کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 114 امتیاز : 4.2]

در دوره قانون جذب یا اهداف خود را عمداً جذب کنید یا 98000 تومان دریافت کنید!

آیا از کاری که دوست ندارید خسته شده‌اید؟

آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟

آیا روابطتان کوتاه‌مدت است؟ و یا پر از مشاجره؟

آیا شادی خود را در تغییر دیگران می‌بینید؟

آیا مرتب اتفاقات تکراری و ناخواسته برای شما اتفاق می‌افتد؟

پس بقیه متن را بخوانید . . .

داستان زندگی من:

سلام. من امیر شریفی هستم.

تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌حساب می‌آمدم. یک شکست‌خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. بااینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی تعداد موفقیت‌ها و شکست‌هایم در بهترین حالت مساوی بودند.

هر بار که یک هدفی را عمداً جذب می‌کردم به خودم افتخار می‌کردم و یک ماه بعد دوباره یک ناکامی. با درآمدی که به‌زور فقط به کرایه ماشین و ناهارم می‌رسید. (گاهی وقت‌ها به دلیل شرکت در دوره‌ها حتی به پول ناهار هم نمی‌رسید.) همیشه در حال غر زدن بودم. به این نتیجه رسیده بودم که خدای بزرگ و مهربان من را دوست ندارد و کاریش نمی‌توان کرد.

اوضاع هرروز داشت بدتر می‌شد. هم اوضاع مالی و هم اوضاع درسی در دانشگاه؛ درسی که اصلاً به آن علاقه‌ای نداشتم. هرروز بااحساسی بدتر از دیروز به دانشگاه و سرکار می‌رفتم. بدترین موضوع این‌که هنوز خدمت سربازی را هم پیش رو داشتم. هر جوری حساب می‌کردم قرار بود در بهترین حالت یک زندگی متوسط رو به پایین داشته باشم.

کم‌کم اتفاقات بد داشت به روابطم هم کشیده می‌شد. بهترین دوستانم رفته‌رفته از کنارم می‌رفتن و من هم‌فکر می‌کردم که آن‌ها اشکال‌دارند. نمی‌دانم چرا بعد از 8-9 سال مطالعه مداوم و شرکت در بهترین دوره‌های موفقیت هنوز هم کارم خوب پیش نمی‌رفت. انگار یک‌چیزی این وسط گم‌شده بود. یک حلقه، حلقه‌ای که اسمش را می‌گذارم حلقهی طلایی.

شروع به سؤال کردن از اساتیدی کردم که به دوره‌هایشان می‌رفتم ولی ظاهراً هیچ‌کدام حاضر به پاسخ به درخواست‌ها و ایمیل‌هایم نبودند. در همین حال دچار یک بحران روحی هم شدم تا حدی که خنده برایم آرزو شده بود. به دلیل اینکه کتاب زیاد خوانده بودم خیلی از اطرافیانم در موارد مختلف با من مشورت می‌کردند. شاید مصداق این مثل شده بودم: هر چه بگندد نمکش می‌زنند، وای به‌روزی که بگندد نمک.

تصمیم قاطع

تصمیم گرفتم خودم به جواب سؤالاتم برسم. شروع به مطالعه‌ی دوباره‌ی کتاب‌هایم کردم دراین‌بین از احادیث و قرآن کریم و اشعار بزرگانی چون مولانا و حافظ و … خیلی استفاده کردم. هر چیزی که در کتاب‌ها می‌خواندم عالی بود ولی مهر تأییدی که کتاب مقدس قرآن بر آن می‌زد دلگرمی وصف‌ناشدنی بود.

خواندم و خواندم و خواندم و بالاخره! به قول ارشمیدس یافتم، یافتم. حس کردم کل مسیر از مبدأ تا مقصد را داشتم فقط جای یک حلقه‌ی طلایی وسط خالی بود. این‌طور بگویم مثل سیمی که از یک شهر به شهر دیگر کشیده می‌شود ولی به علت یک پارگی کوچک هیچ فایده‌ای ندارد.

تصمیم گرفتم تمام یافته‌ام را خلاصه‌نویسی و عملی کنم. هرلحظه‌ی زندگیم فقط به این فکر می‌گذشت که چگونه بیشتر به قانون جذب عمل کنم. کم‌کم نتایج عالی از راه رسیدند. درآمدم به‌سرعت 3 برابر شد و تا به امروز همین سه برابر هم چندین برابر شده است. روابطم با همه خوب شد تا جایی که انگار به اطرافیانم حتی مسافرت بدون حضور من خوش نمی‌گذشت.

همیشه فصل بهار را با عطسه کردن و بینی قرمز سپری نمی‌کردم. سرماخوردگی‌ام معمولا این‌قدر طولانی بود که به آن‌ها عادت می‌کردم ولی انگار بدنم خیلی قوی شده بود و این را خودم هم حس می‌کردم. اعتمادبه‌نفسم بالا رفت. وارد شغل‌هایی شدم که حتی روزی جرئت نداشتم در مورد آن‌ها رؤیاپردازی کنم.

نمونه‌ی کوچکی از این موفقیت‌ها کانال و سایت ماست. کانال تلگرامی پرورش افکار سریع‌ترین کانال تلگرامی کشور است و در بین کانال‌ها هم‌اندازه‌ی خودش بیشترین سرعت رشد را دارد.

سایت ما که فقط سه ماه است که مرتب در آن مطلب می‌گذاریم روزی 20 هزار صفحه بازدید دارد و در چندین کلیدواژه در صفحه‌ی اول گوگل قرار دارد بدون این‌که هزینه‌ای بابت این موضوع پرداخت کرده باشیم. خوب به یاد دارم که در اوایل کارم با یک نفر سئوکار سایت قوی صبحت کردم گفت 20 میلیون هزینه‌ی سئوی سایت شما می‌شود که تا 6 ماه انتظار هیچ جوابی نداشته باشید ولی بعد از 6 ماه می‌توانید ماهی 500-1000 ورودی از گوگل داشته باشید.

سایت پرورش افکار تا به امروز 5700 ورودی از جستجوگر گوگل داشته است که اگر شما به یک متخصص سئو بگویید که این رقم بعد از سه ماه از تاریخ شروع نوشتن به‌دست‌آمده احتمالاً شمارا دروغ‌گو خطاب کنند و این در حالی است که در آبان ماه امسال من هنوز فرق ‌هاست و دومین را نمی‌دانستم و همان‌قدر از سایت سررشته داشتم که الآن از فرستادن موشک به کره‌ی ماه سررشته‌دارم ولی بدون خرج کردن زیاد و فقط با یک دوره‌ی غیرحضوری ارزان با اینجا رسیدم.

نتایج زیاد بوده خواستم نتایجی را بگویم که خود کاربران محترم کانال و سایت در آن درگیر هستند تا لمس آن آسان‌تر باشد.

آیا شرایطی مثل گذشته‌ی من دارید؟ و دوست دارید شرایطی مثل حال حاضر من داشته باشید؟

دوست دارم این حلقه‌ی طلایی را با شما درمیان بگذارم. هیچ‌چیز در این مدت این‌قدر خوشحالم نکرده بود که برگزاری این دوره خوشحالم کرد. یک روز تصمیم گرفتم که اگر به یکی از اهدافم رسیدم این دوره را برگزار کنم و روزی که به آن هدفم رسیدم و تصمیم به برگزاری دوره گرفتم به‌سختی شب را خوابیدم.

آن‌قدر خوشحالم و ذوق دارم که این مطالب را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم که حتی الآن که دارم این مطالب را تایپ می‌کنم به‌سختی سر جایم نشسته‌ام. دوست دارم بلند شوم و داد بزنم بالاخره دارم این دوره را عمومی برگزار می‌کنم.

چرا من می‌توانم کمک شما کنم؟

مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.

من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که 3 سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌ای از الآن هدف‌گذاری نکن، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.

یعنی هرچقدر که الآن بخواهید بزرگ فکر کنید بازهم بعد از دوره می‌فهمید که خیلی کوچک بوده است. همین حالا بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دست گروه پرورش افکار می‌رسد که چقدر نتایج بی‌نظیری فقط در طی مدت کوتاهی که از شروع به کار کانال می‌گذرد به دست آوردند.

سرفصل‌های دوره:

خواب‌وبیدار

عبارات تأکیدی – آیا جوابگوست؟ –

تشنگی

اگر اسکار را می‌گرفتم

شنا کردن در جهت جریان

سلام روح من

اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند

ضربدر -1

نقشه و مکان‌سنج اهداف

نقش خاطرات

جایگاه توبه

شکرگزاری پاک‌سازی

زندگی بدون هدف

و

تخمین قیمت دوره از روی قیمت دوره‌های مشابه قانون جذب :

قیمت دوره مقدماتی قانون جذب چیزی در حدود 400 هزار تومان است.

قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود 400 هزار تومان است.

قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به‌طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌بر 1 میلیون تومان است.

قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین 1,2میلیون تومان الی 1,5 میلیون تومان است.

که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود 3100000  تومان می‌شود ولی به دلیل عشق فراوانم به این دوره هم‌چنین برای این‌که دوست داشتم دوره‌ی اول کارشناس جذب شوید طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر 9 ماهه را 441 هزار تومان گذاشتم که به‌صورت ماه‌به‌ماه 49 هزار تومان قابل پرداخت است.

این دوره کاملا به صورت اینترنتی برگزار می‌شود

قولم یادم نرفته: یا اهداف خود را عمداً جذب کنید یا 98000 تومان دریافت کنید!

شما تا پایان ماه دوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید. این فقط و فقط به این دلیل است که من به این دوره ایمان کامل دارم و مطمئنم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد – زمان استفاده از این گارانتی تا تاریخ 15 مرداد یعنی ماه دوم دوره بود که پایان یافت –

اگر به تمارین دوره عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد. من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.

شاید با ماهی 49هزار تومان بشود یک عینک آفتابی ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

 

آموزش پاکسازی,آموزش قانون جذب,امیر شریفی

 

ثبت‌نام این دوره‌ی بی‌نظیر از تاریخ 5 خرداد 1395 شروع می‌شود و شروع دوره از نیمه‌ی دوم خردادماه خواهد بود و تا حدود پایان سال 95 ادامه خواهد داشت.

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!

تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند

قانون جذب دو,کارشناس جذب شوید,کارشناسی جذب

همه‌ی شمارا به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.

فراموش نکنید این دوره گارانتی 100% برگشت وجه را در دوماه اول دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این دوره

هدیه‌ی ویژه! به کسانی که تا ساعت 23:59 دقیقه روز 12 خرداد 95 ثبت‌نام کنند یک ویدئوی زیبا و بسیار انگیزشی و آموزشی از لس براون هم به‌صورت رایگان اهدا خواهد شد.

این ویدئو توسط گروه پرورش افکار ترجمه و زیرنویس شده است و در آن لس براون اصول موفقیت و قانون جذب را به شکل بی‌نظیری توضیح می‌دهد و اینکه چگونه از شرایط بد مالی به نقطه‌ی کنونی رسیده است.

 

برای دیدن نتایج دوستانی که در این دوره شرکت کردند وارد کانال زیر شوید

 

https://telegram.me/natayej_jazb

 

برای ثبت نام در این دوره بی نظیر همین حالا به این ایدی در تلگرام پیام دهید

telegram.me/mrjanpanah

دوست دارم تمام شما دوستان عزیزم را در این دوره ببینم


490 نظر در مورد مقاله “ کارشناس جذب شوید – دوره نه ماهه
 1. سولماز :

  سلام اقای شریفی میشه لطفا ادرس کانال تلگرامتون رو روی وب سایت بگذارید اخه من از طریق کانال تلگرام دهکده موفقیت با شما اشنا شدم دوستدارم مستقیما کانال خودتونو ببینم درضمن صحبتاتون عالیه خیلی حال منو خوب کرده


  • admin :

   سلام

   این خدمت شما

   @ParvaresheJazb

   موید باشید


   • خدیجه :

    آقای شریفی سلام بابت همه چیز هایی که از شما یاد گرفتم از شما سپاس گزارم من میخوام در دوره شما شرکت کنم ولی قبلش میخوام چیزی رو به شما بگم من خیلی آدم راحت طلبی هستم سر هر کاری میرم ول میکنم مثلا خیاطی رو خیلی خوب یاد گرفتم انگار بدنم دنبال بهونه می‌گشت که این کارو ول کنم دیسک گردن خفیف گرفتم با خودم گفتم سلامتی مهم تره ولش کردم یوگا میرفتم از اینکه ساعت مشخصی باید در کلاس بودم مرا آزار میداد ولش کردم باوجود اینکه یوگا رو خیلی دوست دارم کلا آدمی هستم که ترجیح میدم کارها رو در زمانی که خودم دوست دارم انجام بدم درضمن خیلی هیجانم بالاست تصمیم به کاری گرفتم حتما باید انجام بدم حتی اگر همه مخالف باشندمیخواستم بدونم که با این وجود دوره شما برای من مفید خواهدبود واینکه من همیشه فایل صوتی شما رو با هندزفری گوش میکردم امروز صبح تو اتاق تنهایی به فایل شما گوش میکردم پسرم وارد اتاق شد به حرفای شمارو شنیدخیلی خوشش اومد مدام به من میگه دوباره صحبت های اون آقا رو بزار گوش بدیم جالبه چقدر قشنگ حرف میزنه اینم بگم پسرم کلاس اول ببخشید طولانی شد ممنون که به سوالات ما جواب میدین


   • burg_natasha@yahoo.com :

    با سلام
    خدمت امیر شریفی عزیز من تشنه شرکت و ثبت نام در کلاسها تون دارم ولی هر کار می کنم از طریق ادمین اعلامی در تلگرام امکان این کار نیست چه کار کنم


   • Zeinab1377ghyasi@gmail.com :

    سلام استاد صبح بخیر تمرین و ارتعاش فرستادن برا من یه مسئله شده
    من خب با کلی هدف و آرزو وارد کانال و دوره شما شدم اماباگذشت زمان دیگه احساسم اینه من بدون اون هدفم خوشحالم من بدون فلانی هم خوبه حالم و….
    چرا اینطوری شده من تمرین هارو درست انجام میدم؟؟ آخه اکثرجاها میگن باید برای ارزوهاتون عطش داشته باشید


  • Mehmet.ortaj1207@gmail.com :

   سلام استاد امیر شریفی خدا قوت. من همیشه تو رویام زندگی میکنم یه زندگی زیبا ولی هیچ کاری نمیکنم برا رسیدن به اون رویا. البته زندگی تو رویام تکراری نیست متفاوت هست. مثلا یه جاش بهترین بازیکن فوتبال دنیا هستم. مثلا با بهترین زنی که دلم میخواست ازدواج کردم. تورویام. مثلا یه صاحب شرکت بزرگ هستم که برا ملاقاتم چند هفته قبل وقت میگیرن. وغیره…ولی اصلا آدم موفقی نیستم ولی آدم خوبی هستم هرکی باهام دوس میشه ازم خوشش میاد بدون من جایی نمیتونن برن


  • Farnaz :

   سلااام.خدا قوت آقای شریفی. میخاستم نظرتون رو در مورد کتاب های خانم اسکاول شین بدونم…ممنون که وقت میزارید و جواب میدید لحظه هاتون پر از شادی…


 2. شیما :

  سلام اقای شریفی عزیز
  فکر میکنم من اولین نفری ام که رو این صفحه دیدگاه میزارم
  خودتون دیگه میزان شوقم رو تصور کنید
  یه سوال دارم
  دوره گروهی برگزار میشه یا فردی؟


  • محبوبه :

   سلام اقای شریفی ممممنونم بخاطر اینهمه انرژی و احساس خوبی که به ما میدهید?
   ی سوال
   طبق گفته شما که فرمودید هر کاری که عاشقش هستید بهترین پیشرفت رو میتوان کرد
   ولی متاسفانه من الا ی مغازه پوشاک دارم و زیاد علاقه به این کار ندارم
   من میتونم فروشنده بزارم و خودم به کار دیگه ای که میخوام مشغول شم ولی هم میترسم از این کار بیام بیرون چون اول کار خیلی ذوق داشتم ولی خیلی زود انرژیم و علاقم از بین رفت ،از این میترسم از طرف خانواده مسخره شوم و فکر کنن من از پس کار بر نیومدم که این کار رو رها کردم و ترس دوم اینکه نمیدونم دقیقا به چه کاری عشق و علاقه دارم !!!!
   چطور میتونم بفهمم که کار دیگه ای که احساس کردم دوست دارم دوباره به خاطر نداشتن درامد عالی علاقم از بین نمیره لطفا کمکم کنید ؟؟؟


  • Mohamad :

   سلام چطوری تو کلاسهاتون ثبت نام کنم ؟!


 3. نرگس :

  سلام من یه سوال پرسیدم جواب ندادین. از اینکه چه طور میتونم وابستگی عاطفیمو به یه هم جنس بزارم کنار.الان دارو میخورم یه ساله و دو ساله وابسته ام…لطفا بگید چه سوالات رگباری باید بپرسم یا روی چی تمرکز کنم؟


  • Mehmet.ortaj1207@gmail.com :

   سلام به استاد شریفی خدا قوت. من ذهنم آشفته هست نمیتونم جمع جورش کنم وتمرینات خوب انجام بدم مثلا مثل سوالات رگ باری مثلا چندتاش میگم بقیش یادم میره بعد 3,5 یادم میوفته چندتا ش تمرین میکنم بقیش یادم میره. مثلا شبا یادم میره به اتفاقات فک کنم.صبها هم گیج وبی خوابم نای ندارم چون شبا دیر میخوابم. چه جور مغزمو جمع جور کنم تمرینات بامرتب انجام بدم چون میدونم اینطوری نتیجه نمیگیرم. کلا هواسم پرت میشه. بنظر خودم چارش برنامه ریزی دقیق هست. اینم بگم از یه طرف هم مغزم مقاومت میکنه اینم از یه طرف سردم میکنه.لطفا منو راهنمایی دقیق کن دوستون دارم صدات بهم انرژی میده


   • Mehmet.ortaj1207@gmail.com :

    سلام دوباره استاد شریفی.اینم بگم میخوام تو دوره شرکت کنم نگرانم وبا این وضع مغزم نتیجه نگیرم.


    • Mehmet.ortaj1207@gmail.com :

     سلام استاد شریفی لطفاً جواب منو درمورد آشفتگی مغزمو بگید نمیتونم تمرین کنم تمریناتو هی تو طول روز یادم میره. هواسم پرت میشه.من قبل عید زود زود به خودم میگفتم بعد عید متحول میشم تعغیر میکنم باید تعغیرکنم. نکنه تغییرم آشنا شدن با این کاناله که منو متحول کنه احساس میکنم جذبش کردم


     • Mehmet.ortaj1207@gmail.com :

      سلام استاد شریفی خدا قوت. 3روزه منتظرم سوال منو جواب ندادید. من کلا قانون جذب رو متوقف کردم تا جواب سوالمو بگیرم چون اصلا اینطوری درک نمیکنم. اکه ادامه بدم هم نتیجه نمیگیرم. سوالم درمورد آشفتگی مغزم هست بالا چند روز قبل گذاشتم هر روز هم یه بار تاکید میکنم ولی جوابی نمیشنوم سوالاتم هم اصلا تکراری نیست


    • مهسا :

     سلام شماره حساب جهت ثبت نام،،خیلى عجیبه که هر چى میگرددم نیست،،چرا پاسخًسءوالات رو نمیشه دید     • mohsen :

      سلام خدمت اقای شریفی برای ثبت نام دوره چه کاری باید انجام بدم؟؟


     • mohsen :

      اقای شریفی لطفا برای ثبت نام راهنماییم کنید.mohsen_haji71@yahoo.com


 4. شیما :

  و در مورد تمرین جذب فراوانی ایا اهمیت داره که چیزایی که میخریم برا خودمون باشه؟
  ینی اشکالی داره اگه مثلا یه چیزیو برا یه فرد دیگه بخریم؟


 5. فاطمه :

  سلام آقای شریفی عزیز
  امیدوارم مسیر زندگیتان همواره سبز باشد. از شمااستادگرامی ممنون و متشکرم


  • پروین :

   سلام اقای شریفی.من واقعا افسرده شده بودم ولی از وقتی فایلای صوتی شما رو گوش میدم و تمرینا رو انجام میدم واقعا شاد و شارژم.فقط خیلی دوست دارم دوره اموزشی رو شرکت کنم.هرچی سعی میکنم بلد نیستم .نمیتونم.دیگران موج منفی میفرستن و کمکم نمیکنن.,,help me


 6. فرزانه :

  سلام آقای شریفی.ممنون ازلطفهای بی دریغتون.اگه امکانش هست دوره رو از اول تیر شروع کنید.آخه من دانشجو هستم تا اول تیرامتحان دارم


 7. سمیرا :

  سلام جناب شریفی بی نهایت سپاسگذارم.
  خدایا شکرت که این سایتو جذب کردم.


 8. Golsa :

  سلام خیلی عالی من واقعا هیجان زده هستم. لطفا تعداد جلسات در هفته و نحوه دقیق ثبت نام هم بگید. خیلی ممنونم


 9. فاطمه :

  سلام و تشکر از مطالب خوبتون میخام بپرسم آیا میتونیم مبلغ دوره را ماهانه پرداخت کنم آخه من بازنشسته هستم و کل حقوقم بعد از کسروامها 500تومن میشه و خیلی هم علاقه دارم به شرکت در این دوره . و میخام اشتباهاتی که در زندگی داشتم بوسیله جذب پاک کنم و از نو بنویسم زندگی خودم و بچه ها و همسرم را .ممنون میشم اگه اجازه بدید که ماهانه پرداخت کنم چون انگیزه بسیار زیاد دارم


 10. majid.khamehgar@chmail.ir :

  سلام جناب شریفی
  خداقوت
  امکانش هست جایگاه آیه ی
  وعسی ان تکرهو شئ و خیرلکم
  وعسی ان نحبو شئ و هوشرلکم
  تشکر.


 11. علی :

  سلام اقای شریفی خداروشکر میکنم که با شما اشنا

  شدم‌ امیدوارم همیشه سلامت باشید من چند روز پیش

  به شما گفتم که کارندارم و تمرین های شمارو خیلی کم

  انجام میدم من از اون روز تصمیم گرفتم که تمرین

  های شمارو انجام بدم باعث شد هم حسم خیلی خوب

  بشه هم اینکه کار برام جور شد و الان مشغول کار کردن

  هستم ضمنا این رو بگم شما فرمودید که با لذت

  کاراتون رو انجام بدید واقعا یک کارو با لذت انجام

  دادن خیلی لذت بخشه

  من ایشالله این دوره کارشناس جذبو شرکت میکنم

  واقعا ازتون ممنونم بخاطر قیمت منصفانه که برای دوره

  گذاشتید تشکر

  من یه سوال داشتم اینکه درمورد قانون فراوانی هر

  روز چیزای که برای خودمون میخریم تو کاغذ بنویسیم

  مثلا امروز قراره من دو میلیون پول خرج کنم یک میلیون

  هشتصد پول گوشی دادم ۲۰۰ تومن یه چیزی خریدم

  اینارو ریز بنویسم یا نه؟

  سوال دوم اینکه اگه روزی فراموش کردیم این تمرین

  رو انجام بدیم و روز بعد خواستیم دوباره شروع کنیم

  دوباره همون چیزای که قبلا خرید کردیم بخریم یا چیز

  دیگه بخریم ممنون


 12. sahar :

  سلام جناب شریفی!!! اقای شریفی من نمیتونم این مسئله رو درک کنم اینکه میگید باید عشق باشید تا عشق رو جذب کنید یا مثلا باید ثروتمند باشی تا ثروت رو جذب کنی بعد ما میخواییم پولمون اندازه اون ثروتمنده باشه ولی همین ادم باشیم…خب ینی چی باید چیکار کنیم بحث شما وانمود کردنس..خب فرضا منی ک میخوام دندونپزشکی دانشگاه مد نظرمو بخونم باید چیو وانمود کنم چ ارتعاشی بفرستم؟؟پیشاپیش مرسی ازجوابتون.من یکی از شکرگزاری هام وجود و حضور شماس..دمتون گرم


 13. مرتضی :

  باسلام خدمت اقای شریفی گل
  ایا بااستفاده از قانون جذب میتونم مشتری زیاد جذب کنم که فروشم افزایش پیدا کنه یا باید روی فروش زیاد تمرکز کنم


 14. سامان گرجی :

  سلام
  خدا قوت
  من مایلم در دوره شما شرکت کنم
  لطفا راهنمایی کنید


 15. آرزو :

  خدایا شکرت??
  هوراااااااااااا
  خیلى منتظر شروع ثبت نام دروه بودم…
  امیدوارم همه مون موفق باشیم.


 16. عسل :

  سلام وخداقوت به اقایه شریفی عزیز

  خداروشکربی صبرانه منتظر شروع این دوره هستم
  مطمعنم با کمک شما زندگیم متحول میشه مخصوصا باشوق بیشتری تمارینمو درکنارشما انجام خاهم داد تا اون چیزهایی که حقم هست ومیخامو رو به راحتی دریافت کنم.وافکارممم مثبت مثبت بشن.
  بازم ممنونم از شما بزرگوار مهربان


 17. matin :

  سلام
  تضمین شما چیست؟
  و لطفا ذره ای از تکنیک های جذب برگرفته از قرآن را بگویید در کانال


  • admin :

   سلام

   تضمینم تا ماه دوم برگرداندن هزینه است. گفتم. یه نمونه اش شکرگزاری بقیه را در دوره میتوانم بگویم

   موید باشید


   • خدیجه :

    سلام آقای شریفی من دوست ندارم کتاب زیادی در مورد جذب بخونم میترسم مطابق باورم نباشه و ذهنم رومنحرف کنه میخوام قانون جذب رو از یک نفر یاد بگیرم این کارم درسته؟وشماوکانال شما را انتخاب کردم آقای شریفی فرمودین با شرکت دردوره میتونیم بادیدن کسی آینده مالی و ارتباطی اونو پیش بینی کنیم من میخوام زندگی مالی خودم رو عوض کنم این اتفاق با شرکت در دوره شما میفته؟باتوجه به اینکه تاکنون از راهنمایی های شما خیلی نتیجه گرفتم من تاکنون با دوره های متفاوت جذب در اینترنت آشنا شدم ولی فقط حاضرم برای دوره شما پول بدم چون حرف شما خیلی به دلم میشینه و راهکارهای شما بسیار برام مفید بود


 18. بهنام :

  سلام
  میخام توی این دوره شرکت کنم
  لطفا هرکاری ک لازمه رو بگید
  نحوه ثبت نام
  نحوه پرداخت
  نحوه اموزش


  • admin :

   سلام

   چشم همه رو توضیح خواهم داد

   موید باشید


 19. هیربد :

  بی صبرانه در انتظار ۲۱ اردیبهشت و سپس نیمه دوم خرداد خواهیم بود .


 20. آسيه :

  سلام آقای شریفی عزیز مرسی از این همه انرژی خوب ومثبتتون که از راه دور هم به مامیرسه واقعأ بی نظیری من بی صبرانه منتظرم که این دوره فوق العاده شروع بشه دوستتون دارم خیلی خوبی ☺️☺️☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


  • admin :

   ممنون

   شما هم انرژیتون خیلی مثبته

   موید باشید


   • حسن :

    خدایا شکرت
    با عرض سلام و دعای خیر خدمت استاد شریفی و همکاران گرامی

    استاد هرچی فکر میکنم واقعا نمیدونم چطوری باید خدارو شکر کنم که من رو با شما و کانال خوبتون آشنا کرده هرچی شکرگذاری میکنم احساس میکنم کم گفتم بازم میگم خدا رو شکر

    استاد ی سوال در بازی فراوانی از روز هشتم ،نهم به بعد من دیگه زیاد واسه خودم چیزی نمیخرم بیشتر پولم یا بهتر بگم کل مبلغ رو صرف اومور خیریه میکنم مثل کمک کردن خریدن جهیزیه برا کسایکه تحت پوشش نهادهای دولتی هستن البته واقعا احساسم موقع کمک به حدی زیاد میشه که انگار دارم همون موقع اون کارو انجام میدم و اشکهام سرازیر میشه و بغض گلوم میگیره که واقعا با توکل به خدا بی نیازم و میتونم کمک بقیه کنم توی اونموقع فقط بصورت رگباری خداروشکر میکنم واقعا افتادم توی چرخه کمک کردن آیا اشکال داره اینکار یا کمتر انجام بدم بیشتر برای خودم چیز بخرم سپاسگزارم
    خداروشکر میکنم که خدای بزرگ دستم گذاشته توی دست شما که هرموقع سوالی برام پیش میاد شما با جون و دل جواب میدید بازم خداروشکر


 21. فیروزه :

  ثبت نام چطوری انجام میشه؟


 22. زینب :

  سلام
  روزتون خوش چجوری باید ثبت نام کنیم تو این دوره ها؟؟


 23. ميترا شريفزاده :

  سلام آقای شریفی
  ممنون از مطالب مفیدتان وسپاس از زحماتتان لطفا بگویید برای کسانی که خارج از کشور هستند چطور باید هزینه دوره را پرداخت نمایند،متشکرم


 24. بیتا :

  سلام و خسته نباشید خدمت آقای شریفی محترم و مهربون… میخواستم بدونم این دوره کارشناسی روزی چن ساعته؟ سوال دومی که داشتم ربطی به این دوره ندتره ولی همینجا میپرسم :بعضی اوقات دلم میگیره هرچقدر سعی میکنم حسمو خوب کنم میشه ولی زود میره شما خودتون اینجور موقع ها چیکار میکنید؟ ممنون خدارو شکر میکنم که شما رو شناختم


 25. نسترن :

  آقای شریفی دوستتان دارم برادر عزیز خدادنگهدارتون باش فقط برایتان دعا میکنم که انشالله موفق باشی که عمل خودت در اختیار دیگران قرار میدیدواین یعنی صداق علمت میدونی که همه ما توی این دنیا باید صدقه ای بدهیم وعلم هم صدقه داره برادر من بازم میگم موفق باشی نسترن


 26. فرزاد :

  با سپاس فراوان از آقای شریفی.
  لطفا بفرمائید که کلاسها چند روز در هفته و کجا تشکیل میشه?


 27. مینا :

  بی صبرانه منتظر ثبت نام و شروع دوره هستم: -)


 28. رایحه :

  سلام آقای شریفی
  آرزوی آرامش ٬ حس خوب ٬ عشق واقعی ٬ ثروت رو براتون دارم

  منم میخوام تو دوره کارشناسی جذب شرکت کنم
  فقط نحوه اداره کلاس رو بگید چه جوریه؟
  اگه در تلگرام باشه عالیه
  ممنون میشم اگه بفرمائید در کجاست ؟ سایت یا تلگرام؟


 29. ghazal.behtam :

  بی صبرانه منتظر شروع این دوره هستم،نحوه ثبت نام و پرداخت مبلغ ها و…رو هم شرح بدید ممنون میشم


 30. بهار :

  سلام امیر اقا میشه هزینه دور رو ماهیانه پرداخت کرد ؟ماهی 50 تومان بریزیم به حساب ؟
  خواهشا اینطوری موافقت کنید
  منم بتونم بیام

  ممنون میشم ازتون


 31. ندا :

  سلام اقای شریفی عزیز.حلقه گم شده که پیداش کردین چی بود؟همون حس خوب داشتن؟و سوال دیگه ام اینه که اخه‌چجوری میشه عاشق شد و‌وابسته نشد؟من حتی تو شرایط فرضی هم که تصور میکنم عاشقم حس وابستگی بهم دست میده.شما بگید لطفا چجوری میشه عاشق شد و‌وابسته نشد؟تا تجربه عشق رو نداشته باشید گفتنش راحته‌ولی عملا نمیشه


 32. شیما :

  اقای شریفی عزیز
  آیه معروف به چشم زخم
  و حقیقت این است که کسانی که کفر ورزیده اند هنگامی که این ذکر ( قرآن را ) شنیدند نزدیک بود تو را به ( نحوست ) چشمانشان بلغزانند! و ( به خاطر عجز از درک قرآن درباره آورنده آن ) می گویند: او دیوانه است.
  آیه 51 سوره قلم


 33. رها :

  سلام آقای شریفی عزیز خسته نباشید. برای من یه سوالی پیش اومده من اگه نتونم در دوره کارشناسی حذب شرکت کنم و فقط از مطالب کانالتون استفاده کنم می تونم این حلقه ی طلایی رو که شما گفتید و یاد بگیرم یا پیدا کنم. من به قانون جذب خیلی اعتقاد دارم واز وقتی که تو کانالتون بودم خیلی حس خوبی گرفتم. وحقیقت منم احساس میکنم یه چیزی این وسط کمه که به قول شما همون حلقه ی طلاییه.. . اگه من تمامی تمرین های شما رو انجام بدم وحس خوبی داشته باشم میتونم این خلا رو پر کنم یا حتما باید در این دوره شرکت کنم.


  • donya.aslanhoseini@gmail.com :

   سلام خدا قوت
   سپاس بابت انرژی مثبتتون.
   پایدار باشید


 34. fatemeosali@gmail.com :

  سلام به اقای شریفی عزیز بی صبرانه منتظر ثبت نام در دوره هستم


 35. وطن دوستان :

  بنام خداوند فراوانی و نعمت. سلام. من هم مثل شما از برگذاریه دوره خیلی خوشحالیم. آرزو میکنم موارد آموزشی صوتی باشه تا خواندنی. آموزش مطالب تاپ اونم با صدای دلنشین آقای شریفی تأثیر دوچندان در مخاطب دارد
  روزهایتان لبریز از نعمات الهی باشد
  زکات علم نشر آن است و با اجرای صحیح زکات راه برای افزایش چندین برابری علم شما هموار میشود انشاءلله
  وطن دوستان


 36. Elahekh2015@gmail.com :

  سلام آقای شریفی.من چند روزه که با کانالتون آشنا شدم و از اول همه فایلای صوتی و مطالبو دنبال کردم.یه سوال مهم برام پیش اومده.اگه با قانون جذب نمیتونیم کسی رو جذب کنیم پس چطوره که وقتی به کسی که مدتیه ازش بی خبریم فکر میکنیم یهو میبینیمش یا بهمون زنگ میزنه؟یا اینکه وقتی حس خوب یا بدی نسبت به کسی داریم متقابلا اون شخص هم همین حسو نسبت به ما داره؟ اینو از تجربه شخصیم دارم میگم. فکر کنم سوال خیلیا باشه


 37. Yasna :

  سلام اقای شریفی عزیز: من چند روز تمرین 3_5وتمرین سوالات رگباری رو شروع کردم .تشکر بابت تمرینهای عالی وهیجان انگیزتون دو روزه دختر 14ساله ام هم عضو کانال خوبتون شده وباهم بازی فراوانی رو شروع کردیم .بسیار پر انرژی هستیم .فردا ازمون ارشد روانشناسی بالینی دارم .مطمئنم هر انچه بخواهم جذب میکنم.تمام زندگی من چیزهاییه که شاید بیست سال پیش بهشون فکر کردم .حتما تو دورتون شرکت میکنم چون تو این چند روز نشانه های زیادی دیدم وباورم زیاد شده تلگرامم ریپورته وگرنه وویس میذاشتم واز نشانه ها میگفتم .به امید روزهایی پر از برکت وفراوانی برای همه مردم سرزمینم .شبتون زیبا


 38. Yasna :

  راستی من اسمم یسناست نه یاسنا


 39. نگار :

  سلام جناب شریفی خسته نباشید
  تنها چیزی که تو این روزا منو زنده نگه داشته فایلای صوتیتونه
  دقیقا من بخاطر حس وابستگی به بدترین شکل عشقمو از دست دادم تا جاییکه کسیکه بهم میگفت عاشقمه با حرفاش داغ گذاشت رو دلم
  کاش میتونستم رابطه رو درست کنم راهشو نمیدونم
  من تو ی سایت خوندم که دعا با قانون جذب مغایرت داره البته وقتی دیدم داره بهم حس بد وارد میشه نخوندم و صفحه سایتو بستم
  اگه ممکنه این دوسواله منو جواب بدین ممنون از لطفتون


 40. سهيلا :

  اقای شریفی
  من بسیار از زحمات شما متشکرم و از خداوند برای شما بهترینها را خواستارم
  صحبتهای شما خیلی عالی و راهنماییهای شما بسیار کاربردی است


 41. شادی :

  سلام آقای شریفی متوجه شدم که شاید ارتعاش حلقه طلایی گمشده برای من است ممنونم که با پاسخ سنجیده مرا راهنمایی کردید کتابهایی که داشتم و کمتر از انتظارم برایم مفید بودند را دوباره میخوانم ومعنای جدیدی برابم پیدا کردند درک ودریافت شما از قانون جذب عالی است از خدا وازشما بسیار سپاسگزارم لطفا مبحث ارتعاش را تا حد امکان آموزش دهید و باز کنید آغاز دوره کارشناسی جذب رابه شما وهمراهان کانال تبریک می گویم ومانند شما یقین دارم عالی وسودمندااست خداوند یاورتان برقرار باشید


 42. hassan.salehi.6272@gmail.com :

  با عرض سلام وخسته نباشی خدمت آقای شریفی و همکاران گرامی لطفا جواب سوال من رو حتما بدید ممنون میشم من چند سال سیمنارهای موفقیت رو دیدم و رفتم ودورههای ان ال پی رو گذروندم ولی موفق نشدم به خواسته هام برسم بخاطر اینکه زیاد وقتتون نگیر زیاده گویی نمیکنیم من یکبار ترک اعتیاد کردم ولی پس از چند ماه روش خود تخریبی روی من اثر کرد وبرگشتم به حالت قبل واز این بدتر همسرم هم خونه رو ترک کرده ومیگه فقط طلاق میخوام هیچجوری هم راضی نمیشه بخدا نمیدونم چیکار کنم ویک سوال دیگه من همچی واسم عادی شده بیخیالم نمیتونم اون حس که گفتی رو بگیرم یامیگیرم بعد فرداش یادم میره که قرار بود چچه حسی رو داشته باشم زیاد مسائل واسم با اهمیت نیستن درصورتی که قبلا اینجوری نبودم این حس بیخیالی و فراموشی رو چطوری حل کنم درصورتیکه مراقبه هم زیاد انجام میدم ممنون میشم بگید چیکار کنم از این وضعیت دربیام واقعا ماتومبهوت شدم راستی من قسمت حراست بیمارستان کارمیکنم وغوقالعاده کار پر استرسی دارم نمیدونم شاید این هم ی موردی باشه که تاثیر گگذاشته روم حتی چندین بار میخواستم از این شغل بزنم بیرون ولی چون قسط و کرایه میدم جرعت نکردم ممنونم بحرفهام گوش دادید منتظر جواب هستم


 43. Anna :

  پروردگار مهربانم تو را سپاس میگویم. با تمام وجودم به خاطر. وجود جناب شریفی گرامی ، سلام. و سپاس فراوان بخاطر راهنمایی شما جناب شریفی واقعا عالی بود با اینکه من سه روز است که این تمرین را شروع کردم ولی نتایج آن بینظیر بود ولی به طور کامل رفع. نشد میخواستم بدانم نیازی به تمرین جدید هست یا نه ، و اینکه من دوست دارم یک رشته خاص را در یک دانشگاه خاص بخوانم به خاطر متاهل بودنم ولی شما گفتید که مکان مشخص نکنید ، ، حالا سوال من اینه من باید اول به رشته ام حس خوب بدهم یا نه اول به اینکه در دانشگاه قبول شدم کدام در اولویت قرار دارد. ممنون. میشم جواب بدید ، ،


 44. Anna :

  با سلام مجدد ، منظورم از تمرین ،،،،اهرم رنج و لذت بود ،


 45. Anna :

  به خاطر متاهل بودنم نمیتوانم به دانشگاه اطراف بروم ، من عذر خواهی میکنم که متن سوالم چند قسمت شد قبل از ویرایش متنم را ارسال کردم مچکرم به خاطر صبور بودنتون آقای شریفی


 46. اکبر پرچمی :

  سلام جناب آقای شریفی گل امیدوارم که حالتان عالی باشد .من میخوام در کلاس کارشناسی شرکت کنم .فقط برای پرداخت وجه برای ثبت نام امکان این باشد که بشه با رمز دوم کارت یا کارت به کارت بتوانم مبلغ را پرداخت کنیم.با تشکر


  • admin :

   سلام

   حتما همینطوره درگاه پارس پال فیلتر شده داریم درگاه سایت را عوض میکنیم به زودی درست میشه

   موید باشید


 47. ارش :

  سلام
  میشه اگر وقت کردید یه توضیح درمورد نحوه
  ثبت نام و واریز شهریه بدین
  ممنون


 48. شهیار :

  سلام
  من متوجه نشدم که کلاس ها چجوری برگزار میشه
  توضیح بیشتر لطفا


 49. شادی :

  دوست وراهنمای عزیز جناب شریفی عید مبعث برشما مبارکباد
  آنچه از زندگیتان نوشتیدو ننوشتید با چشم دل دیدم به رنجی که کشیدید بسیار اهمیت میدهم به مصداق درد کشیده طبیب است الآن یاری توانمند هستید
  امیدوارم در بین تشکرها تاییدها وگاها تملق ها خودتان بمانید وهمینطور که تا الآن بوده مخالفت ها وبدزبانی ها برایتان بی تاثیر وبی رنگ باشد
  دمت گرم با مرام
  عامیانه نوشنم ولی بقول خودتون (حس خوبی داره)


 50. مریم :

  سلام آقای شریفی دوست داشتنی.
  ببخشید متنم یکم طولانی هست ولی خواهش میکنم وقت بزارید و بخونید?

  معتقدم تا رنج و مشکلات نباشه آنسان به رشد و تکامل نمیرسه . پدری دارم بینهایت عصبی د دیکتاتور که در بچگی بینهایت سرکوفت میزد و اعتماد بنفس منو از بین برد کلا.اینکه من دختر بدی هستم ،آدم درستی با من ازدواج نخواهد کرد ،و اگر ازدواج کنم زندگی من دوامی نخواهد آورد، و در درس و زندگی هرگز به جایی نخواهم رسید.
  از همون بچگی این حرفا در ذهن من نقش بست و شدن ملکه ذهن من که اصلا من آفریده شدم واسه تمسخر و بدبختی ……
  10 سال با یکی در رابطه بودم که اونم تا بینهایت منو زمین میزد و اعتماد بنفسنو از من میگرفت .تا جایی که باور کردم من ی آدم آویزون و به درد نخورم. بعد از اون ازدواج کردم و همیشه با باور اینکه به درد نمیحورم و زندگیم دوامی نخواهد داشت و ترس از این داشتم که تنها بمونم توی زندگی از همه چیزم گذشتم تا شوهرمو راضی نگه دارم ولی با باوری که داشتم و شما هم فرمودید به بدترین شکل ممکن منو ترک کرد.
  بعد از ترک شوهرم کتاب های آقای دبی فورد و وین دایر رو مطالعه کردم و تقریبا تونستم 1 درصد خودمو پیدا کنم و بتونم خیلی خیلی راحت با مساعل زندگیم کنار بیام.
  الا که با کانال بینهایت عالی و مثبت شما آشنا شدم وقتی میخوام تمارین رو انجام بدم یا به یک حس خوب برسم ی مشت خیلی قوی ذهن و مغز منو محکم گرفته و ی نیروی عظیم باعث میشه نزاره پیشرفت کنم . با اینکه میدونم به این باور رسیدم که من دوست داشتنی ،با نمک ،و انسانی لایق هستم ولی با هر کس رو به رو میشم فک میکنم فقط میخوان منو مسخره کنن وسو استفاده و هیچ کس با من نمیمونه و نمیتونن منو دوست داشته باشن.
  الا در جریان مهریه هستم با اینکه مهریه من نقد هست و میدونم صد در صد میگیرم و همه بهم اطمینان دادن ولی ی حس خیلی خیلی قوی تو ذهنم میگه نه تو به مهریت نمیرسی . با این حس قوی چیکار باید بکنم چطور باهاش بجنگم چون داره جلوی پرورش جذبم رو میگیره ؟
  ببخشی که زیاد وقتتون رو گرفتم . شاد باشید


 51. مریم :

  ادامه مطلبم :
  الا که به صحبت های شما گوش میدم و زندگیم رو بررسی میکنم بخاطر باوری که پدرن در بچگی به من داد و با رابطه 10 سالم با اون فرد میبینم که خودم همه اون ادما و اتفاقات و جداییمو جذب کردم. حالا میخوام اون باورها و جذب های اشتباه رو از زندگیم حذف کنم ولی اون نیروی قوی اصلا نمیزاره.
  الا با ی ذهن آشفته و در هم بر هم رو به رو هستم بینهایت سر در گمم . خواهش میکنم کمکم کنید ?


 52. Sara A :

  سلام آقای شریفی عزیز
  تشکر بابت زحمات شما

  پول دوره باید کامل ریخته شود؟؟نمیشه هر ماه پول همان ماه داده شود؟؟؟

  من اگر بخوام یه موسسه خیریه داشته باشم
  فرض پولش را ندارم و از صفر باید شروع کنم باید چکار کنم؟؟؟


 53. Sara A :

  سوال دوم

  به احساس همون حس ششم میگن؟؟؟

  یعنی حس ششم من میگه سمت این کار برم با نه؟؟؟
  و باید بهش توجه کنم؟؟؟؟


 54. Sara A :

  سوال سوم

  من مرد روهایام که همیشه به خصوصیاتش فکرمیکرردم اینها بود و هست
  حالا غلط یا درست بودنش را نمیدونم شما بگید درسته؟؟؟

  مثلا
  من مردی را می‌پسندم که صدیق شریف مهربان درستکار وفادار باایمان و مثبت اندیش دارای اقتدار باشد و خصوصیات خوب و مثبتی که حالا هست هم اضافه شده اهدافمه
  و مردی تحصیل کرده کرده و فوق العاده ثروتمند باشد و…

  اون مرد پیدا شد و علایق ما خیلی نزدیک بود
  از سفر رفتن ورزش و کوه و اسب سواری و ورزشهایی که دوس داشتیم

  یعنی کپی شده هم بودیم
  اما نمیدونم چی شد یهو همه چی عوض شد

  کلا چیزی که میخواستم بود
  جذب شد
  حالا دیگه نیست
  چکار کنم؟


 55. Sara A :

  سوال چهارم

  کتاب راندابرن به من خیلی کمک کرد
  اگر بتونم مسئله رابطه ام را درست کنم تقریبا 90درصد مطالب را فهمیدم

  رابطه ای که یک طرفه شده
  سرد شده از طرف شخص مقابل
  رابطه ای که کلا همه چیش عالی بود
  آیا باید رهاش کرد؟

  این رابطه به من حس عالی میده
  انگیزه پیشرفت هست
  اما بی محلی های طرف حس منو بد و ناامیدم میکنه
  یعنی زندگی من شادیهای من و کلا همه چی وابسته به شخص مقابل شده
  توضیح کامل بدید لطفا


 56. Sara A :

  پیشنهاد

  لطفا در صورت محدودیت وقت
  زیر هر سوال منبع مورد مطالعه بگذارید

  من مث شما فرهنگی هستم
  اما به دلایلی نسبت به این کار حس خوبی نداشتم
  چون زیاده خواه هستم
  و اصلا دوس ندارم زیردست کسی کار کنم از این حوزه بیرون آمدم
  و کاری که دوسش دارم را پیدا و دارم کار میکنم
  البته دوهفته ای هست که با قاطعیت دارم کار میکنم و اینو مدیون لطف شما هستم
  تشکر بسیار


 57. hassan.salehi.6272@gmail.com :

  با سلام مجدد برادر بزرگوار اول از خداوند

  بزرگ میخوام هرچی حس عالی توی دنیا

  هست به خودتون وهمکارانتون بده وروز به

  روز ثروتتون به سرعت نور زیاد بشه من

  چکیده ای از زندگیم در بالا گفتم دیگه نیاز به

  توضیح نیست ، ( گیر کار من فقط روی داشتن حس عالی و نگه داشتن اون حس )

  مثلا:روی پول حس میگیرم ولی بعداز چند

  ساعت یادم میره و به حالت قبل و تکرار کارهای قبلی شروع میکنم ممنون میشم بهم

  بگید تا دنیارو کنفیکون کنم با قانون جذب چون

  بهش اعتقاد دارم دیگه واقعا نمیدونم واسه

  تشکر کردن چی بنویسم خودتون زحمت

  بکشید از طرف من بهترین جمله ای که

  دوستدارید بخودتون بگید فقط میتونم بگم واقعا واسم عزیز هستید و دوستتوندارم


 58. قندالی :

  سلام آقای شریفی
  از شما به خاطر برگزاری این دوره تشکر میکنم
  لطفا درمورد جزییات دوره بیشتر توضیح بدید
  و میخواستم خواهش کنم اگه امکانش هست دوره رو زودتر شروع کنید


 59. سارااحمدی :

  سلام اقای شریفی محترم من به شماتبریک می گویم بابت موفقیتتان وپشتکارتان من بسیارمشتاق واماده برای شرکت دراین دوره ی 9ماهه هستم وان راجذب خواهم کردامامشکلی دارم که به هیچ طریقی نمی توانم دردوره هاشرکت کنم فعلا تاحداقل حداقل یکسال میدونم سعادت این کاروندارم ازراه دوربراتون ارزوی سعادت وموفقیت روزافزون رادارم خداوندهمیشه پشت وپناهتان باشدهمیشه


 60. شعله :

  سلام آقای شریفی عزیز
  از حالا حس خوبی برای شرکت در دوره جدید دارم و ممنون برای همه ی احساسهای خوبی که در من بوجود اوردین
  امیدوارم به اندازه تمام دیدگاه های مثبتی که با تلاش شما شکل میگیره برکت و شادی و خوشبختی وارد زندگیتون بشه .
  یه سوال داشتم ، در بخش نظرها میتونیم سوالامونو بپرسیم . چون من تو سایت بخشی به عنوان پرسمان پیدا نمیکنم


  • admin :

   سلام

   بله در همین قسمت بپرسید. بخش پرسمان را بستیم.

   موید باشید


 61. فاطمه :

  سلام آقای شریفی عزیز
  من از اولین فایل صوتی که به نام ارتعاش توی کانال گذاشتید همراهتون بودم و همه فایلها رو گوش دادم. حتی هرکدوم رو بارها گوش کردم. ازتون خیلی مطالب رو یاد گرفتم. و وظیفم میدونستم که ازتون از صمیم قلب تشکر کنم. اتفاقای جالبی رو جذب کردم. و بیصبرانه منتظر برگزاری این دوره هستم. از خداوند بزرگ بهترین ها رو براتون درخواست میکنم. آمین


  • admin :

   سلام

   خیلی ممنون. خیلی خوشحالم که دوستانی که از اول همراهم بودند نتیجه میگیرند. امیدوارم نتایج شما هر روز بیشتر شود تا از این همراهی خود شادمان باشید

   موید باشید


 62. mahya :

  سلام آقای شریفی خیلی خیلی ممنونم بابت کانال وسایت خوبتون واقعآ به من انرژی مثبت دادن وزندگیمو شاد کردن من یه دختر 21 ساله هستم حدود هفت هشت ساله پیش موهای سرم شروع به ریختن کرد والان حدود یک سوم از موهام باقی مونده وخیلی موهام کم شده در صورتی که موهام قبلا تعریفی بودوعالی پیش چندتا دکترم رفتم که بی فایده بوده این خیلی منو آزار میده میخاستم ببینم آیا با قانون جذب میشه موهای منو خوب کرد؟در صورتی که هر موقع میرم جلوی آینه یا به موهام فکر میکنم اعصابم بهم میریزه وحالمو بد میکنه,واقعا نمیتونم حیمو خوب کنم انقد ک دارو استفاده کردمو یل بی نتیجه بوده یا اگ نتیجه داده زودی ریخته ک دیگه لجم ب موهام میگیره خواهش میکنم یه راه کامل به من معرفی کنید واگه میشه جواب منو صوتی بدین ,پیشایش بابت پاسخ گوییتون خیلی خیلی متشکرم


 63. سعید :

  سلام بر اقای شریفی عزیز
  وجودت طلاست
  باطنت برف
  دوست دارم زیاد
  خدا قوتت بده


  • admin :

   سلام

   اینجوری که شما گفتی باید بگم چش مایی 🙂

   موید باشید


 64. آرامش :

  سلام خدمت آقای شریفی عزیز ممنونم خیلی ممنونم وای چقدر خوشحالم که و خداروشکر که این سایتو جذب کردم و با شما آشنا شدم حسم خیلی خوبه و ایمان دارم اتفاقای خوبی در راه است .بازم ممنون و بیصبرانه منتظرررم شروع کنید .شاد پر آرامش و پر انرژی و سلامت باشید .


 65. بیتا :

  ظهربخیر آقای شریفی …ممنوووووون که که مث همیشه جوابمو دادین و این تمرین سه ثانیه ای که گفتید عااااااااااالی بود عااااالی بود مررررررسی .همچنان دارم میخندم بعد از این لبخند به لب بودنم بیشتر خندم میگیره .ینی شما هر تمرینی که از دهنتون میفته درجا انجام میدم حتی یه دفتر مخصوص دارم که تمرینامو دراون مینویسم .این تمرین بازی فراوانی رو از همون روزی که گفتید انجام میدم باورم نمیشه دوتا آگهی استخدامی دیدم هرچند جزو معیار من نبود ولی نشونشو دیدم .فردا هم کنکور ارشد دارم ولی استرس ندارم زیادم نخوندمااا ولی حس خوبی دارم چون شمارو دارم.


 66. شهناز :

  سلام اقای شریفی
  روزگارتون پر از سلامتی و ثروت بیکران
  یه سوالی
  داخل همین فایل صوتیه که الان فرستادید در جواب اون سوال ای اف تی
  یه جاییش گفتید ما نمیتونیم اتفاقات رو تغییر بدیم با قانون جذب
  من یکم ابهام واسم پیش اومده
  مثلا خود شما کنکورتون رتبتون خوب نشد و قاعدتا نباید اهران قبول میشدین
  اما با قانون جذب این اتفاق افتاد
  خوب مگه اینحا ما اتفاق رو تغیر ندادیم؟


 67. پروانه :

  سلام آقای شریفی عزیز.حرفاتونو ک توی کانال گوش میدم حس قشنگی بهم دست میده.ممنونم ازتون.فقط بگید ک چجوری باید ثبت نام کنیم ازروز بیستم ان شاءالله.من تماما شرایط گذشته شمارو دارم.تمام کارتهام خالی شده.زندگی برام سخت شده.بیصبرانه منتظرم تاتوز دورتون شرکت کنم


 68. nasim :

  سلام مرسی از سایت و کانال بینظیرتون


 69. منصوره :

  سلام اقای شریفی من خانه دار هستم دوست دارم تو دوره آموزشی شرکت کنم شغل ندارم قبل از اینکه وارد کانال بشم تو فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی بودم اما الان میگم بدون شغل حتی به خواسته هام برسم. همسرم هم تمام صحبت‌هایش خلاف صحبت های شماست راهنمایی بفرمایید چی کار کنم حرف های غیر جذب مانع رسیدن من به اهدافم نشه (اهدافی اینچنینی :خانه چند میلیلاردی کمتر از یک سال، وارد دنیای موسیقی بشم در حالی که الان سر رشته ای ندارم مادر فرزندان موفق و….)سپاس وصد سپاس از شما


 70. پروانه :

  سلام مجددخدمت جناب شریفی عزیز.سوالی داشتم ک اینوه فرمودیدپرداخت هزینه بصورت ماهیانه هست.درسته؟ونحوه ثبت نامو برامون بگید.ممنون.من ایمیلی فرستادم ولی الان ن ایمیلمو میبینم ونه جوابشو.نمیدونم جواب دادیدومن نمیبینم.مصرانه ومشتاقانه منتظر شروع دوره هستم


  • admin :

   سلام

   حتما تا فردا کامل کامل توضیح خواهم داد

   موید باشید


 71. nasim :

  سلام مرسی از سایت و کانال بینظیرتون.آقای شریفی من چندروز برا یه خواستم تصویر سازی کردم چندروز اول انرژی خوبی داشتم ولی بعد از چندبار تجسم دیگه اون انرژی رو ندارم و تو چند ثانیه ی اول تجسم کلا انرژی برا ادامه تجسمم از بین میره ودچار خستگی میشم علتش چی میتونه باشه


 72. پروانه :

  سلام دوستان.عذرمیخوام ولی خودجناب شریفی بزرگوارفرمودن ک ماهیانه 49هزارتومان پرداخت میشه.بعضیا سوال میکنیدویجوارایی مارو میترسونید.چون اگه بخوادغیر این باشه هم من یکی نمیتونم دوره رو بگذرونم.ممنونم


 73. ترنم :

  سلام لطفا در مورد نحوه اجرای دوره و روز و ساعتش بیشتر توضیح بدید


 74. Sahar :

  سلام آقای شریفی عزیز
  می خواستم ازتون بپرسم که من قبلا کلیپ های جول استین و میدیدم می گفت به زمان بندی خداوند اعتماد کنید که به موقع هر چیزی که بخواین میاد و بهترین اتفاق میوفته
  ولی الان گیج شدم که واگذار کنیم به خدا یعنی? یا هرچی که میخوایم و جذب کنیم و بدست بیاریم?


 75. Yasna :

  اقای شریفی عزیز سلام مجدد .یک سوال چکنم که بتونم تجسم سازی کنم من نمیتونم تصویر سازی کنم اما تموم تمارین رو انجام میدم این روزها حسم عالیه ازمون ارشد خوب بود من کم خوندم اما باور دارم موفق میشم
  تشکر دوست بزرگوار. یسنا باقری


 76. behnamtehrani35@yahoo.com :

  سلام مجدد خدمت دوست خوبم امیر شریفی و همکاران محترمش و اعضای سایت
  من وقتی امیر صدات میکنم حس نزدیکی بهت بهم دست میده و بیشتر حرفات توی گوشم میره مشکلی نداره بگم امیر؟
  تمرین سه ثانیه تا حال خوب فوق العاده بود ممنونم
  من بعد از تمرین نمیتونستم دیگه خنده ام رو کنترل کنم واقعا شاد شدم
  حالا 1 سوال دارم
  کسایی میان توی سایت و نظر میدن درمورد ناکارامدی قانون جذب و تو هم میخونی و توی ویس هات، جوابشون رو میدی.
  همین ک سوال اونا از دهن تو خارج میشه و منم دارم گوش میدم یخورده مردد میشم درمورد قانون جذب، میشه ی فکری کنی بحال دوستایی ک قانون رو قبول ندارن یا ی فکری کنی ب حال ما مبتدی ها ک تازه داریم میایم سمت خوشبختی و طناب اسارت فکرمون رو داریم پاره میکنیم
  همین پاره کردن طناب یاس فکرمون خودش خیلی برای من سخته حالا ی عده میان ساز مخالف میزنن و این سختی رو بیشتر میکنن همینجوری خیلیا دور و اطرافمون هستند ک هنوز اسیر فکرشون هستند و اصلا نمیخان بیان زندگی کنن
  ممنونم ک کمک میکنی به همه برای ازادی از افکارمون
  موید باشی
  بهنام هستم از یزد


 77. شایان :

  سلام استاد عزیز اقای شریفی شیرین بیان در بازی فراوانی من واقعا یه حس بدی بم دست میده پولارو حروم میکنم من بیشتر دوس دارم اس ام اس پول جمع شدن از طرفه بانک ببینم واقعا معزل شده برام این مسیله وخواستم بابت تمرین سوالات مکرر وسه ثانیه ازتون تشکر کنم


 78. غزاله :

  سلام به به چه سایت فوق العاده ایی ? من هی میخوام موفق تر و بهتر بشم و 100% توو این دوره شرکت میکنم فقط نحوه ی ثبت نام و پرداخت لطفا


 79. tamana5350@gmail.com :

  سلام ودرود وارض ارادت فراوان!!!

  من تازه بعدازدوماه اشنایی باکانال واستفاده ازمطالب سایت توانستم ب عضویت سایت فوق العادتون دربیام تواین بین سوالات زیادی ذهنمودرگیرمیکرد ک ب حمد خدا ناگفته ب پاسخ سوالاتم میرسیدم زین بابت خدایم راشاکرم وازجناب شریفی واصحاب جذبشون سپاسگزارم

  اما ی مشکل ازاول بامن مونده”یه جور سندروم ترس از ارتعاش منفی”
  البته بارها تاکیدتون روشنیدم مبنی براینکه ارتعاشات افکار تابه یک حدی ازاچمتاع وقدرت نرسند جزب اتفاقی رخ نمیده…!
  اما من کوچکترین اتفاق کم اهمیتی ک پیش میاد دنبال ریشه ارتعاشم میگردم وهمش دلهره دارم ک ب چی توجه می کنم ب چی فکر میکنم نکنه جذب منفی برام پیش بیاد؟؟

  قبلن باورداشتم انچه را ک لحظه ای ب آن فکر کنم ودیگر کلن رهایش کنم آن چیز یا واقعه را حتمن تجربه میکنم هنوزم بااین که اگاهانه ذهنودرگیر فرموده های شما کردم اما هنوزم نمودهای آن باور ب قوت خودباقیه وخودنمایی میکنه موندم با اون باور ک مکمل ترسم از ارتعاشات منفی ناگهانی هست چکار کنم ؟؟؟!!!لطفن محبت کنید ب من هم پاسخ بدید !ارادتمند شما “تمنا”


 80. yasaman.jokar@gmail.com :

  سلام با انرژی مثبت و زیاد مثل خودتان.
  اولا سپاس از پاسخ به سوالات که پاسخ هاتون بسیار کمک میکنه به مشکلتاتی که شاید در زندگی من نباشه.
  فقط میتونم ازتون خواهش کنم سوال منم پاسخ بدید. فکر کنم سوال من به شما نرسیده.
  سوالم راجه به این بود که من بعد از دو سال رابطه احساسی که از همان ابتدا به طرف مقابل گفته بودم که هدفم مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از ایران هست. الان که شرایطم برای رفتن هموار تر شده…اون شخص برایم یک دو راهی رفتن بدون اون و ماندن با او را گذاشته البته بدون اینکه واقعا اینو ازم بخواد. فقط میگه من شرایط رفتنم ممکن هست از 2 تا 8.9 سال زمان ببره و تو شرایط موجود الان ات رو از دست میدی. الان بین دو راهی هدف ای که از نوجوانی داشتم و بی نهایت واسش زحمت کشیدم و فردی که دو سال رابطه احساسی باهاش داشتم و با رفتن ام از دست میدم رابطه رو موندم. و از طرفی اون فرد هم حق داره چون الان شرایط اومدن نداره. انتخاب مهاجرت کردن من هم کاملا ریسکی هست چون.ممکن هست به هر دلیل اتفاق نیفته.. اما من به واسطه تلاش بالا و باور و ایمانی که از قانون جذب دارم میخوام این ریسک و بپذیرم و برای بورسیه تحصیلی اقدام کنم و همه شرایطش رو هم تا چند ماه دیگه فراهم میکنم تا بتونم اقدام کنم …از یک طرف اگر بخوام 2 تا چند سال برای اون فرد صبر کنم ممکن هست شانس بورس رو از دست بدم. چون فرد مورد نظرم به شدت منطقی هست که گای منجر به بدبینی و انرژی منفی میشه…ا..ممنون میشم که کمکم کنید که بهترین راه برای انتخاب درست چی هست ؟؟؟؟


 81. yasaman.jokar@gmail.com :

  جناب استاد میشه لطفا راجه به ارتباط قانون جذب و علم فیزیک و کوانتوم هم یک توضیح بدید..
  با سپاس


 82. فاطمه :

  سلام سپاسگزارم از شما اقای شریفی بزرگوار به خاطر همراهی و هدایت اعضای کانال پرورش جذب به سمت بر اورده شدن خواسته هاشون
  سوالی داشتم در مورد روش ۳*۵ و سپاسگزاری ۲۸روزه خانم راندا برن اینکه میتوانیم این دو تا روش رو تلفیق کرده و باهم عمل نماییم یا جداگانه انجام شود یا اینکه فرقی نداره و هدف داشتن حس خوبه سپاسگزارم بابت جوابگوییتان


 83. kobra :

  سلام خدمت آقای شریفی ممنون از زحماتتون


 84. nasim :

  سلام آقای شریفی من تصویر سازی انجام میدم برا هدف خاصی ولی گاها انرژی لازم رو ندارم یعنی تو چند ثانیه ی اول تجسم انرژی بدنی من کاملا تحلیل میره و قادر به ادامه تجسم نیستم چطور میشه این مشکل حل کرد؟ ممنون میشم اگه پاسخ منو صوتی بدید چون من روزانه تمام فایلهای صوتی شمارو گوش میدم


 85. نركس :

  سلام خسته نباشید،من الان یه هفته است دارم قانون٣ ۵رو انجام میدم،واقعا نتایجش باور نکردنیه،ممنون از زحماتتون


  • admin :

   سلام

   خدای بزرگ را شاکرم

   موید باشید


 86. فرزانه :

  سلام اقای شریفی عزیز هم از برنامه خوبتون ممنونم هم یه خواهش ازتون دارم هم یه سوال من ازتون میخوام عکستون رو هم تو کانال جذب بزارید من وقتی شما صحبت میکنید شما رو تجسم میکنم حالا میخواستم تصویر واقعیتون رو ببینم و اما سوالم من از بچگی همیشه تو مرکز توجه بودم تقریبا عزیز کل خانواده بودم فرزند اخر بودم و چندتا خواهر و برادر داشتم که حس میکنم بهم حسادت میکردن …اما سوالم اینه من از ابتدای تولدم جذب کردم که جذاب باشم یعنی اون همه توجه رو من جذب کردم البته الان یه ازدواج نا موفق دارم که خودم بهمش زدم همیشه روابطم رو خودم با همه قط کردم چه هم جنس وچه جنس مخالف الان میپذیرم که مسولیتش با خودم بوده و ارتعاشات خودم بوده من خیلی تو قانون جذب حرفه ای نیستم در حد چندین کتاب مثبت خوندن از قانون جذب و افکار مثبت اما هر چیزی که شما میگید رو با تمام وجودم حس میکنم حتی پذیرش خطاهام رو از قبل فهمیدم و با بیان شما برام روشن تر شد تمرینات رو دارم انجام میدم و حس خوب دارم فوق العاده نیستم اما دارم سعی میکنم باشم اینکه با گفته هاتون خیلی ارتباط برقرار میکنم اما خیلی اطلاعات ندارم سردرگمم میکنه حس موفقیت در من بیداره اما علایقم رو نمیشناسم و نمیدونم چطور پیداشون کنم لطفا راهنماییم کنید و یه سوال اینکه شما حلقه گمشدتون و سوالاتون تو قانون جذب چی بود ؟ راستی بنظرتون من این کاره هستم یعنی میتونم چیزی بشم شما که کارشناسید بگید لطفا


 87. فرزانه :

  اقای شریفی لطفا جوابمو بدید خیلی نظرتون برام مهمه مخصوصا اون سوالاتون خیلی دوس دارم بدونم اون سوالا که هیچ کس نتونسته جواب بده چی بوده ؟ اخه من همیشه تو مدرسه و دانشگاه وقتی استادا درس میدادن میفهمیدم و هیچ وقت برام سوال پیش نمیومد و الان تو قانون جذب برام سوال پیش نمیاد چون صحبتهایی که میشه رو میفهمم نکنه من مشکل دارم ؟؟؟؟


 88. بهار :

  سلام اقای شریفی گرامی

  فقط یه جمله میگم

  امیر اقا. یه دونه ای بخدااااااااا

  هرروز بخاطر وجود شما تو دنیای مجازی و تو ذهنم خدا رو سپاسگزارم

  و از خدا هم سپاسگزاری میکنم بخاطر افریدن شما

  .امیر اقا دوره تو تلگرام باشه ما راحت تر میتونیم بیام با بسته شبانه باز شدن سایت خیلی سخته

  بازم ممنونم بابت این همه لطف و محبت شما

  راستی امیر اقا یکی از دوستانم مشکل داره با شوهرش من تمرینات شما رو بهش یاد میدم .وادرس تلگرام و سایت شما رو بهش دادم کارم درسته؟


 89. بهار :

  سلام اقای شریفی گرامی

  امیر اقا میشه ایدی کسایی که خیلی وقته دارن قانون جذبی زندگی میکنن با احازه خودشون بهم یدید تا با صحبت کردن با اونا گره های فکریمون باز بشه تا راححتر قانون جذب رو یاد بگیریم. . بخصوص کسی که از نطر سلامتی با قانون جذب سلامتیشون رو بدست اوردن اخه امیر اقا راستش این ۱۰ روز من از طریق کانال شما شنیدم . برام ناشناخته است
  فقط میخوام با سوالام شما بزرگوار رو اذیت نکنم

  بابت مهربونیاتون متشکرم بزگوار


 90. behrad :

  سلام دوره نه ماهه رو تمرین خاصی میدین ایا


 91. abdollahi.moghaddam@yahoo.com :

  سلام علیرضا عزیز
  خوشحالم که با کانال خوب شما همراه هستم که ثمره اون دیدن نشونه ها در زندگیم هست
  من در حوزه فروش کار می کنم . تا امروز تنها روی فروش و مشتری تمرکز داشتم .لذا درآمدم دلخواه نبود بالا ، متوسط ،پایین و این سیکل ادامه داره . شما فرمودید باید روی درآمد مثلا (n) میلیون تمرکز کنم و راه رو باز بگذارم یعنی شیوه رو مشخص نکنم . ایا میشه تمرین ها بر مبنا همین خواسته انجام بدم .لطفا راهنماییم کنید . براتون زیباترین لحظات رو آرزو می کنم


 92. علی :

  سلام اقای شریفی بنده تو نمایشگاه کتاب تو غرفه نمایشگاه کتاب هستم میخواستم چند تا کتاب خوب معرفی کنید خریداری کنم خیلی ممنون میشم معرفی کنید با تشکر


 93. علی :

  سلام اقای شریفی بنده تو نمایشگاه کتاب تو غرفه نو اندیش هستم میخواستم چند تا کتاب خوب معرفی کنید خریداری کنم خیلی ممنون میشم معرفی کنید کتاب های دارن هاردی چطور کتابی هستند؟


 94. سپیده :

  سلام اقای شریفی…
  فقط بگو من چکار کنم شوهرم رو که هر روز بهم خیانت میکنه هم تو گوشی پیام دادن وهم رابطه ها دیگه که مطمعنم..بهم وفادار بشه…خاهشا جواب بده بهم بگید کی تامن بدونم جواب سوال منه


 95. محمد فاضلی :

  سلام. همیشه شادو پر انرژی باشید آقای شریفی

  اگه ممکنه. آیدی تگرامومتو برام بفرستین

  ممنون میشم


 96. آزاده :

  با سلام و سپاس فراوان
  میشه لطفا راهنمایی کنید برای شرکت در دوره کجا ثبت نام کنم, سپاسگذارم


 97. پریسا :

  سلام آقای شریفی خدا میدونه چقدر منتظر دوره هام فقط دو بار سوال کردم از طریق همین تماس باما نمیدونم نخوندین خلاصه جواب ندادین فقط این دوره هارو مشخصات ثبت نامش رو دقیق ارسال کنین که منم ثبت نام کنم نمی دونم از چه طریقی سوالم رو بپرسم که جواب بدین راهنمایی کنین خدا قوت


 98. Maryam :

  سلام به شما منظورتون از دوره اینترنتی چیست ؟ نحوه برگزاری کلاس ها به چه صورت است ؟ ایا فایل صوتی دریافت می کنیم یا جزوه یا کلاس انلاین ؟ شروع دوره از چه تاریخی است ؟ با غذر خواهی ایا شما مجوز برگزاری دوره اینترنتی دارید؟ چطور میشه اعتماد کرد البته جسارتا عرض می کنم ؟


 99. farah :

  سلام به استاد خوبم که با صداى پر از انگیزه ش، انرژی پیدا کردم و میخوام زندگیم رو تغییر بدم ، بعد از 5 سال نامزدم منو رها کرد ایشون کارفرمای من هم بود کارمم از دست دادم میخوام زندگی بهتری جذب کنم بهترین کاری که میتونم انجام بدم چیه!؟سرشار از انرژی باشید…


 100. محبوبه :

  سلااااام آقای شریفی خدا قوت ،شما فوق العاده با صحبت ها تون به ما انرژی و امید میدهید. سپاسگزارم .
  یک سوال داشتم ،!
  من توی یک رابطه دوستی هستم با اقایی که خیلی عاشق من هست. و بسیار لطف داره و خیلی از لحاظ مالی ساپورتم میکنه و ایشون من را کاندید کردن برای ازدواج ولی من برای ازدواج و همسر ایندم ملاک و معیار دیگه ای دارم ،میخواستم بدونم الان
  تو رابطه ای که با ایشون هستم میتونم برای جذب همسر ایده الم تصویر سازی و ارتعاش مثبت بفرستم
  یا حتما باید دوستیم رو با این اقا تموم کنم تا جواب
  بهتری بگیرم؟؟؟؟ منون میشم جوابم رو صوتی بدهد????


 101. yasaman.jokar@gmail.com :

  جناب استاد سوال من همچنان در انتظار تایید هست و بهتون نرسیده…میتونم خواهش کنم ازتون هر زمان فرصت کردین و سوال من بهتون رسید پاسخ بدین. در موردم سوالم من خودم به شدت مثبت اندیش و امیدوارم اما به دلایل فاکتورهای زیاد برای دریافت بورسیه و ویزا خیلی ها بهم میگن که منطقی باش و ممکن هست که این اتفاق نیفته. و طرف مقابل هم به علت منطق زیلدش و پا فشاری روی در نظر گرفتن تمام فاکتورها که ممکن هست به هر دلیلی موفق به دریافت بورسیه و ویزا نشم میگه من قولی برای رسیدن خودم همزمان با تو به اهدافم نمیبینن. پس شاید بهتر باشه تو تنهایی دنبال اهدافت بری که نا امید نشی و زمان از دست ندی..الان هم از دست دادن اون ادم واسم سخت هست چون واقعا هم رو دوست داریم…هم گذاشتن سرنوشتم دست تقدیر و دنبال ارزوهام نرفتت…


 102. سمانه :

  سلام لطفا پاسخمو اینجا بدین تو سایت فایل صوتی نکنیدش

  شما خودتون کدوم کتابای استر هیکس رو خوندین و بهترین هاش کدوم ها بودن که انقد استر هیکس رو قبول دارین


  • admin :

   سلام

   من همه کتابهای قانون جذب را خواندم ولی به نظرم بهترین کتاب خانم هیکس راهنمای درون است.

   موید است


 103. Happy :

  سلاااام آقای شریفی
  من از زندگیم راضی راضیم با وجود وضع مالی خانودادم همیشه بهترین چیزا رو دارم ولی یه چیزی هست من از چیزای که دارم لذت نمیبرم وقتی حس میکنم الان خواهر برادرم نمیتونن ازش استفاده کنم واقعا دوست دارم اونا هم خوشحال باشن نمیخوام از یه چیزی تنهایی لذت ببرم من بعد مرگ بابام به خودم قول دادم که روزی اجازه دارم بمیرم که زندگی خانوادمو عوض کنم
  من واقعا میخوام حس خوبی که من تجربه میکنمو تجربه کنن
  من باید چیکار کنم؟!
  میشه لطفا کمکم کنید
  ببخشید طولانی شد??


 104. parisa :

  سلام آقای شریفی من دو سه ماهه که با قانون جذب آشنا شدم ولی انگار تو دنیایی پا گذاشتم که نمی دونم چی به چیه حسم رو خوب میکنم به چیزهای خوب فکر میکنم اما ته دلم همش موج منفی میده نمی دونم اونو چیکارش کنم بعد هم ما ماشین نداریم من به یه ماشین خاص فکر میکنم توذهنم بعد مثلا توخیابون میبینم از همون ماشین رد شد رنگ مشکی میگم باخودم ماله من سفیده از اون طرف خیابون میبینم سفید رد شدماشین گرون قیمتیه کم یافت میشه ولی من از وقتی بهش فکر میکنم روزی نیست که یه دونشو نبینم میخوام بدونم نشونه هست یا اتفاقیه در ضمن حتما دوست دارم تو دوره شروع کنم فکر میکنین تو دوره موفق میشم بااین ارتعاش راهنمایی کنین ممنون میشم


 105. پروانه ص :

  سلاف آقای شریفی بی صبرانه منتظر شروع دوره کارشناسی جذب هستم مطمئن هستم پولی که بابت دوره پرداخت میکنم در برابر سیل دارایی های که در حال جذبشان هستم بسیار ناچیز است امیدوارم شاگرد خوبی برایتان باشم


  • admin :

   سلام

   مطمئن باشید همینه. کاملا همینه! قطعا خواهید گفت بهترین تصمیم زندگیتان بوده است

   موید باشید


 106. farzadgolahmadi :

  سلام ودرود اقای شریفی مشتی،اقاخداخیرت بده که داری یه حرکت خیلی مفید وجالب ومثبت میزنی واسه ملت ایران که جواب سوالات میدی ودوره کارشناس جذب رو راه اندازی میکنید واقعاباعث افتخاره…داداش منم یه سوال داشتم بنده یه جوون ۲۳ساله ویه نتورکرهستم یعنی تازه وارد این سیستم شدم ودرس ودانشگاه رو بیخیال شدم وپل های پشت سرمم شکوندم وایمان دارم که یه روزمردموفق وثروتمندی میشم وارزوها واهداف خیلی بزرگی دارم که میخوام با نتورکم بهش برسم ولی ازاونجایی که نتورک سومین شغل سخت جهانه وباهمه افرادبایدحرف بزنی که بیان نتورک کنن البته من بانگرش کمک کردن بهشون دارم کارمیکنم ولی خیلی منفی میخورم وناراحت میشم چه از دوستام چه از خانوادم،میخوام باقانون جذب مجموعه وسازمان فروش صدهزارنفری بسازم وپورسانت دویست میلیونی بگیرم لطفاکمکم کنین که بتونم دووم بیارم وبه اهدافم برسم دمتون گرم…


 107. مریم :

  سلام آقای شریفی وقت بخیر
  راجب نشانه که صحبت کردید اتفاق جالبی برای من پیش اومد که دوست داشتم بگم
  من دست راستی هستم بیشتر کارهام رو با دست راست انجام میدم . چند وقت پیش به خودم با حالت تمسخر گفتم خدا اصلا اضافی دست چپ رو به من داده . و 2 بار این حرف رو پیش چند نفر بیان کردم که خدا دست چپ رو اشتباهی به من داده و خندیدم.
  از فردای همون روز از خونه که میرفتم بیرون تا برمیگشتم خونه در بین راهم آدمایی رو میدیدم و از کنارشون رد میشدم که از داشتن دست یا پا محروم بودن . و این ی نشونه برای من بود که قدر داشته هام رو بدونم و حتی به حالت شوخی هم ناشکری نکنم. والا میبینم که از دست چپم هم به اندازه راست کار میکشم و بهش واقعا احتیاج دارم .


 108. مریم :

  سلام آقای شریفی ممنون از وقتی که در اختیار میزارید
  1 پسر 3 ساله دارم که با پدرش زندگی میکنه و من نمیتونم ملاقاتش کنم . مدت زیادی هست که ندیدمش و منو درست نمیشناسه آخه زمانی که از هم جدا شدیم 18 ماهش بود و آخرین بار 2 سالگی دیدمش. یوقتایی که بینهایت دلم براش تنگ میشه با همه وجودم حسش میکنم و حس میکنم واقعا تو بغلمه جوری که حتی بوشو حس میکنم. و شبایی که این حالت رو دارم میاد به خوابم و کلی با هم بازی میکنیم.
  خواستم بدونم این فقط 1 خوابه یا دارم جذبش میکنم؟ وقتی که دلم براش تنگ میشه و بهش میگم لطفا بیا تو خوابم آیا میفهمه روحش که میاد ؟ میهوام بدونم جریان چجوری هست ؟ میتونم به بچه ای که منو نمیشناسه امید داشته باشم که یروز میاد سمتم یا نه ؟ ممنون از توجهتون


  • مریم :

   سلام آقای شریفی عزیز
   راجب جریان پسرم که گفتم میاد تو خوابم وقتی که میبینمش توی خواب خیلی شادم و خوشحال همش با پسرم بازی میکنم و میخندم . وقتی هم بیدار میشم تا چند ماه واقعا شارژ هستم خیلی شاد و خوشحال میشم نبودش رو راحت تر تحمل میکنم. و سعی میکنم بهش عشق و حس خوب بدم به امید آینده و اومدنش


 109. میلاد :

  سلام اقای شریفی

  خیلی ممنون بابت تمرین ها و اموزش هایی که روی کانال میزارید(مخصوصا بازی فراوانی که چند روزه انجام میدم و حسم خوبه)

  فقط یه سوال دارم اونم این که من الان دانش اموز سوم تجربی هستم و خیلی مشتاقم در دوره شما شرکت کنم ولی پولشو ندارم همین قدر دارم که ماه اول رو بپردازم میخاستم بدونم میشه تو یه ماه هزینه دوره رو جذب کرد؟

  با تشکر


 110. nasim :

  سلام آقای شریفی ممنون از وقتی که میزارین.لطفا یه توضیح بدین درمورد عبارات تاکیدی که به چه زمانی باید گفته بشه حال یا آینده؟ واینکه میشه همزمان چندتا هدف مورد توجه قرار داد یا یه هدف تا رسیدن به نتیجه؟


 111. yasaman.jokar@gmail.com :

  با عرض سلام دوباره….

  اول که بی نهایت بابت این همه انرژی مثبت که صادقانه در اختیار میگذارید و بی نهایت شخصا در زندکی من موثر بوده…..من یک سوال دیگه هم ازتون دارم….
  ممنون میشم بی نهایت بابت پاسخ.
  بر اساس هدف اصلی من که گرفتن بورسیه تحصیلی هست. ایا طبق قانون جذب لازم هست که شهر مشخص کشور مشخص و یا حتی دانشگاه مشخصی رو در ذهنم تجسم کنم یا همین که حس ام رو و ارتعاشم رو مثبت کنم برای گرفتن بورس کافیه؟ فارغ از کشور یا دانشگاه؟ چون من تمرکزم روی سه تا کشور هست فقط.
  سپاس بی کران و ارزوی بهترین ها برای شما.


  • admin :

   سلام

   مشکلی نیست که کشور را مشخص کنید یا حتی دانشگاه را ولی نکنید بهتره

   موید باشید


 112. yasaman.jokar@gmail.com :

  سلام دوباره….
  من خیلی خیلی عذر میخوام بابت این همه سوال…
  من همه فایل های صوتی کانال رو گوش کردم اما اون تمرین اهرم رنج و لذت رو جایی پیدا نکردم. شایدم بوده من تصادفا ردش کردم و بهش دست رسی پیدا نکردم….میشه اگر هم گفتین راهنمایی کنید کجا میتونم پیداش کنم …با سپاس فراوان….


 113. ارش :

  سلام آقای شریفی برادرم
  أیا در زمان حال میتوان جلوی اتفاقاتی که قبلا
  جذب کردیم را گرفت و چطور؟


 114. نركس :

  سلام اقای شریفى،میخواستم از شما سوال کنم که اکه بولى به کسایی قرضى دادم قرار بوده یه هفته اى برکردونن ولى حدود دو ساله ندادن حالا من جطور میتونم این مبلغو برکردونم،با توجه به اینکه از دوستاى صمیمى هم هستند،ممنون میشم راهکار بدین


 115. سارااحمدی :

  سلام من ازسال هاپیش مشکلی دارم من شب هامیترسم الان که بیشترشده شب هاکه می خوابم تاساعت هاخوابم نمیبره همش فکرمیکنم ازاتاق کسی سریع بیرون میادیه ادم یه زن یاهرچی یادراوج گرماپتومی اندازم روی سرم وپام که توخواب کسی پام وانگشتامونگیره وکسی توخواب روشونه هام نزنه کلانفسم تنگ میشه این حس هاوحشتناکه برام راحت نیستن تاوقتی می خوابم می میرم کلاهمش منتظردیدن فرشته روح یاسایه ای هستم که انقدرباعث ترس من می شودکه ازشب متنفرم وبایدکسی اینورواونورم باشه چون تاصبح خوابم نمیبره کلاحس ترس داره دیوانم میشه بطوراساسی چه بکنم من؟باتشکرازشماانسان متعهدومهربان


 116. Sara A :

  سلام آقای شریفی عزیز
  اول از هرچیز خیلییییییییییییییی تشکر از زحمات شما و خدا را سپاس که انسان های شریف و دلسوزی هستند ازجمله شما که با صبر و حوصله امور دیگران را رسیدگی و کمک می‌کنند

  و ای کااااااااااااااش و ای کاااااااااااااش یه عده باعث سنگ انداختن نمی شدن و بی حرمتی نمی کردن
  و باعث یه ذره حس بد نمی شدن

  دوستان عزیز قدر انسانهای مهربان را باید دونست

  فداااااااای دل مهربون و دلسوزتون آقای شریفی

  سپااااااااااس از زحمات شما
  در دعاهای هرروز من همیشه هستید
  به هرچه می‌خواهید برسید


 117. Sara A :

  آقای شریفی عزیز سلام و خدا قوت
  لطفا چندتا تمرین توی کانال پرورش جذب بگذارید ممنون
  1. تمرین برای دوست داشتن خود
  2. تمرین برای دوست داشتن خدا (خیلی دوسش دارم اما میخوام نهایت عشق به خدا باشه )
  3. تمرین برای شکرگزاری واقعی و از ته قلب برای داشته ها(من شکرگزاری را واسه رسیدن به رضایت واقعی خدا میخوام )
  تظاهر به شکرگزاری اثر خوبی نداره آثارش اینه عادی میشه و اون اشتیاق رو به همراه نداره
  ما چندتا شکر داریم
  زبانی عملی و….
  اون شکرگزاری میخوام اول به آرامش واقعی برسم
  بعد به خواسته های اول معنوی بعد مادی

  اون آیه که شما میخوانید خیلی ذوق می‌کنید چیه؟؟؟ خیلی مشتاقم بدونم
  ممنون


  • Sara A :

   سلام آقای شریف عزیز
   این سوال منو جواب ندادید
   ممنون میشم جواب بدید
   لطفا چندتا تمرین توی کانال پرورش جذب بگذارید ممنون
   ۱٫ تمرین برای دوست داشتن خود
   ۲٫ تمرین برای دوست داشتن خدا (خیلی دوسش دارم اما میخوام نهایت عشق به خدا باشه )
   ۳٫ تمرین برای شکرگزاری واقعی و از ته قلب برای داشته ها(من شکرگزاری را واسه رسیدن به رضایت واقعی خدا میخوام )


 118. فرشته :

  سلام آقای شریفی عزیز
  من سالها قبل با قانون جذب آشنا شدم کتابهای متعددی در این زمینه خوندم. ولی هیچ وقت نتونستم اونطوری که دلم میخواست ازش استفاده کنم. همیشه دلم میخواست در یک دوره در این زمینه شرکت کنم با افراد زیادی هم آشنا شدم که در این زمینه کار کردن و یه سری محصولات ارائه دادن ولی واقعاً هیچ کدوم راضیم نکرده بود همیشه احساس میکردم یه چیزی کمه یا ناقصه ،از وقتی عضو کانال پرورش جذب شدم احساس کردم شما همون معلمی هستین که من میخوام نمیدونین چقدر خوشحالم و خدا رو شاکرم به خاطر وجود شما تمام فایلهای صوتی رو دارم گوش میدم و انرژی و حس خوبم الان عالیه، ازتون بخاطر این همه انرژی مثبت و حال خوبی که به ما منتقل میکنین هزار بار ممنونم براتون آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم و بیصبرانه و با هیجان فوق العاده ای منتظر شروع دوره کارشناس جذب هستم.


 119. nasim :

  سلام آقای شریفی در مورد بازی فروانی من در حال حاضر مقداری پول لازم دارم با این فرض آیا من باید تو بازی فراوانی نقش بازی کنم که کمبود پول ندارم و درمورد پولی که لازم دارم حرف نزنم.چون اون مدار پول باید این هفته جور بش برام این تناقض چه جور رفع کنم مرسی از وقتی که میزارین


 120. سامان :

  درود بر شما بزرگوار
  فقط خواستم تاکید کنم که یادتون نره منو خبر کنید
  ??
  دوره های جذب رو میگم
  من در حال مراقبه هستم ولی نیاز به یک راهنما دارم
  منتظرم برادر


  • admin :

   سلام

   من نمیتوانم تک تک خبر کنم. 21ام ثبت نام شروع میشود

   موید باشید


   • pxk63@yahoo.com :

    درود بر شما


 121. پریسا :

  سلام آقای شریفی من تمام تمرینات رو انجام میدم من شوهرم الن برای کاری رفته مسافرت میخواستم ببینم من این تمرینهارو که انجام میدم رو کار اون هم تاثیر داره یا نه ؟یکی ام من یه ماشین خاصی رو تو ذهنم برا خودم در نظر گرفتم حالا هر وقت میرم بیرون حداقل یکی از اون ماشین رو میبینم همین که بهش فکر میکنم مثلا از کنارم رد میشه ماشین کمیابیه دست هر کسی نیست میخواستم ببینم نشونه هستش یا اتفاقیه خداوند یاورتون باشه ممنون


 122. nasim :

  سلام آقای شریفی ببخشید تعداد سوالاتم زیاد شد برداشت من از حرفای شمااینه که ما برا رسیدن به هدف نقش بازی کنیم واز اون منظر به زندگیمون نگاه کنیم مثلا منی که میخوام سال بعد دانشگاه قبول بشم از الان خودم اونجا ببینم و از اون موقعیت با خودم حرف بزنم این باعث نمیشه یکم از واقعیت دور بشیم وزندگیمون خیالی بشه.اگرم اشتباه برداشت کردم لطفا راهنمایی کنین.و یه خواهش که جواب سوالاتم صوتی بدین مرسی از وقتی که میزارین


 123. patricia :

  سلام دوست من
  واقعا خدارو شاکرم که بالاخره چیزی رو که می خواستم جذب کردم و با کانال شما آشن شدم( با اینکه می دونستم یه چیزی میخوام ، اما نمیدونستم کانال و صحبت های عالیه شما بوده، بعد رسیدن بهش فهمیدم اینه)
  من تواین دوهفته که دارم ویس های شمارو گوش میدم، می ترسم حالم بد باشه و می ترسم به چیزهای منفی گوش بدم
  حتی می ترسم خواسته هامو به همسرم بگم تا یه وقت نکنه که مسخره کردنش بهم انرژی منفی بده
  اقای شریفی یه سوال داشتم، می شه برای یه عزیزی یه چیزی رو که می دونی آرزوشو داره جذب کرد؟
  ممنونم از بودنتون
  موفق و پرانرژی باشید و ثروتمند


 124. سارااحمدی :

  سلام من دررابطه بابازی فراوانی به مشکلی برخوردم بایدحتماجنس خریداری بشه؟حالابرای خودمان یادیگری یامیشه مثلابه کسانی که مدیونیم پول هم دادمثلامن امروز5میلیون دارم 2میلیون به کسی و2میلیون به کس دیگری دادم 1میلیونشم خرج کردم میشود؟؟


 125. نركس :

  سلام اقای شریفى،من به دوتا از دوستام مبلغى رو قرضى دادم ولى بعد دو سال برنکردوندن،حالا من با استفاده از قانون جذب جه جورى میتونم به بولم برسم،ممنون از لطفتون


 126. Donya :

  سلام و خدا قوت

  من از هفته پیش با کانال آشنا شدم و با خواهرام در میون گذاشتم و به عبارتی 5شنبه و جمعه هفته پیش هر سه تامون کلا هندزفیری به گوش تو خونه میچرخیدیم. عالی بود.
  خود من از صبح که میرم سرکار فقط فایلهای شمارو گوش میکنم تا عصر ک میشه 9 ساعت کاری. الانم دارم گوش میکنم و تایپ میکنم. در حال حاضر بی دلیل حالم عالیه و سپاسگزارم از انرژیتون.
  و اولین جذب من حقوق مورد نظرم در سال جدید بود که همونی شد ک میخواستم و دومین جذب که خیلی بهم حال داد این بود ک 2 روزی بود تو فکر یه آهنگ بودم ک بارها شنیده بودم و میخواستم از نت دانلود کنم و امروز که تو کانال رفتم همون آهنگ رو شما در کانال گذاشته بودید(آهنگ باریکلا). این عااالییی بود خیلی لذت بردم.
  با آرزوی سلامتی، سعادت و برکت برای شما آقای جذب.


 127. mikhodabakhsh@gmail.com :

  سلام اقای شریفی بزرگوار همیشه شاد وپیروز باشید.
  چندتا سوال دارم.

  1)هم زمان میشه چندتا خواسته داشت و برای رسیدن بهش تجسم کرد و حس خوب داشت؟ یا نه یکی یکی . مثلا من الان یک گوشی ی لب تاپ و ی شغل خوب میخوام ؟

  2)مدت زمان رسیدن ب یک خواسته چقدر طول میکشه؟ مثلا من 2 میلیون بخوام با 200 میلیون مدت زمانش فرق میکنه ؟

  3)توی یک رابطه 2 نفره همیشه حس خوب دادن باعث سوء استفاده طرف نمیشه؟ مثلا یکی از دوستانم با وجود رعایت داشتن حس خوب 3 بار بهم بدقولی کرد و من ناراحت شدم اگه باز من حس خوب بدم و بگم اشکالی نداره و ببخشمش باعث نمیشه طرف عادت کنه ب این طرز برخورد و فک کنه من متوجه نیستم چ برخوردی با من داره ؟

  4)حس خوب داشتن از چ راه هایی امکان پذیره ؟ فقط تجسم؟

  ممنون از پاسخگوییتون 🙂


 128. kobra :

  سلام آقای شریفی خواستم بپرسم برای ثبت نام در دوره فایل تصویری هم میگذارید واسمون نحوه ثبت نام توضیح بدین؟ ممنون


 129. سعید :

  سلام اقای شرفی عزیز
  یه سوال
  حضرت محمد (ع) میفرماید کافر خوش رو بهتر از مسلمان اخمو است.و نقل است که پیامبر دو سوم درامدش را به خرید عطر اختصاص میداد.
  ایا اینها نشانگر این است که پیامبر به ما میگوید که احساستان را خوب کنید


 130. mahtab :

  سلام اقای شریفی،ممنون بابت وقتی ک میذارید…
  نظر شخصی شما رو راجع ب فال قهوه میخوام بدونم؟
  من خودم شخصا اعتقاد زیادی نداشتم اما وقتی چیزایی میگن ک دقیقا درسته واقعا سوال پیش میاد برام !!
  یسری چیزای خوب و یسری چیزای بد،یادم که میوفته سعی میکنم حداقل ب چیزایی فکرکنم ک مثبت بوده و حالمو خوب میکنه و بقیشو سعی میکنم از ذهنم بیرون کنم،اینا تلقینه و نتیجه افکار ما ؟


 131. حامد :

  با سلام خدمت آقای شریفی گل.در مورد تمرین 3 ،5 گفتین در مرحله آخر که 5 تا از بزرگترین چیزهایی که دارین و تکراری هم نباشه.چطور میشه تکراری نباشه محدود هستن خوب . راهنمایی بفرمایید ؟ سوال دیگه اینکه در جذب پول اگر پول زیادی مد نظر باشه اون مقدار پول باید مشخص بشه و تاریخ رسیدن بهش مشخص بشه ؟؟؟و جذب باید چجوری صورت بگیره من جایی خوندم که باید اول پول کم رو جذب کرد و بعد زیاد . خیلی ممنون.


 132. فاطمه :

  با سلام خدمت آقای شریفی عزیز و پر انرژی من در این مدت یک هفته که با کانال آشنا شدم خیلی چیزای خوب رو حس کردم همه تمرینات 3و5 و همینطور تمرینات رگباری و 3 ثانیه ای رو انجام میدم لطفا شماره حساب رو در کانال قرار بدین و در ضمن قبلا یه بار عرض کردم اگه براتون مقدور باشه من هزینه رو ماهانه پرداخت کنم . آخه من بازنشسته هستم با کلی وام که هرماه از حقوقم کم میکنن اگه این امکان رو فراهم کنین ممنونتون میشم همیشه موفق و پرانرژی باشین


 133. farah :

  سلام استاد سرشار از انرژی باشید، متأسفانه هر کسی که تا حالا وارد زندگی من شده متاهل بوده و قصد سو استفاده داشته، میدونم با ذهن خودم این مشکل رو جذب کردم تو رو خدا بگید چطوری میتونم از این مشکل رها بشم که هم فرد مجرد هم ثروت رو به سمت خودم جذب کنم! با سپاس فراوان از شما


 134. پروانه :

  سلام آقای شریفی عزیزو گرامی.نمیدونم چطور خدارو شاکرباشم ک این راهو گذاشت ک باشما آشنا بشم.اصلا ازاونروز ک باکانال پروش افکاروبعدش باشما آشنا شدم ی خوشحالی عجیبی دردرون من موج میزنه.من هنوز تمارین 3،5وفراوانی رو شروع نکردم وچیزای خوبی داره درزندگیم اتفاق میوفته وای بروزی ک شروع کنم.فقط میخوام بدونم ک ثبت نامو درکانال قید میکنید یابرامون ایمیل میادیامن باید سایتو چک کنم؟من فقط همین صفحه رو دارم ارشما ونمیدونم نحوه ثبت نام چطوریه واگر ازطریق کانال هم بگید خیلی عالی میشه.بینهایت ممنونم.خدایا ازت متشکرم بابت اینهمه لطف بیدریغت


 135. شایان :

  سلام مجدد خدمت استاد عزیز اقای شریفی گلم ، بنا به دستور شما که امر کردید بگم خدمتتون که چقدر درامد بنده هست درامد کمی ندارم اما مطلوب هم نیست میانگین 15 میلیون ولی تا 50 میلیون هم گنجایش داره ولی پولام نمیدونم کجا میره واینکه واقعا از تمریناتتون نتیجه گرفتم ویه نشونش اینه که ه قرار داد هشتصدو پنجاه ملیونی بم پیشنهاد شد وقرار دادبیست سی ملیونی که روزی دوسه تا دارم ولی پولام برام نمیمونه استاد جان نمیدونم چرا من اینو جذب میکنم شاید باسه همینه که از پول خرج کردن میترسم


 136. khani :

  سلام اقای شریفی،خداقوت.صداتون واقعا به من انرژی خیلی خیلی خوبی میده


 137. شهناز :

  سلام اقای شریفی عزیز
  لحظاتتون شادتر از قبل
  من یه سوالی پرسیدم قرار شد که دقیقا بگم کجای فایل صوتی
  در,پاسخ به یکی از دوستان فرمودین یه عده ای در هوپوپونو میخاستن کاری کنن که فوتبال فلان تیم ببره و شما بهشون گفتید نمیشه که ما اتفاقات جهان رو عوض کنیم
  ابهامی که واسه من پیش اومده اینه خوب شما نتیجه کنکورتون جووی نبوده که تهران بیارید اما اوردید حالا مگه شما اتفاق رو عوض نکردید؟
  یغنی ما میتونیم اتفاقات رو با قانون جذب عوض کنیم یا نه؟ منظورتون اینه که اتفاقات مربوط ب خودمون رو میتونیم؟
  سوال بعدیم اینه همه چیز طبق گفته هاتون ارتعاش داره قاعدتا سخن هم ارتعاش داره بعضی ادم ها که خییلی پولدارن اما مدام به بقیه که میرسن میگن نداریم ایا این کلام ارتعاش منفی میذاره یا چون باور ندارن و فقط واسه اینکه بقیه چشمشون نزنن میگن نداریم، کلامشون تاثیر منفی نمیذاره؟
  سوال بعدیم اینه ما میگیم که جوهره ارتعاش هم جنس رو جذب میکنیم
  شما فرض کنین من به کسی کمک میکنم و حس عالی دارم حالا میشه گفت هر اتفاقی از جمله مثلا پول، ازدواج ،موفقیت تحصیلی جوهره ارتعاشش با این جوهره بخشجی که کردم یکیه؟
  اقای شریفی من خودم که سوال زیاد داشتم سوالای اونروز شما هم کلی منو به چالش کشید نقش باور نقش حس خوب نقش انتظار چیه
  و اگه میشه علاوه بر جواب سوالات خودتون یه تمرین واسه خشم آنی بدین گاها با افرادی مواجه میشی که در احوال پرسیاشون هم با حرفای کنایه دار عصبیت میکنن واسه غلبه بر این عصبی شدن ها راه حل فوری اگه ممکنه بگین
  شاد باش که از شادی تو دلشادم
  سپاسگزارم


 138. پریا :

  مرسی اقایه شریفی با کاناتون خیلی چیزای خوب جذب کردم


 139. Yasna :

  سلام اقای شریفی عزیز
  من تو این چند روز که تمرینهای 3_5 وسوالات تکراری وبازی فراوانی رو انجام میدم چند تا نشانه دیدم .خواستم با شما درمیان بزارم.اول اینکه من یه مغازه پوشاک دارم تصمیم گرفتم جمع کنم وبرم سراغ کارهایی که دوست دارم .روز چهارشنبه داشتم سوالات رگباری رو میپرسیدم که اگه لباسای باقیمانده راحت فروش بره ….یه مشتری اومد نزدیک 500تومن از لباساموبرد روستا 380تومن برام امروز پول اورد وخودم هم امروز 100 تومن لباسهایی که امیدی به فروشش نبود رو فروختم.رفتم یه اموزشگاه تابلو فرش وخواستم ابزار کار ونخ ونقشه بگیرم کنم به بافتن چون یکی از علایقم اینکاره به من گفتن 800 باید پول بدم .برگشتم خونه 5 میلیون پول بازی فراوانیمو چهار ودویست خرید میکردم که یه نفر مثل جرقه اومد تو ذهنم وباهاش تماس گرفتم وگعلایقمودوباهوگفت تمام ابزار بافت رو در اختیار من میزاره با350 تومن
  .اونقد هیجان زده شدم که حد نداره .اصلا یه لذتی داشت که گفتنی نبود .شروع کردم به خرید بقیه 5میلیون تومن .خیلی عالیه .ایا اینها نشانه های جذبه یا من حسم این بوده
  از لطفتون سپاسگزارم اونقد حالم عالیه که گفتنی نیست کلی بدهی داشتم اما الان احساس میکنم کلی ثروت دارم که میشه اون روتو تموم زمینه های خرج کنم .دوست دارم اونقد دستم پول باشه و بشه تا یه خانه سالمندان بزنم واسه پدر ومادرایی که تنها وبیپول موندن وفرزندی نداشتن که مراقبشون باشه .وبتونم کلی اسباب بازی بخرم ببرم واسه مرکز نگهداری بچه های تنها وبی سرپرست. با کانال وسایت شما شدم الهی همیشه حست عالی باشه اقای شریفی موفق وپیروز باشید


 140. Yasna :

  عذر خواهم اقای شریفی نمیدونم چرا تایپم پر ایراده درست میزنم ولی بعد ارسال میبینم بد تایپ شده غلط غلوطه اصلا عمدی نیست عذر خواهم.


 141. Forough :

  من فقط سه چهار روزه با کانال شما آشنا شدم?خیلى خوشحالم آقاى شریفى فایل هاى صوتى رو گوش دادم خیلى انگیزه گرفتم واسه بیشتر آشنا شدن با این قانون و استفاده کردن ازش حتما تو دوره ى نه ماهه شرکت میکنم?خیلى حسم خوب شده این روزا فقط میخواستم تشکر کنم آقاى شریفى
  همیشه حالتون خوب باشه?????


 142. hmide :

  سلام.خدا قوت. مثل همیشه تمرین ها عالی بود. خدا شما را یاری کند اقای شریفی!! من چندی قبل سوالی پرسیدم که هنوز منتظر جوابش هستم تشکر میکنم بابت وقتی که میگذارید برای پاسخ گویی و راهنمایی.


 143. حسن صالحی :

  با عرض سلام خدمت استاد بزرگوار آقای شریفی وهمکاران محترم

  من حسن صالحی هستم

  استاد نمیدونم چطوری تشکر کنم خداروشکر اینقدر حس و حال خوبی دارم که نمیدونم چطوری بیان کنم

  استاد چند روز پیش چکیده ای از زندگیم رو گفتم وچندتا نکته گفتی بمن ومن سریع گرفتم چی میگید ودست بکار شدم چون بهتون گفتم ی جمله ای که دوستدارید از طرف من بخودتون بگید وشما گفتید نتیجه واسه من مهمه این منو خیلی تکون داد

  استاد دوستان بعضی ها درست میگن توی کانال بعضی از فایلها دیر پیدا میشن من اگه بگم بالای 7یا8بار کل فایلهارو همراه با پاسخ سوالات مرور کردم دروغ نگفتم ولی فایل اول ارتعاش رو من حدود3روز پیش دیدم اومده جزء فایلها ؛من مطالعه زیادی دارم واین جمله رو زیاد شنیدم ولی درکش نکردم تا زمانیکه این فایل رو گوش کردم

  استاد شما حجت رو برمن تموم کردید و من با تموم وجودم حس کردم جملاتتونو ونیستید ببینید توی 48ساعت چه اتفاقاتی واسم داره می آفته دارم معجزه میبینم تا چندروز دیگه فایل صوتی میزارم که چندتا کار :کردم با نتایج فوقالعاده بزرگ واسه کسی که تازه شروع کرده
  اونم توی کمتر از چند روز واقعا خداروشکر وممنونم از این همه کمک شما

  استاد ی سوال توی بازی فراوانی اگه خرید و فروش انجام بدیم اشکالی داره مثلا من 4میلیون رو جنس بخرم بعد بفروشم بشه 5میلیون یا این »میشه راه نشون دادن به کائنات ممنون وسپاسگذارم استاد خیلی خوشحالم انشاالله همیشه ودر هرشرایطی شاد و خوشحال وقبراق و سرحال باشید


 144. s.mohajeri278@gmail.com :

  جناب آقای شریفی سلااااام
  من کمتر از یک ماهه که با کانال و سایت شما آشنا شدم، تمرینهای شما رو انجام دادم و الان چند روزه که تمرین فراوانی رو انجام میدم، در دو روز گذشته یکی از عنوانهای خرج کردن پولم، سفر به جزیره کیش بوده یعنی مقداری از پول رو برای سفر به جزیره گذاشتم و دیروز در کمال ناباوری بلیط گرفتم و فردا مسافر هستم، راستش خودم باورم نمیشد چون تازه از مسافرت برگشته بودم تا حالا برام پیش نیومده بود که در یک ماه دوبار به مسافرت برم. اینقدر هیجانن زده بودم که نمیدو نستم چه جوری خدا رو شکر کنم. هر روز که پیش میرم نشانه های قانون جذب رو بیشتر از دیروز میبینم، نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم. مرررررررررررررررسی


 145. آرمان :

  سلام. لطفا راهنمایی بفرمائید آقای شریفی. من در بازی فراوانی یک شب قسمت آخر یعنی شکر گزاری بابت اون چیزایی که خریده بودم رو فراموش کردم. الان باید چیکار کنم بازی رو از اول شروع کنم یا ادامه بدم اشکالی نداره؟؟
  سوال دیگه اینکه .من شب با حس خوب می خوابم و صبح ها مجبورم به خاطر کار زود بیدار شم. ولی صبح بعضی وقتها با حس خوبی بیدار نمیشم. نمی دونم چرا؟


 146. شهناز :

  اقای شریفی یک درخواست هم داشتم داخل فایل اول ارتعاش گفتین میگین که چطوری ارتعاش عمل میکنه و ارتعاش یک فکر و یک جسم همانند نیشن و کلا بحث ارتعاش رو باز میکنین من خیلی وقته منتظرم امکانش هست امروز فایل صوتیشا بگذارید
  و یه سوالی که هنوز به جوابش مطمئن نیسم اینه
  قبلا پرسیده بودم چطور میشه باورها رو عوض کرد
  ایا اینکه مثلا من صفات خوب رو بنویسم و قبل خواب و بعد بیداری بخونم باورها رو عوض میکنه یا راه دیگه ای داره


 147. پروانه :

  سلام استادعزیزجناب شریفی.ی سوال دارم.اینکه من دربازی فراوانی باید تک تک چیزهایی ک میخریم قیمتهاشونم بطور واقعی بدونیم؟یعنی النگوی طلایی ک خریدم باید قیمت واقعیشم بدونم؟ممنون ازلطفتون


 148. farah :

  سلام آقای شریفی گل، ممنون از زحمتهایی که میکشید من تمام فایلهای صوتی شما رو گوش کردم، دوماهی هست که از همسرم جدا شدم و متأسفانه بیکار هم شدم به سختی میتونم حسم رو خوب کنم تمرین 5-3 وسوالات رگباری و تمرین فراوانی رو انجام میدم اما حسم خوب نمیشه و خاطرات گذشته ذهنم رو درگیر میکنه و حسم رو منفی میکنه و اعتماد به نفسم رو میگیره، به نظر شما اشکال کارم کجاست چطوری میتونم موفق بشم تا حسم رو به عالی ترین شکل ممکن تغییر بدم یه عالمه خواسته دارم که باید بهشون بریم، تو رو خدا توضیح بدید ممنونم!


 149. pxk63@yahoo.com :

  درود بیکران خدا بر شما دوست خوبم
  آقا من توی تمرین فراوانی با کمال خوشحالی و رضایت پول رو بخشیدم و راستش هنوزم دارم حالشو میبرم
  🙂
  موردی نداره؟
  در ضمن
  من چهل ساله هستم و بعد از کلی بالا و پایین و بند نشدن توی یه کار دیگه رسوب کردم
  شش هفت ماهه نت ورکرم و خیلی راضیم
  خودم الان کلاس دارم و انگیزه رو انتقال میدم به دوستام
  خواستم ببینم از نظر شما ایراد نداره که دوستان رو با تمرینهای شما و به نام خود شما آشنا کنم؟


 150. صبا :

  سلام ٢تا سوال داشتم اول اینکه من قدرت تصویرسازیم خوبه واز این تو نوشتن خواسته هام یا صحبت دربارش استفاده میکنم با تخیلم ولی اون احساسی که باید پیدا کنم و حسش کنم خواستمو دارم نمیتونم حس کنم یعنی هیچ حال و هوا و حسی با این تخیلات پیدا نمیکنم و از خیلی وقت هم نوشتن و حرف زدن و تصویر سازی چیکار کنم احساس کنم ؟؟؟؟؟؟


 151. صبا :

  سوال بعدم اینه چرا من مثلا درباره یک مشکلی خیلی استرس دارم و نگرانم و مرتب ناخوداگاه سوالات رگباری منفی میاد تو ذهنم ولی فردا که اون اتفاق که ازش ترس دارم میفته ،برعکس میفته و هیچکدوم از منفی ها اتفاق نمیفته ؟؟؟؟چرا وقتی من دارم میمیرم از استرس و منفی بافی ولی اون اتفاق مثبت میفته جوریکه ذوق میکنم تا یک روز و میگم ارزش فکر و استرس نداشت حالا طوری شده میترسم مثبت فکر کنم و ذوق کنم ولی منفی بیفته و من افسرده بشم این قانون جذب اینجا چطوری عمل کرده که منفی رو مثبت جذب میکنه؟؟؟؟؟


 152. شادی :

  سلام آقای شریفی روزتون بخیر بابت همه زحماتتون سپاسگزارم یادتونه که فرموده بودید آهنگهای انگیزشی خوبی دارید؟لطفا در بین صحبتتاتون ازشون استفاده کنید در ایجاد احساس خوب واقعا موثره بنظرم روحیه رو برای یادگیری مفاهیم خیلی آماده میکنه خدا پشت وپناهتون تندرست و کامیاب باشید


 153. دل ارام :

  سلام اقای شریفی عزیز ممنونم از شما من از ابتدا همراه کانل شما بودم فایلهتونم همه رو گوش می دم و دارم نتیجه میگیرم سئوالی داشتم من همسرم خوبیهایی داره ولی نسبت به من خیلی بی توجه وخون سرده اصلا در این 18 سال تا حالا حرف گرم از ایشون نشنیدم می دونم ریشه اش در خودمه خیلی سعی کردم خودم رو عوض کنم ولی انگار اون حس نیاز زنانه ام غالب بوده باز خیلی بهتر شدم در مورد سئوالات رگباری در این مورد چی بپرسم مثلا اگه شوهرم محبتشو بیشتر نشون بده چی میشه یا اگه منو بیشتر دوست داشته باشه چی میشه اینطوری احساس می کنم تمرکزم دوباره روی همسرم میره لطفا راهنمایی کنید با سپاس


 154. قاصدک :

  با عرض سلام و خسته نباشید
  با اینکه مطالبتون خیلی ریشه قرآنی و حدیثی داره و خیلی مفید است ولی یک سوالی ذهن من رو مشغول کرده و اون اینه که بالاخره ممکنه فردی ارتعاشی رو که می فرسته مثبت باشه حسش هم خوب باشه ولی خوب اون چیزی رو که می خواد مخالف حکمت خدا باشه البته ممکنه یک جاهایی هم خدا کوتاه بیاد و خواسته رو هم بده بعد طرف بفهمه خیرش توش نبوده ولی یه جاهایی هم خدا داره خدایی می کنه مثلا ممکنه حستون خوب باشه ارتعاش مثبت هم بفرستید ولی اصلا خدا صلاح ندونه شما مثلا بچه دار بشید یا ازدواج کنید یا پولدار بشید یا خارج بروید یا هر چیز دیگه ای
  نمی دونم احساس می کنم یک جای این مطالب انگار می لنگد. انگار ته تهش انسان محوری است یعنی اگر من حسم رو خوب کنم و ارتعاش مثبت بفرستم به هر چی بخوام می رسم در صورتی که اینطوری نیست ان جا که خدا می فرماید “ادعونی استجب لکم” یعنی اگه تنهای تنهای تنها من رو خوندید استجابت می کنم بعدش هم این استجابت رو خدا نفرموده فی الدنیا یا فی الاخره یعنی بالاخره من اون رو بهتون می دم ولی ان هم شرط داره اون هم اینه که ادعونی یعنی تنهای تنها من رو بخوانید مثل حالت کسی که اضطرار داره و مضطر میشه
  کافر هم در موقع اضطرار خدا بگه، خدا همون موقع به دادَش می رسه ولی می خوام بگم که شرطی که خدا گذاشته این است که از من بخواهید از من بطلبید نه این که شما بروید حستون رو خوب کنید ارتعاش مثبت بفرستید به هر چی می خواهید برسید یعنی یک حالت انسان محوری نیست اونی که خدا توی قران گفته خدا محوری است ولی من احساس می کنم یه جای ظریفی این قضیه تهش بر می گرده به انسان محوری ولی بازم گفتم از خدمتتون بپرسم شاید جوابی هست که من اطلاع ندارم و قطعا کارشناس در این زمینه نیستم.
  ممنون از پاسخ گوییتون
  موید باشید


 155. rakhshtondro@yahoo.com :

  ابتدا با سپاس و شکرگذاری از خدا وند متنم را شروع میکنم برای اینکه از خداخواستم دریافت کردم وسوال کردم جواب گرفتم و یکی از نعمتایی که از او دریافت کردم آشنای با سایت قانون جذب و شخص عزیزی مثل آقای شریفی میباشد .خواستم و میخواهم زندگی ام را تغییر بدم و بهتر بسازم
  و سپاس دیگرم از وجود خوب و پر برکت شماست همیشه پر انرژی و شاد و سالم باشین
  هرروز شادتر میشم و احساس سلامتی بیشتری میکنم و منتظره بهترینهام قانون جذب الان رو معنویتم بیشتر تاثیر گذاشته حتی تا این حد که در حالت خواب ناگهان با خودم گفتم به فراوانی ایمان دارم و به خدا توکل میکنم ترسهام کم شده خیلی خوشحالم
  و اینکه من کشف کردم که من وقتی سر کار نمیرم پول تو زندگیم بیشتر جریان داره اول فکر می کردم که بازم باید تلاش کنم و هر طور شده سر کار برم تا خدا هم کمکم کنه تا اینکه شما مطلبی جالب و ارزشمندی در یکی از فایلاتون فرمودین که یک نفر ایمان داشته باشه که سر کارم نره میتونه پول جذب میکنه حس خوبی به من داد و با خودم گفتم کاری رو که دوست دارم انجام میدم و می خوام با کارم عشق بازی کنم مرسی که اینقدر روان وراحت صحبت میکنین و حس خوب به ما میدین
  شقایق عبدلی


 156. باران :

  سلام آقای شریفی پر از انرژی و مثبت اندیش
  سوال امروز من اینه که اگه توی یک رابطه اگه ارتعاش منفی باعث شده ک رابطه خیلی سرد شده حالا با ارتعاش مثبت قوی میشه اون رابطه رو بهتر کرد و جبران کرد…همون رابطه منظورمه ن ایجاد یک رابطه جدید


  • admin :

   سلام

   اگر دلیل این اتفاق شما باشید بله

   موید باشید


 157. tata :

  سلام آقای شریفی لطفا راهنمایی کنید کجا نام نویسی کنم، ودر تلگرام چطور وویس بگذارم ممن ن از زحمات شما


  • admin :

   سلام

   ثبت نام از چند روز دیگه شروع میشه. ایدی اقای راد هم برای فرستادن ویسها روی کانال هست

   موید باشید


 158. farah :

  سلام آقای شریفی، ممنون از سایت خوبتون من عاشق پول و معاشرت با افراد ثروتمند بودم و همیشه خودم رو در زندگی ایده آل تصور میکردم، یه شخصی رو هم با این شرایط جذب کردم قرار بود ازدواج کنیم، حتی نقشه منزل و محل سکونت رو مشخص کردیم همه خواسته هامون رو با جزئیات تعیین کردیم اما بعد از 5 سال همه چی به بدترین شکل ممکن بهم خورد منکه اصلا به این اوضاع و جدایی فک نکردم و افکارم همش رو شدن این قضیه بود و انرژی خوبی داشتم پس چرا این اتفاق برای من افتاد!؟ چیکار کنم که دوباره این حس بد رو تجربه ش نکنم!؟


 159. farah :

  سلام آقای شریفی عزیز، واقعا ممنونم از کانال بسیار خوبتون، آرزومه خیلی زود از قانون جذب بهترین نتیجه ها رو بگیرم و برای شما از موفقیت هام بگم، براتون بهترین ها رو میخوام….


 160. علی :

  اقای شریفی سلام وقت خوش.نقش دعا چیه تو قانون جذب مثلا مادر برای بچش یا صد تا غریبه برا ازدواجت ارزوی بهترینهارو دارن این رو فرکانس همسر ایدهال من سوار میشه تشدید میکنه و اجابت میشه یا نه


 161. mahtab :

  سلااااااام اقای شریفی مررررسی بابت اینکه با تمام وجود وقت میذارید ?
  یه اتفاق جالب واسم افتاد،دیشب ک اون تمرین راجع ب تراول گفتین من تراول نداشتم راستش !! اما ناراحتم نشدم ک چرا ندارم .تو خیابون یه تراکت بهم دادن،تبلیغ روی یک تراول کاغذی درست شده بود،انقدررر خوشحال شدم انقد خندیدممم ،حکم همون واقعیه رو داشت برام،اینم ی نشونس ? خیلی حس خوب و جالبی بود . بهترینارو براتون از خدا میخوام


 162. شهناز :

  سلام اقای شریفی عزیز
  وقتتون خوش و شاد
  وقتی ما مورد ازمایش الهی قرار میگیریم اینجا چطور میفهمیم که این سختی که بهم رسیده جذبه خودمه یا امتحان الهی
  و ایا با این شعر موافقید هر که در این بزم مقربتر است جام بلا بیشترش میدهند
  دومین سوال اینکه ما گفتیم اول باید به حس خودمون توجه کنیم و حس خودمونو خوب کنیم و بعد بقیه رو
  حالا وقتی یه خانمی عاشق اینه مدام سرش تو اینترنت باشه و اینطوری خسش خوبه خوب پس وظیفش در قبال شوهر و همسرش چیه یعنی من میگم نمیشه گفت همیشه فقط حس خوب خودمونو در نظر بگیریم


 163. حوریه :

  سلام آقای شریفی.
  سه روزه پیش یک مطلب گذاشتم و خواهش کردم در دیگاه گذاشته نشه, اما هر روز به جیمیلم سر میزنم اما پیغامی دریافت نکردم و همچنان منتظرم.
  متشکرم – حوریه


  • admin :

   سلام

   سوالاتی که باید ایمیل بشه ممکنه تا دو هفته هم طول بکشه

   موید باشید


 164. شهناز :

  اقای شریفی عزیز من بشدت برای شما و همکارانتون احترام قائلم هرگز حتی یه لحظه قصد مچگیری نداشتم طبق گفته همکارتون.
  من اگه سوال زیاد میپرسم واسه رفع ابهام ذهنیمه چند سالی هستش عضو تیم روانشناسیم که سوالای بیجواب زیاد داشتم
  و علت سوالام اینه
  من حتی در سوالاتم میگم نظر شما چیه چون ابهام ذهنی دارم نه قصد مچگیری
  ازتون خواهش میکنم به همکارتون بگین که من هرگز قصد مچ گیری ندارم
  از اینکه تا الانم سوالای منو جواب دادین ازتون خیییلی ممنونم


 165. موسوي :

  سلام آقای شریفی بابت تمام زحماتتون متشکرم من خیلی از این قانون نتیجه گرفتم بطوریکه این تغییراتو اطرافیانم کاملا حس کردند. حالا ی سوال دارم آیا ممکنه این قانون با این جمله که هرچی بدت بیاد سرت میاد ارتباط داره؟ مثلا من با چندنفر ی جایی هستم ی دفعه فکرم میره به اینکه نکنه اینجا سوسک داشته باشه ی دفعه در اون مکان ظاهر میشه وبرام شده ی وسواس که دیگران به من میگن تا تورو میبینند میان بیرون.خیلی هم فکرمو به جایی دیکه متمرکز کردم ولی درست نشد لطفا بفرمایید اصلا ربطی دلرد؟ باتشکر از زحماتتون.


 166. amir7saeedi22@gmail.com :

  سلام اقای شریفی.وقتتون بخیر باشه.پیام ایمیل من رو جوابب میدین بی زحمت؟اکه لطف کنید تو تلگرام باهاتون در ارتباط باشم ممنون میشم.شبتون بخیر


 167. ارش :

  سلام آقای شریفی
  فیلم راز وا تهیه کردم فروشنده گفت یه سری کارت عبارات تاکیدیه مولفش مترجم کتاب قدرته أیا بدرد میخوره بخریم
  ممنون


 168. ارش :

  سلام
  کارتهای عبارات تأکیدی بدرد میخوره بخریم
  ممنون


 169. فرزانه :

  سلام خدمت آقای شریفی عزیز.یک دنیاممنون که وقت میذاریدوبه سوالات من وبقیه ی دوستان جواب میدید.وهمچنین سپاسگزارم بابت فایلای صوتی بی نظیرتون.اینقدر حرفاتون به دلم میشینه که موقع گوش دادن فایلای صوتی حس میکنم حرفاتون به عمق وجودم نفوذ میکنه.همه تمجید وتشکرام بدون ریا واز اعماق قلبم هست.آقای شریفی هدف من تو اولویت اول اینه که مادرخوبی برای دوتا دخترم باشم.بااینکه چندساله خیلی سعی کردم روخودم کارکنم ومطالعه هم زیاد داشتم باز تو تربیت بچه هام کوتاهی داشتم وخیلی وقتهاازسرعصبانیت باهاشون برخورد نادرست داشتم وباحرفام خیلی بهشون ضربه زدم.وتنها چیزی که خیلی آزارم میده برخورد نادرستی که تا گذشته نه چندان دوربابچه هام داشتم.سوالم اینه من چطوری میتونم ازاین عذاب وجدان رها بشم وچطوری میتونم گذشته روبرابچه هام جبران کنم؟ممنونم آقای شریفی عزیز.


 170. رضا :

  سلام و خداقوت خدمت شما اقای شریفی عزیز ممنون که صادقانه و بی ریا زحمت میکشید وتجربیاتتونو در اختیار اعضا قرار میدین,,,یه سوالی برا من پیش اومده چون شما خودتون هم مذهبی هستین نظرشما راجع به گریه بزرگان به درگاه خدا و روضه امام‌ حسین ع چیه سپاس فراوان,,, بهترین حسهارو برای شما و خودم و اعضاء کانال ارزومندم


 171. محمد :

  درود به آقای شریفی قبل از همه چیز ی خدا قوت جانانه بگم بهتون،و خدا رو صد هزار بار شکر میکنم که باعث جذب این کانال و آشنایی با شما شدم.
  چند تا سوال دارم از خدمتتون اولیش اینکه(میدونم گفته بودید که نمیتونیم روی دیگران تاثیر بزاریم)ولی اگه اون شخص معلولیت ذهنی داشته باشه که نتونه ارتعاش و این قوانین رو درک کنه ایا باز هم نمیشه روش تاثیر گذاشت؟؟؟؟؟
  و اینکه من ی هدف برا خودم گذاشتم که بدست آوردن پول زیاده و چند وقتیه ی راهی به ذهنم رسیده که میتونم اون مبلغ رو بدست بیارم اما اگه بخوام به اون راه برم چند سالی شاید طول بکشه به نظر شما بی خیاله اون راهه بشم ؟؟؟؟؟


 172. ماهرخ :

  سلام آقای شریفی عزیز مرسی از انرژی فوق العاده مثبتی که ازتون میگیرم. منم آرزوی بهترینها رو واسه شما دارم.یه سوال: هدفهامونو باید به زمان حال بنویسیم درست. اما تاریخی که واسه رسیدن بهش مشخص میکنیم مربوط به آینده ست! به نظرم این تناقض داره چطوری هضمش کنم؟ مثلا بنویسم من اعتماد بنفس خوبی دارم(زمان حال).و تا فلان تاریخ(زمان آینده) بهش میرسم.؟ خیلی ممنون ایشالا هر چه زودتر به عشقتون برسید و سپید بخت بشید


 173. ماهرخ :

  ببخشید فکر کنم سوالمو دقیق بیان نکردم منظورم اینه که اگه یه تاریخ واسه رسیدن به هدفمون تعیین کنیم مربوط به آینده ست. ولی ما باید تصور کنیم که خواستمونو همین حالا داریم .چطوری میشه؟


 174. tamana5350@gmail.com :

  سلام وارض ادب وخداقوت خدمت استادبزرگوارمون جناب شریفی .برقرارومالامال ازاحساسات عالی باشید!

  بنده موضوعی رانمیدونم بایدچکارکنم باهاش؟؟خواهرهمخونه من متاسفانه بدجوردرگیرخرافات شده!حالا بیخیال اعتقاداتش داعمن داره سعی میکنه باوسایلی مث اسفندو….جادوازخودش ومادورکنه!!!بدترازهمه اینکه داریم مریض میشیم همه ازاینهمه آلودگی ودودشدید!!!
  من طبق فرمایشات شما تلاش نکردم طرزفکرشوعوض کنم چون مثل روزبرام روشنه ک این اعتقاد دراوریشه گرفته!بدوستان دیگه فرمودید سعی کنید توجه نکنید وتوجهتون روب سمت مطلوب خودتون ببرید!!اما من چطورتوجهموعوض کنم درحالیکه نفسم میگیره وازسردرد نمیتونم چشمام روبازکنم؟؟
  سوتفاهم نشه من نمیخام اونو عوض کنم ک هزاربارفرمودیدنمیشه!!!! من حس میکنم تواین موقعیت هیچ کاری ازم برنمیاد ک تاثیراین ماجراراازروی جسم خودم کمترکنم!اگر لطف کنید درموردتغیسرکانون توجه ررزمانی ک جسم درگیرناخاسته هایی شده حواس 5گانه رودرگیرشدن بیشترتوضیح بدیدلطف کردید!!!!


 175. علی :

  سلام اقای شریفی ممنون از لطف تون بنده یه سوالی داشتم من یه مدت تو نت ورک کار میکنم و موفقیتی کسب نکردم و ناامید شدم و الان چند روزی هست حس خوبی بهش ندارم یه جورایی خسته شدم من از طریق رفیقم اشنا شدم و رفیقم به من میگه به تو خیلی نگرش دارم و تو موفق میشی نگرش یعنی چی‍ه؟ تا حدودی میدونم یعنی چی ولی میخواستم شما بیشتر توضیح بدید دومین سوال اینکه چه جوری حسمو نسبت به این کار مثبت کنم و اینکه شما میگید به کاری که علاقه مند هستید میتوانید به درامد خیلی بالایی برسید مثل کار سبزی فروشی اگه با عشق کار کنیم و ارتعاش مثبت بفرستیم میتونیم به درامد بالا برسیم؟ و اخرین سوال اینکه امیدوارم که عصبانی نشوید مثلا من دارمدم در ماه سه میلیونه باید دو برابرش فکر کنم وارتعاش مثبت بفرستم بهش برسم یا اینکه باید کمتر از اون فکر کنم و بهش برسم ببخشید که سوالاتمو زیاد شد ممنون


 176. فرزانه :

  سلام آقای شریفی عزیز.بابت حس آرامش وانرژی فوق العاده یی که بخاطر زحمات بی دریغ شما,نصیب من شده کمال تشکر رو دارم.دوس داشتم به اون کاربر محترمی که به شما گفته بودچه تضمینی هست که من این 49تومن رو که پرداخت کردم شما برنداریدوفرارکنیدبگم که هموطن محترم به دور از انسانیت وادب هست که شما این فکرحتی به ذهنتون خطور کنه.آقای شریفی با عشق بی نظیرشون دارن وقت میذارن برا ما اعضای کانال که بقول خودشون خیلیارو اصلانمیشناسن.بااین حال بدون هیچ چشمداشتی به سوالات ماپاسخ میدن وتمرینات عالیی میذارن که نه فقط من بلکه خیلی دیگه از کاربران هم به حس خیلی عالییی دست پیدا کردن.یقینا تعداد انگشت شماری مثل آقای شریفی پیدا میشن که اینجوری به دیگران عشق بدن.شماوقتی نمیتونی این عشق ومحبت پاک روببینی چطوری میخوای باقانون جذب بهشت روتواین دنیاتجربه کنی؟؟؟؟


 177. Tata :

  سلام آقای شریفی ممنون از اینکه دیروز جوابم را دادید ولی داخل کانال تلگرام آقای راد نبود لطفا راهنمایم کنید آرزوی سلامتی برای شما وهمه را دارم


 178. شقایق :

  سلام استاد عزیز شما قرار بود امروز مشخصات چگونگی ثبت نام را در سایت قرار دهید من از صبح هر جه چک میکنم چیزی ندیدم شما نمیدانید چه قدر ثانیه شماری میکنم برای ثبت نام در این دوره و نمی خوام جا بمونم


 179. صبا :

  اقای شریفی من چیکار کنم وقتی تصویرسازی میکنم و مینویسم و درباره ارزوم حرف میزنم احساسش کنم؟؟؟من حال و هوا و حسم عوض نمیشه چیکار واقعا احساس کنم دارمش؟؟؟اقای شریفی چرا وقتی راجع ب یک موضوعی کلی استرس داریم و سوالات رگباری منفی ذهنمونو پر میکنه اون اتفاق مثبت میفته و بعدش با خودم میگم اصلا ارزش این همه فکر و نگرانی نداشت چرا با وجود نگرانی و ترس زیاد درباره یک مساله اون مثبت اتفاق میفته اینجا قانون جذب چطوری عمل میکنه؟؟؟؟؟ ولی وقتی خیلی امیدوارم و دلمو خوش میکنم که بهترین نتیجه رو میگیرم برعکس میشه و جالب پیش نمیره و حالم گرفته میشه ؟؟؟


 180. صبا٢ :

  اقای شریفی من وقتی تصویرسازی میکنم و مینویسم و درباره خواسته م حرف میزنم با خودم ، هیچ حسی بهم دست نمیده ، هیچ حس شادی و ذوق یا امید یا احساس اینکه دارمش . مدتهاست که این کارهارو میکنم ، مشکلم اینه که چیکار کنم که واقعا حسش کنم و چیکار کنم که ١٠٠درصد باورش کنم که دارمش و به زودی اتفاق میفته اقای شریفی من بیصبرانه منتظر راهنمایی شما هستم در فایل صوتی در کانالتون منتظر پاسختونم ممنون


 181. یاسمن :

  سلام استاد….
  فقط میخواستم واستون ارزوی بهترین ها رو کنم. شاید هنوز اتفاقات قابل توجه تو زندگیم نیفتاده اما اینقدر روحیه شاد و خوب و پر از ارامشی دارم که حد نداره و این از هر اتفاقی شیرین تره و همش رو مدیون حرفا و انرژی مثبت شما هستم. وظیفه خودم دونستم ازتون تشکر کنم…
  استاد یک مطلب ام بگم بابت یاد اوری به دوستان که شما بارها تو تمام فایلاتون با قاطعیت ذکر کردید که بعد از خواسته اونو رها کنید من اینو با همه وجود درک کردم….یک تجربه شخصی توی این چند روز هست. توی اون قانون جذب و سوالات رگباری بچه های عزیز و کاربران حواسشون باشه که قانون رهایی اصل این تمرین ها هست. اگر مدام یک چیز و تکرار کنن اما انتظارشو بکش و استرس و نگرانی از کی و چه جور شدنش داشتع باشن. ممکن هست یا اتفاق نیفته یا اگه افتاد حس خوبی بهشون نده….به حرفای استاد دقیق گوش کنید وقتی میگن ارتعاش مثبت بدید و بعد رهاش کنید واقعا من تجربش کردم….
  بازم سپاس و ممنون


 182. afsanehlotfi47@gmail.com :

  سلام اقای شریفی ممنونم از کانالتون حرفاتون خیلی بهم انرژی میده و واقعا وقتی ویساتونو گوش میکنم حس خوبی پیدا میکنم


 183. afsanehlotfi47@gmail.com :

  آقای شریفی لطف میکنید بگید ثبت نام کیه


 184. سوده :

  سلام آقای شریفی عزیز چرا امروز خبری ازتون نیست انگار گمشده ای داریم حتما همه دوستان که به صدای گرم حرفهایی سرشار از انرژیتون عادت کرده اند با من موافقند بی صبرانه منتظر مطالب جالبتون هستیم


 185. farah :

  سلام آقای شریفی، امروز دوشنبه بیستم اردیبهشت ماه هست متأسفانه تا الان که ساعت 19/30هست، تو کانال خبری ازتون نیست امیدوارم حالتون خوب باشه بی صبرانه منتظر شنیدن گرم شما هستم.


 186. علیرضا :

  سلام آقای شریفی وقعا خیلی ممنون از شما واقعا حس خیلی خوبی دارم تو روابطم خیلی تاثیر گذار بوده دیگه با خودم جنگ ندارم میدونم هر اتفاقی که تو زندگیم رخ میده خودم جذب کردم ولی من تو جذب پول یکم مشکل دارم من بوتیک دارم هر روز هر شب در حال شکر گذاری هستم و بازی فراوانی رو انجام میدم ولی چون بدهکارم وچک دارم نمیتونم پول هامو خرج کنم همش میخوام پس انداز کنم هر روز دارم به فروش بالا فکر میکنم به مشتری زیاد ودخل خوب ولی تا الان هیچ اتفاق خوبی رخ نداده کمکم دارم کم میارم دارم نا امید میشم لطفا کمکم کنید


 187. بیتا :

  سلام آقای شریفی خسته نباشید… نمیدونید چقد خداروشکر میکنم بخاطر خلق مخلوقی مث شما…و شاید باورتون نشه من این تمرین سه پنجی که انجام میدمو قسمت شکرگزاریش همیشه شما هستید ینی من واقعا خدارو سپاس میگم …تو یکی از فایلهاتون گفته بودید که وقتی چند بار شکست عشقی خوردید دقت کنید که چقد روابط ..نحوه آشنایی و نحوه جدایی مث همن.و دلیلش اینه که خودمون با ارتعاشاتمون جذب کردیم… حرفتون مث همیشه درسته چون من خودمم چن بار تجربه تلخ داشتم و بقول خودتون الان که فکر میکنم میبینم چقد شبیه بود همه چی….حالا سوالی که ذهن منو مشغول میکنه اینه که فقط با حس خوب درست میشه ینی فقط با حس خوب میشه رابطه سالم و پایدار جذب کرد ؟یا تاکتیکهای دیگه ای هم لازمه ؟ ایکاش دوره کارشناسی رو زودتر شروع میکردین…… بی صبرانه منتظرم …. زنده باشید .مرسی که هستید


 188. بیتا :

  در ضمن آقای شریفی سوال دیگه ای داشتم این بود که من تقریبا یک هفته ای میشه با قانون جذب آشنا شدم و تمرینهای شمارو انجام میدم و اتفاقات خوب کوچیک جذب کردم که شاید از نظر دیگران چیزی نباشه ولی واسه من باعث خوشحالیم میشه میخواستم بدونم در آینده نزدیک اتفاقات بزرگ خوب هم جذب میکنم؟


 189. فاطمه :

  سلام و عرض ادب و احترام به اقای شریفی عزیز
  بی صبرانه منتظر شروع دوره کارشناسی جذب هستم


 190. tamana5350@gmail.com :

  سلام مجدد! این مطلب سوال نیست!صرفن جهت مطالعه شخص جناب شریفی!!!اینوگفتم دراول مطلبم چون وقت شما خیلی باارزشه استادروح وقلبم! وخوب حق الناسم هست!!! بله جناب شریفی این تمنا همون تمناهست ک شمااینقدرنسبت ب تحول زندگیش لطف نشون دادید!!!منم زیاد گریه میکنم بلطف شما گمشده خودمو پیداکردم خدای مهربونمو پیداکردم واون خدای شیفته ی عذاب زاده کج فهمی من اززندگیم بیرون رفت!!!منم این قدرگریه میکنم وباهاش حرفای دلمومیگم!!!

  حق باشماست !من بیش از هرچیز ب آمدزش های شماگرایش شدید دارم دلشتم ب فایل صوتیتون گوش میدادم درهمون لحظه هم باز بوی دود رفت بالا!!شما چون ذهنم درگیر یادگیری وگوش دادن ب حرفای شمابود چندلحظه مکث کردم چندتاسوال رگباری ازخودم پرسیدم وسریع برگشتم سراغ فایل شما!!
  !جالبه همون دماغی ک صبح بااین بو قفل کرده بودونمیشد حتی غذا بجوی حالا باهمین بو گرفتگیش حل شد!!!!مررررررررررسی برادرشریفم جناب شریفی وپوزش ازدطولانی بودن مطلب


 191. غزل :

  سلام اقای شریفی خسته نباشید.
  اقای شریفی من سعی میکنم مثبت باشم و در مورد اینده خوش بین.فقط یه مشکلی دارم اونم اینه که در مورد اطرافیانم نگرانی دارم .مثلا نگران سلامتیشون هستم و اینکه مثلا وقتی توی جاده هستن نگرانم یا وقتی تلفن رو جواب نمیدن. ایا اینها ارتعاش منفی هست؟باید چکار کنم که به این حسم غلبه کنم


 192. امیر برومند :

  سلام به روی ماه ات امیر خان خواستم یه تشکر خیلی خوب از اقا پرهام راد کنم خیلی خیلی با مرام و با معرفته یه بار نشد پی ام بدیم ولی جواب نده دمش گرم دست شماهم درد نکنه اقا امیر که اینقدر زندگی منو عوض کردی اسیرتم


 193. nasim :

  سلام آقای شریفی مرسی از وقتی که میزارین و جواب میدین.من بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم.یه سوال دارم من به یه رابطه خوب فکرمیکنم و امروز که بیرون رفتم کلی زوج دیدم که بی سابقه بوده یه جوری برا خودم جالب بود آیا این نشونه است؟ ودارم درست ارتعاش میفرستم؟


 194. nasim :

  سلام آقای شریفی مرسی از وقتی که میزارین.من بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم.من چند وقت که به جذب یه رابطه خوب فکر میکنم و امروزکه تو خیابون رفتم کلی زوج جوون دیدم که بی سابقه بوده و برا خودم جای تعجب داشت آیا این نشونه است؟ و اینکا من دارم درست ارتعاش میفرستم؟


 195. شهناز :

  سلام اقای شریفی من واقعا حرفاتون رو با تمام وجود تجربه کردم
  دوسال پیش بخاطر یک مبحث علمی که دنبال جوابش بودم داغون شده بودم و شبها خواب نداشتم کسی جوابم رو نمی دونست فقط دو نفری پیدا شده بودن که شاید ده درصد جواب رو میتونستن کمک کنن اما متاسفانه اصلا حاضر نشدن و من حتی مجبور به التماس شدم که حقارت اونروزم هنوز یادمه اما بعدش اومدم و دست خدا رو باز گذاشتم ازش خواستم خودش یکی رو سر راهم بذاره یک هفته نکشید کسی پیدا شد که صد درصد جواب مسئله علمی منو میدونست و بعد یک ماه بررسی که با هم انجام دادیم پروژه شاید یکساله من در یک ماه به بهترین نحو ممکن حل شد
  مورد دومی که از صحبتهاتون تو زندگیم عملی کردم و نتیجه گرفتم این بود که
  یک فردی شدیدا اعصاب من رو بهم میریخت و ارامش رو ازم گرفته بود و من بنا به عادت قبلیم کار این فرد رو واسه دوستام تعریف میکردم و بدتر میشد دو ماهی کامل اعصابمو بهم ریخته بود اما وقتی فهمیدم خودم جذبش کردم و نباید بهش توجه کنم کامل محو شد بزرگترین درس زندگیم که دارم عملیش میکنم از وقتی عضو کانالتونم اینه که اصلا موضوعات منفی رو واسه بقیه تعریف نمیکنم و حسمو عوض میکنم چون اعصاب و حس خودم از همه چیز ارزشمندتره
  ممنونم از شما و همکارانتون بابت همه چیز


 196. یاسمن :

  سلام استاد پر انرژی اقای شریفی.

  عذر میخوانم یه سوال. وقتی من.نوعی به کسی یه بدی میکنم مثلا دلش رو میشکنم خواسته یا ناخواسته و باعث میشم اون از کار من حس ناراحتی به هر دلیلی بگیره….ایا این ارتعاش ای که اون ساطر میکنه و علتشم من نوعی بودم به من بر.میگرده و باعث میشه منم اون حس رو توسط یه شخص دیگه یا اتفاق دیگه تجربه کنم؟؟؟ منظورم همون کارما هست که هر عمل بدی انجام بدین به خودتون بر میگرده…..یا تنها در صورتی شما حس بدی داری که از قبل ارتعاش بدی فرستادی؟؟؟
  ممکن هست یه کم راجه به رابطه کارما و قوانین جذب بگید…
  سپاسگذارم


 197. م.آ :

  سلام
  من به قانون جذب اعتقاددارم ودر موارد زیادی هم با کمک قانون جذب به نتیجه رسیدم ولی در زمینه ازدواج و روابط عاطفی موفق نمیشم و نمیتوانم خواستمو جذب کنم.لطفأ راهنماییم کنید
  ممنون


 198. Mehmet.ortaj1207@gmail.com :

  سلام استاد شریفی خداقوت. من 3روزه سوال کردم جواب ندادید. مغر من آشفته هست اصلا نمیتونم تمرینات را بخوبی انجام بدم در طول روز همش هواسم پرت میشه یادم میره تمرینات رگ باری دوسه تا میپرسم بقیش یادم میره 35میپرسم یادم میره چند تاش شبا یادم میره اتفاقات روز بیاد بیارم گاهن هم درطول روز تمرینات رو قاطی میکنم مغزم نمیکشه. بنظر خودم برنامه ریزی کنم بهتر چون میدونم که اینطوری نتیجه نمیگیرم لطفا راهنماییم کنید


 199. Mehmet.ortaj1207@gmail.com :

  سلام استاد شریفی خدا قوت. من قبل عید هی میگفتم سال آینده متحول میشم بعد امسال با این کانال آشنا شدم. حتی بعد عید یه کانال خوب ساختم دنیای فناوری بود اسم کانالم نتونستم زیاد عضو بگیرم حذفش کردم چون برا اطلاعات تکلونوژی جدید خیلی زحمت میکشیدم انرژی بیشتری صرف این کار میکردم. خلاصه بگم گیزمیز از کانال من ضعیف بود. ولی اعضاش بیشتر. بعد با کانال شما آشنا شدم بنظرتون من جذبش کردم.


 200. ashkana710@gmail.com :

  سلام اقای شریفی … مرسی بابت همه زحماتتون لطفا به سوال من پاسخ بدید مرسیییی
  من آرینم…مادرم از بچگی منو با قانون جذب اشنا کرده و توی هر زمینه زندگیم کار کردم با این قانون موفق بودم تا حدودی…ولی تو یکی از مسائل زندگیم واقعا دچار سردر گمی شدم و هرچی میخواهم که درستش کنم مثل یه غول تو ذهنم جا گرفته…این مشکلم این هست که من وقتی 18سالم بود پدرم ورشکسته شد و از اون موقع به بعد سر هر کاری میرفتم سریع میومدم بیرون چون اون کارا بهم انرژی مثبت نمیدادن…چون فقط کار مدلینگ و خوانندگی و خیلیییی دوست دارم اما همه اطرافیانم میگن بدبخت پول توش نیست… تو چرا هی بیکاری…بیچاره اخر عاقبتت میشه فلانیا هزاروووو یه حرف منفی …اینقدر گفتن که یه جورایی باورم شده ایندم بی پولیه…ولی باز اهمیت نمیدم میجنگم با این احساسو اینی فکر…من میخوام این 2تا کارو جدی پیش بگیرم اما اول از همه میخواهم این غول بزرگو از ذهنم بیرون کنم و کاری کنم که احساس ادم بی پولو ضعیف و نداشته باشم با اینکه وضع مالیمون خوبه ولی احساس بی پولی و نون خور خانوادرو دارم …میخوام از طریق این شغل ها روی پایه خودم بایستم میشه کمکمممم
  کنین خواهشا…مرسییی جوابو تو تلگرام لطفا من اونجا پیگیر حرفاتونم بیشتر آرین


 201. ashkana710@gmail.com :

  اهان ببخشید اینم بگم که از ورشکستگیه پدرم به اینور قرار شد هرکی روی پای خودش بایسته دوتا خواهرم با اینکه کارشونو دوست ندارن ولی درامد واقااا عالی دارمنم راه اونارو برم؟ یعنی یه مدت فعلا برم سر یه کار همینجوری تا اوضاع درست بشه بعد برم مدل یا خواننده شم؟؟؟؟ مرسیییییی


 202. یاس :

  سلام آقای شریفی ، واقعا از مطالب زیباتون متشکرم و خدا خیلی مارو دوست داره که شمارو سر راهمون قرار داد، ما خانوادگی به صحبت های شما گوش میدیم و من تو اتوبوس و مترو ،تو خونه به جای فیلم دیدن و هروقت اضافه که پیدا میکنم به فایل هاتون گوش میدم، هفته پیش سوالی از شما پرسیدم ،اون سوال واقعا فکرمو درگیر کرده ممنون میشم پاسخ بدید، امیدوارم هیشه شادو سلامت باشید


 203. سعید :

  سلام به استاد شریفی عزیز
  امام علی میفرماید هر کس که به من چیزی یاد بدهد من را بنده خود کرده است و شما خیلی چیزها به بنده یاد دادید.سپاسگزارم
  سوال
  نظر شما در مورد نفرین کردن چیست؟
  من چند نفری که دلم رو شکسته بودن نفرین کردم و بیچاره شدن.قدرت نفرین کردنم خیلی بالاست.مادر بزرگم هم همینجوریه


 204. ستاره :

  سلام
  امروز ثبت نام شروع شده؟ جطوری باید ثبت نام کرد؟!


 205. پروانه :

  سلام خدمت جناب شریفی بزرگوار.نمیدونم باید چجوریدخداروشاکرباشم ک منو باکانال شماآشنا کرد.روزم شب نمیشه اگر فایلاتونو گوش ندم وآرامش نگیرم وخودبخود چیزای خوب جذب نکنم.فقط برای ثبت نام استرس دارم ک شروع بسه ومن نفهمم ب چ شکل وعقب بمونم.میشه ثبت نام ک شروع شد توکانال هم شرایطشو بذارید تابدونیم دقیقا باید چکارکنیم؟ممنون وبراتون ازخداخاستارقشنگترین وجذابترینها درزندگی هستم.خداخیرتون بده.فقط چند تاایمیل دادم ولی توویسها اصلااسمم نیومده ک جوابشو بگیرم.ممنونم


 206. یاسمن :

  سلام استاد میشه محبت کنید یه کم اهنگ های پر انرژی بذارید تو کانال هر از گاهی .ممنون ام


 207. یاس :

  آقای شریفی عزیز مجدد سلام و احترام. ناراحت نشید از این پیامم لطفا، فقط چون هفته پیش فرستادم خواستم بدونم شاید به دستتون نرسیده وگرنه شما لطف میکنید همه رو جواب میدید، فایل صوتی پاسخ ۲۸رو شنیدم شما زحمت کشیدید خوندین اوایل تشکر کردم و آخرش سوال بود که تا آخر نخوندین که سوالی رو هفته پیش پرسیدم در همین صفحه و هرروز منتظر پاسختون در ایمیلم بودم،همین که بدونم کی منتظر پاسختون باشم کافیه، ممنون از سخاوتتون


 208. یاس :

  آقای شریفی عزیز مجدد سلام و احترام. ناراحت نشید از این پیامم لطفا، فقط چون هفته پیش فرستادم خواستم بدونم شاید به دستتون نرسیده وگرنه شما لطف میکنید همه رو جواب میدید، فایل صوتی پاسخ ۲۸رو شنیدم شما زحمت کشیدید خوندین اوایل تشکر کردم و آخرش سوال بود که تا آخر نخوندین که سوالی رو هفته پیش پرسیدم در همین صفحه و هرروز منتظر پاسختون در ایمیلم بودم همینکه بدونم کی منتظر باشم کافیه، ممنون از سخاوتتون


 209. s.sanam_26@yahoo.com :

  سلام آقای شریفی عزیز
  اول تشکر میکنم بابت وویسهای خیلی خوب و کاربردیتون، و اینکه امروز 21 ام هست که ثبت نام دوره کارشناسی قانون جذب شروع میشه اما من هرچی تو سایت میگردم محل ثبت نام رو پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید.
  یه سوال هم دارم، من خیلی دوست دارم به شغل مورد نظرم برسم و در کنار اون از لحاظ مالی خیلی پیشرفت کنم، یکی از انگیزه های اصلیم برای شرکت در این دوره هم جذب ثروت هست، این دوره چقدر شامل مباحث جذب ثروت هست؟
  با تشکر


 210. Rezaeimojtaba89@yahoo.com :

  سلام صداتون خیلی انرژی بخش هستش امید وإرم همیشه سالم و تندرست باشید


 211. خدیجه :

  آقای شریفی سلام ممنون بخاطر پاسخگویی به سوالات آقای شریفی همیشه طوری رفتار کنیم که انگار پول داریم باصرفه جویی منافات نداره وباعث کارهایی نمی شود که زندگی برای ما سخت تر بشه و سوال دیگه اینکه اگه کسی مارو دوست داشته باشه ولی ما از بودن با او احساس خوبی نداشته باشیم و اوراترک کنیم وشخص موردنظر هم ناراحت بشه کار بدی کردیم یا به جایی دعوت بشیم و نرفتن ما باعث دلشکستگی میزبان بشه این دل شکستگی ها در زندگی ما آثار بدی داره؟


 212. شبنم :

  سلام
  اقای شریفی عزیز.خسته نباشید.من هیچ مشکلی ندارم هیچ دغدغه فکری ندارم.ولی یه سالی که خواب عمیق ندارم برانیم ساعت خواب حسرت موندم.دیگه ازقیافم افتادم.هیچ دکتری هم درکم نمیکنه میگن چیزیت نیس .احساس میکنم طلسمم کردن اخه مگه میشه نشه بخوابی.دیوونم کرده اصلا طول روزاگیج میزنم همه اساتیدم ازدستم شاکی ان.خسته شدم.


 213. شبنم, :

  سلام
  اقای شریفی عزیز.خسته نباشید.من هیچ مشکلی ندارم هیچ دغدغه فکری ندارم.ولی یه سالی که خواب عمیق ندارم برانیم ساعت خواب حسرت موندم.دیگه ازقیافم افتادم.هیچ دکتری هم درکم نمیکنه میگن چیزیت نیس .احساس میکنم طلسمم کردن اخه مگه میشه نشه بخوابی.دیوونم کرده اصلا طول روزاگیج میزنم همه اساتیدم ازدستم شاکی ان.خسته شدم.نمیدونم چیکارکنم


 214. سوده :

  سلام آقای شریفی عزیز شما در ویس قبلی گفتید که قول بدید قبل از دوره فیلم راز را ببینید من داشتم به این فکر میکردم که آره حتما باید این فیلمو پیداش کنم شاید باورتون نشه که دقیقا بعد از اتمام حرف‌های شما تبلیغ یه کانال رو دیدم رفتم دیدم که اتفاقا اون هم در مورد جذب هستش چند تا فیلم باز کردم که یکیش خلاصه فیلم راز بود و وقتی داشتم فیلمو می‌دیدم تازه یادم افتاد که این همون چیزیه که من چند دقیقه پیش میخواستم وبه این سرعت جذب کردم خیلی ذوق کردم وخدا رو شکر کردم


 215. محمد :

  درود به شما آقای شریفی دوتا سوال ذهنمو درگیر کرده اولیش اینکه ما وقتی به هدف میزاریم که پول زیادی ب دست بیاریم و ی راهی به ذهنمون میرسه که بتونیم به هدفمون برسیم ولی شاید چند سال مثلا دو سال طول بکشه حالا ما اگه بخوایم تلاش کنیم از اون راه به هدفمون برسیم این راه تعیین کردن نیست اگه راه تعیین کردن هست خب پس ما چطور به هدفمون برسیم؟؟؟
  و سوال دیگه ای هم که هست اون دوستمون پرسیده تو فایل صوتی پرسیده بود که مثلا میتونیم از از اب کره بگیریم که شما گفتید ما باید قصدمون کره باشه و تعیین نکنیم که حتما باید از آب بدست بیاد حالا من اگه بخوام ب ی توانایی فرا انسانی دست پیدا کنم حالا مثلا مرد عنکبوتی که در واقعیت دور از عقله ولی اگه ایمان داشته باشیم میتونیم ی توانایی اونجوری کسب کنیم؟؟؟
  این کار تقریبا مثل همون کره و آب با این تفاوت که راه تعیین نمیکنیم این جریانش چجوریه؟؟؟
  و در اخرم خاستم تشکر کنم ازتون واقعا عالی هستید من قبل از اشنایی با کانال شما بیشتر 24 ساعت رو تو گوشی بودم و چت میکردمو کلش بازی میکردم ولی الان کل 24 ساعت رو دارم به صدای شما گوش میدم ممنونم ازتون.


 216. علی :

  سلام اقای شریفی خیلی ممنون از لطف شما بنده یه سوال داشتم من وقتی از قانون فراوانی استفاده میکنم مثلا امروز قراره ۶ میلیون خرید کنم چند تا وسایل خرید کردم مبلغ خریدم بیشتر از مقدار تعیین شده میشه اشکال نداره از مغازدار تخفیف بگیرم اگه این کارم اشکال داره بهم بگید بعضی وقتها مبلغ خریدم کمتر از مقدار تعیین شده میشه و باقی مانده پولمو به یک نیازمند میبخشم با خودم فکر میکنم فردا که قراره تو حسابم پول واریز بشه پس چرا نگران باقی مانده پولم باشم این کارم خوبه
  سوال دوم اینکه من دارمدم تو دو ماه ۶ میلیونه میخوام این درامدمو تو دو ماه مثلا به ۱۰ میلیون برسونم چه جوری این ارتعاشو بفرستم که به این درامد برسم این کارو با قانون فراوانی انجام بدم به این درامد و دارمد های بالاتر میرسم
  ممنون از محبت شما


 217. گلاره :

  سلام آقای شریفی
  من و همسرم عضو کانالتون هستیم و خیلی إز مطالبتون استفاده میکنیم و لذت میبریم. سپاس إز محبت وتلاشتون برأی آگاهی همه اعضا.
  در مورد کلاساتون سوْال داشتم
  من و همسرم دوست داریم که بیشتر أزین قانون جذب رو درک کنیم، سؤالم ابنه که هر دو باید ثبت نام کنیم یا یکیمون کافیه؟
  من قبلا کلاسهای آنتالوژی شرکت کرده بودم که یکی إز قوانینش أین بود که إز مطالب کلاس جایی گفته نشه، کلاس شماهم همینطوره یا نه؟


 218. نسیم :

  سلام
  با تشکر از زحمات فراوان شما
  سوالات رگباری در سهامداری در بورس هم تاثیر دارد مثلا سهامی را بخریم با سوالات رگباری و مثبت سهام رشد کند
  من فکر می کنم حسی که موقع خرید سهمی دارم خیلی در رشد یا کاهش قیمت سهم موثر است
  در این شیوه باید 20 سوال متنوع پرسیده شود؟
  هر کدام چند مرتبه باید تکرار شود؟
  با تشکر از لطفتون


 219. فرزانه :

  سلام آقای شریفی عزیز.یه سوال داشتم ولی اول ازهمه دوس داشتم تشکرکنم بابت جواب سوال قبلیم که گفته بودم بابت رفتارگذشته م بابچه هام عذاب وجدان دارم.اینقدرقشنگ جواب دادید که ازفرط خوشحالی گریه م کردم وهمون لحظه باتمام وجودم ازخداسپاسگزاری کردم بخاطر وجودشما در زندگیم.ازتعریفاتون ازمن بعنوان مادری نمونه بینهایت ممنونم انشاالاه که بتونم ثابت کنم لایق این تعریف هستم.آقای شریفی من همیشه درقبال خریدهای غیرضروری بچهام مقاومت میکنم.مثلا لباس میخوان ومن میبینم لباس زیاد دارن واحتیاج ندارن که براشون بگیرم.وباحرف زدن میخوام توجیهشون کنم که این کاراسرافه واونا حرف منوقبول ندارن و ناراحت میشن .حالاسوالم اینه که آیا باورهای من درمورد پول مشکل داره یا اینکه کارم درسته ونباید اسراف کرد.ممنون میشم جوابموبدید


 220. فرزانه :

  سلام آقای شریفی عزیز.خداقوت.یه سوال دیگه داشتم.مفهوم حس خوب برای من مبهمه . نمیفهمم یعنی چی.مثلا شما گفتیداگه همسرتون یه رفتاری داره که شمارو آزارمیده ,شماحستون رو خوب کنید.حسمون رو نسبت به چی خوب کنیم؟منظورتون اینه که خوبیهای همسرمون روببینیم؟یا مثلا من برای امتحان نصف کتاب رو خوب خوندم ومیخوام که امتحانم روخوب بدم بایدحسم رو نسبت به امتحان خوب کنم؟لطفا هردوتا مثالی رو که زدم برام بازکنید تا کامل متوجه بشم.مرسی ازلطف بی دریغتون


 221. حلما.ك :

  سلام اقای شریفی
  من اکثراوقات سعی میکنم که با داشتن احساس خوب همسر دلخواهم را جذب کنم ولی هردفعه هرفردی که وارد زندگیم میشه با وجوداینکه صحبت هایمان رضایت بخش است ولی میگویند که جواب منفی است و تا چند روز حالم بد میشود.
  چکار کنم تا این مشکل برطرف بشود؟


 222. ashkana710@gmail.com :

  سلام آقای شریفی من صدفم خلاصه بگم که درامدم از نقاشی و فال خدارو شکر من درامدم خوب به هر چی فکر کنم میشه چه بد چه خوب جالبیش اینجاست از خودم هرچی بگم به مشتری براش می شه حتی اگر باورم نداشته باشه اما آقای شریفی من از تکنیکای شما استفاده کردم اما تو یه رابطه کسی که 11سال ازم بزرگتر موندم چرا چون حرفای اینو اون انقدر روم تاثیر می زاره بعد انرژی من انقدر بالاس که پسر با انرژی من بالا پایین می شه رفتارش می گم این انرژی رو من چه جوری محار کنم می گم از رابطه ام یا مسئله خصوصیم دیگه حرف نزنم دوباره می زنم انرژیم بالا پائین می شه یا یه دوست دارم معتاد فال از صبح باش می رم این فال اون فالگیر باز خودم فالگیرم اما گول می خورم ارتعاشاتم بالا پایین می شه زبونم خیلی انرژیش می گیره بعد به خرافات اعتقاد ندارم اما به بعضیاش خیلی اعتقاد دارم مثل زدن چشم چپ و راس واقعا هم واسم اتفاق می افته اصلا صبور و تو دار نیستم از ارتفاعهم می ترسم کلا تو حالت بچگیم گیر کردم زود رنج زود باور ساده؛ تر سو؛ عجول ؛و اصلا تو تصمیم مصمم نیستم انتخابم باحرف این و اون عوض می شه دمدمی مزاج و فوق العاده عصبی و آدم وابسته و لجباز خیلی دوست دارم رو خودم کار کنم قدرت نه گفتن اصلا ندارم آدم بسیار تعارفی زندگیمو مردم می چرخونن تا خودم می خوام به ثبات فکری برسم ارتعاشاتم و کنترل کنم مرسی


 223. ashkana710@gmail.com :

  کل قضیه می خوام ارتعاشاتم و کنترل کنم و خودم و باور داشته باشم خودم و خیلی دوست دارم همه بهم می گن از خود راضی و بچه باید طوری رفتار کنم که مردم باب دلشون باشه تا خوششون بیاد از من من این حالت و دووووووست ندارم مرسی


 224. ارش :

  سلام اقای شریفی
  این ١٠ روز که تمرینات را انجام دادم خیلی حسم خوب بود
  امروز إبلاغی اومد چون دادگاهی دارم میدونم از قبل جذبش کردم
  حس وحالمو ریخته بهم تمام تمرینارو انجام دادم حالم خوب نمیشه تمرین جدیدی برام ندارین ممنونم
  دوستارت ارش


 225. Haideh222@gmail.com :

  سلام پر انرژی باشید چطوری باید ثبت نام کرد ؟ سپاس


 226. Mehmet.ortaj1207@gmail.com :

  سلام استاد شریفی خدا قوت. من اسمم محمد هستش به اسم ترکیه ای محمت میشه.البته اسم اکانتمه.استاد اگه یادتون باشه من گفتم تو رویا زندگی میکنم. یه نمونش اینه که تو رویام صاحب یه شرکت بزرگ هستم.من هرسال ناخودآگاه یه ایده بزرگ بفکرم میاد روش تمرکز میزارم ولی چون بزرگ هست نمیتونم استارتشو بزنم . اینم بگم که درطول سال چند ایده کوچیک ومتوسط بفکرم میاد ولی مثل ایده بزرگه روش تمرکز نمیزارم. آیا من ارتعاش فرستادم که این ایده هه یهو بفکرم میاد؟کجا اشکال دارم که نمیتونم استارتشو بزنم. اینم بگم اعتماد بنفسم کمی ضعیفه درونم یه دیوار از ترس منو نگه داشته نمیتونم رد شم ازش


 227. Mehmet.ortaj1207@gmail.com :

  اینم بگم استاد درمورد ایده ام بادوستام صحبت میکنم و انرژیم زیاد میشه و اونا رو هم انرژی میدم بعدش بهم میگن این ایده ها از کجا به ذهنت میاد خیلی سود خوبی داره. من وقتی در موردش صحبت میکنم انرژیم 100برابر میشه. اینم بگم که صدای شما هم بهم انرژی میده آرامش میده ممنون که جوابمو دادی. هر بار که جواب میدی یه گام میرم جلو اون گره ذهنم باز میشه


 228. منصوره :

  منصوره
  درود وعرض ادب خدمت آقای شریفی گرامی،ممنون از شما وکانال مثبتی که در اختیار ما گذاشتید ،من اتلیه عکاسی دارم ومتاسفانه با مشکل مالی مواجه هستم وقبلا هم یک وامی از بانک گرفته بودم که بابت رهن مکان و…….که متاسفانه یک مدته که بخاطر اوضاع نابسامان بازار نتونستم اقساط رو بموقع پرداخت کنم و اوایل همین هفته هم از بانک باهام تماس گرفتن وگفتن که چون تعداد اقساط پرداخت نشده زیاده وچون یک بانک خصوصی هست نمیتونیم بیشتر منتظر باشیم ومن اگه تا پنجشنبه این پول رو تهیه نکنم یا باضامن تماس میگیرن ویا چک منو اجرا میزارن واین مساله یکم منو دل چرکین کرده ولی با این حال همون روزی که تماس گرفتن من سعی کردم طبق قانون 3/5حس بد ومنفی که بهم داده شده بود رو مثبت کنم وبهش فکر نکنم ولی متاسفانه الان دوروزه که صبح با پیام گوشیم که از طرف بانک اومده بیدار میشم وامروزم باخودم سوالات رگباری اعلام کردم وگفتم که خدا از راهی که خودش میدونه برام میرسونه ،ولی خداییش تو این مورد خیلی سخته که بتونم خودمو اروم کنم چون هر وقت میخوام عادی باشم وبیخیال یهو یه پیام از بانک میاد ،در ضمن من هر روز بازی فراوانی رو هم انجام میدم وامروز باید 7تومن خرج کنم با اینکه فکرم الان درگیر این مشکله دارم سعی میکنم بهترین کاراهارو برای خرید امروزم برنامه ریزی کنم ،ممنون میشم راهنماییم کنین با این مورد چیکار کنم وچطوری درونا باهاش کنار بیام،با تشکر از شما


 229. Mahdiyeh :

  سلام. ممنون از کانال و سایت خوبتون. من تازه تمرینات رو شروع کردم دوست دارم زودتر به نتیجه خوبی برسم و به شما هم خبر بدم. استاد شریفی به نظر شما دوره کارشناس قانون جذب برای موفقیت کافیه یا اینکه nlp و cps هم برای تکمیلش خوبه؟ یک دوره روانشناسی موفقیت هست که گفته از nlp و cps استفاده کرده و تا پایان روز چهارشنبه برای ثبت نام وقت دارم. می ترسم در آخر فقط چند تا فایل و تکنیک و تمرین برام باقی بمونه و از مطالب دو دوره همزمان نتونم استفاده کنم. لطفا راهنماییم کنید. خیلی ممنونم


 230. hadiboy.021@gmail.com :

  سلام , من سه ماهی هست که خواستم از همیشه پولدارتر باشم , هیچ چیزی درمورد قانون جذب نمیدونستم حتی نمیدونستم اینجور چیزی وجود داره , تقریبا مثل همون راز بود برام , ولی خوب همین خواستنم ارتعاشاتی فرستاد که کانال شما رو جذب کردم باورم نمیشه اره خودم خواستم و الان اینجامو خداروشکر میکنم حتی نمیدونم پیداکردن کانالو سایت شما از کجا شروع شد!!
  حالا سوالم اینه که من یک هفته هست ک دارم فقط ارتعاشات مثبت میفرستم به زندگیم و همون خواستن اینکه پولدار بشم, الان بعد از یک هفته موقعیت عالی برام پیش اومده که خودم جذبش کردم واین خرید زمینی هستش ک تو بافت نیست و بعداز 18ماه میاد تو بافت و100ملیون من تو متوسط ترین حالت اقتصادی میشه300ملیون و تو حالت های بهتر که معلومه دیگه خیلی بیشتر . حالا من تو کارم تنها نیستم و با برادرم شریک هستیم , میخوام ببینم من سیگنال های مثبت بفرستم واسه این کار و اون سیگنال های منفی چی میشه وقتی کارمون به هم ربط داره.
  آرزوی کلی لحظات خوبو خوش رو تو اون ویلایی که دوسش دارید دارم 🙂 . ممنون از این حس خوبی که به ما دادید.


 231. شاسوسا :

  درود بر شما جناب شریفی
  قبل از هرچیز ازتون سپاس فراوان دارم بخاطر حال خوبی ک حالا داریم.
  ممنون میشم اگه هر فیلم انگیزشی که سراغ دارید اسمشون و برا ماهم ارسال کنید.
  سپاس بیکران.


 232. yazbahar :

  سلام و خدا قوت
  لطفا در مورد درمان لک صورت با استفاده از قانون جذب راهکار بدین. سپاسگذارم.


 233. hadi :

  واااااای خدا ساعت 13:17 سوالمو پرسیدم ساعت 13:51 شما فایل صوتی گذاشتید و درمورد دونالد ترامپ و پولدار شدنش از خرید زمین گفتید چقدر زود نشونه ها تو زندگیم میان , تو این یک هفته که باقانون جذب آشنا شدم هرثانیه که میگذره بیشتر بهش ایمان میدا میکنم خددددایا شکرت


 234. ناهيد :

  سلام اقای شریفی یک سوال دارم خواهشا کامل توضیح بدین چیکار کنم ، من خیلی سعی میکنم افکار و باورهام مثبت باشه و باور کنم به خواستم که یک رابطه رویایی با شخصیت دلخواهم که تو ذهنم ساختم باشه ، ولی موقع تجسم و نوشتن همیشه اون ته ته دلم یا ضمیرناخوداگاهم مبهم میگه اینها فقط رویاست و همچین کسی پیدا نمیشه با تلقین نتونستم این باور عمیق مبهم ته فکرمو عوض کنم چیکار کنم واقعا به این باور برسم که به زودی و حتما این اتفاق رخ میده این باور لعنتی که همش تو اعماق ذهنم فاز منفی میده چطور عوض کنم ، منتظر پاسختونم ممنون ،


 235. ناهيد :

  اقای شریفی من کمبود اعتماد ب نفس دارم و حس میکنم دوست داشتنی و جذاب نیستم دوستی هم ندارم خیلی سعی کردم با نوشتن وگفتن و تجسم و تلقین و حتی شیوه راه رفتن و حرف زدنم اعتماد به نفسمو زیاد کنم ولی جواب نمیده خیلی وقته عبارات تاکیدی رو به کار میبرم بیرون هم سرمو بالا میگیرم و سعی میکنم سرخورده نباشم ولی نمیشه چیکار کنم این باور دوست داشتنی نبودنمو عوض کنم باورهام راحت عوض نمیشه با تلقین و تجسم و نوشتن و رفتارهام عوض نشدن تورو خدا یک راهی بهم بگین چطوری این ناخوداگاه منفیمو مثبت کنم ممنون


 236. ناهيد :

  ایمیلم مستعاره چون ایمیل ندارم ، فقط برای سوال پرسیدن همونطور که قبلا گفته بودین یک اسم نوشتم و علامت@گذاشتم


 237. فرزانه :

  سلام آقای شریفی عزیز.براتون بهترینهارو آرزو میکنم.بابت سوالی که پرسیده بودم که اگه بچها درخواست خریدن چیزی رو داشتن که احتیاج ندارن اینکه من بعنوان مادر اون چیز رونگیرم آیا من ازپول خرج کردن میترسم یا اینکه کارم درسته,سن بچه های منو پرسیدید.من دو دختر یازده وسیزده ساله دارم.که علاوه براینکه یه وقتایی تقاضای خرید چیزایی رومیکنن که احتیاج ندارن,موقع خریدهم همیشه دنبال بهترین وگرونترین چیزهستن.وهمونجور که گفتم بعضی مواقع باهاشون مخالفت میکنم.بنظرخودم چون من باورم قبلا این بوده که پول به راحتی درنمیاد پس بایدبرای خرج کردنش دقت کرد ودرس خرج کرداینکار رو میکردم.ازطرفی دوباره به خودم میگم وقتی میشه تو دفتر 4هزارتومنی مشق نوشت براچی من باید دفتر8هزارتومنی بگیرم برابچه م.نمیدونم کدوم فکرم درسته.آیا لازمه به بچهابرای خریدن چیزای به دردنخور سخت گرفت یا اینکه نه.ممنون


 238. فرزانه :

  سلام آقای شریفی عزیز.ممنون که جواب سوالای قبلیم رودادید.یه سوال دیگه داشتم.من یه دوست دارم که 6ساله باهم دوستیم وتقریبابعداز یکسال از آشناییمون به من گفت که شوهرش بهش خیانت میکنه وتواین 5سال همیشه هراتفاقی که توزندگیش میفته رو برام تعریف میکنه تمام حرفش هم در مورد مچ گیری ازشوهرش یا پیدا کردن خانمایی که باشوهرش بودن ودعواهایی که با اونا داشته وهمچنین بحث ودعواهای خودش وشوهرش.من تاچندماه پیش وقتی ایناروتعریف میکردخیلی عصبانی میشدم وشروع میکردم به بدوبیراه گفتن به شوهر دوستم واون خانمایی که باهاش بودن تا اینکه کم کم حس کردم از دوستم بدم میاد ودیگه نمیخوام چیزی از زندگیش بدونم وفکرکنم چقدر به من انرژی منفی میده ومن چقدر با بدوبیراه گفتن انرژی خودم روهدر میدم.ورفت وآمدم رو با دوستم قطع کردم ولی هنوز بهم زنگ میزنه طبق معمول حرفای همیشگی رومیزنه ولی من دیگه مثل قبل نیستم ودیگه بدوبیراه نمیگم.سوالم اینه که آیا گوش دادن به حرفای دوستم میتونه رومن تأثیرمنفی داشته باشه وباعث بشه که من منفی جذب کنم؟؟؟


 239. atefe :

  سلام آقای شریفی آیا تمرینی هست که آدم خودش رو خیلی دوست داشته باشه


 240. ماهرخ :

  سلام آقای شریفی خیلی گلی خیلی مردی خیلی آقاییی.همین


 241. فاطمه :

  سلام و ادب و احترام به اقای شریفی بزرگوار
  اگر در مورد مرحله دریافت زمانی که نتیجه ارتعاشات داره عینی میشه صحبت کنید ممنون میشم مثلا من ارتعاش فراوانی با حس خوب رو بیست روزه فرستادم و الان در مورد افزایش درامد روشی به نظرم رسیده ولی نمیدانم ایا نتیجه خواهد داد یا نه و چطوری اطمینان پیدا کنم به این موضوع .
  با تشکر و سپاس و درود فراوان بر شما بنده عزیز پروردگارم


 242. غزل :

  سلام آقای شریفی ، ممنون از صداقت شمااز رفتارهای اشتباه گذشته خود میگید مرسی از این همه صداقت. خیلی خوشحالم از آشنایی با کانال و سایت خوبتون،خدا خیرتون بده فقط میتونم همین میتونم بگم


 243. آرمان :

  سلام.آقای شریفی عزیز.اگه ما یه هدفی (آرزویی ) داشته باشیم حالا مادی با شه یا غیر مادی باید هر روز بهش فکر کنیم تا جذبش کنیم یا یکبار بهش فکر کنیم کافیه؟؟ ضمنا یک کتاب عالی در رابطه با کاربرد عملی قانون جذب هم معرفی کنید.به غیر از راز و …. خیلی ممنونم


 244. bahar :

  سلام و تشکر فراوان بابت کانال فوق العاده عالیتون
  تشکر از آقایون راد و شریفی
  با استفاده از قانون جذب چگونه میشه لک های صورتم از بین بره. روش درست رو توضیح بدین لطفا. واقعا اذیت میشم.
  سپاسگذارم


 245. salar :

  سلام و خسته نباشید خدمت جناب اقای شریفی عزیز و دیگر همکاران محترمتون ،خواستم تشکر کنم بخاطر اینکه وقتتون و در اختیار ما میزارید ،من از اولین ویس های شما قانون جذب و دنبال کردم و واقعا نتایج زیبایی به لطف شما و خداوند دارم میبینم ،بهترین هارو براتون ارزو دارم ممنون.


 246. Mansooreh :

  درود وعرض ادب خدمت اقای شریفی گرامی خیلی ممنون از زحمات شما وکانال مثبت وخوبتون ،من در خیلی از کانالهای انرژی مثبت حضور دارم وهمیشه دنبال چیزی فراتر از اون بودم وفکر میکنن اشنایی با شما وکانال خوبتون یک هدیه از جانب خدای مهربون برای من بوده،من تمرین 3/5وتمرین فراوانی رو هر روز انجام میدم وامروزم 7تومن رو بخوبی خرج کردم وخیلی خوشحالم که چیزهایی رو که دوست داشتم رو باهاش خریداری کردم و حس خوبی دارم ،من یک بدهی مالی دارم که نمیدونم در حال حاضر چطور میتونم این مشکلو حل کنم ،چندسال پیش یک وام از یک بانک خصوصی برای رهن مکان شغلیم که اتلیه عکاسیه گرفتم والان چندماهی میشه که بدلیل اوضاع نابسامان بازار نتونستم اقساط رو پرداخت کنم والان تحت فشار بانک قرار گرفتم واوایل هفته باهام تماس گرفتن گفتن اگه تا پنجشنبه یعنی فردا مبلغی از قسط رو پرداخت نکنم با ضامن تماس میگیرن یا چک منو اجرا میزارن ،من اونروز بعداز تماس بانک با اینکه خیلی بهم فشار اومده بودولی سعی کردم حس بدم رو به خوب تبدیل کنم طبق قانون 3/5 ولی متاسفانه تا میخوام بیخیال بشم دوروزه از طرف بانک بهم پیام اخطار میاد ومن صبح با این پیام از خواب بیدار میشم وامروز از خدا خواستم خودش از راهی که میدونه این مشکلو حل کنه ،دستم واقعا خالیه نمیدونم چیکار کنم ،ممنون میشم راهنماییم کنید ،شرمنده بابت طولانی بودن پیام،با تشکر


 247. سولماز :

  سلام
  من ٢۵سال دارم و اذری زبان هستم و قدم١۶۴است و احساس میکنم این دو ویژگی هایی که دارم باعث میشه خواستگارای خوبی نداشته باشم یا نظر خواستگارام منفی باشد.چکار کنم تا این موضو حل شود
  تروخدا کمکم کنید


 248. tamana5350@gmail.com :

  سلام وارض ادب وارادت فراوان!!!!وتشکربیکران ازبیان شیوا وقابل فهم واموزش های عالی ک سیرتحولات وسیعی روبرای بنده درزندگیم ب وجودآورده ک هرچه سجده شکر بجابیارم بازم کمه!!
  ی سوال دارم ازحضوراستاد بزرگوارم جناب شریفی!!
  گاهن پیش میاد فکری ب ذهنم جرقه میزنه ودر زمان خیلی کوتاهی ب وقوع میپیونده!!!گاهن شایدیک ساعت کمتریابیشتر!
  فی المثل من ب شیطنت درجمع دوستان گفتم ک من را با این خانم در نندازید ،مایک ساعت دیگه باهم باشگاه داریم میترسم لجش بگیره وتوپ رو بکوبه توسرمن!یک ساعت الی یک ساعت ونیم بعد برای اولین بار هنگام تمرین توپ خوردتوصورتم!!!
  شمافرمودید ملاک سنجش ارتعاش ،احساسه!امامن فقط شوخی کردم حتی ی ذره هم نه فکرش توذهنم دوام آورد نه احساس وترس ونگرانی پیش آمدبرام!!
  این دست اتفاقات زیاد تجربه میکنم!!!
  من خودم فکر نکنم جزب باشه!!!شاید الهام یاچیزدیگه ای هست؟؟میشه کمی راهنمایی بفرمایید!!!باسپاس فراوان ازلطف بی کران شما


 249. فرشته :

  سلام آقاشریفی خسته نباشید فرشته هستم به خاطر کانال خوبتون ازشما و خدای مهربونم تشکر میکنم من خانه دار هستم وضعیت مالیم خوب نیست بیس فروانی راتازه شروع کردم انجام میدم یه سوالی داشتم من بچه‌دار نشدم برای این موضوع چیکارهای باید انجام بدم؟ ازتون خیلی خیلی تشکر میکنم به خاطر کانال خوبتون


 250. ناهيد :

  سلام اقای شریفی ، اعتماد ب نفس رو نمیشه شخصی بدون تایید و تعریف دیگران بدست بیاره؟بدون اینکه اصلا نیاز داشته باشم احدی تعریف تمجیدم کنه؟اخه گفتین خوده شخص به خودش بگه من جذابم ناخوداگاه تو فکرش میاد برو بابا کجا جذابی یک دوستم نداری ، من اون راهکار شمارو ک گفتین خوبی ها و داشته هامو لیست کنم انجام میدم و نزدیک ۶۵صفت خوب از نظر خودم و نعمت لیست کردم ولی مشکلم اینه نمیخوام نیازمند تعریف دیگران باشم برای اعتماد ب نفس و بیشتر از تعریف مورد تمسخر واقع شدم از بچگی تا الان لطفا راهنماییم کنین ممنون


 251. ناهيد :

  اقای شریفی من مشکل زیاد دارم درمورد دیدم ب زندگی که همش منفیه از وقتی یادم میاد همه مسخرم کردن هیچکس منو تو بازیش راه نمیداد تا الان که ٢٨سالمه دوستی ندارم چون با اینکه سعی کردم مهربون و خاکی باشم کسی تحویلم نمیگیره نمیخوام محتاج تعریف کسی باشم محتاج هیچکسی چون سرخورده میشم و در مقابل راهکارهای شما تسلیمم و میدونم شما دوران بدتراز منو سپری کردین تا ب اینجا رسیدین بنا به نوشته خودتون ،و مطمینم شما میتونین کمکم کنین همه سوالام رو یکجا نمیپرسم تو هر دیدگاه یک سوالمو مطرح میکنم و هر کار بگین بدون چون چرا انجام میدم فکر نکنین چرا از این شاخه به اون شاخه میپرسم و هربار یک چیزی میپرسم


 252. یاسمن :

  سلام استاد….
  تشکر بی نهایت با ارزوی بهترین هاااا…..
  ممنون میشم سوال منو جواب بدین و ببینید درست برداشت کردم از طریق قانون جذب یا نه.
  منو یه شخصی است نزدیک به چند هفتست جدا شدیم. ولی هر دو بهم علاقه داریم و هر کدوم دلایل خودمون رو داریم برای بر نگشتن. من بعد از صحبت های شما و با در نظر گرفتن این موضوع که شخص خاصی رو نمیشه جذب کرد. اما مدام ارتعاش مثبت از این رابطه میدم و به خاطرات خوبش فکر میکنم. گاهی چندین دقیقه فقط انتظار میکشم شاید خبری یا پیغامی بیاد از طرف این فرد. اما سریع حالمو عوض میکنم یاد راهایی و عدم وابستگی و نیاز میافتم و حال خودمو با سرگرم کردن به کارای دیگه گرم میکنم….از طرفی میدونم اگر خودم پا پیش بذارم بعدا مطمینن پشیمون میشم که وقتی اون فرد پا پیش نذاشته پس حتما دیگه دنبال ادامه این رابطه نیست و مدام به خودم خواهم گفت که من این رابطه رو خواستم شاید اون نخواد و توی رو دروایسی یا حتی احساسی و زود گذر دوباره برگشته…..واسه همین خودم پا پیش نمیذارم که بعدا حس بدی نداشته باشم ….اما از طریق احساس خوب و سوالات رگباری همش ارامش و یه رابطه درست و عاشقانه رو جذب میکنم با ارتشاعات خوب…..حالا سوال من اینه….به نظر شما باید بذارم اوشون خودش برگرده با ارتشاعات مثبت ای که میدم و البته اگه برنگشت یعنی اون منو جذب نکرده و اصلا هم ناراحت نمیشم و کاملا پذیرفتم این موضوع رو و یا خودم پاپیش بذارم با ارتشاعات مثبت و ببینم واکنش اوشون چیه با این حس که میترسم بعدا پشیمون شم تز این کار….پس یه حسی میگه نکن این کارو چون فکر پشیمانی داری و مطمینن میشی…..اگر راهنماییم کنید ممنون میشم…عذر.میخوام اینقدر طولانی شد …….با ارزوی بهترین ها….


 253. پریسا :

  به نام خداوند مهربانی که دست و زبان کسی از عهده ی شکرش برنمی آید
  سلام آقای امیر شریفی ، دوست عزیز
  واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم چند بار خواستم براتون بنویسم ولی نشد و هربار هم به یک بهونه ایی اما بالاخره امروز با گوش دادن به فایل صوتی شما تصمیم گرفتم بنویسم
  من یکسال ونیم گذشته بجز این 4 ماه اخیر رو تو جهنمی که خودم ساخته بودم زندگی میکردم، واین بخاطر اتفاقات بدی بود که حالا میفهمم خودم جذبشون کرده بودم ،
  البته همیشه میدونستم که از هرچی بدت بیاد سرت میاد اما این رو ناخواسته به بدترین شکل روی خودم پیاده کردم وکار رو به جایی رسوندم که منی که از بچگی خدا رو حس میکردم و از نوجوونی محبتی رو که به دل آدم میندازه رو چشیده بودم از رحمت خدا ناامید شدم و احساس کردم خداوند اصلا دوستم نداره با وجود اینکه تو زندگیم به خیلی چیزهایی که میخواستم رسیده بودم .
  و حتی فکر خودکشی افتاد به سرم با اینکه باور دارم نعمت زندگی کردن بزرگترین نعمتیه که خداوند مهربان به ما عطا کرده، اما در اون لحظه به خاطر اتفاقاتی که برام افتاده بود متاسفانه اینطور بودم
  واونقدر افسرده بودم که ،یکماه تمام شبها با گریه میخوابیدم و صبح ها با گریه بیدار میشدم
  و فکر میکردم تمام این اتفاقات به خاطر بدی کسی که خیلی دوستش داشتمه و همه ناشی از دروغیه که نباید بهم میگفت و نباید طوری باهام رفتار میکرد که لایقش نبودم
  اما حالا که چشمام باز شده میفهمم از همون اولین باری که همدیگرو دیده بودیم هردومون در افکار منفی و ناراحتی غرق بودیم و این افکار منفی باعث شد با وجود اینکه همدیگرو دوست داشتیم نتونیم الان در کنار هم باشیم و بالاخره ناچار به جدایی بشیم ،
  حالا میخوام بگم که چطور شما رو جذب کردم آقای شریفی من حدودا 5 ماه قبل به دنبال راهی بودم تا بتونم به خوب شدن مریضی کمک کنم و با سایتی آشنا شدم که برای افراد بیمار به صورت دسته جمعی تو ساعت مشخصی دعا میکردند عضو شدم
  و با وجود بیماری که خودم داشتم و 2 سال درگیرش بودم و پیش هر دکتری میرفتم علتش رو نمیفهمیدن برای اون عزیز و بقیه بیمارها دعا میکردم و از خداوند خواستم تا راهی رو برای شفای بیمارها نشونم بده و در عرض یکی دو روز توی کتابخونه محل کارم چشمم به همین کتاب دستان شفابخش خوزه سیلوا خورد، که شما در موردش صحبت کردین وحالا میفهمم که جذبش کردم
  وبا روشی که تو کتاب گفته بود بیماریم خوب شد و این خیلی خوشحالم کرد این اتفاق در عرض کمتر از یکماه افتاد و بگم که من باور داشتم حتما خوب میشم
  ولی همچنان درگیر درد روحیم بودم و چون بتازگی ازش جدا شده بودم درد دلتنگی هم بهش اضافه شده بود، و دنبال راهی بودم که برگرده پیشم اونطور که من میخوام،
  تا اینکه خدا خواست توجه ام به قانون جذب جلب بشه و با کمال ناباوری استادی که درمورد قانون جذب توضیح میداد گفت که نمیشه با قانون جذب شخص خاصی رو جذب کرد
  و من واقعا شوکه شدم و با خودم گفتم من فکر میکردم با قانون جذب هر کاری میشه کرد و همینطور تو شک و دودلی بودم که با کانال شما آشنا شدم همون اوایل تشکیلش
  و آقای شریفی باور کنید اولین باری که از دهن شما هم همین رو شنیدم ، اونقدر ناراحت شدم که نشستم یکساعت گریه کردم چون دیگه باورم شد و تونستم اون شخص رو ببخشم در حالی که قبلا حتی گاهی نفرینش میکردم و بابت این موضوع هم الان شرمنده ام پیش خدا، و برای جبرانش براش آرزوی شادی و خوشحالی میکنم
  الان ایمان دارم که تمام اون اتفاقات بد رو خودم جذب کردم و هرچی شما بیشتر توضیح میدین من برام تک تک اتفاقات و علت هاشون شفاف تر میشه
  اما با وجود همه اینا الان خیلی خیلی خوشحالم چون با وجود سختیهایی که کشیدم الان آرامش و شادیی در وجودم دارم که فکر نمیکردم حالا حالا ها بهش برسم و قسمت زیادی از این رو با کمک شما و درساتون دارم و خداوند عزیزم رو شکر میکنم که جذبهایی به این خوبی رو تو مسیرم قرار داد، و به خودم افتخار میکنم که تونستم جذبشون کنم .
  و تو این مدت جذبهای خوبی داشتم که دوتاشون سوالایی بود که توذهنم داشتم و شما خیلی زود تو فایل صوتیها جواب دادین و یکیشون هم شخصیه که تا 70% ایده آل های من رو داره و یکماه اخیر در عرض یک هفته جذبش کردم و با وجود اینکه نمیخوام با هاش بمونم بنده خدا اونقدر بهم علاقه پیدا کرده که گوشش بدهکار نیست و میگه تو من رو جادو کردی نمیدونم چرا اینقدر دوستت دارم، ولی نمیدونه جادو نبوده جذب من بوده حالا هم با وجود اینکه گفتم باهاش ازدواج نمیکنم ول کن نیست میگه خدا بزرگه شاید ازم خوشت بیاد، منم گفتم توکل به خدا شاید خودش سر عقل بیاد
  آقای شریفی سوالی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که تو کتاب آقای سیلوا گفته که، میشه با هیپنوتراپی اشخاص دیگه رو خوب کرد ولی شما به خانومی که بچه اش مریض بود گفتین که خود بچه از روشهاش استفاده کنه ولی تو کتاب مثال هایی زده که اشخاصی حتی از راه دور شفا پیدا کردن این چجوریه آیا مثل دعا کردن در حق دیگرانه؟
  و موضوع دیگه در مورد بچه های کوچولو چطور؟ یا افرادی که اونقدر عقب موندگی ذهنی دارن که نمیشه بهشون یاد داد چیکار کنن، چطور؟
  من همیشه تو اهدافم و حتی تو بازی فراوانی بیشتر روزها کارهای معنوی دارم ولی بدونین که خیلی دلم میخواد قانون جذب رو خیلی خوب یاد بگیرم و مثل شما به افراد دیگه هم یاد بدم و آرزوم زندگی شادتر و زیباتر برای خودم وهمه آدم هاست، و مطئنم که خداوند در این راه کمکم میکنه.
  از شما هم خیلی خیلی ممنونم بخاطر اینهمه تلاشی که دارید ، ببخشید که صحبت هام طولانی شد اما میخواستم دوستانی که الان در وضعیت بدی هستن بدون که این روزهای سخت هم میگذرن وشادی جاش رو میگیره ،اگه به مهربانی خداوند و نیرویی که در وجود هرکسی گذاشته ،ایمان داشته باشیم و به قول عزیزی که به شکل وحشتناکی در نوجوانی سوخته بود و درد بسیار میکشید ولی با تلاشش و امید در بزرگسالی کارآفرین نمونه شد، بدونین این نیمه تاریک زندگیتونه اما این نیمه تاریک هم تموم میشه و میگذره و زندگیتون پر از روشنایی میشه.
  راستی روزی که شنیدم میخوایین دوره کارشناسی جذب بذارید خیلی ذوق کردم و بی صبرانه منتظر شروعش هستم.
  متشکرم خیلی خیلی زیاد
  شاد و موفق باشید
  پریسا

  ا


 254. nasim :

  سلام آقا شریفی شما میگین اطمینان داشتین دانشگاه قبول میشین این اطمینان صد در صد ازکجا میاد؟ چطور میشه به این اطمینان رسید


 255. رضا :

  سلام اقای شریفی عزیز,,,,ممنون بابت زحماتتون,,من دو دختر دوقلوی ده ساله دارم حافظ سه جزء قران هستن والحمدالله بسیار باهوش وبااددب چگونه میتونم با قانون جذب اشناشون کنم ؟ تا اینده شونو بسازن,,باکمال تشکر از شما وگروه بی ریاتون


 256. Mehmet.ortaj1207@gmail.com :

  سلام استاد شریفی عزیز خدا قوت.ایده ای که تو سرمه الان. رفتم تحقیق کردم حداقل 2ملیارد برا استارتش پول میخواد بعد اینو مغزم رد نمیکنه بنظرت بازی فراوانی برام میسازه این پولو. من با خودم فک کردم دیدم که با 200 ملیون هم میشه استارت زد اما به اون پولی که بخوام برسم چند سال طول میکشه. من چه ارتعاشی بفرستم بهش برسم هم مغزم هم رد کنه اینو. بعدشم همیشه یه حسی بهم میگه تو یه روز پولدار میشی اما نمیدونم از کدوم راه ممنون که راهنماییم میکنی


 257. Sara A :

  سلام
  آقای شریفی عزیز سلام

  صمیمانه از شما تشکر میکنم

  هرچه که خانم تمنای عزیز در فایل صوتی گفتن
  با تمام وجود احساس کردم انگاری تمام حرفهای تمنا حرفهای من بود

  نتایج عالی روحی و پیشرفتی که در روابط دارم واقعا عالیه
  هر صبح که با سوالهای رگباری و شکرگزاری شروع میکنم
  روزی شگفت انگیز و عالی دارم و سرشار از آرامش دارم

  سپاس از شما مممنوووووون


 258. Sara A :

  جالبی کاربرد قانون جذب واسم این هست که هرسوالی تو ذهنم میاد همون روز توسط یه کاربر پرسیده میشد و جواب سوالام را می‌گرفتم
  من خیلی کم سوال میپرسم ومدتی اصلا نمیپرسیدم
  چون خودم را جای تمام کاربران قرار دادم و مطمئن بودم توسط کاربران سوالم پرسیده میشه و جوابم را حتما میگیرم و گرفتم جوابامو

  جالبتر کاربرد این قانون جذب

  من هرچه بخوام هر اتفاقی را که دوست داشته باشم توی دوروز حتما اتفاق میفته امیدوارم اینقدر قوی بشه که یه روزه همه چی رو جذب کنم
  چیزهای کوچک را فوووووری جذب میکنم

  تازه فهمیدم چرا نباید به راه فکرکرد
  چون تمام راهها موانع رسیدن هستن

  سپاس از واضح توضیح دادن بحث


 259. مریم :

  سلام آقای شریفی ممنون از شما
  آقای شریفی من بارها جذب های خوب تو زندگیم داشتم .و قانون جذب رو کاملا بهش ایمان دارم
  یه هفته س که آزمون ارشد دارم تا قبل از آزمون هدفم قبولی در دانشگاه تهران بود .اما حالا باتوجه به فرمایشات شما که گفتید : نباید راه تعیین کنید .الان به تنها چیزی ک فکر میکنم قبول شدن (روزانه) هستش.
  توروخدا بهم بگین چطور میتونم تو این مورد حس مو مثبت کنم و ارتعاشات عالی بفرستم؟
  هرچند که من تمرین سوالات رگباری رو انجام میدم ولی
  ذهن و باورم ،در برابرش مقاومت میکنه!


 260. الهام :

  سلام خسته نباشید خدمت اقای شریفی بمب انرژی مثبت
  یه سوال داشتم ثبت نام دوره کارشناس جذب از طریق سایت پرورش افکار هست؟ یا سایت جداگانه داره چون من هر چی گشتم منو یا کلیدی برای شروع ثبت نام در این دوره ندیدم فقط توضیح جامعی بود که شما داده بودید لطفا مشخصا مسیر و نحوه ثبت نام را توضیح بدین با تشکر فراوان


 261. Mansooreh :

  درود وعرض ادب خدمت اقای شریفی ،خیلی ممنونم از زحمات شما وانرژی مثبتی که به ما انتقال میدین ،من هر روز تمرین 3/5و بازی فراونی رو انجام میدم وامروز قراره 8تومن خرج کنم ولی یه چیزی که یکم کارو سخت میکنه اینه که وقتی بدهی داری ویک قسمت از ذهنت همیشه درگیر اون بدهی هست شما نمیتونی پولی رو که داری صرف پرداخت بدهیت کنی ولی با اینحال هر روز سعی میکنم پولمو صرف بهترین چیزها تو زندگیم کنم بدون دغدعه ،ممنون از شما


 262. پریسا :

  سلام خدمت آقای شریفی آقای شریفی من تمرین فراوانی رو انجام میدم تقریبا همه ی تمرینهارو انجام میدم من در مورد پول چون الان همسرم دنبال یه کاری رفته مسافرت برای یه پول درشت من هر چه قدر میخوام به اون پول فکر نکنم چون شما گفتین راه تعیین نکنیم نمیشه فکرم میره سمت اون پول نا خود آگاه من خیلی مقاومت میکنه میخوام اصلا به راه فکر نکنم یه کم هم بدهی دارم نگران میشم که این کار همسرم نشه من باز تو این موقعیت فعلی میمونم یه خونه هم دارم که فعلا تو رهنه دلم نمیخواد اونجارو بفروشم ولی هی تو ذهنم فکر فروش اونجا هستش لطفا راهنمایی کنید با آرزوی بهترینها برای شما


 263. farah :

  سلام و سپاس استاد خوب و صبورم جناب آقای شریفی عزیز، فایلهای صوتی شما رو از اول تا آخر چندین بار گوش کردم شما یه جا گفتید بیکاری و بی انگیزه بودن بدتر از انجام کاریه که دوست نداشته باشیم اما استاد من الان دو ماهی هست که بیکار شدم چندین جا سفارش کار کردم و دلم میخواد یه شغل عالی با حقوق عالی جذب کنم اما میگن اوضاع کار خوب نیست حتی واسه شروع کار بدون علاقه هم شرایطی رو ندارم، من بی انگیزه نیستم سیزده سال هم کار کردم اما باید جایی منو جذب کنه چون خودم توانایی شروع کار شخصی رو ندارم، فقط دارم هر روز با تصور کار عالی حسم رو خوب میکنم،لطفاً راهنماییم کنید ممنونم!


  • Komeil.khosravi@yahoo.com :

   با سلام
   انگیزه شما خیلی خوب است،ولی گاهی تکرار در و مداومت لازم می باشد،ان هم به علت باور و چهار چوب های زندگی می باشد،کمی صبور باشید و احساس و ارتعاش زندگی پر از فراوانی را به خود بدهید،این صبر هم برای هم ارتعاش شدن شماست،حتما کار خوبی را خواهید یافت،تمرین فروانی و را برای هر روز شما و تمرین سوالات رگباری برای کار پیش روی شما را توصیه می کنم
   شما موفق می شوید.


 264. پریسا :

  آقای شریفی دنباله همو ن سوالم که گفتم شوهرم رفته دنبال یه کاری مسافرت که پول درشتیه توش من فکر میکنم شوهرم خیلی رویایی فکر میکنه درسته اگه اون کاری که مخواد انجام بده اگه انجام بشه خیلی پول توشه ولی من شک دارم بتونه ولی اون مطمئنه که میتونه به خاطر اون کار تقریبا همه ی وقتش رو میذاره ولی من دلسردم میخواستم بدونم چرا من این همه منفی فکر میکنم البته چند بار این کارش شکست خورده یکیم این فکرای منفی من رو کار اون تاثیر داره یا نه؟ یا رو جذبی که خودم انجامش میدم برای ثروت ممنون از راهنمایی های شما استاد گرامی.


 265. hadi :

  سلام , سوالم در مورد بازی فراوانی , من کار ثبت خرید های روزانه رو تو گوشیم انجام میدم چون همیشه همراهمه و اینجوری حس بهتری دارم , خواستم ببینم محل ثبت کردن که فرقی نداره؟ و اینکه زمان ثبت مثلا یک روز ساعت 3ظهر یا 11 شب یا 2 شب باشه فرقی میکنه؟
  و یک سوال دیگه من گاهی چندثانیه فکر منفی درمورد کارایی که میکنم به ذهنم میرسه مثلا صبح مغازه رو باز میکنم میگم اگه امروز بازار بد باشه چی !!بعد سریع میگم نه نه امروز هم عااالی میشه کلا ارتعاش مثبت میفرستم خواستم ببینم اون چندثانیه ارتعاش منفی ایجاد میکنه یا نه .
  ممنون از کانال و سایت عالیتون


 266. hadi :

  و یک سوال دیگه اینکه اگه گوشی پیشم نباشه برای ثبت داخل گوشی دیگه یا داخل دفتر ادامه بازی رو ثبت کنم تو بازی فراوانیم مشکلی پیش میاد ؟
  و اینکه اگه بعد از نیمه شب مثلا ساعت1شب روز12 ثبت روز11 رو انجام بدم بازی مشکل داره ؟
  کل سوالام همین بود ممنون


 267. masoudmashayekh4944@gmail.com :

  سلام.پرانرژی باشید.
  چطور دوره 9ماهه ثبت نام کنم؟


 268. masoudmashayekh4944@gmail.com :

  سلام.پرانرژی باشید.
  چطور دوره 9ماهه ثبت نام کنم؟؟


 269. سولماز :

  سلام
  من چند وقت بود که تصمیم گرفتم همسر داخواهمو جذب کنم به همین خاطر احساسمو خوب نگه میداشتم و تجسم هم میکردم.تا اینکه یکی معرفی شد و قرار ملاقات گذاشتیم و من با خودم گفتم که اگر این فرد همسر اینده ام هست نشونش این باشه که یه لباس سفید بپوشن روز ملاقات و همینطورم شد.ولی بعد از چند روز جوابشون منفی بود.میخواهم بدونم چرا اینجوری شد؟


 270. samamehraban422@gmail.com :

  سلام وقت بخیر جناب شریفی
  کلاس ها آنلاین هستند؟در صورت ثبت نام میتونیم هر جلسه رو دانلود کنیم ک با خودمون مرور کنیم؟


 271. Hajari.mitra@gmail.com :

  میترا

  با تشکر فراوان از پاسخگویی جامع و کاملتون…..یکی از نعمت هایی که من روزانه شکر میگویم وجود شما و کانال خوبتونه


 272. afsanehlotfi47@gmail.com :

  سلام آقای شریفی ممنون از زحماتون میشه از فیلم راز از یک قسمتاش تو کانال بزارید و یک سوال داشتم من میخواهم یک ماشین بخرم ولی ماشینی که میخوام بخرم کمی پول کم دارم میشه راه تعین نکنم آن مقدار پولی را که من لازم دارم بدست بیارم من گفتم تا سر برج آن پول خرید خودرو باید به دستم برسه میشه یک کم راهنمای کنید


 273. امیر برومند :

  سلام امیر خا ن خوشتیپ ،چند وقت پیش با بازی فراوانی پنج ملیون داشتم رفتم سوپر جردن عشق وحال خیلی چسبید،،، میگم من فوتبالیستم تو لیگ یک بزرگسال توپ میزنم.18سالمه.میگم هرموقعه از خودم زیاد انتظار دارم خوب بازی نمیکنم.ولی وقتی بیخیالم از انتظارمم بهترام این انتظاره به نظرت وسواسه.با شما میخوام برم تیم ملی الهی پیش مرگت بشم داش


 274. ترنم :

  سلام اقای شریفی با تشکر ویژه ازین همه انرژی که برا کانال میزارید.
  همسر من تقریبا همه پولش رو به باد داد و الان تقریبا بیکاره ولی من نمیدونم چرا همش فکر میکنم ما به اون نقطه از پول که میخواهیم میرسیم اصلا نمیدونم قراره چی بشه و از کجا بیاد اما میدونم که میشه حتی شبها هم قبل خواب تو خود رویا یا افکار خوبم غرق میشم خوابم میبره باور کنید هروقت که بیشتر روش مطمئن میشم یه اتفاق بدم میفته مثلا کل کار کرد اون روز یا اون ماهمون هم میره ولی باز انرژی میدم دقیقا تا لحظه 99میرسه اون چیزایی که جذبشون کردم و خیلی هم فوق العادست اما به 100نمیرسه نمیدونم چرا دقیقا تا لبه لبه میرسه اکی نمیشه فقط من وقتی خبر میدن داره اون موضوعه که جذب کردم اکی میشه جای اینکه بشینم به لذتش فکر کنم رهاش میکنم میگم بزار حالا ببینیم خدا چی میخواد میترسم بهش فکر کنم که یوقت نشه .. باید کاری کنم جذبش کنم من اشتباه میکنم چیزی باید اضافه کنم؟؟؟همه اینا درباره کار شوهرمه اون هم میتونه با فکر و انرژی منفی دخیلش باشه؟درضمن من قبلا با قانون جذب آشنا بودم ولی توش کمی خطا میزنم
  مثلا با تمام وجود به ماشین مورد علاقم حتی رنگش هم فکر کردم هرجا میدیدم میگفتم وای ماشین منه…اما طول نکشید مامانم خرید مثلا به خونه کار مال هرچیزی که فکر میکنم واسه دخترخاله و …پیش میاد جای اینکه برامن پیش بیاد چرا من گیج شدم دراین رابطه این بمن ربط داره؟؟؟خواهش میکنم من رو هم راهنمایی کنید


 275. رضا :

  سلام اقای شریفی عزیز وپر انرژی ممنونم که زحمت میکشید وسؤالات ما رو پاسخ میدن,,,نظرتون درباره مدیتیشن چیه ؟ ایا تاثیری بر قوی بودن در قانون جذب داره؟,,باکمال تشکر


 276. شادی :

  صبح روز جمعه تون بخیر وخوشی سلام جناب شریفی کل لطفا آهنگ های مثبت وانگیزشی بین فایلهای صوتی بذارید اثرش خیلی زیاده برای دوستانی هم که سوالاتشون تکراریه لطفا بذارید یه کمی خودشون دنبال جواب بگردن خداییش شما هر مطلبو به ساده ترین وبهترین شکل بارها توضیح دادین پیروز باشید


 277. arashhamid844@yahoo.com :

  سلام خوبی اقای شریفی.من قبلا برا خودم 4000000000میلیارد در سال هدف زدم.و ماهی 300000000ملیون تومان در ماه.و شروع کردم به تجسم خلاق و واقعا حس میکنم..و خیلی دوست دارم دوره رو شرکت کنم.چون ایمانی ب جذب ایمان دارم و میدونم جواب میگیرم.ی سوال من تجسم میکنم که هر ماه 300 ملیون تومان رو دارم و میرم حسایم رو چک میکنم..بعد اینم فک میکنم ک سال جدید 4میلیارد داخل حسابم هس.عایا ناخوداگاه براش قابل هضم هس که قاطی نکنه چون من دارم هر دو رئ تجسم میکنم..عایا درسته اینجور؟ممنون جواب بدین


 278. alone_ali1970@yahoo.com :

  سلام خدمت استاد گرامی جناب اقای شریفی شاد باشید
  استاد چطوری میشه ثبت نام کنم ؟؟؟ من نتونستم لینک ثبت نام رو پیدا کنم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
  با تشکر


 279. فاطمه :

  سلام خدمت اقای شریفی بزرگوار
  سوالی داشتم در خصوص فکر منفی و افکار منفی؛ اقای شریفی برایمن اتفاق و افکار منفی کمتری در روز اتفاق میافته شاید یه بار در روز ایا من در جذب موفق هستم که زندگیم این جوری هست ؟ و من در مورد اون تمرینی که گفته بودین اگر فکر و اتفاق منفی براتون اتفاق افتاد عمدا حال و حستون رو خوب کنید کمتر و یا اصلابرای ماتفاق نمی افته که اون تمرین رو داشته باشم


 280. فاطمه :

  سلام آقای شریفی بزگوار من تمرینارو انجام میدم و سعی میکنم موفق شوم میخاستم یه خواهش کنم . آقای شریفی اگه ممکنه براتون در کانال پرورش افکار در قسمت تبلیغات اجازه ندین از تبلیغات زشتی مثل +28وارد بشن یا ورود -18 ممنوع چون این دو کانال هم خیلی خوب و پر مخاطب هستند و اصلا جای این تبلیغات نیست خودتون هم واقف هستین که کاربران دبیرستانی 14و 15 ساله هم تو این کانالها هستن خواهشا اجازه ندین تبلیغات غیر اخلاقی تو این کانالهای خوب بزارن مجددا ممنون هستم


 281. حمید ارش :

  سلام .من قاتون جذب رو قبول دارم..ماهی 300000000ملیون تومان درماه درامد زدم..و سالی 4000000000میلیارد تومان ااینها هدفهام هستن..و مطمعنم ایمان دارم ک بهش میرسم.خیلی هم دوست دارم دوره شرکت کنم.با این دوره عایا زودتر میرسم؟


 282. Liliom1222@yahoo.com :

  با سلام خدمت آقای شریفی عزیز
  اول سپاس از مطالب جالب و کاربردی تون
  دوم من یه انسانی رو می شناختم که با ذره ذره وجودش قانون جذب رو لمس کرده بود و به کار برده بود
  اون انسان پدر من بود
  اولین استاد قانون جذب من
  انسانی که در 2 ابتدا پدر خود و در 6 سالگی بنا به دلایلی چشمهایش را از دست داد
  تا سن 70 سالگی زندگی کرد
  از زمانی که به یاد دارم
  معتمد ترین فرد محل
  ثروتمند ترین فرد محل
  شادترین خانواده رو بوجود آوردن
  یه خانواده شلوغ با 9 تا بچه
  همیشه شیک ترین لباس، بهترین غذا و… رو داشتیم
  فراموش کردم بگم بعد از ازدواجشون
  سرپرستی خانواده مادری ( مادرم سه خواهر و یه برادر دارن که اونا هم تو بچگی یتیم شدن و مادرم هم تو سن کم با پدرم ازدواج کردن)رو هم یه جور ایی بر عهده گرفتن
  شما فکر کنید یه انسان بدون چشم اولین شغلی که شروع کرد تعمیر رادیو تلویزیون و لوازم برقی بود
  چیزی که الان خیلی ها باور ندارند رو من با چشم های خودم می دیدم و برام خیلی عادی بود
  چیزی نبود که بخوان و نشه
  آه که چقدر پدر عزیزه
  این تجربه رو براتون نوشتم که یه مثال واقعی باشه برای همه مون
  چون همه عمر مدیون بابام هستم اسم شون رو می گم
  غلامعلی هاشمی عزیز پر کشیده من


 283. مهرنوش :

  سلام اقای شریفی عزیز.خدا قوت.چند تا سوال داشتم.یکی در مورد غده سرطانی که گفتید تداومش‌به علت باور سرطان داشتنه.خوب اگه این جوره پس کسانی که اصلا خبر ندارن سرطان دارن و سرطان سرایت میکنه به جاهای دیگه.پس دلیل اون چیه.سوال دومم اینه اشکال نداره من تمرینی که گفتید با پول فرضی خرید کنیم رو نکنم.اخه احساس میکنم لااقل فعلا برام اولویت پول نیست و به اندازه کافی دارم و ضمنا فکر میکنم خودتون هم گفتید که روی یک خواسته تمرکز کنیم بهتر جواب میده تا همزمان چند خواسته.درسته؟


 284. Liliom1222@yahoo.com :

  ببخشید احساساتی شدم خیلی مطلب هم طولانی شد
  دومین استادم مادرعزیزم
  ایشون با سواد ابتدایی
  دوشادوش پدرم که بعد از مدتی شغل فروش مصالح ساختمانی رو برگزیده بودن فعالیت می کردن
  از زمانی که چشم باز کردم و یادم میاد
  سراغ ندارم کاری رو بخواد انجام بده و نشه
  ضمن اینکه فوق العاده برای پدرم احترام قائل هستند و بودند
  هنوز هم هر کاری می خواد انجام بده دیگران می گن نمیشه اصلا انگار نمیشنوه ایشون
  و براشون نشد وجود نداره
  و فوق العاده انسان صادق و رو راستی هستن
  خدا رو بابت والدین خوب و خانواده خوبم شاکر و سپاسگزارم


 285. مهرنوش :

  ببخشید یک سوالم جا موند.من میتونم برای سلامتی یک نفر دیگه ارتعاش خوب بفرستم؟یا فقط خودش باید این کارو بکنه.


 286. meri :

  سلام و درود به جناب شریفی عزیزستاره قلب سال 95
  خیلییییییییییییییییییییییییی خوشحالم و آرامش دارم ومممممممممنووووووووننننننننم.سپپاسگزارم ازتون بخاطر حضور گرم و گیراتون.
  چطور با کسی که توی محل کارم با من لج کرده و یعنی قهر کرده بخاطر اینکه من به درخواست ازدواجش جواب منفی دادم برخورد کنم.؟؟؟؟میخوام کلا از زندگیم حذف بشه.البته اتاقامون باهم فرق میکنه هر روز باهاش چشم تو چشم نمیشم اما آدمی هست چیزی براش مهم نیست.راحت صداشو بالا میبره و بی احترامی میکنه و خیلی هم دروغ میگه.کافیه بفهمه من با یکی از هم اتاقی هاش صحبت میکنم میاد دادو بیداد میکنه چون فکر میکنه پشت سرش حرف میزنیم.ناگفته نماند که این آدم داروی اعصاب مصرف میکنه.لطفا کمکم کنین استاد عزیز..


 287. meri :

  بیصبرانه منتظر شروع دوره هستم..ازتون ممنونم جناب شریفی عزیز..تمام موزیکای گوشیمو حذف کردم فقط ویسای شما رو هر روز گوش میدم تو مسیر رفت و امد و حتی تو خونه وقتی.در هر موقعیتی گوش میدم.گفتم قلب ستاره سال 95 چون برام واقعا یه ستاره هستین…خدا رو سپاسگزارم که شما رو تو زندگیمون قرار داد.یه فرشته این برای هممون.
  سالم و سلامت باشین هر لحظه.


 288. nasim :

  سلام آقای شریفی ممنونم از وقتی که میزارید لطفا درمورد عبارات تاکیدی آموزش بزارید مرسی


 289. مینا :

  سلام ب اقای شریفی عزیز و بزرگوار
  امروز ویس نزاشتین تو کانال انگار ک ی چیزی گم کرده بودم هرجا هستین شادو پیروز باشید.
  من جذب انرزی عالی ای دارم و طی این مدت ک با نگرش و اموزش شما اشنا شدم در حال استفاده از این قانون عالی هستم و نشونه های خوبی درمورد اهداف مختلف ک تو ذهنم هست دریافت کردم و میدونم من بترکون این قانون میتونم باشم با امید رسیدن و لمس اهدافم . خدایا شکرت بابت حضور و نگرش سالم و زیبای شما در همه ابعاد.

  ی سوال داشتم . میخواستم بدونم نرم افزارهای مالی ک جهت ثبت دخل وخرج روزانه رو گوشیها نصب و مورد استفاده قرار میگیرند روی جذب ثروت تاثیر سوء ندارند؟
  چون هی مدام حس چک کردن دارایی و درامدم و خرج کردنم بهم القا میشه.

  و اینکه عبارت “اکثر موقع ها اون چیزی ک فک میکنی اتفاق نمی افته ” قانون جذب چطور جوابی براش داره؟ چون شده بعضی مواقع انتظار اتفاقاتی رو داشتم ک دقیقا برعکسش رخ داده چ خوب چ بد.
  اینو متوجه نمیشم.
  ممنون بابت وقتی ک میزارین. پر انرزی باشید.


 290. فاطمه :

  آقای شریفی شما آدم بسیار صادقی هستین واصلا نقش بازی نمیکنین ،خودتون هستین و این باعث تاثیرگذاری هر چه بیشتر کلام شما میشه و شما رو به اوج خواهند رسوند.بینهایت از خداوند سپاسگذارم که شما رو در مسیر زندگی من قرار داد.امیدوارم بتونم از وجود شما نهایت استفاده رو ببرم


 291. taranomhoseini@gmail.com :

  سلام اقای شریفی با تشکر ویژه ازین همه انرژی که برا کانال میزارید.
  همسر من تقریبا همه پولش رو به باد داد و الان تقریبا بیکاره ولی من نمیدونم چرا همش فکر میکنم ما به اون نقطه از پول که میخواهیم میرسیم اصلا نمیدونم قراره چی بشه و از کجا بیاد اما میدونم که میشه حتی شبها هم قبل خواب تو خود رویا یا افکار خوبم غرق میشم خوابم میبره باور کنید هروقت که بیشتر روش مطمئن میشم یه اتفاق بدم میفته مثلا کل کار کرد اون روز یا اون ماهمون هم میره ولی باز انرژی میدم دقیقا تا لحظه 99میرسه اون چیزایی که جذبشون کردم و خیلی هم فوق العادست اما به 100نمیرسه نمیدونم چرا دقیقا تا لبه لبه میرسه اکی نمیشه فقط من وقتی خبر میدن داره اون موضوعه که جذب کردم اکی میشه جای اینکه بشینم به لذتش فکر کنم رهاش میکنم میگم بزار حالا ببینیم خدا چی میخواد میترسم بهش فکر کنم که یوقت نشه .. باید کاری کنم جذبش کنم من اشتباه میکنم چیزی باید اضافه کنم؟؟؟همه اینا درباره کار شوهرمه اون هم میتونه با فکر و انرژی منفی دخیلش باشه؟درضمن من قبلا با قانون جذب آشنا بودم ولی توش کمی خطا میزنم
  مثلا با تمام وجود به ماشین مورد علاقم حتی رنگش هم فکر کردم هرجا میدیدم میگفتم وای ماشین منه…اما طول نکشید مامانم خرید مثلا به خونه کار مال هرچیزی که فکر میکنم واسه دخترخاله و …پیش میاد جای اینکه برامن پیش بیاد چرا من گیج شدم دراین رابطه این بمن ربط داره؟؟؟خواهش میکنم من رو هم راهنمایی کنید شدیدا نیازمند راهنمایی ام


 292. Masi :

  آقای شریفی عزیز. حیلی ازتون ممنونم بخاطر voice آخری (در آغوش خدا)، خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم و اشک ریختم.
  از صمیم قلبم بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.
  شما بی نظیرین.
  امیدوارم موفقیت های بیشتری نصیبتون شه.


 293. رها :

  سلام آقای شریفی لطفا اسمم رو نخونید، خیلی ممنون از اینکه کلی انرژی ب ما میدین واقعا آگه 1 روز صحبتاتونو گوش ندم انگار یکی از کارآم ناقصه،
  من یه سوال داشتم راجع به یه باوری که وقتی بچه بودم خانوادم در من بوجود آوردن که منو خیلی اذیت میکنه اونم اینکه من از پدر مادرم و خاهرم هیچ حس اینکه منم یه شخصیت دارم رو نگرفتم و همش شخصیت من تو خونه و مهمونیو جاهای دیگه خورد میشد الان من احساس میکنم که هیچ اعتماد ب نفسی ندارم البته خیلی سعی میکنم ک ظاهرم رو خوب جلوه بدم و ب خودم اعتماد بدم ولی بازم پشت این ظاهر بدون اعتماد به نفسم، حتی خیلی از خیال پردازیام از بچگی اینکه کارهای خوبمو جلوی یه مشت آدم انجام میدم و اونا یه جورایی منو تایید کنن و اصلا از این مدل خیال پردازی خوشم نمیاد با اینکه وقتی تو یه همچنین افکاریم حس بدی ندارم بعد ک ب خودم میام نمیدونم چطوری از فکر اینکه جلو یا سری آدمم افکارمو خارج کنم همیشه از بچگی ب خودم میگفتم این فکرارو نکن بزرگ بشی هم باز باهات میمونه ها و موندن،


 294. آرمان :

  سلام.آقای شریفی.یه سوال دارم .من بخوام حقوقم رو دو برابر کنم یعنی جذبش کنم. کدوم یک از این راهها درسته: 1. باید به این باور داشته باشم که مثلا تا فلان تاریخ به این حقوق میرسم ؟ 2. باید تجسم کنم که الان اون حقوق رو دارم؟.


 295. nasim :

  سلام آقای شریفی ممنون از فایل صوتی در آغوش خدا.فوق العاده بود از ته دل آرزوی بهترین ها رو براتون دارم.


  • admin :

   سلام

   ممنونم از شما

   موید باشید


 296. غزل :

  سلام آقای شریفی پر انرژی،یه سوال داشتم شما قبلا گفتید پله بعدی راطوری قرار دهید که باورتون بشه و قابل درک باشه، من ابتدای قانون جذب هستم وقتی پله بعدی خود را مثلا ماهی 2میلیون قرار دهم و خودم باور میکنم و برای رسیدن به آن زمان هم میدم و همزمان بازی فراوانی انجام میدم در ذهن من درگیری پیش نمیاد چون من روزی یک میلیون به حسابم اضافه میشه و ذهن من نمیگه تو که ماهی 2میلیون بیشتر درآمد نداری؟ پس چطور داری خرج میکنی ؟ من باید بازی فراوانی انجام ندم چون ابتدای قانون جذب هستم یانه اون هدف کوچک را در نظر نگیرم و فقط بازی فراوانی را انجام دهم.


 297. فرزانه :

  سلام آقای شریفی .من خیلی خیلی دوست دارم که در دوره شرکت کنم ولی متاسفانه هزینه اش واسه من داشجو زیاد هست میتونم ی خواهش کنم که تخفیفی واسه دانشجو ها قائل بشید.سپاسگزارم
  منتظر جوابتون تاقبل از شروع ثب نام دوره هستم


 298. فرزانه :

  سلام آقای شریفی .من خیلی خیلی دوست دارم که در دوره شرکت کنم ولی متاسفانه هزینه اش واسه من داشجو زیاد هست میتونم ی خواهش کنم که تخفیفی واسه دانشجو ها قائل بشید.سپاسگزارم
  منتظر جوابتون تاقبل از شروع ثبت نام دوره هستم


 299. غزل :

  سلام آقای شریفی، با فایل صوتی شما گریه کردم چون اول فروردین امسال همین حس خودم داشتم گفتم خسته شدم کاملا تصادفی با کانال خوبتون آشنا شدم گفتم باید پاشم تمرین 5-3 انجام دادم ونتیجه ازش گرفتم ،حالم خوب مرسی که اینقدر حرفاتون دلنشین ،چون از دل بر میاد و بر دل میشینه .


 300. پری :

  سلام آقای شریفی مهربون.
  امیدوارم وجودتون پر از نور خدا بشه.
  چند ماهی است که با آقایی آشنا شدم. روزهای اول همه چی خوب بود همیشه زنگ میزد پیام میداد,و گاهی با هم بیرون می رفتیم, اما چند وقته نه زنگ میزنه نه پیام میده. فقط گاهی پی ام های,منو جواب میده اونم خیلی گرم.
  تو این مدت اگه هایی …. که گفتید رو تمرین کردم و خوبیهاشو نوشتم و حسمو خوب کردم و تمرین سپاسگزاری رو هم انجام دادم اما هنوز اتفاق خاصی نیفتاده.
  میشه لطفا راهنماییم کنید.
  سپاسگزارم-پری


 301. farah :

  سلااااااااام آقای شریفی بی نظیر، امروز برای تمرین 5-3 تو قسمت شکرگزاری، خدا رو شکر کردم که تو آغوش خداوندم بعدش شما فایل صوتی در آغوش خداوند رو گفتید باور کنید اینقد لذت بردم که اشکام غیر ارادی بود، خیلی حالم خوبه و بیشتر از قبل خدای خودم رو دوست دارم و عاشق قانون جذب شدم، بهترین حسهای دنیا از آن شما باد ?


 302. پروانه :

  سلام آقای شریفی عزیز.ی سوال ذهنمو مشغول کرده.باگوش دادن ب فایلهای زیباتون ب این نتیجه رسیدم ک من خواستمو ازخدامیخوام وارتعاش مثبتو میفرستم ورهامیکنم وخداخودش کارمناسب منو پیش روم میذاره ک اینم شد.آگهی اون کارو دیدم.نیمه وقت حقوقشم نسبت ب تایمش بدنبود.شروع کردم ب جملات رگباری ک اگه ازم خوششون بیادو…ک رفتم اتفاقا همینم شد وگفتن اصلا نمیخوادفرم پرکنی.بریم میش مهندس.ومهندسم درجا تاییدم کردوالبته خانوم مهندسم تاییدم کرد.قرارشد آماده سازی کنن وبهم خبر بدن ومنم داشتم خودمو آماده میکردم درمورد کارم بیشتر تحقیق کنم ک برام بهتر باشه.ک یهو اون آقا زنگ زد گفت خانوم مهندس داره همسایشو میاره وآقای مهندسم خیلی ناراحته ومنم ناراحتم.نمیدونم چرا خانوم مهندس مخالفت میکنه
  آقای شریفی عزیزمن اصلا ناراحت نشدم.چون واقعا دلمو سپردم بخدا ومیدونم خیرو برام خواست ک نشد.ولی فقط یک سوال هست اینکه تواینجور مواردباید بگیم من کارم اشتباه بوده ارتعاشم متفی بوده ویانه.فقط حکمت خدا.
  ممنون میشم بهم بگید.


 303. tamana5350@gmail.com :

  سلام ودورود فراوان!

  فایل صوتی دیشبتون چقدرآرامش بخش بود منم رفتم یه جای دیگه انگار.! منم پرازحس شکرگزاری شدم ! مرحبا ب این روحیه! مرحبا ب این عظمت فکر! ومرحبا ب این حس شکرگزاری وسپاس ازحضرت حق!!!!بی اغماض وصادقانه بگم باهمه وجود ب داشتن چنین استاد فهیم واهل دلی افتخارمیکنم خدا شماروازما نگیره استادبزرگوار!!!یکی ازنعمت های ک هرچه سجده شکربراش ب جابیارم کمه، آشنایی باکلاس آموزش مجازی شما بود! خداوند، خودش را ب وسیله آموزشهای شما بخونه قلب ماها دعوت داده! خداخودش کمک کنه درست جوین بدیم و نیاد روزی ک خدای ناکرده ازاین دامگه سعادت(عشق باری تعالی) بی خردانه لفت بدیم!!!!خداوند عز و جل
  طول عمر باعزت نصیب شماوهمکارانتون بفرماید!!!عمروجون ولحظاتت پربرکت و شریف استاد شریفی عزیییییییییز


 304. Mansooreh :

  عرض ادب خدمت آقای شریفی گرامی خیلی ممنون از شما ،از صمیم قلبم برای شما ارزوی تندرستی میکنم بخاطر اینکه اینقدر خالصانه وبا تمام وجود تمام تلاشتونو برای پیشرفت همه بکار میگیرید ،یه سوال داشتم از اینکه من میخوام اتلیه ام رو واگذار کنم وبه شغل دیگه ای که خیلی برام جذاب ولذت بخشه مشغول بکار بشم والبته عکاسی رو بصورت تفریحی در کنار اون شغلم داشته باشم چون از اینکار هم لذت میبرم ولی نمیخوام یکجا مستقر باشم وبرای همین چندماهی میشه که برای واگذاری اقدام کردن ولی متاسفانه مشتری خوب پیدا نمیکنم ،ممنون میشم چطور ارتعاشی بفرستم که بتونم این مکان رو واگذار کنم ،نمیدونم اینکه میگم” خدایا من میخوام این مکان رو واگذار کنم حالا هر شخصی که خودت میدونی واز هر راهی که خودت اگاهی برام بفرست وردیفش کن “درسته این طرز ارتعاش؟؟
  ممنون از راهنمایی شما


 305. Mansooreh :

  در ضمن ممنون از تمرین فراوانی واقعااا از این تمرین لذت میبرم وحس خوبی بهم میده ،خیلی هم مشتاقم که تو دوره کارشناسی شما شرکت کنم و بیصبردنه منتظر اعلام تاریخ ثبتنام از جانب شما هستم ،با تشکر فراوان


 306. پروانه :

  سلام آقای شریفی عزیز.ی سوال برام پیش اومده ک میخوام باهاتون مطرح کنم.من خیلی وقته ک همه چیزو سپردم دست خداوعقیده دارم بدون خدادست چپو راستمم نمیدونم وازتون یادگرفتم ک خواستمو ازش بخوام ورها کنم وگیر سر ی مطلب ندم.منم ازخدا ی کاری نیمه وقت خواستم ک کمکم کنه ک بتونم راحتتر کلاسامو برم.ویهو ی اگهی دیدم.رفتم سراغش البته باجملات رگباری ک اگر ازم خوششون بیادو…ک رفتم وبلافاصله قبولم کردن بین همه اونایی ک فرم پرکردن وبمن گفتن شما ازهمه لحاظ ب کار مامیای.وگفتن فرمم نمیخوادپرکنی.منو بردن پیش مهندس.مهندس خیلی راضی بودوالبته خانومشم اومد واوکی داد.قرارشداونا یکارایی بکنن برای راه اندازی کارمن ومن اینمدت داشتم تجربیاتمو میبردم بالا.ارتعاش مثبت نگاه مثبت همه چیز خوب بود.یهو زنگ زدن گفتن خانوم مهندس همسایشو آورده.ناراحت نشدم چون میدونستم خدا هست شاید حکمت ندونسته.اما میخوام بگم ممکنه ابن مساله بازهم ب اشتباه من برگرده یا ممکنه حسادت خانوم مهندس باشه یااینکه اینجا فقط باید گفت حکمت خدا.ممنونم جناب شریفی وببخشید ک طولانی شد


 307. tamana5350@gmail.com :

  بازم سلام استاد عزیز!
  در جواب دوستانی ک پرسیده بودن نظرشما راجب فال چیه؟؟من فال حافظ وبعضی فال های دیگه رودیدم ! وجالب اینکه ب طورخیلی واضحی اون فال ها تحت تاثیر مستقیم افکار غالب ماهستند!!!ممن اینو خودم تست کردم !گویا ماچیزی روجذب میکنم ک توی ذهنمون میگذره!چطوره استاد شما خودتون هم یه تستی بکنید!!!انگارچیزی می شنوی ک خیلی منتظری یا خیلی میترسی!!!!


 308. آويسا :

  سلام،میخواستم بپرسم میشه فقط واسه چند ماه موند یعنی هر ماه هزینه رو بدیم ولی مثلا اکه بعد چهار ماه پشیمون شدیم بتونیم انصراف بدیم؟
  واز چه طریقی ثبت نام کنیم؟


 309. سمیه :

  سلام وقتتون بخیر،یک دنیاممنون از کانال پرانرژیتون من تمام ویسا رو گوش میدم وانجام میدم. دو سوالی برام پیش اومده که ما میتونیم باعشق هرچیزیرو بخودمون جذب کنیم یکی از فامیلمون که عشق خوندن قران داشت وسواد نداشت یک شب که خوابیده بود حافظ قران شد.الان نیستش چون فوت شده وبراین اثاث میگم ایاما میتونیم به هرعلمی عشق بورزیم بدون اینکه بخونیمش با عشق بخودمون جذبش کنیم .وسوال دوم ,ایاباخوندن ایه ها وسوره هاادم جواب میگیره یا حتمن باید اعتقاد داشته باشیم جواب بگیریم .ممنون


 310. سولماز :

  سلام
  من سولماز هستم،میتونم بپرسم چرا شما سوال منو نخواندید و گفتید بعدأ جواب می دهید.
  من بی صبرانه منتظره راهنمایی شما هستم


 311. پریسا :

  به نام خدای من که مهربانترین شنونده است
  سلام آقای شریفی عزیز
  خیلی از شما ممنون که به سوالام جواب دادید، ببخشید که طولانی نوشته بودم.
  شاد و موفق باشید
  پریسا


 312. bakhtiar.n4@gmail.com :

  سلام وقت زیاتون بخیر. یک دنیا ممنون از این همه سخاوت و مهربانیتون. دختریم 29 ساله که مجردم. اطرافیانم در مورد ازدواج نکردنم حس خوبی بهم نمیدن. یک ساله که خواستگار ندارم. دوباره شروع کردم که امسال کنکوربدم. و یه شغل عالی داشته باشم. و ازدواج پر خیر و یرکتی داشته باشم. در مورد ازدواج و حس خوب و قبولی تو کنکور ممنون میشم راهنماییم کنید. سپاسگزارم


 313. ناهيد٣ :

  سلام اقای شریفی چندتا سوال ذهنمو مشغول کرده ، شما تو فایل صوتی بهشت گفتید نعمتهای زیاد نشونه نزدیکی به خداست و یعنی اینکه خدا بهمون توجه داره ، اونایی که خیلی پولدارن و در عین حال ظالمند و یا همش عیاشی میکنن و کلی کثیف کاریهای دیگه یعنی اونا هم ب خدا نزدیکند به خاطر پول سرشار و سلامتی و نعمتهای بیشمارشون؟؟؟؟سوال دیگرم جنگهایی که در سوریه یا عراق رخ داده و کلی بیگناه هستیشونو از دست دادن یعنی خیلی از خدا دورند که کل دارایی و سلامتیشون رفته؟؟و اینکه اون همه ادم همه یک نوع ارتعاش داشتند که یک دفعه بهشون بمب میخوره به طرز فجیعی با درد کشته میشن؟؟قانون جذب تو اینجور موارد چطوری کار میکنه؟؟؟ممنون بیصبرانه منتظر پاسختونم


  • پريناز :

   سلام خدا اونقد مهربونه که نعمتاش برا همه ی بنده هاشه این دلیل نمیشه که خدا حتما به خاطر کار بد یه کسی پولاشو بگیره درسته که هر کار بدی ارتعاش و تاوانی داره اما اون تاوان قرار نیس مالی باشه
   اونیم که خوبه اخلاقش قرار نیس حتما پولدار شه شاید ارتعاش درستی به کاینات نمیده که پول به دستش بیاد وقتی اخلاقش خوبه مردم خوب رو جذب میکنه
   و اینایی هم که با بمب منفجر میشن قرار نیس همشون رو بمب تمرکز داشتن ودی میشه گفت اگه رو ارتعاش مثبت تمرکز داشتند قبلا لحظه ای که بمب ترکید میتونستن اونجا نباشن اصلا یا مثل اون شتری که آقای شریفی مثال زدن میشد که لگد یا ارتعاشش به اون فرد نخوره


 314. حمید :

  با سلام خدمت امیر عزیز،حمیدشکوهیده هستم از مشهد.
  سوالی داشتم در رابطه با بازی فراوانی.
  میشه قسطی خرید کنیم؟
  به عنوان مثال من میخام یک خونه بخرم به قیمت 500میلیون تومان،و نمیتونم تا روز پانصدم صبر کم که پولم برسه به 500 تومان.
  مثلا میشه از روز سی ام به بعد،روزانه 20 میلیون رو به عنوان قسط خونه در نظر بگیرم تا 500 میلیون تموم بشه؟


 315. مریم :

  سلام آقای شریفی
  من میخواستم در دوره شرکت کنم و همینطور بسته آرامش رو که مربوط به بحث اضافه وزن هست بخرم لطفا در مورد این بسته که نوشته بودید روی ضمیر ناخودآگاه ماکار میکنه توضیح بدید وبفرمایید که با وجودشرکت در دوره احتیاج به این بسته هست یا نه
  ممنون از فرصتی که در اختیار ما میزارید


  • admin :

   سلام

   این بسته ها کمک کننده هستند. شما در دوره اصل قانون را یاد میگیرید.

   موید باشید


 316. fs_soltani@yahoo.com :

  جناب شریفی سلام …. من لینک خرید دوره کارشناس قانون جذب شوید را پیدا نکردم . فقط تونستم در سایت ثبت نام کنم. ولی متاسفانه لینک پرداخت و ثبت نام در دوره را پیدا نکردم . لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر


 317. شوق پرواز :

  با سلام و احترام
  آقای شریفی بازم ممنونم که رایگان مطالبی را آموزش می دید.
  فایل صوتی و نظرم و به کدوم ID بفرستم خیلی دلم میخواست حس خوبم و براتون با لحن صدام بهتون منتقل کنم.
  موفق باشید و باشیم 🙂


 318. سولماز :

  سلام
  از اینکه انقدر تعجیل کردم برای گرفتن جوابم معذرت میخواهم.من صبر میکنم تا هرزمان که شما صلاح میدونین بهم جواب بدین
  سلامتی و خوشی را با تمام وجود براتون میخوام


 319. Anna :

  سلام ، خداوند را سپاس میگویم به خاطر وجود شما ،آقای شریفی ممنون و سپاسگزار بخاطر این همه لطف و محبت تون که باعث این همه احساس خوب هستید ،من بعد از چندین سال که همیشه از کنکور میترسیدم به لطف. صحبتهای خوب و تاثیر گذار شما تصمیم گرفتم شرکت کنم ،ولی. در کمال ناباوری الان که رفتم برای ثبت نام به من گفتند رشته من شامل کنکور نمیشه و من جز شرط معدل و شرایط تحصیلی میشم و طبق اون پذیرفته میشم حالا من مطمن هستم قبول میشم اما من معدلم کم. بود و تا میخوام احساسمو خوب نگه دارم یه چیزی در درونم میگه اخه با این همه شرکت کننده تو میتونی قبول بشی ، ولی به قول خودتون میخوام بزنم تو سر این احساس و ثابت کنم که میتونم فقط بهم یه تمرین بگید که چیکار کنم، مچکرم که جواب میدید ، با امید فوق العاده ترین جذب های بی نظیر برای شما که شایسته بهترین ها هستید .


 320. ghazal.behtam :

  با سلام از شما،مثل همیشه با پازل حروف کلمات رو پرانرژی کنار هم بچینید
  سؤالم اینه که پیش نیاز موفق شدن تو قانون جذب چیه؟اون سه نفری که گفتید می دونید موفق میشن چه خصوصیت هایی داشتن؟بهتربگم،چه باورهای درستی داشتن که شما تشخیص دادید موفق میشن؟
  امیوارم این یکی سؤالم رو جواب بدید چون برام مهم تره
  خدایا شکرت بابت لحظه هایی که عکاس ثبت لحظه اش لبخند است


 321. بیتا :

  سلام ۀقای شریفی عزیز. خدارو سپازگزارم از اینکه شمارو شناختم.. انسان بی نظیری هستید..درضمن بابت آهنگ شب منوتو ممنوووونم فوق العاده بود ..آهنگای عاشقونه مثبت آدمو شارژ میکنه


 322. بیتا :

  بخاطر اشتباه تایپیم معذرت میخوام


 323. s.mohajeri278@gmail.com :

  سلااااااام آقای شریفی مهربان و زیبا
  سارا هستم، خودمو معرفی کردم چون دفعه قبل که سوال پرسیده بودم شما بهم گفتین آقا یا خانم مهاجری 🙂 من خدا رو بسیار شاکرم که شما رو در مسیر رسیدن به خودش قرار داد، آقای شریفی حسم بسیار خوبه، اما امروز کمی (فقط یه ذره) نگران شدم چون میدونم یه نیروی خیر مطلق هست اما من گوشیم ios، صبح که در مسیر رفتن به کارم فایل صوتی behesht رو گوش میکردم فهمیدم اپیلکیشن شما برای کلاس کارشناسی جذب اندرویده، میدونم که این کارشناسی جذب رو تا آخرش میرم، اما لطفا یه فکری به حال منم بکین که محروم نشم از کلاس، خدا میدونه که چقدر منتظر این کلاسم. آیا از طریق سایت هم میتونم با شما در این کلاس همراه باشم؟


 324. شایان :

  سلام خدمته استاده گلم امیر اقا شریفی اقا یه سوال برام پیش اومده یعنی تو دوره شما باید هر مبحث همرو قانع کنید برید مبحث بعدی اگه اینطور باشه که برای مبحث جذب یگ شخص باید یکسال وقت صرف کنید اونوقت تکلیف ماهایی که زود مطالبو میگیریم چی میشه ممنونم از این حسه خوبی که تو زندگیمون تزریق کردید


 325. شایان :

  سلام دوباره خدمته امیرخانه شریفیه شیرین بیان باکمال تشکر از پاسخهای شفافتون میخاستم بدونم کتابه بیندیشید وثروتمند شویده ناپلون هیل هم جزوه کتابهایه جذبی وسواله دیگرهم اینه که مشکلی نداره که ریفرنس یادگیریه من ازقانون جذب فقط،فایلها سبب ه صوتیه خودتونه وسراغه هیچ منبع دیگه نمیرم همین کافیه دیگه ممنون ایشالا ما نتیجه بگیریم شمام رشد کنی


 326. mostafa :

  سلام اقای شریفی عزیز .ممنونم برای همه چیز، با تمام وجود این روزها نشونه ها می بینم و ستایشون می کنم و چند تا شون هر چند کم ولی تحقق پیدا کردن . و این خیلی حس خوبیه که وصفش واقعا سخته .ممنونم .ضمنا سئوال هم ندارم .موفق و پیروز باشی


 327. koucheki2004@gmail.com :

  سلام جناب شریفی
  دوستتون دارم وبرای شما بهترین ها رو آرزومندم
  فقط بدونید لحظه شماری می کنم تا 5 خرداد از راه برسه و در دوره کارشناس جذب ثبت نام کنم
  شاید نیازی به گفتن نباشه اما به برخی از دوستان که از سوالات تکراری ناراحت میشوند باید عرض کنم مشکل خیلی از ما ها فراموشی و عدم تکرار و پشتکاره
  اجازه بدید حالا که آقای شریفی مکرر سوالات رو جواب میدهند فرصتی فراهم بشه برای دوستانی که مطالب رو فراموش کرده اند یا خیلی اهمیت نداده اند
  تا به بهونه یه سوال خاص شبیه همه سوالات تکراری ، موضوعات یادآوری بشه و اهمیت مضاعف پیدا کنه
  سپاسگزارم


  • الهه :

   سلام اقای شریفی عزیز.کلاسای پرورش جذب حضوری برگزار میشه یا اینترنتی؟و اگه حضوری تکلیف دوستان شهرستانی چی میشه؟


 328. عسل :

  سلام اقایه شریفی عزیز

  خیلی خوشحالم که شروع دوره جذب نزدیک شده
  یوهووووووووووووووووووووووووووووو
  برایه اونایی که هم میگن پنجاه تومن زیاد فقط این میتونم بگم که پول داشته باشیم بعضا چیزایه الکی میگیریم بابتشون پول میدم به چشم نمیاد ولی حالا که میخاییم برازندگیمون کاری بکنیم براخودمون قدمی برداریم پنجاه تومن خیلی میاد.دوستایه عزیز من باجذب خیلی چیزا بدست اوردم مطمعن هستم که تو این دوره جمعی خیلی چیزا بدست میارم مخصوصا ارامششششششش پیشاپیش هم از اقایه شریفیه مهربون سپاسگزارمممممم
  اقایه شریفی دارم جذب میکنم بیاین تو شهرما سمیناربزارین


 329. حمید ارش :

  چجور میشه فایل صوتی بفرستی? من ی نتیجه گرفتم میخام بفرستم..


  • admin :

   سلام

   به ایدی اقای راد بفرستید @Jazbiha

   موید باشید


 330. صبا :

  سلام
  اقای شریفی لطفأ در مورد حالت الفا توضیح دهید
  ممنون


 331. عاشق زندگیمم(: :

  سلام آقای شریفی عزیز واقعا ممنون این ویس پاسخ سوالات +صبر فوق العاده بود من واقعا حس عالی ای پیدا کردم وقتی گوشش کردم واقعا خوب بوددارم دومین بار گوشش میدم خداروشکر (: خداروشکر که انقدر کلامتون شیرین و دلپذیرِ،خدا حفطتون کنه من بعضی از ویس های عالیتون رو به همراه لینک کانال برای خیلییییی ها فرستادم امیدوارم بیان تو کانال و استفاده کنن از علم و حرفای قشنگتون(:
  خداروشکر خیلی از موقعی که تمرین هامو انجام میدم اعتماد به نفسم بالاتر رفته و راحت ترو بهتر صحبت میکنم(:
  خداروشکر اومدم تو کانالتون(:
  بی نهایت زندگیتون پر از برکت ((((:


 332. الناز :

  سلام آقای شریفی عزیز ازتون میخوام ک بگین چجوری در دوره ی آموزشی کارشناس جذب ثبتنام کنیم؟


  • admin :

   سلام

   شما بنر بالای سایت رو اگر مشاهده کنید همه سوالاتتان حل میشود

   موید باشید


 333. Maede :

  سلام آقای شریفی.من فقط 14 سالمه و حقوقی از خودم ندارم و خیلی دلم میخواد در دوره هاتون شرکت کنم.پدر و مادرم هم کلا قانون جذب رو قبول ندارن و به من پول لازم برای شرکت در دوره رو نمیدن.من باید چی کار کنم؟


 334. نیلوفر :

  با سلام و خدا قوت
  شاد و پر انرژی بمانید
  آقای شریفی عزیز
  من همیشه حتی قبل از آشنایی با قانون جذب از این قانون استفاده می کردم
  الان برای بچه دار شدن به دلیل اینکه خودم جلو افکار و باورم رو گرفته بودم تا خدا اون رو برآورده نکنه مشکل داشتم
  حتی با وجود مراجعه به دکترهای مختلف و حتی روانشناس و هیپنوتیزم ،هیچ چیز تغییر نکرد
  البته خودم می دونستم که توی باورهای من بچه نقشی نداره
  از چند وقت پیش شروع کردم به تفکر مثبت در مورد این قضیه
  طولی نکشیده با کانال شما آشنا شدم
  از روزی که فهمیدم قراره دوره کارشناسی جذب برگزار بشه
  تصمیم گرفتم در مورد بچه ارتعاش مثبت داشته باشم که انشالا دوره 9 ماهه بارداری رو شاگرد کلاس شما باشم
  تا تاثیر مثبت اونو روی بچه م هم ببینم


 335. bahar :

  سلام و خدا قوت

  1. من وقتی از کسی ناراحت میشم هر کار میکنم نمیتونم زود ببخشم و حسم رو خوب کنم.
  مخصوصا در رابطه با نامزدم حداقل دو روز طول میکشه تا رابطه ما عادی شه و درایین مدت انقدر بخودم فشار میرم که معده و گلوم درد میکنه.و طی یکسال دوران نامزدیم انقدر حرص خوردم موهام سفید شده .موقع ناراحتی من همش سکوت میکنم نمیتونم حرف بزنم نامزدم هم مثل خودم سکوت میکنه و پیشقدم نمیشه تا از دلم در بیاره.حتی موقعی که خودش مقصره. چکار کنم تا اینطور نشه. نمیخوام بخودم آسیب برسونم.


 336. ghazal.behtam :

  سلام آقای شریفی،شاد و پر انرژی باشید،سوتفاهم نشه،من از گفته ی شما با این مضمون که سه نفر رو گفتید مطمئنید موفق خواهند شد ناراحت نشدم اگر منظورتون با سوال من هم بود،چون پاسخ ندادید
  من واقعا کنجکاوم باورهای درست اون سه فرد رو بدونم تا بتونم الگو بگیرم و استفاده کنم،چون حتی لحن تندی هم نداشتم

  باز هم سپاس گذارم از توجهتون
  خدایا شکرت بابت لحظه هایی که عکاس ثبت خاطره هایش لبخند است


 337. ليدا :

  سلام اقاى شریفى من ٢هفته هست که با کانال شما اشنا شدم حس خیلى خوبى دارم و دارم تلاش میکنم که این حس و نگه دارم و حس میکنم وارد یه باغ گل شدم که وقتى بیرون میام وایحه گل ها رو با خودم دارم یک دنیا ممنون شادو موقف باشید شما یک انتخاب شده از طرف خدا هستید براى ما


 338. hmide :

  سلام خسته نباشبد اقای شریفی. من چندین بار پیام دادم ولی نه جوابی گرفتم و نه پیامم چاپ شده. چرا نمیدانم.امیدوارم موفق باشید . من از فایلهای صوتیتون خیلی لذت میبرم. در پناه خدا.


 339. محمد :

  درود به شما آقای شریفی،امیدوارم که همیشه شاد باشید.
  اقای شریفی من توی بازی فراوانی الان روز نهم هستم و واقعا نمیدونم که چی بخرم،این خوبه یا بد؟؟؟چی کار کنم؟؟؟
  ممنون که زود جوابمو میدید.


 340. مليح :

  سلام
  اقای شریفی من حدودأ سه ساله با فردی دوست هستم که شدیدأ بهش علاقه دارم و میدونم اوهم به من علاقه داره ولی چندروز پیش باهم بحثمون شد و الان رابطمون خوب نیست.من مطمئنم که دلیل اصلیش افکار و احساس خودم هست که همش ترس و تردید دارم.ایشون تاحالا به من پیشنهاد ازدواج نداده و این منو ناراحت میکنه ومطمئنم بازهم دلیلش خودمم که فکر میکنم لایق این رابطه نیستم.چکار کنم تا این موضوع حل بشه
  خواهشأ کمکم کنید


 341. پری :

  سلام آقای شریفی استاد عزیز.
  امیدوارم تنتون همیشه سالم ولبتون همیشه خندون باشه.
  شما همیشه از جذب صحبت میکنید.
  شما خودتون جذب کردید و ما الان اینجا هستیم.
  پس چرا میگید جواب ما رو نمی دید؟
  ما با امید به, پاسخ رسیدن, این پی ام ها رو میزاریم.
  پس لطفا جذب کنید که جواب سوالات رو بدید.
  من بهتون حق میدم, اما ما هم میخوایم ک واقعا به نتیجه عالی برسیم. امیدوارم بتونم جذب کنم که شما همیشه جواب سوالاتمو بدید.
  از آقای راد عزیز هم سپاسگزارم که بدون منت جواب پی ام ها رو میدن.
  با سپاس فراوان -پری


 342. ستایش :

  درود بر شما اقای شریفی ؛که سخاوتمندانه آگاهیتون رو باماشریک میشبد
  من تا الان خواسته وناخواستههای زیادی رو جذب کردم وبه دلیل مشکل جسمی که دارم همیشه از خواستگار میترسیدم اما الان دیدم فرق کرده میخوام همسر رم رو با اگاهی وبدون ترس جذب کنم حتی با یکسری ویژگی های خاص مثل نوع شغل من سایت وکانال رو تقریبا مرور کردم میشه اگر تمرین خاصی جز فراوانی هست رو بگید شاید با شرایطم من باید ارتعاش قوی تری داشته باشم ؟شایدمثل من هم در کانال باشن که راهکارتون بتونه کمکون کنه مرسی ارزومند شادی وبرکت برای شما خدارو شکر ک میتونم اگاهانه ازدواج کنم


 343. ستایش :

  با سلام واحترام من هدف وعلاقه های متفاوت زیادی دارم که به نظرتون برای فرستادن ار تعاش بهتره یکی یکی پیش برم یا میشه چند هدف رو پیش برد ؟
  مرسی از راهنمایتون


 344. elham.sarcheshmepour@gmail.com :

  سلام اقای شریفی,لطفا درکنار توضیح اهرم رنج و لذت,عبارات تاکیدی هم توضیح دهید
  ممنون


 345. پروا :

  با سلام خدمت استاد شریفی.استاد ببخشید چرا ترسهای ما زودتر از اهدافمون به وقوع میپیوندن؟ و وقتی که من به یه موضوع به شکل ناخوداگاه فکر میکنم مثلا میگم فلانی چند روزه نیست سریع تماس میگیره.ایا اینم بخاطر جذب هست هر چند منفیه؟


 346. asaltalkh64@gmail.com :

  سلام آقای شریفی عزیز صدای شما انرژی فوق العاده مثبتی به من انتقال میده و دوسدارم مثل شما پر از آرامش باشم با اینکه سعی می کنم و گاهی کم میارم دوبار هم بهتون پیام دادم ولی جواب سوالمو ندادین بی صبرانه منتظر شروع ثبت نام دوره هستم


 347. فرشته :

  سلام اقای شریفی خدا قوت
  از سال پیش تصمیم گرفتم هرطوری شده به هدفم یعنی زندگی در شهر سیدنی و ادامه تحصیل برسم بعد باخودم گفتم بیام همسری مناسب از اون شهر جذب کنم و مشخصات همسر ایده الم رو ریز ریز نوشتم بعد از کلی صرف انرژی بالاخره بعد از دوماه پسری با همون مشخصات به خواستگاری من اومد تقریبا 90درصد شرایط من رو داشت غیر از اینکه فوق العاده خسیس بود و خانواده خیلی بدی داشت طوری که مجبور شدم علی رغم میلم اون رو رد کنم اما هنوز با تمام وجودم میخوام به هدفم برسم اما نمیدونم چرا هربار به شهر مورد علاقه ام یعنی سیدنی فکر میکنم مدام یاد خاطرات بد اون خواستگار میفتم و حسم بد میشه و یک نجوایی از مغزم بهم میگه نکنه باز مثل اون دفعه بشه؟
  خواهش میکنم اقای شریفی بگید چیکار کنم که بتونم به هدفم برسم و خاطره بد قبلی حسم رو بد نکنه که بتونم دوبارع عین دفعه قبل که خیلی پر انرژی و با نشاط جذب میکردم دوباره جذب کنم
  برام خیلی مهمه
  واقعا ازتون ممنونم
  خواهش میکنم اگه به سوالم جواب دادین برام ایمیل بفرستین چون بیشتر وقتا وقت نمیکنم تمام فایل های صوتی زیبای شما رو گوش بدم
  بازم ممنون


 348. Sh :

  سلام مرسی از انرژی مثبتی ک ب بقیه میدید من میخوام تو دوره شرکت کنم نحوه ثبت نام چجوریه باید چکار کرد من اول خرداد با کانال تلگرامتون خیلی اتفاقی اشنا شدم و عضو سایت تازهشدم راستش من از قانون جذب چیزینمیدونم اما وضعم بشدت مث گذشته شماس اقای شریفی حتی بجرات میتونم بگم شکست خورده تر دقیقا فک میکنم خدا منو دوس نداره هیشکی منودوس نداره خدا واسم نمیخواد من متاهلم دوتا دختر کوچیک دارم اگه بخوام مفید و مختصر براتون بگم هر وهله از زندگی برای من عجین با ی غمی بوده حتی عروسیم ک دعوا شد بین مهمونا کلا هرچی واسه بقیه خاطره اس واسه من ارزوه روابطمم با اطرافیان خوبنیس ی خط درمیون قهرم باهاشون خیلی ادم بداخلاقیم عصبانی اینوسط دلم برای دخترام کبابه دلم نمیخواد براشون ی مادر عصبانی باشم ک ازش بترسن و مساله مالی میخوام قانون جذب یاد بگیرم میخوام خودمو دوس داشته باشم و موفقباشم دیگه شکست و غصه بسمه خیلی فکرا درمورددخترامو شوهرم میا تو ذهنم همش میگم اگه فلان اتفاق بیافته برای یکیشون میمیرم درروز باهرفکر ی صدقه میدم شاید ده بار بیس بار بیشتر خسته شدم از فکرمنفی از بدبینی تا چیزی میشه من سریع بدبییم گل میکنه دلم میخواد این عینک سیاه بدبینی بندازم بشکنم با کمک شما زندگیمو از اینرو ب اونرو کنم خوشبختی حق منه ببخشید طولانی شد


 349. Liliom1222@yahoo.com :

  با سلام و خدا قوت
  چرا هم کانال تعطیله هم سایت؟


 350. متینا :

  با سلام
  من بالاخره در کانال پرورش جذب موفق شدم به آقای جان پناه پیام بدم ولی متاسفانه تا حالا جوابی دریافت نکردم!!!!
  لطفا راهنمایی م کنید و بگید که برای ثبت نام در دوره کارشناس جذب شوید چی کار باید بکنم


 351. نسرین :

  سلام اقای شریفی ممنون بابت اینکه وقتتون رو برای ما میذارید امیدوارم بهترین ها رو جذب کنید
  میخواستم بپرسم کدوم قسمت سایت میتونیم برای دوره ی کارشناسی جذب ثبت نام کنیم ؟؟؟
  تشکر


  • sudabeh.91957@gmail.com :

   سلام وقت بخیر .بیتا هستم سپاس از زحمات و محبت هاتون.محبت خداوند سایبون زندگیتون .
   آقای شریفی من هنوز موفق به ثبت نام نشدم چه کار باید کنم ؟!!


  • fatemefarshad.yas@gmail.com :

   با سلام
   لطفا به کانال پرورش جذب بریدParvaresheJazb@ یا به ایدی Mrjanpanah@ پیام بدید


   • mehdi :

    سلام مرسی از این همه انرژی مثبتتون


 352. افسانه :

  سلام آقای شریفی. من همین امروز با کانال شما آشنا شدم و واقعا لذت بردم انگار چیزی بود که سالهاست دنبالش میگشتم و تونستم فقط چند تا از وویس های داخل کانال رو گوش بدم. در مورد دوره ی “کارشناس جذب شوید” میخواستم ببینم برای من که تازه با کانالتون آشنا شدم و کل مطالبتونو گوش ندادم میتونه مفید باشه و میتونم روش حساب کنم و ثبت نام کنم؟ چون داخل یکی از وویس ها گفته بودید اگر با مطالب گفته شده تا حالا کسی نتونسته موفقیتی درخودش و زندگیش ببینه پس ثبت نام هم فایده ای نداره.


 353. ملیکا :

  سلام ببخشید من نمیدونم کجاوچطوری بایدثبتنام کلاس انجام بدم آقای جانپناه هم جواب نمی دهند راهنمایی کنیدلطفا


 354. پروین :

  سلام اقای شریفی.همسرم دست به هر کاری میزنه ورشکست میشه و کلی گرفتاری و تنش فکری.چجوری ارامش رو به زندگیم جذب کنم.و اینکه کسی که از من دوره را چجوری کنارم بیارم.


 355. خانم حسینی :

  سلام اقای شریفی ایام به کامتون
  من یه دختر مجردم که تازه فهمیدم علت اینکه به شوهر ایده الم هنوز نرسیدم نداشتن اعتماد به نفس برخورد با پسرای پولدار و خوشتیپ هستش
  یه سوال دارم خواهش میکنم بهم راه حل بدین
  من فوق لیسانس دارم و از لحاظ قیافه متوسطم و ادم با استعدادیم و از لحاظ مالی متوسطیم
  اما تو جمعی که میرم اگه افرادی باشن چه دختر یا پسر، که قیافشون و پوششون از من بهتر باشه ،شدیدا اعتماد به نفسم میاد پایین و همش فکر میکنم قیافم خیلی افتضاحه در مقایسه باهاشون و نمیتونم لذت ببرم از لحظاتی که تو جمع دارم و مدام خودمو میخورم که چقد پوستم جوش داره و افتضاحه
  تو ذهنم بدنبال همسر ایده الم با مشخصاتی مثل پولدار بودن و…… اما اعتماد به نفس برخورد با پسرای باکلاس و پولدار را ندارم
  خواهش میکنم بهم راهکار بدین تو فایل صوتی
  مرررررسی


 356. solar_av@yahoo.com :

  با سلام خدمت اقای شریفی
  من میخاستم در دوره پرورش جذب ثبت نام کنم ولی لینک ثبت نام را در سایتتون پیدا نکردم
  لطفا راهنمایی کنید
  سپاس
  شاد باشید


 357. خانم حسینی :

  فقط اقای شریفی در ادامه صحبتهام بگم که من دختر کم رویی نیستم و خیلی مواقع تو جمع های بزرگ اجرا داشتم مثلا مقاله خوندم یا….اما تو جمع هایی که پولدارن یا قیافه ها و لباساشون از من بهتره احساس خوبی ندارم و دلم نمیخاد باشم چون مدام به خودم گیز میدم


 358. زهره :

  سلام
  متاسفانه من نمیدونم چظور ثبت نام کنم


 359. mahmodi_i@yahoo.com :

  با سلام و احترام
  آقای شریفی لطفا راهنمایی بفرمایید
  من هرچی پیام به آیدی Mrjanpanah@ میدم قبول نمیکنه اخطار میده
  لطفا خودتون منو ثبت نام بفرمایید یا راهنمایی دقیق بفرمایید منم تو دوره کارشناسی جذب ثبت نام کنم .میترسم دوره تموم بشه من جابمونم
  با تشکر


 360. عاطفه :

  با عرض سلام و خدا قوت. تشکر از مهربانی شما عزیزان آقای شریفی گرامی و همکاران
  با توجه به اینکه از شروع دوره چند روزی گذشته هنوزم میشه ثبت نام کنم؟
  این ماه از دوره رو از دست دادم یا میشه جبرانش کرد؟


 361. m.abolfathi71@gmail.com :

  سلام اقای شریفی.من میخوام تو دوره ثبت نام کنم.ولی فعلا هزینه شو ندارم.باید ثبت نامم کنید.من نمیدونم‌چجور ولی میخوام باشم باید کمکم کنیدچون شما دوست منید رسالت علم شما نجات زندگی امثال منه.زندگیم لبه تیغه.بایدکمکم کنید.


  • ali.mohajeri.66@gmail.com :

   سلام دوست عزیزم
   میخوام یه مسئله ی خیلی مهم رو به شما بگم
   از من میشنوید همه فایل های صوتی کانال رو سه بار گوش کنید. با همون ها میتونید کاملا قانون جذب رو یاد بگیرید و نیاز به هزینه ای هم نیست. با همون ها قادر هستید زندگی خودتون رو تکون بزرگی بدید. سوالی هم اگر داشتید آقای امیر آقا قول دادن که جواب میدن و تا به الان هم به قولشون عمل کردن و به نظر من از این به بعد هم عمل خواهند کرد.
   شما اگر توی این حالت که رایگان هست نتونید نتیجه بگیرید به نظر بنده هم که مطالعه قانون جذب داشتم و دارم توی دوره هم نتیجه نمیگیرید.
   این فایل های صوتی طلاست. از من بپرسید.
   منتها چون رایگان در اختیار همه قرار گرفته امکان اینکه توجه نشه بهش خیلی زیاده.
   موفق و سربلند باشید و حستون عالی


 362. خانوم دکتر :

  سلام
  من عضو دوره هستم
  استاد گفتین که هر جلسه ما آگاهی بیشتری پیدا میکنیم و به اون شایستگی میرسیم و مهم تر از همه شاهکلید اصلی در آخر 9ماه گفته میشه .
  آیا اگه من اون شاهکلید رو ندونم تمام حس ها و جذب و یا ارتعاش هام ناقص و درصد اینکه به هدفم برسم پایینه.. خوب مثلا من یکی از بزرگترین هدف های زندگیم ماه دیگه اتفاق میوفته .آیا من میتونم با توجه به همین آگاهی که دارم بهش برسم (مثلا کنکور .. ) این کنکور خیلی واسم حیاتی ،و خودمم احساس میکنم اون زنجیر کامل نیست و هنوز به اون شایستگی نرسیدمه ولی مهم ترین چیزی که گفتین رو من دارم و واقعا با هدفم هم ارتعاش هستم و وقتی بهش فک میکنم احساس لذت و احساس خیلی خوبی دارم.


 363. رها :

  سلام آقای شریفی عزیز خواهش میکنم جواب من و بدین.. همسرم دوهفته بیکار بود من همش ارتعاش کار با حقوق عالی دادم خواستم حقوقش سه برابر بشه…خداروشکر بعداز دو هفته کار پیدا کرد ولی حقوقش پایینه. نمی دونم من اشتباه جذب کردم یا الان باید جدا واسه درآمدش ارتعاش خوب بفرستم میشه راهنماییم کنید. الان باید واسه حقوقش حس خوب بدم یا برای ثروت. ممنون میشم راهنماییم کنید.


 364. كژال :

  سلام
  خواهش میکنم یه واهی رو نشون بدین تا بتىنم جفت الهی خودم را جذب کنم.به غیر از تجسم چیکار میتونم بکنم؟


 365. سامان :

  آقای شریفی عزیز سلام
  سوال من در مورد دوره ست
  توی گروه تا من میرسم و باز میکنم میبینم دویست دفعه پیام دادید
  پیام نده
  پاک میکنم
  ادمین پاک کن
  :)))
  مجبورم اینجا بپرسم
  عزیز جان
  این اپلیکیشن که نیومد میشه لطف کنید مثل جلسه اول تو گروه بزارین جلسات رو
  من با گوشیم روزی چند ساعت میتونم آن بشم ولی با کامپیوتر نه
  دستت درد نکنه جوون


 366. سمیه :

  سلام خداقوت،خیر دنیاواخرت نصیبتون
  اگه ممکنه درمورد اسرارکوانتومی برامون صحبت کنید تشکر?


 367. فرشته :

  سلام اقای شریفی عزیز در مورد تمرین تجسم رویایی میشه مقدارزیادی پول تجسم کرد ممنون


 368. sodabe88@yahoo.com :

  و یه سوال دیگه داشتم اینکه من درباره یه مشکل میخواستم از استاد سوال کنم چطوری میتونم پیام خصوصی برای ایشون بفرستم؟


 369. عالیه :

  سلام خسته نباشید من تازه عضو کانال شدم و خیلی دلم میخواد توی دوره ها شرکت کنم امکان داره الان هم ثبت نام کرد؟


 370. F.D :

  سلام استاد گل و دوست داشتنی پاینده باشید، یه سوال دارم لطفا منو راهنمایی کنید ? سند مهمی از دارایی بنده دست کسی ست که بهم پسش نمیده یک ماه روی خوبیهاش تمرکز کردم و به تازگی تمرین روز رویایی رو انجام دادم اگه ممکنه بفرمایید چگونه رو خودم کار کنم تا به هدفم برسم سپاسگزارم از زمان ارزشمندی که صرف میکنید. ???????????


 371. آويسا :

  سلام استاد.من وارونگی ذهنی شدید دارم.هرچی میگذره مقاومت ذهنیم بیشتر میشه .و هر روز دوساعت فایل های شما رو گوش میدم . میشه راه حل این مشکل رو بگید؟ چون گفتین اگه در خواست زیاد باشه حتما میگید.میترسم با دوره نتونم بیش برم .ممنون ?


 372. نسرین :

  سلام استاد جذب
  ممنون بابت صبری ک در دوره به خرج میدید
  من شرایط مالی خوبی ندارم ماه اول رو در دوره ثبت نام کردم ولی امکان داره برای ادامه ی دوره نتونم شرکت کنم چون منم دقیقا الان مثل اون موقع شما هستم ک پول رفت و امدمم ندارم بدم
  کاش بشه راهی جلو پام بذارید تا بتونم پول دوره رو جذب کنم و در ادامه ی دوره هم ثبت نام کنم تا شاه کلید و قانون جذب رو یادبگیرم و بتونم اوضاعمو تغییر بدم
  ممنون


 373. Mahdiyeh :

  سلام
  آقای شریفی من الان حدود یک ماه و نیمه که توی کانال پرورش جذب برای اولین بار با قانون جذب آشنا شدم. از اون روز همیشه توی طول روز حواسم به حسم هست و تمرینات رو انجام میدم بعد از 7 بار گوش دادن فیلم راز باورم هم به قانون جذب 100 در 100 شده ولی فقط 5 روزه که نشانه هایی میبینم و جذب های خیلی کوچکی انجام میدم نمیدونم چرا سرعت پیشرفتم اینقدر کمه. چند وقته یه مشکلی برام پیش اومده که شبا هم از استرسش چهار پنج بار تا صبح بیدار میشم خودم فکر میکنم به خاطر این مشکله که نمیتونم برای بقیه اهدافمم ارتعاش های بهتر بفرستم و باید اول این مشکل رو حل کنم به نظر شما دلیلش میتونه همین باشه؟
  براتون بهترین ارتعاش های سلامتی و آرامش و ثروت رو آرزو میکنم. سپاسگزارم


 374. www.fatiarooni@.com :

  سلام آقای شریفی از چه طریق برای دوره ثبت نام کنم


 375. a.nikro82@yahoo.com :

  سلام.میشه یه قسمتی رو بزارید واسه ثبت نام دوره کارشناسی یاطریقه ثبت نام وزمان شروع کلاساروتوضیح بدید


 376. آويسا :

  سلام استاد.من واسه اینکه بتونم پذیرش تحصیلی در یه دانشگاه خیلی خوب در آمریکا بگیرم باید ارتعاش رو به چی بفرستم؟تصور کنم پذیرفته شدم؟


 377. بهار :

  با سلام و خدا قوت
  من یک ترم در دانشگاه تدریس کردم و ترم بعد منو دعوت نکردن و میدانم علت آن ارتعاشات منفی بود که میفرستادم و ته دل راضی نبودم از کارم بخاطر راه دورش. اما دوباره میخواهم به کارم برگردم چکار کنم؟
  سپاسگذارم


 378. قاصدک :

  سلام
  روزتون بخیر
  ببخشید می خواستم بپرسم آیا علم اسامی و تغییر نام به جذب کمک می کنه یا نه؟ من در این سایت ( http://fullname.ir/?page_id=430) با علم اسامی آشنا شدم و در اینجا ادعا کرده که با تغییر نام بر اساس حروف ابجد میشه زندگی رو تغییر داد و در اون به تاثیر نام هر کس در زندگی اون اشاره کرده حالا می خواستم ببینم آیا این کار به جذب و تغیر زندگی کمک می کنه و اون رو بهبود می ده یا نه
  ممنون از پاسخ گوییتان


 379. mojtaba :

  با سلام مجدد خدمت آقای شریفی
  بنده دو بار پیام فرستاده ام در اینجا منتها نه تائید می کنید نه جوابی در وویس ها به سوالات بنده می دهید .
  برایتان مهم شاید نباشد ولی از این کارتون ناراضیم


 380. Moonaaa :

  سلام آقای شریفی میخاستم بپرسم میشه تمام تمرنهارو باهم انجام داد مثلا ده دقیقه سوالات رگباری ده دقیقه عبارات تاکیدی وده دقیقه تصویر سازی و …..سوال دومم اینکه من مدتیه که دنبال ثبت نام تو وامهای خونگی بودم نمیشد ولی الان که تمرین فراوانی انجام میدم بی مقدمه از جایی که انتظارش نداشتم پیشنهاد وام خونگی بهم شد این یه نشونس واینکه چه ارتعاشی بفرستم که زود دانم رو بگیرم


 381. Z_ranjbar8@yahoo.com :

  سلام آقای شریفی عزیز و بزرگوار ممنون از دنیای زیبایی که بمن معرفی کردید دو سه روزه با کانال شما آشنا شدم تمام مطالب را از اول دنبال کردم و چندین بار گوش کردم تمرینات را صبورانه انجام میدم بعد از چند روز باورم اونقدر زیادشده که حسی شبیه هیجان با تپش قلب دارم آیا عادیه؟؟اول احساس کردم استرسه از هیجان خوابم کم شده اگر کسی عشق و آرامش را جذب کنه ممکنه همسر فعلیش با خواسته هاش مغایرت داشته باشه چون راه و شخص خاصی را برای خواسته اش تعیین نمیکنه و درستش هم همینه راه خوشبختیش از جدایی شروع بشه؟؟ در ضمن به آیدی آقای جانپناه نمیتونم پیام بدم تلگرام منو اسپام میشناسه از روش برطرف کردن اسپام استفاده کردم هم نشد ممنونم


 382. pooyan.moazzeni@gmail.com :

  نحوه وارایز مبلغ دوره را در صورت امکان توضیح دهید ممنون


 383. مریم :

  حدیث نوشت:
  خداى تعالى به حضرت موسى علیه السلام وحى فرمود:
  اى موسى ؛ مراچنان که باید شکر کن .
  موسى عرض کرد : پروردگارا چگونه تو را چنان که باید شکر گویم حال آن
  که هر شکرى که تو را گویم، خود نعمتى ست که تو به من ارزانى داشته اى؟
  فرمود: اى موسى؛ حال که دانستى توفیق آن شکر را هم من به تو داده ام ،
  شکر مرا ادا کرده اى . کافی(ط-الاسلامیه) ج 2 ، ص 98 ، ح 27
  تقدیم به استاد عزیزم جهت تشکر بابت تمامی زحمات شما در سایت و کانال و علی الخصوص دوره بسیار عالی


 384. سولماز :

  سلام
  یولماز هستم و همچنان منتظر جواب سوالم
  ممنون


 385. برسام :

  سلام
  فرق بین ارسال ارتعاش خواستمون و توجه به اون با رهاسازی در چیست؟


 386. Moonaaa :

  سلام روز ۳0ام بازی فراوانیم حواسم نبوده روز دهم رو دوبار تکرار کردم باید چکار کنم.ممنون


 387. Moonaaa :

  سلام جناب شریفی چجوری باید ارتعاش کار با در امد خوب بفرستم حالا که بیکار هستم .ممنون


 388. F.D :

  سلام استاد عزیزم، لطفاً راهنماییم کنید چطوری میتونم ارتعاش منفی ندم!! چون مدام نگرانم ماشینم رو پارک میکنم کسی بهش نزنه دزد ماشینم رو نبر یا تصادف نکنم البته من کلا روی همه چیز تو زندگیم حساسم خواهش میکنم کمک کنید توجه م رو چطوری تغییر بدم!؟


 389. maede :

  سلام آقای شریفی

  من امروز 9 تیر متوجه شدم که دوره ی آموزشیتون از اواسط خرداد شروع شده ، الان میتونم توی دوره شرکت کنم یا نه دیگه فرصتش نیست؟ ممنون میشم جواب بدین.

  با سپاس


 390. فرنگیس :

  سلام امیر شریفی عزیز
  زندگی منو اطرافیانم رو دگرگون کردی
  از خدا برات بهترینها رو میخوام
  من توی دوره شرکت کردم، از اواخر فروردین با شما آشنا شدم، تمرین 3×5 رو دو سری انجام دادم.تمرین فراوانی روز 44 هستم، برکات زیادی وارد زندگیم شده اما هنوز به درآمد خاصی نرسیدم، پول برام خیلی مهمه چون باید تهران خونه اجاره کنم، یا خونه تو سعادت آباد با قیمت مناسب یا پول ، ممنون میشم راهنماییم کنید


 391. راد :

  سلام وقتتون بخیر .خداروشکر که با شما اشنا شدم امیدوارم همیشه شادشاد باشید‌میخواستم بدونم چطور تو کلاساتون شرکت کنم.یه هفته است با کانالتون اشنا شدم و میشه ماهیانه پرداخت کرد؟!.ممنون


 392. hoseinbakhshi2@yahoo.com :

  سلام جناب شریفی
  من دارم بازی فراوانی رو انجام میدم.قبلا یک لیست از چیزهایی که باید بخرم رو آماده کردم و نوشتم و موقع خرید از روی اون لیست خرید میکنم،این کار اشکالی نداره؟ و اینکه من قیمت دقیق چیزهایی که میخام بخرم رو نمیدونم و بصورت تقریبی و حدسی قیمت میدم این اشکال داره؟ و از اونجایی که حس میکنم خیلی پولدارم قیمت برام مهم نیست و همه قیمتها رو هم بصورت رند در میارم تا از پول اون روزم کم و زیادتر نشه.اگه براتون امکان داره جوابم رو توی گروه تلگرام جواب بدید.موفق باشید


 393. Arezo0o0.yazdanpanah@gmail.com :

  سلام اقای شریفی
  من هرچی جستجو میکنم اپلیکیشنی که تو کانالتون وعدشو میدین پیدا نمیکنم تا دانلود کنم


 394. Niaz2025@yahoo.com :

  ایدا
  سلام آقای شریفی عزیز
  من چند روز با کانالتون آشنا شدم چندماهی بود دنبال همچنین کانالی بودم تا خیلی اتفاقی با کانال شما آشنا شدم
  خوشحالم از اینکه با شما آشنا شدم


 395. saraasgari_z@yahoo.com :

  سلام
  ممنون از سایت و کانال بسیار خوبتون من تازه عضو شدم و میخام برای دوره ثبت نام کنم، از کجا اقدام کنم. ممنونم


 396. الهام :

  سلام اقای شریفی
  من کنکورمو دادم با وجود کلی تصویر سازی زیاد خوب نبود:(
  حالا برای رتبه ی خوووب چکار کنم؟؟؟(زیر ۱۰۰۰^_^ )


 397. سارا :

  سلام. من میخواستم توی دوره شرکت کنم باید چکار کنم ؟ اگر ممکنه ماهی 49 هزار تومن که گفتید رو بدم چون 400 تومن ندارم واقعا. ممنون میشم راهنماییم کنید


 398. فرهاد :

  با درود به استاد شریفی و همکاران عزیزش و اعضای محترم
  من سوالی که دارم اینه که من چندساله تنهام و همیشه ارتعاش دوست یابی داشتم با مشخصات ایده آلی که میخوام
  نمیدونم چرا یک دوست ایده ال برام جذب نمیشه ؟
  چون واقعا تمام توجه من به خواستمه هروقت بیرون میرم زیاد نشونه میبینم ولی یکی نصیبم نمیشه !!؟؟
  دوست که میگم منظور دوست با جنس موافق,من دنبال دوست دختر نبودم و نیستم
  گفتن کور از خدا چی میخواد دو تا چشم بینا
  من هم در اون حد میخوام در حدی که یک کور دو تا چشم میخواد منم یک دوست که کیس ایده آلم باشه میخوام
  با سپاس فراوان از شما و همکاران ارجمند
  فرهاد هستم


 399. elhamshamy@ymail.com :

  با سلام
  واقعا تبریک عرض میکنم به خاطر این علم پرمنفعتی که تونستین از خدا بگیرین . واقعا از همه لحاظ عالی بود کانالتون .
  من دو سه روز هست که با کانال شما آشنا شدم ودورتونو الان دیدم خیلی مشتاقم که شرکت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .
  سلامت باشین .


 400. manamkh0bam@gmail.com :

  ا سلام خدمت امیر جان من یه ماشین رو هدفم قرار دادم که تو یک سال قبل 3 بار بیشتر ندیدمش الان تو یه روز دو بار میبینم و اینکه چند روز پیش سوار یکیش شدم که مال یه اشنا بود آیا اینا نشانه هست ؟؟


 401. علی قربانی :

  سلام آقای شریفی عزیز من تازه با کانال وسایت آشنا شدم
  میخاستم بدونم میتونم در دوره شرکت کنم یا خیر ممنون میشم
  بابت فابلای صوتی تونم سپاس گذارم کلی انرژی داد بهم


  • twim :

   سلام

   شما حتی سه سال دیگه هم میتوانید در دوره شرکت کنید ولی اون موقع دیگه 9 ماه نخواهد بود. باید فایلهارو دانلود کنید


 402. محیا صحرایی :

  سلام اقای شریفی من میتونم تواین دوره از الان شرکت کنم؟


 403. محیا :

  سلام اقای شریفی من میتونم تواین دوره از الان شرکت کنم؟


  • twim :

   سلام

   بله


 404. سعید :

  سلام آقای شریفی عزیز خدا قوت ….. من تو دوره کارشناسی جذب شما شرکت کرده ام و نتایج خوبی گرفته ام که مهمترین آنها آرامش است. خیلی از شما ممنونم


  • پرورش افکار :

   سلام

   شکر خدای مهربان


 405. sara :

  سلام آیا ازالان میشه تودوره شرکت کرد؟لطفا پاسخ سوالمو بدید من بشدت مشتاقم که تودورتون شرکت کنم واگه میشه کجا بایدثبت نام کنم وکلا دوره به چه صورته


  • پرورش افکار :

   سلام

   بله با این ایدی در تلگرام تماس بگیرید

   @mrjanpanah


 406. محمد :

  سلام آقای شریفی

  من به تازگی با سایت و کانال تلگرامتون آشنا شدم

  می خوام توی دوره شرکت کنم

  چطوری این کار رو بکنم؟

  لطفا برای افرادی مثل من که الان با وجود گذشت چند ماه از دوره، با سایت و کانال تلگرام تون آشنا شدن فکری کنید و تدبیری بیاندیشید که ما هم بتونیم با هزینه ی مناسب دوره رو غیر حضوری تهیه کنیم.

  امیدوارم هر چه سریع تر پاسخ منو بدید چون فایل های صوتی تلگرام رو شنیدم و تشنه ی مطالب تون هستم.


  • پرورش افکار :

   سلام

   هر زمان که خواستید میتوانید از دوره استفاده کنید. دوره مثل یک سریال است. شما میتونید حتی 10 ماه پس از شروع سریال دیدن آن را شروع کنید اگر قسمتهای قبلی موجود باشد که اینجا تمام فایلها موجود است.


 407. مهی جون :

  کاش ارزونترش کنید


 408. فرشته :

  با سلام؛

  من تازه با کانال و سایت شما آشنا شدم دوره های کارشناسیتون هنوزم پابرجاست؟من میتونم ثبت نام کنم ؟


  • پرورش افکار :

   سلام

   بله


 409. فرشته :

  یکیم این ک دوره هاتون حضوریه؟


  • پرورش افکار :

   سلام مجدد

   خیر داخل اپلیکیشن فایلها قرار داده میشه


 410. arezou :

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما اقای شریفی،من دوهفتس با کانال شما اشنا شدم و انرژیم دوبرابر شدم و زندگی برام لذت بخش تر وشیرین تر شده، من و همسرم خیلی دوس داریم تو دوره شرکت کنیم امکانش هست یا اینکه وسط دوره هست و نمیشه؟ امیدوارم که هرچه سریعتر بتونیم تو دوره شرکت کنیم🙏🙏🙏


 411. arezou :

  و اینکه واقعا خداروشکر میکنم که با شما اشنا شدیم واقعا ازتون ممنونم،خداقوت


 412. arezou :

  و اینکه چجوری باید شرکت کنیم و پول دوره رو چجوری واریز کنیم اگه امکانش هست توضیح بدید بازم ممنون


 413. فاطمه :

  سلام خدمت آقای شریفی عزیزو گرامی ممنونم از اینکه وقتتون برای ما میزارید.مخواستم اگر امکانش باشد یک فایل صوتی در مورد اینکه چه جور استخدام.بشیم رو بزارید.چون من ماه دیگ آزمون استخدامی دارم علاوه بر اینکه درس میخونم عبارت تاکیدی خیلی به کار میبرم آیا روش دیگر ای هم هست بخواهم حسم خوب بش را به کار ببرم ممنون میشم اگر جواب دهید.


 414. ليلا :

  سلام خدا قوت اقای شریفی.
  من تازه 2 ماه با کانال شما اشنا شدم. میخواستم بدونم دوره بعدی کی شروع میشه ؟؟


  • پرورش افکار :

   سلام

   همین دوره رو میتونید تهیه کنید. این دوره دیگه برگزار نمیشه


 415. حسن قادری :

  سلام استادشریفی عزیزمیخواستم بگم لطف کنیدوکمکم کنیدکه چطوری من کاروثروت روجذب کنم چون هم بیکارم واوضاع مالی مناسبی ندارم فوق دیپلم کامپیوترم ولی کارگرساختمونی هستم زن وبچه دارلطف بگیدچکارکنم تازودتربه نتیجه برسم


 416. تبی :

  سلام خدمت آقای شریفی وتیم پرانرژیتون..برای شرکت دردوره باید چیکار کنیم؟


 417. فاطمه :

  سلام استاد عزیز.من تمرین 3_5رو دوماهه که انجام میدم ودگ برای اون قسمت که باید 5تا نعمتو بگیم واقعا کم میارم چیزی به ذهنم نمیرسه باید چیکار کنم؟


 418. عسل :

  سلام وقتتون بخیر چطور میتونم این دوره رو تهیه کنم با تشکر


 419. محمد :

  با سلام
  استاد شریفی شما اخر صفر گفته بودید یک تخفیف خوب واسه دوره در عید میخواهید بدید اما ماه ربیع امد وتخفیف نه در سایت ونه تو تلگرام دیدم
  لطفا بگید کی میخواید تخفیف بدید تا ثبت نام کنیم
  با تشکر منتطرم


 420. نجمه :

  سلام خسته نباشید می خواستم بگم اگر می شود در شهر شیرازهم کلاس بر گزار کنید من فقط از طریق کانالمطالب شمارا می شنویمواگر در شهرستانها هم کلاس بگذارید عالی میشود شما عالی هستین


 421. zahra :

  و اینکه من امسال زیاد وقت مطالعه در مورد قانون جذبو ندارم ولی به شدت نیاز دارم به دونستنش!


 422. سيد محمد علي حسيني نژاد :

  سلام ایا از امروز می توانم ثبت نام کنم در دوره های شما ؟


 423. سيد محمد علي حسيني نژاد :

  سلام ببخشید یه سوال دیگه : چرا نمیشه مقالات یا مطالب سایت رو پرینت گرفت ؟ اصلا قابل کپی کردن هم نیست ؟ اگه بشه پرینت بگیریم خواندنش راحت تر هست مخصوصا برا من که چشمام ضعیفه و زیاد نگاه کردن به صفحه مانیتور برام خوب نیست ؟


 424. حفاظ بوته ای :

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *