قانون جذب چیست؟ رابطه‌ی دقیق احساسات و قانون جذب

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب می‌گوید: زندگی ساده است. زندگی شما تنها از دو چیز تشکیل شده است، چیزهای مثبت و چیزهای منفی. هر بخش زندگی‌تان، خواه سلامت، ثروت، روابط، کار یا شادی می‌تواند مثبت یا منفی باشد؛ یا ثروت فراوان دارید یا آه در بساط ندارید. یا سرشار از سلامتی هستید یا مریض احوالید. روابطتان شاد است یا دشوار و در بن‌بست است. کارتان یا هیجان‌انگیز و موفق است یا رضایت‌بخش نیست و ناموفق است. یا لبریز از شادی هستید یا بیشتر مواقع احساس خوبی ندارید. یا سال‌های خوب دارید یا سال‌های بد، یا اوقات خوب یا اوقات بد، یا روزهای خوب یا روزهای بد.

اگر موارد منفی زندگی‌تان بیشتر از موارد مثبت است، پس یک جای کار می‌لنگد و خودتان هم می‌دانید. بقیه‌ی مردم را می‌بینید که شاد و موفق هستند و زندگی‌شان پر از چیزهای عالی و فوق‌العاده است، و حسی به شما می‌گوید که شما نیز لیاقت چنین زندگی‌ای را دارید. حق با شماست؛ شما لایق یک زندگی سرشار از چیزهای خوب هستید.

اگر نمیدانید قانون جذب چیست باید بگویم شما از قانون جذب استفاده می‌کنید حتی اگر ندانید

بیشتر افرادی که زندگی فوق‌العاده‌ای دارند درست نمی‌دانند چه کرده‌اند تا به این زندگی دست‌یافته‌اند. اما حتماً کاری کرده‌اند. آن‌ها از قانون جذب که منشاء تمام موارد خوب زندگیست استفاده کرده‌اند …

بدون استثناء هر کس که زندگی فوق‌العاده‌ای دارد برای رسیدن به آن از قانون جذب استفاده کرده است.

قدرت‌های عظیم طبیعت، مانند گرانش و الکترومغناطیس، با حواس ما قابل مشاهده نیستند، اما قدرتشان بی چون‌وچرا و قطعیست. در مورد قانون جذب هم همین‌طور است. نیروی قانون جذب قابل مشاهده نیست اما در حقیقت قدرتش بسیار عظیم‌تر از هر قدرت طبیعی دیگری است. نشانه‌های قانون جذب را در همه جای جهان می‌توان دید.

قوانین طبیعت بر کائنات حکم‌فرماست. می‌توانیم با هواپیما پرواز کنیم زیر هوانوردی هماهنگ و سازگار با قوانین طبیعت عمل می‌کند. قوانین فیزیک برای ما تغییر نکرده‌اند تا بتوانیم پرواز کنیم، اما راهی یافته‌ایم تا مطابق قوانین طبیعت عمل کنیم. همان‌طور که قوانین فیزیک بر هوانوردی، برق، و گرانش حاکم است، قانون جذب هم بر زندگی حاکم است. برای در اختیار گرفتن قانون جذب مثبت و تغییر زندگی‌تان، باید قانونش را درک کنید. قدرتمندترین قانون کائنات را؛ قانون جذب را.

نیروی جذب خورشید است که سیاره‌ها را در منظومه‌ی شمسی ما نگه می‌دارد، و مانع از پرت شدنشان در فضا می‌شود. قانون جذب گرانش است که شما و هر آدم، حیوان و هر چیزی را نگه می‌دارد.

نیروی جذب سلول‌های بدنتان، مصالح خانه، و مبلی که رویش می‌نشینید را منسجم نگه می‌دارد، و ماشین را روی جاده و آب را در لیوان نگه می‌دارد.

قانون جذب است که یک نفر را به سمت علم و دیگری را به‌سوی آشپزی می‌کشد، مردم را سوی ورزش‌های مختلف یا سبک‌های مختلف موسیقی می‌کشاند. قانون جذب است که شما را جذب دوستان و کسانی که دوست دارید می‌کند.

قانون جذب دقیقا چیست؟

قانون جذبی که اینجا مطرح می‌شود با نیروی جاذبه زمین و بین مولکولی متفاوت است ولی تا حدودی شبیه آن‌ها کار می‌کند. قانون جذب قانون عشق است.

” قانون جذب یا قانون عشق … هر دو یکی و یکسان هستند “

چالز هانل

قانون جذب قانون عشق است، و قانون مطلق و قدرتمندی‌است که همه چیز را در هماهنگی و توازن نگه می‌دارد، از کهکشان‌های بی‌شمار گرفته تا اتم‌ها. بر همه چیز و از طریق همه چیز در کائنات اعمال می‌شود و تاثیر می‌گذارد.

به عبارت کلی قانون جذب می‌گوید: هر چیزی مشابهش را جذب می‌کند. به بیان ساده‌تر معنایش در زندگی‌تان این است: هر چه بدهی، همان را می‌گیری. هر چه در زندگی بدهی همان را در زندگی دریافت می‌کنی. به‌واسطه‌ی وجود قانون جذب هرچه بدهی درست همان چیزی است که به‌سوی خود جذب می‌کنی.

” در مقابل هر کنش، واکنشی یکسان و در جهت مخالف وجود دارد “

اسحاق نیوتن – ریاضیدان و فیزیکدان

دریافت قانون جذب

هر عمل دادن عمل متضاد دریافت را ایجاد می‌کند و آنچه دریافت می‌کنید با آنچه داده‌اید همیشه برابر و یکسان است. هر چه در زندگی می‌بخشید باید به شما بازگردد. قانون جذب قانون ریاضی و فیزیک کائنات است.

طبق قانون جذب: اگر نیروی مثبت ببخشی، در پاسخ نیروی مثبت دریافت می‌کنی، نیروی منفی ببخشی، در پاسخ نیروی منفی دریافت می‌کنی.

قانون جذب چیست ؟ این قانون می‌گوید:

نیروی مثبت بدهید و در عوض یک زندگی پر از موارد مثبت دریافت کنید.

نیروی منفی بدهید و یک زندگی مملو از موارد منفی دریافت کنید.

اما چگونه نیروی مثبت یا منفی می‌دهید؟ از طریق افکار و احساساتتان!

نیروی منفی بدهید و یک زندگی مملو از موارد منفی دریافت کنید.

اما چگونه نیروی مثبت یا منفی می‌دهید؟ از طریق افکار و احساساتتان!

شما هرلحظه دارید فکرهای مثبت یا منفی می‌کنید و افکارتان چه مثبت باشند چه منفی تعیین می‌کنند که در زندگی چه دریافت خواهید کرد. تمام افراد، اوضاع و شرایط، و اتفاقاتی که لحظه‌لحظه‌ی زندگی‌تان را می‌سازند از طریق افکار و احساساتی که از خود بروز می‌دهید، جذبتان می‌شوند. اتفاقات زندگی همین‌طوری و بی‌مقدمه برایتان پیش نمی‌آید؛ شما در زندگی بر اساس آنچه داده‌اید، دریافت می‌کنید.

” بدهید و به شما داده خواهد شد … زیرا با پیمانه‌ی خودتان برایتان اندازه خواهند گرفت “

حضرت عیسی (ع)

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۲۶

شما با افکار و احساساتتان زندگی خود را رقم می‌زنید. هر چه بیاندیشید و احساس کنید، تمام آنچه برایتان رخ می‌دهد و در زندگی تجربه می‌کنید را رقم می‌زند. اگر فکر و احساس می‌کنید: ” امروز، روزی سخت و پرتنش پیش رو دارم ” آن‌وقت تمام افراد، شرایط، و وقایعی که روزتان را سخت و پرتنش خواهند ساخت سوی خود جذب می‌کنید.

اگر فکر و احساس کنید: “زندگی برایم خوب و خوشایند است.” قانون جذب تمام افراد، شرایط، و وقایعی را سوی شما جذب می‌کند که واقعا زندگی‌تان را خوشایند کنند.

قانون جذب به شما حق انتخاب می‌دهد

قانون جذب بر مبنای آنچه می‌دهید هر آنچه در زندگی دارید را یک به یک به شما می‌دهد. شما بر مبنای افکار و احساساتی که از خود بروز می‌دهید، آهن‌ربا می‌شوید و شرایط ثروت، سلامت، روابط، و تک‌تک اتفاقات و تجارب زندگی خود را دریافت می‌کنید.

درباره‌ی پول افکار و احساسات مثبت بروز دهید، و شرایط، افراد و اتفاقات مثبتی که برایتان پول بیشتری به ارمغان می‌آورند را سوی خود جذب کنید. درباره‌ی پول افکار و احساسات منفی بروز دهید، و شرایط، افراد، و وقایعی منفی که موجب بی‌پولی می‌شوند را سوی خود می‌کشید.

اگر مایل به مطالعه بیشتر در این زمینه هستید مقالات قانون جذب را هم بخوانید.

با همان قدرتی که فکر و احساس می‌کنید قانون جذب نیز به شما پاسخ می‌دهد. این یعنی با تغییر افکار و احساساتتان و با کمک قانون جذب می‌توانید زندگی‌تان را رویایی کنید. افکار و احساسات مثبت داشته باشید و با این کار هر قسمت زندگی خود را به شاهکار تبدیل کنید.

قانون جذب و افکار

افکار شما همان کلماتی هستند که در ذهنتان می‌شنوید و بلند بر زبان می‌آورید. وقتی به کسی می‌گویید: “چه روز زیبایی.” اول این فکر را سرتان داشته‌اید و بعد بر زبان آورده‌اید.

افکار به اعتما نیز مبدل می‌شوند. وقتی صبح از رختخواب بلند می‌شوید، قبل از انجام چنین عملی، فکر بلند شدن از رختخواب را داشته‌اید. بدون فکر قبلی نمی‌توانید هیچ کاری انجام دهید.

این فکر شماست که تعیین می‌کنند اعمال و گفتارتان مثبت یا منفی باشد. اما از کجا بهفمید افکارتان مثبت است یا منفی؟

قانون جذب می‌گوید: “وقتی به آنچه می‌خواهید یا دوست دارید فکر می‌کنید، افکارتان مثبت است و وقتی به آنچه نمی‌خواهید و دوست ندارید فکر کنید، افکارتان منفی هستند. به همین سادگی و همین راحتی.

آنچه در زندگی می‌خواهید هرچه باشد، می‌خواهیدش چون دوستش دارید. لحظه‌ای در موردش فکر کنید. شما چیزهایی که دوست ندارید را نمی‌خواهید، می‌خواهید؟ هر کس تنها آنچه دوست دارد را می‌خواهد؛ هیچ‌کس آنچه دوست ندارد را نمی‌خواهد.

طبق قانون جذب هیچ‌چیز غیرممکن نیست. فرقی نمی‌کند چه کسی باشید، فرقی نمی‌کند با چه موقعیتی ممکن است روبه‌رو شوید، استفاده از قانون جذب می‌تواند آزادتان کند.

قدرت و قانون جذب

شما می‌توانید زندگی‌تان را تغییر دهید، زیرا توانایی نامحدودی دارید تا درباره‌ی آنچه دوست دارید فکر کنید و سخن بگویید، و بنابراین توانایی نامحدودی دارید تا تمام چیزهای خوب را به زندگی‌تان بیاورید! درهرحال قدرت شما بسیار بیشتر از افکار و گفتار مثبت درباره‌ی آن چیزهایی است که دوست دارید، زیرا قانون جذب به افکار و احساسات شما واکنش نشان می‌دهد. باید عشق را احساس کنید تا بتوانید قدرتش را در اختیار بگیرید!

احساسات شما محرک هستند

افکار و گفتار بدون احساسات هیچ قدرت و تأثیری در زندگی‌تان ندارند. در روز افکار بسیاری از ذهنتان می‌گذرد که بار چندانی ندارند و به‌حساب نمی‌آیند زیرا بسیاری از افکار احساسی قوی را در درونتان برنمی‌انگیزند. آنچه احساس می‌کنید است که اهمیت دارد.

پیشنهاد می‌کنم این مطالب را هم مطالعه کنید: قانون جذب عشق و قانون جذب ثروت

 تصور کنید افکار و گفتارتان به‌مثابه یک فضاپیماست، و احساساتتان مانند سوخت است. یک فضاپیما بدون سوخت وسیله‌ی نقلیه‌ای خاموش و بی‌حرکت است که کاری از آن برنمی‌آید، زیرا سوخت همان قدرتی است که فضاپیما را بلند می‌کند. در مورد افکار و گفتارتان نیز به همین منوال است.

افکار و گفتار شما وسایل نقلیه‌ای هستند که بدون احساسات نمی‌توانند کاری از پیش ببرند؛ زیرا احساسات شما قدرت افکار و گفتارتان هستند! این را من نمی‌گویم قانون جذب می‌گوید.

اگر فکر می‌کنید: “نمی‌توانم رئیسم را تحمل‌کنم.” آن فکر بیانگر احساس منفی قوی‌ای است که نسبت به رئیستان حس می‌کنید و آن احساس منفی را از خود بروز می‌دهید. درنتیجه روابطتان با رئیستان روزبه‌روز بدتر می‌شود.

خوب یعنی خوب

بیشتر مردم می‌دانند که احساس خوب و بد داشتن چه حسی دارد اما نمی‌فهمند که در بسیاری از مواقع دارند با احساسات منفی زندگی می‌کنند. مردم فکر می‌کنند احساس بد یعنی احساس منفی شدید ولی قانون جذب این را نمی‌گوید.

اگر بیشتر مواقع حس می‌کنید بد نیستید شاید فکر کنید آن احساس بد نبودن احساس مثبتی است زیرا درواقع احساس بدی ندارید. اگر احساس واقعاً بدی داشته‌اید و اکنون حس می‌کنید بد نیستید پس به‌طورقطع احساس بد نبودن بسیار بهتر از احساس خیلی بد بودن است. اما بیشتر مواقع احساس بد نبودن هم احساس منفی است.

قانون جذب چیست ؟ این قانون می‌گوید:

احساس خوب یعنی احساس خوب! احساسات خوب یعنی شما شاد، مسرور، هیجان‌زده، مشتاق یا پرشور هستید. وقتی احساس می‌کنید بد نیستید، معمولی هستید، یا درواقع اصلاً حس خاصی ندارید، آن‌وقت زندگی‌تان بد نخواهد بود، معمولی خواهد بود، یا اصلاً چندان خاص نخواهد بود! احساسات خوب یعنی واقعاً احساس خوبی داشته باشید، و احساس واقعاً خوب آن چیزی است که زندگی واقعاً خوب را به ارمغان می‌آورد.

نکات مهمی که در مورد قانون جذب باید بدانید
۱- شما با فکر کردن به هر چیزی می توانید آن را به سمت خود جذب کنید، حتی اگر آن ها را نخواهید. پس مراقب جذب ناخواسته ها باشید.
۲- شما همواره تمام اتفاقات خو و بد را طبق افکار خود تجربه می کنید. پس اگر می خواهید اتفاقات خوب را جذب کنید، باید افکار مثبتی در سر داشته باشید.
۳- هر چقدر که بیشتر بر روی مسائلی تمرکز کنید آن ها به مراتب قوی تر می شوند. پس تلاش کنید که تمرکز خود را روی مسائل خوب و مثبت معطوف کنید.
۴- سعی کنید به جای این که بیش از حد برای تصمیم گیری فکر کنید به احساسات خود اعتماد نمایید؛ به عبارت دیگر بهتر است که به ندای قلب خود گوش کنید. مطمئن باشید که با این کار پشیمان نخواهید شد.
۵- تفکر محدود را رها کنید و به این باور برسید که موفقیت یک منبع نامحدود است؛ بنابراین هرکسی می تواند موفق باشد. پس حسادت را کنار بگذارید چون موفقیت دیگران نمی تواند موفقیت شما را محدود کند.
۶- باور داشته باشید که اگر دیگران با شما رابطه خوبی ندارند، فقط و فقط خودتان باعث آن شده اید. مطمئن باشید که با تغییر دیدگاه های منفی خود می توانید روابط بهتری با دیگران داشته باشید.

همیشه و در همه حال قانون جذب کار خود را انجام می‌دهد. فقط ما باید تعیین کنیم که موارد مثبت را جذب کنیم یا موارد منفی را.

 

برگرفته از کتاب قدرت

نوشته راندا برن

23 نظر
 1. عطیه می گوید

  و فقط ممنون…

 2. ناشناس می گوید

  مخلوقات هر چه که دارند محدود و تا یک اندازه ای است ،خداست که بی انتهاست در همه صفات نیک.
  قانون جذب تا جایی طبق اراده و خواست خود فرد است اصل این است که هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد ، ان شاءا…
  و اون جمله ای که از حضرت عیسی گفته شد ممکن است تحریف شده باشد مثل انجیل که تحریفش کرده اند.

 3. ستاره پرنور می گوید

  سلام با تشکر از لطفتون بابت این همممممه کمک . من چند سال قبل در کنکور دقیقا رتبه و رشته دل خواهم قبول شدم در دانشگاه شاگرد برتر بودم. چون باور داشتم. مشکلات سختی که تحملش برای یک روح بزرگ قابل تحمله پشت سر گذاشتم و حتی به مرز خودکشی رسبدم ولی من به اون لحظه ای که به خودم گفتم دیگه بسه خسته شدم رسیدم و یک جمله منو خیلی آروم کرد اینکه گفتم اگر من زنده ام برای هدفیه. من اجازه ندارم جای خدا تصمیم بگیرم. مدتی بود اهداف بزرگی که همیشه در سر داشتم فراموش کرده بودم خداروشکر با کانال شما آشنا شدم و دوباره در مسیر قرار گرفتم و در مدت چند روز هم کار خوب پیدا کردم و حسم به زندگی عالیه

 4. ستاره می گوید

  سلام با تشکر از لطفتون بابت این همممممه کمک . من چند سال قبل در کنکور دقیقا رتبه و رشته دل خواهم قبول شدم در دانشگاه شاگرد برتر بودم. چون باور داشتم. مشکلات سختی که تحملش برای یک روح بزرگ قابل تحمله پشت سر گذاشتم و حتی به مرز خودکشی رسبدم ولی من به اون لحظه ای که به خودم گفتم دیگه بسه خسته شدم رسیدم و یک جمله منو خیلی آروم کرد اینکه گفتم اگر من زنده ام برای هدفیه. من اجازه ندارم جای خدا تصمیم بگیرم. مدتی بود اهداف بزرگی که همیشه در سر داشتم فراموش کرده بودم خداروشکر با کانال شما آشنا شدم و دوباره در مسیر قرار گرفتم و در مدت چند روز هم کار خوب پیدا کردم و حسم به زندگی عالیه

 5. hadi-bidi@yahoo.com می گوید

  سلام غفوری هستم
  خدمت استاد شریفی.
  فقط بابت شروع دوره توضیح بدید چجوری باید ثبت نام کرد. تو سایت چیزی مشخص نیست

  برای انکه ایمان دارد هرچیزی ممکن است

  با سپاااااااااااااااس فراااااااااااااااااوان

 6. hadi-bidi@yahoo.com می گوید

  سلام
  خدمت استاد شریفی.
  فقط بابت شروع دوره توضیح بدید چجوری باید ثبت نام کرد. تو سایت چیزی مشخص نیست

  برای انکه ایمان دارد هرچیزی ممکن است

  با سپاااااااااااااااس فراااااااااااااااااوان

 7. سمیه می گوید

  سلام اقای شریفی جذاب
  من فقط میخوام تشکر کنم از این حس خوبی که از شما میگیرم . خیلی دوستون دارم

 8. www.dokhtar.sharghi134@yahoo.com می گوید

  سلام امیداورم روز عالی داشته باشید.شما قانون های زیادی تعریف کردید اما بنده اگ بخوام مرد زندگیم رو جذب کنم چجور ر باید حسش کنم با اینکه خیلی چیزها رو از این طریق و قانون جذب بدست اوردم اما در مورد این موضوع واسم خیلی گنگ و نامفهوم لطفا کمکم کنید .تشکر

  1. www.dokhtar.sharghi134@yahoo.com می گوید

   سلااااااااااام و ظهربخیری پر از انرژی عالییییییی وخاص به استاد یکی یه دونه باحال.آقای شریفی من چندماهی انگار مغزم حال نداره خواب الوده و دلم میخوواد تو لاک خودم باشم.که این مساله باعث کم اراده شدن کارهام میشه اما درونم بمب انرژی و هدف های زیادی دارم اما اون حالتی که گفتم مانعم میشه سعی کردم این حالت کمترشه اما..لطفابا تجربه و صحبتهای دلنشینتون کمکم کنید.مقسییییییییی

 9. ابی می گوید

  سلام جناب شریفی
  با سپاس از زحمات شما و دوستان گرامی بابت سایت ، کانال و دوره
  دو تا سوال داشتم
  ۱- بعد از چند بار گوش دادن به فایل صوتی شما بنده در همون مورد ( بعنوان مثال مراحل یادگیری ) تحقیق میکنم از سایت های مختلف ( سایت های خارجی به زبان انگلیسی) و سعی میکنم با مطالعه رو همین بخش اطلاعات خود را بالا ببرم که این کار به فهم من از موضوع خیلی کمک میکنه به نظر شما کار درستیه؟
  ۲- با اینکه شما بارها اعلام کردین نیازی به کتاب نیست و من هم کاملا با شما موافقم باز بعضی از دوستان علاقه دارن به خواندن کتاب های توصیه شده شما .. بنده نظرم اینه که بجای خوندن کتاب ،بیشتر تو مفاهیم ارائه شده در دوره تمرکز کنن و بهش بیشتر فکر کنن و از همه مهمتر صبر و صبر و صبر داشته باشن. شما با نظر من موافقین؟ اگر باز یه کوچولو تو فایل صوتی توضیح بیشتری بدین فک کنم مطلب بیشتر جا بیوفته
  پیشاپیش از لحن نوشتاری غیر رسمی عذرخواهی میکنم دوست داشتم حس کنید دارم صوتی سوالاتم رو می پرسم
  پایدار باشین

 10. amir.abadeh@chmail.ir می گوید

  سلام خسته نباشید ،
  مگه قرار نشد سوالات در بخش پرسمان باشه ؟؟؟؟
  پس چرا نه جواب داده میشه نه تایید میشه؟؟
  من سوالم خیلی واجبه !!

 11. محسن می گوید

  سلام
  دوتا نظر همین قسمت گذاشتم همچنان پس از گذشت روزها در انتظار تایید مدیره!
  خیییییییییییلی مخلصیم

 12. محسن می گوید

  سلام
  دوتا نظر همین قسمت گذاشتم همچنان در انتظار تایید مدیره!
  خیییییییییییلی مخلصیم

 13. ترنم می گوید

  یه سوال دیگه دوره قرار بود ۱۵ خرداد شروع شه . تاریخ جا بجا شده؟ ما منتظریم

 14. ترنم می گوید

  سلام آقای شریفی عزیز.من تقریبا ۸۰ درصد حرفام مثبته . کتاب زیاد میخونم اما اتفاقات زندگیم با اینا نمیخونه. نمیدونم چیکار کنم ؟ مشکل مالی دارم . روابطم که ماشالله. تو خونه مسخرم میکنن بس کن چقد کتاب میخونی جمله مثبت میگی. کو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میخاستم کمکم کنید چیکار کنیم؟ شما میگین ارتعتش مثبت چجوری به سلامتی به پول به روابط که الان بهم ریخته س ارتعاش مثبت بدم؟ اصلا جنس ارتعاش به هر کدوم از اینا چجوری؟ ممنونم

 15. محسن می گوید

  آقای شریفی عزیز سلام
  من از فایل های صوتی و تصویری رایگان بعضی همکاراتون هم استفاده کردم و قبل از شما بسیاری از مسایل رو از دیگر همکاراتون آموختم.
  اما چیزی که حسی بدی به من میداد نسبت به بعضی از این به اصطلاح اساتید این بود که بعضی هاشون راجع به اعتقادات مذهبی ما اظهار نظر گستاخانه داشتند.مثلا یکی از این افراد که نام استاد رو یدک می کشندبرخی اعمال حج رو خرافی میدونند یا زیاد به توسل به ائمه اعتقاد ندارند و همچنین گریه برای امام حسین ع ! و خیلی از مسایل اعتقادی دیگه.(هرچند که من از این آقایون چیزی یاد گرفتم و مدیون شون هستم) اما واقعا به این دلایل نمیتونم به این افراد استاد بگم!
  آقای شریفی عزیز من امید وارم شما مثل این افراد نباشید و چیزی نگید که خلاف باورهای مذهبی افراد باشه.
  از سادگی و فروتنی شما حین ضبط فایل هاتون فوق العاده لذت می برم.
  واقعا دوستتون دارم و اینکه تازه با شما آشنا شدم و در حال زیر و رو کردن سایت و کانال فوق العاده تون در تلگرام هستم.عاااااااااااشق فایل هایی هستم که در اون راجع به ارتعاش حرف میزنید.
  ان شاالله همیشه سرافراز و سلامت باشید

 16. محسن می گوید

  سلام و درود
  من واقعا از کانال تلگرام تون ذوق زده شدم.واقعا عالی هستید.
  صحبت درباره ی ارتعاش رو خیلی خیلی دوست دارم.
  آقای شریفی از شما ممنونم.شما با صحبت هاتون در کانال خون تازه ای برای رسیدن به اهدافم در رگهام تزریق کردید.
  ان شاالله خیر دنیا و اخرت رو ببینید

 17. صبا رضايي می گوید

  اقای شریفی من چیکار کنم وقتی تصویرسازی میکنم و مینویسم و درباره ارزوم حرف میزنم احساسش کنم؟؟؟من حال و هوا و حسم عوض نمیشه چیکار واقعا احساس کنم دارمش؟؟؟اقای شریفی چرا وقتی راجع ب یک موضوعی کلی استرس داریم و سوالات رگباری منفی ذهنمونو پر میکنه اون اتفاق مثبت میفته و بعدش با خودم میگم اصلا ارزش این همه فکر و نگرانی نداشت چرا با وجود نگرانی و ترس زیاد درباره یک مساله اون مثبت اتفاق میفته اینجا قانون جذب چطوری عمل میکنه؟؟؟؟؟ ولی وقتی خیلی امیدوارم و دلمو خوش میکنم که بهترین نتیجه رو میگیرم برعکس میشه و جالب پیش نمیره و حالم گرفته میشه ؟؟؟

 18. صبا می گوید

  اقای شریفی من چیکار کنم وقتی تصویرسازی میکنم و مینویسم و درباره ارزوم حرف میزنم احساسش کنم؟؟؟من حال و هوا و حسم عوض نمیشه چیکار واقعا احساس کنم دارمش؟؟؟اقای شریفی چرا وقتی راجع ب یک موضوعی کلی استرس داریم و سوالات رگباری منفی ذهنمونو پر میکنه اون اتفاق مثبت میفته و بعدش با خودم میگم اصلا ارزش این همه فکر و نگرانی نداشت چرا با وجود نگرانی و ترس زیاد درباره یک مساله اون مثبت اتفاق میفته اینجا قانون جذب چطوری عمل میکنه؟؟؟؟؟ ولی وقتی خیلی امیدوارم و دلمو خوش میکنم که بهترین نتیجه رو میگیرم برعکس میشه و جالب پیش نمیره و حالم گرفته میشه ؟؟؟

 19. صبا می گوید

  سلام اقای شریفی میشه جواب سوال منو صوتی بدین در کانال ، منتظرم

 20. a.y می گوید

  سلام آقای شریفی نمیدونم جطوری ازتون تشکر کنم تا قبل از کانال پرورش جذب فقط در نگرانی غوطه ور بودم باورتون نمیشه بشدت افسرده و نا امید بودم همیشه جنبه غیر مثبت میدیدم اما الان یک هفته س اگه تمام دنیا هم باهام ساز مخالف بزنن ذزه ای از آرامشم کم نمیشه فقط به مشکلاتم میخندم اصلا بحساب نمیارمشون …. اصلا جر و بحث ندارم فقط میخندم و میگم که قبلا طوری زندگی میکردم با اون حالات منفی ….
  فقط ی سوال دارم من مرتب فایل صوتی رو گوش میدم و تمرینات رو مکرر انجام میدم شبا خواب رویاهامو عیناا میبینم همون خونه ای که تصور میکنم همسر دلخواهم هر ی که روی تابلو آرزوهام گذاشتم …. آیا خواب میتونه ی نشونه باشه که به خواسته هام میرسم

 21. علی می گوید

  سلام آقاى شریفى، خسته نباشید…
  من میخواستم ببینم که چطور آدم میتونه تو کارى که دوست نداره موفق بشه ؟؟
  مثلاً الان من پیش دانشگاهى هستم و از درس عربى خوشم نمیاد…
  ولى مجبورم که بخونمش تا به یه هدف عالى برسم…
  این در حالیه که من به درس دینى علاقه دارم و ٩٠٪‏ میزنم…
  الان قشنگ ارتعاش منفى رو که براى عربى میفرستم میفهمم ولى نمیتونم جلوش رو بگیرم…
  من قبول دارم که اگه کارى رو دوست داشته باشیم توش موفق میشیم…
  ولى تو یه کار اجبارى چطور موفق شیم ؟
  ارادتمند شما ، على سلیمى :-))

  1. admin می گوید

   سلام

   شما به جنبه هایی که دوست دارید توجه کنید مثلا نمره گرفتن را که دوست دارید؟ برای نمره بخوانید. اگر شما این درس را دوست ندارید چون به سختی یا بدقلق بودنش توجه میکنید و همه جا ازش بد میگید.

   موید باشید

یک نظر ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوره پرمخاطب موفقیت ( کارشناس جذب شوید )
اطلاعات بیشتر و ثبت نام