آیکون تلگرام  جهت استفاده از تمامی آموزش ها در کانال تلگرام پرورش افکار عضو شوید

راز جذب ثروت

آموزش قانون جذب,جذب ثروت چگونه است ؟,چگونه ثروت را جذب کنیم ؟

قانون جذب ثروت چیست؟

در قانون جذب ثروت مهم نیست که کار شما چیست. شما اگر این قوانین را به کار ببرید، قطعا در زمینه ثروت به رشدی فراتر از آنچه الان به ذهنتان می رسد خواهید رسید.

چگونه ثروتمند شویم ؟ یکی از قوانین ثروت این است که یا عاشق کاری باشید که انجامش می دهید و یا کاری انجام دهید که عاشق اش هستید. حس خوب شما باعث می شود کارایی شما چند برابر شود. بتوانید ایده های خوب در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. چرا که ایده وقتی به سراغ شما می آید که کارتان را در قلب تان داشته باشید و به کار خود عشق بورزید. اگر در کارتان عشق نباشد، انرژی و انگیزه هم نیست.

یکی دیگر از قوانین جذب ثروت که به عقیده من هیچ روش سریع تر دیگری برای جذب ثروت وجود ندارد این است که بابت هر پولی که وارد زندگی تان میشود شکرگذار باشید. کسانی که شکرگذار نیستند بدترین وضعیت مالی را دارند.

باید بابت تک تک پول هایی که وارد زندگیتان می شود خدا را شکر کنید. بابت تک تک معاملاتی که انجام میدهید و در آن سود می کنید خدا را شکر کنید، یک چیز ارزان می خرید خدا را شکر کنید، یک هدیه دریافت می کنید خدا را شکر کنید … و خدا را واقعا از ته دل تان شکر کنید.

اگر میخواهید پول وارد زندگیتان شود، باید پول را دوست داشته باشید. پول واقعا دوست داشتنی است و چیزی که گاها ما را از پول دور می کند همین دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و این باعث میشود ما به پول نرسیم.

آیا از قانون جذب برای ثروت استفاده می‌ کنید؟

دربا‌ره‌ پول چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می‌ گویند پول را دوست دارند، اما اگر به‌ اندازه‌ کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آن‌وقت به‌ طور یقین نسبت به پول احساس خوبی دارد.

اگر نگاهی به دنیای اطرافتان بیاندازید، خواهید دید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی ندارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود ۱۰ درصد از مردم است. تنها تفاوت میان ثروتمندان و سایرین این است که آن‌ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می‌دهند. به همین سادگی؛ جذب ثروت همین است.

چرا قانون جذب ثروت کار نمی‌ کند؟

دلیل اینکه بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند این است که در موردش عقاید منفی دارند، و آن عقاید منفی وقتی بچه بوده‌اند به خورد ذهن ناخودآگاهشان داده‌شده است. عقایدی مانند “پول کثیفه” “پول فساد میاره” “آدم‌ های ثروتمند صادق نیستند” “پول خواستن معنوی نیست” و … .

وقتی بچه‌ اید هر چه والدین، معلم‌ ها یا جامعه بگویند می‌پذیرید. و بنابراین بدون این‌ که متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول بزرگ می‌شوید.

“زمانی که پی ببرید هیچ کمبودی وجود ندارد، تمام دنیا از آن شما می‌شود.”

                                                                                                                        لائوتسه

                                                                                                           بنیانگذار مکتب تائو

پول را به خودتان بچسبانید

وقتی نسبت به پول احساس خوبی نداشته باشید آن را دفع می‌کنید. در این صورت هرگز به شما نخواهد چسبید. حتی وقتی پولی اضافه که انتظار دریافتش را نداشته‌ اید به دستتان می‌رسد، متوجه می‌ شوید که در چشم بر هم زدنی از دستتان رفته است. قبض‌های رقم درشت‌ تر برایتان می‌آید، وسایل خراب می‌شوند، انواع و اقسام شرایط پیش‌بینی‌نشده اتفاق می‌افتد، همه‌ی آن‌ ها دست‌ به‌ دست هم می‌دهند تا جیبتان را خالی کنند و پول را از دستتان درآورند.

پس چه چیزی باعث می‌شود پول بماند؟ عشق! عشق نیرویی جذب‌کننده است که پول می‌آورد، و همین عشق قدرتی است که باعث می‌شود پول بچسبد.

راه سریع قانون جذب ثروت

اگر پول چندانی ندارید، پس دریافت قبض‌ها به شما احساس خوبی نمی‌دهد. اما لحظه‌ای که به یک قبض رقم درشت واکنشی منفی نشان می‌دهید، احساسات بد از خود ساطع می‌کنید، و به‌طور یقین قبض‌های بزرگ‌تری دریافت خواهید کرد.

هر چه بدهید همان را دریافت می‌کنید. مهم‌ترین مسئله این است که وقتی قبض‌هایتان را می‌پردازید راهی پیدا کنید هر راهی تا احساس خوبی داشته باشید. هرگز وقتی احساس خوبی ندارید قبض‌هایتان را نپردازید، زیرا تنها قبض‌های بزرگ‌تری را سمت خود خواهید کشید.

برای تغییر آنچه احساس می‌کنید، باید قدرت تصورتان را به‌کارگیرید و قبض‌هایتان را به چیزی که باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشید مبدل سازید. می‌توانید تصور کنید آن‌ها درواقع قبض نیستند بلکه در عوض تصمیم گرفته‌اید از سر خوش‌قلبی به شرکت یا شخصی به خاطر خدمات فوق‌العاده‌اش پول بدهید.

“به شما نه بر اساس کار یا وقتتان بلکه بر اساس میزان عشقتان پاداش داده می‌شود.”

                                                                                                                   سنت کاترین

                                                                                                    فیلسوف و عالم کلیسای کاتولیک

نگرانی و ثروت

بیشتر مردم وقتی حقوق می‌گیرند حتی آن موقع هم احساس خوبی ندارند زیرا نگران‌اند چطور کاری کنند که حقوقشان تا آخر ماه دوام بیاورد. آن‌ها هر بار که حقوق می‌گیرند فرصتی باورنکردنی برای عشق بخشیدن را از دست می‌دهند. وقتی مقداری پول دستتان می‌رسد، مهم نیست چقدر ناچیز است، شکرگزار باشید! یادتان باشد، برای هر چه شکرگزار باشید چندین برابر می‌شود. با نگرانی ثروت خود را از بین نبرید.

همیشه از قانون جذب ثروت استفاده کنید.

از هرلحظه‌ ای که با پول سروکار دارید استفاده کنید تا با داشتن احساسی خوب پول را چند برابر کنید. وقتی پول می‌پردازید عشق را احساس کنید تا ثروت را با قانون جذب بدست آورید.

بازی جذب ثروت

می‌ توانید این بازی را انجام دهید تا هر بار که با پول سروکار دارید نسبت به آن احساس خوبی داشته باشید. یک اسکناس ده‌ هزار تومانی را بردارید روی آن را سمت مثبت و پشت آن را سمت منفی در نظر بگیرید. هر بار که پول به دستتان رسید عمدا سمتش را برگردانید تا رویش به شما باشد و به خودتان یادآوری کنید که در بازی جذب ثروت هستید و باید به پول زیاد احساس خوبی داشته باشید.

  آموزش قانون جذب,جذب ثروت چگونه است ؟,چگونه ثروت را جذب کنیم ؟

 

هنگامی‌که برای چیزی پول پرداخت می‌ کنید، وقتی پول یا کارتتان را می‌دهید، برای کسی که آن را می‌گیرد برکت و فراوانی پول را تصور و دعا کنید. هر چه ببخشید همان را دریافت خواهید کرد.

از اینکه دیگران ثروت جذب کرده‌اند خوشحال باشید

یادتان باشد، هر بار که می‌ شنوید کسی پول بیشتر یا موفقیتی کسب کرده، به وجد بیایید، زیرا بدین معناست که شما نیز روی همان طول موج هستید! این نشانه ایست که شما روی طول موج خوبی قرار دارید، بنابراین طوری به وجد بیایید انگار برای خود شما اتفاق افتاده، زیرا واکنش شما به اخبار اهمیت دارد. اگر برای فرد دیگری با شادی و هیجان واکنش نشان دهید، دارید به پول و موفقیت بیشتر برای خودتان پاسخ مثبت می‌دهید.

تمرین بازی فراوانی خانم استر هیکس

تمرین بازی فراوانی، توسط خانم استر هیکس معرفی شده است. این تمرین برای این است که ذهن شما به ثروت داشتن عادت کند. شما وقتی با ذهنتان درگیر خرج کردن پول می شوید، باعث می شود ذهن تان ثروتمند شود.­­­­­

این بازی به صورت مختصر به صورت زیر است:

تمرین بازی فراوانی امیر شریفی میگوید، شما یک کاغذ بردارید، روز اول تصور کنید که یک میلیون تومان به شما دادند و شما باید تا آخر شب این پول را خرج کنید. واقعا فکر کنید این پول را به شما دادند. وقتی واقعا فکر کنید این پول را به شما داده اند و شما باید آن را تا آخر شب خرج کنید، دو تا نکته برای شخص پیش می آید:

مورد اول : شما باید خرج کنید. یعنی هیچ وقت نمی شود شما این پول را بزارید برای فردا تا خرج کنید. مثلا بگویید که من الان از یک میلیون تومان، نهصد هزار تومان اش را خرج کردم، صد هزار تومان باقی مانده را فردا خرج می کنم. چون اگر خرج نکنیم، آخر شب از ما آن باقی مانده پول را پس می گیرند.

مورد دوم : این است که باید با آن پول بهترین چیزها را بخریم، چیزهایی که به ما حس خوب میدهند. واقعا اگر آن یک میلیون تومان را به ما می دادند با آن چه کار می کردیم؟

میزان پولی که در تمرین بازی فراوانی امیر شریفی شما باید خرج کنید، در روز اول یک میلیون تومان است، روز دوم دو میلیون تومان، روز سوم سه میلیون تومان و … و همین طور رقم این پول بیشتر می شود.

اشتباه رایج کاربران که در تمرین بازی فراوانی امیر شریفی زیاد به چشم می خورد این است که پول خرج کردن آنها به صورت واقعی نبود. به عنوان مثال کسی که ۲۰ میلیون تومان پول داشت، می گفت این پول را به مادرم بخشیدم.

امیر شریفی در پاسخ این کاربر عزیز گفت: به شما همین الان ۲۰ میلیون تومان بدهند، آن را به مادرتان می بخشید؟! او گفت: فقط ۲۰ میلیون تومان؟ امیر شریفی پاسخ داد: بله. آن شخص گفت: خیر.

امیر شریفی در ارتباط با قانون جذب ثروت از طریق تمرین بازی فراوانی می گوید: فرض کنید امروز به شما ۲۰ میلیون تومان دادند و شب اضافه ی آن پول را از شما میگیرند، اضافه ای که نتوانسته اید آن را خرج کنید. همین …

واقعا شما با آن پول چه می کنید؟ بروید و دقیقا همان کارها را با آن پول انجام دهید.

یادتان باشد بر اساس نکات سایت قانون جذب پرورش افکار اگر به ثروت فکر کنید و احساسش کنید جذبش می‌ کنید و اگر به بدبختی‌ ها فکر کنید همان‌ ها را جذب می‌ کنید.

جذب ثروت

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
5 اصل مهم برای رسیدن به مهارت خودآگاهی

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در زندگی پول کافی ندارید، به احتمال قوی بیشتر ذهنیت های شما به بی پولی مربوط می شود. ممکن است که دقیقا در ذهنتان به بی پولی فکر نکنید یا فقر را تصویرسازی نکنید، ولی خیلی نگران پول باشید و از عمق وجود هر زمانی که می خواهید کاری انجام دهید، اول شرایط مالی تان را در نظر می گیرید و از آن جایی که همواره درگیر مشکل بی پولی هستید، ناخودآگاه ذهنتان به سمت کمبود پول معطوف می شود و همین نکته جذب ثروت را با مشکل مواجه می کند.

بنابراین اگر می خواهید جریان جذب ثروت را به زندگی خود هموار کنید باید کاملا برعکس عمل کنید. برای این منظور می توانید کارهای زیر را انجام دهید.

۱ – این گونه تصور کنید که به پول بیش از حد نیاز دارید

۲ – سپس این گونه تصور کنید که بیش از حد نیازتان هم پول خرج می کنید

۳ – با تمام وجودتان لذت داشتن پول و ثروت و خرج کردن بی پروای آن را احساس کنید.

یادتان باشد که ذهن تفاوت میان خاطرات و تخیلات را متوجه نمی شود. بنابراین برای جذب ثروت همواره یادتان باشد که باید داشتن پول و ثروت زیاد و هرچه را که دوست دارید تصویرسازی کنید و در مورد آن به خیال پردازی نمایید.

34+
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

238 نظر در مورد مقاله “ راز جذب ثروت
 1. سمیرا :

  سلام من رمز ورودم رو فراموش کردم

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 2. Zahra :

  سلام خسته نباشید و بسیااااااار زیاد خدا قوت….آقای شریفی تو یکی از ویس ها گفته بودید اگه یه اتفاقی از نظر ما خیلی فوق العاده و به جورایی غیر ممکن باشه، اتفاق نمی افته…..اگر هم اتفاق بیوفته دیگه حتما خیلی ارتعاش خوب فرستادیم…..میخوام بگم من اون اتفاق خیلی فوق العاده و غیر ممکن برام افتاد بعد از ماه ها ارتعاش خوب فرستادن….حالا که باورم شده ، میشه دوباره اتفاق بیوفته اگه ارتعاش خوب بدم باز؟؟؟؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام بله امکانش خیلی زیاده ولی صد در صدی نیست.

   0

 3. مبین :

  سلام به آقای شریفی عزیز. استاد عاشقتونم الان حسم خیلی خوبه و خوشحالم.
  دوره شما بی نظیره همونطور که امیر شریفی هم بی نظیره… استاد من ۱۷ سالمه … ولی الان خیلی متحول شدم… شما و دورتون بی نظیرید. از شما و مجموعه پرورش افکار خیلی ممنونم. بی نقصید… واقعا یه چیزو میگم من دوره های زیادی رو رفتم ولی شما واقعا عجیبید و دلنشین… گفته بودین همه میان میگن که صحبتاتون دلنشینه و از درون قلبتون میجوشه… شما معرکه اید آقای شریفی. عاشقتونم … هیچ استادی مث شما ندیدم… چه ایرانی چه خارجی. شما بی نظیرید. 🙂
  میخوام مث شما بشم. عاشقتونم.

  0

 4. الهه :

  سلام خدمت شما استاد بزرگ جناب شریفی من بیش ازیکسال هست که باکانال شما ودوره اتون آشنا هستم وماه ششم دوره هستم فقط خداخودش میدونه که من چ شرایطی داشتم خواستم ازتون تشکر کنم من با گوش دادن به دوره وانجام تمرینها وحس خوبم وتوکل بخدا تونستم حقم روازکارفرما بگیرم تمام وکمال ورابطه ام خیلی رویایی وقشنگ شده من الان دارم شرکت خودم روراه اندازی میکنم ودرکنارش نتوورک هم کارمیکنم ومیدونم که با حس خوبی که ازدوره شما وصحبتهای قشنگتون میگیرم وتوکل به خدا موفقیت های خیلی بزرگی پیش رو دارم منتظر خبرهای عالی ازسمت من باشید خیلی سپاسگزارم دوستتون دارم..

  1+

 5. الی :

  با سلام ممنون از کانال خوبتون آقای شریفی.سوال در مورد تجسم داشتم یا حرف زدن در مورد خواسته ها.باید به صورت سریال باشه یا هر چیزی ک دلم بخواد؟ مثلا الان مسافرت با فرد مورد علاقمو تجسم کردم فردا ادامش رو باید تجسم کنم یا طبق حسم میتونم تغییر بدم؟و تاریخ تجسم باید به ترتیب باشه؟

  5+

  • ادمین سایت :

   سلام وقتتون بخیر
   همراه گرامی مجموعه پرورش افکار
   مهم هم ارتعاش شدن با خواسته هست،ما وقتی به موضوع یا هدفی هرگونه توجه مثبت یا منفی داشته باشیم در واقع ارتعاش اون هدف رو میفرستیم چون توجه یعنی ارتعاش،به عنوان مثال شما اگر از یک ماشین بخواهید تعریف کنید از فرمون ماشین بگید دارید ارتعاشش رو میدید از لاستیکش هم بگید ارتعاشش رو میدید،پس شما واسه رابطه هم هر گونه توجهی ک داشته باشید با احساس خوب ارتعاش اون خواسته رو میدید چه شب عروسی رو تجسم کنید و چه لیستی از خوبی های شخص بخونید ارتعاش روابط میدید البته دوست عزیزم تمامی این توجه ها نیازمند احساس خوب هست
   شاد و پیروز باشید
   امیر شریفی

   1+

 6. فرشته :

  طفا فوری جواب داده بشه…
  سلام آقای شریفی من دو روزه باهاتون آشنا شدم و زدم اولین پیام کانالتون و از همون ابتدا گوش میدم سوالم این بود که من بازی فراوانی رو روی قسمت یادداشت گوشیم مینویسم آیا الان که من رو کاغذ نمینویسم برگردم از اول رو کاغذ بنویسم یا نه همون یادداشت گوشیم مشکل نداره؟؟؟
  ممنونم

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقتتون بخیر
   نه ایرادی نداره اما خب با کاغذ و قلم بهتره
   میتونید از اینجا به بعدش رو داخل دفتر یادداشت کنید
   موفق باشید.

   2+

 7. یگانه :

  سلام استاد شریفی.روزتون بخیر.استاد من ماه ۷ام از دوره کارشناس جذب شوید رو میگذرونم.جذب های عالی زیاد داشتم که همشون رو مدیون شما هستم.واقعاسپاسگزارم.من تونستم سلامتیمو بهبود بدم,الرژی که در اثر استرس ۱۵سال درگیر بودم و دکتری نبود که نرفته باشم.خیلی چیزهای عالی دیگ که ویسشو میفرستم به زودی.استاد من یک مشکل دارم .درسمو خوندم.ارشد گرفتم.باقانون جذب نفر اول استخدامی شهرمون شدم تنها با روزی ۳ساعت درس خوندن و خیلی چیزهای دیگ که واقعا بنظر خودم خوبن.استاد من۲۷سال دارم و تا بحال فقط دنبال درس و شغل بودم,حالا خانوادم خیلی بهم فشار میارن و میگن باید ازدواج کنی,هر کسی بیاد خواستگاری من میگن خوبه,حتی کارتو رها کن و برو.به این قیمت…ولی من دوست دارم اول کسی بدلم بشینه و خوشم بیاد و بعد ازدواج کنم.استاد جو خونمون خیلی متشنج و غمگینه.فکر میکنن دنیا برای من تموم شده.و زندگی من به پایان رسیده.وقتی حس و ارامشم خوبه.دقیقا میفهمم ارتعاشم بالاست .نشونه میبینم.میشه بگین من با خانوادم چیکار کنم.میترسم از چاله تو چاه بیوفتم.خیلی منو تو مضیغه میزارند

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 8. مرجان :

  درود برشما مرد بینظیر…..جناب شریفی بزرگوار.
  از سالیان دور همواره به قانون جذب آشنایی داشتم و کتابهایی مورد نظر منجمله کتاب راز رو بارها مطالعه کردم.
  بواسطه کانال شما که خیلی اتفاقی عضو شدم؛ بازی فراوانی رو شروع کردم.
  همون روزای اول به مبلغی عالی دست پیدا کردم که خارج از انتظارم بود. یکبار ده میلیون تومان\‌بار دوم بیست میلیون تومان\ و بار سوم مجدداً ده میلیون تومان دیگر نصیبم شد. و همچنان گاهاً مبالغی بحسابم واریر میشه.شاید باور کردنش برای دوستان عضو کانال محال باشه؛ اما خدمت همه دوستان خوبم با قاطعیت کامل اعلام میکنم که … با امید و توکل به خدا و باوری محض؛ بتمام خواسته ها و آرزوهاشون میرسند.
  وظیفه ست که از حضور شما در گذر زندگیم تشکرها کنم .
  بعد از لطف و مهربونی خداوندم؛ از انرژی قوی و خوبی که بما شاگردان ساطع میکنید سپاسگزاری میکنم.
  صمیمانه بهترینها را برای شما مرد آسمانی خواهانم.
  موفق باشید و مستدام.

  1+

 9. sara :

  سلام خدمت استاد عزیزم ،استاد من ماه ۷ دوره کارشناس جذب شوید هستم توی ربات سوالم رو مطرح کردم و از ادمین های عزیز تقاضا کردم خودتون جواب سوالمو بدید اما متاسفانه حتی نمیدونم قراره کجا جواب سوالمو بگیرم ، استاد حال روحیم اصلا خوب نیست ممنونتون میشم اگر راهنماییم کنید

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 10. محمد علیزایی :

  سلام استاد عزیز خیلی خدارو شکر میکنم که با کانال شما و قانون جذب آشنا شدم
  سوالم اینه که من همیشه اون حالت پر شور و نشاط و هیجان رو ندارم شاید فقط چند ساعت در روز اون حال رو داشته باشم ولی به هیچ وجه عصبی یا افسرده هم نیستم آیا در این زمان آرام بودنم دارم ارتعاش منفی میفرستم؟

  1+

  • ادمین سایت :

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   احساس خنثی وجود نداره
   احساس ما یا خوب هست یا بد
   اما شدت احساس وجود داره
   مثال بزنم شما یکی بهتون گل بده احساس قدردانی خوبی دارید این احساس خوبه اما اشک شوق هم احساس خوبه پس شدتش فرق داره
   یا مثلا شما ۱۰۰ هزار تومان گم کنید حستون بد میشه اما ماشینتونم بدزدن حستون بد میشه پس شدتش فرق داره اما نمیشه ک هم احساسمون خوب باشه هم بد
   شاد باشید.

   0

 11. رها :

  سلام آقای شریفی ممنون بخاطر همه تلاشها و همه چیزهایی که بهم یاد دادین من همه فایل صوتی های کانال رو گوش دادم بعضیاشو حتی دو یا سه بار واقعا برام خوب بود و جذب های ریز و درشت زیادی داشتم و بخاطر همه چیز از خدا و شما تشکر میکنم.امیدوارم روز ب روز موفق تر خوشحال تر خوشبخت تر و پولدارتر باشید

  0

 12. #ماه :

  سلام جناب شریفی حدود ۲۰ روزه باهاتون اشنا شدم تمام صوت های شمارو از اول دارم گوش میدم و خیلی حسم خوب شده.بی صبرانه منتظرم نتیجه بگیرم و بهتون خبر بدم..از خدا واستون بهترینارو میخوام و امیدوارم منم مثل شما ب جایی برسم ک انقدر ب خدا نزدیک بشم و مهربونیشو درک کنم بی نهایت ازتون ممنونم ک بی ریا بهمون اموزش میدید

  0

 13. کیان مهر :

  سلام، من عاشق نویسندگی ام و همین طور عاشق پول. دوست دارم تند تند کتاب بنویسم و پول در بیارم. اما وقتی مصاحبه نویسنده های مشهور ایرانی رو می خونم و می بینم که اونا درآمد خیلی ناچیزی از نویسندگی در میارن کمی ناامید می شم.البته من نویسنده های مشهور در سطح جهان رو دیدم که درآمد های میلیون دلاری دارن، اما توی ایران نویسنده ها همچین شرایطی ندارن. می دونم مدل سوالم تکراریه اما مگه شما نگفتین آدم اگه به کارش علاقه داشته باشه می تونه باهاش پول زیادی در بیاره؟ پس چرا این نویسنده ها که انقدر هم علاقه به نوشتن دارن پول زیادی ندارن.
  پس یعنی علاقه همه چیز نیست و فاکتور های دیگه ای هم لازمه؟ یا این که من یا نویسنده های دیگه باید توی کشور دیگه ای کتاب بنویسیم چون مردم ایران خیلی کتاب نمی خونن…

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   صد البته که باید ذهن ثروتمندی داشته باشند
   تا ذهنشون ثروتمند نباشه و هم ارتعاش نباشن پس چطور باید ثروت رو دریافت کنند؟
   پس فقط علاقه کافی نیست
   موفق باشید.

   0

 14. مرجان :

  سلام آقای شریفی عزیز از خدای مهربان بهترین ها را برایتان آرزو میکنم من فقط از این ناراحتم چرا اینقدر دیر این راه رو پیدا کردم من بعد از شروع دوره بهترین لطف خدا با کمک شما این بود که حالم خیلی خوب شده و اینکه من با کمال تعجب روز بیست دوره ماشینی که اصلأ فکرش رو هم نمی‌کردم خریدم و بعد وبعد و…….بماند فقط و فقط خدا رو شکر میکنم که با شما آشنا شدم وصدای صاف وخالص شما به من آرامش میده بازم ممنون ممنون ممنون

  1+

 15. محدیه :

  سلام جناب شریفی عزیز.در مورد روابط اکثر سوالات در مورد روابطی هس که الان وضع خوبی ندارن وشما میگین چطور روابطو بهبود بدن اما من تو هیچ رابطه یی نیستم ومیخوام یه رابطه ی عالی جذب کنم لطفا بگین چکار کنم.میگن که سراسر عشق باشم تا عشق جذب کنم یا ارتعاش عشق بفرستم اما دقیقا نمیدونم چجوری این کارارو انجام بدم.ممنووووون ازتون

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما باید رو عشق به خودتون کار کنید وقتی از درون عاشق خود باشید اون عشق رو توسط اطرافیان تجربه میکنید
   به روابطی ک دوست دارید توجه کنید
   ارتعاش عشق بدید،به انسانها عشق بدید،عاشقهارو تحسین کنید
   زندگی ایده ال با همسرتون رو توی ذهنتون زندگی کنید
   موفق باشید.

   0

 16. مائده :

  سلام استاد شریفی ممنون بابت مطالبه خوبتون من فقط با گوش دادن ب فایلها تونستم چندتا جذبه کوچیک و قشنگ داشته باشم..حرفاتون خیلی بهم انرژی میده…یه سوال داشتم من دارم بازی فراوانی رو انجام میدم و الان روزه ۱۶ ام هستم.از روز اول تا الان هرچی خواستمو خریدم و الان ک ۱۶ میلیون توی حسابمه نمیدونم چی بخرم باهاش فقط خونه و ماشین و باغ مونده بخرم ک فعلا با ۱۶ یا ۱۷ میلیون نمیشه باید صبر کنم پولم بیشتر بشه..میخواستم بدونم میتونم امروز سکه یا طلا باهاش بخرم و فردا و پس فردا هم بازم سکه و طلا بخرم؟؟یعنی هر روز سکه و طلا بخرم اشکالی نداره؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما باید هر روز پولتون رو خرج کنید نباید نگه دارید یا حتی بیشتر خرید کنید
   دقیقا همون اندازه
   ضمنا سکه و طلا خریدن اگر برای پس انداز باشه اشتباهه
   شاد باشید.

   0

 17. حامد :

  سلام اقای شریفی از شما بی نهایت ممنونم یه سوال داشتم . من خودم فایلای شما رو زیاد دنبال میکنم و همچنین نتایج فوق العاده بینظیری هم گرفتم خداروشکر .ولی من خانوادم تا حدودی دپرسه و وقتی حالم خوبه خوبه و باهاشون میخوام حرف بزنم حالا رو در رو یا تلفنی . طوری رفتار میشه باهام که حس خوبمو احساس میکنم کمش میکنه و تا حدیم ناراحتم میکنه رفتار خانوادم سعی زیاد کردم اونارو هم با قانون جذب اشنا کنم فرق زیادی نکرد. ممنون میشم راه چاره ای بگین .سپاس

  0

  • ادمین سایت :

   سلام
   دوست عزیز قانون جذب یعنی توجه و عدم توجه
   شما نمیتونید کسی رو تغییر بدید پس برای اینکه ارتعاشتون منفی نشه بی توجه باشید
   شاد باشید.

   0

 18. فاطمه :

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام آقای شریفی خداقوت به شما و همکاران گلتون 🌹 من همیشه میدونستم نباید انرژی منفی به محیط بدیم به و انرژی مثبت بدیم دعای خیر برای هرکسی کردم یا من و همسرم برای موتور سوارها صدقه میدادیم آیه الکرسی میخوندم همیشه خطری از سر پسرم دفع میشد به اطرافیانم هم میگفتم ولی نمیدونستم اسمش قانون جذبه و قبلا هم تبلیغات تلگرامی یا زبونی از اساتید جذب دیده و شنیده بودم ولی هیچ کدومو باور نداشتم یعنی نمیتونستم باور کنم نمیدونم چرا ؟ با کانال شما هم از طریق کسانی آشنا شدم که خیر دنیا و آخرت رو برای همشون از خدا میخوام.
  از وقتی با کانالتون آشنا شدم همه ویسهاتون رو دانلود کردم و صبح و ظهر و شب گوش میدم وانرژی زیادی میگیرم بار ها تکراری گوش دادم و میبینم حقیقت زندگیمه برای همسرم تعریف میکنم و اونم تایید میکنه ما ضررهای زیادی دادیم ولی همیشه دلم روشن بوده فکر کنم بخاطر این خداشمارو سر راهم قرار داد تا بهترین نتایج رو بگیرم و به اهدافم برسم . 💖با تمرین بازی فراوانی زیر ده روز سه تا نتیجه گرفتم که شگفت زده شدم و کلی خدارو شکر کردم…💖
  مرسی که بی منت بهمون آموزش میدین. باآموزشهاتون کلی حالم خوبتر شده …
  خدا رزق و روزی روز افزون به همتون بده و انشالله زندگی سراسر موفقیت و عشق کنار همسرتون داشته باشید. ☺🌹

  0

 19. فاطمه :

  خدا خیرتووووووون بده عالی هستین راحت با آرامش به نظرم خود واقعیتونید هیچ تلاش اضافه ای نمیکنید برای تدریس قانون جذب منظورم با هیجان کاذب صحبت کردنه …
  با کانالتون دارم جذبهای مختلف بدست میارم … هورااااااااااا خدایاااااا شکررررررررتتتتتت ☺😊

  0

 20. فاطمه :

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام آقای شریفی خداقوت به شما و همکاران گلتون 🌹 من همیشه میدونستم نباید انرژی منفی به محیط بدیم به و انرژی مثبت بدیم دعای خیر برای هرکسی کردم یا من و همسرم برای موتور سوارها صدقه میدادیم آیه الکرسی میخوندم همیشه خطری از سر پسرم دفع میشد به اطرافیانم هم میگفتم ولی نمیدونستم اسمش قانون جذبه و قبلا هم تبلیغات تلگرامی یا زبونی از اساتید جذب دیده و شنیده بودم ولی هیچ کدومو باور نداشتم یعنی نمیتونستم باور کنم نمیدونم چرا ؟ با کانال شما هم از طریق کسانی آشنا شدم که خیر دنیا و آخرت رو برای همشون از خدا میخوام.
  از وقتی با کانالتون آشنا شدم همه ویسهاتون رو دانلود کردم و صبح و ظهر و شب گوش میدم وانرژی زیادی میگیرم بار ها تکراری گوش دادم و میبینم حقیقت زندگیمه برای همسرم تعریف میکنم و اونم تایید میکنه ما ضررهای زیادی دادیم ولی همیشه دلم روشن بوده فکر کنم بخاطر این خداشمارو سر راهم قرار داد تا بهترین نتایج رو بگیرم و به اهدافم برسم . 💖با تمرین بازی فراوانی زیر ده روز سه تا نتیجه گرفتم که شگفت زده شدم و کلی خدارو شکر کردم…💖
  مرسی که بی منت بهمون آموزش میدین.
  باآموزشهاتون کلی حالم خوبتر شده …
  خدا رزق و روزی روز افزون به همتون بده و انشالله زندگی سراسر موفقیت و عشق کنار همسرتون داشته باشید. ☺🌹

  0

 21. زینب :

  سلام آقای شریفی بزرگوار. میشه تو بازی فراوانی به جایروزی یک میلیون روزی ۵ میلیون اضافه بشه؟ مثلا روز اول ۵ میلیون روز دوم ۱۰ میلیون و … چون همه چیز قیمتش چند برابر شده و منم دوست دارم چیزای گرونقیمت بخرم.

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   خیر روزی ۱ میلیون باید اضافه بشه
   شاد باشید.

   0

 22. مژده موسوی :

  سلام آقای شریفی شریف
  من خیلی آدم منفی بودم ولی خیلی بهترم تا جایی که چیزایی که از دست میدم دیگه خیلی برام اهمیت ندارن و اذیت نمیشم یه ساله به فایل هاتون گوش میدم ۳ ماه دوره خریدم .تمرین فراوانی میکنم ولی راستش تو این چند ماه نتونستم درآمدم رو حتی ۲ برابر کنم . خسته شدم ولی به خاطر ایمانم به شما و قانون جذب میخوام ادامه بدم نمیدونم کجای راه رو اشتباه میرم . کاش یه سر نخ بدین که از اول شروع کنم بلکه متوجه اشتباهم بشم . بی صبرانه منتظر جوابم

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 23. مریم :

  سلام به استاد شریفی پر انرژی.من یک ماه سومی هستم .من ازوقتی که شروع به گوش دادن فایل های رایگان کردم که حدود ۱۰ ماه میشه .از یه شخص خاصی که فامیلمونه نشانه میبینم.اولش گفتم شاید نشانه نباشه اما الان که زیاد شده گفتم شما پاسخ گوی من باشید مثلا اسم اون هر روز میدیدم یا میخونم و یا یه اتفاقی میفته که منو یادش بندازه و یا میگم کاشکی اینطور همسری داشتم و بعدش بلافاصله اسمش رو روی تابلو یا توی کتاب میبینم یا کسی اسمش رو میگه جلوم به جایی رسید که هر روز ۵ یا ۶ بار اسمش رو میبینم .اما الان این یک ماه که انگیزه ندارم برا قانون جذب اما اسمش هنوز تکرار میشه اما جواب سوال نه…حالا میخوام ببینم چرا اینطور میشه..یعنی این شخص عشق الهی میتونه باشه؟آیا به این نشانه ها بی توجه بشم؟نمیدونم باید چیکار کنم؟
  منم دارم بهش علاقه مند میشم و با تکرار این نشانه ها بیشتر بهش فکر میکنم ..آیا بنظرتون بی توجهی کنم و فکر هامو قطع کنم چیکار کنم..؟
  بادیدن همه اینها..قطع کردن فکر به اون سخت شده برام….باتشکر

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 24. غزاله :

  سلام سلام.
  من همیشه از بچگی به معجزه باور داشتم و به این حرف استرهیکس و اقای امیر شریفی که حس خیلی سازندس.میدونیو من میخوام معجزه کنم مشکل اینه نباید به راه حل فکر کنم.
  الان ترسیدم و وحشت کردم اما با امیرشریفی میتونممم معجزه کنم

  0

 25. صابر :

  سلام
  وقت بخیر
  بنده دوره اول قانون جذب هستم
  شاید بالای ۲۰ الی ۳۰ بار شده که فایلهای صوتی شما رو گوش دادم خیلی هم دقیق
  اما نمیدونم چیکار باید بکنم ایا در ادامه دوره مباحث واضح تر میشه چون واقعاً گنگ گنگ شدم.
  ممنون

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 26. Saba :

  سلام اقای شریفی من ماه هفتم دوره هستم و اما یه سوالی دارم ک امیدوارم شما ب من جواب بدید چون واقعا نیاز دارم و روز و شب برام نمونده اقای شریفی خواهسپش میکنم ب این سوال جواب بدید من سه سالی بود که با یک اسم و هویت جعلی با پسری چت میکردم اول برای بازی و شوخی بود و من اصلا فکر این نبودم که این ماجرا جدی بشه اما هم اون دیوانه وار توی این سه سال عاشق من شد و هم من عاشق اون شدم این پسر خارج ایران بود و من از برنامه ای با این پسر اشنا شدمهروقت میخواستم تموم کنم نمیشد هم من داشتم دیوونه میشدم و هم اون روز ب روز جدی تر میشدو کار هاشو تنظیم میکرد برای اومدن به ایران اقای شریفی انقدر پشیمون بودم وهستم ک زندگینمیتونمبکنم دوروز پیش خودش ب طور ناگهانی از هویت واقعیم با خبر شد وگفت من دیگه نمیبخشمت به من گفت فقط راسشو بگو ک این دختر هسی یا نیسی و من جوابی بهش ندادم میدونم اگ بش بگم این دختر نیستم خیلی ناراحت میشه و عاشق این دختر خیالی میمونه و اگر نگم ک هستم بازم همه چی تمومه اما نمیدونم چکار کنم من سوالماینه من اگ اعتراف کنم و اون هیچ وقت منو نبخشهمن چجوری زندگی کنم اقای شریفی اصلا من چکار کنم من واقعانمیدونم لطفا کمکم کنید من توی بد وضعیتی هستم چند بار هم به ادمین ها پیام دادماما پاسخی ندیدم خواهش میکنم بهم جواب بدید بعد از خدا توکلم به شماست این سوال منو جواب بدید ایا امیدی ب من و خوشبختی من هست؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 27. Mobina :

  سلاااااام استاد به بییینظیییر من، فوووق العاده ترین جذب زندگی من 😊
  من نزدیک یه ساله با این معجزه به اسم قانون جذب آشنا شدم

  دوره رو تموم کردم و کلللللللللللی جذبای جاالب و گاهی باور نکردنی( البته برای بقیه ) دارم
  استاد من الان تازه ۱۷ سالم شده و خیییییییییییییلی خوشحالم که تونستم تو این سن یه کارشناس جذب خیییلی خووب و عااالی بشم
  خدااااایا شکررررررررت بابت اینکه راه و مسیر زندگیم عوووض شد و الان با یه ذهن قدررررتمند و حس عااالی و توکل به خدای مهربونم که عشق فوووووق العاده دوست داشتنیم هست میخوام تا آخررر عمرم این قانون رو بخونم و مدام راه های الهی پیش رویم باز بشه و با توکل و امید به عشق الهیممممم هممه ی اهدافم رو تیییک بزنم 😍😍😍

  همممه ی آدمای روووی این کره ی خاکی رو عاااشقانه و بدون حتی ذره ای توقع دوست دااارم ❤
  مرررررررررررررسی ازتون استاد فووق العاده عزیزم که معجزه ی زندگیم بودیداز مطالب فوووق العاده عاالیتون هم بینهااایت ممنونم

  0

 28. مژگان :

  سلام. هرروز بیشتراز قبل پیشرفت دارم و هر لحظه معجزات جدیدی دارد زندگیم میشود. امیدوارم وقتی میام دفترکارتون شماراهم شگفت زده کنم. خدایا متشکرم و امیرشریفی پاینده باشی. و مرسی از صداقتت.

  0

 29. نرجس :

  سلام استاد لطفتون مستدام من فایلهای تصویری دوره برام باز نمیشه چکار باید کنم ممنون

  0

  • ادمین سایت :

   سلام داخل ربات رفع مشکلات اپلیکیشن مطرح کنید
   شاد باشید.

   0

 30. مهدیه :

  سلام استاد خوب هستید ممنون بابت سخنان ارزندتون من تو ماه اول دوره تون هستم و یه سوالی داشتم
  من درحالی که دارم طلاق میگی م اونم به خاطر سوءظن همسرم با کانال شما آشنا شدم. من فکر میکنم راه بازگشتی ندارم.شما تو یکی از وویس های کانالتون گفتین نمیشه فرد خاصی رو جذب کرد ولی تو اولین وویس دوره گفتین که میشه فرد خاصی رو جذب کرد
  میشه کمکم کنید
  ممنونم💝

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 31. فاطمه :

  سلام من ماه سوم دوره هستم حسم به مسائل مالی و سلامتی خوبه ولی چون سه ماه پیش رابطه عاطفی ام به هم خورده هنوز بعد از گذشت سه ماه که دارم مرتب فایلاتون رو گوش میدم نتونسم حسمو خوب کنم همش بهش فک میکنم .لطفا کمکم کنین راه حلی دارین به غیر ازتمرینها؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 32. نرجس :

  سلام استاد یه سوال من نامزدم برای صیغه یه دروغ گفته و در ذهن من مانده چکار کنم این کار مزخرف از ذهنم بیاد بیرون من بتازگی در دوره ها شرکت کردم …من کلن این کار را یک بی ارزش نشان دادن زن میدانم بسیار مخالف این صیغه که کار بسیار ناشایستی هم هست میدانم

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 33. فرشته موسوی :

  سلام استاد شریفی که پاسخ سوالامون را میدهید من دختری ۲۷ ساله هستم و وارد دوره هم شدم ماه اول و دوم را خریداری کردم که واقعا عالی هستن ولی واقعا رابطه ام با مادرم اصلا خوب نیست هر اتفاقی توی زندگی میفته همیشه تقصیر من میندازه من هرچی میگم من این کار را نکردم ولی باز هم و همیشه تقصیر من میندازه مثلا چاه ظرفشویی میگیره تقصیر من مینذازه و آدامس تو حیاط خونه میفته تقصیر من مینذازه و به غیر از من ۳ تا برادر هم دارم و یک بار به اونا نگفته واقعا از این وضعیت خسته شدم و همیشه اشکمو درمیاره خواهش میکنم جوابمو بدین چون واقعا دارم از این کار مامانم زجر میبرم حتی وقتی میخام برم بیرون اجازه بهم نمیده و وقتی میرم تا دوروز محل من نمیذاره خواهش میکنم راهنمایی ام کنید😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 34. معین رادان :

  اقای شریفی عالی هستین شما
  برای شما وبچه های کارشناس جذب آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم .همچنین ثروت
  موفق باشید💓💓💓💓💓

  0

 35. سارا :

  سلام خسته نباشید
  من قبل شرکت در دوره از جذب اشنایی داشتم و با قانون ۶۸ ثانیه و نوشتن نتیجه گرفتم
  گاهی گیج میشم در خصوص قانون جذب و شاید درست نمفهمم
  من امسال کنکور دارم و دوسال پیش دانشگاه کاردانی دولتی قبول شدم طبق تصوراتم به خودم میگفتم اگه فلان درس این درصد بزنی قبولی که همنجوری شد
  حتی سوالایی که ۹۰ درصد مطمین بودمو نزدم و قبول شدم
  حالا که با جذب اشنا شدم و ماه پنجمم این کنکور کارشناسی ام یه دانشگاه تهران و کرج رو گزاشتم تو اولویتم و قبولی دانشگاه قبلی رو تصور میکنم و حالت الفا و نوشتن
  موقع درس خوندنم که درجا فکر این دانشگاه میاد تو ذهنمو ذوق میکنم و فقط دلم میخاد به دانشگاه فکر کنمو عکساشو ببینم
  تو سطح علمی هم توانایی پایین نیست
  اون روزی که هدفم دانشگاهی که میخامو انتخاب کردم فرداش یه استاد جدید امد و قراره کلاس کنکور پیش ایشون برم و ایشون تدریس عالی و قبولی در دانشگاه تهران راحت میدونستن و شدنیه
  تا چند روز خدارو شکر میکردم
  من این سری نمخواستم مثل کنکور قبلی وقت واس درس خوندن بزارم میخاستم با جذب دانشگاه مورد نظرم قبول شم
  ترس هامم با نوشتن میره
  خودمو از الان قبول شده میدونم
  ولی فایل های کانال درخصوص جذب گوش دادم گیج شدم نمیدونم چرا حس میکنم باز بیاد تلاش زیادی کنم و خسته شم
  _من کارنامه های قبلی دیدم یکی با یه رتبه بالاتر سال قبل مثلا اون دانشگاه قبول نشد یکی با رنبه پایین تر سال بعد قبول شد به این نتیجه رسیدم همه چی ذهن خودم بستگی داره نه توانایی
  البته خیلی ها دیدم دانشگاه تهران قبول شدن حتی خودشونم باورشون نپیشد و از لحاظ علمی پایین بودن
  کلا همه چی گفتم به جذب و ذهنم بستگی داره
  الان که فایل پرس پاسخ کنکور کانال گوش دادم حس میکنم یکم ترس اومده تو وجودم😥چه کنم استاد!؟؟
  آگاهی زیاد در خصوص جذب امکان داره اسیب رسان هم باشه؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 36. ن. ک :

  سلام اقای شریفی من بیشتر از یکساله دوره شما رو خریدم و کلی جذب داشتم . دختر سه ساله م چند ماه دچار مشکلی شده که موهای سرش سکه ای میریزه و دکترها میگند درمان نداره. خواهش میکنم به من کمک کنید چطوری میتونم با ارتعاش این مشکل رو حل کنم . ممنونم

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 37. shirin :

  سلام جناب شریفی خسته نباشید من تازه چن روزه ماه اول دوره شمارو خریدم البته حدود یکسال تو کانال پرورش افکار بودم و استفاده کردم یه سوال دارم ایا شما از شاگردان استاد عباسمنش هستید؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 38. عصمت الله اخلاقی :

  سلام عصمت الله اخلاقی هستم از افغانستان , چگونه میتوان در خارج از ایران به دوره شما ثبت نام کرد لطف نموده راهنمایی نمائید. ممنون

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 39. بهزاد :

  سلام آقای شریفی در پناه خداوند سربلند باشید من پول ندارم دوره بخرم ولی فایلهای صوتی رایگانتون انجام میدم و خیلی خوشحالم که خداوند کانال شمارو سر راه من گذاشت من بعد ده سال زندگی سخت و پر دلهره حتی اگر به خواسته هام نرسم بازهم از شما ممنون هستم

  0

 40. Fateme :

  سلام استاد شریفی ممنون مطالب مفیدتون

  0

 41. hamid :

  سلام استاد
  تمرین خیلی عالی ای هست و نتیجه های خیلی خوبی میده
  من کتابش را گرفتم
  کتاب دسته چک ثروت همین تمرین را به صورت برگه های آماده گذاشته است
  بازم متشکرم برای سایت خوبتون

  0

 42. پگاه حسینی :

  جناب شریفی سلام، لطفا تو کانال تلگرامتون مثله قبل پیام بگذارید

  0

 43. مریم :

  سلام اقای شریفی عزیز
  من ماه سوم دوره هستم
  اقای شریفی از وقتی ک توی دوره هستم خیلی حسم خوب شده همش سعی میکنم حالمو خوب کنم با هر چیزی و اینکه خانوادم مخصوصا تغییرات رفتاری منو احساس میکنن
  ولی من به جز حال خوبی ک دارم ب جز اینکه برخوردو رفتارم خوب شده تغییرات فیزیکی توی زندگیم ایجاد نشده
  مثلا توی نتایج دوستان کار پول ماشین است ولی من هیچ کدوم از این جذبارو ندارم حتی الان چند ماهه درگیر ازمون گواهی نامم حتی اونم نمیتونم بگیرم و اینا باعث میشه همش سست بشم من باید چیکار کنم

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 44. happy.boy :

  سلام خدمت آقای شریفی و همه دست اندکاران محترم
  از زحمت همتون خیلی خیلی ممنونم
  من تا حالا چیزی جذب نکردم ولی همچنان مشتاق و علاقمند هستم…
  آقای شریفی من همه ی فایل هاتون رو ۳ یا ۴ بار گوش کردم و بزودی وارد دوره تون میشمممممم
  Tnx frm yooooou

  0

 45. رستا :

  _//ᎪᎽsᎥω🌸🍃:
  سلام و‌ وقت ب خیر خدمت استاد امیر شریفی
  من از اینکه وارد دوره هاتون شدم خدا را۱۰۰هزار مرتبه شاکرم‌ ک تونستم راه خودمو پیدا کنم اما استاد شریفی من ب یک مشکلی برخوردم ک نمیتونم هیچ راه حلی پیدا کنم‌ دیگ‌دارم دیوونه میشم من یک دختر۲۱ساله هستم ک با ی آقایی حدودا یه و‌سال و‌نیمی هس ک تو رابطم و تقریبا خونواده هامون‌ در جریانن مشکل من اینه ک این آقا تو اوایل رابطمون هی ب من میگف ک بهش خیانت میکنم یا در حال خیانتم یا این ک سر کارش گذاشتم ولی اینجوری نبود من ب شدت دوسش داشتم اونم میگف هیچ اعتنایی نمیکردم چون من همچین آدمی نبودم تا این ک این اواخر من بی هیچ‌دلیل از اون سرد شدم دیگ‌ هیچ حس عاطفی بهش ندارم‌ و این اواخر دنبال یکی بودم ک باهاش همدردی کنم در حد اجتماعی تا اینک من با ی فرد دیگ آشنا شدم و گفتم رابطمون فقط در حد اجتماعی باشه ولی استاد شریفی من ب این فرد علاقمند شدم و میخوام رابطع ی یه سال و نیمه رو با اون آقا کات کنم ولی اون ب شدت ب من وابستس اگر ترکش کنم تا حد خودکشی هم پیش میره ولی اون این مدل بودنم را جذب کرده حالا من تو دو راهی گیر کردم‌نمیدونم چیکار کنم آقای شریغی خواهشا من رو راهنمایی کنین عذاب وجدان داره خفم میکنه نمیخوام آدم بده شمممم خواهشاااا پاسخگو‌ باشین با تشکر🌸

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 46. رستا :

  سلام و‌ وقت ب خیر خدمت استاد امیر شریفی
  من از اینکه وارد دوره هاتون شدم خدا را۱۰۰هزار مرتبه شاکرم‌ ک تونستم راه خودمو پیدا کنم اما استاد شریفی من ب یک مشکلی برخوردم ک نمیتونم هیچ راه حلی پیدا کنم‌ دیگ‌دارم دیوونه میشم من یک دختر۲۱ساله هستم ک با ی آقایی حدودا یه و‌سال و‌نیمی هس ک تو رابطم و تقریبا خونواده هامون‌ در جریانن مشکل من اینه ک این آقا تو اوایل رابطمون هی ب من میگف ک بهش خیانت میکنم یا در حال خیانتم یا این ک سر کارش گذاشتم ولی اینجوری نبود من ب شدت دوسش داشتم اونم میگف هیچ اعتنایی نمیکردم چون من همچین آدمی نبودم تا این ک این اواخر من بی هیچ‌دلیل از اون سرد شدم دیگ‌ هیچ حس عاطفی بهش ندارم‌ و این اواخر دنبال یکی بودم ک باهاش همدردی کنم در حد اجتماعی تا اینک من با ی فرد دیگ آشنا شدم و گفتم رابطمون فقط در حد اجتماعی باشه ولی استاد شریفی من ب این فرد علاقمند شدم و میخوام رابطع ی یه سال و نیمه رو با اون آقا کات کنم ولی اون ب شدت ب من وابستس اگر ترکش کنم تا حد خودکشی هم پیش میره ولی اون این مدل بودنم را جذب کرده حالا من تو دو راهی گیر کردم‌نمیدونم چیکار کنم آقای شریغی خواهشا من رو راهنمایی کنین عذاب وجدان داره خفم میکنه نمیخوام آدم بده شمممم خواهشاااا پاسخگو‌ باشین با تشکر🌸

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 47. نیلوفر :

  سلام اقای شریفی
  تو معجزه زندگی‌من هستی
  در حال رسیدن به خواستم هستم هنوز نشده
  اما میرسمممممممم
  مطمینم
  به بهترین شکل در بهترین زمان
  با توکل به خدا

  0

 48. sahele :

  سلام من سومین دوره شما هستم و خیلی اتفاقات خوبی افتاده تو زندگیم ولی این که نمیدونم چجوری میتونم راحت تر با افراد تیم شما در ارتباط باشم و بتونم سوالامو مطرح کنم؟ یکی از سوالاتم اینه که من تو خیلی چیزا جواب گرفتم تو همین سه ماه جز لاغر شدن نمیدونم چجوری میتونم لاغری رو جذب کنم و اینکه من عاشق غذا خوردنم

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 49. A_h :

  سلام استاد من چند ماهی هست که عضو کانالتون هستم و از فایل هاتون لذت میبرم و انرژی خوبی بهم منتقل میکنن.بالاخره چند روز پیش دوره ثبت نام کردم چون دیگه طاقت نداشتم و دلم میخواد زودتر به خواسته هام برسم.. ببخشید من برای باردار شدن باید چه تمرینی انجام بدم؟؟؟ ممنون

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 50. صابر :

  سلام عزیز حالتون خوبه؟ضمن تشکربابت مطالب ارزشمندتون بعدازکامل کردن تحقیقاتم تصمیم گرفتم از دوره هاتون استفاده کنم منتهی یک سوال داشتم خدمتتون.
  تو مطلبتون چیزی راجب شفادهی چاکرا ندیدم
  دارید تو دوره هاتون؟
  میخواستم نظرتون رو بدونم راجب این موضوع آیا لازمه برای جذب؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 51. Amin :

  سلام امیر آقای شریفی
  من امین هستم. ۱ سال پیش دوره شما رو شروع کردم و تقریبا ۲ ماه بعد از شروع دوره یک تصادف کردم و از دوره و قانون جذب فاصله گرفتم و واقعا طول این مدت حال خوبی برای شروع نداشتم
  ولی مسئله اصلی من اینه که من کار صدابرداری و صدا گذاری فیلم انجام میدم و در کنار این کار مستند سازی هم میکنم.
  با توجه به اینکه علاقه زیادی به کارم دارم و همیشه از این کار لذت می‌بردم و میبرم هیچ وقت درآمد خیلی خوب نداشتم در بخش صدا
  در بخش فیلم سازی هم با توجه به اینکه کارهام رو خیلی دوست دارم و با انرژی کار میکنم در بخش جشنواره ها همیشه مورد کم لطفی قرار میگیره و حتی وقتی با داوران جشنواره هم صحبت میکنم اونها هم موافق این هستن که از فلان فیلمی که جایزه گرفت بهتر بوده ولی هیچ توضیحی برای انتخاب نشدن کار من ندارن میخواستم ببینم کجای کار من در جذب ایراد داره که اینچنین اتفاقاتی برام رخ میده
  باز هم تاکید می‌کنم که من واقعا با تمام وجودم کارم رو دوست دارم ولی هم درآمدم کمه و هم کارهام دیده نمیشه
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 52. سوده :

  چه حس عااالی دارین وقتی حس اعتماد دیگران رو دارین.ممنون بابت همه چیز،عالی هستید

  0

 53. sahar :

  سلام وقت بخیر
  من تو یه کانالی عضو شدم و برنامه پرورش افکار رو نصب و دوره اول رو خریداری کردم. بعد با کانال نتایج هم آشنا شدم و اونجا از ویسهای اعضا متوجه شدم که کانالوتون چندتا ادمین داره.کانالی که من توش عضو هستم یه ادمین داره. میخواستم بدونم چطور میتونم مطمین شم که برنامه ای که خریداری کردم برنامه خود استاده و فیک نیست گفتم شاید گروه دیگه ای اون برنامه رو طراحی و ویسهای استاد رو داخلش گذاشتن
  ممنون از راهنماییتون

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 54. الیناز :

  سلام دوستان،من میخوام توی دوره شرکت کنم اما هزینه دوره واسم زیاده،ای کاش کسی ک‌ شرکت کرده ب قیمت پایین تر ب من بفروشه،خیلی دلم می‌خواد شرکت کنم‌ اما شرایط اقتصادی نمیزاره،ممنون اگه راهنمایی کنین،

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 55. فاطمه سلطانی :

  سلام و خدا قوت خدمت شما اقای شریفی
  ببخشید برای خریداری دوره چجوری راه ارتباط مستقیم با خودتون برقرار کنیم که مطمئن باشیم. اخه تو کانال گفتین یکبار با اسم شما کلاهبرداری شده. لطفا راهنماییم کنید.
  با تشکر

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 56. آلا :

  سلام استاد خوبم ممنونم ازتون واسه همه چی

  0

 57. نیما :

  سلام
  چطور میشه با ادمین های سایت در تماس بود ؟
  سوالای مارو کی جواب میده من ک دوره خریدم ؟
  و تو این سایت از کجا باید ثبت نام کنیم
  مرسی

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 58. Sahel :

  سلام من سومین ماه دوره هستم و خیلی اتفاقات خوبی تو زندگیم افتاده ولی مسئله ای که اذیتم میکنه و تو این سه ماه نتونستم کاری کنم که لاغر شم با وجود اینکه رژیم میگیرم ولی سخت لاغر میشم و این موضوع خیلی تو روحیه من تاثیر داره و حالم میتونست خیلی بهتر باشه، آیا میشه با قانون جذب کاری کرد؟؟؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

 59. زهرا :

  سلام اقای شریفی،وقت بخیر،۱ماهی میشه ک با کانالتون اشناشدم،ولی هنوز وارد دوره ها نشدم بااینحال واقعا برام مفید بوده فایلاتون،ممنون ازتون،فقط درباره بازی فراوانی سوالی دارم اینک میتونم پولی ک دارم رو برای کی هدیه بخرم و از حسابم کم کنم؟یا فقط برای خودم میتونم خرید کنم؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام بله دوست خوبم میتونید
   شاد باشید.

   0

 60. فاطمه :

  سلام استاد هم می خواستم بابت کانالهاتون تشکر کنم هم بایت تمریناتی که تو کانال گذاشتین به لطف خدای خوب مهربونم از تمرینات سوال رگباری
  خیلی خوب دارم جواب می گیرم وخیلی خوشحالم که شما هستین و همچین اطلاعاتی بما میدین من نونستم مشکل خودم با سوالات رگباری حل کنم و اینکه انرزی فوق مثبت از این تمریناتتون می گیرم خیلی ممنونم

  0

 61. غزاله :

  سلااااااام اقای شریفی عزیز و همکارای محترمشون.
  انقدر ذوق میکنم میبینم پیاممو تایید کردید
  خیلی خوشحالم سرشار از عشق و احساس ارامشم در یک عملیاتی از رشته ایی که دوسش نداشتم انصراف دادم و وارد مرحله ی جدیدی شدم و با تمام وجود دارم برای هدفم و کنکور سال اییندا تلاش میکنم.
  مهم نیس بقیه چی میگن یا جامعه اماری چقدر وسیعه اما من قبول میشم💪💪💪💪.
  ممنون بابت همه چیزهای قشنگی که ازتوون یاد گرفتم

  0

 62. Faeze :

  سلام جناب شریفی خسته نباشین من ماهه دوم دوره کارشناس جذب شوید هسنم.البته فایل های عمومی کانال رو هم گوش کردم.اگر کسی برخورد بدی با من بکنه من باید به خوبی های اون طرف فکر کنم یا اصلا نباید بهش فکر کنم یعنی به اون ادم و کار بدش در حق خودم ؟

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *