راز رخ دادن معجزه 5 – رسیدن به رویا

دوره های مهارت آموزی,رازهای زندگی,رسیدن به آرزو

فردی که هدفی برای رسیدن به آرزو و رویا ندارد به‌ نوعی مرده است، هیجان ندارد، بی‌تحرک است.

این فرد انگیزه زندگی ندارد، بی‌حال است، دست‌ و دلش به کار نمی‌رود، افسردگی پنهان دارد و شاید خودش هم از این موضوع بی‌اطلاع باشد.

حال اگر شما طرفدار قانون جذب در طبیعت هستید و به آن ایمان‌دارید، بهتر است هرروز و هر هفته تمرین آرزو سازی و رویا سازی داشته باشید، زیرا خلق رویا شمارا به ذوق می‌آورد، طوری که کودک درون شما دست‌ به‌ کار میشود و ایده های خلاق خود را رو می‌کند.

تمام انسانها میتوانند با رویاهای خود زندگی کنند در صورت استفاده از این رازها

بیشتر انسانها درصدد این هستند که بفهمند چه نقشی در روند خلقت دارند؟!!!! و نقش جهان پیرامونشان چیست؟؟؟

پاسخ این است: روند خلقت فرایندی سه مرحله ایست

در مرحله اول باید به همان رویاهای خود فکر کنیم. مثلا برای لحظاتی خانه ای بخریم. وارد آن بشویم. تغییر دکوراسیون داده واز پنجره به بیرون نگاه کنیم. ما برای رسیدن به رویاها و حتی باورهایمان باید اول بخواهیم و طلب کنیم. برای طلب نیاز به صحبت و گفتن کلمات نیست چون جهان هستی گوشی برای شنیدن کلمات ما ندارد.

دوره های مهارت آموزی,رازهای زندگی,رسیدن به آرزو

دومین قدم جواب دادن است. حالا زمانی رسیده است که به درخواست شما پاسخ داده شود و اینبار این قدم را جهان برای شما انجام میدهد. تمام نیروهای کائنات به افکاری که شما پدیدآورنده آن بودید پاسخ میدهند. زمانی که خود را با کائنات همسو کردید چیزی نخواهد گذشت که شاهد اسرار و معجزات زندگی و زندگی کردن خواهید شد و میبینید که دیگر رسیدن به هدف برایتان یک رویا نیست.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
تلقین و قدرت شگفت انگیز آن

رسیدن به رویا,رسیدن به رویاها,رسیدن به موفقیت

سومین قدم دریافت است. به این معنا که شما خودتان را همجهت با چیزی قرار دهید که طلب آن را میکنید. وقتی که شما با چیزی که میخواهید هم جهت هستید احساس عالی دارید که این همان شور و اشتیاق است. همان قدر چیزی را دانستن است. این همان احساس و عواطف شماست.

رسیدن به هدف,قانون جذب دو,معجزات زندگی

ولی وقتی شما احساس یاس یا ترس یا عصبانیت میکنید اینها نشانه های قدرتمندی هستند از این که شما هم اکنون هم جهت نیستید با آن چیزی که واقعا میخواهید

و از این رو وقتی شروع به درک برسید که همه وابسطه به آن چیزی است که شما احساسش را دارید و شروع کنید به پیش بردن افکارتان بر مبنای احساسی که برایتان بوجود می آورند کم کم احساس درستش را پیدا می کنید و آن وقت است که با آن یکی شده اید و حالاست که آن باید در زندگی شما پدیدار بشود.

زمانیکه که این رویا را به واقعیت تبدیل کردید با قانون جذب شما در موقعیتی قرار خواهید گرفت که می توانید رویاهای بزرگتر و بهتری را بسازید واین همان فرایند خلقت است.

اگر اولین بار است که به این رویا فکر میکنید، مانعی وجود ندارد، اما اگر قبلا هم این رویا را در سر داشته اید و هنوز به آن نرسیده اید،برای رسیدن به موفقیت باید از خود بپرسید که علت این ناکامی چه بوده است؟ پس یا در دوره های مهارت آموزی برای رسیدن به هدفتان شرکت کنید و یا از کسانی کمک بگیرید که امروز به خواسته مشابه شما رسیده اند.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
تفکر و اندیشه انسان چه تاثیراتی بر شرایط مختلف می گذارد

3 نظر در مورد مقاله “ راز رخ دادن معجزه 5 – رسیدن به رویا
 1. نوشین :

  با سپاس از شما جناب شریفی بزرگوار
  ۱- خواستم خواهش کنم روشی برای تمرکز بیشتر و در نهایت تحقق سریعتر خواسته و آرزو پیشنهاد کنید
  ۲-فایل های صوتی شما تاثیر گذارترند .لطفا بیشتر این فایلهای صوتی رو در کانال قرار بدید.

  0

 2. سایبان :

  خیلی خوب بود

  0

 3. مريم بابايي :

  تمامی مطالب عالی هستن متشکرم

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *