منو سین نمیکنن. سوالاتمو چطور بپرسم. سوال خیلی زیادی ندارم اما خب نمیخوام حالت رها شده باشم به امید نزدیکی بیشتر دوره رو خریدم. ممنون میشم توجه بفرمایید. حیف گروه شماست

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. ممنون بابت اطلاع رسانی. تغییراتی در ادمین ها داشتیم ولی کلا شما اگر سوالی دارید یا با ادمین جدید در تماس باشید یا با پشتیبان های اپلیکیشن که بعد از ماه چهارم آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

 59. ش می گوید

  سلام وقت بخیر. بسیار ممنون از صحبتهای زیبا و مفیدتون. کسانی که امکان دسترسی به گوشی آیفون ندارن. چطور میتونن از از این دوره استفاده کنند؟متشکرم

  1. مدیر سایت می گوید

   با گوشی اندروید هم امکانش هست

 60. mohsen می گوید

  سلام خسته نباشید نرم افزار پرورش افکار برای ویندوز هم هستش؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام . خیر
   فقط به صورت اپلیکیشن قابل اجرا هست

 61. sara می گوید

  سلام خسته نباشین میخواستم بدونم نرم افزار رو نمیشه روی لب تاب بریزم
  فایلا رو از لب تاب گوش کنیم؟؟؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. خیر امکانش نیست

  2. امید می گوید

   سلام سارا خانوم عزیز
   میتونید نرم افزار های شبیه ساز اندروید رو روی لپتاپتون نصب کنید
   و دقیقا همون اپلیکیشنی که روی گوشیتون نصب میکنید رو
   توی این برنامه نصب کنید و دقیقا مثل گوشی با این نرم افزار کار کنید
   مثل این میمونه که توی لپتاپتون یه گوشی اندرویدی دارید …

   شاد و ثروتمند باشید …
   ☺☻♥

 62. فاطمه می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من هیچ شماره ویا ایدی برای سوالاتم پیدا نکردم میشه لطف کنین یه شماره تماس ویا ایدی تلگرامی بزارین بتونیم سوالاتمون بپرسیم
  ممنون از شما

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. سوال شما در چه موردی هست ؟

 63. محسن می گوید

  سلام . مدیر محترم سایت . از شما بابت پیگیری و راهنمایی کارگشایتان بسیار بسیار سپاسگزارم . امیدوارم بزودی خبرهای خوبی ارسال نمایم . بازهم ممنون از شما و تشکر ویژه از استاد شریفی بابت دل خوبشون و انرژی مثبت خیلی زیادی که بهم دادن .

  1. مدیر سایت می گوید

   بزرگوارید دوست گرامی. امیدوارم که در تک تک لحظات زندگیتون موفق و موید باشید

 64. محسن می گوید

  سلام . وقت بخیر من ۱۰ ساله به خاطر مسائل مالی زندانی هستم و ۸ سال بدون حتی یک روز مرخصی تو زندان بودم . سال ۹۶به خواست خدا و به کمک چند نفر که برام سند جور کردن اومدم مرخصی . و پارسال توی مرخصی و به طور اتفاقی با کانال پرورش افکار آشنا شدم . خیلی دوست دارم که توی دوره شرکت کنم ولی واقعا شرایط مالیم اجازه نمیده . تو نتایج دوره یکی از کارشناسان جذب که برای میلاد پیامبر منتشر شده بود شنیدم استاد شریفی کمک کرده که هزینه دوره رو جذب کنه و بتونه توی دوره شرکت کنه . منم خیلی دلم می خواد که یاد بگیرم و از این شرایط بیام بیرون لطفا راهنماییم کنید . ممنون

  1. مدیر سایت می گوید

   برای شما یک ایمیل شخصی ارسال شد لطفا چک بفرمایید

 65. اکبر سلطانی می گوید

  ببخشید یادم رفت بگم تلگرام باز نمیکنه مجبور شدم اینجا بیان کنم بخاطر اینترنت فیلترشکن عمل نمیکند۰۹۱۸۵۰۴۰۰۴۰،وتاریخ خرید سه فایل ۹۸/۹/۶ساعت۱:۰۷:۱۳ماه هشتم،ماه نهمم۱:۱۴:۵۴،ماه هفتم۰۰:۵۱:۲۳،از طریق کارت بانک سپه بوده،که طبق فرمایشات شما علاوه بر ماه نهم فایل هدیه هم باید باز بشه

  1. مدیر سایت می گوید

   برای ادمین های پرورش افکار ارسال شد

 66. اکبر سلطانی می گوید

  سلام خسته نباشید من امشب ماه هفتم هشتم و نهم اپلیکیشن رو خرید کردم،۷و۸ باز شد دانلود کردم ،ماه نهم دزیافت شد ولی نرم افزار بازش نکرد که دانلود کنم

 67. batool می گوید

  سلام.
  خسته نباشید.من تازه با دوره شما اشنا شدم.و چون خییلی خوشم اومد کل دوره را خریدم.اما متسفانه تلگرام نمیتونم برم و نمیدونم باید چیکار کنم و چه جوری دوره را تموم کنم.و اینکه میخوام به عیر از گوشیم اپلیکشن را روی لپ تابم داشته باشم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   امکان نصب اپ روی لپ تاپ وجود نداره

 68. Nasrin می گوید

  سلام من با خواهرام ۳ماه دوره رو خریدیم اینترنت کلا قطع شده الان اونا رو گوشیشون نصب نمیشه یا میزنه نام کاربری و رمزعبور اشتباهه الانم با نت فوق العاده ضعیف بسختی این پیام رو ارسال میکنم واسه ما نت هنوزم قطعه فقط سرورای داخلی که بسختی کار میکنن باید چیکار کنن درست بشه بعد یه مدت طولانی ما بلخره تونستیم دوره رو بخریم که اونم بلافاصله نت قطع شد

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   نگران نباشید بعد از اتصال نت میتونید با ادمین های ما در تلگرام در تماس باشید و مشکلتون رو رفع کنید

 69. علیرضا عباسی می گوید

  سلام
  من دوره استاد شریفی رو خریداری کردم .برا گوشیم مشکل پیش اومد مجبور شدم گوشیم رو چند بار بازیابی کارخانه کنم الان میخوام وارد برنامه بشم با نام کاربری ام بر روی صفحه پیام میاد که تعداد دستگاه فعال شما بیش از اندازه هست
  خواهش میکنم راهنماییم کنید چیکار کنم دسترسی به تلگرامم ندارم

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. لطفا بعد از اتصال اینترنت با ادمین های ما در تلگرام در تماس باشید

 70. علیرضا عباسی می گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت استاد شریفی و مدیریت سایت.
  من دوره استاد شریفی و آرزوی تو دستور توست رو به طور کامل خریدم ولی وقتی میخوام با نام کاربری خودم وارد اپیکیشن پرورش افکار بشم قبول نمی کنه و پیام میده تعداد دستگاه فعال شما بیش از اندازه هست. ممنون میشم مشکلم رو حل کنید

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   لطفا این مورد رو با ادمین سایت که در همین صفحه اطلاعاتشون هست در میان بذارید

 71. batool می گوید

  سلام.من تازه چند روزه که با کانال شما اشنا شدم.و خییلی دلم میخواد کل دوره را ثبت نام کنم.اما متاسفانه کانال های تلگرام و شبکه هاز مجازی کلا وصل نمیشه.فقط از طریق سایت میتونم ثبت نام کنم؟؟اگه سوالی یا کاری داشتم کجا باید بپرسم که جواب بگیرم؟؟ممنون

  1. مدیر سایت می گوید

   در حال حاضر مشکلات برطرف شده و میتونید ثبت نامتون رو انجام بدید

 72. علی می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز
  بنده از صحبتهای شما تا الان خیلی استفاده کردم و اکثر فایلهای رایگان داخل کانال تلگرامتون را گوش دادم و واقعا تاثیر خوبی برام داشت و حالم رو خوب کرد دلم میخواد در دوره کارشناسی جذبتون هم شرکت کنم . ولی چون هزینه دوره برای من که درامدم فعلا پایینه(کارگر معدن هستم) کمی سخت میشه صبر کردم که تو مناسبتها که معمولا تخفیف میذارید در دوره شرکت کنم ولی فایلهای صوتی رایگان رو مرتب گوش میکنم. الان که به مناسبت مبعث تخفیف گذاشتین متاسفانه اینترنت مشکل پیدا کرده و از طریق تلگرام و اینستاگرام نمیشه ارتباط برقرار کرد لطفا یک راه دیگر معرفی کنید که بتونیم ثبت نام کنیم . از مهربانیتان بسیار سپاسگذارم.
  بیصبرانه مشتاق شرکت در این دوره هستم.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. لطفا همین مورد و با ادمین که اطلاعاتش در همین صفحه هست در میون بذارید

  2. مدیر سایت می گوید

   آفر ویژه ثبت نام فعال هست دوست عزیز

 73. علی ح.م می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز ،
  بنده خیلی از صحبتهای شما استفاده کردم اکثر فایلهای رایگان داخل کانال تلگرامتون رو گوش کردم و واقعا حالم رو خوب کرد دلم میخواد تو دوره کارشناسی جذبتون هم شرکت کنم، ولی چون هزینه اش برای من که کارگر معدن هستم و حوقوقم کمه کمی سنگینی میکنه به توصیه آقای جان پناه که گفتن:’اقای شریفی تو مناسبتهای خاص برای دوره معمولا تخفیف میذاره’ صبر کردم الان که شما به مناسبت مبعث تخفیف گذاشتین متاسفانه اینترنت بخاطر یک سری مسائل که خودتون هم در جریانشون هستین مشکل پیدا کرده و از طریق تلگرام و اینستاگرام نمیشه ارتباط برقرار کرد لطفا یه راهی معرفی کنین که بتونم ثبت نام کنم . ممنون از مهربانیتان
  بیصبرانه مشتاق شرکت تو این دوره هستم

  1. مدیر سایت می گوید

   به امید خدا برای جبران قطعی اینترنت این دوره از آف تمدید میشه. شما دوست عزیز استثنائا میتونید شماره خودتون رو برای ما ارسال کنید تا ادمین های ما با شما در تماس باشن

   1. علی ح.م می گوید

    سلام
    خیلی خیلی از لطفتون سپاسگذارم اینقدر خوشحالم که شاید باورتون نشه ۰۹۱۳۹۹۳۱۴۳۹

   2. Adell می گوید

    سلام خدمت ستون اول قانون جذب ایران استاد شریفی و مدیر سایت عزیز. خواستم بدونم بدلیل قطعی نت همون تخفیف مبعث ادامه داره؟ یا تخفیفی دیگه هست؟

    1. مدیر سایت می گوید

     سلام
     بله تخفیف ادامه دارد و دوباره اطلاع رسانی خواهد شد

 74. Fffff می گوید

  سلام.حالا که اینترنتها قطع شده.چطور وارد اپلیکیشن بشیم؟تورو خدا زودتر جواب بدین

  1. مدیر سایت می گوید

   به امید خدا اینترنت به زودی وصل میشه

 75. bestman می گوید

  درود آدمین محترم . برای خرید ادامه دوره کارشناس جذب شوید . چون تلگرام قطع شده ی شماره تلفن میخواستم تا باهاتون هماهنگ کنم . متشکرم

  1. مدیر سایت می گوید

   به امید خدا اینترنت به زودی وصل میشه

   1. Adell می گوید

    سلام و خدا قوت خدمت ستون اول قانون جذب ایران استاد عزیز و مدیر سایت گرامی.
    خواستم بدونم تخفیف ویژه مبعث پیامبر ادامه داره(بدلیل قطعی نت)؟ یا تخفیف دیگ ای میزارین؟

    1. مدیر سایت می گوید

     سلام. تخفیف اعمال شد دوباره. میتونید از طریق همین صفحه برای ثبت نام اقدام فرمایید

 76. .... می گوید

  سلام وقت بخیر….. میخاستم بدونم کسی ک نتونه ماهی ۲۰۰ پرداخت کنه حق یاد گرفتنه قانون جذب نداره!!!!!؟؟؟؟ قانون جذب فقط برای اونایی ک دارن ماهی ۲۰۰ پرداخت کنند:-\… قبول هرچیزی بهایی داره ولی خب وقتی یکی نمیتونه ماهی ۲۰۰ پرداخت کنه انگاری همون بهتر ک کلا چیزی از قانون جذب ندونه

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. دلیل وجودیت این سایت و کانال های استاد شریفی دقیقا برای آشنایی با قانون جذب برای افرادیست که توانایی شرکت در دوره ها رو ندارن هست
   برای مثال در همین سایت حدود ۶۰۰ مقاله مرتبط با قانون جذب وجود داره که میتونید از اونها استفاده کنید

 77. fatima می گوید

  سلام وقتتان بخیر
  میخواستم بدونم فروش ویژه یا تخفیف ندارین به این زودی؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   به زودی تخفیف ویژه داریم

 78. سعیده می گوید

  سلام خدمت جناب شریفی عزیز
  من از اول مهر با خانواده همسرم به مشکلاتی بر خوردم در حدی که نمی تونستم غذا بخورم ، حرکت کنم، بخندم و…تنها کارم دراز کشیدن بود و نماز خوندن و تنها فکرم این بود که خدایا تنها امیدم و پناهم تو هستی ، یک روز از یک کانال تبلیغ کانال شما رو دیدم ، با اینکه هیچ وقت وارد این نوع تبلیغات نمیشدم اینبار وارد شدم،و چند تا از voiceها را گوش کردم ،خیلی خیلی خیلی روم تاثیر گذاشت، از اون روز هر روزم بهتر از دیروز هست
  من پول قرض کردم تا ماه اول دوره را خریداری کنم ولی همسرم راضی نیست و میگه اینها کلاهبرداری هستش وقتی میگم گارانتی داره میگه تضمینی وجود نداره و برنمیگردونن ، میشه راهنمایی کنید چطور راضیش کنم؟

  1. مدیر سایت می گوید

   بله راه حلش اینه که برگردونین و مبلغتون رو پس بگیرید. وقتی ایمان آوردن حتما خودشون هم با شما همکاسه میشن برای استفاده از این راه رسیدن به اهداف

 79. سما می گوید

  سلام جناب شریفی
  من حدود یکسال هست که علاقه‌مند به قانون جذب شدم. اتفاقاتی پیش میومد که نشون میداد ذهن و تمرکز من بر روی موضوعاتی اثر میزاره و گاهی این اتفاقات بد بود گاهی خوب. اتفاق بسیار بسیار بدی برای من افتاد که فکر میکنم جذب خودم بود. این مسائل باعث شد حتی کتاب خوندن رو کنار بزارم چون اونقدر با ماجرای کتاب درگیر میشدم که انگار اتفاقاتش رو وارد زندگیم میکردم. این مسئله خیلی منو ترسوند و ذهنم رو آشفته کرد، تمرکز نداشتم و افکار منفی به ذهنم هجوم میاوردن.
  از خدا خواستم که کمکم کنه. دعا کردم که هدایت بشم به سمت درست. این خواستم باعث شد خیلی اتفاقی اول به ویدئوهای استاد الهه قمشه‌ای و بعد کانال شما برسم. هرکدوم از اینها کمک و راهنمای بزرگی برای من بود. من در مسیر خواستم قرار گرفتم.
  صحبتهای شما با فرهنگ و نگرش مذهبی من هم خطه. این یعنی شما درست ترین گزینه برای من هستید که بتونم قدرت ذهنم رو سازماندهی بکنم
  خدارو بابت این موضوع شاکرم

 80. فاطمه می گوید

  سلام. یک سوال داشتم.
  آیا وقتی دوره رو میخرم ، میتونم با دو تا از دوستام به اشتراک بگزارم ؟ یا اینکه هزینه رو با یک نفر دیگه شریک بشم و با هم استفاده کنیم ؟

 81. asal می گوید

  سلام.چرا اقای شریفی دیگه توی کانال کارشناس جذب شوید فعالیت ندارن؟؟؟ همه چی انگار از دسترس خارج شده… حوصلمون سر رفت بخدا. اقای شریفی بی زحمت ی ویس بزارید 😁🤣

  1. مدیر سایت می گوید

   اینو بهتون قول میدم که جناب شریفی ثانیه به ثانیه در کنار تیم در تلاش و تدارک کارهای جدید هستن و از نزدیک حواسشون به سایت و کانال هست

 82. الناز می گوید

  سلام آقای شریفی وقت شما بخیر
  میخوام از انرژی خوبی که ازتون گرفتم بگم درست زمانی که تصمیم به تغییر گرفتم کانال تلگرامتون دیدم تا قبل اون خیلی کانالای مشابه میدیدم ولی جذب هیچکدوم نشدم یک ماهه به فایلای آموزشیتون گوش میدم و ب جرات میگم تغییرات رو تو زندگیم به وضوح میتونم ببینم استارت تغییرم با کتاب اثر مرکب دارن هاردی خورد و با کانال شما ادامه پیدا کرد الان معنی تمام کتابایی که با ژانر روانشناسی و انگیزشی خوندم رو بهتر درک میکنم
  وقتی بازی فراوانی رو شروع کردم در کمال تعجب همون روز اول آثارشو به وضوح دیدم
  خلاصه که قبل ازین خیلی کتاب خونده بودم ولی اثر همشون دوروز بود بعد روال قبلی ولی اینبار طوری تغییراتم قابل رویته که خیلی از اطرافیانم بهم گفتن چقد تغییر کردم و بهتر شده رفتار و انرژیم
  خیلی حال خوبی دارم دلم خواست این حال خوب و این همه انرژی رو باهاتون سهیم شم
  پرانرژی تر از همیشه بااااااشین وحال دلتون خوب باشه…..

  1. مدیر سایت می گوید

   بسیار خبر خوشحال کننده ای بود. انشاالله که همیشه موفق باشید

 83. ناهید می گوید

  سلااااااااااااااااام من ناهیدم
  نمیخوام بگم چه اتفاقاتی افتاده قبل از این برا زندگی من و همسرم و اینکه واقعن نمیدونم از کجا یهویی اومدم تو کانالتون فقط میتونم بگم همش از خوشقدمی پسرم بود که با اومدنش زندگیمون دگرگون شد
  منو همسرم دوره تون رو ثبت نام کردیم و حالا مشغول گوش دادن ویس ها هستیم
  از همه بیشتر برا پسرم خوشحالم که دیگه با افکار اشتباه تربیت نمیشه
  و خدا رو شاکرم برای همسرم که همیشه رفیق و همراه بوده و تو این مسیر هم پا به پای هم داریم پیش می ریم
  حال خوب الانم و امیدی که تو دلم جوونه زده بزرگترین دستاوردم بوده و اینکه دارم نشونه ها رو می بینم.
  خدا بهتون سلامتی بده و موفق و خوشبخت باشید.
  من بی صبرانه منتظره رخدادهای عالی تو زندگیمون هستم.
  فقط و فقط یک سوال داشتم من از ویس ها به این نتیجه رسیدم یکی کتابهای سارا و یکی دیگه تقویت اعتماد به نفس تو بچه ها میتونه آینده شون رو دگرگون کنه …
  شما دوره ای برا تربیت فرزند نمیذارید؟؟؟؟ بازم اگر مطلبی مربوط به تربیت بچه ها هست بزارید کانال
  یه دنیا ممنون

 84. محبوبه می گوید

  سلام عرض میکنم خدمت آقای شریفی استاد بزرگم من محبوبه هستم، از روزی که عضو کانالتون شدم و اولین وویسی که ازتون شنیدم حال من دگرگون شد و انگار از جهنم وارد بهشت شدم و همون لحظه تصمیم گرفتم که وارد دوره بی نظیرتون بشم …اونقددرر حس خوبی داشتم و دارم که قابل توصیف نیست من این آرامش و حس خوب زندگیمو به اراده و خواست الله یکتا از شما گرفتم وکاملا احساس رضایت دارم از همه چی …خواستم ازتون تشکر کنم الان ماه ۵ دوره هستم و عاشق خودم و خدای مهربونم هستم و خیلی به خدا نزدیک شدم …و مطمئنم که پایان دوره از جذبای بزرگم براتون وویس میذارم…از خدای بزرگ برای شما و خانواده محترمتون سلامتی و شادی و ثروت و هرآنچه که آرزو داریدو خواستارم …به امید فردایی شیرین تر و جذابتر

  1. مدیر سایت می گوید

   خیلی خوشحالیم که دوره کارشناس جذب شوید تا این حد براتون خوبی و شادمانی به همراه داشته

 85. ابراهیمی می گوید

  سلام
  وقت بخیر
  من درطرح غدیرشرکت کردم ودوره استادوخریدم
  وقتی ایشون صحبت میکنن میگن میشه سوال بپرسیم و تاسوالامونونپرسیدیم ازمبحث ردنمیشن
  اماداخل اپلیکیشن گفته شده امکان سوال وجواب نیس
  داخل ستیتم تمام بروزرسانیا مال سال۹۵
  نمیدونم چراحسم بدمیشه وقتی فکرمیکنم همه چی مال ۳سال پیشه
  دلم میخاس همون موقع بادوره آشنامیشدم و سوالامومیپرسیدم وایشونم باهمون هیجان داخل وویسا جواب میدادن😐

 86. اسماعیل می گوید

  سلام اقای شریفی بی نظیر و مهربان , سالها بود که کم و بیش با قانون جذب اشنا بودم ولی اونجوری که بتونم نمیتونستم جذبی داشته باشم اما الان با دوره شما اشنا شدم و خیلی خوشحالم که خداوند این فرصتو پیش روم گذاشت . اقای شریفی من واقعا درگیر مشکلات مادی زیادی هستم خیلی خوشحالم میشم که منو یه راهنمایی بکنید .

 87. فاطمه سادات می گوید

  سلام خدمت اقای شریفی من بعد یکسال که عضو کانال بودم بالاخره وارد دوره شدم وواقعا خوشحالم که جسارت ورود رو پیدا کردم

 88. Hadis_hsl می گوید

  آقای شریفی این دوره میتونه برای من مؤثر باشه؟
  من امسال کنکوری هستم و البته بجز کنکور یه عالمه آرزوی بزرگ دارم…
  خیلی دوستتون داریم..
  خیلیییییی

 89. sina janani می گوید

  سلام آقای شریفی.من از طریق یکی از اقوام خیلی نزدیک با کانالتون آشنا شدم.ویس هاتون هم گوش میدم.خیلی جداب و زیبا هستن.هزینه همون ماهی ۱۷۰تومن.درسته
  به شدت علاقه پیدا کردم تو کلاساتون شرکت کنم.میخوام کلا دیدگاهم نسبت به زندگی تغییر بدم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 90. زهرا شفیعی می گوید

  با درود و احترام خدمت استاد شریفی عزیز و تمامی دوستان پرورش افکار و با سپاس از خدواند بزرگ که منو با یکی از دستان خودش استاد شریفی به این راه هدایت کرد
  من زهرا هستم و مدتی است که عضو کانال و دوره پرورش افکار هستم مشکلی که دارم اینکه من هر چند وقت دچار ضرر مالی میشوم چه به صورت دزدیده شدن اموال یا گم کردن و… لطفا راهنمایم کنید با سپاس

 91. مرادی می گوید

  سلام
  ممنون از. فایل ها و سایت و کانال و صفحه خوبتون
  نوع صحبتها و انذژی خیلی خوب صداتون….
  ممنون
  فایل مربوط به سوالهای رگباری رو پیدا نمی کنم😊
  بازی فراوانی رو شروع کردم هنوز. یه هفته نشده ولی اتفاقهای جالب داره می افته البته فعلا دریافتی نداشتما😁
  نمیشه از ده میلیون شروع بشه ؟😁😁😁 نمی دونم چرا انقدر خرجم زیاده😂 همون لحظه اول پول واریزی تموم میشه و کلی کارام هم مونده😂
  خیلییی خوبه
  دتتون. درد. نکنه
  مرسیییی

 92. سميه می گوید

  با سلام و احترام

  جند ماه هست که دوره را خریدم اما بهم ریخته است و نمی توانم از ان استفاده کنم. ایا از نظر اخلاقی کار شما درست است؟ چند بار به رابط شما پیام دادم و در طول این چندماه گفتن یک ماه دیگر درست می شود. هنوز که ان یک ماه به سر نرسیده است. و من کاش جایی بود که از شما شکایت می کردم. چون پول زیادی می گیرید و مشکلات اپلیکیشن را حل نمی کنید. و دم از حرام و حلال می زنید.

  1. mohammad می گوید

   are hamin toore.nabayad hameye harf haye ye nafaro hamin toori ro hesa be inke chand ta harfe dorost zade gabol koni.

 93. قدسیه می گوید

  سلام میدونم که اصلا منفی بافی خوب نیس و شما هم بارها در ویسهای کانالتون گفتید اما متاسفانه هون گوشی ای هم که میتونستم ویسهاتونو گوش کنم خراب شده فعلا.بگذریم . نمیدونم میتونم این مطالبو اینجا بگم یا نه.بگم که من فرزند طلاق بودم و حالا هم بعد زندگی کردن کنار مادر و نا پدریم دارم ازدواج میکنم. متاسفانه ناپدریم مدام منو تحقیر میکنه و میگه آدمی که تو انتخاب کردی تحصیلات نداره. دکتر و مهندس و فوق تخصص نیست با اینکه خودشون مدرک لیسانس دارن.و اینکه خواهر ی که از همین پدر هست هم با اینکه معلولیت داره اما گاهی خیلی اذیت میکنه و من کنترل خودمو از دست میدم و بخاطر همین مادر و ناپدریم هم باهام دعوا میکنن. من بیشتر ویسهای کانالتون رو گوش کردم روزها ی اول خیلی حالم خوب بود و بیشترش رو اجرا میکردم باور داشتم که دارم خلاص میشم از این موضوع. ولی الان دیگه کشش ندارمم. تورو خدا کمکم کنید

 94. kind girl می گوید

  سلام
  من دوره ی کارشناس جذب شوید ودوره ی کوین رو خریداری کردم از اپلیکیشن پرورش افکار نزدیک ۲ساله کارشناس جذبی هستم
  چن روز پیش مشکلی واسه گوشیم پیش اومد فرمتش کردم.بعد که دوباره خواستم وارد پرورش افکار بشم گف تعداد دستگاه بیش از حد مجاز است
  در صورتی که فقط خودمو خواهرم ازش استفاده میکردیم.تلگرام هم واسم حتی با فیلترش نصب نمیشه
  لطفا رسیدگی کنین.میخوام هرچه زودتر دوباره فایل رو گوش کنم

 95. بهار می گوید

  تورو خدا یه تخفیف خوب بزارین
  من واقعا به دوره ها نیاز دارم و شرایط پرداخت ندارم تونستم ماه اولش رو پرداخت کنم ولی پرداخت هزینه ماههای دیگه سخته
  تخفیف بزارین🙏🏻

  1. الهام می گوید

   واقعا امیدوارم باز هم تخفیف بزارن، که بتونیم راحتتر دوره نه ماهه رو یکجا خریداری کنیم.

   1. مدیر سایت می گوید

    سلام. قطعا سالی دو یا سه بار تخفیف داریم. امسال که دو بار تخفیف داشتیم. انشاالله که باز هم داشته باشیم و بتونید دوره کارشناس جذب شوید رو تهیه کنید

 96. Ali.m می گوید

  بعد از یک سال و چهار ماه بالاخره امروز دوره کارشناس جذب شوید تموم شد…زندگیم دگرگون شده!…حتما امتحانش کنین،موفقیت در انتظارتونه.

 97. nafas می گوید

  سلام خوبین من مشکلم اینه که هدفم رو نمیتونم مشخص کنم مثلا یه روز میگم میخوام بازیگر بشم یه روز دیگه میگم میخوام مدل بشم یه روز بعدش میگم دوست دارم یه فروشگاه یا شرکت داشته باشم به نظرتون چیکار کنم سردرگم شدم …ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز ما هدف رو جذب نمیکنیم احساس رو جذب میکنیم
   شما روی اون احساسی ک دوست دارید تجربه کنید تمرکز کنید و ارتعاش بدید جهان شما رو به سمت مسیرهایی هدایت میکنه تا از این احساس به شما بیشتر بده
   شاد باشید.

 98. نرگس می گوید

  سلام وقتتون بخیر من ۱۳ سالمه و با پدرم همیشه توخونه مشکل دارم یعنی روزی نیست که ما دعوایی‌نداشته باشیم و همیشه به خاطر همین موضوع ناراحت و عصبی هستم از همه مهم تر پدرم بد دل هستش و کلاس ها و جاهایی که میخوام برم رو اجازه نمیده
  ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم🌹

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   باید بی توجه باشید نسبت به شرایط ناخواسته
   و لیستی از خوبی های پدرتون تهیه کنید و مدام بخونید احساس خوبی بهشون داشته باشید تا جهان اتفاقاتی رو رقم بزنه ک از این احساس خوب به شما بیشتر بده
   شاد باشید.

 99. الییییی می گوید

  س خسته نباشد من تازه با قانون جذب اشنا شدم میشه مراحل اولیه قانون جذبوبه من بگید ….ممنون میشم

 100. مژده داودپور می گوید

  سلام من توشرایط خیلی بدی با دوره شما آشنا شدم یه خواستگار داشتم که تموم مراحل انجام شد ولی یهو تماس گرفتن گفتن استخاره کردیم بد در اومده کلی ناامید شدم
  یا
  صاحبونه جواب کرده در به در دنبال خونه بودیم با مادرم هستم اون خیلی نااامیده واقعا خودم خسته شدم و دنبال کارم …
  یعنی من میتونم زندگیم رو عوض کنم !!!!!
  توسن ۳۲ سالگی یه کم دیر نیست واقعا ناامید شدم صحبتهای شما رو خیلی قبول دارم ولی نمیشه ..همش یه چی میشه کلا ناامید شم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 101. Fatemeh می گوید

  با سلام . یه سوال داشتم یه چند تا کانال هست تو تلگرام یکی پرورش افکار یکی پرورش جذب یکی یچیز دیگه و کانال تو سایت هم ک آکادمی موفقیته . میخواستم بدونم ادمین این کانال ها با استاد شریفی در ارتباط هستن یا خیر؟

 102. آرزو می گوید

  سلام میشه لطفن بفرمایید که فایل تخصصی روابط تو کدام ماه دوره هست من شرکت کردم ماه سومم ..

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 103. سیده زینب می گوید

  سلام ببخشید کلیه تلگرام حتی طلایی که مال خود ایران هست و روس نظارت داره فیلتر شده و بالا نمیاد حال من باید چکار کنم و با پشتیبان ها ارتباط بگیرم من عضو دوره هستم و ماه اول رو خریدم اما منصرف شدن چون پولشو الان میخوام لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم
  در اپایکیشن پرورش افکار ایمیل زدم اما کسی جواب نداده
  ممنون

 104. جواد می گوید

  سلام و عرض ادب
  بنده دوره رو خریداری کردم و ماه اول هستم ، اما سوالم در این مورد نیست و بهمین خاطر و بخاطر اینکه فرمودین سوالات اعتقادی در ربات نپرسیم اونجا مطرح نکردم
  همونطور که استاد شریفی فرمودن پایه قانون جذب باید با دین ما سنجیده بشه، بنده هم معتقدم ، مخصوصا به اهل بیت، یه فایل صوتی ایشون داشتن دقیق یادم نیست کدوم که فرمودن فقط از خدا بخایید، اینجا این بحث توسل یکم بنده رو گمراه میکنه ، حتی تو قرآن هم هست که پیش من میایید با وسیله بیایید، مثلا برای رزق و روزی توسل به امام جواد ، در قانون جذب این قضیه ورود داره یا خیر؟ برام خیلی مهمه جواب این پرسش، تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 105. مارال عباسی می گوید

  سلام خسته نباشید
  من با دوستم دونفری دورتونو گرفتیم ولی جدیدا نه با گوشی من و نه با گوشی دوستم نرم افزار پرورش افکار رو بالا نمیاره
  حتی نرم افزار رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی این دفعه گفت تعداد دستگاه فعال شما بیش از اندازه شده
  یعنی چی؟
  من با گوشی غیر از خودم و دوستم وارد نرم افزار پرورش افکار شدم ولی با گوشیای خودمون نمیشه داخل شد
  ممنون میشم بگید مشکل از کجاست؟
  چون واقعا بدونه گوش دادن به دوره ها دارم دیوونه میشم😑
  بازم ممنون😊❤

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 106. کسری علی می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز انرژی خیلی خوبی به ما میدین با صدای گرم وگیراتون من یه مشکل دارم اینکه نمیتونم حسم را خوب کنم وافکار منفی زیادی دارم که باعث شده به خواسته اصلی ام نرسم یا اینکه خواسته ام ازم دور شده باید چکار کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   چرا احساستون بده؟ چون توجه شما رو موضوع ناخواسته هست
   باید مرکز توجهتون رو تغییر بدید تا احساستون خوب بشه
   سخت هست اما نشدنی نیست
   شاد باشید.

 107. علی عباس نژاد می گوید

  سلام استاد عزیز
  در رابطه با فایل تجسم دوره سوالی دارم
  اونم اینکه شما گفتین توی حالت آلفا هرچی فرکانس ذهنی ما بیشتر باشه یعنی به خواب نزدیک تر باشیم قدرت تجسم قوی تر میشه
  حالا اگه کسی الکل یا موارد مشابه مصرف کنه که حالت آلفا تقویت بشه(چون یه حالتی به آدم دست میده که انگار چندروزه نخوابیدی) میشه گفت که قدرت تجسم هم بیشتر میشه؟
  چون من توی این حالت وقتی تجسم میکنم به قدری غرق در تجسم ام میشم که انگار واقعا اتفاق افتاده
  لطفا اگه مشکلی داره که نمیشه تو سایت بزارین حداقل جوابشو به ایمیلم بفرستین
  ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 108. حجت می گوید

  با سلام و خدا قوت
  من در دوره ۹ماهه هستم و در حال حاضر هم ماه پنجم (۹۸/۳/۲۰)هستم
  دوره ی استاد شریفی عزیز بهترین و فوق العاده ترین دوره ها می باشد
  از وقتی وارد این دوره شدم خیلی شاد هستم و با قدرت تمام پیش میرم و جذب های کوچیک هم داشته ام
  استاد شریفی عزیز خیلی دوستون دارم تشکر تشکر تشکر تشکر هزاران تشکر
  (خدایا شکرت)

 109. صادق می گوید

  سلام خدمت عزیزان پرورش افکار
  سلام ویژه خدمت اقای شریفی

  من حقیقتش میخام دوره ها رو بخرم ولی راستش در توانم نیست هزینه اش
  آیدی تلگرامم s070208m

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 110. مهسا می گوید

  سلام وقت بخیر من این دوره رو تا ماه دوم خریداری کردم اوایل احساسم خوب بود ولی بد یدفه از گوش دادن هر روز فایلا خسته شدم الان احساس میکنم نمیتونم دوباره از اول این دوره رو شروع کنم چیکار باید بکنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 111. بهادر می گوید

  خب شرکت تو دوره هم مستلزم پرداخت هزینس منی که خودم درامد ندارم و خانوادمم فعلا نمیتونن ماهی صدوهفتاد تومن رو تقبل کنن نمیتونیم کارشناس جذب بشیم و خواسته هامون رو جذب کنیم…
  خیلی دوس داشتم جذب کنم که همین امسال از کنکور قبول بشم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 112. حسن می گوید

  سلام جناب شریفی بزرگوار . سوال داشتم از خدمتتون اینکه من میدونم که نمیتونم به هیچ عنوان روی زندگی کسی تاثیر بذارم . اما مثلا درمورد روابط عاطفی با شریک عشقی خودم قصددارم یکسری مسائل رو که منو اذیت میکنه از بین ببرم . خب طبق اوامر شما من نسبت به تمام اتفاقات خوش بین میشم و سعی میکنم به مسائل منفی اهمیت زیادی ندم . همین قضیه باعث میشه که طرف من تمام رفتار های بدش رو کنار بذاره . و من احساس خوبی داشته باشم . حالا چطور میشه که یه جورایی راه روش خودش رو هم با ارتعاشات خودم تغییر دادم . یکم با حالت استقلال طرف مقابل تضاد داره . من خیلی از فایلهای پاسخ به سوالات رو گوش دادم اما سوال این مدلی رو پیدا نکردم وگرنه مزاحم وقت گرامیتون نمیشدم . لطف میکنید پاسخ بدید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز ما نمیتونیم کسی رو تغییر بدیم
   مثال براتون بزنم همسرتون ویژگی داره که شما رو ناراحت میکنه
   اون احساس رو شما جذب کردید
   با فکر کردن به خوبی های همسرتون،همسر شما کارهایی میکنه که از این احساس خوب به شما بیشتر بده
   شاد باشید.

 113. سوسن عباسی می گوید

  آیا برای خرید دوره ها پول را به کارت شخصی یک خانم باید واریز کرد.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   خیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

  2. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 114. سمیه سیدی می گوید

  با سلام
  بنده از کارشناسان دوره هستم و میخوام اپلیکیشن رو علاوه بر گوشیم روی لپ تاپم نصب کنم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 115. میثم می گوید

  سلام و وقت بخیر خدمت آقای شریفی عزیز و گروه خوبشون
  توی دین ما میگن هر لحظه ذکر بگید تا همیشه یاد خدا باشید منتها همه جا و همه وقت نمیشه این کار و انجام داد چون آدم درگیر کارای روزمره میشه و از یادمون میره، حالا چه کاری میشه انجام داد که در مراحل اولیه یادگیری جذب همیشه متوجه باشیم از قانون جذب داریم استفاده می کنیم و حسمون حتی وقتی درگیر کارای روزمره هستیم خوب باشه؟ اینو متوجه هستم که بعد از یه مدت که استمرار توی مراحل جذب انجام میدیم به طور ناخودآگاه حسمون خوب میشه و اتفاقات عالی پشت سرهم میوفته منتها توی مراحل اولیه آموزش چه کاری میشه انجام داد؟ (البته شاید سوال من خیلی ایده آل گرایانه باشه)

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیزم برای رسیدن به این مرحله ای ک فرمودید باید وقت گذاشت
   چگونه؟ باید انقدر اون موضوع رو تکرار کنید تا توی ناخودآگاهتون حفظ بشه ک بعدا ناخودآگاه به صورت خودکار براتون انجام بده
   پس شما با تکرار میتونید به این مرحله برسید
   براتون مثال بزنم شما وقتی ثبت نام میکنید برای آموزش رانندگی اوایل خیلی سخت میتونید رانندگی کنید و تناسب بین دنده و کلاچ و گاز برقرار کنید ولی بعد از یک مدت به راحتی رانندگی میکنید
   چه اتفاقی افتاده؟ اون تکرار کار خودش رو کرده!
   شاد باشید.

 116. فاطمه می گوید

  سلام لطفا لینک ربات تلگرامتون رو بذارید گفتید توی بیو پیج هست ولی من ندیدم. ممنون میشم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 117. آذین سلطانی می گوید

  سلام
  استاد عزیزم من از طریق یکی از دوستام با شما اشنا شدم تو دوره ی خیلی بد و تلخی از زندگی بودم.هیچ اطلاعی از قانون جذب نداشتم مدام قر میزدم شکرگزار نبودم من تو چند ماه هم کارم را از دست دادم هم سرمایه ام و اونموقع فکر میکردم از همه بدتر پسری بود که ۱۰ سال باهاش دوست بودم و به بدترین شکل بهم خیانت کرد و ازدواج کرد. اوج روز های بدم بود یه شب گفتم خدایا یا نجاتم بده یا منو بکش و راحتم کن.از طریق اینستا به صورت اتفاقی یک دوستی پیدا کردم که خیلی کمکم کرد و در اخر یک خانمی را بهم معرفی کرد که باهاش دوست شم خلاصه خدا برام نشونه های زندگیم رو میفرستاد و منم بهش توکل کردم و وقتی دست از قر قر برداشتم همون دوستم که یجورایی خدا برام فرستاده بود ادرس کانال شما رو داد و دنیایی من تغییر کرد من هنوز تو دوره شرکت نکردم و ویس های کانال رو گوش میدم ولی کلی دستاورد بدست اوردم که خودمم باورم نمیشه
  اولین دستاوردم این بود که فهمیدم من خودم رو دوست نداشتم ولی خدا انقدر دوستم داشت که اون اقا بدون دردسر از زندگی من رفت بیرون و جالبه خدا نشونه هایی به من نشون داد که بهم ثابت شد مردی که سر کار نمیره خیانت میکنه به درد ازدواج و اینده نمیخوره و…
  دومین دست آوردم کارم بود که از کاری که با حقوق ۱.۵۰۰.۰۰۰ اخراج شدم ولی این بار برعکس سری هی پیش قر نزدم گریه زاری راه ننداختم و گفتم خدایا هرچی تو بگی و دو روز بعد کاری امد تو زندگیم با درامد ۲.۰۰۰.۰۰۰ میلیون
  سومین دستاوردم حسمه که دیگه منفی و قر قرو نیستم و شکر گزارم و ارامشی جزیی امده تو زندگیم
  چهارمین دستاوردم اینه که با اینکه ۳۱ سالمه از این که ازدواج نکردم نمیترسم و میدونم خدا همونجوری که شما رو سر راهم قرار داد نیمه گم شده ام رو هم سر راهم میزاره
  و کلی دستاورد های مالی مثلا اخرین دستاوردم این بود که برای اولین بار تو زندگیم پاداش گرفتم اونم مبلغ ۵۰۰ هزار تومن که برای من خیلی خوب بود و میدونم خودم جذبش کردم
  و در اخر هرچی در گذشته بوده خودم جذبش کردم الان که جذب های امروزم رو میبینم که یکم حالم بهتره و این اتفاقات خوب برام افتاده الان که حالم خیلی بهتره از ۲ ماه پیشم از الان خیلی هیجان زده ام واسه جذب های دو سه ماه دیگم ببین اونا چی میشن
  در اخر خدارو شکر میکنم امیر شریفی را افرید و از استاد عزیزم ممنونم که راهنمایی ما شدین

 118. فاطمه می گوید

  سلام استاد
  امروز از قانون سوالات رگباری استفاده کردم وای عالی بود عالی هرچند یه جاهایی به کارم گره افتاد ولی آدمای خوش قلبی رو دیدم که دلسوزانه کمکم کردن و حل شد. انقد مثال تاکسی و جلو نشستن که شما گفتین تو ذهنم بود که برام پیش اومد.
  فقط خواستم تشکر کنم از شما و خدای مهربونی که داریم. من شکر گذاری رو مدت زیادیه انجام میدم و میخوام بگم مهمترین چیزی که قانون جذب به من داد حس حضور خدا در کنارم بوده نزدیک نزدیک

 119. سارا می گوید

  سلام اقای شریفی من ماهه دوم دوره هستم و شغل مورد علاقه ای که میخواستم رو بعد از مدت هاتلاش جذب کردم واقعا خوشحالم ممنون بابت دوره های خوبتون

 120. پرند می گوید

  ممکنه کسانی که اصلا با قانون جذب آشنا نیستن از حرفهای شما ذوق زده بشن تحت تاثیر تبلیغات شما کل دوره رو یکجا خریدم به دوستان و اعضای خانواده هم گفتم اونا هم خریدن حدودا۵نفر بودیم کوچکترین نتیجه ندیدیم وقتی هم بهشون این موضوعو نوشتم بلاکم کردن!! پولم حرومتون بشه انشالله
  دوره هم بی نظم و بی سروته

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

 121. @Naderahanin می گوید

  سلام چگونه میشود در دورها شرکت کنیم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

  2. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

 122. زهرا می گوید

  با سلام حضور محترم آقای شریفی و با تشکر از کانال تلگرام آکادمی موفقیت که مطالب بسیار جذاب است ولی بر خلاق کانالتان من فصل یک دوره کارشناس جذب را خریدم ولی متاسفانه تمامی مطالب و حتی مثال در خود کانال بود و اصلا نیاز به خرید دوره نبود و کلا تمرینی هم نداده بودید و من راضی نبودم راستش می ترسم ماههای بعد را بخرم بازم مطالب تکراری باشد

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست عزیز
   تا ماه سوم دوره نتیجه نگرفتن ک طبیعی هست
   و از ماه دوم به بعد تمارین داده میشه
   در خصوص تکراری بودن هم
   توی هر دوره یا کتابی مبحث ارتعاش بلاخره یکی هست اما طرز تدریس فرق داره
   چون دوره برگزار کردیم نمیتونیم تو کلیت قانون جذب دست ببریم
   اما خب مطالب دوره خیلی کاملتر از سایت هست
   شاد باشید.

 123. محمدی می گوید

  م.:
  سلام براستادامیرشریفی عزیزوبزرگوار
  نمازوروزه هاتون مقبول درگاه حق ان شاالله…
  من خیلی وقته(شاید۶ماه) باشماوکانالتون آشناهستم وپیگیرتمارینی که میدید٬وهمه روموبه موانجام میدم٬فکرمیکنم بالای ۳ماه هم هست که بصورت جدی وتمام وقت شاگردشماشدم وباخریددوره تون توی کلاس کارشناس جذب شماشرکت میکنم وصبح تاشب وشب تاصبح کارم شده تمارین وپاک سازی٬باذکرعبارات تاکیدی میخوابم ودرحال ذکربیدارمیشم(خیییلی امیدواروشادبودم)
  ولی دریغ وصدافسوس که هیچ تاثیری توی زندگیم نداشته!؛! نداشته که هیچ حتی بدترهم شده!!!
  حتی اوایل آشنایی من باشماتوی استانبول بودم وکاری داشتم وسرمایه ای(نزدیک ۵۰ملیون)ولی الان اوناروهم ازدست دادم! وبخاطریک نوع بیخیالی که درتمارین هست وهزینه هایی که هرروزاجبارابایدبرای گذران زندگی خانواده بکنم پول هایی که داشتم هم تمام شده!!!
  حتی برای اینکه مزاحمتی درتمرکزم برای انجام تمارین توسط خانواده و….نداشته باشم توی این چندوقت دوباربه مشهداومدم وبارقبل ۷روزموندم والان هم تاامروز۵روزه که مشهدم!
  استادعزیزم جناب شریفی بزرگوار٬الان ناخودآگاه تهی شدم وناامیدازاین راه!چه کنم؟
  استادشرایط من شده مثل دیالوگ معروف که «جنگ شدکشاورزبودم باتراکتور٬الان هم کشاورزم ولی بدون تراکتور!»
  من قبل ازورودبه کلاس های شمامنبع درآمدی داشتم وسرمایه ای که حتی بعدازدست دادن اون منبع درآمدپولی داشتم که میتونستم توی ایران مغازه ای اجاره کنم وبه سختی گذران زندگی کنم (هروقت به ذهنم میومدکه نکنه پولم تموم بشه ومن غافلگیربشم و….ولی سریع ازذهنم خارج میکردم وپاکسازی…..)

  استادالان که چندروزیه بخاطردوری ازخانواده وتمرکزبیشترم به انجام تمارین و…به مشهداومدم به ناگاه ودراوج حال خوش وامیدواری تاکیدمیکنم به ناگاه ویکباره پنچرشدم!!!!
  استادشاااید۵۰۰هزارتومن بیشترنداشته باشم(یاتمارین وراه خاصی بمن بدیدکه سریع به نتیجه برسم٬یا۵۰ملیون خسارتی که به من واردشده روبدیدکه بتونم کسب وکاری راه بندازم!)

  البته بیشترازاین توی این چندماه ازدست دادم ولی این پول نقدی هست که ازدست دادم.
  استادکمکم کنیدکه بدجوری پنچرشدم بدجوری…
  البته دوست ندارم جواب من عمومی داده بشه .من جواب خصوصی واختصاصی میخوام.استادچه کنم؟؟؟؟

  این پیام منولطفابرسونیدبهش

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 124. سجاد می گوید

  سلام خدمت استاد
  من دوره رو خریدم.. ماه دوم رو هم تموم کردم.. ولی تمرین ها رو نمیتونم دنبال کنم.. سریع خسته میشم!! چیکار کنم؟ موندم ماه سوم رو شروع کنم یا نه!!؟ خواهشا کمکم کنید..

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 125. farnoosh می گوید

  سلام
  شما در معرفی دوره هزینه دوره رو ۹۹۰تومن فرمودید
  و در ادامه گفتید طی ۹ ماه ۱۷۰ تومن!
  درصورتی که ۹۹۰تومن طی ۹ماه میشه ماهی ۱۱۰تومن
  هزینه اش چطوریه بالاخره؟

 126. فائزه می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید یک سوال راجب تمرین دوره دارم ؛ روزه ی فکری
  آیا اینکه من زمانی که روزه هستم و مثلا فرزندم کار ناشایستی میکنه یا غر میزنه و من تلاشم رو میکنم که احساسم رو خوب نگه دارم و به غرهاش بی توجه باشم ؛ باز هم تمرین ام رو باید از اول شروع کنم ؟
  اینکه سعی میکنم حالم رو خوب نگه دارم
  به اتفاقات اطراف
  صحبت میکنم باهاش که بهتره غر نزنی و حالت رو خوب کنی و اینا
  این توجه میشه ؟!
  اگر توجه به حساب میاد به موردی که دوست ندارم و ناخواسته اطرافم هست ، چیکار کنم در زمان تمرین ؟
  این در صورتی هست که اون رفتار فقط برای من هست و من باید توجه کنم و حلش کنم
  آیا باید برم روز اول ؟!

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 127. نظرکرده می گوید

  من میخوام ثبت نام کنم سایت و اپلیکیشین پرورش افکارروهم دارم کجا باید دوره رو خریداری کنم ممنون میشم توتلگرام پاسخ بدیدسپاسگزارم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 128. مینا می گوید

  سلام اقای شریفی.از کانال و سایت خیلی خوبتون متشکرم من هر روز وویس های شما رو گوش میدم و انرژی میگیرم من هنوز وارد دوره کارشناسی جذب نشدم ولی با همون تمرین های شما دارم نتیجه میگیرم و از این بابت خدارو شکر میکنم و از شما سپاسگزارم.
  من در مورد حکمت خدا سوال داشتم اول اجازه بدین درکی که من از طریق قانون جذب کردم توضیح بدم بعد شما لطف کنید بگید درست هست یانه.
  به نظرم و طبق چیزهایی من فهمیدم اول اینکه ما خواسته ای که داریم مشخص میکنیم بعد حسمونو نسبت بهش خوب میکنیم و بعد رهاش میکنیم و اونجا خدای متعال براساس بهترین راه که همون حکمتش هست اون خواسته رو براورده میکنه وچون من راه خاصی برای براورده شدنش مشخص نمیکنیم دیگر با حکمت خدا تناقضی پیدا نمیکنه.چون من همیشه میبینم وقتی خواسته ای براورده نمیشه میگن حتما صلاحت نبوده ولی وقتی از طریق قانون جذب خداسته تو بخوای دیگه این مورد پیش نمیاد.به نظر شما این درسته یا نه.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله دوست عزیز درسته
   شاد باشید.

 129. نازنين می گوید

  سلام روز بخیر
  خیلی دلم می خواد نظر إستاد شریفی را در مورد نت ورک مارکتینگ بدونم
  خیلی مهم برام ممنون 🙏🙏

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   استاد هیچ مجموعه ای را تایید یا تکذیب نمیکنند
   موفق باشید.

 130. محمدرضا می گوید

  سلام
  یکی دو سالی هست که با کانالتون اشنا و نزدیک به سه ساله که با قانون جذب اشنا هستم و نتایجی هم گرفتم
  از دوره و نتایجش که میبینم خیلی دوست دارم توش شرکت کنم
  اما والدینم حاضر نیستن بابتش انقدر هزینه کنن
  چون شاید توی خانوادمون من انقدر به این قانون اعتقاد داشته باشم
  میخواستم بدونم راهنمایی ای برای من که نمیتونم توی دوره شرکت کنم دارین یا نه

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 131. عباس دیانتی می گوید

  سلام اقای شریفی من کل دوره رو یکجا خریدم امروز که خواستم وارد بشم ۱۷۰هزار تومن از من میخواد چکار کنم در ضمن رمز عبورم رو فراموش کردم متشکرم دیانتی

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 132. رضا پوركيا می گوید

  سلام وقت بخیر من گوشی ایفون دارم خیلی تلاش کردم اپلیکیشن رو نصب کنم و دوره رو بخرم به ادمینها هم پیام دادم ولی کسی تماس نگرفت لطفا یه راهی بذارید که بسه دوره رو راحتر تهیه کرد من الان یکماه میخوام دوره رو بر دارم ولی موفق نمیشم لطفا یکی کمک من بکنه مرسی

 133. سید اسحاق حسینی می گوید

  سلام .من خیلی خوشحالم که عضو کانال شما شدم .که در طول پنج ماه فقط حسم خوب کردم و به خیلی از چیزهایی که قبلا آرزوش رو داشتم خیلی راحت رسیدم وزندگی من از هر لحاظ کلا تغییر کرده خیلی دوستتان دارم آقای شریفی انشالله همیشه موفق باشید .
  جناب آقای شریفی خیلی از شما ممنونم وبزودی برای پیشرفتهای بیشتر در دوره بینظیر شما شرکت خواهم کرد .
  خدا را بینهایت شکر

 134. مهدی می گوید

  سلام اول بگم ماشاالله بعدش شما واقعا چقدر مال و ثروت دارین؟ یعنی همش مال فروش دوره های قانون جذبه؟ ۸۰۰ یا ۹۰۰ میلیون شایدم مولتی میلیونر شدین تا الان. خدا یا شکرت.

 135. مهرگان می گوید

  سلام
  من چند ماه میشه که با کانالتون اشنا شدم و ماه اول دوره رو هم خریداری کردم من یه سوال دارم که میخوام از خود استاد بپرسم خیلی برام حیاتیه میشه راهنماییم کنید؟
  از چه طریقی سوالمو مطرح کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 136. فاطمه می گوید

  سلام آقای شریفی.ممنونم بابت دوره ی خوبتون.من ماه دوم دوره هستم.تو فایل اول گفتید باید مدارهارو یکی یکی بالا برید و برای جابجایی بین مدارها پول و درامد رو مثال زدید.سوالم اینه تو رابطه چطور این مدارهارو بالا بریم .حقوق ماهانه هر ماه بدست میاد و میتونه ماه های بعد افزایش پیدا کنه اما تو رابطه من چطوری مثلا ب مرحله چهارم برسم درصورتی ک فقط بای نفر میتونم رابطه داشته باشم و ازدواج کنم؟اگه قرار باشه از مرحله اول ب دوم برم و نتیجش بدست بیارم که تو این حالت با فردی ازدواج میکنم که ارتعاشم تو مرحله دوم بهم میده دیگه نمیتونم ب مرحله بعد برم.لطفا راهنماییم کنید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 137. محمد می گوید

  پسر تو فوق العاده ای
  دوست من امریکاست و از اونجا گرای تو رو داد بمن، از شاگردای جو ویتالیه
  تو رو خیلی دوست داره و منم خیلی خوشحالم که صداتو دارم- حتما میبینمت.
  محمد متینیان

 138. محمدحسین محمدی می گوید

  سلام آقای شریفی خیلی میبخشید من در افغانستان هستم و با این کانال آموزش قانون جذب تان چند وقت است که آشنا شدم میشه راهنمایی کنید که قیمت هرماه دوره تان فعلا چند است و برای ما هم تخفیف دارید و چگونه میتوانم پرداخت کنم؟

 139. فاطمه حزین می گوید

  سلام استاد عزیز وقتتون بخیر.ماه ششم دوره هستم و تا الان نتایج خوبی گرفتم ک ازتون بسیار سپاسگذارم و خدارو شاکرم.مسعله ای ک الان درگیرشم یعنی مدت دو سه ساله درگیرشم اینه ک من چرا توی این خانواده به دنیا اومدم.منظورم اینه من هیچ تفاهم اعتقادی و مذهبی با خانوادم ندارم و این مسعله مدام حسم و بد میکنه باعث جر و بحث میشه.اونها منو درک نمیکنن و من اونهارو…همش میگم خدای بزرگ و مهربون چرا منو در این خانواده به دنیا اورد…یعنی میگم قبل به دنیا اومدن ک ارتعاشی نداشتم که این قضیه تقصیر من باشه….خلاصه بسیار فکرم مشغوله… و نمیخوام اونی باشم ک اونا میخوان…من طرفدار ازادی و اونها طرفدار مذهبی بودن و دیداندی و حجاب هستن…چه کاری باید انجام بدم…؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 140. زینب می گوید

  سلام من ماه چهارم دوره هستم.درباره تجسم حس خوبی اصلا نمیگیرم.مثلا ی وقتایی با چشم باز راحت میتونم تجسم کنم حسم هم خوبه اما اینکه بخام دراز بکشم و تجسم کنم همش حواسم پرت میشه انگار دارم ب زور تجسم میکنم. چکار کنم؟ و برای ازدواج اگ بخاین ی شاه کلید بهم بدین چی میگین؟ ممنونم اغز همه خوبیاتون

 141. احمد می گوید

  عرض سلام و احترام خدمت آقای شریفی عزیز
  بنده دوره کارشناس جذب شوید را تهیه کردم و به دقت نه ماه را تمام کردم ولی متاسفانه نمی دونم چرا به نتایج مد نظرم نمی رسم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید با تشکر فراوان

 142. R.S می گوید

  سلام اقای شریفیِ مهربون.واقعا ممنون بخاطر اینهمه انرژیی که تو ویساتون دارید.من اینقدر ویساتونو گوش میدم که اون صدایی که درون خودم شنیده میشه و با خودم حرف میزنم با لحن و صدای شماست.بازم ممنونم که اینهمه امید رو درون من زنده کردین.واقعا تو وضعیت خوبی نبودم.تاالان هم معجزه ای ندیدم اما حالم عالیه و مطمئنم بهتر هم میشه..خداروشکر میکنم که با کانال شما آشنا شدم.خدانگهدارتون باشه و بهترین ها نصیبتون شه..پایدار باشین

 143. سهیلا می گوید

  سلام دوره خوبه ولی پاسخگویی برخی اددمین ها اصلا خوب نیست تا دوره رو نخریده بودم جواب میدادن ولی بعدش دیگه حداقل۱۲ساعت طول میکشه،تا اددمین پاسخ بده

 144. مهدیه نظری می گوید

  سلام 🌸
  من ماه اول دوره رو خریدم ۱۷۰ تومن از طریق نرم افزار
  الان نه به کلاس میتونم وصل بشم نه به قسمت پرسش و پاسخ
  در ضمن ۹ فایل ۵۰ دقیقه ای برای ماه اول دوره هست که دو فایل اول اقای شریفی فقط در مورد خودشون دلیل و کاراشون تو دوره حرف زدن و آموزشی نبوده و ۸۰ درصد توضیحاتی که دادن تو خود کانالشون به صورت وویس قبلا گفته بودن و چیز جدیدی نشنیدم از دو فایل اول دوره
  من نگران و ناراحتم ۱۸ سالمه و دو ماه دیگه عروسیمه و از نظر روحی خیلی داغونم اعتماد به نفس اصلا ندارم هنوز خونه نداریم و باید بریم دنبال ی خونه با اجاره ی مناسب بگردیم بماند که لباس عروس و بقیه چیزا خیلی گرون در میاد و هنوز تهیه نکردیم
  و البته که ۱۷۰ تومن برام پول نسبتا زیادیه تو این شرایط اما دوره رو خریدم و الان حس میکنم باید بقیه ی دوره ها رو هم بخرم و گوش کنم تا به نتیجه ای برسم.
  خواهش میکنم با توجه به شرایطم منو کمک و راهنمایی کنید ممنون از اقای امیر شریفی با صدای پر انرژیشون

 145. سارا می گوید

  سلام استاد من ب اشتباه هشتا اکانتم سوخته چه راه حلی پیشنهاد میکنید من سه دوره رو خریداری کردم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 146. ويدا می گوید

  سلام ثبت نام برای ایفون از طریق لینکی که در تلگرام گذاشتید جواب نمیده و ادمینها هم پاسخ نمیدن من در دوره وقتی اقدام به ثبت نام کردم که تخفیف داشت ولی اصلا هیچ جوابی برای من نیومد تخفیف هم تمام شد

 147. مهرداد می گوید

  سلام امیر جان ممنون‌ بابت همچی خیلی گلی خیلی خوبییییی

 148. سمانه می گوید

  سلام توی کانال فرموده بودید ماهی پنجاه تومن پرداخت میشه این مال این دوره بود؟

 149. REZA می گوید

  سلام اقای شریفی واقعا ممنونم ازتون من دوساله داخل کانالتونم ولی داخل دوره ی کارشناس جذب شوید تازه شرکت کردم واقعا محشره هرکسی ک شرکت نکنه واقعا ضرر میکنه

 150. فاطمه می گوید

  سلام وقت بخیر
  ماه دوم دوره هستم
  دیروز گوشی من رو دزد برده آیا نسخه ویندوزی دوره وجود داره که بتونم ازش استفاده کنم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 151. مشتری می گوید

  سلام آقای شریفی یه جایی دورتونو رایگان گذاشتع میشه ازش استفاده کنم وضعیت مالیمم خوب نیست اگه میشه بهم بگید اگه نمیشه هم همیشه حق با مشتری است

 152. الی می گوید

  سلام میشه این دوره رو با دوستام بخریم وشرکت کنیم ؟ نظر خود استاد رو میخوام

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 153. شیرین می گوید

  سلام آقای شریفی
  من تقریبا یه هفته میشه که وارد دوره ۹ ماهه شدم و همه فایلهای ماه اول رو چند بار گوش کردم یعنی روزی ۳٫۴ساعت وقت گذاشتم
  البته از یکی دوماه قبل به فایلهاتون گوش میکردم و تمریناروانجام میدادم تا حدودی
  ولی تو این یه هفته هرچی اتفاق بده برام افتاد از قبل بیشتر بد میارم خیلی به هم ریختم خیلی… چیکار کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 154. سیده الهام موسوی می گوید

  سلام آقای شریفی وقتتون بخیر ی پیج تو اینستاگرام هست به اسم jazb1400 به اسم شما، هزینه کل دوره رو زده ۱۸۰ هزار تومان میخواستم بدونم این پیج فیک هست یا تحت نظر خودتونه که پرداخت کنم هزینه رو.
  از پاسخگوییتون ممنونم

 155. Rayan می گوید

  سلااااااااااااااااااااااام من رایانم ۱۷ ساله از تبریز
  من باورم نمیشهههههههههههه بازی فراوانی رو تا روز نهم انجام دادم یعنی تا ۹ میلیون روز ۱۰ یادم رفت تنبل شدم و ادامه ندادم این موضوع برمی گرده به ۲ ۳ هفته پیش تا اینکه دیروز بابام ذقیقا ۹ میلیون تومن ریخت به حسابممممممم
  مگه میشههههههههههه
  دقیقا ۹ میلیوووون

 156. محمد واقفی می گوید

  سلام وقتتون بخیر جناب شریفی من پارسال از طریق خواهر خانمم باکانال شما آشنا شدم ایشون دوره رو خریده بودن من بهشون پیشنهاد دادم مبلغ نصف دوره رو میدم باهم استفاده کنیم ایشون قبول کردند اقای شریفی واقعا زندگیم خیلی تغیر کرده امسال ۱سال که به طور مداوم دارم گوش میکنم درامد ۱میلیونی من شده تقریبا ۱۵میلیون خیلی بهتر دارم زندگی میکنم روابطم عالی شده باهمسرم خدا بهم یه دختر داد واقعا شکر گزارم منی که ۱۰سال قبل تو بدترین منطقه تهران حتی نون شب نداشتم بخورم الان یکی از بهترین ها هستم خواستم یه عالمه ازتون تشکر کنم مچکرم خیلی که راه و نشونم دادید میخوام فقط به مردم خدمت کنم از یه طریقی البته من کارمندم که تونستم این مبلغ در بیاورم خدارو شکر خدارو شکر خدارو شکر

 157. حمزه می گوید

  سلام وقت بخیر

  آقای شریقی عزیز

  تا ماه ۵ دوره شما رو مادر خانومم خریداری کرده است و اطلاعات حسابش رو به منم داده تا من استفاده کنم
  می خواستم بدونم این مورد اشکالی ندارد ؟
  البته از ماه ۵ بعد رو خودم هزینه رو پرداخت خواهم کرد.

  با تشکر از شما

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 158. صدف حسینی می گوید

  سلام.روز بخیر
  من خیلی علاقه مند هستم که در دوره کارشناس جذب شرکت کنم.ولی چون بیشتر از ماهی ۱۰۰ تومن نمیتونم پرداخت کنم شدیدا منتظر تخفیف ۵۰٪ عید نوروز هستم.امیدوارم که به زودی منم عضو دوره شما بشم.ممنونم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

  2. Said می گوید

   باسلام
   ببخشیدمن کل دوره ۹ماهه روخریدم ازاونجایی که خودجناب شریفی فرمودن هرکارشناس میتونه یه نفرروبااکانت خودش وارددوره ۹ماهه کنه
   چون من خودمم اول دوره مشکل خرید داشتم درکتون میکنم ودرصورتی ک مشکلتون حل نشده به ایمیلم پیام بدیدتا ادتون کنم
   Saidkhademi66@gmail.com

 159. سیدمرتضی می گوید

  سلام جناب شریفی وقتتون بخیر,
  من تلگرام ندارم و از پیام رسانهای داخلی استفاده میکنم ,میخواستم در دوره کارشناس قانون جذب شرکت کنم,
  و یک نکته جالب نظرم رو جلب کرد که نوشتید تا پایان ۳ماه وقت دارید انصراف بدید چون خیلی به دوره ایمان دارید,
  اگه اینطوره منو ثبت نام کنید ,من ماه سوم کل هزینه رو پرداخت میکنم,لطفا هر چه زودتر به ایمیلم جواب رو بفرستید
  با سپاس و خدا قوت از زحماتی که برای همنوعانتون میکشید,
  ۱۲۴۰۰۰

 160. سیدمرتضی می گوید

  سلام جناب شریفی وقتتون بخیر,
  من تلگرام ندارم و از پیام رسانهای داخلی استفاده میکنم ,میخواستم در دوره کارشناس قانون جذب شرکت کنم,
  و یک نکته جالب نظرم رو جلب کرد که نوشتید تا پایان ۳ماه وقت دارید انصراف بدید چون خیلی به دوره ایمان دارید,
  اگه اینطوره منو ثبت نام کنید ,من ماه سوم کل هزینه رو پرداخت میکنم,لطفا هر چه زودتر به ایمیلم جواب رو بفرستید
  با سپاس و خدا قوت از زحماتی که برای همنوعانتون میکشید,

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 161. فرشته قدیمی می گوید

  سلام من ماه اول دوره رو خریداری کردم ادمین کانال به من گفتن بعد از پرداخت و باز شدن فصل اول، توی صفحه اول اپلیکیشن لینک کانال کارشناس جذب رو بزنید و وارد کانال بشید، من همچین چیزی ندیدم. به هر کدوم از ادمین‌ها هم پیام دادم جواب ندادن. لطفاً منو راهنمایی کنین

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 162. Fateme می گوید

  سلام خدمت استاد شریفی عزیز من حدود ۹ ماه پیش با دورتون آشنا شدم‌ و اون موقع ی فرد فوق العاده افسرده ای بودم ک تو دورتون شرکت کردم و با گوش دادن ب فایلای داخل کانال و ماه اول دورتون ۳ جذب بزرگ عالی داشتم‌ ک یکیش در رابطه با اقایی بود ک به هم علاقه داشتیم .انقدر خوشحال بودم از شرایط پیش اومده ک همه چیزو کنار گذاشتم اما دوباره میخوام شروع کنم دوررو.این اقا رفته بود ولی بعد ی مدت ک وابستگیمو کم کردم خودش برگشت و رابطمون عالی پیش میرفت ک تو ی مقطع استپ خورد .سوال من‌ اینجاست ک چجوری پیشرفت کنم تو این رابطه ک ب ازدواج ختم بشه .اینو هم بگم ک این اقا گاهی حرف از ازدواج میزد ولی من ب شوخی میگرفتم‌حرفشو چون حس میکردم جدی نیست.ممنون میشم جواب بدید

 163. سحر می گوید

  این قانون عالیه عالیییی

 164. آذین می گوید

  سلام آقای شریفی.من ماه اول دوره هستم.قبل از دوره هم چندین ماه با کانال شما آشنا بودم.من ۲ سال هست بیکارم.تو این مدت ۲ ماه جایی مشغول شدم ولی بازم بیکار شدم.با وجود بیکاری خیلی سخته که حسم رو خوب نگه دارم.خواهش میکنم یه راهی رو نشونم بدید.ازتون واقعا ممنونم

 165. karen می گوید

  امیر شریفی یه دونه ای
  هر چی بگم کم گفتم ………

 166. زهرا می گوید

  سلام میخاستم تو دوره تون شرکت کنم ولی میخاستم اگه یشه تخفیف قایل شید ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 167. سیما می گوید

  پرورش جذب را به صورت سی دی می خوام
  می خوتم تو کامپزوتر ببینم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 168. parastesh می گوید

  سلام .من ماه اول دوره رو گرفتم.الان میخوام وارد هر کدوم از آیدی هاتون و کانال تلگرامتون بشم نمیشه.لطفا راهنماییم کنید .سپاسگذارم

  1. زهرا مرادی می گوید

   سلام آقای شریفی عزیز می خواستم درباره این بدونم چطوری اتفاقاتی که در طول روز چه بد و چه خوب برای ما می افته رو خودمون جذب میکنیم؟؟؟؟؟
   مثلا بدون اینکه حتی بهش فکر هم کرده باشی ولی برات اتفاق می افته؟؟؟

 169. پانته ا می گوید

  با سلام،خواهش میکنم به من کانال جذب یا پرورش افکار و کانال دکتر شریفی رو بدین،من قبل از دوره ها میخوام کانال رو داشته باشم

 170. احمد غریب خانی می گوید

  سلام من احمد غریب خانی هستم از شیراز
  من از استاد بزرگ جذب و استاد شکرگزاری آقای شریفی تشکر میکنم.دمت گرمممممم درود برشما
  من ماه اول دوره هستم جذب زیاد داشتم زندگی با حرفایه شما برا ما جذابتر میشه.هیچ سوالی ندارم فقط میخوام خداروشکر کنم که با شما آشنا شدم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 171. لیا فرزادمهر می گوید

  سلام استاد وقتتون بخیر من یکی از کارآموزان کارشناس جذب شوید درماه سوم هستم.بزرگترین چیزی که من از دوره شما یاد گرفتم آرامش درونی بوده وهست قبل از دوره خیلی عصبی وتند بودم وصبرم دربرابر نا خواسته هام خیلی کم بود وبه اصطلاح جزع وفزع زیادی می کردم ولی از وقتی با دروره آشنا شدم حالم خوب شده واحساس آرامش زیادی دارم اینم مدیون شما هستم واقعا حال امروزم رو نمیتونم توصیف کنم وبا تمام وجودم از شما سپاسگزارم.ودرآخریک سوال وقتی که عزیزی رو از دست می دهیم ومجبوربه حضوردرمراسم ورفتن به مزار اون عزیز هستیم بفرمایید آیا راهکاری هست که در همون جا هم با حضور وحال خوب باشیم چون این موضوعبرام خیلی مهمه که بتونم خودم حال خوبی داشته باشم ومادرم هم از حال خوبی برخوردار بشه

 172. ژیلا می گوید

  سلام خداقوت.شرایط ثبت نام در دوره به چه صورت هست؟و هنوز هم ثبت نام برقراره؟ پرسش و پاسخها تاریخ ندارند و مشخص نیست گفتگوی شما و دوستان در چه زمانی انجام شده برای همین مجدد سوال کردم.ممنون بابت همه چیز

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 173. souzan gerami می گوید

  Hello
  Man Be channel telegram shoma goosh midaham va I LOVE IT.Ama nemidoonam chetor az US in dore ro bekharam.dLotfan be man khabar ddahi.
  Aghaye Sharifi ,Man be shoma kheili eradat daram.
  You are Awesome

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 174. رها می گوید

  سلام آقای شریفی میشه آدرس کانل تگرامتونو بدید من عضو چندتا کانال هستم که مطالب و ویسای شمارو میزارن ولی خیلی عقب هستن کانال خودتونو میخوام ممنونم از انرژی مثبتتون

 175. رویا می گوید

  با سلام خدمت استاد گرامی
  من به تازگی از طریق یکی از دوستام که در دوره کارشناس جذب شرکت کردن با کانال و سایت شما اشنا شدم و شروع کردم کلیپ ها و ویس ها و پاسخ به سوالات رو گوش کردن و انجام دادن تمرین بازی فراوانی,امروز روز ۵ام هست.
  من از قبل فیلم و کتاب راز و کتاب معجزه شکرگذاری رو مطالعه کرده بودم و جذب های ریز بامزه ای هم داشتم اما فراموش کرده بودم تا دوباره از طریق کانال شما شروع شد خیلی خیلی ازتون تشکر میکنم.
  یه چیزی که تو ویس هاتون واقعا اشک منو دراورد در رابطه با کرامات شیخ ابوالحسن خرقانی بود که تو پاسخ به سوالات شماره ۱۱ گفتین. ابوالحسن به خدا گفت میخوای اون چیزی رو که از کرم و رحمت تو میدونم و می بینم به خلق بگم تا دیگه کسی سجده ات نکنه؟
  واقعا وقتی اینو گفتین اشکم دراومد و فهمیدم که خدا چقدر ما رو دوست داره و چقدر بی نهایت مهربونه.
  یه سوال هم داشتم که اول همه ویس هاوتونو گوش میدم اگه جوابمو نگرفتم ازتون میپرسم بازم خیلی خیلی ممنونم.

 176. صمد باقی09143117989 می گوید

  سلام بنده تقریبا یه ماهی هستش که کل دوره را گرفتم چند فایل و گوش دادم دیروز برام غیرفعال شده.دوباره پولی شده

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 177. مینا می گوید

  سلام استاد. وقتتون بخیر. من حدودا ۱ساله با دوره تون آشنا شدم. و ب هر ماهی که می‌رسیدم تمرینات ن رو انجام می‌دادم. جز یه جذبی که رتبه کنکورم بود جذب دیگه ای نداشتم. با اینکه فایلتون رو هرروز گوش میدم ولی هیچ جذبی ندارم. البته چند باری هم به ادمین ها پیام دادم ولی هنوز جوابی نگرفتم. یکی از دوستامم تو دورتون شرکت کرده که اونم البته مثل منه. نشونه زیاد می‌بینیم ولی به هدف نمیرسیم. ممنون میشم راهنماییمون کنین.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 178. سوده می گوید

  سلام من ایران نیستم چطوری میتونم وارد دوره بشم و خیلی خیلی مشتاق هستم اول با جناب آقای شریفی یک چت بسیار کوتاه داشته باشم .
  من فایلها رو هر روز در تلگرام گوش میکنم .

 179. ملیحه آبام می گوید

  چطور میتو نم در دوره هاتون شرکت کنم؟

 180. کسب و کار اینترنتی می گوید

  با سلام و درود خدمت استاد شریفی
  من از دوره ی فوق العاده ی آقای شریفی نتایج فوق العاده ای گرفتم، کسب و کار اینترنتی خودم رو راه اندازی کردم و خدارو شکر همه چیزی خیلی خوبه

  خدارو شکر که هر روز اتفاقات فوق العاده ای برام داره رخ میده، البته که خیلی دارم تلاش می کنم.
  آقای شریفی ازتون صمیمانه سپاسگذارم

 181. رامین ذوالفقاری می گوید

  درود بر استاد شریفی عزیز. من دوره کوین ترودو رو خریدم و الان میخوام دوره شما رو ثبت نام کنم. توی یه وویس که شما گذاشته بودین شنیدم گفتید ماهیانه ۴۹ هزارتومان میتونیم پرداخت کنیم. به ادمین ها پیام بدم واسه ثبت نام؟ و اینکه توی این سایت چجوری باید انجام بدم؟ پیشاپیش سپاسگذارم استاد مثبت اندیش عزیزم

 182. مهدی می گوید

  سلام و وقتتون بخیر و روزتون شاد شاد شاد
  من یکی از اولین همراهان شما هستم از همون اولین فایل های دوره
  براتون از خداوند بزرگ شادی بی نهایت و شناخت هرچه بیشتر خودش رو میخوام
  من قبلا با خودتون ارتباط مستقیم داشتم
  ازتون میخوام یکبار هم این فرصت رو بهم بدید که مستقیم باخودتون ارتباط داشته باشم و در مورد یک ایده ای باهاتون صحبت کنم برای اومدن به دفترتون واقعا به مشکل میخورم. خیلی خیلی ممنونم از بزرگواری و محبتتون که پاسخ خواهشم رو میدید.@meh_jpm

 183. الهام می گوید

  سلام آقای شریفی ، نمیدونم چرا به ما همه چی رو برعکس یاد میدادن ، یا ما رو میترسوندن ، شما تو فایلهاتون خیلی قشنگ همه چیز رو میگین ، عجیب , ولی ساده وقشنگ , شبیه معجزه میمونه برا من ، خوشحالم که هستین 🌸🌸🌸

 184. حسین می گوید

  چرا برای من اپلیکشین نمیفرستین پ دادم ج ندادین

 185. حسین می گوید

  سلام
  بنده پ دادم به ایدی درپایین مطالب گذاشتین برای ثبت نام دوره جوابی نگرفتم

 186. نسرین می گوید

  سلام حواهر من دوره رو حریده قرار بود پولشو بین خودمون تقسیم کنیم الان که خواهرم خریداری کرده میشه منم عضو گروه ونرم افزار کنه و استفاده کنم امکانش هست ؟

 187. شهره صباغی می گوید

  با سلام و خدا قوت خدمت شما و تمام همکارانتون
  آقای شریفی لطفا آدرس کانال اصلی تلگرامتون را لطف میفرمایید. ایا کانال کاینات و جذب هم که مطالب و اپلیکیشن شما در ان قرار میگیرد مربوط به شماست؟ سپاس از شما

 188. نغمه می گوید

  سلام ادمین هاتون پاسخ نمیدن ناچار شدم اینجا بپرسم
  ماه هشتم هستم و از همه لحاظ بهم ریخته ام در حالی که خیلی پایبند به تمرینات بودم وقتی هیچ نتیجه یا نشانه ندیدم نا امید شدم.خواهشا کمک کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 189. sara می گوید

  سلام من قبلا هم نظر گذاشتمولی جواب ندادین
  اپ شما فقط برای ios و اندرویده؟
  برای windows ندارید؟
  من گوشی ندارم

 190. سایه می گوید

  سلام من گوشی ایفون دارم هرچقدر سعی کردم نتوانستم اپلیکیشن را دانلود کنم همکاران ادمینان هم پاسخ مناسب نداشتند! بسیار مایل به خرید دوره هستم اما نتوانستم! راهنمایی لطفا

 191. سیمین می گوید

  سلام
  بابت کمک تون ب زلزله زدگان کرمانشاه از صمیم قلبم ازشما تشکر میکنم

 192. ستاره می گوید

  سلام آقای شریفی

  خسته نباشید
  من ماهه چهارم دوره هستم.

  حقیقتش یه سوال داشتم که مطمئن نیستم به قانون جذب و دوره شما ربط داشته باشه ولی نمیدونم ازکی و کجا باید بپرسم که یه جواب درست بگیرم

  حقیقت اینه که من حدود یک ساله که مدرکم رو از یه دانشگاه خیلی خوب گرفتم. اما هنوز کار پیدا نکردم، سر کارهای جانبی میرم اما کار اصلیم هنوز جور نشده.

  حالا قضیه اینه که به خاطر یه سری وضعیت های سخت که توی همه خونه‌ها پیدا می‌شه، خیلی زیاد با پدرم دعوام میشه و ایشون همیشه شروع می‌کنن به نفرین کردن خودشون و زدن خیلی حرفها به من.
  البته که من اگر کمی صبورتر باشم این مسائل به وجود نمیان اما من هم صبور نیستم.
  حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه من هم اعتقادات دینی دارم هم اینکه خیلی توی دین ما سفارش شده به احترام به والدین و دوری از بی احترامی و رنجوندن والدین و این حرفا…من می‌ترسم به مشکل بربخورم. اگر میشه تو این زمینه راهنمایی کنید. همش می‌ترسم به خاطر ناراحتی پدرم از هدفم دور شم…نمیخوام دلش رو بشکنم یا هرچیزی…اما واقعا بعضی وقتها از حد میگذرونه شوخی و نصیحت و این جور چیزهایی که من روشون حساسم
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنونم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 193. حامد می گوید

  سلام. هرچی گشتم نتونستم بفهمم دقیقا دوره چطور اجرا میشه ودوره جدید چه تاریخی هست

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 194. بهار می گوید

  لطفا حتما پاسخ زهید.
  با سلام و عرض خسته نباشید و تشکر و سپاس إز مطالب و ویس های عالیتان.
  دو سؤال داشتم إز خدمتتان، ممنون می شم لطفا پاسخ دهید.
  أیا امکان ثبت نام دوره جذب در إبان ماه هست و با چه هزینه اَی؟
  به خاطر اتفاقات بد نیاز به مشاوره حضوری دارم، چطور می تؤنم وقت قبلی بگیرم؟
  با تشکر فراوان

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 195. محمود می گوید

  سلام خواهش میکنم آقای شریفی خرید دوره با ۷۹ هزار تومن رو برای من فعال کنید.
  موقعی که تخفیف گذاشته بودید همین مبلغ رو هم نداشتم.
  لطفا لطفا لطفا

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 196. عارفه می گوید

  سلام آقای شریفی
  تشکر بابت دوره ی فوق العاده و بی نظیر کارشناس جذب شوید
  من از طریق یکی از دوستان ب کانال معرفی شدم و چندتا از ویس هاتون رو گوش کردم
  بعد تصمیم گرفتیم تو دوره شرکت کنیم و حالا هر دو تو دوره هستیم
  من فقط ی مشکل دارم اونم تو تصوریر سازی هست
  چطور هیکل مد نظرمو ک دوست دارم برای خودم تصویر سازی کنم؟
  قبلا راحت تصویر سازی میکردم و اون رو حس میکردم اما الان گنگم
  ممنون میشم مراحل تصویر سازی رو بفرمایید
  موئد باشید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 197. سحر می گوید

  سلام راهکاری تقویت اعتماد ب نفس لطفا
  و اگر امکانش هست تو فایل پاسخ ب سولات تاریخ بگید که مثلا سولا رو تا ۵ ابان ۹۶ پاسخ دادم.ک اگه جواب سوال من توش نبود باز بیام و مطرح کنم ممنون

 198. یاسمن می گوید

  جناب شریفی من فراموش کردم ازتون سوال کنم که وقتی دارم بازی فراوانی رو انجام میدم خیلی بیش از رقم تعیین شده خرج میکنم . این اشتباهه؟ هرکاری میکنم نمیتونم رقمش رو بیارم پایین. خیلی خیلی بیش از اونچه که باید ، خرج میکنم

 199. moazemi می گوید

  با سلام خدمت شما
  استاد امکانش هست بفرمایید دوره بعدی که دوباره تخفیف دوره میگذارید چه زمانی هست ؟
  در ضمن خواستم بدونم حتما باید تو کانال به نتیجه خاصی رسیده باشیم تا دوره کارشناس جذب برایمان کاربردی باشد منظورم این است که امکان دارد که برای شخصی کاربرد نداشته باشه چون من بیشتر از پول به موارد دیگری در زندگی دوست دارم برسم اگرچه پول هم برام مهمه ولی خیلی مواردی مثل یاد گیری چند زبان درزمان کم و افزایش قدرت فکر و تمرکز و افزایش هوش و توانایی کنترل استرس…
  آیا این دوره برای این موارد که عرض کردم خوب است ؟

 200. محمد هادی حقیقی می گوید

  سلام استاد عزیز
  من تازه با کانال و سایت شما آشنا شدم چندتا از فایلهای صوتی رو از کانال گوش کردم
  حتی فایل اپلیکیشن هم گیر آوردم و نصب کردم
  اما ظاهرا قیمت هر فایل برای هر ماه ۱۴۷ هزار تومان هست که خیلی برام سنگین هست
  چون با معرفی یکی از دوستان من با سایت آشنا شدم و گفتن که قیمتش ۷۵ هزار تومان هست اما در عمل چیز دیگه بود
  اگه تخفیفی چیزی داره اعلام کنید تا مشتری شیم 🙂

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 201. حامد biz می گوید

  سلام ایا تخفیفی مجدد برای این دوره گذاشته میشه؟

 202. سجاد می گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد من ماه چهارم هستم .ی جا در مورد تجسم میفرمایید که اگه برامون سخته بجاش در مورد اهدافمون صحبت کنیم این یعنی اینکه مثلا بگیم فلاشین ماشین رو میخوام بخرم یا اینکه نه بگم فلان ماشین رو دارم ممنون از وقتی که میگذارید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 203. فاطيما می گوید

  سلام
  من می خوام الان شرکت کنم ؟میشه همینجا جوابمو بدی که چه جوری

 204. مبین می گوید

  سلام آقای شریفی من ۱۵ سالمه و اوایل دوره برام هست، چطوری میتونم بهترین بشم تو فوتبال، خواهش میکنم راهنمایی کنید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 205. راضیه می گوید

  عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما اقای شریفی بزرگوار.من نمیتونم اپلیکیشن پرورش افکار رو دانلود کنم میشه راهنماییم کنید سپاس فراوان

 206. مبین می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز,من تازه عضو این دوره های شما شدم و خیلی خوشحالم با توجه به اینکه من ۱۵ سالم هست ولی واقعا یه جاهایی حس خوبی بهم دست میده به خاطر شما و قانون جذب, حس موفقیت و حس اینکه هر کاری شدنیه. واقعا ازتون ممنونم.سوالی داشتم که چطور قدرت ارتعاشو خیلی بیشتر کنیم آیا فقط با تمرکز و توجه بیشتره؟ و تازه یه حس بهم دست داده که بهم میگه افکار منفی بعضی مواقع خیلی سریع تر جذب میشن,من تازه وارد این دوره شدم خواهش میکنم بیشتر کمکم کنید. چون میخوام فرد موفقی باشم و میخوام یکی از بهترین فوتبالیست های جهان بشم. خواهش میکنم پاسخ بدید یه راهکار بدین که سریع تر خودشو نشون بده. ممنون.

 207. سحر می گوید

  سلام .سپاس فروان از شما اقای شریفی بزرگوار
  لطفا در خصوص راهای تقویت اعتماد بنفس ویس قرار بدید در کانال ها .ممنونم

 208. علی امینی می گوید

  سلام خدمت آقای شریفی
  من فایلهای دورتونو میخوام تهیه کنم ، خب حالا قیمتش چه قدره و چه جوری پرداخت کنم؟؟
  (من تازه تو کانال عضو شدم)

 209. فرزانه می گوید

  **فرزانه **سلام سلام سلام و درود فراوان خدمت آقای شریفی …جناب شریفی من از فیلم رازبه بعد این قانون علاقه پیدا کردم ولی هیچوقت جدی دنبال نکردم تا اینکه مدتی پیش با کانال شما آشنا شدم و دوره کارشناس جذب شوید رو شرکت کردم و تمامه کانالها رو دنبال میکنم ….من دوره اول هستم اما در آکادمی موفقیت قسمت ۳×۵ وسواات رگباری رو تمرین میکنم خیلییییی جدی ….جالب بود واستون تعریف کنم که من یه مدل شلواری رو همیشه دوست داشتم و هیچوقت پیدا نمیکردم برای بار اول سوالات رگباری رو تمرین کردم و دیروز رفتم خرید جالبه بدونید تو اولین مغازه همون شلوار رو پیدا کردم و خریدم و جالب تر اینکه تویه جیب اون شلوار یه اسکناس خارجی بود البته مبلغه بالایی نبود اما واسه من یه نشونه از تمرین فراوانی ام بود به نظرتون درسته ؟؟؟؟چون خیلی عجیب بود که یه لباسی واقعا یه اسکناس توش جا مونده باشه از یه کشور دیگه ….خواستم دوستان بدونن اگه عمیقا اعتقاد داشته باشن به همه قانونها خیلی زود نتیجه میبینن …و دیگه اینکه من نمیدونم چرا سوالی به ذهنم نمیاد دو حالت داره یا خیلی دقیق دنبال میکنم یا ذهنم کند داره میره جلو به نظرتون کودومه ؟؟؟بازهم ممنون از دوره جذابتون مشتاقانه دوس دارم هشت ماهه بعد رو در دوره دنبال کنم …سپاااااااس……

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 210. محبوب می گوید

  سلام. نماد اعتماد الکترونیکی پایین صفحه تون منقضی شده.. باید چکار کنیم ؟
  اولین قدم برای ثبت نام در دوره چیست ؟ من کد تخفیف که در اپلیکیشن نوشته شده رو ندارم. کی تخفیف میزارید ؟ درضمن.. این ماهی ۴۹ تومن رو به چه حسابی باید واریز کنیم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 211. Unicorn می گوید

  سلام آقای شریفی

  اولا که واقعا ممنون به خاطر کانال و همچنین دوره
  من تو این چند وقتی که ویس های کانال رو گوش دادم واقعا خیلی چیزا برام عوض شده و خیلی حس بهتری دارم.
  واقعا خوشحالم و خدا رو شکر میکنم که با شما و کانال و دوره آشنا شدم. همچنین ممنونم که انقد توجه میکنین و تمام سوالات رو جواب میدین :}
  من بعد از اینکه چند دور ویس های آموزشی شما رو گوش کردم، از بالای کانال دارم ویس های پاسخ به سوالات رو گوش میدم و کلی مطلب مفید یاد گرفتم.
  اما چند تا سوال دارم ازتون:

  من خیلی مشتاق بدست آوردن موفقیت مالی هستم و دو هفته است که تمرین بازی فراوانی رو منظم انجام میدم و خب تو این چند وقت بهم شغل هم پیشنهاد شده اما درآمدش اونجور که میخوام نبوده. میدونم که باید صبر کنم و بازی فراوانی رو ادامه بدم ولی یه مساله ای هست که فکر میکنم جلوی درست شدن باور مالی منو میگیره.

  من تو خانواده ای بزرگ شدم که با اینکه وضع درآمدی بد نیست اما همیشه مدیریت مالی بد بوده و همیشه من شاهد غرغر پدرو مادرم در مورد وضعیت مالی خودشون و وضعیت اقتصادی جامعه بودن و رغبت زیادی هم به کار خودشون ندارن..
  خود من هم تو مدیریت مالی مشکل دارم و همش ترس از خرج کردن و تموم شدن پول دارم و این موضوع خیلی بهم استرس میده. مثلا اکثرا ۱۰- ۱۵ روز آخر ماه باید از پدر و مادرم برای خرج های روزانه کمک بگیرم.
  میخواستم بدونم که آیا بازی فراوانی رو مدیریت مالی هم میتونه اثر بذاره؟

  سوال بعدیم هم در مورد اینه که چجوری جلوی تاثیر باورهای مالی پدر و مادرم رو خودم رو بگیرم؟ بابای من همیشه در حال غر زدن از قسط و بی پولی و قرض و ایناس و من متوجه میشم که این باورش چجوری زندگیمون رو تحت تاثیر قرار داده ..

  و سوال بعدیم در مورد یه خاطره ی مالی هستش. ۴ سال پیش پدرم موقعی که ماشینشون رو فروختن، پولش رو موقتا تو کارت من ریختن و چون آخر سال بود و عیدی و حقوقم رو هم گرفته بودم ، حدودا مبلغ ۲۷-۲۸ میلیون تو حسابم بود. برای من که اون موقع ۲۲ سالم بود خیلی حس خوبی بود ^__^ ولی خب همه ی پول برای من نبود :(. درآمد ایده آل من ۳۰ تومن در ماه هستش.

  میخواستم بدونم که فکر کردن به این خاطره قبل و بعد از خواب،تاثیر مثبتی توی جذب پول برای من داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 212. زهره می گوید

  سلام آقای شریفی ممنونم ازتون که با حوصله به سوالات پاسخ میدید.
  من دانشجوی ترم ماه دوم دوره کارشناس جذب شما هستم.
  یک مساله مهم دارم خواهش میکنم کمک کنید. خدارو شکر زندگیم بسیار پر از عشق شده و زندگی و همسر و بچه هام رو دوست دارم و این دوست داشتن باعث شده که نگرانیم زیاد بشه همش از بیماری میترسم و مدام در ذهنم هست با اینکه خیلی خیلی باهاش مقابله میکنم و حواسم رو سرع جم و جور میکنم ولی اینگار پس ذهنم مدام هست و تا درد کوچکی ایجاد میشه در هر کدام از عزیزانم میترسم که وای نکنه فلان ینظرتون نترسم؟ میشه یه راهکار بدید البته از امروز که روزه افکار منفی گرفتم سریع سعی میکنم ادامش ندم ولی بازم اون ته ته های فکرم هست چکار کنم؟
  با اینکه اصلا تقریبا اهل ورزشم ادم شادی هستم و اطرافیانم که خدارو شکر همه سالمن
  هیچ فکر منفی دیگه ای خدارو شکر اصلا اصلا ندارم کمکم کنید
  میشه جواب من رو تو کانال تلگرام بدید

 213. مریم می گوید

  سلام!
  از خارج از کشور چطور می توان پول دوره ها رو واریز کرد؟
  مریم-سوئد

 214. مهتاب می گوید

  سلام من الیاسی هستم. میخوام دوره تونو شرکت کنم ولی زیاد سایتو بلد نیستم میخوام تلگرام برام بفرستین لطفا راهنماییم کنید. ممنون
  I D :@mahhtab20

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 215. محمد می گوید

  سلام لطفا منو در کانال کارشناسان جذب اد نمایید. در تاریخ ۱۱ تیر ۹۶ ثبت نام کردم . تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 216. Elham abdi می گوید

  سلام خدمت استااد مسلم حس خوب
  یادمون دادین چه طور حسمون خوب باشه و من بیشتررررررین و اصلی ترررین تمرینی که میکنم اینکه حس خوب داشته باشم، و سریع تا اتفاقی میفته که خیلییییی اعصبانی میشم حسمو خوب میکنم، موردی پیش اومد(در اوج بی پولی زدم به یه ماشینی) که از ناراحتی اشکم در اومد چشمم خیس شد میخواستم از حرص و ناراحتی یک ساعت گریه کنم سریع خودمو خوب کردم و اروم شدم
  سوالی راجب ارتعاش و نظریه استرینگ دارم
  برای من سوال پیش اومده
  نظریه استرینگ یه ریسمان هستش که اینقدر تکون میخوره تا ارتعاششو به صورت جسم چشم ما تصویر میکنه
  میز، کوه و و و
  خب چرا همیشه همونجاست کوه دماوند هیچ وقت جا به جا نمیشه
  یا ماشینی که انسان میسازه این از. تکون زیاد ریسمان ساخته شده!
  یا یه تمرین داریم صبحها پا میشیم میگیم من میدونم وجودم ارتعاشه و دارم هر. لحظه ارتعاش میفرستم و به چیزایی که دوست دارم توجه میکنم
  خب پس چرا تو یه ویس کانال میفرمایید من خیلی ارزشمندم از جنگ بین ۱۰۰۰میلیارد اسپرم متولد شدم، پس انسان چه طوری به وجود میاد
  خیلییییی این موضوع برای من جالب شده، ممنونم راهنمایی بفرمائید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 217. آقای سهرابی می گوید

  با سلام مجدد خدمت استاد بزرگ آقای شریفی گل
  من ماه اول این دوره را ب قیمت۷۹هزار خریداری کردم ماه های دوم ی بعد رو هم باید ب همین قیمت بخرم قیمت بر چه اساسیه (۴۹۰۰۰-۶۹۰۰۰-۷۹۰۰۰)

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 218. مرتضی شیرازیان می گوید

  سلام آقا شریفی عزیز.
  من خیلی خوشحالم و خداوند را شاکرم که با شما و کانال شما آشنا شدم .
  من تقریبا دو هفته هست که دوره رو ثبت نام کردم و ماه اول هستم ؛ خیلی حالم خوب شده ؛ خیلی دیدگاهم عالی شده ؛ باور کنید یه حس عالی پیدا کردم که همه چی را همانطور که خداوند فرموده از درون خودم میخواهم.
  من تو یک شرکت حمل و نقل بین المللی فعالیت دارم ؛ تو این دو هفته باور کنید من چندین پیشنهاد کاری خوب شده بهم و من ابتدای شروع دوره به خودم اعتماد کردم که به زودی ثروت زیادی به سمتم میاد که هم آرامش برای من و هم برای انسان هایی که نیاز به کمک من دارند فراهم میکند.
  خواستم ازتون تشکر کنم و ممنون از راهنمایی های عالیییییییییییی شما

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 219. لیلی می گوید

  با سلام
  من میخام وارد دوره شما بشم اما نمیدونم دقیقا چی هست؟
  اینکه هر ماه یه سری فایل صوتی در اختیار من قرار میگیره با یه سری تمرین که اون ماه انجام بدم؟؟؟؟؟؟
  این فایلها هر روز در اختیار ما قرار میگیرند یا همین که هزینه یک ماه داده بشه یکجا در اختیار ما قرار میگیرن؟
  آیا این فایلها همون فایلهای پرسش و پاسخ هستن که توی کانال هستن یا چیزای اضافه تر؟
  قراره قانون جذب رو مرحله به مرحله یاد بگیریم ؟ تمرینات جذب پول و عشق رو هم یاد میگیریم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 220. سعید سالکی می گوید

  با سلام خدمت استاد شریفی عزیز و تمام همراهان دوره کارشناس جذب.
  من یک سوال دارم از استاد شریفی عزیز و همکاران گرامی و زحمت کش شون.
  من توی گروه و کانال کارشناس جذب شوید عضو هستم و میخواهم تمام فایلهای دوره رو از اول داشته باشم.
  اما هرچی تو کانال و گروه سرچ میکنم این فایلهارو پیدا نمیکنم.
  میشه راهنماییم کنین.
  من با این شماره تو کانال عضو هستم.من سعید سالکی هستم.
  ۰۹۱۳۴۰۴۷۸۷۳

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 221. مهلا می گوید

  سلام اقای شریفی
  من میخاستم تو دوره شرکت کنم تا چند روز پیش که از ادمین سوال کردم قیمت به من گفتن ولی الان که میخاستم ثبت نام کنم قیمت ۲ برابر بیشتر شده.میخاستم خواهش کنم به قیمت قبلی برگردید تا همه بتونند شرکت کنند و استفاده کنند

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 222. امیر می گوید

  سلام اقای شریفی من و دوستم تازه با دوره شما آشنا شدیم و باهم شریکی میخواییم دوره هارو خریداری کنیم چون هزینش برای الان ما زیاده…شما راضی هستید؟..یا هرکدوممون باید تکی برای خودمون بخریم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 223. سید می گوید

  این دوره ها تضمینیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 224. مازیار می گوید

  سلام
  استاد شریفی عزیز..برای خرید دوره کارشناسی ظاهرا فقط باید از سیستم اندروید استفاده کرد ..تا اپلیکیشن قابل استفاده باشه
  ممنون میشم با تمام کارها و مشغله ی فکریتون برای سیستمهای ویندوز و آیو اس
  هم اینکار را انجام بدید..
  با سپاس بیکران از شما… مازیار

 225. سهیلا3 می گوید

  سلام خسته نباشید من در دوره شما شرکت کرده ام میخواستم بپرسم جواب سوالات را در ربات چگونه ببینیم? و از کجا سوال هایمان را بپرسیم با تشکر

 226. آوا می گوید

  سلام.با عرض ادب می خواستم بگم که من تازه با این دوره اشنا شدم.از طریق یکی از دوستانم.خواستم ببینم میتونم تو این دوره از الان شرکت کتم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 227. سحر می گوید

  با سلام

  من شخصی هستم که سالهای سال این مطالب رو که شما در موردش صحبت می کنین، دنبال می کنم. چند تا سوال بسیار مهم از شما دارم. ممنون می شم ادرس ایمیل یا تلگرام یا راه ارتباطی برای من باز کنید. من امریکا هستم و گرنه برای دریافت پاسخ سوالام حضوری میومدم.

  ممنون

 228. سجاد می گوید

  با عرض ادب و احترام خدمت آقای شریفی بزرگوار.فقط خواستم ازتون تشکر کنم و بگم که کارتون واقعا ستودنیه.امیدوارم همیشه پر توان و انرژی ادامه بدین.ممنون

 229. محمد69 می گوید

  سلام به آقای شریفی گرامی
  سپاس به خاطر فایل های صوتی فوق العاده ای که میگذارید.
  میخواستم بپرسم قیمت حال حاضر دوره ها تا چه زمانی ۶۹ هزار تومن باقی میمونه؟

 230. مريم می گوید

  سلام، زندگیتون پر از شادی
  من حدودا ۲ ماه هست که با کانال شما آشنا شدم، چند سالی هست که سعی می کنم انرژی مثبت رو جذب کنم ولی ویس های این کانال به من خیلی کمک کرد.
  خیلی احساس خوشبختی می کنم ، توکلم به خدا بیشتر شده و اتفاقات و حاشیه های بی اهمیت زندگی دیگه ازارم نمیده.
  خیلی دوست دارم تو جمع دوستان و گروه های اقای شریفی باشم.
  سپاسگزارم آقای شریفی

 231. مجید می گوید

  با سلام آقای شریفی ممنون از مطالب خیلی مفیدتون شما حتی صحبت کردنتم آرامش بخشه جدا ممنونم.میخواستم این ۳ روزی که تعیین کردید برای ثبت نام آیا هنوز میتونیم ثبت نام کنیم؟ در ضمن بنده با تلگرام نمیتونم پیام بدم برای ثبت نام چون وقتی پیام میدم ارسال نمیشه و فقط به مخاطبین خودم میتونم پیام بدم لطف کنید راهنمایی بفرمایید بسیار مشتاقم برای دوره….تشکر میکنم.

 232. مهتا می گوید

  با سلام
  من به تازگی با قانون جذب اشنا شدم ولی تاثیر خیلی خوبی را دیده ام. با اینکه فقط فایل های صوتی شما را گوش می کنم .
  بی نهایت سپاسگزارم

 233. تبسم می گوید

  سلام استاد محترم
  دوره جدید کی شروع میشه؟؟
  با تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 234. آزاده می گوید

  سلام آقای شریفی فوق‌العاده و بی نظیر
  نمیدونم چطوری بیان کنم که چقدرررر خوشحالم از اینکه با کانال شما و سایت شما آشنا شدم و صوت‌های کانال رو گوش دادم و پرسش و پاسخ ها هم تا فایل ۳۴ گوش کردم تا الان.
  امروز تقریبا یک هفته هست که وارد کانال شدم و قطعا دوره کارشناسی جذب رو شرکت میکنم بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم جواب خیلی از ابهامات و سوالات م رو گرفتم از سال ۸۴ تا الان پیگیر جذب بودم و با اینهمه میدونستم یه چیزایی واضح نیست و جواب رو نمیدونستم و گیج بودم شما عالی هستین عالی..
  بهترین ها رو از خدای منان براتون میخوام تو این وقت اذان صبح..

 235. نگار می گوید

  باسلام خدمت اقای شریفی
  من از کسانی هستم که در برنامه ۹ماهه شما شرکت کردم .ولی من مشکلی دارم که هرچی تلاش کردم از زندگیم بره بیرون نشده .مشکل من مربوط به حساس بودن شوهرم نسبت به حجاب و مساعل مذهبی هست که گاهی موجب اذیت زیاد من میشه از طرفی نمیتونم بی توجه باشم به بودنش یا اززندگیم بیرونش کنم و نمیدونم باید چیکار کنم یا کجا در استفاده از قانون جذب اشتباه کردم که مشکلم حل نشده لطفا اگه میشه راهنماییم کنید

 236. مسعود پورحسن می گوید

  آقای شریفی به ادمین پیام دادم طریقه ی ثبت نام رو واسم فرستادن ولی هرچی میزنم میگه پرداخت برای شما غیرفعال میباشد..چکار کنم؟لطفا راهنماییم کنید امروز آخرین مهلت ثبت نامه خیلی احتیاج دارم به این دوره

 237. ستاره می گوید

  سلام آقای شریفی از اینکه جواب سوالمو دادید از صمیم قلب تشکر میکنم ان شالله خداوند اجر کارتونو بهتون بده و همیشه درکارتون موفق باشید

 238. مسعود پورحسن می گوید

  سلام آقای شریفی من مدتیه دنبال راه شرکت توی دوره میگشتم ولی تازه نتونستم شرکت کنم..لطف میکنین راهنپایی کنین..واقعا نیاز دارم توی دوره شرکت کنم

 239. nafas y می گوید

  سلام با سپاس فراوان بابت مطالب و محتوای فوق العاده کانال و سایت تون
  شرایط دوره جدید کارشناس جذب رابرای سال ۹۶ لطفا می فرمایید؟زمان هزینه و…

 240. نگین می گوید

  سلام من تازه کانالتونو دیدم میخواستم اگه امکان داره راهاییم کنید یا اگه امکانش هست تو دوره شرکت کنم من یه امتحان دارم که خیلی برام مهمه زمان خیلی کمی دارم اسن دوره میتونه موثر باشه

 241. شهرام کامران نیا می گوید

  استاد عزیز جناب شریفی تاثیرگذار
  این بار دومه که دارم براتون پیام میگذارم . درک میکنم سرتون شلوغه و یک نفر از پس اینهمه سوال و حل معضلات مختلف و جورواجور بر نمیاد .
  امیر جان اولا عذر میخوام که با اسم کوچک خطابتون میکنم چون واقعا احساس میکنم خیلی بهتون نزدیکم . خیلی حرف دارم و میدونم توقع بیجاییه بخوام وقتتون رو در اختیارم بگذارید تا مثل دوتا برادر باهم درد دل کنیم و بتونم از تجربیاتتون استفاده کنم . خدا رو شکر میکنم که شما رو سر راهم قرار داد چون بعد از ۵۱ سال واقعا خسته شدم و ازش خواستم کمکم کنه تا از این زندگی لاکپشتی و گنجشک روزی بودن خلاصم کنه . یکم دیر پیداتون کردم و کاش پارسال از ابتدای دوره کارشناس جذب همراهتون بودم چون هم شرایطش عالی بود و هم شهریه اش و نحوه پرداختش با شرایط من میخوند و از همه مهمتر یکسال که چه عرض کنم ده سال جلوتر از الان بودم . حالا هم خدا دوستم داشت که شما رو سر راهم قرار داد و انشاالله در کنار شما و دریافت انرژی بینهایت مثبت از شما بتونم هرچه زودتر به آرزوهایی که تا امروز خیلی راحت بسیاریشو از دست دادم برسم . تمام صحبتهاتونو تو کانال جذب دارم گوش میدم و گاهی هرکدوم رو ده بار یا بیشتر تا بتونم به مقاومت سرسختانه ضمیر ناخودآگاهم غلبه کنم . خیلی سخته و به هیچ عنوان حاضر نمیشه باهام کنار بیاد . قانون جذب تنها چیزی بوده تو عمرم بهش ایمان داشتم ولی مثل کسی بودم که علمی رو میدونه اما نمیدونه چجور از این علم و هنرش استفاده کنه . اما الان واقعا خسته شدم و ازتون کمک میخوام .
  خیلی حرف زدم اما فقط یک سوال فعلا ذهنمو درگیر کرده که جناب شریفی به دوره کارشناسی و تخفیفش نرسیدم و فرمودید هنوز هم دیر نشده اما خیلی برام فعلا سنگینه هزینه اش رو پرداخت کنم . میتونم فایلهاتون رو دونه دونه خریداری کنم یا بصورت ماهانه مبلغش رو پرداخت کنم ؟ قول میدم به تعهداتم در پرداخت سر وقت عمل کنم . البته مطمئنم این معضل مال دو تا سه ماه اوله و خدا شرایط جبران محبتهاتونو برام فراهم میکنه . بازم مزاحمتون میشم چون تازه پیداتون کردم . سنگ صبوری از جنس الماس که درخشش اش امید بخشه و در کنارش حالم خوبه . یاعلی . شهرام کامران نیا . از مشهد

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   امکان پرداخت ماه به ماه همیشه وجود داشته و وجود خواهد داشت

 242. نادیا بهرامی می گوید

  سلام آقای شریفی، وقت شما بخیر
  من تازه با کانال شما آشنا شود. خیلی علاقمندم در دوره شما شرکت کنم . لطفا من رو راهنمایی بفرمایید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 243. مجید احمدوند می گوید

  سلام اگه وقت نداشته باشین سر کلاسهای دوره بیاییم فیلمشو امکان داره خریداری کرد

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 244. الهام سارانی می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  من دوره ماه اول خریداری کردم .الان اپلیکیشن باز نمیشه .میگه اپدیت کنید ولی انجام نمیشه .میشه لطفا راهنماییم کنید ?

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 245. ایدا می گوید

  سلام استاد گرامی
  امیدوارم هر جا که هستید بهترینها مال شما باشه
  واااای استاد بابت تمام اتفاقات خوبی که تو زندگیم افتاده اول از خدا بعدم از شما که خدای مهربونم شما رو سر راه زندگی من قرار داد
  استاد من توی دوره کارشناس جذب بودم و دارم به تمام آرزوهای که سالها دنبالش بودم میرسم
  سال ۹۶ بهترین سال زندگی منه
  با تمام وجود ازتون سپاسگزارم واسه دوره ی عالیتون ممنونم ممنونم ممنونم

 246. سارا می گوید

  سلام اقای شریفی خب من که تازه با کانال شما اشنا شدم چجوری باید بیام تو دوره وقتی الان بهش نیاز دارم ولی نمیتونم بعد خردادم که پولش گرونتر میشه 😕😕😕

 247. فاطمه می گوید

  سلام, من چند وقته ک با کانال شما آشنا شدم, هنوز همه فایلارو گوش ندادم, البته توی دوره هم ثبت نام کردم و فایل دوره اول رو گرفتم و دو تاشو گوش دادم.
  من تمرینارو انجام ندادم, فقط همش سعی کردم حالمو خوب کنم و به چیزای بد فکر نکنم. من همش ب خودم میگم خدا همیشه واسه من خوب میخواد, این باعث میشه واقعا همه روزام خوب باشه, من خیلی مشکل تو زندگیم دارم الانم در حال طلاق گرفتنم, حتی قبلا نمیتونستم بخوابم از شب وحشت داشتم ولی دیگه به مشکلاتم اهمیت نمیدم و با خنده بهشون فکر میکنم, خیلی آرامش پیدا کردم. خوابم هم خوب شده, همینکه هر روز ی فایل از شما گوش میکنم, حالم خوب میشه, من هر شب فقط اتفاقای خوبی ک برام توی روز افتاده رو مینویسم و خدا رو شکر میکنم.
  فکر میکنم یواش یواش میتونم جذبمو بالا ببرم. من ب خودم سخت نمیگیرم ک ب زور چیزیو جذب کنم. من توصیم ب بقیه هم اینه ک خیلی راحت میشه جذب کرد, خودتونو اذیت نکنید, خدا همیشه بهترینهارو برای ما میخواد.
  ی چیزی در مورد دانشگاه هم بگم, من رتبه کنکورم ۱۰۳هزار شد, میخواستم دانشگاه خوب برم و در شهر خودم هم باشه, همه مسخرم کردن, ولی من فکر نمیکردم رتبم بد شده, برا همین انتخاب رشته کردم و واقعا ی دانشگاه خوب قبول شدم ک همه اونایی ک اونجا قبول میشدن رتبه کنکورشون کمتر از ۱۰هزار بود, همه کلی تعجب کردن. پس به همه بگیم هیچ کاری نشدنی نیست

 248. باران می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز….من چند هفتس که با کانال شما آشنا شدم و هنوز دارم مطالب رو گوش میدم. …ی سوال در مورد فراوانی داشتم که آیا پیش با پولی که ب حسابمان مساد برا کسی غیر خودمون خرج کنیم….و اینکه من از همسرم راضی نیستم و ی ازدواج اجباری داشتم دلم میخواهد که همسرم بره از زندگیم اصلا دوستش ندارم خیلی سعی کردم ولی نشد و خوب بشه لطفا راهنماییم کنید ….ممنون میشم که جوابم رو بدین

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   در بازی فراوانی باید با واقعیت مقایسه کنید
   بله میتونید برای دیگران خرج کنید اما باید ببینید اگر اون پول رو واقعا داشتید برای این کار خرج میکردید؟
   شاد باشید.

 249. سارا قلی زاده می گوید

  سلام خوبین من تازه یک هفته شاید کمتر با کانالتون اشنا شدم قبل از این اشنایی من با یه کانال دیگه جلو میرفتم البته هنوزم هستم و کتاب راز و معجزه سپاس راندا برن و خوندم من حتی قبل شروع سال هدفامو نوشتم جوری که بهشون رسیدم .من وقتی هدفامو تجسم میکنم بعدش که به خودم میام لبخند رو لبمه و یه حسی که انگار اونجا و تو اون لحظه بودم بهم دست میده .میخوام بدونم حتما باید پر انرژی و پر خنده و یه جوری که همه بگن چرا انقدر شادی باشیم تا اتفاقای خوب برامون بیافته یا تو درون خودمونم داشته باشیم کافیه.سپاسگذارم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   احساستون باید خوب باشه
   هرچقدر شدت احساس خوبتون بیشتر باشه ارتعاشتون قوی تره
   شاد باشید.

 250. سارا می گوید

  سلام خوبین من تازه یک هفته شاید کمتر با کانالتون اشنا شدم قبل از این اشنایی من با یه کانال دیگه جلو میرفتم البته هنوزم هستم و کتاب راز و معجزه سپاس راندا برن و خوندم من حتی قبل شروع سال هدفامو نوشتم جوری که بهشون رسیدم .من وقتی هدفامو تجسم میکنم بعدش که به خودم میام لبخند رو لبمه و یه حسی که انگار اونجا و تو اون لحظه بودم بهم دست میده .میخوام بدونم حتما باید پر انرژی و پر خنده و یه جوری که همه بگن چرا انقدر شادی باشیم تا اتفاقای خوب برامون بیافته یا تو درون خودمونم داشته باشیم کافیه.سپاسگذارم.

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   در این فایل سوال شما را پاسخ دادم

   https://telegram.me/parvareshejazb/456

 251. گیتی می گوید

  سلام
  آقای شریفی ممنون از زحمات شما. این دوره واقعا زندگی منو متحول کرده. فقط ۲ تا پیشنهاد برای بهبود اپلیکیشن:
  لطفا امکان دسته بندی ماه به ماه فایلها رو در اپلیکیشن ارتقاء بدید. در حال حاضر اگر به اینترنت وصل نباشیم نمیتونیم وارد بخش دوره ها بشیم تا فایلها رو به تفکیک ماه ببینیم. در اینصورت باید از طریق بخش فایلهای صوتی وارد بشم که یه مجموعه فایل بدون دسته بندی به ما میده.
  همینطور در آیفون، زمانی که گوشی قفل باشه، امکان جل و عقب بردن فایل وجود نداره که نیاز به ارتقاء پلیر برنامه داره.
  ممنون

 252. مریم می گوید

  سلام من مطالب شمارا مطالعه کردم واقعا تحسین برانگیز هست ولی ثبت نام کلاسها برای سال ۹۵ هست ولی الان سال ۹۶ هست و من به طور کاملا اتفاقی با سایت شما آشنا شدم

 253. امیر سیدعلی می گوید

  سلام
  من الان میتونم توی دوره شرکت کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 254. اکرم می گوید

  سلام وقت بخیر
  استاد عزیز ! خداقوت
  سپاسگزار از خدمت والایی که در دوره قراردادین(امکان پرسیدن سوال در روزهای شنبه و سه شنبه ) اما ما که ریپورت هستیم چکار کنیم ؟
  لطفا یک امکان هم برای ما بزارین متشکر

  می خواستم یک پیشنهاد هم بدم

  با توجه به اینکه مطمئنا شما سرتون شلوغ هست و امکان پاسخگویی به همه سوالات رو ندارید بخشی در سایت یا اپلیکیشن و یا تلگرام طراحی کنید که کارشناسان جذب بتونن به سوالات دوستان پاسخ بدن و اینطوری هر فردی می تونه بیشتر خودش رو محک بزنه

  پیروز تر و سربلندتر از همیشه باشید

 255. Ali می گوید

  با درود فراوان…
  لطفا فایل های پرسش و پاسخ ۳، ۴، ۱۳، ۲۳، ۶۰…را در کانال قرار دهید.با تشکر.

 256. فرزین می گوید

  سلام
  وقت بخیر.در مورد قیمت دوره آیا همون ۴۴۱ هزار تومن هست یا که تغییر کرده؟
  ممنون از شما

 257. روح الله اسماعیل پور می گوید

  باسلام و عرض ارادت.من تودوره ثبت نام کردم.چون تاالان نتایج خیلی خوبی گرفتم.مطمئنم که مواردبهتروبیشتری ازشمایادمیگیرم.باتمرین فراوانی پول زیادی بدست اوردم و همچنین روابطم باپدرم خوب شده.فقط یه سؤال برای پیش اومده اونم اینکه یه مطلبی روچندروزجلوترخوندم درموردقانون جذب :اینکه دربرابر هرخواسته ای که ازکائنات داریم بایددربرابرش تاوانی هم درنظربگیریم.بعبارتی در مقابل هر خواسته ای بایدیه مابه ازایی داشته باشیم تابه خواسته مون برسیم.بنظرم اشتباهه.لطفن توضیح بدید.

 258. شیوا می گوید

  سلام آقای شریفی من تازه باکانال ودوره آشناشدم دوره اول راخریداری نمودم. من به گفته های شماقطعا ایمان دارم. شمادرفایل اول صوتی فرمودید قانون جذب هرچیزی رااعم ازخوب یابدتصورکنی واردزندگیت میشود ولی درفایل دوم صوتی فرمودید قانون جذب آنچه رافکرمیکنید نیست مثلا شخصی به طلاق فکرنکرده الان واردزندگیش شده. اگه تعریف شما این باشه به هرجی فکرکنید دگه علم پیشرفت نمیکرد. لطفا توضیح دهید ۱۰ بارفایل اول ودوم راگوش کردم. برداشتم این شد شاید ارتعاش اون فکرو فرستادیم ممنونم توضیح دهید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 259. نیلوفر احمدی می گوید

  سلام اقای شریفی
  من اینترنت نداشتم و امروز فهمیدم ک ثبت نام دوره جدید مهلتش تمام شده،این مدت داشتم هزینه اش را جور میکردم واقعا برایم مقدور نیست که با هزینه بیشتر در دوره بعدی شرکت کنم.لطف میکنید انعطاف بخرج بدید تا من هم بتونم شرکت کنم؟
  امروز ب ادمین پیام دادم
  خیلی نیاز دارم ب این دوره
  ایدی تلگرامم euphoria_24هست

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   ادمینها با شما تماس میگیرند

 260. pardis می گوید

  سلام وقت بخیر
  ممنون از توجه تون
  ممنون که راهنمایی میکنید
  ممنون که کمک میکنید
  ممنون که هستید زنده و دائم
  آرزو میکنم همیشه باشید
  هم برای ما هم برای بعد از ما
  تشکر و سپاس فراوان.

 261. علی می گوید

  با سلام خدمت آقای شریفی
  اگه امکان داره ثبت نام دوره را یکی دو روز تمدید بفرمایید .
  با تشکر

 262. امیر می گوید

  سلام اقای شریفی ببخشید یه سوال در مورد دوره دارم. من الان اپلیکیشن برنامه پرورش افکار رو نصب کردم و وارد دوره ها شدم و دیدم که نه ماه دوره داره که قیمت هر کدوم ۶۹ هزار تومن است و شما فرمودید که از ۱۵ فروردین قیمت این دوره ها افزایش پیدا میکنه,سوال من اینه که مثلا اگه من دوره ی ماه اول رو با قیمت ۶۹ هزارتومن تهیه کنم و ماه دوم رو بخواهم یک ماه بعدش تهیه کنم قیمت دوره همون ۶۹ هزارتومن است یا باید ماه دوم دوره رو با قیمت بیشتری تهیه کنم?? ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 263. ف.م ن می گوید

  سلام من عضو کانال تلگرامی شما هستم اما میخاستم تو دوره ها تون شرکت کنم

 264. مهديه می گوید

  با سلام و عرض ادب
  چنانچه ما بدون انجام تمرینات خاصی مثل ۳-۵ یا سوالات رگباری بتونیم حس خودمون رو خوب کنیم و یا خوب نگه داریم در هر لحظه کفایت می کنه یا حتما باید به صورت منظم و به شکل این تمرین ها باشه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام
   در درجه اول خوب بودن احساسات هست
   اما اون تکرار هست ک باعث رسیدن به هدف میشه
   پس باید تمرین انجام بدید
   شاد باشید.

 265. فرهاد 2992 می گوید

  با درود فراوان و خدا قوت. از دیروز در دوره شرکت کردم آیا دوره کانال تلگرام جدای دارد؟ سوالات قبلی نفرات دیگر در دوره رو کجا میتونم ببینم؟ با سپاس فراوان

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   بعد از ثبت نام در دوره به ادمینها پیام بدید تا شما را در کانال دوره اد کنند. سوالات و پاسخ ها در اپلیکیشن موجود است

 266. فرشته می گوید

  سلام دوباره فراموش کردم بگم ماه چهارم دوره ام و تجسم خلاق رو گوش میدم

  متشکریم که هستید

 267. امیر می گوید

  سلام آقای شریفی میشه فیلم راز رو بزارین تو کانال یا بگین از کجا دانلودش کنیم لطفا

 268. محدثه می گوید

  سلام. چجور میشه تو دوره ثبت نام کرد؟

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   ایدی تلگرام مسئول ثبت نام در اخر صفحه موجود است. در کانال تلگرام هم طریقه ثبت نام کامل توضیح داده شده

 269. وحید می گوید

  سلام جناب شریفس در سال جدید دوره نمی ذارید

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   از کانال تلگراممون پیگیر باشید. دوره جدید تا ۱۵فروردین فقط با قیمت ۶۹ تومن ارائه میشه

 270. خاطره می گوید

  سلام من خاطره هستم قبلا هم پیام دادم و سوال پرسیدم ولی متاسفانه پاسخ ندادید الان سوالم این هست که من وسواس فکری دارم آیا دوره می‌تونه به کمک کنه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   بستر آماده اس اما به خودتون بستگی داره
   ولی خیلی از کاربران وسواسشون درمان شده
   اگر شما اراده کنید صد در صد
   شاد باشید.

 271. مهدی می گوید

  سلام استاد شریفی عزیز میخواستم یه پیشنهادبدم که اگه نتایجی که توی کانال گذاشتیدرو تاریخ میزدید که بعد ازچندماه طرف تونسته اون جذب روداشته باشه بهترنبود چون اینم یه امیدیه برایه اون کسی که میخواد اون نوع جذبی روداشته باشه .ببخشید قصدم فضولی نبود فقط یه پیشنهاده ✔❤

 272. طیبه ازادی می گوید

  سلام
  من بصورت خیلی اتفاقی تازه ۴ روز هست که با سایت وکانال شما اشنا شدم ولی باور نمی کنید خیلی نتیجه گرفتم
  دوست دارم توی دوره هاتون شرکت کنم نمیدونم ثبت نام کی هس
  مییشه راهنماییم کنید ؟

 273. Asadzadeh می گوید

  سلام عالیه

 274. Asadzadeh می گوید

  باسلام
  مدت سه چهار ماه توی کانلتون هستمواقعا محشر

 275. فریباجداری می گوید

  سلام آقای شریفی عزیزممنون بابت دوره ۹ماهه بسیارمفیدتون من واردکانال قانون جذب شماشدم که جذبهای مادی داشته باشم وبتونم ثروتمند بشم خیلی جالبه ازنظرمعنوی ثروتمندترین آفریده خداوند شدم غنی وبی نیازازهمه این دنیا بازهم ممنون وسپاسگزارکه صفات خدایی راکه درونتان پرورش داده بودید به نحواحسن به کاربران انتقال دادید

 276. اذر می گوید

  سلام آقای شریفی.روز به خیر.در مورد هزینه دوره کارشناسی جذب خواهشی داشتم لطفا هزینه را دز صورت امکان افزایش ندهید تا بتوانیم تا اخر دوره از محضر شما استفاده کنیم .هزینه ای که تعیین کرده اید بسیار معقول هست و اکثر مردم می توانند شرکت کنند .تشکر

 277. سمیه می گوید

  باسلام میخواستم ببینم دقیقا این دوره ها چطوری برگزارمیشه؟لطفاتوضیح کامل بدین ممنونم

 278. محمد عزيزي می گوید

  سلام من ایفون دارم نمیتونم نرم افزار و دانلود کنم میخوام توی دوره شرکت کنم به ادمین هم پیام دادم لطفا راهنمایی کنید ممنون🙏

 279. دانیال می گوید

  اقای شریفی سلام یه پیشنهاد داشتم لطفا اگه ممکنه یه صفحه اینستا داشته باشین اونجا کامنت بزاریم دسترسی راحت تره نسبت به سایت ممنونم

 280. دانیال می گوید

  سلام من الان وارد دوره دوره کارشناسی جذب شدم. الانم باید برای هر ماه من یک ماه فایل ها روگوش بدم یا نه میتونم ماههی بعدی رو هم خریداری کنم.

 281. پیمان می گوید

  سلام آقای امیر شریفی عزیز و درود بی پایان برشما.
  من هر روز مشتاقانه منتظر ویس های شما هستم و با تمام وجودم به اونها گوش میدم و لذت میبرم و از خدا مهربان سپاسگزارم و از شما که به لطف پروردگار این لحظه های زیبا و پر از عشق و امید و موفقیت رو با ما به اشتراک میذارید. از خداوند متعال و شما امیر عزیزم سپاسگزارم.

 282. پرستو می گوید

  سلام من تازه دوره را ثبت نام کردم. و ماه اول را گوش میدهم.
  گاهی افکار منفی ام خیلی زیاد میشه و در عین حال واقعیت های الانم خیلی منفی هست. چه کنم که فشارم کم شه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 283. سورنا می گوید

  با عرض سلام مجدد.جناب شریفی لطف میکنید دقیقا طریق ثبتنامو لطف بفرماییداززمان و مبلغ و همه چی رو…ودیگه اینکه ممکنه بنده با کسی شهریه رو شریکی پرداخت کنیم بعد برای ایشون کپی بگیرم یا راهی ک ایشونم بتونن استفاده کنن؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 284. داوود می گوید

  سلام و درود به استادعزیزم جناب آقای شریفی
  استادمن چندروز پیش درباره جذب پول یه سوالی پرسیدم که خوشبختانه جوابمو تو پاسخ به سوالات گرفتم .شما چیزی جز دست قدرتمند خداوند نیستی.
  خیلی گلی …. خیلی باحالی…. دمت گرررررررررررررررررررررررررررررررم

 285. مهسا می گوید

  سلام خدمت آقای شریفی.من چند ماهه که با کانال شما آشنا شدم و چون شما فرموزه بودید که تا از کانال نتیجه نگرفتید وارد دوره نشید من هم صبر کردم تا الان که تاثیرات این قانون جذب را توی زندگیم دیدم حالا می خوام وارد دوره بشم اما اینکه بخواهم هزینه کل دوره را یکجا پرداخت کنم برام سخته،خواستم خواهش کنم که امکانی فراهم بشه تا پول هر دوره همان ماه پرداخت شود نه یکجا.امیدوارم همیشه خوش و خوش بهت باشید چون باعث حال خوب تو زندگیه ما شدید.

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   شما میتونید هر ماه رو جدا پرداخت کنید. اصلا اپلیکیشن اینگونه برنامه ریزی شده که ماه به ماه پرداخت بشه مگر دوستانی که دوست دارند یکجا پرداخت کنند

 286. ف.م ن می گوید

  سلام
  من به تازگی از طریق یه دوست با کانال شما آشنا شدم اما دوست دارم این دوره هایی رو که ازش نام میبرید بگذرونم چطور میتونم تو دوره شرکت کنم باوجود اینکه شما تو حرفاتون تاکید میکنید دوره حضوری وجود نداره چطور میتونم دوره شما شرکت کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 287. atefeh می گوید

  با سلام و عرض ادب
  میشه لطفا جواب سوال قبلی منو بدین?چون من از ادمین ها می پرسم جواب نمیدن ،توی سایت هم جواب نمیدین،توی ربات هم جواب نمیدین،از کجا باید جواب سوالمو بگیرم?ممنون میشم حداقل ی راهنمایی بکنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 288. mohamad می گوید

  ,salam man mikhastam doreharo bekharam, mishe loftan rahnmayi konid chon dar akharin voice ke gosh kardam goftid az sale jadid filhaye bishtari va jadidtari mizarin roye sit ba hazinehaye bishtari, khob mikhastam bedonam bayad sabr konam ta sale jadid ya hamin dorehaye ghabliro ham update kardid?
  Tashakor
  safavimoh@yahoo.com

 289. محمد می گوید

  سلام
  من تازه با کانال شما اشنا شدم میدونم دوره هاتون خیلی وقته تموم شده امکان خرید این فایل ها و دوره هاتون هست در حال حاضر ؟
  ممنون میشم شرایطش رو توضیح بدید٠
  پیشاپیش از تمامی زحمت های شما سپاسگذارم٠

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 290. نسیم می گوید

  سلام وقتتون به خیر .
  من به تازگی از طریق یکی از دوستان با کانال پرورش جذب آشنا شدم و از مطالبتون خیلی استفاده کردم.میخواستم ببینم الان توی اواخر بهمن ماه هم امکان وارد شدن به دوره کارشناسی جذب هست ؟

 291. زهرا می گوید

  سلام آقای شریفی ،خسته نباشید و ممنون از به اشتراک گذاشتن قانون جذب و مباحث آن
  همسر من پس از عضویت در کانال تلگرام هم اکنون مشغول گذراندن دوره کارشناسی جذب می باشد ،در این مدت من و فرزندم را بسیار تشویق به عضویت در کانال کرده است و حالا ما هم بسیار خوشحال، راغب و پیگیر این موضوع هستیم.
  همسرم توضیحات دوره کارشناسی جذب را به ما داده و ما استفاده می کنیم، آیا شما راضی هستید و از نظر شما مشکلی ندارد؟ ممنون از پاسخ شما

 292. shivaa می گوید

  سلام خدمت شما استاد بزرگوار… خواستم خدمت شما عرض کنم من تازه با کانال شما آشنا شدم و در حال گوش دادن مطالب شما در داخل کانال هستم… بسیار عای و بی نظیر و با کلامی شیوا مطالب را عنوان نمودید… بسیار ممنونم… فقط یک سوال داشتم خدمت شما برای من که تازه با این کانال آشنا شدم آیا امکان شرکت در دوره ها و استفاده از مطالب دوره وجود داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 293. مصطفی می گوید

  با عرض سلام و حس های خوب.دوره کارشناس جذب خواستم شرکت کنم.لطفآ اطلاع رسانی کنید .ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 294. hamid می گوید

  با سلام .هیچ لینکی برای ثبت نام در دوره کارشناس جذب شوید نگذاشتید؟ برای ثبت نام از کجا اقدام کنم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 295. yalda می گوید

  سلام اقای شریفی
  من برای ثبت نام خیلی تلاش کردم ولی دوبار از دوتا کارت مختلف از من پول کم شد ولی برنامه ای واسه من نصب نشد به اقای جان پناه اطلاع دادم واسم یه لینک فرستادن باز هم نشد .همش مینوشت به اینترنت متصل نیستید
  اخه مگه میشه من همه کاری با گوشیم واینترتم دارم انجام میدم
  قیمت به جای ۴٩٠٠٠ تومان ۶٩٠٠٠ تومان بود
  مهم نیست ….
  هرطور شده میخوام تو دوره ها شرکتم کنم
  ممنون میشم کمکم کنید وفایلای صوتی رو داشته باشم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 296. حمید می گوید

  سلام آقای شریفی خسته نباشید .چرا با اینکه در سایت قیمت دوره را ماهانه ۴۹ تومان زده اما برای خرید باید ۶۹ تومان بپردازیم ؟
  من به سختی توانستم این ۴۹ تومان پول را جور کنم الان میبینم که گرونتر شده.خواهشا یک تخفیفی لحاظ کنید برای بچه هایی که قبل از اتمام دوره اول میخوان تو دوره شرکت کنند.من یه مشکل بزرگی دارم و واقعا به شرکت توی این دوره خیلی احتیاج دارم و امروز واقعا ناراحت شدم وقتی دیدم حالا که این پول رو جور کردم قیمتش زیادتر شده

 297. رامتين می گوید

  با سلام
  نرم افزار اندروید رو از کجا میشه دریافت کرد

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 298. رحیم می گوید

  سلام آقای شریفی میخواستم تو دوره هاتون ثبت نام کنم ولی پول ثبت نام رو ندارم 😔😔😔😔😔
  شما برا بی پول ها راهی ندارید؟ 😞😞😞

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 299. tj می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید یکی از دوستان در دوره شما شرکت کرده و حالا فایل کلاس شما را در اختیار من قرار داده می خواستم ببنم اجازه دارم استفاده کنم یا نه؟

 300. مریم می گوید

  باسلام واحترام خدمت استاد شریفی
  استاد چگونه می توانم به شما پیغام خصوصی بدهم
  سپاس فراوان

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   امکان ارتباط مستقیم با آقای شریفی وجود نداره همراه گرامی
   شاد باشید.

 301. وحید.م می گوید

  سلام.خدا قوت.من تازه با سایت و کانالتون آشنا شدم. الان میتونم تو دوره کارشناسی جذب شرکت کنم. خواهشا امکانشو فراهم کنید .با تشکر فراوان از خداوند و شما بنده خوبش. ممنون و سپاسگذارم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 302. صالح می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز
  من تقریبا یک ماه میشه افتخار دارم فایلها تون گوش بدم
  واقعا خوشحالم چون تمام افکارم نسبت به زندگی عوض شده
  میخواستم برای کارشناس جذب شوید شما ثبت نام کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.