کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه

کارشناس جذب شوید
69,028

در دوره “کارشناس جذب شوید” با قانون جذب اهداف خود را عمداً جذب کنید

آیا از کار کردن خسته شدید؟ آیا کارتان را دوست ندارید؟

آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟

آیا روابطتان کوتاه‌مدت است؟ و یا پر از مشاجره؟

هر کسی وارد رابطه با شما می‌شود مثل نفر قبلی است؟ و دقیقا روابطتون مثل هم تمام می‌شود؟

آیا شادی خود را در تغییر دیگران می‌بینید؟

آیا مرتب اتفاقات تکراری و ناخواسته برای شما اتفاق می‌افتد؟

پس بقیه متن را بخوانید . . .

داستان زندگی من

سلام. من امیر شریفی هستم.

تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌ حساب می‌آمدم. یک شکست‌ خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. با اینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی همیشه تعداد شکست‌هایم بیشتر از موفقیت‌هایم بود.

هر بار که به یکی از اهدافم می‌رسیدم به خودم افتخار می‌کردم و یک ماه بعد دوباره یک ناکامی. با درآمدی که به‌ زور فقط به کرایه ماشین و ناهارم می‌رسید. (گاهی وقت‌ها به دلیل شرکت در دوره‌ها حتی به پول ناهار هم نمی‌رسید.) همیشه در حال غر زدن بودم. به این نتیجه رسیده بودم که خدای بزرگ و مهربان من را دوست ندارد و کاریش نمی‌توان کرد.

اوضاع هر روز داشت بدتر می‌شد. هم اوضاع مالی و هم اوضاع درسی در دانشگاه؛ درسی که اصلاً به آن علاقه‌ای نداشتم. هرروز با احساسی بدتر از دیروز به دانشگاه و سرکار می‌رفتم. بدترین موضوع این‌ که هنوز خدمت سربازی را هم پیش رو داشتم. هر جوری حساب می‌کردم قرار بود در بهترین حالت یک زندگی متوسط رو به پایین داشته باشم.

کم‌کم اتفاقات بد داشت به روابطم هم کشیده می‌شد. بهترین دوستانم رفته‌رفته از کنارم می‌رفتن و من هم‌فکر می‌کردم که آن‌ها اشکال‌ دارند. نمی‌دانم چرا بعد از ۸-۹ سال مطالعه مداوم و شرکت در بهترین دوره‌های موفقیت هنوز هم کارم خوب پیش نمی‌رفت. انگار یک‌ چیزی این وسط گم‌ شده بود. یک حلقه، حلقه‌ای که اسمش را می‌گذارم حلقهی طلایی.

شروع به سؤال کردن از اساتیدی کردم که به دوره‌هایشان می‌رفتم ولی ظاهراً هیچ‌کدام حاضر به پاسخ به درخواست‌ها و ایمیل‌هایم نبودند. در همین حال دچار یک بحران روحی هم شدم تا حدی که خنده برایم آرزو شده بود. به دلیل اینکه کتاب زیاد خوانده بودم خیلی از اطرافیانم در موارد مختلف با من مشورت می‌کردند. شاید مصداق این مثل شده بودم: هر چه بگندد نمکش می‌زنند، وای به‌ روزی که بگندد نمک.

تصمیم قاطع

تصمیم گرفتم خودم به جواب سؤالاتم برسم. شروع به مطالعه‌ی دوباره‌ی کتاب‌هایم کردم در این‌ بین از احادیث و قرآن کریم و اشعار بزرگانی چون مولوی و حافظ و … خیلی استفاده کردم. هر چیزی که در کتاب‌ها می‌خواندم عالی بود ولی مهر تأییدی که کتاب مقدس قرآن بر آن می‌زد دلگرمی وصف‌ناشدنی بود.

خواندم و خواندم و خواندم و بالاخره! به قول ارشمیدس یافتم، یافتم. حس کردم کل مسیر از مبدأ تا مقصد را داشتم فقط جای یک حلقه‌ی طلایی وسط خالی بود. این‌طور بگویم مثل سیمی که از یک شهر به شهر دیگر کشیده می‌شود ولی به علت یک پارگی کوچک هیچ فایده‌ای ندارد و جریان برق را انتقال نمی‌دهد.

تصمیم گرفتم تمام یافته‌ام را خلاصه‌نویسی و عملی کنم. هر لحظه‌ی زندگیم فقط به این فکر می‌گذشت که چگونه بیشتر به قانون جذب عمل کنم. کم‌کم نتایج عالی از راه رسیدند. درآمدم به‌ سرعت ۳ برابر شد و تا به امروز همین سه برابر هم چندین برابر شده است. امروز درآمدم ۹۷ برابر شده و روابطم با همه خوب شد تا جایی که انگار به اطرافیانم حتی مسافرت بدون حضور من خوش نمی‌گذرد.

همیشه فصل بهار را با عطسه کردن و بینی قرمز سپری می‌کردم. سرماخوردگی‌ام معمولا این‌ قدر طولانی بود که به آن‌ها عادت می‌کردم ولی انگار بدنم خیلی قوی شده بود و این را خودم هم حس می‌کردم. اعتماد به‌ نفسم بالا رفت. وارد شغل‌هایی شدم که حتی روزی جرئت نداشتم در مورد آن‌ها رؤیاپردازی کنم.

نمونه‌ی کوچکی از این موفقیت‌ها کانال و سایت ماست. کانال تلگرامی پرورش افکار یکی از پرسرعت‌ترین کانال‌های هم اندازه و هم موضوع خودش است و سایت پرورش افکار که با نموداری بی‌نظیر در حال رشد است. من تا به حال یک همچین رشدی در سایت‌های مرتبط با خودمان در سال اول ندیدم. و هر چی بیشتر می‌گذرد بیشتر متوجه می‌شوم که وقتی ذهن تغییر می‌کند دنیای انسان تغییر می‌کند.

سایت پرورش افکار

حتی خود دوره کارشناس جذب شوید در نوع خود یک رکود محسوب می‌شود که یک دوره‌ای برگزار شود و ۳۶۰۰۰ نفر در آن ثبت نام کنند. آن هم دوره‌ای که اولین دوره پرورش افکار در اولین سال کاریش است. اینها را نگفتم که بگویم توانستم خواستم بگویم می‌توانید!!!

نتایج زیاد بوده خواستم نتایجی را بگویم که خود کاربران محترم کانال و سایت در آن درگیر هستند تا لمس آن آسان‌تر باشد ولی نتاجی در زندگی‌ام گرفتم که واقعا این نتایج به هیچ وجه جزو بزرگترین آن‌ها نیستند و بزرگترین نتیجه‌ام نداشتن ترس است.

آیا شرایطی مثل گذشته‌ی من دارید؟

و دوست دارید شرایطی مثل حال حاضر من داشته باشید؟

دوست دارم این حلقه‌ی طلایی را با شما درمیان بگذارم. هیچ‌چیز در این مدت این‌قدر خوشحالم نکرده بود که برگزاری این دوره خوشحالم کرد. یک روز تصمیم گرفتم که اگر به یکی از اهدافم رسیدم این دوره را برگزار کنم و روزی که به آن هدفم رسیدم و تصمیم به برگزاری دوره گرفتم به‌سختی شب را خوابیدم.

آن‌قدر خوشحالم و ذوق دارم که این مطالب را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم که حتی الآن که دارم این مطالب را تایپ می‌کنم به‌سختی سر جایم نشسته‌ام. دوست دارم بلند شوم و داد بزنم بالاخره دارم این دوره را عمومی برگزار می‌کنم.

چرا من می‌توانم کمک شما کنم؟

مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌ دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.

من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که ۳ سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌اید از الآن هدف‌گذاری نکنید، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.

یعنی هرچقدر که الآن بخواهید بزرگ فکر کنید بازهم بعد از دوره می‌فهمید که خیلی کوچک بوده است. همین حالا بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دست گروه پرورش افکار می‌رسد که چقدر نتایج بی‌ نظیری فقط در طی مدت کوتاهی که از شروع به کار کانال می‌گذرد به دست آوردند.

سرفصل‌های دوره کارشناس جذب شوید

 • خواب‌ و بیدار
 • ارتعاش و مدارها
 • اگر اسکار را می‌گرفتم
 • شنا کردن در جهت جریان
 • سودوکو و تغییر اطرافیان
 • اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند
 • قطب‌نما
 • نقش خاطرات
 • جایگاه توبه
 • شکرگزاری پاک‌سازی
 • ۲ فایل تخصصی روابط 
 • ۲ فایل تخصصی ثروت
 • ۲ فایل تخصصی سلامتی
 • و…

قیمت دوره آموزش کارشناس جذب شوید

تخمین قیمت دوره از روی قیمت دوره‌های مشابه قانون جذب :

قیمت دوره مقدماتی قانون جذب چیزی در حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار  تومان است.

قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به‌طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌ بر ۳ میلیون تومان است.

قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین ۳/۵ تومان الی ۴ میلیون تومان است.

که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود ۱۲ میلیون تومان می‌شود ولی به دلیل عشق فراوانم به این دوره هم‌چنین برای این‌ که دوست داشتم دوره‌ی اول کارشناس جذب شوید طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر ۹ ماهه را ۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان گذاشتم که در صورت خرید به روش ماه‌به‌ماه  ، مبلغ پرداخت برای هر ما ۲۵۰هزار تومان قابل پرداخت است.

 

تعرفه طلایی

خرید یکجای تمام دوره ( قیمت به تومان )
۱/۲۵۰/۰۰۰
 • دسترسی کامل به ۹ قسمت دوره
 • دسترسی کامل به ۲ قسمت ویژه
 • دسترسی یکجا به تمامی قسمت ها

تعرفه نقره ای

خرید ماه به ماه ( قیمت به تومان )
۲۵۰/۰۰۰
ماهیانه
 • دسترسی محدود به قسمت های دوره
 • دسترسی به یک قسمت ویژه
 • امکان انصراف تا ۳ ماه اول

قولم یادم نرفته: اهداف خود را عمداً جذب کنید

** در خرید ماه به ماه شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید.

این فقط و فقط به این دلیل است که من به این دوره ایمان کامل دارم و مطمئنم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد

اگر به تمرین های موجود در دوره عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد. من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.

ثروتمند
عینک آفتابی فیک

شاید با ماهی ۲۵۰ هزار تومان بشود یک عینک آفتابی طرح اصلی که ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

همه‌ی شما را به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.

فراموش نکنید این دوره گارانتی ۱۰۰% برگشت وجه را در سه ماه اول دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این دوره

برای دیدن مطالبی که در سایت نیست وارد کانال پرورش افکار به آدرس زیر شوید

برای دیدن نتایج دوستانی که در این دوره شرکت کردند وارد کانال نتایج کارشناسان به آدرس https://telegram.me/natayej_karshenasan شوید

چگونه
ثبت نام کنیم ؟

شما عزیزان جهت ثبت نام در دوره آموزش کارشناس جذب شوید می توانید فرم زیر را کامل کرده و برای ما ارسال نمایید تا ادمین های ما با شما در تماس باشند

توجه : فقط وفقط جهت شرکت در دوره کارشناس جذب شوید این فرم را تکمیل و ارسال نمایید

همچنین برای ثبت نام در این دوره بی نظیر همین حالا به این ID در تلگرام پیام دهید

Parvaresheafkarrr

من در دوره کارشناس جذب شوید شما را با تمام عشق و علاقه ای که دارم با مفهوم واقعی قانون جذب و ارتعاش آشنا می کنم. همچنین با ارائه راهکارهای عملی و تمرین هایی روی باورهای شما کار خواهم کرد. به شما یاد می دهم که چگونه افکار منفی خود را دور بریزید، باورهای مثبت خود را تقویت کنید و احساسات مثبت خود را قوی تر نمایید.

در دوره کارشناس جذب شوید به شما عزیزان بهترین روش تجسم خلاق را آموزش خواهم داد و شما را با مفهوم واقعی توکل و حسن ظن به الله یکتا آشنا خواهم کرد. سپس استفاده درست از عبارات تاکیدی را آموزش داده و بهترین روش جذب ثروت را با شما در میان خواهم گذاشت. همچنین راز و رمزهای برخورداری از روابط عالی و شایسته را به شما خواهم گفت و نحوه درست پاکسازی را آموزش خواهم داد. تا به مرحله ای برسید که با وجود برخورداری از سلامتی و ثروت زیاد همواره فرد محبوبی باشید و بتوانید به تمام آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

924 نظر
 1. فاطمه می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من هیچ شماره ویا ایدی برای سوالاتم پیدا نکردم میشه لطف کنین یه شماره تماس ویا ایدی تلگرامی بزارین بتونیم سوالاتمون بپرسیم
  ممنون از شما

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. سوال شما در چه موردی هست ؟

 2. محسن می گوید

  سلام . مدیر محترم سایت . از شما بابت پیگیری و راهنمایی کارگشایتان بسیار بسیار سپاسگزارم . امیدوارم بزودی خبرهای خوبی ارسال نمایم . بازهم ممنون از شما و تشکر ویژه از استاد شریفی بابت دل خوبشون و انرژی مثبت خیلی زیادی که بهم دادن .

  1. مدیر سایت می گوید

   بزرگوارید دوست گرامی. امیدوارم که در تک تک لحظات زندگیتون موفق و موید باشید

 3. محسن می گوید

  سلام . وقت بخیر من ۱۰ ساله به خاطر مسائل مالی زندانی هستم و ۸ سال بدون حتی یک روز مرخصی تو زندان بودم . سال ۹۶به خواست خدا و به کمک چند نفر که برام سند جور کردن اومدم مرخصی . و پارسال توی مرخصی و به طور اتفاقی با کانال پرورش افکار آشنا شدم . خیلی دوست دارم که توی دوره شرکت کنم ولی واقعا شرایط مالیم اجازه نمیده . تو نتایج دوره یکی از کارشناسان جذب که برای میلاد پیامبر منتشر شده بود شنیدم استاد شریفی کمک کرده که هزینه دوره رو جذب کنه و بتونه توی دوره شرکت کنه . منم خیلی دلم می خواد که یاد بگیرم و از این شرایط بیام بیرون لطفا راهنماییم کنید . ممنون

  1. مدیر سایت می گوید

   برای شما یک ایمیل شخصی ارسال شد لطفا چک بفرمایید

 4. اکبر سلطانی می گوید

  ببخشید یادم رفت بگم تلگرام باز نمیکنه مجبور شدم اینجا بیان کنم بخاطر اینترنت فیلترشکن عمل نمیکند۰۹۱۸۵۰۴۰۰۴۰،وتاریخ خرید سه فایل ۹۸/۹/۶ساعت۱:۰۷:۱۳ماه هشتم،ماه نهمم۱:۱۴:۵۴،ماه هفتم۰۰:۵۱:۲۳،از طریق کارت بانک سپه بوده،که طبق فرمایشات شما علاوه بر ماه نهم فایل هدیه هم باید باز بشه

  1. مدیر سایت می گوید

   برای ادمین های پرورش افکار ارسال شد

 5. اکبر سلطانی می گوید

  سلام خسته نباشید من امشب ماه هفتم هشتم و نهم اپلیکیشن رو خرید کردم،۷و۸ باز شد دانلود کردم ،ماه نهم دزیافت شد ولی نرم افزار بازش نکرد که دانلود کنم

 6. batool می گوید

  سلام.
  خسته نباشید.من تازه با دوره شما اشنا شدم.و چون خییلی خوشم اومد کل دوره را خریدم.اما متسفانه تلگرام نمیتونم برم و نمیدونم باید چیکار کنم و چه جوری دوره را تموم کنم.و اینکه میخوام به عیر از گوشیم اپلیکشن را روی لپ تابم داشته باشم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   امکان نصب اپ روی لپ تاپ وجود نداره

 7. Nasrin می گوید

  سلام من با خواهرام ۳ماه دوره رو خریدیم اینترنت کلا قطع شده الان اونا رو گوشیشون نصب نمیشه یا میزنه نام کاربری و رمزعبور اشتباهه الانم با نت فوق العاده ضعیف بسختی این پیام رو ارسال میکنم واسه ما نت هنوزم قطعه فقط سرورای داخلی که بسختی کار میکنن باید چیکار کنن درست بشه بعد یه مدت طولانی ما بلخره تونستیم دوره رو بخریم که اونم بلافاصله نت قطع شد

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   نگران نباشید بعد از اتصال نت میتونید با ادمین های ما در تلگرام در تماس باشید و مشکلتون رو رفع کنید

 8. علیرضا عباسی می گوید

  سلام
  من دوره استاد شریفی رو خریداری کردم .برا گوشیم مشکل پیش اومد مجبور شدم گوشیم رو چند بار بازیابی کارخانه کنم الان میخوام وارد برنامه بشم با نام کاربری ام بر روی صفحه پیام میاد که تعداد دستگاه فعال شما بیش از اندازه هست
  خواهش میکنم راهنماییم کنید چیکار کنم دسترسی به تلگرامم ندارم

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. لطفا بعد از اتصال اینترنت با ادمین های ما در تلگرام در تماس باشید

 9. علیرضا عباسی می گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت استاد شریفی و مدیریت سایت.
  من دوره استاد شریفی و آرزوی تو دستور توست رو به طور کامل خریدم ولی وقتی میخوام با نام کاربری خودم وارد اپیکیشن پرورش افکار بشم قبول نمی کنه و پیام میده تعداد دستگاه فعال شما بیش از اندازه هست. ممنون میشم مشکلم رو حل کنید

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   لطفا این مورد رو با ادمین سایت که در همین صفحه اطلاعاتشون هست در میان بذارید

 10. batool می گوید

  سلام.من تازه چند روزه که با کانال شما اشنا شدم.و خییلی دلم میخواد کل دوره را ثبت نام کنم.اما متاسفانه کانال های تلگرام و شبکه هاز مجازی کلا وصل نمیشه.فقط از طریق سایت میتونم ثبت نام کنم؟؟اگه سوالی یا کاری داشتم کجا باید بپرسم که جواب بگیرم؟؟ممنون

  1. مدیر سایت می گوید

   در حال حاضر مشکلات برطرف شده و میتونید ثبت نامتون رو انجام بدید

 11. علی می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز
  بنده از صحبتهای شما تا الان خیلی استفاده کردم و اکثر فایلهای رایگان داخل کانال تلگرامتون را گوش دادم و واقعا تاثیر خوبی برام داشت و حالم رو خوب کرد دلم میخواد در دوره کارشناسی جذبتون هم شرکت کنم . ولی چون هزینه دوره برای من که درامدم فعلا پایینه(کارگر معدن هستم) کمی سخت میشه صبر کردم که تو مناسبتها که معمولا تخفیف میذارید در دوره شرکت کنم ولی فایلهای صوتی رایگان رو مرتب گوش میکنم. الان که به مناسبت مبعث تخفیف گذاشتین متاسفانه اینترنت مشکل پیدا کرده و از طریق تلگرام و اینستاگرام نمیشه ارتباط برقرار کرد لطفا یک راه دیگر معرفی کنید که بتونیم ثبت نام کنیم . از مهربانیتان بسیار سپاسگذارم.
  بیصبرانه مشتاق شرکت در این دوره هستم.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. لطفا همین مورد و با ادمین که اطلاعاتش در همین صفحه هست در میون بذارید

  2. مدیر سایت می گوید

   آفر ویژه ثبت نام فعال هست دوست عزیز

 12. علی ح.م می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز ،
  بنده خیلی از صحبتهای شما استفاده کردم اکثر فایلهای رایگان داخل کانال تلگرامتون رو گوش کردم و واقعا حالم رو خوب کرد دلم میخواد تو دوره کارشناسی جذبتون هم شرکت کنم، ولی چون هزینه اش برای من که کارگر معدن هستم و حوقوقم کمه کمی سنگینی میکنه به توصیه آقای جان پناه که گفتن:’اقای شریفی تو مناسبتهای خاص برای دوره معمولا تخفیف میذاره’ صبر کردم الان که شما به مناسبت مبعث تخفیف گذاشتین متاسفانه اینترنت بخاطر یک سری مسائل که خودتون هم در جریانشون هستین مشکل پیدا کرده و از طریق تلگرام و اینستاگرام نمیشه ارتباط برقرار کرد لطفا یه راهی معرفی کنین که بتونم ثبت نام کنم . ممنون از مهربانیتان
  بیصبرانه مشتاق شرکت تو این دوره هستم

  1. مدیر سایت می گوید

   به امید خدا برای جبران قطعی اینترنت این دوره از آف تمدید میشه. شما دوست عزیز استثنائا میتونید شماره خودتون رو برای ما ارسال کنید تا ادمین های ما با شما در تماس باشن

   1. علی ح.م می گوید

    سلام
    خیلی خیلی از لطفتون سپاسگذارم اینقدر خوشحالم که شاید باورتون نشه ۰۹۱۳۹۹۳۱۴۳۹

   2. Adell می گوید

    سلام خدمت ستون اول قانون جذب ایران استاد شریفی و مدیر سایت عزیز. خواستم بدونم بدلیل قطعی نت همون تخفیف مبعث ادامه داره؟ یا تخفیفی دیگه هست؟

    1. مدیر سایت می گوید

     سلام
     بله تخفیف ادامه دارد و دوباره اطلاع رسانی خواهد شد

 13. Fffff می گوید

  سلام.حالا که اینترنتها قطع شده.چطور وارد اپلیکیشن بشیم؟تورو خدا زودتر جواب بدین

  1. مدیر سایت می گوید

   به امید خدا اینترنت به زودی وصل میشه

 14. bestman می گوید

  درود آدمین محترم . برای خرید ادامه دوره کارشناس جذب شوید . چون تلگرام قطع شده ی شماره تلفن میخواستم تا باهاتون هماهنگ کنم . متشکرم

  1. مدیر سایت می گوید

   به امید خدا اینترنت به زودی وصل میشه

   1. Adell می گوید

    سلام و خدا قوت خدمت ستون اول قانون جذب ایران استاد عزیز و مدیر سایت گرامی.
    خواستم بدونم تخفیف ویژه مبعث پیامبر ادامه داره(بدلیل قطعی نت)؟ یا تخفیف دیگ ای میزارین؟

    1. مدیر سایت می گوید

     سلام. تخفیف اعمال شد دوباره. میتونید از طریق همین صفحه برای ثبت نام اقدام فرمایید

 15. .... می گوید

  سلام وقت بخیر….. میخاستم بدونم کسی ک نتونه ماهی ۲۰۰ پرداخت کنه حق یاد گرفتنه قانون جذب نداره!!!!!؟؟؟؟ قانون جذب فقط برای اونایی ک دارن ماهی ۲۰۰ پرداخت کنند:-\… قبول هرچیزی بهایی داره ولی خب وقتی یکی نمیتونه ماهی ۲۰۰ پرداخت کنه انگاری همون بهتر ک کلا چیزی از قانون جذب ندونه

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. دلیل وجودیت این سایت و کانال های استاد شریفی دقیقا برای آشنایی با قانون جذب برای افرادیست که توانایی شرکت در دوره ها رو ندارن هست
   برای مثال در همین سایت حدود ۶۰۰ مقاله مرتبط با قانون جذب وجود داره که میتونید از اونها استفاده کنید

 16. fatima می گوید

  سلام وقتتان بخیر
  میخواستم بدونم فروش ویژه یا تخفیف ندارین به این زودی؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   به زودی تخفیف ویژه داریم

 17. سعیده می گوید

  سلام خدمت جناب شریفی عزیز
  من از اول مهر با خانواده همسرم به مشکلاتی بر خوردم در حدی که نمی تونستم غذا بخورم ، حرکت کنم، بخندم و…تنها کارم دراز کشیدن بود و نماز خوندن و تنها فکرم این بود که خدایا تنها امیدم و پناهم تو هستی ، یک روز از یک کانال تبلیغ کانال شما رو دیدم ، با اینکه هیچ وقت وارد این نوع تبلیغات نمیشدم اینبار وارد شدم،و چند تا از voiceها را گوش کردم ،خیلی خیلی خیلی روم تاثیر گذاشت، از اون روز هر روزم بهتر از دیروز هست
  من پول قرض کردم تا ماه اول دوره را خریداری کنم ولی همسرم راضی نیست و میگه اینها کلاهبرداری هستش وقتی میگم گارانتی داره میگه تضمینی وجود نداره و برنمیگردونن ، میشه راهنمایی کنید چطور راضیش کنم؟

  1. مدیر سایت می گوید

   بله راه حلش اینه که برگردونین و مبلغتون رو پس بگیرید. وقتی ایمان آوردن حتما خودشون هم با شما همکاسه میشن برای استفاده از این راه رسیدن به اهداف

 18. سما می گوید

  سلام جناب شریفی
  من حدود یکسال هست که علاقه‌مند به قانون جذب شدم. اتفاقاتی پیش میومد که نشون میداد ذهن و تمرکز من بر روی موضوعاتی اثر میزاره و گاهی این اتفاقات بد بود گاهی خوب. اتفاق بسیار بسیار بدی برای من افتاد که فکر میکنم جذب خودم بود. این مسائل باعث شد حتی کتاب خوندن رو کنار بزارم چون اونقدر با ماجرای کتاب درگیر میشدم که انگار اتفاقاتش رو وارد زندگیم میکردم. این مسئله خیلی منو ترسوند و ذهنم رو آشفته کرد، تمرکز نداشتم و افکار منفی به ذهنم هجوم میاوردن.
  از خدا خواستم که کمکم کنه. دعا کردم که هدایت بشم به سمت درست. این خواستم باعث شد خیلی اتفاقی اول به ویدئوهای استاد الهه قمشه‌ای و بعد کانال شما برسم. هرکدوم از اینها کمک و راهنمای بزرگی برای من بود. من در مسیر خواستم قرار گرفتم.
  صحبتهای شما با فرهنگ و نگرش مذهبی من هم خطه. این یعنی شما درست ترین گزینه برای من هستید که بتونم قدرت ذهنم رو سازماندهی بکنم
  خدارو بابت این موضوع شاکرم

 19. فاطمه می گوید

  سلام. یک سوال داشتم.
  آیا وقتی دوره رو میخرم ، میتونم با دو تا از دوستام به اشتراک بگزارم ؟ یا اینکه هزینه رو با یک نفر دیگه شریک بشم و با هم استفاده کنیم ؟

 20. asal می گوید

  سلام.چرا اقای شریفی دیگه توی کانال کارشناس جذب شوید فعالیت ندارن؟؟؟ همه چی انگار از دسترس خارج شده… حوصلمون سر رفت بخدا. اقای شریفی بی زحمت ی ویس بزارید 😁🤣

  1. مدیر سایت می گوید

   اینو بهتون قول میدم که جناب شریفی ثانیه به ثانیه در کنار تیم در تلاش و تدارک کارهای جدید هستن و از نزدیک حواسشون به سایت و کانال هست

 21. الناز می گوید

  سلام آقای شریفی وقت شما بخیر
  میخوام از انرژی خوبی که ازتون گرفتم بگم درست زمانی که تصمیم به تغییر گرفتم کانال تلگرامتون دیدم تا قبل اون خیلی کانالای مشابه میدیدم ولی جذب هیچکدوم نشدم یک ماهه به فایلای آموزشیتون گوش میدم و ب جرات میگم تغییرات رو تو زندگیم به وضوح میتونم ببینم استارت تغییرم با کتاب اثر مرکب دارن هاردی خورد و با کانال شما ادامه پیدا کرد الان معنی تمام کتابایی که با ژانر روانشناسی و انگیزشی خوندم رو بهتر درک میکنم
  وقتی بازی فراوانی رو شروع کردم در کمال تعجب همون روز اول آثارشو به وضوح دیدم
  خلاصه که قبل ازین خیلی کتاب خونده بودم ولی اثر همشون دوروز بود بعد روال قبلی ولی اینبار طوری تغییراتم قابل رویته که خیلی از اطرافیانم بهم گفتن چقد تغییر کردم و بهتر شده رفتار و انرژیم
  خیلی حال خوبی دارم دلم خواست این حال خوب و این همه انرژی رو باهاتون سهیم شم
  پرانرژی تر از همیشه بااااااشین وحال دلتون خوب باشه…..

  1. مدیر سایت می گوید

   بسیار خبر خوشحال کننده ای بود. انشاالله که همیشه موفق باشید

 22. ناهید می گوید

  سلااااااااااااااااام من ناهیدم
  نمیخوام بگم چه اتفاقاتی افتاده قبل از این برا زندگی من و همسرم و اینکه واقعن نمیدونم از کجا یهویی اومدم تو کانالتون فقط میتونم بگم همش از خوشقدمی پسرم بود که با اومدنش زندگیمون دگرگون شد
  منو همسرم دوره تون رو ثبت نام کردیم و حالا مشغول گوش دادن ویس ها هستیم
  از همه بیشتر برا پسرم خوشحالم که دیگه با افکار اشتباه تربیت نمیشه
  و خدا رو شاکرم برای همسرم که همیشه رفیق و همراه بوده و تو این مسیر هم پا به پای هم داریم پیش می ریم
  حال خوب الانم و امیدی که تو دلم جوونه زده بزرگترین دستاوردم بوده و اینکه دارم نشونه ها رو می بینم.
  خدا بهتون سلامتی بده و موفق و خوشبخت باشید.
  من بی صبرانه منتظره رخدادهای عالی تو زندگیمون هستم.
  فقط و فقط یک سوال داشتم من از ویس ها به این نتیجه رسیدم یکی کتابهای سارا و یکی دیگه تقویت اعتماد به نفس تو بچه ها میتونه آینده شون رو دگرگون کنه …
  شما دوره ای برا تربیت فرزند نمیذارید؟؟؟؟ بازم اگر مطلبی مربوط به تربیت بچه ها هست بزارید کانال
  یه دنیا ممنون

 23. محبوبه می گوید

  سلام عرض میکنم خدمت آقای شریفی استاد بزرگم من محبوبه هستم، از روزی که عضو کانالتون شدم و اولین وویسی که ازتون شنیدم حال من دگرگون شد و انگار از جهنم وارد بهشت شدم و همون لحظه تصمیم گرفتم که وارد دوره بی نظیرتون بشم …اونقددرر حس خوبی داشتم و دارم که قابل توصیف نیست من این آرامش و حس خوب زندگیمو به اراده و خواست الله یکتا از شما گرفتم وکاملا احساس رضایت دارم از همه چی …خواستم ازتون تشکر کنم الان ماه ۵ دوره هستم و عاشق خودم و خدای مهربونم هستم و خیلی به خدا نزدیک شدم …و مطمئنم که پایان دوره از جذبای بزرگم براتون وویس میذارم…از خدای بزرگ برای شما و خانواده محترمتون سلامتی و شادی و ثروت و هرآنچه که آرزو داریدو خواستارم …به امید فردایی شیرین تر و جذابتر

  1. مدیر سایت می گوید

   خیلی خوشحالیم که دوره کارشناس جذب شوید تا این حد براتون خوبی و شادمانی به همراه داشته

 24. ابراهیمی می گوید

  سلام
  وقت بخیر
  من درطرح غدیرشرکت کردم ودوره استادوخریدم
  وقتی ایشون صحبت میکنن میگن میشه سوال بپرسیم و تاسوالامونونپرسیدیم ازمبحث ردنمیشن
  اماداخل اپلیکیشن گفته شده امکان سوال وجواب نیس
  داخل ستیتم تمام بروزرسانیا مال سال۹۵
  نمیدونم چراحسم بدمیشه وقتی فکرمیکنم همه چی مال ۳سال پیشه
  دلم میخاس همون موقع بادوره آشنامیشدم و سوالامومیپرسیدم وایشونم باهمون هیجان داخل وویسا جواب میدادن😐

 25. اسماعیل می گوید

  سلام اقای شریفی بی نظیر و مهربان , سالها بود که کم و بیش با قانون جذب اشنا بودم ولی اونجوری که بتونم نمیتونستم جذبی داشته باشم اما الان با دوره شما اشنا شدم و خیلی خوشحالم که خداوند این فرصتو پیش روم گذاشت . اقای شریفی من واقعا درگیر مشکلات مادی زیادی هستم خیلی خوشحالم میشم که منو یه راهنمایی بکنید .

 26. فاطمه سادات می گوید

  سلام خدمت اقای شریفی من بعد یکسال که عضو کانال بودم بالاخره وارد دوره شدم وواقعا خوشحالم که جسارت ورود رو پیدا کردم

 27. Hadis_hsl می گوید

  آقای شریفی این دوره میتونه برای من مؤثر باشه؟
  من امسال کنکوری هستم و البته بجز کنکور یه عالمه آرزوی بزرگ دارم…
  خیلی دوستتون داریم..
  خیلیییییی

 28. sina janani می گوید

  سلام آقای شریفی.من از طریق یکی از اقوام خیلی نزدیک با کانالتون آشنا شدم.ویس هاتون هم گوش میدم.خیلی جداب و زیبا هستن.هزینه همون ماهی ۱۷۰تومن.درسته
  به شدت علاقه پیدا کردم تو کلاساتون شرکت کنم.میخوام کلا دیدگاهم نسبت به زندگی تغییر بدم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 29. زهرا شفیعی می گوید

  با درود و احترام خدمت استاد شریفی عزیز و تمامی دوستان پرورش افکار و با سپاس از خدواند بزرگ که منو با یکی از دستان خودش استاد شریفی به این راه هدایت کرد
  من زهرا هستم و مدتی است که عضو کانال و دوره پرورش افکار هستم مشکلی که دارم اینکه من هر چند وقت دچار ضرر مالی میشوم چه به صورت دزدیده شدن اموال یا گم کردن و… لطفا راهنمایم کنید با سپاس

 30. مرادی می گوید

  سلام
  ممنون از. فایل ها و سایت و کانال و صفحه خوبتون
  نوع صحبتها و انذژی خیلی خوب صداتون….
  ممنون
  فایل مربوط به سوالهای رگباری رو پیدا نمی کنم😊
  بازی فراوانی رو شروع کردم هنوز. یه هفته نشده ولی اتفاقهای جالب داره می افته البته فعلا دریافتی نداشتما😁
  نمیشه از ده میلیون شروع بشه ؟😁😁😁 نمی دونم چرا انقدر خرجم زیاده😂 همون لحظه اول پول واریزی تموم میشه و کلی کارام هم مونده😂
  خیلییی خوبه
  دتتون. درد. نکنه
  مرسیییی

 31. سميه می گوید

  با سلام و احترام

  جند ماه هست که دوره را خریدم اما بهم ریخته است و نمی توانم از ان استفاده کنم. ایا از نظر اخلاقی کار شما درست است؟ چند بار به رابط شما پیام دادم و در طول این چندماه گفتن یک ماه دیگر درست می شود. هنوز که ان یک ماه به سر نرسیده است. و من کاش جایی بود که از شما شکایت می کردم. چون پول زیادی می گیرید و مشکلات اپلیکیشن را حل نمی کنید. و دم از حرام و حلال می زنید.

 32. قدسیه می گوید

  سلام میدونم که اصلا منفی بافی خوب نیس و شما هم بارها در ویسهای کانالتون گفتید اما متاسفانه هون گوشی ای هم که میتونستم ویسهاتونو گوش کنم خراب شده فعلا.بگذریم . نمیدونم میتونم این مطالبو اینجا بگم یا نه.بگم که من فرزند طلاق بودم و حالا هم بعد زندگی کردن کنار مادر و نا پدریم دارم ازدواج میکنم. متاسفانه ناپدریم مدام منو تحقیر میکنه و میگه آدمی که تو انتخاب کردی تحصیلات نداره. دکتر و مهندس و فوق تخصص نیست با اینکه خودشون مدرک لیسانس دارن.و اینکه خواهر ی که از همین پدر هست هم با اینکه معلولیت داره اما گاهی خیلی اذیت میکنه و من کنترل خودمو از دست میدم و بخاطر همین مادر و ناپدریم هم باهام دعوا میکنن. من بیشتر ویسهای کانالتون رو گوش کردم روزها ی اول خیلی حالم خوب بود و بیشترش رو اجرا میکردم باور داشتم که دارم خلاص میشم از این موضوع. ولی الان دیگه کشش ندارمم. تورو خدا کمکم کنید

 33. kind girl می گوید

  سلام
  من دوره ی کارشناس جذب شوید ودوره ی کوین رو خریداری کردم از اپلیکیشن پرورش افکار نزدیک ۲ساله کارشناس جذبی هستم
  چن روز پیش مشکلی واسه گوشیم پیش اومد فرمتش کردم.بعد که دوباره خواستم وارد پرورش افکار بشم گف تعداد دستگاه بیش از حد مجاز است
  در صورتی که فقط خودمو خواهرم ازش استفاده میکردیم.تلگرام هم واسم حتی با فیلترش نصب نمیشه
  لطفا رسیدگی کنین.میخوام هرچه زودتر دوباره فایل رو گوش کنم

 34. بهار می گوید

  تورو خدا یه تخفیف خوب بزارین
  من واقعا به دوره ها نیاز دارم و شرایط پرداخت ندارم تونستم ماه اولش رو پرداخت کنم ولی پرداخت هزینه ماههای دیگه سخته
  تخفیف بزارین🙏🏻

  1. الهام می گوید

   واقعا امیدوارم باز هم تخفیف بزارن، که بتونیم راحتتر دوره نه ماهه رو یکجا خریداری کنیم.

   1. مدیر سایت می گوید

    سلام. قطعا سالی دو یا سه بار تخفیف داریم. امسال که دو بار تخفیف داشتیم. انشاالله که باز هم داشته باشیم و بتونید دوره کارشناس جذب شوید رو تهیه کنید

 35. Ali.m می گوید

  بعد از یک سال و چهار ماه بالاخره امروز دوره کارشناس جذب شوید تموم شد…زندگیم دگرگون شده!…حتما امتحانش کنین،موفقیت در انتظارتونه.

 36. nafas می گوید

  سلام خوبین من مشکلم اینه که هدفم رو نمیتونم مشخص کنم مثلا یه روز میگم میخوام بازیگر بشم یه روز دیگه میگم میخوام مدل بشم یه روز بعدش میگم دوست دارم یه فروشگاه یا شرکت داشته باشم به نظرتون چیکار کنم سردرگم شدم …ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز ما هدف رو جذب نمیکنیم احساس رو جذب میکنیم
   شما روی اون احساسی ک دوست دارید تجربه کنید تمرکز کنید و ارتعاش بدید جهان شما رو به سمت مسیرهایی هدایت میکنه تا از این احساس به شما بیشتر بده
   شاد باشید.

 37. نرگس می گوید

  سلام وقتتون بخیر من ۱۳ سالمه و با پدرم همیشه توخونه مشکل دارم یعنی روزی نیست که ما دعوایی‌نداشته باشیم و همیشه به خاطر همین موضوع ناراحت و عصبی هستم از همه مهم تر پدرم بد دل هستش و کلاس ها و جاهایی که میخوام برم رو اجازه نمیده
  ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم🌹

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   باید بی توجه باشید نسبت به شرایط ناخواسته
   و لیستی از خوبی های پدرتون تهیه کنید و مدام بخونید احساس خوبی بهشون داشته باشید تا جهان اتفاقاتی رو رقم بزنه ک از این احساس خوب به شما بیشتر بده
   شاد باشید.

 38. الییییی می گوید

  س خسته نباشد من تازه با قانون جذب اشنا شدم میشه مراحل اولیه قانون جذبوبه من بگید ….ممنون میشم

 39. مژده داودپور می گوید

  سلام من توشرایط خیلی بدی با دوره شما آشنا شدم یه خواستگار داشتم که تموم مراحل انجام شد ولی یهو تماس گرفتن گفتن استخاره کردیم بد در اومده کلی ناامید شدم
  یا
  صاحبونه جواب کرده در به در دنبال خونه بودیم با مادرم هستم اون خیلی نااامیده واقعا خودم خسته شدم و دنبال کارم …
  یعنی من میتونم زندگیم رو عوض کنم !!!!!
  توسن ۳۲ سالگی یه کم دیر نیست واقعا ناامید شدم صحبتهای شما رو خیلی قبول دارم ولی نمیشه ..همش یه چی میشه کلا ناامید شم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 40. Fatemeh می گوید

  با سلام . یه سوال داشتم یه چند تا کانال هست تو تلگرام یکی پرورش افکار یکی پرورش جذب یکی یچیز دیگه و کانال تو سایت هم ک آکادمی موفقیته . میخواستم بدونم ادمین این کانال ها با استاد شریفی در ارتباط هستن یا خیر؟

 41. آرزو می گوید

  سلام میشه لطفن بفرمایید که فایل تخصصی روابط تو کدام ماه دوره هست من شرکت کردم ماه سومم ..

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 42. سیده زینب می گوید

  سلام ببخشید کلیه تلگرام حتی طلایی که مال خود ایران هست و روس نظارت داره فیلتر شده و بالا نمیاد حال من باید چکار کنم و با پشتیبان ها ارتباط بگیرم من عضو دوره هستم و ماه اول رو خریدم اما منصرف شدن چون پولشو الان میخوام لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم
  در اپایکیشن پرورش افکار ایمیل زدم اما کسی جواب نداده
  ممنون

 43. جواد می گوید

  سلام و عرض ادب
  بنده دوره رو خریداری کردم و ماه اول هستم ، اما سوالم در این مورد نیست و بهمین خاطر و بخاطر اینکه فرمودین سوالات اعتقادی در ربات نپرسیم اونجا مطرح نکردم
  همونطور که استاد شریفی فرمودن پایه قانون جذب باید با دین ما سنجیده بشه، بنده هم معتقدم ، مخصوصا به اهل بیت، یه فایل صوتی ایشون داشتن دقیق یادم نیست کدوم که فرمودن فقط از خدا بخایید، اینجا این بحث توسل یکم بنده رو گمراه میکنه ، حتی تو قرآن هم هست که پیش من میایید با وسیله بیایید، مثلا برای رزق و روزی توسل به امام جواد ، در قانون جذب این قضیه ورود داره یا خیر؟ برام خیلی مهمه جواب این پرسش، تشکر

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 44. مارال عباسی می گوید

  سلام خسته نباشید
  من با دوستم دونفری دورتونو گرفتیم ولی جدیدا نه با گوشی من و نه با گوشی دوستم نرم افزار پرورش افکار رو بالا نمیاره
  حتی نرم افزار رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی این دفعه گفت تعداد دستگاه فعال شما بیش از اندازه شده
  یعنی چی؟
  من با گوشی غیر از خودم و دوستم وارد نرم افزار پرورش افکار شدم ولی با گوشیای خودمون نمیشه داخل شد
  ممنون میشم بگید مشکل از کجاست؟
  چون واقعا بدونه گوش دادن به دوره ها دارم دیوونه میشم😑
  بازم ممنون😊❤

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 45. کسری علی می گوید

  سلام اقای شریفی عزیز انرژی خیلی خوبی به ما میدین با صدای گرم وگیراتون من یه مشکل دارم اینکه نمیتونم حسم را خوب کنم وافکار منفی زیادی دارم که باعث شده به خواسته اصلی ام نرسم یا اینکه خواسته ام ازم دور شده باید چکار کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   چرا احساستون بده؟ چون توجه شما رو موضوع ناخواسته هست
   باید مرکز توجهتون رو تغییر بدید تا احساستون خوب بشه
   سخت هست اما نشدنی نیست
   شاد باشید.

 46. علی عباس نژاد می گوید

  سلام استاد عزیز
  در رابطه با فایل تجسم دوره سوالی دارم
  اونم اینکه شما گفتین توی حالت آلفا هرچی فرکانس ذهنی ما بیشتر باشه یعنی به خواب نزدیک تر باشیم قدرت تجسم قوی تر میشه
  حالا اگه کسی الکل یا موارد مشابه مصرف کنه که حالت آلفا تقویت بشه(چون یه حالتی به آدم دست میده که انگار چندروزه نخوابیدی) میشه گفت که قدرت تجسم هم بیشتر میشه؟
  چون من توی این حالت وقتی تجسم میکنم به قدری غرق در تجسم ام میشم که انگار واقعا اتفاق افتاده
  لطفا اگه مشکلی داره که نمیشه تو سایت بزارین حداقل جوابشو به ایمیلم بفرستین
  ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 47. حجت می گوید

  با سلام و خدا قوت
  من در دوره ۹ماهه هستم و در حال حاضر هم ماه پنجم (۹۸/۳/۲۰)هستم
  دوره ی استاد شریفی عزیز بهترین و فوق العاده ترین دوره ها می باشد
  از وقتی وارد این دوره شدم خیلی شاد هستم و با قدرت تمام پیش میرم و جذب های کوچیک هم داشته ام
  استاد شریفی عزیز خیلی دوستون دارم تشکر تشکر تشکر تشکر هزاران تشکر
  (خدایا شکرت)

 48. صادق می گوید

  سلام خدمت عزیزان پرورش افکار
  سلام ویژه خدمت اقای شریفی

  من حقیقتش میخام دوره ها رو بخرم ولی راستش در توانم نیست هزینه اش
  آیدی تلگرامم s070208m

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 49. مهسا می گوید

  سلام وقت بخیر من این دوره رو تا ماه دوم خریداری کردم اوایل احساسم خوب بود ولی بد یدفه از گوش دادن هر روز فایلا خسته شدم الان احساس میکنم نمیتونم دوباره از اول این دوره رو شروع کنم چیکار باید بکنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 50. بهادر می گوید

  خب شرکت تو دوره هم مستلزم پرداخت هزینس منی که خودم درامد ندارم و خانوادمم فعلا نمیتونن ماهی صدوهفتاد تومن رو تقبل کنن نمیتونیم کارشناس جذب بشیم و خواسته هامون رو جذب کنیم…
  خیلی دوس داشتم جذب کنم که همین امسال از کنکور قبول بشم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پرمخاطب ترین دوره موفقیت در دنیا ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام