چگونه مردان را جذب کنیم؟ قسمت دوم

چگونه مردان را جذب کنیم؟

جذب مردان

در این لینک: چگونه مردان را جذب کنیم؟ در مورد شرایط ذهنی جذب مردان از دید قانون جذب صحبت کردم و آن را با راز جذب ثروت مقایسه کردم ولی دوستان زیادی در مورد روش‌های عملی که نیاز به تغییر ذهن نباشد در مورد جذب مردان سؤال کرده بودند که بنا به درخواست این عزیزان این مطلب را نوشتم.

مردان به‌ آسانی قابل‌جذب شدن هستند

کلاً مردان بسیار ساده‌تر از زنان هستند. – زنان پیچیدگی بیشتری نسبت به مردان دارند- اگر از شرایط ذهنی و قانون جذب برای جذب مردان فاصله بگیریم، یک سری نکات وجود دارد که در صورت رعایت آن‌ها مردان جذب می‌شوند. در کل مردان مستعدتر هستند برای اینکه جذب یک نفر شوند.

مردان بیشترین اهمیت و ارزش را از موفقیت، موقعیت و احترام گذاشتن افراد مهم، در زندگی‌شان کسب می‌کنند. مردان برای تأمین مخارج خود و خانواده‌شان انگیزه درونی دارند. این محور خودپنداری و هویت مردان است. بعضی از مردان یکسره کار می‌کنند و همش احساس ناامنی می‌کنند و فکر می‌کنند باید بیشتر کار کنند تا بیشتر پول دربیاورند.

برایان تریسی می‌گوید: “مردان همیشه احساس ناامنی می‌کنند.”

 

راه اصلی جذب مردان

کلید جذب مردان ساده است. از او سوالاتی بپرسید و سپس موفقیت‌ها و باورهای او را ستایش کنید. خواهشا سعی نکنید دروغ بگویید. حرف راست به دل می‌نشیند. فیلم بازی نکنید بگردید تا واقعاً یک ویژگی که دوست دارید رو پیدا کنید بعد آن ویژگی را تحسین کنید. از او بخواهید بیشتر در مورد آن ویژگی صحبت کند.

 

اگر تحت تأثیر کارهایی که انجام داده یا می‌دهد قرار گرفتید این حس را ابراز کنید. بگذارید احساس بزرگی کند. این‌گونه شما او را جذب خواهید کرد.

نیاز اصلی مردان

زمانی که شما توانایی مردان را در کسب موفقیت و تأمین معاش خانواده تأیید می‌کنید آن‌ها جذب شما می‌شوند. وقتی زنان به مردان لبخند می‌زنند آن‌ها را شاد می‌کنند و به آن‌ها احساس امینت می‌دهند. تأکید می‌کنم این‌ها تماماً خوب است ولی بهتر است از قانون جذب عشق استفاده کنید.

هر عبارتی در تائید و تحسین موفقیت – مخصوصاً موفقیت‌های کاری – مردان آن‌ها را دلگرم می‌کند. شما با هر تحسین یک‌قدم او را به سمت خود می‌کشانید.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب کار می‌کند

 

حرص نخورید

بارها شده کسانی مردان موفق، خوش‌تیپ، تحصیل‌کرده، خوش‌اخلاق و پولدار را کنار زنان معمولی می‌بینند با حرص می‌پرسند: این‌ها چطور باهم هستند؟ یا خدا شانس بده. خدا شانس را به همه داده است بحث استفاده از شانس است. اینجاست که باور شما مهم است. اگر فکر می‌کنید حتماً باید پولدار یا جذاب و تحصیل‌کرده و … باشید تا بتوانید فردی موفق را جذب کنید دو حالت وجود دارد:

حالت اول: اگر پولدار، جذاب و تحصیل‌کرده باشید چون باورتان از شما حمایت می‌کند فردی موفق را جذب می‌کنید!

حالت دوم: اگر موارد بالا را ندارید مجبورید باور خود را عوض کنید. جذب کردن یک فرد موفق هیچ‌کدام از این موارد را نیاز ندارد.

زنانی که مردان خیلی موفق را جذب کرده‌اند فقط یک کار را به‌خوبی انجام داده‌اند: آن‌ها به آن مرد به دید یک آدم ارزشمند و موفق نگاه کرده‌اند و این‌گونه او را جذب خودکرده‌اند. البته برای این موردنیاز دارید که در مرحله‌ی اول خوب به صحبت‌های او گوش کنید.

جادوی گوش دادن

این قسمت برای جذب مرد و زن لازم است و تفاوتی نمی‌کند جنسیت طرف مقابل چیست ولی در جذب مردان حساس‌تر است زیرا اگر مردی متوجه شود که به حرف‌های او گوش نمی‌دهید دیگر

دیل کارنگی می‌گوید: “توجه شش‌دانگ به گوینده عالی‌ترین شکل جاذبه است.”

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: امواج ذهنی سابلیمینال و نقدی بر تاثیر گذاری آن

 

در اینجا ۴ کلید گوش دادن را مطرح می‌کنم. این کلیدها در روابط اجتماعی، عاشقانه و کاری بسیار کاربرد دارد.

۱- به‌دقت گوش کنید. به‌طور پیوسته و مداوم گوش کنید و صحبت طرف مقابل را قطع نکنید. طوری گوش بدهید انگار الآن مهم‌ترین چیز دنیا حرف‌های طرف مقابل شماست. تأکید می‌کنم فیلم بازی نکنید واقعاً گوش کنید. توجه ۱۰۰% شما باید به حرف‌های طرف مقابل باشد مخصوصاً اگر دارید با یک مرد صحبت می‌کنید.

اگر در آن هنگام دارید کاری انجام می‌دهید کارتان را کنار بگذارید. همان لحظه کتابتان را ببندید. نمی‌دانید چه حس قدرتمندی رادارید به‌طرف مقابلتان منتقل می‌کنید. نشان بدهید که جذب صحبت‌های طرف مقابل شده‌اید. انگار که میخکوب شده‌اید و دارید جذاب‌ترین سخنان دنیا را می‌شنوید.

وقتی با تمام وجود به او گوش می‌دهید، و احساس خوب را نشان می‌دهید، قانون جذب و انرژی مثبت هم به کمک شما می‌آیند. طرف مقابل این حس شمارا درک می‌کند و مغز او آندروفین آزاد می‌کند که دارویی شادی‌آفرین است. این کار اعتمادبه‌نفس او را افزایش می‌دهد و بعد از چند بار مذاکره شرطی شده و حضور شمارا به اعتمادبه‌نفس مربوط می‌سازد و اینجاست که شما برایش می‌شوید یک دنیا.

چگونه مردها را عاشق کنیم؟

 

۲- قبل از پاسخ دادن به سؤال مکث کنید. اگر ۳-۴ ثانیه مکث کنید و اجازه بدهید سکوت حاکم شود. این‌گونه سه اتفاق خوب می‌افتد:

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۶

اول: اگر او مکث کرده باشد و قصد دارد دوباره به صحبت‌هایش ادامه دهید از احترام و برخورد شما بسیار خوشحال می‌شود.

دوم: شما با مکث کردن به‌طرف مقابل می‌گویید که دارید حرف‌های او را آنالیز می‌کنید و این باعث می‌شود علاوه بر اینکه شمارا فردی باهوش جلوه دهد، طرف مقابل هم از احترامی که به حرف‌هایش می‌گذارید ممنون شما باشد.

سوم: شما به معنای واقعی کلام او را می‌فهمید. یادتان باشد قرار نیست فیلم بازی کنیم

۳- سوالاتی مطرح کنید. این‌گونه منظور طرف مقابل را بهتر متوجه می‌شوید. حتی اگر منظور او را کاملاً متوجه شدید هم این سؤالات باعث می‌شود که طرف بفهمد که چقدر صحبت‌هایش برای شما بااهمیت است.

نکته طلایی: چند مطلب در مورد قدرت سؤال صحبت کردیم. اول پیشنهاد می‌کنم اگر آن‌ها را مطالعه نکردید حتماً مطالعه کنید.

 

پرسش‌های برتر – زندگی برتر

قدرت سوال برای رسیدن به موفقیت

 

در مطلب پرسش‌ها گفتم که شما با پرسش می‌توانید کانون توجه خودتان یا طرف مقابل را عوض کنید. چه چیزی بهتر از اینکه کنترل مکالمه را به دست بگیرید؟

همیشه پاسخگو به دست پرسش‌کننده کنترل می‌شود. تمام بزرگان مکالمه‌ی دنیا متخصص پرسش‌های بی‌نظیرند.

۴- بازخورد بگیرید.

یک‌بار تمام صحبت‌های طرف مقابل را به زبان خودتان دوباره بیان کنید. جملاتی مثل این: “پس شما این کار را کردید و فلان اتفاق افتاد و شما هم تصمیم گرفتید که فعلاً کاری نکنید. درست است؟”

همان‌طور که گفتم مورد گوش دادن در جذب مرد و زن مشترک است. معمولاً خانم‌ها خیلی بهتر گوش می‌دهند. این را من نمی‌گویم اسکن‌های MRI می‌گوید.

وقتی زنی ارتباط برقرار می‌کند تمام هفت مرکز مغزش درگیر می‌شود. ولی مردان معمولاً دو مرکز را درگیر می‌کنند مخصوصاً وقتی‌که تلویزیون روشن باشد و اگر فوتبال پخش شود که دیگر فاجعه!

بدترین گناهی که می‌توانید انجام دهید این است که به‌طرف مقابلتان توجه نکنید. هر مردی حداقل یک‌بار از همسر خودش این نکته را شنیده که “تو به من گوش نمی‌دهی”

 

جذب مردان

 

 این تکنیک‌ها بسیار مؤثر هستند ولی همچنان هم هیچ‌چیز جای قانون جذب را نمی‌گیرد. به درخواست دوستان روش‌های عملی و تا حدودی فیزیکی‌تر را بیان کردم ولی قانون جذب مصداق همان مثل است که چون‌که ۱۰۰ آید ۹۰ هم پیش ماست.

 

یک‌بار دیگر مرور کنیم تکنیک‌های گوش دادن را: گوش کردن دقیق، مکث کردن، پرسش‌های خوب، بازخورد گرفتن.

برگرفته از مقاله‌ی برایان تریسی به نام How to attract men

چند نکته کلیدی برای جذب مردان

یادتان باشد که یک مرد به زنی احتیاج دارد که او را صمیمانه دوست بدارد و خودش هم به معنی واقعی کلمه یک زن دلربا و دوست داشتنی باشد. توجه داشته باشید به همان اندازه که استقلال فردی به زن ها قدرت و اعتماد به نفس می دهد، عدم توانایی در سازش می تواند مردها را به شدت دلسرد کند.

پس همان گونه که زن ها احتیاج دارند که استقلال فردی شان را به مردها نشان دهند، باید مشخص کنند که تمایل زیادی دارند تا عشق خود را با مرد زندگی شان تقسیم نمایند. مطمئن باشید که اگر یک مرد بداند که با تمام وجود به او علاقه دارید، هر چه را که بخواهید برای آسایش و راحتی شما فراهم می کند.

گاهی لازم است برای جذب مردان به آن ها نشان دهید که اگر بدون حضور شما به دوستان خود سر بزند اعتراضی ندارید. سعی کنید به گونه ای رفتار نکنید که احساس کند می خواهید او را اسیر کنید.

برای جذب مردان احتیاج نیست مانند یک سوپراستار لباس بپوشید و راه بروید، اتفاقا مردها از زن های بی شیله پیله بیشتر خوششان می آید. با این حال سعی کنید همیشه اندکی به ظاهر خود توجه داشته باشید. بهتر است لباسی بپوشید که در عین برازنده بودن، معرف شخصیت شما باشد. همچنین سعی کنید که همیشه با اعتماد به نفس رفتار کنید.

امیدوارم که مطلب امروز برای شما مفید بوده باشد. بی‌صبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم.

حتماً در قسمت پایین نظر بدهید و این مطلب را در گوگل پلاس و فیس بوک شیر کنید تا با کمک شما ما در گوگل محبوب شویم

امیر شریفی

47 نظر
 1. سونیا می گوید

  سلام من خیلی کتاب خوندم
  و میتونم بگم جمع بندی خوب و مفید و کاربردی بود،واقعا ممنون
  از اطلاعات خوبی که در اختیارمان گذاشتید🙏

 2. Jilo می گوید

  سلام آقای شریفی،من تازه با این سایت آشنا شدم میخواستم بدونم میشه با قانون جذب مردی رو که دوسش داری ولی اون هیچ شناختی از تو نداره رو جذب کرد؟ ایشون کسی هستن ک میتونم بگم همه ی دخترا عاشقش میشن ولی خود من هم چیزی کم ندارم خاستگارای زیادی دارم ولی بخاطر اون جوابشونو میدم.نمیدونم چرا ولی ی چیزی در درونم میگه ک میشه

 3. فاتیما می گوید

  سلام و وقتتون بخیر من یبار دیدگاه گذاشتم و سوالمو پرسیدم الان نمیدونم کجا پیداش کنم،پرسیدم باردار هستم و میخام از قانون جذب استفاده کنم هم راحت بگذره هم فرزندم صحیح و سلامت بدنیا بیاد نمیدونم برا جذب جنسیت هم میشه از قانون جذب استفاده کرد ممنون از وقتی که میزارید،

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   بله برای تعیین جنسیت هم میتونید از قانون جذب استفاده کنید
   شاد باشید.

 4. zahra می گوید

  سلام خدمت شمااستاد
  من دوره دوم دوره هستم میخواستم بدونم چطورمیتونم همسرایده الم روجذب کنم

  شکرخدای بزرگ ک باشماآشنا شدم

 5. maryam می گوید

  درود خدمت استاد باشخصیت و جذابترین .شما گفتید نمیشه شخص خاصی رو جذب کرددرسته.من میخام اسم خاصی رو جذب کنم ایا امکانش هست؟ چون از اون اسم خیلی تو دنیا هست.و اینکه خودتون گفتید اسم همکارتون که میلاد بود جذب کردید. لطفا جواب سوالم رو بدید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید جذب کنید
   شاد باشید.

 6. شهرزاد می گوید

  سلام آقای شریفی واقعا خسته نباشید و ممنون از مقالات خوب و مفیدتون واقعا توی کارتون بهترین هستید من دوره هاتون رو شرکت کردم و به هدفم رسیدم ارزش کاره شما خیلی بیشتر از پولی هست که من برای این دوره ها هزینه کردم امید وارم همیشه سلامت باشید

 7. گلناز می گوید

  عالی، ممنون

 8. Marziyeh می گوید

  مطلب جذب مردان خیلی خوب بود و عالی تر از اون اینه که مطلب رو که میخوندم احساس میکردم یه نفر صمیمانه میخواد راه درست رو نشون بده و کمک کنه این خیلی حس خوبی به من داد که بگم چشم حتما صحبتایی که کردید رو گوش میکنم و عملی ☺️👌🏽💎

 9. بهار می گوید

  سلام آقای شریفی خیلی ممنون از فایل های زیباتون می خواستم بدونم آیا زیبایی صورت هم میشه جذب کرد باتشکر از راهنمایی تون

  1. پرورش افکار می گوید

   سلام

   در این فایل سوال شما را پاسخ دادم

   https://telegram.me/parvareshejazb/456

 10. بیتا می گوید

  سلام.ممنون از زحمات شما.
  لطفا بهترین راه جذب همسر ایده آل را بیان کنید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   برای جذب روابط دلخواه شما باید اول عاشق خودتون باشید
   سپس لیستی از مشخصات همسر دلخواهتون رو بنویسید و مدام بخونید
   میتونید روزها و اتفاقات دلخواهتون رو تجسم کنید
   شاد باشید.

 11. فاطمه می گوید

  سلام آقای شریفی
  خوب هستید؟ از زحماتتون ممنون
  خواستم نتایجی که بدست آوردم درین چند ماه را در اختیار شما و سایرین بزارم.
  من با قانون جذب حتی سوسکهای خونمو فراری دادم. همیشه صبح که بیدار میشدم میگفتم برم ببینم چند تا سوسک میبینم. اما الان میگم خداروشکر هیچ سوسکی نیست. تین کوچکترین کاریه که انجام داد. نتایج بهتری هم گرفتم. من حق التدریس دانشگاه هستم. حقوق کمی به ما میدن. با بازی فراوانی تونستم کلاس خصوصی ای را جذب کنم که خیلی بیشتر از دانشگاه دراند داره. و بعد از چند جلسه تعداد کلاسم بیشتر شد.
  ممنون از سایت خوبتون
  مثلا با بازی فراوانی

 12. امیر می گوید

  استاد شریفی سلام
  شبتون بخیر
  بسیار ممنونم از مطالب عالی که زحمت میکشید.
  بی مقدمه سر اصل مطلب میرم.
  من یه پسر ۲۰ ساله هستم که آن قدر عاشق خواندن کتاب و یادگیری های روزانه مطالب موفقیت و قانون جذب هستم که شب ها تا صبح و برعکس به این کار مشغول ام.
  الان فقط احساس نیاز به یک راهنما و مشاوره پیدا کرده ام.
  آن اشتیاق سوزانی که در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل گفته شده اکنون در درون من فوران میکند.
  ای کاش امکانی فراهم بود تا میتوانستم به شکلی خصوصی با شما از خودم میگفتم.
  (بیماری خلقی دو قطبی داشته ام که اکنون تحت کنترلم است).

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه آقای شریفی مشاوره ندارن دوست عزیز
   شاد باشید.

 13. مریم می گوید

  سلام عالی بود میشه یه لطفی کنید این مطالب جداب را به صورت لینک دانلود یا pdf را در اختیار قرار دهید که بتوانیم در اختیار داشته باشیم

 14. مینا می گوید

  سلام آقای شریفی. ممنون از زحماتی که می کشین. من یه سوال داشتم . مادر من دچار بی خوابی هست و خیلی شبها خوابش نمی بره و این خیلی به سلامتیش آسیب زده . من خیلی براش دعا می کنم ولی تاثیری نداره . نمی دونم چیکار کنم. خواهش می کنم راهنمایی بفرمائید.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست خوبم شما نمیتوانید برای کسی جذب کنید.

 15. آسیه می گوید

  سلام اقای شریفی درباره فایل صوتی جذب همسر ممنون اگه بزارین من تازه با سایت و کانالتون اشنا شدم و خیلی دلم میخواد که ازدواج خوب داشته باشم و چندتا از فایلهاتونو گوش کردم که سوال دوستان بود ممنون بزارین متشکرم

 16. فرشته می گوید

  امیر خان
  ممنونم ازت

  با اینکه مدت ها بود پای صحبت روانشناسان زیادی نشسته بودم. ولی در زندگی من تاثی زیادی داشتی

  خیلی دوستت دارم و بهترین ها رو برات آرزو می کنم
  خدا حافظ و نگهدارت باشه

 17. محیا می گوید

  با سلام، مطالبی ک در فصل دو جذب مردان گذاشتید خیلی زیبا بود، راستیاتش من از مقاله فصل اول زیاد راضی نبودم
  ممنون میشم علاوه بر مقاله های قانون جذب مقاله های روانشناسی از این قبیل هم باز قرار دهید.

 18. مهتاب جون می گوید

  چرا آقایون زیاد دروغ میگن ؟☹

  چرا آقایون توجه شون کمه ؟

 19. Ati می گوید

  سلام شماره یا ایدی تلگرام ندارین اونجا سوال ها رو پبپرسم اینجا اخه معلوم نیست کی جواب میدهید؟متشکرم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام خیر دوست عزیز.

 20. رویا می گوید

  سلام آقای شریفی.با آرزوی بهترینها برای شما…میخواستم یه سوال بپرسم…آقای شریفی من یه دختر۳۰ ساله هستم و احساسی که به خودم دارم عالیه…من سالمم زیبا هستم حداقل ۶ یا ۷ سال جوونتر از سنم به نظر میام تحصیلات دانشگاهی تو یه رشته خوب دارم عاشق رشته ام هستم و میخوام ادامه بدم درسمو .خونواده بسیار خوب و خوشنامی دارم از نظر مالی هم در حدی هستم که هر چی در حد معقول بخوام برام تامینه و … واقعا حس میکنم هیچی کم ندارم خودم رو لایق بهترینها میدونم….ولی یه علامت سوال بزرگ تو ذهنمه…با اینکه همیشه دوست داشتم ازدواج کنم اما هر خواستگاری که برام میاد اول مشتاقه ولی بعد به دلیل نامعلومی ناپدید میشه اوایل اهممیت نمیدادم میگفتم من که ایرادی نداشتم ایشالا بعدی … بعدی…ولی هر بار مثل بار قبل اتفاق افتاده واقعا نمیدونم چیکار کنم؟
  من خوب میدونم چه جور همسری میخوام و خواسته ها ی عجیب غریبم ندارم کسایی مطابق خواسته ام سر راه من قرار گرفتن اما بی نتیجه بوده…پس دیگه کی؟ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ سالگی هم از راه رسید من تا به حال هر چی خواستم به دست آوردم…من که احساسم به خودم عالیه کجای کارم کجای فکرم اشتباهه؟

  1. توتیا می گوید

   سلام….منم همین مشکل رو دارم

 21. سیما می گوید

  سلام ..لطفا من چه چیزی رو بگم که افکار منفی ازم دور بشه و مشکلم با افکار مثبت جذب بشه وحل بشه..۷سال دارم کلنجار میرم تا حالا حل نشده …من میخوام شوهرم بهم وفادار بشه و بهم خیانت نکنه وباخانواده ام رفت امد کنه و دوستم داشته باشه چطوری جذب کنم این موضوع رو تو روخدا بهم جواب بدهید دچار افسردگی شدم از بس فکر کردم

  1. admin می گوید

   سلام

   فایل صوتی در کانال آپلود شد در مورد موضوع شما و خیلی از دوستان

   موید باشید

 22. امید می گوید

  سلام جناب شریفی عزیز ممنون از مطالب خوب وآموزندتون.باتوجه به اهمیت سوال پرسیدن وباتوجه به اینکه تفکرفرایندپرسشوپاسخه بنظرم اگه این بحث وبازکنین وفایل صوتی براش تهیه کنید که ابهاماتورفل کنه کمک بسیارزیادی به همه دوستان خواهدبود.سپاس فراوان

 23. mahbobeh می گوید

  سلام.نوشته هاتونو دوست دارم.ممنون

 24. گیلدا می گوید

  سلام …مطالبتون خیلی جالبه ……و چیزایی هست که تو زندگی روزمرمون مشاهده می کنیم و طبق رفتار و افکارمون اتفاقات پیش بینی میشن …..جدیدا این حس رو احساس کردم وبه قول فرمایش شما وقتی فکر کردن به چیزهای مثبت خوشاینده چرا باید به چیزای بد ..افکار منفی فکر کنیم ! و نظر شخصی من اینه که وقتی بتونیم خودمون رو اصلاح کنیم و با هر عمل بدی خودمون رو جریمه کنیم داریم به یه زندگی خوب و عالی دست پیدا می کنیم دنیایی که همش چیزای خوب خوب توشه.ممنونم از شما و از مطالبتون

 25. عسل می گوید

  ممنونممممممممممم از بابت مطالب عالیتون اقای شریفی

 26. مریم می گوید

  با سلام و تشکر
  در مورد طرح سوال برای جذب همسری با شرایط دلخواه،که او را هم نمیشناسیم، باید چه سوالی طرح کنیم؟
  مثلا بپرسیم «چرا من برای فلان مرد با فلان شرایط اجتماعی و اخلاقی ، جذاب و دوست داشتنی هستم،و میخواهد با من ازدواج کند ؟»
  مبحث طرح پرسش برام جالب بوده ،و الان سه روزه طبق توصیه شما عمل کردم،و حس میکنم حال بهتری دارم

  1. admin می گوید

   سلام

   سوالات رو کوچک کنید. ببینید اینقدر رنج سوالات زیاده که حد نداره من فقط مثال میزنم. مثل اینه که من دستور آشپزی بدم بعد شما بگی من چه غذایی درست کنم؟ ۵۰۰ مدل غذای خوشمزه وجود داره.

   سوالات خوب به نظر من

   ۱- چرا من جذاب هستم؟

   ۲- چرا من همسر ایده آلی هستم؟

   ۳- چرا دنبال یک همسر ایده آل هستم؟ داشتن همسر ایده آل چه حسی به من میده؟ و سعی کنید کاملا حس کنید

   موید باشید

 27. سلما می گوید

  سلام و تشکر از مطالب خوبتون
  راستش من یه سوال درباره مشکلم دارم که خصوصیه در ارتباط با موضوع فوق
  چطور میتونم مطرح کنم لطفا راهنمایی کنید
  ممنون از لطفتون

  1. admin می گوید

   سلام

   شما همینجا بپرسید و آخر پیامتون بفرمایید که پیامتون نمایش داده نشود. من به ایمیل شما جواب میدم

 28. فاعزه می گوید

  سلام آقای شریفی.١سالی است که به پسری علاقمندم که بدلیل ازارواذیت های من بعددوسال ترکم کرد.چگونه میتونم دوباره بدستش بیارم؟لطفاراهنماییم کنید.ممنون

  1. admin می گوید

   سلام

   با تشکر از دوستان خواهشا جواب سوالات دیگران رو بخونید بعد سوال بپرسید. سوال شما را جواب داده ام

   موید باشید

 29. سارا می گوید

  با سلام. ممنون از مطالب زیباتون. من یه سوال دارم. من یه شغل رو مدتهاست که باعشقی که بهش دارم به سمت خودم جذب کردم حالا چند مرحله تا رسیدن کامل به اون شغل مونده ولی الان شدیدا استرس و اضطراب دارم و همش با خودم میگم اگه نشه چی؟ اگه کسی سنگ جلو پام بندازه چی؟و خیلی از سوالات این شکلی. چکار کنم که اروم باشم. ممنون میشم راهکاری به من ارائه بدید.

  1. admin می گوید

   سلام

   توجه کنید هیچ جادویی در کار نیست. من اگر بگویم دستم را میکنم تو آتیش چه کار کنم که نسوزد شما چه میگویید؟ میگویید خوب نکن توی آتیش. من میگم نه من میخوام بکنم فقط بگو چه جوری نسوزه!

   شما نباید یه همچین سوالاتی رو بپرسید. تنها راهشم اینه که آگاهانه سوالات مثبت بپرسید. اگر اجازه بدید منفی ها سوار بشوند تمومه. هر لحظه که بیشتر در حس منفی فرو میروید زور منفی ها بیشتر میشود. تا متوجه شدید که دارید سوالات منفی میپرسید از خودتان بپرسید: اگه بشه چی میشه؟ اگه اون کار به من برسه چه اتفاقات خوبی توی زندگیم می افته؟ بعد هم خدا رو شکر کنید که به اون شغل رسیدید. توجه کنید رسیدید نه اینکه میرسید.

   موید باشید و سوالات آگاهانه مثبت بپرسید

 30. سکوت می گوید

  سلام وقت بخیر؛تشکر از اقای شریفی مطالب واقعا عالی بیان میشون ؛احسنت

  1. admin می گوید

   سلام

   ممنون. لطف دارید

  2. admin می گوید

   سلام

   ممنون شما لطف دارید

 31. فاطمه می گوید

  سلام.آقای شریفی شما در قسمت پرسیدن سوالات فرمودین که از خودمان سوالات خوب بپرسیم.مثلا بپرسیم که«چگونه میتوانم در عرض ۳ ماه درآمدم را دو برابر کنم؟» در حالیکه کلمه چگونه دست خدا را میبندد.یعنی اینکه ما نباید به چگونگی کار داشته باشیم.واقعا بین استدلال و شهود گیر کردم

  1. admin می گوید

   سلام

   خواهشا نظرات بقیه دوستان رو هم به دقت مطالعه کنید تا نتیجه ی خوبی بگیرید. من بارها گفتم چگونه نابود کننده است. خوشحالم که بالاخره یک نفر با من هم عقیده بود در دوستان. دقیقا چگونه فقط و فقط دست خداوند بزرگ و مهربان است

   شما فقط بپرسید چرا میخواهم در عرض ۳ ماه درآمدم را دو برابر کنم؟ چه منفعتی برام دارد که درآمدم دو برابر شود؟

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام