کتاب راز نوشته راندا برن برگرفته از مستند راز

دانلود کتاب راز

دانلود کتاب راز

کتاب راز نوشته راندا برن معروف‌ترین کتاب درزمینه‌ی قانون جذب است. این کتاب از روی مستند راز نوشته‌شده است. در مورد اعتبار این کتاب همین بس که به ۴۴ زبان ترجمه‌شده است و ۲۱ میلیون نسخه از آن فروش رفته است.

فیلم راز زمانی که ساخته شد سروصدای زیادی به پا کرد و در این مدت که از ساخته‌شدن آن می‌گذرد (حدود ۱۰ سال) در تمام برنامه‌های معروف اساتید راز را دعوت کرده‌اند و تقریباًهمه‌جا از آن صحبت شده است.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب چیست؟ رابطه‌ی دقیق احساسات و قانون جذب

 داستان ساخته‌شدن فیلم راز به قلم راندا برن

یک سال پیش زندگی‌ام از هم متلاشی شد. تا سر حد مرگ کار می‌کردم. ناگهان پدرم فوت کرد و رابطه‌ام با همکاران و عزیزانم دچار اغتشاش شد. در آن موقع حتی به ذهنم هم خطور نمی‌کرد که در کمال یأس و ناامیدی موهبتی الهی نصیبم شود.

به دلیل موقعیت پیش‌آمده، به رازی بی‌نظیر نگاهی اجمالی انداختم .به راز زندگی،که درواقع کتابی یک‌صد ساله بود و دخترم هیلی آن را به من داد. من ردیابی راز را در سرتاسر تاریخ شروع کردم. این‌که بیشتر مردم از آن خبر داشتند، برایم باورنکردنی بود، آن‌هم بزرگ‌ترین افراد در طول تاریخ، مثل افلاطون، شکسپیر، نیوتون، هوگو، بتهوون، لینکلن، ادیسون و انیشتین.

ناباورانه از خودم پرسیدم:”چرا تک‌تک مردم از این قضیه خبر ندارند؟”در اشتیاقی مبنی بر در میان گذاشتن این راز با مردم جهان می‌سوختم و ازاین‌رو جستجوی افراد حیاتی را که از این راز خبر داشتند، شروع کردم.

 

سروکله آن‌ها یکی پس از دیگری پیدا شد. من حکم مغناطیس را پیداکرده بودم؛ با شروع تحقیق و جستجو، صاحب‌نظران مهم در قید حیات یکی پس از دیگری به‌سوی من جذب شدند.

وقتی یک تعلیم‌دهنده را کشف کردم، او باعث کشف نفر بعدی شد، تا این‌که به‌صورت زنجیره‌ای درآمد. فقط در عرض چند هفته کوتاه، من رازی  متعلق به قرونی متمادی را ردیابی کردم و به کشف مربیان این راز نائل آمدم.

دیدگاه نشان دادن این راز به جهانیان در قالب فیلم، در ذهنم نقش‌بست و طی دو ماه بعدی، بچه‌های تیم تولید  فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی  این راز را آموختند. این خیلی مهم و ضروری بود که تک‌تک اعضای تیم از آن آگاه شوند، چون بدون آگاهی، مجاهدت ما در این زمینه غیرممکن بود.

برای همین من با اعتقادی راسخ از استرالیا به ایالات متحد که پایگاه اکثر مربیان در این زمینه بود، پرواز کردم. هفت هفته بعد، تیم راز از پنجاه‌وپنج مربی مهم سرتاسر آمریکا فیلم‌برداری کرد که نتیجه‌ی آن فیلمی صدوبیست ساعته بود.- اینجاست که می‌گویم قسمت اعظم فیلم راز سانسور شده است و مهم‌ترین چیزی که در آن حذف‌شده است قانون ارتعاش است.- هشت ماه بعد راز روی پرده بود.با پخش فیلم در سراسر جهان،ماجراهای معجزه‌آسا رو شد:مردم راجع به شفابخشی دردهای مزمن، افسردگی و بیماری‌های جورواجور،راه رفتن برای اولین بار بعد از تصادف، یا حتی بهبود در بستر مرگ، برایمان نوشتند.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب کار می‌کند؟

 

مردم با به‌کارگیری از راز، توانسته بودند به خانه، شریک زندگی، اتومبیل، شغل دلخواه، ارتقای مقام و تغییر و تحول شغلی برسند. راز انگیزه‌ای شد تا در این زمینه پزشکان، بیماران، دانشگاه‌ها، مدارس  بادانش آموزان، باشگاه‌های ورزشی، با مراجعه‌کنندگان و اماکن مذهبی و مراکز معنوی با جماعت خود، مواردی را در میان بگذارند. مهمانی‌هایی در این مورد در خانه‌هایی در سراسر جهان برگزار شد که در آن‌ها مردم اطلاعات خود را با عزیزان و خویشاوندان در میان می‌گذاشتند. اسرار باعث جذب انواع و اقسام چیزها شد، از یک پَر بخصوص گرفته تا ده‌ها میلیون دلار پول. تمام این اتفاق‌ها به فاصله چند ماه از پخش فیلم افتاد.

بیوگرافی راندا برن

هدف من از نوشتن اتفاق‌هایی که برای من (راندا برن) بعد کشف راز افتاد، این است که شادی و لذت در میلیاردها نفر در سراسر جهان بود،که هنوز هست. تیم راز هرروز با دریافت هزاران هزار نامه از مردم جهان در هر سن و سال و نژاد و ملیتی که بابت دستیابی به شادی و لذت قدردانی خود ابراز می‌کردند، تحقق این هدف را لمس کرد. با این آگاهی، هیچ کاری نیست که نتوانیم انجامش بدیم. هرکسی یا هر جا که باشی راز قادر است هر آنچه بخواهی به تو بدهد.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب و انرژی مثبت

 

در این کتاب ۲۴ تعلیم‌دهنده‌ی برجسته و شگفت‌انگیز سهم دارند. کلان آن‌ها در سرتاسر آمریکا و در اوقات مختلف فیلم شد. بااین‌حال همه هم‌صدا هستند. این کتاب شامل سخنان تعلیم‌دهندگان راز و داستان‌هایی شگفت از این راز است که به فعل درآمده است. من تمام‌مسیرهای ساده نکته‌ها و میانبرهایی را که خود یاد گرفته‌ام با تو در میان می‌گذارم تا تو هم بتوانی به زندگی رویایی خود برسی.

خواهی دید که من در سرتاسر کتاب در خانه‌هایی بخصوص کلمه‌ی تو را بزرگ نوشته‌ام. دلیلش این است که می‌خواهم تو، خواننده‌ی کتاب احساس کنی و بدانی که من این کتاب را برای تو خلق کرده‌ام. وقتی من کلمه‌ی تو را به کار می‌برم، یعنی مستقیم با تو صحبت می‌کنم. قصد من این است که تو ارتباطی شخصی با صفحات کتاب برقرار کنی چون کتاب راز برای تو خلق‌شده است.

 

مستند راز

 

همین‌طور که این کتاب را می‌خوانی و راز را یاد می‌گیری، متوجه می‌شوی که چطور می‌توانی هر کاری می‌خواهی انجام دهی. خود واقعی‌ات را می‌شناسی و از شکوه و جلال راستینی که در انتظار توست، آگاه می‌شوی.

هر آنچه به زندگی‌ات وارد می‌شود، درواقع تو خودت آن را به‌سوی زندگی‌ات می‌کشانی و به‌واسطه تصویر ذهنت است که آن را جذب می‌کنی.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۶

مایکل برنارد بک ویث

(غیب‌گو و مؤسس کانون معنوی اکیپ اینترنشنال)

من ناظر وقوع معجزاتی در زندگی مردم بوده‌ام. معجزه‌های مالی،شفابخشی،جسمانی،روحی و ارتباطی.

باب پراکتر

(فیلسوف،مؤلف و مربی شخصی)

خیال می‌کنی به چه دلیل است که فقط یک در صد جمعیت دنیا نودوشش درصد از تمام پول‌های دنیا رتبه دست می‌آورند و آن‌ها را در اختیاردارند؟ خیال می‌کنی این تصادفی است؟ نه. به این شیوه طرح‌ریزی‌شده است. آن‌ها چیزی را درک کردند. آن‌ها به راز پی بردند.

جان آساراف

(کارآفرین و متخصص بازار پول)

تو خودت قوی‌ترین مغناطیس عالم هستی! تو قدرت جاذبه‌ای در خودت داری که از هر چیزی در این دنیا قوی‌تر است و این قدرت مغناطیس سنجش ناپذیر از افکار خودت ساطع می‌شود.

باب پراکتر

اگر بتوانی در مورد هر آنچه در ذهنت می‌خواهی فکر کنی و آن را به‌صورت فکر غالب درآوری، همان را وارد زندگی‌ات می‌کنی

لیزا نیکولز

(مؤلف و طرفدار نیروی شخصی)

قانون جذب به همان اندازه که تو فکر می‌کنی، فعالیت می‌کند. هر وقت تو غرق در تفکر می‌شوی، قانون جذب هم دست‌به‌کار می‌شود. وقتی راجع به گذشته فکر می‌کنی، قانون جذب هم کار می‌کند. وقتی هم در مورد زمان حال و آینده فکر می‌کنی، قانون جذب اعمال می‌شود. این روندی مداوم است. تو نمی‌توانی دکمه مکث و توقف را بزنی. قانون جذب مثل افکار تو همیشه در حال فعالیت است.

مایکل برنارد بیک ویث

آفرینش به‌طور مداوم رخ می‌دهد. هر دفعه که فردی فکری دارد یا یک روش تفکر طولانی و سابقه‌دار دارد، افکارش درروند خلق قرار دارند و جیزی از این افکار آشکار می‌شود.

 

   (پس هر آنچه را که فکرش را بکنی، تصویر زندگی تو در آینده‌ات خواهد شد.) 

فراموش نکنید که قانون زندگی، قانون باورها است.

قانون جذب و انرژی مثبت دگرگون کننده است.

 

**** به درخواست صاحب اثر لینک دانلود کتاب راز برداشته شد

 

امیدوارم که مطلب امروز برای شما مفید بوده باشد. بی‌صبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم.

حتماً در قسمت پایین نظر بدهید و این مطلب را در گوگل پلاس و فیس بوک شیر کنید تا با کمک شما ما در گوگل محبوب شویم

امیر شریفی

18 نظر
 1. سارا می گوید

  مقاله هاتون عالیههههههه .مختصر .مفید وکارساز
  من واقعا حالم عوض شد .حس خوبی بم دست داد با اینکه تمریناشو انجام ندادم .بازم میگم مقاله هاتون عالییهههههه

 2. احمدزمندی می گوید

  سلام خدمت استاد گلم اقای شریفی
  مطالب بسیاراموزنده بود خیلی حسم خوب کرد و مننونم از شما که باقدرت وانرژی تمام وقت میزارید خیلی خیلی عالی بوووود

 3. tarane می گوید

  واقعاجالب بودووادارکننده به فکر

 4. سولماز می گوید

  بسیار عالی و آموزنده بود، سپاس بیکران از پروردگار مهربان و شما جناب شریفی بابت این همه محبت و آگاهی و بیان و آشکار کردن راز هستی

 5. مجید می گوید

  سلام سلطان
  آقای شریفی الان بیمارستانم البته همراه بیمارم. با اینکه خسته بودم اما تا ساعت ۳ بیدار موندم که وقت کنم حرفاتون گوش بدم.ی فکر بابت دوره میاد به ذهنم که سعی میکنم بهش فکر نکنم.اینم بگم زیر صدای اون ساخت ساز نمیاد

 6. alimt160@gmail.com می گوید

  ممنون?

 7. شهناز می گوید

  و اما در مورد فایل صوتیتون ببینید بعضی از دخترها مخصوصا قدیمیا تو سن نه یا ده سالگی با مردی ازدواج میکردن که شدیدا بداخلاقه یا بیماردله یعنی خیانت میکنه حالا اینجا باید بگیم این دختر ۹ساله خودش این مرد رو جذب کژده اخه این بچه که اصلا به ازدواج فک نمیکرده چه برسه به خیانت
  سوال دومم هم اینه بچه ایه که وقتی متولد میشه معلوله یا مثلا تو سن دو سالگی سرطان میگیره این که خودش نمیتونسته جذب کنه پس چطوریه
  سوال سومم
  همونطور که خودتون میگین ما نمیتونیم همه رو راضی نگه داریم حالا وقتی شما میگی وقتی خودتو دوست داشته باشی همه دوست دارن این کلمه همه منطقی نیست چون پیامبرها هم خودشونو دوست داشتن اما دشمنم داشتن
  سوال چهارم
  شما میگین زنی که شوهرش خیانت میکنه خانمه خودشو دوست نداشته ما زیاد داشتیم ائمه که زناشون بد بودن اینا یعنی ائمه ما خودجونو دوست نداشتن که گیر این زنا میفتادن از,طرفی بعضی ادما واقعا مشکل شخصیتی دارن و واقعا چشم چرانن و این ربطی به اینکه زن این ادم چشم چران خودشو دوست نداره پس واسه همین مرد چشم چران خیانت کرده نداره
  بازم مرسی که به سوالام حواب میدین
  من همسو با سایت هستم و به شدت مطالب رو مطالعه میکنم و دوستتون دارم

 8. alimt160@gmail.com می گوید

  سلام میشه یه کانالم راه بندازین برای کنکور به خدا خیلی للرمه قول میدم بچه های مدرسمونم عضو کنم دستتون درد نکنه مطمئنم بهترین مشاوری هستید که از راهنماییاش بهره مند خواهیم بود لطفا

  1. admin می گوید

   سلام علی جان

   🙂 اتفاقا زیاد بهم گفتن ولی بعیده مگر اینکه همکارام راه بندازن منم گاها کمکشون کنم. ترجیهم همیشه قانون جذبه. گاها به شاگردامم میگم که من فقط قانون جذب بلدم!

   موید باشید

 9. alimt160@gmail.com می گوید

  چرا حذف کردن خود راندا برن باعث اینکار بوده؟

  1. admin می گوید

   سلام

   مشخصا راندابرن هم اطلاع داشته چون تهیه کننده فیلم بوده. میگفتند به دلیل اینکه فیلم عام پسند بشه و وارد مباحث تخصصی نشه. در اون صورت مسلما فروش فیلم خیلی کم میشد

   موید باشید

 10. فاطمه می گوید

  سلام با تشکر فراوان از مطالب بسیار پر باری که به اشتراک میگذارید
  اخرین فایل زیپ شده کتاب راز فایلش باز نمیشه
  از حالت زیپ خارج نمیشه خیلی تلاش کردم ولی درست نمیشه ایراد از چیه؟

  1. admin می گوید

   سلام

   ممنون که تذکر دادید. فرمت فایل rar بود و برخی از گوشی ها برای باز کردنش مشکل دارند. فرمت فایل را عوض کردیم و دوباره آپلود کردیم.

   موید باشید

 11. hmide می گوید

  سلام. اقای شریفی بابت زحمتی که کشیدید ( متن مربوط به راز) واقعا ممنونم. اما راستش حس خوبی نسبت به افکار بیگانه ندارم. صحبتها و جمله بندی های قابل درک شما مفهوم این ارتعاش و قانون جذب را ساده و قابل درکتر کرده. اینکه شما نهایت این جذب انرژی مثبت را توکل به خدا میدانید و چگونگی کار را واگذار به خدا میکنید به نظر بنده قابل ستایش است. ایمان و اعتقاد به پر قدرت ترین منبع ارتعاشات مثبت و مهر و محبت جهان کار شما را دو چندان ارزشمند کرده. لطفا بیشتر در مورد کنترل احساسات و نوع ارتعاشات و همسو شدن با انها فایل صوتی بگذارید. بسیار سپاسگذار از زحماتتان!!!!!!!!!

  1. admin می گوید

   سلام

   تمام سعیم همین است که قانون جذب را با دین مبین اسلام و خداوند برزرگ و مهربان توضیح دهم. اینجا چون اجازه نداشتم به سلیقه شخصیم در مقدمه کتاب دست ببرم همین متن را گذاشتم

   موید باشید

   1. خدیجه می گوید

    سلام آقای شریفی نمیدونم چجوری از شما تشکرکنم ازاینکه قانون جذب رو راحت تشریح میکنید وبه سوالات خیلی زود جواب میدید فقط میتونم بگم سپاسگزارم سوالم اینه که در جذب فراوانی پول،میتونیم پولی رو که هرروز باید تا شب خرج کنیم با اون برای خانواده مون یا هرکسی که دوست داریم چیزی بخریم و سوال دیگه اینکه آیا از نظر شما هم برای جذب پول بیشتر باید قسمتی از آن را بخشید ممنونم که وقت خودتون رو برای اعضا میزاریدوببخشید که خیلی سوال میکنم

    1. admin می گوید

     سلام

     بله میتونید برای کسی بخرید. صد در صد بخشش مال را زیاد میکند بخشش از احساس دارندگی می آید

     موید باشید

     1. خدیجه می گوید

      آقای شریفی چند شب قبل قرصی که باید به پسرم میدادم اشتباها خودم خوردم به فکرم رسید از قانون جذب برای تقویت حافظه استفاده کنم لطفا مرا راهنمائی کنیدمتشکرم

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام