راز جذب ثروت

آموزش قانون جذب,قانون جذب پول,قانون جذب ثروت
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 125 امتیاز : 4.4]

قانون جذب ثروت چیست؟

در قانون جذب ثروت مهم نیست که کار شما چیست. شما اگر این قوانین را به کار ببرید، قطعا در زمینه ثروت به رشدی فراتر از آنچه الان به ذهنتان می رسد خواهید رسید.

چگونه ثروتمند شویم ؟ یکی از قوانین ثروت این است که یا عاشق کاری باشید که انجامش می دهید و یا کاری انجام دهید که عاشق اش هستید. حس خوب شما باعث می شود کارایی شما چند برابر شود. بتوانید ایده های خوب در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. چرا که ایده وقتی به سراغ شما می آید که کارتان را در قلب تان داشته باشید و به کار خود عشق بورزید. اگر در کارتان عشق نباشد، انرژی و انگیزه هم نیست.

یکی دیگر از قوانین جذب ثروت که به عقیده من هیچ روش سریع تر دیگری برای جذب ثروت وجود ندارد این است که بابت هر پولی که وارد زندگی تان میشود شکرگذار باشید. کسانی که شکرگذار نیستند بدترین وضعیت مالی را دارند.

باید بابت تک تک پول هایی که وارد زندگیتان می شود خدا را شکر کنید. بابت تک تک معاملاتی که انجام میدهید و در آن سود می کنید خدا را شکر کنید، یک چیز ارزان می خرید خدا را شکر کنید، یک هدیه دریافت می کنید خدا را شکر کنید … و خدا را واقعا از ته دل تان شکر کنید.

اگر میخواهید پول وارد زندگیتان شود، باید پول را دوست داشته باشید. پول واقعا دوست داشتنی است و چیزی که گاها ما را از پول دور می کند همین دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و این باعث میشود ما به پول نرسیم.

 

 

آیا از قانون جذب برای ثروت استفاده می‌کنید؟

دربا‌ره‌ی پول چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می‌گویند پول را دوست دارند، اما اگر به‌اندازه‌ی کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آن‌وقت به‌طور یقین نسبت به پول احساس خوبی دارد.

اگر نگاهی به دنیای اطرافتان بی اندازید، خواهید دید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی ندارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود 10 درصد از مردم است. تنها تفاوت میان ثروتمندان و سایرین این است که آن‌ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می‌دهند. به همین سادگی؛  جذب ثروت همین است.

 

چرا قانون جذب ثروت کار نمی‌کند؟

دلیل اینکه بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند این است که در موردش عقاید منفی دارند، و آن عقاید منفی وقتی بچه بوده‌اند به خورد ذهن ناخودآگاهشان داده‌شده است. عقایدی مانند “پول کثیفه” “پول فساد میاره ” “آدم‌های ثروتمند صادق نیستند” “پول خواستن معنوی نیست” و … .

وقتی بچه‌اید هر چه والدین، معلم‌ها یا جامعه بگویند می‌پذیرید. و بنابراین بدون این‌که متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول بزرگ می‌شوید.

“زمانی که پی ببرید هیچ کمبودی وجود ندارد، تمام دنیا از آن شما می‌شود.”

                                                                                                                        لائوتسه

                                                                                                           بنیان گزار مکتب تائو

پول را به خودتان بچسبانید

وقتی نسبت به پول احساس خوبی نداشته باشید آن را دفع می‌کنید. در این صورت هرگز به شما نخواهد چسبید. حتی وقتی پولی اضافه که انتظار دریافتش را نداشته‌اید به دستتان می‌رسد، متوجه می‌شوید که در چشم بر هم زدنی از دستتان رفته است. قبض‌های رقم درشت‌تر برایتان می‌آید، و سایل خراب می‌شوند، انواع و اقسام شرایط پیش‌بینی‌نشده اتفاق می‌افتد، همه‌ی آن‌ها دست‌به‌دست هم می‌دهند تا جیبتان را خالی کنند و پول را از دستتان درآورند.

پس چه چیزی باعث می‌شود پول بماند؟ عشق! عشق نیرویی جذب‌کننده است که پول می‌آورد، و همین عشق قدرتی است که باعث می‌شود پول بچسبد.

 

راه سریع قانون جذب ثروت

اگر پول چندانی ندارید، پس دریافت قبض‌ها به شما احساس خوبی نمی‌دهد. اما لحظه‌ای که به یک قبض رقم درشت واکنشی منفی نشان می‌دهید، احساسات بد از خود ساطع می‌کنید، و به‌طور یقین قبض‌های بزرگ‌تری دریافت خواهید کرد.

هر چه بدهید همان را دریافت می‌کنید. مهم‌ترین مسئله این است که وقتی قبض‌هایتان را می‌پردازید راهی پیدا کنید هر راهی تا احساس خوبی داشته باشید. هرگز وقتی احساس خوبی ندارید قبض‌هایتان را نپردازید، زیرا تنها قبض‌های بزرگ‌تری را سمت خودخواهید کشید.

برای تغییر آنچه احساس می‌کنید، باید قدرت تصورتان را به‌کارگیرید و قبض‌هایتان را به چیزی که باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشید مبدل سازید. می‌توانید تصور کنید آن‌ها درواقع قبض نیستند بلکه در عوض تصمیم گرفته‌اید از سر خوش‌قلبی به شرکت یا شخصی به خاطر خدمات فوق‌العاده‌اش پول بدهید.

“به شما نه بر اساس کار یا وقتتان بلکه بر اساس میزان عشقتان پاداش داده می‌شود.”

                                                                                                                   سنت کاترین

                                                                                                    فیلسوف و عالم کلیسای کاتولیک

 

نگرانی و ثروت

بیشتر مردم وقتی حقوق می‌گیرند حتی آن موقع هم احساس خوبی ندارند زیرا نگران‌اند چطور کاری کنند که حقوقشان تا آخر ماه دوام بیاورد. آن‌ها هر بار که حقوق می‌گیرند فرصتی باورنکردنی برای عشق بخشیدن را از دست می‌دهند. وقتی مقداری پول دستتان می‌رسد، مهم نیست چقدر ناچیز است، شکرگزار باشید! یادتان باشد، برای هر چه شکرگزار باشید چندین برابر می‌شود. با نگرانی ثروت خود را از بین نبرید.

همیشه از قانون جذب ثروت استفاده کنید.

از هرلحظه‌ای که با پول سروکار دارید استفاده کنید تا با داشتن احساسی خوب پول را چند برابر کنید. وقتی پول می‌پردازید عشق را احساس کنید تا ثروت را با قانون جذب بدست آورید

 

بازی جذب ثروت

می‌توانید این بازی را انجام دهید تا هر بار که با پول سروکار دارید نسبت به آن احساس خوبی داشته باشید. یک اسکناس ده‌هزارتومانی را بردارید روی آن را سمت مثبت و پشت آن را سمت منفی در نظر بگیرید. هر بار که پول به دستتان رسید عمدا سمتش را برگردانید تا رویش به شما باشد و به خودتان یادآوری کنید که در بازی جذب ثروت هستید و باید به پول زیاد احساس خوبی داشته باشید.

  آموزش قانون جذب,قانون جذب پول,قانون جذب ثروت

 

هنگامی‌که برای چیزی پول پرداخت می‌کنید، وقتی پول یا کارتتان را می‌دهید، برای کسی که آن را می‌گیرد برکت و فراوانی پول را تصور و دعا کنید. هر چه ببخشید همان را دریافت خواهید کرد.

از اینکه دیگران ثروت جذب کرده‌اند خوشحال باشید

یادتان باشد، هر بار که می‌شنوید کسی پول بیشتر یا موفقیتی کسب کرده، به وجد بیایید، زیرا بدین معناست که شما نیز روی همان طول موج هستید! این نشانه ایست که شما روی طول موج خوبی قرار دارید، بنابراین طوری به وجد بیایید انگار برای خود شما اتفاق افتاده، زیرا واکنش شما به اخبار اهمیت دارد. اگر برای فرد دیگری با شادی و هیجان واکنش نشان دهید، دارید به پول و موفقیت بیشتر برای خودتان پاسخ مثبت می‌دهید.

یادتان باشد بر اساس نکات سایت قانون جذب پرورش افکار اگر به ثروت فکر کنید و احساسش کنید جذبش می‌کنید و اگر به بدبختی‌ها فکر کنید همان‌ها را جذب می‌کنید.


43 نظر در مورد مقاله “ راز جذب ثروت
 1. سمیه هستم :

  سلام اقای شریفی عزیز واقعا ازتون تشکر میکنم اول از خدا تشکر میکنم که شما معجزه قانون جذب و افرید افرید که دستان هم نوعانتون و بگیرین خدایا سپاس گذارم بابات اقای امیر شریفی عزیز
  استاد بزرگوارطعم خوشبختی مهربانی و لذت و دارم احساس میکنم میدونم بهمین زودیا میتونم سلامتیم هم بدست بیارم


 2. سميرا :

  سلام اقای شریفی فقط اینو بگم که روز ٣۶ام بازی فراوانی ام و هیچ مغازه ای در شهر نیست که قیمتش برام دست نیافتنی باشه
  حس خوب میگیرم ازاجناس مغازه ها ,گاها خوابشم میبینم

  مرسی
  مرسی
  مرسی


 3. طیبه السادات حسینی :

  سلام. من طیبه هستم . خیلی ممنونم . خیلی از اینکه علمتون رو در اختیار ما می گذارید.


 4. arti :

  سلام اقای شریفی طبق معمول عااالیی هستید بی نهایت . شما تو فایل صوتی غاز گفته بودید ایران کشور خوبیه خب کشور خودمو دوست دارم واقعا ولی غربم بعضی کشورای پیشرفته خب بد نیستن دیگه☺️ مخصوصا اونا که فرهنگ کتابخونیشون خیلی جلو هست مثلا یه کشوری بود یادم نیست کدوم کشور صندلیاشونو به شکل کتاب ساخته بودن واقعا اصن ادم به شوق میومد برا کتابخونی برام خیلی جالب بود . ایرانو دوست دارم حالا من گفته بودم میخوام خارج تحصیل کنم و موفق شم اصلا اینطور نیست که میخوام برم و کلا بمونم اونجا فقط بعضی فرهنگاشونم دوست دارم مثلا خود ژاپن که همه چیشون از رو نظمه و خیلی دقیقن . خیلی حرفاتون زیباست و رومم تاثیرای خوبی گذاشته من از طریق حرفای شما با قانون جذب اشنا شدم و دارم پل خوشبختیمو میسازم و تصمیم گرفتم انشالله با توکل به خدا به اون درجه ای که میخوام رسیدم الویتم رسیدگی و صله ارحام به بچه های ییتیم و فقیر و سالمندان مخصوصا تو ایران باشه چون از وقتی دیدمشون مخصوصا بچه بودم دیدمشون جگرم سوخته الانم که دارم میگم اشک تو چشام جاری میشه امیدوارم و میدونم که میرسم به اون چیزی که میخوام و به امید اینکه یروز خبرشو بدم بهتون . اسممو نخونید مرسیی . خسته نباشید .


 5. بهاره :

  سلام خدمت جناب آقای شریفی محترم. اینقدر قابل احترام و دوست داشتنی هستید که نمیدونم چطوری عنوان کنم . من چند هفته پیش با کانالتون آشنا شدم. توی دوره 28 روزه هستم،روزهای آخر و همین که حال و روزم بهتر شده بسیاربسیار ازتون سپاسگزار و قدردانم. متاسفانه قادر به خرید دوره نیستم ولی قصد دارم همینها رو مجددا و مجددا گوش بدم و اجرا کنم. خواسته های زیادی دارم که به وقتش حل میشن ان شالله ولی همین حالم که نگرانیهام کمتر شده که البته در مورد درس خوندن بچه هام هست اکثرا،جای تشکر و خداقوت و قدردانی داره.
  منم مثل سوالای دوستان توی کانال، یه وقتایی نمیتونم حس تشکر و سپاس رو از ته دل برآورده کنم ، این وقتا سپاسگزاریو موکول میکنم به مثلا 2 ساعت بعد و نتیجه هم میگیرم. به نظرم ساعتش مهم نیست مهم حس عمیقشه و این ممکنه هر تایمی از روز باشه. تشکر میکنم از صحبتهایی که میذارین چون مثل درس میمونه. ان شالله منم میتونم به اهداف و آرزوهام برسم
  ممنون و متشکرم از همه زحماتتون
  بهار


 6. علی :

  سلام آقای شریفی
  من می خوام استاد قانون جذب بشم .
  من می خوام تمام زندگی خود رو با قانون جذب تنظیم کنم .
  من نصف تمام فایل های کانال رو گوش دادم . و شبانه روز دارم بقیه اش رو گوش میدم . این ها تموم میشه میام برای دوره ثبت نام میکنم .
  کمک کنید که من استاد قانون جذب بشم .
  ممنونم


 7. علیرضا :

  باتشکر از مطالب بی نظیرتون


 8. علیرضا :

  سلام اقای شریفی عشق باتشکراززحماتتون


 9. arti :

  بخدا اصن سابقه نداشت همچین جوگیر شم یجوری خوشحالم خدایی شدم اهنربا بازم ممنون نمیدونم چجور تشکر کنم اصن


 10. arti :

  سلام واای خدایا اقای شریفی واقعا ممنونم ازتون این روزا ای جذب میکنم چیزای خوب روو واقعا اصن کیف میکنم از اول فایلای صوتی رو دارم گوش میدم تو پاسخ به سوالات 27 سوالی بود در مورد یادگیری زبان همونو جذب کردم خدایا شکرت . صبحا که پا میشم درس بخونم اول دو تا از فایلاتون گوش میدم بعد شروع میکنم واقعا اصن یه انرژی یه انگیزه ای میدید که خیلی ممنونم بابت زحماتتون خیلی عالیه انشالله که همیشه سلامت باشید .


 11. fatemeh :

  سلام خدمت جناب آقای شریفی
  فقط می خوام شکر کنم اول از خدا و بعد از شما که باعث شدید دیدم به زندگی خیلی تغییر کنه من مدت کوتاهیه که با سایت شما آشنا شدم ولی حس خیلی بهتری پیدا کردم احساس قدرت بیشتری در زندگی ام دارم شروع کردم به نماز خوندن البته قبلا هم می خوندم اما کاهل بودم ولی می خوام شروع تغییرات در زندگی ام با خوندن نماز باشه خیلی خیلی ممنونم ازتون


 12. الهام :

  سلام آقای شریفی من میخام اعلام کنم که بدون اینکه در دوره ی کارشناس جذب شرکت کنم حس میکنم با همون فایلهای داخل کانال های تلگرام یک کارشناس جذب شدم و احتمالا میتونم به هر سوالی در مورد جذب جواب بدم…حتی فکر میکنم بعضی از سوالهای دینی رو هم بتونم جواب قانع کننده ای بدم…فکر میکنم اینکه بدون شرکت در دوره بشه همچین ادعایی کرد نشون از کامل بودن صحبتهای شما و فایلهای شما در کانال هستش…از شما بسیار سپاسگذارم…


 13. امیرعلی :

  آقای شریفی میخواستم باهاتون یه صحبت کوچولو کنم من به شما ایمان آوردم مخصوصا ویس در آغوش خدا
  باهاتون صحبت نکردم چند در صدی تغییر کردم
  تو کانالتون هستم


 14. موسی سلمانی :

  باسلام وخداقوت آقای شریفی من چند روزکه بطور اتفاقی باسایت شما آشنا شدم وتوی این چند قانون جذب ثروت شمارو گوش دادم بنظرم خیلی قوانین خوبی بودن ومن هم دارم باقی مجموعه های قانون جذب وارتعاش وغیره را از سایتتون دانلود کردم ودرحال عمل به گفته های شما هستم با سپاس فراوان ودست شما همیشه پراز طلا باشد چون عقیده دارم از اسفتاده ازکلماتی که از دردوغیره استفاده میشود باعث جذب همون کلمات میشه


 15. رهام :

  سلام . و ممنونم بابت مطالب زیبای شما . من متاهل هستم و یه پسر 4 ساله دارم و همسرم الان سه سال بیکاره و تمام مخارج زندگی به تنهایی رو دوش خودمه . خیلی دارم تلاش میکنم شوهرم رو سوق بدم به سمت کار ولی متاسفانه همسرم همش دنبال کارهایی میگرده که پول فراوان داشته باشه و توقعات بالایی داره . بارها براش کار پیدا کردم ولی اصلا راضی به کارهایی شرکتی نمیشه . در صورتی که قبلا خودش تو شرکت کار میکرد و با این درامد راضی بود
  من خودم مترجم زبان هستم و. خرج زندگی را از ترجمه کردن در میاورم . خیلی هم تلاش میکنم ولی اصلا تلاشم نه در کار خودم تاثیری چندانی نداره . هر چی کار میکنم برای خودم هیچی نمیمونه اخرش فقط خستگی کار برای خودم میمونه
  خیلی زحمت میکشم نه از درامدم راضی ام . نه از کار همسرم .قبلا همسرم خیلی خوب بود . تو شرکتی کار میکرد ولی متاسفانه دیگه باهاش قرار داد نبستن بعد اون افتاده رو دنده لج . همش دنبال کارهایی هست که نیاز به سرمایه زیادی داره ولی متاسفانه سرمایه نداره که بتونه کارش رو شروع کنه .


 16. نگین :

  سلام خسته نباشید
  من میخوام تازه وارد مبحث قانون جذب بشم پیشنهادتون چیه؟کتاب خاصی رو شروع کنم یا فایل های صوتیتون رو برای شروع گوش کنم یا مثلا فیلم راز رو ببینم؟


 17. پیام :

  سلام. عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای امیر شریفی عزیز. بنده یک شرکت بازرگانی و صنعتی دارم خانم هستم یکسال و نیم شروع به کار کردم. خیلی کارم دوست دارم. اما عیلرغم تلاش زیاد و پشتیبانی شریکم اونقدر ها که دلم میخاد سود بزرگ ندارم. نتایج خوب بود از منفی به بالای صفر رسیدیم. منظورم عدد کارم. اما هنوز خیلی راه تا صد شدن داریم. کار کردن در بازار خیلی دوست دارم. خواهش می کنم در موارد زیر یک کمک به من بدید.
  اولا چطور میتونم اعضای کانال تلگرام شرکتم زیاد کنم؟
  دوم اینکه اعتبار و تجربه در کار ما حرف اول میزند چطور میتونم با قانون جذب، جذبش کنم؟
  سوما خودتون همیشه میگید عاشق کارتون که باشید و عمل هم بکنید نتایج عالی میگیرد حالا من برای درآمد بالا چیکار کنم وقتی دو فاکتور بالا رو هم دارم؟
  خواهش می کنم کمکم کنید. من واقعا میخام تو کارم موفق بشم. میخام ثابت کنم یه خانوم بدون پول و پارتی و … اگر بخاد. میتونه. مرسی
  خلاصه انگیزه من وحس دورنیم خیلی مثبت . اما نتیجه زیاد نبوده. گردش حسابم میلیونی اما روی میلیارد اصلا نبوده. دوست دارم به جایی برسم که الگو خانم ها بشم. خانم ها در بازار آزاد.


 18. طاهره :

  سلام سال نو مبارک
  من تقریبا از ابتدای سال ۹۶ اتفاقی با کانالتون اشنا شدم
  تمرین بازی فراوانی که دوستان به اون اشاره کردن، چ جوریه؟ اگه ممکنه مجدد در کانال تلگرام بزارید
  سپاس


 19. ghasemifatima49@yahoo.com :

  سلام اقای شریفی.
  من نزدیک به 7 ماهه که با کانال شما اشناهیچ وقت دستم به تایپ نمیرنمیرفتیرفتبخوام زندگی گذشتموبگم.
  ایمان دارم که حرفای شما صد درصد درسته.
  یادمه یه بار یه خانوم اومنگفتین دفتر شما و گفتن وقتاییهمسرشون هیچ مشکلی نداشتن تصور میکردن که جدا شدنش.
  شما ازشون پرسیدین که چرا همچین تصوری داشتن ایشون هم گفتن نمیدووونم..
  منم نمیدونم چرا 4 سال پیش تصور میکردم که با کسی ازدواج میکنم که تو یه دهات زندگی میکنه مادرش خیلی بده برای شوهرم زن میگیره ما هیچ پولی نداریم و خونه مادر همسرم زندگی میکنیم.
  دقیقا هم همین شد
  من وارد خانواده ای شدم شهرستانی که محل زندگیشون در روستا بود در اخر هم همسرم قبلا ازدواج کرده بود و من بی خبر بودم جالب اینجا که من تصوراتم با دقت تمام جذب شد.تو تصور من رنگ در خونه ابی بود در واقعیت هم همین شد گاهی تو تصوراتم در روم قفل میشد در واقعیت هم همین شد در تصوراتم سگ هم تو روستا بود در واقعیت همین شد.
  الان جدا شدیم البته دوست داشت منو با سختی رفت مثل تصوراتم.
  از همون موقعه که جدا شدم با کانال شما هم اشنا که شدم .بعد که دیگه تو زندگیم جست جو کردم حرفای شمارو باور کردم.با قانون جذب مهریه مو گرفتم پول خوبی ام اومد دستم.حداقل دستم خالی نشد.
  دیگه طاقت اون زندگی رو نداشتم میدونم ارتعاش بهتر شدن رو دادم مدار زندگیم رو عوض کردم.با شما هم اشنا شدم..
  حالا غیر از این ها با سوالات رگ باری نتیجه گرفتم و…که از حوصله خارجه بگم.مهم اینه که این قانون داره لحظه لحظه کار میکنه.
  الان دارم برای کانون وکلا میخونم.همه کارایی که برای قبولی در کنکور گفتین رو رعایت میکنم و اطمینان دارم که جواب میده و به نتیجه میرسم.


 20. seddimah@gmail.com :

  با سلام
  من تواین چند مدت فکر میکردم با قانون جذب میشه همه چیز رو تقریبا به دست آورد اما وقتی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل و فایل تصویری باب پراکتور در این زمیمنه رو دیدم…متوجه شدم اون حس تلقین یا حس خوب نسبت به چیزی که میخوایم اون چیز رو به همین سادگی جذب ما نمیکنه اون حس خوب یا تلقین این تاثیرروی ضمیر ناخوداگاه میذاره تا برای رسیدن به اون خواسته تلاش کنه واین تلاش خود ماست که اون چیز رو جذبمون میکنه یعنی یه جور انگیزه و اراده میده به ما…نمیدونم اگر اشتباه میکنم تصحیحم کنید


 21. سولماز :

  واقعا حقیقت داره و من تجربش کردم، پدر من جزو اون افرادى که درآمد بالا داره ولى چون همیشه از ندارى مى ناله و خسیس، همیشه بایت پول نگران و گاها کم میاره و حتى به درستى از پولش استفاده نمى کنه و مى شناسم افرادى رو که نصف درآمد پدر من و دارن، اما بیشتر از پدرم خرج مى کنن و احساس رضایت دارن


 22. عباس :

  باسلام و درود
  خسته نباشید
  فقط می خواستم بدونید زمانی که فایل های صوتی شما را گوش می دهم انرژی میگیرم و آماده میشوم برای یک شروع تازه
  باتشکر فراوان


 23. adel1986@gmail.com :

  با سلام

  آقای شریفی اینکه ما نسبت به ماشین یا خونه شخصی، این ارتعاش رامی دیم که ای کاش این خونه یا ماشین مال ما بود.
  نظرتون در مورد این ارتعاش چی هست؟
  چطور باید فکر کنیم و ارتعاش مناسب داشته باشیم و متقابلا ارتعاش مناسبش را دریافت کنیم؟

  در ضمن من در دوره شما هم ثبت نام کرده ام.
  با تشکر


 24. محمدرضا :

  سلام آقای شریفی ممنون از زحماتتون. می شه یه مقدار راجع به شکستن وارونگی روانی توضیح بدید. ممنون.


 25. Firoozeh :

  سلام جناب شریفی
  یه سوال برام پیش اومده
  وقتی خدا یه آرزویی در دل انسان میزاره توانش در انسان دیده
  خوب پس چرا و


 26. Nimahbafandehh@gmail.com :

  سلام جناب شریفی خسته نباشید ممنون از زحماتتون میخواستم راجع به علم nlp ازتون سوال کنم تقریبا همین کاری نیست که ما توی دوره میخوایم با شما انجام بدیم یا نه تغییر ضمیر ناخوداگاه یا نه کلا متفاوت و اینکه اصلا فایده داره چون من توو دوره شما هستم ؟؟ البته من به شما ایمان صد در صد دارم فقط سوالم برای چنتا از دوستام بود…. ویه سوال دیگه که خیلی ذهنمو مشغول کرده علم اسامی با حروف ابجد هستش که میگن اگه اسمت و عوض کنی زندگیت تغییر میکنه و از این چیزا شما اینو تایید میکنید ایا؟؟


 27. نسیم :

  سلام باتشکر از زحمات خالصانه شما
  می خواستم خواهش کنم یه کانال بورسی هم بزنید تا از دانش شما در زمینه تحلیل تکنیکال استفاده کنیم
  و یا با بیان زیباتون تحلیل تکنیکال رو آموزش بدید
  خیلی ممنون از لطفتون


 28. حمید :

  سلام آقای شریفی
  یه سوالی داشتم
  در تمرین فراوانی اگه یه روز یادمون بره تمرین رو انجام بدیم و بخواییم تمرین رو دوباره از نو شروع کنیم میتونیم چیزهایی رو که در دوره اول تمرین خریدیم مجدد بخریم؟اینکار از سر باز کردن تمرین نیست؟


  • s.mohajeri278@gmail.com :

   می تونید چیزهایی که خریدید دوباره بخرید اما باید حس اون خرید رو هم داشته باشید نه اینکه بازی قبل رو دوباره تکرار کنید و بنویسید حس خیلی مهمه.


 29. امیرعلی :

  با سلام
  من چند وقتی است که با شما و سایت و کانال خوبتون آشنا شدم.
  میخوام باور رو برام تعریف کنید.اینکه چطور به وقوع پیوستن یک اتفاق خوب رو باور کنم؟
  درواقع میخوام بدونم اگه صرفا روی یک هدف و یا خواسته ای فقط تلقین کنم و به زبان بگم من باور دارم که این اتفاق میفته کافیه؟
  ممنون از شما


  • s.mohajeri278@gmail.com :

   نه به زبان نیست دوست عزیز، تو باید حس کنی هدف رو. مثلا اگر روی پول تمرکز کردی باید حس پولدار شدن داشته باشی باید فکر کنی : مثلا اگر خریدهای آن چنانی انجام می دی متعاقبا باید احساس لذتی که از اون خرید رو داری داشته باشی. مثلا من یه گوشی آیفون می خرم کلی ذوق میکنم و فورا برای خودم اپل آیدی می سازم و بعدش اینقدر تو اون گوشی میگردم تا از همه چیزاش سردربیارم. باید باور کنی که آیفون و خریدی مثلا بری براش قاب بخری و…


 30. آرمان :

  سلام .آقای شریفی با قانون جذب چطور میشه سیگار رو ترک کرد؟ ممنونم از راهنمایییتون.مرسی


  • s.mohajeri278@gmail.com :

   میتونین از اهرم رنج و لذت استفاده کنید.


 31. سعید :

  باعرض سلام اقای شریفی گل…..
  اقای شریفی بعداز ارزو کردن چه مدت باید روی اون ارزو تمرکز کرد وبعدمیشه دیگه ب اون ارزو فکر نکرد ورها کرد یا زمان مشخصی داره ممنون میشم صوتی جواب بدید مرسی وممنون ازشما ….


 32. سعید :

  باعرض سلام خدمت اقای شریفی بزرگوار…
  ببخشید میخواستم حس تلقین رو در قانون جذب بدونم و خواستم بدونم کتاب قدرت فکر اقای ژزف مورفی ربطی داره ب قدرت جذب ومیتونه کمک کنه اگه امکان داره صوتی جواب دهیدباتشکروخسته نباشید…..


 33. سعید :

  باعرض سلام خدمت اقای شریفی بزرگوار…
  ببخشید میخواستم حس تلقین رو در قانون جذب بودنم و خواستم بدونم کتاب قدرت فکر اقای ژزف مورفی ربطی داره ب قدرت جذب ومیتونه کمک کنه باتشکروخسته نباشید…..


 34. مهناز :

  چقدر عالی بود این مطلب
  مرسی از زحماتتون


 35. حمید :

  بسیار عالی


  • لیلا :

   سلام.وقت بخیر


   • لیلا :

    سلام آقای شریفی عزیز.ممنون بابت این اطاعاتی که تو سایت گذاشتید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *