داغ ترین پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد ثروت و روابط

ثروت و روابط

پادکست داغ ترین پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد ثروت و روابط

پاسخ به سوالات آموزش قانون جذب در مورد ثروت و روابط

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله بیشتر به سوالات مربوط به ثروت و روابط در قانون جذب می پردازیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: من در دوست شدن با دیگران مشکل دارم، چطور این مشکل را برطرف کنم؟!

این سوال زمانی قابل پاسخ دادن است تا به طور کامل بگویید که در کجای ایجاد ارتباط مشکل دارید. مثلا کسی هست که از برقراری روابط با دیگران ترس دارد و دیگری از مشکل خجالت رنج می برد. باید به طور کامل بدانیم که مشکل شما دقیقا چیست. معمولا افرادی که در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارند، در ارتباط با خودشان و خدای خودشان هم مشکل دارند. به این خاطر که دنیای بیرون آینه درون ماست.

سوال: ما کلی وقت صرف آموزش قانون جذب می کنیم اما در روزمرگی غرق می شویم و این کارها را انجام نمی دهیم. راه چاره چیست؟

این طبیعی است، به این خاطر که ما عادت کرده ایم و بیشتر این عادت ها نجواهای شیطان هستند که به چیزهایی که می بینیم توجه کنیم. ما چیزی را همیشه فراموش می کنیم، این که شیطان هرگز بیکار ننشسته است. چون شیطان از خداوند اجازه خواسته تا زمانی که زنده است انسان را گمراه کند. بنابراین مشخص است که همواره چیزی در گوش شما نجوا می کند که کار نکن و بیشتر بخواب! به منفی ها توجه کن! پشت سر دیگران غیبت کن!

از طرف دیگر، ما عادت کرده ایم و به مدت یک عمر، نسبت به همه چیز واکنش نشان داده ایم. این که به یکباره بخواهیم از تمام این ها برگردیم، خیلی سخت است. اما این را بدانید که با وجود آموزش جذب و تلاش برای مثبت بودن، پس از یک مدتی این مقوله برای شما به مراتب راحت تر خواهد شد.

منفی بافی

سوال: همسرم به دنبال کارهای بزرگی می رود، اما من دائما نفوس بد می زنم. آیا این منفی بافی های من روی کار همسرم تاثیر می گذارد؟

خیر. البته در صورتی که شما نتوانید احساس همسرتان را بد کنید، یا این که همسرتان به حرف های شما گوش ندهد، این نفوس بد و افکار منفی شما، روی کار همسرتان تاثیر نمی گذارد.

سوال: من دو ماهه که بیکار شدم و دنبال کار خوب و مورد علاقه ام می گردم. به نظر شما این بیکاری بد است؟

شما اگر می بینید که احساس تان با بیکار بودن بد نمی شود و از طرف دیگر مطمئن هستید که شغل مورد علاقه تان را پیدا می کنید، این اصلا بد نیست. با این تفاسیر شما دارید بهترین کار را انجام می دهید و من به شجاعت شما آفرین می گویم.

سوال: من حس خوبی از نماز خواندنم ندارم و از آن لذت نمی برم. باید چه کار کنم تا این موضوع درست شود؟

این یک مسئله شناختی است. یعنی باید خداوند را جور دیگری بشناسید و نعمت های او را ببینید. شما می توانید بیشتر قرآن بخوانید و مخصوصا به معانی آن دقت کنید. این مهری است که به مرور به دل شما می افتد. دقیقا مانند این است که کسی به شما بگوید که فلان چیز را دوست داشته باش. و شما بگویید که می نمی توانم، مهر این به دل من نمی نشیند!

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۶

این مهر بالاخره یک جایی به دل شما می افتد. و مطمئن باشید که مهر خداوند، هم خیلی خوب و هم خیلی زود به دلتان می افتد. به نظر من اگر شما علم خودتان را نسبت به خودشناسی بالا ببرید و نعمت های خداوند را بیشتر ببینید، این اتفاق خیلی زود برایتان می افتد.

سوال: من آدمی هستم که تنبلی می کنم و اصلا پشتکار ندارم. آیا دوره آموزش قانون جذب برای من مفید خواهد بود؟

من نمی دانم که شما تا چه اندازه تنبل هستید و در چه کارهایی تنبلی می کنید. ما در دوره آموزش قانون جذب تمرین هایی به شما ارائه می دهیم که شما باید آن ها را انجام دهید. اگر احساس می کنید که این تمرین ها را نمی توانید انجام دهید، مسلما این دوره آموزش قانون جذب به درد شما نمی خورد.

البته لازم به ذکر است که وقتی شما این فایل های صوتی آموزشی را گوش می دهید، باورهایی که دارید تا حدودی بهتر می شوند. یعنی یکی از تمرین های خیلی خوب همین است که گوش دهید. مثلا می توانید کتاب صوتی های مختلفی که در زمینه مثبت اندیشی هستند را گوش دهید، یا این که از فایل های صوتی آموزش قانون جذب ما استفاده کنید.

سوال: من به قانون جذب کاملا اعتقاد دارم، آزمون ارشد دارم و می خواهم دانشگاه روزانه قبول شوم. تمرین سوالات رگباری را انجام می دهم ولی ذهن و باورم در برابر آن مقاومت می کند. لطفا مرا راهنمایی کنید.

شما ابتدا این سوال را از خودتان بپرسید: چرا من نمی توانم دانشگاه روزانه قبول شوم؟! مطمئنا باید دلیلی داشته باشید. مثلا اگر ذهنتان می گوید به خاطر این که من تنها روزی چهار ساعت درس خواندم، کافی است کسی را پیدا کنید که با مطالعه روزی نیم ساعت قبول شده است. شما می توانید به صورت منطقی باورهای منفی خود را سرکوب کنید.

چطور با قانون جذب می توانم مسیری که خشنودی و صلاح خداوند هست را جذب کنم؟

سوال: چطور با قانون جذب می توانم مسیری که خشنودی و صلاح خداوند هست را جذب کنم؟

اگر بتوانید کاری را انجام دهید که عرفا انجام می دهند. عرفا اصلا به فکر، اعتقادی ندارند. آن ها می گویند شما کافی است که توکل کنید. توکل هم یعنی حس خوب. یعنی این که شما ارتعاش خوب می فرستید، بعد حستان به هر کاری خوب بود، همان را انجام می دهید.

شما حس را می دهید، و بر اساس قانون جذب همان حس را می گیرید. راه رسیدن به آن هم اصلا مشخص نیست و ما نمی دانیم از کجا قرار است برسد. ما فقط آن حس را در خود به وجود می آوریم که انگار خواسته خود را به دست آورده ایم. مطمئن باشید راهی، سر راه شما قرار می گیرید که شما را به آن حس می رساند.

سوال: ممنون می شوم اگر در مورد مرحله دریافت یعنی زمانی که نتیجه ارتعاشات عینی می شوند، صحبت کنید.

شما باید از این لحظه حس خود را خوب کنید تا به مقصد برسید. اصلا نباید بین این ها فاصله بیندازید. شک نکنید، چون با شک کار خود را خراب می کنید. شما از این لحظه تصمیم بگیرید که احساستان خوب است و تا به مقصد برسید، احساستان را خوب نگه می دارید و به خودتان اطمینان دهید که حتما به آن می رسید.

یک چیز فوق العاده جالب به شما بگویم که همیشه نیست ولی معمولا اتفاق می افتد، هروقت به این موضوع برخوردید نسبت به آن کنجکاو شوید. معمولا راه هایی برای کسب ثروت به ذهنتان می رسد که غالبا با خودتان می گویید، چرا این ایده قبلا به ذهنم نرسیده بود. یعنی این که آن ایده خیلی برای تان طبیعی است به طوری که باورتان نمی شود، و همان ایده شما را ثروتمند می کند.

سوال: لطفا حس خوب و حس بد را بشکافید. مثلا چطوری میشه در مورد پول یا روابط حس خوب داشت؟

حس خوب به پول را خودتان می توانید بفهمید. این اصلا کاری ندارد. شما همین الان بنشینید و با کسی در مورد پول، پول درآوردن و پول خرج کردن صحبت کنید. یا این که صدای خودتان را با گوشی ضبط کنید و ببینید که ذهنتان در مورد پول چه چیزهایی می گوید. ولی به هیچ وجه سعی نکنید که نقش بازی کنید. در این صورت متوجه می شوید که احساس واقعی شما در مورد پول و ثروت چیست.

9 نظر
 1. آذرنوش می گوید

  سلام‌به تک تک کسانیکه این پیام رو میبینند و می شنوند. من هر وقت اسم قانون جذب رو می شنوم یا بزبون میارم احساس جذابیت فوق العاده ای از هر نظر مادی و نعنووی در قلبم برافروخته میشه.
  با احترام‌به آقای شریفی و تمام‌اساتید جذبی دنیا.
  آذرنوش

 2. محسن می گوید

  سلام و خسته نباشید.دمتون گرم فوق العاده اید حسم عالیه و حسم عالیه و حسم واقعا عالیه. دمتون گرم

 3. پریسا می گوید

  سلام.وقتتون بخیر،سایتتون خیلی بهتر از قبل شده.

 4. سولمازم از بهشت می گوید

  یافتاح
  سلام
  خدایا شکرت خیلی خیلی شکرت عجب صبری میدی عجب علمی میدی عجب چشم ودلمو بیدارکردی
  تنهایی بلند شدم توتاریکی.بااینکه تنم ،ذهنم و روانم خسته بود وقتی همه خواب بودن فانوس دستم گرفتم راه افتادم …خدایا شکرت که تنها پیشوانه محکم منی.این منم بنده صبور و درستکار و امیدوار خدا ببین شیطان ببین که چطور پیشونیتو به خاک زدم ،خیلی ساده بی چیز تنها وبی کس….فقط و فقط با خدا که همه چیز وهمه کسمه پاشدم حرکت کردم درس خوندم فکر کردم به خاطر ذره ذره وجودم تک تک مولکول هام سلول هام بافت هام اندام هام وبدنم و سلامتیم روان و روح پاکم خدا رو شکر کردم خدایا خیلی خیلی خیلی شکرت که این قدر قویم قویم که هیچ چیز وفکر بدی به خودم راه نمیدم اینقدر خوشحالم که نمیتونم بشینم میدونم که همه چیز داره درست میشه بوی وصدای درست شدنشو میشنوم …هیچ بذری یه روزه رشد نمیکنه زیر خاک داره جوانه میزنه ندیدن دلیل بر رشد نکردش نیست .من تازه فهمیدم چقدر این دنیا وآدماش قشنگه.تازه از همه چیز خوشم اومده …خدایا دستمو ول نکن میدونی جزتو و امیر عزیزت کسی نیست که کمکم کنه …شکرت که هستی شکرت منو به این دنیا آوردی شکرت .
  داداش امیر عزیز قبل دوره حالم اینه وارد دوره بشم چی میشه.
  وجودت برکته پاینده باشی.

 5. طیبه السادات حسینی می گوید

  سلام من همیشه به سایت تون سر می زنم و خیلی سایت خوب و متنوعی دارید . این تغییرات جدید هم خیلی خوبه. مخصوصا عکس صفحه اول که عکس آقای شریفی با کارشناسان جذب است.
  از صمیم قلب امیدوارم روز به روز به موفقیت هاتون اضافه بشه.

 6. زهرا می گوید

  سایتتون فوق العاده عالی شده تبریک میگم

  1. مدیر سایت می گوید

   خوشحالیم که دوست داشتید سایت جدید خودتون رو

 7. لیاما می گوید

  سلام آقای شریفی من کل دوره تون رو خریدم ومن میخوام یک فرد مشهور و چهره ای رو جذب کنم شما تو یه جا گفتید که فرد خاص رو نگید ولی میتونید اسم بزارید براش و صحبت کنید من میتونم مثلا از چهره های فوتبال یا هرچی دیگه انتخاب کنم و باهاش صحبت کنم یا مثلا عکس پس زمینه م بزارم و باهاش صحبت کنم و مدام خودم رو با اون تصور کنم یا ن؟برلی من خیلی سخته کلی بخوام در نظر بگیرم وقتی میخوام فکر کنم ی نفر خاص مدنظرم میاد خواهش میکنم جواب بدید🙏

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام