راز جذب ثروت

5,105

 

قانون جذب ثروت چیست؟

در قانون جذب ثروت مهم نیست که کار شما چیست. شما اگر این قوانین را به کار ببرید، قطعا در زمینه ثروت به رشدی فراتر از آنچه الان به ذهنتان می رسد خواهید رسید.

چگونه ثروتمند شویم ؟ یکی از قوانین ثروت این است که یا عاشق کاری باشید که انجامش می دهید و یا کاری انجام دهید که عاشق اش هستید. حس خوب شما باعث می شود کارایی شما چند برابر شود. بتوانید ایده های خوب در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. چرا که ایده وقتی به سراغ شما می آید که کارتان را در قلب تان داشته باشید و به کار خود عشق بورزید. اگر در کارتان عشق نباشد، انرژی و انگیزه هم نیست.

یکی دیگر از قوانین جذب ثروت که به عقیده من هیچ روش سریع تر دیگری برای جذب ثروت وجود ندارد این است که بابت هر پولی که وارد زندگی تان میشود شکرگذار باشید. کسانی که شکرگذار نیستند بدترین وضعیت مالی را دارند.

باید بابت تک تک پول هایی که وارد زندگیتان می شود خدا را شکر کنید. بابت تک تک معاملاتی که انجام میدهید و در آن سود می کنید خدا را شکر کنید، یک چیز ارزان می خرید خدا را شکر کنید، یک هدیه دریافت می کنید خدا را شکر کنید … و خدا را واقعا از ته دل تان شکر کنید.

اگر میخواهید پول وارد زندگیتان شود، باید پول را دوست داشته باشید. پول واقعا دوست داشتنی است و چیزی که گاها ما را از پول دور می کند همین دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و این باعث میشود ما به پول نرسیم.

آیا از قانون جذب برای ثروت استفاده می‌ کنید؟

دربا‌ره‌ پول چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می‌ گویند پول را دوست دارند، اما اگر به‌ اندازه‌ کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آن‌وقت به‌ طور یقین نسبت به پول احساس خوبی دارد.

اگر نگاهی به دنیای اطرافتان بیاندازید، خواهید دید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی ندارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود ۱۰ درصد از مردم است. تنها تفاوت میان ثروتمندان و سایرین این است که آن‌ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می‌دهند. به همین سادگی؛ جذب ثروت همین است.

چرا قانون جذب ثروت کار نمی‌ کند؟

دلیل اینکه بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند این است که در موردش عقاید منفی دارند، و آن عقاید منفی وقتی بچه بوده‌اند به خورد ذهن ناخودآگاهشان داده‌شده است. عقایدی مانند “پول کثیفه” “پول فساد میاره” “آدم‌ های ثروتمند صادق نیستند” “پول خواستن معنوی نیست” و … .

وقتی بچه‌ اید هر چه والدین، معلم‌ ها یا جامعه بگویند می‌پذیرید. و بنابراین بدون این‌ که متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول بزرگ می‌شوید.

“زمانی که پی ببرید هیچ کمبودی وجود ندارد، تمام دنیا از آن شما می‌شود.”

                                                                                                                        لائوتسه

                                                                                                           بنیانگذار مکتب تائو

پول را به خودتان بچسبانید

وقتی نسبت به پول احساس خوبی نداشته باشید آن را دفع می‌کنید. در این صورت هرگز به شما نخواهد چسبید. حتی وقتی پولی اضافه که انتظار دریافتش را نداشته‌ اید به دستتان می‌رسد، متوجه می‌ شوید که در چشم بر هم زدنی از دستتان رفته است. قبض‌های رقم درشت‌ تر برایتان می‌آید، وسایل خراب می‌شوند، انواع و اقسام شرایط پیش‌بینی‌نشده اتفاق می‌افتد، همه‌ی آن‌ ها دست‌ به‌ دست هم می‌دهند تا جیبتان را خالی کنند و پول را از دستتان درآورند.

پس چه چیزی باعث می‌شود پول بماند؟ عشق! عشق نیرویی جذب‌کننده است که پول می‌آورد، و همین عشق قدرتی است که باعث می‌شود پول بچسبد.

راه سریع قانون جذب ثروت

اگر پول چندانی ندارید، پس دریافت قبض‌ها به شما احساس خوبی نمی‌دهد. اما لحظه‌ای که به یک قبض رقم درشت واکنشی منفی نشان می‌دهید، احساسات بد از خود ساطع می‌کنید، و به‌طور یقین قبض‌های بزرگ‌تری دریافت خواهید کرد.

هر چه بدهید همان را دریافت می‌کنید. مهم‌ترین مسئله این است که وقتی قبض‌هایتان را می‌پردازید راهی پیدا کنید هر راهی تا احساس خوبی داشته باشید. هرگز وقتی احساس خوبی ندارید قبض‌هایتان را نپردازید، زیرا تنها قبض‌های بزرگ‌تری را سمت خود خواهید کشید.

برای تغییر آنچه احساس می‌کنید، باید قدرت تصورتان را به‌کارگیرید و قبض‌هایتان را به چیزی که باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشید مبدل سازید. می‌توانید تصور کنید آن‌ها درواقع قبض نیستند بلکه در عوض تصمیم گرفته‌اید از سر خوش‌قلبی به شرکت یا شخصی به خاطر خدمات فوق‌العاده‌اش پول بدهید.

“به شما نه بر اساس کار یا وقتتان بلکه بر اساس میزان عشقتان پاداش داده می‌شود.”

                                                                                                                   سنت کاترین

                                                                                                    فیلسوف و عالم کلیسای کاتولیک

نگرانی و ثروت

بیشتر مردم وقتی حقوق می‌گیرند حتی آن موقع هم احساس خوبی ندارند زیرا نگران‌اند چطور کاری کنند که حقوقشان تا آخر ماه دوام بیاورد. آن‌ها هر بار که حقوق می‌گیرند فرصتی باورنکردنی برای عشق بخشیدن را از دست می‌دهند. وقتی مقداری پول دستتان می‌رسد، مهم نیست چقدر ناچیز است، شکرگزار باشید! یادتان باشد، برای هر چه شکرگزار باشید چندین برابر می‌شود. با نگرانی ثروت خود را از بین نبرید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۱

همیشه از قانون جذب ثروت استفاده کنید.

از هرلحظه‌ ای که با پول سروکار دارید استفاده کنید تا با داشتن احساسی خوب پول را چند برابر کنید. وقتی پول می‌پردازید عشق را احساس کنید تا ثروت را با قانون جذب بدست آورید.

بازی جذب ثروت

می‌ توانید این بازی را انجام دهید تا هر بار که با پول سروکار دارید نسبت به آن احساس خوبی داشته باشید. یک اسکناس ده‌ هزار تومانی را بردارید روی آن را سمت مثبت و پشت آن را سمت منفی در نظر بگیرید. هر بار که پول به دستتان رسید عمدا سمتش را برگردانید تا رویش به شما باشد و به خودتان یادآوری کنید که در بازی جذب ثروت هستید و باید به پول زیاد احساس خوبی داشته باشید.

  قانون جذب پول

 

هنگامی‌که برای چیزی پول پرداخت می‌ کنید، وقتی پول یا کارتتان را می‌دهید، برای کسی که آن را می‌گیرد برکت و فراوانی پول را تصور و دعا کنید. هر چه ببخشید همان را دریافت خواهید کرد.

از اینکه دیگران ثروت جذب کرده‌اند خوشحال باشید

یادتان باشد، هر بار که می‌ شنوید کسی پول بیشتر یا موفقیتی کسب کرده، به وجد بیایید، زیرا بدین معناست که شما نیز روی همان طول موج هستید! این نشانه ایست که شما روی طول موج خوبی قرار دارید، بنابراین طوری به وجد بیایید انگار برای خود شما اتفاق افتاده، زیرا واکنش شما به اخبار اهمیت دارد. اگر برای فرد دیگری با شادی و هیجان واکنش نشان دهید، دارید به پول و موفقیت بیشتر برای خودتان پاسخ مثبت می‌دهید.

تمرین بازی فراوانی خانم استر هیکس

تمرین بازی فراوانی، توسط خانم استر هیکس معرفی شده است. این تمرین برای این است که ذهن شما به ثروت داشتن عادت کند. شما وقتی با ذهنتان درگیر خرج کردن پول می شوید، باعث می شود ذهن تان ثروتمند شود.­­­­­

این بازی به صورت مختصر به صورت زیر است:

تمرین بازی فراوانی امیر شریفی میگوید، شما یک کاغذ بردارید، روز اول تصور کنید که یک میلیون تومان به شما دادند و شما باید تا آخر شب این پول را خرج کنید. واقعا فکر کنید این پول را به شما دادند. وقتی واقعا فکر کنید این پول را به شما داده اند و شما باید آن را تا آخر شب خرج کنید، دو تا نکته برای شخص پیش می آید:

مورد اول : شما باید خرج کنید. یعنی هیچ وقت نمی شود شما این پول را بزارید برای فردا تا خرج کنید. مثلا بگویید که من الان از یک میلیون تومان، نهصد هزار تومان اش را خرج کردم، صد هزار تومان باقی مانده را فردا خرج می کنم. چون اگر خرج نکنیم، آخر شب از ما آن باقی مانده پول را پس می گیرند.

مورد دوم : این است که باید با آن پول بهترین چیزها را بخریم، چیزهایی که به ما حس خوب میدهند. واقعا اگر آن یک میلیون تومان را به ما می دادند با آن چه کار می کردیم؟

میزان پولی که در تمرین بازی فراوانی امیر شریفی شما باید خرج کنید، در روز اول یک میلیون تومان است، روز دوم دو میلیون تومان، روز سوم سه میلیون تومان و … و همین طور رقم این پول بیشتر می شود.

اشتباه رایج کاربران که در تمرین بازی فراوانی امیر شریفی زیاد به چشم می خورد این است که پول خرج کردن آنها به صورت واقعی نبود. به عنوان مثال کسی که ۲۰ میلیون تومان پول داشت، می گفت این پول را به مادرم بخشیدم.

امیر شریفی در پاسخ این کاربر عزیز گفت: به شما همین الان ۲۰ میلیون تومان بدهند، آن را به مادرتان می بخشید؟! او گفت: فقط ۲۰ میلیون تومان؟ امیر شریفی پاسخ داد: بله. آن شخص گفت: خیر.

امیر شریفی در ارتباط با قانون جذب ثروت از طریق تمرین بازی فراوانی می گوید: فرض کنید امروز به شما ۲۰ میلیون تومان دادند و شب اضافه ی آن پول را از شما میگیرند، اضافه ای که نتوانسته اید آن را خرج کنید. همین …

واقعا شما با آن پول چه می کنید؟ بروید و دقیقا همان کارها را با آن پول انجام دهید.

یادتان باشد بر اساس نکات سایت قانون جذب پرورش افکار اگر به ثروت فکر کنید و احساسش کنید جذبش می‌ کنید و اگر به بدبختی‌ ها فکر کنید همان‌ ها را جذب می‌ کنید.

جذب ثروت

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در زندگی پول کافی ندارید، به احتمال قوی بیشتر ذهنیت های شما به بی پولی مربوط می شود. ممکن است که دقیقا در ذهنتان به بی پولی فکر نکنید یا فقر را تصویرسازی نکنید، ولی خیلی نگران پول باشید و از عمق وجود هر زمانی که می خواهید کاری انجام دهید، اول شرایط مالی تان را در نظر می گیرید و از آن جایی که همواره درگیر مشکل بی پولی هستید، ناخودآگاه ذهنتان به سمت کمبود پول معطوف می شود و همین نکته جذب ثروت را با مشکل مواجه می کند.

بنابراین اگر می خواهید جریان جذب ثروت را به زندگی خود هموار کنید باید کاملا برعکس عمل کنید. برای این منظور می توانید کارهای زیر را انجام دهید.

۱ – این گونه تصور کنید که به پول بیش از حد نیاز دارید

۲ – سپس این گونه تصور کنید که بیش از حد نیازتان هم پول خرج می کنید

۳ – با تمام وجودتان لذت داشتن پول و ثروت و خرج کردن بی پروای آن را احساس کنید.

یادتان باشد که ذهن تفاوت میان خاطرات و تخیلات را متوجه نمی شود. بنابراین برای جذب ثروت همواره یادتان باشد که باید داشتن پول و ثروت زیاد و هرچه را که دوست دارید تصویرسازی کنید و در مورد آن به خیال پردازی نمایید.

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

238 نظر
 1. سمیرا می گوید

  سلام من رمز ورودم رو فراموش کردم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 2. Zahra می گوید

  سلام خسته نباشید و بسیااااااار زیاد خدا قوت….آقای شریفی تو یکی از ویس ها گفته بودید اگه یه اتفاقی از نظر ما خیلی فوق العاده و به جورایی غیر ممکن باشه، اتفاق نمی افته…..اگر هم اتفاق بیوفته دیگه حتما خیلی ارتعاش خوب فرستادیم…..میخوام بگم من اون اتفاق خیلی فوق العاده و غیر ممکن برام افتاد بعد از ماه ها ارتعاش خوب فرستادن….حالا که باورم شده ، میشه دوباره اتفاق بیوفته اگه ارتعاش خوب بدم باز؟؟؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله امکانش خیلی زیاده ولی صد در صدی نیست.

 3. مبین می گوید

  سلام به آقای شریفی عزیز. استاد عاشقتونم الان حسم خیلی خوبه و خوشحالم.
  دوره شما بی نظیره همونطور که امیر شریفی هم بی نظیره… استاد من ۱۷ سالمه … ولی الان خیلی متحول شدم… شما و دورتون بی نظیرید. از شما و مجموعه پرورش افکار خیلی ممنونم. بی نقصید… واقعا یه چیزو میگم من دوره های زیادی رو رفتم ولی شما واقعا عجیبید و دلنشین… گفته بودین همه میان میگن که صحبتاتون دلنشینه و از درون قلبتون میجوشه… شما معرکه اید آقای شریفی. عاشقتونم … هیچ استادی مث شما ندیدم… چه ایرانی چه خارجی. شما بی نظیرید. 🙂
  میخوام مث شما بشم. عاشقتونم.

 4. الهه می گوید

  سلام خدمت شما استاد بزرگ جناب شریفی من بیش ازیکسال هست که باکانال شما ودوره اتون آشنا هستم وماه ششم دوره هستم فقط خداخودش میدونه که من چ شرایطی داشتم خواستم ازتون تشکر کنم من با گوش دادن به دوره وانجام تمرینها وحس خوبم وتوکل بخدا تونستم حقم روازکارفرما بگیرم تمام وکمال ورابطه ام خیلی رویایی وقشنگ شده من الان دارم شرکت خودم روراه اندازی میکنم ودرکنارش نتوورک هم کارمیکنم ومیدونم که با حس خوبی که ازدوره شما وصحبتهای قشنگتون میگیرم وتوکل به خدا موفقیت های خیلی بزرگی پیش رو دارم منتظر خبرهای عالی ازسمت من باشید خیلی سپاسگزارم دوستتون دارم..

 5. الی می گوید

  با سلام ممنون از کانال خوبتون آقای شریفی.سوال در مورد تجسم داشتم یا حرف زدن در مورد خواسته ها.باید به صورت سریال باشه یا هر چیزی ک دلم بخواد؟ مثلا الان مسافرت با فرد مورد علاقمو تجسم کردم فردا ادامش رو باید تجسم کنم یا طبق حسم میتونم تغییر بدم؟و تاریخ تجسم باید به ترتیب باشه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر
   همراه گرامی مجموعه پرورش افکار
   مهم هم ارتعاش شدن با خواسته هست،ما وقتی به موضوع یا هدفی هرگونه توجه مثبت یا منفی داشته باشیم در واقع ارتعاش اون هدف رو میفرستیم چون توجه یعنی ارتعاش،به عنوان مثال شما اگر از یک ماشین بخواهید تعریف کنید از فرمون ماشین بگید دارید ارتعاشش رو میدید از لاستیکش هم بگید ارتعاشش رو میدید،پس شما واسه رابطه هم هر گونه توجهی ک داشته باشید با احساس خوب ارتعاش اون خواسته رو میدید چه شب عروسی رو تجسم کنید و چه لیستی از خوبی های شخص بخونید ارتعاش روابط میدید البته دوست عزیزم تمامی این توجه ها نیازمند احساس خوب هست
   شاد و پیروز باشید
   امیر شریفی

 6. فرشته می گوید

  طفا فوری جواب داده بشه…
  سلام آقای شریفی من دو روزه باهاتون آشنا شدم و زدم اولین پیام کانالتون و از همون ابتدا گوش میدم سوالم این بود که من بازی فراوانی رو روی قسمت یادداشت گوشیم مینویسم آیا الان که من رو کاغذ نمینویسم برگردم از اول رو کاغذ بنویسم یا نه همون یادداشت گوشیم مشکل نداره؟؟؟
  ممنونم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر
   نه ایرادی نداره اما خب با کاغذ و قلم بهتره
   میتونید از اینجا به بعدش رو داخل دفتر یادداشت کنید
   موفق باشید.

 7. یگانه می گوید

  سلام استاد شریفی.روزتون بخیر.استاد من ماه ۷ام از دوره کارشناس جذب شوید رو میگذرونم.جذب های عالی زیاد داشتم که همشون رو مدیون شما هستم.واقعاسپاسگزارم.من تونستم سلامتیمو بهبود بدم,الرژی که در اثر استرس ۱۵سال درگیر بودم و دکتری نبود که نرفته باشم.خیلی چیزهای عالی دیگ که ویسشو میفرستم به زودی.استاد من یک مشکل دارم .درسمو خوندم.ارشد گرفتم.باقانون جذب نفر اول استخدامی شهرمون شدم تنها با روزی ۳ساعت درس خوندن و خیلی چیزهای دیگ که واقعا بنظر خودم خوبن.استاد من۲۷سال دارم و تا بحال فقط دنبال درس و شغل بودم,حالا خانوادم خیلی بهم فشار میارن و میگن باید ازدواج کنی,هر کسی بیاد خواستگاری من میگن خوبه,حتی کارتو رها کن و برو.به این قیمت…ولی من دوست دارم اول کسی بدلم بشینه و خوشم بیاد و بعد ازدواج کنم.استاد جو خونمون خیلی متشنج و غمگینه.فکر میکنن دنیا برای من تموم شده.و زندگی من به پایان رسیده.وقتی حس و ارامشم خوبه.دقیقا میفهمم ارتعاشم بالاست .نشونه میبینم.میشه بگین من با خانوادم چیکار کنم.میترسم از چاله تو چاه بیوفتم.خیلی منو تو مضیغه میزارند

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 8. مرجان می گوید

  درود برشما مرد بینظیر…..جناب شریفی بزرگوار.
  از سالیان دور همواره به قانون جذب آشنایی داشتم و کتابهایی مورد نظر منجمله کتاب راز رو بارها مطالعه کردم.
  بواسطه کانال شما که خیلی اتفاقی عضو شدم؛ بازی فراوانی رو شروع کردم.
  همون روزای اول به مبلغی عالی دست پیدا کردم که خارج از انتظارم بود. یکبار ده میلیون تومان\‌بار دوم بیست میلیون تومان\ و بار سوم مجدداً ده میلیون تومان دیگر نصیبم شد. و همچنان گاهاً مبالغی بحسابم واریر میشه.شاید باور کردنش برای دوستان عضو کانال محال باشه؛ اما خدمت همه دوستان خوبم با قاطعیت کامل اعلام میکنم که … با امید و توکل به خدا و باوری محض؛ بتمام خواسته ها و آرزوهاشون میرسند.
  وظیفه ست که از حضور شما در گذر زندگیم تشکرها کنم .
  بعد از لطف و مهربونی خداوندم؛ از انرژی قوی و خوبی که بما شاگردان ساطع میکنید سپاسگزاری میکنم.
  صمیمانه بهترینها را برای شما مرد آسمانی خواهانم.
  موفق باشید و مستدام.

 9. sara می گوید

  سلام خدمت استاد عزیزم ،استاد من ماه ۷ دوره کارشناس جذب شوید هستم توی ربات سوالم رو مطرح کردم و از ادمین های عزیز تقاضا کردم خودتون جواب سوالمو بدید اما متاسفانه حتی نمیدونم قراره کجا جواب سوالمو بگیرم ، استاد حال روحیم اصلا خوب نیست ممنونتون میشم اگر راهنماییم کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 10. محمد علیزایی می گوید

  سلام استاد عزیز خیلی خدارو شکر میکنم که با کانال شما و قانون جذب آشنا شدم
  سوالم اینه که من همیشه اون حالت پر شور و نشاط و هیجان رو ندارم شاید فقط چند ساعت در روز اون حال رو داشته باشم ولی به هیچ وجه عصبی یا افسرده هم نیستم آیا در این زمان آرام بودنم دارم ارتعاش منفی میفرستم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   احساس خنثی وجود نداره
   احساس ما یا خوب هست یا بد
   اما شدت احساس وجود داره
   مثال بزنم شما یکی بهتون گل بده احساس قدردانی خوبی دارید این احساس خوبه اما اشک شوق هم احساس خوبه پس شدتش فرق داره
   یا مثلا شما ۱۰۰ هزار تومان گم کنید حستون بد میشه اما ماشینتونم بدزدن حستون بد میشه پس شدتش فرق داره اما نمیشه ک هم احساسمون خوب باشه هم بد
   شاد باشید.

 11. رها می گوید

  سلام آقای شریفی ممنون بخاطر همه تلاشها و همه چیزهایی که بهم یاد دادین من همه فایل صوتی های کانال رو گوش دادم بعضیاشو حتی دو یا سه بار واقعا برام خوب بود و جذب های ریز و درشت زیادی داشتم و بخاطر همه چیز از خدا و شما تشکر میکنم.امیدوارم روز ب روز موفق تر خوشحال تر خوشبخت تر و پولدارتر باشید

 12. #ماه می گوید

  سلام جناب شریفی حدود ۲۰ روزه باهاتون اشنا شدم تمام صوت های شمارو از اول دارم گوش میدم و خیلی حسم خوب شده.بی صبرانه منتظرم نتیجه بگیرم و بهتون خبر بدم..از خدا واستون بهترینارو میخوام و امیدوارم منم مثل شما ب جایی برسم ک انقدر ب خدا نزدیک بشم و مهربونیشو درک کنم بی نهایت ازتون ممنونم ک بی ریا بهمون اموزش میدید

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تخفیف شگفت انگیز پرمخاطب ترین دوره موفقیت در دنیا ( کارشناس جذب شوید ) به مدت محدود
اطلاعات بیشتر و ثبت نام