آیکون تلگرام  جهت استفاده از تمامی آموزش ها در کانال تلگرام پرورش افکار عضو شوید

قانون جذب و انرژی مثبت

آموزش قانون جذب,قانون جذب دو,قدرت فکر

جذب افکار همسان

هر چه بیشتر قدرت قانون جذب را درک کنی، بیشتر علاقه‌مند می‌شوی که افکارت را عمدا هدایت کنی چون تو دقیقا همان چیزی را به دست می‌آوری که به آن فکر می‌کنی. چه بخواهی چه نخواهی.

بدون استثناء به هرچه فکر کنی همان را به زندگی‌ات می‌کشانی. وقتی کمی به چیزی که می‌خواهی فکر می‌کنی، آن فکر از طریق قانون جذب بزرگ‌تر و بزرگ‌تر و قوی‌تر و قوی‌تر می‌شود. وقتی به چیزی که نمی‌خواهی فکر می‌کنی، بازهم قانون جذب وارد عمل می‌شود و آن چیز بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شود.

احتمالاً خودتان حس کردید وقتی از رفتار بد کسی تعریف می‌کنید کم‌کم تمام رفتار بد آن شخص یادتان می‌آید و به حدی می‌رسد که گاها کار به بغض و گریه یا عصبانیت غیرقابل‌کنترل می‌کشد.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید:ضمیر ناخودآگاه، شناخت غول درون

صحبت ازاینجا شروع می‌شود: آره! دیدی دیروز چه جوری خودشو می‌گرفت؟ انگار چه خبر شده خونش رفته بالا شهر! اصلاً همیشه خودش رو می‌گیرد (بسط پیدا کرد) تازه دفعه‌ی قبل که بدتر بود یه جوری نگاه می‌کرد انگار (حالا کم‌کم رفتار بد شخص به یاد ما می‌آید) و هرلحظه کنترل سخت‌تر می‌شود.

 

یادتان باشد یک اژدها را فقط وقتی‌که بچه است می‌شود کشت. نگذارید اژدهای افکار منفی بزرگ شوند. قانون جذب ابتدا افکار مشابه را به سمت شما می‌کشاند و وقتی مجموع آن افکار به‌اندازه کافی قدرتمند شدند شما شروع به جذب رویدادهای مشابه در زندگی خود می‌کنید. جالب اینجاست که ضمیر ناخودآگاه این‌قدر سریع با توجه به وضعیت احساسی شما خاطره‌های مشابه را یادآوری می‌کند که انگار شما دارید از روی یک لیست تمام رفتار بد آن شخص را می‌خوانید.

 

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
15 طرز فکر مثبت که شما را به سوی موفقیت سوق می دهد

همه حاشیه است اصل قانون جذب یکی است

وقتی آن چیزی را که دوست داری می‌بینی و می‌گویی: “می‌خواهم این را داشته باشم” از راه قانون جذب آن را به زندگی‌ات می‌کشانی. اما وقتی چیزی را نمی‌خواهی تجربه کنی و فریاد می‌زنی “نه، نه، این را نمی‌خواهم” چه؟ آری، بازهم آن را به زندگی‌ات می‌کشانی. تنها راه نخواستن یک‌چیز توجه نکردن به آن است.

 

قانون جذب است نه قانون حذف

تلاش نکنید توجیه کنید. من ۸ سال بیهوده تلاش کردم. نتیجه‌ای ندارد. به هر دلیلی به چیزی که دوست ندارید توجه کنید نتیجه‌اش مشخص است: دعوت آن چیز به زندگی. خیلی می‌شنوم: اما آخه تو نمی‌دونی! چطور یه آدم می‌تونه این‌جوری باشه.

بله من نمی‌دونم ولی تو هم نمی‌دونی دوست عزیز. نمی‌دونی که در چه وضعیتی بودم. به هر دری می‌زدم برای تغییر. با همه می‌جنگیدم. وضعیت مالی و روابط و حتی سلامتیم هرروز بدتر می‌شد. همیشه فکر می‌کردم مردم من رو نمی‌فهمند و ظاهراً خدای بزرگ و مهربان هم زیاد دوستم نداره.

بله من نمی‌دونم ولی تو هم نمی‌دونی که گفتن این چیزها دردی از تو دوست خوبم دوا نمی‌کنه. توام نمی‌دونی برای من هم سخت بود که به شرایط بیرون اعتراض نکنم.

 

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب عشق

 

توام نمی‌دونی که من خیلی بیشتر از تو شکایت می‌کردم و الان هم نمی‌دونی که دوست دارم برم وسط خیابون داد بزنم خدایاااااااااا شکرت؛ شکرت که این‌قدر من را در سختی نگه داشتی تا مجبورشم خودم را تغییر دهم نه بقیه را. شکرت که این‌قدر جهان را زیبا آفریدی شکرت که به هم سختی دادی تا برای رسیدن به آسودگی خیلی چیزها را یاد بگیرم.

بله من نمی‌دونم و نمی‌خواهم بدونم چه کسی به چه دلیلی شکایت می‌کند چون تاثیر گوش دادن به شکایات را توی زندگیم نمی‌خواهم. اگر کسی بوده تابه‌حال که با شکایت کردن و درد دل کردن مشکلش حل‌شده، من حاضرم گوش شنوای تمام درد دل‌های دنیا باشم.

آموزش قانون جذب,قانون جذب دو,قدرت فکر

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
به جای آرزو کردن ارتعاش ثروت بفرستید

معمولاً تمام درد دل‌ها از یه ناراحتی کوچیک شروع می‌شود و این‌قدر ما افکار مشابه را جذب می‌کنیم که به شیون و گریه و امثالهم ختم می‌شود.

ریسمان جذب

قانون جذب مثل طناب است. فقط می‌کشد! شما با طناب نمی‌توانید چیزی را هل بدید و از زندگی خود دور کنید. قانون جذب هم همین‌گونه است. طنابی است بدون استراحت که به هر چیزی فکر کنید سریعاً آن را به‌طرف شما می‌کشد.

این قانون حتی اگر از وجود آن خبر نداشته باشیم کار می‌کند. حتی اگر آن را رد کنیم کار می‌کند. شما لازم نیست استاد فیزیک باشید و یا قانون جاذبه را بشناسید تا وقتی از ساختمان به پایین می‌پرید استخوان‌هاتون بشکنه!

 

قانون جذب و انرژی مثبت

وقتی به چیزهایی که اینجا خواندی فکر می‌کنی و کم‌کم رابطه‌ی متقابل بین افکار و گفته‌هایت با چیزهایی که در زندگی به دست می‌آوری می‌بینی، از قدرت قانون جذب آگاه می‌شوی و وقتی عمدا افکارت را هدایت می‌کنی و روی چیزهایی که در زندگی می‌خواهی تمرکز می‌کنی، کم‌کم همان زندگی‌ای را که خواهانش هستی می‌آفرینی.

دوست خوبم این را از اعماق وجودت بخوان

تو این‌جایی تا دنیایی را که خودت انتخاب می‌کنی در اطرافت خلق کنی؛ درعین‌حال که به دنیا اجازه می‌دهی آن‌طور که دیگران انتخاب کرده‌اند نیز وجود داشته باشد و هرچند انتخاب آن‌ها خلاف نظر تو باشد.

انتخاب آن‌ها جلوی تو را نمی‌گیرد.

تو بهترینی. خدای بزرگ و مهربان وقتی تو را آفرید خودش را بهترین خالق خواند. این یعنی تو خیلی خوبی؛ خیلی! بهترینی؛ به بهترین‌ها فکر کن و بهترین‌ها را جذب کن

 

حتما این مطلب را دوست خواهید داشت
قانون 5 ثانیه ساده ترین روش برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی

یک فایل صوتی هم در مورد مطالب امروز برای شما همراهان عزیز آپلود کردم.

امیدوارم که مطلب امروز برای شما مفید بوده باشد. بی‌صبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم.

حتماً در قسمت پایین نظر بدهید و این مطلب را در گوگل پلاس و فیس بوک شیر کنید. این کار کمک بزرگی برای سایت پرورش افکار است.

 

 

امیر شریفی

18+
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

60 نظر در مورد مقاله “ قانون جذب و انرژی مثبت
 1. مهدی ایزانلو :

  کانالتون حرف نداره

  1+

 2. پریسا :

  سلام به شما آقای شریفی و همکارانتون.صحبتاتون فوق العاده اس.خیلی آدمو آروم میکنه.من که حس میکنم چیزی رو که یه عمر دنبالش بودم رو پیدا کردم.من کمتر از ۳ماهه که با کانالتون آشنا شدم اما خداروشکر حالم خیلی از قبل بهتره از هر لحاظ چه روحی و چه جسمی.انشاءالله همیشه موفق و پایدار باشید.

  0

 3. solmaz :

  سلام اقای شریفی از شما واقعا ممنونم به خاطر کانال خوبی که دارین و مطمعن هستم رو زندگی خیلیا تاثیر گذاشتین خدا خیرتون بده از اقای جان پناه هم تشکر میکنم که هر بار ازشون سوال کردم جوابم رو دادن

  0

 4. فریده :

  سلام آقای شریفی ، ممنون از مطالب مفیدتون.

  0

 5. نسترن :

  سلام استاد عزیز براتون دنیا دنیا شادی وسلامتی آرزو میکنم

  0

 6. مهدیه اسکندری :

  سلام آقای شریفی ممنون از کانال خوب و عالیتون من بیست روز با کانالاتون آشنا شدم اتفاقات خوب وعالی برام افتاذه و از زمانیکه بازی فراوانی انجام میدم پولهایی برام میاد از جاهایی که فکرشم نمیکردم و خدا رو شکر میکنم که من رو به سمت کانال شما هدایت کرد.

  0

 7. Shahab :

  حضرت مولانا:

  “تا درطلب گوهر کانی، کانی
  تا در هوس لقمه نانی، نانی
  من فاش کنم حقیقت مطلب را
  هرچیز که در جستن آنی، آنی

  0

 8. زهرا :

  سلام خدمت اقاى شریفى, الهى هر چى از خدا میخواهید خدا بهتون بده. من تقریبا تازه با کانال شما آشنا
  شدم والان روز یازدهم بازى فراوانى هستم باورتون نمیشه من پولى نداشتم تا توى دوره شرکت کنم ولى از جایى قرار بود پول بدستم برسه که این فقط پول دوماه از دوره رو میتونستم بدم ولىچند دقیقه پیش خبردار شدم که قرار پول بیشترى بدستم برسه که میتونم پول هفت ماه رو بدم و تا اون دوماه دیگه رو خدا خودش میرسونه و من. از این بابت خدارو شاکرم. ممنونم از خداى بزرگ ومهربان که شما رو در مسیر زندگیم
  قرار داد.

  0

 9. Shahab :

  سلام آقای شریفی خیلی مخلصیم. یادمه تو یکی از فایل صوتی هاتون گفتین دارید یک کتابی تالیف میکنید. اسم کتابتون چیه؟؟؟

  0

 10. Shahab :

  سلام آقای شریفی خیلی مخلصیم. یادمه تو یکی از فایل صوتی هاتون گفتین دارید یک کتابی تالیف میکنید. اسم کتابتون چیه؟؟

  0

 11. anagh6020@gmail.com :

  سلام خداقوت .بابت راهنماییتان سپاسگزارم .موفق باشید.

  0

 12. شهاب :

  سلام اقای شریفی من میخام کتاب هایی در مورد قانون جذب بخونم فقط نمیدونم از کدوم شروع کنم و چند تا کتاب معرفی کنید اگ میشه بگین ب ترتیب کدوم هارو بخونم ممنون.

  1+

 13. شهاب :

  سلام آقای شریفی عزیز. بخاطر افکار منفی ک نکنه ترکم کنه نکنه رابطمون بهم بخوره و از این جور فکرا رابطه قبلیم بهم خورد. الان وارد ی رابطه دیگ شدم. ولی این افکار منفی دوباره هست میترسم اگ همینجور این افکار ادامه پیدا کنه این رابطه هم بهم بخوره خواهش میکنم ی راه حل بدید. دست خودم نیس یهو این افکار عین ی رشته تموم نشدنی میاد تو ذهنم. هر کار میکنم از ی راه دیگ وارد میشه. خواهش میکنم جواب بدید کمکم کنید……

  1+

 14. شهاب :

  سلام آقای شریفی عزیز. بخاطر افکار منفی ک نکنه ترکم کنه نکنه رابطمون بهم بخوره و از این جور فکرا رابطه قبلیم بهم خورد. الان وارد ی رابطه دیگ شدم. ولی این افکار منفی دوباره هست میترسم اگ همینجور این افکار ادامه پیدا کنه این رابطه هم بهم بخوره خواهش میکنم ی راه حل بدید. دست خودم نیس یهو این افکار عین ی رشته تموم نشدنی میاد تو ذهنم. هر کار میکنم از ی راه دیگ وارد میشه. خواهش میکنم جواب بدید کمکم کنید. ممنون

  0

 15. پروا :

  با سلام خدمت استاد عزیزم.استاد شما دیروز تو چرخه قانون جذب فرمودید بعد از فکر کردن روح ما ارتعاش میفرسته و طبیعت هم ارتعاشها رو کنار هم قرار میده.خوب استاد پس این فکر رو چه چیزی تبدیل به جسم و واقعیت میکنه؟ ممنونم استاد محبت کنید جوابمو بدید.

  0

 16. مجتبی باقری :

  جناب امیر شریفی من از شما بسیار سپاسگزارم و تمام وجود برایتان آرزو نه دعا میکنم
  مشتاق دیدار شما به زودی
  موفق و پیروز در همه امورات زندگیتان
  صمیمانه دوستت دارم و باز هم از شما و افراد گروهتان سپاسگزارم

  0

 17. فرهاد :

  با عرض سلام خدمت استاد عزیز
  منن به شدت به این مسایل اعتقاد دارم حتی بیشتر از خودتون
  ولی متاسفانه چون با چشم خودم هیچی ندیدم ضمیر ناخداگاهم به شدت با این مسایل مقابله میکنه تا این حد که ایمان دارم تحت شرایط نرمال هیچ قدرتی نمیتونه منو هیبنوتیزم کنه …
  ولی دوس ندارم که این جوریم . راهنمایی ؟؟؟؟؟

  0

 18. Amirhossein :

  سلام
  مرسی بابت همه چی
  اگر امکانش هست زندگی نامه تون که چجوری ب اینجا رسیدین رو بزارین ✋

  0

 19. شهاب :

  اقای شریفی درست شندیم!!!! مبارک باشه. ان‌شاءالله خوشبخت بشین

  0

 20. گلي :

  سلام اقای شریفی
  من چند روزه با کانال شما اشنا شدم مدتها بود که میخواستم از قانون جذب سر در بیارم و هیچکی به اندازه شما این قضیه رو برای من جا ننداخت.
  مزاحمتون شدم بگم اگه لطف کنین یه تمرین واسه رهایی و بهبودی از بیماری بذارین شدیدا نیاز دارم
  بازم ممنون

  0

 21. سجاد :

  سلام خدمت شما اقای شریفی ممنون از مطالب مفید وپربارتون.،
  خواهشی که ازتون دارم اینه که راهنماییم کنین من چجوری میتونم با اینهمه افکار منفی کنار بیام همش تو ذهنم نمیشه و نمیتونمه اقای شریفی اصلا رفته توی باورم این نمیتونما و نشدنا واقعا دارم اذیت میشم خواهش میکنم کمکم کنین .

  0

 22. HASTI :

  سلام آقای شریفی،خسته نباشید،میخواستم ببینم چطوری میتونم بچه هامو با قانون جذب آشنا کنم من دو تا بچه ی شش و سه ساله دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1+

 23. هاله حميد پور :

  سلام باتشکر از اقای شریفی عزیز من میخواهم در دوره های شما شرکت کنم چکار باید کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید

  0

  • ادمین سایت :

   سلام وقت بخیر
   برای انجام امور ثبت نامی به آیدی تلگرامی زیر پیام بدید
   Mrjanpanah@
   موفق باشید.

   0

 24. شهاب :

  سلام آقای شریفی عزیز.
  قبلا فایل صوتی های پاسخ سوال رو گوش میدادیم خیلی چیزا یاد میگرفتیم اما الان دیگ یا سوال ها تکراریه یا تشکر کردن یا در باره دوره سوال پرسیدن. اگ میشه مطالب دیگ هم قرار بدین مثل تمرین یا هر چیزی یا اصلا در نتیجه های خودتون صحبت کنید اینا خیلی آموزنده تره برای همه. شاید مشکل دوستان هم با تمرین های دیگ حل شد شابد از اونا بهتر نتیجه بگیرن. ممنون در ضمن خیلی گلین. زندگی خیلیا رو نجات دادین

  0

 25. شهاب :

  اقای شریفی . میشه راجب مراقبه یه توضیح کوچیک بدین. اصلا مراقبه چجوریه؟! ممنون میشم توضیح بدین.

  آقای شریفی من همون کسی ام ک تمرین درست کردم هنوز منتظر جوابتونم. کاش اعتماد کنید.

  0

 26. Parva.miss80@gmail.com :

  سلام خدمت استاد که با علمتون راه درست زندگی کردن رو به ما نشون دادین.استاد وقتی میگیم دو نفر هم فرکانس و هم ارتعاش هستن یعنی چی؟ چطور میشه دو نفر هم فرکانس میشن؟ سوال بعدی اینه وقتی میگیم هم ارتعاش با هدفت باش یعنی چکار باید کرد که هم ارتعاش هدفمون شویم؟

  0

 27. فاطمه :

  سلام خدمت آقای شریفی وهمراهان گرامی .من خوشحالم که با این کانال آشناشدم.یک سوال داشتم میخواستم بپرسم من میخوام شغل موردنظرموجذب کنم باید چیکار کنم آقای شریفی .ممنون میشم اگه جواب بدهید.

  0

 28. الهام :

  سلام,اقای شریفی شما گفتین که دعای پدرو مادربرای فرزندان(حضرت نوح رو مثال زدید)
  بی تاثیره,اما در روایات بسیار دعا در حق دیگران تاکید شده,مثلا برای ظهور امام زمان دعا میکنیم,لطفا در این مورد بیشتر توضیح بدید,ممنون.

  0

 29. شهاب :

  سلام استاد شریفی. برداشت من از قانون جذب اینجوریه ببینید درسته؟ :
  فکر احساس رو میسازه احساس تبدیل میشه ب واقعیت.
  ینی اگ ما ب پولدار بودن فکر کنیم احساس خوشحالی کنیم در واقعیت فقط خوشحال میشیم.
  ولی اگ ب پولداری فکر کنیم بعد احساس پولدار بودن بکنیم در واقعیت ب پولداری میرسیم..
  پس فک کنم اشتباه دوستانی ک از بازی فراوانی نتیجه ای نمیگیرند همین باشه.

  0

 30. sazad05@yahoo.com :

  سلام آقای شریفی،خسته نباشید:من یک دختر هفت ساله دارم که خیلی غرغرو وبد اخلاقه،به منفی ها خیلی توجه میکنه و زود خسته میشه آیا با قانون جذب میشه براش کاری بکنم لطفا راهنماییم کنید.

  0

 31. azam :

  سلام عالی بود

  0

 32. پروین :

  سلام اقای شریفی.شکر خدا از زمانی که با کانال اشنا شدم خیلی شادتر زندگی میکنم.سوال داشتم اگه کسی از من دوره و من میخوام کنارم باشه باید چکار کنم.و اینکه همسرم هر کاری شروع میکنه ورشکست میشه و زندگیمون ارامشش رو از دست میده،لطفا راهنمایی کنید

  0

 33. پروین :

  سلام اقای شریفی.ایا میتونم با این روش خشم و عصبانیتم رو کنترل کنم

  0

 34. samiraaria83@gimil.com :

  سلام اقای شریفی من تازه با کانال شما اشنا شدم وضع مالیه معمولی یا حتی ضعیفی دارم با همسرم تصمیم به خرید خونه داریم میخواستم بهم یه وقت مشاوره بدین تا بهم کمک کنید و بگین چه کاری انجام بدم چون هیچ وقت به اهدافم نرسیدم

  0

 35. Ghazal :

  سلام آقای شریفی گرامی. ممنونم بابت مطالب خوبتون. بیشتر از یه ماه، حالم خوب بود. کلی هم تجسم کردم چون قبلا از شما پرسیده بودم چیکار کنم و شما فرمودید تجسم. من منتظر موافقت یه نامه بودم که دیروز جوابش منفی شد ولی توی نامه نوشته که میتونم به این تصمیم که اونا گرفتن ، اعتراض کنم و از مقامات بالاتر دوباره درخواست بکنم. خیلی حالم بده. لطفا کمکم کنید با درخواستم موافقت کنن.

  0

 36. شیما :

  با سلام دوباره و خسته نباشید جناب شریفی
  چرا نمیشه وارد سایت ثبت نام شد

  0

 37. Shahab :

  سلام اقای شریفی عزیییییییز وای یعنی دارم میترکم از خوشحالی از در دیوار داره برام اتفاق خوب میوفته .خیلی خوشحالم اصلا نمیدونم چجوری تشکر کنم هر روز بهتر از دیروز میشه .مخصوصا امتحانام ک پشت سر هم همه رو خوب میدم امسال هم کنکور دارم مطمنم جوری ک مبخوام پیش میره :

  0

 38. سهیلا :

  با سلام خدمت اقای شریفی عزیز
  امیدوارم در سایه ی حق همیشه پر انرژی باشید
  می خواستم لطف کنید فایل صوتی سمینارهای خانم استر هیکس رو در صورت امکان تو کانال برای اعضا بفرستید
  باارزوی عالیترین ارتعاشات برای شما

  0

 39. شادي :

  سلام اقای شریفی ممنون واسه مستند صوتی راز.میخواستم بپرسم اگه ١٠تا هدف داشته باشیم اولویت بندی کنیم بهتر یا همزمان به همش فکر کنیم .

  0

 40. سپیده :

  سلام اقای شریفی
  من دیشب جواب میامی رو که دادی را شنیدم خیلی ناراحتم کردی اخه من امیدوار بودم با جذب بتونم مشکل خیانت شوهرم حل کنم چون به نظدم خودم جذبش کردم..ولی شما اب پاکی ریختی سر دستم..شمایی که ادعا میکنید باقانون جذب میشه همه مسایل حل کرد چرا منفی برای من جواب دادی?
  من میخوام تو دوره های شما ثبت نام کنم میتونم موفق بشم زندگیم رو به روال عادیش برگردونم…اخه من دوتابچه دادم…من سپیده همکه گفتید نمیشه شوهرت کاری کرد وفاد ارش کرد…این دوره ها امید داشته باشم بهشون ..اخه من خیلی به خدا همه چیز توکل کردم امیدم به کرم ولطف اونه

  0

 41. کیانا :

  سلام،جناب شریفی،خواهشا لینک شیر کردن این فایل های صوتی رو برای تلگرام هم بزارین،خواهشا

  0

 42. رویا :

  سلام آقای شریفی ممنون از سایت خوبتون. لطفا به سوال من که احتمالا دوشب پیش فرستادم جواب بدین .

  0

  • admin :

   سلام

   در فایل صوتی آخر کانال جواب دادم.

   موید باشید

   0

 43. sara :

  سلام،عاااالی بود،از مطالب خوبتون واقعا سپاسگزارم

  0

 44. شیما :

  سلام. مطالبتون واقعا مفید و انرژی بخش هستن. خدا رو صد هزار مرتبه شکر . وقتی به چند سال قبل نگاه می اندازم خدا رو شکر میکنم با خاطر حال خوب الانم. من مشکلات زیادی داشتم و با کمک خدا تونستم خودمو تغییر بدم تا ازشون مثله سکوی پرتاب استفاده کنم و خودمو بالا بکشم و پرورش بدم.
  کانال شما واقعا موثر و عالیه و به من تو رسیدن به هدفم کمک میکنه. ازتون ممنونم

  0

 45. hojjat :

  امیر جان فایلهای صوتی که میزاری لینکشم بزار دانلود کنیم…مرسی

  0

  • admin :

   سلام

   سعی میکنم بذارم. البته با IDM قابل دانلود هست ولی لینک میذارم که راحت باشید

   0

 46. نگار :

  ممنون از راهنماییتون
  یعنی حتی با مشکلاتی که دکترا هم نمیتونن درمانش کنن یا میگن ژنتیکه هم میشه مقابله کرد؟!

  0

  • admin :

   سلام مجدد

   مثالهاش زیاد است. حتی موارد بازگشت بینایی هم هست

   0

 47. یلدا :

  سلام
  مطالبتون فوق العاده عالین و خیلی انرژی میگیرم
  سوال من ابنه آقای شریفی
  چطوزی موقع خرید احساس خودمون رو خوب نگه داریم
  مثلا من میخوام کالایی رو بخرم که قیمتی بین ۱ تا ۸ میلیون تومن داره
  و بودجه ی من نهایتا۳-۴ میلیونه
  چطور احساس ثروتمند بودن رو داشته باشم وقتی پول کافی ندارم

  0

 48. سکوت :

  سلام وقت بخیر مطالب بی نظیرهستن؛ی دنیا ممنون

  0

 49. نگار :

  سلام سال نوتون مبارک
  جناب شریفی آیا با قانون جذب میتونیم نواقص یا ی سری مشکلات که تو بدنمون وجود داره رو از بین ببریم؟
  من الان مدتهاست ناخنم مشکل پیدا کرده که داره بدتر میشه و هربار که نگاش میکنم روحیم خراب میشه
  ممنون میشم جواب بدید

  0

  • admin :

   سلام

   بله. صد در صد میشه. مشکل اینجاست که ما وقتی مشکل سلامتی پیدا میکنیم اینقدر به اون مشکل فکر میکنیم که بدن فرصت و قدرت ترمیم پیدا نمیکنه. بهش توجه نکنید و احساستون را خوب نگاه دارید؟

   0

 50. امید :

  باسلام وتبریک سال نو وسپاس ازمطالب عالیتون.من چندوقت پیش با فایلها و…..دکترهلاکویی برخوردکردم ومطالعشون کردم.جالببودبرام که ایشون بنظرمن اصلا به قانون جذب وارتعاش و….اعتقادی ندارندوحتی دلایل جالبیم براش عنوان میکنن.باتوجه به شهرت وسابقه روانشناسی ایشون دارند مشتاقم نظرشماهم بدونم.بازم ممنون

  0

 51. نوشین :

  خسته نباشید آقای شریفی .
  هم مطالبتتون عالیه و هم فایل صوتی شما خیلی تاثیر گذار بود.
  منتظر فایلهای صوتی بیشتر و تمریناتی که قراره بگید هستم.
  موفق باشید

  0

 52. عسل :

  سلام خیلی ممنونم از بابت مطالب عالی و پربارتون هردفعه مطالب تونومیخونم یه چیز جدید یاد میگیرم که خیلی به دردم میخورن
  عیدتون هم مبارک اقای شریفی عزیز

  0

 53. بهار :

  سلام سال نو مبارک استاد.
  سپاسگزارم بابت مطالب و فایل صوتی
  عالی بود

  0

 54. آربن :

  عرض ادب..بسیار عالی..لذت میبرم از مطالب مفیدتون و نیازمند انها..

  0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *