آیکون تلگرام  جهت استفاده از تمامی آموزش ها در کانال تلگرام پرورش افکار عضو شوید

کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه

در دوره قانون جذب اهداف خود را عمداً جذب کنید

آیا از کار کردن خسته شدید؟ آیا کارتان را دوست ندارید؟

آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟

آیا روابطتان کوتاه‌مدت است؟ و یا پر از مشاجره؟

هر کسی وارد رابطه با شما می‌شود مثل نفر قبلی است؟ و دقیقا روابطتون مثل هم تمام می‌شود؟

آیا شادی خود را در تغییر دیگران می‌بینید؟

آیا مرتب اتفاقات تکراری و ناخواسته برای شما اتفاق می‌افتد؟

پس بقیه متن را بخوانید . . .

داستان زندگی من:

سلام. من امیر شریفی هستم.

تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌حساب می‌آمدم. یک شکست‌خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. بااینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی همیشه تعداد شکست‌هایم بیشتر از موفقیت‌هایم بود.

هر بار که به یکی از اهدافم می‌رسیدم به خودم افتخار می‌کردم و یک ماه بعد دوباره یک ناکامی. با درآمدی که به‌زور فقط به کرایه ماشین و ناهارم می‌رسید. (گاهی وقت‌ها به دلیل شرکت در دوره‌ها حتی به پول ناهار هم نمی‌رسید.) همیشه در حال غر زدن بودم. به این نتیجه رسیده بودم که خدای بزرگ و مهربان من را دوست ندارد و کاریش نمی‌توان کرد.

اوضاع هر روز داشت بدتر می‌شد. هم اوضاع مالی و هم اوضاع درسی در دانشگاه؛ درسی که اصلاً به آن علاقه‌ای نداشتم. هرروز بااحساسی بدتر از دیروز به دانشگاه و سرکار می‌رفتم. بدترین موضوع این‌که هنوز خدمت سربازی را هم پیش رو داشتم. هر جوری حساب می‌کردم قرار بود در بهترین حالت یک زندگی متوسط رو به پایین داشته باشم.

کم‌کم اتفاقات بد داشت به روابطم هم کشیده می‌شد. بهترین دوستانم رفته‌رفته از کنارم می‌رفتن و من هم‌فکر می‌کردم که آن‌ها اشکال‌ دارند. نمی‌دانم چرا بعد از ۸-۹ سال مطالعه مداوم و شرکت در بهترین دوره‌های موفقیت هنوز هم کارم خوب پیش نمی‌رفت. انگار یک‌چیزی این وسط گم‌ شده بود. یک حلقه، حلقه‌ای که اسمش را می‌گذارم حلقهی طلایی.

شروع به سؤال کردن از اساتیدی کردم که به دوره‌هایشان می‌رفتم ولی ظاهراً هیچ‌کدام حاضر به پاسخ به درخواست‌ها و ایمیل‌هایم نبودند. در همین حال دچار یک بحران روحی هم شدم تا حدی که خنده برایم آرزو شده بود. به دلیل اینکه کتاب زیاد خوانده بودم خیلی از اطرافیانم در موارد مختلف با من مشورت می‌کردند. شاید مصداق این مثل شده بودم: هر چه بگندد نمکش می‌زنند، وای به‌روزی که بگندد نمک.

تصمیم قاطع

تصمیم گرفتم خودم به جواب سؤالاتم برسم. شروع به مطالعه‌ی دوباره‌ی کتاب‌هایم کردم دراین‌بین از احادیث و قرآن کریم و اشعار بزرگانی چون مولوی و حافظ و … خیلی استفاده کردم. هر چیزی که در کتاب‌ها می‌خواندم عالی بود ولی مهر تأییدی که کتاب مقدس قرآن بر آن می‌زد دلگرمی وصف‌ناشدنی بود.

خواندم و خواندم و خواندم و بالاخره! به قول ارشمیدس یافتم، یافتم. حس کردم کل مسیر از مبدأ تا مقصد را داشتم فقط جای یک حلقه‌ی طلایی وسط خالی بود. این‌طور بگویم مثل سیمی که از یک شهر به شهر دیگر کشیده می‌شود ولی به علت یک پارگی کوچک هیچ فایده‌ای ندارد و جریان برق را انتقال نمی‌دهد.

تصمیم گرفتم تمام یافته‌ام را خلاصه‌نویسی و عملی کنم. هرلحظه‌ی زندگیم فقط به این فکر می‌گذشت که چگونه بیشتر به قانون جذب عمل کنم. کم‌کم نتایج عالی از راه رسیدند. درآمدم به‌ سرعت ۳ برابر شد و تا به امروز همین سه برابر هم چندین برابر شده است. امروز درآمدم ۹۷ برابر شده و روابطم با همه خوب شد تا جایی که انگار به اطرافیانم حتی مسافرت بدون حضور من خوش نمی‌گذرد.

همیشه فصل بهار را با عطسه کردن و بینی قرمز سپری می‌کردم. سرماخوردگی‌ام معمولا این‌قدر طولانی بود که به آن‌ها عادت می‌کردم ولی انگار بدنم خیلی قوی شده بود و این را خودم هم حس می‌کردم. اعتمادبه‌نفسم بالا رفت. وارد شغل‌هایی شدم که حتی روزی جرئت نداشتم در مورد آن‌ها رؤیاپردازی کنم.

نمونه‌ی کوچکی از این موفقیت‌ها کانال و سایت ماست. کانال تلگرامی پرورش افکار یکی از پرسرعت‌ترین کانال‌های هم اندازه و هم موضوع خودش است و سایت پرورش افکار که با نموداری بی‌نظیر در حال رشد است. من تا به حال یک همچین رشدی در سایت‌های مرتبط با خودمان در سال اول ندیدم. و هر چی بیشتر می‌گذرد بیشتر متوجه می‌شوم که وقتی ذهن تغییر می‌کند دنیای انسان تغییر می‌کند.

 

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
کانال تلگرام پرورش افکار ( امیر شریفی )

آموزش پاکسازی,آموزش قانون جذب,امیر شریفی

 

حتی خود دوره کارشناس جذب شوید در نوع خود یک رکود محسوب می‌شود که یک دوره‌ای برگزار شود و ۳۶۰۰۰ نفر در آن ثبت نام کنند. آن هم دوره‌ای که اولین دوره پرورش افکار در اولین سال کاریش است. اینها را نگفتم که بگویم توانستم خواستم بگویم می‌توانید!!!

نتایج زیاد بوده خواستم نتایجی را بگویم که خود کاربران محترم کانال و سایت در آن درگیر هستند تا لمس آن آسان‌تر باشد ولی نتاجی در زندگی‌ام گرفتم که واقعا این نتایج به هیچ وجه جزو بزرگترین آن‌ها نیستند و بزرگترین نتیجه‌ام نداشتن ترس است.

 

آیا شرایطی مثل گذشته‌ی من دارید؟ و دوست دارید شرایطی مثل حال حاضر من داشته باشید؟

دوست دارم این حلقه‌ی طلایی را با شما درمیان بگذارم. هیچ‌چیز در این مدت این‌قدر خوشحالم نکرده بود که برگزاری این دوره خوشحالم کرد. یک روز تصمیم گرفتم که اگر به یکی از اهدافم رسیدم این دوره را برگزار کنم و روزی که به آن هدفم رسیدم و تصمیم به برگزاری دوره گرفتم به‌سختی شب را خوابیدم.

آن‌قدر خوشحالم و ذوق دارم که این مطالب را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم که حتی الآن که دارم این مطالب را تایپ می‌کنم به‌سختی سر جایم نشسته‌ام. دوست دارم بلند شوم و داد بزنم بالاخره دارم این دوره را عمومی برگزار می‌کنم.

چرا من می‌توانم کمک شما کنم؟

مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.

من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که ۳ سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌اید از الآن هدف‌گذاری نکنید، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.

یعنی هرچقدر که الآن بخواهید بزرگ فکر کنید بازهم بعد از دوره می‌فهمید که خیلی کوچک بوده است. همین حالا بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دست گروه پرورش افکار می‌رسد که چقدر نتایج بی‌نظیری فقط در طی مدت کوتاهی که از شروع به کار کانال می‌گذرد به دست آوردند.

سرفصل‌های دوره:

خواب‌وبیدار

ارتعاش و مدارها

اگر اسکار را می‌گرفتم

شنا کردن در جهت جریان

سودوکو و تغییر اطرافیان

اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند

قطب‌نما

نقش خاطرات

جایگاه توبه

شکرگزاری پاک‌سازی

۲ فایل تخصصی روابط 

۲ فایل تخصصی ثروت

۲ فایل تخصصی سلامتی

و

تخمین قیمت دوره از روی قیمت دوره‌های مشابه قانون جذب :

قیمت دوره مقدماتی قانون جذب چیزی در حدود ۱٫۲ میلیون تومان است.

قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود ۱٫۸ میلیون تومان است.

قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به‌طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌بر  ۲ میلیون تومان است.

قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین ۲٫۵ میلیون تومان الی ۳ میلیون تومان است.

که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود ۸ میلیون تومان می‌شود ولی به دلیل عشق فراوانم به این دوره هم‌چنین برای این‌که دوست داشتم دوره‌ی اول کارشناس جذب شوید طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر ۹ ماهه را ۹۹۰ هزار تومان گذاشتم که به‌صورت ماه‌به‌ماه ۱۷۰هزار تومان قابل پرداخت است.

این دوره کاملا به صورت اینترنتی برگزار می‌شود

قولم یادم نرفته: اهداف خود را عمداً جذب کنید

در خرید ماه به ماه شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید. این فقط و فقط به این دلیل است که من به این دوره ایمان کامل دارم و مطمئنم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد

اگر به تمارین دوره عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد. من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.

شاید با ماهی ۱۷۰ هزار تومان بشود یک عینک آفتابی ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

 

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
کانال تلگرام پرورش افکار ( امیر شریفی )

قانون جذب دو,کارشناس جذب شوید,کارشناسی جذب

 

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

 

آموزش پاکسازی,آموزش قانون جذب,امیر شریفی

 

همه‌ی شمارا به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.

فراموش نکنید این دوره گارانتی ۱۰۰% برگشت وجه را در سه ماه اول دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این دوره

برای دیدن مطالبی که در سایت نیست وارد کانال پرورش افکار به آدرس زیر شوید

https://telegram.me/parvaresheafkar

برای دیدن نتایج دوستانی که در این دوره شرکت کردند وارد کانال زیر شوید

https://telegram.me/natayej_karshenasan

 

برای ثبت نام در این دوره بی نظیر همین حالا به این ایدی در تلگرام پیام دهید

telegram.me/mrjanpanah

من در دوره کارشناس جذب شوید شما را با تمام عشق و علاقه ای که دارم با مفهوم واقعی قانون جذب و ارتعاش آشنا می کنم. همچنین با ارائه راهکارهای عملی و تمرین هایی روی باورهای شما کار خواهم کرد. به شما یاد می دهم که چگونه افکار منفی خود را دور بریزید، باورهای مثبت خود را تقویت کنید و احساسات مثبت خود را قوی تر نمایید.

در دوره کارشناس جذب شوید به شما عزیزان بهترین روش تجسم خلاق را آموزش خواهم داد و شما را با مفهوم واقعی توکل و حسن ظن به الله یکتا آشنا خواهم کرد. سپس استفاده درست از عبارات تاکیدی را آموزش داده و بهترین روش جذب ثروت را با شما در میان خواهم گذاشت. همچنین راز و رمزهای برخورداری از روابط عالی و شایسته را به شما خواهم گفت و نحوه درست پاکسازی را آموزش خواهم داد. تا به مرحله ای برسید که با وجود برخورداری از سلامتی و ثروت زیاد همواره فرد محبوبی باشید و بتوانید به تمام آرزوهای خود جامه عمل بپوشانید.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
کانال تلگرام پرورش افکار ( امیر شریفی )

دوست دارم تمام شما دوستان عزیزم را در این دوره ببینم

32+
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

783 نظر در مورد مقاله “ کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه
 1. Ali.m :

  بعد از یک سال و چهار ماه بالاخره امروز دوره کارشناس جذب شوید تموم شد…زندگیم دگرگون شده!…حتما امتحانش کنین،موفقیت در انتظارتونه.

  0

 2. الییییی :

  س خسته نباشد من تازه با قانون جذب اشنا شدم میشه مراحل اولیه قانون جذبوبه من بگید ….ممنون میشم

  0

 3. مژده داودپور :

  سلام من توشرایط خیلی بدی با دوره شما آشنا شدم یه خواستگار داشتم که تموم مراحل انجام شد ولی یهو تماس گرفتن گفتن استخاره کردیم بد در اومده کلی ناامید شدم
  یا
  صاحبونه جواب کرده در به در دنبال خونه بودیم با مادرم هستم اون خیلی نااامیده واقعا خودم خسته شدم و دنبال کارم …
  یعنی من میتونم زندگیم رو عوض کنم !!!!!
  توسن ۳۲ سالگی یه کم دیر نیست واقعا ناامید شدم صحبتهای شما رو خیلی قبول دارم ولی نمیشه ..همش یه چی میشه کلا ناامید شم

  2+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   1+

 4. Fatemeh :

  با سلام . یه سوال داشتم یه چند تا کانال هست تو تلگرام یکی پرورش افکار یکی پرورش جذب یکی یچیز دیگه و کانال تو سایت هم ک آکادمی موفقیته . میخواستم بدونم ادمین این کانال ها با استاد شریفی در ارتباط هستن یا خیر؟

  2+

 5. آرزو :

  سلام میشه لطفن بفرمایید که فایل تخصصی روابط تو کدام ماه دوره هست من شرکت کردم ماه سومم ..

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 6. سیده زینب :

  سلام ببخشید کلیه تلگرام حتی طلایی که مال خود ایران هست و روس نظارت داره فیلتر شده و بالا نمیاد حال من باید چکار کنم و با پشتیبان ها ارتباط بگیرم من عضو دوره هستم و ماه اول رو خریدم اما منصرف شدن چون پولشو الان میخوام لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم
  در اپایکیشن پرورش افکار ایمیل زدم اما کسی جواب نداده
  ممنون

  2+

 7. جواد :

  سلام و عرض ادب
  بنده دوره رو خریداری کردم و ماه اول هستم ، اما سوالم در این مورد نیست و بهمین خاطر و بخاطر اینکه فرمودین سوالات اعتقادی در ربات نپرسیم اونجا مطرح نکردم
  همونطور که استاد شریفی فرمودن پایه قانون جذب باید با دین ما سنجیده بشه، بنده هم معتقدم ، مخصوصا به اهل بیت، یه فایل صوتی ایشون داشتن دقیق یادم نیست کدوم که فرمودن فقط از خدا بخایید، اینجا این بحث توسل یکم بنده رو گمراه میکنه ، حتی تو قرآن هم هست که پیش من میایید با وسیله بیایید، مثلا برای رزق و روزی توسل به امام جواد ، در قانون جذب این قضیه ورود داره یا خیر؟ برام خیلی مهمه جواب این پرسش، تشکر

  1+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   1+

 8. مارال عباسی :

  سلام خسته نباشید
  من با دوستم دونفری دورتونو گرفتیم ولی جدیدا نه با گوشی من و نه با گوشی دوستم نرم افزار پرورش افکار رو بالا نمیاره
  حتی نرم افزار رو حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی این دفعه گفت تعداد دستگاه فعال شما بیش از اندازه شده
  یعنی چی؟
  من با گوشی غیر از خودم و دوستم وارد نرم افزار پرورش افکار شدم ولی با گوشیای خودمون نمیشه داخل شد
  ممنون میشم بگید مشکل از کجاست؟
  چون واقعا بدونه گوش دادن به دوره ها دارم دیوونه میشم😑
  بازم ممنون😊❤

  3+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 9. کسری علی :

  سلام اقای شریفی عزیز انرژی خیلی خوبی به ما میدین با صدای گرم وگیراتون من یه مشکل دارم اینکه نمیتونم حسم را خوب کنم وافکار منفی زیادی دارم که باعث شده به خواسته اصلی ام نرسم یا اینکه خواسته ام ازم دور شده باید چکار کنم

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   چرا احساستون بده؟ چون توجه شما رو موضوع ناخواسته هست
   باید مرکز توجهتون رو تغییر بدید تا احساستون خوب بشه
   سخت هست اما نشدنی نیست
   شاد باشید.

   0

 10. علی عباس نژاد :

  سلام استاد عزیز
  در رابطه با فایل تجسم دوره سوالی دارم
  اونم اینکه شما گفتین توی حالت آلفا هرچی فرکانس ذهنی ما بیشتر باشه یعنی به خواب نزدیک تر باشیم قدرت تجسم قوی تر میشه
  حالا اگه کسی الکل یا موارد مشابه مصرف کنه که حالت آلفا تقویت بشه(چون یه حالتی به آدم دست میده که انگار چندروزه نخوابیدی) میشه گفت که قدرت تجسم هم بیشتر میشه؟
  چون من توی این حالت وقتی تجسم میکنم به قدری غرق در تجسم ام میشم که انگار واقعا اتفاق افتاده
  لطفا اگه مشکلی داره که نمیشه تو سایت بزارین حداقل جوابشو به ایمیلم بفرستین
  ممنون

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   2+

 11. حجت :

  با سلام و خدا قوت
  من در دوره ۹ماهه هستم و در حال حاضر هم ماه پنجم (۹۸/۳/۲۰)هستم
  دوره ی استاد شریفی عزیز بهترین و فوق العاده ترین دوره ها می باشد
  از وقتی وارد این دوره شدم خیلی شاد هستم و با قدرت تمام پیش میرم و جذب های کوچیک هم داشته ام
  استاد شریفی عزیز خیلی دوستون دارم تشکر تشکر تشکر تشکر هزاران تشکر
  (خدایا شکرت)

  3+

 12. صادق :

  سلام خدمت عزیزان پرورش افکار
  سلام ویژه خدمت اقای شریفی

  من حقیقتش میخام دوره ها رو بخرم ولی راستش در توانم نیست هزینه اش
  آیدی تلگرامم s070208m

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 13. مهسا :

  سلام وقت بخیر من این دوره رو تا ماه دوم خریداری کردم اوایل احساسم خوب بود ولی بد یدفه از گوش دادن هر روز فایلا خسته شدم الان احساس میکنم نمیتونم دوباره از اول این دوره رو شروع کنم چیکار باید بکنم

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 14. بهادر :

  خب شرکت تو دوره هم مستلزم پرداخت هزینس منی که خودم درامد ندارم و خانوادمم فعلا نمیتونن ماهی صدوهفتاد تومن رو تقبل کنن نمیتونیم کارشناس جذب بشیم و خواسته هامون رو جذب کنیم…
  خیلی دوس داشتم جذب کنم که همین امسال از کنکور قبول بشم

  2+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   2+

 15. حسن :

  سلام جناب شریفی بزرگوار . سوال داشتم از خدمتتون اینکه من میدونم که نمیتونم به هیچ عنوان روی زندگی کسی تاثیر بذارم . اما مثلا درمورد روابط عاطفی با شریک عشقی خودم قصددارم یکسری مسائل رو که منو اذیت میکنه از بین ببرم . خب طبق اوامر شما من نسبت به تمام اتفاقات خوش بین میشم و سعی میکنم به مسائل منفی اهمیت زیادی ندم . همین قضیه باعث میشه که طرف من تمام رفتار های بدش رو کنار بذاره . و من احساس خوبی داشته باشم . حالا چطور میشه که یه جورایی راه روش خودش رو هم با ارتعاشات خودم تغییر دادم . یکم با حالت استقلال طرف مقابل تضاد داره . من خیلی از فایلهای پاسخ به سوالات رو گوش دادم اما سوال این مدلی رو پیدا نکردم وگرنه مزاحم وقت گرامیتون نمیشدم . لطف میکنید پاسخ بدید

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز ما نمیتونیم کسی رو تغییر بدیم
   مثال براتون بزنم همسرتون ویژگی داره که شما رو ناراحت میکنه
   اون احساس رو شما جذب کردید
   با فکر کردن به خوبی های همسرتون،همسر شما کارهایی میکنه که از این احساس خوب به شما بیشتر بده
   شاد باشید.

   0

 16. سوسن عباسی :

  آیا برای خرید دوره ها پول را به کارت شخصی یک خانم باید واریز کرد.

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   خیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

   2+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 17. سمیه سیدی :

  با سلام
  بنده از کارشناسان دوره هستم و میخوام اپلیکیشن رو علاوه بر گوشیم روی لپ تاپم نصب کنم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

  1+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   3+

 18. میثم :

  سلام و وقت بخیر خدمت آقای شریفی عزیز و گروه خوبشون
  توی دین ما میگن هر لحظه ذکر بگید تا همیشه یاد خدا باشید منتها همه جا و همه وقت نمیشه این کار و انجام داد چون آدم درگیر کارای روزمره میشه و از یادمون میره، حالا چه کاری میشه انجام داد که در مراحل اولیه یادگیری جذب همیشه متوجه باشیم از قانون جذب داریم استفاده می کنیم و حسمون حتی وقتی درگیر کارای روزمره هستیم خوب باشه؟ اینو متوجه هستم که بعد از یه مدت که استمرار توی مراحل جذب انجام میدیم به طور ناخودآگاه حسمون خوب میشه و اتفاقات عالی پشت سرهم میوفته منتها توی مراحل اولیه آموزش چه کاری میشه انجام داد؟ (البته شاید سوال من خیلی ایده آل گرایانه باشه)

  2+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیزم برای رسیدن به این مرحله ای ک فرمودید باید وقت گذاشت
   چگونه؟ باید انقدر اون موضوع رو تکرار کنید تا توی ناخودآگاهتون حفظ بشه ک بعدا ناخودآگاه به صورت خودکار براتون انجام بده
   پس شما با تکرار میتونید به این مرحله برسید
   براتون مثال بزنم شما وقتی ثبت نام میکنید برای آموزش رانندگی اوایل خیلی سخت میتونید رانندگی کنید و تناسب بین دنده و کلاچ و گاز برقرار کنید ولی بعد از یک مدت به راحتی رانندگی میکنید
   چه اتفاقی افتاده؟ اون تکرار کار خودش رو کرده!
   شاد باشید.

   5+

 19. فاطمه :

  سلام لطفا لینک ربات تلگرامتون رو بذارید گفتید توی بیو پیج هست ولی من ندیدم. ممنون میشم

  1+

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 20. آذین سلطانی :

  سلام
  استاد عزیزم من از طریق یکی از دوستام با شما اشنا شدم تو دوره ی خیلی بد و تلخی از زندگی بودم.هیچ اطلاعی از قانون جذب نداشتم مدام قر میزدم شکرگزار نبودم من تو چند ماه هم کارم را از دست دادم هم سرمایه ام و اونموقع فکر میکردم از همه بدتر پسری بود که ۱۰ سال باهاش دوست بودم و به بدترین شکل بهم خیانت کرد و ازدواج کرد. اوج روز های بدم بود یه شب گفتم خدایا یا نجاتم بده یا منو بکش و راحتم کن.از طریق اینستا به صورت اتفاقی یک دوستی پیدا کردم که خیلی کمکم کرد و در اخر یک خانمی را بهم معرفی کرد که باهاش دوست شم خلاصه خدا برام نشونه های زندگیم رو میفرستاد و منم بهش توکل کردم و وقتی دست از قر قر برداشتم همون دوستم که یجورایی خدا برام فرستاده بود ادرس کانال شما رو داد و دنیایی من تغییر کرد من هنوز تو دوره شرکت نکردم و ویس های کانال رو گوش میدم ولی کلی دستاورد بدست اوردم که خودمم باورم نمیشه
  اولین دستاوردم این بود که فهمیدم من خودم رو دوست نداشتم ولی خدا انقدر دوستم داشت که اون اقا بدون دردسر از زندگی من رفت بیرون و جالبه خدا نشونه هایی به من نشون داد که بهم ثابت شد مردی که سر کار نمیره خیانت میکنه به درد ازدواج و اینده نمیخوره و…
  دومین دست آوردم کارم بود که از کاری که با حقوق ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ اخراج شدم ولی این بار برعکس سری هی پیش قر نزدم گریه زاری راه ننداختم و گفتم خدایا هرچی تو بگی و دو روز بعد کاری امد تو زندگیم با درامد ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون
  سومین دستاوردم حسمه که دیگه منفی و قر قرو نیستم و شکر گزارم و ارامشی جزیی امده تو زندگیم
  چهارمین دستاوردم اینه که با اینکه ۳۱ سالمه از این که ازدواج نکردم نمیترسم و میدونم خدا همونجوری که شما رو سر راهم قرار داد نیمه گم شده ام رو هم سر راهم میزاره
  و کلی دستاورد های مالی مثلا اخرین دستاوردم این بود که برای اولین بار تو زندگیم پاداش گرفتم اونم مبلغ ۵۰۰ هزار تومن که برای من خیلی خوب بود و میدونم خودم جذبش کردم
  و در اخر هرچی در گذشته بوده خودم جذبش کردم الان که جذب های امروزم رو میبینم که یکم حالم بهتره و این اتفاقات خوب برام افتاده الان که حالم خیلی بهتره از ۲ ماه پیشم از الان خیلی هیجان زده ام واسه جذب های دو سه ماه دیگم ببین اونا چی میشن
  در اخر خدارو شکر میکنم امیر شریفی را افرید و از استاد عزیزم ممنونم که راهنمایی ما شدین

  3+

 21. فاطمه :

  سلام استاد
  امروز از قانون سوالات رگباری استفاده کردم وای عالی بود عالی هرچند یه جاهایی به کارم گره افتاد ولی آدمای خوش قلبی رو دیدم که دلسوزانه کمکم کردن و حل شد. انقد مثال تاکسی و جلو نشستن که شما گفتین تو ذهنم بود که برام پیش اومد.
  فقط خواستم تشکر کنم از شما و خدای مهربونی که داریم. من شکر گذاری رو مدت زیادیه انجام میدم و میخوام بگم مهمترین چیزی که قانون جذب به من داد حس حضور خدا در کنارم بوده نزدیک نزدیک

  2+

 22. سارا :

  سلام اقای شریفی من ماهه دوم دوره هستم و شغل مورد علاقه ای که میخواستم رو بعد از مدت هاتلاش جذب کردم واقعا خوشحالم ممنون بابت دوره های خوبتون

  1+

 23. پرند :

  ممکنه کسانی که اصلا با قانون جذب آشنا نیستن از حرفهای شما ذوق زده بشن تحت تاثیر تبلیغات شما کل دوره رو یکجا خریدم به دوستان و اعضای خانواده هم گفتم اونا هم خریدن حدودا۵نفر بودیم کوچکترین نتیجه ندیدیم وقتی هم بهشون این موضوعو نوشتم بلاکم کردن!! پولم حرومتون بشه انشالله
  دوره هم بی نظم و بی سروته

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی به آیدی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   شاد باشید.

   1+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *