پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد ارتعاش و قانون جذب

پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد ارتعاش و قانون جذب

پادکست پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد ارتعاش و قانون جذب

پاسخ به سوالات کلیدی شما در مورد ارتعاش و قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری دیگری از پرسش و پاسخ های استاد امیر شریفی در مورد قانون جذب با شما همراه هستیم. لازم به ذکر است که نسخه صوتی این سوال و جواب ها هم در این مقاله موجود است. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: من چگونه فرزندانم را با قانون جذب آشنا کنم؟

بهترین کار این است که فیلم راز را به آن ها نشان دهید. به این خاطر که فیلم راز به طرز بچگانه هم بیان شده و آن ها می توانند این فیلم را به خوبی درک کنند و کتاب سارا اثر استر هیکس هم گزینه ی خوبی برای آموزش قانون جذب به بچه ها است چون کاملا داستانی نوشته شده و بسیار زیباست.

شما فقط در همین حد به بچه های خود بگویید که هرچه را که در بیرون می بینید اول در خودتان دیده اید، یعنی این که شما چیزی جز درون خودتان را در دنیای فیزیکی مشاهده نمی کنید.

سوال: رابطه من با کسی به هم خورده و ما الان از همدیگر فاصله گرفته ایم. برای این رابطه باید چه کار کنم؟

خیلی خوب است که ذهن خودتان را محدود به یک شخص خاص نکنید. شما سعی کنید به تمام روابط خود حس خوب بدهید. اگر از این رابطه این احساس خوب را دریافت نکنید، که مطمئن باشید ۹۰ درصد ممکن است که آن را دریافت کنید، از روابط دیگر خود دریافت خواهید کرد. شما وقتی به خوبی های یک نفر فکر می کنید، می بینیم که همان فرد در حق ما بدی می کند؛ اشکالی ندارد.

مطمئن باشید شخص دیگری وارد زندگی تان می شود که تمام این خوبی ها را به شما می کند. شما فقط باید با حس مثبت به خوبی های آن فرد فکر کنید. به خاطرات قشنگی که دارید. و اصلا ذهنتان را به سمت این که از هم جدا شده اید و از او ناراحت هستید، معطوف نکنید چون هیچ کمکی به شما نمی کند.

ایده

سوال: گاهی ذهنم جرقه ای می زند و آن چیز سریع اتفاق می افتد. در این شرایط یعنی من آن چیز را جذب کرده ام یا این که به من الهام شده است؟

جذب چیزی نیست که شما آن را بیافرینید. جذب چیزی است که هست و شما با آن هم مسیر می شوید و آن چیز وارد زندگی شما می شود. و چون وارد آن مدار می شوید تا آن چیز به شما برسد یک زمان خاصی طول می کشد. اگز می بینید که چیزی خیلی سریع انجام می شود، این الهام است. خیلی ها فکر می کنند که قانون جذب این است که وقتی به کسی فکر می کنی، او سریع به تو زنگ می زند؛ در صورتی که این الهام است.

شما وقتی به کسی فکر می کنی باید یک ارتعاش را بفرستید. جهان هستی به آن ارتعاش شما پاسخ دهد، سپس یک فکر را به سر شما بیندازد. سپس آن فرد گوشی را بردارد و به شما زنگ بزند. ولی گاهی شما تا به شخصی فکر می کنید می بینید که در کمتر از چند ثانیه همان فرد به شما زنگ می زند؛ این مطمئنا الهام است. وقتی این تداخل زمانی پیش می آید و شما خیلی سریع به آن چیزی که فکر می کنید می رسید، بدانید که آن مورد به شما الهام شده است. همچنین به خاطر داشته باشید که الهام همیشه با یک حس فوق العاده خوب همراه است.

سوال: در فایل های آموزش قانون جذب در مورد جذب پول و ثروت مطالب خیلی خوبی ارائه دادید. ممنون می شوم در زمینه بورس و سهام هم توضیح دهید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۶

زمانی که شما کلا ارتعاشتان روی پول باشد، فرق نمی کند که شما سهام، زمین یا ماشین بخرید. در هر صورت شما سود می کنید. اگر حتی شما یک تحلیل گر حرفه ای در بازار بورس و سهام هستید، به خاطر این است که ارتعاش پول و ثروت فرستاده اید و قانون جذب این مهارت را برای جذب ثروت وارد زندگی شما کرده است. در صورتی که همه ی ما تحلیلگران خیلی خوبی را می شناسیم که نمی توانند خوب پول در بیاورند! بنابراین اگر ارتعاش شما نسبت به پول و ثروت خوب باشد، از هر راهی که شده به سمت به دست آوردن پول و ثروت می روید.

سوال: لطفا چند کتاب عالی در مورد کاربرد عملی قانون جذب معرفی کنید؟

کتاب قدرت از راندا برن، کتاب بخواهید تا به شما داده شود از استر هیکس و کتاب راهنمای درون باز هم از استر هیکس، کتاب فوق العاده خوب و قدرتمندی است که پیچیده ترین مباحث در مورد قانون جذب را در این کتاب بیان کرده است. اگر به دنبال کتاب قوی و پیشرفته در مورد آموزش قانون جذب هستید، من به شما کتاب راهنمای درون از خانم استر هیکس را معرفی می کنم.

سوال: من مدتی است که می خواهم ثروتمند شوم، با وجود این که در کارم حرفه ای هستم ولی نمی دانم باید چکار کنم؟ فکر می کنم به خاطر این که مردم اینجا پول ندارن، هنوز ثروت وارد زندگیم نشده! لطفا مرا راهنمایی کنید.

دوست عزیز مطمئن باشید ثروتمند نشدن شما اصلا ربطی ندارد به این که شما در جایی زندگی می کنید که مردمانش از لحاظ مالی ضعیف هستند. شما اگر بتوانید در شهری که زندگی می کنید تنها از هزار نفر آن ها ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشید، این مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان می شود. ولی نکته ای که وجود دارد این است که شما اصلا نباید به این فکر کنید که فقط باید از مردم شهر خودتان پول درآورید. و دوم این که اصلا نباید فکر کنید که از چه کسی و از چه طریقی باید پول درآورید.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که یکی از ثروتمندترین مردان دنیا در گابن زندگی می کند، که یکی از کشورهای آفریقایی است که شاید اسمش را هم نشنیده باشید. پس این باور شما اشتباه است و باید به این باور برسید که در همه جای دنیا می شود پول درآورد و ثروتمند شد.

شما ممکن است زمانی که محدودیت های ذهنی خود را بردارید و دیدگاه های خود را تغییر دهید، وارد شغل دیگری شوید که از طریق آن خیلی راحت تر و بیشتر درآمد کسب کنید. ترتیب کار است: اول ارتعاش عالی می دهید که من می خواهم ثروتمند شوم. سپس کائنات راه رسیدن به آن را به شما می دهد. ما ارتعاش مثبت می فرستیم، به خاطر این که راه رسیدن به خواسته هایمان را نمی دانیم.

راندا برن در کتاب قدرت می گوید: تقریبا در تمام موارد، تا زمانی که به خواسته ای برسید، نمی دانید از چه راهی قرار است به آن برسید. بنابراین اگر می خواهید ثروتمند شوید، فقط به همان پول ارتعاش بفرستید و نسبت به آن حس خوب داشته باشید.

قانون جذب

سوال: بعضی ها خیلی سریع از قانون جذب نتیجه می گیرند، میشه لطفا بیشتر در مورد ارتعاش توضیح دهید؟

ارتعاش مجموع توجه و احساس شما است. مثلا من الان به سلامتی فکر می کنم، حسم خوب است یا بد؟ اگر بد است یعنی دارم ارتعاش منفی سلامتی می فرستم. من الان دارم به پول فکر می کنم، حسم خوب است یا بد
؟ اگر خوب است، یعنی دارم ارتعاش مثبت ثروت می فرستم.

بنابراین ارتعاش مجموع توجه و احساس را با هم دارد. یعنی این که از طرف شما موشکی به سمت کائنات فرستاده می شود که می گوید شما به سلامتی فکر کردید. جنس این ارتعاش سلامتی است. حالا اگر احساس شما خوب باشد سلامتی به شما داده می شود؛ و اگر احساستان بد باشد، بر اساس قانون جذب برعکس این قضیه برایتان اتفاق می افتد.

سوال: من با تلقین نتوانستم احساسم را عوض کنم و می خواهم به این باور برسم که می توانم؛ اما باوری که در ذهنم دارم دائما مانع من می شود. باید چه کار کنم؟

اگر باورتان مانع خواسته های شما می شود، از ذهنتان بپرسید برای چه نمی توانم به آن ها آبرسم؟ ببینید چه جواب هایی می دهید. مثلا اگر می گویید چون تحصیلاتم کم است، ببینید که چند نفر هست که با وجود تحصیلات کم فرد موفق و ثروتمندی است. اگر می گویید به خاطر این که چهره زیبایی ندارم، ببینید چند نفر هست که بدون این که چهره زیبایی داشته باشند، مثلا ازدواج موفقی دارند.

شما باید بنشینید و با خودتان بر سر باورهایی که دارید مذاکره کنید؛ و سعی کنید که ذهنتان را قانع کنید که این باورهای محدود کننده، کاملا مسخره هستند.

18 نظر
 1. ناشناس می گوید

  سلام آقای شریفی، ببخشید یه سوال داشتم اینکه چجوری به ثبت‌نام از طریق مجازی اعتماد کنیم و از کجا بدونیم سایت اصلی شماست و اینکه میشه به غیر از بازی فراوانی تمرینی یاد بدید که پول زیادی رو بدست بیاریم چون بازی فراوانی نتیجه میده ولی راندمانش برا من کمه ممنون میشم پاسخ بدید. ممنون از لطف و زحماتتون.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   مگه آقای شریفی سایت دیگه ای به جز این دارن ؟

 2. مهرداد می گوید

  سلام آقای شریفی .شما خیلی خوبید.
  یه سوال. چطور میتونم با جذب بیناییم رو خوب کنم یا تو قرعه کشی برنده بشم؟ممنون میشم جواب بدید

 3. امین بنی اسد می گوید

  سلام استاد بزرگ
  مستند مواجهه انتنی رابینز رو دارید شما
  میشه بزارید تو کانال یا توضیح بدید تشکر

 4. امین بنی اسد می گوید

  سلام
  ببخشید یه سوال دارم
  من رفتم کتاب راهنمای درون رو بگیرم ۳ تا کتاب اورد کدوم رو بگیرم .۳ نفر ترجمه کردن اقای شریفی کدوم یکی رو خونده .سپاس
  بنی اسد از خانواده جذب

 5. امین بنی اسد می گوید

  سلام
  ببخشید یه سوال دارم
  من رفتم کتاب راهنمای درون رو بگیرم ۳ تا کتاب اورد کدوم رو بگیرم .۳ نفر ترجمه کردن اقای شریفی کدوم یکی رو خونده .سپاس
  بنی اسد از خانواده جذ

 6. فاطیما می گوید

  آقای شریفی وقتی بازی فراوانیو یه روز انجام ندادیم بعد برگشتیم دوباره از روز اول باید وسایلی ک تو چن روز قبل خریدیمو نخریم ؟ یا فکر کنیم اونارو اصلا نخریدیم باز از اول بخریم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   بله از اول انجام بدید خرید کنید
   شاد باشید.

 7. بنی اسد امین می گوید

  به نام خداوند رنگین کمان
  خداوند بخشنده مهربان
  خداوند بو.عطر و رنگ
  خداوند پروانه های قشنگ
  امیر خان سلام
  امین بنی اسد هستم از کرمان بزرگ
  من یه ملک دارم دارم توش سفره خانه میزنم پول کم اوردم همسرم کلی طلا داره ولی کمکم نمیکنه من راننده یه سازمان هستم چه تمرینی انجام بدم چکار کنم جان بچه ات راهنمایی کن

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام
   دوست عزیز بازی فراوانی رو انجام بدید
   و بابت هرچقدر پول که دارید شکرگزاری کنید تا نعمت و پول بیشتری سمت شما بیاد
   شاد باشید.

  2. یک دوست می گوید

   سلام امین آقای عزیز ، بعنوان یک هم وطن از رشد و پیشرفت شما خوشحالم و براتون آرزوی بهترین ها رو دارم .
   و فکر میکنم اگر مسیر رشد رو ادامه بدید ، نتایج بیشتری هم میگیرید . همانطور که تا اینجا نتایج خوب گرفتید . ما هر روز بیدار میشیم سرکار میریم غذا میخوریم +به نظر من این رو هم بهش اضافه کنیم +هر روز برای رشد مون قدمی برمیداریم . موفق و شاد باشی

 8. امین بنی اسد می گوید

  سلام استاد بنی اسد هستم از کرمان
  .یه حسی و آرامشی توی صداتونه که بهت حس مثبت دارم
  یه حس ارامشی که توی صدای عباس منش و هلاکویی نیست
  شاید از جذب خوبی هست که توی صدات هست

 9. امین بنی اسد می گوید

  سلام امیر خان شریفی جواب بده
  میخوام بگم که نتیجه گرفتم از فایل های رایگانت باورت نمیشه درامدم ۲ برابر شد در حالی که همکارام هنوز همون یک میلیون دویست رو میگیرن الان من دارم ۳تومن میگیرم امین بنی اسد از استان بزرگ کرمان

 10. آذین استاجی می گوید

  سلام،من ی سوال دارم،جایی رو تو سایت برای پرسیدن سوالم پیدا نکردم،،من سالهاس قانون جذب رو کار کردم ولی با دوره های شما خیلی خوب دارم تکنیکها رو یاد میگیرم،فقط ی موضوعی هست و اون اینه که من کلا آدمی هستم ک برای اعاده حق خودم و دیگران خیلی تلاش میکنم و دارم تمرین میکنم که این مسئله رو ترک کنم ،، الان چند ساله تو محیط کار ما داره حقمون به شدت ضایع میشه و من به شدت مقابله کردم ولی جواب نداده،میشه من رو راهنمایی کنید که جه کاری انجام بدم تا توجهم از روی اینها برداشته شه و بتونم با توکل بر عدالت خدا منتظر تغییر شرایط باشم،

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

  2. یک دوست می گوید

   سلام به شما همراه عزیز . توی دوره به این سوال شما پاسخ داده شده . اگر دوره رو خوب دوره کنید جوابش رو میتونید بدست بیارید . البته بعضی جواب ها با یک کلمه مشکل رو در یک لحظه حل نمیکنند ، بلکه یک پروسه زمانی و پروسه تغییر و تمرین و آگاهی احتیاج داره . دوره رو بارها و بارها دوره کنید و تمارینش رو انجام بدید . بخشی از این مشکل شما برمیگرده به باور مفهوم جذب ، بخشیش مسئولیت پذیری و استفاده از احساس ، که همه اینها با کمک تمرین و آگاهی میتونه به شما کمک کنه . البته ذات آزاده بودن خوبه ولی شاید راه رو داریم غلط میریم .
   موفق باشید

 11. زهرا می گوید

  سلام آقای شریفی. من تازه دوره های شماروخریداری کردم و از وقتی شروع کردم احساسات ضدونقیض زیاد دارم.مرتب دلشوره و اضطراب گاهی یه ذوق زدگی.شبا هم اکثرا کابوس میبینم.وقتی با دوره شما آشناشدم متوجه حضور صددرصد قانون جذب تو زندگیم شدم اما حالم خیلی دگرگونه‌. البته هم یه رابطه عاطفی از دست رفته رو تجربه کردم هم شغلم رو چندوقت پیش از دست دادم. چکار کنم احساس خوبی که با تصور به دست میارم پایداربشه و از این حال دربیام؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام