آیکون تلگرام  جهت استفاده از تمامی آموزش ها در کانال تلگرام پرورش افکار عضو شوید

چگونه با قانون جذب فردی جذاب و خاص باشیم

افراد مثبت اندیش,جذاب بودن,جذب افراد

در این مقاله به این می پردازیم که بر اساس قانون جذب ما چگونه جذاب شویم و یا چگونه جذب ما می‏ شوند؟

هر فردی در زندگی یک سری دوستان خاصی دارد که تقریباً همه آن دوستان، از خصوصیاتی نسبتاً شبیه به هم برخوردارند و یا به عبارتی دیگر، معمولاً طیف دوستان و همنشینان هر شخص، افراد خاصی هستند که خصوصیات اخلاقی نسبتاً شبیه هم دارند.

قانون جذب فقط منحصر به اشیا و خواسته ‏های مادی و معنوی نیست بلکه در مورد افراد نیز صدق خواهد کرد. به این معنا که ما تا اندازه‏ ایی می‏ توانیم تعیین کنیم که چه کسی را جذب خواهیم کرد.

طبق یافته ‏های دانشمندان، هر فردی دربردارنده ی هاله‏ ای از انرژی در اطراف خود است که این هاله ی انرژی به تفکرات هر فرد بستگی دارد. تفکرات مثبت هاله‏ های انرژی مثبت و تفکرات منفی هاله‏ های انرژی منفی را تولید می‏ کنند. پس با توجه به اینکه هاله‏ های انرژی در اطراف هر شخصی وجود دارد، مجاورت با افراد مثبت ‏اندیش یا منفی‏ نگر باعث تأثیر در رفتار ما می‏ شود.

افراد مثبت اندیش,جذاب بودن,جذب افراد
 برای مثال با خودمان تصور کنیم چرا یک کودک در بغل مادرش احساسی بسیار خوب دارد؟ یقیناً به این دلیل است که مادر با عشق خالص و ناب خود به کودک، انرژی مثبت خود را به او انتقال داده و با بغل کردن کودکش او را در فضای انرژی مثبت خود قرار می‏ دهد. همینطور در مورد هاله‏ های انرژی افراد خوب، مثبت نگر و … . و نیز هاله‏ های انرژی افراد منفی نیز همینطور است.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
5 اصل مهم برای رسیدن به مهارت خودآگاهی

قانون جذب می‏گوید: هر انرژی تمایل به جذب انرژی همانند خود را “در شکل کامل تر” دارد.

به همین دلیل است که قانون جذب به ما می‏ گوید بخواهید “به خواستۀ خود فکر کنید” سپس ما با تصور کردن و تلقین به نفس و در واقع با تابش انرژی به هستی، آن چیزی که به آن فکر می‏ کردیم را به شکل پرتراکم خود “یعنی جسم و تجسم یافته” به دست می‏ آوریم. این اساس قانون جذب است.

همچنین در علوم پایه یک قانون وجود دارد که می‏ گوید: همیشه شکل کم تراکم هر انرژی تمایل به جذب شکل پرتراکم و انبوه خود را دارد.

در مورد جذاب بودن انسان ها و اینکه ما چه کسانی را جذب می‏ کنیم، نمی‏توان افرادی که حضورشان در زندگی مان به دست ما نبوده و ناچاراً در زندگی ما وارد شده ‏اند را به حساب آورد، مانند پدر، مادر، برادر، معلم، همسایه و … . اما جذب دوستان و همسر مسئله‏ ای دیگر است که می‏توان تا اندازه ‏ایی در آن به صورت اختیاری عمل نمود.

جذب دوستان,جذب دیگران,چگونه جذاب باشیم

ما همیشه افرادی را جذب می‏ کنیم که اندیشه و  رفتاری مانند خودمان دارند اما نه تنها دقیقاً شبیه خودمان، بلکه بسیار بیشتر و شدیدتر از خودمان در آن رفتار و تفکرات زندگی خود را سپری می‏ کنند. برای مثال اگر ما روزی ۱۰ بار غیبت کرده و دروغ می‏ گوییم، فردی را جذب خواهیم کرد که روزی ۱۰۰ بار دروغ گفته و غیبت می‏ کند. همچنین مثلاً اگر ما تا اندازه ی ۲۰ نمره امیدوار به رحمت خدا هستیم، فردی را جذب می ‏کنیم که به اندازۀ ۲۰۰ نمره به رحمت خدا اطمینان داشته باشد.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
قانون 5 ثانیه ساده ترین روش برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی

پس در واقع افرادی را که ما ناخودآگاه جذب می‏ کنیم، دقیقاً همان بازگشت رفتار خودمان است که به صورت یک انسان در حضورمان ظاهر شده است.

 “موش داخل کاسه ی آدم وسواسی می رود” به عنوان مثال من از مریضی می ‏ترسم و همیشه اولین کسی که مریضی خاصی را می‏ گیرد، خودم هستم؛ در مورد جذب انسانها، مثلاً من از افراد دروغگو خیلی بدم می‏ آید و همیشه به خود می‏گویم “من از آدم های دروغگو حالم بهم می‏ خورد” و بالاخره دوستی می‏ یابیم که الهه ی دروغگویی است؛ یا همیشه با خود می‏ گوییم “من از انسان های خسیس بدم می‏ آید” و در واقع این بد آمدن ناشی از ترسِ گرفتار شدن در دام آنهاست و نتیجتاً یک انسان که اصلاً شلوارش جیب ندارد (!) نصیبم می‏شود.

پس در اولین قدم، ما با تفکرات منفی و مثبت و هاله ی انرژی خودمان آنها را جذب می کنیم.

چه کنیم تا بهترین آدمها را جذب کنیم؟

خیلی راحت! خودمان خوب باشیم؛ همه را دوست داشته باشیم؛ به بدی های افراد فکر نکنیم و اصلاً از این نترسیم که نکند فردی با این اخلاق ناپسند و زشت نصیب ما شود و یا نکند دوستی با این مشخصات در زندگی ما پا بگذارد. “همیشه بدانیم ما آنقدر خوب هستیم که افرادی که شاید مریض باشند، از همنشینی با ما درمان شوند. پس اصلاً به همنشینی با افراد مریض فکر هم نکنیم” البته ناگفته نماند که خالق یکتا به وسیله‏ های گوناگون گاهی افراد را امتحان می‏ کند که این از دست ما خارج است.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
چند جمله انگیزشی که زندگی شما را دگرگون می کنند
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

یک نظر در مورد مقاله “ چگونه با قانون جذب فردی جذاب و خاص باشیم
  1. رضا :

    سلام.من فکر می کنم که انسانهایی که مورد آزمایش قرار گرفته اند نیز به گونه ای از طریق ارتعاشی که فرستاده اند ، آزمایش را جذب کرده اند و به طور مطلق همه اتفاقات و مراحل زندگی انسان را ناشی از ارتعاش خودش می دانم.با تشکر از استاد شریفی عزیز و همراهان گرامی

    1+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *