خلیل رفعتی پولدارترین کارتون خواب دنیا

خلیل رفعتی چگونه پولدار شد

ماجرای خواندنی زندگی پر افت و خیز خلیل رفعتی کارتون خوابی که پس از تحمل سختی های فراوان تبدیل به یک مولتی میلیاردر شد را در این بخش بخوانید.

داستان زندگی کارتن خواب و معتادی که مولتی میلیاردر شد بسیار خواندنی و قابل تآمل هست چرا که اتفاقاتی که در زندگی این فرد موفق افتاده است این مرد پرانگیزه را تبدیل به یک الگو کرده است.

خلیل رفعتی، مالک ۴۶ ساله آبمیوه فروشی زنجیره ای “سانلایف ارگانیکس” می باشد که علاوه بر موفقیت فعلی از سختیهایی که متحمل شده تا به یک مولتی میلیاردر تبدیل شود، می گوید.

خلیل رفعتی ایرانی است؟

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۸۸

خلیل رفعتی در شهر “تولِدو” در ایالت اوهایوی امریکا متولد شده و برای فرار از سو استفاده های جنسی از آنجا به لوس آنجلس رفت. خلیل رفعتی مدتی در زمینه فروش اتومبیل به مشتریان پولدار مشغول به کار شد اما زندگی او به سرعت به دلیل مصرف مواد “هروئین” رو به قهقرا رفت.
در سال ۲۰۰۱، او به دلیل اُوردوز عمدی در یک میهمانی در مالیبو تا آستانه مرگ پیش رفت. خلیل رفعتی تا چندین ماه پس از آن اتفاق تلاش کرد تا اعتیاد را برای همیشه ترک کند که این مهم سرانجام در سال ۲۰۰۳ و پس از آشنا شدن با “سوپرفودها” یا همان غذاهای سالم رخ داد.

زندگی یک فرد موفق

اما عزم او برای ترک اعتیاد زندگیش را متحول می کند و پس از بستری شدن در یک کمپ برای رهایی از زندگی نکبت بارش تصمیم به تهیه یک نوشیدنی از چند میوه مختلف میگیرد که همین امر باعث شد وی به تأسیس آبمیوه فروشی های زنجیره ای در آمریکا روی آورد و هم اکنون جزو میلیونرهای این کشور نیز محسوب میشود او که هم اکنون صاحب بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای آبمیوه فروشی در آمریکا یعنی سانلایف ارگانیکس است.

خلیل رفعتی در گفتگو با روزنامه تایمز گفت:”به آخر همه چیز رسیده بودم. دیگر چیزی نبود که انجام ندهم،نابودیم نزدیک بود. تمام پل های پشت سرم خراب شده بودند. کارم تمام شده بود.” خلیل رفعتی سرانجام یک مرکز ترک اعتیاد به نام “ریویِرا ریکاوری” در مالیبو کالیفرنیا را تأسیس کرد و در آنجا به ترکیب اسموتیِ منحصر به فردش به نام “ولورین” دست یافت.

آقای رفعتی در ادامه میگوید: “قرار بود آن اسموتی انرژی و جانی تازه به بیماران بدهد.” او معتقد است که روزهای اول پس از ترک، تنبلی و سستی بدن مشکلی بسیار بزرگ است، به ویژه اگر آن شخص دوران اعتیاد طولانی را تجربه کرده باشد.

3 نظر
  1. فیروزه مالایی می گوید

    تشکر میکنم بابت مطالب خوبتون آقای شریفی عزیز

  2. زهره می گوید

    خیلی حالب بود.ممنون😉

  3. سیده فاطمه حسنی می گوید

    سلام اقای شریفی چقدر‌مطب هاتون به ادم انگیزه می دهد هدیه سال ۹۵ ما از طرف خدا وند شما بودید سپاس از خدا وند بابت این هدیه عالی

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام