چگونگی جذب ثروت سریع در 7 مرحله ساده را فرا بگیرید!!

موفقیت
1,218

 چرا برخی از افراد به نظر می رسد بدون تلاش به پول جذب می کنند در حالی که دیگران تقریبا آن را دفع می کنند؟ آیا افرادی که پول نقد دارند چیزی را می دانند که بقیه ما آن را نمی دانند؟ در زیر چگونگی جذب ثروت سریع در ۷ مرحله ساده را می خوانید.

راز جذب ثروت سریع چیست؟

اگر شما مانند بیشتر مردم هستید، احتمالا یک هدف در زندگی برای رسیدن به استقلال مالی دارید. با این حال پیدا کردن راه برای ثروت می تواند زیرکانه باشد. و به همین ترتیب مانند یک موش سوار بر روی یک چرخ، شما همچنان به سرکار خود می روید، صورتحساب خود را پرداخت می کنید درامدخود را چک می کنید.

آشنا بنظرمی رسد؟

چه می شود اگر من به شما بگویم دیگر مجبور نیستید به این شکل زندگی کنید؟در حقیقت، چه می شود اگر من به شما بگویم از هین حالا می توانید پول بیشتری بدست آورید؟ و چه می شود اگر اضافه کنم که شما می توانید در ۷ مرحله ساده به سوی رونق مالی حرکت کنید؟

آیا فکر می کنید من احمق وساده لوح ام؟ خوب، من شما را سرزنش نمی کنم. چیزی که من پیشنهاد می کنم به نظر می رسد کمی خارج از تصور باشه.

در حال حاضر با این حال، همه از من بپرسید که آیا شما همیشه ذهن باز دارید و به خواندن ادامه می دهید.

پول و ذهنیت

از آنجایی که به یاد دارم، با پول شگفت زده شده ام. من مطالعه کرده ام که چگونه مردم آن را جذب وچه کارهایی  به منظور حفظ آن انجام می دهند. شاید علاقه من به ثروت یکی از دلایلی است که من اغلب در مورد افراد موفق در فرهنگ مان وبلاگ می نویسیم. اگر حقیقت را بگویم، اشتیاق شدید من برای یادگیری در مورد امور مالی بخش بزرگی از تصمیم من را برای کسب مدرک MBA در چند سال پیش -فوق دکترا را شکل داد.

با نگاهی به گذشته، درس های ارزشمندی که من در مورد جذب ثروت و ایجاد رونق اقتصادی آموخته ام از دوره های تئوری اقتصادی نیست. و از وال استریت ژورنال نیز نیستند.

در عوض، این مفاهیم جذب پول از دنیای روانشناسی مثبت به وجود آمده که عمیقا ریشه در تفکر مبتنی بر ذهنیت دارد.

مطالعه ثروت

من فوق العاده غنی نیستم و تظاهر نمی کنم که کارشناس مالی هستم. با این وجود من از کار با مشتریانی که از لحاظ مالی مستقل بوده اند، همراه با مطالعات خود درباره ثروت در طی ۲۰ سال گذشته، سودمندی دارند.

به عنوان یک کانال برای بینش، من این پست وبلاگ را برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آموخته ام به شما می دهد.

به شرح زیر ۷ گام ساده برای جذب سریع ثروت به زندگی شما – یعنی همین الان.

اماده اید؟ بیایید درست پرش کنیم در آن!

ثروت
ثروت

۷ مرحله برای جذب ثروت

 1. باور داشته باشیدکه شما لایق جذب ثروت هستید

بخشی از ثروت جذاب نیاز به این دارد که شما خود را لایق شادی بدانید. توجه داشته باشید من به شما نمی گویم که شما مستحق شادی است. کلمه مناسب شایستگی است. راز ایجاد شادی با خود بینی ما آغاز می شود ، در مشاغل بزرگ مشاوره شیکاگو می توان آن را از طریق مراسم صبحگاهی ما تقویت کرد.

هیچ یک از مراحل دیگر ذکر شده در اینجا نمیتواند انجام شود تا اینکه شما واقعا معتقد باشید که شایسته شادی هستید. برای اینکه این اتفاق بیفتد، باید گناه و شرمی که ریشه در گذشته دارد را کنار بگذارید.

 1. بر آنچه در حال حاضر انجام می دهید تمرکز کنید

بسیاری از مردم در دام  فکر کردن در مورد چیزی که ندارند یا آنچه که از دست داده اند، سقوط می کنند.

این خط غیرتولید فکر نوسانات ذهنی منفی را آغاز می کند که مانعی علیه نیروهای مثبت شادی است.

در عوض، روی همه آن چیزهایی که به شما عطا شده تا  شکرگذاری کنید تمرکز داشته باشید. ما فقط این لحظه را در زمان داریم. دیروز رفته است. تمرکز کنید بر اینجا و در حال حاضر و از معلمان ذهنیت بیاموزید.

 1. به چرخه ناتوانی آموخته شده پایان دهید.

ادامه مشارکت در ناتوانی آموخته شده اینست که در کشش گرانشی فقر به دام افتاده باشید. شما نمی توانید ثروت و یا چیزهای مثبت دیگر را در زندگی خود جذب کنید هنگامی که فضای احساسی و عملکرد شما با کلماتی مانند “من نمی توانم”اشغال می شود.

بهانه هایی مانند اینکه نمی توانید انجام دهید را متوقف کنیدشروع به استفاده از کلمات من می توانم کنید.

 1. حسادت را پاک کن

حسادت به اموال دیگران، بدین معنی است که شما ذهن خود را با یک توهم اشغال می کنید. فقط به این دلیل که کسی یک ماشین گران قیمت سوار میشود، به این معنی نیست که آنها لزوما پول دارند یا ثروتمند هستند. حسادت دروغگو است که یک روایت دروغین طرح  میکندکه تقریبا هرگز حقیقت ندارد. از حسادت خود بیرون بیایید و فضایی را برای شادی فراهم کنید.

انرژی منفی را پاک کنید از چیزهای ساده لذت ببرید و درون خود را با صلح پر کنید.

 1. قدرت پول را محترم بشمارید

پول محصول کار و زحمت سخت شما است. هنگامی که شما پول را نادیده می گیرید، به خود را بی احترامی می کنید. احترام به پول به معنای حفظ سازماندهی آن است. این بدان معنی است که آن را به صورت منظم دنبال کنید. این بدان معنی است که بدانیم که پول هم قدرت ترمیمی دارد و  هم قدرت مخرب و آن را به راحتی نمی توان اداره کرد.

پول، زمانی که به درستی مدیریت شود، توانایی رشد و مراقبت از شما را برای سال های زیادی دارد. هنگامی که نادیده گرفته شود، به عنوان نقصان و تاثیر منفی بر آینده شما تبدیل می شود. در نهایت، احترام به پول به معنای استفاده نکردن از آن در هزینه های غیر ضروری به عنوان یک ابزار موقت برای افزایش اعتماد به نفس است.

 1. مطالعه ثروت

جذب ثروت به زندگی شما نیازمند این است که شما فراتر از تفکرآرزومندانه بروید. این بدان معنی است که انتخاب آگاهانه برای یادگیری همه چیز در مورد پول و چگونگی انباشت ثروت باشد. شیوه ها، باورها و عادات افراد روشنفکر که ثروت ایجاد و جذب کرده اند را بررسی کنید. اینها معلمان شما هستند.

تشخیص دهید که افرادی که دارای ثروت واقعی هستند، جواهرات پر زرق و برق ندارند، اتومبیل های گران قیمت  سوار می شوند یا لباس های طراحی شده می پوشند. در واقع، اکثریت میلیونرهای حسابگرهای دقیقی هستند که ثروت خود را در طول زمان ایجاد کرده اند.

 1. پول بخشیدن

این نکته نهایی مربوط به قدرت روحانی و عملکرد پول است. وقتی پولی به کسانی که کمتر خوش شانس هستند، پول می دهیم ما به بهبود روح انسان کمک می کنیم.پول اندوخته نکنید چرا که او شما را ترک خواهد کرد.

در عوض، از توانایی های همدلی خود برای تعیین اینکه چه کسی به پول نیاز دارد و چگونه به آنها می توانید کمک کنید، استفاده کنید. یک مثال ممکن پیشنهاد کند برای خوارباری که روی تسمه فروشگاه قرار حساب بشه پول بپردازیم برای خانواده زحمتکشی که در صف جلوی ما قرار دارد. این همچنین می تواند صرف زمان شما که  شکلی از پول است، به موسسه خیریه مورد علاقه شما باشد.

وقتی شما از جایی عشق واقعی و همدردی به دیگران می دهید شما شاد تر می شوید، که مقدم بر ثروت است.

افکار نهایی در مورد جذب ثروت

این تصادفی نیست که شما زمان گذاشتید و این مقاله را فرا گرفتید. شما در حال حاضر می توانید ثروت خود را به زندگی خود جذب کنید، با دنبال کردن ۷ مرحله که در اینجا ذکر شده است. توجه داشته باشید عنوان این پست خوانده شده مراحل ساده ای است ولی آسان نیست. گاهی اوقات سخت ترین چیزهایی که ما در زندگی انجام می دهیم طبیعت ساده ای دارند اما مطمئنا به این معنا نیست که آنها آسان هستند.

تغییر فرایندی است که طول می کشد. این در مورد بسیاری از چیزهاست، مانند تغییر در نحوه تفکر ما در مورد پول. این نیز درست است وقتی که ما روی خودمان کار می کنیم، آن را تلاش برای درک رویاهای مان و یا درگیر شدن در فعالیت های فیزیکی به عنوان راهی برای جلوگیری از افسردگی باشد.

در نهایت، به یاد داشته باشید که اکثر افرادی که از لحاظ مالی پایدار هستند، از طریق کار سخت و مداوم و با اعتماد به نفس عمیق به کارخود ادامه دادند.

من لینکی دارم  حاوی کتاب Deepak Chopra در مورد هفت قانون معنوی موفقیت . امیدوارم شما بخشی از سفر خود به سمت آزادی مالی را بخوانید.

شما شایسته شادی هستید

از اینکه با صرف زمان برای رسیدن به اهداف زندگی اینجا در مرکز روان درمانی توقف کردید متشکریم.

لطفا در فیس بوک لایک کنید، در + Googleسرچ کنید و در توییتر به اشتراک بگذارید!

 

بیشتر بخوانید: ۳ گام کلیدی برای قرار گرفتن در میان دوستان صمیمی

 

 

 

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

4 نظر
 1. محمد برابادیان می گوید

  سلام. ممنونم از خدمت زیبایی که انجام می‌دهید. سپاس

 2. رضا می گوید

  با سلام.من نمیتونم تو سایت ثبت نام کنم.یا شاید نمیتونم لینک ثبت نام رو پیدا کنم.لطفا راهنمایی کنید.
  در اپلیکیشن و دوره کارشناس جذب هستم اما در سایت موفق به ثبت نام نشدم.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام دوست عزیز. در حال حاضر امکانش نیست چون تدابیر زیبایی برای عضویت در سایت چیده شده که به محض امکان اطلاع رسانی خواهد شد. با تشکر از همراهی شما

 3. مرضیه می گوید

  خیلی عالی بود

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.