سری دوازدهم پاسخ به سوالات قانون جذب با امیر شریفی

80

قانون جذب با امیر شریفی

پادکست سری دوازدهم پاسخ به سوالات قانون جذب با امیر شریفی

زمان استفاده از عبارات تاکیدی قانون جذب چگونه عمل می کند؟

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری دوازدهم از پرسش و پاسخ های استاد امیر شریفی در مورد قانون جذب در خدمت شما هستیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: من نتورک کار می کنم، امکانش هست چند تمرین برای رفع تنبلی به من بدهید؟

کانال تلگرام پرورش افکار

به نظر شما ما اهرم رنج و لذت را برای چه استفاده می کنیم؟ یکی از کارهای آن کلا ترک عادت یا ایجاد عادت است، تنبلی هم یک عادت است. کل اهرم رنج و لذت توجه ما را به سمتی که ما دوست داریم می برد و آن حسی که ما دوست داریم را در ما به وجود می آورد. شما اگر می خواهید درست بخوانید تا امتحان بدهید، اگر به سختی درس خواندن فکر کنید بر اساس قانون جذب این کار برای شما سخت می شود و نمی توانید این کار را انجام دهید. اما اگر به شیرینی نمره خوب گرفتن فکر کنید راحت این کار را انجام می دهید.

اگر شب ها می روید تا بدوید ولی به سختی دویدن فکر می کنید، نمی توانید این کار را انجام دهید؛ اما اگر به خوش اندام شدن فکر می کنید به راحتی انجامش می دهید. کل این فرآیند به شما می گویند کدام احساس را در خودتان فعال می کنید. شما مطمئن باشید که هیچ کس دوست ندارد خودش را به سختی بیندازد تا درگیر پرزنت کردن و آموزش دادن و … شود، اما وقتی به یک زیرمجموعه موفق فکر می کند می تواند این کار را انجام دهد چون حس قشنگی به این کار پیدا می کند. شما تنها باید بدانید که تمرکز خود را روی کدام قسمت ماجرا می گذارید.  

افزایش قد

سوال: آیا با قانون جذب می شود در سن ۲۰ سالگی افزایش قد پیدا کرد؟

دوست عزیز من نمی گویم که این کار نمی شود، اما کمی سخت تر است. یعنی برای رسیدن به این نتیجه شما به باور بزرگتری نیاز دارید. حضرت عیسی (ع) می گوید اگر بگویی این کوه جلوی من نباشد و باور داشته باشی که نیست، این کوه غیب می شود. به این جمله توجه کنید که به شما می گوید حتی می توانید کوه را جا به جا کنید؛ اما به شرط آن که باورتان به اندازه ای باشد که بتوانید این کار را انجام دهید.

برای مثال خود من با کمک ذهنم و قانون جذب مریضی های کوچک را خیلی راحت درمان می کنم. اما همیشه به این فکر می کردم که اگر من خدای ناکرده با یک معلولیت به دنیا می آمدم، آیا انقدر ایمان داشتم که می توانم آن را هم درمان کنم؟! آن باور بیشتری می خواهد، نه این که امکان پذیر نباشد! این ایمان هم از جانب خداوند نیست، بلکه از محدودیت ذهن ما است. مثلا شما برای درآمد ماهی ۱۰۰ میلیارد بیشتر از ماهی ۱۰۰ میلیون ایمان می خواهید. در صورتی که برای خداوند ۱۰۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون فرقی ندارد. آن به نسبتی که در ذهن ما بزرگتر است، و قطعا مشکل از ذهن ماست، ایمان بزرگتری از شما می طلبد و شما باید آن ایمان را در خودتان به وجود آورید تا با کمک قانون جذب به نتیجه دلخواه خود برسید.

سوال: من تازگی ها خیلی بی خیال شده ام و دیگر آن شور و اشتیاق اول دوره آموزش قانون جذب را ندارم.

اگر شما دوره آموزش قانون جذب را با ما شروع کرده اید، من این را از افراد زیادی می شنوم و تا حدودی طبیعی است. آن هایی که قانون جذب را تازه یاد می گیرند، اوایل کار نتایجی که می گیرند حتی از خود من هم خیلی بیشتر می شود. چون یک جو خاصی وجود دارد اما کم کم این تب اول کار فروکش می کند، و همین موضوع خیلی بد است. دیگر آن شور و هیجان اولیه وجود ندارد.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۱۰

خیلی مهم است که این مسیر را تا انتها بروید. این هیجان را حتی اگر نمی توانید به پررنگی اول، اما در خودتان زنده نگه دارید. یکی از دلایلی که من دوره آموزش قانون جذب را ۹ ماهه تنظیم کردم، به این خاطر بود که کسی نتواند آن را وسط کار رها کند.

سوال: من دوستی دارم که همه افکارش منفی است اما بهترین چیزها را جذب می کند؟

دوست عزیز واقعا این موضوع امکان ندارد و خیلی فرق می کند که با این شخص شما صحبت کنید یا فردی مثل من! در آن صورت است که می توانم به شما بگویم که آیا واقعا افکارش منفی است یا خیر! و موضوع مهم تر این است که شما چه اندازه در روز با این فرد در ارتباط هستید. ممکن است من همین الان بیرون بروم و اتفاقی مرا ناراحت کند و به اندازه چند دقیقه پشت سرهم حرف های منفی بزنم. در آن حالت ممکن است کسی مرا ببیند و فکر کند که من آدم بسیار منفی بافی هستم، در صورتی که او تنها چند دقیقه از افکار مرا در طول شبانه روز دیده است.

به خاطر همین است که می گویم خیلی اهمیت دارد که شما تا چه اندازه با این شخص در ارتباط هستید. و این که او تنها با شما این گونه است یا با همه افراد همینطور هست. و نکته مهم تر این است که در مواردی که بابت آن ها غر می زد هم شانس می آورد و چیزهای خوبی جذب می کرد؟

سوال: آیا در بازی فراوانی می توان از ۷ میلیون ۴ میلیون آن را طلا خرید و کنار گذاشت؟

نه دوست عزیز، اگر طلا را دوست دارید می توانید بخرید، اما در بازی فراوانی به قصد سرمایه گذاری نمی توانید طلا بخرید. سعی کنید درک کنید بازی فراوانی می خواهد به شما چه چیزی را یاد دهد. ما چرا بازی فراوانی را انجام می دهیم؟ چون ذهن ما باور کند که ما آدم ثروتمندی هستیم و هر چیزی را که بخواهیم می توانیم بخریم. به نظر شما آدمی که خیلی ثروتمند است و هر چیزی را که می خواهد را به راحتی می خرد، می رود سکه و طلا ذخیره کند؟ ما در بازی فراوانی داریم ارتعاش بی نیازی می دهیم و می گوییم هر چیزی را که می خواهیم می توانیم بخریم.

مکانیزم قانون جذب

سوال: وقتی عبارات تاکیدی را به کار می بریم مکانیزم قانون جذب چگونه است؟

ما در قانون جذب سه مرحله داریم. اول ما درخواست می دهیم، بعد به آن جواب داده می شود و در نهایت آن را دریافت می کنیم. درخواست ما خود به خود است، اصلا نیازی نیست که شما هدف گذاری کنید. شما اگر اهداف خود را می نویسید، اما خدا و کائنات می دانند که اهداف شما چه چیزهایی هستند. اما آن ها را می گویید تا حس داشتن آن را به وجود آورید.

ما کل قانون جذب را در مرحله سوم انجام می دهیم. یعنی هر چه تمرکز داریم روی دریافت خواسته های خود می گذاریم. حالا عبارات تاکیدی را استفاده می کنیم، مثلا دائم می گوییم کن ثروتمندم؛ انقدر این عبارت در ذهن ما می چرخد تا ثروت را حس کنیم و ارتعاش ثروت بفرستیم.

سوال: من همسری دارم که متاسفانه خیانت کار، دروغگو و بدقول است. می خواستم از او جدا شوم اما به خاطر علاقه ای که به او دارم منصرف شدم. آیا خودم همسرم را جذب کرده ام؟

این که شما ایشان را جذب کرده اید را بگذارید یک طرف تا من موضوع دیگری را هم به شما بگویم. خیلی حواستان به حرف هایی که می زنید باشد. گاهی در حرف هایی که می زنید، جواب خودتان را می دهید. شما می گویید که همسرتان فردی دروغگو، بدقول، نامرد و خیانتکار است، اما با این حال به او علاقه دارید! این نشان می دهد که شما کمبود عاطفی دارید. چون آدم تنها زمانی که یک خلا عاطفی بزرگ دارد می تواند به چنین آدمی علاقه داشته باشد.

ببیند که شما از دریچه چه احساسی همسرتان را انتخاب کرده اید؟ از روی عشق بوده، اعتماد به نفس یا از روی خلا عاطفی؟ چون مسلما انسان از موضع احساس خوب و قدرت نمی تواند عاشق چنین آدمی شود.

دوره آموزش قانون جذب " کارشناس جذب شوید "

2 نظر
 1. غزال می گوید

  سلام من ماه سوم دوره هستم و نتایج خیلی خوبی تاحالا گرفتم.
  من و همسرم به سفر کردن خیلی علاقه داریم اما بخاطر شرایط کاری موقعیتش برامون پیش نمیاد.چجوری میتونیم سفررفتن رو جذب کنیم؟

  ۱+
  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   شما که عضو دوره هستین میتونین با پشتیبان ها در ارتباط باشید
   برای سوال پرسیدن و ارتباط با پشتیبان ها آدرس ربات رو داخل کانال کارشناس جذب شوید قرار دادیم
   شاد باشید.

   ۰

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.