قانون جذب عشق راهی به سوی تجربه یک عشق واقعی

قانون جذب برای جذب زن

چگونه از قانون جذب عشق استفاده کنیم

چگونه از قانون جذب عشق استفاده کنیم

در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از شیرین ترین موضوعات روزمره صحبت کنیم و آن چیزی نیست جز عشق. عشق همواره یکی از احساسات مهمی است که برای انسان ها بسیار لذت بخش است. در قانون جذب شما روی هر چیزی که تمرکز کنید، به آن می رسید. زیرا قدرت ذهن انسان هر رویایی را به واقعیت تبدیل می کند. حالا این سوال پیش می آید که جذب عشق در این قانون نیز جای دارد؟ بله همانطور که گفته شد هر رویایی را به واقعیت تبدیل می کند.

برای جذب عشق باید بتوانیم ذهن خودمان را از احساسات منفی خالی و دور کنیم. به تردید، ترس، نگرانی احساسات منفی گفته می شود. برای شروع تمرین جذب عشق شما باید نسبت به خود اعتماد به نفسی قوی داشته باشید. باید خودتان را دوست داشته و به خودتان عشق بورزید. باید به این باور برسید که شما بهترین فرد در محیط اطراف خود هستید. این تمرین ها باعث می شود شما دیگر نگران حرف مردم نباشید.

۴ قدم طلایی برای جذب عشق

در قدم اول جذب عشق شما باید هدفی تعیین کنید منظور این است که شما چه فردی را با چه ویژگی هایی دوست دارید که به عنوان عشق در کنار شما قرار گیرد. بنابراین باید وقت بگذارید و ویژگی هایی که دوست دارید طرف مقابل شما داشته باشد را مشخص کرده و آن ها را یادداشت کنید. سپس تمام تمرکز خود را روی جذب ویژگی هایی بگذارید که یادداشت کرده اید.

در قدم دوم شما باید به باور قدرتمندی برسید. هنگامی که احساسات منفی را از خودتان دور می کنید، وقت آن فرا می رسد که جذب عشق جایگزین آن ها شود. در این مورد باید همیشه پر انرژی باشید و این فکر فقط با فکر مثبت و دیدگاه مثبت پیش می آید. هر فکر مثبتی که به ذهن شما می آید را یادداشت کنید و ذهن خود را درگیر این افکار کنید.

در قدم سوم قانون جذب عشق آمده که باید نقش بازی کنید. به این معنا که شخصی با ویژگی های تعیین شده ی شما در کنارتان وجود دارد و می توانید با او ارتباط برقرار کنید. هر چه این احساسات را واقعی تر تجربه کنید ارتعاشاتی که می فرستید قوی تر خواهد بود.

در قدم آخر باید همه موارد را به خدا و کائنات بسپارید. زمانی که شما ویژگی ها را یادداشت کردید به کائنات اعلام شده است و اگر به باور درست رسیده باشید که به هدف خود می رسید، مطمئنا خواهید رسید. بنابراین با خود این صحبت را تکرار نکنید که چرا اتفاقی نمی افتد. باید آرامش خود را حفظ کنید و روی هدف خود تمرکز کنید و به هیچ وجه به چگونگی مسیر فکر نکنید. اگر شخصی هم فرکانس شما باشد، جذب شما می شود. بنابراین شما باید حال خوبی نسبت به این موضوع داشته باشید تا هم مسیر شما شود.

جذب عشق، لذت بخش ترین حس دنیا

جذب عشق، لذت بخش ترین حس دنیا

جالب است بدانید که در قانون جذب یکی از لذت بخش ترین و جذاب ترین موضوعات جذب عشق است. باید این را بدانید که افکارتان به قدری قوی است که شما براساس آن ها اقدام می کنید و نتیجه می گیرید. بنابراین این نتایج زندگی ما را می سازد چون افکار ما فرکانس های مختلفی دارد.

بنابراین برای جذب عشق دلخواه خود باید تمام روابطی که در شرایط فعلی دارید را فراموش کنید و روابط جدیدی را جایگزین آن ها کنید. در عصر جدید حرف اول و آخر را ارتباطات می زند و اگر این موضوع را بپذیریم، فردی را که می خواهیم جذب کنیم بسیار باارزش می شود. باید گفت واقعا شگفت انگیز است که شما مجبور نمی شوید با کسی که همسر رویایی شما نیست ازدواج کنید.

در این قانون باید فردی را انتخاب کنید که شما را به هدف نزدیک کند، یعنی با شما هم فرکانس و هم مسیر باشد تا شما بتوانید برای جذب او موفق شوید. باید گفت که قانون جذب قانون همانندهاست. تنها کسی که می تواند ایده آل ترین فرد را انتخاب کند خود شما هستید. زیرا فقط شما به ویژگی های فردی خود آگاه هستید، ولی برای انتخاب فرد مورد علاقه یک مشکل بزرگ محسوب می شود.

این قدرت تشخیص بر اساس شناخت کافی که از خود دارید به دست می آید. بسیاری از افراد ویژگی های شخصیتی یا توانایی های خود را نمی شناسند و همین موضوع مهم ترین علت شکست شما در انتخاب می شود؛ زیرا شما تحلیل درستی از خواسته های خود ندارید. بنابراین شما باید تلاش کنید تا در مورد خود به شناخت کافی برسید. به طور مثال شخصی که شما دوست دارید جذب کنید مورد اعتماد باشد، باید خود شما هم طوری رفتار کنید که فرد مورد اعتمادی باشید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۶

شما برای این که بتوانید فرد خاصی را به زندگی خود جذب کنید، باید دو مرحله ساده را اجرا کنید:

مرحله اول: باید احساسی که نسبت به فرد مورد علاقه تان دارید را با صدای بلند اعلام کنید. سپس ویژگی های او را بنویسید و این احساس را در خود بپرورانید که در کنار شماست و با شما زندگی می کند.

مرحله دوم: باید در ارتباط با فرد مقابل در رویا احساس خوبی داشته باشید و هر لحظه احساس کنید که روابط عالی دارید، وقتی این حس در شما به وجود آید به واقعیت نیز تبدیل می شود.

اگر با انجام این مراحل شخص مورد علاقه شما با شما هم مسیر باشد و او هم شما را بخواهد که کار تمام است. ولی اگر شما در رویای شخص مورد علاقه نباشید، کمی کار سخت پیش می رود. در واقع هر کدام از شما که از قانون جذب به صورت قدرتمندتری استفاده کند برنده می شود.

برای جذب فرد مورد علاقه با قانون جذب عشق باید اول تخیل قوی نسبت به ایجاد حس خوب و رسیدن به هدف داشته باشید، تا همسر ایده آل خود را با این ارتعاشات به سمت خود جذب کنید. برای رسیدن به آرزوی خود باید اقدام و عمل هم داشته باشید و چگونگی این موضوع را فقط خودتان می توانید تشخیص دهید. زیرا هر فرد اقدامی متنوع در برابر شرایط انجام می دهد. منظور از اقدام متنوع احساسات انسانی، عواطف و نگرش متفاوت است. اگر خودتان را به خوبی شناخته باشید می فهمید که باید چطور رفتار کنید.

راهکارهایی که شما می توانید تا رسیدن به هدف با انگیزه بمانید این است:

راهکارهایی که شما می توانید تا رسیدن به هدف با انگیزه بمانید این است:

موسیقی و فیلم های عاشقانه ببینید. البته شاد هم باشد.

شکرگزاری از مهم ترین روش های ایجاد انگیزه می باشد که شما در همه مراحل حتی بعد از رسیدن به هدف باید شکرگزاری کنید.

عباراتی را به عنوان عبارات تاکیدی انتخاب کنید و هر روز آن را مرور و تکرار کنید.

ارتباطاتی را که ایجاد می کنید قوی تر و هدفمند تر کنید.

در این مدت باید ببخشید؛ زیرا کدورت می تواند جایگزین عشق ورزی شما شود و شما نتوانید عشق جدید را جذب خود کنید.

با همسر ایده آل خود ارتباط برقرار کنید و از این ارتباط احساس خوبی را به دست آورید.

در آخر این مقاله باید گفت که همه چیز به ذهن و تفکر شما بستگی دارد تا شما بتوانید با شناخت کافی که دارید به هدف یا فرد مورد علاقه خود برسید. پس سعی کنید افکار منفی را از خود دور نگه دارید تا بتوانید احساسات خوب یا هدف جدید را جذب کنید.

این را باید به شما بگویم که شما عالی هستید و مطمئنا به هدف خود می رسید.

5 نظر
 1. حسین می گوید

  سلام خسته نباشید.الان ماه سوم از دوره هستم تو این سه ماهم جواب خیلی از سوالام تو روابط احساسی رو گرفتم که چرا خراب شدن؟دو سال پیش تو یه رابطه بودم که بهم خورد اما بد از یه مدت طولانی دوباره خوب شد اما همون حس بد که گفتید باعث شد بد حدود یه سال دوباره خراب بشه سوالی که برام پیش اومده اینه که اول اینکه اصلن نمی دونم که توی اون مدت چیکار کردم که رابطه ای که تموم شده بود چی شد که همه چی یه جوری پیشرفت که دوباره خوب شد؟و اینکه با توجه به روابط بد گذشته و اینکه الان رو باورم تاثیر گذاشتن مثله خانومی که توی کانال گفته بود هر خواستگاری براش میاد بهم می خوره و گفتین که خودش عامل اینه چیکار کنم ؟الانم سعی کردم حسم به عشق بهتر کنم و رمانای زیادی خوندم حسمم خوب شد درباره ازدواجم کسایی که انتظار نداشتم بهم می گفتن اما تو این مدت اسم کسیو که گفتمم بیشتر می شنیدم مثلن تو کتابایی که خوندم؟و الان فک کردن به اون رابطه وحسی که بهم میداد خوبه یا نه؟مثلن وقتی باید تجسم می کنم چهره طرفمو سیاه ببینم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

 2. فاطمه سادات حسینی می گوید

  سلام و وقت بخیر عالی بود مثل همیشه ممنون

 3. ساغر می گوید

  من عاشق پسری شدم که هفت سال از من کوچکتر هست. رابطه ما صفر و صدی ِ یا خیلی عالی هستیم یا خیلی بد
  چطوری میتونم این مسئله سن رو این تابو شکنی تو وجود خودم و اطرافیان حل کنم؟
  وچطور میتونم حال خوب رو بین خودمون ماندگار کنم؟
  من همیشه از خوبیاش تو ذهنم یاد میکنم ولی رفته رفته داره همه چیز سخت تر میشه
  من ۲۸ سالمه

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   جهان بیرون آیینه درون است،هراحساسی رو که تجربه میکنید توسط اطرافیان نشانگر احساسی است ک خودتون به خودتون دارید
   پس در قدم اول باید عاشق خودتون باشید
   روی اعتماد به نفسثون کار کنید و به خوبی های این شخص فکر کنید
   موفق باشید.

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام