آیکون تلگرام  جهت استفاده از تمامی آموزش ها در کانال تلگرام پرورش افکار عضو شوید

راز رخ دادن معجزه 4 – قانون جذب

احساس ثروت,احساس جدید,احساس خوب

با توجه به قانون جذب هر چه احساس بهتری داشته باشیم جهت گیری مان بهتره و هر چه احساس بدتری داشته باشیم جهتمان اشتباهتر است.

وقتی که داریم در بین تجربیات متفاوت روزانه مان حرکت می کنیم کاری که ما انجام می دهیدم این است که افکاری (افکار مثبت، افکار منفی) را پدید می آوریم که آنها در واقع تجربیات آینده مان را برنامه ریزی می کنند و از روی احساسی که داریم می توانیم بگوییم که آیا آن چیزهایی که داریم به سمتشان حرکت میکنیم وقتی به دستشان می آوریم خوشحالمان میکند یا نه؟!

احساس ثروت,احساس جدید,احساس خوب

و دقیقاً آن چیزی که احساس می کنیم برایمان اتفاق می افتد و نه چیزی که دقیقاً بهش فکر می کنیم!

به همین خاطر است که اگر صبح کسی با اخم و ناراحتی از خواب بیدار شود همینطور هم بد می آورد آنوقت تمام روز همینطور پیش میرود و همش منتظر دعوا و یا جرو بحث میباشد، در آخر هم کلا روز کسل کننده ای را خواهد داشت.

افکار مثبت,افکار منفی,حس خوب زندگی

حتی فکرش را هم نمی کنیم که یک تغییر ساده در احساساتمان می تواند تمام روز را تغییر بدهد.

اگر با خوشی یک روز خوب را شروع کنیم و ما دارای یک احساس خوب و پایدار باشیم، تا وقتی که اجازه ندادیم چیزی حالمان را تغییر دهد، طبق قانون جاذبه موقعیتهایی و مردمی را جذب می کنیم که آن حس خوب را به ما تداوم بخشند.

حس و حال خوبی,خالق زندگی,راز رخ دادن معجزه

روزهای خوب ،روزهای بد، پولدارها پولدارتر میشوند و فقیرها فقیرتر… اینها همه اش بخاطر چیزهایی است که این افراد غالباً و مستمراً احساس می کنند.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
چند جمله انگیزشی که زندگی شما را دگرگون می کنند

همین الان می توانیم شروع کنیم به احساس سلامتی، احساس جدید، می توانیم شروع کنیم احساس ثروت را، می توانیم شروع کنیم از عشقی که شما را در بر گرفته، احساس خوب بودن را، احساس کنیم حتی اگر وجود ندارد و اتفاقی که می افتد این است که جهان هستی به ترانه وجود شما پاسخ خواهد داد، کائنات به طبیعت آن احساس درونی پاسخ خواهد داد و آشکار خواهد شد به این دلیل که شما اینطور احساس می کنید.

چیزی که شما با فکر و احساستان روی آن تمرکز می کنید همان چیزی است که شما دارید برای زندگیتان جذب می کنید حال می خواهد چیزی باشد که شما میخواهید یا نه! (قانون جذب)

زندگی کامل,قانون جاذبه,قانون جذب دو

چیزی که فکر می کنیم و چیزی که احساس می کنیم و چیزی که پدیدار میشود همیشه یکسان هستند تمام دفعات بدون استثناء قبول کردنش سخت است ولی وقتی بتوانیم خودمان را در برابر آن آزاد بگذاریم پیامد هایش فوق العاده است به این معنی که هر چیزی را که افکار در زندگی شما انجام داده را می شود باز گرداند بوسیله تغییر در آگاهی شما!

خیلی مهم است که شما احساس خوبی یا حس و حال خوبی داشته باشید زیرا این احساس خوب است که به عنوان یک سیگنال به تمام جهان فرستاده می شود و شروع به جذب همانندی های خودش به سمت شما میکند، پس شما هر چقدر حس خوب به زندگی داشته باشید بیشتر می توانید چیز هایی را جذب کنید که به شما حس خوبی می دهند و می توانند همچنان شما را بالاتر و بالاتر ببرند.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
قانون 5 ثانیه ساده ترین روش برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی

وقتی که احساس شکست می کنید هیچ میدانید که خیلی ساده می توانید تغییرش بدهید؟!

کافیه یک موسیقی زیبا گوش بدهیم، آواز بخوانیم… این کار جسم مان را تغییر می دهد یا به یک چیز زیبا فکر کنیم به یک نوزاد فکر کنیم یکی که دوستش داریم و روی آن توقف کنیم آن فکر را واقعاً توی ذهنتان نگهدارید و هر چیز دیگری را بریزید بیرون!

و هنگامی که ما به این راه و روش عادت کنیم وقتی شروع کنیم به راهنمائی، افکارمان بر اساس احساسی که آنها برایمان پدید می آورند و هنگامی که شروع کنیم به توجه به رابطه ای که بین احساسات ما و افکار ما و چیز هایی که برایمان اتفاق می افتد، زودتر از آنچه که فکر می کنیم خواهیم دید که ما خالق زندگی خودمان هستیم و کسانی که ما را از دور می بینند از دیدن زندگی کامل و بی نظیر ما در تعجب می مانند.

ادامه دارد…

17+
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

11 نظر در مورد مقاله “ راز رخ دادن معجزه 4 – قانون جذب
 1. فاطمه :

  سلام عالی بود

  0

 2. مانيا :

  عالی بود مطلبتون من همیشه از قانون جذب برای زندگیم استفاده میکنم 🙏🏼

  2+

 3. سحر :

  ممنون از مقاله ها ی نجات بخش!!!و پرباری که توی سایت میذارید.فوق العاده بود…

  0

 4. حوا علوي :

  سلام وقت بخیر و خدارو شکر بابت اینکه این فایل رو خوندم عالییی و از شما نیز سپپاسکذارم اقای شریفی بابت این فایل و از خداوند بهترینها رو ارزو می کنم

  0

 5. اکبرسلیمی خورشیدی :

  سلام مردبزرگ وفرستاده خدا تا نجات دهید افکار مردم این مرزوبوم را
  چیزیکه من دراین چند یک ماهه که درکانال وسایتتون هستم بدست اوردم اینه یعنی راز قانون جذب یک جمله

  حس خوب داشتن اززندگی وخودمان ودنیا واز مردم

  یابهتر بگویم
  پندار نیک گفتار نیک کردار نیک
  که پندار نیک خودش خس خوب میاره وحس خوب کردارو گفتارو میاره
  این نتیجه من از گوش دادن ومطالعه مطالب سایت بود
  استاد شریفی اگر اشتباه هستم راهنمایم کنید متشکرم

  1+

 6. حسین :

  سلام استاد عزیز عالی بووود
  اینا دیالوگ های فیلم راز بود😍
  خط ب خطشو منم حفظ شدم از بس شب و روز نگاش میکنم😍😍😍😍
  سربلند
  پیروز
  و در پناه خداوند باشید

  1+

 7. مهدی :

  سلام.آقای شریفی عزیز امیدوادم حال خوبی داشته باشید من ترس از ارتفاع وایترسیم چطور میشه نترس بودن رو و شجاعت جذب کنم دیگه نترسم

  0

  • پرورش افکار :

   سلام

   قسمت مربوط به سوالات رو با دقت بیشتری مطالعه کنید. ترس شما به این علت است که ذهنتون شروع به این سوالات میکند: اگر پرت بشم چی میشه؟ اگر دست و پام بشکنه و …

   0

 8. armita :

  سلام اقای شریفی عزیز
  مطالبی در کانال شما برخورد کردم که ذهن من را بسیار اشفته کرده شما فرمودید که فکر کردن به ناخواسته ها واتفاقات بد باعث جذب همون اتفاقات وورود انها به زندگیتون میشه من یه سوال داشتم ایا همدردی هم اشتباه باعث میشه اتفاقات بد زندگی یه نفر دیگه وارد زندگیم بشه چند وقت پیش یکی واسم تعریف میرد لرستان دختر اشونو میفروشن دویست هزار تومن خیلی ناراحت شدم که ارزش دختر در جامعه ایران انقد پایین که اگه دختری خانواده خوبی نداشته باشه جامعه ازش حمایت نمیکنه محکوم به ازدواج اجباری وحتی در مقطع دبیرستان هم نمیتونه تحصیل کنه تنها شغلی که میتونه داشته باشه کار کردن تو خونه های عفاف قم یا اسارت جنسی در خانه ی
  اقای شریفی شنیدن یه سر مسائل نبود اعدالت اجتماعی خیلی منو ناراحت میکنه من اشتباه میکنم
  در عربستان یا افغانستان که زنان محکوم به سکس وزاییدن هستن ونمیتونن زندگی دیگه ی تجربه کنن حق انخاب ندارن
  زنانی که گناهشون فقط زندگی کردن به دنیا امدن تو این مرز جغرافیای اگه توی یه قاره کشور دگه مثل امریکا به دنیا میومدن کمتر چیزی که داشتن حق انتخاب بود در حجاب و ازدواج وتحصیل حتی بهترین شغل در سمت وزارت تا رئییس جمهوری
  سوال من اینه که همدردی اشتباه

  0

 9. armita :

  سلام اقای شریفی عزیز
  سوالی دارم که عمری ذهن منو درگیر کرده که البته با گوش کردن به کانال شما اشفتگی ذهنی من بیشتر شده شما میفرمایید فکر کردن به اتفاقات بد باعث جذب همون اتفاقات و ورود ا

  0

 10. مهتاب جون :

  عاااااااااشق بچه هام خیلی بانمکن 😄

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *