4 قانون مهم برای داشتن زندگی بهتر از نظر یک جنگجوی سامورایی

135

جنگجوی سامورایی

با این ۴ قانون می توانید زندگی بهتری داشته باشید

برای داشتن یک زندگی مطلوب و سالم، می بایست مجموعه ای از قوانین را رعایت کنید تا هم خودتان و هم دیگران در آرامش قرار داشته باشید، از زندگی در کنار هم لذت ببرید و به احساس موفقیت در زندگی دست پیدا کنید. زندگی شخصی و اجتماعی نیازمند رعایت کردن مجموعه ای از قوانین می باشد که همه افراد باید به آن ها احترام بگذارند.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم شما را با قوانین مهمی برای داشتن زندگی بهتر و رسیدن به موفقیت در زندگی آشنا کنیم. لطفا با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

تنها ماهی مرده موافق جریان آب شنا می کند

کانال تلگرام پرورش افکار

تنها ماهی مرده موافق جریان آب شنا می کند

همان طور که می دانید، زندگی همواره بر وفق مراد ما نیست و یکی از اصول این است که برای اتفاقات تلخ و شیرینی که برایمان رخ می دهد، با تمام وجود سپاسگزار خداوند مهربان باشیم. در صورتی که با تمام وجود به این اصل اعتقاد داشته باشیم، هیچ وقت بدون آزمایش و بررسی درون آتش زندگی گرفتار نخواهیم شد. چون بر اساس قانون جذب، عمل شکرگزاری تاثیر زیادی روی ما و زندگی مان خواهد داشت و باعث می شود که اتفاقات خوب بیشتری برایمان در زندگی رقم بخورد. 

اگر در زندگی با سختی های مختلفی روبرو نمی شدیم، هیچ گاه رشد نمی کردیم، تغییر نمی کردیم، چیزی یاد نمی گرفتیم و هیچ گاه قادر نبودیم سطح زندگی خود را ارتقاء دهیم تا به موفقیت در زندگی برسیم. در صورتی که زندگی تنها پر از اتفاقات عاشقانه بود، مطمئناً بالاخره خسته می شدیم. در صورتی که همه چیز در زندگی راحت بود، هیچ گاه نمی توانستیم قوی شویم. به همین دلیل است که دائم می بایست سپاسگزار خدا باشیم و بدانیم که تنها یک ماهی مرده با آب شنا می کند.

برخی اوقات مسائلی اتفاق می افتد که باعث ناراحتی ما می شود و در نتیجه با خود کلنجار می رویم. ما باید با جریان آب به مبارزه بپردازیم و برای داشتن یک زندگی بهتر با تمام وجود تلاش کنیم. به خاطر داشته باشید که هیچ چاره ای جز پیش رفتن ندارید و باید قدرت خود را افزایش دهید. این موضوع باعث می شود قوی تر شویم و شادی و نشاط در وجود ما افزایش می یابد. طبق بررسی هایی که انجام گرفه است، مشخص شده که تعداد زیادی از مردم، دوران بازنشستگی را یک علامت ناراحت کننده تلقی می کنند.

تمام چیز هایی که برای بهتر شدن نیاز دارید را بررسی کنید. انجام دادن این کار برای نیرومندتر شدن اهمیت بسیاری دارد. نباید به خودتان اجازه دهید که ضعیف شوید و برای این منظور باید کاری انجام دهید. در این بین بهتر است برخی اوقات تلاش خود را برای مدت زمان کوتاهی متوقف کنید و از زندگی خود لذت ببرید.

قوی، سالم و نیرومند

می خواهید مانند یک ماهی مرده باشید یا همیشه قوی، سالم و نیرومند باشید؟!

زمانی که به انجام یک کار مشغول می شوید، مسلما خسته خواهید شد. اما این خستگی چیزهایی برای شما به دنبال دارد. ممکن است برخی اوقات تلاش شما متوقف شود، اما باز هم باید به حرکت خود ادامه دهید. کاملاً درست است، همیشه باید به حرکت خود ادامه دهید و در مسیر پیشرفت قرار داشته باشید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۸۰

۱ – هیچ وقت نترسید

نباید در زندگی تان چیزی وجود داشته باشد که از آن احساس ترس و واهمه داشته باشید. در صورتی که از چیزی می ترسید، بهتر است برای رفع آن و غلبه کردن بر ترستان کاری انجام دهید. از هر چیزی که می ترسید، سرتان را بالا نگه دارید، سینه خود را ستبر کنید و به سمت آن گام بردارید و موفق به شکست آن خواهید شد. فراموش نکنید که هیچ چیزی برای ترسیدن از آن در زندگی وجود ندارد. البته برخی از افراد از چیزهای مختلفی می ترسند. به عنوان مثال یک نفر از ارتفاع می ترسد، دیگری از دریا می ترسد و هر کسی ممکن است ترس مخصوص خود را داشته باشد. ولی با کمی خودباوری و تمرین می توانید بر ترس های خود غلبه کنید. تنها کافی است بخواهید آن ها را شکست دهید.

۲ – تعجب نکنید

برخی اوقات این گونه به نظر می رسد که زندگی تعجب بر انگیز است، اینطور نیست؟ شما در حال حرکت کردن به سمت اهداف خود هستید که به یک باره مانعی بر سر راهتان قرار می گیرد، ولی در صورتی که با دقت نگاه کنید، در امتداد مسیر نشانه هایی را مشاهده خواهید کرد که به شما نشان می دهد دست یابی به هدف مورد نظرتان امکان پذیر است، پس نباید متعجب شوید.

به خاطر داشته باشید که موقعیت فعلی شما، حتما تغییر خواهد کرد. به همین دلیل نباید اجازه دهید اتفاقاتی که در زندگی رخ می دهد، باعث شود متعجب شوید. به این دلیل که نصفی از عمرمان در حالی می گذرد که خواب هستیم. هوشیاری خود را حفظ کنید تا هیچ چیزی قادر نباشد باعث تعجب شما شود.

۳ – هیچ تردیدی نداشته باشید

همیشه سعی کنید احتمام انجام دادن کاری را بررسی نمایید و سپس آن را انجام دهید. در صورتی که برگردید، موقعیتی که پیش رویتان قرار داشته است، از بین خواهد رفت و دیگر برای به دست آوردن آن هیچ شانسی نخواهید داشت. وقتی به گزینه های پیش روی خود فکر می کنیم می توانیم تصمیم بگیریم، انتخاب کنیم و دنبال آن برویم.

رمز دست یابی به موفقیت در زندگی، این است که تردید نداشته باشید و برای انجام دادن کار مورد نظر خود تعلل نکنید. به عبارت دیگر، منتظر نباشید تا دیگران برای شما تصمیم گیری کنند. یعنی اگر نمی توانید از یک موضوع صرف نظر کنید، می بایست هرچه سریع تر به دنبال آن بروید و از به دست آوردن آن لذت ببرید. در صورتی که چیزی برای انجام دادن نداشته باشید، آن وقت منتظر شدن و تردید کردن هیچ تفاوتی ایجاد نخواهد کرد.

شک نداشته باشید

۴ – شک نداشته باشید

زمانی که درباره یک چیز خاص تصمیم گیری می کنید، دیگر نباید زمان خود را برای فکر کردن به آن هدر دهید. فکر کردن را متوقف کنید و سعی کنید از انتخاب خود لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که هیچ گونه شک و تردیدی در رابطه با زندگی وجود ندارد. هر زمان که تصمیم به انجام دادن یک کار گرفتید، می بایست مستقیم و بدون تعلل و تردید به سراغ آن بروید و هیچ گونه شکی در مورد آن نداشته باشید. نباید تردید داشته باشید که آیا کاری که آغاز کرده اید مناسب است یا خیر! به تصمیم و انتخاب خود ایمان داشته باشید و مطمئن باشید به موفقیت نیز خواهید رسید.

به خاطر داشته باشید که در مراحل مختلف زندگی و زمانی که قصد شروع و انجام دادن یک کار دارید، نباید به هیچ عنوان هیچ گونه ترس، تعجب، تردید و شکی به خودتان راه دهید؛ تا قادر باشید به موفقیت در زندگی دست پیدا کنید.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار جالب است بدانید این چهار اصل یعنی نترسیدن، تعجب نکردن، تردید نداشتن و شک نداشتن، چهار توصیه است که از یک جنگجوی سامورایی در قرن هفدهم می باشد.

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.