کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه

کارشناس جذب شوید
81,704

در دوره “کارشناس جذب شوید” با قانون جذب اهداف خود را عمداً جذب کنید

آیا از کار کردن خسته شدید؟ آیا کارتان را دوست ندارید؟

آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟

آیا روابطتان کوتاه‌مدت است؟ و یا پر از مشاجره؟

هر کسی وارد رابطه با شما می‌شود مثل نفر قبلی است؟ و دقیقا روابطتون مثل هم تمام می‌شود؟

آیا شادی خود را در تغییر دیگران می‌بینید؟

آیا مرتب اتفاقات تکراری و ناخواسته برای شما اتفاق می‌افتد؟

پس بقیه متن را بخوانید . . .

داستان زندگی من

سلام. من امیر شریفی هستم.

تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌ حساب می‌آمدم. یک شکست‌ خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. با اینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی همیشه تعداد شکست‌هایم بیشتر از موفقیت‌هایم بود.

هر بار که به یکی از اهدافم می‌رسیدم به خودم افتخار می‌کردم و یک ماه بعد دوباره یک ناکامی. با درآمدی که به‌ زور فقط به کرایه ماشین و ناهارم می‌رسید. (گاهی وقت‌ها به دلیل شرکت در دوره‌ها حتی به پول ناهار هم نمی‌رسید.) همیشه در حال غر زدن بودم. به این نتیجه رسیده بودم که خدای بزرگ و مهربان من را دوست ندارد و کاریش نمی‌توان کرد.

اوضاع هر روز داشت بدتر می‌شد. هم اوضاع مالی و هم اوضاع درسی در دانشگاه؛ درسی که اصلاً به آن علاقه‌ای نداشتم. هرروز با احساسی بدتر از دیروز به دانشگاه و سرکار می‌رفتم. بدترین موضوع این‌ که هنوز خدمت سربازی را هم پیش رو داشتم. هر جوری حساب می‌کردم قرار بود در بهترین حالت یک زندگی متوسط رو به پایین داشته باشم.

کم‌کم اتفاقات بد داشت به روابطم هم کشیده می‌شد. بهترین دوستانم رفته‌رفته از کنارم می‌رفتن و من هم‌فکر می‌کردم که آن‌ها اشکال‌ دارند. نمی‌دانم چرا بعد از ۸-۹ سال مطالعه مداوم و شرکت در بهترین دوره‌های موفقیت هنوز هم کارم خوب پیش نمی‌رفت. انگار یک‌ چیزی این وسط گم‌ شده بود. یک حلقه، حلقه‌ای که اسمش را می‌گذارم حلقهی طلایی.

شروع به سؤال کردن از اساتیدی کردم که به دوره‌هایشان می‌رفتم ولی ظاهراً هیچ‌کدام حاضر به پاسخ به درخواست‌ها و ایمیل‌هایم نبودند. در همین حال دچار یک بحران روحی هم شدم تا حدی که خنده برایم آرزو شده بود. به دلیل اینکه کتاب زیاد خوانده بودم خیلی از اطرافیانم در موارد مختلف با من مشورت می‌کردند. شاید مصداق این مثل شده بودم: هر چه بگندد نمکش می‌زنند، وای به‌ روزی که بگندد نمک.

تصمیم قاطع

تصمیم گرفتم خودم به جواب سؤالاتم برسم. شروع به مطالعه‌ی دوباره‌ی کتاب‌هایم کردم در این‌ بین از احادیث و قرآن کریم و اشعار بزرگانی چون مولوی و حافظ و … خیلی استفاده کردم. هر چیزی که در کتاب‌ها می‌خواندم عالی بود ولی مهر تأییدی که کتاب مقدس قرآن بر آن می‌زد دلگرمی وصف‌ناشدنی بود.

خواندم و خواندم و خواندم و بالاخره! به قول ارشمیدس یافتم، یافتم. حس کردم کل مسیر از مبدأ تا مقصد را داشتم فقط جای یک حلقه‌ی طلایی وسط خالی بود. این‌طور بگویم مثل سیمی که از یک شهر به شهر دیگر کشیده می‌شود ولی به علت یک پارگی کوچک هیچ فایده‌ای ندارد و جریان برق را انتقال نمی‌دهد.

تصمیم گرفتم تمام یافته‌ام را خلاصه‌نویسی و عملی کنم. هر لحظه‌ی زندگیم فقط به این فکر می‌گذشت که چگونه بیشتر به قانون جذب عمل کنم. کم‌کم نتایج عالی از راه رسیدند. درآمدم به‌ سرعت ۳ برابر شد و تا به امروز همین سه برابر هم چندین برابر شده است. امروز درآمدم ۹۷ برابر شده و روابطم با همه خوب شد تا جایی که انگار به اطرافیانم حتی مسافرت بدون حضور من خوش نمی‌گذرد.

همیشه فصل بهار را با عطسه کردن و بینی قرمز سپری می‌کردم. سرماخوردگی‌ام معمولا این‌ قدر طولانی بود که به آن‌ها عادت می‌کردم ولی انگار بدنم خیلی قوی شده بود و این را خودم هم حس می‌کردم. اعتماد به‌ نفسم بالا رفت. وارد شغل‌هایی شدم که حتی روزی جرئت نداشتم در مورد آن‌ها رؤیاپردازی کنم.

نمونه‌ی کوچکی از این موفقیت‌ها کانال و سایت ماست. کانال تلگرامی پرورش افکار یکی از پرسرعت‌ترین کانال‌های هم اندازه و هم موضوع خودش است و سایت پرورش افکار که با نموداری بی‌نظیر در حال رشد است. من تا به حال یک همچین رشدی در سایت‌های مرتبط با خودمان در سال اول ندیدم. و هر چی بیشتر می‌گذرد بیشتر متوجه می‌شوم که وقتی ذهن تغییر می‌کند دنیای انسان تغییر می‌کند.

سایت پرورش افکار

حتی خود دوره کارشناس جذب شوید در نوع خود یک رکود محسوب می‌شود که یک دوره‌ای برگزار شود و ۳۶۰۰۰ نفر در آن ثبت نام کنند. آن هم دوره‌ای که اولین دوره پرورش افکار در اولین سال کاریش است. اینها را نگفتم که بگویم توانستم خواستم بگویم می‌توانید!!!

نتایج زیاد بوده خواستم نتایجی را بگویم که خود کاربران محترم کانال و سایت در آن درگیر هستند تا لمس آن آسان‌تر باشد ولی نتاجی در زندگی‌ام گرفتم که واقعا این نتایج به هیچ وجه جزو بزرگترین آن‌ها نیستند و بزرگترین نتیجه‌ام نداشتن ترس است.

آیا شرایطی مثل گذشته‌ی من دارید؟

و دوست دارید شرایطی مثل حال حاضر من داشته باشید؟

دوست دارم این حلقه‌ی طلایی را با شما درمیان بگذارم. هیچ‌چیز در این مدت این‌قدر خوشحالم نکرده بود که برگزاری این دوره خوشحالم کرد. یک روز تصمیم گرفتم که اگر به یکی از اهدافم رسیدم این دوره را برگزار کنم و روزی که به آن هدفم رسیدم و تصمیم به برگزاری دوره گرفتم به‌سختی شب را خوابیدم.

آن‌قدر خوشحالم و ذوق دارم که این مطالب را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم که حتی الآن که دارم این مطالب را تایپ می‌کنم به‌سختی سر جایم نشسته‌ام. دوست دارم بلند شوم و داد بزنم بالاخره دارم این دوره را عمومی برگزار می‌کنم.

چرا من می‌توانم کمک شما کنم؟

مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌ دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.

من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که ۳ سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌اید از الآن هدف‌گذاری نکنید، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.

یعنی هرچقدر که الآن بخواهید بزرگ فکر کنید بازهم بعد از دوره می‌فهمید که خیلی کوچک بوده است. همین حالا بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دست گروه پرورش افکار می‌رسد که چقدر نتایج بی‌ نظیری فقط در طی مدت کوتاهی که از شروع به کار کانال می‌گذرد به دست آوردند.

سرفصل‌های دوره کارشناس جذب شوید

 • خواب‌ و بیدار
 • ارتعاش و مدارها
 • اگر اسکار را می‌گرفتم
 • شنا کردن در جهت جریان
 • سودوکو و تغییر اطرافیان
 • اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند
 • قطب‌نما
 • نقش خاطرات
 • جایگاه توبه
 • شکرگزاری پاک‌سازی
 • ۲ فایل تخصصی روابط 
 • ۲ فایل تخصصی ثروت
 • ۲ فایل تخصصی سلامتی
 • و…

قیمت دوره آموزش کارشناس جذب شوید

تخمین قیمت دوره از روی قیمت دوره‌های مشابه قانون جذب :

قیمت دوره مقدماتی قانون جذب چیزی در حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار  تومان است.

قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به‌طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌ بر ۳ میلیون تومان است.

قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین ۳/۵ تومان الی ۴ میلیون تومان است.

که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود ۱۲ میلیون تومان می‌شود ولی به دلیل عشق فراوانم به این دوره هم‌چنین برای این‌ که دوست داشتم دوره‌ی اول کارشناس جذب شوید طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر ۹ ماهه را ۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان گذاشتم که در صورت خرید به روش ماه‌به‌ماه  ، مبلغ پرداخت برای هر ما ۲۵۰هزار تومان قابل پرداخت است.

 

تعرفه طلایی

خرید یکجای تمام دوره ( قیمت به تومان )
۱/۲۵۰/۰۰۰
 • دسترسی کامل به ۹ قسمت دوره
 • دسترسی کامل به ۲ قسمت ویژه
 • دسترسی یکجا به تمامی قسمت ها

تعرفه نقره ای

خرید ماه به ماه ( قیمت به تومان )
۲۵۰/۰۰۰
ماهیانه
 • دسترسی محدود به قسمت های دوره
 • دسترسی به یک قسمت ویژه
 • امکان انصراف تا ۳ ماه اول

قولم یادم نرفته: اهداف خود را عمداً جذب کنید

** در خرید ماه به ماه شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید.

این فقط و فقط به این دلیل است که من به این دوره ایمان کامل دارم و مطمئنم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد

اگر به تمرین های موجود در دوره عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد. من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.

ثروتمند
عینک آفتابی فیک

شاید با ماهی ۲۵۰ هزار تومان بشود یک عینک آفتابی طرح اصلی که ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

همه‌ی شما را به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.

فراموش نکنید این دوره گارانتی ۱۰۰% برگشت وجه را در سه ماه اول دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این دوره

برای دیدن مطالبی که در سایت نیست وارد کانال پرورش افکار به آدرس زیر شوید

برای دیدن نتایج دوستانی که در این دوره شرکت کردند وارد کانال نتایج کارشناسان به آدرس https://telegram.me/natayej_karshenasan شوید

چگونه
ثبت نام کنیم ؟

شما عزیزان جهت ثبت نام در دوره آموزش کارشناس جذب شوید می توانید فرم زیر را کامل کرده و برای ما ارسال نمایید تا ادمین های ما با شما در تماس باشند

توجه : فقط وفقط جهت شرکت در دوره کارشناس جذب شوید این فرم را تکمیل و ارسال نمایید

همچنین برای ثبت نام در این دوره بی نظیر همین حالا به این ID در تلگرام پیام دهید

Parvaresheafkarrr

من در دوره کارشناس جذب شوید شما را با تمام عشق و علاقه ای که دارم با مفهوم واقعی قانون جذب و ارتعاش آشنا می کنم. همچنین با ارائه راهکارهای عملی و تمرین هایی روی باورهای شما کار خواهم کرد. به شما یاد می دهم که چگونه افکار منفی خود را دور بریزید، باورهای مثبت خود را تقویت کنید و احساسات مثبت خود را قوی تر نمایید.

در دوره کارشناس جذب شوید به شما عزیزان بهترین روش تجسم خلاق را آموزش خواهم داد و شما را با مفهوم واقعی توکل و حسن ظن به الله یکتا آشنا خواهم کرد. سپس استفاده درست از عبارات تاکیدی را آموزش داده و بهترین روش جذب ثروت را با شما در میان خواهم گذاشت. همچنین راز و رمزهای برخورداری از روابط عالی و شایسته را به شما خواهم گفت و نحوه درست پاکسازی را آموزش خواهم داد. تا به مرحله ای برسید که با وجود برخورداری از سلامتی و ثروت زیاد همواره فرد محبوبی باشید و بتوانید به تمام آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

944 نظر
 1. Argin می گوید

  سلام.
  آیا امکان خرید دوره از آمریکا وجود دارد؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   بله امکان خرید برای دوستان خارج از کشور وجود دارد. لطفا با ادمین های ثبت نام ما در تماس باشید

 2. رزی می گوید

  سلام.ممنون میشم راهنمایی کنید.بجز تلگرام اپلیکیشن رو برای اندروید از کجا دانلود کنم.

  1. مدیر سایت می گوید

   به زودی ورژن جدید از سایت قابل دانلود خواهد بود اگر عضو دوره هستید از همون تلگرام پرورش افکار دانلود کنید

 3. فتح العظیم فرهاد می گوید

  سلام ودرود برای شریفی عزیز و همه اعضای تیم پر کار شان!
  تشکر از سایت معتبری تان!
  خیلی یک منبع بزرگ برای معلومات مهم ما می باشد و نهایت بهره مند شدیم از داشته های تان.
  پیشنهاد ما این است اگر لازم بینید از “شهید احمدشاه مسعود قهرمان ملی افغانستان” هم بیوگرافی شان را در این سایت شامل سازید خیلی نیک میشود و برای افزایش مخاطبین تان تاثیر خوبی دارد.
  تشکر

 4. احمدی می گوید

  سلام خسته نباشید من سه ماه عضو کانال خوبتون هستم خواستم بدونم دوره تخفیف میخوره چون میخوام شرکت کنم وبه خاطر اینکه خانه دارهستم و درآمد ندارم تو تخفیف میتونم تهیه کنم ممنون میشم جواب بدید در ضمن آقای شریفی فرشته ای هستن از طرف خدا من تو سه ماه با ویس های کانال کلی به آرامش رسیدم خداروشکر به خاطر بندهای خوبی مثل آقای شریفی

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   بله قطعا ما تخفیف دوره داریم برای دوستانی که به سختی قادر به تهیه آن هستند ولی اینکه دقیقا تاریخ مشخصی براش داشته باشیم اینطور نیست متاسفانه

 5. اذر سلیمانی می گوید

  سلام میشه لطفا بگید چطور میتوانم فایل یادگیری رو بخرم

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. در همین صفحه تلگرام ادمین گذاشته شده است. می توانید با ایشان در تماس باشید

 6. مرتضی شایسته می گوید

  سلام من دوره شمارو پارسال خریدم وازنتایجش راضی هستم ولی گوشیم فلش شده ورمز ورود قبلیم یادم نیس.تلگرام هم ندارم باادمین ارتباط بگیرم لطفاازطریق ایمیل یاواتساب راهنماییم کنید.ممنون

  1. مدیر سایت می گوید

   لطفا شماره واتساپ خودتون رو ایمیل کنید برای ما

 7. سعادتی می گوید

  سلام من برادرم دوره‌های شما رو خریده و شما فرمودید که اگر سه نفر استفاده کنید راضی هستید، اما با گوشیم نتونستم وارد بشم ، لطفاً راهنمایی کنید.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   لطفا با ادمین های ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند

 8. مینا انتظار می گوید

  به نام خدا . امیدوارم بتوانم از بهترینهای این دوره باشم . ممنون

 9. sm می گوید

  سلام من الان ماه اول هستم و ماه اول با تخفیف گرفتم و میخوام ماه دیگرو بخرم و طبق گفته ادمین میتونم بقیه را با همین تخفیف بگیرم و چند سوال دیگر دارم ک ادمین محترم بیشتر از یک هفته است ک ب سوالاتم جواب نمیده میشه ادمین دیگری معرفی کنید

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   در همین صفحه و در قسمت ثبت نام ادمین جدید اضافه شده است

 10. اسما می گوید

  سلام من ماه سوم دوره هستم تویه ماه اول یه جذب بزرگ و عالی داشتم ولی الان همه چی از قبل هم بدتر شده مالی روابط سلامتی، دارم یه دوره وحشتناک رو میگذرونم نمی دونم داره چه اتفاقی واسم می افته ولی خوب هنوز امیدوارم و دوره رو ادامه میدم و سعی میکنم حسمو خوب کنم

 11. نصرالله اصغری می گوید

  سلام من قبلا کارشناس دوره جذب رو توی گوشیم خریدم و استفاده کردم حدود یک سال و نیم پیش حالا میخوام دوباره وارد دوره بشم چطوری میتونم دورهای بعدی رو بخرم تا دیگه مجبور به خرید دوره اول نشم در ضمن پسورد دوره اولی را که خریدم فراموش کردم و آیا شما توی واتساب هم کانال دارید …. متشکرم

  1. مدیر سایت می گوید

   در همین صفحه اطلاعات ادمین هست. میتونید با ایشان در تماس باشید

 12. نگار می گوید

  سلام وقتتون بخیر. من قبل از اینکه ماه اول دوره رو بخرم با فایل های رایگان استاد بسیار بسیار نتیجه گرفتم. عالی . واینکه من بازی فراوانی را برای بار اول تا روز ۶۲ ادامه دادم. ادامه دادم و نتیجه گرفتم. آقای شریفی گفته بون کسی ندیدن بار اول بیش از ۴۰ روز. و من تونستم. می خوام بگم خیلی پیگیر و علاقه مندم. واقعا آقای شریفی خیرخواهانه فایل های رایگان را آماده کردند. بی دریغ. اما یک دلخوری. از زمانی که ماه اول دوره رو برای پیشرفت بیشتر خریدم رفتار خوبی از ادمین مربوطه ندیدم.برام عجیبه این فروش ها برای گروه شما خیلی کوچیکه چطوره که بعد از خرید مثل اشباع شده ها برخورد کرد ادمین محترم. یا چون فقط ماه اول رو خریده بودم اینطوری برخورد کردن؟؟؟ قبل از خرید مرتب جواب می دادن. اما الان از روز خرید حتی پیام های منو سین نمیکنن. سوالاتمو چطور بپرسم. سوال خیلی زیادی ندارم اما خب نمیخوام حالت رها شده باشم به امید نزدیکی بیشتر دوره رو خریدم. ممنون میشم توجه بفرمایید. حیف گروه شماست

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. ممنون بابت اطلاع رسانی. تغییراتی در ادمین ها داشتیم ولی کلا شما اگر سوالی دارید یا با ادمین جدید در تماس باشید یا با پشتیبان های اپلیکیشن که بعد از ماه چهارم آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

 13. ش می گوید

  سلام وقت بخیر. بسیار ممنون از صحبتهای زیبا و مفیدتون. کسانی که امکان دسترسی به گوشی آیفون ندارن. چطور میتونن از از این دوره استفاده کنند؟متشکرم

  1. مدیر سایت می گوید

   با گوشی اندروید هم امکانش هست

 14. mohsen می گوید

  سلام خسته نباشید نرم افزار پرورش افکار برای ویندوز هم هستش؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام . خیر
   فقط به صورت اپلیکیشن قابل اجرا هست

 15. sara می گوید

  سلام خسته نباشین میخواستم بدونم نرم افزار رو نمیشه روی لب تاب بریزم
  فایلا رو از لب تاب گوش کنیم؟؟؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. خیر امکانش نیست

  2. امید می گوید

   سلام سارا خانوم عزیز
   میتونید نرم افزار های شبیه ساز اندروید رو روی لپتاپتون نصب کنید
   و دقیقا همون اپلیکیشنی که روی گوشیتون نصب میکنید رو
   توی این برنامه نصب کنید و دقیقا مثل گوشی با این نرم افزار کار کنید
   مثل این میمونه که توی لپتاپتون یه گوشی اندرویدی دارید …

   شاد و ثروتمند باشید …
   ☺☻♥

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پرمخاطب ترین دوره موفقیت در دنیا ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام