آیکون تلگرام  جهت استفاده از تمامی آموزش ها در کانال تلگرام پرورش افکار عضو شوید

عواملی که با قانون جذب ما را در رسیدن به آرزوها کمک میکند

بهترین راه رسیدن به آرزوها,بهترین راه رسیدن به ارزو,راه رسيدن به ارزوها

یهترین راههای رسیدن به آرزوها

توصیه های منحصربه فرد موفقیتِ برایان تریسی را امتحان کنیم تا اثر فوق العاده آن را در کار و زندگی مان ببینیم. برایان تریسی یکی از معروف ترین و برترین سخن رانان، مربیان و نویسندگان دنیاست که به کشورهای بسیاری سفر کرده و سخنرانی ها و سمینارهای او در زمینه های مختلفی مانند توسعه و رشد فردی، رهبری، مدیریت زمان، کسب و کار و فروش است.
تریسی عوامل موفقیت را شناسایی کرده که به ما کمک خواهند کرد تا هم در زندگی فردی و هم در زندگی حرفه ای خودمان به موفقیت های زیادی دست یابیم. اگر بخشی از این توصیه ها یا تمامی آنها را اجرا کنیم، در مسیر صحیحی قرار خواهیم گرفت و به زودی به خواسته هایمان می رسیم.

عواملی که شما را به آرزویتان می رساند

بهترین راه رسیدن به آرزوها,بهترین راه رسیدن به ارزو,راه رسیدن به ارزوها

۱- توجه به آموزش

پژوهش ها نشان می دهد، بالاترین میزان حقوق دریافتی متعلق به افراد تحصیل کرده یا دارای دانش و مهارت می باشد. یک فرد تحصیل کرده با دانش، بینش و آگاهی نسبت به زمینه ی کاری خود، از روندها و تغییرات آن مطلع است، بنابراین آموزش مسئله ای است که در طول زندگی باید همواره مورد توجه قرار بگیرد.

۲- کسب مهارت

یکی از عوامل موفقیت داشتن مهارت است. هر چقدر مهارت های بیشتری داشته باشیم، فرصت های بهتری برای رشد و پیشرفت در شغل مان خواهیم داشت. ما می توانیم از طریق مطالعه یا کسب تجربیات مختلف، مهارت های خود را افزایش دهیم.

۳- گسترش ارتباطات

گسترش دایره ی ارتباطات بسیار مهم است. این کار به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد و ما باید دائما در حال افزایش میزان ارتباطات خود باشیم. در این صورت با افراد زیادی آشنا خواهیم شد که هر یک به نوبه ی خود می توانند در موقع لزوم به یاری ما بیایند و به موفقیت و پیشرفت مان کمک کنند.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
کوین ترودو کیست ؟

۴- پولدار بودن

مدیریت پول و دارایی بسیار مهم است. اگر به میزان کافی پول داشته باشیم می توانیم از فرصت های پیش روی خود استفاده کنیم. برای مثال اگر از شغل مان رضایت نداشته باشیم، اما به درآمد آن نیاز داشته باشیم به راحتی نمی توانیم موقعیت خود را تغییر دهیم، اما اگر امکانات و گزینه های مختلفی پیش رو داشته باشیم در این صورت قادر خواهیم بود آزادانه تر عمل کنیم.

۵- برخورداری از عادات کاری خوب

این عادت به معنای اولویت بندی مناسب کارها و فعال بودن است و بهره وری را بالا می برد. ظرفیت ما برای افزایش میزان بازگشت به موقع سرمایه این امکان را به ما می دهد تا در زمان کمتر، دستاوردهای بیشتری داشته باشیم. مرتب و منظم بودن و دقت داشتن در کارها باعث موفقیت می شود.

۶- مثبت اندیشی

ما این قدرت را داریم تا فارغ از هر مسیری که در آن هستیم، مثبت اندیش باشیم. باید سعی کنیم در هر شرایطی جنبه ی مثبت ماجرا را ببینیم و به پیش برویم. یک دیدگاه مثبت ذهنی هم در زندگی کاری و هم شخصی برای ما بسیار مفید خواهد بود.

۷- داشتن ظاهر مناسب

مانند انسان های موفق لباس بپوشیم. این یک حقیقت است که ظاهر ما بر زندگی مان اثر دارد و افراد بر اساس ظاهرشان قضاوت می شوند. یکی از بهترین راه هایی که می توانیم خودمان را به بهترین نحو به دیگران نشان دهیم، ایجاد یک تصویر مثبت از خودمان است؛ بنابراین ارزش دارد که کمی از وقت مان را صرف رسیدن به ظاهرمان بکنیم.

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
57 قانون جذب

۸- افزایش خلاقیت

خلاقیت یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در زندگی است و بهترین راهی است که می توانیم به کمک آن همراه با کار مداوم در سریعترین زمان ممکن به اهداف خود دست یابیم. به یاد داشته باشیم گاهی داشتن تنها یک ایده می تواند منجر به ثروت آفرینی شود. اکنون تصور کنیم، ایده های فوق العاده ای در سر داریم.

۹- برخوداری از یک شخصیت محکم و دوست داشتنی

احترامی که به دنبال اعتمادِ سایرین ایجاد شود، پایه و اساس قدرتمندی برای زندگی و روابط کاری و شخصی ماست. رعایت انضباط شخصی و داشتن صداقت باعث می شود، فرصت های زیادی به روی ما گشوده شود. وقتی دیگران ما را فردی امین و راستگو بدانند بیشتر به ما اعتماد خواهند کرد و ما را قبول خواهند داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

2 نظر در مورد مقاله “ عواملی که با قانون جذب ما را در رسیدن به آرزوها کمک میکند
 1. سارااحمدی :

  چقدرمطالب عالی بود
  باتشکرازاقای شریفی بزرگوار

  0

 2. شراره :

  زمانی که بطور موثر شروع به خواندن کتاب کردم تمام این موارد برایم اثبات شد.
  سپاس از مطالب واقعا مفیدتان
  سپاس سپاس سپاس

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *