کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه

کارشناس جذب شوید
50,480

در دوره “کارشناس جذب شوید” با قانون جذب اهداف خود را عمداً جذب کنید

آیا از کار کردن خسته شدید؟ آیا کارتان را دوست ندارید؟

آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟

آیا روابطتان کوتاه‌مدت است؟ و یا پر از مشاجره؟

هر کسی وارد رابطه با شما می‌شود مثل نفر قبلی است؟ و دقیقا روابطتون مثل هم تمام می‌شود؟

آیا شادی خود را در تغییر دیگران می‌بینید؟

آیا مرتب اتفاقات تکراری و ناخواسته برای شما اتفاق می‌افتد؟

پس بقیه متن را بخوانید . . .

داستان زندگی من

سلام. من امیر شریفی هستم.

تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌ حساب می‌آمدم. یک شکست‌ خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. با اینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی همیشه تعداد شکست‌هایم بیشتر از موفقیت‌هایم بود.

هر بار که به یکی از اهدافم می‌رسیدم به خودم افتخار می‌کردم و یک ماه بعد دوباره یک ناکامی. با درآمدی که به‌ زور فقط به کرایه ماشین و ناهارم می‌رسید. (گاهی وقت‌ها به دلیل شرکت در دوره‌ها حتی به پول ناهار هم نمی‌رسید.) همیشه در حال غر زدن بودم. به این نتیجه رسیده بودم که خدای بزرگ و مهربان من را دوست ندارد و کاریش نمی‌توان کرد.

اوضاع هر روز داشت بدتر می‌شد. هم اوضاع مالی و هم اوضاع درسی در دانشگاه؛ درسی که اصلاً به آن علاقه‌ای نداشتم. هرروز با احساسی بدتر از دیروز به دانشگاه و سرکار می‌رفتم. بدترین موضوع این‌ که هنوز خدمت سربازی را هم پیش رو داشتم. هر جوری حساب می‌کردم قرار بود در بهترین حالت یک زندگی متوسط رو به پایین داشته باشم.

کم‌کم اتفاقات بد داشت به روابطم هم کشیده می‌شد. بهترین دوستانم رفته‌رفته از کنارم می‌رفتن و من هم‌فکر می‌کردم که آن‌ها اشکال‌ دارند. نمی‌دانم چرا بعد از ۸-۹ سال مطالعه مداوم و شرکت در بهترین دوره‌های موفقیت هنوز هم کارم خوب پیش نمی‌رفت. انگار یک‌ چیزی این وسط گم‌ شده بود. یک حلقه، حلقه‌ای که اسمش را می‌گذارم حلقهی طلایی.

شروع به سؤال کردن از اساتیدی کردم که به دوره‌هایشان می‌رفتم ولی ظاهراً هیچ‌کدام حاضر به پاسخ به درخواست‌ها و ایمیل‌هایم نبودند. در همین حال دچار یک بحران روحی هم شدم تا حدی که خنده برایم آرزو شده بود. به دلیل اینکه کتاب زیاد خوانده بودم خیلی از اطرافیانم در موارد مختلف با من مشورت می‌کردند. شاید مصداق این مثل شده بودم: هر چه بگندد نمکش می‌زنند، وای به‌ روزی که بگندد نمک.

تصمیم قاطع

تصمیم گرفتم خودم به جواب سؤالاتم برسم. شروع به مطالعه‌ی دوباره‌ی کتاب‌هایم کردم در این‌ بین از احادیث و قرآن کریم و اشعار بزرگانی چون مولوی و حافظ و … خیلی استفاده کردم. هر چیزی که در کتاب‌ها می‌خواندم عالی بود ولی مهر تأییدی که کتاب مقدس قرآن بر آن می‌زد دلگرمی وصف‌ناشدنی بود.

خواندم و خواندم و خواندم و بالاخره! به قول ارشمیدس یافتم، یافتم. حس کردم کل مسیر از مبدأ تا مقصد را داشتم فقط جای یک حلقه‌ی طلایی وسط خالی بود. این‌طور بگویم مثل سیمی که از یک شهر به شهر دیگر کشیده می‌شود ولی به علت یک پارگی کوچک هیچ فایده‌ای ندارد و جریان برق را انتقال نمی‌دهد.

تصمیم گرفتم تمام یافته‌ام را خلاصه‌نویسی و عملی کنم. هر لحظه‌ی زندگیم فقط به این فکر می‌گذشت که چگونه بیشتر به قانون جذب عمل کنم. کم‌کم نتایج عالی از راه رسیدند. درآمدم به‌ سرعت ۳ برابر شد و تا به امروز همین سه برابر هم چندین برابر شده است. امروز درآمدم ۹۷ برابر شده و روابطم با همه خوب شد تا جایی که انگار به اطرافیانم حتی مسافرت بدون حضور من خوش نمی‌گذرد.

همیشه فصل بهار را با عطسه کردن و بینی قرمز سپری می‌کردم. سرماخوردگی‌ام معمولا این‌ قدر طولانی بود که به آن‌ها عادت می‌کردم ولی انگار بدنم خیلی قوی شده بود و این را خودم هم حس می‌کردم. اعتماد به‌ نفسم بالا رفت. وارد شغل‌هایی شدم که حتی روزی جرئت نداشتم در مورد آن‌ها رؤیاپردازی کنم.

نمونه‌ی کوچکی از این موفقیت‌ها کانال و سایت ماست. کانال تلگرامی پرورش افکار یکی از پرسرعت‌ترین کانال‌های هم اندازه و هم موضوع خودش است و سایت پرورش افکار که با نموداری بی‌نظیر در حال رشد است. من تا به حال یک همچین رشدی در سایت‌های مرتبط با خودمان در سال اول ندیدم. و هر چی بیشتر می‌گذرد بیشتر متوجه می‌شوم که وقتی ذهن تغییر می‌کند دنیای انسان تغییر می‌کند.

سایت پرورش افکار

حتی خود دوره کارشناس جذب شوید در نوع خود یک رکود محسوب می‌شود که یک دوره‌ای برگزار شود و ۳۶۰۰۰ نفر در آن ثبت نام کنند. آن هم دوره‌ای که اولین دوره پرورش افکار در اولین سال کاریش است. اینها را نگفتم که بگویم توانستم خواستم بگویم می‌توانید!!!

نتایج زیاد بوده خواستم نتایجی را بگویم که خود کاربران محترم کانال و سایت در آن درگیر هستند تا لمس آن آسان‌تر باشد ولی نتاجی در زندگی‌ام گرفتم که واقعا این نتایج به هیچ وجه جزو بزرگترین آن‌ها نیستند و بزرگترین نتیجه‌ام نداشتن ترس است.

آیا شرایطی مثل گذشته‌ی من دارید؟

و دوست دارید شرایطی مثل حال حاضر من داشته باشید؟

دوست دارم این حلقه‌ی طلایی را با شما درمیان بگذارم. هیچ‌چیز در این مدت این‌قدر خوشحالم نکرده بود که برگزاری این دوره خوشحالم کرد. یک روز تصمیم گرفتم که اگر به یکی از اهدافم رسیدم این دوره را برگزار کنم و روزی که به آن هدفم رسیدم و تصمیم به برگزاری دوره گرفتم به‌سختی شب را خوابیدم.

آن‌قدر خوشحالم و ذوق دارم که این مطالب را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم که حتی الآن که دارم این مطالب را تایپ می‌کنم به‌سختی سر جایم نشسته‌ام. دوست دارم بلند شوم و داد بزنم بالاخره دارم این دوره را عمومی برگزار می‌کنم.

چرا من می‌توانم کمک شما کنم؟

مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌ دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.

من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که ۳ سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌اید از الآن هدف‌گذاری نکنید، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.

یعنی هرچقدر که الآن بخواهید بزرگ فکر کنید بازهم بعد از دوره می‌فهمید که خیلی کوچک بوده است. همین حالا بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دست گروه پرورش افکار می‌رسد که چقدر نتایج بی‌ نظیری فقط در طی مدت کوتاهی که از شروع به کار کانال می‌گذرد به دست آوردند.

سرفصل‌های دوره کارشناس جذب شوید

 • خواب‌ و بیدار
 • ارتعاش و مدارها
 • اگر اسکار را می‌گرفتم
 • شنا کردن در جهت جریان
 • سودوکو و تغییر اطرافیان
 • اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند
 • قطب‌نما
 • نقش خاطرات
 • جایگاه توبه
 • شکرگزاری پاک‌سازی
 • ۲ فایل تخصصی روابط 
 • ۲ فایل تخصصی ثروت
 • ۲ فایل تخصصی سلامتی
 • و…

قیمت دوره آموزش کارشناس جذب شوید

تخمین قیمت دوره از روی قیمت دوره‌های مشابه قانون جذب :

قیمت دوره مقدماتی قانون جذب چیزی در حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار  تومان است.

قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به‌طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌ بر ۳ میلیون تومان است.

قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین ۳/۵ تومان الی ۴ میلیون تومان است.

که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود ۱۲ میلیون تومان می‌شود ولی به دلیل عشق فراوانم به این دوره هم‌چنین برای این‌ که دوست داشتم دوره‌ی اول کارشناس جذب شوید طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر ۹ ماهه را ۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان گذاشتم که در صورت خرید به روش ماه‌به‌ماه  ، مبلغ پرداخت برای هر ما ۲۵۰هزار تومان قابل پرداخت است.

 

تعرفه طلایی

خرید یکجای تمام دوره ( قیمت به تومان )
۱/۲۵۰/۰۰۰
 • دسترسی کامل به ۹ قسمت دوره
 • دسترسی کامل به ۲ قسمت ویژه
 • دسترسی یکجا به تمامی قسمت ها

تعرفه نقره ای

خرید ماه به ماه ( قیمت به تومان )
۲۵۰/۰۰۰
ماهیانه
 • دسترسی محدود به قسمت های دوره
 • دسترسی به یک قسمت ویژه
 • امکان انصراف تا ۳ ماه اول

قولم یادم نرفته: اهداف خود را عمداً جذب کنید

** در خرید ماه به ماه شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید.

این فقط و فقط به این دلیل است که من به این دوره ایمان کامل دارم و مطمئنم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد

اگر به تمرین های موجود در دوره عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد. من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.

ثروتمند
عینک آفتابی فیک

شاید با ماهی ۲۵۰ هزار تومان بشود یک عینک آفتابی طرح اصلی که ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

همه‌ی شما را به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.

فراموش نکنید این دوره گارانتی ۱۰۰% برگشت وجه را در سه ماه اول دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این دوره

برای دیدن مطالبی که در سایت نیست وارد کانال پرورش افکار به آدرس زیر شوید

برای دیدن نتایج دوستانی که در این دوره شرکت کردند وارد کانال نتایج کارشناسان به آدرس https://telegram.me/natayej_karshenasan شوید

چگونه
ثبت نام کنیم ؟

برای ثبت نام در این دوره بی نظیر همین حالا به این ID در تلگرام پیام دهید

telegram.me/parvareshadmin0

همچنین شما عزیزان جهت ثبت نام در دوره آموزش کارشناس جذب شوید می توانید فرم زیر را کامل کرده و برای ما ارسال نمایید تا ادمین های ما با شما در تماس باشند

توجه : فقط وفقط جهت شرکت در دوره کارشناس جذب شوید این فرم را تکمیل و ارسال نمایید

پاسخ به سوالات ثبت نامی ها

لطفا در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید و مشکلی در مورد مسائل مالی یا اپلیکیشن دارید با آی دی تلگرام زیر ( جناب آقای جانپناه ) در تماس باشید

من در دوره کارشناس جذب شوید شما را با تمام عشق و علاقه ای که دارم با مفهوم واقعی قانون جذب و ارتعاش آشنا می کنم. همچنین با ارائه راهکارهای عملی و تمرین هایی روی باورهای شما کار خواهم کرد. به شما یاد می دهم که چگونه افکار منفی خود را دور بریزید، باورهای مثبت خود را تقویت کنید و احساسات مثبت خود را قوی تر نمایید.

در دوره کارشناس جذب شوید به شما عزیزان بهترین روش تجسم خلاق را آموزش خواهم داد و شما را با مفهوم واقعی توکل و حسن ظن به الله یکتا آشنا خواهم کرد. سپس استفاده درست از عبارات تاکیدی را آموزش داده و بهترین روش جذب ثروت را با شما در میان خواهم گذاشت. همچنین راز و رمزهای برخورداری از روابط عالی و شایسته را به شما خواهم گفت و نحوه درست پاکسازی را آموزش خواهم داد. تا به مرحله ای برسید که با وجود برخورداری از سلامتی و ثروت زیاد همواره فرد محبوبی باشید و بتوانید به تمام آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

915 نظر
 1. حسن می گوید

  سلام جناب شریفی بزرگوار . سوال داشتم از خدمتتون اینکه من میدونم که نمیتونم به هیچ عنوان روی زندگی کسی تاثیر بذارم . اما مثلا درمورد روابط عاطفی با شریک عشقی خودم قصددارم یکسری مسائل رو که منو اذیت میکنه از بین ببرم . خب طبق اوامر شما من نسبت به تمام اتفاقات خوش بین میشم و سعی میکنم به مسائل منفی اهمیت زیادی ندم . همین قضیه باعث میشه که طرف من تمام رفتار های بدش رو کنار بذاره . و من احساس خوبی داشته باشم . حالا چطور میشه که یه جورایی راه روش خودش رو هم با ارتعاشات خودم تغییر دادم . یکم با حالت استقلال طرف مقابل تضاد داره . من خیلی از فایلهای پاسخ به سوالات رو گوش دادم اما سوال این مدلی رو پیدا نکردم وگرنه مزاحم وقت گرامیتون نمیشدم . لطف میکنید پاسخ بدید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز ما نمیتونیم کسی رو تغییر بدیم
   مثال براتون بزنم همسرتون ویژگی داره که شما رو ناراحت میکنه
   اون احساس رو شما جذب کردید
   با فکر کردن به خوبی های همسرتون،همسر شما کارهایی میکنه که از این احساس خوب به شما بیشتر بده
   شاد باشید.

 2. سوسن عباسی می گوید

  آیا برای خرید دوره ها پول را به کارت شخصی یک خانم باید واریز کرد.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   خیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

  2. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 3. سمیه سیدی می گوید

  با سلام
  بنده از کارشناسان دوره هستم و میخوام اپلیکیشن رو علاوه بر گوشیم روی لپ تاپم نصب کنم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 4. میثم می گوید

  سلام و وقت بخیر خدمت آقای شریفی عزیز و گروه خوبشون
  توی دین ما میگن هر لحظه ذکر بگید تا همیشه یاد خدا باشید منتها همه جا و همه وقت نمیشه این کار و انجام داد چون آدم درگیر کارای روزمره میشه و از یادمون میره، حالا چه کاری میشه انجام داد که در مراحل اولیه یادگیری جذب همیشه متوجه باشیم از قانون جذب داریم استفاده می کنیم و حسمون حتی وقتی درگیر کارای روزمره هستیم خوب باشه؟ اینو متوجه هستم که بعد از یه مدت که استمرار توی مراحل جذب انجام میدیم به طور ناخودآگاه حسمون خوب میشه و اتفاقات عالی پشت سرهم میوفته منتها توی مراحل اولیه آموزش چه کاری میشه انجام داد؟ (البته شاید سوال من خیلی ایده آل گرایانه باشه)

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیزم برای رسیدن به این مرحله ای ک فرمودید باید وقت گذاشت
   چگونه؟ باید انقدر اون موضوع رو تکرار کنید تا توی ناخودآگاهتون حفظ بشه ک بعدا ناخودآگاه به صورت خودکار براتون انجام بده
   پس شما با تکرار میتونید به این مرحله برسید
   براتون مثال بزنم شما وقتی ثبت نام میکنید برای آموزش رانندگی اوایل خیلی سخت میتونید رانندگی کنید و تناسب بین دنده و کلاچ و گاز برقرار کنید ولی بعد از یک مدت به راحتی رانندگی میکنید
   چه اتفاقی افتاده؟ اون تکرار کار خودش رو کرده!
   شاد باشید.

 5. فاطمه می گوید

  سلام لطفا لینک ربات تلگرامتون رو بذارید گفتید توی بیو پیج هست ولی من ندیدم. ممنون میشم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 6. آذین سلطانی می گوید

  سلام
  استاد عزیزم من از طریق یکی از دوستام با شما اشنا شدم تو دوره ی خیلی بد و تلخی از زندگی بودم.هیچ اطلاعی از قانون جذب نداشتم مدام قر میزدم شکرگزار نبودم من تو چند ماه هم کارم را از دست دادم هم سرمایه ام و اونموقع فکر میکردم از همه بدتر پسری بود که ۱۰ سال باهاش دوست بودم و به بدترین شکل بهم خیانت کرد و ازدواج کرد. اوج روز های بدم بود یه شب گفتم خدایا یا نجاتم بده یا منو بکش و راحتم کن.از طریق اینستا به صورت اتفاقی یک دوستی پیدا کردم که خیلی کمکم کرد و در اخر یک خانمی را بهم معرفی کرد که باهاش دوست شم خلاصه خدا برام نشونه های زندگیم رو میفرستاد و منم بهش توکل کردم و وقتی دست از قر قر برداشتم همون دوستم که یجورایی خدا برام فرستاده بود ادرس کانال شما رو داد و دنیایی من تغییر کرد من هنوز تو دوره شرکت نکردم و ویس های کانال رو گوش میدم ولی کلی دستاورد بدست اوردم که خودمم باورم نمیشه
  اولین دستاوردم این بود که فهمیدم من خودم رو دوست نداشتم ولی خدا انقدر دوستم داشت که اون اقا بدون دردسر از زندگی من رفت بیرون و جالبه خدا نشونه هایی به من نشون داد که بهم ثابت شد مردی که سر کار نمیره خیانت میکنه به درد ازدواج و اینده نمیخوره و…
  دومین دست آوردم کارم بود که از کاری که با حقوق ۱.۵۰۰.۰۰۰ اخراج شدم ولی این بار برعکس سری هی پیش قر نزدم گریه زاری راه ننداختم و گفتم خدایا هرچی تو بگی و دو روز بعد کاری امد تو زندگیم با درامد ۲.۰۰۰.۰۰۰ میلیون
  سومین دستاوردم حسمه که دیگه منفی و قر قرو نیستم و شکر گزارم و ارامشی جزیی امده تو زندگیم
  چهارمین دستاوردم اینه که با اینکه ۳۱ سالمه از این که ازدواج نکردم نمیترسم و میدونم خدا همونجوری که شما رو سر راهم قرار داد نیمه گم شده ام رو هم سر راهم میزاره
  و کلی دستاورد های مالی مثلا اخرین دستاوردم این بود که برای اولین بار تو زندگیم پاداش گرفتم اونم مبلغ ۵۰۰ هزار تومن که برای من خیلی خوب بود و میدونم خودم جذبش کردم
  و در اخر هرچی در گذشته بوده خودم جذبش کردم الان که جذب های امروزم رو میبینم که یکم حالم بهتره و این اتفاقات خوب برام افتاده الان که حالم خیلی بهتره از ۲ ماه پیشم از الان خیلی هیجان زده ام واسه جذب های دو سه ماه دیگم ببین اونا چی میشن
  در اخر خدارو شکر میکنم امیر شریفی را افرید و از استاد عزیزم ممنونم که راهنمایی ما شدین

 7. فاطمه می گوید

  سلام استاد
  امروز از قانون سوالات رگباری استفاده کردم وای عالی بود عالی هرچند یه جاهایی به کارم گره افتاد ولی آدمای خوش قلبی رو دیدم که دلسوزانه کمکم کردن و حل شد. انقد مثال تاکسی و جلو نشستن که شما گفتین تو ذهنم بود که برام پیش اومد.
  فقط خواستم تشکر کنم از شما و خدای مهربونی که داریم. من شکر گذاری رو مدت زیادیه انجام میدم و میخوام بگم مهمترین چیزی که قانون جذب به من داد حس حضور خدا در کنارم بوده نزدیک نزدیک

 8. سارا می گوید

  سلام اقای شریفی من ماهه دوم دوره هستم و شغل مورد علاقه ای که میخواستم رو بعد از مدت هاتلاش جذب کردم واقعا خوشحالم ممنون بابت دوره های خوبتون

 9. پرند می گوید

  ممکنه کسانی که اصلا با قانون جذب آشنا نیستن از حرفهای شما ذوق زده بشن تحت تاثیر تبلیغات شما کل دوره رو یکجا خریدم به دوستان و اعضای خانواده هم گفتم اونا هم خریدن حدودا۵نفر بودیم کوچکترین نتیجه ندیدیم وقتی هم بهشون این موضوعو نوشتم بلاکم کردن!! پولم حرومتون بشه انشالله
  دوره هم بی نظم و بی سروته

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

 10. @Naderahanin می گوید

  سلام چگونه میشود در دورها شرکت کنیم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

  2. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

 11. زهرا می گوید

  با سلام حضور محترم آقای شریفی و با تشکر از کانال تلگرام آکادمی موفقیت که مطالب بسیار جذاب است ولی بر خلاق کانالتان من فصل یک دوره کارشناس جذب را خریدم ولی متاسفانه تمامی مطالب و حتی مثال در خود کانال بود و اصلا نیاز به خرید دوره نبود و کلا تمرینی هم نداده بودید و من راضی نبودم راستش می ترسم ماههای بعد را بخرم بازم مطالب تکراری باشد

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست عزیز
   تا ماه سوم دوره نتیجه نگرفتن ک طبیعی هست
   و از ماه دوم به بعد تمارین داده میشه
   در خصوص تکراری بودن هم
   توی هر دوره یا کتابی مبحث ارتعاش بلاخره یکی هست اما طرز تدریس فرق داره
   چون دوره برگزار کردیم نمیتونیم تو کلیت قانون جذب دست ببریم
   اما خب مطالب دوره خیلی کاملتر از سایت هست
   شاد باشید.

 12. محمدی می گوید

  م.:
  سلام براستادامیرشریفی عزیزوبزرگوار
  نمازوروزه هاتون مقبول درگاه حق ان شاالله…
  من خیلی وقته(شاید۶ماه) باشماوکانالتون آشناهستم وپیگیرتمارینی که میدید٬وهمه روموبه موانجام میدم٬فکرمیکنم بالای ۳ماه هم هست که بصورت جدی وتمام وقت شاگردشماشدم وباخریددوره تون توی کلاس کارشناس جذب شماشرکت میکنم وصبح تاشب وشب تاصبح کارم شده تمارین وپاک سازی٬باذکرعبارات تاکیدی میخوابم ودرحال ذکربیدارمیشم(خیییلی امیدواروشادبودم)
  ولی دریغ وصدافسوس که هیچ تاثیری توی زندگیم نداشته!؛! نداشته که هیچ حتی بدترهم شده!!!
  حتی اوایل آشنایی من باشماتوی استانبول بودم وکاری داشتم وسرمایه ای(نزدیک ۵۰ملیون)ولی الان اوناروهم ازدست دادم! وبخاطریک نوع بیخیالی که درتمارین هست وهزینه هایی که هرروزاجبارابایدبرای گذران زندگی خانواده بکنم پول هایی که داشتم هم تمام شده!!!
  حتی برای اینکه مزاحمتی درتمرکزم برای انجام تمارین توسط خانواده و….نداشته باشم توی این چندوقت دوباربه مشهداومدم وبارقبل ۷روزموندم والان هم تاامروز۵روزه که مشهدم!
  استادعزیزم جناب شریفی بزرگوار٬الان ناخودآگاه تهی شدم وناامیدازاین راه!چه کنم؟
  استادشرایط من شده مثل دیالوگ معروف که «جنگ شدکشاورزبودم باتراکتور٬الان هم کشاورزم ولی بدون تراکتور!»
  من قبل ازورودبه کلاس های شمامنبع درآمدی داشتم وسرمایه ای که حتی بعدازدست دادن اون منبع درآمدپولی داشتم که میتونستم توی ایران مغازه ای اجاره کنم وبه سختی گذران زندگی کنم (هروقت به ذهنم میومدکه نکنه پولم تموم بشه ومن غافلگیربشم و….ولی سریع ازذهنم خارج میکردم وپاکسازی…..)

  استادالان که چندروزیه بخاطردوری ازخانواده وتمرکزبیشترم به انجام تمارین و…به مشهداومدم به ناگاه ودراوج حال خوش وامیدواری تاکیدمیکنم به ناگاه ویکباره پنچرشدم!!!!
  استادشاااید۵۰۰هزارتومن بیشترنداشته باشم(یاتمارین وراه خاصی بمن بدیدکه سریع به نتیجه برسم٬یا۵۰ملیون خسارتی که به من واردشده روبدیدکه بتونم کسب وکاری راه بندازم!)

  البته بیشترازاین توی این چندماه ازدست دادم ولی این پول نقدی هست که ازدست دادم.
  استادکمکم کنیدکه بدجوری پنچرشدم بدجوری…
  البته دوست ندارم جواب من عمومی داده بشه .من جواب خصوصی واختصاصی میخوام.استادچه کنم؟؟؟؟

  این پیام منولطفابرسونیدبهش

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 13. سجاد می گوید

  سلام خدمت استاد
  من دوره رو خریدم.. ماه دوم رو هم تموم کردم.. ولی تمرین ها رو نمیتونم دنبال کنم.. سریع خسته میشم!! چیکار کنم؟ موندم ماه سوم رو شروع کنم یا نه!!؟ خواهشا کمکم کنید..

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 14. farnoosh می گوید

  سلام
  شما در معرفی دوره هزینه دوره رو ۹۹۰تومن فرمودید
  و در ادامه گفتید طی ۹ ماه ۱۷۰ تومن!
  درصورتی که ۹۹۰تومن طی ۹ماه میشه ماهی ۱۱۰تومن
  هزینه اش چطوریه بالاخره؟

 15. فائزه می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید یک سوال راجب تمرین دوره دارم ؛ روزه ی فکری
  آیا اینکه من زمانی که روزه هستم و مثلا فرزندم کار ناشایستی میکنه یا غر میزنه و من تلاشم رو میکنم که احساسم رو خوب نگه دارم و به غرهاش بی توجه باشم ؛ باز هم تمرین ام رو باید از اول شروع کنم ؟
  اینکه سعی میکنم حالم رو خوب نگه دارم
  به اتفاقات اطراف
  صحبت میکنم باهاش که بهتره غر نزنی و حالت رو خوب کنی و اینا
  این توجه میشه ؟!
  اگر توجه به حساب میاد به موردی که دوست ندارم و ناخواسته اطرافم هست ، چیکار کنم در زمان تمرین ؟
  این در صورتی هست که اون رفتار فقط برای من هست و من باید توجه کنم و حلش کنم
  آیا باید برم روز اول ؟!

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 16. نظرکرده می گوید

  من میخوام ثبت نام کنم سایت و اپلیکیشین پرورش افکارروهم دارم کجا باید دوره رو خریداری کنم ممنون میشم توتلگرام پاسخ بدیدسپاسگزارم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 17. مینا می گوید

  سلام اقای شریفی.از کانال و سایت خیلی خوبتون متشکرم من هر روز وویس های شما رو گوش میدم و انرژی میگیرم من هنوز وارد دوره کارشناسی جذب نشدم ولی با همون تمرین های شما دارم نتیجه میگیرم و از این بابت خدارو شکر میکنم و از شما سپاسگزارم.
  من در مورد حکمت خدا سوال داشتم اول اجازه بدین درکی که من از طریق قانون جذب کردم توضیح بدم بعد شما لطف کنید بگید درست هست یانه.
  به نظرم و طبق چیزهایی من فهمیدم اول اینکه ما خواسته ای که داریم مشخص میکنیم بعد حسمونو نسبت بهش خوب میکنیم و بعد رهاش میکنیم و اونجا خدای متعال براساس بهترین راه که همون حکمتش هست اون خواسته رو براورده میکنه وچون من راه خاصی برای براورده شدنش مشخص نمیکنیم دیگر با حکمت خدا تناقضی پیدا نمیکنه.چون من همیشه میبینم وقتی خواسته ای براورده نمیشه میگن حتما صلاحت نبوده ولی وقتی از طریق قانون جذب خداسته تو بخوای دیگه این مورد پیش نمیاد.به نظر شما این درسته یا نه.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله دوست عزیز درسته
   شاد باشید.

 18. نازنين می گوید

  سلام روز بخیر
  خیلی دلم می خواد نظر إستاد شریفی را در مورد نت ورک مارکتینگ بدونم
  خیلی مهم برام ممنون 🙏🙏

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   استاد هیچ مجموعه ای را تایید یا تکذیب نمیکنند
   موفق باشید.

 19. محمدرضا می گوید

  سلام
  یکی دو سالی هست که با کانالتون اشنا و نزدیک به سه ساله که با قانون جذب اشنا هستم و نتایجی هم گرفتم
  از دوره و نتایجش که میبینم خیلی دوست دارم توش شرکت کنم
  اما والدینم حاضر نیستن بابتش انقدر هزینه کنن
  چون شاید توی خانوادمون من انقدر به این قانون اعتقاد داشته باشم
  میخواستم بدونم راهنمایی ای برای من که نمیتونم توی دوره شرکت کنم دارین یا نه

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 20. عباس دیانتی می گوید

  سلام اقای شریفی من کل دوره رو یکجا خریدم امروز که خواستم وارد بشم ۱۷۰هزار تومن از من میخواد چکار کنم در ضمن رمز عبورم رو فراموش کردم متشکرم دیانتی

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 21. رضا پوركيا می گوید

  سلام وقت بخیر من گوشی ایفون دارم خیلی تلاش کردم اپلیکیشن رو نصب کنم و دوره رو بخرم به ادمینها هم پیام دادم ولی کسی تماس نگرفت لطفا یه راهی بذارید که بسه دوره رو راحتر تهیه کرد من الان یکماه میخوام دوره رو بر دارم ولی موفق نمیشم لطفا یکی کمک من بکنه مرسی

 22. سید اسحاق حسینی می گوید

  سلام .من خیلی خوشحالم که عضو کانال شما شدم .که در طول پنج ماه فقط حسم خوب کردم و به خیلی از چیزهایی که قبلا آرزوش رو داشتم خیلی راحت رسیدم وزندگی من از هر لحاظ کلا تغییر کرده خیلی دوستتان دارم آقای شریفی انشالله همیشه موفق باشید .
  جناب آقای شریفی خیلی از شما ممنونم وبزودی برای پیشرفتهای بیشتر در دوره بینظیر شما شرکت خواهم کرد .
  خدا را بینهایت شکر

 23. مهدی می گوید

  سلام اول بگم ماشاالله بعدش شما واقعا چقدر مال و ثروت دارین؟ یعنی همش مال فروش دوره های قانون جذبه؟ ۸۰۰ یا ۹۰۰ میلیون شایدم مولتی میلیونر شدین تا الان. خدا یا شکرت.

 24. مهرگان می گوید

  سلام
  من چند ماه میشه که با کانالتون اشنا شدم و ماه اول دوره رو هم خریداری کردم من یه سوال دارم که میخوام از خود استاد بپرسم خیلی برام حیاتیه میشه راهنماییم کنید؟
  از چه طریقی سوالمو مطرح کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 25. فاطمه می گوید

  سلام آقای شریفی.ممنونم بابت دوره ی خوبتون.من ماه دوم دوره هستم.تو فایل اول گفتید باید مدارهارو یکی یکی بالا برید و برای جابجایی بین مدارها پول و درامد رو مثال زدید.سوالم اینه تو رابطه چطور این مدارهارو بالا بریم .حقوق ماهانه هر ماه بدست میاد و میتونه ماه های بعد افزایش پیدا کنه اما تو رابطه من چطوری مثلا ب مرحله چهارم برسم درصورتی ک فقط بای نفر میتونم رابطه داشته باشم و ازدواج کنم؟اگه قرار باشه از مرحله اول ب دوم برم و نتیجش بدست بیارم که تو این حالت با فردی ازدواج میکنم که ارتعاشم تو مرحله دوم بهم میده دیگه نمیتونم ب مرحله بعد برم.لطفا راهنماییم کنید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 26. محمد می گوید

  پسر تو فوق العاده ای
  دوست من امریکاست و از اونجا گرای تو رو داد بمن، از شاگردای جو ویتالیه
  تو رو خیلی دوست داره و منم خیلی خوشحالم که صداتو دارم- حتما میبینمت.
  محمد متینیان

 27. محمدحسین محمدی می گوید

  سلام آقای شریفی خیلی میبخشید من در افغانستان هستم و با این کانال آموزش قانون جذب تان چند وقت است که آشنا شدم میشه راهنمایی کنید که قیمت هرماه دوره تان فعلا چند است و برای ما هم تخفیف دارید و چگونه میتوانم پرداخت کنم؟

 28. فاطمه حزین می گوید

  سلام استاد عزیز وقتتون بخیر.ماه ششم دوره هستم و تا الان نتایج خوبی گرفتم ک ازتون بسیار سپاسگذارم و خدارو شاکرم.مسعله ای ک الان درگیرشم یعنی مدت دو سه ساله درگیرشم اینه ک من چرا توی این خانواده به دنیا اومدم.منظورم اینه من هیچ تفاهم اعتقادی و مذهبی با خانوادم ندارم و این مسعله مدام حسم و بد میکنه باعث جر و بحث میشه.اونها منو درک نمیکنن و من اونهارو…همش میگم خدای بزرگ و مهربون چرا منو در این خانواده به دنیا اورد…یعنی میگم قبل به دنیا اومدن ک ارتعاشی نداشتم که این قضیه تقصیر من باشه….خلاصه بسیار فکرم مشغوله… و نمیخوام اونی باشم ک اونا میخوان…من طرفدار ازادی و اونها طرفدار مذهبی بودن و دیداندی و حجاب هستن…چه کاری باید انجام بدم…؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 29. زینب می گوید

  سلام من ماه چهارم دوره هستم.درباره تجسم حس خوبی اصلا نمیگیرم.مثلا ی وقتایی با چشم باز راحت میتونم تجسم کنم حسم هم خوبه اما اینکه بخام دراز بکشم و تجسم کنم همش حواسم پرت میشه انگار دارم ب زور تجسم میکنم. چکار کنم؟ و برای ازدواج اگ بخاین ی شاه کلید بهم بدین چی میگین؟ ممنونم اغز همه خوبیاتون

 30. احمد می گوید

  عرض سلام و احترام خدمت آقای شریفی عزیز
  بنده دوره کارشناس جذب شوید را تهیه کردم و به دقت نه ماه را تمام کردم ولی متاسفانه نمی دونم چرا به نتایج مد نظرم نمی رسم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید با تشکر فراوان

 31. R.S می گوید

  سلام اقای شریفیِ مهربون.واقعا ممنون بخاطر اینهمه انرژیی که تو ویساتون دارید.من اینقدر ویساتونو گوش میدم که اون صدایی که درون خودم شنیده میشه و با خودم حرف میزنم با لحن و صدای شماست.بازم ممنونم که اینهمه امید رو درون من زنده کردین.واقعا تو وضعیت خوبی نبودم.تاالان هم معجزه ای ندیدم اما حالم عالیه و مطمئنم بهتر هم میشه..خداروشکر میکنم که با کانال شما آشنا شدم.خدانگهدارتون باشه و بهترین ها نصیبتون شه..پایدار باشین

 32. سهیلا می گوید

  سلام دوره خوبه ولی پاسخگویی برخی اددمین ها اصلا خوب نیست تا دوره رو نخریده بودم جواب میدادن ولی بعدش دیگه حداقل۱۲ساعت طول میکشه،تا اددمین پاسخ بده

 33. مهدیه نظری می گوید

  سلام 🌸
  من ماه اول دوره رو خریدم ۱۷۰ تومن از طریق نرم افزار
  الان نه به کلاس میتونم وصل بشم نه به قسمت پرسش و پاسخ
  در ضمن ۹ فایل ۵۰ دقیقه ای برای ماه اول دوره هست که دو فایل اول اقای شریفی فقط در مورد خودشون دلیل و کاراشون تو دوره حرف زدن و آموزشی نبوده و ۸۰ درصد توضیحاتی که دادن تو خود کانالشون به صورت وویس قبلا گفته بودن و چیز جدیدی نشنیدم از دو فایل اول دوره
  من نگران و ناراحتم ۱۸ سالمه و دو ماه دیگه عروسیمه و از نظر روحی خیلی داغونم اعتماد به نفس اصلا ندارم هنوز خونه نداریم و باید بریم دنبال ی خونه با اجاره ی مناسب بگردیم بماند که لباس عروس و بقیه چیزا خیلی گرون در میاد و هنوز تهیه نکردیم
  و البته که ۱۷۰ تومن برام پول نسبتا زیادیه تو این شرایط اما دوره رو خریدم و الان حس میکنم باید بقیه ی دوره ها رو هم بخرم و گوش کنم تا به نتیجه ای برسم.
  خواهش میکنم با توجه به شرایطم منو کمک و راهنمایی کنید ممنون از اقای امیر شریفی با صدای پر انرژیشون

 34. سارا می گوید

  سلام استاد من ب اشتباه هشتا اکانتم سوخته چه راه حلی پیشنهاد میکنید من سه دوره رو خریداری کردم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 35. ويدا می گوید

  سلام ثبت نام برای ایفون از طریق لینکی که در تلگرام گذاشتید جواب نمیده و ادمینها هم پاسخ نمیدن من در دوره وقتی اقدام به ثبت نام کردم که تخفیف داشت ولی اصلا هیچ جوابی برای من نیومد تخفیف هم تمام شد

 36. مهرداد می گوید

  سلام امیر جان ممنون‌ بابت همچی خیلی گلی خیلی خوبییییی

 37. سمانه می گوید

  سلام توی کانال فرموده بودید ماهی پنجاه تومن پرداخت میشه این مال این دوره بود؟

 38. REZA می گوید

  سلام اقای شریفی واقعا ممنونم ازتون من دوساله داخل کانالتونم ولی داخل دوره ی کارشناس جذب شوید تازه شرکت کردم واقعا محشره هرکسی ک شرکت نکنه واقعا ضرر میکنه

 39. فاطمه می گوید

  سلام وقت بخیر
  ماه دوم دوره هستم
  دیروز گوشی من رو دزد برده آیا نسخه ویندوزی دوره وجود داره که بتونم ازش استفاده کنم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 40. مشتری می گوید

  سلام آقای شریفی یه جایی دورتونو رایگان گذاشتع میشه ازش استفاده کنم وضعیت مالیمم خوب نیست اگه میشه بهم بگید اگه نمیشه هم همیشه حق با مشتری است

 41. الی می گوید

  سلام میشه این دوره رو با دوستام بخریم وشرکت کنیم ؟ نظر خود استاد رو میخوام

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 42. شیرین می گوید

  سلام آقای شریفی
  من تقریبا یه هفته میشه که وارد دوره ۹ ماهه شدم و همه فایلهای ماه اول رو چند بار گوش کردم یعنی روزی ۳٫۴ساعت وقت گذاشتم
  البته از یکی دوماه قبل به فایلهاتون گوش میکردم و تمریناروانجام میدادم تا حدودی
  ولی تو این یه هفته هرچی اتفاق بده برام افتاد از قبل بیشتر بد میارم خیلی به هم ریختم خیلی… چیکار کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 43. سیده الهام موسوی می گوید

  سلام آقای شریفی وقتتون بخیر ی پیج تو اینستاگرام هست به اسم jazb1400 به اسم شما، هزینه کل دوره رو زده ۱۸۰ هزار تومان میخواستم بدونم این پیج فیک هست یا تحت نظر خودتونه که پرداخت کنم هزینه رو.
  از پاسخگوییتون ممنونم

 44. Rayan می گوید

  سلااااااااااااااااااااااام من رایانم ۱۷ ساله از تبریز
  من باورم نمیشهههههههههههه بازی فراوانی رو تا روز نهم انجام دادم یعنی تا ۹ میلیون روز ۱۰ یادم رفت تنبل شدم و ادامه ندادم این موضوع برمی گرده به ۲ ۳ هفته پیش تا اینکه دیروز بابام ذقیقا ۹ میلیون تومن ریخت به حسابممممممم
  مگه میشههههههههههه
  دقیقا ۹ میلیوووون

 45. محمد واقفی می گوید

  سلام وقتتون بخیر جناب شریفی من پارسال از طریق خواهر خانمم باکانال شما آشنا شدم ایشون دوره رو خریده بودن من بهشون پیشنهاد دادم مبلغ نصف دوره رو میدم باهم استفاده کنیم ایشون قبول کردند اقای شریفی واقعا زندگیم خیلی تغیر کرده امسال ۱سال که به طور مداوم دارم گوش میکنم درامد ۱میلیونی من شده تقریبا ۱۵میلیون خیلی بهتر دارم زندگی میکنم روابطم عالی شده باهمسرم خدا بهم یه دختر داد واقعا شکر گزارم منی که ۱۰سال قبل تو بدترین منطقه تهران حتی نون شب نداشتم بخورم الان یکی از بهترین ها هستم خواستم یه عالمه ازتون تشکر کنم مچکرم خیلی که راه و نشونم دادید میخوام فقط به مردم خدمت کنم از یه طریقی البته من کارمندم که تونستم این مبلغ در بیاورم خدارو شکر خدارو شکر خدارو شکر

 46. حمزه می گوید

  سلام وقت بخیر

  آقای شریقی عزیز

  تا ماه ۵ دوره شما رو مادر خانومم خریداری کرده است و اطلاعات حسابش رو به منم داده تا من استفاده کنم
  می خواستم بدونم این مورد اشکالی ندارد ؟
  البته از ماه ۵ بعد رو خودم هزینه رو پرداخت خواهم کرد.

  با تشکر از شما

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 47. صدف حسینی می گوید

  سلام.روز بخیر
  من خیلی علاقه مند هستم که در دوره کارشناس جذب شرکت کنم.ولی چون بیشتر از ماهی ۱۰۰ تومن نمیتونم پرداخت کنم شدیدا منتظر تخفیف ۵۰٪ عید نوروز هستم.امیدوارم که به زودی منم عضو دوره شما بشم.ممنونم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

  2. Said می گوید

   باسلام
   ببخشیدمن کل دوره ۹ماهه روخریدم ازاونجایی که خودجناب شریفی فرمودن هرکارشناس میتونه یه نفرروبااکانت خودش وارددوره ۹ماهه کنه
   چون من خودمم اول دوره مشکل خرید داشتم درکتون میکنم ودرصورتی ک مشکلتون حل نشده به ایمیلم پیام بدیدتا ادتون کنم
   Saidkhademi66@gmail.com

 48. سیدمرتضی می گوید

  سلام جناب شریفی وقتتون بخیر,
  من تلگرام ندارم و از پیام رسانهای داخلی استفاده میکنم ,میخواستم در دوره کارشناس قانون جذب شرکت کنم,
  و یک نکته جالب نظرم رو جلب کرد که نوشتید تا پایان ۳ماه وقت دارید انصراف بدید چون خیلی به دوره ایمان دارید,
  اگه اینطوره منو ثبت نام کنید ,من ماه سوم کل هزینه رو پرداخت میکنم,لطفا هر چه زودتر به ایمیلم جواب رو بفرستید
  با سپاس و خدا قوت از زحماتی که برای همنوعانتون میکشید,
  ۱۲۴۰۰۰

 49. سیدمرتضی می گوید

  سلام جناب شریفی وقتتون بخیر,
  من تلگرام ندارم و از پیام رسانهای داخلی استفاده میکنم ,میخواستم در دوره کارشناس قانون جذب شرکت کنم,
  و یک نکته جالب نظرم رو جلب کرد که نوشتید تا پایان ۳ماه وقت دارید انصراف بدید چون خیلی به دوره ایمان دارید,
  اگه اینطوره منو ثبت نام کنید ,من ماه سوم کل هزینه رو پرداخت میکنم,لطفا هر چه زودتر به ایمیلم جواب رو بفرستید
  با سپاس و خدا قوت از زحماتی که برای همنوعانتون میکشید,

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 50. فرشته قدیمی می گوید

  سلام من ماه اول دوره رو خریداری کردم ادمین کانال به من گفتن بعد از پرداخت و باز شدن فصل اول، توی صفحه اول اپلیکیشن لینک کانال کارشناس جذب رو بزنید و وارد کانال بشید، من همچین چیزی ندیدم. به هر کدوم از ادمین‌ها هم پیام دادم جواب ندادن. لطفاً منو راهنمایی کنین

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروش ویژه دوره "کارشناس جذب شوید"
اطلاعات بیشتر و ثبت نام