چگونه با قدرت ضمیر ناخودآگاه آینده خوبی بسازیم

154

چگونه با قدرت ضمیر ناخودآگاه آینده خوبی بسازیم

تاثیر خواب و رویا در آینده (قانون جذب)

دوستان عزیز سایت پرورش افکار، لازم است بدانید که آینده همان نتیجه نحوه ی تفکر کنونی شما است، مگر این که بتوانید با خواسته ها و نیت های جدید آن را تغییر دهید. به همین شکل آینده ی یک ملت در ضمیر ناخودآگاه همگانی مردم همان سرزمین قرار دارد.

وقایع و رخدادهای آینده اعم از فردا، هفته، ماه و سال های بعد همگی در ضمیر ناخودآگاه شما قرار دارد و اگر کسی از نظر روحی به آن درجه از قدرت و بزرگی رسیده باشد که بتواند آن ها را از قبل به میل خود تنظیم نماید، طبعا شخصی دوراندیش، فهیم و خردمندی به شمار خواهد رفت.

هیچ حادثه و پیشامدی برای شما رخ نخواهد داد مگر این که خودتان گوشه چشمی به آن داشته اید، و به عبارت دیگر از آن در وحشت بوده اید. حالت روحی شما و این که چگونه فکر می کنید و احساس می کنید و چه ایمان و اعتقادی دارید، سرنوشت شما را رقم می زند. شما خودتان قادر خواهید بود آرزوها و خواسته های خودتان را تنظیم نموده و آینده ی خود را به میل تان طرح ریزی نمایید. به عبارت بهتر هر چیزی را که بکارید عاقبت همان را درو خواهید کرد.

کانال تلگرام پرورش افکار

کارگری که با یک خواب، ۲۰ هزار دلار به دست آورد

در مقاله ای نوشته بود که کسی که در مجتمع فولاد سازی کارگر بود، از طریق خوابی که دیده بود، توانست مبلغ ۲۰ هزار دلار به دست آورد. آن مقاله به این شرح بود که مهندسان کارخانه هر کاری می کردند، نمی توانستند صفحه مخصوصی را که فولاد گداخته برای مرحله ی تبرید و سرد شدن بر روی آن قرار می گرفت، به حرکت درآورند. مهندسان مذبور ده دوازده مرتبه تمامی دستگاه را چک کرده بودند اما این کار هیچ فایده ای برای آن ها نداشت.

این کارگر هم که در آن جمع حضور داشت، دائما به این فکر می کرد که چگونه دستگاه را به کار بیندازد. اما او هم راه به جایی نمی برد. یک روز بعد از ظهر که از شدت خستگی دراز می کشد، قبل از این که به خواب برود، تمام فکر و ذکر خود را متوجه کار دستگاه می کند. وقتی می خوابد در خواب طرح کامل دستگاه را به چشم می بیند و بعد از آن که بیدار می شود، نقشه دقیق دستگاه را مطابق آن چه در خواب دیده بود ترسیم می کند. دیدن همین خواب سبب می شود تا از طرف مدیران کارخانه یک چک به مبلغ ۲۰ هزار دلار که بالاترین رقم پاداش برای یک فکر خوب بود، به او اهدا شد.

آرام بخوابید تا با شادی بیدار شوید

آرام بخوابید تا با شادی بیدار شوید

افرادی که دچار بی خوابی مزمن هستند، با این راهکار قادر خواهند بود از شر این گرفتاری ها خلاصی پیدا کنند. تنها کافی است قبل از خواب با عشق و ایمان و علاقه این جملات را تکرار کنید:

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۱۸

شست پایم آرام گرفته، قوزک پایم آرام گرفته، زانوهایم آرام گرفته، عضلات شکمم آرام شده، قلب و ریه ام آرام شده اند، دست ها و بازوهایم آرام آرام هستند، گردن و سرم آرام شده، صورتم آرام شده، چشم هایم آرام گرفته، تمام روح و جسمم آرام آرام آرام شده است. من همه را می بخشم و کینه ای از کسی به دل ندارم، برای تمام مردم آرزوی خوشی، سلامتی و نشاط می کنم. من خودم از آرامش کاملی برخوردار هستم، آدم متعادلی هستم و پاک و بی غل و غش و با آرامش و اطمینان به خواب می روم.

سکوتی مرا در خود می گیرد و به آرامش مطلق می رسم. من می دانم که زندگی شیرین است. من همه مردم را دوست دارم و خیر همه را می خواهم. تمام شب را در آرامش کامل خواهم خوابید و صبح با عشق و امید از خواب بیدار خواهم شد. دایره ای از مهر و محبت به دورم کشیده شده است. من از هیچ چیزی نمی ترسم چون خداوند مهربان با من است. با آرامش به خواب می روم و با خوشحالی از خواب بیدار می شوم.

چگونگی بهره مندی از خواب و رویا

چگونگی بهره مندی از خواب و رویا

اگر می خواهید سر ساعت معینی از خواب بیدار شوید، وقت دقیق را به ضمیر ناخودآگاه تان بسپارید، مطمئن باشید که او سر ساعت شما را بیدار خواهد کرد. اگرچه عقربه و پاندول ندارد، اما دقیق تر از هر ساعتی کار خواهد کرد. در مورد سایر مسائل نیز به همین نحو عمل کنید. برای ضمیر ناخودآگاه تان هیچ کاری دشوار و سخت نیست.

عمان طور که می دانید ضمیر ناخودآگاه هرگز به خواب نمی رود و مدام در حال فعالیت می باشد. او تمام اعمال حیاتی بدن را به خوبی کنترل می کند. خودتان و دیگران را ببخشید تا سلامتی و شفای عاجل نصیب تان شود. دستورات و خط مشی ها در زمان خواب و یا در رویا صادر می شود. جریانات شفابخش بدن آزاد می گردند و شما بر اساس قانون جذب بعد از خواب، احساس سرحالی و شادابی فراوانی می کنید.

زمانی که از کار و مشغله روزانه خسته و کلافه می شوید، چرخ های پر تلاطم فکر را از حرکت باز دارید و به عقل و هوشی که در ضمیر ناخودآگاهتان دارید و همیشه حاضر به خدمت است، فکر کنید. این کار به شما آرامش، قدرت و اعتماد به نفس می دهد. خواب برای آرامش روح و تندرستی بدن واجب و لازم است. بی خوابی باعث خشم، عصبانیت، افسردگی و اختلالات روحی می شود. شما در طول شبانه روز به هشت ساعت خواب مفید نیاز دارید.

دانشمندان و روان شناسان اعتقاد دارند که بی خوابی باعث از هم گسیختگی روانی می شود. شما در زمان خواب از لحاظ روحی تجدید قوا می کنید. خواب برای نیروی حیات و شادی زندگی از واجبات است. مغز خسته و خواب آلود به قدری حریص خوابیدن است که برای لحظه ای خواب حاضر به هر فداکاری می باشد. کسانی که پشت فرمان اتومبیل به خواب رفته اند شاهد این مدعا محسوب می شوند.

اغلب افرادی که دچار بی خوابی می شوند، حافظه و قدرت سازگاری خود را از دست می دهند، آن ها معمولا گیج و مبهوت و پریشان احوال باقی می مانند. خوابیدن قدرت قضاوت را متعادل می کند. قبل از خواب یقین داشته باشید که هوش و خرد نهفته در ضمیر ناخودآگاه تان، شما را هدایت و راهنمایی می کند. سپس گوش به زنگ هر دستوری باشید که به شما داده می شود.

همواره سعی کنید که به ضمیر ناخودآگاه تان کاملا اطمینان داشته باشید و بدانید که گرایش این پدیده به سوی زندگی است و گاهی وقت ها در رویایی کاملا روشن و زنده به سراغ تان می آید. نطفه ی آینده شما از هم اکنون در ذهن تان بسته شده و شالوده ی آن اندیشه ها، باورها و اعتقادات عادی شما می باشد. مطمئن باشید که هوش و خردتان شما را هدایت می کندو آینده تان را سرشار از موفقیت می نماید. این نکته را به خودتان بقبولانید و آن را باور داشته باشید. همواره منتظر خیر و خوشی باشید تا بر اساس قانون جذب سر راه تان قرار بگیرد.

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.