دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

شهرزاد رفعتی، برترین زن کارآفرین کانادا

maxresdefault

شهرزاد رفعتی موسس Broadband TV

قبلا در مقاله ثروتمندترین زنان ایرانی در مورد اینزنان موفق ایرانی در جهان صحبت کرده بودیم.

شهرزاد رفعتی یکی از زنان موفق ایرانی خارج از کشور می باشد، یک موسسه چند رسانه‌ ای به نام Broadband TV دارد که در کانادا فعالیت می‌ کند و ۳۱۹ میلیون کاربر دارد. او در سال ۲۰۱۵ به عنوان برترین کارآفرین زن کانادا برگزیده شد.

این جایزه هر ساله به یک زن کانادایی تعلق می‌ گیرد.

شهرزاد رفعتی در سال ۲۰۰۰ از تهران به ونکوور مهاجرت کرد و در رشته علوم رایانه دانشگاه بریتیش کلمبیا به تحصیل پرداخت و سپس شرکت BroadbandTV را تأسیس کرد. او در عرض تنها ۱۰۰۰ روز اول کاری خود، با ارائه دهندگان محتوا در کانادا و کشورهای دیگر شریک شد.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۷

BroadbandTV موفق شد به تغییر مفهوم ارتباط میان “سارقان اینترنتی محتواهای رسانه ای” و “ارائه دهندگان این محصولات” کمک کند.

maxresdefault11

رفعتی خودش در این‌ باره می‌ گوید: “ارائه دهندگان این محتواها در عوض مبارزه با طرفداران مشتاق خود می توانند کار با آنها را آغاز کنند. ما در حال کمک به شرکتهایی هستیم که بتوانند محتواهای خود را در اینترنت شناسایی کنند و آنها تحت کنترل بگیرند و در سود حاصل از آنها سهیم شوند.”

به گفته او: گام بزرگ بعدی این شرکت در عرصه برنامه های جانبی تلفنهای همراه هوشمند ارائه محتواهای ویدیویی است.

BroadbandTV یک شرکت رسانه ای فناوری است که با اپراتورهای شبکه و فعالان تبلیغات همکاری می کند و در عرصه بهینه سازی و توزیع محتواهای ویدیویی از راه اینترنت پروتکل (IP) و شبکه های بی سیم و موبایل فعالیت دارد.

آلگوریتمهای شهرزاد رفعتی وب را برای شناسایی ویدیو کلیپهای بدون حق کپی رایت اسکن می کنند. زمانی که این فیلمها شناسایی شدند BroadbandTV به آنها یک آگهی متصل می کند و درآمد حاصل از آگهی را با تولیدکننده واقعی ویدیوکلیپ تقسیم می کند.

2 نظر
 1. مرتضی حکیمیان می گوید

  سلام استادشریفی
  آقا باید قسمت بدیم ویس بزاری
  بخدا دلم برای صداتون تنگ شده
  جان من ویس بزار
  طولانی باشه

  فدایی داری

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   در فایل زیر سوال شما را پاسخ دادم

   https://telegram.me/parvareshejazb/311

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.