کامل ترین پاسخ های امیر شریفی به سوالات قانون جذبی شما

کامل ترین پاسخ های امیر شریفی به سوالات قانون جذبی شما

پادکست کامل ترین پاسخ های امیر شریفی به سوالات قانون جذبی شما

پاسخ به سوالات شما در مورد قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری دیگر از پاسخ های استاد امیر شریفی به سوالات شما قانون جذب در خدمتتان هستیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: لطفا در مورد بدن در حالت آلفا توضیح دهید.

این ها فرکانس های موجی مغز هستند. مثلا حالت بتا که حالت بیداری است بین ۱۴ تا ۱۰۰ است و حالت آلفا ۸ تا ۱۳ می باشد. چیزی که جالب است این است که حالت هیپنوتیزم به حالت آلفا معروف شده، در حالی که هیپنوتیزم در حالت تتا بسیار قوی تر از حالت آلفا می باشد. یعنی واقعا اگر شما می خواهید کسی وارد ناخودآگاهتان شود، باید در حالت تتا به شما تلقین شود.

ولی باز هم می گویم که من اساتید بزرگ هیپنوتیزم را می شناسم که در زندگی شان مشکلات زیادی دارند. به این خاطر که شما اگر قانون جذب را خوب بلد نباشید، و بخواهید از هیپنوتیزم استفاده کنید، هیچ فایده ای برای شما ندارد. و بدانید کسی که قانون جذب را به خوبی یاد بگیرد، خودش به دنبال ابزارهای کمکی می رود. بنابراین همیشه باید شما قانون جذب را بلد باشید و بدانید که آن فایل دارد چه کمکی به شما می کند، تا بتوانید به نتایج مطلوب برسید.

سوال: چطور می توانیم با قانون جذب یک عادت بد را ترک کنیم؟

شما اگر بتوانید مقاله هایی در مورد اهرم رنج و لذت را به طور کامل بخوانید، خیلی خوب است. برای این کار یک کاغذ بردارید و جدولی داخل آن بکشید. بالای یکی از ستون ها بنویسید «اگر این عادت را ترک کنم چه خوبی هایی وارد زندگی ام می شود؟!». سپس در ستون کناری بنویسید «اگر این عادت را ترک نکنم چه بلاهایی سرم می آید؟!». بعد زیر هر کدام از این ستون ها جواب های خود را به طور کامل بنویسید.

می گویند تمرکز روی چیزهای منفی اصلا خوب نیست، ولی دقیقا در جاهایی مانند این تمرین خیلی به کار شما می آید. باید موارد منفی را یک اهرم کنید تا بتوانید با استفاده از آن ها عادت های بد خود را ترک کنید. اصلا لازم نیست روی آن موارد منفی زیاد تمرکز کنید، فقط آن ها را بنویسید. قبل از خواب و بعد از بیدار شدن، به مدت ۲۱ روز آن ها را بخوانید و حس کنید. قطعا بعد از ۲۱ روز نتایجی می گیرید. ولی معمولا بعد از ۱۰ روز، حداقل ۳۰ درصد از عادت های بد شما از بین می رود.

چگونه با قانون جذب خانه بخریم؟

سوال: چگونه با قانون جذب خانه بخریم؟

چگونه با قانون جذب خانه ای که موردنظرمان است را بخریم، در حالی که پولی که در اختیار داریم کمتر از مبلغ آن خانه است؟

اگر خانه ی خاصی مدنظر دارید که باید دقیقا همان را خریداری کنید که هیچ! اما اگر می توانید خانه ی دیگری هم خریداری کنید، بهتر است آن خانه را هم تعیین نکنید. خیلی اوقات پیش آمده که حتی با چشم دیده ام که شخصی خانه ای را حدود ۸۰ میلیون تومان زیر قیمت خریده است. بنابراین اصلا لازم نیست شما مثلا دقیقا ۱۰۰ میلیون تومان را جذب کنید تا بتوانید خانه مورد علاقه تان را بخرید. چون ممکن است زمان معامله تخفیف زیادی بگیرید. یا مثلا آن مبلغ را برای شما اقساطی کنند. بنابراین هیچ راهی نباید تعیین کنید.

بلکه به جنبه هایی فکر کنید که آن ها را دوست دارید. مثلا وقتی فکر خانه به سرتان می آید، نباید اجازه دهید فکر پول نداشتن، یا کم پول داشتن به ذهنتان بیاید. باید باید کاری کنید که فکر راحتی داشتن آن خانه به ذهنتان بیاید. این که چقدر لذت بخش است که من این خانه را دارم. فکر این که چه احساس خوبی دارم که دارم برای خودم یک خانه می خرم. سعی کنید فکرهایی از این قبیل به سرتان بیاید. در این صورت می توانید خانه ای که دوست دارید را جذب کنید.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۶

چگونه با قانون جذب در مدت زمان یکی دو ساله یک میلیارد تومان به دست آوریم؟

سوال: چگونه با قانون جذب در مدت زمان یکی دو ساله یک میلیارد تومان به دست آوریم؟

من دوست دارم اولین یک میلیارد تومان زندگی ام را طی دو، سه سال زندگی ام به دست بیاورم، اما می دانم که خواستن این مبلغ زیاد است، باید چه کار کنم؟!

نه دوست عزیز. به دست آوردن مبلغ یک میلیارد تومان در طی دو الی سه سال به هیچ وجه زیاد نیست. لازم است که در گوگل سرچ کنید و پول هایی که استارت آپ های سریع در می آورند را بخوانید؛ و ببینید که آن ها در عرض کمتر از یک سال حتی یک میلیارد دلار به دست می آورند. اگر فکر می کنید که به دست آوردن این مبلغ برای شما زیاد است، مطمئن باشید که بر اساس قانون جذب، جهان به شما ثابت می کند که این مبلغ زیاد است.

در مورد زمان رسیدن به خواسته تان، چیزی که مهم است آن عدد نیست، بلکه آن چیزی که مهم است همان احساسی است که دارید. مثلا من وقتی فکر می کنم که یک بچه کوچک دارم و یک ویلای خیلی بزرگ خریدم. این یعنی این که من تا دو سه سال آینده به هدفم می رسم. اما اگر دائم فکر کنم که در دوران پیری به سر می برم و در یک ویلای بزرگ زندگی می کنم، یعنی خودم را در آن حالت ببینم، یعنی در آن سن به هدف خودم می رسم. بنابراین همواره به خاطر داشته باشید برای تعیین زمان رسیدن به خواسته های تان، دقیقا آن عدد مهم نیست، و همین که مدت زمان دو، سه سال هم در ذهنتان باشد، خوب است.

شما وقتی که قانون جذب را یاد می گیرید و آن را درست به کار می برید، این گونه نیست که وقتی من یک میلیارد تومان می خواهم، ناگهان از سقف خانه یک میلیارد تومان پول بر سر من ببارد. وقتی که قانون جذب را خوب به کار بگیرید، مطمئن باشید آن کاری که باعث می شود یک میلیارد تومان به دست آورید، به ذهنتان می رسد، و به آن حس خوبی خواهید داشت. ولی زمانی که ذهن شما روی عدد کمتر از این باشد، پس آن کاری که باعث می شود به مبلغ پایین تری دست پیدا کنید، به ذهنتان می رسد.

سوال: در مورد سوالات رگباری توضیح دهید؟ این که این سوالات رگباری را تا چه مدت باید انجام دهیم تا نتیجه بگیریم؟

تا زمانی که حستان خوب شود، این سوالات رگباری را ادامه دهید. لازم هم نیست پس از پرسیدن این سوالات به جواب برسید، همین که سوالات را می پرسید ناخودآگاه شما به دنبال جواب می رود. هیچ نیازی ندارد که شما به دنبال جواب بروید.

سوالات رگباری ذهن شما را قوی می کند. برای مثال همان کسی که الان رکورد روپایی دنیا را دارد، و سه شبانه روز روپایی می زند و نمی خوابد؛ مطمئنا روزی دوتا روپایی را زده تا الان به اینجا رسیده است. شما چگونه می خواهید وقتی ذهنتان هنوز یک چیز کوچک را نتوانسته جذب کند، یک ماشین، یک خانه یا همسر خوب را جذب کند؟! بنابراین ذهنتان باید ابتدا چند چیز کوچک را جذب کند، تا شما مهر تایید بزنید که ذهن من می تواند و باورتان قوی شود. این باور خیلی به شما کمک می کند که ذهنتان توانست این کار را انجام دهد.

چگونه استرس و اضطرابم را با قانون جذب کنترل کنم و بیماری روحی ام را درمان کنم؟

سوال: چگونه استرس و اضطرابم را با قانون جذب کنترل کنم و بیماری روحی ام را درمان کنم؟

اگر جنس استرس شما بابت این است که نتیجه آن کار اتفاق می افتد یا نه، همین تمرین سوالات رگباری خیلی به کارتان می آید. اما اگر جزو افرادی هستید که کلا استرس دارید و به این احساس اضطراب عادت کرده اید، باید بدانیم که دلیل استرس شما چیست. در این صورت است که می توانم شما را خوب راهنمایی کنم.

سوال: لطفا در مورد کارما توضیح دهید؟

مثال کارما که می گوید وقتی که شما به کسی بدی می کنید، کسی هم می آید و به شما بدی می کند، درست است. چون زمانی که شما به کسی بدی می کنید، فکر بدی هم در ذهنتان است، یعنی در حال ارتعاش فرستادن بدی هستید. پس بر اساس قانون جذب، عملی که به سمت شما می آید به مراتب قوی تر است. بنابراین زمانی که شما کاری را انجام می دهید هم، ارتعاش آن کار را می فرستید. پس نمی توانید با یک ذهن خوب، بدی کنید و خوبی را جذب نمایید.

18 نظر
 1. زهرا محبی می گوید

  سلام وضمن تشکر از شما وصحبتهای تاثیر گذار وهدایتگرانه ی شما بزرگوار
  استاد عزیز یک سوال از خدمت شریف شما داشتم واین که در ارتباط با دعا وقانون جذب صحبت بفرمایید ممنون

 2. زهرا محبی می گوید

  سلام از استاد شریفی واقعا تشکر میکنم ایمان منو به خدای بزرگ زباد کرد و خدا را سپاسگزارم امیدوارم همیشه با یاری خدا همچنان بهترین باشید

 3. hnzelahe می گوید

  سلام وقتتون بخیر،اینو میفهمم و درک میکنم که احساسات مهمن توی جذب ولی یه سوال واسم پیش اومده،که وجود داره توی خودم،اینکه وقتی ما یه چیزی رو میخایم،و درباره اون موضو حس خوب و گاهی فوووق العاده خوبی داریم،ولی بعضی اوقات که خیلی یهویی حسمون بد میشه،و ممکنه شدت‌ای مختلفی داشته باشه این حس بد، میتونه جلوی اون حسای خوب و یا اتفاق خوبی رو که منتظرش هستیم تا بیوفته رو بگیره؟با توجه به اینمه اقای شریفس گفتن شالوده احساسات ما اتفاقاتو میسازن،میخام بدونم چجوریه،من وقتی حسم بد میشه ناخوداگاه میترسم و تلاش میکنم تا خوبش کنم،بعضی وقتام میترسم فک کنم به اون موضو که مبادا یهویی بد شه حسم،ممنون میشم راهنماییم کنین

 4. azhman می گوید

  سلام…ببخشید با قانون جذب می شود کتاب خوان شویم؟؟…من خیلی دوست دارم کتاب بخوانم ولی همین که یه ذره از کتاب و می خونم خسته می شم و ادامشو بیخال می شم خیلی سعی کردم ولی نشد …ممنون می شم جوابمو بدین..

 5. آیدا می گوید

  برای درمان خجالت چیکار کنیم ؟

 6. آیدا می گوید

  سلام خسته نباشید اقای شریفی تو یکی از فایل هاشون گفتن که برای خوب بودن تمرینی رو انجام بدید نه برای خوب شدن
  منظورشون دقیقا چیه اینجا ؟

 7. مریم می گوید

  سلام استاد سوالی درباره احساس داشتم.من خیلی وقتا بوده که چیزی روکه میخواستم خیلی احساس نبودش رو داشتم و غمگین بودم ولی همون موقه در اوج ناامیدی جذبش کردم هرچند تاالان جذب بزرگ نداشتم ولی همین ذهن منو درگیر کرده؟لطفا پاسخ بدین🙏🙏🙏🙏

 8. صبا می گوید

  سلام خدا قوت، من وویسها رو از کانال پرورش افکار دنبال میکنم و واقعا لذت میبرم. قرار بود آقای شربفی راجع به ارتباط وویس بذارن… بیصبرانه منتظریم❤️

 9. مبین می گوید

  آیا درسته که گفتید اگه تا ماه سوم دوره رو استفاده کردید و خوشتون نیومد هزینه برگشت میخوره؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   بله درسته

 10. سارا می گوید

  سلامم چرا نظرات من ثبت نمیشه…من سوال میتونم اینجا بپرسم؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام. اگر عضو دوره هستید میتونید سوالاتتون رو از ادمین های دوره بپرسید

 11. فاطمه می گوید

  سلام خسته نباشید من ده ساله ازدواج کردم و توی این ده سال هر مسافرتی رفتیم ب صورت جمعی بوده و هر بار یه اتفاقی افتاده ک به معنای واقعی زهر شده میدونم ک میگین این اتفاقا رو خودم جذب کردم ولی هر چی میخوام حسمو این دفعه خوب کنم نمیتونم و هر بار اتفاقات و بحثای گذشته یادم میاد لطفا راهنماییم کنین

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز باید اون اتفاقات رو فراموش کنید و بهش توجه باشید
   و سفری ک دوست دارید تجربه کنید رو با احساس خوب فیلم بازی کنید و تجسم کنید
   شاد باشید.

 12. رستمی می گوید

  سلام لطفا به من بگید من چطور میتونم با اقای شریفی ارتباط برقرار کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام ارتباط با ایشون ممکن نیست.

 13. فاطمه می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز.
  من ماه سوم دوره هستم.
  ازدواج مجدد داشتم چون شوهر سابقم عقیم بودن.
  الان دو ماهه ازدواج کردم فعلا که بچه دار نشدم.
  اما توکلم بالاست.
  فقط میخوام تو آرامش باشم تا استرس.
  این منو اذیت میکنه.
  راهنماییم کنید ممنون میشوم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام