با قانون جذب رویاهای بزرگ داشته باشیم و بدون محدودیت زندگی کنیم

210

رویاهای بزرگ داشته باشید (قانون جذب)

“وقتی مردم رویا پردازی را متوقف نمایند، مردن آنها شروع می شود .” برایان ویلیام

اصل اساسی برای هر موفقیتی این است که مدام به خودمان یادآوری شویم: جایی که هستیم و کسی که هستیم تنها به خاطر خودمان است. موقعیتی که اکنون در آن قرار داریم تنها به خاطر تصمیماتی است که خودمان گرفته‌ ایم. ما تصمیماتی داشتیم که ما را در وضعیت فعلی در زندگی‌ مان قرار داده.

اگر بخواهیم به جایی به غیر از اینجا رفته و یا شخص دیگری باشیم، باید امروز انتخاب کنیم، تصمیم بگیریم و در نهایت به جایگاه دلخواه خود برسیم و هیچ محدودیتی هم در انتخاب این جایگاه وجود ندارد.(قانون جذب)

کانال تلگرام پرورش افکار

تفکر مثبت زندگی شما را تغییر خواهد داد

موردی بعدی این هست که : “اگر می خواهیم زندگی‌ بهتری داشته باشیم، اول از همه خودمان باید بهتر شویم “. این یعنی جهان بیرونی ما بازتابی از دنیای درون ماست. اگر بخواهیم دنیای بیرونی مان بهتر شود، باید روی بهتر شدن درون خود کار کنیم.

اگر می‌ خواهیم مشتریان بهتر و فروش بیشتری داشته باشیم، باید فروشنده بهتر و جذابتری باشیم. اگر می‌ خواهیم کارمند بهتری شویم، باید مدیری بهتر باشیم. اگر می‌ خواهیم کودکان بهتری داشته باشیم، باید والدین بهتری باشیم. اگر می‌ خواهیم روابط بهتری داشته باشیم، باید شخص بهتری باشیم و بزرگترین مشکل این است که دنیا پر از افرادیست که می‌ خواهند جهان بیرون‌ شان را تغییر دهند بدون اینکه روی بهتر شدن چیزی که در کنترل خودشان است کار کنند، یعنی فکرشان.

تفکرمان را تغییر دهیم

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۸۸

مورد دوم اینکه : “اگر فکر خود را تغییر دهیم، کیفیت زندگی‌ مان را تغییر خواهیم داد” و بعد از اینکه بتوانیم کیفیت تفکرمان را به طور مداوم تغییر دهیم، محدودیتی برای اینکه بتوانیم هر بخش از زندگی‌ مان را در هر جهتی تغییر داده و بهتر کنیم وجود ندارد.

بهتر است نسبت به خودمان و امکاناتمان تفکر مثبت داشته باشیم تا تفکر منفی. امّا خطر اینجاست که تفکر مثبت به آرزو و امید مثبت تبدیل شود. داشتن آرزو و امید مثبت می‌ تواند فرد را به یک بازنده شاید و خوش‌ بین تبدیل نماید. اجازه ندهیم این اتفاق بیافتد.

قدرت آگاهی مثبت

بهتر از “تفکر مثبت”، “آگاهی مثبت” است. این حالت ایجاد می شود که گام‌ هایی برداشته و کارهایی را انجام دهیم که ما را به نقطه‌ ای که کاملاً می‌ شناسیم برساند. وقتی به نقطه‌ ای که می‌ شناسیم رسیدیم، مهم نیست چه اتفاقی در دنیای بیرون می‌ افتد، حتی اگر همه ی چیزی که بدست آوردیم را از دست بدهیم، آنها را دوباره بدست خواهیم آورد و حتی بیشتر، چون می‌ دانیم چطور آن را انجام دهیم.(قانون جذب)

می‌خواهم یک ایده را با شما به اشتراک بگذارم که برای من و هزاران مرد و زن و بسیار موفق دیگر هم مفید بوده‌ اند. این روشی برای تفکر و نگاه به دنیای درون‌‌ است که به ما اجازه میدهد فرد خلاق ‌تر، با اعتماد به نفس‌ تر و خوش‌ بین‌ تری در هر کاری که انجام می‌ دهیم باشیم. این تکنیک‌ ی ساده، قدرتمند و ثابت شده‌ است که می‌ توانیم برای دور انداختن محدودیتهای تحمیلی و حرکت به سمت درک استعدادهایمان استفاده نماییم:

 

رویاهای بزرگ داشته باشید، شما هیچ محدودیتی ندارید

نقطه شروع موفقیت‌ های بزرگ و پیروزی‌ ها همیشه یک جا بوده، رویایی موفقیت و پیروزی!
فقط ما هستیم که باید “در رویای رویاهای بزرگ باشیم”. هیچ چیزی به این اندازه مهم نیست تا جلوی این که محدودیت‌ های خود را کنار بگذاریم و در مورد چیزهای فوق‌ العاده‌ ای که می توانیم داشته باشیم و انجامش دهیم رویاپردازی نمابیم را بگیرد پس رویا پردازی را آغاز کنیم.

حکیمی میگفت: ” ما باید در رویای رویاهای بزرگ باشیم تنها به این خاطر که رویاهای بزرگ قدرت به حرکت درآوردن افکار بشر را دارند”.
وقتی شروع به داشتن رویای رویاهای بزرگ کنیم، میزان عزت نفس و اعتماد به نفس‌ ما بلافاصله افزایش یافته و در مورد خودو توانایی‌ هایمان در مقابل هر چیزی که اتفاق می افتد احساس مثبت‌ تری خواهیم داشت.
شما چطور ؟ چه رویاهایی دارید و آیا رویاهاتون را میفروشید ؟

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.