کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه

در دوره قانون جذب اهداف خود را عمداً جذب کنید

آیا از کار کردن خسته شدید؟ آیا کارتان را دوست ندارید؟

آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟

آیا روابطتان کوتاه‌مدت است؟ و یا پر از مشاجره؟

هر کسی وارد رابطه با شما می‌شود مثل نفر قبلی است؟ و دقیقا روابطتون مثل هم تمام می‌شود؟

آیا شادی خود را در تغییر دیگران می‌بینید؟

آیا مرتب اتفاقات تکراری و ناخواسته برای شما اتفاق می‌افتد؟

پس بقیه متن را بخوانید . . .

داستان زندگی من:

سلام. من امیر شریفی هستم.

تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌حساب می‌آمدم. یک شکست‌خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. بااینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی همیشه تعداد شکست‌هایم بیشتر از موفقیت‌هایم بود.

هر بار که به یکی از اهدافم می‌رسیدم به خودم افتخار می‌کردم و یک ماه بعد دوباره یک ناکامی. با درآمدی که به‌زور فقط به کرایه ماشین و ناهارم می‌رسید. (گاهی وقت‌ها به دلیل شرکت در دوره‌ها حتی به پول ناهار هم نمی‌رسید.) همیشه در حال غر زدن بودم. به این نتیجه رسیده بودم که خدای بزرگ و مهربان من را دوست ندارد و کاریش نمی‌توان کرد.

اوضاع هر روز داشت بدتر می‌شد. هم اوضاع مالی و هم اوضاع درسی در دانشگاه؛ درسی که اصلاً به آن علاقه‌ای نداشتم. هرروز بااحساسی بدتر از دیروز به دانشگاه و سرکار می‌رفتم. بدترین موضوع این‌که هنوز خدمت سربازی را هم پیش رو داشتم. هر جوری حساب می‌کردم قرار بود در بهترین حالت یک زندگی متوسط رو به پایین داشته باشم.

کم‌کم اتفاقات بد داشت به روابطم هم کشیده می‌شد. بهترین دوستانم رفته‌رفته از کنارم می‌رفتن و من هم‌فکر می‌کردم که آن‌ها اشکال‌ دارند. نمی‌دانم چرا بعد از ۸-۹ سال مطالعه مداوم و شرکت در بهترین دوره‌های موفقیت هنوز هم کارم خوب پیش نمی‌رفت. انگار یک‌چیزی این وسط گم‌ شده بود. یک حلقه، حلقه‌ای که اسمش را می‌گذارم حلقهی طلایی.

شروع به سؤال کردن از اساتیدی کردم که به دوره‌هایشان می‌رفتم ولی ظاهراً هیچ‌کدام حاضر به پاسخ به درخواست‌ها و ایمیل‌هایم نبودند. در همین حال دچار یک بحران روحی هم شدم تا حدی که خنده برایم آرزو شده بود. به دلیل اینکه کتاب زیاد خوانده بودم خیلی از اطرافیانم در موارد مختلف با من مشورت می‌کردند. شاید مصداق این مثل شده بودم: هر چه بگندد نمکش می‌زنند، وای به‌روزی که بگندد نمک.

تصمیم قاطع

تصمیم گرفتم خودم به جواب سؤالاتم برسم. شروع به مطالعه‌ی دوباره‌ی کتاب‌هایم کردم دراین‌بین از احادیث و قرآن کریم و اشعار بزرگانی چون مولوی و حافظ و … خیلی استفاده کردم. هر چیزی که در کتاب‌ها می‌خواندم عالی بود ولی مهر تأییدی که کتاب مقدس قرآن بر آن می‌زد دلگرمی وصف‌ناشدنی بود.

خواندم و خواندم و خواندم و بالاخره! به قول ارشمیدس یافتم، یافتم. حس کردم کل مسیر از مبدأ تا مقصد را داشتم فقط جای یک حلقه‌ی طلایی وسط خالی بود. این‌طور بگویم مثل سیمی که از یک شهر به شهر دیگر کشیده می‌شود ولی به علت یک پارگی کوچک هیچ فایده‌ای ندارد و جریان برق را انتقال نمی‌دهد.

تصمیم گرفتم تمام یافته‌ام را خلاصه‌نویسی و عملی کنم. هرلحظه‌ی زندگیم فقط به این فکر می‌گذشت که چگونه بیشتر به قانون جذب عمل کنم. کم‌کم نتایج عالی از راه رسیدند. درآمدم به‌ سرعت ۳ برابر شد و تا به امروز همین سه برابر هم چندین برابر شده است. امروز درآمدم ۹۷ برابر شده و روابطم با همه خوب شد تا جایی که انگار به اطرافیانم حتی مسافرت بدون حضور من خوش نمی‌گذرد.

همیشه فصل بهار را با عطسه کردن و بینی قرمز سپری می‌کردم. سرماخوردگی‌ام معمولا این‌قدر طولانی بود که به آن‌ها عادت می‌کردم ولی انگار بدنم خیلی قوی شده بود و این را خودم هم حس می‌کردم. اعتمادبه‌نفسم بالا رفت. وارد شغل‌هایی شدم که حتی روزی جرئت نداشتم در مورد آن‌ها رؤیاپردازی کنم.

نمونه‌ی کوچکی از این موفقیت‌ها کانال و سایت ماست. کانال تلگرامی پرورش افکار یکی از پرسرعت‌ترین کانال‌های هم اندازه و هم موضوع خودش است و سایت پرورش افکار که با نموداری بی‌نظیر در حال رشد است. من تا به حال یک همچین رشدی در سایت‌های مرتبط با خودمان در سال اول ندیدم. و هر چی بیشتر می‌گذرد بیشتر متوجه می‌شوم که وقتی ذهن تغییر می‌کند دنیای انسان تغییر می‌کند.

 

آموزش پاکسازی,آموزش قانون جذب,امیر شریفی

 

حتی خود دوره کارشناس جذب شوید در نوع خود یک رکود محسوب می‌شود که یک دوره‌ای برگزار شود و ۳۶۰۰۰ نفر در آن ثبت نام کنند. آن هم دوره‌ای که اولین دوره پرورش افکار در اولین سال کاریش است. اینها را نگفتم که بگویم توانستم خواستم بگویم می‌توانید!!!

نتایج زیاد بوده خواستم نتایجی را بگویم که خود کاربران محترم کانال و سایت در آن درگیر هستند تا لمس آن آسان‌تر باشد ولی نتاجی در زندگی‌ام گرفتم که واقعا این نتایج به هیچ وجه جزو بزرگترین آن‌ها نیستند و بزرگترین نتیجه‌ام نداشتن ترس است.

 

آیا شرایطی مثل گذشته‌ی من دارید؟ و دوست دارید شرایطی مثل حال حاضر من داشته باشید؟

دوست دارم این حلقه‌ی طلایی را با شما درمیان بگذارم. هیچ‌چیز در این مدت این‌قدر خوشحالم نکرده بود که برگزاری این دوره خوشحالم کرد. یک روز تصمیم گرفتم که اگر به یکی از اهدافم رسیدم این دوره را برگزار کنم و روزی که به آن هدفم رسیدم و تصمیم به برگزاری دوره گرفتم به‌سختی شب را خوابیدم.

آن‌قدر خوشحالم و ذوق دارم که این مطالب را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم که حتی الآن که دارم این مطالب را تایپ می‌کنم به‌سختی سر جایم نشسته‌ام. دوست دارم بلند شوم و داد بزنم بالاخره دارم این دوره را عمومی برگزار می‌کنم.

چرا من می‌توانم کمک شما کنم؟

مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.

من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که ۳ سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌اید از الآن هدف‌گذاری نکنید، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.

یعنی هرچقدر که الآن بخواهید بزرگ فکر کنید بازهم بعد از دوره می‌فهمید که خیلی کوچک بوده است. همین حالا بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دست گروه پرورش افکار می‌رسد که چقدر نتایج بی‌نظیری فقط در طی مدت کوتاهی که از شروع به کار کانال می‌گذرد به دست آوردند.

سرفصل‌های دوره:

خواب‌وبیدار

ارتعاش و مدارها

اگر اسکار را می‌گرفتم

شنا کردن در جهت جریان

سودوکو و تغییر اطرافیان

اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند

قطب‌نما

نقش خاطرات

جایگاه توبه

شکرگزاری پاک‌سازی

۲ فایل تخصصی روابط 

۲ فایل تخصصی ثروت

۲ فایل تخصصی سلامتی

و

تخمین قیمت دوره از روی قیمت دوره‌های مشابه قانون جذب :

قیمت دوره مقدماتی قانون جذب چیزی در حدود ۱٫۲ میلیون تومان است.

قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود ۱٫۸ میلیون تومان است.

قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به‌طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌بر  ۲ میلیون تومان است.

قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین ۲٫۵ میلیون تومان الی ۳ میلیون تومان است.

که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود ۸ میلیون تومان می‌شود ولی به دلیل عشق فراوانم به این دوره هم‌چنین برای این‌که دوست داشتم دوره‌ی اول کارشناس جذب شوید طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر ۹ ماهه را ۹۹۰ هزار تومان گذاشتم که به‌صورت ماه‌به‌ماه ۱۷۰هزار تومان قابل پرداخت است.

این دوره کاملا به صورت اینترنتی برگزار می‌شود

قولم یادم نرفته: اهداف خود را عمداً جذب کنید

در خرید ماه به ماه شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید. این فقط و فقط به این دلیل است که من به این دوره ایمان کامل دارم و مطمئنم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد

اگر به تمارین دوره عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد. من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.

شاید با ماهی ۱۷۰ هزار تومان بشود یک عینک آفتابی ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

 

قانون جذب دو,کارشناس جذب شوید,کارشناسی جذب

 

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

 

آموزش پاکسازی,آموزش قانون جذب,امیر شریفی

 

همه‌ی شمارا به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.

فراموش نکنید این دوره گارانتی ۱۰۰% برگشت وجه را در سه ماه اول دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این دوره

 

برای دیدن نتایج دوستانی که در این دوره شرکت کردند وارد کانال زیر شوید

https://telegram.me/natayej_karshenasan

 

برای ثبت نام در این دوره بی نظیر همین حالا به این ایدی در تلگرام پیام دهید

telegram.me/mrjanpanah

من در دوره کارشناس جذب شوید شما را با تمام عشق و علاقه ای که دارم با مفهوم واقعی قانون جذب و ارتعاش آشنا می کنم. همچنین با ارائه راهکارهای عملی و تمرین هایی روی باورهای شما کار خواهم کرد. به شما یاد می دهم که چگونه افکار منفی خود را دور بریزید، باورهای مثبت خود را تقویت کنید و احساسات مثبت خود را قوی تر نمایید.

در دوره کارشناس جذب شوید به شما عزیزان بهترین روش تجسم خلاق را آموزش خواهم داد و شما را با مفهوم واقعی توکل و حسن ظن به الله یکتا آشنا خواهم کرد. سپس استفاده درست از عبارات تاکیدی را آموزش داده و بهترین روش جذب ثروت را با شما در میان خواهم گذاشت. همچنین راز و رمزهای برخورداری از روابط عالی و شایسته را به شما خواهم گفت و نحوه درست پاکسازی را آموزش خواهم داد. تا به مرحله ای برسید که با وجود برخورداری از سلامتی و ثروت زیاد همواره فرد محبوبی باشید و بتوانید به تمام آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

دوست دارم تمام شما دوستان عزیزم را در این دوره ببینم

9+

561 نظر در مورد مقاله “ کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه
 1. بهادر :

  خب شرکت تو دوره هم مستلزم پرداخت هزینس منی که خودم درامد ندارم و خانوادمم فعلا نمیتونن ماهی صدوهفتاد تومن رو تقبل کنن نمیتونیم کارشناس جذب بشیم و خواسته هامون رو جذب کنیم…
  خیلی دوس داشتم جذب کنم که همین امسال از کنکور قبول بشم

  1+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   2+

 2. حسن :

  سلام جناب شریفی بزرگوار . سوال داشتم از خدمتتون اینکه من میدونم که نمیتونم به هیچ عنوان روی زندگی کسی تاثیر بذارم . اما مثلا درمورد روابط عاطفی با شریک عشقی خودم قصددارم یکسری مسائل رو که منو اذیت میکنه از بین ببرم . خب طبق اوامر شما من نسبت به تمام اتفاقات خوش بین میشم و سعی میکنم به مسائل منفی اهمیت زیادی ندم . همین قضیه باعث میشه که طرف من تمام رفتار های بدش رو کنار بذاره . و من احساس خوبی داشته باشم . حالا چطور میشه که یه جورایی راه روش خودش رو هم با ارتعاشات خودم تغییر دادم . یکم با حالت استقلال طرف مقابل تضاد داره . من خیلی از فایلهای پاسخ به سوالات رو گوش دادم اما سوال این مدلی رو پیدا نکردم وگرنه مزاحم وقت گرامیتون نمیشدم . لطف میکنید پاسخ بدید

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز ما نمیتونیم کسی رو تغییر بدیم
   مثال براتون بزنم همسرتون ویژگی داره که شما رو ناراحت میکنه
   اون احساس رو شما جذب کردید
   با فکر کردن به خوبی های همسرتون،همسر شما کارهایی میکنه که از این احساس خوب به شما بیشتر بده
   شاد باشید.

   0

 3. سوسن عباسی :

  آیا برای خرید دوره ها پول را به کارت شخصی یک خانم باید واریز کرد.

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   خیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

   2+

 4. سمیه سیدی :

  با سلام
  بنده از کارشناسان دوره هستم و میخوام اپلیکیشن رو علاوه بر گوشیم روی لپ تاپم نصب کنم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

  1+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   1+

 5. میثم :

  سلام و وقت بخیر خدمت آقای شریفی عزیز و گروه خوبشون
  توی دین ما میگن هر لحظه ذکر بگید تا همیشه یاد خدا باشید منتها همه جا و همه وقت نمیشه این کار و انجام داد چون آدم درگیر کارای روزمره میشه و از یادمون میره، حالا چه کاری میشه انجام داد که در مراحل اولیه یادگیری جذب همیشه متوجه باشیم از قانون جذب داریم استفاده می کنیم و حسمون حتی وقتی درگیر کارای روزمره هستیم خوب باشه؟ اینو متوجه هستم که بعد از یه مدت که استمرار توی مراحل جذب انجام میدیم به طور ناخودآگاه حسمون خوب میشه و اتفاقات عالی پشت سرهم میوفته منتها توی مراحل اولیه آموزش چه کاری میشه انجام داد؟ (البته شاید سوال من خیلی ایده آل گرایانه باشه)

  1+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیزم برای رسیدن به این مرحله ای ک فرمودید باید وقت گذاشت
   چگونه؟ باید انقدر اون موضوع رو تکرار کنید تا توی ناخودآگاهتون حفظ بشه ک بعدا ناخودآگاه به صورت خودکار براتون انجام بده
   پس شما با تکرار میتونید به این مرحله برسید
   براتون مثال بزنم شما وقتی ثبت نام میکنید برای آموزش رانندگی اوایل خیلی سخت میتونید رانندگی کنید و تناسب بین دنده و کلاچ و گاز برقرار کنید ولی بعد از یک مدت به راحتی رانندگی میکنید
   چه اتفاقی افتاده؟ اون تکرار کار خودش رو کرده!
   شاد باشید.

   3+

 6. فاطمه :

  سلام لطفا لینک ربات تلگرامتون رو بذارید گفتید توی بیو پیج هست ولی من ندیدم. ممنون میشم

  1+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 7. آذین سلطانی :

  سلام
  استاد عزیزم من از طریق یکی از دوستام با شما اشنا شدم تو دوره ی خیلی بد و تلخی از زندگی بودم.هیچ اطلاعی از قانون جذب نداشتم مدام قر میزدم شکرگزار نبودم من تو چند ماه هم کارم را از دست دادم هم سرمایه ام و اونموقع فکر میکردم از همه بدتر پسری بود که ۱۰ سال باهاش دوست بودم و به بدترین شکل بهم خیانت کرد و ازدواج کرد. اوج روز های بدم بود یه شب گفتم خدایا یا نجاتم بده یا منو بکش و راحتم کن.از طریق اینستا به صورت اتفاقی یک دوستی پیدا کردم که خیلی کمکم کرد و در اخر یک خانمی را بهم معرفی کرد که باهاش دوست شم خلاصه خدا برام نشونه های زندگیم رو میفرستاد و منم بهش توکل کردم و وقتی دست از قر قر برداشتم همون دوستم که یجورایی خدا برام فرستاده بود ادرس کانال شما رو داد و دنیایی من تغییر کرد من هنوز تو دوره شرکت نکردم و ویس های کانال رو گوش میدم ولی کلی دستاورد بدست اوردم که خودمم باورم نمیشه
  اولین دستاوردم این بود که فهمیدم من خودم رو دوست نداشتم ولی خدا انقدر دوستم داشت که اون اقا بدون دردسر از زندگی من رفت بیرون و جالبه خدا نشونه هایی به من نشون داد که بهم ثابت شد مردی که سر کار نمیره خیانت میکنه به درد ازدواج و اینده نمیخوره و…
  دومین دست آوردم کارم بود که از کاری که با حقوق ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ اخراج شدم ولی این بار برعکس سری هی پیش قر نزدم گریه زاری راه ننداختم و گفتم خدایا هرچی تو بگی و دو روز بعد کاری امد تو زندگیم با درامد ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون
  سومین دستاوردم حسمه که دیگه منفی و قر قرو نیستم و شکر گزارم و ارامشی جزیی امده تو زندگیم
  چهارمین دستاوردم اینه که با اینکه ۳۱ سالمه از این که ازدواج نکردم نمیترسم و میدونم خدا همونجوری که شما رو سر راهم قرار داد نیمه گم شده ام رو هم سر راهم میزاره
  و کلی دستاورد های مالی مثلا اخرین دستاوردم این بود که برای اولین بار تو زندگیم پاداش گرفتم اونم مبلغ ۵۰۰ هزار تومن که برای من خیلی خوب بود و میدونم خودم جذبش کردم
  و در اخر هرچی در گذشته بوده خودم جذبش کردم الان که جذب های امروزم رو میبینم که یکم حالم بهتره و این اتفاقات خوب برام افتاده الان که حالم خیلی بهتره از ۲ ماه پیشم از الان خیلی هیجان زده ام واسه جذب های دو سه ماه دیگم ببین اونا چی میشن
  در اخر خدارو شکر میکنم امیر شریفی را افرید و از استاد عزیزم ممنونم که راهنمایی ما شدین

  1+

 8. فاطمه :

  سلام استاد
  امروز از قانون سوالات رگباری استفاده کردم وای عالی بود عالی هرچند یه جاهایی به کارم گره افتاد ولی آدمای خوش قلبی رو دیدم که دلسوزانه کمکم کردن و حل شد. انقد مثال تاکسی و جلو نشستن که شما گفتین تو ذهنم بود که برام پیش اومد.
  فقط خواستم تشکر کنم از شما و خدای مهربونی که داریم. من شکر گذاری رو مدت زیادیه انجام میدم و میخوام بگم مهمترین چیزی که قانون جذب به من داد حس حضور خدا در کنارم بوده نزدیک نزدیک

  2+

 9. سارا :

  سلام اقای شریفی من ماهه دوم دوره هستم و شغل مورد علاقه ای که میخواستم رو بعد از مدت هاتلاش جذب کردم واقعا خوشحالم ممنون بابت دوره های خوبتون

  0

 10. پرند :

  ممکنه کسانی که اصلا با قانون جذب آشنا نیستن از حرفهای شما ذوق زده بشن تحت تاثیر تبلیغات شما کل دوره رو یکجا خریدم به دوستان و اعضای خانواده هم گفتم اونا هم خریدن حدودا۵نفر بودیم کوچکترین نتیجه ندیدیم وقتی هم بهشون این موضوعو نوشتم بلاکم کردن!! پولم حرومتون بشه انشالله
  دوره هم بی نظم و بی سروته

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

   1+

 11. @Naderahanin :

  سلام چگونه میشود در دورها شرکت کنیم

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   1+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

   0

 12. زهرا :

  با سلام حضور محترم آقای شریفی و با تشکر از کانال تلگرام آکادمی موفقیت که مطالب بسیار جذاب است ولی بر خلاق کانالتان من فصل یک دوره کارشناس جذب را خریدم ولی متاسفانه تمامی مطالب و حتی مثال در خود کانال بود و اصلا نیاز به خرید دوره نبود و کلا تمرینی هم نداده بودید و من راضی نبودم راستش می ترسم ماههای بعد را بخرم بازم مطالب تکراری باشد

  0

  • ادمین سایت :

   سلام دوست عزیز
   تا ماه سوم دوره نتیجه نگرفتن ک طبیعی هست
   و از ماه دوم به بعد تمارین داده میشه
   در خصوص تکراری بودن هم
   توی هر دوره یا کتابی مبحث ارتعاش بلاخره یکی هست اما طرز تدریس فرق داره
   چون دوره برگزار کردیم نمیتونیم تو کلیت قانون جذب دست ببریم
   اما خب مطالب دوره خیلی کاملتر از سایت هست
   شاد باشید.

   2+

 13. محمدی :

  م.:
  سلام براستادامیرشریفی عزیزوبزرگوار
  نمازوروزه هاتون مقبول درگاه حق ان شاالله…
  من خیلی وقته(شاید۶ماه) باشماوکانالتون آشناهستم وپیگیرتمارینی که میدید٬وهمه روموبه موانجام میدم٬فکرمیکنم بالای ۳ماه هم هست که بصورت جدی وتمام وقت شاگردشماشدم وباخریددوره تون توی کلاس کارشناس جذب شماشرکت میکنم وصبح تاشب وشب تاصبح کارم شده تمارین وپاک سازی٬باذکرعبارات تاکیدی میخوابم ودرحال ذکربیدارمیشم(خیییلی امیدواروشادبودم)
  ولی دریغ وصدافسوس که هیچ تاثیری توی زندگیم نداشته!؛! نداشته که هیچ حتی بدترهم شده!!!
  حتی اوایل آشنایی من باشماتوی استانبول بودم وکاری داشتم وسرمایه ای(نزدیک ۵۰ملیون)ولی الان اوناروهم ازدست دادم! وبخاطریک نوع بیخیالی که درتمارین هست وهزینه هایی که هرروزاجبارابایدبرای گذران زندگی خانواده بکنم پول هایی که داشتم هم تمام شده!!!
  حتی برای اینکه مزاحمتی درتمرکزم برای انجام تمارین توسط خانواده و….نداشته باشم توی این چندوقت دوباربه مشهداومدم وبارقبل ۷روزموندم والان هم تاامروز۵روزه که مشهدم!
  استادعزیزم جناب شریفی بزرگوار٬الان ناخودآگاه تهی شدم وناامیدازاین راه!چه کنم؟
  استادشرایط من شده مثل دیالوگ معروف که «جنگ شدکشاورزبودم باتراکتور٬الان هم کشاورزم ولی بدون تراکتور!»
  من قبل ازورودبه کلاس های شمامنبع درآمدی داشتم وسرمایه ای که حتی بعدازدست دادن اون منبع درآمدپولی داشتم که میتونستم توی ایران مغازه ای اجاره کنم وبه سختی گذران زندگی کنم (هروقت به ذهنم میومدکه نکنه پولم تموم بشه ومن غافلگیربشم و….ولی سریع ازذهنم خارج میکردم وپاکسازی…..)

  استادالان که چندروزیه بخاطردوری ازخانواده وتمرکزبیشترم به انجام تمارین و…به مشهداومدم به ناگاه ودراوج حال خوش وامیدواری تاکیدمیکنم به ناگاه ویکباره پنچرشدم!!!!
  استادشاااید۵۰۰هزارتومن بیشترنداشته باشم(یاتمارین وراه خاصی بمن بدیدکه سریع به نتیجه برسم٬یا۵۰ملیون خسارتی که به من واردشده روبدیدکه بتونم کسب وکاری راه بندازم!)

  البته بیشترازاین توی این چندماه ازدست دادم ولی این پول نقدی هست که ازدست دادم.
  استادکمکم کنیدکه بدجوری پنچرشدم بدجوری…
  البته دوست ندارم جواب من عمومی داده بشه .من جواب خصوصی واختصاصی میخوام.استادچه کنم؟؟؟؟

  این پیام منولطفابرسونیدبهش

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 14. سجاد :

  سلام خدمت استاد
  من دوره رو خریدم.. ماه دوم رو هم تموم کردم.. ولی تمرین ها رو نمیتونم دنبال کنم.. سریع خسته میشم!! چیکار کنم؟ موندم ماه سوم رو شروع کنم یا نه!!؟ خواهشا کمکم کنید..

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   1+

 15. farnoosh :

  سلام
  شما در معرفی دوره هزینه دوره رو ۹۹۰تومن فرمودید
  و در ادامه گفتید طی ۹ ماه ۱۷۰ تومن!
  درصورتی که ۹۹۰تومن طی ۹ماه میشه ماهی ۱۱۰تومن
  هزینه اش چطوریه بالاخره؟

  0

 16. فائزه :

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید یک سوال راجب تمرین دوره دارم ؛ روزه ی فکری
  آیا اینکه من زمانی که روزه هستم و مثلا فرزندم کار ناشایستی میکنه یا غر میزنه و من تلاشم رو میکنم که احساسم رو خوب نگه دارم و به غرهاش بی توجه باشم ؛ باز هم تمرین ام رو باید از اول شروع کنم ؟
  اینکه سعی میکنم حالم رو خوب نگه دارم
  به اتفاقات اطراف
  صحبت میکنم باهاش که بهتره غر نزنی و حالت رو خوب کنی و اینا
  این توجه میشه ؟!
  اگر توجه به حساب میاد به موردی که دوست ندارم و ناخواسته اطرافم هست ، چیکار کنم در زمان تمرین ؟
  این در صورتی هست که اون رفتار فقط برای من هست و من باید توجه کنم و حلش کنم
  آیا باید برم روز اول ؟!

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 17. نظرکرده :

  من میخوام ثبت نام کنم سایت و اپلیکیشین پرورش افکارروهم دارم کجا باید دوره رو خریداری کنم ممنون میشم توتلگرام پاسخ بدیدسپاسگزارم

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 18. مینا :

  سلام اقای شریفی.از کانال و سایت خیلی خوبتون متشکرم من هر روز وویس های شما رو گوش میدم و انرژی میگیرم من هنوز وارد دوره کارشناسی جذب نشدم ولی با همون تمرین های شما دارم نتیجه میگیرم و از این بابت خدارو شکر میکنم و از شما سپاسگزارم.
  من در مورد حکمت خدا سوال داشتم اول اجازه بدین درکی که من از طریق قانون جذب کردم توضیح بدم بعد شما لطف کنید بگید درست هست یانه.
  به نظرم و طبق چیزهایی من فهمیدم اول اینکه ما خواسته ای که داریم مشخص میکنیم بعد حسمونو نسبت بهش خوب میکنیم و بعد رهاش میکنیم و اونجا خدای متعال براساس بهترین راه که همون حکمتش هست اون خواسته رو براورده میکنه وچون من راه خاصی برای براورده شدنش مشخص نمیکنیم دیگر با حکمت خدا تناقضی پیدا نمیکنه.چون من همیشه میبینم وقتی خواسته ای براورده نمیشه میگن حتما صلاحت نبوده ولی وقتی از طریق قانون جذب خداسته تو بخوای دیگه این مورد پیش نمیاد.به نظر شما این درسته یا نه.

  2+

  • ادمین سایت :

   سلام بله دوست عزیز درسته
   شاد باشید.

   0

 19. نازنين :

  سلام روز بخیر
  خیلی دلم می خواد نظر إستاد شریفی را در مورد نت ورک مارکتینگ بدونم
  خیلی مهم برام ممنون 🙏🙏

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   استاد هیچ مجموعه ای را تایید یا تکذیب نمیکنند
   موفق باشید.

   0

 20. محمدرضا :

  سلام
  یکی دو سالی هست که با کانالتون اشنا و نزدیک به سه ساله که با قانون جذب اشنا هستم و نتایجی هم گرفتم
  از دوره و نتایجش که میبینم خیلی دوست دارم توش شرکت کنم
  اما والدینم حاضر نیستن بابتش انقدر هزینه کنن
  چون شاید توی خانوادمون من انقدر به این قانون اعتقاد داشته باشم
  میخواستم بدونم راهنمایی ای برای من که نمیتونم توی دوره شرکت کنم دارین یا نه

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   1+

 21. سید اسحاق حسینی :

  سلام .من خیلی خوشحالم که عضو کانال شما شدم .که در طول پنج ماه فقط حسم خوب کردم و به خیلی از چیزهایی که قبلا آرزوش رو داشتم خیلی راحت رسیدم وزندگی من از هر لحاظ کلا تغییر کرده خیلی دوستتان دارم آقای شریفی انشالله همیشه موفق باشید .
  جناب آقای شریفی خیلی از شما ممنونم وبزودی برای پیشرفتهای بیشتر در دوره بینظیر شما شرکت خواهم کرد .
  خدا را بینهایت شکر

  0

 22. سحر :

  با سلام

  من شخصی هستم که سالهای سال این مطالب رو که شما در موردش صحبت می کنین، دنبال می کنم. چند تا سوال بسیار مهم از شما دارم. ممنون می شم ادرس ایمیل یا تلگرام یا راه ارتباطی برای من باز کنید. من امریکا هستم و گرنه برای دریافت پاسخ سوالام حضوری میومدم.

  ممنون

  0

 23. سجاد :

  با عرض ادب و احترام خدمت آقای شریفی بزرگوار.فقط خواستم ازتون تشکر کنم و بگم که کارتون واقعا ستودنیه.امیدوارم همیشه پر توان و انرژی ادامه بدین.ممنون

  0

 24. محمد69 :

  سلام به آقای شریفی گرامی
  سپاس به خاطر فایل های صوتی فوق العاده ای که میگذارید.
  میخواستم بپرسم قیمت حال حاضر دوره ها تا چه زمانی ۶۹ هزار تومن باقی میمونه؟

  0

 25. مريم :

  سلام، زندگیتون پر از شادی
  من حدودا ۲ ماه هست که با کانال شما آشنا شدم، چند سالی هست که سعی می کنم انرژی مثبت رو جذب کنم ولی ویس های این کانال به من خیلی کمک کرد.
  خیلی احساس خوشبختی می کنم ، توکلم به خدا بیشتر شده و اتفاقات و حاشیه های بی اهمیت زندگی دیگه ازارم نمیده.
  خیلی دوست دارم تو جمع دوستان و گروه های اقای شریفی باشم.
  سپاسگزارم آقای شریفی

  0

 26. مهتا :

  با سلام
  من به تازگی با قانون جذب اشنا شدم ولی تاثیر خیلی خوبی را دیده ام. با اینکه فقط فایل های صوتی شما را گوش می کنم .
  بی نهایت سپاسگزارم

  0

 27. شهرام کامران نیا :

  استاد عزیز جناب شریفی تاثیرگذار
  این بار دومه که دارم براتون پیام میگذارم . درک میکنم سرتون شلوغه و یک نفر از پس اینهمه سوال و حل معضلات مختلف و جورواجور بر نمیاد .
  امیر جان اولا عذر میخوام که با اسم کوچک خطابتون میکنم چون واقعا احساس میکنم خیلی بهتون نزدیکم . خیلی حرف دارم و میدونم توقع بیجاییه بخوام وقتتون رو در اختیارم بگذارید تا مثل دوتا برادر باهم درد دل کنیم و بتونم از تجربیاتتون استفاده کنم . خدا رو شکر میکنم که شما رو سر راهم قرار داد چون بعد از ۵۱ سال واقعا خسته شدم و ازش خواستم کمکم کنه تا از این زندگی لاکپشتی و گنجشک روزی بودن خلاصم کنه . یکم دیر پیداتون کردم و کاش پارسال از ابتدای دوره کارشناس جذب همراهتون بودم چون هم شرایطش عالی بود و هم شهریه اش و نحوه پرداختش با شرایط من میخوند و از همه مهمتر یکسال که چه عرض کنم ده سال جلوتر از الان بودم . حالا هم خدا دوستم داشت که شما رو سر راهم قرار داد و انشاالله در کنار شما و دریافت انرژی بینهایت مثبت از شما بتونم هرچه زودتر به آرزوهایی که تا امروز خیلی راحت بسیاریشو از دست دادم برسم . تمام صحبتهاتونو تو کانال جذب دارم گوش میدم و گاهی هرکدوم رو ده بار یا بیشتر تا بتونم به مقاومت سرسختانه ضمیر ناخودآگاهم غلبه کنم . خیلی سخته و به هیچ عنوان حاضر نمیشه باهام کنار بیاد . قانون جذب تنها چیزی بوده تو عمرم بهش ایمان داشتم ولی مثل کسی بودم که علمی رو میدونه اما نمیدونه چجور از این علم و هنرش استفاده کنه . اما الان واقعا خسته شدم و ازتون کمک میخوام .
  خیلی حرف زدم اما فقط یک سوال فعلا ذهنمو درگیر کرده که جناب شریفی به دوره کارشناسی و تخفیفش نرسیدم و فرمودید هنوز هم دیر نشده اما خیلی برام فعلا سنگینه هزینه اش رو پرداخت کنم . میتونم فایلهاتون رو دونه دونه خریداری کنم یا بصورت ماهانه مبلغش رو پرداخت کنم ؟ قول میدم به تعهداتم در پرداخت سر وقت عمل کنم . البته مطمئنم این معضل مال دو تا سه ماه اوله و خدا شرایط جبران محبتهاتونو برام فراهم میکنه . بازم مزاحمتون میشم چون تازه پیداتون کردم . سنگ صبوری از جنس الماس که درخشش اش امید بخشه و در کنارش حالم خوبه . یاعلی . شهرام کامران نیا . از مشهد

  1+

  • پرورش افکار :

   سلام

   امکان پرداخت ماه به ماه همیشه وجود داشته و وجود خواهد داشت

   0

 28. سارا :

  سلام خوبین من تازه یک هفته شاید کمتر با کانالتون اشنا شدم قبل از این اشنایی من با یه کانال دیگه جلو میرفتم البته هنوزم هستم و کتاب راز و معجزه سپاس راندا برن و خوندم من حتی قبل شروع سال هدفامو نوشتم جوری که بهشون رسیدم .من وقتی هدفامو تجسم میکنم بعدش که به خودم میام لبخند رو لبمه و یه حسی که انگار اونجا و تو اون لحظه بودم بهم دست میده .میخوام بدونم حتما باید پر انرژی و پر خنده و یه جوری که همه بگن چرا انقدر شادی باشیم تا اتفاقای خوب برامون بیافته یا تو درون خودمونم داشته باشیم کافیه.سپاسگذارم.

  0

 29. نیلوفر احمدی :

  سلام اقای شریفی
  من اینترنت نداشتم و امروز فهمیدم ک ثبت نام دوره جدید مهلتش تمام شده،این مدت داشتم هزینه اش را جور میکردم واقعا برایم مقدور نیست که با هزینه بیشتر در دوره بعدی شرکت کنم.لطف میکنید انعطاف بخرج بدید تا من هم بتونم شرکت کنم؟
  امروز ب ادمین پیام دادم
  خیلی نیاز دارم ب این دوره
  ایدی تلگرامم euphoria_24هست

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   ادمینها با شما تماس میگیرند

   0

 30. ف.م ن :

  سلام من عضو کانال تلگرامی شما هستم اما میخاستم تو دوره ها تون شرکت کنم

  0

 31. فرهاد 2992 :

  با درود فراوان و خدا قوت. از دیروز در دوره شرکت کردم آیا دوره کانال تلگرام جدای دارد؟ سوالات قبلی نفرات دیگر در دوره رو کجا میتونم ببینم؟ با سپاس فراوان

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   بعد از ثبت نام در دوره به ادمینها پیام بدید تا شما را در کانال دوره اد کنند. سوالات و پاسخ ها در اپلیکیشن موجود است

   0

 32. امیر :

  سلام آقای شریفی میشه فیلم راز رو بزارین تو کانال یا بگین از کجا دانلودش کنیم لطفا

  0

 33. محدثه :

  سلام. چجور میشه تو دوره ثبت نام کرد؟

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   ایدی تلگرام مسئول ثبت نام در اخر صفحه موجود است. در کانال تلگرام هم طریقه ثبت نام کامل توضیح داده شده

   0

 34. وحید :

  سلام جناب شریفس در سال جدید دوره نمی ذارید

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   از کانال تلگراممون پیگیر باشید. دوره جدید تا ۱۵فروردین فقط با قیمت ۶۹ تومن ارائه میشه

   0

 35. مهدی :

  سلام استاد شریفی عزیز میخواستم یه پیشنهادبدم که اگه نتایجی که توی کانال گذاشتیدرو تاریخ میزدید که بعد ازچندماه طرف تونسته اون جذب روداشته باشه بهترنبود چون اینم یه امیدیه برایه اون کسی که میخواد اون نوع جذبی روداشته باشه .ببخشید قصدم فضولی نبود فقط یه پیشنهاده ✔❤

  0

 36. طیبه ازادی :

  سلام
  من بصورت خیلی اتفاقی تازه ۴ روز هست که با سایت وکانال شما اشنا شدم ولی باور نمی کنید خیلی نتیجه گرفتم
  دوست دارم توی دوره هاتون شرکت کنم نمیدونم ثبت نام کی هس
  مییشه راهنماییم کنید ؟

  0

 37. Asadzadeh :

  سلام عالیه

  0

 38. Asadzadeh :

  باسلام
  مدت سه چهار ماه توی کانلتون هستمواقعا محشر

  0

 39. فریباجداری :

  سلام آقای شریفی عزیزممنون بابت دوره ۹ماهه بسیارمفیدتون من واردکانال قانون جذب شماشدم که جذبهای مادی داشته باشم وبتونم ثروتمند بشم خیلی جالبه ازنظرمعنوی ثروتمندترین آفریده خداوند شدم غنی وبی نیازازهمه این دنیا بازهم ممنون وسپاسگزارکه صفات خدایی راکه درونتان پرورش داده بودید به نحواحسن به کاربران انتقال دادید

  0

 40. سمیه :

  باسلام میخواستم ببینم دقیقا این دوره ها چطوری برگزارمیشه؟لطفاتوضیح کامل بدین ممنونم

  0

 41. دانیال :

  اقای شریفی سلام یه پیشنهاد داشتم لطفا اگه ممکنه یه صفحه اینستا داشته باشین اونجا کامنت بزاریم دسترسی راحت تره نسبت به سایت ممنونم

  0

 42. دانیال :

  سلام من الان وارد دوره دوره کارشناسی جذب شدم. الانم باید برای هر ماه من یک ماه فایل ها روگوش بدم یا نه میتونم ماههی بعدی رو هم خریداری کنم.

  0

 43. داوود :

  سلام و درود به استادعزیزم جناب آقای شریفی
  استادمن چندروز پیش درباره جذب پول یه سوالی پرسیدم که خوشبختانه جوابمو تو پاسخ به سوالات گرفتم .شما چیزی جز دست قدرتمند خداوند نیستی.
  خیلی گلی …. خیلی باحالی…. دمت گرررررررررررررررررررررررررررررررم

  0

 44. مهسا :

  سلام خدمت آقای شریفی.من چند ماهه که با کانال شما آشنا شدم و چون شما فرموزه بودید که تا از کانال نتیجه نگرفتید وارد دوره نشید من هم صبر کردم تا الان که تاثیرات این قانون جذب را توی زندگیم دیدم حالا می خوام وارد دوره بشم اما اینکه بخواهم هزینه کل دوره را یکجا پرداخت کنم برام سخته،خواستم خواهش کنم که امکانی فراهم بشه تا پول هر دوره همان ماه پرداخت شود نه یکجا.امیدوارم همیشه خوش و خوش بهت باشید چون باعث حال خوب تو زندگیه ما شدید.

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   شما میتونید هر ماه رو جدا پرداخت کنید. اصلا اپلیکیشن اینگونه برنامه ریزی شده که ماه به ماه پرداخت بشه مگر دوستانی که دوست دارند یکجا پرداخت کنند

   0

 45. حفاظ بوته ای :

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

  0

 46. سيد محمد علي حسيني نژاد :

  سلام ببخشید یه سوال دیگه : چرا نمیشه مقالات یا مطالب سایت رو پرینت گرفت ؟ اصلا قابل کپی کردن هم نیست ؟ اگه بشه پرینت بگیریم خواندنش راحت تر هست مخصوصا برا من که چشمام ضعیفه و زیاد نگاه کردن به صفحه مانیتور برام خوب نیست ؟

  0

 47. سيد محمد علي حسيني نژاد :

  سلام ایا از امروز می توانم ثبت نام کنم در دوره های شما ؟

  0

 48. zahra :

  و اینکه من امسال زیاد وقت مطالعه در مورد قانون جذبو ندارم ولی به شدت نیاز دارم به دونستنش!

  0

 49. نجمه :

  سلام خسته نباشید می خواستم بگم اگر می شود در شهر شیرازهم کلاس بر گزار کنید من فقط از طریق کانالمطالب شمارا می شنویمواگر در شهرستانها هم کلاس بگذارید عالی میشود شما عالی هستین

  0

 50. محمد :

  با سلام
  استاد شریفی شما اخر صفر گفته بودید یک تخفیف خوب واسه دوره در عید میخواهید بدید اما ماه ربیع امد وتخفیف نه در سایت ونه تو تلگرام دیدم
  لطفا بگید کی میخواید تخفیف بدید تا ثبت نام کنیم
  با تشکر منتطرم

  0

 51. عسل :

  سلام وقتتون بخیر چطور میتونم این دوره رو تهیه کنم با تشکر

  0

 52. فاطمه :

  سلام استاد عزیز.من تمرین ۳_۵رو دوماهه که انجام میدم ودگ برای اون قسمت که باید ۵تا نعمتو بگیم واقعا کم میارم چیزی به ذهنم نمیرسه باید چیکار کنم؟

  0

 53. تبی :

  سلام خدمت آقای شریفی وتیم پرانرژیتون..برای شرکت دردوره باید چیکار کنیم؟

  0

 54. حسن قادری :

  سلام استادشریفی عزیزمیخواستم بگم لطف کنیدوکمکم کنیدکه چطوری من کاروثروت روجذب کنم چون هم بیکارم واوضاع مالی مناسبی ندارم فوق دیپلم کامپیوترم ولی کارگرساختمونی هستم زن وبچه دارلطف بگیدچکارکنم تازودتربه نتیجه برسم

  0

 55. ليلا :

  سلام خدا قوت اقای شریفی.
  من تازه ۲ ماه با کانال شما اشنا شدم. میخواستم بدونم دوره بعدی کی شروع میشه ؟؟

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   همین دوره رو میتونید تهیه کنید. این دوره دیگه برگزار نمیشه

   0

 56. فاطمه :

  سلام خدمت آقای شریفی عزیزو گرامی ممنونم از اینکه وقتتون برای ما میزارید.مخواستم اگر امکانش باشد یک فایل صوتی در مورد اینکه چه جور استخدام.بشیم رو بزارید.چون من ماه دیگ آزمون استخدامی دارم علاوه بر اینکه درس میخونم عبارت تاکیدی خیلی به کار میبرم آیا روش دیگر ای هم هست بخواهم حسم خوب بش را به کار ببرم ممنون میشم اگر جواب دهید.

  0

 57. arezou :

  و اینکه چجوری باید شرکت کنیم و پول دوره رو چجوری واریز کنیم اگه امکانش هست توضیح بدید بازم ممنون

  0

 58. arezou :

  و اینکه واقعا خداروشکر میکنم که با شما اشنا شدیم واقعا ازتون ممنونم،خداقوت

  0

 59. arezou :

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما اقای شریفی،من دوهفتس با کانال شما اشنا شدم و انرژیم دوبرابر شدم و زندگی برام لذت بخش تر وشیرین تر شده، من و همسرم خیلی دوس داریم تو دوره شرکت کنیم امکانش هست یا اینکه وسط دوره هست و نمیشه؟ امیدوارم که هرچه سریعتر بتونیم تو دوره شرکت کنیم🙏🙏🙏

  0

 60. فرشته :

  یکیم این ک دوره هاتون حضوریه؟

  0

  • پرورش افکار :

   سلام مجدد

   خیر داخل اپلیکیشن فایلها قرار داده میشه

   0

 61. فرشته :

  با سلام؛

  من تازه با کانال و سایت شما آشنا شدم دوره های کارشناسیتون هنوزم پابرجاست؟من میتونم ثبت نام کنم ؟

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   بله

   0

 62. مهی جون :

  کاش ارزونترش کنید

  0

 63. محمد :

  سلام آقای شریفی

  من به تازگی با سایت و کانال تلگرامتون آشنا شدم

  می خوام توی دوره شرکت کنم

  چطوری این کار رو بکنم؟

  لطفا برای افرادی مثل من که الان با وجود گذشت چند ماه از دوره، با سایت و کانال تلگرام تون آشنا شدن فکری کنید و تدبیری بیاندیشید که ما هم بتونیم با هزینه ی مناسب دوره رو غیر حضوری تهیه کنیم.

  امیدوارم هر چه سریع تر پاسخ منو بدید چون فایل های صوتی تلگرام رو شنیدم و تشنه ی مطالب تون هستم.

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   هر زمان که خواستید میتوانید از دوره استفاده کنید. دوره مثل یک سریال است. شما میتونید حتی ۱۰ ماه پس از شروع سریال دیدن آن را شروع کنید اگر قسمتهای قبلی موجود باشد که اینجا تمام فایلها موجود است.

   0

 64. sara :

  سلام آیا ازالان میشه تودوره شرکت کرد؟لطفا پاسخ سوالمو بدید من بشدت مشتاقم که تودورتون شرکت کنم واگه میشه کجا بایدثبت نام کنم وکلا دوره به چه صورته

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   بله با این ایدی در تلگرام تماس بگیرید

   @mrjanpanah

   0

 65. سعید :

  سلام آقای شریفی عزیز خدا قوت ….. من تو دوره کارشناسی جذب شما شرکت کرده ام و نتایج خوبی گرفته ام که مهمترین آنها آرامش است. خیلی از شما ممنونم

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   شکر خدای مهربان

   0

 66. محیا :

  سلام اقای شریفی من میتونم تواین دوره از الان شرکت کنم؟

  0

  • twim :

   سلام

   بله

   0

 67. محیا صحرایی :

  سلام اقای شریفی من میتونم تواین دوره از الان شرکت کنم؟

  0

 68. علی قربانی :

  سلام آقای شریفی عزیز من تازه با کانال وسایت آشنا شدم
  میخاستم بدونم میتونم در دوره شرکت کنم یا خیر ممنون میشم
  بابت فابلای صوتی تونم سپاس گذارم کلی انرژی داد بهم

  0

  • twim :

   سلام

   شما حتی سه سال دیگه هم میتوانید در دوره شرکت کنید ولی اون موقع دیگه ۹ ماه نخواهد بود. باید فایلهارو دانلود کنید

   0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *