دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

چرا به افرادی با انرژی مثبت در زندگی مان نیاز داریم

group of friends

یکی از اشتباهات بزرگی که افراد مرتکب می شوند این است که نمی دانند شادی یک انتخاب فردی است. اما هر انتخابی، تحت نفوذ کسانی است که در زندگی ما هستند. اگر این مداخله گرها را به طور مثبت تری تغییر دهیم؛ می توانیم به طرز شگفت انگیزی شانس شادی و موفقیت را برای خود افزایش دهیم.

در تحقیقاتی که کردیم، دریافتم ارتباط اجتماعی مثبت، بزرگ ترین عامل شادی پایدار است. جذب انرژی مثبت توسط قانون جذب و خوش آمدگویی به ورود افراد جدید به دنیایتان، می تواند یکی از مهم ترین انتخاب های ما برای شادی باشد که خودمان ایجادش می کنیم. این فرد ممکن است یک مشاور حرفه ای خانواده باشد یا یک پیشکسوت یا یک انسان معمولی که برای مان محترم است و نگرش مثبتی را که می خواهیم الگوی مان باشد دراین فرد موجود است.

smile

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۷

یک شخصیت مثبت و منفی، رفتارهای ممتازی خواهد داشت که به مرور زمان به شما هم سرایت خواهد کرد. مثلا شخص مثبت، این فرد الگوی قدردانی و سپاسگزاری خواهد بود. داشتن شخصیت مثبت باعث میشود که او هر روز شادی و لذت را جستجو کند و سعی کند در نوع خودش بهترین باشد. ما هم از فعال بودن و احساس مربوط بودن به دیگران، لذت خواهیم برد.

در مورد افراد منفی گرا یا افراد منفی نگر پیرامون مان فکر کنیم. این ها کسانی هستند که در زندگی شان روی چیزهای بد متمرکز می شوند و ما را هم وادار به چنین کاری می کنند. ما در شرایطی رها خواهیم شد که باید مدام دنبال مشکلات جدید برای نگران بودن بگردیم. مداخله گرهای منفی به راحتی لبخند نمی زنند و نمی خندند. در حفظ روابط مشکل دارند و استرس را بیشتر به عنوان یک تهدید می بینند تا چالشی که باید آن را پذیرفت. حتما دوری از افراد منفی را در برنامه خود داشته باشید.

ما می دانیم که شادی یک انتخاب است. اما نیاز داریم تا افراد دیگری مدام این انتخاب را به ما یادآوری کنند، مخصوصا وقتی که زندگی ما را به مبارزه می طلبد. در مورد افرادی که می شناسیم و می توانند تأثیر مثبت روی ما بگذارند فکر کنیم و زمان بیشتری را با کسانی که شادی مان را بیشتر خواهند کرد و ما را به سمت موفقیت های بزرگتر سوق خواهند داد، سپری نماییم.

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.