راز اعداد و فرشتگان

angel-wings
 راز اعداد و فرشتگان چیست؟ نشانه فرشتگان کدامند؟

پستی را که امروز می خوانید، مطلبی است که خودم در ابتدا اعتقادی به آن نداشتم، اما گذشت زمان این موضوع را بر من ثابت کرد که انسان ها دارای مراقب های بسیاری هستند. از جمله فرشتگان که هر دَم در کنار انسان ها هستند و آنها را یاری می کنند. به اتفاق هم داستان امروز را مرور می کنیم تا شما هم از این پس بتوانید پیام فرشتگان را در زندگی خودتان دریافت کنید.

***نکته قابل عرض اینکه: اگر به دنبال معانی تکرار اعداد هستید، تکرار اعداد رُِند در هنگام مشاهده به ساعت زیاد می بینید. درست آمدید، و اینجا جواب همه ی سؤالات شما وجود دارد… فقط با صبر و حوصله این پست رو تا انتها مطالعه کنید***

در مرحله ی اول این سؤال را از شما عزیزان دارم، به نظر شما،

آیا انسانها نزد خداوند دارای ارزش و منزلت هستند؟ آیا انسان ها به واقع اشرف مخلوقات هستند؟

برای پاسخ به این سؤال از شما دعوت می کنم زندگی سه دسته از انسان ها رو با هم مقایسه کنیم…

دسته ی اول: انسان هایی که تنها به بُعد مادی خود توجه نموده و تنها به مادیات و تعلقات دنیوی فکر می کنند و صبح تا شب در پی رفع نیاز های جسمی خود هستند، به دنبال مقصدی مادی هستند اما هر چه بیشتر تلاش می کنند حس می کنند هنوز به مقصد خود نرسیده اند.

دسته ی دوم: انسان هایی که مانند دسته ی اول هستند، اما سعی دارند در کنار زندگی مادی کمی هم به معنویت توجه کنند تا وظیفه ی شرعی خودشان را انجام داده باشند، یعنی عبادت ها و شکر گذاری این افراد از روی رفع تکلیف و انجام وظیفه است و هدف معنوی خاصی را دنبال نمی کنند.

دسته ی سوم: انسان هایی که در کنار زندگی مادی و نیاز های مرتبط با آن، به فکر بُعد معنوی خود نیز هستند، این افراد با هدفی خاص زندگی می کنند و معنویت این افراد جدا از زندگی مادی آنها نیست و به درجات بالای معنوی صعود هم می کنند. در نتیجه هر انسانی دارای مقامی نزد خداوند متعال می باشد، انسان هایی که در دسته ی اول به آنها اشاره کردیم، شاید زمانی که از آنها این سؤال رو بپرسیم که خداوند چه کسی هست… هیچ جوابی نداشته باشند، اما انسان های دسته ی سوم با یک جمله چنان خداوند را در دیدگاه شما به تصویر میکشند که به انسان بودن خود افتخار می کنید.

خب، حال شما از کدام دسته هستید؟ ما در این پست، نمی خواهیم تنها برای شما از این بگوییم که پیام های فرشتگان و الهامات و چگونه و چه چیز هایی هستند، بلکه می خواهیم خود شما تبدیل به انسانی بشوید که بتوانید این پیام ها را دریافت کنید. پس اگر از دسته ی اول و دوم هستید، نیاز به این دارید که خودتان را به دسته ی سوم برسانید، یعنی از لحاظ معنوی زندگی شما دارای هدفی مشخص باشد.

اشتباه برداشت نکنید، نمی گوییم زندگی مادی را وا بُگذارید و به معنویت بچسبید، نه، بلکه می گوییم کاری کنید که در زندگی مادی خودتان معنویت را تجربه کنید.

اکثر ما انسان ها اینگونه فکر می کنیم که خداوند و فرشتگان را تنها در عبادت ها می شود پیدا کرد، اما به نوعی می توان گفت آن گونه باید زندگی کرد که ساعات عبادات ما از ساعات فعالیت های روزانه ما جدا نباشد. بلکه فعالیت های روزانه ما تبدیل به عبادت بشود.

اما چطور این فاصله را از بین ببریم؟ رازی در این بین نهفته هست…  آن راز این است  “توجه کُن”

پس دوباره از شما خواهم پرسید، چگونه به خداوند نزدیک تر و نزدیک تر شویم؟ با توجه کردن.

چگونه نشانه های زندگی را ببینیم؟ با توجه کردن.

چگونه بتونیم از فرشتگان الهی پیام هایی را دریافت کنیم؟ باز هم با توجه کردن.

توجه. توجه کُن به رویداد های زندگی، توجه کن به هر اتفاقی که برای تو افتاده، توجه کن به هر آن کس که در مسیر زندگی تو قرار می گیرد، توجه کن به لحظات سختی که در زندگی برای تو پیش می آید و توجه کن، ببین که هر لحظه ی سختی پیغام و تجربه ای هست برای پیشبرد زندگی تو.

حال در پاراگراف بالا، توجه کُن رو از متن حذف کنید و دوباره مطلب را بخوانید. خواهید دید که همه چیز معنی خودش را از دست میدهد.

اکثر ما در خواب هایمان این را دیدیم که سر جلسه امتحان هستیم اما امتحان را بلد نیستیم و یا هیچی نخوانده ایم و یا به جلسه امتحان دیر رسیده ایم، علت دیدن اینگونه خواب ها این است که ما به مسائل روز مره خودمان بی توجه هستیم و تنها در ساعات عبادات دنبال معنویت و خداوند می گردیم.

hqdefault

اما چگونه الهامات الهی را دریافت کنیم؟

نباید اینگونه انتظار داشته باشیم که هر روز چندین مورد از نشانه های فرشته ها در بیداری رو به روی ما حاضر شده و حکمت هر اتفاق کوچک و بزرگی را برای ما شرح دهند، به این دلیل که هر انسانی به اندازه ی ظرفیت خود میتواند از کائنات پیام هایی را دریافت کند… در نتیجه ابتدا ما به این نیاز داریم که ظرفیت پذیرش و دریافت الهامات الهی را در خودمان افزایش بدهیم.

برای دریافت الهامات الهی، ما نیازی به این نداریم که فرشتگان را مشاهده کنیم و  البته این موضوع به این زودی امکان پذیر هم نیست (این مطلب در پست بعدی اثبات میشه). پس ما از قوه ی شنوایی و ادراک درونی خود برای دریافت الهامات الهی می توانیم استفاده کنیم.

۱-تقویت دنیای درونی

برای تقویت دنیای درونی، می توانید از مراقبه، مدیتیشن، تمرین سکوت، نماز خواندن و ذکر های شبانه استفاده کنید. اما نکته ای که نباید از یاد برد، این است که در هنگام انجام تمرینات و یا انجام عبادت ها، در طلب هیچ چیز نباشید. نخواهیم صدای فرشتگان را بشنویم، نخواهیم به مکانی اسرار آمیز برویم، با در خواست زبانی یا ذهنی چیزی اتفاق نمی افتد، بلکه شما تنها باید به مراقبه یا مدیتیشن یا سکوت یا عبادت بنشینید، زمانی که در طلب چیزی نباشید همه چیز در شما جاری خواهد شد و در آن هنگام است که درون شروع به شکوفا شدن میکند …

هدف از تمرینات درونی رسیدن به مرتبه ی خاصی نیست، بلکه هدف جاری شدن نور الهی و افزایش قدرت درونی ما برای دریافت الهامات الهی می باشد، در یک کلام، هدف رسیدن به وحدت با خداوند است… گاهی صداها از درون انسان شنیده می شود و نه از طریق قوای شنوایی، ناگهان کلامی را دریافت می کنید، اما نمی دانید چطور این کلام را دریافت کردید، چون شما چیزی نشنیده اید. این یک خیال یا یک توهم نیست، یک واقعیت است، که باز به همان توجه به دنیای درونی بر میگردد.

۲-تقویت قوه ی شنوایی

ابتدا ما به این نیاز داریم که قوه ی شنوایی خود را تقویت کنیم، چون در مواقعی فرشتگان الهی با ما صحبت می کنند. یکی از بهترین راه ها برای تقویت قوه ی شنوایی خود استفاده از تمرین سکوت است. نحوه ی انجام تمرین سکوت در پستهای بعد گفته خواهد شد، تمرین سکوت را به طور مرتب، شبانه، هر شب بیست دقیقه انجام بدهید و در لحظه تمرین، زمانی که چشمان خود را بسته اید به صدای اطراف گوش دهید، کوچک‌ ترین صداها را دنبال کنید، زمانی که ماشینی از خیابان رد می شود صدای آن ماشین را تعقیب کنید و تا زمانی که آن صدا قطع می شود صدا را دنبال کنید.

گاهی چندین صدا در گوش ما شنیده می شود، شما با چشمان بسته خود تنها به یک صدا گوش دهید. به عنوان مثال: به اتاق خواب خود رفتید و می‌ خواهید تمرین سکوت را انجام دهید، پدر هم در منزل حضور دارد و دارد تلویزیون نگاه می کنم ،صدای تِک تِک ساعت اتاق خواب + صدای تلویزیون + صدای تردد ماشین ها در خیابان شنیده می شود، در تمرین سکوت خود به ضعیف ترین صدای موجود گوش بدهید. که فکر می کنم صدای تِک تِک ساعت باشد… به این صدا با تمام دقت گوش بدهید و این روند را ادامه بدهید . طوری که دیگر هیچ صدایی را نشنوید . این تمرین به شما کمک می کند الهامات الهی را در مواقع ضروری بشنوید. معمولاً در اول صبح که از خواب بیدار شدید یا در هنگام تمرین سکوت به یک باره متوجه خواهید شد که علاوه بر صداهای اطراف صداهای دیگه ای هم به گوش میرسد، صداهای درهم و شاید همهمه ی صحبت آدم ها.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۶

نکته ی مهم: زمانی که اینگونه صدا ها به گوش میرسند باید بی حرکت ایستاد و بدون هیچ واکنشی تنها گوش داد، زمانی که صدایی نا شناخته به گوش میرسد، اگر بخواهید تنها به صدای ناشناخته گوش بدهید صدا قطع خواهد شد !!! در اوایل صداهای نا مفهومی را می شنوید اما به مرور جملاتی را می شنوید که شما را حیران و عاشق معبود می کند. تجربیاتی از جانب من کسب شده، اما دوست دارم منتظر باشم تا خودتان تجربیات درونی تازه ای را دریافت کنید.

۳-در خواست و صحبت کردن با فرشتگان و خداوند

با فرشتگان نگهبان خود صحبت کنید و مطمئن باشید که آنها صدای شما را می شنوند و به سوالات و در خواست های شما جواب می دهند، به عنوان مثال شما مشغله ی ذهنی دارید و از فرشتگان و خداوند درخواست کمک می کنید، منتظر پاسخ هستید، اما در آن لحظه نه چیزی می شنوید و نه چیزی از درون شنیده می شود. در این لحظه نا امید نشوید… چندین و چندین بار درخواست خود را تکرار کنید و به فرشتگان اینگونه صحبت کنید: به کمک شما نیاز دارم، کمکم کنید، من پیام شما را دریافت نکردم، واضح تر پیام خودتان را به من برسانید. و حتماً نباید این گفته ها را بر زبان بیاوریم، چون خداوند و فرشتگان فکر شما را هم می خوانند، پس با فکر هم می توانید این درخواست ها را داشته باشید. پیام فرشتگان می تواند از طریق ذهن و یا درون به شما اعلام شود، به عنوان مثال ایده ای در ذهن شما ایجاد بشود، فکری تازه به ذهنتان برسد، این ها همان الهامات الهی هستند. اما راه دیگری هم وجود دارد. در مشاهدات دیداری در کتابی به تکرار اعداد اشاره شده که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد. این روش فوق العادست …

دقت به معانی ارتعاشی اعداد … پیام ها و نشانه هایی حضور فرشتگان

1111-ask

این مطلب برگرفته از کتاب مفاهیم ارتعاشی اعداد نوشته دکتر دورین ویرچو هست، و البته ناگفته نماند، خود من هم با خوندن مطلبی در مورد تکرار اعداد در سایتی با این مبحث آشنا شدم. تعریف ساده پیام هایی از فرشتگان به این صورت می باشد: فرشتگان الهی با کنار هم چیدن اعداد به شما پیام می دهند، به عنوان مثال هر زمان که به ساعت خود نگاه می کنید تکرار اعداد را شاهد هستید، اعدادی مانند : ۰۱:۰۱ یا ۰۱:۲۳ یا ۲۲:۲۲ یا ۱۲:۳۴ دقیقه …. یا زمان هایی که به طور ناگهانی به پلاک خودرویی نگاه می کنید، باز هم تکرار اعداد را شاهد هستید. شماره صندلی شما زمانی که به کنکور میروید اعدادی هستند که تکرار شدند یا دارای ترتیب صعودی یا نزولی هستند. مانند : ۱۱۱، ۲۲۲، ۳۳۳، ۴۴۴، یا ۱۲۳، ۲۳۱، ۴۵۶، ۷۸۹، ۶۵۴، ۹۸۷.

هر یک از این ارقام تکراری دارای معنی نهفته ای برای شما هستند، به آن شرط که شما به این موضوع توجه داشته باشید. این تکرار اعداد پیام هایی از جانب فرشتگان هستند.

خب به نظر شما زمانی که این تعریف را شنیدم به خودم چی گفتم؟ من این موضوع را در ابتدا قبول نکردم، به خودم گفتم این احتمال همیشه وجود دارد، پس اصلاً دلیل نمی شود این موضوع حقیقت داشته باشه. سپس این موضوع را در سایتی مورد انتقاد قرار دادم، سؤالم را در آن سایت اینگونه بیان کردم: شما در روز ده بار به ساعت خود نگاه می کنید، از این ده بار هشت بار تکرار اعداد را شاهد نیستید و دو باره شاهد تکرار اعداد خواهید بود، اگر برای آن دو بار مشاهده خود را در نزد فرشتگان احساس می کنید برای آن هشت باری که هیچ تکراری وجود نداشته است چه جوابی دارید؟

آن روز برای من جوابی که داده شد قانع کننده نبود، چون من به این موضوع هیچ گونه اعتقادی نداشتم. اما زمان پیام هایی از فرشتگان را برای من ثابت کرد. روزی در حال ورق زدن دفتر خاطراتم بود که نکته ای توجه ی من را به خودش جلب کرد …

من در تاریخ ۹۱/۰۲/۰۲ بینی خودم را به علت انحراف و پلیپ و زیبایی عمل کردم. تاریخ عمل را دکتر مشخص کرده بود.

در تاریخ ۹۲/۰۲/۰۲ به محل کارم آمدم، که تاریخ  ورود من را مشخص کرده بود .

در تاریخ ۹۳/۰۲/۰۲ کتاب مهربان مراقب که توسط دوست خوبم از طریق پست برای من ارسال شده بود به دست من رسید.

در تاریخ ۹۳/۰۲/۲۲ کتاب چگونه خدا را بشناسیم از طریق یکی دیگر از دوستان برایم ارسال شده بود به دست من رسید. این موضوع توجه من را به خودش خیلی جذب کرد، یک سال دارای ۳۶۵ روز هست، چطور در سه سال متوالی، اتفاق های مهم زندگی من با تکرار اعداد ۲ همراه شده؟ تکرار اعداد ۲ چه معنی دارد؟ به همین علت دوباره به سایت مورد نظر مراجعه کردم و معنی تکرار اعداد را مطالعه کردم و جواب خود را گرفتم. که کاملاً درست بود.

حال از شما دوستان این خواهش را دارم، بدون هیچ دلیلی این موضوع را رد نکنید، چون در این صورت این راه دریافت الهامات را به روی خودتان می بندید، من هم مانند شما موضوع دریافت الهامات را از طریق قوه شنوایی و درونی و دیداری رد کردم، اما زمانی که با تکرار اعداد ۲ در رویداد های مهم زندگیم رو به رو شدم، این موضوع را پذیرفتم و از آن پس نشانه های زندگی من بیش از پیش خودشان را نمایان کردند.

نکاتی قابل توجه هستند که به آنها اشاره می کنیم:

نکته ی اول: همیشه نباید با تکرار اعداد رو به رو بشویم، بلکه زمانی تکرار اعداد برای ما مهم هستند که یا ما می خواهیم کاری را انجام دهیم یا کاری را انجام داده ایم و منتظر پاسخ کائنات هستیم.

نکته ی دوم: نسبت به ساعت و پلاک خودروها و شماره هایی که سر راه شما قرار می گیرند حساسیت نشان ندهید، بلکه تکرار اعداد با ندای درونی همراه هستند، به عنوان مثال زمانی که می خواهیم کار مهم و خیری را انجام بدهیم ندای درونی به ما می گوید که به ساعت خودت نگاه کن، زمانی که به ساعت نگاه می کنیم به طور مثال: تکرار اعداد ۱۲:۱۲ را شاهد هستیم، زمانی که کار را به پایان میرسانیم باز ندای درونی یا حس ششم به ما میگوید که به ساعت نگاه کن و آن لحظه هست که تکرار اعداد ۰۱:۰۱ را شاهد هستیم. این یعنی پیام درست از فرشتگان، نه اینکه هر دقیقه به ساعت نگاه کنیم و هر تکرار اعداد را پیامی برای خود بدانیم.

ناگفته نماند که هر عدد برای خودش دارای معنی خاص می باشد، اما معانی این اعداد چه هستند؟

نتیجه گیری:

همه چیز از درون انسان سرچشمه میگیرد، چون راه رسیدن به افلاک و شناخت خود از طریق خودشناسی امکان پذیر است و خودشناسی جدا از درون شناسی نیست. هدف از آفرینش ما انسان ها رسیدن به کمال بوده و ما اشرف مخلوقات هستیم و توانا، فرشتگان برای راهنمایی ما همیشه حاضر و ناظر هستند، اما این به درک و اعتقاد قلبی ما به خدا بر خواهد گشت که این موضوع را بپذیریم یا نه بی دلیل آن را رد کنیم. اگر روشهای بالا را انجام بدهیم، و راز توجه کردن را از یاد نبرید، به طور حتم شما نیز الهامات و پیام های فرشتگان و خداوند را در زندگی خود دریافت خواهید کرد.

embeddedimg_angelnumbers_850px_1-600x600

با هم نگاهی به معانی این اعداد بی اندازیم:

۰۰۰ : یادآور آنکه شما با خدا یکی شده اید، و عشق آفریدگار را در درون خود احساس نمایید. همچنین علامتی برای اینکه یک چرخه به اتمام رسیده است.
۰ : پروردگار با شما سخن می گوید، هنگامی که عدد صفر را می بینید، این عدد برای شما نشان از حلقه ی بی نهایت در بیکرانه عالم دارد، حلقه ای که آغاز و انتهایی برای آن نیست. با این عدد حضرت حق توجه شما را به خبر و پیامی دلگرم کننده و اطمینان بخش و یا رهنمودی ملکوتی جلب می نماید.
۱: مثبت بمانید، هر آنچه را که در این لحظه درباره آن می اندیشید در حال تحقق است، پس مطمئن شوید که فقط درباره آنچه آرزو دارید می اندیشید. تمامی هراس ها و نگرانی ها را به پروردگار و فرشتگان بسپارید.
۲: همه چیز خیر و نیک است و همینگونه که پیش خواهد رفت. ایمان قوی دارید، خصوصاً مواقعی که احساس امیدوارانه در درون، شما را به دستیابی به بهترین نتایج راهنمایی میکند. هر گاه از فرشتگان در خواست یاری نمایید، ایشان می توانند باور و ایمان شما را راهنما باشند.
۳: اساتید مقرب شما را یاری می رسانند، گاها استاد مقربی که شما با وی احساسی صمیمانه تر دارید مد نظر است.
۴: فرشتگان در کنار شما هستند، آنها عدد ۴ را برایتان فرستاده اند تا به شما قوت قلب و اطمینان دهند که نجواهای شما را به گوش دل شنیده اند و شما را یاری می رسانند.
۵: تحولات قابل توجهی در جهت بهبود شرایط در حال رخداد است، فرا خواندن ملکوت آسمان ها برای کمک گرفتن در رابطه با تغییرات زندگی ایده ای بسیار عالی است.
۶: درباره مسائل مادی از جمله ثروت و دارایی، نگران و آزرده نباشید، نگرانی ها تحت تأثیر نجواهای قلبی شما کاهش می یابند، خوش بختانه اگر از فرشتگان در خواست نمایید، می توانند پاسخگوی نجواهای شما باشند.
۷: شما در مسیر روشن حقیقت قرار دارید و فراتر از حد انتظار خود نیز نتیجه خواهید گرفت! عدد ۷ نشان از معجزه ای ملکوتی دارد که حمایتگر شماست و دروازه های شانس و اقبال را به رویتان می گشاید.
۸: عدد ۸ نشانه ای فراوانی و کامیابی است، پایانی برای حلقه هایی که در (شکل انگلیسی ۸)
این عدد هشت وجود ندارد و این مطلب بیانگر جاری شدن ثروت، فرصت، ایده و یا هر آنچه که بدان نیاز دارید به سوی شماست. خصوصاً در ارتباط با رسالت شما در زندگی.
۹: درست همین لحظه، همانند کسی که همگام با نور و روشنایی وارد عمل می شود، دست به کار شوید. عدد ۹ بدین معنی است که شما تمام پیش نیاز های لازم برای دستیابی به هدف زندگیتان را تکمیل نموده اید. تأخیر نکنید، اکنون زمان مناسب برای برداشتن گامهای آغازین حرکت می باشد، به طوریکه حتی کوچکترین گام ها نیز مفید واقع خواهند شد.
۱۰: این خواست پروردگار است که در موقعیت کنونی مثبت اندیشی خود را حفظ نمایید تا همه چیز در بالاترین سطح خیر و نیکی برای شما تدبیر شود، از حضرت حق درخواست نمایید تا خوش بین باقی بمانید، چرا که طرز فکر شما عاملی تأثیر گذار بر نتایج حاصله است.
۱۱ : مثبت بنگرید، افکار شما به سرعت در حال تحقق هستند، بنابر این چنانچه می خواهید از نتایج مثبت آن ها اطمینان حاصل کنید، فقط بر خیر و نیکی که در درون خودتان، دیگران و موقعیت فعلی وجود دارد تمرکز کنید.
۱۲: درباره آینده مثبت نگر باشید، هر آنچه که درباره آن می اندیشید، برا آینده شما تأثیر گذار است، این توالی پیامی برای تقویت امید و ایمان در درون شماست، زیرا این دو عواملی قدرتمند و تعیین کننده در شرایط فعلی هستند.
۱۳: اساتید مقرب، در کنار شما هستند و در جهت آگاهی از بصیرتی روشن یاریتان می نمایند، عدد ۱۳ نشانگر اساتید و ملکوتیان مؤنث برای حفظ مثبت نگری شما را یاری می نمایند.
۱۴: با تمام وجود بر فرشتگان تکیه کنید تا شما را برای برخورداری از بینشی مثبت یاری نمایند، این عمل سلوک درونیات را درخشان و تابنده خواهد نمود.
۱۵: در حالیکه از میان تحولاتی در زندگی خود گذر می کنید، مثبت نگر باشید. افکار خوش بینانه شما به ظهور بهترین نتایج در این تغییرات کمک میکند.
۱۶: کلمات شما همچون آهن ربایی است که تمام آنچه از آن صحبت می کنید و بدان فکر می کنید به سوی شما جذب می نماید، به همین دلیل است که فرشتگان به شما یاد آوری می نمایند از کلمات و افکارتان آگاه باشید.
۱۷: فرشتگان شما را برای اینکه مثبت نگر و خوش بین هستید، تحسین می نمایند. ایشان بیان می دارند که خوش بینی شما تضمین شده است، چرا که افکار صادقانه شما محقق می شوند، بر انجام دادن اعمال خیر و نیک خود پا برجا باشید، زیرا در مسیر حق و حقیقت قرار گرفته اید.
۱۸: افکار شما مانند دروازه ای است که برای بستن و گشودن مسیر جریان مالی که به سوی شما آید چنانچه مثبت بی اندیشید تمام منابع مورد نیازتان به آسانی تأمین می شود، نگرانی می توانند این را روند را متوقف کنند، بنابر این از فرشتگانتان در خواست یاری نمایید تا خوش بین باشید، خصوصاً زمانی که نگران مسائل مالی خود هستید.
۱۹: این پیامی برای شما است تا خودتان و رسالت زندگیتان را باور کنید. فرشتگان می خواهند از اینکه شایستگی و آمادگی دنبال کردن رویایتان را دارید آگاه شوید. مثبت نگر باشید و بی درنگ عمل نمایید.
۲۰: شما از ارتباط محکم و شفافی با خالق هستی بر خوردارید، این خواست پروردگار است که شما قلب و ذهن خود را با ایمان پر نمایید. از ملکوت و آسمان ها در خواست کنید تا شما را برای انجام دادن آنچه در آرزوی آن هستید یاری نمایند. ایمان قلبی شما هم اکنون پاداش داده خواهد شد.
۲۱: خودبینی شما قطعاً تضمین شده است، فرشتگان در تمام لحظات و در پشت تمام صحنه های زندگی به نمایندگی از شما صادقانه عمل می نمایند. شما می توانید با گفتن جملات تاکیدی مثبت و ایمان داشتن به اینکه رویایتان هم اکنون محقق شده اند، آن ها را یاری نمایید.
۲۲: فرشتگان می توانند به ثمر نشستن نیایش های شما را نظاره کنند، و از شما می خواهند هنگامی که جزئی ترین مرحله پایانی در ملکوت در شرف اتمام است، صبر پیشه کنید و خوش بین بمانید، این فرا خوانی ضروری از طرف فرشتگان است: ایمان قوی دار.
۲۳: شما صمیمانه با یک یا دو تن از اساتید مقرب و یا دیگر ملکوتیان همکاری می نمایید، این توالی رهنمودی از طرف استاد مقرب شماست که می تواند نتیجه گرفتن نیایش هایتان را ببیند. ایشان شما را ترغیب می نماید که خوش بین باشید، مطمئناً بهترین نتایج ممکن را جذب می کنید .
۲۴: هم اکنون فرشتگان بیشتری شما را احاطه نموده اند و یاریتان می کنند تا بدون توجه به آنچه در اطراف شما می گذرد خوش بین باشید. فرشتگان از نیروی معجزه گرایمان و یقین آگاهند، ایشان برای اینکه مسیری روشن و شفاف در جهت تحقق آرزوهایتان نشان دهند شما را از هر گونه فکر و احساس منفی رها می سازند.
۳۳: شما دارای ارتباطی قوی و شفاف با یک یا دو استاد مقرب هستید، ایشان به درخواست ها و نیایش های شما پاسخ داده اند، صحبت با آن ها را ادامه دهید، چرا که در شرایط کنونی یاریگر شما هستند.

difference-between-angels-archangels_26de5266587d0b49
۴۴: فرشتگان در این لحظه آسایش، عشق و حمایت بسیار زیادی را به شما ارزانی می دارند. از ایشان در تمام زمنیه ها در خواست یاری نمایید و به رهنمود های ایشان در میان دریافت های درونی تان گوش فرا دهید.
۵۵: این زمان دوره ای انتقالی جهت: بیرون ریختن هر آنچه کهنه است و استقبال از تازگی و نو شدن. به این تحولات خوش آمد بگویید چرا که خیر و برکت های جدیدی را با خود به ارمغان می آورد.
۶۶: هنگامی که متحمل بار سنگین نگرانی، استرس یا ترس هستید، شنیدن صدای فرشتگان که عاشقانه شما را یاری میکنند، بسیار مشکل می شود، این توالی پیامی برای شماست، مبنی بر اینکه زمانی را صرف انجام نیایش و مراقبه نمایید، در خواست کمک های روحی بنمایید و برای دریافت کمک هایی که همواره به دنبال نیایش های می رسند، گشوده باشید.
۷۷: اعمال خیر و نیکتان را ادامه بدهید، هر آنچه در این لحظه در حال انجام آن هستید با برکت همراه است.
۸۸: این توالی نشانه ای رضایت بخش و مبارک در رابطه با مسائل مالی شماست، اعمال، نیایش ها، تصورات و تأکیدات شما تأثیر گذارند و در فراوانی و وفوری عظیم به ثمر می نشینند.
۹۹: این توالی پیامی ضروری از عالم ملکوت را به همراه دارد، که میگوید: در همین لحظه بر مبنای رسالت الهیتان وارد عمل شوید، از عوالم روحانی در خواست نمایید تا با ایجاد انگیزه و وضوح و نشان دادن مسیر های صحیح و هر آنچه که به آن نیاز دارید، یاریگر شما باشند.

۱۰۱: این توالی نشانه ای نمادین برای تعالی روح است، تو گام زمینی خود را بردار، بگذار خداوند تو را همراهی کند، افکار شما به طور خود به خود به سوی مثبت تر شدن پیش می روند.
۱۱۱: به دقت مراقب افکارتان باشید، و اطمینان داشته باشید که فقط درباره آنچه که می خواهید بیندیشید، نه در مورد آنچه که نمی خواهید. این رشته علامت این است که دروازه ای به سوی فرصتها باز خواهد شد، و افکار شما به تحقق خواهد پیوست. ۱۱۱ همانند درخشش نور فلاش دوربین عکاسی خواهد بود. به معنای آنکه هستی یک تصویر آنی از افکار شما را به تحقق خواهد رساند. آیا شما از آنچه که هستی در این لحظه از افکار شما تصویر خواهد نمود راضی هستید؟ اگر نه، افکار خود را تصحیح کنید( اگر در نظارت و کنترل افکار خود دچار مشکل هستید، از فرشتگان خود درخواست کنید که در این راه به شما کمک کنند)

۱۲۳: با رها کردن هر آنچه اضافی یا غیر ضروری است زندگی خود را ساده نمایید، از ملکوت و آسمان ها درخواست کمک نمایید تا به نمایندگی از شما عمل نمایند.
۲۰۲: پروردگار یاری گر شماست تا ایمان خود را تعالی بخشید، زیرا با ایمان همه چیز ممکن میشود.
۲۲۲: ایده هایی که به تازگی پرورش داده اید در حال تبدیل به واقعیت هستند. آنها را رشد دهید و بزودی آنها از خاک سر بر آورده و شما شاهد تحقق آنها خواهید بود. به بیانی دیگر، شما ۵ دقیقه تا معجزه فاصله دارید پس بیکار ننشینید. رویاهای شما در حال تحقق هستند پس به بهترین وجه تلاش کنید. افکار و کلام مثبت را ادامه داده و تجسم رویاهای خویش را ادامه دهید.
۲۳۴: شما هم پیمانان و متحدان قدرتمندی چون فرشتگان مقرب و اساتید مقرب دارید، ایشان هم اکنون در کنار شما هستند و شما را راهنمایی و یاری میکنند.
۳۰۳: پروردگار و اساتید مقرب نیایش شما را شنیده و پاسخ داده اند.
۳۳۳: اساتید برتر در جوار شما هستند و می خواهند که شما بدانید که یاری، عشق و همراهی آنها را دارید. اساتید برتر خود را بخوانید، به خصوص در مواقعی که الگوهای عدد ۳ را می بینید. برخی از معروفترین اساتید برتر عبارتند از عیسی(ع)، موسی(ع)، حضرت مریم.
۳۲۱: تمام توجه خود را به اساتید مقرب بدهید، مانند عرفا، مسیح و … و آنها تمام ترس و نگرانی های شما را با یقین و ایمان جایگزین خواهند کرد .
۳۴۵: ملکوت و آسمان ها شما را یاری میکنند تا تغییرات مثبت و بسیار مورد نیاز زندگیتان را خلق کنید.
۴۰۴: شما توجه به فرشتگان را در مرکز آگاهیتان قرار داده اید که این امر صلحی درونی را برای شما و هر انچه آرزو دارید به ارمغان آورده است، از آن ها در خواست نمایید به هر شکل ممکن که دوست دارید شما را یاری نمایند.

۴۴۴: فرشتگان شما را احاطه نموده اند و شما را با عشق و یاری خود در بر گرفته اند. نگران نباشید زیرا یاری فرشتگان در جوار شماست.
۴۳۲: باور داشته باشید که رهنمود های ملکوتی و قابل اطمینان از فرشتگان و اساتید مقربتان را کاملاً دریافت مینمایید، این رهنمود ها ممکن است در قالب احساس، ایده، تصویر و یا یک نشانه باشند.
۴۵۶: هر گونه نگرانی و اندوه و درباره تغییراتی که مد نظرتان است یا تغییراتی که ایجاد نموده اید را به فرشتگان وا گذارید، این تغییرات برکت های عظیمی با خودشان به ارمغان می آورند.
۵۰۵: از زمانیکه شما پروردگار و معنویت را محور زندگی خود قرار داده اید همه چیز برای شما دگرگون شده است، باور داشته باشید و آگاه باشید که این تغییرات پاسخی برای نجواهای قلبی شما بوده اند.

۵۵۵: کمربندها راببندید، زیرا تغییری عمده در زندگی شما در راه است. این تغییر نباید تغییری مثبت یا منفی بنظر آید، زیرا همه تغییرات بخشی طبیعی از جریان زندگی هستند. شاید این تغییر پاسخی به دعاهای شما باشدف پس به تجسم و احساس خود در قرار گرفتن در صلح و آرامش ادامه دهید.
۵۴۳: فرشتکان مقرب و اساتید مقرب در حال پاسخ گویی به در خواست های شما هستند و زندگی شما روز به روز پیشرفت خواهد داشت.
۵۶۷: تغییراتی که آن ها را مد نظر قرار داده اید یا ایجاد نموده اید، ایده های بسیار عالی هستند، که به شما کمک میکنند از فشار های زندگی رها شوید.
۶۰۶: در صورتی که پروردگار و معنویت را محور زندگی خودتان قرار دهید، همه چیز تحت شعاع آن قرار میگیرد.
۶۶۶: هم اکنون افکار شما از تعادل خارج شده اند و بیش از حد روی دنیای مادی متمرکز شده اند. این رشته اعداد از شما می خواهد که افکار خود را بین ملکوت و زمین متعادل کنید. همانند موعظه های بزرگان دینی، فرشتگان از شما می خواهند که روی روح خود و خدمت رساندن به دیگران تمرکز نمایید، و بدانید که نیازهای مادی و احساسی شما خودبه خود بعنوان نتیجه این کار برآورده خواهد شد.
۶۵۴: فرشتگان شما را هنگامی که در جهت ارتقای زندگی قدم بر می دارید هدایت می کنند.
۶۷۸: پیشرفت های عظیم مالی دقیقاً در این لحظه در حال رخ دادن هستند.
۷۰۷: خرد الهی شما را به راه های حق و دردست هدایت می نماید، با یقین و اعتماد به پیش روید.
۷۷۷: فرشتگان برای شما دست می زنند، تبریک می گوییم؛ کار شما روی غلتک افتاده است! به کار خوب خود ادامه داده و بدانید که آرزوی شما برآورده شده است. این یک نشانه شدیداً مثبت بوده و به معنای این است که باید انتظار معجزات بیشتری را داشته باشید.
۷۶۵: تغییراتی که خلق نموده اید، یا در صدد ایجاد آن ها هستید، شما را در مسیری صحیح در جهت فرو نشاندن استرس ها و افزایش رضایت درونی قرار می دهند.
۷۸۹: به حرکت در مسیری که در رابطه با زندگی خود،  راه معنوی خود، و رسالت الهی است ادامه دهید، شما در تمام طول مسیر کاملاً تحت حمایت و پشتیبانی قرار میگیرید.
۸۰۸: هر آنچه که نیاز دارید به وفور برای شما تأمین می شود، برای دریافت تمام خیر و نیکی که خالقتان هم اکنون به شما سوی شما ارزانی داشته است، گشوده باشید، این فراوانی از روش های گوناگونی به شما می رسند، که ایده های نو، فرصت ها و یا پیشنهاداتی برای یاری شما از آن جمله اند، بدان ها توجه نموده و از پاسخی که از نیایش های خود دریافت نموده اید، پیروی نمایید.
۸۸۸: یک مرحله از زندگی شما به پایان خود نزدیک می گردد، و این به منزله هشداری برای تدارک این اتفاق می باشد. این رشته عددی می تواند به معنای پایان یافتن یک دوره احساسی، شغلی یا رابطه ای باشد. همچنین به این معناست که در انتهای دالانی که حرکت می کنید نور امیدی دیده می شود. به علاوه، این پیام را دارد که :”محصول آماده و چیده شده است، در برداشتن و لذت بردن از آن درنگ نکنید”. به بیانی دیگر، در حرکت و بهره مند شدن از حاصل دسترنج خویش تعلل ننمایید!
۸۷۶: شما گام های صحیحی برای رسیدن به این اطمینان که به تمام نیاز های مادی و مالیتان دست خواهید یافت برداشته اید.
۹۰۹: تمام تمرکز خود را در زندگی بر خدمت در راه عشق الهی قرار دهید، آن را درخواست نمایید و از رهنمود هایی که در مسیر زندگی خود می نمایید پیروی کنید.
۹۸۷: شما در ارتباط با مسایل روحی، زندگی و کارهایتان در مسیر صحیح قرار گرفته اید، بنا بر این اعمال نیک خود را ادامه دهید.
۹۹۹: اتمام کار. پایان یک مرحله بزرگ از زندگی شخصی یا اجتماعی شما فرا رسیده است. همچنین، این پیامی به جویندگان روشنایی یا لایت ورکرهایی است که درگیر شفا دادن زمین هستند و به این مفهوم که:”به کار بپردازید زیرا مادر زمین هم اکنون به شما نیاز دارد”
دوستان عزیز، این مقاله پیش زمینه ای بود تا شما با مبحث پیام هایی از فرشتگان آشنا بشید. اگر به ارقام دیگری بر خورد کردید می تونید با کنار هم قرار دادن معانی اعداد به معنی اون ها پی ببرید. به عنوان مثل برای یافتن معنی عدد ۱۵۷ معنی اعداد ۱ و ۵ و ۷ رو در کنار یکدیگر قرار بدید و به یک جمع بندی از اون ارقام برسید.
دیدن پر در اتاق کار، دیدن پروانه ها و شاپرک ها در منزل هم می تواند پیام هایی از فرشتگان باشند اگر و تنها اگر این روند در مورد موضوعی خاص به کرار اتفاق بی افتند.

امیر شریفی: هر چند سعی شده برای این مطلب از منابع معتبر استفاده شود ولی خودم به شخصه تجربه واضح و قابل سنجش در این رابطه در زندگی نداشته ام.

97 نظر
 1. فاطی می گوید

  سلام من تو انجام کاری شک داشتم یه حسی بهم گفت به ساعت نگا کن وقتی نگا کردم ۹:۹ رو دیدم معنیش چیع دقیقا لطفا بگید

 2. کیمیا می گوید

  سلام من حدود نه ماه میشه مه هر بار به شارژ گوشیم نگاه میکنم رو ۶۹ درصده، تقریبا هر روز این اتفاق میفته، میشه بگید معناش چیه؟

 3. ساهورا می گوید

  اگه این اعداد یه رمز و رازی پشتشون هست.
  میشه بپرسم شما راز این اعداد رو از کجا فهمیدید؟بهتون الهام شده؟آخه نمیشه که همینجوری بهشون پی برد؟😕

 4. م.آ می گوید

  سلام ودرود خدمت دوستان میخوام بدونم کسی میدونه اگر آدم سال تولدشو دائم هه جا ببینه ، نشونه چی هستش ؟

  1. امیر آقا می گوید

   بله یعنی شما در حال دیدن سال تولدتون بصورت مدام هستید و این نشون میده که شما چه سالی و چه روزی متولد شدین

  2. رویا می گوید

   منم عدد روز تولدم رو خیلی میبینم؟!

 5. رویا می گوید

  ممنون از مطالب مفیدتون
  چندوقتی بود عددی رو مکرر میدیدم وبرام تعجب بر انگیز بودهمش فکر میکردم چرااینطور میشه ایقدر کنجکاو شدم!! فهمیدم معنی خاصی داره وبهشون اعداد آینه ای میگن وخیلی خوشحالم که فرشته های رو داریم که همیشه رابط بین ما وخدا هستن ونگهبان ویاری رسانن

 6. Czar می گوید

  با سلام
  اگه کسی دقیقا تجربیات اینچنینی داشته باشد و در حال گذراندن این برهه باشد چه؟
  باید از کسی کمک بگیرد؟
  آیا باید اعدادی را که در ادامه آمده اند را هم مطالعه کند و به نحوی آنها را (اثرات و حالات ) در زندگی حال حاضرش اجرا کند.

  کسی هست که اینچنین دورانی را گذرانده باشد و بتواند به چند سوال پاسخ دهد؟

  با تشکر

  1. بنده ی عاشق خدا می گوید

   سلام دوست عزیز
   بنده چند وقتی بود که عدد ۱۱:۱۱ رو هم ظهر میدیدم هم شب به طوری که خیلی کم پیش میومد که در روز فقط یکبار ببینم یا روزی اصلا نبینم و نمیدونستم که چرا این اتفاق میوفته تا اینکه چندین شب در طی دو ماه خواب میدیدم که اشهد میگفتم و میمردم و بلا فاصله از خواب میپریدم‌ و استرس این رو داشتم که احتمالا مرگم نزدیکه و احساس میکردم که ارتباطی بین این خوابها و دیدن عدد هست تا اینکه توی اینترنت با معانی اعداد آشنا شدم و باور کردم دنیا بر پایه اعداد و ریاضی و نظم بنا شده و هیچ چیز بی دلیل نیست حتما که هر دلیلی معلولی و هر معلولی دلیلی داره بهتون پیشنهاد میکنم که به معنی اعداد و حسی که در همون لحظه دارید توجه کنید که جوابتون رو از خداوند به وسیله ارتباط عددی فرشتگان دریافت کنید خواندن مداوم سوره حمد با خلوص نیت یعنی اینکه خواندن قرآنی خوبه اما معنی قران بهترین توصیه ای هست که میتونم بهتون بگم من خوابهای صادقه و ایمان بیشتر رو مدیون دیدن اعداد و ارتباط فرشتگان هستم و این لطف الله تبارک و تعالی هست که به بنده هایی که خودش دوست دارد همچنان که در قران فرمودند هر که را که بخواهد خداوند به راه درست راهنمایی میکند این نعمت رو مقرر میفرمایند توجه داشته باشید راز و نیاز با زبان دل بهترین راه ارتباطی با معبود‌مون هست نماز شکرانه نعمتهایشان است اگر بخوانیم به خود لطف کردیم اگر نخوانیم به خود ظلم کردیم فرصت رو از دست ندید من خیلی راه دارم تا انسان شدن اما تلاشم رو دارم میکنم

 7. م می گوید

  سلام
  نه تا ٨ یک جا چه معنی داره برای بیماری و مشکلی که پیش امده شماره دکتر می گشتم دیدم ؟

 8. غزال می گوید

  سلام ببخشید ١١:١٠ معنی خاصی داره؟؟؟ من چندین و چندین بار با این عدد مواجه شدم وای نتونستم معنی براش پیدا کنم

 9. B می گوید

  من تقریبا یه ۳ یا ۴ ماهی میشه که عدد۳۳۳ رو میبینمو تا قبلشم به مدت ۲ سال عدد ۳۳ رو می‌دیدم و الان عدد ۱۱ هم به ترکیبات عدد های ۳ داری که میبینم اضافه شده…به مدت ۲ سال درک درستی از این اتفاقا نداشتم ولی به کمک مامانم که خودش به اعداد فرشتگان اعتقاد داره و خیلی میبینه…و تحقیق بالاخره کم کم دارم به خود واقعیم نزدیک میشم…هنوز خیلی راه مونده ولی نمیشه در کنار تلاش های خودتون و پشتکار از فرشته ها تون کمک بخواین ازشون بخواین که راهنماییتون کنن وظیفه اونا مراقبت از شماست…راهی انتخاب کنین و بزارین اونا مسیرو براتون روشن کنن!

 10. پارسا می گوید

  سلام. صحبتهاتون درست هست و من کسی هستم که هم میبینم هم می‌شنوم و وقتی قلم دست میگیرم شعر مینوسم که اصلا معنی شعرها رو هم نمیدونم و عربی مینویسم که باز بلد نیستم بخونمشون و از تو سایت معنیش و پیدا میکنم و خیلی اتفاقهای دیگه که هم راز هست و هم هضمش سخته واسه خیلیا. ممنون از صحبت‌های خوب دوستان

  1. ali می گوید

   میشه نوشته هاتون برای من ارسال کنید؟
   ادرس ایمیل aagm9054@gmail.com

  2. مهسا می گوید

   چه جالب برام میفرستید شعرهاتون رو

 11. ,,, می گوید

  سلام معنی ساعت ۱۲:۳۴ چیه؟

 12. گمنام می گوید

  سلام استاد
  ممنونم که این پست رو گذاشتین من یک چند باری عدد ۰۰:۰۰ رو دیدم واسم جالب شد فقط یک سوال ممکنه که فرشتگان از طرق اشیا یا مثلا خوردن به در و دیوار یا چیز های دیگه به خوان ارتباط بر قرار کنند؟

 13. ZAHRA می گوید

  سلام خیلی ممنون بابت مطالب زیبا و مفیدتون من اون اوایل همش ساعت ۲۲:۲۲ رو میدیدم یعنی دقیقا سه شب پشت سر هم این ساعتو دیدم بعد هروز وقتی ساعت نگاه میکردم ساعت جفت میدیدم مثل ۲۱:۲۱ یا ۲۰:۲۰ و۱۹:۱۹ بعد از اون شروع کردم به مطلب خوندن توی سایتا اوایل باورم نمیشد ولی فهمیدم بعد اینکه از خودم خیلی متنفرشدمو بعد نماز صبح از خدا خواستم ک منو توی مسیر درست قرار بده خواستم که هدایت بشم راه اشتباه و بیراه نرم بعد ازون بود که متوجه شدم خدا دارع به من نگاه میکنه ازون موقع تا الان دو سه ماهی میشه که اینطوریم در روز چندین بار ساعت جفت میبینم.
  در ضمن اینارو گفتم تا اگه کسی این اتفاق براش پیش اومد مثل اون بنده خدا فکر نکنه خرافاته به صدای درونش گوش بده و پیام خدا رو که از طریق فرشتگان بهش رسیده رو دنبال کنه.
  درضمن اینم بگم که من متولد ۲/۲۲ هستم همون اعدادی که روزای اول دیدم

  1. Czar می گوید

   خوش بحالتون

   من کل زندگیم پارادوکس بوده از ابتدا
   و الان چند سالی هست که یک جایی توقف کردم و نزدیک به ۱۸ ماه هست که دارم اعداد معنی دار رو میبینم.

   مثلا برای پارادوکسی که گفتم
   متولد ۶۱/۱/۱ هستم و دقیقتر بگم ۱چند دقیقه قبل سال تحویل

   یعنی هم اسفندی هستم هم فروردینی

   اسمم مسعود هست و همیشه توی فکر مباحثی چون
   روح و جسم خدا و شیطان نیکی و بدی سیاهی و سفیدی
   و ……… بودم

   حالا جدای از سال تولدم
   اسمم برعکسش کنی میشه. دو اسم > دوعسم

   و ده مورد دیگه اینطوری دوگانه دارم …

   الان هم که افتادم توی این وضعیت از طرف دوستانی بود که آزارم دادن تخمن زدن اذیت کردن و خلاصه ت ع مدی این کار رو کزدن و سبب شده که الان ۱۸ ماهه توی یک حالت خاصی باشم.

 14. دورنا می گوید

  با سلام خدمت شما،تمرین سکوت دقیقا چطوریه؟

  1. Elina می گوید

   ینی میتونی با مدیتیشن هم اینکارو بکنی
   من با مدیتیشن خیلی راحت تونستم اینکارو بکنم اگه یکم درمورد مدیتیشن مطالعه کنی راحت تر میتونی پی ببری
   شاید دوسه بار نتونی تمرکز کنی ولی بعدش خیلی راحت میتونی مدیتشن کنی

 15. Amerta می گوید

  مطلب فوق العاده ای و خوشحالم که انقدر انسان هست که به فرشته ها اعتقاد دارن، اصلا انتظارش نداشتم راستش

 16. امیر می گوید

  سلام من تقریبا اوایل وقتی با این اعداد و معانیشون آشنا شدم عدد ۳۳۳ برام تکرار میشد اتفاقی الانم چند وقتیه عدد ۳۱۳ هی جلو چشامه ولی برای این عدد دوم هیچ معنی نیست یعنی میشه این عدد رو با اعداد ۳ و ۱۳ معنی کرد؟

  1. سالی می گوید

   تکرار عدد سه حضور اساتید روحانی در اطراف شماست

  2. علی می گوید

   ببخشید عدد۳۳۳ معنی خاصی داره؟

 17. مهدی تیموری می گوید

  مهدی تیموری
  سلام استاد خیلی خوش حال شدم این مطالب را خواندم آن هم از شما چون قانون جذب هم برای اولین بار از شما یاد گرفتم اگر کتابی دارید لطفا معرفی بفرمایید

  1. مدیر سایت می گوید

   جناب شریفی کتاب ندارن ولی دوره کارشناس جذب شوید منتشر شده

 18. رسا می گوید

  سلام، الان که این مطلب رو خوندم تو بازی با ۳ تاس، ۳ بار انداختم و هر بار جمع ۹ آمد، من اولین باره میخونم پیج شما رو با معرفی یکی از دوستانم.

 19. محیصا اردلان می گوید

  سلام و وقت بخیر من چند تا عددهای پشت سر هم برای شما میفرستم که با تکرار و فاصله های کم اتفاق افتاده و بدون فکر و وسواس و تلقینی
  فقط نمیدونم چطور ارسال کنم

 20. صنم می گوید

  سلام. من به تکرار اعداد معتقد نبودم و درمورد الهام فرشتگان رهنما اطلاعی نداشتم.کلا زیاد اعداد جفت میدیدم و کلا بیخیالش شدم که بعد مدتی عددی بطور ویژه منو جذب کرد تو تلویزیون رو تایم گوشی _استوری_تایم موزیک…میدیدم و وقتی معنیشو فهمیدم نسبت ب اون اتفاقی یراک افتاد و دقیقا از بعد اون یک عددش کم شد ولی ادامه اون عدد هنوز برام تو این چند ماه غیر ارادی اتفاق میوفته و من بعد این موضوع نمازم و ادامه دادم چون غیر ارادی داشتم راهم به بی راهه میرفت اما وقتی من از ازکائنات کمک خواستم من و راهنمایی کردن..این یعنی قدرت روحانیت نیرو کائنات را خیلی خوب جذب میکنه

 21. mohsen می گوید

  من بارها بارها این اتفاق برام افتاده…
  من یادمه دانشجوام بودم انقد ازین حرفا نیزدم که یهو میدیدی خودم حواسم نیست یکی بهم یاداوری میکنه ،محسن ساعتو نیگا، ۰۰،۰۰دقیقست.کااش حقیقت باشه..خیلی امیدوار شدم این نوشته هارو دیدم.هم مطالب سایت هم کامنتای دوستان..کاش شماره تلفن میتونستم بذارم کسی مورد خاصی بو بهم بگه ولی هرروز سر میزنم ببینم تو جوابم کسی چیزی مینویسه..ااااخ که چه شیرین میشه این توانایی.

  1. سما می گوید

   واقعا منم خوشحال شدم برای تمام این لحظاتی ک تو عمرم برام پیش اومده اینجا یه مطلب خوندم و آدمای ک مث من دیدن و فک کردن…

  2. علیرضا می گوید

   بستگی به سطح ارتعاشیت و فرکانست داره.چقدر به خدا نزدیکی.به همون اندازه با وضوح بیشتر دریافت میکنی. به همون اندازه بیشتر کمکشون رو حس میکنی

 22. معین می گوید

  یعنی من دیگه کم مونده این صفحه رو‌بزارم پس زمینه گوشیم ، چند ماهه هر چند دقیقه واسه ترجمه اعداد میام این صفحه و میرم ، فیوریت سافاریم کردمش و کلا سافاریم تو این پیجه ، اکثراً رو حفظ شدم دیگه، و چقدر دقیق و واقعی هستن معانی موجود این وب پیج ،، کمال تشکر رو از نوسینده دارم و خواستم گواهی بدم این پیج با بقیه مطالب موجود در این مباحث واقعا متفاوته و یه حقیقت خاصی توش نهفتست که به من ثابت شده ، تو کل زندگیم شاید اندازه انگشت دست تو کل فضاهای مجازی نظر ثبت نکردم ، ولی واقعاً این جا از ته دل تشکر دارم ، نقشه ای از زندگی پسا پرده حقیقی رو واسم به شخصه نمایان کرده به خواست خالق هستی و واسطه شما ،، منبع رو به نتیجه تجربه و حس ام کاملاً بر گرفته از حقیقت میدونم و بهم القا شده ،، خداوند سلامتی و آرامش رو روزی همیشگیتون کنه ..

 23. آیلان می گوید

  با عرض سلام فقط خواستم بگم یک روز یک فرشته ای در خونه ام در زد و ازم پول گرفت تا برام صدقه بده بعد که پول رو بهش دادم در را باز کردم دیدمش اون لباسش مثل برف سفید بود وتمام بدنش رو پوشانده بود فقط صورتش رو دیدم اون باهام حرف زد فقط گفت دستتون درد نکنه سلام اگر میشه یک کمکی کنید. همین دیگه چیز دیگه ای نگفت بعد از یک هفته می خواست اتفاق هولناکی برای خانواده ام بیوفته که خنثی شد و فهمیدم که اون پولی که مقدارش هم خیلی کم بود با دعای اون فرشته و ماموریتی که داشت که اون پول رو ازم بگیره و از طرف من صدقه بده چطور زندگیم رو نجات داد. درضمن وقتی از خم کوچه گذشت دنبالش رفتم ببینم این مرد ۲ متری و زیبا و نورانی کی بود در نهایت نا باوری دیدم کسی نیست غیب شده بود در حالی که اون خیابون خیلی بزرگ بود و خلوت و کسی جز خودم ندیدم. خیابان قدوسی شرقی

 24. مهدی هستم متولد دقیق21.12نیمه شعبان می گوید

  سلام استاد اگه یکی هر روز ب طور ناگهانی اعداد تکرار شونده ببینه من نگاه موبالیم در طول روزمره کاری نزدیک بک ماهو اندی هر وقت سرکار ب طور ناخوداگاه نگاه میکنم ساعت رتند میاد ی سری مسائل واسم بوجود اومده از مرگ برگشتم..فقط اینو میدونم یکی حمایتم میکنه من ادم مذهبی نیسنم نماز نمیخونم…میتونید بیشتر راهنماییم کنین..ی موضاعلتی رو میخوام بگم نمیدونم ب کی بگم..

  1. mohsen می گوید

   ناموووسا راس میگی؟والا برام مهمه ؟

 25. رضا می گوید

  به لحاظ اعتقادات ادم داغونی هستم
  میدونم که هر کدام از ادیان از اعداد متفاوتی استفاده میکردند
  اعدا د دو دوئی اعداد تسلای و اعداد باستان
  ولی برام جالب بود در حین مطالعه ساعت رو نگاه کردم ۱۲:۲۱
  نمیدونم شاید واقعا نشونه ای باشه هر چند بارها و بارها ندا های درون و حتی به طور واضح صدا های درون را شنیده ام

 26. شیلا می گوید

  اولین باره که چنین مطلبی میخوانم. من خیلی از شب ها برای یک لحظه بیدار میشم و همیشه سر ساعت رند. اول فکر میکردم تصادفی است اما وقتی ماه ها و سالها ادامه پیدا کرد مشکوک شدم. گاهی ۴-۵ بار در یک شب سر ساعتهای ۲۲:۲۲ – ۲۳:۲۳ – ۰۰:۰۰ – ۰۱:۰۱ – ۰۲:۰۲ و … چه نیرویی منو سر این ساعات بیدار میکنه و مهمتر از اون چرا؟ نمیدونم. فقط اینو فرصتی میدونم که خدا رو شکر کنم و دوباره به خواب برم. 😊

  1. کیوان می گوید

   دمت گرم ایشالله به هرچیزی میخوای برسی

 27. الهه می گوید

  من هم به تکرار اعداد اعتقاد دارم و برام خیلی زیاد اتفاق میافته

 28. ستاره می گوید

  سلام من یه بار تو خیابون داشتم پیاذه روی میکردم چشمم افتاد ب اورژانس ۱۱۵دقیقا ب عدد۱۱۵ ظهر اومدم گفتم نتیجه امتحان ۱۵م میاد شب جز قران گرفتم جز ۱۵اومد

 29. نوشین می گوید

  سلام استاد شریفی!!در رابطه با متنی که برای تکرار اعداد نوشتین واقعا سپاسگذارم…اما استاد باورتون نمیشه روزی نیست من تکرار اعداد رو نبینم نه این که یبار دو بار متاهل ها روزی ده بار مینبیم اما نمیدونستم تعبیرش چیه اما الان کامل متوجه شدم که کائنات با کوچیک ترین نشونه به ما داره آلارم میده..جهان به این بزرگی میخواد با ما به طریقی حرف بزنه…چقدر خوبه که علم هرچیزی رو داشته باشیم ممنونم ازتون استاد مهربونم

 30. Neda می گوید

  من چندماهی هست که مقاله اتون رو خوندم و اعتقادم پیدا کردم ب این قضیه ی اعداد ولی تا حالا مثل امروز نبوده اینقدر عدد ببینم !!چندین بار تو ی روز بدون اینکه حواسم باشه امروز یبار ۸۸۸ ۶۵۴ ۱۱۱۱. ۱۴۱۴. ۱۵۱۵ و ۱۷۱۷ و ۱۱۱ و دیشب دیدم و برام واقعا عجیب بود

 31. مرتضی صادقیان می گوید

  دستت درد نکنه زحمت کشیدی این مطالب و گذاشتی ممنون. من اولش فکر کردم خرافاته یهو به ساعت گوشیم نگاه کردم دیدم دوتا عدد کنارهم هست خلاصه که معتقد شدم سپاسگزاریم 🙏

 32. ایدا می گوید

  چرا من همیشه عدد جفت میبینم مخصوصا وقتی حالم بده بیشتر میبینم ساعت جفت عدد جفت دلیل خاصی داره ؟؟؟؟ من که همیشه دعا میکنم وقتی اینجوری میشه ممنون میشم دلیلشو بگین

  1. مجتبی می گوید

   دلیلش اینه احساس خوب و خوشحالی درونی نداری و به جنبه هایه بد زندگی زیاد فکر میکنید این پیام منظورش اینه باید حس خوب و خوشحالی درونی داشته باشی تا اتفقات خوب براتون رخ بده جفت عدد یعنی تقارن که از هارمونی و نظم میاد

 33. شکوفا می گوید

  یه سوال از ادمین محترم
  این که نوشتید ۹ یعنی تکرار عدد ۹؟!اگه منظورتون تکراره پس چه فرقی با ۹۹ یا ۹۹۹ میکنه؟!چرا تعبیرها متفاوته؟اگه منظور هم تکرار نیست که کلا بحث تکرار اعداد به هم میریزه!!!

 34. شکوفا می گوید

  واسه ثبت نظرم قبلم برای اینکه سرعت نتم بیشتر بشه اومدم فیلترشکنو خاموش کنم…و باز هم تکرار عدد یک!
  ۱۱۱😳😳😳

 35. شکوفا می گوید

  سلام وقت بخیر
  من چند دقیقه پیش با یه کلیپ راجع به اعداد برخورد کردم که یکی کامنت گذاشته بود اگه میخواین بیشتر بدونید راز اعداد فرشتگان امیر شریفی رو سرچ کنید تو گوگل…از روی کنجکاوی این کارو کردم…طی خوندن متن هیچ قضاوتی برای واقعی یا خرافه بودنش نکردم…همینجور که مشغول خوندن بودم نگاه به ساعت کردم و با عدد ۱۱۱ روبه رو شدم
  برام جالب شد،شروع به خوندن ادامه مطلب کردم چند دقیقه بعد ناخوداگاه نگاه کردم بازم تکرار عدد یک.۱۱۱!!!گفتم شاید نشونه باشه واقعا کانال تلگرامی آکادمی موفقیت رو باز کردم تا بیشتر راجع بهش بخونم آخرین چیزی که توی کانال بود و اولین چیزی که چشم من افتاد بهش کلیپ انگیزشی شماره ۱۱۱ بود!

 36. گلاره می گوید

  عالى تَر از این وجود نداشت .. ممنون فرشته خدا تو خودت یکی از فرشتگان خدایى 🙏🏼

 37. مجید می گوید

  سلام یه تجربه داشتم دیگه تکرار نکردم .فقط بخاطر احتیاط.یه روز کنار خیابان منتظر ذوستی بودم.برای تفریح شروع کردم ماشین های عبوری را شمردن.با تعجب دیدم یازدهمین ماشین پلاک ۱۱داشت وسی وسومین ماشین شماره پلاک ۳۳داشت ونود ونهمین ماشین پلاک ۹۹داشت.

 38. Sara می گوید

  سلام بسیار عالی و اموزنده

 39. فاطمه سادات حسینی می گوید

  تشکر عالی بود مثل همیشه
  اما من معتقدم که اگه حست رو خوب نگهداری هر نشانه ای رو که ببینی حست بهتر میشه و این باعث میشه همیشه اتفاقای خوب برات میوفته

 40. علی می گوید

  سپاس از راهنمایی…همچون فرشته گان

 41. Elyas می گوید

  ممنون خدا خیرت بده خیلی عالی بود

 42. سحر می گوید

  سلام استاد امیر شریفی کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام ندارن؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   آیدی کانال پرورش افکار
   Parvaresheafkar@
   شاد باشید.

 43. لبخند می گوید

  بسیار عالی و راهبردی….سپاسگزارم
  لبخند/بانو

 44. امیرحسین خوش نیت می گوید

  سلام

  من از مقاله شما خوشم اومد و تا آخر خوندم

  و موقعی که به اعداد رسیدم
  یه حسی بهم گفت به ساعت لپ تاپم نگاه کنم که دیدم ساعت ۱۱:۱۱ بود و کلا جا خوردم و با دقت بیشتری شروع کردم به خوندن بقیه مطلب

  خیلی مقاله خوبی بود

  موفق باشید

 45. الی می گوید

  سلام
  مطالبتون بسیار بسیار عالی و مفیده. سپاسگزارم که بنده رو به یقین رسوندید که دیدن اعداد مثل هم ساعت تصادفی نیست چرا که سه چهار ماهه منتظر یه اتفاقم و شاید باور نکنید از هر ده باری که در روز به ساعت نگاه میکنم ۷-۸ بارش اعداد مثل هم هستن. قبلا هم چنین مواردی برام پیش میومد اما این چند ماه در منتظرم خیلی برام چشمگیر شده. اوایل این اعداد رو تصادفی میدونستم اما چون تعدد این تکرار برام خیلی زیاد شده به یه حس مبهم درونی رسیده بودم که یقینی بهش نداشتم اما با خوندن متن شما برام اثبات شد که یه قدرتی مافوقی همراهمه.
  سپاس از سایت خوبتون.

 46. نجما می گوید

  خیلی این اعداد و رازها رو دوست دارم ممنونم که برامون تفسیرشو گذاشتید عالی اند آدم و پر انرژی تر از قبل میکنه

 47. عطیه می گوید

  سلام. خسته نباشید. چطور میتونم فایلهای صوتی شما رو تهیه کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

 48. ،وحید می گوید

  درود فراوان ، اقای شریفی راه جذب شما از پکیج هایی هست ک میفروشید دگ؟خواهش میکنم از همه دوستان بخونن البته اگه ادمین انتشار بدن مطلب را : طبیعت راه دستیابی ب تمام انرژی هاست فقط کافیه سکوت کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بله دوست عزیز.

 49. ف ر می گوید

  سلام آقای شریفی ، وقتی این مطالب رو‌ توی کانال ها میدیدم ازشون میگذشتم و مسخره میکردم‌. تو دوره شما که شرکت کردم و جذب های خوبی انجام دادم ، به شما اعتماد کردم و با توجه به مطلبی که اینجا خوندم و چند مطلب از افراد دیگه ، ارتباط با فرشته ها رو شروع کردم و در کمال ناباوری و تعجبم ، علائم قدم به قدم باهام حرف زدند . صفحه شما مدام باز بود و من در هر شرایطی که بودم به سرعت نگاه میکردم تا معنی عدد رو بفهمم . خیلی سریع ، خیلی سریع تر از اونچه‌که فکرشو کنم ، با دست کاملا خالی و در کمال بلاتکلیفی همه چی جور شد و الان توی پاساژ معروفی تو تهران یه مغازه بدلیجات دارم .
  شاید کل ماجرا ۴۰ روزم طول نکشید.
  ممنون برای راهنمایی هاتون

 50. naeimeh می گوید

  با سلام.
  وقتی این مطالب رو میخونم تازه احساس میکنم که چقدر زندگی عمیق هست و ما چقدر راحت از کنارش رد میشیم. کاش فرصت زندگی کردن زیاد بود… خیلی زیاد

 51. سعید می گوید

  سلام .منم اکثر اوقات وقتی ساعتمو نگا میکنم همش تکرار اعداده. به طوری که دوروبریام وقتی کنارم هستن بهم گوشزد میکنن . بعضی موقع هم اتفاق میوفته که بعضی چیزلر میاد به زبونم بدون اینکه اطلاعی داشته باشم.مثلا ۱۲ سالم بود اومدم خونه الکی به مادرم گفتم کوپن شماره ( ) روغن اعلام شده.باور کنین محظ شوخی گفتم. ولی ۳ یا ۴ روز بعدش به همان شماره کوپن روغن اعلام شد الانم گاهی اوقات قبل اینکه اتفاقی بیوفته حسش میکنم.میشه راهنماییم کنید چرا اینطوری میشم. ممنون از لطفتون .و ممنون از لطف خدای پاکیزه سرشت

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   در این فایل صوتی پاسخ سوالتون رو دادم

   https://telegram.me/ParvaresheJazb/730

 52. آراد می گوید

  ممنون از نوشته های شما

 53. بیتا می گوید

  سلام و سپاس اقای شریفی
  سپاسگزارم بابت جذب های عالیم
  سپاسگزارم و در دو دنیا شاد باشی گرامی
  حضور فرشتگان در زندگی مانند حس حضور خداست و این تجربه و توفیق نصیب هر کسی نخواهد شد .
  و چه خوشبختیم مایی که فرشتگان و داریم و وافعا قدرتمند هستیم با این دستان خدا.به قول استاد که گفتن در قران امده رد کردن فرشتگان برابر کفر ورزیدن به خداست

 54. ELISE می گوید

  ba arezooye piroozi va kamyabieh rooz afzoon barayeh shoma ostadeh gerami va hameyeh afradeh gorooh. ya hagh

 55. هما می گوید

  سلام به آقای شریفی و همراهان سایت پرورش افکار و کانال پرورش جذب
  آقای شریفی به تازگی در دوره شرکت کردم هنوز ماه اول هستم
  اما وقتی فایل های شمارو گوش کردم تازه فهمیدم چه اتفاقاتی رو خودم و چطوری جذب کردم دقیقا با توجه دقیقا
  حالا سوالی از خدمتتون داشتم شاید البته خیلی زود باشه واسه سوال پرسیدن چون تازه اول راهم
  میخواستم بدونم
  مثلا اگه به نوع ماشین خاصی توجه کنیم وارد زندگیمون میشه
  ینی حتما باید نوع خاص باشه یا مثلا اگه از یک برند خاص باشه هم میشه؟
  و مثلا
  راجع به ازدواج خوب داشتن باید به ازدواج های موفق توجه کرد یا به افرادی که ویژگی های فرد ایده آل مارو دارند؟
  ممنون میشم اگه پاسخ منو بدین

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   به این سوالات مفصل در دوره پاسخ داده ام

 56. بیتا رودباری می گوید

  با سلام
  آقا و خانم عزیز اگر کسی تجربه چیزیرو نداشته نباید بگهپس خرافات هست.
  آقای شریفی عزیز شاید کسی باور نکنه و البته گفته شده این تجربیات رو نباید بیان کرد ولی باور کنید من۲۷ سال دارم، من از بچگی تا حالا نور فرشته ها رو چندین و چند بار دیدم و دوران دبیرستان هم بدون این که از قانون جذب اطلاعی داشته باشم کتاب های پائلو کوئیلو رو میخوندم و یه چیزی به من میگفت انسان یک موجود معمولی نیست و هر انسانی باید قدرت خود را پیدا کند و بی جهت نیست که ارزوهای انسان ها متغاوت هست چون هر انسانی توانایی متفاوتی دارد.
  با سپاس از زحمات شما

 57. شراره می گوید

  سلام جناب شریفی عزیز
  من با مطالب شما کاملا موافقم ، چون سالها بود که از این روش استفاده میکردم .(هر چند بصورت کاملا ابتدایی) اما اگر با ایمان و اعتقاد انجام بدید، نتیجه اش رو میبینید

 58. نسترن می گوید

  آقا یا خانمی که نوشتید این ی خرافاته اگر شما تجربشو نداشتید دلیل بر نبودنش نیست.
  سلام آقای شریفی ای موضوع تو کتاب خاطرات یک مغ پائلو کوئلیو هم اشاره شده در قالب یکی از تمریناش. من از حدود ۷ یا ۸ سال پیش این صدا هارو به صورت همهمه و نا مفهوم میشنوم که اگه بشتر بهش توجه کنم واضح تر هم میشه ولی متاسفانه خیلی میترسم و حواسمو پرت میکنم که دیگه نشنوم. و همش این تو ذهنمه که از کجا معلوم که اینا فرشته باشن؟

 59. خاطره می گوید

  سلام و خدا قوت,مطالبتون عااالین,اما مندرست متوحه نشدم که این اعداد رو برای رسیدن به خواسته هامون باید یادمون بمونن,مثلا برای جذب کاعنات شماره ۸۸۸,میشه لطفا راهنمایی کنید,ممنون از تمام تلاشهاتون برای اطلاعات بیشتر ما,به خداوند متعال میسپارمتون.

 60. مرجان می گوید

  باسلام مجدد لازمه بگم من از بخشهای منطقی سخنان پر انرژی ومثبت شما ممنونم .

 61. مرجان می گوید

  سلام ایا درسته وقتی خودتون تجربه شو نداشتین به این خرافات دامن بزنید وعده ای نا اگاه رو دنبال خودتون بکشید این شبیه دیدن رخ بزرگان!!درسطح ماه نیست ؟واقعا شوکه شدم.

 62. فاطمه می گوید

  سلام استاد شریفی عزیزم
  من درست دو روز قبل از این مطلب تمام کانال های تلگرام رو به جز کانال و گروه شما و دو کانال که مربوط به فرشتگان بود و چند تا گروه خودمونی رو نگه داشتم. نمیدونم چرا یه حس عجیبی به درست بودن موضوع فرشتگان و اعداد داشتم. این مطلب برای من این نشونه رو داشت که شما این کار یعنی کمک فرشتگان و راز اعداد رو تأیید می کنید. و این تأیید شما دلگرمی خاصی بهم داد. من هیچوقت از شما سوالی نپرسیدم و فقط خواستم با شنیدن حرفاتون و یه سری کتاب ها و آرامش به خواسته هام راهنمایی بشم. واسه جذب این مسئله بی نهایت خداوند رو سپاسگزارم.

 63. رضا می گوید

  سلام استاد
  واقعا عالی بود
  وقتی این مطلب رو خوندم آرامش خاصی بهم دست داد.
  با تشکر فراوان

 64. سحر می گوید

  سلااام بسیار مطلب مفیدی بود و اونقدر لذت بردم و به وجد امدم و یه سری جواب سوالام را پیدا کردم

  1. کیان می گوید

   سلام استاد ممنون از مطلب فوق العادتون من یه سوال دارم اینکه تکراز عدد ۲۱:۲۱ یا ۱۳:۱۳ رو چطور باید معنی کرد ؟یعنی معنی اون به این شکله که روی اون عدد خاص مثلا ۱۳ باید تاکید بشه؟

 65. بیتا می گوید

  سلام .بسیار عالی و خوش حالم که شما نیز باور دارین استاد گرامی

 66. افشين بهمن می گوید

  سلام خدمت استاد عزیزم من چن مدتی هستش خیلی توجهم رویه این اعداد هستش و همیشه اعداد رند رو میدیدم و وقتی که واقعا حسم خوووووب بووود خیلی بیشتر میدیدم مرررررررررسی خیلی مطلب خوبی بوووود

 67. اقاسید می گوید

  سلام مطلبتون جدید و عالی بود. مثل اون پیام قرانی که گفته بودند به شما گفته شده بود پ شما فراموش کرده بودید

 68. Shahrzad می گوید

  من خیلى زیاد نشانه هاى فرشته هارو تو زندگیم میبینم و هر وقت که باهاشون صحبت کردم و درخواستى داشتم به خواستم رسیدم و قبلش هم کلى نشونه دیدم… فرشته ها واقعیت دارن. ولى منبع اصلى انرژى و آرامش خداست… فرشته ها هم با اجازه خدا و زیر سایه ى لطف و مصلحت خدا به ما کمک میکنن.

 69. sara می گوید

  سلام استاد
  ممنون براى این مطلب که گذاشتید، بسیار جالب بود. منتظر اطلاعات بیشترى درین موارد هستم اگر مقدور هست😊

 70. زهرااحمدی شمس می گوید

  سلام استادواقعابهره مندشدم.خداوندحفظتون کنه

 71. Niki می گوید

  سلام خدمت آقای شریفی. منم از ارتباط با فرشتگان تجربه های قشنگی دارم. اونا واقعا وجود دارند و عاشق کمک کردن با ما هستند..
  من نشونه هم ازشون دیدم به عنوان مثال پرهای زیبا در مکان هایی غیر منتظره که واقعا شگفت انگیز بودن..کافیه بهشون ایمان داشته باشیم اونها واقعا دوس داشتنی اند.

 72. Niloofar می گوید

  سلام خدمت آقای شریفی بزرگوار. من نیلوفر هستم. باید بگم که من به شخصه تجربه های بسیار قشنگی از ارتباط با فرشتگان دارم..فرشته میکاییل ، فرشته راگوئل و فرشته رافائل…بهشون نامه نوشتم و بهم جواب دادند..نشونه هم زیاد برام فرستادن..پرهای قشنگی که تو اتاقم میدیدم…و حتی تو خیابون و جاهایی غیر منتظره پرهای بلند و زیبایی میدیدم که شگفت آور بودند. میخوام بگم که اونا خیلی مهربونن و عاشق ما هستند و دوست دارند که به ما کمک کنند ..فقط کافیه ما ایمان داشته باشیم بهشون و باورشون کنیم.

 73. بهشته می گوید

  سلام استاد خیلی عالی بود
  چندوقتی بود ذهنم درگیر این تکرار اعداد بود و امشب جوابمو گرفتم
  خداروشکر بابت این جذبم

  1. معصومه می گوید

   تشکر فرشته خوبم

 74. سید فاطمه حسنی می گوید

  سلام استادخدا قوت مطلب عالی عالی

 75. محموددفارسیانی می گوید

  سلام استاد عزیز چقدر عالی بود این نوشته
  من دوره ارتباط با فرشتگان رو نزد یک انسان شریف همچون شما گذراندم و تجربیاتی هم دارم واقعا مطلب کامل و عالی ای بود و هروقت با صداقت باطنی تمرین سکوت انجام بشه چقدر این فرشته های واقعا مهربون سریع و آنی بر دل و جان آدم فرود می آیند به جهت کمک
  سرفراز باشید و شادمان

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام