آیکون تلگرام  جهت استفاده از تمامی آموزش ها در کانال تلگرام پرورش افکار عضو شوید

هشت راه موفقیت از دیدگاه غیر جذبی

اعتماد به نفس,پرورش افکار,تغییر در خودمان

موفقیت یکی از کلماتی است که همه بلا استثنا به دنبال آن هستند و از همه لحاظ و در هر موقعیتی میتوانیم آن را معنا کنیم. موفقیت در کسب و کار، موفقیت در زندگی، موفقیت در تجارت، موفقیت تحصیلی، موفقیت در دوستی و … که همه و همه در یک کلمه جمع میگردند به نام “موفقیت و توفیق” .

روزانه راههای زیادی برای رسیدن به موفقیت از اطراف خود میشنویم اما بهترین کار این است که بهترین راه را برای خودمان جدا کرده و آویزه گوش خود قرار دهیم.

۸ پیشنهاد برای موفقیت های بیشتر :

۱اهداف مشخص و ناب را انتخاب کنیم

اعتماد به نفس,پرورش افکار,تغییر در خودمان

به این معنا که هدفی را که انتخاب می کنیم:

اول با تمام جزئیاتش آشنایی کامل پیدا کنیم و تا بتوانیم به جزء جزء قابلیتهای آن برسیم. هدف باید مناسب و در خور ما باشد و در بازه ای مشخص انجام گیرد.

۲نقشه ای جامع برای رسیدن به هدف داشته باشیم

تقویت اراده,رسیدن به هدف,موفقیت تحصیلی

برای رسیدن به هدف باید تمام راهها با تمام جزئیاتشان را در نظر بگیریم زیرا نباید بدون حساب و کتاب به دنبال هدف برویم. هدف خوب پیدا کردن آسان است ولی معمولا همه دنبال پیدا کردن راه مناسب برای رسیدن به آن هستند. باید پله پله و قدم به قدم آن را تعیین کنیم مانند نقشه رسیدن به گنج.

۳دقیقا برای هر قدم از نقشه وقتی را تعیین کنیم

مثلا هدف ما موفقیت در زمینه ورزش است. ابتدا اضافه وزن خود را باید اصلاح کنیم. خب من با خودم عهد می کنم که تا روز اول آذر سال ۱۳۹۵ چهار کیلوگرم اضافه وزن خود را اصلاح کنم. سپس مرحله بعدی و همچنین در حین انجام مرحله اول باید همزمان به موارد دیگر نیز پرداخت.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
15 طرز فکر مثبت که شما را به سوی موفقیت سوق می دهد

۴مشورت با عموم در مورد هدف

موفقیت در تجارت,موفقیت در دوستی,موفقیت در زندگی

یعنی اینکه هدف خود را با همه خانواده، دوستان، استادان، مربیان و … در میان گذاشته تا با پشتیبانی و دلگرمی آنان مواجه شویم که این خود نوعی بارش فکر است.

۵پیدا کردن گروه پشتیبان

موفقیت در کسب و کار

می توانیم در راستای هدف خود با گروه یا گروههایی از دوستانمان “هم هدف” شویم وگروهی را درست کنیم تا اولا انرژی ما را تبدیل به سینرژی کند و ثانیا در صورت بروز هرگونه خطایی از جانب ما، توسط دوستان سریعا گوشزد شود تا جلوی کجروی گرفته شود.

۶هر شکستی را پیروزی دانستن

اعتماد به نفس,پرورش افکار,تغییر در خودمان

در راستای نیل به اهداف حتما باید هر شکستی را پله ای کنیم جهت رسیدن به پیروزی. چرا که با هر شکست یکی از راههای شکست بسته می شود و احتمال پیروز شدن، در صورت پیدا کردن دلیل شکست بسیار بیشتر از قبل خواهد شد.

اعتماد به نفس,پرورش افکار,تغییر در خودمان

۷– تغییر در خودمان، و نه در اطرافیان

در صورتی که یک الگو برای همه کار کند و برای شما کار نکند چه دلیلی می تواند داشته باشد ؟ خب حتما مشکل از ماست. پس باید در وضعیت کنونی تغییر ایجاد شود.

۸خودمان را باور کنیم که می توانیم

باید بتوانیم تقویت اراده و اعتماد به نفس خودمان را زیاد کنیم. تا زمانیکه به خودمان متکی نباشیم نمیتوانیم اهدافمان را مشخص کرده و به آن برسیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

4 نظر در مورد مقاله “ هشت راه موفقیت از دیدگاه غیر جذبی
 1. نودی :

  عالیی بود مث همیشه

  0

 2. معنی کلمه :

  آفرین خیلی خوب بود .

  0

 3. معنی کلمه :

  ممنون عجب مطلب خوبی

  0

 4. فرانك :

  من حدود یک ساله ک با متافیزیک و قانون جذب آشنا شده ام و چند تا کتاب هم خوندم و صادقانه اعتراف میکنم ک ب تمام مطالبى ک تو سایت شما خوندم اعتقاد دارم و اونها رو واقعا لمس میکنم

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *