آیکون تلگرام  جهت استفاده از تمامی آموزش ها در کانال تلگرام پرورش افکار عضو شوید

کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه

در دوره قانون جذب اهداف خود را عمداً جذب کنید

آیا از کار کردن خسته شدید؟ آیا کارتان را دوست ندارید؟

آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟

آیا روابطتان کوتاه‌مدت است؟ و یا پر از مشاجره؟

هر کسی وارد رابطه با شما می‌شود مثل نفر قبلی است؟ و دقیقا روابطتون مثل هم تمام می‌شود؟

آیا شادی خود را در تغییر دیگران می‌بینید؟

آیا مرتب اتفاقات تکراری و ناخواسته برای شما اتفاق می‌افتد؟

پس بقیه متن را بخوانید . . .

داستان زندگی من:

سلام. من امیر شریفی هستم.

تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌حساب می‌آمدم. یک شکست‌خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. بااینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی همیشه تعداد شکست‌هایم بیشتر از موفقیت‌هایم بود.

هر بار که به یکی از اهدافم می‌رسیدم به خودم افتخار می‌کردم و یک ماه بعد دوباره یک ناکامی. با درآمدی که به‌زور فقط به کرایه ماشین و ناهارم می‌رسید. (گاهی وقت‌ها به دلیل شرکت در دوره‌ها حتی به پول ناهار هم نمی‌رسید.) همیشه در حال غر زدن بودم. به این نتیجه رسیده بودم که خدای بزرگ و مهربان من را دوست ندارد و کاریش نمی‌توان کرد.

اوضاع هر روز داشت بدتر می‌شد. هم اوضاع مالی و هم اوضاع درسی در دانشگاه؛ درسی که اصلاً به آن علاقه‌ای نداشتم. هرروز بااحساسی بدتر از دیروز به دانشگاه و سرکار می‌رفتم. بدترین موضوع این‌که هنوز خدمت سربازی را هم پیش رو داشتم. هر جوری حساب می‌کردم قرار بود در بهترین حالت یک زندگی متوسط رو به پایین داشته باشم.

کم‌کم اتفاقات بد داشت به روابطم هم کشیده می‌شد. بهترین دوستانم رفته‌رفته از کنارم می‌رفتن و من هم‌فکر می‌کردم که آن‌ها اشکال‌ دارند. نمی‌دانم چرا بعد از ۸-۹ سال مطالعه مداوم و شرکت در بهترین دوره‌های موفقیت هنوز هم کارم خوب پیش نمی‌رفت. انگار یک‌چیزی این وسط گم‌ شده بود. یک حلقه، حلقه‌ای که اسمش را می‌گذارم حلقهی طلایی.

شروع به سؤال کردن از اساتیدی کردم که به دوره‌هایشان می‌رفتم ولی ظاهراً هیچ‌کدام حاضر به پاسخ به درخواست‌ها و ایمیل‌هایم نبودند. در همین حال دچار یک بحران روحی هم شدم تا حدی که خنده برایم آرزو شده بود. به دلیل اینکه کتاب زیاد خوانده بودم خیلی از اطرافیانم در موارد مختلف با من مشورت می‌کردند. شاید مصداق این مثل شده بودم: هر چه بگندد نمکش می‌زنند، وای به‌روزی که بگندد نمک.

تصمیم قاطع

تصمیم گرفتم خودم به جواب سؤالاتم برسم. شروع به مطالعه‌ی دوباره‌ی کتاب‌هایم کردم دراین‌بین از احادیث و قرآن کریم و اشعار بزرگانی چون مولوی و حافظ و … خیلی استفاده کردم. هر چیزی که در کتاب‌ها می‌خواندم عالی بود ولی مهر تأییدی که کتاب مقدس قرآن بر آن می‌زد دلگرمی وصف‌ناشدنی بود.

خواندم و خواندم و خواندم و بالاخره! به قول ارشمیدس یافتم، یافتم. حس کردم کل مسیر از مبدأ تا مقصد را داشتم فقط جای یک حلقه‌ی طلایی وسط خالی بود. این‌طور بگویم مثل سیمی که از یک شهر به شهر دیگر کشیده می‌شود ولی به علت یک پارگی کوچک هیچ فایده‌ای ندارد و جریان برق را انتقال نمی‌دهد.

تصمیم گرفتم تمام یافته‌ام را خلاصه‌نویسی و عملی کنم. هرلحظه‌ی زندگیم فقط به این فکر می‌گذشت که چگونه بیشتر به قانون جذب عمل کنم. کم‌کم نتایج عالی از راه رسیدند. درآمدم به‌ سرعت ۳ برابر شد و تا به امروز همین سه برابر هم چندین برابر شده است. امروز درآمدم ۹۷ برابر شده و روابطم با همه خوب شد تا جایی که انگار به اطرافیانم حتی مسافرت بدون حضور من خوش نمی‌گذرد.

همیشه فصل بهار را با عطسه کردن و بینی قرمز سپری می‌کردم. سرماخوردگی‌ام معمولا این‌قدر طولانی بود که به آن‌ها عادت می‌کردم ولی انگار بدنم خیلی قوی شده بود و این را خودم هم حس می‌کردم. اعتمادبه‌نفسم بالا رفت. وارد شغل‌هایی شدم که حتی روزی جرئت نداشتم در مورد آن‌ها رؤیاپردازی کنم.

نمونه‌ی کوچکی از این موفقیت‌ها کانال و سایت ماست. کانال تلگرامی پرورش افکار یکی از پرسرعت‌ترین کانال‌های هم اندازه و هم موضوع خودش است و سایت پرورش افکار که با نموداری بی‌نظیر در حال رشد است. من تا به حال یک همچین رشدی در سایت‌های مرتبط با خودمان در سال اول ندیدم. و هر چی بیشتر می‌گذرد بیشتر متوجه می‌شوم که وقتی ذهن تغییر می‌کند دنیای انسان تغییر می‌کند.

 

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
کانال تلگرام پرورش افکار ( امیر شریفی )

آموزش پاکسازی,آموزش قانون جذب,امیر شریفی

 

حتی خود دوره کارشناس جذب شوید در نوع خود یک رکود محسوب می‌شود که یک دوره‌ای برگزار شود و ۳۶۰۰۰ نفر در آن ثبت نام کنند. آن هم دوره‌ای که اولین دوره پرورش افکار در اولین سال کاریش است. اینها را نگفتم که بگویم توانستم خواستم بگویم می‌توانید!!!

نتایج زیاد بوده خواستم نتایجی را بگویم که خود کاربران محترم کانال و سایت در آن درگیر هستند تا لمس آن آسان‌تر باشد ولی نتاجی در زندگی‌ام گرفتم که واقعا این نتایج به هیچ وجه جزو بزرگترین آن‌ها نیستند و بزرگترین نتیجه‌ام نداشتن ترس است.

 

آیا شرایطی مثل گذشته‌ی من دارید؟ و دوست دارید شرایطی مثل حال حاضر من داشته باشید؟

دوست دارم این حلقه‌ی طلایی را با شما درمیان بگذارم. هیچ‌چیز در این مدت این‌قدر خوشحالم نکرده بود که برگزاری این دوره خوشحالم کرد. یک روز تصمیم گرفتم که اگر به یکی از اهدافم رسیدم این دوره را برگزار کنم و روزی که به آن هدفم رسیدم و تصمیم به برگزاری دوره گرفتم به‌سختی شب را خوابیدم.

آن‌قدر خوشحالم و ذوق دارم که این مطالب را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم که حتی الآن که دارم این مطالب را تایپ می‌کنم به‌سختی سر جایم نشسته‌ام. دوست دارم بلند شوم و داد بزنم بالاخره دارم این دوره را عمومی برگزار می‌کنم.

چرا من می‌توانم کمک شما کنم؟

مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.

من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که ۳ سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌اید از الآن هدف‌گذاری نکنید، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.

یعنی هرچقدر که الآن بخواهید بزرگ فکر کنید بازهم بعد از دوره می‌فهمید که خیلی کوچک بوده است. همین حالا بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دست گروه پرورش افکار می‌رسد که چقدر نتایج بی‌نظیری فقط در طی مدت کوتاهی که از شروع به کار کانال می‌گذرد به دست آوردند.

سرفصل‌های دوره:

خواب‌وبیدار

ارتعاش و مدارها

اگر اسکار را می‌گرفتم

شنا کردن در جهت جریان

سودوکو و تغییر اطرافیان

اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند

قطب‌نما

نقش خاطرات

جایگاه توبه

شکرگزاری پاک‌سازی

۲ فایل تخصصی روابط 

۲ فایل تخصصی ثروت

۲ فایل تخصصی سلامتی

و

تخمین قیمت دوره از روی قیمت دوره‌های مشابه قانون جذب :

قیمت دوره مقدماتی قانون جذب چیزی در حدود ۱٫۲ میلیون تومان است.

قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود ۱٫۸ میلیون تومان است.

قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به‌طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌بر  ۲ میلیون تومان است.

قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین ۲٫۵ میلیون تومان الی ۳ میلیون تومان است.

که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود ۸ میلیون تومان می‌شود ولی به دلیل عشق فراوانم به این دوره هم‌چنین برای این‌که دوست داشتم دوره‌ی اول کارشناس جذب شوید طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر ۹ ماهه را ۹۹۰ هزار تومان گذاشتم که به‌صورت ماه‌به‌ماه ۱۷۰هزار تومان قابل پرداخت است.

این دوره کاملا به صورت اینترنتی برگزار می‌شود

قولم یادم نرفته: اهداف خود را عمداً جذب کنید

در خرید ماه به ماه شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید. این فقط و فقط به این دلیل است که من به این دوره ایمان کامل دارم و مطمئنم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد

اگر به تمارین دوره عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد. من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.

شاید با ماهی ۱۷۰ هزار تومان بشود یک عینک آفتابی ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

 

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
کانال تلگرام پرورش افکار ( امیر شریفی )

قانون جذب دو,کارشناس جذب شوید,کارشناسی جذب

 

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

 

آموزش پاکسازی,آموزش قانون جذب,امیر شریفی

 

همه‌ی شمارا به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.

فراموش نکنید این دوره گارانتی ۱۰۰% برگشت وجه را در سه ماه اول دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این دوره

 

برای دیدن نتایج دوستانی که در این دوره شرکت کردند وارد کانال زیر شوید

https://telegram.me/natayej_karshenasan

 

برای ثبت نام در این دوره بی نظیر همین حالا به این ایدی در تلگرام پیام دهید

telegram.me/mrjanpanah

من در دوره کارشناس جذب شوید شما را با تمام عشق و علاقه ای که دارم با مفهوم واقعی قانون جذب و ارتعاش آشنا می کنم. همچنین با ارائه راهکارهای عملی و تمرین هایی روی باورهای شما کار خواهم کرد. به شما یاد می دهم که چگونه افکار منفی خود را دور بریزید، باورهای مثبت خود را تقویت کنید و احساسات مثبت خود را قوی تر نمایید.

در دوره کارشناس جذب شوید به شما عزیزان بهترین روش تجسم خلاق را آموزش خواهم داد و شما را با مفهوم واقعی توکل و حسن ظن به الله یکتا آشنا خواهم کرد. سپس استفاده درست از عبارات تاکیدی را آموزش داده و بهترین روش جذب ثروت را با شما در میان خواهم گذاشت. همچنین راز و رمزهای برخورداری از روابط عالی و شایسته را به شما خواهم گفت و نحوه درست پاکسازی را آموزش خواهم داد. تا به مرحله ای برسید که با وجود برخورداری از سلامتی و ثروت زیاد همواره فرد محبوبی باشید و بتوانید به تمام آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
کانال تلگرام پرورش افکار ( امیر شریفی )

دوست دارم تمام شما دوستان عزیزم را در این دوره ببینم

13+

627 نظر در مورد مقاله “ کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه
 1. manamkh0bam@gmail.com :

  ا سلام خدمت امیر جان من یه ماشین رو هدفم قرار دادم که تو یک سال قبل ۳ بار بیشتر ندیدمش الان تو یه روز دو بار میبینم و اینکه چند روز پیش سوار یکیش شدم که مال یه اشنا بود آیا اینا نشانه هست ؟؟

  0

 2. elhamshamy@ymail.com :

  با سلام
  واقعا تبریک عرض میکنم به خاطر این علم پرمنفعتی که تونستین از خدا بگیرین . واقعا از همه لحاظ عالی بود کانالتون .
  من دو سه روز هست که با کانال شما آشنا شدم ودورتونو الان دیدم خیلی مشتاقم که شرکت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .
  سلامت باشین .

  0

 3. فرهاد :

  با درود به استاد شریفی و همکاران عزیزش و اعضای محترم
  من سوالی که دارم اینه که من چندساله تنهام و همیشه ارتعاش دوست یابی داشتم با مشخصات ایده آلی که میخوام
  نمیدونم چرا یک دوست ایده ال برام جذب نمیشه ؟
  چون واقعا تمام توجه من به خواستمه هروقت بیرون میرم زیاد نشونه میبینم ولی یکی نصیبم نمیشه !!؟؟
  دوست که میگم منظور دوست با جنس موافق,من دنبال دوست دختر نبودم و نیستم
  گفتن کور از خدا چی میخواد دو تا چشم بینا
  من هم در اون حد میخوام در حدی که یک کور دو تا چشم میخواد منم یک دوست که کیس ایده آلم باشه میخوام
  با سپاس فراوان از شما و همکاران ارجمند
  فرهاد هستم

  0

 4. سارا :

  سلام. من میخواستم توی دوره شرکت کنم باید چکار کنم ؟ اگر ممکنه ماهی ۴۹ هزار تومن که گفتید رو بدم چون ۴۰۰ تومن ندارم واقعا. ممنون میشم راهنماییم کنید

  0

 5. الهام :

  سلام اقای شریفی
  من کنکورمو دادم با وجود کلی تصویر سازی زیاد خوب نبود:(
  حالا برای رتبه ی خوووب چکار کنم؟؟؟(زیر ۱۰۰۰^_^ )

  0

 6. saraasgari_z@yahoo.com :

  سلام
  ممنون از سایت و کانال بسیار خوبتون من تازه عضو شدم و میخام برای دوره ثبت نام کنم، از کجا اقدام کنم. ممنونم

  0

 7. Niaz2025@yahoo.com :

  ایدا
  سلام آقای شریفی عزیز
  من چند روز با کانالتون آشنا شدم چندماهی بود دنبال همچنین کانالی بودم تا خیلی اتفاقی با کانال شما آشنا شدم
  خوشحالم از اینکه با شما آشنا شدم

  0

 8. Arezo0o0.yazdanpanah@gmail.com :

  سلام اقای شریفی
  من هرچی جستجو میکنم اپلیکیشنی که تو کانالتون وعدشو میدین پیدا نمیکنم تا دانلود کنم

  0

 9. hoseinbakhshi2@yahoo.com :

  سلام جناب شریفی
  من دارم بازی فراوانی رو انجام میدم.قبلا یک لیست از چیزهایی که باید بخرم رو آماده کردم و نوشتم و موقع خرید از روی اون لیست خرید میکنم،این کار اشکالی نداره؟ و اینکه من قیمت دقیق چیزهایی که میخام بخرم رو نمیدونم و بصورت تقریبی و حدسی قیمت میدم این اشکال داره؟ و از اونجایی که حس میکنم خیلی پولدارم قیمت برام مهم نیست و همه قیمتها رو هم بصورت رند در میارم تا از پول اون روزم کم و زیادتر نشه.اگه براتون امکان داره جوابم رو توی گروه تلگرام جواب بدید.موفق باشید

  0

 10. راد :

  سلام وقتتون بخیر .خداروشکر که با شما اشنا شدم امیدوارم همیشه شادشاد باشید‌میخواستم بدونم چطور تو کلاساتون شرکت کنم.یه هفته است با کانالتون اشنا شدم و میشه ماهیانه پرداخت کرد؟!.ممنون

  0

 11. فرنگیس :

  سلام امیر شریفی عزیز
  زندگی منو اطرافیانم رو دگرگون کردی
  از خدا برات بهترینها رو میخوام
  من توی دوره شرکت کردم، از اواخر فروردین با شما آشنا شدم، تمرین ۳×۵ رو دو سری انجام دادم.تمرین فراوانی روز ۴۴ هستم، برکات زیادی وارد زندگیم شده اما هنوز به درآمد خاصی نرسیدم، پول برام خیلی مهمه چون باید تهران خونه اجاره کنم، یا خونه تو سعادت آباد با قیمت مناسب یا پول ، ممنون میشم راهنماییم کنید

  0

 12. maede :

  سلام آقای شریفی

  من امروز ۹ تیر متوجه شدم که دوره ی آموزشیتون از اواسط خرداد شروع شده ، الان میتونم توی دوره شرکت کنم یا نه دیگه فرصتش نیست؟ ممنون میشم جواب بدین.

  با سپاس

  0

 13. F.D :

  سلام استاد عزیزم، لطفاً راهنماییم کنید چطوری میتونم ارتعاش منفی ندم!! چون مدام نگرانم ماشینم رو پارک میکنم کسی بهش نزنه دزد ماشینم رو نبر یا تصادف نکنم البته من کلا روی همه چیز تو زندگیم حساسم خواهش میکنم کمک کنید توجه م رو چطوری تغییر بدم!؟

  0

 14. Moonaaa :

  سلام جناب شریفی چجوری باید ارتعاش کار با در امد خوب بفرستم حالا که بیکار هستم .ممنون

  0

 15. Moonaaa :

  سلام روز ۳۰ام بازی فراوانیم حواسم نبوده روز دهم رو دوبار تکرار کردم باید چکار کنم.ممنون

  0

 16. برسام :

  سلام
  فرق بین ارسال ارتعاش خواستمون و توجه به اون با رهاسازی در چیست؟

  0

 17. سولماز :

  سلام
  یولماز هستم و همچنان منتظر جواب سوالم
  ممنون

  0

 18. مریم :

  حدیث نوشت:
  خداى تعالى به حضرت موسى علیه السلام وحى فرمود:
  اى موسى ؛ مراچنان که باید شکر کن .
  موسى عرض کرد : پروردگارا چگونه تو را چنان که باید شکر گویم حال آن
  که هر شکرى که تو را گویم، خود نعمتى ست که تو به من ارزانى داشته اى؟
  فرمود: اى موسى؛ حال که دانستى توفیق آن شکر را هم من به تو داده ام ،
  شکر مرا ادا کرده اى . کافی(ط-الاسلامیه) ج ۲ ، ص ۹۸ ، ح ۲۷
  تقدیم به استاد عزیزم جهت تشکر بابت تمامی زحمات شما در سایت و کانال و علی الخصوص دوره بسیار عالی

  0

 19. pooyan.moazzeni@gmail.com :

  نحوه وارایز مبلغ دوره را در صورت امکان توضیح دهید ممنون

  0

 20. Z_ranjbar8@yahoo.com :

  سلام آقای شریفی عزیز و بزرگوار ممنون از دنیای زیبایی که بمن معرفی کردید دو سه روزه با کانال شما آشنا شدم تمام مطالب را از اول دنبال کردم و چندین بار گوش کردم تمرینات را صبورانه انجام میدم بعد از چند روز باورم اونقدر زیادشده که حسی شبیه هیجان با تپش قلب دارم آیا عادیه؟؟اول احساس کردم استرسه از هیجان خوابم کم شده اگر کسی عشق و آرامش را جذب کنه ممکنه همسر فعلیش با خواسته هاش مغایرت داشته باشه چون راه و شخص خاصی را برای خواسته اش تعیین نمیکنه و درستش هم همینه راه خوشبختیش از جدایی شروع بشه؟؟ در ضمن به آیدی آقای جانپناه نمیتونم پیام بدم تلگرام منو اسپام میشناسه از روش برطرف کردن اسپام استفاده کردم هم نشد ممنونم

  0

 21. Moonaaa :

  سلام آقای شریفی میخاستم بپرسم میشه تمام تمرنهارو باهم انجام داد مثلا ده دقیقه سوالات رگباری ده دقیقه عبارات تاکیدی وده دقیقه تصویر سازی و …..سوال دومم اینکه من مدتیه که دنبال ثبت نام تو وامهای خونگی بودم نمیشد ولی الان که تمرین فراوانی انجام میدم بی مقدمه از جایی که انتظارش نداشتم پیشنهاد وام خونگی بهم شد این یه نشونس واینکه چه ارتعاشی بفرستم که زود دانم رو بگیرم

  0

 22. mojtaba :

  با سلام مجدد خدمت آقای شریفی
  بنده دو بار پیام فرستاده ام در اینجا منتها نه تائید می کنید نه جوابی در وویس ها به سوالات بنده می دهید .
  برایتان مهم شاید نباشد ولی از این کارتون ناراضیم

  0

 23. قاصدک :

  سلام
  روزتون بخیر
  ببخشید می خواستم بپرسم آیا علم اسامی و تغییر نام به جذب کمک می کنه یا نه؟ من در این سایت ( http://fullname.ir/?page_id=430) با علم اسامی آشنا شدم و در اینجا ادعا کرده که با تغییر نام بر اساس حروف ابجد میشه زندگی رو تغییر داد و در اون به تاثیر نام هر کس در زندگی اون اشاره کرده حالا می خواستم ببینم آیا این کار به جذب و تغیر زندگی کمک می کنه و اون رو بهبود می ده یا نه
  ممنون از پاسخ گوییتان

  0

 24. بهار :

  با سلام و خدا قوت
  من یک ترم در دانشگاه تدریس کردم و ترم بعد منو دعوت نکردن و میدانم علت آن ارتعاشات منفی بود که میفرستادم و ته دل راضی نبودم از کارم بخاطر راه دورش. اما دوباره میخواهم به کارم برگردم چکار کنم؟
  سپاسگذارم

  0

 25. آويسا :

  سلام استاد.من واسه اینکه بتونم پذیرش تحصیلی در یه دانشگاه خیلی خوب در آمریکا بگیرم باید ارتعاش رو به چی بفرستم؟تصور کنم پذیرفته شدم؟

  0

 26. a.nikro82@yahoo.com :

  سلام.میشه یه قسمتی رو بزارید واسه ثبت نام دوره کارشناسی یاطریقه ثبت نام وزمان شروع کلاساروتوضیح بدید

  0

 27. www.fatiarooni@.com :

  سلام آقای شریفی از چه طریق برای دوره ثبت نام کنم

  0

 28. Mahdiyeh :

  سلام
  آقای شریفی من الان حدود یک ماه و نیمه که توی کانال پرورش جذب برای اولین بار با قانون جذب آشنا شدم. از اون روز همیشه توی طول روز حواسم به حسم هست و تمرینات رو انجام میدم بعد از ۷ بار گوش دادن فیلم راز باورم هم به قانون جذب ۱۰۰ در ۱۰۰ شده ولی فقط ۵ روزه که نشانه هایی میبینم و جذب های خیلی کوچکی انجام میدم نمیدونم چرا سرعت پیشرفتم اینقدر کمه. چند وقته یه مشکلی برام پیش اومده که شبا هم از استرسش چهار پنج بار تا صبح بیدار میشم خودم فکر میکنم به خاطر این مشکله که نمیتونم برای بقیه اهدافمم ارتعاش های بهتر بفرستم و باید اول این مشکل رو حل کنم به نظر شما دلیلش میتونه همین باشه؟
  براتون بهترین ارتعاش های سلامتی و آرامش و ثروت رو آرزو میکنم. سپاسگزارم

  0

 29. نسرین :

  سلام استاد جذب
  ممنون بابت صبری ک در دوره به خرج میدید
  من شرایط مالی خوبی ندارم ماه اول رو در دوره ثبت نام کردم ولی امکان داره برای ادامه ی دوره نتونم شرکت کنم چون منم دقیقا الان مثل اون موقع شما هستم ک پول رفت و امدمم ندارم بدم
  کاش بشه راهی جلو پام بذارید تا بتونم پول دوره رو جذب کنم و در ادامه ی دوره هم ثبت نام کنم تا شاه کلید و قانون جذب رو یادبگیرم و بتونم اوضاعمو تغییر بدم
  ممنون

  0

 30. آويسا :

  سلام استاد.من وارونگی ذهنی شدید دارم.هرچی میگذره مقاومت ذهنیم بیشتر میشه .و هر روز دوساعت فایل های شما رو گوش میدم . میشه راه حل این مشکل رو بگید؟ چون گفتین اگه در خواست زیاد باشه حتما میگید.میترسم با دوره نتونم بیش برم .ممنون ?

  0

 31. F.D :

  سلام استاد گل و دوست داشتنی پاینده باشید، یه سوال دارم لطفا منو راهنمایی کنید ? سند مهمی از دارایی بنده دست کسی ست که بهم پسش نمیده یک ماه روی خوبیهاش تمرکز کردم و به تازگی تمرین روز رویایی رو انجام دادم اگه ممکنه بفرمایید چگونه رو خودم کار کنم تا به هدفم برسم سپاسگزارم از زمان ارزشمندی که صرف میکنید. ???????????

  0

 32. عالیه :

  سلام خسته نباشید من تازه عضو کانال شدم و خیلی دلم میخواد توی دوره ها شرکت کنم امکان داره الان هم ثبت نام کرد؟

  0

 33. sodabe88@yahoo.com :

  و یه سوال دیگه داشتم اینکه من درباره یه مشکل میخواستم از استاد سوال کنم چطوری میتونم پیام خصوصی برای ایشون بفرستم؟

  0

 34. فرشته :

  سلام اقای شریفی عزیز در مورد تمرین تجسم رویایی میشه مقدارزیادی پول تجسم کرد ممنون

  0

 35. سمیه :

  سلام خداقوت،خیر دنیاواخرت نصیبتون
  اگه ممکنه درمورد اسرارکوانتومی برامون صحبت کنید تشکر?

  0

 36. سامان :

  آقای شریفی عزیز سلام
  سوال من در مورد دوره ست
  توی گروه تا من میرسم و باز میکنم میبینم دویست دفعه پیام دادید
  پیام نده
  پاک میکنم
  ادمین پاک کن
  :)))
  مجبورم اینجا بپرسم
  عزیز جان
  این اپلیکیشن که نیومد میشه لطف کنید مثل جلسه اول تو گروه بزارین جلسات رو
  من با گوشیم روزی چند ساعت میتونم آن بشم ولی با کامپیوتر نه
  دستت درد نکنه جوون

  0

 37. كژال :

  سلام
  خواهش میکنم یه واهی رو نشون بدین تا بتىنم جفت الهی خودم را جذب کنم.به غیر از تجسم چیکار میتونم بکنم؟

  0

 38. رها :

  سلام آقای شریفی عزیز خواهش میکنم جواب من و بدین.. همسرم دوهفته بیکار بود من همش ارتعاش کار با حقوق عالی دادم خواستم حقوقش سه برابر بشه…خداروشکر بعداز دو هفته کار پیدا کرد ولی حقوقش پایینه. نمی دونم من اشتباه جذب کردم یا الان باید جدا واسه درآمدش ارتعاش خوب بفرستم میشه راهنماییم کنید. الان باید واسه حقوقش حس خوب بدم یا برای ثروت. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  0

 39. خانوم دکتر :

  سلام
  من عضو دوره هستم
  استاد گفتین که هر جلسه ما آگاهی بیشتری پیدا میکنیم و به اون شایستگی میرسیم و مهم تر از همه شاهکلید اصلی در آخر ۹ماه گفته میشه .
  آیا اگه من اون شاهکلید رو ندونم تمام حس ها و جذب و یا ارتعاش هام ناقص و درصد اینکه به هدفم برسم پایینه.. خوب مثلا من یکی از بزرگترین هدف های زندگیم ماه دیگه اتفاق میوفته .آیا من میتونم با توجه به همین آگاهی که دارم بهش برسم (مثلا کنکور .. ) این کنکور خیلی واسم حیاتی ،و خودمم احساس میکنم اون زنجیر کامل نیست و هنوز به اون شایستگی نرسیدمه ولی مهم ترین چیزی که گفتین رو من دارم و واقعا با هدفم هم ارتعاش هستم و وقتی بهش فک میکنم احساس لذت و احساس خیلی خوبی دارم.

  0

 40. m.abolfathi71@gmail.com :

  سلام اقای شریفی.من میخوام تو دوره ثبت نام کنم.ولی فعلا هزینه شو ندارم.باید ثبت نامم کنید.من نمیدونم‌چجور ولی میخوام باشم باید کمکم کنیدچون شما دوست منید رسالت علم شما نجات زندگی امثال منه.زندگیم لبه تیغه.بایدکمکم کنید.

  0

  • ali.mohajeri.66@gmail.com :

   سلام دوست عزیزم
   میخوام یه مسئله ی خیلی مهم رو به شما بگم
   از من میشنوید همه فایل های صوتی کانال رو سه بار گوش کنید. با همون ها میتونید کاملا قانون جذب رو یاد بگیرید و نیاز به هزینه ای هم نیست. با همون ها قادر هستید زندگی خودتون رو تکون بزرگی بدید. سوالی هم اگر داشتید آقای امیر آقا قول دادن که جواب میدن و تا به الان هم به قولشون عمل کردن و به نظر من از این به بعد هم عمل خواهند کرد.
   شما اگر توی این حالت که رایگان هست نتونید نتیجه بگیرید به نظر بنده هم که مطالعه قانون جذب داشتم و دارم توی دوره هم نتیجه نمیگیرید.
   این فایل های صوتی طلاست. از من بپرسید.
   منتها چون رایگان در اختیار همه قرار گرفته امکان اینکه توجه نشه بهش خیلی زیاده.
   موفق و سربلند باشید و حستون عالی

   0

 41. عاطفه :

  با عرض سلام و خدا قوت. تشکر از مهربانی شما عزیزان آقای شریفی گرامی و همکاران
  با توجه به اینکه از شروع دوره چند روزی گذشته هنوزم میشه ثبت نام کنم؟
  این ماه از دوره رو از دست دادم یا میشه جبرانش کرد؟

  0

 42. mahmodi_i@yahoo.com :

  با سلام و احترام
  آقای شریفی لطفا راهنمایی بفرمایید
  من هرچی پیام به آیدی Mrjanpanah@ میدم قبول نمیکنه اخطار میده
  لطفا خودتون منو ثبت نام بفرمایید یا راهنمایی دقیق بفرمایید منم تو دوره کارشناسی جذب ثبت نام کنم .میترسم دوره تموم بشه من جابمونم
  با تشکر

  0

 43. زهره :

  سلام
  متاسفانه من نمیدونم چظور ثبت نام کنم

  0

 44. خانم حسینی :

  فقط اقای شریفی در ادامه صحبتهام بگم که من دختر کم رویی نیستم و خیلی مواقع تو جمع های بزرگ اجرا داشتم مثلا مقاله خوندم یا….اما تو جمع هایی که پولدارن یا قیافه ها و لباساشون از من بهتره احساس خوبی ندارم و دلم نمیخاد باشم چون مدام به خودم گیز میدم

  0

 45. solar_av@yahoo.com :

  با سلام خدمت اقای شریفی
  من میخاستم در دوره پرورش جذب ثبت نام کنم ولی لینک ثبت نام را در سایتتون پیدا نکردم
  لطفا راهنمایی کنید
  سپاس
  شاد باشید

  0

 46. خانم حسینی :

  سلام اقای شریفی ایام به کامتون
  من یه دختر مجردم که تازه فهمیدم علت اینکه به شوهر ایده الم هنوز نرسیدم نداشتن اعتماد به نفس برخورد با پسرای پولدار و خوشتیپ هستش
  یه سوال دارم خواهش میکنم بهم راه حل بدین
  من فوق لیسانس دارم و از لحاظ قیافه متوسطم و ادم با استعدادیم و از لحاظ مالی متوسطیم
  اما تو جمعی که میرم اگه افرادی باشن چه دختر یا پسر، که قیافشون و پوششون از من بهتر باشه ،شدیدا اعتماد به نفسم میاد پایین و همش فکر میکنم قیافم خیلی افتضاحه در مقایسه باهاشون و نمیتونم لذت ببرم از لحظاتی که تو جمع دارم و مدام خودمو میخورم که چقد پوستم جوش داره و افتضاحه
  تو ذهنم بدنبال همسر ایده الم با مشخصاتی مثل پولدار بودن و…… اما اعتماد به نفس برخورد با پسرای باکلاس و پولدار را ندارم
  خواهش میکنم بهم راهکار بدین تو فایل صوتی
  مرررررسی

  0

 47. پروین :

  سلام اقای شریفی.همسرم دست به هر کاری میزنه ورشکست میشه و کلی گرفتاری و تنش فکری.چجوری ارامش رو به زندگیم جذب کنم.و اینکه کسی که از من دوره را چجوری کنارم بیارم.

  0

 48. ملیکا :

  سلام ببخشید من نمیدونم کجاوچطوری بایدثبتنام کلاس انجام بدم آقای جانپناه هم جواب نمی دهند راهنمایی کنیدلطفا

  0

 49. افسانه :

  سلام آقای شریفی. من همین امروز با کانال شما آشنا شدم و واقعا لذت بردم انگار چیزی بود که سالهاست دنبالش میگشتم و تونستم فقط چند تا از وویس های داخل کانال رو گوش بدم. در مورد دوره ی “کارشناس جذب شوید” میخواستم ببینم برای من که تازه با کانالتون آشنا شدم و کل مطالبتونو گوش ندادم میتونه مفید باشه و میتونم روش حساب کنم و ثبت نام کنم؟ چون داخل یکی از وویس ها گفته بودید اگر با مطالب گفته شده تا حالا کسی نتونسته موفقیتی درخودش و زندگیش ببینه پس ثبت نام هم فایده ای نداره.

  0

 50. نسرین :

  سلام اقای شریفی ممنون بابت اینکه وقتتون رو برای ما میذارید امیدوارم بهترین ها رو جذب کنید
  میخواستم بپرسم کدوم قسمت سایت میتونیم برای دوره ی کارشناسی جذب ثبت نام کنیم ؟؟؟
  تشکر

  0

  • sudabeh.91957@gmail.com :

   سلام وقت بخیر .بیتا هستم سپاس از زحمات و محبت هاتون.محبت خداوند سایبون زندگیتون .
   آقای شریفی من هنوز موفق به ثبت نام نشدم چه کار باید کنم ؟!!

   0

  • fatemefarshad.yas@gmail.com :

   با سلام
   لطفا به کانال پرورش جذب بریدParvaresheJazb@ یا به ایدی Mrjanpanah@ پیام بدید

   0

   • mehdi :

    سلام مرسی از این همه انرژی مثبتتون

    0

 51. متینا :

  با سلام
  من بالاخره در کانال پرورش جذب موفق شدم به آقای جان پناه پیام بدم ولی متاسفانه تا حالا جوابی دریافت نکردم!!!!
  لطفا راهنمایی م کنید و بگید که برای ثبت نام در دوره کارشناس جذب شوید چی کار باید بکنم

  0

 52. Liliom1222@yahoo.com :

  با سلام و خدا قوت
  چرا هم کانال تعطیله هم سایت؟

  0

 53. Sh :

  سلام مرسی از انرژی مثبتی ک ب بقیه میدید من میخوام تو دوره شرکت کنم نحوه ثبت نام چجوریه باید چکار کرد من اول خرداد با کانال تلگرامتون خیلی اتفاقی اشنا شدم و عضو سایت تازهشدم راستش من از قانون جذب چیزینمیدونم اما وضعم بشدت مث گذشته شماس اقای شریفی حتی بجرات میتونم بگم شکست خورده تر دقیقا فک میکنم خدا منو دوس نداره هیشکی منودوس نداره خدا واسم نمیخواد من متاهلم دوتا دختر کوچیک دارم اگه بخوام مفید و مختصر براتون بگم هر وهله از زندگی برای من عجین با ی غمی بوده حتی عروسیم ک دعوا شد بین مهمونا کلا هرچی واسه بقیه خاطره اس واسه من ارزوه روابطمم با اطرافیان خوبنیس ی خط درمیون قهرم باهاشون خیلی ادم بداخلاقیم عصبانی اینوسط دلم برای دخترام کبابه دلم نمیخواد براشون ی مادر عصبانی باشم ک ازش بترسن و مساله مالی میخوام قانون جذب یاد بگیرم میخوام خودمو دوس داشته باشم و موفقباشم دیگه شکست و غصه بسمه خیلی فکرا درمورددخترامو شوهرم میا تو ذهنم همش میگم اگه فلان اتفاق بیافته برای یکیشون میمیرم درروز باهرفکر ی صدقه میدم شاید ده بار بیس بار بیشتر خسته شدم از فکرمنفی از بدبینی تا چیزی میشه من سریع بدبییم گل میکنه دلم میخواد این عینک سیاه بدبینی بندازم بشکنم با کمک شما زندگیمو از اینرو ب اونرو کنم خوشبختی حق منه ببخشید طولانی شد

  0

 54. فرشته :

  سلام اقای شریفی خدا قوت
  از سال پیش تصمیم گرفتم هرطوری شده به هدفم یعنی زندگی در شهر سیدنی و ادامه تحصیل برسم بعد باخودم گفتم بیام همسری مناسب از اون شهر جذب کنم و مشخصات همسر ایده الم رو ریز ریز نوشتم بعد از کلی صرف انرژی بالاخره بعد از دوماه پسری با همون مشخصات به خواستگاری من اومد تقریبا ۹۰درصد شرایط من رو داشت غیر از اینکه فوق العاده خسیس بود و خانواده خیلی بدی داشت طوری که مجبور شدم علی رغم میلم اون رو رد کنم اما هنوز با تمام وجودم میخوام به هدفم برسم اما نمیدونم چرا هربار به شهر مورد علاقه ام یعنی سیدنی فکر میکنم مدام یاد خاطرات بد اون خواستگار میفتم و حسم بد میشه و یک نجوایی از مغزم بهم میگه نکنه باز مثل اون دفعه بشه؟
  خواهش میکنم اقای شریفی بگید چیکار کنم که بتونم به هدفم برسم و خاطره بد قبلی حسم رو بد نکنه که بتونم دوبارع عین دفعه قبل که خیلی پر انرژی و با نشاط جذب میکردم دوباره جذب کنم
  برام خیلی مهمه
  واقعا ازتون ممنونم
  خواهش میکنم اگه به سوالم جواب دادین برام ایمیل بفرستین چون بیشتر وقتا وقت نمیکنم تمام فایل های صوتی زیبای شما رو گوش بدم
  بازم ممنون

  0

 55. asaltalkh64@gmail.com :

  سلام آقای شریفی عزیز صدای شما انرژی فوق العاده مثبتی به من انتقال میده و دوسدارم مثل شما پر از آرامش باشم با اینکه سعی می کنم و گاهی کم میارم دوبار هم بهتون پیام دادم ولی جواب سوالمو ندادین بی صبرانه منتظر شروع ثبت نام دوره هستم

  0

 56. پروا :

  با سلام خدمت استاد شریفی.استاد ببخشید چرا ترسهای ما زودتر از اهدافمون به وقوع میپیوندن؟ و وقتی که من به یه موضوع به شکل ناخوداگاه فکر میکنم مثلا میگم فلانی چند روزه نیست سریع تماس میگیره.ایا اینم بخاطر جذب هست هر چند منفیه؟

  0

 57. elham.sarcheshmepour@gmail.com :

  سلام اقای شریفی,لطفا درکنار توضیح اهرم رنج و لذت,عبارات تاکیدی هم توضیح دهید
  ممنون

  0

 58. ستایش :

  با سلام واحترام من هدف وعلاقه های متفاوت زیادی دارم که به نظرتون برای فرستادن ار تعاش بهتره یکی یکی پیش برم یا میشه چند هدف رو پیش برد ؟
  مرسی از راهنمایتون

  0

 59. ستایش :

  درود بر شما اقای شریفی ؛که سخاوتمندانه آگاهیتون رو باماشریک میشبد
  من تا الان خواسته وناخواستههای زیادی رو جذب کردم وبه دلیل مشکل جسمی که دارم همیشه از خواستگار میترسیدم اما الان دیدم فرق کرده میخوام همسر رم رو با اگاهی وبدون ترس جذب کنم حتی با یکسری ویژگی های خاص مثل نوع شغل من سایت وکانال رو تقریبا مرور کردم میشه اگر تمرین خاصی جز فراوانی هست رو بگید شاید با شرایطم من باید ارتعاش قوی تری داشته باشم ؟شایدمثل من هم در کانال باشن که راهکارتون بتونه کمکون کنه مرسی ارزومند شادی وبرکت برای شما خدارو شکر ک میتونم اگاهانه ازدواج کنم

  0

 60. پری :

  سلام آقای شریفی استاد عزیز.
  امیدوارم تنتون همیشه سالم ولبتون همیشه خندون باشه.
  شما همیشه از جذب صحبت میکنید.
  شما خودتون جذب کردید و ما الان اینجا هستیم.
  پس چرا میگید جواب ما رو نمی دید؟
  ما با امید به, پاسخ رسیدن, این پی ام ها رو میزاریم.
  پس لطفا جذب کنید که جواب سوالات رو بدید.
  من بهتون حق میدم, اما ما هم میخوایم ک واقعا به نتیجه عالی برسیم. امیدوارم بتونم جذب کنم که شما همیشه جواب سوالاتمو بدید.
  از آقای راد عزیز هم سپاسگزارم که بدون منت جواب پی ام ها رو میدن.
  با سپاس فراوان -پری

  0

 61. مليح :

  سلام
  اقای شریفی من حدودأ سه ساله با فردی دوست هستم که شدیدأ بهش علاقه دارم و میدونم اوهم به من علاقه داره ولی چندروز پیش باهم بحثمون شد و الان رابطمون خوب نیست.من مطمئنم که دلیل اصلیش افکار و احساس خودم هست که همش ترس و تردید دارم.ایشون تاحالا به من پیشنهاد ازدواج نداده و این منو ناراحت میکنه ومطمئنم بازهم دلیلش خودمم که فکر میکنم لایق این رابطه نیستم.چکار کنم تا این موضوع حل بشه
  خواهشأ کمکم کنید

  0

 62. محمد :

  درود به شما آقای شریفی،امیدوارم که همیشه شاد باشید.
  اقای شریفی من توی بازی فراوانی الان روز نهم هستم و واقعا نمیدونم که چی بخرم،این خوبه یا بد؟؟؟چی کار کنم؟؟؟
  ممنون که زود جوابمو میدید.

  0

 63. hmide :

  سلام خسته نباشبد اقای شریفی. من چندین بار پیام دادم ولی نه جوابی گرفتم و نه پیامم چاپ شده. چرا نمیدانم.امیدوارم موفق باشید . من از فایلهای صوتیتون خیلی لذت میبرم. در پناه خدا.

  0

 64. ليدا :

  سلام اقاى شریفى من ٢هفته هست که با کانال شما اشنا شدم حس خیلى خوبى دارم و دارم تلاش میکنم که این حس و نگه دارم و حس میکنم وارد یه باغ گل شدم که وقتى بیرون میام وایحه گل ها رو با خودم دارم یک دنیا ممنون شادو موقف باشید شما یک انتخاب شده از طرف خدا هستید براى ما

  0

 65. ghazal.behtam :

  سلام آقای شریفی،شاد و پر انرژی باشید،سوتفاهم نشه،من از گفته ی شما با این مضمون که سه نفر رو گفتید مطمئنید موفق خواهند شد ناراحت نشدم اگر منظورتون با سوال من هم بود،چون پاسخ ندادید
  من واقعا کنجکاوم باورهای درست اون سه فرد رو بدونم تا بتونم الگو بگیرم و استفاده کنم،چون حتی لحن تندی هم نداشتم

  باز هم سپاس گذارم از توجهتون
  خدایا شکرت بابت لحظه هایی که عکاس ثبت خاطره هایش لبخند است

  0

 66. bahar :

  سلام و خدا قوت

  ۱٫ من وقتی از کسی ناراحت میشم هر کار میکنم نمیتونم زود ببخشم و حسم رو خوب کنم.
  مخصوصا در رابطه با نامزدم حداقل دو روز طول میکشه تا رابطه ما عادی شه و درایین مدت انقدر بخودم فشار میرم که معده و گلوم درد میکنه.و طی یکسال دوران نامزدیم انقدر حرص خوردم موهام سفید شده .موقع ناراحتی من همش سکوت میکنم نمیتونم حرف بزنم نامزدم هم مثل خودم سکوت میکنه و پیشقدم نمیشه تا از دلم در بیاره.حتی موقعی که خودش مقصره. چکار کنم تا اینطور نشه. نمیخوام بخودم آسیب برسونم.

  0

 67. نیلوفر :

  با سلام و خدا قوت
  شاد و پر انرژی بمانید
  آقای شریفی عزیز
  من همیشه حتی قبل از آشنایی با قانون جذب از این قانون استفاده می کردم
  الان برای بچه دار شدن به دلیل اینکه خودم جلو افکار و باورم رو گرفته بودم تا خدا اون رو برآورده نکنه مشکل داشتم
  حتی با وجود مراجعه به دکترهای مختلف و حتی روانشناس و هیپنوتیزم ،هیچ چیز تغییر نکرد
  البته خودم می دونستم که توی باورهای من بچه نقشی نداره
  از چند وقت پیش شروع کردم به تفکر مثبت در مورد این قضیه
  طولی نکشیده با کانال شما آشنا شدم
  از روزی که فهمیدم قراره دوره کارشناسی جذب برگزار بشه
  تصمیم گرفتم در مورد بچه ارتعاش مثبت داشته باشم که انشالا دوره ۹ ماهه بارداری رو شاگرد کلاس شما باشم
  تا تاثیر مثبت اونو روی بچه م هم ببینم

  0

 68. Maede :

  سلام آقای شریفی.من فقط ۱۴ سالمه و حقوقی از خودم ندارم و خیلی دلم میخواد در دوره هاتون شرکت کنم.پدر و مادرم هم کلا قانون جذب رو قبول ندارن و به من پول لازم برای شرکت در دوره رو نمیدن.من باید چی کار کنم؟

  0

 69. الناز :

  سلام آقای شریفی عزیز ازتون میخوام ک بگین چجوری در دوره ی آموزشی کارشناس جذب ثبتنام کنیم؟

  0

  • admin :

   سلام

   شما بنر بالای سایت رو اگر مشاهده کنید همه سوالاتتان حل میشود

   موید باشید

   0

 70. عاشق زندگیمم(: :

  سلام آقای شریفی عزیز واقعا ممنون این ویس پاسخ سوالات +صبر فوق العاده بود من واقعا حس عالی ای پیدا کردم وقتی گوشش کردم واقعا خوب بوددارم دومین بار گوشش میدم خداروشکر (: خداروشکر که انقدر کلامتون شیرین و دلپذیرِ،خدا حفطتون کنه من بعضی از ویس های عالیتون رو به همراه لینک کانال برای خیلییییی ها فرستادم امیدوارم بیان تو کانال و استفاده کنن از علم و حرفای قشنگتون(:
  خداروشکر خیلی از موقعی که تمرین هامو انجام میدم اعتماد به نفسم بالاتر رفته و راحت ترو بهتر صحبت میکنم(:
  خداروشکر اومدم تو کانالتون(:
  بی نهایت زندگیتون پر از برکت ((((:

  0

 71. صبا :

  سلام
  اقای شریفی لطفأ در مورد حالت الفا توضیح دهید
  ممنون

  0

 72. حمید ارش :

  چجور میشه فایل صوتی بفرستی? من ی نتیجه گرفتم میخام بفرستم..

  0

  • admin :

   سلام

   به ایدی اقای راد بفرستید @Jazbiha

   موید باشید

   0

 73. عسل :

  سلام اقایه شریفی عزیز

  خیلی خوشحالم که شروع دوره جذب نزدیک شده
  یوهووووووووووووووووووووووووووووو
  برایه اونایی که هم میگن پنجاه تومن زیاد فقط این میتونم بگم که پول داشته باشیم بعضا چیزایه الکی میگیریم بابتشون پول میدم به چشم نمیاد ولی حالا که میخاییم برازندگیمون کاری بکنیم براخودمون قدمی برداریم پنجاه تومن خیلی میاد.دوستایه عزیز من باجذب خیلی چیزا بدست اوردم مطمعن هستم که تو این دوره جمعی خیلی چیزا بدست میارم مخصوصا ارامششششششش پیشاپیش هم از اقایه شریفیه مهربون سپاسگزارمممممم
  اقایه شریفی دارم جذب میکنم بیاین تو شهرما سمیناربزارین

  0

 74. koucheki2004@gmail.com :

  سلام جناب شریفی
  دوستتون دارم وبرای شما بهترین ها رو آرزومندم
  فقط بدونید لحظه شماری می کنم تا ۵ خرداد از راه برسه و در دوره کارشناس جذب ثبت نام کنم
  شاید نیازی به گفتن نباشه اما به برخی از دوستان که از سوالات تکراری ناراحت میشوند باید عرض کنم مشکل خیلی از ما ها فراموشی و عدم تکرار و پشتکاره
  اجازه بدید حالا که آقای شریفی مکرر سوالات رو جواب میدهند فرصتی فراهم بشه برای دوستانی که مطالب رو فراموش کرده اند یا خیلی اهمیت نداده اند
  تا به بهونه یه سوال خاص شبیه همه سوالات تکراری ، موضوعات یادآوری بشه و اهمیت مضاعف پیدا کنه
  سپاسگزارم

  0

  • الهه :

   سلام اقای شریفی عزیز.کلاسای پرورش جذب حضوری برگزار میشه یا اینترنتی؟و اگه حضوری تکلیف دوستان شهرستانی چی میشه؟

   0

 75. mostafa :

  سلام اقای شریفی عزیز .ممنونم برای همه چیز، با تمام وجود این روزها نشونه ها می بینم و ستایشون می کنم و چند تا شون هر چند کم ولی تحقق پیدا کردن . و این خیلی حس خوبیه که وصفش واقعا سخته .ممنونم .ضمنا سئوال هم ندارم .موفق و پیروز باشی

  0

 76. شایان :

  سلام دوباره خدمته امیرخانه شریفیه شیرین بیان باکمال تشکر از پاسخهای شفافتون میخاستم بدونم کتابه بیندیشید وثروتمند شویده ناپلون هیل هم جزوه کتابهایه جذبی وسواله دیگرهم اینه که مشکلی نداره که ریفرنس یادگیریه من ازقانون جذب فقط،فایلها سبب ه صوتیه خودتونه وسراغه هیچ منبع دیگه نمیرم همین کافیه دیگه ممنون ایشالا ما نتیجه بگیریم شمام رشد کنی

  0

 77. شایان :

  سلام خدمته استاده گلم امیر اقا شریفی اقا یه سوال برام پیش اومده یعنی تو دوره شما باید هر مبحث همرو قانع کنید برید مبحث بعدی اگه اینطور باشه که برای مبحث جذب یگ شخص باید یکسال وقت صرف کنید اونوقت تکلیف ماهایی که زود مطالبو میگیریم چی میشه ممنونم از این حسه خوبی که تو زندگیمون تزریق کردید

  0

 78. s.mohajeri278@gmail.com :

  سلااااااام آقای شریفی مهربان و زیبا
  سارا هستم، خودمو معرفی کردم چون دفعه قبل که سوال پرسیده بودم شما بهم گفتین آقا یا خانم مهاجری 🙂 من خدا رو بسیار شاکرم که شما رو در مسیر رسیدن به خودش قرار داد، آقای شریفی حسم بسیار خوبه، اما امروز کمی (فقط یه ذره) نگران شدم چون میدونم یه نیروی خیر مطلق هست اما من گوشیم ios، صبح که در مسیر رفتن به کارم فایل صوتی behesht رو گوش میکردم فهمیدم اپیلکیشن شما برای کلاس کارشناسی جذب اندرویده، میدونم که این کارشناسی جذب رو تا آخرش میرم، اما لطفا یه فکری به حال منم بکین که محروم نشم از کلاس، خدا میدونه که چقدر منتظر این کلاسم. آیا از طریق سایت هم میتونم با شما در این کلاس همراه باشم؟

  0

 79. بیتا :

  بخاطر اشتباه تایپیم معذرت میخوام

  0

 80. بیتا :

  سلام ۀقای شریفی عزیز. خدارو سپازگزارم از اینکه شمارو شناختم.. انسان بی نظیری هستید..درضمن بابت آهنگ شب منوتو ممنوووونم فوق العاده بود ..آهنگای عاشقونه مثبت آدمو شارژ میکنه

  0

 81. ghazal.behtam :

  با سلام از شما،مثل همیشه با پازل حروف کلمات رو پرانرژی کنار هم بچینید
  سؤالم اینه که پیش نیاز موفق شدن تو قانون جذب چیه؟اون سه نفری که گفتید می دونید موفق میشن چه خصوصیت هایی داشتن؟بهتربگم،چه باورهای درستی داشتن که شما تشخیص دادید موفق میشن؟
  امیوارم این یکی سؤالم رو جواب بدید چون برام مهم تره
  خدایا شکرت بابت لحظه هایی که عکاس ثبت لحظه اش لبخند است

  0

 82. Anna :

  سلام ، خداوند را سپاس میگویم به خاطر وجود شما ،آقای شریفی ممنون و سپاسگزار بخاطر این همه لطف و محبت تون که باعث این همه احساس خوب هستید ،من بعد از چندین سال که همیشه از کنکور میترسیدم به لطف. صحبتهای خوب و تاثیر گذار شما تصمیم گرفتم شرکت کنم ،ولی. در کمال ناباوری الان که رفتم برای ثبت نام به من گفتند رشته من شامل کنکور نمیشه و من جز شرط معدل و شرایط تحصیلی میشم و طبق اون پذیرفته میشم حالا من مطمن هستم قبول میشم اما من معدلم کم. بود و تا میخوام احساسمو خوب نگه دارم یه چیزی در درونم میگه اخه با این همه شرکت کننده تو میتونی قبول بشی ، ولی به قول خودتون میخوام بزنم تو سر این احساس و ثابت کنم که میتونم فقط بهم یه تمرین بگید که چیکار کنم، مچکرم که جواب میدید ، با امید فوق العاده ترین جذب های بی نظیر برای شما که شایسته بهترین ها هستید .

  0

 83. سولماز :

  سلام
  از اینکه انقدر تعجیل کردم برای گرفتن جوابم معذرت میخواهم.من صبر میکنم تا هرزمان که شما صلاح میدونین بهم جواب بدین
  سلامتی و خوشی را با تمام وجود براتون میخوام

  0

 84. شوق پرواز :

  با سلام و احترام
  آقای شریفی بازم ممنونم که رایگان مطالبی را آموزش می دید.
  فایل صوتی و نظرم و به کدوم ID بفرستم خیلی دلم میخواست حس خوبم و براتون با لحن صدام بهتون منتقل کنم.
  موفق باشید و باشیم 🙂

  0

 85. fs_soltani@yahoo.com :

  جناب شریفی سلام …. من لینک خرید دوره کارشناس قانون جذب شوید را پیدا نکردم . فقط تونستم در سایت ثبت نام کنم. ولی متاسفانه لینک پرداخت و ثبت نام در دوره را پیدا نکردم . لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

  0

 86. مریم :

  سلام آقای شریفی
  من میخواستم در دوره شرکت کنم و همینطور بسته آرامش رو که مربوط به بحث اضافه وزن هست بخرم لطفا در مورد این بسته که نوشته بودید روی ضمیر ناخودآگاه ماکار میکنه توضیح بدید وبفرمایید که با وجودشرکت در دوره احتیاج به این بسته هست یا نه
  ممنون از فرصتی که در اختیار ما میزارید

  0

  • admin :

   سلام

   این بسته ها کمک کننده هستند. شما در دوره اصل قانون را یاد میگیرید.

   موید باشید

   0

 87. حمید :

  با سلام خدمت امیر عزیز،حمیدشکوهیده هستم از مشهد.
  سوالی داشتم در رابطه با بازی فراوانی.
  میشه قسطی خرید کنیم؟
  به عنوان مثال من میخام یک خونه بخرم به قیمت ۵۰۰میلیون تومان،و نمیتونم تا روز پانصدم صبر کم که پولم برسه به ۵۰۰ تومان.
  مثلا میشه از روز سی ام به بعد،روزانه ۲۰ میلیون رو به عنوان قسط خونه در نظر بگیرم تا ۵۰۰ میلیون تموم بشه؟

  0

 88. ناهيد٣ :

  سلام اقای شریفی چندتا سوال ذهنمو مشغول کرده ، شما تو فایل صوتی بهشت گفتید نعمتهای زیاد نشونه نزدیکی به خداست و یعنی اینکه خدا بهمون توجه داره ، اونایی که خیلی پولدارن و در عین حال ظالمند و یا همش عیاشی میکنن و کلی کثیف کاریهای دیگه یعنی اونا هم ب خدا نزدیکند به خاطر پول سرشار و سلامتی و نعمتهای بیشمارشون؟؟؟؟سوال دیگرم جنگهایی که در سوریه یا عراق رخ داده و کلی بیگناه هستیشونو از دست دادن یعنی خیلی از خدا دورند که کل دارایی و سلامتیشون رفته؟؟و اینکه اون همه ادم همه یک نوع ارتعاش داشتند که یک دفعه بهشون بمب میخوره به طرز فجیعی با درد کشته میشن؟؟قانون جذب تو اینجور موارد چطوری کار میکنه؟؟؟ممنون بیصبرانه منتظر پاسختونم

  0

  • پريناز :

   سلام خدا اونقد مهربونه که نعمتاش برا همه ی بنده هاشه این دلیل نمیشه که خدا حتما به خاطر کار بد یه کسی پولاشو بگیره درسته که هر کار بدی ارتعاش و تاوانی داره اما اون تاوان قرار نیس مالی باشه
   اونیم که خوبه اخلاقش قرار نیس حتما پولدار شه شاید ارتعاش درستی به کاینات نمیده که پول به دستش بیاد وقتی اخلاقش خوبه مردم خوب رو جذب میکنه
   و اینایی هم که با بمب منفجر میشن قرار نیس همشون رو بمب تمرکز داشتن ودی میشه گفت اگه رو ارتعاش مثبت تمرکز داشتند قبلا لحظه ای که بمب ترکید میتونستن اونجا نباشن اصلا یا مثل اون شتری که آقای شریفی مثال زدن میشد که لگد یا ارتعاشش به اون فرد نخوره

   0

 89. bakhtiar.n4@gmail.com :

  سلام وقت زیاتون بخیر. یک دنیا ممنون از این همه سخاوت و مهربانیتون. دختریم ۲۹ ساله که مجردم. اطرافیانم در مورد ازدواج نکردنم حس خوبی بهم نمیدن. یک ساله که خواستگار ندارم. دوباره شروع کردم که امسال کنکوربدم. و یه شغل عالی داشته باشم. و ازدواج پر خیر و یرکتی داشته باشم. در مورد ازدواج و حس خوب و قبولی تو کنکور ممنون میشم راهنماییم کنید. سپاسگزارم

  0

 90. پریسا :

  به نام خدای من که مهربانترین شنونده است
  سلام آقای شریفی عزیز
  خیلی از شما ممنون که به سوالام جواب دادید، ببخشید که طولانی نوشته بودم.
  شاد و موفق باشید
  پریسا

  0

 91. سولماز :

  سلام
  من سولماز هستم،میتونم بپرسم چرا شما سوال منو نخواندید و گفتید بعدأ جواب می دهید.
  من بی صبرانه منتظره راهنمایی شما هستم

  0

 92. سمیه :

  سلام وقتتون بخیر،یک دنیاممنون از کانال پرانرژیتون من تمام ویسا رو گوش میدم وانجام میدم. دو سوالی برام پیش اومده که ما میتونیم باعشق هرچیزیرو بخودمون جذب کنیم یکی از فامیلمون که عشق خوندن قران داشت وسواد نداشت یک شب که خوابیده بود حافظ قران شد.الان نیستش چون فوت شده وبراین اثاث میگم ایاما میتونیم به هرعلمی عشق بورزیم بدون اینکه بخونیمش با عشق بخودمون جذبش کنیم .وسوال دوم ,ایاباخوندن ایه ها وسوره هاادم جواب میگیره یا حتمن باید اعتقاد داشته باشیم جواب بگیریم .ممنون

  0

 93. آويسا :

  سلام،میخواستم بپرسم میشه فقط واسه چند ماه موند یعنی هر ماه هزینه رو بدیم ولی مثلا اکه بعد چهار ماه پشیمون شدیم بتونیم انصراف بدیم؟
  واز چه طریقی ثبت نام کنیم؟

  0

 94. tamana5350@gmail.com :

  بازم سلام استاد عزیز!
  در جواب دوستانی ک پرسیده بودن نظرشما راجب فال چیه؟؟من فال حافظ وبعضی فال های دیگه رودیدم ! وجالب اینکه ب طورخیلی واضحی اون فال ها تحت تاثیر مستقیم افکار غالب ماهستند!!!ممن اینو خودم تست کردم !گویا ماچیزی روجذب میکنم ک توی ذهنمون میگذره!چطوره استاد شما خودتون هم یه تستی بکنید!!!انگارچیزی می شنوی ک خیلی منتظری یا خیلی میترسی!!!!

  0

 95. پروانه :

  سلام آقای شریفی عزیز.ی سوال برام پیش اومده ک میخوام باهاتون مطرح کنم.من خیلی وقته ک همه چیزو سپردم دست خداوعقیده دارم بدون خدادست چپو راستمم نمیدونم وازتون یادگرفتم ک خواستمو ازش بخوام ورها کنم وگیر سر ی مطلب ندم.منم ازخدا ی کاری نیمه وقت خواستم ک کمکم کنه ک بتونم راحتتر کلاسامو برم.ویهو ی اگهی دیدم.رفتم سراغش البته باجملات رگباری ک اگر ازم خوششون بیادو…ک رفتم وبلافاصله قبولم کردن بین همه اونایی ک فرم پرکردن وبمن گفتن شما ازهمه لحاظ ب کار مامیای.وگفتن فرمم نمیخوادپرکنی.منو بردن پیش مهندس.مهندس خیلی راضی بودوالبته خانومشم اومد واوکی داد.قرارشداونا یکارایی بکنن برای راه اندازی کارمن ومن اینمدت داشتم تجربیاتمو میبردم بالا.ارتعاش مثبت نگاه مثبت همه چیز خوب بود.یهو زنگ زدن گفتن خانوم مهندس همسایشو آورده.ناراحت نشدم چون میدونستم خدا هست شاید حکمت ندونسته.اما میخوام بگم ممکنه ابن مساله بازهم ب اشتباه من برگرده یا ممکنه حسادت خانوم مهندس باشه یااینکه اینجا فقط باید گفت حکمت خدا.ممنونم جناب شریفی وببخشید ک طولانی شد

  0

 96. Mansooreh :

  در ضمن ممنون از تمرین فراوانی واقعااا از این تمرین لذت میبرم وحس خوبی بهم میده ،خیلی هم مشتاقم که تو دوره کارشناسی شما شرکت کنم و بیصبردنه منتظر اعلام تاریخ ثبتنام از جانب شما هستم ،با تشکر فراوان

  0

 97. Mansooreh :

  عرض ادب خدمت آقای شریفی گرامی خیلی ممنون از شما ،از صمیم قلبم برای شما ارزوی تندرستی میکنم بخاطر اینکه اینقدر خالصانه وبا تمام وجود تمام تلاشتونو برای پیشرفت همه بکار میگیرید ،یه سوال داشتم از اینکه من میخوام اتلیه ام رو واگذار کنم وبه شغل دیگه ای که خیلی برام جذاب ولذت بخشه مشغول بکار بشم والبته عکاسی رو بصورت تفریحی در کنار اون شغلم داشته باشم چون از اینکار هم لذت میبرم ولی نمیخوام یکجا مستقر باشم وبرای همین چندماهی میشه که برای واگذاری اقدام کردن ولی متاسفانه مشتری خوب پیدا نمیکنم ،ممنون میشم چطور ارتعاشی بفرستم که بتونم این مکان رو واگذار کنم ،نمیدونم اینکه میگم” خدایا من میخوام این مکان رو واگذار کنم حالا هر شخصی که خودت میدونی واز هر راهی که خودت اگاهی برام بفرست وردیفش کن “درسته این طرز ارتعاش؟؟
  ممنون از راهنمایی شما

  0

 98. tamana5350@gmail.com :

  سلام ودورود فراوان!

  فایل صوتی دیشبتون چقدرآرامش بخش بود منم رفتم یه جای دیگه انگار.! منم پرازحس شکرگزاری شدم ! مرحبا ب این روحیه! مرحبا ب این عظمت فکر! ومرحبا ب این حس شکرگزاری وسپاس ازحضرت حق!!!!بی اغماض وصادقانه بگم باهمه وجود ب داشتن چنین استاد فهیم واهل دلی افتخارمیکنم خدا شماروازما نگیره استادبزرگوار!!!یکی ازنعمت های ک هرچه سجده شکربراش ب جابیارم کمه، آشنایی باکلاس آموزش مجازی شما بود! خداوند، خودش را ب وسیله آموزشهای شما بخونه قلب ماها دعوت داده! خداخودش کمک کنه درست جوین بدیم و نیاد روزی ک خدای ناکرده ازاین دامگه سعادت(عشق باری تعالی) بی خردانه لفت بدیم!!!!خداوند عز و جل
  طول عمر باعزت نصیب شماوهمکارانتون بفرماید!!!عمروجون ولحظاتت پربرکت و شریف استاد شریفی عزیییییییییز

  0

 99. پروانه :

  سلام آقای شریفی عزیز.ی سوال ذهنمو مشغول کرده.باگوش دادن ب فایلهای زیباتون ب این نتیجه رسیدم ک من خواستمو ازخدامیخوام وارتعاش مثبتو میفرستم ورهامیکنم وخداخودش کارمناسب منو پیش روم میذاره ک اینم شد.آگهی اون کارو دیدم.نیمه وقت حقوقشم نسبت ب تایمش بدنبود.شروع کردم ب جملات رگباری ک اگه ازم خوششون بیادو…ک رفتم اتفاقا همینم شد وگفتن اصلا نمیخوادفرم پرکنی.بریم میش مهندس.ومهندسم درجا تاییدم کردوالبته خانوم مهندسم تاییدم کرد.قرارشد آماده سازی کنن وبهم خبر بدن ومنم داشتم خودمو آماده میکردم درمورد کارم بیشتر تحقیق کنم ک برام بهتر باشه.ک یهو اون آقا زنگ زد گفت خانوم مهندس داره همسایشو میاره وآقای مهندسم خیلی ناراحته ومنم ناراحتم.نمیدونم چرا خانوم مهندس مخالفت میکنه
  آقای شریفی عزیزمن اصلا ناراحت نشدم.چون واقعا دلمو سپردم بخدا ومیدونم خیرو برام خواست ک نشد.ولی فقط یک سوال هست اینکه تواینجور مواردباید بگیم من کارم اشتباه بوده ارتعاشم متفی بوده ویانه.فقط حکمت خدا.
  ممنون میشم بهم بگید.

  0

 100. farah :

  سلااااااااام آقای شریفی بی نظیر، امروز برای تمرین ۵-۳ تو قسمت شکرگزاری، خدا رو شکر کردم که تو آغوش خداوندم بعدش شما فایل صوتی در آغوش خداوند رو گفتید باور کنید اینقد لذت بردم که اشکام غیر ارادی بود، خیلی حالم خوبه و بیشتر از قبل خدای خودم رو دوست دارم و عاشق قانون جذب شدم، بهترین حسهای دنیا از آن شما باد ?

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *