پنج راز طلایی درباره قدرت جذب که به شما نگفته اند

505

تمام چیزهایی که باید در مورد قدرت جذب بدانید

تمام چیزهایی که باید در مورد قدرت جذب بدانید

دوستان عزیز سایت پرورش افکار درباره قدرت جذب این مقاله را به رشته تحریر در آورده ایم، برای اینکه متوجه شوید چطور از قانون جذب استفاده کنید تا بتوانید به اهداف و خواسته های خود برسید، مخصوصا زمانی که در ابتدا راه هستید. موارد زیادی راجع به قدرت جذب آمده که متاسفانه نکات مهم آن را به کسی نمی گویند تا در زندگی خود استفاده کنید و به بهترین شکل آن را بسازید.

اما نگران نباشید چون در این مقاله می خواهیم درباره قدرت جذب و ۵ راز طلایی آن صحبت کنیم که شما می توانید در همه مراحل زندگی مثل جذب پول، داشتن یک زندگی ایده آل، شغل مناسب و… به نحوه احسن از آن استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

۱ – قدرت جذب مدام در حال اجرا شدن است

کانال تلگرام پرورش افکار

یکی از موارد غلطی که پیش آمده این است که افراد فکر می کنند قدرت جذب را خودشان به وجود آورده اند و از آن در زندگی استفاده می کنند. ولی این باور اشتباه است؛ بلکه قدرت جذب مدام در حال اجرا شدن است و بر زندگی همه افراد تاثیر می گذارد.

قدرت جذب یک محرک است که در مقابل فکر و احساس ما عکس العمل نشان می دهد. در واقع به هر چیزی که فکر کنیم آن را می توانیم جذب کنیم. هر موضوعی که به ذهنتان خطور کند، همان ارتعاش را به کائنات می دهید و کائنات طبق آن ارتعاشی که دریافت کرده اند را وارد زندگی ما می کنند.

قدرت جذب به این صورت است که به هر چیزی که فکر کنید، می توانید آن را جذب کنید. آن چیز چه مثبت باشد چه منفی فرقی نمی کند. اگر به فقر فکر کنید، فقر را جذب می کنید. اگر به ثروت فکر کنید، ثروت را جذب می کنید. اگر به رابطه خوب فکر کنید، همان را جذب می کنید.

پس به هر چیزی فکر کنید، بر اساس قانون جذب کائنات آن را وارد زندگی تان می کنند. وقتی ذهنتان را در اختیار بگیرید مطمئنا می توانید به هدفتان برسید، ولی اگر نتوانید ذهنتان را در اختیار داشته باشید، همان طور باقی می مانید و پیشرفت نمی کنید. اما با تمرین کردن می توانید این کار را به راحتی انجام دهید و به تمام خواسته های خود برسید.

جذب ناخواسته ها به حالت اتفاقی

۲ – جذب ناخواسته ها به حالت اتفاقی

ممکن است به صورت ناخواسته اتفاق های بد را جذب کنید، مثل ترس، دلهره ، خشم، در کل هر چیزی که منفی باشد باعث می شود به چیزهای بد فرکانس بدهید و آن ها را تصادفی جذب کنید. مثلا اگر شما مدام ترس داشته باشید نه تنها به اهدافتان نمی رسید، بلکه همان ترس را وارد زندگی خود می کنید.

مثلا اگر دوست داشته باشید که به خانه دلخواهتان برسید، ولی با جملاتی مانند «من لیاقت ان را ندارم»، «هیچ وقت به آن نخواهم رسید»، «چطور امکان پذیر است» و…. امکان دارد چیزهایی را جذب کنید که برخلاف نظر و خواسته تان باشد. پس وقتی به خواسته تان فکر می کنید، هرگز به راه رسیدن به آن توجه نکنید. چون زمانی که در مدار خواسته خود قرار بگیرید، کائنات به راحت ترین شکل شما را به خواسته تان می رسانند.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۱۹

۳ – چیزی که می خواهید را رها کنید

موضوع دیگر راجع به قدرت جذب رها کردن آن است، طبق قانون جذب زمانی که بخواهید به هدفتان برسید باید آن را رها کنید و به آن بچسبید. منظور از رها کردن این است که روی هدف خود وسواس نداشته باشید و به آن نچسبید؛ بلکه باید آن را رها کنید.

یادتان باشد که در همه این مراحل باید مطمئن باشید که به هدف خود می رسید. زمانی که خواسته ای دارید باید آن را با خونسردی به همراه حس خوب در جهت رسیدن سوق دهید و اینکه اصرار داشتن باعث نرسیدن به هدف می شود.

۴ – تعیین کردن اهداف و خواسته ها

مورد دیگری از قانون قدرت جذب که هیچ کس به آن اشاره ی نکرده، تعیین کردن اهداف است. کلید مهم قدرت جذب این است که اهدافتان را به صورت واضح بنویسید. زمانی که شما هدفتان را دقیق ننویسید، ارتعاش نامعلوم به کائنات می فرستید. زمانی که نتوانید ارتعاش درستی را برای کائنات بفرستید، چطور انتظار برآورده شدن آن را دارید. به همین علت بیشتر افراد فکر می کنند که با قدرت جذب نمی توانند به اهداف خود برسند.

شاید شما در ذهن خود یک خانه بخواهید، ولی همین که در ذهن خود این هدف را بخواهید کافی نیست؛ باید آن را به صورت دقیق و واضح روی برگه بنویسید. با این کار شما تمام درخواستتان را به کائنات می فرستید.

رسیدن به آن چیزی که می خواهید زمان زیادی می برد

۵ – رسیدن به آن چیزی که می خواهید زمان زیادی می برد

در این که شما با قدرت جذب این توانایی را دارید که قادر هستید به خواسته و اهداف خود برسید، هیچ شکی نیست و اینکه تمام اصول قدرت جذب و کائنات را بدانید و آن را مو به مو اجرا کنید، می توانید زندگی بسیار خوبی را برای خود فراهم کنید. همه این ها مستلزم زمان است شما برای رسیدن به خواسته تان باید صبر کنید تا به اهداهتان برسید.

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل از قدرت جذب استفاده کنید، باید در استفاده از مواردی مثل تصور کردن، عبارت تاکیدی و… قوی شوید. باید به صورت خیلی دقیق روی اهدافتان تمرکز پیدا کنید. متمرکز شدن روی اهداف در شروع کار خیلی مشکل است؛ ولی در ادامه می توانید با تمارینی که در بالا گفته شد به مهارت برسید و راحت تر روی آن ها تمرکز کنید.

تمرکز کردن روی اهدافتان باعث می شود که فرکانس آن خواسته را به کائنات بدهید. تمرکز کردن یکی از راه های بسیار خوب برای فرستادن فرکانس است. باید به طور مداوم این کار را انجام دهید تا به خواسته خود برسید.

این را بدانید برای رسیدن به اهداف خود باید زمان بگذارید و صبر داشته باشید. ولی قسمت جالب این جاست که اگر تمارین را به درستی انجام دهید، به صورت درست می توانید به کائنات فرکانس بدهید و در مدت زمان کوتاهی آن خواسته مورد نظر وارد زندگی تان شود. نتایج به دست آمده باعث اشتیاق شما برای ادامه دادن این کار می شود.

شما اگر هر روز این تمارین را به درستی انجام دهید و برایش وقت بگذارید، به تدریج به جذب های کوچک و بزرگ می رسید و شادی وارد زندگی تان می شود و در آخر زندگی تان به شکل مثبتی تغییر می کند. پس این کار را هر روز انجام دهید و فقط صبر داشته باشید تا نتایج شگفت انگیز آن را ببینید.

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

1 نظر
 1. فرانک می گوید

  سلام.
  اقای شریفی تو کانال درباره حس خوب گفته. وقتی ی روز واقعا حوصله نداره ادم . نباید خانواده اش درکش کن. خوب من حالا انتظار ندارم درکم کنن اقای شریفی میگفت زیاد اهمیت نده ولی ماشاالله خانواده من جورین میگن ی کاری میکنن من رو هر جور شده ناراحتت میکننن بعد میشین سر جاشون.
  من خودم هزار تا مشکل دارم. واقعا همش تحقیرم میکنن جوری تحقیرم میکنن که اشکمو در میارن بعد اروم میشن
  اخه مگه من این و ارتعاش دادم کی رو این رو ارتعاش میده تحقیر شدنشو؟زدم ی فیلم ببیبینم گفتن خیلی بی عرضه ای خاک تو سرت اخه فیلم کجاش تحقیر شدن منو داره. اصلا منو دوست ندارن نمیدونم چرا هر کاری میکنم تو خونه تنها بودنی اشپزی میکنم با خودم میگم الان میان تعریف میکنن این جوری خونه رو تمیز میکنم. مثلا ی نخود که میره زیر میز تا صبح مغزمو میخورن تا جیغ بزنم بیخیالم بشن. دیشب حال نداشتم شوهر خواهرم خونه نبود مجبور بودم برم خونه خواهرم بهش میگم پیش من نخواب من حالم خوب نیست دلم میگیره اصلا به من تو جه نکرد فقط کار خودشو کرد منو عصبی میکته این کارا بعضی وقتی حس میکنم هیچی زندگی دست من نیست اختیار زندگیم دست من نیست فقط خانواده اره میدونم خودم دادم دستشون ولی میدونید میگم چنان تحقیرم میکنن تا من قبول کنم کلی انرژی جمع میکنم میگم نمیشم هر ثا نیه میگن دقیقا شبیه مثال اقای شریفی اون پولدار از راه حرام پولدار شده وای مثل این حرفارو اونقدر میگن میگن کلا میگم ولم کنید دیگه نمیرم
  یا میخوام با یکی اشنا بشم. نمیاد خواستگاری مامان تازه یک ساعت باهاش حرف میزنم سر غذا پسر رفت چرا ناراحتی من میدونستم تو بی ارزی مامان از اون ناراحت نیستم حالم خوب نیست مشکل من اون پسر نیست مشکل وضعیت خودم حال خودم من میدونم تو مقصری مامان من با هیچ کس بد حرف نمیزنم خوب رابطه تموم میشه شروع میکنه دیدی تو مقصر بودی دیدی تو این جوری میکنی تو نمیدونم چی میخوای از زندگی مامان من با خودم میگم خوب این نشد یکی دیگه این همه ادم یکی پیدا نمیخواد بشه با من ازدواج کنه من از اخلاق این پسر خوشم نمیومد با معیارای من جور نبود. مامانم میگه خاک تو سرت تو نمیتونی زندگی تشکیل بدی ببین خواهرتو اروم کنار میاد خوب ی روز دیگه کنار میام خاک تو سرت ابجیتو ببین چه جوری با جواب شوهرشو میده. میان پشت در اتاقم وای میستن من با پسر چی حرف زدم صبحش باز خواستم میکنن تو چرا به پسر این و گفت اون چرا اون رو گفت این چرا این جوری شد خیلی عصبیم میکنه از استرس شدید زدن نابارور شدم. اجازه نمیدن ی دوست داشته باشم اجازه نمیدن ی کاری انجام بدم همه چیز باید تحت مراقبت اینا باشه مخالف اینا باشه تحقیر میکن جلو مردم جلو همه چنان تحقیر میکنن میگم غلط کردم .
  الان میرم بدنسازی مامانمینا میرن ی جای دیگه وای اونقدر حرف میزن میگم بابا من رشته مو دوست دارم میخوام برمبابام شروع میکنه خودتو نزن به خر بازی ابله حرف مانیناتو گوش بده باز بیخیال میشم مگه با تو نیستیم نفهم فردا ببرش بنویس اون ورزش ۲۷سالمه ولی این دختر ۲سال باهام رفتار میکنن راهنمایی کنید میخوام مشکلمو حل کنم

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.