آیکون تلگرام  جهت استفاده از تمامی آموزش ها در کانال تلگرام پرورش افکار عضو شوید

رازهایی درباره ی موفقیت میلیاردرها

پشتکار و تلاش,راز موفقیت میلیاردرها,راز میلیاردرها

 

یک سری رازهایی درباره ی مولتی میلیاردرهای جهان می باشد که آنها به ما نمی گویند. مولتی میلیاردر شدن مستلزم اراده و پشتکار و تلاش فراوان است. البته داشتن شم اقتصادی هم کمک زیادی در ثروتمند تر شدن می کند. اگر باور و اراده‌ ی عمیقی داشته باشیم، هیچ محدودیتی در رسیدن به آنچه فراتر از آن هستیم وجود ندارد.

دوستان پولدار بسیاری دارم که مدت‌ ها است از من خواسته‌ اند این مطلب را بنویسم.

جاش مک‌ آفی (بنیان‌ گذار مؤسسه‌ ی مک‌ آفی)، می‌ گوید: میتوان یک شرکت میلیارد دلاری تأسیس کرد. مانند بسیاری از رفقای مولتی میلیاردرم. وقتی صحبت به الگوی ذهنی مولتی میلیاردر شدن می‌ رسد، دیگر نمی‌ تواند جلوی خودش را بگیرد.

کنس کول، طراح مشهور مد، گفت چسبیدن به آنچه در ذهن‌ مان می‌ گذرد، کلید تأسیس و توسعه پایدار کسب و کار است.

کوین اُ‌لیری (ستاره‌ ی مجموعه‌ ی تلویزیونی شارک تانک) به ما نشان داد که فقط با ایجاد و نگه داشتن روابط سودآور می‌ توان به این هدف رسید.

برت جاکوبز، مؤسس مشترک شرکت البسه‌ ی لایف ایز گود، به ما توصیه میکند تا انتظارات و آرزوهای خود را با سهامداران عمده‌ ی شرکت در میان بگذاریم.

کَت کول، مدیرعامل شرکت سینابون، گفت در این راه هر چیزی را امتحان کنید، ولی فقط بهترین‌ ها را نگه دارید.

مارکوس لمونیس، ستاره‌ ی تلویزیونی برنامه‌ ی پرافیت، به ما نشان داد چگونه با استفاده از استعدادها‌یمان می‌ توانیم به همه چیز برسم.

کوین پلنک، بنیان‌ گذار و مدیرعامل شرکت آندر آرمر، از تجربه‌ اش که چرا باید فقط بر فروش بهترین محصول تمرکز کرد، سخن گفت.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
جملات انگیزشی ناب که باطری شما را شارژ می کند

در حال حاضر می‌ توانم با توصیه‌ هایی که از دوستان پولدارمان گرفتیم، کارمان را شروع کنیم،‌ ولی دوست دارم نظرات خودم را راجع به اینکه چگونه می توان یک کسب و کار بزرگ راه اندازی کرد، برای تان بنویسم: به فراتر از خودتان فکر کنید اکثر آدم‌ ها موفقیت را برای خودشان می‌ خواهند، نه برای دیگران. می‌خواهند همه‌ ی جوایز را ببرند، اسم‌ شان در مجلات برده شود، و میلیون‌ ها دلار دربیاورند. رسیدن به همه‌ ی اینها خوب است، ولی باید انگیزه‌ ای فراتر و بزرگتر از خودتان را برگزینید. باید به این درک برسید که اهدافتان از شما بزرگتر هستند. نگران نباشید زیرا این تفکر، موفقیت‌ های بیش‌ تری را برای‌ تان جذب می‌ کند. یک رهبر از خود گذشته بیشتر به رشد دیگران توجه می‌ کند، و در عوض با این کار باعث رشد خودش نیز می‌ شود. به عنوان سرگرمی، اغلب آهسته می‌ دوم و وزنه می‌ زنم. هنگام انجام این تمرینات، به این نتیجه رسیده‌ ام هرگاه به دیگران کمک می‌ کنم قوی تر و سریع تر از وقتی می‌ شوم که این کارها را به تنهایی انجام می دهم. کمک به دیگران به همان اندازه از شما وقت می‌ گیرد که بخواهید کاری را برای خودتان انجام دهید.

پشتکار و تلاش,راز موفقیت میلیاردرها,راز میلیاردرها

کسانی که می‌ خواهند توانگر شوند، ابتدا باید دیگران را توانا کنند. هر مولتی میلیاردر گروهی از متخصصانی همراه‌ اش دارد که به وی توصیه‌ های راهبردی می‌ دهند. هر گاه هر فردی به شما اظهارنظری کرد، فقط باید به بهترین‌ شان گوش فرا دهید. بسیاری از آدم‌ هایی را می‌ شناسم که به حرف آدم‌ های نادرست گوش دادند و بعدها دچار پیامد های ویرانگری شدند. در صنعت تان به دنبال آدم‌ های متخصصی بگردید که بتوانید آنها را تحت تسلط درآورید و با آنها دوست شوید. استخدام یک مربی اجرایی، بهترین راه برای رسیدن به مرحله‌ ی بعدی است.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
14 روشی که مثبت اندیش ها برای دور کردن انرژی منفی استفاده می کنند

ممکن است یک دوست توصیه کند که “باید بیشتر حرکت شنا انجام دهید”، ولی یک مربی به شما نشان می‌ دهد چگونه این حرکت قوی‌ ترتان می‌ کند و به شما انگیزه‌ ی حرکت می‌ دهد. فردی را به عنوان معیار پیدا کنید که بتواند نیازهای‌ تان را شناسایی کند. اکثر مربیان اجرایی در هر جایی که باشند، معمولاً ۱۰ تا ۲۰ درصد درآمد سالانه‌ تان را به عنوان دست‌ مزد طلب می‌ کنند، که اغلب اگر به توصیه‌ هایشان عمل کنید، ‌پرداخت این مبلغ کار چندان سختی نیست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *