راز جذب ثروت

 

قانون جذب ثروت چیست؟

در قانون جذب ثروت مهم نیست که کار شما چیست. شما اگر این قوانین را به کار ببرید، قطعا در زمینه ثروت به رشدی فراتر از آنچه الان به ذهنتان می رسد خواهید رسید.

چگونه ثروتمند شویم ؟ یکی از قوانین ثروت این است که یا عاشق کاری باشید که انجامش می دهید و یا کاری انجام دهید که عاشق اش هستید. حس خوب شما باعث می شود کارایی شما چند برابر شود. بتوانید ایده های خوب در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. چرا که ایده وقتی به سراغ شما می آید که کارتان را در قلب تان داشته باشید و به کار خود عشق بورزید. اگر در کارتان عشق نباشد، انرژی و انگیزه هم نیست.

یکی دیگر از قوانین جذب ثروت که به عقیده من هیچ روش سریع تر دیگری برای جذب ثروت وجود ندارد این است که بابت هر پولی که وارد زندگی تان میشود شکرگذار باشید. کسانی که شکرگذار نیستند بدترین وضعیت مالی را دارند.

باید بابت تک تک پول هایی که وارد زندگیتان می شود خدا را شکر کنید. بابت تک تک معاملاتی که انجام میدهید و در آن سود می کنید خدا را شکر کنید، یک چیز ارزان می خرید خدا را شکر کنید، یک هدیه دریافت می کنید خدا را شکر کنید … و خدا را واقعا از ته دل تان شکر کنید.

اگر میخواهید پول وارد زندگیتان شود، باید پول را دوست داشته باشید. پول واقعا دوست داشتنی است و چیزی که گاها ما را از پول دور می کند همین دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و این باعث میشود ما به پول نرسیم.

آیا از قانون جذب برای ثروت استفاده می‌ کنید؟

دربا‌ره‌ پول چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می‌ گویند پول را دوست دارند، اما اگر به‌ اندازه‌ کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آن‌وقت به‌ طور یقین نسبت به پول احساس خوبی دارد.

اگر نگاهی به دنیای اطرافتان بیاندازید، خواهید دید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی ندارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود ۱۰ درصد از مردم است. تنها تفاوت میان ثروتمندان و سایرین این است که آن‌ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می‌دهند. به همین سادگی؛ جذب ثروت همین است.

چرا قانون جذب ثروت کار نمی‌ کند؟

دلیل اینکه بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند این است که در موردش عقاید منفی دارند، و آن عقاید منفی وقتی بچه بوده‌اند به خورد ذهن ناخودآگاهشان داده‌شده است. عقایدی مانند “پول کثیفه” “پول فساد میاره” “آدم‌ های ثروتمند صادق نیستند” “پول خواستن معنوی نیست” و … .

وقتی بچه‌ اید هر چه والدین، معلم‌ ها یا جامعه بگویند می‌پذیرید. و بنابراین بدون این‌ که متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول بزرگ می‌شوید.

“زمانی که پی ببرید هیچ کمبودی وجود ندارد، تمام دنیا از آن شما می‌شود.”

                                                                                                                        لائوتسه

                                                                                                           بنیانگذار مکتب تائو

پول را به خودتان بچسبانید

وقتی نسبت به پول احساس خوبی نداشته باشید آن را دفع می‌کنید. در این صورت هرگز به شما نخواهد چسبید. حتی وقتی پولی اضافه که انتظار دریافتش را نداشته‌ اید به دستتان می‌رسد، متوجه می‌ شوید که در چشم بر هم زدنی از دستتان رفته است. قبض‌های رقم درشت‌ تر برایتان می‌آید، وسایل خراب می‌شوند، انواع و اقسام شرایط پیش‌بینی‌نشده اتفاق می‌افتد، همه‌ی آن‌ ها دست‌ به‌ دست هم می‌دهند تا جیبتان را خالی کنند و پول را از دستتان درآورند.

پس چه چیزی باعث می‌شود پول بماند؟ عشق! عشق نیرویی جذب‌کننده است که پول می‌آورد، و همین عشق قدرتی است که باعث می‌شود پول بچسبد.

راه سریع قانون جذب ثروت

اگر پول چندانی ندارید، پس دریافت قبض‌ها به شما احساس خوبی نمی‌دهد. اما لحظه‌ای که به یک قبض رقم درشت واکنشی منفی نشان می‌دهید، احساسات بد از خود ساطع می‌کنید، و به‌طور یقین قبض‌های بزرگ‌تری دریافت خواهید کرد.

هر چه بدهید همان را دریافت می‌کنید. مهم‌ترین مسئله این است که وقتی قبض‌هایتان را می‌پردازید راهی پیدا کنید هر راهی تا احساس خوبی داشته باشید. هرگز وقتی احساس خوبی ندارید قبض‌هایتان را نپردازید، زیرا تنها قبض‌های بزرگ‌تری را سمت خود خواهید کشید.

برای تغییر آنچه احساس می‌کنید، باید قدرت تصورتان را به‌کارگیرید و قبض‌هایتان را به چیزی که باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشید مبدل سازید. می‌توانید تصور کنید آن‌ها درواقع قبض نیستند بلکه در عوض تصمیم گرفته‌اید از سر خوش‌قلبی به شرکت یا شخصی به خاطر خدمات فوق‌العاده‌اش پول بدهید.

“به شما نه بر اساس کار یا وقتتان بلکه بر اساس میزان عشقتان پاداش داده می‌شود.”

                                                                                                                   سنت کاترین

                                                                                                    فیلسوف و عالم کلیسای کاتولیک

نگرانی و ثروت

بیشتر مردم وقتی حقوق می‌گیرند حتی آن موقع هم احساس خوبی ندارند زیرا نگران‌اند چطور کاری کنند که حقوقشان تا آخر ماه دوام بیاورد. آن‌ها هر بار که حقوق می‌گیرند فرصتی باورنکردنی برای عشق بخشیدن را از دست می‌دهند. وقتی مقداری پول دستتان می‌رسد، مهم نیست چقدر ناچیز است، شکرگزار باشید! یادتان باشد، برای هر چه شکرگزار باشید چندین برابر می‌شود. با نگرانی ثروت خود را از بین نبرید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۶

همیشه از قانون جذب ثروت استفاده کنید.

از هرلحظه‌ ای که با پول سروکار دارید استفاده کنید تا با داشتن احساسی خوب پول را چند برابر کنید. وقتی پول می‌پردازید عشق را احساس کنید تا ثروت را با قانون جذب بدست آورید.

بازی جذب ثروت

می‌ توانید این بازی را انجام دهید تا هر بار که با پول سروکار دارید نسبت به آن احساس خوبی داشته باشید. یک اسکناس ده‌ هزار تومانی را بردارید روی آن را سمت مثبت و پشت آن را سمت منفی در نظر بگیرید. هر بار که پول به دستتان رسید عمدا سمتش را برگردانید تا رویش به شما باشد و به خودتان یادآوری کنید که در بازی جذب ثروت هستید و باید به پول زیاد احساس خوبی داشته باشید.

  قانون جذب پول

 

هنگامی‌که برای چیزی پول پرداخت می‌ کنید، وقتی پول یا کارتتان را می‌دهید، برای کسی که آن را می‌گیرد برکت و فراوانی پول را تصور و دعا کنید. هر چه ببخشید همان را دریافت خواهید کرد.

از اینکه دیگران ثروت جذب کرده‌اند خوشحال باشید

یادتان باشد، هر بار که می‌ شنوید کسی پول بیشتر یا موفقیتی کسب کرده، به وجد بیایید، زیرا بدین معناست که شما نیز روی همان طول موج هستید! این نشانه ایست که شما روی طول موج خوبی قرار دارید، بنابراین طوری به وجد بیایید انگار برای خود شما اتفاق افتاده، زیرا واکنش شما به اخبار اهمیت دارد. اگر برای فرد دیگری با شادی و هیجان واکنش نشان دهید، دارید به پول و موفقیت بیشتر برای خودتان پاسخ مثبت می‌دهید.

تمرین بازی فراوانی خانم استر هیکس

تمرین بازی فراوانی، توسط خانم استر هیکس معرفی شده است. این تمرین برای این است که ذهن شما به ثروت داشتن عادت کند. شما وقتی با ذهنتان درگیر خرج کردن پول می شوید، باعث می شود ذهن تان ثروتمند شود.­­­­­

این بازی به صورت مختصر به صورت زیر است:

تمرین بازی فراوانی امیر شریفی میگوید، شما یک کاغذ بردارید، روز اول تصور کنید که یک میلیون تومان به شما دادند و شما باید تا آخر شب این پول را خرج کنید. واقعا فکر کنید این پول را به شما دادند. وقتی واقعا فکر کنید این پول را به شما داده اند و شما باید آن را تا آخر شب خرج کنید، دو تا نکته برای شخص پیش می آید:

مورد اول : شما باید خرج کنید. یعنی هیچ وقت نمی شود شما این پول را بزارید برای فردا تا خرج کنید. مثلا بگویید که من الان از یک میلیون تومان، نهصد هزار تومان اش را خرج کردم، صد هزار تومان باقی مانده را فردا خرج می کنم. چون اگر خرج نکنیم، آخر شب از ما آن باقی مانده پول را پس می گیرند.

مورد دوم : این است که باید با آن پول بهترین چیزها را بخریم، چیزهایی که به ما حس خوب میدهند. واقعا اگر آن یک میلیون تومان را به ما می دادند با آن چه کار می کردیم؟

میزان پولی که در تمرین بازی فراوانی امیر شریفی شما باید خرج کنید، در روز اول یک میلیون تومان است، روز دوم دو میلیون تومان، روز سوم سه میلیون تومان و … و همین طور رقم این پول بیشتر می شود.

اشتباه رایج کاربران که در تمرین بازی فراوانی امیر شریفی زیاد به چشم می خورد این است که پول خرج کردن آنها به صورت واقعی نبود. به عنوان مثال کسی که ۲۰ میلیون تومان پول داشت، می گفت این پول را به مادرم بخشیدم.

امیر شریفی در پاسخ این کاربر عزیز گفت: به شما همین الان ۲۰ میلیون تومان بدهند، آن را به مادرتان می بخشید؟! او گفت: فقط ۲۰ میلیون تومان؟ امیر شریفی پاسخ داد: بله. آن شخص گفت: خیر.

امیر شریفی در ارتباط با قانون جذب ثروت از طریق تمرین بازی فراوانی می گوید: فرض کنید امروز به شما ۲۰ میلیون تومان دادند و شب اضافه ی آن پول را از شما میگیرند، اضافه ای که نتوانسته اید آن را خرج کنید. همین …

واقعا شما با آن پول چه می کنید؟ بروید و دقیقا همان کارها را با آن پول انجام دهید.

یادتان باشد بر اساس نکات سایت قانون جذب پرورش افکار اگر به ثروت فکر کنید و احساسش کنید جذبش می‌ کنید و اگر به بدبختی‌ ها فکر کنید همان‌ ها را جذب می‌ کنید.

جذب ثروت

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در زندگی پول کافی ندارید، به احتمال قوی بیشتر ذهنیت های شما به بی پولی مربوط می شود. ممکن است که دقیقا در ذهنتان به بی پولی فکر نکنید یا فقر را تصویرسازی نکنید، ولی خیلی نگران پول باشید و از عمق وجود هر زمانی که می خواهید کاری انجام دهید، اول شرایط مالی تان را در نظر می گیرید و از آن جایی که همواره درگیر مشکل بی پولی هستید، ناخودآگاه ذهنتان به سمت کمبود پول معطوف می شود و همین نکته جذب ثروت را با مشکل مواجه می کند.

بنابراین اگر می خواهید جریان جذب ثروت را به زندگی خود هموار کنید باید کاملا برعکس عمل کنید. برای این منظور می توانید کارهای زیر را انجام دهید.

۱ – این گونه تصور کنید که به پول بیش از حد نیاز دارید

۲ – سپس این گونه تصور کنید که بیش از حد نیازتان هم پول خرج می کنید

۳ – با تمام وجودتان لذت داشتن پول و ثروت و خرج کردن بی پروای آن را احساس کنید.

یادتان باشد که ذهن تفاوت میان خاطرات و تخیلات را متوجه نمی شود. بنابراین برای جذب ثروت همواره یادتان باشد که باید داشتن پول و ثروت زیاد و هرچه را که دوست دارید تصویرسازی کنید و در مورد آن به خیال پردازی نمایید.

242 نظر
 1. ابوالفضل می گوید

  استاد ببخشید با استفاده از دوره رایگان تون میشه پول جذب کرد؟خیلی دوستدارم پول جذب کنم و تو دورتون شرکت کنم.ممنونم

 2. ابوالفضل می گوید

  سلام استاد شریفی خسته نباشید ببخشید ی سوال داشتم اونم اینکه من بدون داشتن هیچ تخصص و شغلی میتونم جذب ثروت داشته باشم؟(ممنون میشم زودتر جواب بدید)ضمنا من ی دانش آموزم

 3. سمیرا می گوید

  سلام من رمز ورودم رو فراموش کردم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 4. Zahra می گوید

  سلام خسته نباشید و بسیااااااار زیاد خدا قوت….آقای شریفی تو یکی از ویس ها گفته بودید اگه یه اتفاقی از نظر ما خیلی فوق العاده و به جورایی غیر ممکن باشه، اتفاق نمی افته…..اگر هم اتفاق بیوفته دیگه حتما خیلی ارتعاش خوب فرستادیم…..میخوام بگم من اون اتفاق خیلی فوق العاده و غیر ممکن برام افتاد بعد از ماه ها ارتعاش خوب فرستادن….حالا که باورم شده ، میشه دوباره اتفاق بیوفته اگه ارتعاش خوب بدم باز؟؟؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله امکانش خیلی زیاده ولی صد در صدی نیست.

 5. مبین می گوید

  سلام به آقای شریفی عزیز. استاد عاشقتونم الان حسم خیلی خوبه و خوشحالم.
  دوره شما بی نظیره همونطور که امیر شریفی هم بی نظیره… استاد من ۱۷ سالمه … ولی الان خیلی متحول شدم… شما و دورتون بی نظیرید. از شما و مجموعه پرورش افکار خیلی ممنونم. بی نقصید… واقعا یه چیزو میگم من دوره های زیادی رو رفتم ولی شما واقعا عجیبید و دلنشین… گفته بودین همه میان میگن که صحبتاتون دلنشینه و از درون قلبتون میجوشه… شما معرکه اید آقای شریفی. عاشقتونم … هیچ استادی مث شما ندیدم… چه ایرانی چه خارجی. شما بی نظیرید. 🙂
  میخوام مث شما بشم. عاشقتونم.

 6. الهه می گوید

  سلام خدمت شما استاد بزرگ جناب شریفی من بیش ازیکسال هست که باکانال شما ودوره اتون آشنا هستم وماه ششم دوره هستم فقط خداخودش میدونه که من چ شرایطی داشتم خواستم ازتون تشکر کنم من با گوش دادن به دوره وانجام تمرینها وحس خوبم وتوکل بخدا تونستم حقم روازکارفرما بگیرم تمام وکمال ورابطه ام خیلی رویایی وقشنگ شده من الان دارم شرکت خودم روراه اندازی میکنم ودرکنارش نتوورک هم کارمیکنم ومیدونم که با حس خوبی که ازدوره شما وصحبتهای قشنگتون میگیرم وتوکل به خدا موفقیت های خیلی بزرگی پیش رو دارم منتظر خبرهای عالی ازسمت من باشید خیلی سپاسگزارم دوستتون دارم..

  1. ابوالفضل می گوید

   ببخشید شغل نتوورکتون چجوریه؟هرکسی می‌تونه واردش بشه؟سرمایه نیاز داره؟؟؟

 7. الی می گوید

  با سلام ممنون از کانال خوبتون آقای شریفی.سوال در مورد تجسم داشتم یا حرف زدن در مورد خواسته ها.باید به صورت سریال باشه یا هر چیزی ک دلم بخواد؟ مثلا الان مسافرت با فرد مورد علاقمو تجسم کردم فردا ادامش رو باید تجسم کنم یا طبق حسم میتونم تغییر بدم؟و تاریخ تجسم باید به ترتیب باشه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر
   همراه گرامی مجموعه پرورش افکار
   مهم هم ارتعاش شدن با خواسته هست،ما وقتی به موضوع یا هدفی هرگونه توجه مثبت یا منفی داشته باشیم در واقع ارتعاش اون هدف رو میفرستیم چون توجه یعنی ارتعاش،به عنوان مثال شما اگر از یک ماشین بخواهید تعریف کنید از فرمون ماشین بگید دارید ارتعاشش رو میدید از لاستیکش هم بگید ارتعاشش رو میدید،پس شما واسه رابطه هم هر گونه توجهی ک داشته باشید با احساس خوب ارتعاش اون خواسته رو میدید چه شب عروسی رو تجسم کنید و چه لیستی از خوبی های شخص بخونید ارتعاش روابط میدید البته دوست عزیزم تمامی این توجه ها نیازمند احساس خوب هست
   شاد و پیروز باشید
   امیر شریفی

 8. فرشته می گوید

  طفا فوری جواب داده بشه…
  سلام آقای شریفی من دو روزه باهاتون آشنا شدم و زدم اولین پیام کانالتون و از همون ابتدا گوش میدم سوالم این بود که من بازی فراوانی رو روی قسمت یادداشت گوشیم مینویسم آیا الان که من رو کاغذ نمینویسم برگردم از اول رو کاغذ بنویسم یا نه همون یادداشت گوشیم مشکل نداره؟؟؟
  ممنونم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر
   نه ایرادی نداره اما خب با کاغذ و قلم بهتره
   میتونید از اینجا به بعدش رو داخل دفتر یادداشت کنید
   موفق باشید.

 9. یگانه می گوید

  سلام استاد شریفی.روزتون بخیر.استاد من ماه ۷ام از دوره کارشناس جذب شوید رو میگذرونم.جذب های عالی زیاد داشتم که همشون رو مدیون شما هستم.واقعاسپاسگزارم.من تونستم سلامتیمو بهبود بدم,الرژی که در اثر استرس ۱۵سال درگیر بودم و دکتری نبود که نرفته باشم.خیلی چیزهای عالی دیگ که ویسشو میفرستم به زودی.استاد من یک مشکل دارم .درسمو خوندم.ارشد گرفتم.باقانون جذب نفر اول استخدامی شهرمون شدم تنها با روزی ۳ساعت درس خوندن و خیلی چیزهای دیگ که واقعا بنظر خودم خوبن.استاد من۲۷سال دارم و تا بحال فقط دنبال درس و شغل بودم,حالا خانوادم خیلی بهم فشار میارن و میگن باید ازدواج کنی,هر کسی بیاد خواستگاری من میگن خوبه,حتی کارتو رها کن و برو.به این قیمت…ولی من دوست دارم اول کسی بدلم بشینه و خوشم بیاد و بعد ازدواج کنم.استاد جو خونمون خیلی متشنج و غمگینه.فکر میکنن دنیا برای من تموم شده.و زندگی من به پایان رسیده.وقتی حس و ارامشم خوبه.دقیقا میفهمم ارتعاشم بالاست .نشونه میبینم.میشه بگین من با خانوادم چیکار کنم.میترسم از چاله تو چاه بیوفتم.خیلی منو تو مضیغه میزارند

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 10. مرجان می گوید

  درود برشما مرد بینظیر…..جناب شریفی بزرگوار.
  از سالیان دور همواره به قانون جذب آشنایی داشتم و کتابهایی مورد نظر منجمله کتاب راز رو بارها مطالعه کردم.
  بواسطه کانال شما که خیلی اتفاقی عضو شدم؛ بازی فراوانی رو شروع کردم.
  همون روزای اول به مبلغی عالی دست پیدا کردم که خارج از انتظارم بود. یکبار ده میلیون تومان\‌بار دوم بیست میلیون تومان\ و بار سوم مجدداً ده میلیون تومان دیگر نصیبم شد. و همچنان گاهاً مبالغی بحسابم واریر میشه.شاید باور کردنش برای دوستان عضو کانال محال باشه؛ اما خدمت همه دوستان خوبم با قاطعیت کامل اعلام میکنم که … با امید و توکل به خدا و باوری محض؛ بتمام خواسته ها و آرزوهاشون میرسند.
  وظیفه ست که از حضور شما در گذر زندگیم تشکرها کنم .
  بعد از لطف و مهربونی خداوندم؛ از انرژی قوی و خوبی که بما شاگردان ساطع میکنید سپاسگزاری میکنم.
  صمیمانه بهترینها را برای شما مرد آسمانی خواهانم.
  موفق باشید و مستدام.

 11. sara می گوید

  سلام خدمت استاد عزیزم ،استاد من ماه ۷ دوره کارشناس جذب شوید هستم توی ربات سوالم رو مطرح کردم و از ادمین های عزیز تقاضا کردم خودتون جواب سوالمو بدید اما متاسفانه حتی نمیدونم قراره کجا جواب سوالمو بگیرم ، استاد حال روحیم اصلا خوب نیست ممنونتون میشم اگر راهنماییم کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 12. محمد علیزایی می گوید

  سلام استاد عزیز خیلی خدارو شکر میکنم که با کانال شما و قانون جذب آشنا شدم
  سوالم اینه که من همیشه اون حالت پر شور و نشاط و هیجان رو ندارم شاید فقط چند ساعت در روز اون حال رو داشته باشم ولی به هیچ وجه عصبی یا افسرده هم نیستم آیا در این زمان آرام بودنم دارم ارتعاش منفی میفرستم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   احساس خنثی وجود نداره
   احساس ما یا خوب هست یا بد
   اما شدت احساس وجود داره
   مثال بزنم شما یکی بهتون گل بده احساس قدردانی خوبی دارید این احساس خوبه اما اشک شوق هم احساس خوبه پس شدتش فرق داره
   یا مثلا شما ۱۰۰ هزار تومان گم کنید حستون بد میشه اما ماشینتونم بدزدن حستون بد میشه پس شدتش فرق داره اما نمیشه ک هم احساسمون خوب باشه هم بد
   شاد باشید.

 13. رها می گوید

  سلام آقای شریفی ممنون بخاطر همه تلاشها و همه چیزهایی که بهم یاد دادین من همه فایل صوتی های کانال رو گوش دادم بعضیاشو حتی دو یا سه بار واقعا برام خوب بود و جذب های ریز و درشت زیادی داشتم و بخاطر همه چیز از خدا و شما تشکر میکنم.امیدوارم روز ب روز موفق تر خوشحال تر خوشبخت تر و پولدارتر باشید

 14. #ماه می گوید

  سلام جناب شریفی حدود ۲۰ روزه باهاتون اشنا شدم تمام صوت های شمارو از اول دارم گوش میدم و خیلی حسم خوب شده.بی صبرانه منتظرم نتیجه بگیرم و بهتون خبر بدم..از خدا واستون بهترینارو میخوام و امیدوارم منم مثل شما ب جایی برسم ک انقدر ب خدا نزدیک بشم و مهربونیشو درک کنم بی نهایت ازتون ممنونم ک بی ریا بهمون اموزش میدید

  1. حمیرا می گوید

   سلام به استاد شریفی عزیزو دوست داشتنی.مدت دوسال ونیم است با کانال اشنا شدم.بزرگترین مشگل زندگیم بااستفاده از قانون جذب وویسهای شما وتمرینهای مکرری که داشتم برطرف شد .من چهل ونه سال دارم ولی ظاهرم به سی ونه ساله نشان میدهدالبته البته این نظر بقیه است.به دنبال جذب روابط وازدواج مجدد وایده ال و ثروت هستم.سعی میکنم حسم را در بدترین شرایط خوب نگه دارم ولی بعضی اوقات از تقییر احساسم ناتوان میشوم.بااینکه بسیار تمرین میکنم.عبارات تاکیدی.شکرگزاری وسوالات رگباری .گاهی اوقات خیلی غمگین میشوم وحسم به سختی خوب میشود از همسرم مدت سه ماه است که جدا شده ام میخواستم از شما سوال کنم علاوه بر تمرینهای کانال لازم است به دکتر یا مشاوره مراجعه کنم.الهی که در کنار همسر وفرزندتون همیشه شاد خوشبخت باشید.همیشه دعا گویتان هستم.

 15. کیان مهر می گوید

  سلام، من عاشق نویسندگی ام و همین طور عاشق پول. دوست دارم تند تند کتاب بنویسم و پول در بیارم. اما وقتی مصاحبه نویسنده های مشهور ایرانی رو می خونم و می بینم که اونا درآمد خیلی ناچیزی از نویسندگی در میارن کمی ناامید می شم.البته من نویسنده های مشهور در سطح جهان رو دیدم که درآمد های میلیون دلاری دارن، اما توی ایران نویسنده ها همچین شرایطی ندارن. می دونم مدل سوالم تکراریه اما مگه شما نگفتین آدم اگه به کارش علاقه داشته باشه می تونه باهاش پول زیادی در بیاره؟ پس چرا این نویسنده ها که انقدر هم علاقه به نوشتن دارن پول زیادی ندارن.
  پس یعنی علاقه همه چیز نیست و فاکتور های دیگه ای هم لازمه؟ یا این که من یا نویسنده های دیگه باید توی کشور دیگه ای کتاب بنویسیم چون مردم ایران خیلی کتاب نمی خونن…

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   صد البته که باید ذهن ثروتمندی داشته باشند
   تا ذهنشون ثروتمند نباشه و هم ارتعاش نباشن پس چطور باید ثروت رو دریافت کنند؟
   پس فقط علاقه کافی نیست
   موفق باشید.

 16. مرجان می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز از خدای مهربان بهترین ها را برایتان آرزو میکنم من فقط از این ناراحتم چرا اینقدر دیر این راه رو پیدا کردم من بعد از شروع دوره بهترین لطف خدا با کمک شما این بود که حالم خیلی خوب شده و اینکه من با کمال تعجب روز بیست دوره ماشینی که اصلأ فکرش رو هم نمی‌کردم خریدم و بعد وبعد و…….بماند فقط و فقط خدا رو شکر میکنم که با شما آشنا شدم وصدای صاف وخالص شما به من آرامش میده بازم ممنون ممنون ممنون

 17. محدیه می گوید

  سلام جناب شریفی عزیز.در مورد روابط اکثر سوالات در مورد روابطی هس که الان وضع خوبی ندارن وشما میگین چطور روابطو بهبود بدن اما من تو هیچ رابطه یی نیستم ومیخوام یه رابطه ی عالی جذب کنم لطفا بگین چکار کنم.میگن که سراسر عشق باشم تا عشق جذب کنم یا ارتعاش عشق بفرستم اما دقیقا نمیدونم چجوری این کارارو انجام بدم.ممنووووون ازتون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما باید رو عشق به خودتون کار کنید وقتی از درون عاشق خود باشید اون عشق رو توسط اطرافیان تجربه میکنید
   به روابطی ک دوست دارید توجه کنید
   ارتعاش عشق بدید،به انسانها عشق بدید،عاشقهارو تحسین کنید
   زندگی ایده ال با همسرتون رو توی ذهنتون زندگی کنید
   موفق باشید.

 18. مائده می گوید

  سلام استاد شریفی ممنون بابت مطالبه خوبتون من فقط با گوش دادن ب فایلها تونستم چندتا جذبه کوچیک و قشنگ داشته باشم..حرفاتون خیلی بهم انرژی میده…یه سوال داشتم من دارم بازی فراوانی رو انجام میدم و الان روزه ۱۶ ام هستم.از روز اول تا الان هرچی خواستمو خریدم و الان ک ۱۶ میلیون توی حسابمه نمیدونم چی بخرم باهاش فقط خونه و ماشین و باغ مونده بخرم ک فعلا با ۱۶ یا ۱۷ میلیون نمیشه باید صبر کنم پولم بیشتر بشه..میخواستم بدونم میتونم امروز سکه یا طلا باهاش بخرم و فردا و پس فردا هم بازم سکه و طلا بخرم؟؟یعنی هر روز سکه و طلا بخرم اشکالی نداره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما باید هر روز پولتون رو خرج کنید نباید نگه دارید یا حتی بیشتر خرید کنید
   دقیقا همون اندازه
   ضمنا سکه و طلا خریدن اگر برای پس انداز باشه اشتباهه
   شاد باشید.

 19. حامد می گوید

  سلام اقای شریفی از شما بی نهایت ممنونم یه سوال داشتم . من خودم فایلای شما رو زیاد دنبال میکنم و همچنین نتایج فوق العاده بینظیری هم گرفتم خداروشکر .ولی من خانوادم تا حدودی دپرسه و وقتی حالم خوبه خوبه و باهاشون میخوام حرف بزنم حالا رو در رو یا تلفنی . طوری رفتار میشه باهام که حس خوبمو احساس میکنم کمش میکنه و تا حدیم ناراحتم میکنه رفتار خانوادم سعی زیاد کردم اونارو هم با قانون جذب اشنا کنم فرق زیادی نکرد. ممنون میشم راه چاره ای بگین .سپاس

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام
   دوست عزیز قانون جذب یعنی توجه و عدم توجه
   شما نمیتونید کسی رو تغییر بدید پس برای اینکه ارتعاشتون منفی نشه بی توجه باشید
   شاد باشید.

 20. فاطمه می گوید

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام آقای شریفی خداقوت به شما و همکاران گلتون 🌹 من همیشه میدونستم نباید انرژی منفی به محیط بدیم به و انرژی مثبت بدیم دعای خیر برای هرکسی کردم یا من و همسرم برای موتور سوارها صدقه میدادیم آیه الکرسی میخوندم همیشه خطری از سر پسرم دفع میشد به اطرافیانم هم میگفتم ولی نمیدونستم اسمش قانون جذبه و قبلا هم تبلیغات تلگرامی یا زبونی از اساتید جذب دیده و شنیده بودم ولی هیچ کدومو باور نداشتم یعنی نمیتونستم باور کنم نمیدونم چرا ؟ با کانال شما هم از طریق کسانی آشنا شدم که خیر دنیا و آخرت رو برای همشون از خدا میخوام.
  از وقتی با کانالتون آشنا شدم همه ویسهاتون رو دانلود کردم و صبح و ظهر و شب گوش میدم وانرژی زیادی میگیرم بار ها تکراری گوش دادم و میبینم حقیقت زندگیمه برای همسرم تعریف میکنم و اونم تایید میکنه ما ضررهای زیادی دادیم ولی همیشه دلم روشن بوده فکر کنم بخاطر این خداشمارو سر راهم قرار داد تا بهترین نتایج رو بگیرم و به اهدافم برسم . 💖با تمرین بازی فراوانی زیر ده روز سه تا نتیجه گرفتم که شگفت زده شدم و کلی خدارو شکر کردم…💖
  مرسی که بی منت بهمون آموزش میدین. باآموزشهاتون کلی حالم خوبتر شده …
  خدا رزق و روزی روز افزون به همتون بده و انشالله زندگی سراسر موفقیت و عشق کنار همسرتون داشته باشید. ☺🌹

 21. فاطمه می گوید

  خدا خیرتووووووون بده عالی هستین راحت با آرامش به نظرم خود واقعیتونید هیچ تلاش اضافه ای نمیکنید برای تدریس قانون جذب منظورم با هیجان کاذب صحبت کردنه …
  با کانالتون دارم جذبهای مختلف بدست میارم … هورااااااااااا خدایاااااا شکررررررررتتتتتت ☺😊

 22. فاطمه می گوید

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام آقای شریفی خداقوت به شما و همکاران گلتون 🌹 من همیشه میدونستم نباید انرژی منفی به محیط بدیم به و انرژی مثبت بدیم دعای خیر برای هرکسی کردم یا من و همسرم برای موتور سوارها صدقه میدادیم آیه الکرسی میخوندم همیشه خطری از سر پسرم دفع میشد به اطرافیانم هم میگفتم ولی نمیدونستم اسمش قانون جذبه و قبلا هم تبلیغات تلگرامی یا زبونی از اساتید جذب دیده و شنیده بودم ولی هیچ کدومو باور نداشتم یعنی نمیتونستم باور کنم نمیدونم چرا ؟ با کانال شما هم از طریق کسانی آشنا شدم که خیر دنیا و آخرت رو برای همشون از خدا میخوام.
  از وقتی با کانالتون آشنا شدم همه ویسهاتون رو دانلود کردم و صبح و ظهر و شب گوش میدم وانرژی زیادی میگیرم بار ها تکراری گوش دادم و میبینم حقیقت زندگیمه برای همسرم تعریف میکنم و اونم تایید میکنه ما ضررهای زیادی دادیم ولی همیشه دلم روشن بوده فکر کنم بخاطر این خداشمارو سر راهم قرار داد تا بهترین نتایج رو بگیرم و به اهدافم برسم . 💖با تمرین بازی فراوانی زیر ده روز سه تا نتیجه گرفتم که شگفت زده شدم و کلی خدارو شکر کردم…💖
  مرسی که بی منت بهمون آموزش میدین.
  باآموزشهاتون کلی حالم خوبتر شده …
  خدا رزق و روزی روز افزون به همتون بده و انشالله زندگی سراسر موفقیت و عشق کنار همسرتون داشته باشید. ☺🌹

 23. زینب می گوید

  سلام آقای شریفی بزرگوار. میشه تو بازی فراوانی به جایروزی یک میلیون روزی ۵ میلیون اضافه بشه؟ مثلا روز اول ۵ میلیون روز دوم ۱۰ میلیون و … چون همه چیز قیمتش چند برابر شده و منم دوست دارم چیزای گرونقیمت بخرم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   خیر روزی ۱ میلیون باید اضافه بشه
   شاد باشید.

 24. مژده موسوی می گوید

  سلام آقای شریفی شریف
  من خیلی آدم منفی بودم ولی خیلی بهترم تا جایی که چیزایی که از دست میدم دیگه خیلی برام اهمیت ندارن و اذیت نمیشم یه ساله به فایل هاتون گوش میدم ۳ ماه دوره خریدم .تمرین فراوانی میکنم ولی راستش تو این چند ماه نتونستم درآمدم رو حتی ۲ برابر کنم . خسته شدم ولی به خاطر ایمانم به شما و قانون جذب میخوام ادامه بدم نمیدونم کجای راه رو اشتباه میرم . کاش یه سر نخ بدین که از اول شروع کنم بلکه متوجه اشتباهم بشم . بی صبرانه منتظر جوابم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 25. مریم می گوید

  سلام به استاد شریفی پر انرژی.من یک ماه سومی هستم .من ازوقتی که شروع به گوش دادن فایل های رایگان کردم که حدود ۱۰ ماه میشه .از یه شخص خاصی که فامیلمونه نشانه میبینم.اولش گفتم شاید نشانه نباشه اما الان که زیاد شده گفتم شما پاسخ گوی من باشید مثلا اسم اون هر روز میدیدم یا میخونم و یا یه اتفاقی میفته که منو یادش بندازه و یا میگم کاشکی اینطور همسری داشتم و بعدش بلافاصله اسمش رو روی تابلو یا توی کتاب میبینم یا کسی اسمش رو میگه جلوم به جایی رسید که هر روز ۵ یا ۶ بار اسمش رو میبینم .اما الان این یک ماه که انگیزه ندارم برا قانون جذب اما اسمش هنوز تکرار میشه اما جواب سوال نه…حالا میخوام ببینم چرا اینطور میشه..یعنی این شخص عشق الهی میتونه باشه؟آیا به این نشانه ها بی توجه بشم؟نمیدونم باید چیکار کنم؟
  منم دارم بهش علاقه مند میشم و با تکرار این نشانه ها بیشتر بهش فکر میکنم ..آیا بنظرتون بی توجهی کنم و فکر هامو قطع کنم چیکار کنم..؟
  بادیدن همه اینها..قطع کردن فکر به اون سخت شده برام….باتشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 26. غزاله می گوید

  سلام سلام.
  من همیشه از بچگی به معجزه باور داشتم و به این حرف استرهیکس و اقای امیر شریفی که حس خیلی سازندس.میدونیو من میخوام معجزه کنم مشکل اینه نباید به راه حل فکر کنم.
  الان ترسیدم و وحشت کردم اما با امیرشریفی میتونممم معجزه کنم

 27. صابر می گوید

  سلام
  وقت بخیر
  بنده دوره اول قانون جذب هستم
  شاید بالای ۲۰ الی ۳۰ بار شده که فایلهای صوتی شما رو گوش دادم خیلی هم دقیق
  اما نمیدونم چیکار باید بکنم ایا در ادامه دوره مباحث واضح تر میشه چون واقعاً گنگ گنگ شدم.
  ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 28. Saba می گوید

  سلام اقای شریفی من ماه هفتم دوره هستم و اما یه سوالی دارم ک امیدوارم شما ب من جواب بدید چون واقعا نیاز دارم و روز و شب برام نمونده اقای شریفی خواهسپش میکنم ب این سوال جواب بدید من سه سالی بود که با یک اسم و هویت جعلی با پسری چت میکردم اول برای بازی و شوخی بود و من اصلا فکر این نبودم که این ماجرا جدی بشه اما هم اون دیوانه وار توی این سه سال عاشق من شد و هم من عاشق اون شدم این پسر خارج ایران بود و من از برنامه ای با این پسر اشنا شدمهروقت میخواستم تموم کنم نمیشد هم من داشتم دیوونه میشدم و هم اون روز ب روز جدی تر میشدو کار هاشو تنظیم میکرد برای اومدن به ایران اقای شریفی انقدر پشیمون بودم وهستم ک زندگینمیتونمبکنم دوروز پیش خودش ب طور ناگهانی از هویت واقعیم با خبر شد وگفت من دیگه نمیبخشمت به من گفت فقط راسشو بگو ک این دختر هسی یا نیسی و من جوابی بهش ندادم میدونم اگ بش بگم این دختر نیستم خیلی ناراحت میشه و عاشق این دختر خیالی میمونه و اگر نگم ک هستم بازم همه چی تمومه اما نمیدونم چکار کنم من سوالماینه من اگ اعتراف کنم و اون هیچ وقت منو نبخشهمن چجوری زندگی کنم اقای شریفی اصلا من چکار کنم من واقعانمیدونم لطفا کمکم کنید من توی بد وضعیتی هستم چند بار هم به ادمین ها پیام دادماما پاسخی ندیدم خواهش میکنم بهم جواب بدید بعد از خدا توکلم به شماست این سوال منو جواب بدید ایا امیدی ب من و خوشبختی من هست؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 29. Mobina می گوید

  سلاااااام استاد به بییینظیییر من، فوووق العاده ترین جذب زندگی من 😊
  من نزدیک یه ساله با این معجزه به اسم قانون جذب آشنا شدم

  دوره رو تموم کردم و کلللللللللللی جذبای جاالب و گاهی باور نکردنی( البته برای بقیه ) دارم
  استاد من الان تازه ۱۷ سالم شده و خیییییییییییییلی خوشحالم که تونستم تو این سن یه کارشناس جذب خیییلی خووب و عااالی بشم
  خدااااایا شکررررررررت بابت اینکه راه و مسیر زندگیم عوووض شد و الان با یه ذهن قدررررتمند و حس عااالی و توکل به خدای مهربونم که عشق فوووووق العاده دوست داشتنیم هست میخوام تا آخررر عمرم این قانون رو بخونم و مدام راه های الهی پیش رویم باز بشه و با توکل و امید به عشق الهیممممم هممه ی اهدافم رو تیییک بزنم 😍😍😍

  همممه ی آدمای روووی این کره ی خاکی رو عاااشقانه و بدون حتی ذره ای توقع دوست دااارم ❤
  مرررررررررررررسی ازتون استاد فووق العاده عزیزم که معجزه ی زندگیم بودیداز مطالب فوووق العاده عاالیتون هم بینهااایت ممنونم

 30. مژگان می گوید

  سلام. هرروز بیشتراز قبل پیشرفت دارم و هر لحظه معجزات جدیدی دارد زندگیم میشود. امیدوارم وقتی میام دفترکارتون شماراهم شگفت زده کنم. خدایا متشکرم و امیرشریفی پاینده باشی. و مرسی از صداقتت.

 31. نرجس می گوید

  سلام استاد لطفتون مستدام من فایلهای تصویری دوره برام باز نمیشه چکار باید کنم ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام داخل ربات رفع مشکلات اپلیکیشن مطرح کنید
   شاد باشید.

 32. مهدیه می گوید

  سلام استاد خوب هستید ممنون بابت سخنان ارزندتون من تو ماه اول دوره تون هستم و یه سوالی داشتم
  من درحالی که دارم طلاق میگی م اونم به خاطر سوءظن همسرم با کانال شما آشنا شدم. من فکر میکنم راه بازگشتی ندارم.شما تو یکی از وویس های کانالتون گفتین نمیشه فرد خاصی رو جذب کرد ولی تو اولین وویس دوره گفتین که میشه فرد خاصی رو جذب کرد
  میشه کمکم کنید
  ممنونم💝

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 33. فاطمه می گوید

  سلام من ماه سوم دوره هستم حسم به مسائل مالی و سلامتی خوبه ولی چون سه ماه پیش رابطه عاطفی ام به هم خورده هنوز بعد از گذشت سه ماه که دارم مرتب فایلاتون رو گوش میدم نتونسم حسمو خوب کنم همش بهش فک میکنم .لطفا کمکم کنین راه حلی دارین به غیر ازتمرینها؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 34. نرجس می گوید

  سلام استاد یه سوال من نامزدم برای صیغه یه دروغ گفته و در ذهن من مانده چکار کنم این کار مزخرف از ذهنم بیاد بیرون من بتازگی در دوره ها شرکت کردم …من کلن این کار را یک بی ارزش نشان دادن زن میدانم بسیار مخالف این صیغه که کار بسیار ناشایستی هم هست میدانم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 35. فرشته موسوی می گوید

  سلام استاد شریفی که پاسخ سوالامون را میدهید من دختری ۲۷ ساله هستم و وارد دوره هم شدم ماه اول و دوم را خریداری کردم که واقعا عالی هستن ولی واقعا رابطه ام با مادرم اصلا خوب نیست هر اتفاقی توی زندگی میفته همیشه تقصیر من میندازه من هرچی میگم من این کار را نکردم ولی باز هم و همیشه تقصیر من میندازه مثلا چاه ظرفشویی میگیره تقصیر من مینذازه و آدامس تو حیاط خونه میفته تقصیر من مینذازه و به غیر از من ۳ تا برادر هم دارم و یک بار به اونا نگفته واقعا از این وضعیت خسته شدم و همیشه اشکمو درمیاره خواهش میکنم جوابمو بدین چون واقعا دارم از این کار مامانم زجر میبرم حتی وقتی میخام برم بیرون اجازه بهم نمیده و وقتی میرم تا دوروز محل من نمیذاره خواهش میکنم راهنمایی ام کنید😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 36. معین رادان می گوید

  اقای شریفی عالی هستین شما
  برای شما وبچه های کارشناس جذب آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم .همچنین ثروت
  موفق باشید💓💓💓💓💓

 37. سارا می گوید

  سلام خسته نباشید
  من قبل شرکت در دوره از جذب اشنایی داشتم و با قانون ۶۸ ثانیه و نوشتن نتیجه گرفتم
  گاهی گیج میشم در خصوص قانون جذب و شاید درست نمفهمم
  من امسال کنکور دارم و دوسال پیش دانشگاه کاردانی دولتی قبول شدم طبق تصوراتم به خودم میگفتم اگه فلان درس این درصد بزنی قبولی که همنجوری شد
  حتی سوالایی که ۹۰ درصد مطمین بودمو نزدم و قبول شدم
  حالا که با جذب اشنا شدم و ماه پنجمم این کنکور کارشناسی ام یه دانشگاه تهران و کرج رو گزاشتم تو اولویتم و قبولی دانشگاه قبلی رو تصور میکنم و حالت الفا و نوشتن
  موقع درس خوندنم که درجا فکر این دانشگاه میاد تو ذهنمو ذوق میکنم و فقط دلم میخاد به دانشگاه فکر کنمو عکساشو ببینم
  تو سطح علمی هم توانایی پایین نیست
  اون روزی که هدفم دانشگاهی که میخامو انتخاب کردم فرداش یه استاد جدید امد و قراره کلاس کنکور پیش ایشون برم و ایشون تدریس عالی و قبولی در دانشگاه تهران راحت میدونستن و شدنیه
  تا چند روز خدارو شکر میکردم
  من این سری نمخواستم مثل کنکور قبلی وقت واس درس خوندن بزارم میخاستم با جذب دانشگاه مورد نظرم قبول شم
  ترس هامم با نوشتن میره
  خودمو از الان قبول شده میدونم
  ولی فایل های کانال درخصوص جذب گوش دادم گیج شدم نمیدونم چرا حس میکنم باز بیاد تلاش زیادی کنم و خسته شم
  _من کارنامه های قبلی دیدم یکی با یه رتبه بالاتر سال قبل مثلا اون دانشگاه قبول نشد یکی با رنبه پایین تر سال بعد قبول شد به این نتیجه رسیدم همه چی ذهن خودم بستگی داره نه توانایی
  البته خیلی ها دیدم دانشگاه تهران قبول شدن حتی خودشونم باورشون نپیشد و از لحاظ علمی پایین بودن
  کلا همه چی گفتم به جذب و ذهنم بستگی داره
  الان که فایل پرس پاسخ کنکور کانال گوش دادم حس میکنم یکم ترس اومده تو وجودم😥چه کنم استاد!؟؟
  آگاهی زیاد در خصوص جذب امکان داره اسیب رسان هم باشه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 38. ن. ک می گوید

  سلام اقای شریفی من بیشتر از یکساله دوره شما رو خریدم و کلی جذب داشتم . دختر سه ساله م چند ماه دچار مشکلی شده که موهای سرش سکه ای میریزه و دکترها میگند درمان نداره. خواهش میکنم به من کمک کنید چطوری میتونم با ارتعاش این مشکل رو حل کنم . ممنونم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 39. shirin می گوید

  سلام جناب شریفی خسته نباشید من تازه چن روزه ماه اول دوره شمارو خریدم البته حدود یکسال تو کانال پرورش افکار بودم و استفاده کردم یه سوال دارم ایا شما از شاگردان استاد عباسمنش هستید؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 40. عصمت الله اخلاقی می گوید

  سلام عصمت الله اخلاقی هستم از افغانستان , چگونه میتوان در خارج از ایران به دوره شما ثبت نام کرد لطف نموده راهنمایی نمائید. ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 41. بهزاد می گوید

  سلام آقای شریفی در پناه خداوند سربلند باشید من پول ندارم دوره بخرم ولی فایلهای صوتی رایگانتون انجام میدم و خیلی خوشحالم که خداوند کانال شمارو سر راه من گذاشت من بعد ده سال زندگی سخت و پر دلهره حتی اگر به خواسته هام نرسم بازهم از شما ممنون هستم

 42. Fateme می گوید

  سلام استاد شریفی ممنون مطالب مفیدتون

 43. hamid می گوید

  سلام استاد
  تمرین خیلی عالی ای هست و نتیجه های خیلی خوبی میده
  من کتابش را گرفتم
  کتاب دسته چک ثروت همین تمرین را به صورت برگه های آماده گذاشته است
  بازم متشکرم برای سایت خوبتون

 44. پگاه حسینی می گوید

  جناب شریفی سلام، لطفا تو کانال تلگرامتون مثله قبل پیام بگذارید

 45. مریم می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز
  من ماه سوم دوره هستم
  اقای شریفی از وقتی ک توی دوره هستم خیلی حسم خوب شده همش سعی میکنم حالمو خوب کنم با هر چیزی و اینکه خانوادم مخصوصا تغییرات رفتاری منو احساس میکنن
  ولی من به جز حال خوبی ک دارم ب جز اینکه برخوردو رفتارم خوب شده تغییرات فیزیکی توی زندگیم ایجاد نشده
  مثلا توی نتایج دوستان کار پول ماشین است ولی من هیچ کدوم از این جذبارو ندارم حتی الان چند ماهه درگیر ازمون گواهی نامم حتی اونم نمیتونم بگیرم و اینا باعث میشه همش سست بشم من باید چیکار کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 46. happy.boy می گوید

  سلام خدمت آقای شریفی و همه دست اندکاران محترم
  از زحمت همتون خیلی خیلی ممنونم
  من تا حالا چیزی جذب نکردم ولی همچنان مشتاق و علاقمند هستم…
  آقای شریفی من همه ی فایل هاتون رو ۳ یا ۴ بار گوش کردم و بزودی وارد دوره تون میشمممممم
  Tnx frm yooooou

 47. رستا می گوید

  _//ᎪᎽsᎥω🌸🍃:
  سلام و‌ وقت ب خیر خدمت استاد امیر شریفی
  من از اینکه وارد دوره هاتون شدم خدا را۱۰۰هزار مرتبه شاکرم‌ ک تونستم راه خودمو پیدا کنم اما استاد شریفی من ب یک مشکلی برخوردم ک نمیتونم هیچ راه حلی پیدا کنم‌ دیگ‌دارم دیوونه میشم من یک دختر۲۱ساله هستم ک با ی آقایی حدودا یه و‌سال و‌نیمی هس ک تو رابطم و تقریبا خونواده هامون‌ در جریانن مشکل من اینه ک این آقا تو اوایل رابطمون هی ب من میگف ک بهش خیانت میکنم یا در حال خیانتم یا این ک سر کارش گذاشتم ولی اینجوری نبود من ب شدت دوسش داشتم اونم میگف هیچ اعتنایی نمیکردم چون من همچین آدمی نبودم تا این ک این اواخر من بی هیچ‌دلیل از اون سرد شدم دیگ‌ هیچ حس عاطفی بهش ندارم‌ و این اواخر دنبال یکی بودم ک باهاش همدردی کنم در حد اجتماعی تا اینک من با ی فرد دیگ آشنا شدم و گفتم رابطمون فقط در حد اجتماعی باشه ولی استاد شریفی من ب این فرد علاقمند شدم و میخوام رابطع ی یه سال و نیمه رو با اون آقا کات کنم ولی اون ب شدت ب من وابستس اگر ترکش کنم تا حد خودکشی هم پیش میره ولی اون این مدل بودنم را جذب کرده حالا من تو دو راهی گیر کردم‌نمیدونم چیکار کنم آقای شریغی خواهشا من رو راهنمایی کنین عذاب وجدان داره خفم میکنه نمیخوام آدم بده شمممم خواهشاااا پاسخگو‌ باشین با تشکر🌸

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 48. رستا می گوید

  سلام و‌ وقت ب خیر خدمت استاد امیر شریفی
  من از اینکه وارد دوره هاتون شدم خدا را۱۰۰هزار مرتبه شاکرم‌ ک تونستم راه خودمو پیدا کنم اما استاد شریفی من ب یک مشکلی برخوردم ک نمیتونم هیچ راه حلی پیدا کنم‌ دیگ‌دارم دیوونه میشم من یک دختر۲۱ساله هستم ک با ی آقایی حدودا یه و‌سال و‌نیمی هس ک تو رابطم و تقریبا خونواده هامون‌ در جریانن مشکل من اینه ک این آقا تو اوایل رابطمون هی ب من میگف ک بهش خیانت میکنم یا در حال خیانتم یا این ک سر کارش گذاشتم ولی اینجوری نبود من ب شدت دوسش داشتم اونم میگف هیچ اعتنایی نمیکردم چون من همچین آدمی نبودم تا این ک این اواخر من بی هیچ‌دلیل از اون سرد شدم دیگ‌ هیچ حس عاطفی بهش ندارم‌ و این اواخر دنبال یکی بودم ک باهاش همدردی کنم در حد اجتماعی تا اینک من با ی فرد دیگ آشنا شدم و گفتم رابطمون فقط در حد اجتماعی باشه ولی استاد شریفی من ب این فرد علاقمند شدم و میخوام رابطع ی یه سال و نیمه رو با اون آقا کات کنم ولی اون ب شدت ب من وابستس اگر ترکش کنم تا حد خودکشی هم پیش میره ولی اون این مدل بودنم را جذب کرده حالا من تو دو راهی گیر کردم‌نمیدونم چیکار کنم آقای شریغی خواهشا من رو راهنمایی کنین عذاب وجدان داره خفم میکنه نمیخوام آدم بده شمممم خواهشاااا پاسخگو‌ باشین با تشکر🌸

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 49. نیلوفر می گوید

  سلام اقای شریفی
  تو معجزه زندگی‌من هستی
  در حال رسیدن به خواستم هستم هنوز نشده
  اما میرسمممممممم
  مطمینم
  به بهترین شکل در بهترین زمان
  با توکل به خدا

 50. sahele می گوید

  سلام من سومین دوره شما هستم و خیلی اتفاقات خوبی افتاده تو زندگیم ولی این که نمیدونم چجوری میتونم راحت تر با افراد تیم شما در ارتباط باشم و بتونم سوالامو مطرح کنم؟ یکی از سوالاتم اینه که من تو خیلی چیزا جواب گرفتم تو همین سه ماه جز لاغر شدن نمیدونم چجوری میتونم لاغری رو جذب کنم و اینکه من عاشق غذا خوردنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 51. A_h می گوید

  سلام استاد من چند ماهی هست که عضو کانالتون هستم و از فایل هاتون لذت میبرم و انرژی خوبی بهم منتقل میکنن.بالاخره چند روز پیش دوره ثبت نام کردم چون دیگه طاقت نداشتم و دلم میخواد زودتر به خواسته هام برسم.. ببخشید من برای باردار شدن باید چه تمرینی انجام بدم؟؟؟ ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 52. صابر می گوید

  سلام عزیز حالتون خوبه؟ضمن تشکربابت مطالب ارزشمندتون بعدازکامل کردن تحقیقاتم تصمیم گرفتم از دوره هاتون استفاده کنم منتهی یک سوال داشتم خدمتتون.
  تو مطلبتون چیزی راجب شفادهی چاکرا ندیدم
  دارید تو دوره هاتون؟
  میخواستم نظرتون رو بدونم راجب این موضوع آیا لازمه برای جذب؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 53. Amin می گوید

  سلام امیر آقای شریفی
  من امین هستم. ۱ سال پیش دوره شما رو شروع کردم و تقریبا ۲ ماه بعد از شروع دوره یک تصادف کردم و از دوره و قانون جذب فاصله گرفتم و واقعا طول این مدت حال خوبی برای شروع نداشتم
  ولی مسئله اصلی من اینه که من کار صدابرداری و صدا گذاری فیلم انجام میدم و در کنار این کار مستند سازی هم میکنم.
  با توجه به اینکه علاقه زیادی به کارم دارم و همیشه از این کار لذت می‌بردم و میبرم هیچ وقت درآمد خیلی خوب نداشتم در بخش صدا
  در بخش فیلم سازی هم با توجه به اینکه کارهام رو خیلی دوست دارم و با انرژی کار میکنم در بخش جشنواره ها همیشه مورد کم لطفی قرار میگیره و حتی وقتی با داوران جشنواره هم صحبت میکنم اونها هم موافق این هستن که از فلان فیلمی که جایزه گرفت بهتر بوده ولی هیچ توضیحی برای انتخاب نشدن کار من ندارن میخواستم ببینم کجای کار من در جذب ایراد داره که اینچنین اتفاقاتی برام رخ میده
  باز هم تاکید می‌کنم که من واقعا با تمام وجودم کارم رو دوست دارم ولی هم درآمدم کمه و هم کارهام دیده نمیشه
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 54. سوده می گوید

  چه حس عااالی دارین وقتی حس اعتماد دیگران رو دارین.ممنون بابت همه چیز،عالی هستید

 55. sahar می گوید

  سلام وقت بخیر
  من تو یه کانالی عضو شدم و برنامه پرورش افکار رو نصب و دوره اول رو خریداری کردم. بعد با کانال نتایج هم آشنا شدم و اونجا از ویسهای اعضا متوجه شدم که کانالوتون چندتا ادمین داره.کانالی که من توش عضو هستم یه ادمین داره. میخواستم بدونم چطور میتونم مطمین شم که برنامه ای که خریداری کردم برنامه خود استاده و فیک نیست گفتم شاید گروه دیگه ای اون برنامه رو طراحی و ویسهای استاد رو داخلش گذاشتن
  ممنون از راهنماییتون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 56. الیناز می گوید

  سلام دوستان،من میخوام توی دوره شرکت کنم اما هزینه دوره واسم زیاده،ای کاش کسی ک‌ شرکت کرده ب قیمت پایین تر ب من بفروشه،خیلی دلم می‌خواد شرکت کنم‌ اما شرایط اقتصادی نمیزاره،ممنون اگه راهنمایی کنین،

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 57. فاطمه سلطانی می گوید

  سلام و خدا قوت خدمت شما اقای شریفی
  ببخشید برای خریداری دوره چجوری راه ارتباط مستقیم با خودتون برقرار کنیم که مطمئن باشیم. اخه تو کانال گفتین یکبار با اسم شما کلاهبرداری شده. لطفا راهنماییم کنید.
  با تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 58. آلا می گوید

  سلام استاد خوبم ممنونم ازتون واسه همه چی

 59. نیما می گوید

  سلام
  چطور میشه با ادمین های سایت در تماس بود ؟
  سوالای مارو کی جواب میده من ک دوره خریدم ؟
  و تو این سایت از کجا باید ثبت نام کنیم
  مرسی

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 60. Sahel می گوید

  سلام من سومین ماه دوره هستم و خیلی اتفاقات خوبی تو زندگیم افتاده ولی مسئله ای که اذیتم میکنه و تو این سه ماه نتونستم کاری کنم که لاغر شم با وجود اینکه رژیم میگیرم ولی سخت لاغر میشم و این موضوع خیلی تو روحیه من تاثیر داره و حالم میتونست خیلی بهتر باشه، آیا میشه با قانون جذب کاری کرد؟؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 61. زهرا می گوید

  سلام اقای شریفی،وقت بخیر،۱ماهی میشه ک با کانالتون اشناشدم،ولی هنوز وارد دوره ها نشدم بااینحال واقعا برام مفید بوده فایلاتون،ممنون ازتون،فقط درباره بازی فراوانی سوالی دارم اینک میتونم پولی ک دارم رو برای کی هدیه بخرم و از حسابم کم کنم؟یا فقط برای خودم میتونم خرید کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله دوست خوبم میتونید
   شاد باشید.

 62. فاطمه می گوید

  سلام استاد هم می خواستم بابت کانالهاتون تشکر کنم هم بایت تمریناتی که تو کانال گذاشتین به لطف خدای خوب مهربونم از تمرینات سوال رگباری
  خیلی خوب دارم جواب می گیرم وخیلی خوشحالم که شما هستین و همچین اطلاعاتی بما میدین من نونستم مشکل خودم با سوالات رگباری حل کنم و اینکه انرزی فوق مثبت از این تمریناتتون می گیرم خیلی ممنونم

 63. غزاله می گوید

  سلااااااام اقای شریفی عزیز و همکارای محترمشون.
  انقدر ذوق میکنم میبینم پیاممو تایید کردید
  خیلی خوشحالم سرشار از عشق و احساس ارامشم در یک عملیاتی از رشته ایی که دوسش نداشتم انصراف دادم و وارد مرحله ی جدیدی شدم و با تمام وجود دارم برای هدفم و کنکور سال اییندا تلاش میکنم.
  مهم نیس بقیه چی میگن یا جامعه اماری چقدر وسیعه اما من قبول میشم💪💪💪💪.
  ممنون بابت همه چیزهای قشنگی که ازتوون یاد گرفتم

 64. Faeze می گوید

  سلام جناب شریفی خسته نباشین من ماهه دوم دوره کارشناس جذب شوید هسنم.البته فایل های عمومی کانال رو هم گوش کردم.اگر کسی برخورد بدی با من بکنه من باید به خوبی های اون طرف فکر کنم یا اصلا نباید بهش فکر کنم یعنی به اون ادم و کار بدش در حق خودم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 65. Hidden می گوید

  سلام جناب شریفی عزیز
  من تقریبا یک هفته هست که از طریق همکارم با شما و کانالتون اشنا شدم و فایل هاتون رو دارم از اول گوش میدم. و تمام تمرین ها رو دقیق انجام میدم. اما شاید باور کسی باور نکنه اما من امروز ی پیشنهاد کاری جدید گرفتم با اینکه ۳ روزه بازی فراوانی انجام میدم.
  و انقدر با شما پر از انرژی ام ک حتی موقع خواب دیگه بجای موسیقی بی کلام یا مواقعی ک خوابم نمیبره با فایل صوتی هاتون میخوابم.
  ممنونم از اینکه شما در رو در مسیر زندگیم یافتم.
  خدایا مرسیییییییی

 66. لیدا می گوید

  سلام…. آقای شریفی من واقعا روزی هزار مرتبه خدا رو شکر می کنم که وارد کانال شما شدم و ویس های شما رو شنیدم… زندگی من کلا زیر و رو شده و همه چیز داره عالی پیش میره …. من هنوز تو دوره ها شرکت نکردم و فقط از تمرین ها بازی فراوانی رو دارم انجام میدم و البته شکرگزاری… درآمد من تو همین ۲ ماهه بیشتر از ۸ برابر شده …. راستی اینکه گفته بودین کسی نمی تونه اولین بار بازی فراوانی رو تا ۴۰ روز انجام بده ، “من تونستم”… امروز روز چهلم بازی ام بود و درآمد واقعی ام هم همین طور داره بالا تر میره خدا رو شکر…. مرسی بابت همه چیز… مرسییی

 67. negin_A_bagheri می گوید

  سلام آقای شریفی گرامی… خیلی خیلی ممنون بابت مطالب زیبایی که ارائه میدید… من شش ماه اخیر روزهای خیلی سخت و ناراحت کننده ای رو پشت سر گزاشتم…. ولی بعد از اینکه با قانون جذب آشنا شدم کلا دیدگاهم تغییر کرد نسبت به مشکلاتم…. الان خیلی مصمم هستم که به تمام آرزوها و خواسته هام برسم… راستش رو بخواید خیلی میترسم چون خیلی موانع سر رهم وجود داره ولی وقتی فکر میکنم به اینکه خدا اون بالا منتظره که فقط خواسته هام رو اجابت کنه دلم قرص میشه… ممنوت از انگیزه ای که بهمون میدید… انشاالله که همیشه سرشار از انرژی باشید

 68. سیما می گوید

  سلام سیما هستم.
  خدا میدونه توی چه شرایطی بودمو به خاطر وجود اقای شریفی چه جوری تونستم اون روزا رو بگذرونم.اصلا نمیدونم چطور و با چه زبونی تشکر کنم. مشکل مالی زیادی داشتم و دارم از لحاظ ثروت چیزی جذب نکردم ولی اگه اقای شریفی نبود نمیدونم الان توی چه مرحله ای از طلاق بودم….
  شوهرم مشکل ذهنی داره بدون اینکه من موقع ازدواج بدونم. خیلی دوسشدارم ولی بعضی رفتاراشو نمیتونستم تحمل کنم ولی به لطف اقای شریفی الان دیگه به هیچ عنوان باهاش مشکل ندارم.
  مشکلات مالی داره اذیتم میکنه ولی میدونم اونم حل میشه.
  اقای شریفی زبون ماهایی که اینقدر کمکمون کردین واسه تشکر قاصره ولی دعا میکنم خدا بهتون یه عمر طولانی بده که بازم به کسایی که دارن تو زندگیشون زجر میکشن کمک کنید.

 69. Mona می گوید

  سلام استاد واقعا خسته نباشید میگم خدمتتون و خداقوت
  استاد من دو ماهه ماه اول دوره رو خریداری کردم اوایلش خیلی خوب پیش رفتم حتی جذبم داشتم و خیلی انرژی زیادی در من بوجود اومد. ولی نمیدونم چه حسیه ذهنم مقاومت میکنه انگار برای خرید ماه دوم و ادامه دادن. همش میگم نه هنوز زوده یا میگم هنوز شاید خوب ماه اول و یاد نگرفتم. از طرفی احساس میکنم سرد میشم کلا نسبت به ادامه دادن و دوست ندارم اینجور باشم دلم میخواد همون حس روزای اول و داشته باشم.
  من کلا اینجوریم متاسفانه اکثر کارامو با اشتیاق و ذوق و انرژی فراوون شروع میکنم ولی وسطاش یهو سرد و بی انگیزه و یا شاید تنبل میشم و نصفه رهاش میکنم.
  خواهش میکنم راهنماییم کنید
  ته دلم اصلا دلم نمیخواد این شکلی باشم
  ازتون ممنونم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 70. سعید می گوید

  سلام استاد عزیز
  از طریق استاد ماهان تیموری با شما و کانالتون آشنا شدم.خدا رو شکر دورتون رو تهیه کردم و الآن احساس خیلی بهتری دارم.فقط یک سوالی برام پیش اومده.طبق قانون جذب هیچ محدودیتی وجود نداره و همه میتونن به خواستشون برسن چون دنیا فراوانیه.من هم مشاور کنکور هستم و سالانه یک میلیون نفر حدودا کنکور میدن.کل قبولی های رشته های تاپ هم شاید حدود ۱‎٪ این جامعه آماری باشه.بنظرتون درسته که به همشون بگم شما اگه باور داشته باشین و درست تلاش کنین قبول میشین؟خب همه یک میلیون نفر که نمیتونن جزو رتبه های برتر باشند!ممنون میشم جواب بدید.با تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 71. حمیده می گوید

  سلام.استاد خیلی عالی هستین .من ۵ ماهه وارد کانال شدم والان ماه سوم دوره هستم .مثل قبلنا نیستم اگه اتفاقی بیفته خیلی خوب حسمو خوب میکنم الان یه هفته است کارمو از دست دادم وقب اونم هم رابطه ام با کسی که دوست داشتم به بدترین شکل خراب شد ولی نذاشتم حسم خیلی بد بشه میدونم خودم اینارو جذب کردم ومیدونم بعد اینا چیزای بهتری درانتظارم چون تو ماه سوم استاد یجا گفتن وقتی مدیرت تورو انداخت بیرون باید بری ازش تشکر کنی.رابطه ام با خدا خییییلی خوب شده ارامش وصف ناپذیری دارم.فقط یه سوال داشتم بعصی وقتا احساس میکنم نمیتونم حس خوب نمیفرستم که نمیتونم چیزایی که دوست دارمو بدست بیارم باید چیکار کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 72. زهرا می گوید

  سلام آقای شریفی من از طریق کانال پرورش افکار با شما و قانون جذب آشنا شدم .جذبهای کوجیکو بزرگ زیادی داشتم البته ناخودآگاه الان که بهش فکر میکنم میبینم که بلهههههههه قانون جذب بوده دارم تمارین رو انجام میدم ۳*۵ وفراوانی و شکرگزاری و تجسم روز رویایی مطالعه زیاد دارم از تمرین فروانی نتایج جالبی گرفتم یه مرحله ازیه خرید ۶۹۰ هزار تومنی ۳۴۰ هزار تومن تخفیف عالی گرفتم چیزی که در حالت عادی غیر ممکنه حسم عالیه عالیه روش کاملا تمرکز و کنترل دارم اصلا نمیذارم تحت هیچ شرایطی بد بشه چون نتایج جالبی دارم دریافت میکنم الان یه نشونه هایی دارم میبینم از نظر ثروت که یه شرکت اینترنتیه حدود یکو نیم میلیون باید هزینه کنم نشونه ها میگه راه درسته و برو اما یکمی خیلی کم میترسم یه پیشنهاد کاریه جالبی هم دارم البته فقط در حد پیشنهاده و خیلی نمیشه روش حساب باز کرد تو هر دومورد حسم خوبه موندم سر دوراهی نمیدونم چیکار کنم جالبه هروقت در مورد هر مساله ای سوال برام پیش میاد یه فایل صوتی تون رو که انتخاب میکنم و گوش میدم جوابم رو میگیرم شما فوق العاده هستین من با فایلهای رایگانتون به بهترین نتیجه ها رسیدم ببین وارد دوره بشم چی میشهههههههههههههههههتمام فایلهاتون رو هزاران بار گوش کردمو میدم و همچنان از توش دارم یاد میگیرم و به شدت انرژی 🤗🤗🤗🤗
  آقای شریفی باید ازتون تشکر کنم گاهی که یه جذبهای جذابی میکنم دلم میخواد کاش شماره تون رو داشتم تماس میگرفتم و کلی جییییییییغ میکشیدم و ازتون تشکر میکردم میدونین چه حالی میشم چون تجربه اش کردین
  چند روزه نمیتونم راحت بخوابم یعنی خوابم خوبه ولی احساس میکنم نمیتونم بشینم بخوابم ساکن بمونم و ممکنه دیر بشه وقتی شما تو فایل صوتی میگین بدویین من بی قراریم بیشترم میشه خیلی هیجان زده هستم آروم و قرار ندارم شبها خیلی دیر میخوابم و یا فایل گوش میدم یا کتابهای استر رو میخونم یا فیلم رازو نگاه میکنم اصلا دلم نمیخواد بخوابم صبح ها انگار که دیرم شده باشه از خواب بیدار میشم و فایلهای صوتی رو میذارم پخش میشه و قربون صدقه تون میرم و حسم عاااااااالیه تو دلم آشوبه ولی از نوع خوبش با این دل آشوبم حال میکنم اذیت نمیشم شوهرم جالبه که متعجب مونده و میگه تو دیگه آدم قبلی نیستی این انرژی چجوری از یه ویس شریفی بهت منتقل میشه😂
  خیلی خیلی ازتون ممنونم خدا حفظتون کنه و ای کاش همه مردم کشورم بتونن شما و آموزشتون رو درک کنن و به آرامش برسن قانون جذب سخت نیست ولی تمرین زیاد میخواد و خودآگاهی توروخدا تو شهرستانها هم سمینار بذارین من قزوینم میخوام سمینارتون رو اینجا جذب کنم😉پس قزوین میبینمتون به زودددددی😊

 73. باران می گوید

  سلام بر استاد شریفی عزیز
  دو سالی میشه با صداتون آشنا هستم ولی نمیدونستم از کجا میان همش دنبال اصل منبع ویس ها بودم که خداروشکر دو ماهی میشه پیداشون کردم.
  خیلی از دلایل مشکلاتم رو در کلام شما پیدا کردم وارد دوره شدم و به لطف خدا ایمان دارم اتفاق های خاصی برام افتاده و میوفته!!!
  خدایا شکرت

 74. غزاله می گوید

  سلام اقای شریفی
  نمیدونم چرا دوست دارم هر شب براتون پیام بدم.اما واقعا ممنون من با تمام وجود تلاش میکنم حال خودمو خوب کنم و خوب نگه دارم وهر روز لبخند میزنم و سعی میکنم عشق بفرستم حتی به ادمایی که توی اتوبوس میبینم.
  ممنونم که جذب یاد میدین که ما ارامش داشته باشیم و استرسس هامونو کنار بذاریم

 75. Mv می گوید

  سلام روزتون بخیر . خیلی خیلی خوشحالم از بابت آشناییم با سایت شما . من چندسالی هست که در سایتهای مختلف جذب میگردم . در واقع با قانون جذب بیگانه نبودم . تقریبا یکماه پیش با کانال شما آشنا شدم . واقعیتش سایت و کانالتون خیلی به دلم چسبید . اینو جدی میگم. چون آقای شریفی شمرده و آروم صحبت میکنن . امیدوارم نتیجه عالی از ادامه کارم با شما بگیرم .

 76. غزاله می گوید

  سلام اقای شریفی,
  ممنون بابت همه حسای خوبی که از شما یاد گرفتم داشته باشم و حفظ کنم.امیدوارم شاد و موفق تر از همیشه باشید

 77. هلناسادات می گوید

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیزو با ایمان 😊
  واقعیتش من فقط برای تشکر پیام دادم خدمتتون…
  هیچ سوالی ندارم تک تک سوالامو از جوابایی که به کاربران میدین میگیرم …
  امروز به واسطه ی سوالات رگباری فقط تو ۵ دقیقه ۱۰ میلیون تومان توی قرعه کشی به من افتاد …
  واین اتفاق واسم خیلی عالی بود
  چون قصد داشتم این پولو خرج کربلای اربعین کنم
  خداخیرتون بده از خدا و از اهل بیت علیه السلام و از شما خیییییلی ممنونم …
  الحمدالله رب االعالمین …
  اجرتون با حضرت زهرا…
  یازهرا

 78. مریم سادات باقری می گوید

  سلام من ارشد رشته مدیریت دانشگاه علوم تحقیقات قبول شدم هیچ درصد بالای ۲۰%نداشتم که بعضا منفی هم داشتم دانشگاه شبانه هم قبول شدم اما رنکینگ و امکانات این دانشگاه مد نظرم بود.همیشه میگفتم اگه علوم تحقیقات بشه که عالیهههههه و شد .ممنون ازشما برنده اونی نیس که سریعتر میدوه اونیه که باور کرده برندست

 79. سعید شهبازی می گوید

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت جناب شریفی عزیز و سایر همکاران محترم. من الان حدود دوماه با این کانال آشنا شدم و اونو به شدت دنبال میکنم. واقعا با بازی فروانی هم پول وارد زندگیم شد خداروشکر هم پیشنهاد های کاری بهتری سر راهم قرار گرفت .اول از خدای بخشنده سپاس گذارم بعد از جنابعالی که این راهکارهارو در دسترس دیگران هم قرار میدین .هرچند که میگین با این کار حس بهتری بهتون دست میده. گر در هوس لقمه نانی نانی.. گر در طلب گوهر کانی کانی….این نکته رمز اگر بدانی دانی ….هرچیز که در جستن آنی آنی

 80. روشنک می گوید

  سلام اقای شریفی
  من امروز اولین ویس شما را گوش دادم
  راجع به وارونگی روانی
  مسعله ای بود که من سالها درگیرشم
  ولی احساس میکنم تیک ذهنیم خورد
  و مشکل خودم را متوجه شدم
  کمک بسیار بزرگی بود
  سپاس استاد

 81. صدیقه می گوید

  سلام
  یک دنیا ممنونم

 82. بهناز می گوید

  سلام خدمت شما
  میشه راهنماییم کنین که چطور میتونم توی دوره ها شرکت کنم
  ممنونم از مطالب و کانال و سایت خوبتون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 83. نفس می گوید

  سلام توروامام حسین جواب بده اقای شریفی
  من دوره نهم دوره هستم
  تاالان کتک نخوردم
  امشب ازنامزدم کتک خوردم چرا چون فهمیدم بهم خیانت کرده عوض عذرخواهی کتک خوردم
  بدنم کبوده گوشم دردمیکنه انقدکه سیلی زد توی گوشم
  من تاحالاکتک نخوردم من دوسش دارم نمیدونم باید چیکارکنم حالم خیلی خرابه

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 84. مهرنوش می گوید

  سلام
  من تازه با شما و کانالتون آشنا شدم و دوره رو خریداری کردم
  من تنها مانعم در رسیدن به حس خوب صحنه های فوت مادرمه که به تازگی از دستش دادم
  تا میام حسم رو خوب کنم یهو اون اتفاقات دوباره تکرار و مرور میشه
  میشه راهنماییم کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 85. مهدیه می گوید

  سلام استاد عزیز .من تو دوره شما شرکت کردم .وخیلی ممنون بابت حس خوبی که انتقال میدید .یه سوال .من شوهرم مشغول کاری هستن که حقوق ومزایاش در حد ی نیس که پاسخگوی ما باشه .میخواد از این کار در بیاد ولی هر بار با خودش میگه اگه در بیام وشرایطش بهتر شد چی .رو این مسئله هنوز نتونسته کاری کنه واز لحاظ مالی خیلی اذیت میشیم .ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 86. mahdis می گوید

  سلام
  چیزی که از تو این دوروز از حرفها نکات و کانال شما دریافت کردم اینه که من یک دختر قوی ۲۷ ساله هستم زندگی سرشار از عشق و شادی با همسر مهربون و زحمتکشم دارم و خانواده ای دارم که همیشه منو حمایت میکنند در هر شرایط و هدفی و هر لحظه به من حس خوب منتقل میکنند به من عشق میورزن و من هم متقابلا به آنها. شغلی که دوست دارم و همیشه هدف من بوده رو دارم وهرروز با ماشین مورد علاقم به محل کارم میرم و از ساعات کاریم لذت میبرم بعد کار با همسرم لحظه های قشنگ و شیرین با هم بودن و سپری میکنیم وعشق و دوست داشتن و لحظه به لحظه بیشتر حس میکنیم.
  همه چیز برای من امکان پذیر و هدفهای من برام قابل دست رسه. روابط اجتماعی و دوستانه عالی دارم .تندرست و سلامتم با تناسب اندامی که همیشه میخواستم از دیدن خودم تو اینه لذت میبرم و خودمو بیشتر از هرچیزی تو دنیا دوست دارم زیبا هستم لباسهایی که دوست دارمو میپوشم کارهایی که از انجامش لذت میبرمو انجام میدم و همیشه شاد و راضی هستم
  {من همین الان چیزایی که میخوامو تصور میکنم که دارم}
  ممنون از شما

 87. دنتیناتور می گوید

  سلام آقا شریفی.لطف میکنید برای عید دوره ها را یکم تخفیف بزنید تا ما هم بتوانیم استفاده کنیم؟ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 88. sara می گوید

  سلام، ممنون از اموزشهایی که شما و دوستاتون می دین و نمی شه براشون ارزش مالی گذاشت.

 89. یکتا می گوید

  سلام میشه لطفا راهنمایی کنید که چه زمانی به دوره تخفبف میخوره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 90. الهام می گوید

  سلام استاد بزرگ.
  آقااااااااااای شریفی آخه من چی بگم؟ دو سال دنبال کار بودم ولی پیدا نمیکردم. از وقتی تو کانال شما عضو شدم کلی اتفاقای خوب داره میفته. چند وقتیه بازی فراوانی و شروع کردم. یه پیشنهاد کار عالی بهم شده. از خوشحالی میخوام جیغ بکشم. خدایااااااا شکرت

 91. آنسه(رها می گوید

  سلام ودرود جناب استاد شریفی عزیزوگرامی وهمکارانتون.من از بچه های جذبی هستم.خداروشکرم شمارو سر راه من قرارداد.قبل آشنایی باشما هرروز با کانالها ومطالبی درمورد کوانتوم وموفقیت وتجسم خلاق وغیره آشنا میشدم که حتی تا خرید محصولات هم پیش میرفتم ولی هربار تا میومدم دکمه تکمیل خرید روبزنم یا نت قطع میشد یا پسر۱۷ماهم به شدت شروع میکردبه گریه وبهانه منم کلا خرید روفراموش میکردم.ولی درمورد خرید دوره های شما واپلیکیشن این اتفاق نیفتاد برام جالب بود.انگارخدا مثل همیشه برام بهترین گزینه رو درنظرگرفته بود.من معتقدم هنوز هم معجزه وجود داره .شما مرده ای رو زنده کردید وبه زندگیش معنا دادید.اول ازخدا بعدم ازشما سپاااااااسگزارم😢☺😊😍ممنون ازویسهای عایتون باصدای دلنشیتون وپرانرژیتون همچنین مطالب عالی سایت.خداجونم شکرت.براتون دنیا دنیا نوروعشق وفراوانی آرزو میکنم💜💜💜

 92. بهرام نبی پور می گوید

  سلام اقای شریفی من حدود چندسال در این زمینه مطالعه دارم ولی تا بحال نتیجه ای نگرفتم چند وقتیه از طریق دوستی با قانون جذب شما اشنا شده ام وتمام فایلهای شما را دارم وچیزی که تا به حال یاد گرفته بودم با چیزی که شما گفتید توفانی در زندگی من بر پا کر د و موفقیت در زندگی من روز به روز بیشتر می شودهرچه اراده کنم وصبور باشم وازدستش بدهم واحساس داشتن کنم در زندگی من متجلی می‌شود واقعا این امکان پذیر است از همه دوستان خواهانم ترس نسبت بدست اوردن چیزی در دل راه ندهند تاان چیز نیز از شما نترسد و به سراغتان بیاید متشکر م

 93. سی. اِل می گوید

  سلام اقای شریفی
  تمرین سه پنج خیلی کمکم کرد ک حسمو خوب کنم.و الان روز ۳۰ام بازی فراوانی هستم. تمرکزم روی دوبرابر کردن حقوقم بود و الان شرایطی تو کارم پیش اومده ک حقوقم رو تا ۳ و ۴ برابر میتونم زیاد کنم.در مورد زندگی مشترکم‌از وقتی ویژگی های مورد نظرم رو نوشتم‌هر روز دارم نشانه هایی از اون ویژگی ها می بینم حتی با شخصی هم روبرو شدم‌ک تا ۷۰ در صد ویژگی ها رو داشت. خیلی خوشحالم ازین ک با شما و کانالتون اشنا شدم.خدا رو شکر.از خدا بهترین ها رو براتون میخوام.
  خدا قوت😊

 94. گیتا می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز من بتازگی وارد کانال وسایت شماشدم خیلی ازاین بابت خوشحالم وهزاربارخداروشکرمیکنم ک باشماآشناشدم کلا این شکرگذاری شدیدرو ازشمایادگرفتم هرلحظه خدارو شکر میکنم چقدرازکنارکانال شما بی توجه وسرسری ردمیشدم اصلاباورنداشتم این چیزارو ولی الان خوشحالم ک من هستم شما هستی وهمه چی عالیه سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم مرررررسی.

 95. sepideh می گوید

  سلام.من بابت یه اتفاقی خیلی ناراحت بودم، با فایل های صوتی شما دارم حسمو خوب میکنم. ممنون از شما.

 96. علیرضا می گوید

  سلام جناب شریفی.
  آقا عالی هستی عالیییی.
  خدارو شکر که هستی

 97. لیلا می گوید

  سلام اقای شریفی وقت بخیرمن چندروزیه به کانال شماپیوستم ازتون تشکرمیکنم دیدمن کلی نسبت به زندگی عوض شده الان حس خوبی به زندگیم دارم خداروشکرمیکنم وازشماواقعاممنونم

 98. Raha می گوید

  خیلی ممنون از مطالب عااالیتون🌹

 99. الهه می گوید

  سلام آقای شریفی من تقریبا یک ماهه که با کانالتون آشنا شدم و واقعا خدارو شکر میکنم که این اتفاق خوب افتاده واسم. من آدم خیلی منفی گرایی بودم ولی در عرض این یک ماه حسم عالی شده. من از سوالات رگباری جواب که نه ،معجزه دیدم. بازی فراوانی رو چند روزه شروع کردم شاید بارتون نشه ولی من از روز اول نشونه هاشو دیدم و ادامه داره.
  خیلیییییییییییییییییییییییییییی ازتون ممنونم که باعث شدین دیدم نسبت به خودم و زندگیم انقدر مثبت بشه
  هر روز فایل های صوتی شمارو گوش میدم وهر دفعه که گوش میدم بیشتر و بهتر مفهوم ارتعاش و جذب رو درک میکنم
  امیداورم همیشه سلامت باشین

 100. Alakbar می گوید

  سلام
  ممنون از آقای شریفی

 101. نگار می گوید

  سلام آقاى شریفی عزیز … من ٢١ سالمه و تقریبا از ١٣.١۴ سالگى با این قانون آشنا شدم . کتاباى خیلى زیادی در این زمینه خوندم به خاطر همین مطالبى که شما یاد میدادین برام قابل قبول بود و ضمیر ناخوداگاهم مقاومت نمی کرد.بازى فراوانى رو انجام دادم و امروز که این رو مینویسم روز ٣٩ بود و تا امروز هیچ اتفاق خاص نیافتاده بود ولى اصلا ناراحت نبودم حسم عالى بود و من به جرات میتونم بگم به یکی از بزرگترین خواسته هام که تقریبا میشه گفت غیر ممکن زندگیم شده بود رسیدم.خیلی خیلی خوشحالم و ممنونم ازتون.امیدوارم اینو بخونین و بقیه هم که میشنون بدونن که نا امیدی بزرگترین دشمن هر آدمیه.من هیچوقته هیچوقت نا امید نمیشم چون به معجزه ى خدا تا آخرین لحظه ایمان دارم . ممنون آقاى شریفى مهربون …

 102. حسن می گوید

  سلام جناب شریفی
  حسن هستم اخیرا با کانال پرورش جذب شما آشنا شدم من ارزو داشتم به آمریکا مهاجرت کنم و قبلا تو ذهنم میگفتم میگه میشه، جطوری ، این ترامپ نمیگزاره
  مایوس شدم و ۱.۵ سال اهدافم را رها کردم دو باره با شنیدن صحبت های شما انگیزه گرفتم و کلاس IELTS ثبت نام کردم و اولین تمرین Writing ام را به عشق شما نوشتم .
  Today I want to write about law of attraction. at first time that i had heard about low of attraction when the Secret movie was shown by TV.
  Those days i thought that was not real and it was not working.
  After 10 or 15 years later, i saw it at a Telegram Channel which made by Mr Amir Sharifi, I listened all files such as his voices, music, video clips, questions & answers and motivational movies,…
  I realized it is important to learnt vibration (sending frequency) before learning low of attraction.
  Second, you must to control your feelings because good feelings bring you good event and good events make you happy so this is a loop.
  Third, attention to what is happening around you. you must to attend only good thing that you have or want in future.
  Forth, forget bad events and bad memories because if you remember them, you will feed them and they will be strong thus your mood will become bad, therefore forget bad events and not to speak up to everybody.
  Finally, pray and thank god for everything which god give us. Mr Sharifi’s life has been changed since 3 years ago by acting these rules; in addition, I believe that I live in usa with best methods and at the best time.
  Thanks for reading this comment

 103. سی. اِل می گوید

  سلام اقای شریفی
  کمتر از یک‌ماه پیش انقدر درمونده و عاجز شده بودم ک دست به خودکشی زدم.حدود دو هفته گیج بودم ی هفته گریه میکردم چند روزی هست ک فایلاتونو دارم گوش میدم .شما باورتون میشه انقدررررر حالم خوبه ک احساس میکنم سالها از اون روزام فاصله گرفتم. دو روز فقط گوش دادم.روز سوم وقتی بیدار شدم به شکل عجیبی دیگه ناراحت نبودم. روز چهارم خوب بودم . روز پنجم برای خودم گل گرفتم . ی اهنگ خوب به اسم‌Good day از گروه Danceگوش دادم .عاااالی بودم انقدر ک اتفاقی ک صبحش تصور کردم پیش اومد. امروز روز ششمه و احساس میکنم ی بمب از هیجان تو سینه ام دارم که هر لحظه میخواد منفجر شه.
  شما بردید!!!از خدا ممنونم بخاطر فرصتی ک بهم داده. و راهی ک برام باز کرده.
  از شما هم‌ممنونم به اندازه حس شگفت انگیزی ک دارم.
  طولانی شد. بهترین ها نصیبتون.

 104. الهام می گوید

  سلام اقای شریفی. امیدوارم تو زندگیتون همیشه خوشحال و موفق باشید. من هر شب با ویس های شما میخوابم انقدر که حالم خوب میشه. انقدر دیدم به دنیا بازتر شده که حد نداره. انقدر خوشحالم و کیف میکنم از زندگیم که حد نداره. مدیون شمام.
  بازی فراوانیو ۲۰ روزه دارم انجام میدم.

 105. سولماز می گوید

  سلام
  ممنون از شما
  من دو ماه هست آشنا شدم با شما وُیس ها رو از کانال جادوی ذهن دریافت کردم…عالی و مر انرژیه..تمرین فراوانی رو امروز شروع کردم
  اولین روز سال ۲۰۱۸
  دنبال کارم بشدت
  دوست دارم به نتیجه برسم و کامنت بعدی خبرهای خوب باشه.

 106. محبوبه می گوید

  سلام من کاربر کارشناس جذب هستم ،ماه اول رو گذروندم ولی جناب شریفی با اینکه خیلی حالم خوب شده با این دوره تون ولی متاسفانه با شرایط خانوادگی و با جذب های بدی ک قبلا برای خودم ایجاد کردم و البته مسولیت همشون رو میپذیرم ،و بخاطر دو ازدواج ناموفقی ک داشتم و خودم رو مسول این وضعیت میدونم ،ولی خانواده ام و محیط خانوادگی ک همش پر از تشنج و اعصاب خوردگی هست و من با اینکه شما فرمودید حتی خودم مسول این اعصاب خوری هستم ولی نمیدونم کجا رو دارم اشتباه میکنم لطفا لطفا لطفا راهنماییم کنید با ویس یا اگه مشاوره لازم با مشاوره

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 107. محبوبه می گوید

  سلام واقعا سپاسگزارررررررم جناب شریفی ،خیلی خیلی خوشحالم ک با کانال شما اشنا شدم و واقعا تاثیر مثبت و عالی از صحبت هاتون گرفتم ،هر روز حس م عالی،دنیام زیباتر و عالی تر شده و ممنونم بخاطر دوره کارشناس جذبی ک میخوایید بذارید و مطمئنم روزهای عالی برای همه ما در پیش است انشالله هر روزتون پر از عشق ،سلامتی،ثروت ،خوشبختی باشه

 108. حسن می گوید

  باسلام وخسته نباشیدخدمت اقای شریفی وهمکاران محترمتان وباتشکرازمطالب اموزنده ای که توکانال میگذارید یک سوال وبه میزان زیاد نیاز به راهنمایی دارم من توتبریززندگی میکنم من چطورمیتونم اموزش کامل قانون جذب خودتونوتهیه کنم؟چون تاحالا کتابهایی که خوندم ویامطالبی راکه توسایتهاوکانالها خوندم اون فوت گوزه گری رانمیگن ولی ازفایلهای صوتی شمامشخص هست که شماادم صادقی هستید دوم اینکه من چندسال هست که هرشب وصبح تصویرسازی انجام میدم درطول روز ازعبارتهای تاکیدی مثبت استفاده میکنم ویه مدت هست که ازسوالات رگباری اموزشی شما استفاده میکنم وپارسال سه ماه پشت سرهم هرشب هم هدفهایم رانوشتم وهم بعدازان بازی فراوانی راانجام دادم امامتاسفانه ازهیچ کدام نتیجه نگرفتم ضمنا این راهم بایداضافه کنم اون حسی که شما میفرماییدبه من دست نمیده لطفابزرگواری کرده بنده راراهنمایی فرمایید باتشکراززحمات شما ارادتمند حسن

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 109. مونا می گوید

  سلام. اقای شریفی من دوره اول از کارشناسی جذب هستم. ممکنه روزی ۵ ساعت هم به حرفای شما گوش بدم و در تلگرام پیگیر پستهاتون هستم. الان حدود ۱۰ روزه. من میتونم کی دوره دوم رو شروع کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 110. غزاله می گوید

  سلام خسته نباشید و مرسی از انرژیهای خوبتون.
  آیا میشه با قانون جذب روی رفتار یا حس کسی تاثیر گذاشت؟! مثلا کسی اشتباهی مرتکب شده و شما میخواهید که متوجه اشتباهش بشه و از شما معذرت خواهی کنه!؟ و ار این قبیل موضوعات .. آیا با قانون جذب ممکنه؟!

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   خیر با قانون جذب نمیتونید کسی رو تغییر بدید
   بلکه باید به خوبی های شخص فکر کنید تا رفتار شخص با شما تغییر کنه
   شاد باشید.

 111. زینب می گوید

  سلام به استاد بزرگوار.یه درخواستی داشتم که هم دارم برای اتفاق افتادنش دعا میکنم هم جذب:-)
  اونم اینکه ایکاش یباره دیگه ثبت نام دوره با شرایط تخفیف مثل همین چند وقت پیش بوجود بیاد که کسانی مثل من که شرایط مالی خیلی خوبی ندارن امکان شرکت در دوره براشون فراهم بشه.
  استاد من خودم یه خانم خانه دارم که درامدی ندارم و کلا گاهی همسرم ماهی پنجاه تومن بهم پول تو جیبی میده که بازم نمیرسه واسه ثبتنام.ولی خیلی به این دوره احتیاج دارم
  من این ایپان رو دارم که شما نه برای کسب درامد بلکه برای دل حودتون و حس خوب این کار زحمت این تدریس هارو میکشید.پس لطفا یادی از ما قشر کم درامد چامعه هم باشی:-)
  یا ایهاالعزیز مسنا واهلنا الضر…
  ♡♡♡

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 112. ثمین می گوید

  سلام جناب رفیعی خرداد سال اینده هم دوره برگزار میشه؟ ممنون از کانال و سایت عالی

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 113. سمیه هستم می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز واقعا ازتون تشکر میکنم اول از خدا تشکر میکنم که شما معجزه قانون جذب و افرید افرید که دستان هم نوعانتون و بگیرین خدایا سپاس گذارم بابات اقای امیر شریفی عزیز
  استاد بزرگوارطعم خوشبختی مهربانی و لذت و دارم احساس میکنم میدونم بهمین زودیا میتونم سلامتیم هم بدست بیارم

 114. سميرا می گوید

  سلام اقای شریفی فقط اینو بگم که روز ٣۶ام بازی فراوانی ام و هیچ مغازه ای در شهر نیست که قیمتش برام دست نیافتنی باشه
  حس خوب میگیرم ازاجناس مغازه ها ,گاها خوابشم میبینم

  مرسی
  مرسی
  مرسی

 115. طیبه السادات حسینی می گوید

  سلام. من طیبه هستم . خیلی ممنونم . خیلی از اینکه علمتون رو در اختیار ما می گذارید.

 116. arti می گوید

  سلام اقای شریفی طبق معمول عااالیی هستید بی نهایت . شما تو فایل صوتی غاز گفته بودید ایران کشور خوبیه خب کشور خودمو دوست دارم واقعا ولی غربم بعضی کشورای پیشرفته خب بد نیستن دیگه☺️ مخصوصا اونا که فرهنگ کتابخونیشون خیلی جلو هست مثلا یه کشوری بود یادم نیست کدوم کشور صندلیاشونو به شکل کتاب ساخته بودن واقعا اصن ادم به شوق میومد برا کتابخونی برام خیلی جالب بود . ایرانو دوست دارم حالا من گفته بودم میخوام خارج تحصیل کنم و موفق شم اصلا اینطور نیست که میخوام برم و کلا بمونم اونجا فقط بعضی فرهنگاشونم دوست دارم مثلا خود ژاپن که همه چیشون از رو نظمه و خیلی دقیقن . خیلی حرفاتون زیباست و رومم تاثیرای خوبی گذاشته من از طریق حرفای شما با قانون جذب اشنا شدم و دارم پل خوشبختیمو میسازم و تصمیم گرفتم انشالله با توکل به خدا به اون درجه ای که میخوام رسیدم الویتم رسیدگی و صله ارحام به بچه های ییتیم و فقیر و سالمندان مخصوصا تو ایران باشه چون از وقتی دیدمشون مخصوصا بچه بودم دیدمشون جگرم سوخته الانم که دارم میگم اشک تو چشام جاری میشه امیدوارم و میدونم که میرسم به اون چیزی که میخوام و به امید اینکه یروز خبرشو بدم بهتون . اسممو نخونید مرسیی . خسته نباشید .

 117. بهاره می گوید

  سلام خدمت جناب آقای شریفی محترم. اینقدر قابل احترام و دوست داشتنی هستید که نمیدونم چطوری عنوان کنم . من چند هفته پیش با کانالتون آشنا شدم. توی دوره ۲۸ روزه هستم،روزهای آخر و همین که حال و روزم بهتر شده بسیاربسیار ازتون سپاسگزار و قدردانم. متاسفانه قادر به خرید دوره نیستم ولی قصد دارم همینها رو مجددا و مجددا گوش بدم و اجرا کنم. خواسته های زیادی دارم که به وقتش حل میشن ان شالله ولی همین حالم که نگرانیهام کمتر شده که البته در مورد درس خوندن بچه هام هست اکثرا،جای تشکر و خداقوت و قدردانی داره.
  منم مثل سوالای دوستان توی کانال، یه وقتایی نمیتونم حس تشکر و سپاس رو از ته دل برآورده کنم ، این وقتا سپاسگزاریو موکول میکنم به مثلا ۲ ساعت بعد و نتیجه هم میگیرم. به نظرم ساعتش مهم نیست مهم حس عمیقشه و این ممکنه هر تایمی از روز باشه. تشکر میکنم از صحبتهایی که میذارین چون مثل درس میمونه. ان شالله منم میتونم به اهداف و آرزوهام برسم
  ممنون و متشکرم از همه زحماتتون
  بهار

 118. علی می گوید

  سلام آقای شریفی
  من می خوام استاد قانون جذب بشم .
  من می خوام تمام زندگی خود رو با قانون جذب تنظیم کنم .
  من نصف تمام فایل های کانال رو گوش دادم . و شبانه روز دارم بقیه اش رو گوش میدم . این ها تموم میشه میام برای دوره ثبت نام میکنم .
  کمک کنید که من استاد قانون جذب بشم .
  ممنونم

 119. علیرضا می گوید

  باتشکر از مطالب بی نظیرتون

 120. علیرضا می گوید

  سلام اقای شریفی عشق باتشکراززحماتتون

 121. arti می گوید

  بخدا اصن سابقه نداشت همچین جوگیر شم یجوری خوشحالم خدایی شدم اهنربا بازم ممنون نمیدونم چجور تشکر کنم اصن

 122. arti می گوید

  سلام واای خدایا اقای شریفی واقعا ممنونم ازتون این روزا ای جذب میکنم چیزای خوب روو واقعا اصن کیف میکنم از اول فایلای صوتی رو دارم گوش میدم تو پاسخ به سوالات ۲۷ سوالی بود در مورد یادگیری زبان همونو جذب کردم خدایا شکرت . صبحا که پا میشم درس بخونم اول دو تا از فایلاتون گوش میدم بعد شروع میکنم واقعا اصن یه انرژی یه انگیزه ای میدید که خیلی ممنونم بابت زحماتتون خیلی عالیه انشالله که همیشه سلامت باشید .

 123. fatemeh می گوید

  سلام خدمت جناب آقای شریفی
  فقط می خوام شکر کنم اول از خدا و بعد از شما که باعث شدید دیدم به زندگی خیلی تغییر کنه من مدت کوتاهیه که با سایت شما آشنا شدم ولی حس خیلی بهتری پیدا کردم احساس قدرت بیشتری در زندگی ام دارم شروع کردم به نماز خوندن البته قبلا هم می خوندم اما کاهل بودم ولی می خوام شروع تغییرات در زندگی ام با خوندن نماز باشه خیلی خیلی ممنونم ازتون

 124. الهام می گوید

  سلام آقای شریفی من میخام اعلام کنم که بدون اینکه در دوره ی کارشناس جذب شرکت کنم حس میکنم با همون فایلهای داخل کانال های تلگرام یک کارشناس جذب شدم و احتمالا میتونم به هر سوالی در مورد جذب جواب بدم…حتی فکر میکنم بعضی از سوالهای دینی رو هم بتونم جواب قانع کننده ای بدم…فکر میکنم اینکه بدون شرکت در دوره بشه همچین ادعایی کرد نشون از کامل بودن صحبتهای شما و فایلهای شما در کانال هستش…از شما بسیار سپاسگذارم…

 125. فاطمه می گوید

  باسلام من به ماه سوم اموزش رسیدم یک طلب داشتم که چکش برگشت خورد درحالیکه خودم بدهکارم وشرایط مالی خوبی ندارم،ایابایدبرای وصول ان به ان شخص فشار بیاورم یاطبق گفته شما نجنگم وفقط احساس خودم رااصلاح کنم، لطفا راهنمایی کنید، ممنون ازدوره پربرکتتون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 126. d می گوید

  سلام. وقت بخیر
  من یه سوال دارم. از ادمین پرسیدم پرسید ماه چندمی و گفتم ماه اولم جوابمو نداد. شاید فک کرده متوجه نمیشم
  ولی واقعا نیاز دارم بدونم جواب رو
  همسر من پشتکار و تلاش لازم برا کار رو نداره. من شاغلم و کار می کنم. ولی اون فعالیتی نمی کنه برای در اوردن پول. بازی فراوانی رو انجام میدم .ولی در واقعیت با هزینه ها و قرض ها و مسایل مالی همسرم مواجه م.نمی دونم باهاش چیکار کنم. تمام حقوقم رو بدم به قرض هاش( که البته کفاف شو نمیده) یا نگه دارم برای خودم؟
  حال و هوای اون انرژی منو هم پایین میاره.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 127. زهره می گوید

  دروووووووود فراوان😄
  دمتون بیسته شما
  سپاسگزارم از انرژی سرشاری که به ما میدین😍

 128. only GOD می گوید

  اگه تو دوره شرکت کنم میتونم خودمو آزار کنم از این وابستگی؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   کاربر عزیز بستر آماده اس بستگی به خودتون داره
   اگ بخواهید صد در صد میتونید
   شاد باشید.

 129. سودا نجاری می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز و گرامی
  من نمیدونم کجا باید پست بزارم دورتونم شرکت کردم بهتون پیام دادم بازم جواب ندادین نمیدونم دیگه چجوری بپرسم سوالمو؟
  من فقط با حرف های شما و دکتر شاهین فرهنگ میتونم ارتباط بگیرم
  راهنماییم کنید ممنون میشم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 130. محمد می گوید

  سلام آقای شریفی ممنون از کانال خوبتون. میخواستم بگم تو بازی فراوانی در هفته اول کلی ذهنی باید خرید کرد که من واقعا نمیدونم چی بخرم؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست عزیز
   هر چیزی که لازم دارید رو بخرید خب!

 131. Mina می گوید

  سلام
  من چندتا کانال دارم که ویس های آقای شریفی را میزارن.لطفا لینک کانال اصلی ایشان را به من بدید!
  با تشکر فراوان

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   Parvaresheafkar@
   شاد باشید.

 132. نصیبه می گوید

  سلام آقای شریفی،وقتتون بخیر،ممنون بابت وقتی که میگذارید،من تقریبا دو هفته ای هست که با کانالتون آشنا شدم،در رابطه با دوره ها که الان دیگه باید اواسطش باشه،برای منی که تازه وارد شدم چطوریه؟امکان ثبت نام هست یا خیر؟ببخشید اگه سوالم تکراریه چون من الان اوایل کانالتونم و اگه کسی این‌سوالو پرسیده باشه من نشنیدم هنوز،با تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 133. امین می گوید

  سلام
  تو بازی فراوانی اگه یه بخشی از پول موند و خرجش نکردیم کل پول میسوزه باید از اول شروع کرد یا فقط همون یک مقدار؟
  مثلا ۵۰ تومن از ۱۰ میلیون
  خریدمون میتونه یه خورده بیشتر از مبلغ اون روز باشه؟
  مثلا ۱۰,۰۵۰,۰۰۰ تومان

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله باید از اول انجام بدید دوست عزیز.

 134. یلدا می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز ممنونم از شما بخاطر حرفهای زیباتون من از شما تشکر از خدا رو خوب یاد گرفتم
  من تازه وارد کانال اکادمی موفقیت شدم و
  در کلاسهای دوره شرکت کردم
  و ویس ها رو از اول گوش دادم من ب حرفهای شما ایمان دارم چون بوی خدا رو داره ممنونم

 135. امیرحسین می گوید

  سلام بر استاد شریفی عزیز.

  به لطف شما از ذهن و افکار خیلی منفی که زندگیمو بد جور تلخ کرده بود نجات پیدا کردم.حالا راستشو بخواین من کنکوریم و تو دورتونم هستم، ماه سومم منتهی تمرین های که برای کنکور هست در ماه های بعد قرار داره و حقیقتا فعلا از لحاظ مالی هم نمیتونم در دوره های بعد شرکت کنم.خواستم بگم اگر مقدوره میتونین اون تمرین ها رو ی جوری و ی جایی بزارید من انجام بدم چون شدیدا نیاز دارم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 136. m.n می گوید

  سلام .نمیدونم چرا ولی خیلی خوشحالم .با این اوضاع و احوالی که من دارم اینهمه خوشحالی از کجاست نمیدونم .اگر جوابی داره برام پاسخ بدید .من ماهه سوم هستم از دوره جذب

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 137. m.n می گوید

  سلام .حالم خیلی خوبه احساس خوبی دارم فکر میکنم تمام قدرت۶ای دنیا را در اختیار دارم به خاطر همین دوست داشتم الان بنویسم و تشکر کنم از شما آقای شریفی و گروه موفقیت .نشونه ها رو میبینم فقط تنها چیزی که اذیت میکنه صبر نکردنه که هر چیز میتونه باعثش باشه گرفتاری زیاد من یا بدهکاری من یا شیطان یا مغزم که مقاومت میکنه .ولی من میدونم که هر کاری و هر قدرتی و که بخوام میتونم بدست بیارم و چیزی نمیتونه باعث عدم موفقیتم باشه .ممنون از بابت هممممممه چی

 138. فاطيما می گوید

  سلام
  🌸🌼🌸🌼
  اقای شریفی مهربون ،امیدوارم همیشه شاد باشین ،ببخشید من خیلی خیلی خیلی احتیاج دارم این دوره رو شرکت کنم تو رو خدا نمیشه پول رو بدم آموزش ها رو بهم بدین اصلا از وسطهاش منو شرکت بدین ،به خدا قول میدم اصلا سوال هم نپرسم ،من هوش بالایی دارم زود می گیرم ،به خدا یه هفته است آشنا شدم زندگیم از این رو به اون رو شده ،الان به دردم میخوره ،لطفا اگه هنوزم کمک کردم به کسی که خواهان اونه جز دل مشغولی ها تونه لطفا لطفا کمک کنید ،این شماره ی منه ٠٩١٢٢۶٨٨۶٩٩ ،pass gmail خودمم گم کردم ،می دونم خیلی شاید پر رویی باشه لطفا تو کانال جواب بدین ،من مطمعنم بزرگان کریم هستن ،مطمعنم می تونم جذب کنم که قبول کنید از الان عضو کلاس بشم ،متشکرم 💜💚💛💜💚💛

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 139. Somayeh می گوید

  سلام آقای شریفی
  من امروز توی دوره ثبت نام کردم سوالامو فقط اینجا میتونم مطرح کنم یا گروه وکانال و…هست برااعضای دوره ؟واینکه مبحث هرماه رو بایدتویک ماه گوش بدم واجراکنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 140. امیرعلی می گوید

  آقای شریفی میخواستم باهاتون یه صحبت کوچولو کنم من به شما ایمان آوردم مخصوصا ویس در آغوش خدا
  باهاتون صحبت نکردم چند در صدی تغییر کردم
  تو کانالتون هستم

 141. موسی سلمانی می گوید

  باسلام وخداقوت آقای شریفی من چند روزکه بطور اتفاقی باسایت شما آشنا شدم وتوی این چند قانون جذب ثروت شمارو گوش دادم بنظرم خیلی قوانین خوبی بودن ومن هم دارم باقی مجموعه های قانون جذب وارتعاش وغیره را از سایتتون دانلود کردم ودرحال عمل به گفته های شما هستم با سپاس فراوان ودست شما همیشه پراز طلا باشد چون عقیده دارم از اسفتاده ازکلماتی که از دردوغیره استفاده میشود باعث جذب همون کلمات میشه

 142. رهام می گوید

  سلام . و ممنونم بابت مطالب زیبای شما . من متاهل هستم و یه پسر ۴ ساله دارم و همسرم الان سه سال بیکاره و تمام مخارج زندگی به تنهایی رو دوش خودمه . خیلی دارم تلاش میکنم شوهرم رو سوق بدم به سمت کار ولی متاسفانه همسرم همش دنبال کارهایی میگرده که پول فراوان داشته باشه و توقعات بالایی داره . بارها براش کار پیدا کردم ولی اصلا راضی به کارهایی شرکتی نمیشه . در صورتی که قبلا خودش تو شرکت کار میکرد و با این درامد راضی بود
  من خودم مترجم زبان هستم و. خرج زندگی را از ترجمه کردن در میاورم . خیلی هم تلاش میکنم ولی اصلا تلاشم نه در کار خودم تاثیری چندانی نداره . هر چی کار میکنم برای خودم هیچی نمیمونه اخرش فقط خستگی کار برای خودم میمونه
  خیلی زحمت میکشم نه از درامدم راضی ام . نه از کار همسرم .قبلا همسرم خیلی خوب بود . تو شرکتی کار میکرد ولی متاسفانه دیگه باهاش قرار داد نبستن بعد اون افتاده رو دنده لج . همش دنبال کارهایی هست که نیاز به سرمایه زیادی داره ولی متاسفانه سرمایه نداره که بتونه کارش رو شروع کنه .

 143. شیوا می گوید

  سلام آقای شریفی هرچی سوال میپرسم، سوالاتم جواب داده نمیشود شمادرفایل اول صوتی فرمودید هرچه رااعم ازخوب وبدتصورکنی واردزندگیت میشود.ولی درفایل دوم فرمودیددقیقه۲۱الی۲۲که قاتون جذب این نیست شما به هرچه فکرکنیدواردزندگیتان میشود مثلا به ورشکستگی فکرنکرده ایم ولی طرف ورشکست میشود این شخص ارتعاش ورشکستگی فرستاده لطفا توضیح دهیدمتشکرم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 144. نگین می گوید

  سلام خسته نباشید
  من میخوام تازه وارد مبحث قانون جذب بشم پیشنهادتون چیه؟کتاب خاصی رو شروع کنم یا فایل های صوتیتون رو برای شروع گوش کنم یا مثلا فیلم راز رو ببینم؟

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   سوال شما را در این فایل قرار گرفت

   https://telegram.me/parvareshejazb/450

 145. پیام می گوید

  سلام. عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای امیر شریفی عزیز. بنده یک شرکت بازرگانی و صنعتی دارم خانم هستم یکسال و نیم شروع به کار کردم. خیلی کارم دوست دارم. اما عیلرغم تلاش زیاد و پشتیبانی شریکم اونقدر ها که دلم میخاد سود بزرگ ندارم. نتایج خوب بود از منفی به بالای صفر رسیدیم. منظورم عدد کارم. اما هنوز خیلی راه تا صد شدن داریم. کار کردن در بازار خیلی دوست دارم. خواهش می کنم در موارد زیر یک کمک به من بدید.
  اولا چطور میتونم اعضای کانال تلگرام شرکتم زیاد کنم؟
  دوم اینکه اعتبار و تجربه در کار ما حرف اول میزند چطور میتونم با قانون جذب، جذبش کنم؟
  سوما خودتون همیشه میگید عاشق کارتون که باشید و عمل هم بکنید نتایج عالی میگیرد حالا من برای درآمد بالا چیکار کنم وقتی دو فاکتور بالا رو هم دارم؟
  خواهش می کنم کمکم کنید. من واقعا میخام تو کارم موفق بشم. میخام ثابت کنم یه خانوم بدون پول و پارتی و … اگر بخاد. میتونه. مرسی
  خلاصه انگیزه من وحس دورنیم خیلی مثبت . اما نتیجه زیاد نبوده. گردش حسابم میلیونی اما روی میلیارد اصلا نبوده. دوست دارم به جایی برسم که الگو خانم ها بشم. خانم ها در بازار آزاد.

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   سوال شما را در این فایل قرار گرفت

   https://telegram.me/parvareshejazb/450

 146. طاهره می گوید

  سلام سال نو مبارک
  من تقریبا از ابتدای سال ۹۶ اتفاقی با کانالتون اشنا شدم
  تمرین بازی فراوانی که دوستان به اون اشاره کردن، چ جوریه؟ اگه ممکنه مجدد در کانال تلگرام بزارید
  سپاس

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   در این فایل صوتی پرسش شما را پاسخ دادم

   https://telegram.me/parvareshejazb/438

 147. عسل می گوید

  سلام اقای شریفی و متشکرم بابت زحماتتون
  یه سوال درمورد بازی فراوانی داشتم ایا میشه با پولی که تو حسابمون هست مثلا عمل جراحی زیبایی انجام بدیم یا اینکه حتما باید بااون پول چیزی بخریم؟؟؟؟؟لطفا جواب بدیم متشکرم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید دوست عزیز
   شاد باشید.

 148. ghasemifatima49@yahoo.com می گوید

  سلام اقای شریفی.
  من نزدیک به ۷ ماهه که با کانال شما اشناهیچ وقت دستم به تایپ نمیرنمیرفتیرفتبخوام زندگی گذشتموبگم.
  ایمان دارم که حرفای شما صد درصد درسته.
  یادمه یه بار یه خانوم اومنگفتین دفتر شما و گفتن وقتاییهمسرشون هیچ مشکلی نداشتن تصور میکردن که جدا شدنش.
  شما ازشون پرسیدین که چرا همچین تصوری داشتن ایشون هم گفتن نمیدووونم..
  منم نمیدونم چرا ۴ سال پیش تصور میکردم که با کسی ازدواج میکنم که تو یه دهات زندگی میکنه مادرش خیلی بده برای شوهرم زن میگیره ما هیچ پولی نداریم و خونه مادر همسرم زندگی میکنیم.
  دقیقا هم همین شد
  من وارد خانواده ای شدم شهرستانی که محل زندگیشون در روستا بود در اخر هم همسرم قبلا ازدواج کرده بود و من بی خبر بودم جالب اینجا که من تصوراتم با دقت تمام جذب شد.تو تصور من رنگ در خونه ابی بود در واقعیت هم همین شد گاهی تو تصوراتم در روم قفل میشد در واقعیت هم همین شد در تصوراتم سگ هم تو روستا بود در واقعیت همین شد.
  الان جدا شدیم البته دوست داشت منو با سختی رفت مثل تصوراتم.
  از همون موقعه که جدا شدم با کانال شما هم اشنا که شدم .بعد که دیگه تو زندگیم جست جو کردم حرفای شمارو باور کردم.با قانون جذب مهریه مو گرفتم پول خوبی ام اومد دستم.حداقل دستم خالی نشد.
  دیگه طاقت اون زندگی رو نداشتم میدونم ارتعاش بهتر شدن رو دادم مدار زندگیم رو عوض کردم.با شما هم اشنا شدم..
  حالا غیر از این ها با سوالات رگ باری نتیجه گرفتم و…که از حوصله خارجه بگم.مهم اینه که این قانون داره لحظه لحظه کار میکنه.
  الان دارم برای کانون وکلا میخونم.همه کارایی که برای قبولی در کنکور گفتین رو رعایت میکنم و اطمینان دارم که جواب میده و به نتیجه میرسم.

 149. seddimah@gmail.com می گوید

  با سلام
  من تواین چند مدت فکر میکردم با قانون جذب میشه همه چیز رو تقریبا به دست آورد اما وقتی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل و فایل تصویری باب پراکتور در این زمیمنه رو دیدم…متوجه شدم اون حس تلقین یا حس خوب نسبت به چیزی که میخوایم اون چیز رو به همین سادگی جذب ما نمیکنه اون حس خوب یا تلقین این تاثیرروی ضمیر ناخوداگاه میذاره تا برای رسیدن به اون خواسته تلاش کنه واین تلاش خود ماست که اون چیز رو جذبمون میکنه یعنی یه جور انگیزه و اراده میده به ما…نمیدونم اگر اشتباه میکنم تصحیحم کنید

 150. سولماز می گوید

  واقعا حقیقت داره و من تجربش کردم، پدر من جزو اون افرادى که درآمد بالا داره ولى چون همیشه از ندارى مى ناله و خسیس، همیشه بایت پول نگران و گاها کم میاره و حتى به درستى از پولش استفاده نمى کنه و مى شناسم افرادى رو که نصف درآمد پدر من و دارن، اما بیشتر از پدرم خرج مى کنن و احساس رضایت دارن

 151. عباس می گوید

  باسلام و درود
  خسته نباشید
  فقط می خواستم بدونید زمانی که فایل های صوتی شما را گوش می دهم انرژی میگیرم و آماده میشوم برای یک شروع تازه
  باتشکر فراوان

 152. adel1986@gmail.com می گوید

  با سلام

  آقای شریفی اینکه ما نسبت به ماشین یا خونه شخصی، این ارتعاش رامی دیم که ای کاش این خونه یا ماشین مال ما بود.
  نظرتون در مورد این ارتعاش چی هست؟
  چطور باید فکر کنیم و ارتعاش مناسب داشته باشیم و متقابلا ارتعاش مناسبش را دریافت کنیم؟

  در ضمن من در دوره شما هم ثبت نام کرده ام.
  با تشکر

 153. محمدرضا می گوید

  سلام آقای شریفی ممنون از زحماتتون. می شه یه مقدار راجع به شکستن وارونگی روانی توضیح بدید. ممنون.

 154. Firoozeh می گوید

  سلام جناب شریفی
  یه سوال برام پیش اومده
  وقتی خدا یه آرزویی در دل انسان میزاره توانش در انسان دیده
  خوب پس چرا و

 155. Nimahbafandehh@gmail.com می گوید

  سلام جناب شریفی خسته نباشید ممنون از زحماتتون میخواستم راجع به علم nlp ازتون سوال کنم تقریبا همین کاری نیست که ما توی دوره میخوایم با شما انجام بدیم یا نه تغییر ضمیر ناخوداگاه یا نه کلا متفاوت و اینکه اصلا فایده داره چون من توو دوره شما هستم ؟؟ البته من به شما ایمان صد در صد دارم فقط سوالم برای چنتا از دوستام بود…. ویه سوال دیگه که خیلی ذهنمو مشغول کرده علم اسامی با حروف ابجد هستش که میگن اگه اسمت و عوض کنی زندگیت تغییر میکنه و از این چیزا شما اینو تایید میکنید ایا؟؟

 156. نسیم می گوید

  سلام باتشکر از زحمات خالصانه شما
  می خواستم خواهش کنم یه کانال بورسی هم بزنید تا از دانش شما در زمینه تحلیل تکنیکال استفاده کنیم
  و یا با بیان زیباتون تحلیل تکنیکال رو آموزش بدید
  خیلی ممنون از لطفتون

 157. حمید می گوید

  سلام آقای شریفی
  یه سوالی داشتم
  در تمرین فراوانی اگه یه روز یادمون بره تمرین رو انجام بدیم و بخواییم تمرین رو دوباره از نو شروع کنیم میتونیم چیزهایی رو که در دوره اول تمرین خریدیم مجدد بخریم؟اینکار از سر باز کردن تمرین نیست؟

  1. s.mohajeri278@gmail.com می گوید

   می تونید چیزهایی که خریدید دوباره بخرید اما باید حس اون خرید رو هم داشته باشید نه اینکه بازی قبل رو دوباره تکرار کنید و بنویسید حس خیلی مهمه.

 158. امیرعلی می گوید

  با سلام
  من چند وقتی است که با شما و سایت و کانال خوبتون آشنا شدم.
  میخوام باور رو برام تعریف کنید.اینکه چطور به وقوع پیوستن یک اتفاق خوب رو باور کنم؟
  درواقع میخوام بدونم اگه صرفا روی یک هدف و یا خواسته ای فقط تلقین کنم و به زبان بگم من باور دارم که این اتفاق میفته کافیه؟
  ممنون از شما

  1. s.mohajeri278@gmail.com می گوید

   نه به زبان نیست دوست عزیز، تو باید حس کنی هدف رو. مثلا اگر روی پول تمرکز کردی باید حس پولدار شدن داشته باشی باید فکر کنی : مثلا اگر خریدهای آن چنانی انجام می دی متعاقبا باید احساس لذتی که از اون خرید رو داری داشته باشی. مثلا من یه گوشی آیفون می خرم کلی ذوق میکنم و فورا برای خودم اپل آیدی می سازم و بعدش اینقدر تو اون گوشی میگردم تا از همه چیزاش سردربیارم. باید باور کنی که آیفون و خریدی مثلا بری براش قاب بخری و…

 159. آرمان می گوید

  سلام .آقای شریفی با قانون جذب چطور میشه سیگار رو ترک کرد؟ ممنونم از راهنمایییتون.مرسی

  1. s.mohajeri278@gmail.com می گوید

   میتونین از اهرم رنج و لذت استفاده کنید.

 160. سعید می گوید

  باعرض سلام اقای شریفی گل…..
  اقای شریفی بعداز ارزو کردن چه مدت باید روی اون ارزو تمرکز کرد وبعدمیشه دیگه ب اون ارزو فکر نکرد ورها کرد یا زمان مشخصی داره ممنون میشم صوتی جواب بدید مرسی وممنون ازشما ….

 161. سعید می گوید

  باعرض سلام خدمت اقای شریفی بزرگوار…
  ببخشید میخواستم حس تلقین رو در قانون جذب بدونم و خواستم بدونم کتاب قدرت فکر اقای ژزف مورفی ربطی داره ب قدرت جذب ومیتونه کمک کنه اگه امکان داره صوتی جواب دهیدباتشکروخسته نباشید…..

 162. سعید می گوید

  باعرض سلام خدمت اقای شریفی بزرگوار…
  ببخشید میخواستم حس تلقین رو در قانون جذب بودنم و خواستم بدونم کتاب قدرت فکر اقای ژزف مورفی ربطی داره ب قدرت جذب ومیتونه کمک کنه باتشکروخسته نباشید…..

 163. مهناز می گوید

  چقدر عالی بود این مطلب
  مرسی از زحماتتون

 164. حمید می گوید

  بسیار عالی

  1. لیلا می گوید

   سلام.وقت بخیر

   1. لیلا می گوید

    سلام آقای شریفی عزیز.ممنون بابت این اطاعاتی که تو سایت گذاشتید.

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام