آینده شما با شکرگزاری و قانون جذب

223

آینده شما با شکرگزاری و قانون جذب

ترسیم زندگی آینده شما با قدردانی و شکرگزاری

دوستان عزیز سایت پرورش افکار به قسمت آخر سری مقالات شکرگزاری و قانون جذب رسیده ایم. در این مقاله می خواهیم زندگی آینده خود را با کمک شکرگزاری و قدرشناسی ترسیم کنیم. با ما همراه باشید.

این شما هستید که زندگی خود را می سازید و قدرشناسی در وجود شما وسیله ای است تا زندگی بسیار جالب و شگفت انگیزی برای خودتان رقم بزنید. دوستان عزیز سایت پرورش افکار تاکنون با اجرای تمرینات زمینه ای را برای خود فراهم کرده اید که با استفاده از نیروی عظیم شکرگزاری و قانون جذب، طبقات بیشتری را به این زمینه ها اضافه می کنید. این را بدانید که ساختمان زندگی شما هر روز بلندتر می شود و تا جایی پیش می رود که حتی می توانید به آسمان برسید و ستاره ها را لمس کنید. مطمئن باشید وسعت و بلندایی که به آن در اثر بهره گیری از نیروی شکرگزاری و قانون جذب به آن دست پیدا خواهید کرد، بی انتها می باشد و هرچه را که تجربه خواهید کرد مانند کهکشان بی نهایت خواهد بود.

مسیر ایده آل برای ادامه ی راه از همین حالا به بعد آن است که زمینه ی شکرگزاری و قدرشناسی را که فراهم کرده اید را به خوبی حفظ نمایید و رفته رفته بر آن بستر ساختمانی را بنا کنید تا به تمام اهداف موردنظر خود دست پیدا کنید. با تمرین و تکرار هر چه بیشتر شکرگزاری و قانون جذب می توانید آن را عمیق تر احساس کنید و این پروسه زمان کمتری را از شما می گیرد.

مثلا تمرین قدرشناسی را به یاد داشته باشید را به مدت سه روز در هفته انجام دهید، یا این که آن را با دو تمرین دیگر ترکیب نمایید. شما می توانید با نگه داشتن بستر فعلی به ساختن طبقات زندگی خود کمک کنید تا با کمک قانون جذب زندگی تان هر روز بهتر و بهتر شود. مثلا می توانید تمرین قدرشناسی را به یاد داشته باشید را در یک روز انجام دهید. فردای آن روز تمرین روابط صمیمانه را انجام داده و روز سوم تمرین ثروت پاداش شکرگزاری را اجرا کنید.

در طول هفته چهار روز را به تمرین قدرشناسی اختصاص دهید، یا به انتخاب خودتان ترکیب سه تمرین دیگر را انجام دهید که این کار باعث سرعت بخشیدن به کار و حفظ احساس قدرشناسی در شما خواهد شد. انجام دادن تمرین شکرگزاری قدرشناسی را به یاد داشته باشید را در پنج روز هفته و ترکیب آن با چهار تمرین دیگر به انتخاب خودتان سبب می شود که انرژی مثبت شما در سلامتی، شادی، ثروتمندی و یا هر زمینه ی دیگری از زندگی تان به صورت چشمگیری افزایش پیدا کند.

همین طور تکرار تمرین قدرشناسی را به یاد داشته باشید در شش یا هفت روز هفته و ترکیب آن با هر تمرین دیگری به انتخاب خودتان سبب می شود که شما به یک کیمیاگر واقعی بدل شوید و هر چیزی که بر سر راه زندگی تان قرار دارد را به طلای واقعی تبدیل کنید.

پیشنهادهای انجام تمرین شکرگزاری

پیشنهادهای انجام تمرین شکرگزاری قانون جذب

برای آن که بتوانید انرژی مثبت را در زمینه های مهم زندگی تان مانند سلامتی، شادی، روابط و دیگر چیزهایی که دارید همواره در جریان نگه دارید، می توانید تمرین های ویژه شکرگزاری را در هر زمینه ای روزی یک بار در هفته تکرار نمایید. هر چند اگر می خواهید که این انرژی را در هر زمینه ای از زندگی خودتان به خوبی افزایش دهید، مسلما باید آن تمرین را بیشتر انجام دهید، یا این که چند روز در هفته را به تمرین اختصاص دهید. اگر احساس می کنید که حالتان خوب نیست، شاید بخواهید که تمرین شکرگزاری و قانون جذب را برای دریافت سلامتی تان روزی یک بار و یا چند بار انجام دهید.

انرژی مثبت شکرگزاری در قانون جذب

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۱

شما می توانید تمرین انرژی مثبت مانند غبار همه را فرا می گیرد را به بخشی از زندگی روزانه خود تبدیل نمایید. به جز این که می توانید این انرژی را مانند غباری روی تمام افرادی که خدمتی را به شما ارائه می دهند بپاشید. حتی می توانید این تمرین را به شکل دیگری انجام دهید و گرد و غبار انرژی مثبت را روی همه کس و همه چیز بپاشید. مثلا اگر مدیرتان کمی ناراحت است می توانید غبار انرژی مثبت را روی او بپاشید، یا هرکسی که حال خوبی ندارد و شما با او برخورد می کنید و احساس می کنید که به کمک و یاری نیاز دارد، می توانید از این انرژی استفاده کرده تا به خوب کردن حس و حال او کمک کنید.

شکرگزاری و قدردانی انتها ندارد

ما هر روز شکرگزاری و قدردانی را تمرین می کنیم، چون قدرشناسی به بخشی جدانشدنی از زندگی ما تبدیل شده و در تمام سلول های ما وجود دارد و به الگویی در ضمیر ناخودآگاه مان بدل شده است. ولی اگر شما در برهه ای از زندگی گرفتار مشکلاتی شدید نباید تمرین شکرگزاری و قانون جذب را از یاد ببرید، چون انرژی مثبت بخار می شود.

شما می توانید از تمرین شکرگزاری به عنوان یک سنجش استفاده کنید و به بررسی زندگی تان بپردازید. مثلا اگر احساس می کنید به اندازه کافی احساس شادمانی ندارید، باید تمرین قدرشناسی خود را افزایش دهید. اگر مشکل کوچکی در بخشی از زندگی تان اتفاق بیفتد، به سرعت تمرین های قدرشناسی خود را بیشتر کنید تا تمام آن ها به راحتی حل شوند. دیگر با دیدن ظواهر چشمتان کور نمی شود و به جای آن دنبال خداوند هستید تا از او برای تمام شرایط زندگی خود قدردان و سپاسگزار باشید. خدایی که می دانید همیشه در کنار شماست و به شما کمک می کند تا تمام ناخواسته ها و مشکلات دود شوند و به هوا بروند.

قانون جذب، کائنات و شما

قانون جذب، کائنات و شما

با شکرگزاری و قدردانی می توانید به آن درجه ای برسید که فراوانی بی انتهایی را در زندگی تجربه کنید. راه رسیدن به این درجه از قدردانی، از مسیر ارتباط با کائنات و یا اگر ترجیح می دهید، روح یا پروردگار می گذرد. شما می توانید به جهان هستی به عنوان پدیده ای از معجزه های خودتان بیندیشید و زمانی که به آن فکر می کنید، سرتان را بالا بگیرید و به آسمان نگاه کنید. بدون شک عالم هستی و در راس آن پروردگار بزرگ و جهان آفرین بالاتر از شما قرار دارد، ولی در خانه، در هر چیزی و هر کسی نیز وجود دارد. یعنی این که عالم هستی در وجود شما نیز هست.

زمانی که به این اعتقاد و باور برسید که تمام جهان هستی برای شما خلق شده تا شما بیشتر زندگی کنید، سالم تر و زیباتر باشید و از هر چیزی که می خواهید بیشتر داشته باشید، سبب می شود که شما نسبت به خداوند و عالم هستی و هرچه در زندگی تان دریافت می کنید احساس خالصانه شکرگزاری داشته باشید و به این صورت شما یک رابطه شخصی بین خودتان و خداوند عالم هستی برقرار کرده اید.

به راستی که قدرشناسی و شکرگزاری راز هر موفقیتی است و درها را به روی ایده های جدید و کشف های تازه باز می کند. همان گونه که دانشمندان بزرگ مانند انیشتین و نیوتن اثبات کردند. تصور کنید که همه دانشمندان از آن ها پیروی می کردند، آن گاه جهان به سمت فهم، شعور و رشد و پیشرفت هدایت می شد.

بنابراین هر جایی که می روید قدرشناسی و شکرگزاری را همراه خود داشته باشید. تمام موقعیت های زندگی و کارهای خود را با نیروی شگفت انگیز شکرگزاری و قانون جذب در هم بیامیزید تا تمام رویاهای شما به حقیقت تبدیل شوند. هنگامی که شما در طول زندگی تان با قدرشناسی به وضوح از خداوند کمک و یاری طلب کنید، مطمئن باشید که شرایط اطرافتان در موقعیت های چالش برانگیز به صورت شگفت انگیزی تغییر می کند و دگرگون می شود.

پایان

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

1 نظر
  1. مرتضی عابدی می گوید

    سلام جناب استاد شریفی عاشق شما وگروه عالیتان هستم بست بیست بیستید

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تخفیف شگفت انگیز پرمخاطب ترین دوره موفقیت در دنیا ( کارشناس جذب شوید ) به مدت محدود
اطلاعات بیشتر و ثبت نام