راز رخ دادن معجزه 2 – قانون جذب

miracles

هنگامی که شما به چیزی نگاه می کنید که آن را می خواهید و به آن جواب مثبت می دهید، شما دارید یک فکر در ذهن خود را فعال می کنید و قانون جاذبه هم به آن فکر پاسخ می دهد و چیزهایی را برای شما می آورد که شبیه آن هستند ولی وقتی به چیزی نگاه می کنید که آن را نمی خواهید و در وجودتان فریاد مخالفت می زنید در واقع شما آن را عقب نمی رانید در عوض شما دقیقا فکر همان چیزی را که نمی خواهید را فعال می کنید و حالا قانون جاذبه چیزهایی از همین قبیل را سر راه شما قرار می دهد.

the-secret-place-of-miracles-2-3

قانون جذب کائنات بر پایه جاذبه شکل گرفته است، همه چیز به جاذبه ختم می شود، قانون جاذبه همیشه در حال فعال است چه شما آن را بفهمید و باور کنید چه نفهمید، آن همیشه در حال عمل است.

ممکنه شما به گذشته خودتان فکر کنید یا به حال یا به آینده، ولی چه شما به خاطر بیاورید چه ببینید و چه تصور کنید، به هر حال با این کارتان دارید افکار را فعال می کنید و قانون جاذبه که قدرتمندترین قانون کائنات است به فکر شما پاسخ خواهد داد.

قانون جاذبه می گوید که ما هر چیزی را که شما بگویید و به آن فکر نموده و تمرکز کنید را به شما خواهیم داد، پس اگر شما در حال شکایت از بد بودن چیزی هستید، چیزی که شما خلق می کنید مقدار بیشتری از آن احساس است.

تمرکز فکرتان را از چیزهایی که نمی خواهید، چیزهایی که از آنها می ترسید، چیزهایی که از آنها دوری میکنید را بگیرید و به چیزهایی بدهید که واقعا می خواهید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۶

the-secret-place-of-miracles-2-2  

ما می توانیم در دیدگاهمان و گرایشاتمان مثبت باشیم و گرایش پیدا کنیم به جذب افراد مثبت و شرایط مثبت، وقتی که ما در گرایشاتمان منفی باشیم یا عصبانی باشیم یا توند خویی کنیم در این صورت گرایش به جذب افراد عصبانی منفی و شرایط عصبانی و منفی خواهیم داشت.

آن چیزی که شما به سوی خود جذب می کنید افکار برجسته و غالبی هستند که شما در ذهنتان دارید چه این افکار آگاهانه باشد چه ناخودآگاه، قانون این است.

the-secret-place-of-miracles-2-1

می توانیم مصداق قانون جاذبه را دراجتماعتان به خوبی ببینیم، وقتی که می بینیم کسی که بیشتر از بیماری حرف میزند خودش بیمار است، وقتی که می بینیم کسی که بیشتر از ثروت حرف میزند خودش ثروتمند است. قانون جاذبه همه جا در پیرامون شما حضور دارد فقط باید آن را بشناسید.

در واقع تمام آن چیزهایی را که شما تجربه می کنید بخاطر وجود این قانون جذب قدرتمند تجربه می کنید.

ادامه دارد…

8 نظر
 1. بهنام می گوید

  سلام آقای شریفی تشکررررررررررررررررررررررر بابت مطالب مفید و عالییییییی تون

 2. فرانك می گوید

  سلام
  اقاى شریفى از مطالب مفیدتون سپاسگزارم

 3. طاهره می گوید

  مطالبتون عالیه .سپاسگزارم
  هرچند به تازگی و بطور خیلی اتفاقی با کانال آشنا شدم و بدون اینکه شناختی از قانون جذب داشته باشم اون رو بارها تجربه کردم.مثلا بچه که بودم توی تصوراتم خودمو کارمند تصور میکردو…الان کارمندم .شما در واقع باعث شدید خیلی چیزا برام شفاف سازی بشه.تاثیرات اون رو بع عینه میبینه….آقای شریفی بسیار سپاسگذارم

 4. مهشید می گوید

  سلام آقای شریفی ممنون از شما به خاطر این همه انرژی مثبت آقای شریفی من جذب منفیم اینقدر قدرت داره که همه اتفاقای منفی ردخور نداره که اتفاق نیافته میخوام این قدرتو توی مثبتم استفاده کنم اما ذهن منفیم انقدر قویه که جلوشو میگیره یه روش قدرتمند میشه بهم معرفی کنید تمرین های عبارات تاکیدی بازی فراوانی و سه پنج رو دارم انجام میدم اما ذهن منفیم نمیزاره باورشون کنم منم لج کردم گفتم انقدر انجام میدم تا منفی رو شکست بدم

  1. twim می گوید

   سلام

   اگر با توجه زیاد اذیت میشید تمارین رو بی توجه انجام بدید یعنی همینجوری بگید بدون توجه

 5. وفا می گوید

  ببخشید ادرس ایمیلمو اشتباه فرستادم

 6. وفا می گوید

  سلام،خدمت اقای شریفی
  برای برنده شدن در بردن یک جایزه که از طریق قرعه کشی انجام میشه از قانون جذب استفاده کرد؟وتنه تجسم وصحبت در موردش کافیه

  1. twim می گوید

   سلام

   توضیح مفصلی دارد که این امر توصیه نمیشود. مثلا یکیش اینکه کسی که میخواد از طریق قرعه کشی برنده شود ایمان ندارد که به صورت عادی هم میتواند پول دربیاورد

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام