راز جذب ثروت

آموزش قانون جذب,قانون جذب پول,قانون جذب ثروت
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 568 امتیاز : 4.4]

قانون جذب ثروت چیست؟

در قانون جذب ثروت مهم نیست که کار شما چیست. شما اگر این قوانین را به کار ببرید، قطعا در زمینه ثروت به رشدی فراتر از آنچه الان به ذهنتان می رسد خواهید رسید.

چگونه ثروتمند شویم ؟ یکی از قوانین ثروت این است که یا عاشق کاری باشید که انجامش می دهید و یا کاری انجام دهید که عاشق اش هستید. حس خوب شما باعث می شود کارایی شما چند برابر شود. بتوانید ایده های خوب در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. چرا که ایده وقتی به سراغ شما می آید که کارتان را در قلب تان داشته باشید و به کار خود عشق بورزید. اگر در کارتان عشق نباشد، انرژی و انگیزه هم نیست.

یکی دیگر از قوانین جذب ثروت که به عقیده من هیچ روش سریع تر دیگری برای جذب ثروت وجود ندارد این است که بابت هر پولی که وارد زندگی تان میشود شکرگذار باشید. کسانی که شکرگذار نیستند بدترین وضعیت مالی را دارند.

باید بابت تک تک پول هایی که وارد زندگیتان می شود خدا را شکر کنید. بابت تک تک معاملاتی که انجام میدهید و در آن سود می کنید خدا را شکر کنید، یک چیز ارزان می خرید خدا را شکر کنید، یک هدیه دریافت می کنید خدا را شکر کنید … و خدا را واقعا از ته دل تان شکر کنید.

اگر میخواهید پول وارد زندگیتان شود، باید پول را دوست داشته باشید. پول واقعا دوست داشتنی است و چیزی که گاها ما را از پول دور می کند همین دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و این باعث میشود ما به پول نرسیم.

آیا از قانون جذب برای ثروت استفاده می‌ کنید؟

دربا‌ره‌ پول چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می‌ گویند پول را دوست دارند، اما اگر به‌ اندازه‌ کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آن‌وقت به‌ طور یقین نسبت به پول احساس خوبی دارد.

اگر نگاهی به دنیای اطرافتان بیاندازید، خواهید دید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی ندارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود 10 درصد از مردم است. تنها تفاوت میان ثروتمندان و سایرین این است که آن‌ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می‌دهند. به همین سادگی؛ جذب ثروت همین است.

چرا قانون جذب ثروت کار نمی‌ کند؟

دلیل اینکه بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند این است که در موردش عقاید منفی دارند، و آن عقاید منفی وقتی بچه بوده‌اند به خورد ذهن ناخودآگاهشان داده‌شده است. عقایدی مانند “پول کثیفه” “پول فساد میاره” “آدم‌ های ثروتمند صادق نیستند” “پول خواستن معنوی نیست” و … .

وقتی بچه‌ اید هر چه والدین، معلم‌ ها یا جامعه بگویند می‌پذیرید. و بنابراین بدون این‌ که متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول بزرگ می‌شوید.

“زمانی که پی ببرید هیچ کمبودی وجود ندارد، تمام دنیا از آن شما می‌شود.”

                                                                                                                        لائوتسه

                                                                                                           بنیانگذار مکتب تائو

پول را به خودتان بچسبانید

وقتی نسبت به پول احساس خوبی نداشته باشید آن را دفع می‌کنید. در این صورت هرگز به شما نخواهد چسبید. حتی وقتی پولی اضافه که انتظار دریافتش را نداشته‌ اید به دستتان می‌رسد، متوجه می‌ شوید که در چشم بر هم زدنی از دستتان رفته است. قبض‌های رقم درشت‌ تر برایتان می‌آید، وسایل خراب می‌شوند، انواع و اقسام شرایط پیش‌بینی‌نشده اتفاق می‌افتد، همه‌ی آن‌ ها دست‌ به‌ دست هم می‌دهند تا جیبتان را خالی کنند و پول را از دستتان درآورند.

پس چه چیزی باعث می‌شود پول بماند؟ عشق! عشق نیرویی جذب‌کننده است که پول می‌آورد، و همین عشق قدرتی است که باعث می‌شود پول بچسبد.

راه سریع قانون جذب ثروت

اگر پول چندانی ندارید، پس دریافت قبض‌ها به شما احساس خوبی نمی‌دهد. اما لحظه‌ای که به یک قبض رقم درشت واکنشی منفی نشان می‌دهید، احساسات بد از خود ساطع می‌کنید، و به‌طور یقین قبض‌های بزرگ‌تری دریافت خواهید کرد.

هر چه بدهید همان را دریافت می‌کنید. مهم‌ترین مسئله این است که وقتی قبض‌هایتان را می‌پردازید راهی پیدا کنید هر راهی تا احساس خوبی داشته باشید. هرگز وقتی احساس خوبی ندارید قبض‌هایتان را نپردازید، زیرا تنها قبض‌های بزرگ‌تری را سمت خود خواهید کشید.

برای تغییر آنچه احساس می‌کنید، باید قدرت تصورتان را به‌کارگیرید و قبض‌هایتان را به چیزی که باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشید مبدل سازید. می‌توانید تصور کنید آن‌ها درواقع قبض نیستند بلکه در عوض تصمیم گرفته‌اید از سر خوش‌قلبی به شرکت یا شخصی به خاطر خدمات فوق‌العاده‌اش پول بدهید.

“به شما نه بر اساس کار یا وقتتان بلکه بر اساس میزان عشقتان پاداش داده می‌شود.”

                                                                                                                   سنت کاترین

                                                                                                    فیلسوف و عالم کلیسای کاتولیک

نگرانی و ثروت

بیشتر مردم وقتی حقوق می‌گیرند حتی آن موقع هم احساس خوبی ندارند زیرا نگران‌اند چطور کاری کنند که حقوقشان تا آخر ماه دوام بیاورد. آن‌ها هر بار که حقوق می‌گیرند فرصتی باورنکردنی برای عشق بخشیدن را از دست می‌دهند. وقتی مقداری پول دستتان می‌رسد، مهم نیست چقدر ناچیز است، شکرگزار باشید! یادتان باشد، برای هر چه شکرگزار باشید چندین برابر می‌شود. با نگرانی ثروت خود را از بین نبرید.

همیشه از قانون جذب ثروت استفاده کنید.

از هرلحظه‌ ای که با پول سروکار دارید استفاده کنید تا با داشتن احساسی خوب پول را چند برابر کنید. وقتی پول می‌پردازید عشق را احساس کنید تا ثروت را با قانون جذب بدست آورید.

بازی جذب ثروت

می‌ توانید این بازی را انجام دهید تا هر بار که با پول سروکار دارید نسبت به آن احساس خوبی داشته باشید. یک اسکناس ده‌ هزار تومانی را بردارید روی آن را سمت مثبت و پشت آن را سمت منفی در نظر بگیرید. هر بار که پول به دستتان رسید عمدا سمتش را برگردانید تا رویش به شما باشد و به خودتان یادآوری کنید که در بازی جذب ثروت هستید و باید به پول زیاد احساس خوبی داشته باشید.

  آموزش قانون جذب,قانون جذب پول,قانون جذب ثروت

 

هنگامی‌که برای چیزی پول پرداخت می‌ کنید، وقتی پول یا کارتتان را می‌دهید، برای کسی که آن را می‌گیرد برکت و فراوانی پول را تصور و دعا کنید. هر چه ببخشید همان را دریافت خواهید کرد.

از اینکه دیگران ثروت جذب کرده‌اند خوشحال باشید

یادتان باشد، هر بار که می‌ شنوید کسی پول بیشتر یا موفقیتی کسب کرده، به وجد بیایید، زیرا بدین معناست که شما نیز روی همان طول موج هستید! این نشانه ایست که شما روی طول موج خوبی قرار دارید، بنابراین طوری به وجد بیایید انگار برای خود شما اتفاق افتاده، زیرا واکنش شما به اخبار اهمیت دارد. اگر برای فرد دیگری با شادی و هیجان واکنش نشان دهید، دارید به پول و موفقیت بیشتر برای خودتان پاسخ مثبت می‌دهید.

تمرین بازی فراوانی خانم استر هیکس

تمرین بازی فراوانی، توسط خانم استر هیکس معرفی شده است. این تمرین برای این است که ذهن شما به ثروت داشتن عادت کند. شما وقتی با ذهنتان درگیر خرج کردن پول می شوید، باعث می شود ذهن تان ثروتمند شود.­­­­­

این بازی به صورت مختصر به صورت زیر است:

تمرین بازی فراوانی امیر شریفی میگوید، شما یک کاغذ بردارید، روز اول تصور کنید که یک میلیون تومان به شما دادند و شما باید تا آخر شب این پول را خرج کنید. واقعا فکر کنید این پول را به شما دادند. وقتی واقعا فکر کنید این پول را به شما داده اند و شما باید آن را تا آخر شب خرج کنید، دو تا نکته برای شخص پیش می آید:

مورد اول : شما باید خرج کنید. یعنی هیچ وقت نمی شود شما این پول را بزارید برای فردا تا خرج کنید. مثلا بگویید که من الان از یک میلیون تومان، نهصد هزار تومان اش را خرج کردم، صد هزار تومان باقی مانده را فردا خرج می کنم. چون اگر خرج نکنیم، آخر شب از ما آن باقی مانده پول را پس می گیرند.

مورد دوم : این است که باید با آن پول بهترین چیزها را بخریم، چیزهایی که به ما حس خوب میدهند. واقعا اگر آن یک میلیون تومان را به ما می دادند با آن چه کار می کردیم؟

میزان پولی که در تمرین بازی فراوانی امیر شریفی شما باید خرج کنید، در روز اول یک میلیون تومان است، روز دوم دو میلیون تومان، روز سوم سه میلیون تومان و … و همین طور رقم این پول بیشتر می شود.

اشتباه رایج کاربران که در تمرین بازی فراوانی امیر شریفی زیاد به چشم می خورد این است که پول خرج کردن آنها به صورت واقعی نبود. به عنوان مثال کسی که 20 میلیون تومان پول داشت، می گفت این پول را به مادرم بخشیدم.

امیر شریفی در پاسخ این کاربر عزیز گفت: به شما همین الان 20 میلیون تومان بدهند، آن را به مادرتان می بخشید؟! او گفت: فقط 20 میلیون تومان؟ امیر شریفی پاسخ داد: بله. آن شخص گفت: خیر.

امیر شریفی در ارتباط با قانون جذب ثروت از طریق تمرین بازی فراوانی می گوید: فرض کنید امروز به شما 20 میلیون تومان دادند و شب اضافه ی آن پول را از شما میگیرند، اضافه ای که نتوانسته اید آن را خرج کنید. همین …

واقعا شما با آن پول چه می کنید؟ بروید و دقیقا همان کارها را با آن پول انجام دهید.

یادتان باشد بر اساس نکات سایت قانون جذب پرورش افکار اگر به ثروت فکر کنید و احساسش کنید جذبش می‌ کنید و اگر به بدبختی‌ ها فکر کنید همان‌ ها را جذب می‌ کنید.

لطفا به این مطلب رای دهید [رای ها : 568 امتیاز : 4.4]
81 نظر در مورد مقاله “ راز جذب ثروت
 1. مرجان :

  درود برشما مرد بینظیر…..جناب شریفی بزرگوار.
  از سالیان دور همواره به قانون جذب آشنایی داشتم و کتابهایی مورد نظر منجمله کتاب راز رو بارها مطالعه کردم.
  بواسطه کانال شما که خیلی اتفاقی عضو شدم؛ بازی فراوانی رو شروع کردم.
  همون روزای اول به مبلغی عالی دست پیدا کردم که خارج از انتظارم بود. یکبار ده میلیون تومان\‌بار دوم بیست میلیون تومان\ و بار سوم مجدداً ده میلیون تومان دیگر نصیبم شد. و همچنان گاهاً مبالغی بحسابم واریر میشه.شاید باور کردنش برای دوستان عضو کانال محال باشه؛ اما خدمت همه دوستان خوبم با قاطعیت کامل اعلام میکنم که … با امید و توکل به خدا و باوری محض؛ بتمام خواسته ها و آرزوهاشون میرسند.
  وظیفه ست که از حضور شما در گذر زندگیم تشکرها کنم .
  بعد از لطف و مهربونی خداوندم؛ از انرژی قوی و خوبی که بما شاگردان ساطع میکنید سپاسگزاری میکنم.
  صمیمانه بهترینها را برای شما مرد آسمانی خواهانم.
  موفق باشید و مستدام.


 2. رها :

  سلام آقای شریفی ممنون بخاطر همه تلاشها و همه چیزهایی که بهم یاد دادین من همه فایل صوتی های کانال رو گوش دادم بعضیاشو حتی دو یا سه بار واقعا برام خوب بود و جذب های ریز و درشت زیادی داشتم و بخاطر همه چیز از خدا و شما تشکر میکنم.امیدوارم روز ب روز موفق تر خوشحال تر خوشبخت تر و پولدارتر باشید


 3. فاطمه :

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام آقای شریفی خداقوت به شما و همکاران گلتون 🌹 من همیشه میدونستم نباید انرژی منفی به محیط بدیم به و انرژی مثبت بدیم دعای خیر برای هرکسی کردم یا من و همسرم برای موتور سوارها صدقه میدادیم آیه الکرسی میخوندم همیشه خطری از سر پسرم دفع میشد به اطرافیانم هم میگفتم ولی نمیدونستم اسمش قانون جذبه و قبلا هم تبلیغات تلگرامی یا زبونی از اساتید جذب دیده و شنیده بودم ولی هیچ کدومو باور نداشتم یعنی نمیتونستم باور کنم نمیدونم چرا ؟ با کانال شما هم از طریق کسانی آشنا شدم که خیر دنیا و آخرت رو برای همشون از خدا میخوام.
  از وقتی با کانالتون آشنا شدم همه ویسهاتون رو دانلود کردم و صبح و ظهر و شب گوش میدم وانرژی زیادی میگیرم بار ها تکراری گوش دادم و میبینم حقیقت زندگیمه برای همسرم تعریف میکنم و اونم تایید میکنه ما ضررهای زیادی دادیم ولی همیشه دلم روشن بوده فکر کنم بخاطر این خداشمارو سر راهم قرار داد تا بهترین نتایج رو بگیرم و به اهدافم برسم . 💖با تمرین بازی فراوانی زیر ده روز سه تا نتیجه گرفتم که شگفت زده شدم و کلی خدارو شکر کردم…💖
  مرسی که بی منت بهمون آموزش میدین. باآموزشهاتون کلی حالم خوبتر شده …
  خدا رزق و روزی روز افزون به همتون بده و انشالله زندگی سراسر موفقیت و عشق کنار همسرتون داشته باشید. ☺🌹


 4. فاطمه :

  خدا خیرتووووووون بده عالی هستین راحت با آرامش به نظرم خود واقعیتونید هیچ تلاش اضافه ای نمیکنید برای تدریس قانون جذب منظورم با هیجان کاذب صحبت کردنه …
  با کانالتون دارم جذبهای مختلف بدست میارم … هورااااااااااا خدایاااااا شکررررررررتتتتتت ☺😊


 5. فاطمه :

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام آقای شریفی خداقوت به شما و همکاران گلتون 🌹 من همیشه میدونستم نباید انرژی منفی به محیط بدیم به و انرژی مثبت بدیم دعای خیر برای هرکسی کردم یا من و همسرم برای موتور سوارها صدقه میدادیم آیه الکرسی میخوندم همیشه خطری از سر پسرم دفع میشد به اطرافیانم هم میگفتم ولی نمیدونستم اسمش قانون جذبه و قبلا هم تبلیغات تلگرامی یا زبونی از اساتید جذب دیده و شنیده بودم ولی هیچ کدومو باور نداشتم یعنی نمیتونستم باور کنم نمیدونم چرا ؟ با کانال شما هم از طریق کسانی آشنا شدم که خیر دنیا و آخرت رو برای همشون از خدا میخوام.
  از وقتی با کانالتون آشنا شدم همه ویسهاتون رو دانلود کردم و صبح و ظهر و شب گوش میدم وانرژی زیادی میگیرم بار ها تکراری گوش دادم و میبینم حقیقت زندگیمه برای همسرم تعریف میکنم و اونم تایید میکنه ما ضررهای زیادی دادیم ولی همیشه دلم روشن بوده فکر کنم بخاطر این خداشمارو سر راهم قرار داد تا بهترین نتایج رو بگیرم و به اهدافم برسم . 💖با تمرین بازی فراوانی زیر ده روز سه تا نتیجه گرفتم که شگفت زده شدم و کلی خدارو شکر کردم…💖
  مرسی که بی منت بهمون آموزش میدین.
  باآموزشهاتون کلی حالم خوبتر شده …
  خدا رزق و روزی روز افزون به همتون بده و انشالله زندگی سراسر موفقیت و عشق کنار همسرتون داشته باشید. ☺🌹


 6. غزاله :

  سلام سلام.
  من همیشه از بچگی به معجزه باور داشتم و به این حرف استرهیکس و اقای امیر شریفی که حس خیلی سازندس.میدونیو من میخوام معجزه کنم مشکل اینه نباید به راه حل فکر کنم.
  الان ترسیدم و وحشت کردم اما با امیرشریفی میتونممم معجزه کنم


 7. سوده :

  چه حس عااالی دارین وقتی حس اعتماد دیگران رو دارین.ممنون بابت همه چیز،عالی هستید


 8. آلا :

  سلام استاد خوبم ممنونم ازتون واسه همه چی


 9. فاطمه :

  سلام استاد هم می خواستم بابت کانالهاتون تشکر کنم هم بایت تمریناتی که تو کانال گذاشتین به لطف خدای خوب مهربونم از تمرینات سوال رگباری
  خیلی خوب دارم جواب می گیرم وخیلی خوشحالم که شما هستین و همچین اطلاعاتی بما میدین من نونستم مشکل خودم با سوالات رگباری حل کنم و اینکه انرزی فوق مثبت از این تمریناتتون می گیرم خیلی ممنونم


 10. Hidden :

  سلام جناب شریفی عزیز
  من تقریبا یک هفته هست که از طریق همکارم با شما و کانالتون اشنا شدم و فایل هاتون رو دارم از اول گوش میدم. و تمام تمرین ها رو دقیق انجام میدم. اما شاید باور کسی باور نکنه اما من امروز ی پیشنهاد کاری جدید گرفتم با اینکه 3 روزه بازی فراوانی انجام میدم.
  و انقدر با شما پر از انرژی ام ک حتی موقع خواب دیگه بجای موسیقی بی کلام یا مواقعی ک خوابم نمیبره با فایل صوتی هاتون میخوابم.
  ممنونم از اینکه شما در رو در مسیر زندگیم یافتم.
  خدایا مرسیییییییی


 11. لیدا :

  سلام…. آقای شریفی من واقعا روزی هزار مرتبه خدا رو شکر می کنم که وارد کانال شما شدم و ویس های شما رو شنیدم… زندگی من کلا زیر و رو شده و همه چیز داره عالی پیش میره …. من هنوز تو دوره ها شرکت نکردم و فقط از تمرین ها بازی فراوانی رو دارم انجام میدم و البته شکرگزاری… درآمد من تو همین ۲ ماهه بیشتر از ۸ برابر شده …. راستی اینکه گفته بودین کسی نمی تونه اولین بار بازی فراوانی رو تا ۴۰ روز انجام بده ، “من تونستم”… امروز روز چهلم بازی ام بود و درآمد واقعی ام هم همین طور داره بالا تر میره خدا رو شکر…. مرسی بابت همه چیز… مرسییی


 12. negin_A_bagheri :

  سلام آقای شریفی گرامی… خیلی خیلی ممنون بابت مطالب زیبایی که ارائه میدید… من شش ماه اخیر روزهای خیلی سخت و ناراحت کننده ای رو پشت سر گزاشتم…. ولی بعد از اینکه با قانون جذب آشنا شدم کلا دیدگاهم تغییر کرد نسبت به مشکلاتم…. الان خیلی مصمم هستم که به تمام آرزوها و خواسته هام برسم… راستش رو بخواید خیلی میترسم چون خیلی موانع سر رهم وجود داره ولی وقتی فکر میکنم به اینکه خدا اون بالا منتظره که فقط خواسته هام رو اجابت کنه دلم قرص میشه… ممنوت از انگیزه ای که بهمون میدید… انشاالله که همیشه سرشار از انرژی باشید


 13. سیما :

  سلام سیما هستم.
  خدا میدونه توی چه شرایطی بودمو به خاطر وجود اقای شریفی چه جوری تونستم اون روزا رو بگذرونم.اصلا نمیدونم چطور و با چه زبونی تشکر کنم. مشکل مالی زیادی داشتم و دارم از لحاظ ثروت چیزی جذب نکردم ولی اگه اقای شریفی نبود نمیدونم الان توی چه مرحله ای از طلاق بودم….
  شوهرم مشکل ذهنی داره بدون اینکه من موقع ازدواج بدونم. خیلی دوسشدارم ولی بعضی رفتاراشو نمیتونستم تحمل کنم ولی به لطف اقای شریفی الان دیگه به هیچ عنوان باهاش مشکل ندارم.
  مشکلات مالی داره اذیتم میکنه ولی میدونم اونم حل میشه.
  اقای شریفی زبون ماهایی که اینقدر کمکمون کردین واسه تشکر قاصره ولی دعا میکنم خدا بهتون یه عمر طولانی بده که بازم به کسایی که دارن تو زندگیشون زجر میکشن کمک کنید.


 14. زهرا :

  سلام آقای شریفی من از طریق کانال پرورش افکار با شما و قانون جذب آشنا شدم .جذبهای کوجیکو بزرگ زیادی داشتم البته ناخودآگاه الان که بهش فکر میکنم میبینم که بلهههههههه قانون جذب بوده دارم تمارین رو انجام میدم ۳*۵ وفراوانی و شکرگزاری و تجسم روز رویایی مطالعه زیاد دارم از تمرین فروانی نتایج جالبی گرفتم یه مرحله ازیه خرید ۶۹۰ هزار تومنی ۳۴۰ هزار تومن تخفیف عالی گرفتم چیزی که در حالت عادی غیر ممکنه حسم عالیه عالیه روش کاملا تمرکز و کنترل دارم اصلا نمیذارم تحت هیچ شرایطی بد بشه چون نتایج جالبی دارم دریافت میکنم الان یه نشونه هایی دارم میبینم از نظر ثروت که یه شرکت اینترنتیه حدود یکو نیم میلیون باید هزینه کنم نشونه ها میگه راه درسته و برو اما یکمی خیلی کم میترسم یه پیشنهاد کاریه جالبی هم دارم البته فقط در حد پیشنهاده و خیلی نمیشه روش حساب باز کرد تو هر دومورد حسم خوبه موندم سر دوراهی نمیدونم چیکار کنم جالبه هروقت در مورد هر مساله ای سوال برام پیش میاد یه فایل صوتی تون رو که انتخاب میکنم و گوش میدم جوابم رو میگیرم شما فوق العاده هستین من با فایلهای رایگانتون به بهترین نتیجه ها رسیدم ببین وارد دوره بشم چی میشهههههههههههههههههتمام فایلهاتون رو هزاران بار گوش کردمو میدم و همچنان از توش دارم یاد میگیرم و به شدت انرژی 🤗🤗🤗🤗
  آقای شریفی باید ازتون تشکر کنم گاهی که یه جذبهای جذابی میکنم دلم میخواد کاش شماره تون رو داشتم تماس میگرفتم و کلی جییییییییغ میکشیدم و ازتون تشکر میکردم میدونین چه حالی میشم چون تجربه اش کردین
  چند روزه نمیتونم راحت بخوابم یعنی خوابم خوبه ولی احساس میکنم نمیتونم بشینم بخوابم ساکن بمونم و ممکنه دیر بشه وقتی شما تو فایل صوتی میگین بدویین من بی قراریم بیشترم میشه خیلی هیجان زده هستم آروم و قرار ندارم شبها خیلی دیر میخوابم و یا فایل گوش میدم یا کتابهای استر رو میخونم یا فیلم رازو نگاه میکنم اصلا دلم نمیخواد بخوابم صبح ها انگار که دیرم شده باشه از خواب بیدار میشم و فایلهای صوتی رو میذارم پخش میشه و قربون صدقه تون میرم و حسم عاااااااالیه تو دلم آشوبه ولی از نوع خوبش با این دل آشوبم حال میکنم اذیت نمیشم شوهرم جالبه که متعجب مونده و میگه تو دیگه آدم قبلی نیستی این انرژی چجوری از یه ویس شریفی بهت منتقل میشه😂
  خیلی خیلی ازتون ممنونم خدا حفظتون کنه و ای کاش همه مردم کشورم بتونن شما و آموزشتون رو درک کنن و به آرامش برسن قانون جذب سخت نیست ولی تمرین زیاد میخواد و خودآگاهی توروخدا تو شهرستانها هم سمینار بذارین من قزوینم میخوام سمینارتون رو اینجا جذب کنم😉پس قزوین میبینمتون به زودددددی😊


 15. باران :

  سلام بر استاد شریفی عزیز
  دو سالی میشه با صداتون آشنا هستم ولی نمیدونستم از کجا میان همش دنبال اصل منبع ویس ها بودم که خداروشکر دو ماهی میشه پیداشون کردم.
  خیلی از دلایل مشکلاتم رو در کلام شما پیدا کردم وارد دوره شدم و به لطف خدا ایمان دارم اتفاق های خاصی برام افتاده و میوفته!!!
  خدایا شکرت


 16. غزاله :

  سلام اقای شریفی
  نمیدونم چرا دوست دارم هر شب براتون پیام بدم.اما واقعا ممنون من با تمام وجود تلاش میکنم حال خودمو خوب کنم و خوب نگه دارم وهر روز لبخند میزنم و سعی میکنم عشق بفرستم حتی به ادمایی که توی اتوبوس میبینم.
  ممنونم که جذب یاد میدین که ما ارامش داشته باشیم و استرسس هامونو کنار بذاریم


 17. Mv :

  سلام روزتون بخیر . خیلی خیلی خوشحالم از بابت آشناییم با سایت شما . من چندسالی هست که در سایتهای مختلف جذب میگردم . در واقع با قانون جذب بیگانه نبودم . تقریبا یکماه پیش با کانال شما آشنا شدم . واقعیتش سایت و کانالتون خیلی به دلم چسبید . اینو جدی میگم. چون آقای شریفی شمرده و آروم صحبت میکنن . امیدوارم نتیجه عالی از ادامه کارم با شما بگیرم .


 18. غزاله :

  سلام اقای شریفی,
  ممنون بابت همه حسای خوبی که از شما یاد گرفتم داشته باشم و حفظ کنم.امیدوارم شاد و موفق تر از همیشه باشید


 19. هلناسادات :

  با سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیزو با ایمان 😊
  واقعیتش من فقط برای تشکر پیام دادم خدمتتون…
  هیچ سوالی ندارم تک تک سوالامو از جوابایی که به کاربران میدین میگیرم …
  امروز به واسطه ی سوالات رگباری فقط تو 5 دقیقه 10 میلیون تومان توی قرعه کشی به من افتاد …
  واین اتفاق واسم خیلی عالی بود
  چون قصد داشتم این پولو خرج کربلای اربعین کنم
  خداخیرتون بده از خدا و از اهل بیت علیه السلام و از شما خیییییلی ممنونم …
  الحمدالله رب االعالمین …
  اجرتون با حضرت زهرا…
  یازهرا


 20. مریم سادات باقری :

  سلام من ارشد رشته مدیریت دانشگاه علوم تحقیقات قبول شدم هیچ درصد بالای ۲۰%نداشتم که بعضا منفی هم داشتم دانشگاه شبانه هم قبول شدم اما رنکینگ و امکانات این دانشگاه مد نظرم بود.همیشه میگفتم اگه علوم تحقیقات بشه که عالیهههههه و شد .ممنون ازشما برنده اونی نیس که سریعتر میدوه اونیه که باور کرده برندست


 21. سعید شهبازی :

  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت جناب شریفی عزیز و سایر همکاران محترم. من الان حدود دوماه با این کانال آشنا شدم و اونو به شدت دنبال میکنم. واقعا با بازی فروانی هم پول وارد زندگیم شد خداروشکر هم پیشنهاد های کاری بهتری سر راهم قرار گرفت .اول از خدای بخشنده سپاس گذارم بعد از جنابعالی که این راهکارهارو در دسترس دیگران هم قرار میدین .هرچند که میگین با این کار حس بهتری بهتون دست میده. گر در هوس لقمه نانی نانی.. گر در طلب گوهر کانی کانی….این نکته رمز اگر بدانی دانی ….هرچیز که در جستن آنی آنی


 22. mahdis :

  سلام
  چیزی که از تو این دوروز از حرفها نکات و کانال شما دریافت کردم اینه که من یک دختر قوی 27 ساله هستم زندگی سرشار از عشق و شادی با همسر مهربون و زحمتکشم دارم و خانواده ای دارم که همیشه منو حمایت میکنند در هر شرایط و هدفی و هر لحظه به من حس خوب منتقل میکنند به من عشق میورزن و من هم متقابلا به آنها. شغلی که دوست دارم و همیشه هدف من بوده رو دارم وهرروز با ماشین مورد علاقم به محل کارم میرم و از ساعات کاریم لذت میبرم بعد کار با همسرم لحظه های قشنگ و شیرین با هم بودن و سپری میکنیم وعشق و دوست داشتن و لحظه به لحظه بیشتر حس میکنیم.
  همه چیز برای من امکان پذیر و هدفهای من برام قابل دست رسه. روابط اجتماعی و دوستانه عالی دارم .تندرست و سلامتم با تناسب اندامی که همیشه میخواستم از دیدن خودم تو اینه لذت میبرم و خودمو بیشتر از هرچیزی تو دنیا دوست دارم زیبا هستم لباسهایی که دوست دارمو میپوشم کارهایی که از انجامش لذت میبرمو انجام میدم و همیشه شاد و راضی هستم
  {من همین الان چیزایی که میخوامو تصور میکنم که دارم}
  ممنون از شما


 23. الهام :

  سلام استاد بزرگ.
  آقااااااااااای شریفی آخه من چی بگم؟ دو سال دنبال کار بودم ولی پیدا نمیکردم. از وقتی تو کانال شما عضو شدم کلی اتفاقای خوب داره میفته. چند وقتیه بازی فراوانی و شروع کردم. یه پیشنهاد کار عالی بهم شده. از خوشحالی میخوام جیغ بکشم. خدایااااااا شکرت


 24. آنسه(رها :

  سلام ودرود جناب استاد شریفی عزیزوگرامی وهمکارانتون.من از بچه های جذبی هستم.خداروشکرم شمارو سر راه من قرارداد.قبل آشنایی باشما هرروز با کانالها ومطالبی درمورد کوانتوم وموفقیت وتجسم خلاق وغیره آشنا میشدم که حتی تا خرید محصولات هم پیش میرفتم ولی هربار تا میومدم دکمه تکمیل خرید روبزنم یا نت قطع میشد یا پسر17ماهم به شدت شروع میکردبه گریه وبهانه منم کلا خرید روفراموش میکردم.ولی درمورد خرید دوره های شما واپلیکیشن این اتفاق نیفتاد برام جالب بود.انگارخدا مثل همیشه برام بهترین گزینه رو درنظرگرفته بود.من معتقدم هنوز هم معجزه وجود داره .شما مرده ای رو زنده کردید وبه زندگیش معنا دادید.اول ازخدا بعدم ازشما سپاااااااسگزارم😢☺😊😍ممنون ازویسهای عایتون باصدای دلنشیتون وپرانرژیتون همچنین مطالب عالی سایت.خداجونم شکرت.براتون دنیا دنیا نوروعشق وفراوانی آرزو میکنم💜💜💜


 25. بهرام نبی پور :

  سلام اقای شریفی من حدود چندسال در این زمینه مطالعه دارم ولی تا بحال نتیجه ای نگرفتم چند وقتیه از طریق دوستی با قانون جذب شما اشنا شده ام وتمام فایلهای شما را دارم وچیزی که تا به حال یاد گرفته بودم با چیزی که شما گفتید توفانی در زندگی من بر پا کر د و موفقیت در زندگی من روز به روز بیشتر می شودهرچه اراده کنم وصبور باشم وازدستش بدهم واحساس داشتن کنم در زندگی من متجلی می‌شود واقعا این امکان پذیر است از همه دوستان خواهانم ترس نسبت بدست اوردن چیزی در دل راه ندهند تاان چیز نیز از شما نترسد و به سراغتان بیاید متشکر م


 26. سی. اِل :

  سلام اقای شریفی
  تمرین سه پنج خیلی کمکم کرد ک حسمو خوب کنم.و الان روز ۳۰ام بازی فراوانی هستم. تمرکزم روی دوبرابر کردن حقوقم بود و الان شرایطی تو کارم پیش اومده ک حقوقم رو تا ۳ و ۴ برابر میتونم زیاد کنم.در مورد زندگی مشترکم‌از وقتی ویژگی های مورد نظرم رو نوشتم‌هر روز دارم نشانه هایی از اون ویژگی ها می بینم حتی با شخصی هم روبرو شدم‌ک تا ۷۰ در صد ویژگی ها رو داشت. خیلی خوشحالم ازین ک با شما و کانالتون اشنا شدم.خدا رو شکر.از خدا بهترین ها رو براتون میخوام.
  خدا قوت😊


 27. گیتا :

  سلام آقای شریفی عزیز من بتازگی وارد کانال وسایت شماشدم خیلی ازاین بابت خوشحالم وهزاربارخداروشکرمیکنم ک باشماآشناشدم کلا این شکرگذاری شدیدرو ازشمایادگرفتم هرلحظه خدارو شکر میکنم چقدرازکنارکانال شما بی توجه وسرسری ردمیشدم اصلاباورنداشتم این چیزارو ولی الان خوشحالم ک من هستم شما هستی وهمه چی عالیه سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم مرررررسی.


 28. sepideh :

  سلام.من بابت یه اتفاقی خیلی ناراحت بودم، با فایل های صوتی شما دارم حسمو خوب میکنم. ممنون از شما.


 29. علیرضا :

  سلام جناب شریفی.
  آقا عالی هستی عالیییی.
  خدارو شکر که هستی


 30. لیلا :

  سلام اقای شریفی وقت بخیرمن چندروزیه به کانال شماپیوستم ازتون تشکرمیکنم دیدمن کلی نسبت به زندگی عوض شده الان حس خوبی به زندگیم دارم خداروشکرمیکنم وازشماواقعاممنونم


 31. Raha :

  خیلی ممنون از مطالب عااالیتون🌹


 32. الهه :

  سلام آقای شریفی من تقریبا یک ماهه که با کانالتون آشنا شدم و واقعا خدارو شکر میکنم که این اتفاق خوب افتاده واسم. من آدم خیلی منفی گرایی بودم ولی در عرض این یک ماه حسم عالی شده. من از سوالات رگباری جواب که نه ،معجزه دیدم. بازی فراوانی رو چند روزه شروع کردم شاید بارتون نشه ولی من از روز اول نشونه هاشو دیدم و ادامه داره.
  خیلیییییییییییییییییییییییییییی ازتون ممنونم که باعث شدین دیدم نسبت به خودم و زندگیم انقدر مثبت بشه
  هر روز فایل های صوتی شمارو گوش میدم وهر دفعه که گوش میدم بیشتر و بهتر مفهوم ارتعاش و جذب رو درک میکنم
  امیداورم همیشه سلامت باشین


 33. Alakbar :

  سلام
  ممنون از آقای شریفی


 34. نگار :

  سلام آقاى شریفی عزیز … من ٢١ سالمه و تقریبا از ١٣.١۴ سالگى با این قانون آشنا شدم . کتاباى خیلى زیادی در این زمینه خوندم به خاطر همین مطالبى که شما یاد میدادین برام قابل قبول بود و ضمیر ناخوداگاهم مقاومت نمی کرد.بازى فراوانى رو انجام دادم و امروز که این رو مینویسم روز ٣٩ بود و تا امروز هیچ اتفاق خاص نیافتاده بود ولى اصلا ناراحت نبودم حسم عالى بود و من به جرات میتونم بگم به یکی از بزرگترین خواسته هام که تقریبا میشه گفت غیر ممکن زندگیم شده بود رسیدم.خیلی خیلی خوشحالم و ممنونم ازتون.امیدوارم اینو بخونین و بقیه هم که میشنون بدونن که نا امیدی بزرگترین دشمن هر آدمیه.من هیچوقته هیچوقت نا امید نمیشم چون به معجزه ى خدا تا آخرین لحظه ایمان دارم . ممنون آقاى شریفى مهربون …


 35. حسن :

  سلام جناب شریفی
  حسن هستم اخیرا با کانال پرورش جذب شما آشنا شدم من ارزو داشتم به آمریکا مهاجرت کنم و قبلا تو ذهنم میگفتم میگه میشه، جطوری ، این ترامپ نمیگزاره
  مایوس شدم و 1.5 سال اهدافم را رها کردم دو باره با شنیدن صحبت های شما انگیزه گرفتم و کلاس IELTS ثبت نام کردم و اولین تمرین Writing ام را به عشق شما نوشتم .
  Today I want to write about law of attraction. at first time that i had heard about low of attraction when the Secret movie was shown by TV.
  Those days i thought that was not real and it was not working.
  After 10 or 15 years later, i saw it at a Telegram Channel which made by Mr Amir Sharifi, I listened all files such as his voices, music, video clips, questions & answers and motivational movies,…
  I realized it is important to learnt vibration (sending frequency) before learning low of attraction.
  Second, you must to control your feelings because good feelings bring you good event and good events make you happy so this is a loop.
  Third, attention to what is happening around you. you must to attend only good thing that you have or want in future.
  Forth, forget bad events and bad memories because if you remember them, you will feed them and they will be strong thus your mood will become bad, therefore forget bad events and not to speak up to everybody.
  Finally, pray and thank god for everything which god give us. Mr Sharifi’s life has been changed since 3 years ago by acting these rules; in addition, I believe that I live in usa with best methods and at the best time.
  Thanks for reading this comment


 36. سی. اِل :

  سلام اقای شریفی
  کمتر از یک‌ماه پیش انقدر درمونده و عاجز شده بودم ک دست به خودکشی زدم.حدود دو هفته گیج بودم ی هفته گریه میکردم چند روزی هست ک فایلاتونو دارم گوش میدم .شما باورتون میشه انقدررررر حالم خوبه ک احساس میکنم سالها از اون روزام فاصله گرفتم. دو روز فقط گوش دادم.روز سوم وقتی بیدار شدم به شکل عجیبی دیگه ناراحت نبودم. روز چهارم خوب بودم . روز پنجم برای خودم گل گرفتم . ی اهنگ خوب به اسم‌Good day از گروه Danceگوش دادم .عاااالی بودم انقدر ک اتفاقی ک صبحش تصور کردم پیش اومد. امروز روز ششمه و احساس میکنم ی بمب از هیجان تو سینه ام دارم که هر لحظه میخواد منفجر شه.
  شما بردید!!!از خدا ممنونم بخاطر فرصتی ک بهم داده. و راهی ک برام باز کرده.
  از شما هم‌ممنونم به اندازه حس شگفت انگیزی ک دارم.
  طولانی شد. بهترین ها نصیبتون.


 37. الهام :

  سلام اقای شریفی. امیدوارم تو زندگیتون همیشه خوشحال و موفق باشید. من هر شب با ویس های شما میخوابم انقدر که حالم خوب میشه. انقدر دیدم به دنیا بازتر شده که حد نداره. انقدر خوشحالم و کیف میکنم از زندگیم که حد نداره. مدیون شمام.
  بازی فراوانیو 20 روزه دارم انجام میدم.


 38. سولماز :

  سلام
  ممنون از شما
  من دو ماه هست آشنا شدم با شما وُیس ها رو از کانال جادوی ذهن دریافت کردم…عالی و مر انرژیه..تمرین فراوانی رو امروز شروع کردم
  اولین روز سال ۲۰۱۸
  دنبال کارم بشدت
  دوست دارم به نتیجه برسم و کامنت بعدی خبرهای خوب باشه.


 39. سمیه هستم :

  سلام اقای شریفی عزیز واقعا ازتون تشکر میکنم اول از خدا تشکر میکنم که شما معجزه قانون جذب و افرید افرید که دستان هم نوعانتون و بگیرین خدایا سپاس گذارم بابات اقای امیر شریفی عزیز
  استاد بزرگوارطعم خوشبختی مهربانی و لذت و دارم احساس میکنم میدونم بهمین زودیا میتونم سلامتیم هم بدست بیارم


 40. سميرا :

  سلام اقای شریفی فقط اینو بگم که روز ٣۶ام بازی فراوانی ام و هیچ مغازه ای در شهر نیست که قیمتش برام دست نیافتنی باشه
  حس خوب میگیرم ازاجناس مغازه ها ,گاها خوابشم میبینم

  مرسی
  مرسی
  مرسی


 41. طیبه السادات حسینی :

  سلام. من طیبه هستم . خیلی ممنونم . خیلی از اینکه علمتون رو در اختیار ما می گذارید.


 42. arti :

  سلام اقای شریفی طبق معمول عااالیی هستید بی نهایت . شما تو فایل صوتی غاز گفته بودید ایران کشور خوبیه خب کشور خودمو دوست دارم واقعا ولی غربم بعضی کشورای پیشرفته خب بد نیستن دیگه☺️ مخصوصا اونا که فرهنگ کتابخونیشون خیلی جلو هست مثلا یه کشوری بود یادم نیست کدوم کشور صندلیاشونو به شکل کتاب ساخته بودن واقعا اصن ادم به شوق میومد برا کتابخونی برام خیلی جالب بود . ایرانو دوست دارم حالا من گفته بودم میخوام خارج تحصیل کنم و موفق شم اصلا اینطور نیست که میخوام برم و کلا بمونم اونجا فقط بعضی فرهنگاشونم دوست دارم مثلا خود ژاپن که همه چیشون از رو نظمه و خیلی دقیقن . خیلی حرفاتون زیباست و رومم تاثیرای خوبی گذاشته من از طریق حرفای شما با قانون جذب اشنا شدم و دارم پل خوشبختیمو میسازم و تصمیم گرفتم انشالله با توکل به خدا به اون درجه ای که میخوام رسیدم الویتم رسیدگی و صله ارحام به بچه های ییتیم و فقیر و سالمندان مخصوصا تو ایران باشه چون از وقتی دیدمشون مخصوصا بچه بودم دیدمشون جگرم سوخته الانم که دارم میگم اشک تو چشام جاری میشه امیدوارم و میدونم که میرسم به اون چیزی که میخوام و به امید اینکه یروز خبرشو بدم بهتون . اسممو نخونید مرسیی . خسته نباشید .


 43. بهاره :

  سلام خدمت جناب آقای شریفی محترم. اینقدر قابل احترام و دوست داشتنی هستید که نمیدونم چطوری عنوان کنم . من چند هفته پیش با کانالتون آشنا شدم. توی دوره 28 روزه هستم،روزهای آخر و همین که حال و روزم بهتر شده بسیاربسیار ازتون سپاسگزار و قدردانم. متاسفانه قادر به خرید دوره نیستم ولی قصد دارم همینها رو مجددا و مجددا گوش بدم و اجرا کنم. خواسته های زیادی دارم که به وقتش حل میشن ان شالله ولی همین حالم که نگرانیهام کمتر شده که البته در مورد درس خوندن بچه هام هست اکثرا،جای تشکر و خداقوت و قدردانی داره.
  منم مثل سوالای دوستان توی کانال، یه وقتایی نمیتونم حس تشکر و سپاس رو از ته دل برآورده کنم ، این وقتا سپاسگزاریو موکول میکنم به مثلا 2 ساعت بعد و نتیجه هم میگیرم. به نظرم ساعتش مهم نیست مهم حس عمیقشه و این ممکنه هر تایمی از روز باشه. تشکر میکنم از صحبتهایی که میذارین چون مثل درس میمونه. ان شالله منم میتونم به اهداف و آرزوهام برسم
  ممنون و متشکرم از همه زحماتتون
  بهار


 44. علی :

  سلام آقای شریفی
  من می خوام استاد قانون جذب بشم .
  من می خوام تمام زندگی خود رو با قانون جذب تنظیم کنم .
  من نصف تمام فایل های کانال رو گوش دادم . و شبانه روز دارم بقیه اش رو گوش میدم . این ها تموم میشه میام برای دوره ثبت نام میکنم .
  کمک کنید که من استاد قانون جذب بشم .
  ممنونم


 45. علیرضا :

  باتشکر از مطالب بی نظیرتون


 46. علیرضا :

  سلام اقای شریفی عشق باتشکراززحماتتون


 47. arti :

  بخدا اصن سابقه نداشت همچین جوگیر شم یجوری خوشحالم خدایی شدم اهنربا بازم ممنون نمیدونم چجور تشکر کنم اصن


 48. arti :

  سلام واای خدایا اقای شریفی واقعا ممنونم ازتون این روزا ای جذب میکنم چیزای خوب روو واقعا اصن کیف میکنم از اول فایلای صوتی رو دارم گوش میدم تو پاسخ به سوالات 27 سوالی بود در مورد یادگیری زبان همونو جذب کردم خدایا شکرت . صبحا که پا میشم درس بخونم اول دو تا از فایلاتون گوش میدم بعد شروع میکنم واقعا اصن یه انرژی یه انگیزه ای میدید که خیلی ممنونم بابت زحماتتون خیلی عالیه انشالله که همیشه سلامت باشید .


 49. fatemeh :

  سلام خدمت جناب آقای شریفی
  فقط می خوام شکر کنم اول از خدا و بعد از شما که باعث شدید دیدم به زندگی خیلی تغییر کنه من مدت کوتاهیه که با سایت شما آشنا شدم ولی حس خیلی بهتری پیدا کردم احساس قدرت بیشتری در زندگی ام دارم شروع کردم به نماز خوندن البته قبلا هم می خوندم اما کاهل بودم ولی می خوام شروع تغییرات در زندگی ام با خوندن نماز باشه خیلی خیلی ممنونم ازتون


 50. الهام :

  سلام آقای شریفی من میخام اعلام کنم که بدون اینکه در دوره ی کارشناس جذب شرکت کنم حس میکنم با همون فایلهای داخل کانال های تلگرام یک کارشناس جذب شدم و احتمالا میتونم به هر سوالی در مورد جذب جواب بدم…حتی فکر میکنم بعضی از سوالهای دینی رو هم بتونم جواب قانع کننده ای بدم…فکر میکنم اینکه بدون شرکت در دوره بشه همچین ادعایی کرد نشون از کامل بودن صحبتهای شما و فایلهای شما در کانال هستش…از شما بسیار سپاسگذارم…


 51. امیرعلی :

  آقای شریفی میخواستم باهاتون یه صحبت کوچولو کنم من به شما ایمان آوردم مخصوصا ویس در آغوش خدا
  باهاتون صحبت نکردم چند در صدی تغییر کردم
  تو کانالتون هستم


 52. موسی سلمانی :

  باسلام وخداقوت آقای شریفی من چند روزکه بطور اتفاقی باسایت شما آشنا شدم وتوی این چند قانون جذب ثروت شمارو گوش دادم بنظرم خیلی قوانین خوبی بودن ومن هم دارم باقی مجموعه های قانون جذب وارتعاش وغیره را از سایتتون دانلود کردم ودرحال عمل به گفته های شما هستم با سپاس فراوان ودست شما همیشه پراز طلا باشد چون عقیده دارم از اسفتاده ازکلماتی که از دردوغیره استفاده میشود باعث جذب همون کلمات میشه


 53. رهام :

  سلام . و ممنونم بابت مطالب زیبای شما . من متاهل هستم و یه پسر 4 ساله دارم و همسرم الان سه سال بیکاره و تمام مخارج زندگی به تنهایی رو دوش خودمه . خیلی دارم تلاش میکنم شوهرم رو سوق بدم به سمت کار ولی متاسفانه همسرم همش دنبال کارهایی میگرده که پول فراوان داشته باشه و توقعات بالایی داره . بارها براش کار پیدا کردم ولی اصلا راضی به کارهایی شرکتی نمیشه . در صورتی که قبلا خودش تو شرکت کار میکرد و با این درامد راضی بود
  من خودم مترجم زبان هستم و. خرج زندگی را از ترجمه کردن در میاورم . خیلی هم تلاش میکنم ولی اصلا تلاشم نه در کار خودم تاثیری چندانی نداره . هر چی کار میکنم برای خودم هیچی نمیمونه اخرش فقط خستگی کار برای خودم میمونه
  خیلی زحمت میکشم نه از درامدم راضی ام . نه از کار همسرم .قبلا همسرم خیلی خوب بود . تو شرکتی کار میکرد ولی متاسفانه دیگه باهاش قرار داد نبستن بعد اون افتاده رو دنده لج . همش دنبال کارهایی هست که نیاز به سرمایه زیادی داره ولی متاسفانه سرمایه نداره که بتونه کارش رو شروع کنه .


 54. نگین :

  سلام خسته نباشید
  من میخوام تازه وارد مبحث قانون جذب بشم پیشنهادتون چیه؟کتاب خاصی رو شروع کنم یا فایل های صوتیتون رو برای شروع گوش کنم یا مثلا فیلم راز رو ببینم؟


 55. پیام :

  سلام. عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای امیر شریفی عزیز. بنده یک شرکت بازرگانی و صنعتی دارم خانم هستم یکسال و نیم شروع به کار کردم. خیلی کارم دوست دارم. اما عیلرغم تلاش زیاد و پشتیبانی شریکم اونقدر ها که دلم میخاد سود بزرگ ندارم. نتایج خوب بود از منفی به بالای صفر رسیدیم. منظورم عدد کارم. اما هنوز خیلی راه تا صد شدن داریم. کار کردن در بازار خیلی دوست دارم. خواهش می کنم در موارد زیر یک کمک به من بدید.
  اولا چطور میتونم اعضای کانال تلگرام شرکتم زیاد کنم؟
  دوم اینکه اعتبار و تجربه در کار ما حرف اول میزند چطور میتونم با قانون جذب، جذبش کنم؟
  سوما خودتون همیشه میگید عاشق کارتون که باشید و عمل هم بکنید نتایج عالی میگیرد حالا من برای درآمد بالا چیکار کنم وقتی دو فاکتور بالا رو هم دارم؟
  خواهش می کنم کمکم کنید. من واقعا میخام تو کارم موفق بشم. میخام ثابت کنم یه خانوم بدون پول و پارتی و … اگر بخاد. میتونه. مرسی
  خلاصه انگیزه من وحس دورنیم خیلی مثبت . اما نتیجه زیاد نبوده. گردش حسابم میلیونی اما روی میلیارد اصلا نبوده. دوست دارم به جایی برسم که الگو خانم ها بشم. خانم ها در بازار آزاد.


 56. طاهره :

  سلام سال نو مبارک
  من تقریبا از ابتدای سال ۹۶ اتفاقی با کانالتون اشنا شدم
  تمرین بازی فراوانی که دوستان به اون اشاره کردن، چ جوریه؟ اگه ممکنه مجدد در کانال تلگرام بزارید
  سپاس


 57. ghasemifatima49@yahoo.com :

  سلام اقای شریفی.
  من نزدیک به 7 ماهه که با کانال شما اشناهیچ وقت دستم به تایپ نمیرنمیرفتیرفتبخوام زندگی گذشتموبگم.
  ایمان دارم که حرفای شما صد درصد درسته.
  یادمه یه بار یه خانوم اومنگفتین دفتر شما و گفتن وقتاییهمسرشون هیچ مشکلی نداشتن تصور میکردن که جدا شدنش.
  شما ازشون پرسیدین که چرا همچین تصوری داشتن ایشون هم گفتن نمیدووونم..
  منم نمیدونم چرا 4 سال پیش تصور میکردم که با کسی ازدواج میکنم که تو یه دهات زندگی میکنه مادرش خیلی بده برای شوهرم زن میگیره ما هیچ پولی نداریم و خونه مادر همسرم زندگی میکنیم.
  دقیقا هم همین شد
  من وارد خانواده ای شدم شهرستانی که محل زندگیشون در روستا بود در اخر هم همسرم قبلا ازدواج کرده بود و من بی خبر بودم جالب اینجا که من تصوراتم با دقت تمام جذب شد.تو تصور من رنگ در خونه ابی بود در واقعیت هم همین شد گاهی تو تصوراتم در روم قفل میشد در واقعیت هم همین شد در تصوراتم سگ هم تو روستا بود در واقعیت همین شد.
  الان جدا شدیم البته دوست داشت منو با سختی رفت مثل تصوراتم.
  از همون موقعه که جدا شدم با کانال شما هم اشنا که شدم .بعد که دیگه تو زندگیم جست جو کردم حرفای شمارو باور کردم.با قانون جذب مهریه مو گرفتم پول خوبی ام اومد دستم.حداقل دستم خالی نشد.
  دیگه طاقت اون زندگی رو نداشتم میدونم ارتعاش بهتر شدن رو دادم مدار زندگیم رو عوض کردم.با شما هم اشنا شدم..
  حالا غیر از این ها با سوالات رگ باری نتیجه گرفتم و…که از حوصله خارجه بگم.مهم اینه که این قانون داره لحظه لحظه کار میکنه.
  الان دارم برای کانون وکلا میخونم.همه کارایی که برای قبولی در کنکور گفتین رو رعایت میکنم و اطمینان دارم که جواب میده و به نتیجه میرسم.


 58. seddimah@gmail.com :

  با سلام
  من تواین چند مدت فکر میکردم با قانون جذب میشه همه چیز رو تقریبا به دست آورد اما وقتی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل و فایل تصویری باب پراکتور در این زمیمنه رو دیدم…متوجه شدم اون حس تلقین یا حس خوب نسبت به چیزی که میخوایم اون چیز رو به همین سادگی جذب ما نمیکنه اون حس خوب یا تلقین این تاثیرروی ضمیر ناخوداگاه میذاره تا برای رسیدن به اون خواسته تلاش کنه واین تلاش خود ماست که اون چیز رو جذبمون میکنه یعنی یه جور انگیزه و اراده میده به ما…نمیدونم اگر اشتباه میکنم تصحیحم کنید


 59. سولماز :

  واقعا حقیقت داره و من تجربش کردم، پدر من جزو اون افرادى که درآمد بالا داره ولى چون همیشه از ندارى مى ناله و خسیس، همیشه بایت پول نگران و گاها کم میاره و حتى به درستى از پولش استفاده نمى کنه و مى شناسم افرادى رو که نصف درآمد پدر من و دارن، اما بیشتر از پدرم خرج مى کنن و احساس رضایت دارن


 60. عباس :

  باسلام و درود
  خسته نباشید
  فقط می خواستم بدونید زمانی که فایل های صوتی شما را گوش می دهم انرژی میگیرم و آماده میشوم برای یک شروع تازه
  باتشکر فراوان


 61. adel1986@gmail.com :

  با سلام

  آقای شریفی اینکه ما نسبت به ماشین یا خونه شخصی، این ارتعاش رامی دیم که ای کاش این خونه یا ماشین مال ما بود.
  نظرتون در مورد این ارتعاش چی هست؟
  چطور باید فکر کنیم و ارتعاش مناسب داشته باشیم و متقابلا ارتعاش مناسبش را دریافت کنیم؟

  در ضمن من در دوره شما هم ثبت نام کرده ام.
  با تشکر


 62. محمدرضا :

  سلام آقای شریفی ممنون از زحماتتون. می شه یه مقدار راجع به شکستن وارونگی روانی توضیح بدید. ممنون.


 63. Firoozeh :

  سلام جناب شریفی
  یه سوال برام پیش اومده
  وقتی خدا یه آرزویی در دل انسان میزاره توانش در انسان دیده
  خوب پس چرا و


 64. Nimahbafandehh@gmail.com :

  سلام جناب شریفی خسته نباشید ممنون از زحماتتون میخواستم راجع به علم nlp ازتون سوال کنم تقریبا همین کاری نیست که ما توی دوره میخوایم با شما انجام بدیم یا نه تغییر ضمیر ناخوداگاه یا نه کلا متفاوت و اینکه اصلا فایده داره چون من توو دوره شما هستم ؟؟ البته من به شما ایمان صد در صد دارم فقط سوالم برای چنتا از دوستام بود…. ویه سوال دیگه که خیلی ذهنمو مشغول کرده علم اسامی با حروف ابجد هستش که میگن اگه اسمت و عوض کنی زندگیت تغییر میکنه و از این چیزا شما اینو تایید میکنید ایا؟؟


 65. نسیم :

  سلام باتشکر از زحمات خالصانه شما
  می خواستم خواهش کنم یه کانال بورسی هم بزنید تا از دانش شما در زمینه تحلیل تکنیکال استفاده کنیم
  و یا با بیان زیباتون تحلیل تکنیکال رو آموزش بدید
  خیلی ممنون از لطفتون


 66. حمید :

  سلام آقای شریفی
  یه سوالی داشتم
  در تمرین فراوانی اگه یه روز یادمون بره تمرین رو انجام بدیم و بخواییم تمرین رو دوباره از نو شروع کنیم میتونیم چیزهایی رو که در دوره اول تمرین خریدیم مجدد بخریم؟اینکار از سر باز کردن تمرین نیست؟


  • s.mohajeri278@gmail.com :

   می تونید چیزهایی که خریدید دوباره بخرید اما باید حس اون خرید رو هم داشته باشید نه اینکه بازی قبل رو دوباره تکرار کنید و بنویسید حس خیلی مهمه.


 67. امیرعلی :

  با سلام
  من چند وقتی است که با شما و سایت و کانال خوبتون آشنا شدم.
  میخوام باور رو برام تعریف کنید.اینکه چطور به وقوع پیوستن یک اتفاق خوب رو باور کنم؟
  درواقع میخوام بدونم اگه صرفا روی یک هدف و یا خواسته ای فقط تلقین کنم و به زبان بگم من باور دارم که این اتفاق میفته کافیه؟
  ممنون از شما


  • s.mohajeri278@gmail.com :

   نه به زبان نیست دوست عزیز، تو باید حس کنی هدف رو. مثلا اگر روی پول تمرکز کردی باید حس پولدار شدن داشته باشی باید فکر کنی : مثلا اگر خریدهای آن چنانی انجام می دی متعاقبا باید احساس لذتی که از اون خرید رو داری داشته باشی. مثلا من یه گوشی آیفون می خرم کلی ذوق میکنم و فورا برای خودم اپل آیدی می سازم و بعدش اینقدر تو اون گوشی میگردم تا از همه چیزاش سردربیارم. باید باور کنی که آیفون و خریدی مثلا بری براش قاب بخری و…


 68. آرمان :

  سلام .آقای شریفی با قانون جذب چطور میشه سیگار رو ترک کرد؟ ممنونم از راهنمایییتون.مرسی


  • s.mohajeri278@gmail.com :

   میتونین از اهرم رنج و لذت استفاده کنید.


 69. سعید :

  باعرض سلام اقای شریفی گل…..
  اقای شریفی بعداز ارزو کردن چه مدت باید روی اون ارزو تمرکز کرد وبعدمیشه دیگه ب اون ارزو فکر نکرد ورها کرد یا زمان مشخصی داره ممنون میشم صوتی جواب بدید مرسی وممنون ازشما ….


 70. سعید :

  باعرض سلام خدمت اقای شریفی بزرگوار…
  ببخشید میخواستم حس تلقین رو در قانون جذب بدونم و خواستم بدونم کتاب قدرت فکر اقای ژزف مورفی ربطی داره ب قدرت جذب ومیتونه کمک کنه اگه امکان داره صوتی جواب دهیدباتشکروخسته نباشید…..


 71. سعید :

  باعرض سلام خدمت اقای شریفی بزرگوار…
  ببخشید میخواستم حس تلقین رو در قانون جذب بودنم و خواستم بدونم کتاب قدرت فکر اقای ژزف مورفی ربطی داره ب قدرت جذب ومیتونه کمک کنه باتشکروخسته نباشید…..


 72. مهناز :

  چقدر عالی بود این مطلب
  مرسی از زحماتتون


 73. حمید :

  بسیار عالی


  • لیلا :

   سلام.وقت بخیر


   • لیلا :

    سلام آقای شریفی عزیز.ممنون بابت این اطاعاتی که تو سایت گذاشتید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *