زندگی جالب مادر و پسری بدون دست

z_p26-mother-01 

راه درست زندگی چیست؟ امید به زندگی

برای همه انسان ها تقریباً زندگی کردن با دو دست امکان پذیر است و شاید تصور اینکه لحظه ای دست های خود را نداشته باشیم بسیار سخت باشد اما این امر برای خانواده خانم “بانون” عادی شده است و آنها به این حالت عادت کرده اند.

لیندا بانون (linda bannon) خانمی است که از بدو تولد به علت بیماری خاصی به نام “Holt-Oram“ که ناشی از اشکال در رشد استخوان ها است، بدون بازو و دست به دنیا آمده است اما نگذاشته تا این مشکل به زندگی او صدمه ای بزند و همه کارهای خود را با پا انجام می دهد.

1837978210-talab-ir

این خانم ۳۵ ساله تمام کارهای روزمره مانند پخت غذا، خوردن، تمیز کردن و حتی شستن لباس های کثیف را با پا انجام می دهد و به گفته خودش زندگی با دست را نمی تواند تصور کند زیرا برای او همه چیز پاهایش شده است.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۶

born-without-arms

هرگز ناامید نشوید

این خانم حالا با این شرایط ازدواج کرده است و صاحب فرزند پسرش تیمی ۹ ساله است که از همین بیماری رنج می برد. تیمی ۹ ساله نیز به مانند مادرش نگذاشته تا حالت خاصش مانع پیشرفتش باشد. او حالا در کلاس تکواندو شرکت می کند و تمام مشق های خود را با پا می نویسد.

خانم بانون حالا یک معلم سطح ابتدایی است و شاگردانش نیز با این شرایط خاص او کنار آمده اند.

این مادر و پسر زندگی جالبی را در پیش گرفته اند و هرگز ناامید نشده اند. شاید فکرش هم نتوانیم بکنیم یک روز را بدون دست سپری کنیم ولی این امر برای این مادر و پسر بسیار کاری عادی و ساده است.

1 نظر
  1. مرسده می گوید

    احسنت به این امید و روشنی
    وتشکر از آقای شریفی

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام