موفق ترین مدیران زن دنیا را بشناسید

153

موفق ترین مدیران زن جهان را بشناسید

نابرابری های شغلی و اجتماعی در بازار کسب و کار میان زنان و مردان امری تقریباً رایج می باشد که در تمامی دنیا نتوانسته است برخی از زنان قدرتمند و توانا را از دستیابی به موفقیت شغلی و درآمدی باز دارد. امروزه ما شاهد حضور پر رنگ زنان در رده های بالای مدیریتی، هر چند به نسبت بسیار کمتری از مردان هستیم.
زمانی که از مدیران موفق و پر درآمد صحبت میشود همه ذهن ها ناخواسته سمت مدیران مرد نام آشنا میرود و کمتر پیش میاید اخباری را درباره زنان موفق و پردرآمد به گوشمان بخورد اما در این مقاله قصد داریم به نقل از مجله “فورچون” پردرآمدترین و موفق ترین مدیران زن را به شما معرفی کنیم:

مری بارا

مری بارا کارآفرین و مدیر ارشد اجرایی آمریکایی است که در حال حاضر به عنوان یکی از موفق ترین مدیرعامل های جهان در قسمت اجرایی شرکت “جنرال موتورز” فعالیت میکند. بارا نخستین زنی است که تاکنون به ریاست یکی از خودروسازان اصلی دنبا منصوب گردیده است. مری بارا از ۱۸ سالگی به جنرال موتورز پیوست و در ژانویه ۲۰۱۴ از سوی هیئت مدیره جنرال موتورز، به ریاست این شرکت انتخاب شده و جانشین دنیل آکرسون گردید.

شریل سندبرگ

شریل سندبرگ مدیر حوزه فناوری و کنشگر و نویسنده آمریکایی است. سندبرگ مدیر ارشد عملیات “فیسبوک” می باشد و در ژوئن ۲۰۱۲ برای عضویت در هیئت مدیره فیسبوک انتخاب شده است تا نخستین زن در این مقام باشد. سندبرگ قبل از پیوستن به فیسبوک نایب رئیس بخش عملیات و فروش آنلاین جهانی گوگل بود.

ایندرا نویی

ایندرا نویی کارآفرین و بازرگان و مدیر ارشد اجرایی آمریکایی است که اصلیت هندی تبار دارد. در حال حاضر ایندرا نویی به عنوان مدیرعامل اجرایی و رئیس هیئت مدیره شرکت “پپسی کو” فعالیت میکند که دومین شرکت تولید کننده نوشیدنی و مواد غذایی در دنیاست. کمپین های سلامت مهم ترین دشمنان تجارت نویی هستند اما به نظر می رسد با خلاقیت های ایندرا نویی در تولید نوشابه های جدید، این مبارزه به نفع دومین زن قدرتمند از نگاه فورچون تمام شود.

ماریلین هیوسن

ماریلین هیوسن آمریکایی که مدیر ارشد اجرایی در این کشور می باشد، در حال حاضر به عنوان مدیرعامل شرکت “لاکهید مارتین” فعالیت میکند. لاکهید مارتین را شرکتی مخوف و عجیب و غریب می دانند که در حوزه فناوری های نظامی دفاعی فعالیت های زیادی دارد. قرارداد نه میلیارد دلاری نوامبر سال ۲۰۱۵ این شرکت رکورد بزرگترین و بیشترین قرارداد تسلیحاتی را پس از یک دهه شکست.

جینی رومتی

جینی رومتی یک نمونه کارآفرین و مدیر ارشد اجرایی عالی در کشور آمریکایی است که در حال حاضر به عنوان مدیرعامل اجرایی و رئیس هیئت مدیره شرکت IBM فعالیت دارد. جینی رومتی تحصیلاتش را در دانشگاه “نورت وسترن” و در رشته مهندسی برق و نیز علوم رایانه به اتمتم رسانید. او از سال ۱۹۸۱ که به IBM رفته و در سطوح مختلف مدیریتی فعالیت میکند و در سال ۲۰۰۲ به عنوان معاون مدیرعامل شرکت IBM انتخاب شد.

ابیگیل جانسون

یکی از کارآفرینان و مدیران ارشد اجرایی آمریکایی، ابیگیل جانسون است که در حال حاضر پستش مدیرعاملی ه اجرایی شرکت سرمایه گذاری “فیدلیتی” می باشد. این شرکت را پدربزرگش، ادوارد جانسون تأسیس نمود و پدرش ادوارد جانسون سوم نیز هم اکنون ریاست هیئت مدیره شرکت را بر عهده دارد. جهان مدیریت تغییر نموده است و جانسون قطعاً یکی از کسانی است که در تغییرات جهان مدیریت دست داشته است.

مگ ویتمن

مگ ویتمن مدیر کسب و کار است که در آمریکا زندگی میکند. او ریاست و مدیر ارشد اجرایی هیولت – پاکارد “اچ پی” را بر عهده دارد. یکی از موسسات بزرگ عرصه فناوری در اکتبر ۲۰۱۵ خود را به دو قسمت شرکت اطلاعاتی و سازمانی تقسیم نمود تا همه گمان برند استارت فروپاشی این غول زده شده است.

فب نواکوویچ

فب نواکوویچ رئیس شرکت “جنرال داینامیکس” می باشد. فب نواکوویچ به صورت پیش بینی نشده ای در سال ۲۰۱۲ به سمت ریاست شرکت سیستم های دریایی جنرال داینامیکس منصوب گردید. به عنوان یک مامور سابق سازمان سیا، نواکوویچ را نیز میتوان یکی از زنان مرموز دنیا دانست.

آیرن روزنفلد

آیرن روزنفلد رئیس شرکت هرشیز می باشد که شرکتی قدیمی و فعال در بخش مواد غذایی است که پس از “نستله” و “پپسی”، سومین شرکت مطرح دنیا در این زمینه به شمار می آید. فروش ۲۹.۶ میلیارد دلاری این شرکت نشان می دهد که روزنفلد این توانایی را دارد که هرچه می خواهد به تمامی جهان بفروشد.

سافرا کاتز

سافرا کاتز از سال ۱۹۹۹ به عنوان مدیر مالی شرکت “اوراکل” انتخاب گردیده و از همان زمان شخص دوم این شرکت، بعد از لری الیسون به حساب می آید. در سال ۲۰۱۳ او درآمدی بیش از ۴۴ میلیون دلار به دست آورده است.

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

18 نظر
 1. سمیه هستم می گوید

  سلام خسته نباشید اقای شریفی من دوره اول و مرتب گوش میکنم کتابهای استر هیکس و خریدم ولی اصلا از کتابها هیچی نمیفهمم اصلا نمیتون از کلماتش چیزی بفهمم من به شما ایمان دارم میتونم بدون مطالعه کتاب پیشرفت کنم یا کتابهارو بخونم چند دور که بخونم میتونم بفهمم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 2. Razyeh می گوید

  سلام اقای شریفی. من قانون جذب رو از پنج شیش سال پیش میشناسم و خیلی چیزا رو باهاش جذب کردم. چن روز پیش عضو کانال شما شدم و صداهای کانال رو شرو کردم از اول گوش دادم تا به ویس بازی فراوانی رسیدم و امروز اولین روزم بود که اینکارو انجام دادم و دقیقا ده دقیقه بعد یا شایدم کمتر از یه جایی که اصلا فکرشو نمیکردم بهم پیشنهاد کار شد و همش پیش خودم فکر میکنم اگه روز اول اینطور جواب داد روزای بعد چه شوووووووووود. و تا اخر سال که دیگه واویلا میشه😍😍😍😍ممنون ممنون ممنون بابت کمکی که به همه ما میکنید. این اولین نظر و جذبیه که بعد از اشنایی با شما داشتم از این به بعد مطمئنم نظرای بیشتری میذارم و جذبای که داشتم رو میگم. اییییییییول به خودم😍😍😍😍

 3. محمد مهدی می گوید

  سلان ممنون از شما و گروه خوب و فعالتون ، انشالله روز به روز قوی تر و موفق تر شوید .

 4. یلدا می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز
  من همه حرفای شمارو گوش کردم و دوره اول کارشناس جذب شوید رو
  اقای شریفی عزیز من حالم خیلی خیلی خوب شده
  و میتونم حسمو هر لحظه خوب کنم
  و ی ادم شاکر شدم و فقط نکات مثبت رو میبینم *قبلانبودم*
  اما هیچ جذبی نداشتم یعنی بلد نیستم
  راهنماییم کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 5. مریم می گوید

  سلام . وقت بخیر. از اینکه با کانال و سایت شما آشنا شدم خداروشکر میکنم. برای شرکت در دوره جذب شوید اول باید فایل هایی که توی کانال قرار دادید گوش بدیم یا اینکه میشه مسقیما ثبت نام کنیم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 6. مهری می گوید

  سلام اقای شریفی بینظیر
  من میخواستم بدونم برای رسیدن به هر چیزی که میخوایم که یکی از راه هاش حرف زدن (همونطور که در فایل هاتون گفتین)در مورد اون خواستس ایا میشه این صحبت با خودمون باشه یا نه حتما باید با کسی غیر از خودمون باشه ؟چون من زیاد با خودم صحبت میکنم
  منظورم اینه که همینکه کلام منعقد بشه و اون انرژی و بارش رو اشکارا بشه کافیه یا نه؟
  ممنون میشم که جوابم رو بدین
  با تشکر زیاااااااااااد از شما
  من خیلی از شما یاد گرفتم از اینکه ارتباطتون هم با خدا خیلی خوبه من خیلی خوشحالم امید وارم ادم هایی از این دست در جامعه روز به روز بیشتر بشه.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 7. مریم می گوید

  سلام آقای شریفی خدا قوت ازتون سپاسگزارم بابت این کانال عالی که گذاشتین خدا قوت خیلی خیلی خیلی دوستون دارم

 8. ندا می گوید

  سلام آقای شریفی.لطفا پاسخ سوالاتم رو بدین ممنون.من دوست دارم با نماز و رازو نیاز و گاهی گریه و اعتراف ب خطاهام در پیشگاه خدا ب خدا نزدیکتر بشم و کلا آدمی هستم ک این چیزها بیشتر منو ب خدا نزدیکتر میکنه و ارامش خوبی میگیرم.آیااین کار منفی حساب میشه؟اعتراف ب گناه در پیشگاه خدا منفیه؟تو قرآن بهشت و جهنم طوری توصیف شده ک جهنم خیلی باغضب خدا همراهه پس اون جهنم برای چ گروهی هست؟نمیدونم درست سوالمو پرسیدم یا نه.اما کلا درمورد جهنم نمیدونم چ تفکری داشته باشم.

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   سوال شما را در این فایل پاسخ دادم

   https://telegram.me/parvareshejazb/561

 9. Shaghayegh می گوید

  اقای شریفی عزیز سلام .من قبلا هم پیام دادم و سوالاتی داشتم اما هنوز جواب هیچکدومو نگرفتم وازاین بابت خیلی ناراحتم.سوال دیگه ای دارم و خواهشمندم بهم پاسخ بدین.من روابط جالبی تا الان با جنس مخالفم نتونستم برقرار بکنم و ازچندسال قبل هم همشون دقیقا بعد از یک مدت به یک سمت و سو میره و همه شبیه هم میشوند.شبیه به همه مشکلاتم در روابطم و به یک شکل تموم میشه.نمیدونم اشکالم دقیقا کجاست.با اشخاصی که اشنا میشم اول خیلی خوششون میاد ازمن چون واقعا هم چیزی کم ندارم اما اینها بعد مدتی کاریو میکنند که من ازش متنفرم واون اینه که منو توی رابطه سردرگم و معلق میذارن!!!نه میگن که هستیم و میمونیم و نه میگن که نه نمیخوایم باشیم.جواب پیام های منو میبینن و جواب نمیدن و من هم خیلی ناراحت و سردرگم میشم ازسمت خودم همه چیو تموم میکنم ولی خودشون باز برمیگردن.درواقع نه هستند نه نیستند.حرف از جدایی هم میزنم نمیپذیرن.چرا این اتفاق می افته اشتباه من توی جذب کجاست چرا کسی و جذب نمیکنم که کنار من بمونه و منو تنها نزاره.لطفا کمکم کنید

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   سوال شما را در این فایل پاسخ دادم

   https://telegram.me/parvareshejazb/561

 10. بنفشه می گوید

  سلام وقتتون بخیر من ۲ هفته ست از طریق یکی از دوستانم عضو کانال شما شدم چون خیلی مشتاق بودم ک تغییراتی در نگرش و نوع زندگیم بدم همه فایل ها رو گوش دادم و ازش راهکارها استفاده کردم.اما یه مشکل دارم همین شخصی که شما رو به من معرفی کرد جایگاه خاصی تو زندگیم داره و تلاش کردم که با کمک فایل ها و راهکارای قانون جذب ایشون رو جذب خودم کنم که متاسفانه دورتر شد ونتیجه عکس گرفتم ممکنه راهکاری بهم بدین؟ ممنون از لطفتون

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   به سوال شما در این فایل پاسخ دادم

   https://telegram.me/parvareshejazb/544

 11. @ Behrozkk می گوید

  سلام
  واقعآ جای تقدیر و تشکر داره .
  ممنون

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.