چگونه مردان را جذب کنیم؟ قسمت دوم

آموزش قانون جذب,قانون جذب در روابط,قانون جذب دو
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 117 امتیاز : 3.9]

جذب مردان

در این لینک: چگونه مردان را جذب کنیم؟ در مورد شرایط ذهنی جذب مردان از دید قانون جذب صحبت کردم و آن را با راز جذب ثروت مقایسه کردم ولی دوستان زیادی در مورد روش‌های عملی که نیاز به تغییر ذهن نباشد در مورد جذب مردان سؤال کرده بودند که بنا به درخواست این عزیزان این مطلب را نوشتم.

مردان به‌آسانی قابل‌جذب شدن هستند

کلاً مردان بسیار ساده‌تر از زنان هستند. – زنان پیچیدگی بیشتری نسبت به مردان دارند- اگر از شرایط ذهنی و قانون جذب برای جذب مردان فاصله بگیریم، یک سری نکات وجود دارد که در صورت رعایت آن‌ها مردان جذب می‌شوند. در کل مردان مستعدتر هستند برای اینکه جذب یک نفر شوند.

مردان بیشترین اهمیت و ارزش را از موفقیت، موقعیت و احترام گذاشتن افراد مهم، در زندگی‌شان کسب می‌کنند. مردان برای تأمین مخارج خود و خانواده‌شان انگیزه درونی دارند. این محور خودپنداری و هویت مردان است. بعضی از مردان یکسره کار می‌کنند و همش احساس ناامنی می‌کنند و فکر می‌کنند باید بیشتر کار کنند تا بیشتر پول دربیاورند.

برایان تریسی می‌گوید: “مردان همیشه احساس ناامنی می‌کنند.”

 

راه اصلی جذب مردان

کلید جذب مردان ساده است. از او سوالاتی بپرسید و سپس موفقیت‌ها و باورهای او را ستایش کنید. خواهشا سعی نکنید دروغ بگویید. حرف راست به دل می‌نشیند. فیلم بازی نکنید بگردید تا واقعاً یک ویژگی که دوست دارید رو پیدا کنید بعد آن ویژگی را تحسین کنید. از او بخواهید بیشتر در مورد آن ویژگی صحبت کند.

 

اگر تحت تأثیر کارهایی که انجام داده یا می‌دهد قرار گرفتید این حس را ابراز کنید. بگذارید احساس بزرگی کند. این‌گونه شما او را جذب خواهید کرد.

نیاز اصلی مردان

زمانی که شما توانایی مردان را در کسب موفقیت و تأمین معاش خانواده تأیید می‌کنید آن‌ها جذب شما می‌شوند. وقتی زنان به مردان لبخند می‌زنند آن‌ها را شاد می‌کنند و به آن‌ها احساس امینت می‌دهند. تأکید می‌کنم این‌ها تماماً خوب است ولی بهتر است از قانون جذب عشق استفاده کنید.

هر عبارتی در تائید و تحسین موفقیت – مخصوصاً موفقیت‌های کاری – مردان آن‌ها را دلگرم می‌کند. شما با هر تحسین یک‌قدم او را به سمت خود می‌کشانید.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب کار می‌کند

 

حرص نخورید

بارها شده کسانی مردان موفق، خوش‌تیپ، تحصیل‌کرده، خوش‌اخلاق و پولدار را کنار زنان معمولی می‌بینند با حرص می‌پرسند: این‌ها چطور باهم هستند؟ یا خدا شانس بده. خدا شانس را به همه داده است بحث استفاده از شانس است. اینجاست که باور شما مهم است. اگر فکر می‌کنید حتماً باید پولدار یا جذاب و تحصیل‌کرده و … باشید تا بتوانید فردی موفق را جذب کنید دو حالت وجود دارد:

حالت اول: اگر پولدار، جذاب و تحصیل‌کرده باشید چون باورتان از شما حمایت می‌کند فردی موفق را جذب می‌کنید!

حالت دوم: اگر موارد بالا را ندارید مجبورید باور خود را عوض کنید. جذب کردن یک فرد موفق هیچ‌کدام از این موارد را نیاز ندارد.

زنانی که مردان خیلی موفق را جذب کرده‌اند فقط یک کار را به‌خوبی انجام داده‌اند: آن‌ها به آن مرد به دید یک آدم ارزشمند و موفق نگاه کرده‌اند و این‌گونه او را جذب خودکرده‌اند. البته برای این موردنیاز دارید که در مرحله‌ی اول خوب به صحبت‌های او گوش کنید.

جادوی گوش دادن

این قسمت برای جذب مرد و زن لازم است و تفاوتی نمی‌کند جنسیت طرف مقابل چیست ولی در جذب مردان حساس‌تر است زیرا اگر مردی متوجه شود که به حرف‌های او گوش نمی‌دهید دیگر

دیل کارنگی می‌گوید: “توجه شش‌دانگ به گوینده عالی‌ترین شکل جاذبه است.”

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: امواج ذهنی سابلیمینال و نقدی بر تاثیر گذاری آن

 

در اینجا 4 کلید گوش دادن را مطرح می‌کنم. این کلیدها در روابط اجتماعی، عاشقانه و کاری بسیار کاربرد دارد.

1- به‌دقت گوش کنید. به‌طور پیوسته و مداوم گوش کنید و صحبت طرف مقابل را قطع نکنید. طوری گوش بدهید انگار الآن مهم‌ترین چیز دنیا حرف‌های طرف مقابل شماست. تأکید می‌کنم فیلم بازی نکنید واقعاً گوش کنید. توجه 100% شما باید به حرف‌های طرف مقابل باشد مخصوصاً اگر دارید با یک مرد صحبت می‌کنید.

اگر در آن هنگام دارید کاری انجام می‌دهید کارتان را کنار بگذارید. همان لحظه کتابتان را ببندید. نمی‌دانید چه حس قدرتمندی رادارید به‌طرف مقابلتان منتقل می‌کنید. نشان بدهید که جذب صحبت‌های طرف مقابل شده‌اید. انگار که میخکوب شده‌اید و دارید جذاب‌ترین سخنان دنیا را می‌شنوید.

وقتی با تمام وجود به او گوش می‌دهید، و احساس خوب را نشان می‌دهید، قانون جذب و انرژی مثبت هم به کمک شما می‌آیند. طرف مقابل این حس شمارا درک می‌کند و مغز او آندروفین آزاد می‌کند که دارویی شادی‌آفرین است. این کار اعتمادبه‌نفس او را افزایش می‌دهد و بعد از چند بار مذاکره شرطی شده و حضور شمارا به اعتمادبه‌نفس مربوط می‌سازد و اینجاست که شما برایش می‌شوید یک دنیا.

آموزش قانون جذب,قانون جذب در روابط,قانون جذب دو

 

2- قبل از پاسخ دادن به سؤال مکث کنید. اگر 3-4 ثانیه مکث کنید و اجازه بدهید سکوت حاکم شود. این‌گونه سه اتفاق خوب می‌افتد:

اول: اگر او مکث کرده باشد و قصد دارد دوباره به صحبت‌هایش ادامه دهید از احترام و برخورد شما بسیار خوشحال می‌شود.

دوم: شما با مکث کردن به‌طرف مقابل می‌گویید که دارید حرف‌های او را آنالیز می‌کنید و این باعث می‌شود علاوه بر اینکه شمارا فردی باهوش جلوه دهد، طرف مقابل هم از احترامی که به حرف‌هایش می‌گذارید ممنون شما باشد.

سوم: شما به معنای واقعی کلام او را می‌فهمید. یادتان باشد قرار نیست فیلم بازی کنیم

3- سوالاتی مطرح کنید. این‌گونه منظور طرف مقابل را بهتر متوجه می‌شوید. حتی اگر منظور او را کاملاً متوجه شدید هم این سؤالات باعث می‌شود که طرف بفهمد که چقدر صحبت‌هایش برای شما بااهمیت است.

نکته طلایی: چند مطلب در مورد قدرت سؤال صحبت کردیم. اول پیشنهاد می‌کنم اگر آن‌ها را مطالعه نکردید حتماً مطالعه کنید.

 

پرسش‌های برتر – زندگی برتر

قدرت سوال برای رسیدن به موفقیت

 

در مطلب پرسش‌ها گفتم که شما با پرسش می‌توانید کانون توجه خودتان یا طرف مقابل را عوض کنید. چه چیزی بهتر از اینکه کنترل مکالمه را به دست بگیرید؟

همیشه پاسخگو به دست پرسش‌کننده کنترل می‌شود. تمام بزرگان مکالمه‌ی دنیا متخصص پرسش‌های بی‌نظیرند.

4- بازخورد بگیرید.

یک‌بار تمام صحبت‌های طرف مقابل را به زبان خودتان دوباره بیان کنید. جملاتی مثل این: “پس شما این کار را کردید و فلان اتفاق افتاد و شما هم تصمیم گرفتید که فعلاً کاری نکنید. درست است؟”

همان‌طور که گفتم مورد گوش دادن در جذب مرد و زن مشترک است. معمولاً خانم‌ها خیلی بهتر گوش می‌دهند. این را من نمی‌گویم اسکن‌های MRI می‌گوید.

وقتی زنی ارتباط برقرار می‌کند تمام هفت مرکز مغزش درگیر می‌شود. ولی مردان معمولاً دو مرکز را درگیر می‌کنند مخصوصاً وقتی‌که تلویزیون روشن باشد و اگر فوتبال پخش شود که دیگر فاجعه!

بدترین گناهی که می‌توانید انجام دهید این است که به‌طرف مقابلتان توجه نکنید. هر مردی حداقل یک‌بار از همسر خودش این نکته را شنیده که “تو به من گوش نمی‌دهی”

 

قانون جذب عشق,قانون جذب و روابط

 

 این تکنیک‌ها بسیار مؤثر هستند ولی همچنان هم هیچ‌چیز جای قانون جذب را نمی‌گیرد. به درخواست دوستان روش‌های عملی و تا حدودی فیزیکی‌تر را بیان کردم ولی قانون جذب مصداق همان مثل است که چون‌که 100 آید 90 هم پیش ماست.

یک‌بار دیگر مرور کنیم تکنیک‌های گوش دادن را: گوش کردن دقیق، مکث کردن، پرسش‌های خوب، بازخورد گرفتن.

برگرفته از مقاله‌ی برایان تریسی به نام How to attract men

 

امیدوارم که مطلب امروز برای شما مفید بوده باشد. بی‌صبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم.

حتماً در قسمت پایین نظر بدهید و این مطلب را در گوگل پلاس و فیس بوک شیر کنید تا با کمک شما ما در گوگل محبوب شویم

امیر شریفی


27 نظر در مورد مقاله “ چگونه مردان را جذب کنیم؟ قسمت دوم
 1. بهار :

  سلام آقای شریفی خیلی ممنون از فایل های زیباتون می خواستم بدونم آیا زیبایی صورت هم میشه جذب کرد باتشکر از راهنمایی تون


 2. بیتا :

  سلام.ممنون از زحمات شما.
  لطفا بهترین راه جذب همسر ایده آل را بیان کنید.


 3. آسیه :

  سلام اقای شریفی درباره فایل صوتی جذب همسر ممنون اگه بزارین من تازه با سایت و کانالتون اشنا شدم و خیلی دلم میخواد که ازدواج خوب داشته باشم و چندتا از فایلهاتونو گوش کردم که سوال دوستان بود ممنون بزارین متشکرم


 4. فرشته :

  امیر خان
  ممنونم ازت

  با اینکه مدت ها بود پای صحبت روانشناسان زیادی نشسته بودم. ولی در زندگی من تاثی زیادی داشتی

  خیلی دوستت دارم و بهترین ها رو برات آرزو می کنم
  خدا حافظ و نگهدارت باشه


 5. مهتاب جون :

  چرا آقایون زیاد دروغ میگن ؟☹

  چرا آقایون توجه شون کمه ؟


 6. رویا :

  سلام آقای شریفی.با آرزوی بهترینها برای شما…میخواستم یه سوال بپرسم…آقای شریفی من یه دختر30 ساله هستم و احساسی که به خودم دارم عالیه…من سالمم زیبا هستم حداقل 6 یا 7 سال جوونتر از سنم به نظر میام تحصیلات دانشگاهی تو یه رشته خوب دارم عاشق رشته ام هستم و میخوام ادامه بدم درسمو .خونواده بسیار خوب و خوشنامی دارم از نظر مالی هم در حدی هستم که هر چی در حد معقول بخوام برام تامینه و … واقعا حس میکنم هیچی کم ندارم خودم رو لایق بهترینها میدونم….ولی یه علامت سوال بزرگ تو ذهنمه…با اینکه همیشه دوست داشتم ازدواج کنم اما هر خواستگاری که برام میاد اول مشتاقه ولی بعد به دلیل نامعلومی ناپدید میشه اوایل اهممیت نمیدادم میگفتم من که ایرادی نداشتم ایشالا بعدی … بعدی…ولی هر بار مثل بار قبل اتفاق افتاده واقعا نمیدونم چیکار کنم؟
  من خوب میدونم چه جور همسری میخوام و خواسته ها ی عجیب غریبم ندارم کسایی مطابق خواسته ام سر راه من قرار گرفتن اما بی نتیجه بوده…پس دیگه کی؟ 25 26 27 28 29 30 سالگی هم از راه رسید من تا به حال هر چی خواستم به دست آوردم…من که احساسم به خودم عالیه کجای کارم کجای فکرم اشتباهه؟


  • توتیا :

   سلام….منم همین مشکل رو دارم


 7. سیما :

  سلام ..لطفا من چه چیزی رو بگم که افکار منفی ازم دور بشه و مشکلم با افکار مثبت جذب بشه وحل بشه..7سال دارم کلنجار میرم تا حالا حل نشده …من میخوام شوهرم بهم وفادار بشه و بهم خیانت نکنه وباخانواده ام رفت امد کنه و دوستم داشته باشه چطوری جذب کنم این موضوع رو تو روخدا بهم جواب بدهید دچار افسردگی شدم از بس فکر کردم


  • admin :

   سلام

   فایل صوتی در کانال آپلود شد در مورد موضوع شما و خیلی از دوستان

   موید باشید


 8. امید :

  سلام جناب شریفی عزیز ممنون از مطالب خوب وآموزندتون.باتوجه به اهمیت سوال پرسیدن وباتوجه به اینکه تفکرفرایندپرسشوپاسخه بنظرم اگه این بحث وبازکنین وفایل صوتی براش تهیه کنید که ابهاماتورفل کنه کمک بسیارزیادی به همه دوستان خواهدبود.سپاس فراوان


 9. mahbobeh :

  سلام.نوشته هاتونو دوست دارم.ممنون


 10. گیلدا :

  سلام …مطالبتون خیلی جالبه ……و چیزایی هست که تو زندگی روزمرمون مشاهده می کنیم و طبق رفتار و افکارمون اتفاقات پیش بینی میشن …..جدیدا این حس رو احساس کردم وبه قول فرمایش شما وقتی فکر کردن به چیزهای مثبت خوشاینده چرا باید به چیزای بد ..افکار منفی فکر کنیم ! و نظر شخصی من اینه که وقتی بتونیم خودمون رو اصلاح کنیم و با هر عمل بدی خودمون رو جریمه کنیم داریم به یه زندگی خوب و عالی دست پیدا می کنیم دنیایی که همش چیزای خوب خوب توشه.ممنونم از شما و از مطالبتون


 11. عسل :

  ممنونممممممممممم از بابت مطالب عالیتون اقای شریفی


 12. مریم :

  با سلام و تشکر
  در مورد طرح سوال برای جذب همسری با شرایط دلخواه،که او را هم نمیشناسیم، باید چه سوالی طرح کنیم؟
  مثلا بپرسیم «چرا من برای فلان مرد با فلان شرایط اجتماعی و اخلاقی ، جذاب و دوست داشتنی هستم،و میخواهد با من ازدواج کند ؟»
  مبحث طرح پرسش برام جالب بوده ،و الان سه روزه طبق توصیه شما عمل کردم،و حس میکنم حال بهتری دارم


  • admin :

   سلام

   سوالات رو کوچک کنید. ببینید اینقدر رنج سوالات زیاده که حد نداره من فقط مثال میزنم. مثل اینه که من دستور آشپزی بدم بعد شما بگی من چه غذایی درست کنم؟ 500 مدل غذای خوشمزه وجود داره.

   سوالات خوب به نظر من

   1- چرا من جذاب هستم؟

   2- چرا من همسر ایده آلی هستم؟

   3- چرا دنبال یک همسر ایده آل هستم؟ داشتن همسر ایده آل چه حسی به من میده؟ و سعی کنید کاملا حس کنید

   موید باشید


 13. سلما :

  سلام و تشکر از مطالب خوبتون
  راستش من یه سوال درباره مشکلم دارم که خصوصیه در ارتباط با موضوع فوق
  چطور میتونم مطرح کنم لطفا راهنمایی کنید
  ممنون از لطفتون


  • admin :

   سلام

   شما همینجا بپرسید و آخر پیامتون بفرمایید که پیامتون نمایش داده نشود. من به ایمیل شما جواب میدم


 14. فاعزه :

  سلام آقای شریفی.١سالی است که به پسری علاقمندم که بدلیل ازارواذیت های من بعددوسال ترکم کرد.چگونه میتونم دوباره بدستش بیارم؟لطفاراهنماییم کنید.ممنون


  • admin :

   سلام

   با تشکر از دوستان خواهشا جواب سوالات دیگران رو بخونید بعد سوال بپرسید. سوال شما را جواب داده ام

   موید باشید


 15. سارا :

  با سلام. ممنون از مطالب زیباتون. من یه سوال دارم. من یه شغل رو مدتهاست که باعشقی که بهش دارم به سمت خودم جذب کردم حالا چند مرحله تا رسیدن کامل به اون شغل مونده ولی الان شدیدا استرس و اضطراب دارم و همش با خودم میگم اگه نشه چی؟ اگه کسی سنگ جلو پام بندازه چی؟و خیلی از سوالات این شکلی. چکار کنم که اروم باشم. ممنون میشم راهکاری به من ارائه بدید.


  • admin :

   سلام

   توجه کنید هیچ جادویی در کار نیست. من اگر بگویم دستم را میکنم تو آتیش چه کار کنم که نسوزد شما چه میگویید؟ میگویید خوب نکن توی آتیش. من میگم نه من میخوام بکنم فقط بگو چه جوری نسوزه!

   شما نباید یه همچین سوالاتی رو بپرسید. تنها راهشم اینه که آگاهانه سوالات مثبت بپرسید. اگر اجازه بدید منفی ها سوار بشوند تمومه. هر لحظه که بیشتر در حس منفی فرو میروید زور منفی ها بیشتر میشود. تا متوجه شدید که دارید سوالات منفی میپرسید از خودتان بپرسید: اگه بشه چی میشه؟ اگه اون کار به من برسه چه اتفاقات خوبی توی زندگیم می افته؟ بعد هم خدا رو شکر کنید که به اون شغل رسیدید. توجه کنید رسیدید نه اینکه میرسید.

   موید باشید و سوالات آگاهانه مثبت بپرسید


 16. سکوت :

  سلام وقت بخیر؛تشکر از اقای شریفی مطالب واقعا عالی بیان میشون ؛احسنت


  • admin :

   سلام

   ممنون. لطف دارید


  • admin :

   سلام

   ممنون شما لطف دارید


 17. فاطمه :

  سلام.آقای شریفی شما در قسمت پرسیدن سوالات فرمودین که از خودمان سوالات خوب بپرسیم.مثلا بپرسیم که«چگونه میتوانم در عرض ۳ ماه درآمدم را دو برابر کنم؟» در حالیکه کلمه چگونه دست خدا را میبندد.یعنی اینکه ما نباید به چگونگی کار داشته باشیم.واقعا بین استدلال و شهود گیر کردم


  • admin :

   سلام

   خواهشا نظرات بقیه دوستان رو هم به دقت مطالعه کنید تا نتیجه ی خوبی بگیرید. من بارها گفتم چگونه نابود کننده است. خوشحالم که بالاخره یک نفر با من هم عقیده بود در دوستان. دقیقا چگونه فقط و فقط دست خداوند بزرگ و مهربان است

   شما فقط بپرسید چرا میخواهم در عرض 3 ماه درآمدم را دو برابر کنم؟ چه منفعتی برام دارد که درآمدم دو برابر شود؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *